PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Spec Ops: The Line

Masoud King
15-12-2009, 22:33
Spec Ops: The Line

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: Yager Development
ناشر: 2K Games
پلتفورم: Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360
ژانر: Third-person shooter
تاریخ انتشار: TBA 2011
مد های بازی: تک نفره - چند نفره

چند روز پیش در خلال VGA بازی Spec Ops: The Line معرفی شد که عنوانی کاملا جدید از سوی 2K Gmes می باشد که هم اکنون توسط استودیو آلمانی Yager برای پلتفروم های PC, PS3 و Xbox 360 در حال ساخت هستش. بعد از حدود 8 سال 2K این سری رو احیا کرد. فرانشیز Spec Ops همیشه تاکید داشته که اول/سوم شخص شوتر واقعی رو ارائه بده و معمولا بازیکن رو در دنیای تروریست ها قرار میده و بازیکن سعی در تیم دو نفره اونا رو متوقف کنه. اولین بازی از این فرانشیز توسط Zombie Studios ساخته شد و Ripcord Games اون رو برای PC در سال 1998 منتشر کرد. دو نسخه اول بازی با استقبال خوبی مواجه شد و سپس ادامه اون برای PlayStation و Dreamcast منتشر شد که با امتیاز های کمتری مواجه شدند. جدید ترین بازی از این فرانشیز Spec Ops: The Line هستش که خیلی امیدوار کننده به نظر میرسه.

Spec Ops: The Line یک شوتر سوم شخص محرک و گیرا هستش که در میادین نبرد مدرن جریان دارد که روحیات و اخلاقیات بازیکن رو به وسله قرار دادن اون در موقعیت های وصف ناپذیر جائیکه انتخاب ها بر روی زندگی بشر تاثیر خواهد داشت به چالش میکشد. گیم پلی بازی تاکید خیلی زیادی بر سیستم کاور داره شبیه به بازی Gears of War . محیط بازی خیلی خاکستری هستش و ما رو به یاد بازی Kill Zone 2 می اندازد. در تریلر نمایش داده شده شما صدای یک افسر آمریکایی رو مشنوید که اتفاق رخ داده برای نیروهای قبلی که ظاهرا در منظقه سرگردان شده بودن رو میگه. "In war, our choices have consequences," صدا میگه , "But make no mistake, captain--this isn't war." همچنین در قسمتی زیر پای شما که شن هستش خالی میشه و مکان نبرد به طرز جالبی عوض میشه.
بازی برای انتشار در سال مالی 2011 که از 1 نوامبر 2010 شروع میشود تاریخ گذاری شده است.

داستان:
بازی در شهر دبی که ویران گشته جریان دارد هنگامیکه تفریگاه ثروتمندان قربانی یک دوره از طوفان های شنی عظیمی میشود. معاری جدید شهر نیمی در زیر تنها شن مدفون میشود. شن های فراوانی که شهر رو پوشاندن نقش یک خیمه بزرگ رو بازی میکنند که موقعیت نبرد ها رو تغییر میدهد و همچنین به عنوان یک نیروی عظیم اما غیر قابل پیش بینی هم می تواند به بازیکن کمک کند هم ممکن است مانع او شود. گرچه بیشتر مردم از اون شهر فرار کردند ولی سرهنگ ارتش آمریکا John Konrad و گروه وفادارش می مونند برای محافظت از کسانیکه موفق به فرار نشده باقی می مانند.
بعد از شروع طوفان در دبی دست رسی به کسی ممکن نیست. ارتش آمریکا می ترسید که Konrad و تیمش مرده باشند تا اینکه اونا یک سیگنال ضعیف رو منتشر میکنند و سپس عملیات نجات آغاز می شود. در نتیجه کاپیتان Martin Walker , شما و تیم برگزیده نیروهای دلتا برای برگردوندن Konrad به خونه به منطقه اعزام میشوید.
شما و مردانتان با The Line ( هنگ های نظامی) مواجه خواهید شد, موقعیت بحرانی که فقط برای کسانیئکه در جنگ حضور داشتند شناخته شده است. آنها وقتی از این The Line عبور میکنند که مرگ و وظیفه یکی شده و یکسان است. این پایان است – از خویش و سلامتی – هنگامیکه وظیفه انجام شده باشد و فقط The Line باقی مانده باشد.

ویژگی های بازی:

*پک شوتر سوم شخص که نبرد های بسیار هیجانی و فیزیکی رو ارائه میدهد

*بازی بر اساس کار گروهی است به طوریکه یک تیم متشکل از سه شخصیت با توانایی های مختلاف رو رهبری میکنید

*داستان کامل که جنبه های تاریک نبرد رو مورد اکتشاف قرار میدهد, جائیکه هیچ سرانجام خوبی نیست, فقط انتخاب های سخت

*صحنه پردازی منحصر به فرد دبی بازیکنان رو به جهان دیگر همراه با ویژگی های بصری خیره کننده منتقل میکند

*فعالیت های متغیر طوفان های شن بر روی پیشرفت بازیکن هم کمک میکنه و هم مانع اون میشود

*کمپین چند نفره مدهای جدید و موقعیت های غیر معمول رو ارائه خواهد داد

تصاویر بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تریلر بازی:

Spike VGA 09: Exclusive Debut Trailer

HD..35MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d.mov)
SD..13MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ov)

منابع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Guts
15-12-2009, 22:39
بازی خیلی خوبی باید باشه من دموش رو دیدم خیلی جالب به نظر میاد گرافیک خیلی جالبی هم داره. موتورشم Unreal3 هست همونطور که از محیط بازی و گیم‌پلی مشخصه.

Sam Fisher 11
16-12-2009, 02:30
سبکش یکم آدم رو یاد Ghost recon میندازه(نسخه 360 منشورمه که سوم شخصه) و امیدوارم گیم پلیش چیزی بین Geow و GR باشه... بازی کردن تو دبی و حاشیه خلیج فارس باید جالب باشه...
مرسی مسعود تاپیک خوبی زدی...

Alireza.M67
16-12-2009, 11:39
یادش بخیر .
سری قبلی این بازی رو روی پلی استیشن 1 با داداشم 2 نفره بازی میکردیم .
واقعا بازی جالبی بود .
امید وارم اینم مثل اون جالب باشه .

Turok-71
17-12-2009, 04:43
چه عجب همه سازندهها به مدرن رو اوردن و جنگ جهانی رو بیخی شدن!
در کل باید بازی متوسطی بشه البته در قیاس با رقیایی که داره می گم و یه چیزی که میتونه ضربه
به بازی بزنه سوم شخص بودنشه چون که تو این حالت خیلی باید روی کارکتر ها کار بشه و مثل اول شخص
یه دست و پا نیستن.
در کل امیدوارم بازار این جور بازی ها داغ و رقابتی بشه تا فیض اصلی رو ما گیم بکسی ها ببریم...

Masoud King
17-12-2009, 11:19
چه عجب همه سازندهها به مدرن رو اوردن و جنگ جهانی رو بیخی شدن!
در کل باید بازی متوسطی بشه البته در قیاس با رقیایی که داره می گم و یه چیزی که میتونه ضربه
به بازی بزنه سوم شخص بودنشه چون که تو این حالت خیلی باید روی کارکتر ها کار بشه و مثل اول شخص
یه دست و پا نیستن.
در کل امیدوارم بازار این جور بازی ها داغ و رقابتی بشه تا فیض اصلی رو ما گیم بکسی ها ببریم...
بابا البرز جون بازی هنوز تازه معرفی شده بزار یه گیم پلی ازش بیاد اونوقت همه چیز مشخص میشه!
ولی یادمون نره 2K Games پشت سر این بازی هستش!
منکه خیلی بهش امید دارم!

Turok-71
17-12-2009, 20:44
بابا البرز جون بازی هنوز تازه معرفی شده بزار یه گیم پلی ازش بیاد اونوقت همه چیز مشخص میشه!
ولی یادمون نره 2K Games پشت سر این بازی هستش!
منکه خیلی بهش امید دارم!
قربونت مسعود جون من که چیزی نگفتم.:31:
فقط گفتم بازی جلو رقبای دیگه احتمالا کم میاره.:21:
در کل من و تو سلیقه گیمری مون با هم فاصله داره باید یه فکری هم براش بکنیم
تا کارمون به آژان کشی و کلانتری نکشیده.:27:

Masoud King
17-12-2009, 22:14
قربونت مسعود جون من که چیزی نگفتم.
فقط گفتم بازی جلو رقبای دیگه احتمالا کم میاره.
تا کارمون به آژان کشی و کلانتری نکشیده.
واستا بیشتر از بازی مشخص بشه اونوقت میگی بازی های دیگه به این نمیرسن!
حالا نگاه کی این حرف رو زدم!
آره من اصلا باهات تفاهم ندارم البرز جون باید بن بشی :دی
ولی همین تکثر عقاید هست که پیشرفت ایجاد میکنه ;)

Guts
17-12-2009, 23:51
قربونت مسعود جون من که چیزی نگفتم.:31:
فقط گفتم بازی جلو رقبای دیگه احتمالا کم میاره.:21:
تا کارمون به آژان کشی و کلانتری نکشیده.:27:
اون ترلیری که من دیدم بعید میدونم بازی بدی بشه، بازی خیلی خوبی میشه. البته تنها مشکل بازی به نظر من تاریخ عرضه 2011 هست چون معلوم نیست 2011 چی بشه.

Masoud King
05-01-2010, 18:37
دو اسکرین شات جدید از بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

godsmak
06-01-2010, 10:00
آقای کوری دیویس، طراح ارشد Spec Ops: The Line در مصاحبه‌ای اختصاصی با سایت اینترنتی گیم‌اسپات، این بازی را یکی از تاثیرگذارترین عناوین سبک تیراندازی معرفی کرد.
دیویس در این خصوص اذعان داشت: " Spec Ops: The Line یکی از تاثیرگذارترین عناوین تیراندازی خواهد بود که تابحال تجربه کرده‌اید. این بدین معناست که ما در اصل تمرکز ویژه‌ای بر روی خط داستانی بازی و نوع روایت آن داشته‌ایم، به‌نحوی که بازی‌کننده را در شرایطی قرار می‌دهیم که می‌بایست در تصمیم‌گیری‌های خود بین اخلاق و منطق، یکی را انتخاب کند.
بازی‌کننده در جریان بازی در نقش کاپیتان واکر یکی از اعضاء زبده و برگزیده گروه دلتافورس ظاهر خواهد شد. کاپیتان واکر بهمراه تیمی کوچک از زبده‌ترین سربازان دلتافورس برای نجات سرهنگ کانرد عازم شهر دبی یکی از امیرنشین‌های هفت‌گانه امارات متحده عربی می‌شوند. پس از ورود به دبی طی تماس‌های رادیوئی دستور تخلیه شهر به فرمانده واکر ابلاغ می‌شود.
از شن می‌توان به عنوان یکی از بنیادی‌ترین و در عین حال پویاترین سیستم‌های بازی یاد کرد، به‌نحوی که نقشی کلیدی در نوع پیشروی شما ایفا خواهد کرد. بطور مثال شما می‌توانید با شلیک به یک پنجره‌، سیلی از شن که باعث از بین رفتن مهاجمان می‌شود، به‌راه بیاندازید."
اولین تریلر رسمی بازی Spec Ops: The Line در جریان برنامه زنده تلویزیونی VGA از کانال Spike بنمایش درآمد. سایت اینترنتی گیم‌اسپات در کنار مصاحبه فوق اقدام به انتشار تصاویر جدیدی از بازی نموده است:

منبع :

به نقل از GameSpot

rappix
09-01-2010, 20:31
من به شدت به این بازی امیدوار هستم و فکر میکنم که یه شوتر سوم شخص فوق العاده رو برای بازیکنان به ارمغان میاره و در اصل نمیشه با سری COD مقایسش کرد بیشتر به خاطر سبکش میگم که یه تنوع خیلی خوبی میتونه باشه !!! ... من در کل عاشق همچین سبکی هستم !!!
البته بازی هنوز جای کار خیلی داره و مطمئنا تا زمان منتشر شدنش تغییرات زیادی روش انجام میشه ! ... به زودی اطلاعات بیشتری از این بازی مهیج براتون قرار میدم.

این هم چند اسکرین شات دیگه :

toorajjj
24-08-2010, 12:41
با سلام اقا خبری از بازی نیست پس چی شد ؟

B.3.S.T
24-08-2010, 13:18
آره منم می خواستم الان بگم....:31:پس چی شد این؟!قرار نیست بیاد؟

Killzone2
25-08-2010, 19:44
مجموعه تصاویری زیبا از بازی که 15 عکس هست.

عکس ها با سایز کوچک:

لینک عکس ها با سایز اصلی:

gta6767
25-08-2010, 20:32
آقا دموش كي مياد؟

B.3.S.T
09-02-2011, 16:11
اصلآ جالب نیست...

آخرین پست این تاپیک مربوط به 168 روز قبل است
:)

SA.JJ.AD
27-05-2011, 05:02
تازه این تاپیکو دیدم :دی

آخرین پست این تاپیک مربوط به 107 روز قبل است

:13:

دوستان خبری نیست از این بازی ؟! :20: یادش بخیر یه سی دی خریده بودم رو ps1 سه تا بازی روش داشت که وقتی دیسکو میزاشتی میتونستی بازیو انتخاب کنی :31:این شماره ی یکش بازیه سومی بود !! کلی با 2 نفرش حال میکردیم :40:
.
خوشحال شدم از اینکه هنوز این بازی زندست :دی البته فعلا که مرده و خبری ازش نیست:2:

B.3.S.T
27-05-2011, 13:44
آره سجاد..باید تا E3 صبر کنیم اینم تو لیست بازیها اسمش هست

Masoud King
29-10-2011, 19:26
اینو ویدئو رو ببینید جالبه

Masoud King
19-11-2011, 19:44
یه تصویر جدید از بازی دو روز پیش منتشر شده بود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قراره 22 نوامبر هم یه تریلر جدید از این بازی منتشر بشه

Sam Fisher 11
20-11-2011, 06:53
چه عجب!
ولی تکسچر یادشون رفته بدن بهش نه؟: دی

چند وقت پیش اتفاقی تو لایو دیدمش بعد همون شات های چند سال پیشو که مرور میکردم با خودم گفتم انقد نیومد تا آنچارتد با شن های انقلابیش اومد حالا دیگه این باس شن هاشو از اون حالت قبلی ارتقا بده: دی

Killzone2
07-01-2012, 15:57
یک تریلر جدیدی تو گیم تریلر منتشر شده بود با یکی از افراد ساخت بازی صحبت میکردن بعد محیط های بازی رو هم نشون میداد چیزی که از این تریلر میشد متوجه هم کپی کردن سبک بود هم یک سری نوآوری های جالب...

گرافیک بازی هم اونطور که باید باشه نیست نورپردازی هم خوب بود ولی تا نسخه اصلی منتشر نشه نمیشه درست نظر داد.

دو ویدئو از بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpg

Spec Ops: The Line Interview With Shawn Frison and Chris Thomas ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] spec-ops-the-line%2Fvideos%2Fspec-ops-the-line-interview-with-shawn-frison-and-chris-thomas-6346669)

Spec Ops: The Line Gameplay Trailer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] spec-ops-the-line%2Fvideos%2Fspec-ops-the-line-gameplay-trailer-6348079)

reza207
06-02-2012, 21:58
یک سری عکسهای جدید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])--[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Layken
11-02-2012, 22:56
طی خبری که الان دیدم بازی درجه بندی سنی شد و ESRB به بازی درجه M رو داد....
بازی هم رفت برا 2013 ....

باقی حرفارو تو منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 12%2F02%2F11%2Fspec-ops-the-line-given-an-m-rating-by-esrb-for-obvious-reasons%2F) گفته. با دلایلی کاملا روشن

Leon-117
21-02-2012, 17:50
2K تایید کرد که تاریخ انشتار بازی 26 June امسال هست.........
یه تریلر جدید هم از بازی منتشر شده.....
Spec Ops: The Line Release on June 26,new video ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arashpr9
21-02-2012, 21:58
2K تایید کرد که تاریخ انشتار بازی 26 June امسال هست.........
یه تریلر جدید هم از بازی منتشر شده.....
Spec Ops: The Line Release on June 26,new video ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک ویدئو گویا از Y-o-U T-ube . اصلا باز نمیشه و هیتلره

mjorh
22-02-2012, 00:11
از مدیا فایر

arashpr9
06-04-2012, 12:52
Pre-order Trailer

HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arashpr9
14-04-2012, 22:17
تریلر جدید از گیم پلی بازی

SD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hosseincode2008
08-05-2012, 20:04
دموي بازي براي PSN و XBL اومده و حجمش حدود 1 و نيم گيگه.
خيلي دوست دارم ببينم خراب ميكنه يا خوب از آب در مياد!

Layken
13-05-2012, 00:09
خب دمو رو بازدید کردم....

از لحاظ گرافیک یک در صدم شن های انچارتد رو میتونید ببینید ، انمیشن های حرکتی رو ضعیف دیدم ، اما تخریب های خوبی داشت طراحی چهره هاشون قابل قبوله
گیم پلی بازی کپی چند تا عنوان هستش از جمله همون شوتر معروف Geow و شوتر تاکیتیکی Ghost recon
هوش مصنوعی خوبی ندیدم و بیشتر منتظر بودن تا من بزنمشون تا اونا بزن موقع کاور گرفتن هم همچین اختیار عمل خیلی خوب رو نداشتم
داستان بازی که شخصا زیاد دنباله روی این بازی نیستم ولی تو این مقدار همچین بدک نبود مخصوصا که انگار برای تیم گروه مجهولاتی رو داره و یهو متوجه اوضاع میشن....

موضوع خیلی جال توجه که دشمنامون یه شکل خیلی زیبایی فارسی حرف میزدن

AlexMercer
13-05-2012, 00:18
حامد جان بازم دشمنا ایرانین؟ ربطشون چیه؟

تاریخ پخش کیه؟

Layken
13-05-2012, 00:35
حامد جان بازم دشمنا ایرانین؟ ربطشون چیه؟

تاریخ پخش کیه؟

بازی تو دبی دنبال میشه نوشته های دوروبر بازی عربی هستن ولی تقریبا 50 درصد دیالوگ ها رو فارسی شنیدم دلیلش هم نمیدونم

بکشینش
از اون طرف رفت
بهتره خودتو نشون بدی

+
یه چی هم اضاف کنم تو یک سکانسی تمامی اون قسمت اعظم شهر بزرگ دبی رفته بود زیر زمین خیلی خوف بودش

arashpr9
13-05-2012, 09:56
تاریخ پخش کیه؟

Jun 26, 2012

بازی پتانسیل زیادی واسه یه سوم شخص خوب داشت ولی با توجه به دمو زیاد چنگی به دل نمیزنه . شاید تو نسخه نهایی وقت عرضه اشکالاش رو بر طرف کنن . از همه مهمتر نداشتن مرز مشخصی واسه تکسچرها

marmolak kocholo
23-05-2012, 18:38

نسخه دموی این بازی در تاریخ 19 ژوئن منتشر خواهد شد.
همچنین سیستم مورد نیاز و پیشنهادی بازی هم اعلام شده که به صورت زیر است:

Minimum:

Software: Steam Client
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2GHz / AMD Athlon 64 X2 Equivalent
Memory: 2 GB RAM
Hard Drive: 6 GB free
Video Memory: 256 MB
Video Card: NVIDIA GeForce 7900 GS/ ATI Radeon HD 2600XT
Sound Card: DirectX Compatible

Recommended:

Software: Steam Client
Processor: 2.4 GHz Quad Core processor
Memory: 3 GB RAM
Hard Drive: 10 GB free
Video Memory: 512+ MB
Video Card: NVIDIA GeForce 9800 GTX/ATI Radeon HD 4850
Sound Card: DirectX Compatible

Other Requirements & Supports: Initial installation requires one-time internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include: STEAM Client, Microsoft Direct X, Visual C++ 2008 Redistributable, Visual C++ 2005 SP1 Redistributable.

بازی هم در تاریخ 26 ژوئن در امریکا و در تاریخ 29 ژوئن در سرتاسر دنیا برای هر سه پلتفرم Xbox360, PS3 و PC منتشر خواهد شد

[منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

CRIS Joon CR7
26-06-2012, 16:47
Spec Ops: The Line

اولین نمرات بازی :

Eurogamer – 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
CVG – 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
OXM – 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Destructoid – 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
IGN – 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Gram.pl (Polish) – 7.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Videogamer.com – 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Polygon – 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LazyGamer – 7.9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Godisageek – 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Digital Spy – 4/5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فکر کنم ارزش یه بار بازی کردن رو داشته باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gta6767
26-06-2012, 18:17
کرکش نیومد؟

hosseincode2008
27-06-2012, 07:44
بازي هم براي 360 اومده و هم روي PC كرك شده و حتي نسخه ريپك Blackbox هم اومده. اينم بره اونور!

gta6767
28-06-2012, 12:19
کرکرش مشکل داره.

mehdi30nema
28-06-2012, 14:42
نسخه 360 حتما باید برنرمکس تهیه بشه ؟

Leon-117
28-06-2012, 20:23
بعد از 7-8 ساعت بازی تموم شد.
بازی گیم پلی خوبی داره ولی نسبت به GR future Soldier کندتره،یعنی اون حالت سریعی که توی GR وجود داشت(مثل جابه جای از یه کاور به یه کاور دیگه)توی این بازی وجود نداره و اگه بعد از بازی کردن GR برید سراغ این بازی توی 1-2 ساعت اول ممکنه بازی براتون خسته کننده به نظر بیاد(اتفاقی که برا خودم افتاد!)ولی بعد از اینکه به گیم پلی عادت کردم بازی مدام برام جذاب تر میشد.
بازی داستان نسبتا خوبی داره که به جذابیت بازی کمک میکنه.گرافیک بازی هم خوبه فقط انفجارها اصلا خوب نیستن(که در کل از کیفیت بازی چیزی کم نمیکنه).
در کل بازی ارزش 1-2 بار تموم کردن رو داره،الان هم که توی دوره بدون بازی به سر میبریم ارزش بازی چند برابر میشه....

milad_takjoo
29-06-2012, 00:22
یه سوال داشتم..حالت داستانی بازی رو میشه به صورت دونفره رفت؟آخه نسخه ps1 یادمه چنین قابلیتی داشت

moh3en_sh
30-06-2012, 19:42
یه سوال داشتم..حالت داستانی بازی رو میشه به صورت دونفره رفت؟آخه نسخه ps1 یادمه چنین قابلیتی داشت
نه نمیشه بخش داستانیو دو نفره رفت

gta6767
01-07-2012, 15:16
سلام یکی بگه آخرش چطور شد من سر در نیاوردم؟

gta6767
01-07-2012, 18:09
حالا این بازی ادامه هم داره؟ بدبخت این یارو هم روانی شد.

mjorh
01-07-2012, 23:19
خیلی Spoil میکنید ....رعایت کنید لطفا!

pedram_sad
03-07-2012, 14:19
جدا بازی خیلی خوبی بود
من با خوندن نقد سایت ها بیشتر به خاطر داستان قوی و سکانس های خوب بازی رو گرفتم
در کنارش gameplay متنوع و صداگذاری و گرافیک خیلی خوبی هم داشت

استفاده از ایده شهر دبی با اون همه مناطق و نمای دیدنی و به خصوص طوفان های شن عالی بود

داستانش سرترین بخش گیم بود به خصوص اخرش

B.3.S.T
03-07-2012, 23:39
گرافیکش یه مُدل خاصیه!لپ تابی که bf3 رو رو High اجرا کرده اینو نمیتونه روون اجرا کنه,همش از اول تا آخر تِـــــــر :-|
ولی با توجه به تبلیغات و مانور زیادی که نشریات و سایتها رو این بازی دادن احتمالآ باید پر محتوا باشه...

milad_takjoo
04-07-2012, 13:45
بازی گرافیک خیلی خوبی داره..خوشبختانه مشکلات گاست ریکن رو هم نداره و فریم بالا میشه ازش گرفت....

mjorh
04-07-2012, 14:36
بازی خیلی تقلیدی ...چیز خاص یا نویی نداره ...:44:

milad_takjoo
04-07-2012, 15:14
پردیس گیم به بازی 9 داده!!!!!حالا من خودم هنوز جلو نرفتم تا چیزی بگم ولی سیستم کاورگیریش یه ذره کنده...من مال گاست ریکن رو بهتر میدونم(یا واسه مکس پین که خیلی عالی بود)

mjorh
04-07-2012, 20:00
پردیس گیم به بازی 9 داده!!!!!حالا من خودم هنوز جلو نرفتم تا چیزی بگم ولی سیستم کاورگیریش یه ذره کنده...من مال گاست ریکن رو بهتر میدونم(یا واسه مکس پین که خیلی عالی بود)

پردیس گیم!!!!!! ول کن باو اینارو ...به این 9داده ! :31:

اول نظر و عقیده خودت بعد نمرات سایتای معتبر خارجی رو ملاک قرار بدی ،خوبه !
+

به نظر من چیزی واسه گفتن نداره ...از نظر گرافیک خوبه ولی وقتی با شنای UNCHARTED مقایسه میکنی ،انگار هیچیه ! گیم پلیشم یه چی تکراری...صداگزاری و موسیقی هم در حد متوسط ...داستانشم حالا باس تا آخر رف ولی بعید میدونم چیز شاخی داشته باشه ..

hoomi_gta
04-07-2012, 22:14
من موندم گیم اسپات چجوری به این و ghost recon یه امتیاز داده. کلاس فیوچر سولجر خیلی از این بازی بالاتره. این بازی به نظرم یه نمه تکراری اومد و یذره قدیمی میزنه ولی بدک نیست. فقط فارسی حرف زدن دشمنا روی اعصاب میره.

Akbar"22"
05-07-2012, 07:29
خیلی حال داد ...

milad_takjoo
05-07-2012, 18:52
بازی اکشن خوبی داره...استفاده از دبی خیلی ایده خوبی بوده مخصوصا تو بعضی نماها که شهر رو شن گرفته قشنگ کار شده...
ولی هوش مصنوعی بازی از هویج هم پایین تره...دشمنا از بغل من رد میشن تا به کاوری که برنامه نویس براشون تعیین کرده برسن...خو دیوانه ها من رو نمیبینن من 20 نفر رو همین جوری میکشم...
یکی از راه هایی که برای ضعف هوش مصنوعی بکاربردن تعداد دشمن زیاد و مهمات نسبتا کم هستش...خودشون هم میدونن چی ساختن..

Little Sparrow
05-07-2012, 21:09
بالاخره تموم شد.داستان بازی خوب بود و 4 تا پایان متفاوت داشت.
گیم پلی تقلیدی از Gears Of War بود ولی تقلیدی موفق.
نقاط قوت:
داستان و روایتش که خوب کار شده ولی کمی تقلید از CoD Black Ops بود چون اخرش مشخص شد همش توهم داشتیم.
بازی گرافیک خوبی داره و کمی هم مدیون محیط شهر دوبی هست.مناظر دوبی کیفیت خوبی دارن و نورپردازی هم خوب کار شده و تلالو خورشید هم از میان خرابه ها زیبا به چشم میاد.
طوفان شن یه ذره در بازی زیاد بود.دوبی فکر نمیکنم اینقدر طوفان شن داشته باشه.با عربستان قاطی کرده بودن فکر کنم.
فارسی حرف زدن دشمنان هم جالب بود.دوبلر شخصیت Lugo امید ابطحی هست که ایرانی الاصل هست و توی سریال های خارجی زیادی بازی کرده.کلا فارسی حرف زدنشون بهتر از Battlefield 3 بود.فیزیک بازی به خاطر Nvidia Physx خوب بود.وفتی رو هلیکوپتر بودم اکثر اجسام تخریب پذیر بودن از سقف چادر گرفته تا شیشه ساختمون.حتی با شلیک به پرچم سوراخ سوراخ می شد.کاور هم تخریب پذیر بود و بعد از مدتی خراب میشد.دشمن ها هم انواعی دارن.یکی با شاتگان میاد جلو،یکی چابک هست و با چاقو میاد جلو،یکی دیگه Heavy هست و مثل Juggernut در CoD بد جوری سگ جون هست و ...
بریم سراغ نقاط ضعف:
ایراد اول و مهم ترین ایراد هوش مصنوعی دشمنان هست که در حد جلبک می باشد.روی درجه سختی بالا هوش دشمن ها زیاد نمیشه بلکه در درجه ی سختی بالا فقط زود تر می میرید و دیر تر Heal میکنین و دشمنان یه ذره نارنجک بیشتر میندازن ولی هنوز هم مثل خر سرشون رو می ندازن و میان وسط میدان نبرد اینور اونور می پرن.
ایراد دیگه ی بازی گیم پلی خشک.بازی هیچ نوآوری خاصی نداره و یه شوتر عادی هست.کاورگیری هم مثل Gears روون نیست.
سایت هایی که بازی رو نقد کرده بودن از مولتی بازی هم ایراد گرفته بودن ولی خوب من مولتی رو بازی نکردم و نمیتونم ایراد بگیرم.
امتیاز من به این بازی 8 هست.به نظرم زمان خوبی رو برای عرضه بازی انتخاب کردن چون توی این زمانه که بازی های خوب زیادی نیست ارزش چنین بازی هایی دو برابر میشه و اگر این بازی همزمان با بازی های شوتر شاهکار دیگه ای میومد شاید 6 هم نمیگرفت ولی 2K Games زمان خوبی رو انتخاب کرد.
موفق باشید.

aha2012
06-07-2012, 15:43
دوستان کسی پایه آنلاین بازی کردن نیست؟؟؟؟؟؟؟

mjorh
06-07-2012, 16:06
دوستان کسی پایه آنلاین بازی کردن نیست؟؟؟؟؟؟؟

مگه کرکی چیزی اومده واسش ؟

aha2012
07-07-2012, 16:34
مگه کرکی چیزی اومده واسش ؟

بله که اومده
.خیلی هم فاز میده بازیش.
وسط بازی بودم یهو طوفان شن شد چشم چشمو نمیدید.خیلی صحنه ی زیبایی بود

PersianLoverMRB
08-07-2012, 19:46
بله که اومده
.خیلی هم فاز میده بازیش.
وسط بازی بودم یهو طوفان شن شد چشم چشمو نمیدید.خیلی صحنه ی زیبایی بود
حالا چطوری باید انلاین بازی کرد.من یسری برنامه دانلود و اجرا کردم نشد

aha2012
08-07-2012, 20:58
حالا چطوری باید انلاین بازی کرد.من یسری برنامه دانلود و اجرا کردم نشد
بازی سنتر

PersianLoverMRB
08-07-2012, 22:26
بّرنامه تانگل که سرور این بازی رو نداره؟
پیداش کردم ولی تو انلاین خیلی کنده!

X_9
10-07-2012, 11:54
دوستان بازی چند تا چپتر داره کلن ؟
برای من توی وسطای چپتر 12 خود به خود از بازی میاد بیرون

aha2012
10-07-2012, 13:42
بّرنامه تانگل که سرور این بازی رو نداره؟
پیداش کردم ولی تو انلاین خیلی کنده!

چرا داره
بازی آره لگ داره ولی اگه با ایرانیا بازی کنی پینگت خوب جواب میده و لگ مگ دیگه نداری.البته من فقط یکی دو بار تو بازی لگ داشتم ولی اکثرا خوب پینگ میده

PersianLoverMRB
10-07-2012, 14:18
چرا داره
بازی آره لگ داره ولی اگه با ایرانیا بازی کنی پینگت خوب جواب میده و لگ مگ دیگه نداری.البته من فقط یکی دو بار تو بازی لگ داشتم ولی اکثرا خوب پینگ میده
خب چطوری با ایرانیا بازی کنم؟تو steam work که خودش میبره تو یه سرور.تو lan هم یکی باید هاست بشه.منظورت اینه که وارد هاستی بشم که یه ایرانی اونو ساخته باشه.
حالا من ایرانی از کجا پیدا کنم :20:

Little Sparrow
10-07-2012, 19:28
دوستان بازی چند تا چپتر داره کلن ؟
برای من توی وسطای چپتر 12 خود به خود از بازی میاد بیرون

اگه درست یادم باشه 15 چپتر بود.

sht1987
11-07-2012, 19:52
منم بالاخره با پراکنده بازی کردن تموم کردم . به نظر من بازی خوبی بود. منم بهش 8.5 میدم:31:

M . Sayid
14-07-2012, 09:43
بازیو تموم کردم چند روز پیش ، چیز جدیدی نداشت ولی خب ارزش بازی کردنو داشت !

aha2012
14-07-2012, 14:06
خب چطوری با ایرانیا بازی کنم؟تو steam work که خودش میبره تو یه سرور.تو lan هم یکی باید هاست بشه.منظورت اینه که وارد هاستی بشم که یه ایرانی اونو ساخته باشه.
حالا من ایرانی از کجا پیدا کنم :20:

آره دیگه
برای پیدا کردن ایرانی هم باید تو فروم ها با بچه ها قرار بذاری آنلاین بزنید با هم.منم پایم
آیدی تانگلم:oha.2012

Killzone2
15-07-2012, 22:24
Spec Ops: The Line Review

اگر یه معرفی خوب برای بازی داشته باشم بی محتوی میتونه جالب باشه! تو کل این سری اصلا این عنوان جالب نبود به نظرم نه کیفیت داشت و نه محتوی! حالا اگر این همه تاخیر نمیخورد شاید میشد چیز گفت با این حال تاکید های سازنده و موارد مختلف و همینطور ادامه این سری میتونست خیلی بهتر از این موارد باشه.

وقتی به داستان بازی نگاه کنیم بهم ریختگی داریم یعنی یه روایت درستی از بازی نمیشه گفت اینکه بیاد شبیه به دیگر بازی های همین سبک داستان پردازی کنه خوبه ولی عمق نداره حالا به کنار که چقدر بعضی موارد عجیب هم میشه تو این بخش دید! این که تو دبی ایرانی داشته باشیم جالبه! فارسی میگن حالا اونا اونجا چیکار میکنن؟ نیرو های دلتا تو اسیا حتی اگر ژاپن هم باشن باز دشمن ها فارسی حرف میزنن؟ چیزی که واقعا برا من جالب بود!!!! از یه طرف اینکه این تاپیک مثل بتلفیلد 3 بحث شد سر این قضیه البته اون دمو ها و اون کیفیت چیز دیگه ای بود با این حال قسمتی که تو بازی سرباز ها فارسی حرف میزنن اونم تو یه کشور دیگه چیز مسخره ای هست!

داستان کلی بازی یه سرباز کماندو و همگروهاش که باید دنبال چی بگردن؟ داستان اصلی حول محور یه کاپیتان به اسم martin walker میچرخه که همراه با گروهش در شهر دبی هستن البته چهره نابود شده از شهر دبی که طوفان شن هم در کنارش هست بخش اصلی نابودی شهر هم مربوط به همین طوفان شن هست و... کلا داستان چیزی نیست که بشه روش بحث کرد فقط میشه گفت خوب نه بد نه عالی شاید خوب هم نه با توجه به چیزایی که گفتم با این حال داستانش میتونه خوب باشه.

گیم پلی و ترکیب کلی بازی سیستم خاص و جدید نداره کلا کاور گرفتن پشت دیوار بعد هم شلیک به طرف که شاید در نگاه اول جالب باشه چون خوب کار کردن رو این قسمت هم کاور گرفتن و هم تیر اندازی البته باید گفت تیراندازی مشکل دار که در ادامه باید باهاش کنار بیایین ولی مشکل بزرگی نیست که به بازی اسیب بزنه.

پریدن و نشستن هم قضیه دیگه بازی که بعضی جا ها واقعا عجیبه چرا باید کاور گرفت! گیم پلی بازی اول جالب و بعد از اون متوسط میشه یعنی نمیشه به عنوان یه شوتر سوم شخص همراه با تکنیک کاور گرفتن و اینطور موارد بهش نگاه کرد این بخش شاید بیشتر باید روش کار میشد اینطور که دیدم گیم پلی بی نقص نبود و شبیه بقیه عناوین تو این سبک هم هست ولی باید توجه داشت مثل سری قبل این بازی سوم شخص بوده با این حال تغییرات بازی کیفیت بالایی ندارن.

گرافیک بخش جالب بازی که اگر با یه بازی مثل آنچارتد مقایسه بشه نمره بهش نمیشه داد! البته منظورم محیط های شن و اینا هست اصلا در حد اونم نیست فقط یه مقایسه بود! با این حال کل محیط ها طراحی خوبی دارن در بعضی موارد فقط جالب نبود به نظرم جزئیات لباس کارکتر هم خوب کار شدن همینطور اسلحه ها ولی هیچ کدوم بهتر از خوب نمیشه بهش گفت با اینکه توجه زیادی سازنده داشته و خواسته یه اثر بیاد ماندنی باشه بخصوص جو محیط ها انگار در دبی هسین.

موسیقی بازی هم چیز خاصی نبود باز!:31: مثل بقیه عنوان هایی به همین روایت! حماسی که نیست جالب هم نیست پس خوب نمیشه بهتره بگیم معمولی بود...

صدا گذاری هم مثل بقیه بخش ها متوسط بود یعنی نمیشه اصلا با چیزی مقایسه کرد یا بهش گفت عالی یا شاهکار اینکه سازنده چیکار میکرده مشخص نیست ولی صدا گذاری خوب یکی از دلایل کیفیت بالای بازی ها هست بخصوص صدای اسلحه و محیط های دبی که بیشتر حالت شن داره باد میزنه این دوستان بازیساز زیاد به این موارد توجه نکردن البته خوبه باز بازی رو هایپ نکردن!

کلا هم بازی میشه گفت یه عنوان خوب بود که میتونست اسمش رو عالی هم گذاشت در حالی که سازنده گزینه های زیادی برای بالا بردن کیفیت هم داشت بقیه بخش ها مثل هوش مصنوعی و کیفیت ابجکت ها افتضاح هم نبود! :31: در کل اگر به عنوان یه تجربه جدید باشه شاید عنوان خوبی برای گیمر های تازه وارد باشه ولی برای گیمر هایی که توجه زیادی رو این موارد دارن اصلا جالب نبود با این حال اگر امتحان کنید خوبه تجربش ولی چیز جدید برای نمایش نداره و البته که همین موارد هم کیفیت بالایی نداره.

نمرات بازی
گیم پلی : 8 از 10
گرافیک : 7 از 10
داستان : 6 از 10
موسیقی و صدا : 8 از 10
نمره کلی : 7.5 از 10

نویسنده : Killzone2

Killzone2
15-07-2012, 22:48
میانگین نمرات بازی هم اشاره کنیم که 77.70% هست.

: دی

CRIS Joon CR7
15-07-2012, 23:04
من هم چند مرحله آخرشو بازی کردم (:دی حالا داستان داره )
بازی ای بود که میاد و میره یعنی بعدش دیگه کسی ازش سراغی نمیگیره
...
یه کپی خوب یعنی نه بد نه عالی از بازی هایی مثل GEOW و COD Series و ...
بازی ارزش یه بار بازی کردنو داشت نه بیشتر...
گیم پلی چیزی که نسخه ی بهتر اونو تو بازی مثل گیرز آو وار دیدیم
بدو ، کاور بگیر ، تیر بزن ، بکش ، برو جلو ، 1 ، 2 ، 3 و در نهایت Judgement :دی
صدا گذاری هم چیز خاصی نداشت (عین فعل های سهیل :دی )
گرافیک رو میشه نقطه عطف بازی دونست و صد البته استفاده از شن رو سرپوشی بر ضعف های گرافیکی دونست... در کل گرافیک نسبتا خوبی داشت...
داستان رو هم من چون مراحل اولشو بازی نکردم چیز خاصی نفهمیدم ولی خوب بود :دی
نمره کلی من 6 هستش به بازی البته سخت گیرانه:11:

soheilnouri
16-07-2012, 12:43
منظورت منم؟

این بازیها چرا اینقدر بصورت موازی هم میان...گوست ریکون و بقیه...

CRIS Joon CR7
16-07-2012, 12:50
منظورت منم؟

این بازیها چرا اینقدر بصورت موازی هم میان...گوست ریکون و بقیه...

نه باو:27:
خودش فهمید با کی بودم:5:

atlas-m
18-07-2012, 15:50
سلام.
متاسفانه برای این بازی جایی را مشخص نکرده بودن تا مشکلات نصب و اجرای بازی را در آن مطرح کنم. به همین دلیل اومد اینجا.

بازی به طور کامل نصب شده ولی موقع اجرا خطا زیر را نشان می دهد.

ممنون می شوم اگر راهنماییم کنید.

aha2012
18-07-2012, 17:03
سلام.
متاسفانه برای این بازی جایی را مشخص نکرده بودن تا مشکلات نصب و اجرای بازی را در آن مطرح کنم. به همین دلیل اومد اینجا.

بازی به طور کامل نصب شده ولی موقع اجرا خطا زیر را نشان می دهد.

ممنون می شوم اگر راهنماییم کنید.

سلام
بازی مشکل خاصی نداره و درست نصب شده
ولی گویا رو سیستمت استیم نصب کردی.درسته؟باید اونو ران کنی تا این بازیو بتونی اجراش کنی
یا کلا استیمو پاک کنی.

atlas-m
18-07-2012, 17:15
سلام
بازی مشکل خاصی نداره و درست نصب شده
ولی گویا رو سیستمت استیم نصب کردی.درسته؟باید اونو ران کنی تا این بازیو بتونی اجراش کنی
یا کلا استیمو پاک کنی.

این استیم چی هست حالا که من پاکش کنم؟

CRIS Joon CR7
18-07-2012, 17:23
این استیم چی هست حالا که من پاکش کنم؟

واسه آنلاین بازی کردنه
پاکش کن مشکلت حل میشه:11:

Khan gholi
22-07-2012, 01:41
بازی جالبی بود واقعا ارزش بازی کردن رو داشت.داستانش که عالی نبود ولی خوب بود
اینکه مثل بیشتر فیلمها با شادی شروع میشه و هر چی میگذره شرایط سخت می شه, وکارکتر های اصلی خشن تر وعصبانیتر.شما برای برقراری ارتباط با بازمانده گروه لعنت شده 33وم به دوبی میرید جایی که بر اثر طوفان شن , این شهر از بین رفته. در برخودرد اولیه با این گروه بر اثر اشتباه اون ها با هم درگیر می شوید و باعث ایجاد تلفات بزرگی میشید که انها عقب نشینی می کنند همون لحظه والکر باید تصمیم می گرفت که عقب نشینی کنه و منتظر دستور بالا بشه ولی اینکارو نمیکنه و میخواد تحقیقات بیشتری انجام بده.در طی این مسیر دست به خرابکاری بزرگی میزنه مثل کشتن ناخوداگاه 47 نفر ادم,از بین بردن ذخیره اب شهر که باعث میشه مردم ظرف چند روز اینده بمیرن و همه اینا رو گردن کنراد می اندازه و میگه اون هیچ تقصیری توی این ماجرا ها نداشته چون اون فقط یک سربازه.در اخر از اسانسور بالا میروید تصور خیالیه کنراد برای شما توضیح میده که هنوز احساس قهرمان بودن رو دارید؟هدفتون از امدن به اینجا چی بود؟(کمک به گروه برای تخلیه نه نابودی کل شهر)؟ابتدا که به این شهر اومدید چند نفر زنده بودن و حالا چقدر؟ بعد از این همه گندکاری شما یک نفر رو می خواستید برای اینکه گناه این کارها رو به گردن اون بندازید و چه کسی بهتر از یک فرده مرده(اسکلت پوسیده شده کنراد رو صندلی رو نشون میده) و تمامی خراب کاری ها انجام داده باره مسئولیتش روی دوش خوده والکر هست ولی والکر میگه نه وقبول نمی کنه, در نتیجه سرهنگ میگه اگر مطمئنی پس چند ثانیه وقت داری به من شلیک کنی.من 3 تا پایان دیدم
1_ تصور خیالی کنراد رو می کشید و می فهمید که اینا همه وهم و خیال بوده که کنراد زنده است و با شما دشمنی داره و ماجراها تقصیر اون نبوده و در خواست برای تخلیه می فرستید که باز ایجا دو بخش میشه :الف) خودتون رو تسلیم می کنید و مثل یک روانی جنگی عقب هاموی سوار می شوید و می روید امریکا. ب)تسلیم نمی شوید و میمرید و یاد افغانستان می کنید
2_کنراد به شما شلیک می کنه یا در اصل خودتون می کشید و پیغام ضبط شده سرهنگ شنیده میشه که می گه شهر نابود شده و تخلیه شهر با شکست روبه رو شده

گیم پلی : بد نیست اولش به خاطر دمو ها و اموزشش کند میگذره ولی با گذشت زمان بهتر میشه. دوربین که کپی برداری از Geow و بدی که داره از سنگر به سنگر بعدی رفتنش یک مقدار مشکل داره.juggernat هاش که منو یاد COD می نداخت ولی بدلیل هوش مصنوعی متوسط راحت میشه کشتوشون.
گرافیک: نور پردازی خوب .جزئیات در حط متوسط کار شده ولی تنها چیزی که جالب بود اینکه شخصیت ها بعد از گذشت مراحل از اون حالت تمیزی در میاند(عین الطیر نیست که چند سالم بگذره فقط ریش دربیاره) فیزیک بازی فقط در اشیا کوچیک و بدن سرباز خلاصه شده ولی در مرحله هلیکوپتر فیزیک 90 درصد میشه

امتیاز کل من به این بازی 7 هست.

Saeed System
22-07-2012, 10:01
دوستان اون یه تیکه که تو چپتر 1 فارسی حرف میزنن رو آپلود کردم گفتم شاید جالب باشه برای دوستان.

میگه : ما قاتل نیستیم ....سرباز آمریکایی هستیم ....اینجا هستیم که کمکتون کنیم..........

حجم 400 کیلوبایت:

atlas-m
22-07-2012, 10:38
بخشهای دیگه بازی هم فارسی صحبت میکنند.
مثلا بعضی قسمتها طرف میگه زیر بارون گلوله هستم، نمیتونم بیام!

Sent from my XPERIA mini pro using Tapatalk 2

IOG
25-07-2012, 22:26
من که بازیش نکردم ولی بعضی تیکه هاشو دیدم. حالا اصلا به ایران ربطیم داره؟؟؟ آخه تو دبی ... سربازام آمریکایی ... این وسط فارسی چکاره هست؟

atlas-m
25-07-2012, 22:36
من که بازیش نکردم ولی بعضی تیکه هاشو دیدم. حالا اصلا به ایران ربطیم داره؟؟؟ آخه تو دبی ... سربازام آمریکایی ... این وسط فارسی چکاره هست؟

چی بگم والا. هر چی فیلم، بازی، تبلیغ و .... داره درست میشه ضد ایران هست....

Killzone2
25-07-2012, 22:59
چی بگم والا. هر چی فیلم، بازی، تبلیغ و .... داره درست میشه ضد ایران هست....
دوست من! کجا این بازی ضد ایرانه اخه؟!
این بازی فقط یه قسمت فارسی حرف میزنن که اونم از روی ندونستن سازنده هست و هیچ ارتباطی این بازی به ایران نداره مناطق بازی تو دوبی هست!:)

atlas-m
25-07-2012, 23:06
دوست من! کجا این بازی ضد ایرانه اخه؟!
این بازی فقط یه قسمت فارسی حرف میزنن که اونم از روی ندونستن سازنده هست و هیچ ارتباطی این بازی به ایران نداره مناطق بازی تو دوبی هست!:)

پسر خوب الان بازی Angry Birds هم داره ضد ایران عمل میکنه. Angry Birds که میدونی کدوم بازی هست؟ (همون پرنده های خشمگین با اون خوک های فسقلیش)
این بازی هم دقیقا همون فقط نخواستن مثل «میدان نبرد 3» عمل کنند.

منبع : حمله Angry Birds به ايران؟ /عكس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Killzone2
25-07-2012, 23:50
پسر خوب الان بازی Angry Birds هم داره ضد ایران عمل میکنه. Angry Birds که میدونی کدوم بازی هست؟ (همون پرنده های خشمگین با اون خوک های فسقلیش)

منبع : حمله Angry Birds به ايران؟ /عكس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نه! نمیدونستم! بازیه؟!
limbo و PES هم ضد ایرانی ساختنشون فقط این نیست!

منبعی که شما دادی معتبره؟!

atlas-m
26-07-2012, 00:10
نه! نمیدونستم! بازیه؟!
limbo و PES هم ضد ایرانی ساختنشون فقط این نیست!

منبعی که شما دادی معتبره؟!

منبع رو نمی دونم ولی بازی رو دارم. مرحله نقشه ایران رو داره.
بازی «میدان نبرد 3» هم تکلیفش معلومه

B.3.S.T
26-07-2012, 00:15
منبع : حمله Angry Birds به ايران؟ /عكس

چه لطف بزرگی در حق آگاه سازی جامعه بشریت انجام دادی با منبعی که دادین!:)
واقعآ اگر این اطلاع رسانی شما انجام نمیشد معلوم نبود ما باید چه می کردیم با پرندگان خشمگین و امثالهم!
مِنبعد از این عَــــــرَقِ ملیتون رو تو خودتون خفه کنید که بوش بقیه رو آزار نَده;)

mjorh
26-07-2012, 00:36
بعضیا واقعا جوک میگن ...بسی خندیدیم ! حمله Angry Birds به ایران ...وایییی!:31:

CRIS Joon CR7
26-07-2012, 09:35
تو رو خدا دیگه ازین خبر ها مخصوصا با اون منبع موثق-ش نزارید...
این بحث هم کهنه شده و حتی به درد اسپم دادن هم نمیخوره...
توی خیلی از تاپیک ها هم بحث شده و آخرش به جایی نرسیده مثله تاپیک BF3 و SC: Black List و ...
والله من نون سنگک میگیریم بعضی وقت ها شبیه نقشه ایرانه :دی باید بیام خبرشو بزارم؟ :27:

Little Sparrow
26-07-2012, 09:40
چه ادمای بیکاری پیدا میشن.میشینن دوره هم اینقدر فکر میکنن تا یه یه چیزی گیر بدن اخرش
اتفاقا به نظرم یه Spec Ops:The Line یه جورایی به ایران کمک کرده با این تصویر:
همون طور که می بینید توی نقشه ای که به دیوار وصل شده اسم خلیج فارس نوشته شده و نه خلیج عربی.عکس هم خودم گرفتم به منبعش شک نکنید :دی

atlas-m
26-07-2012, 11:21
به خدا من قسط آزار افکار شما را نداشتم. شما طرف مایید یا اونا؟ (مایید همون ایرانه، اونا هم ینی همونا دیگه!)
ضمنا با عرض خیر مقدم به بقیه دوستانی که بعد از اون پست اول من توی این تایپیک که یه هو اومدن بگم که خیلی خوشحال شدیم از دیدنتون، تایپیک خیلی سوت کور بود!
بعدشم، اگه با حرف من مشکل دارید مودبانه تر هم می توانید اعلام کنید. ضمناً من هیچ تاکیدی روی هیچ یک از سه بازی، مبنی بر اینکه ضد ا.یـ.ر.ا.ن هستند نکردم.
اون منبعی که من اعلام کردم از یک رسانه غیر زرد هستش که البته این مطلبش زرد بود!!! (ولی خوب اون مرحله دقیقا کپ مملکته دیگه!)

در هر صورت من روی این مسئله با کسی بحثی ندارم و اصلا حوصله این بحثهارو هم ندارم. خیلی اتفاقی اون خبرو دیدم و اینجا هم گذاشتم (بی ادعا). خلاصه بی خیال ما بشید و این داستان را کشش ندین. از مدیران محترم هم میخوام که اگه امکانش هست این چندتا پست Spam رو پاکش کنند.
ممنون از شما.

Zaghan_13
26-07-2012, 12:12

دمت گرم بابا .. خیلی باحالی .. اگه بازم از اینا داشتی بذار ...:46::21::27:

بسی خندیدیم ... :39:

این عکسهارو که دیدم تا یه ربع غلت میزدم ... کر کر خنده بود خدایی:31::39::39:

+

چون اسپم نشه و aQoa جان به زحمت نیوفته(:31:):

دوستان اگه کسی پایه آنلاین هست پ خ بده بازی کنیم..

Killzone2
26-07-2012, 12:24
دوستان عزیز دیگه این قضیه رو بیخیال شین چون چیزی نیست که بخواد دربارش بحث بشه اگر اینطوری باشه که یه بازی 2 بعدی بخواد به ایران اسیب بزنه دیگه........:11:

بهتره درباره خود بازی صحبت کنیم.:10:

+

این بخش انلاینش باز یه مقدار قابل تحمل بود ولی بخش تک نفره واقعا از افتضاح هم اونور تر بود اصلا چیز بیخودیه! ;)

بردیا
27-07-2012, 16:49
من چند دقیقه پیش بازیو تموم کردم
به نظرم واقعا بازی خیلی خوبی بودش
داستان فوق العاده ای داشت
مخصوصا پایانش،من به اون پایانی رسیدم که در نهایت همراه با گروه نجاتت دوبی رو ترک میکنی
البته یه بار هم خودکشی کردم ولی زیاد خوشم نیومد دوباره لود کردم اینو رفتم
به سربازا هم شلیک نکردم که 2تا پایان دیگش رقم بخوره

3Dmajid
28-07-2012, 21:00
همون طور که می بینید توی نقشه ای که به دیوار وصل شده اسم خلیج فارس نوشته شده و نه خلیج عربی.عکس هم خودم گرفتم به منبعش شک نکنید

تو بازی ghost recon هم یکی از دموهاش مینویسه خلیج فارس :20:
کلا به نظرم سیستشون اینجوریه که یه دونه میدن و یه دونه میگیرن :31: چی گفتم :31:

بچه ها چرا این بازی لن نمیشه ؟
من میخوام بین لب تاپ و پی سی لن کنم ولی نمیشه اصلا هاست رو پیدا نمیکنه.

Zaghan_13
29-07-2012, 14:25

من دارم اینو بصورت لن بازی میکنم .. اگه سایت منبع من اجازه داد آموزش رو توی انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای قرار میدم.

منتظر باشید....:46:

italodance
29-07-2012, 14:26
دوستان میخوام pc این بازی رو دانلود کنم؟ خوبه یا نه؟

Zaghan_13
29-07-2012, 18:19

آموزش آنلاین بازی کردن این بازی رو گذاشتم ... به لینک زیر مراجعه کنین:

آموزش آنلاین بازی کردن Spec Ops The Line + ویدئو آموزشی و گیم پلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه سوالی بود همونجا بپرسین.

دوستان میخوام pc این بازی رو دانلود کنم؟ خوبه یا نه؟

بازیه خیلی قشنگیه ...
هم قسمت سینگل پلیرش خیلی جالبو قشنگه و گیم پلی روون و خوبی داره و همینطور اونهایی که تا آخر بازی کردن میگن داستان جالبی هم داره.
هم اینکه میتونی قسمت آنلاینش رو بازی کنی...
بازی مولتی پلیر خیلی باحالی داره..
حتما پیشنهاد میشه........... کلا ارزش بازی کردنو داره:8:

camry
30-07-2012, 18:01
چقدر بازیه قویه از BATTLEFIELD بیشتر از CPU و گرافیکم کار میکشه !!!

IOG
30-07-2012, 18:12
بابا ما بتلفیلدو با زحمت فراوان بازی میکنیم ولی اینو خداییش خیلی روون بازی کردم. نمیدونم والا...

Zaghan_13
04-08-2012, 15:03
دوستان من از داستان بازی سردرنیآوردم ..
چی شد آخرش؟
یخورده مبهم بود...
بنظر داستان جالبی میومد . خیلی جذبش شده بودم ولی نفهمیدم آخرش چی شد.
لطفا یکی توضیح بده آخرش چی شد ..
مرسی

Khan gholi
04-08-2012, 19:49
اخر صفحه 8 من توضیح دادم , دوست داشتی برو بخون

3Dmajid
06-08-2012, 18:38
بچه ها این بازی چند تا چپتر داره ؟ :20:

خیلی باحاله.

Little Sparrow
06-08-2012, 18:48
بچه ها این بازی چند تا چپتر داره ؟ :20:

خیلی باحاله.

15 Chapter

pharm
06-08-2012, 21:56
من نسخه ی premium رو از mihandownlaod دانلود کردم کرک مولتی رو هم ریخنم تو قسمت مولتی پلیر میره rank رو مینویسه بخش اسلحه ها بازه ولی سرور نمیاره میگه استیم میخواد چیکار کنم؟
کرک هم از skidrow هست
shotgun بازی خیلی حال میده میزنی تو سرشون کلشون کنده میشه

Mohammad Yek110
07-08-2012, 14:20
سلام
دوستان بازی رو چطور ارزیابی می کنین ؟
ارزش بازی کردن داره یا نه ؟
این سیستم میتونه روی تنظیمات متوسط یا ضعیف بازش کنه ؟

MB : GA-P35-DS3L
CPU : Intel Core 2 Dou E7400
GPU : GeForce GT220 1 Gb
RAM : Kingmax 2 * 2 gb 1066 MHz

ممنون:11:

aha2012
07-08-2012, 19:58
سلام

سلام.بازی واقعا ارزش بازی کردنو داره.بله سیستمت میکشه راحت

3Dmajid
07-08-2012, 20:38
سلام

گرافیک بازی خوبه و performance خوبی داره بنابراین زیاد سیستم شاخی هم نمیخواد.
با این سیستم راحت میتونی بازی کنی.
همونطور که آها جان گفتن بازی ارزش بازی داره.
گیم پلی بازی خیلی خوبه و سرگرم کننده س .

TheGnomonWorkshop
08-08-2012, 17:15
این بازی و بازی Ghost Recon رو تازه گرفتم
به نظر میرسه شبیه هم باشن، ولی گرافیک Ghost بهتره
در کل دو تاشون باحالن
فعلا دارم اینو بازی میکنم بعد اون یکی
صرفا جهت اطلاع رسانی ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3Dmajid
08-08-2012, 20:12
این بازی و بازی Ghost Recon رو تازه گرفتم
به نظر میرسه شبیه هم باشن، ولی گرافیک Ghost بهتره
در کل دو تاشون باحالن
فعلا دارم اینو بازی میکنم بعد اون یکی
صرفا جهت اطلاع رسانی ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به سلامتی.
نه بابا کجاشون شبیه همه هیچ دخلی به هم ندارن :18:

بچه ها من امروز بازی رو تموم کردم، ولی نفهمیدم آخرش چی شد. اینقد توهمی شد که احساس کردم خودم توهم زدم :31:

میشه یکی خلاصه داستانو بگه ؟

TheGnomonWorkshop
08-08-2012, 22:14
ghost رو فقط 1 دقیقه بازی کردم
تقریبا حرکاتشون و جای دکمه هاشون شبیه . . .
حالا کدومشون بهتره؟
این دیگه آخراشه، فکر کنم چپتر 12 رو هم رد کردم . . .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Turok-71
08-08-2012, 22:47
ghost رو فقط 1 دقیقه بازی کردم
تقریبا حرکاتشون و جای دکمه هاشون شبیه . . .

حالا کدومشون بهتره؟
این دیگه آخراشه، فکر کنم چپتر 12 رو هم رد کردم . . .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درسته ژانر بازیا یکیه ولی کلا از نظر داستان و روایتو...اینا فرق میکنن ولی کلا با اسپک شدید حال کردم با اینکه سازندش
سابقه سنگینی نداره ولی عالی زده اینو.
داستانشو که خیلی حال کردم.بعد مدتها یکی حرف دل مارو زد تو این بازیا.آفا دس رو دل ما نزارید دیگه!
پیشنهاد سرآشپز: اسپک آپس!!!

black years
08-08-2012, 23:17
سلام.

من این بازی رو تموم کردم،به شخصه خیلی از این بازی خوشم اومد.
Ghost Recon رو هم شروع کردم،درسته Ghost Recon گرافیکی تره اما Spec Ops The Line به نظر جذابتر بود.

3Dmajid
08-08-2012, 23:44
سلام.

من این بازی رو تموم کردم،به شخصه خیلی از این بازی خوشم اومد.
Ghost Recon رو هم شروع کردم،درسته Ghost Recon گرافیکی تره اما Spec Ops The Line به نظر جذابتر بود.

داداش با این جمله ت کل ghost recon رو بردی زیر سوال :41:

black years
09-08-2012, 00:19
داداش با این جمله ت کل ghost recon رو بردی زیر سوال :41:

خب هر کسی یه نظری داره دیگه.
شاید مراحل جلوتر جذاب تر بشه.

TheGnomonWorkshop
09-08-2012, 11:47
دیشب بازی تموم شد . . .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی هرچقدر آدم کشته بودم رو زهر مارم کرد!
یعنی همش تو فاز بوده؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی خداییش فازش خیلی سنگین بوده ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی، یه چیزی رو دوست دارم بدونم
آخرش اگه به جای کشتن سربازا اگه تسلیم بشیم چی میشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ALI&SOAP
09-08-2012, 11:54
ولی خداییش فازش خیلی سنگین بوده ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخرش اگه به جای کشتن سربازا اگه تسلیم بشیم چی میشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هیچی نمی شه مثل بچه آدم میری سوار هوموی میشی:31:
میبرنت امریکا:7:

Mohammad Yek110
09-08-2012, 13:03
سلام
این بازی خیلی عالیه
خیلی ازش خوشم اومد
سیستم سنگرگیری و پناهگیری هم خیلی خوبه.
در کل برای پر کردن وقت تابستون خوبه.
تنها بدیش اینه که زود تموم میشه.
همین امروز به chapter3 رسیدم
مراحلش خیلی کوتاهه:41::13:
در کل من این بازیو پیشنهاد میدم

راستی یه سوال :
رزولوشن رو که بالا میبرم می نویسه:
?resolution changed.keep changes

متاسفانه گزینه yes فعال نیست

دلیلش چیه ؟

CRIS Joon CR7
09-08-2012, 13:09
سلام
این بازی خیلی عالیه
خیلی ازش خوشم اومد
سیستم سنگرگیری و پناهگیری هم خیلی خوبه.
در کل برای پر کردن وقت تابستون خوبه.
تنها بدیش اینه که زود تموم میشه.
همین امروز به chapter3 رسیدم
مراحلش خیلی کوتاهه:41::13:
در کل من این بازیو پیشنهاد میدم

راستی یه سوال :
رزولوشن رو که بالا میبرم می نویسه:
?resolution changed.keep changes

متاسفانه گزینه yes فعال نیست

دلیلش چیه ؟

خب خوشحالم که بالاخره بازی مورد علاقتو پیدا کردی :دی
...
احتمالا مانیتورت ساپورت نمیکنه اون رزولیشنی که انتخاب میکنی...
مدل مانیتور؟
رزولیشن انتخابی؟

Video Game Awards 2012

نامزد های بهترین های دنیای بازی در سال 2012 منتشر شد...
این سال هم مانند ؛ رسم سال های گذشته ،
این مراسم در ماه دسامبر (آخرین ماه میلادی) برگزار میشود..
VGA یا Video Game Awards امسال در هفتم ماه دسامبر (12/7/12) برگزار میشود و
لیست نامزد های گروه ها و عناوین مختلف ، این دوره توسط سایت Spike ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منتشر شد ...

همچنین نامزد های Goty یا Game of the Year امسال نیز عناوین زیر می باشند :

Assassin's Creed III

Dishonored

Journey

Mass Effect 3

The Walking Dead: The Game

همچنین لیست کامل نامزدها برای کسب عناوین مختلف را در زیر میتوانیم مشاهده کنیم:

بهترین استودیو بازی ساز *** Studio Of The Year
343 Industries
Arkane Studios
Gearbox Software
Telltale Games

بهترین بازی کنسول XBOX 360
Assassin's Creed III
Borderlands 2
Dishonored
Halo 4

بهترین بازی کنسول PS3
Assassin's Creed III
Borderlands 2
Dishonored
Journey

بهترین بازی کنسول های Wii/Wii-U
New Super Mario Bros. U
The Last Story
Xenoblade Chronicles
ZombiU

بهترین بازی برای کامپیوترهای شخصی *** Best PC Game
Diablo III
Guild Wars 2
Torchlight II
XCOM: Enemy Unknown

بهترین بازی تفنگی *** Best Shooter
Borderlands 2
Call of Duty: Black Ops II
Halo 4
Max Payne 3

بهترین بازی اکشن/ماجراجویی *** Best Action-Adventure
Assassin's Creed III
Darksiders II
Dishonored
Sleeping Dogs

بهترین بازی مولتی پلیر (چند نفره) *** Best Multi-Player Game
Borderlands 2
Guild Wars 2
Halo 4

بهترین بازی ورزشی ( یک نفره ) *** Best Individual Sport Game
Hot Shots Golf World Invitational
SSX
Tiger Woods PGA Tour 13
WWE '13

بهترین بازی ورزشی (چند نفره) *** Best Team Sport Game
FIFA Soccer 13
Madden NFL 13
NBA 2K13
NHL 13

بهترین بازی نقش آفرینی *** Best RPG (Roll Playing Genre)d
Diablo III
Mass Effect 3
Torchlight II
Xenoblade Chronicles

بهترین بازی مستقل *** Best Independent Game
Dust: An Elysian Tail
Fez
Journey
Mark of the Ninja

بهترین بازی ریسینگ (اتومبیل رانی) *** Best Driving Game
Dirt: Showdown
F1 2012
Forza Horizon
Need For Speed Most Wanted

بهترین ساند ترک (قطعه موسیقی) *** Best Song In a Game
“Castle of Glass” by Linkin Park: Medal of Honor Warfighter
“Cities” by Beck: Sound Shapes
“I Was Born for This“ by Austin Wintory: Journey
“Tears” by Health: Max Payne 3

Best Original Score
Halo 4
Journey
Max Payne 3

بهترین گرافیک *** Best Graphics
Assassin's Creed III
Dishonored
Halo 4
Journey

بهترین بازی مبارزه ای *** Best Fighting Game
Dead or Alive 5
Persona 4 Arena
Street Fighter x Tekken
Tekken Tag Tournament 2

بهترین بازی دستی/بازی موبایل (قابل حمل) *** Best Handheld / Mobile Game
Gravity Rush
LittleBigPlanet PS Vita
New Super Mario Bros. 2
Sound Shapes

بهترین شخصیت سال
Connor : Assassin's Creed III
Commander Shepard : Mass Effect 3
Clap Trap : Borderlands 2
Master Chief : Halo 4
Raul Menendez : Call of Duty: Black Ops II

بهترین صداپیشگی نقش زن *** Best Performance By a Human Female
Emma Stone as Amanda Cartwright
Jen Taylor as Cortana
Jennifer Hale as Commander Shepard
Melissa Hutchison as Clementine

بهترین صداپیشگی نقش مرد *** Best Performance By a Human Male
Dameon Clarke as Handsome Jack
Dave Fennoy as Lee Everret
James McCaffrey as Max Payne
Nolan North as Captain Martin Walker

Best Adapted Video Game
Disney Epic Mickey 2: The Power of Two
LEGO Batman 2: DC Super Heroes
Transformers: Fall of Cybertron

بهترین بسته ی الحاقی *** Best DLC
Dawnguard – The Elder Scrolls V: Skyrim
Leviathan – Mass Effect 3
Mechromancer Pack – Borderlands 2
Perpetual Testing Initiative – Portal 2

بهترین بازی دانلودی *** Best Downloadable Game
Fez
Journey
Sound Shapes

بهترین بازی اجتماعی *** Best Social Games
Draw Something
Marvel: Avengers Alliance
SimCity Social
You Don't Know Jack

Most Anticipated Game
BioShock Infinite
Grand Theft Auto V
South Park: The Stick of Truth
The Last of Us
Tomb Raider

Mohammad Yek110
09-08-2012, 13:11
خب خوشحالم که بالاخره بازی مورد علاقتو پیدا کردی :دی
...
احتمالا مانیتورت ساپورت نمیکنه اون رزولیشنی که انتخاب میکنی...
مدل مانیتور؟
رزولیشن انتخابی؟
آره یه جورایی خیلی خوشم اومد از این بازی
....
چرا ساپورت می کنه.
768*1024
( برعکس نشون نمیده؟!:دی)

مانیتور CRT هست.LG Flatron ez T730PU

CRIS Joon CR7
09-08-2012, 13:16
آره یه جورایی خیلی خوشم اومد از این بازی
....
چرا ساپورت می کنه.
768*1024
( برعکس نشون نمیده؟!:دی)

مانیتور CRT هست.LG Flatron ez T730PU

پس از مانیتورت نیست
چون این بیشتر هم ساپورت میکنه...
(چجوری با این مانیتوره کار میکنی؟:18:)
...
یه بار DX و آپدیت کارت گرافیک تو نصب کن احتمالا درست شه:46:

Mohammad Yek110
09-08-2012, 13:35
(چجوری با این مانیتوره کار میکنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif)

به سختی:دی

یه بار DX و آپدیت کارت گرافیک تو نصب کن احتمالا درست شه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

آخرین درایور برای win7 64 bit ورژن چنده ؟
دوستان لینکشو بدن ممنون میشم

black years
09-08-2012, 14:18
به سختی:دی

آخرین درایور برای win7 64 bit ورژن چنده ؟
دوستان لینکشو بدن ممنون میشم

شما باید مدل دقیق کارت خودتون رو بگید تا دوستان بتونند شما رو راهنمایی کنند.

Mohammad Yek110
09-08-2012, 15:18
شما باید مدل دقیق کارت خودتون رو بگید تا دوستان بتونند شما رو راهنمایی کنند.
ممنون
GT220 1Gb
برای سون64بیت

black years
09-08-2012, 18:32
ممنون
GT220 1Gb
برای سون64بیت

سلام.
بفرما دوست عزیز،اینم آخرین ورژن درایور کارت شما.
فقط نیاز به چیلترشکن دارید تا بتونید دانلود کنید.

Turok-71
09-08-2012, 22:24
دیشب بازی تموم شد . . .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی هرچقدر آدم کشته بودم رو زهر مارم کرد!
یعنی همش تو فاز بوده؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب تسلیم میشه دیگه!یجور دیگه داستان تموم میشه. اگه درگیر بشی در صورتی که بمیری یه پایان داره و اگه همه رو بکشی یه پایانه دیگه.
ولی چه حس باحالی داره وقتی همه سربازا رو میکشی مرحله آخر!

بردیا
10-08-2012, 11:02
البته میتونی کاری بکنی که اصلا به اینجاها نکشه
میتونی توی اونجایی که با کونراد صحبت میکنه خودکشی بکنی

black years
10-08-2012, 12:43
ما که زدیم همه رو کشتیم،به قول جناب Turok-71 چه حس باحالی داره وقتی همه سربازهارو مرحله آخر میکشی :26::26::26:

Mohammad Yek110
10-08-2012, 20:56
خب تسلیم میشه دیگه!یجور دیگه داستان تموم میشه. اگه درگیر بشی در صورتی که بمیری یه پایان داره و اگه همه رو بکشی یه پایانه دیگه.
ولی چه حس باحالی داره وقتی همه سربازا رو میکشی مرحله آخر!
یعنی دوتا پایان داره ؟
ماهنامه دنیای بازی نوشته بود 4 تاست

black years
10-08-2012, 21:35
یعنی دوتا پایان داره ؟
ماهنامه دنیای بازی نوشته بود 4 تاست

من که هر 4 تا پایان رو تجربه کردم.

1- با اون یارو نقاشه که جلوی آینه هستی،اونجا کشته بشی.
2- در مبارزه با سربازها کشته بشی.
3- تسلیم سربازها بشی.
4- در مبارزه با سربازها همه رو بکشی.

Mohammad Yek110
11-08-2012, 14:41
سلام
این Fubar Pack چیه ؟
امروز بازی رو باز کردم نوشت شما Fubar Pack رو موفقیت آمیز دانلود کردین.دیدم حواسم نبوده و اینترنت کانکته.ولی خیلی زود دانلود شد.هیچ اسلایدری هم نشون نداد.بازی با سرعت همیشگی باز شد ولی اون جمله هم اضافه شد.به نت شک کردم یادم افتاد روی بسته نوشته بود includes Fubar Pack .
بسته بازی برام این شکلی بود:

البته کپی شده توسط شرکتای ایرانی بود ،
حالا این FUBAR Pack از نت اومده یا با بازی نصب شده ؟

ویرایش :
راستی این بازی نیاز به کرک نداشت تعجب کردم.توی تیتراژ اول نوشته بود :
:Special Guest
SKIDROW
:18:
جریان چیه ؟

alone_boy
06-09-2012, 16:32
Chapter 13 رو چجوری رد کنم؟
دوستم مصدومه و خودمم پشت یه سنگر پناه میگیرم و از لاشه هواپیما کلی آدم میان،همه شون رو میکشم تا میرسم به اون یارو که مثل غوله و یه رگبار دستشه هر کاری میکنم کشته نمیشه و آخرشم خودم میمیرم :|

ramin 20est
06-09-2012, 16:38
دوستم مصدومه و خودمم پشت یه سنگر پناه میگیرم و از لاشه هواپیما کلی آدم میان،همه شون رو میکشم تا میرسم به اون یارو که مثل غوله و یه رگبار دستشه هر کاری میکنم کشته نمیشه و آخرشم خودم میمیرم :|
اون جور آدما با تیر زیاد کشته میشن نه اینکه اصلا کشته نمیشن !!!

Mohammad Yek110
06-09-2012, 16:39
تا اونجا که یادمه باید فقط هدشات بزنید

Turok-71
06-09-2012, 21:47
اون تنها ضعفش پشت سرشه! سعی کن دورش بزنی و برسی به پشت سرش.... و خیلی راحت از پا درمیاد.
یه اتاقک کوچیک سمت راستت هست میتونی واسه دور زدنش از اون استفاده کنی!!!

black years
08-09-2012, 09:04

سعی کنید به سرش ضربه بزنید،وقتی حفاظ صورتش شکسته شه میتونید به راحتی اون رو از پا دربیارید .

ramin 20est
08-09-2012, 12:12
به نظر من باید این این بازی رو باید از نمای اول شخص میساختن خیلی عالی تر میشد
چون توش المان های FPS زیاد هست
شاید به نظرتون این حرف که فلان بازیو باید مثلا از نمای اول شخص میساختن خیلی تازگی داشته باشه وعجیب باشه ولی فقط کافیه اونو در این صورت تصور کنید که چجوری میشد!!!

max_3d
27-09-2012, 11:56
سلام
یه نفر توضیح بده که اخرش هر 4 پایان رو دیدم ولی جریان هر چهار تا پایین گنگ بود واسم
تسلیم سربازا شدم برای چی مگه خودی نبودن؟
اگه خودکشی کردم برای چی؟
اگه اون یارو که شمارش میکنه میزدم برای چی؟!!!!