PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسابقات فوتبال Goal 3

Squall Leonhart
15-12-2009, 19:36
در مورد فوتبال Goal 3 توضيح نميدم چون كاملا مشهور هست! اگه يادتون نيست يه نگاه به عكسش بندازين يادتون مي افته :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قوانین مسابقات

1. حداقل سرعت ارتباط باید ADSL 64 باشد.

2. انتخاب سرور بازی به صورت توافقی بین طرفین و با توجه به میزان پینگ می باشد.

3. مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار خواهند شد.

4. از آنجایی که مسابقات به صورت رفت و برگشت خواهند بود نوع زمین مسابقه و آب و هوای آن نیز در هر بار به انتخاب یکی از طرفین خواهد بود.

5. زمان انجام مسابقه به صورت توافقی بین طرفین خواهد بود.

6. تا برگزاری مسابقات فرصت تمرین و آمادگی وجود دارد.

7. هر فرد باید یک اکانت یاهو داشته باشد.

8. در طول بازی طرفین مسابقه باید سعی کنند باهم در ارتباط باشند مگر اینکه ارسال پیام موجب کاهش سرعت شود.

9. دوستان باید در هنگام بازی بالاترین سرعت رو داشته باشند به همین منظور از دانلود کردن - باز کردن صفحات وب و غیره که باعث کاهش سرعت می شود خودداری کنند.

10. در صورتی که بازی به هر دلیلی قبل از اتمام نیمه اول قطع شود با توافق طرفین می توانند دوباره مسابقه را انجام دهند ولی اگر قطع شدن بازی بعد از اتمام نیمه اول رخ دهد تیمی که گل زده بیشتری داشته باشد برنده مسابقه خواهد بود مگر اینکه بازی مساوی بوده و با توافق طرفین مسابقه از سر گرفته شود.

11. در تمام بازی ها از ورژن ژاپنی بازی گل سه استفاده خواهد شد.(در ورژن انگلیسی و فارسی دسته سه و چهار غیر فعال بوده و امکان بازی چهار نفری وجود ندارد)

12. تعداد نفرات شرکت کننده بایستی حداقل 16 نفر باشد که با قرعه کشی دو به دو هم تیمی خواهند بود.

13. ثبت نام برای عموم آزاد و رایگان هست!

14. برای اعلام آمادگی با یک پست آی دی یاهو و اسمتان را اعلام کنید.

15. جایزه مسابقات دو عدد کارت شارژ اعتباری ایران سل به مبلغ 50000 ریال خواهد بود که به دو نفري كه هم تيمي هستند اعطا خواهد شد.

16. جایزه به عهده من خواهد بود.

آی دی یاهوی نفراتی که تا کنون اعلام آمادگی برای شرکت در مسابقه کرده اند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Squall Leonhart
16-12-2009, 11:53
راهنماي راه اندازي فوتبال Goal 3 به صورت آنلاين

فوتبال Goal 3 را مي‌توان 2 نفري يا 3 نفري يا 4 نفري به صورت آنلاين و در مقابل هم بازي كرد. براي اين كار مراحل زير را انجام دهيد :

1. دانلود بازي فوتبال Goal 3 از لينك زير :

ورژن ژاپنی :

ورژن انگلیسی :

ورژن فارسی :

2. دانلود شبيه ساز Nestopia از لينك زير :

3. شبيه‌ساز Nestopia را از حالت فشرده خارج كرده و با استفاده از nestopia.exe آن اجرا نماييد.

4. با توجه به عكس زير گزينه Input را بزنيد :

5. با استفاده از دكمه Clear دكمه‌هاي پيش فرض ستون Mapping را پاك كنيد. براي تنظيم مجدد دكمه‌ها از كليد Set All استفاده بكنيد. با توجه به ستون Key دكمه‌هاي مورد نظر خود را از طريق كي برد يا دسته بازي فشار دهيد. بعد از تنظيم دكمه‌ها OK را بزنيد.

6. با توجه به عكس زير گزينه Connect را بزنيد :

7. با استفاده از Add ، بازي Goal 3 را به Game List اضافه نماييد و سپس Launch را بزنيد :

8. در پنجره بعدي در قسمت Username اسم خودتان را تايپ بكنيد.

9. يكي از IP هاي زير را به دلخواه انتخاب كنيد :

94.23.10.207
85.25.153.177
83.169.11.33

10. از قسمت Enter IP ، آي پي انتخابي خود را وارد نماييد و Connect را بزنيد.

11. پنجره زير ظاهر مي‌شود. منتظر بمانيد تا وارد روم سرور شويد :

12. با استفاده از Create new game روم اختصاصي براي فوتبال Goal 3 ايجاد كنيد.

13. بعد از اينكه همه افراد به شما Join شدند، با استفاده از Start game بازي را شروع كنيد.

نکاتی در مورد تنظیم صحیح دکمه ها

اگه از دسته بازی استفاده میکنین باید قبل از اجرای شبیه ساز وصلش کنین به کامپیوتر، بعد برنامه رو اجرا میکنین و از منوی Options بعد Input وارد تنظیمات دکمه ها میشین. در این پنجره اول کلید Clear رو میزنین تا دکمه های پیش فرض حذف بشن. بعد دکمه Set All رو میزنین و دکمه های دلخواهتون رو از روی کی برد یا دسته بازی و با توجه به ستون دوم (Key) فشار میدین تا در ستون سوم (Mapping) ثبت بشن. بعد اوکی میزنین.

بعد از اینکه وارد بازی شدین حتما باید از منوی Machine و بعد Input چک بکنین که گزینه Auto Select فعال نباشه. بعدش با توجه به راهنمای زیر گزینه درست رو میزنین تا دستتون فعال بشه :

اگه دسته یک بودین : Port 1 ---> Pad 1
اگه دسته دو بودین : Port 2 ---> Pad 1
اگه دسته سه بودین : Port 3 ---> Pad 1
اگه دسته چهار بودین : Port 4 ---> Pad 1

کارهای دکمه های بازی :

کلا توی این بازی دو تا دکمه اصلی هست : A و B. با ترکیب این دو تا دکمه با هم یا با جهت ها کارهای مختلفی انجام میشه :

وقتی که بدون توپ هستین :

آ -----------------------------------> تکل
ب ----------------------------------> تنه
آ + ب ------------------------------> پریدن
تند تند جلو یا عقب ----------------> دویدن

وقتی که پا به توپ هستین :

آ -----------------------------------> پاس
ب ---------------------------------> شوت
آ + ب -----------------------------> بلند کردن توپ
تند تند بالا یا پایین -----------------> دریبل مخصوص
آ + ب + جلو (یا عقب) -----------> پله
آ + ب + پایین ---------------------> پریدن همراه با توپ
آ + ب + پایین ^^^ آ ----------------> پاس دادن بر روی هوا
آ + ب + پایین ^^^ ب ---------------> شوت مخصوص
آ + ب + پایین ^^^ ب + بالا --------> ضربه سر مخصوص
آ + ب + پایین ^^^ ب + عقب ----> برگردان مخصوص

دستورات به هم تیمی ها : دقت کنید که بعضی از هم تیمی ها خالصانه در خدمت شما و گوش به فرمان شما هستن! که در این صورت از دستور شما پیروی می کنند ولی بعضی از بازیکن ها تکرو رو و خود مختار بوده و بیشتر اوقات از دستورات شما سرپیچی می کنند و در این حالت با دادن دستور صدای "دنگ دنگ" می آید که به معنای این است که بازیکن از دستور شما سرپیچی می کند! بنابراین در انتخاب هم تیمی ها یتان دقت کنید! لازم به ذکر است که معمولا بازیکنان ضعیف تر از نوع حرف گوش کن و بازیکنان قوی تر تکرو و نافرمان هستند.

وقتی که هم تیمی پا به توپ نمی باشد و در نزدیکی حریفی هست که پا به توت هست :

آ ---------------> دستور تکل
ب -------------> دستور تنه

وقتی که هم تیمی پا به توپ می باشد :

آ --------------> دستور پاس به شما
آ + جهت -----> دستور پاس به سمت جهت
ب -------------> دستور شوت

آموزش ايجاد سرور

در صورت تمايل مي‌توايند به جاي استفاده از سرورهاي آماده، خودتان سرور ايجاد كنيد. براي اينكه بتوانيد بدون تاخير بازي را اجرا كنيد، بايد سرعت اينترنت كامپيوتري كه سرور را ايجاد مي‌كند براي دو نفر حداقل 256 Kbps و براي چهار نفر 512 Kbps باشد. براي ايجاد سرور مراحل زير را انجام دهيد :

1. دانلود فايل‌هاي مورد نياز براي راه‌اندازي سرور از لينك زير :

2. فايل ‌هاي سرور را از حالت فشرده خارج نماييد و فايل kaillerasrv.exe را اجرا كنيد، در صورتي كه Firewall ويندوز فعال باشد، پنجره زير به نمايش در خواهد آمد و از شما اجازه برقراري ارتباط سرور با اينترنت را مي‌خواهد. براي اين كار دكمه Unblock را بزنيد.

3. سپس پنجره سرور ظاهر مي‌شود. كه در طول مدت بازي بايد به همين صورت باقي بماند :

4. بر روي آيكن دو کامپیوتر کنار ساعت دابل كليك كنيد، در پنجره باز شده سربرگ Details را انتخاب كنيد تا پنجره زير ظاهر شود :

5. دقت كنيد كه اگر سربرگ Details وجود نداشته باشد، نمي‌توانيد سرور ايجاد كنيد. چرا كه IP شما Valid نيست و مربوط به شبكه هست. براي اينكه IP تان Valid شود بايد كانكشن ADSL ايجاد كنيد و از طريق آن به اينترنت وصل شويد :

تذکر خیلی مهم : در صورتی که آی پیتان ولید نیست حتما به تاپیک زیر مراجعه نموده و آن را ولید کنید :

11. از طريق ياهو مسنجر IP شخصي كه سرور را ايجاد كرده است را بدست آوريد. (شخصي كه سرور را ايجاد كرده مي‌تواند براي پيدا كردن IP خود از سايت زیر استفاده نمايید)

آموزش استفاده از برنامه Hamachi

کسانی که به هر دلیلی نمی‌توانند مودم خود بر روی بریج تنظیم کنند و در نتیجه IP ولید ندارند به عنوان یک راه حل دوم می‌توانند از این روش استفاده نماییند تا بتوانند سرور خود را ایجاد کنند.
برنامه Hamachi را از لینک زیر دانلود کنید :

فایل Hamachi.msi را اجرا کنید :

دکمه Next را بزنید :

دکمه Next را بزنید :

دکمه Install را بزنید :

منتظر بمانید تا برنامه نصب شود :

دکمه Finish را بزنید :

دکمه Power On را بزنید :

اسم خود را تایپ کنید و دکمه Creat را بزنید :

دکمه Join an existing network را بزنید :

این قسمت را به این شکل پر کنید :

Network ID : Microbaz
Password : 1

هم اکنون شما به جمع کسانی که این بازی را بازی می‌کنند پیوسته‌اید. در صورتی که آیکن شخصی روشن باشد می‌توانید با او چت کنید (بر روی نام او راست کلیک کرده و Chat بزنید). آی پی هر شخص در مقابل نام او مشخص می‌باشد.
سرور خود را با استفاده از فایل Kaillera.exe ایجاد کنید. برای جوین شدن به سرور شما تمامی افراد باید از IP مشخصی که در مقابل نام شما قرار دارد استفاده کنند.

طریقه پیدا کردن IP یک سرور خارجی

در صورت تمایل یا نیاز می توان IP یک سرور را پیدا کرد. کافیست اسم سرور را در سایت زیر جستجو نمایید :

mohammad_twe
20-12-2009, 18:14
my id : momod_twe

Gam3r
20-12-2009, 19:07
mpro.thegreat

ahriman323
26-12-2009, 17:52
بازی مشهوری بود

Gam3r
26-12-2009, 17:58
بازي خيلي توپيه پيشنهاد ميكنم بقيه هم بيان

higher_sense
26-12-2009, 21:51
خوب بود اما از همه چی بهتر طریقه درست کردن سرور بود اومدیم یکی خواست یه بازی دیگه بکنه پس به همین طریق میشه مثلا واسه بازی پلی استیشن 1 هم سرور ایجاد کرد درسته؟

Squall Leonhart
27-12-2009, 09:56
خوب بود اما از همه چی بهتر طریقه درست کردن سرور بود اومدیم یکی خواست یه بازی دیگه بکنه پس به همین طریق میشه مثلا واسه بازی پلی استیشن 1 هم سرور ایجاد کرد درسته؟

بله كاملا درسته. سروري كه ايجاد ميشه مستقل از شبيه سازي هست كه اجرا ميشه و در واقع براي هر شبيه سازي كه از kaillera كه آخرين ورژنش 0.9 هست پشتيباني بكنه،‌ ميشه استفاده كرد.

Arrowtic
30-12-2009, 20:27
با دیال آپم میشه؟

Gam3r
30-12-2009, 20:28
اره بابا بازيش خيلي توپه
بازي نكني نصف عمرت بر فناست

C0OPeR
30-12-2009, 21:34
ممد تو چقدر وقت آزاد داری ! هر چی مباد نه نمیگی :دی
آقا این رو گرافیک 32 اجرا میشه (سیستم اداره) :8:

Gam3r
30-12-2009, 21:47
علي اين ادارتون فكر كنم موزه باشه گرافيك 32 چيه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
براي من 512 جيفورس هستش ميخوام ايكس باكس 360 هم بخرم باهاش بازي كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره بابا بگيرش بازي ميكرو هست ولي خيلي توپه
نه تنها باحال هست بلكه خاطره هاي خيلي زيادي رو براي من زنده كرد
من ساعت ها اين بازيو انجام ميدادم ... واي كه چه حالي ميداد
4-5 ساله بودم فقط اينو بازي ميكردم
يادش بخير

C0OPeR
30-12-2009, 22:05
مرد حسابی به جای خمیر سیلیکون از خمیر دندان دارم استفاده میکنم تا cpu داغ نکنه . روی فن cpu هم یه کتاب گذاشتم که سنگین بشه و بچسبه و خنک تر بشه . حالا نمیگم رم 128 هم داره :دی همین که IE رو باز میکنه خودش خیلیه .
اینو بخاطر این پرسیدم که یه بار قارچ خور رو دانلود کردم بعد گفت گرافیکت پایینه اجرا نکرد :27:

براي من 512 جيفورس هستش ميخوام ايكس باكس 360 هم بخرم باهاش بازي كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکاری میکنی آمار گرافیک 600 هزار تومنی که دارمو رو کنما :8::27: (خالی بستم خواستم کم نیارم -.- )

واسا دانلود کنم ببینم چیه . به نظر فان میاد :20:

Gam3r
30-12-2009, 22:09
خيلي بازيش توپه
يكم تمرين كن ، البته يه سري توضيحات هست كه اگه ميخواي اين رفيقمون كه تاپيك رو زده بده يا من بهت بگم فرقي نميكنه
در كل ميتوني همه ي بازيهاي ميكرو رو با بالاترين كيفيت اجرا كني

ميكرو كه داشتي ؟ يا اونم ادارتون براتون خريد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0OPeR
30-12-2009, 22:18
تو یه تاپیک گفته بودم . ما اون زمان فوتبال دستی بازی میکردیم . کنسولشو هم نجاری سر کوچمون ساخته بود :دی
از میکرو هم فقط قارچ خورش یادمه با اون صحنه که دختره رو آزاد میکرد . همین که دختره میپرید تو بغل مرده کل کلوپ میرفت رو هوا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلودش کردم . بذار برادر صاحب تاپیک بیاد آموزشات رو بذاره ما هم مستفیض شیم :)

Gam3r
30-12-2009, 22:23
اتفاقا من الان 3 سالي هست كه فوتبال دستي و پينگ پنگ به صورت حرفه اي بازي ميكنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازي رو حتما دانلود كن خيلي جالبه ، واقعا معتاد كنندس

C0OPeR
30-12-2009, 22:28
lol چقدر سرور اینجاست تو کدومش باید برم ؟
یکم توضیح بده فن و فوت بازی رو رفتیم تو بازی آبرو ریزی نشه :دی

Bill Gates
30-12-2009, 23:33
شوت کدومه؟ اصلا میزنه؟ :31:

اتفاقا من الان 3 سالي هست كه فوتبال دستي و پينگ پنگ به صورت حرفه اي بازي ميكنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازي رو حتما دانلود كن خيلي جالبه ، واقعا معتاد كنندس

امروز سره این بودی داشتی میپیچوندی مارو؟ :31:

Gam3r
31-12-2009, 07:53
امروز سره این بودی داشتی میپیچوندی مارو؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اين زننده تاپيك كه هنوز اسمشو نميدونم ميخواست دو تا چيني بياره باهاشون 4 نفري بازي كنيم ولي آخرش نشد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كلا بازيه خيلي توپيه

شوت کدومه؟ اصلا میزنه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شوت دكمه ي b توي بازي هستش
پاس دكمه ي a
حالا يه شوت قدرتي هم ميزنه ! براي اون بايد اول همزمان a + b + down رو بزني ميپره هوا ،‌ بعدش همون لحظه كه توي هوا هستش b رو بزني شوت قدرتي ميزنه تور دروازه سوراخ ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lol چقدر سرور اینجاست تو کدومش باید برم ؟

علي تو فعلا وقتي امولاتور رو اجرا كردي ، فقط بازي رو باز كن و آنلاين بازي نكن
اين چند تا نكته اي رو هم كه گفتم توش تمرين كن تا قدرت قلقش دستت بياد
براي من كه 5 دقيقه اي قلقش دستم اومد
خيلي راحته ولي هيجان زيادي داره
بعدش الان كه شديم 4 نفر ميتونيم 2 به 2 با هم بازي كنيم
مثلا من و فلاني بيشيم يه تيم ، من دروازبان اون يكي حمله
تو و فلاني بيشين يه تيم ديگه ! يكي تون دروازبان و يكي ديگه حمله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تازه همه بازيهاي ميكرو رو هم ميتونيم به صورت آنلاين بازي كنيم !!

یکم توضیح بده فن و فوت بازی رو رفتیم تو بازی آبرو ریزی نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همين چند خط بالايي رو بخون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Squall Leonhart
31-12-2009, 09:59
از توضيحاتي كه Gam3r دادن متشكرم. يه توضيح در مورد سرور ها بدم. بعدا توضيحات بيشتر رو توي پست اول و دوم خودم ميزارم :

ببينيد براي اينكه بتونيم به صورت آنلاين بازي كنيم بايد به يه سرور وصل بشيم. حالا اين سرور ممكنه كه از قبل آماده باشه و يكي ديگه زده باشه و يا اينكه ميتونيم خودمون سرور بزنيم. نكته مهم در مورد ايجاد سرور، سرعت اينترنت كامپيوتري هست كه ميخواد سرور بزنه كه بايد حداقل 256 يا 512 باشه.

در صورتي كه سرعت همه افرادي كه ميخوان با هم بازي كنن، پايين باشه به جاي اينكه خودشون سرور بزنن،‌ ميتونن از سرورهاي آماده استفاده كنن. براي پيدا كردن سرور خوب اول بايد توي صفحه اصلي Anti3D Master از دكمه Refresh List استفاده بكنين. با زدن اين دكمه سرورهاي آماده در عرض چند دقيقه لود ميشن بعد سرورها رو بر اساس Ping مرتب بكنين. چند تا از سرور هايي كه داراي كمترين پينگ هست رو امتحان بكنين.

نكته ديگه اي كه در مورد سرورها وجود داره ورژن سروري هست كه بر روي اون اجرا ميشه. بعضي از سرورها ممكنه كه داراي سرعت و پينگ خوبي باشن ولي چون ورژن سروري كه دارن اجرا ميكنن پايين هست، نميتونين 4 نفري بازي كنين و فقط 2 نفري ميشه روي اين گونه سرورها بازي كرد. پس اگه بخواهين 4 نفري بازي كنين بايد سروري رو پيدا كنين كه داري پينگ پايين و ورژن حداقل 92 باشه.

حالا اگه مثلا يه سرور خوب و باارزش پيدا كردين و هر دفعه ميخواهين توش بازي كنين از طرفي نميخواهين هر دفعه از Refresh List استفاده بكنين براي اين كار ميتونين از سربرگ Recent استفاده بكنين كه در اون ليست آخرين سرورهايي كه توشون بازي كردين رو نشون ميده.

حالا اگه خواستين دوستتون رو به سروري كه خودتون توش هستين دعوت كنين بايد چي كار بكنين؟
براي اين كار ميتونين آي پي سروري رو كه توش هستين رو پيدا كنين (بعداً ميگم چه طوري، البته هميشه جواب نميده) و اون رو به دوستتون بدين و اون هم از طريق Enter IP وارد سروري كه شما توش هستين بشه.

ولي اگه مثلا يه سرور خوب با پينگ كم و ورژن بالا پيدا كردين ولي نتونستين آي پيش رو دربيارين بايد چه طوري دوستتون رو به اون سرور دعوت كنين؟
براي اين كار اول خودتون وارد اون سرور ميشين بعد با استفاده از Create new game براي بازي گل سه يه روم اختصاصي ميزنين. بعد به دوستتون ميگين كه Refresh List خودش رو بزنه و بره به سر برگ Waiting games و از اونجا رديف Game name رو مرتب بكه و بازي Goal 3 رو پيدا كنه و بهش connect بشه.

اگه خواستين بهتر مطالب رو متوجه بشين مراحل رو همراه با برنامه بخونين و قدم به قدم امتحان كنين.
راستي امروز ساعت چهار من ميام. هر كي پايه هست بياد تا 4 نفري بزنيم.

Bill Gates
31-12-2009, 11:56
طلب حریف هستیم :دی نبـــود ؟:13:

Gam3r
31-12-2009, 11:58
خوبه حالا هر دست 3-0 ميبرمت :دي

Bill Gates
31-12-2009, 13:22
خوبه حالا هر دست 3-0 ميبرمت :دي

عجب :31: پرس رو حال کردی؟
اون 4 - 0 که زدمت با 3 - 0 بهم حال داد :31:

دوستان پنالتی هم هستیم در خدمت :13:

Gam3r
31-12-2009, 13:25
آقا يكي روش حال گيري امير رو بهم ياد بده اعصابمو خورد كرد به خدا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا ميرفتم به توپ برسم شوت كنم عين بختك ميپريد رو توپ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

82686064
31-12-2009, 16:06
آره خوب بود
من هم اومدم بازی کنیم

Gam3r
31-12-2009, 16:13
خوبه
بيايين اين سرور : 94.23.10.207:27888

Bill Gates
01-01-2010, 22:35
سلام
دوستان یه زمان بگید بازی کنیم (البته محمدوفرید ماشالله همیشه پایه هستن :دی)

Gam3r
02-01-2010, 11:49
هر موقع بزرگتر شدي بيا بازي كن :دي

Squall Leonhart
02-01-2010, 12:32
يه زماني اين بازي رو اونايي بازي ميكردن كه الان شدن گيمر حرفه اي! و اين بازي رو فراموش كردن و مورد كم لطفي قرار ميدن. يكيش همين داداش خودم هست ولي عمرا من فراموشش كنم. تازه ميخوام بعد از امتحانات به فارسي و انگليسي ترجمش كنم. البته يه ترجمه انگليسي ازش وجود داره و انصافاً طرف خيلي خوب ترجمش كرده، ولي به دليل يه اشتباه كوچيك زده دسته 3 و 4 رو كور كرده. واسه همين نميشه اين نسخه رو 4 نفري بازي كرد. من اين نسخه رو توي پست اول نزاشتم تا تكثير نشده بعد بگين آقا 4 نفريش كار نميكنه!

Gam3r
02-01-2010, 12:35
خب آره گرافيكش كه پايينه ولي انصافا بازي فاني هست !
دركل خاطرات منو زنده كرده ... ولي بازيهاي مدرن هم هيجان بيشتري دارن هم با فكر و سياست پيش ميرن نمونش همين بازيهاي آنلاين تحت وب

Arrowtic
03-01-2010, 09:23
لینک همون نسخه انگلیسیش رو بدید.اشکال نداره که 3 و 4 نفره نمیشه

Oracle_Eldorado
03-01-2010, 09:30
با سلام .
من تازه این تاپیک رو دیدم .
خواستم بدونم این همون بازی بود که روی کنسول میکرو بود ؟
همونی که قدرت های مختلف داشتن ؟
یه جورایی مثل Tekken بود .
درسته ؟

Gam3r
03-01-2010, 09:36
با سلام .
من تازه این تاپیک رو دیدم .
خواستم بدونم این همون بازی بود که روی کنسول میکرو بود ؟
همونی که قدرت های مختلف داشتن ؟
یه جورایی مثل Tekken بود .
درسته ؟

آره
من خودم كلي خاطرات ميكروم با اين زنده شد :40:
خونه قبلي ... پايتخت ... :40:

Arrowtic
03-01-2010, 19:56
من که ای دی اس ال یختی!!!!ولی شما بروبچ خرپول ADSL دار یه کاپ بذارید فیض ببرید!به برنده هم چیزای چرت و پرت مثل دعوتنامه پرشین گیگ و اینجور چیزها بدید!
منم تابستون که ای دی اس ال گرفتم میام!:8:

Gam3r
03-01-2010, 20:12
با اينترنت ذغالي هم بالا ميادش
بعدشم من اي دي اس الم 64 هست !! پايين ترين سرعت اي دي اس ال توي جهان !!

Arrowtic
03-01-2010, 20:16
باید فقط ب کرجی و تهرانی بزنم.با فرید که اهل ارومیست زدم لگ داد رفتیم بیرون:19:

Gam3r
03-01-2010, 21:26
خب نبايد هيچي باز كني
البته بايد حد معقول سرعت اينترنت رو داشته باشي !

Squall Leonhart
27-01-2010, 11:46
آقا بيايين توي ترجمه اين بازي كمك كنين :

s.w.a.t
27-01-2010, 16:47
دوستان بهتر نيست يه مسابقات بزارين؟؟؟؟؟؟؟
جايزه هم واسش بدين!
من پايم.

Gam3r
27-01-2010, 17:05
جايزشو تو بده !

s.w.a.t
27-01-2010, 18:17
تو ببر جايزت با من!!!!!!!!!!!!!

Squall Leonhart
27-01-2010, 18:33
دوستان بهتر نيست يه مسابقات بزارين؟؟؟؟؟؟؟
جايزه هم واسش بدين!
من پايم.

دمت گرم پيشنهاد خيلي خوبيه. :10:

جايزشو تو بده !

تو ببر جايزت با من!!!!!!!!!!!!!

بچه ها بيان اعلام آمادگي كنن خودم جايزه هم ميزارم. :31:

قرعه كشي هم ميكنيم كه كي با كي باشه تا قوي ها با هم نيفتن از همون اول كاري برنده مسابقات معلوم باشه!
مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار خواهند شد.
عدم حضور سه به يك باخت هست.
مسابقات به طور رسمي از عيد شروع ميشه.
تا عيد بچه ها ميتونين تمرين كنين.
جايزه چيزي خواهد بود كه ارزشش در حدود ده تومن خواهد بود.
خودم به تنهايي جايزه رو به گردن ميگيرم.
جايزه بين دو نفري كه هم تيمي هستن تقسيم خواهد شد.

به زودي اخبار بيشتري منتشر خواهدم كرد. :11:

Gam3r
27-01-2010, 19:07
ايول عاليه

s.w.a.t
27-01-2010, 21:17
به به!
ميبينم كه دوستان خودشونو از الان آماده ي باخت كردن.
:دي

Reza Azimy_RW
28-01-2010, 15:23
وای رفیق نمیدونی چقدر حال کردم !
یادش بخیر توی میکرو کاپ رو گرفتم !
من عاشق این بازی بودم اتفاقا چند وقت پیش بحثش شد با یکی از دوستام خیلی هوس بازی کردنش به سرم زد تا امروز به طور اتفاقی عکس بازی رو توی امضای شما دیدم و ...
مر 30*30 !

Elendil1
15-02-2010, 18:48
یادش بخیر !! قدیما این بازی رو بازی می کردیم :دی ! خیلی دلم واسش تنگ شده بود ! :دی

n W o
16-02-2010, 00:26
دکمه هارو توضیح بدین چی به جیه؟؟؟؟

Gam3r
16-02-2010, 14:51
شوت دكمه ي b توي بازي هستش
پاس دكمه ي a
حالا يه شوت قدرتي هم ميزنه ! براي اون بايد اول همزمان a + b + down رو بزني ميپره هوا ،‌ بعدش همون لحظه كه توي هوا هستش b رو بزني شوت قدرتي ميزنه تور دروازه سوراخ ميشه

Squall Leonhart
16-02-2010, 15:07
تنظیم صحیح دکمه ها :

اگه از دسته بازی استفاده میکنین باید قبل از اجرای شبیه ساز وصلش کنین به کامپیوتر، بعد برنامه رو اجرا میکنین و از منوی Options بعد Input وارد تنظیمات دکمه ها میشین. در این پنجره اول کلید Clear رو میزنین تا دکمه های پیش فرض حذف بشن. بعد دکمه Set All رو میزنین و دکمه های دلخواهتون رو از روی کی برد یا دسته بازی و با توجه به ستون دوم (Key) فشار میدین تا در ستون سوم (Mapping) ثبت بشن. بعد اوکی میزنین.

بعد از اینکه وارد بازی شدین حتما باید از منوی Machine و بعد Input چک بکنین که گزینه Auto Select فعال نباشه. بعدش با توجه به راهنمای زیر گزینه درست رو میزنین تا دستتون فعال بشه :

اگه دسته یک بودین : Port 1 ---> Pad 1
اگه دسته دو بودین : Port 2 ---> Pad 1
اگه دسته سه بودین : Port 3 ---> Pad 1
اگه دسته چهار بودین : Port 4 ---> Pad 1

کارهای دکمه های بازی :

کلا توی این بازی دو تا دکمه اصلی هست : A و B. با ترکیب این دو تا دکمه با هم یا با جهت ها کارهای مختلفی انجام میشه :

وقتی که بدون توپ هستین :

آ -----------------------------------> تکل
ب ----------------------------------> تنه
آ + ب ------------------------------> پریدن

وقتی که پا به توپ هستین :

آ -----------------------------------> پاس
ب ---------------------------------> شوت
آ + ب -----------------------------> بلند کردن توپ
تند تند بالا یا پایین -----------------> دریبل مخصوص
آ + ب + جلو (یا عقب) -----------> پله
آ + ب + پایین ---------------------> پریدن همراه با توپ
آ + ب + پایین ^^^ آ ----------------> پاس دادن بر روی هوا
آ + ب + پایین ^^^ ب ---------------> شوت مخصوص
آ + ب + پایین ^^^ ب + بالا --------> ضربه مخصوص با سر
آ + ب + پایین ^^^ ب + عقب ----> برگردان مخصوص

دستورات به هم تیمی ها : دقت کنید که بعضی از هم تیمی ها خالصانه در خدمت شما و گوش به فرمان شما هستن! که در این صورت از دستور شما پیروی می کنند ولی بعضی از بازیکن ها تکرو رو و خود مختار بوده و بیشتر اوقات از دستورات شما سرپیچی می کنند و در این حالت با دادن دستور صدای "دنگ دنگ" می آید که به معنای این است که بازیکن از دستور شما سرپیچی می کند! بنابراین در انتخاب هم تیمی ها یتان دقت کنید! لازم به ذکر است که معمولا بازیکنان ضعیف تر از نوع حرف گوش کن و بازیکنان قوی تر تکرو و نافرمان هستند.

وقتی که هم تیمی پا به توپ نمی باشد و در نزدیکی حریفی هست که پا به توت هست :

آ ---------------> تکل
ب -------------> تنه

وقتی که هم تیمی پا به توپ می باشد :

آ --------------> دستور پاس به شما
آ + جهت -----> دستور پاس به سمت جهت
ب -------------> شوت

Gam3r
16-02-2010, 17:19
عاليه داش فريد

Squall Leonhart
23-02-2010, 22:33
بچه ها پس آخه کجایین؟ راستی پست اول و دوم رو هم آپیدت کردم.

Gam3r
24-02-2010, 14:50
دستت درد نكنه آقا فريد

s.w.a.t
24-02-2010, 19:00
پس چی شد این مسبقات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Squall Leonhart
25-02-2010, 07:35
پس چی شد این مسبقات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

والا من گفتم استقال گرم باشه این مسابقات برگزار میشه و جایزش هم به عهده خود من هست ولی مثل اینکه ... :13:

s.w.a.t
25-02-2010, 13:40
فرید تو جایزه رو اعلام کن همه استقبال میکنن........
:27:

Gam3r
25-02-2010, 14:15
راست ميگه :دي

Squall Leonhart
25-02-2010, 14:34
فرید تو جایزه رو اعلام کن همه استقبال میکنن........
:27:

من که توی چند صفحه قبل رسما اعلام مسابقات رو کردم! اینم مدرک :

متاسفانه کسی استقبال نکرد! با دو سه نفر که نمیشه مسابقه گذاشت. حداقل یه هشت تیم دو نفری لازم هست که میشه 16 نفر.

بازم میگم بیایین اعلام آمادگی بکنین تا تیم ها و هم تیمی ها رو قرعه کشی کنیم.

نفر اول واسه اعلام آمادگی : خودم

خوب بیایین وسط ببینم چند نفر میشیم. :11:

Gam3r
25-02-2010, 14:40
جايزه رو مشخص كني همه ميان ! :دي
منم هستم
mpro.thegreat

Squall Leonhart
25-02-2010, 15:40
جایزه یه چیزی خواهد بود به ارزش ده هزار تومن که بین دو نفر هم تیمی رتبه اول تقسیم خواهد شد.

n W o
25-02-2010, 16:28
من هستم ایدیم Ehsun_sky

s.w.a.t
25-02-2010, 18:24
منم هستم.....
آیدی:RJ_TM666
حریف میطلبم
:5:
میتونید S E V E N صدام کنید........
:دی

marde tanhayi
25-02-2010, 23:04
جایزه یه چیزی خواهد بود به ارزش ده هزار تومن که بین دو نفر هم تیمی رتبه اول تقسیم خواهد شد.

پول نقد نده بی کلاس
سیم کارت اعتباریی یا چنین چیزی بده
این بهتره
:8:

Squall Leonhart
26-02-2010, 07:52
پول نقد نده بی کلاس
سیم کارت اعتباریی یا چنین چیزی بده
این بهتره
:8:

اولا توی پست اول جایزه رو دقیقا مشخص کردم! :20:
ثانیا اگه دقت کنی میبینی که نوشتم به ارزش (یعنی معادل) ده تومن! پس پول نقد نیست. :11:

Gam3r
26-02-2010, 09:03
خودت اول ميشي خب :دي

Squall Leonhart
26-02-2010, 09:30
خودت اول ميشي خب :دي

از کجا معلوم اگه داداشم هم شرکت کنه شاید تیم اون اول بشه! :31:

ببینین مسابقات تک نفری نیست. دو نفری هست. ممکنه که توی قرعه کشی من با یه نفر ضعیف باشم و از طرف دیگه از شانس دو نفر قوی با هم بشن. انتخاب شدن هم تیمی شانسی هست. البته به نظرم بهتره که افراد خیلی قوی مثل من و داداشم (البته اگه افتخار شرکت توی این مسابقات رو بده :31:) ثابت باشیم و بقیه رو قرعه کشی کنیم. منظورم مثل سرگروه بودن هست تا دو نفر خیلی قوی هم تیمی نشن. :11:

s.w.a.t
26-02-2010, 11:10
بابا چیزی دیگه به عید نمونده ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بیاین اعلامه آمادگی کنین دیگه.........
.............
فرید جان میشه لینکه دانلوده ورژن اینگلیسیشو هم بزاری؟

Squall Leonhart
26-02-2010, 12:00
بابا چیزی دیگه به عید نمونده ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بیاین اعلامه آمادگی کنین دیگه.........
.............
فرید جان میشه لینکه دانلوده ورژن اینگلیسیشو هم بزاری؟

ورزن انگلیسی بازی گل سه :

s.w.a.t
28-02-2010, 19:08
اینجوری که نمیشه........
تاحالا فقط 4 نفر شدیم.
فک نکنم به 10 نفر هم برسیم........
:41:

Squall Leonhart
28-02-2010, 19:21
اینجوری که نمیشه........
تاحالا فقط 4 نفر شدیم.
فک نکنم به 10 نفر هم برسیم........
:41:

متاسفانه بچه ها این گل سه رو خیلی دست کم گرفتن! :13:

اگه فقط یه بار بازی کنن عاشق این بازی میشن. :11:

ali_metal_357
01-03-2010, 22:10
منم هستم

ایدمم Ali_333555777

هر چی اطلاعات خواستید بگید براتون بگم :d

marde tanhayi
01-03-2010, 23:05
متاسفانه بچه ها این گل سه رو خیلی دست کم گرفتن! :13:

اگه فقط یه بار بازی کنن عاشق این بازی میشن. :11:

من سال 75 عاشقش شده بودم ولی تا حالا عشقی نموند
لول:21:

mohsen_sir
01-03-2010, 23:11
منم هستم
محسن

Squall Leonhart
02-03-2010, 01:03
یه خبر خیلی خوب :
بچه ها تحقیقات اولیه من در مورد ترجمه این بازی داره کامل میشه و اگه خدا بخواد طی یکی دو هفته آینده ترجمه اولیش به فارسی رو آماده می کنم. :10:

منم هستم

ایدمم Ali_333555777

هر چی اطلاعات خواستید بگید براتون بگم :d

اگه اسمت علی هست اونم مینوشتی بهتر بود. :11:

من سال 75 عاشقش شده بودم ولی تا حالا عشقی نموند
لول:21:

منم از اون سال تا حالا عاشق این بازی بودم. اون زمون (تقریبا 10 سال پیش) فقط میتونستم دو نفری بازی کنم و همیشه توی حسرت فعال کردن دسته سه و چهار بودم. تا اینکه یه شبیه ساز میکرو پیدا کردم که دسته سه و چهار این بازی رو فعال کرد! رفتم چهار تا دسته واسه کامپیوتر خریدم و الان عشقم نسبت به این بازی صد برابر 10 سال پیش شده! :31: این عشق باعث شده که تا مرز یادگیری زبان اسمبلی واسه ترجمه این بازی به زبان فارسی پیش برم! :11:

منم هستم
محسن

محسن جان بهتر نبود ای دیت رو هم بنویسی؟

Gam3r
02-03-2010, 13:33
بي صبرانه منتظر شروع مسابقه ام !

ali_metal_357
02-03-2010, 19:09
یه خبر خیلی خوب :
بچه ها تحقیقات اولیه من در مورد ترجمه این بازی داره کامل میشه و اگه خدا بخواد طی یکی دو هفته آینده ترجمه اولیش به فارسی رو آماده می کنم. :10:

اگه اسمت علی هست اونم مینوشتی بهتر بود. :11:

علی جمشیدیان از تهران :31::46::11:

s.w.a.t
03-03-2010, 14:08
بي صبرانه منتظر شروع مسابقه ام !
میبینم که دوستان از الان خودشونو آماده ی باخت کردن...
:31:
-----------------
آقا بشتابید......
قول میدم اگه بیشتر بشیم فریدو راضی کنم جایزه رو تا 20 تومن اضافه کنه.

Squall Leonhart
03-03-2010, 16:41
میبینم که دوستان از الان خودشونو آماده ی باخت کردن...
:31:
-----------------
آقا بشتابید......
قول میدم اگه بیشتر بشیم فریدو راضی کنم جایزه رو تا 20 تومن اضافه کنه.

به خدا من بیشتر از ده تومن نمیتونم تقبل کنم تازه روی این حساب کردم که اگه تیم من اول بشه فقط 5 تومن به خرج بیفتم! :31:

ببینید این بازی از خیلی جهات شاهکار هست. مهم ترین نقطه قوتش سیستم چهار نفری هست که مثل فیفا یا پس هر کی به هر کی نیست هر کس یه وظیفه ای داره مثلا دو نفر هم تیمی که میشن یکیش حمله هست یکیش هم دروازه بان. درسته دروازه بان میتونه بیاد جلو بازی کنه و زورش هم به خاطر دروازه بان بودن دوبرابر میشه و حتی میتونه دروازه بان حریف رو حتی بعد از گرفتن توپ بزنه. ولی شما ببین اگه توپ یه لحظه دست یکی از دو نفر حریف بیافته با یه شوت مخصوص از راه دور گل خوردنشون حتمی هست. بنابراین مثل فیفا یا پس نیست که چهار نفر بریزن سر توپ معلوم نباشه کی به کی هست.

نقطه قوت دیگش هم به خاطر سیستم بسیار مقتدر دروازه بان بودنش هست که هنوز هیچ فوتبالی مثل این درست نشده که بتونه از دروازه بان بودن بهره ببره.

سعی میکنم بازی چهار نفری بر روی یه کامپیوتر رو هم براتون آموزش بدم. چهار تا دسته کامپیوتر لازم دارین و چهار نفر بازیکن حرفه ای تا اون وقت بدونین که این بازی گل سه واقعا چی هست! :5:

marde tanhayi
05-03-2010, 09:57
[QUOTE=Squall Leonhart;4721714]

منم از اون سال تا حالا عاشق این بازی بودم. اون زمون (تقریبا 10 سال پیش) فقط میتونستم دو نفری بازی کنم و همیشه توی حسرت فعال کردن دسته سه و چهار بودم. تا اینکه یه شبیه ساز میکرو پیدا کردم که دسته سه و چهار این بازی رو فعال کرد! رفتم چهار تا دسته واسه کامپیوتر خریدم و الان عشقم نسبت به این بازی صد برابر 10 سال پیش شده! :31: این عشق باعث شده که تا مرز یادگیری زبان اسمبلی واسه ترجمه این بازی به زبان فارسی پیش برم! :11:

این عشق تو را کف

:18: :18: :18:
:8::8::8:

s.w.a.t
16-03-2010, 09:35
فرید جان همش ما باید تایپیک رو بالا بکشیم؟
آقا کاااااااااور کنین دیگه!

Squall Leonhart
16-03-2010, 13:15
والا به شدت دارم روی ترجمهش کار میکنم! وقت بازی کردنش رو هم ندارم. میخوام زود ترجمش رو کامل کنم چون بعد از عید باید بچسبم به پایان نامم. اگه خواستین ترجمه نصفه کارش رو هم میتونم بزارم اینجا.

haniehjan
17-03-2010, 07:49
فرید جان این بازی عجب گرافیک داره . سیستم من نمیکشه . وگرنه اول میشدم . :D

بابا شوخی کردم هااا

:)

narotu
21-03-2010, 23:44
اون سرورایی که خودش پیدا میکنه کانکت میشه ولی ای پی هایی که دادین کانکت نمیشه !!!!!!!

Squall Leonhart
22-03-2010, 10:34
اون سرورایی که خودش پیدا میکنه کانکت میشه ولی ای پی هایی که دادین کانکت نمیشه !!!!!!!

اولا خیلی خوش اومدی به P30World . :11:

میتونی از سرورهایی که پیدا میکنه استفاده کنی و فرقی با ای پی وارد کردن نداره فقط مسئله ای که پیش میاد اینه که وقتی با یکی هماهنگ میکنی که هر دو تاتون (یا بیشتر) توی یه سرور خاص جمع بشین راه سریع تر و آسون ترش اینه که ای پی سرور رو داشته باشی و به دوستانت از طریق یاهو بدی تا راحت تر همتون توی یه سرور جمع بشین.

در مورد آی پی های پست دوم باید بگم که قبلا سرورهاشون این آی پی رو داشتن و حالا یا ای پی شون رو عوض کردن یا اینکه سرورهاشون دان (خاموش) هستن. در ضمن اینی که چند تا آی پی توی اون پست معرفی کردم به عنوان مثال هست تا با وارد کردن ای پی آشنا بشین.

حالا چطور آی پی یه سرور رو باید پیدا کنی؟
اول میری به سایت زیر بعد توی کادر جستجو اسم سروری که میخوایی آی پیش رو در بیاری رو مینیویسی بعد اینتر میزنی. دقت کن که زبان سایت چینی هست ولی واسه کاری که گفتم مشکلی پیش نمیاره و راحت میتونی کادر جستجو و ای پی سرورت رو پیدا کنی. وقتی سرورت پیدا شد جلوش مشخصات سرور رو مینیویسه که یکیش هم آی پیش هست و با کلیک کردن روی آی پی ازش کپی بر میداره. (البته باید Allow access) رو هم بزنی. بعد میتونی یه جای دیگه پستش کنی.

راستی هر وقت خواستی بهم پی ام بده تا بهت نشون بدم یه من ماست چقدر کره میده :31: :11:

brain
08-04-2010, 23:54
این بازی رو میشه به صورت lan هم بازی کرد ؟
یکی سرور بشه و بقیه i اونو وارد کنن و بیان تو بازی !!

Squall Leonhart
09-04-2010, 07:54
این بازی رو میشه به صورت lan هم بازی کرد ؟
یکی سرور بشه و بقیه i اونو وارد کنن و بیان تو بازی !!

بله میشه فقط وقتی داری ای پی وارد میکنی باید ای پی سرور روی شبکه رو وارد کنی. واسه پیدا کردن ای پی شبکه میتونی از قسمت Run دستور cmd رو وارد کن بعد توی خط فرمان داس دستور ipconfig رو وارد کن. پنجره ای به شکل زیر میاد :

آی پی که دورش قرمز هست مربوط به ای پی شبکه و اونی که دورش سبز هست مربوط به ای پی روی اینترنت هست. واسه روی شبکه باید قرمز رو وارد کنی واسه آنلاین باید سبز رو وارد کنی.

البته جدای از این موارد این بازی رو میشه بر روی یه کامپیوتر تا چهار نفری بازی کرد و نیاز به شبکه لن نیست مگر اینکه شبکه رو به خاطر مسائل دیگه ای بخواهی!

اگه ورژن فارسی فوتبال گل سه رو میخواهی بگو تا برات آپلود کنم. :11:

mer5ad
11-04-2010, 13:39
واااااای ، خدااااای من ، چرا من زودتر این تاپیک رو ندیدم !!!!!!!!!

GOAL 3 یکی از بهترین بازی هایی بود که . . . عمرمو باهاش تلف کردم !!!! :18:

من پاااایم ، شدییییییییییییییییید !!!!!

آقا این لینک نسخه ژاپنی که تو پست دوم دادین " هیلتره "

بی زحمت یه جا دیگه آپلود کنید ، مرررررررسی!

اینم آی-دی یاهو . . .

my3lixir@Yahoo.com

اگه ورژن فارسی فوتبال گل سه رو میخواهی بگو تا برات آپلود کنم. :11:

ورژن فارسی ؟؟؟؟؟

ممنون میشم این کارو بکنی رفیق !!!! :D

Squall Leonhart
11-04-2010, 15:01
واااااای ، خدااااای من ، چرا من زودتر این تاپیک رو ندیدم !!!!!!!!!

GOAL 3 یکی از بهترین بازی هایی بود که . . . عمرمو باهاش تلف کردم !!!! :18:

من پاااایم ، شدییییییییییییییییید !!!!!

آقا این لینک نسخه ژاپنی که تو پست دوم دادین " هیلتره "

بی زحمت یه جا دیگه آپلود کنید ، مرررررررسی!

اینم آی-دی یاهو . . .

my3lixir@Yahoo.com

ورژن فارسی ؟؟؟؟؟

ممنون میشم این کارو بکنی رفیق !!!! :D

خدمت شما دوست عزیز :

فوتبال گل سه (شامل ورژن فارسی + انگلیسی + ژاپنی) :

فقط دقت کن که ورژن انگلیسی چهار نفری رو ساپورت نمیکنه و برای این کار باید از ورژن فارسی یا ژاپنیش استفاده بکنی.

mer5ad
11-04-2010, 15:33
خدمت شما دوست عزیز :

فوتبال گل سه (شامل ورژن فارسی + انگلیسی + ژاپنی) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط دقت کن که ورژن انگلیسی چهار نفری رو ساپورت نمیکنه و برای این کار باید از ورژن فارسی یا ژاپنیش استفاده بکنی.

خییلی ممنون ، نسخه فارسیش باحال بود! :27:

داداش میشه پست دوم رو ویرایش کنید ، چون عکس ها برام لود نیمشه ، مثل اینکه اونم " هیلتره " :31:

میخوام آنلاین بازی کنم :20:

راستی یه سوالی داشتم که ربطی به این تاپیک نداره ، ولی ممنون میشم اگه جواب بدین . . .

eeee ، چیزه . . .میشه بازی های PS1 رو هم آنلاین بازی کرد؟ :D

Squall Leonhart
11-04-2010, 17:48
خییلی ممنون ، نسخه فارسیش باحال بود! :27:

داداش میشه پست دوم رو ویرایش کنید ، چون عکس ها برام لود نیمشه ، مثل اینکه اونم " هیلتره " :31:

میخوام آنلاین بازی کنم :20:

راستی یه سوالی داشتم که ربطی به این تاپیک نداره ، ولی ممنون میشم اگه جواب بدین . . .

eeee ، چیزه . . .میشه بازی های PS1 رو هم آنلاین بازی کرد؟ :D

نسخه فارسی رو خودم ترجمه کردم البته یه کم دیگه کار داره ولی فعلا بمونه واسه تابستون!

در مورد عکس ها من تقصیری ندارم این سایتش رو مخابرات هی فیل میکنه و دلیلش رو هم باید از هموطنان عزیزمون بپرسیم که با این سایت دارن چی کار میکنن که مخابرات هم بهش گیر داده! :13:

واسه PS‌ باید اولا شبیه ساز ePSXe 1.6 رو دانلود کنی :

و یه دونه هم پلاگین نت پلی لازم داری :

از اینجا هم میتونی توضیحات بیشتری در مورد نحوه استفادش پیدا کنی :

mer5ad
12-04-2010, 16:25
آقا قضیه چیه ؟
ما بازی رو لانچ میکنیم ، بعد برنامه میگرده کلی روم پیدا میکنه ! من تو هر رومی که میرم کسی جوابمو نمیده! فقط یه بار یکی گفت کجائی هستی ؟ منم با افتخار گفتم ایرانی! اونم با افتخار کیکم کرد! ;D

تا حالا یه دستم بازی نکردم! ;D

هیچ کی نی با هم بازی کنیم ؟ ;D

Squall Leonhart
12-04-2010, 16:37
آقا قضیه چیه ؟
ما بازی رو لانچ میکنیم ، بعد برنامه میگرده کلی روم پیدا میکنه ! من تو هر رومی که میرم کسی جوابمو نمیده! فقط یه بار یکی گفت کجائی هستی ؟ منم با افتخار گفتم ایرانی! اونم با افتخار کیکم کرد! ;D

تا حالا یه دستم بازی نکردم! ;D

هیچ کی نی با هم بازی کنیم ؟ ;D

توی روم ها سخت بتونی کسی رو پیدا کنی باهات بازی کنه. تازه اگه هم بتونی یکی رو پیدا کنی به احتمال قوی از چین یا روسیه خواهد بود (ژاپنی هم پیدا میشه ولی پینگ خیلی پایینی میخواهد تا به روم یکیشون بتونی وصل بشی). خلاصه کلام اینکه قبلا باید با یکی از بچه های فروم از طریق آی دیشون (پست اول رو ببین)هماهنگ کنی و با اونا بازی کنی. من همیشه پایه بودم ولی فعلا تا تابستون فکر نکنم بتونم بیام.

یه چیز دیگه اینکه سعی کن خودت روم بزنی چون پینگش بهتره تا اینکه بخواهی از روم های آماده استفاده بکنی. البته واسه سرور و روم زدن باید ای پیت ولید باشه که آخره پست دوم به تاپیک مربوطش لینک دادم.

mer5ad
12-04-2010, 17:15
توی روم ها سخت بتونی کسی رو پیدا کنی باهات بازی کنه. تازه اگه هم بتونی یکی رو پیدا کنی به احتمال قوی از چین یا روسیه خواهد بود (ژاپنی هم پیدا میشه ولی پینگ خیلی پایینی میخواهد تا به روم یکیشون بتونی وصل بشی). خلاصه کلام اینکه قبلا باید با یکی از بچه های فروم از طریق آی دیشون (پست اول رو ببین)هماهنگ کنی و با اونا بازی کنی. من همیشه پایه بودم ولی فعلا تا تابستون فکر نکنم بتونم بیام.

یه چیز دیگه اینکه سعی کن خودت روم بزنی چون پینگش بهتره تا اینکه بخواهی از روم های آماده استفاده بکنی. البته واسه سرور و روم زدن باید ای پیت ولید باشه که آخره پست دوم به تاپیک مربوطش لینک دادم.

خب ، مسلما" منی که پهنای باند 128 دارم نمیشه ، درسته ؟ ;D

Squall Leonhart
12-04-2010, 18:58
خب ، مسلما" منی که پهنای باند 128 دارم نمیشه ، درسته ؟ ;D

سرعتت واسه سرور زدن و بازی با یکی دیگه از ایران خوبه ولی واسه بازی با خارج از ایران کافی نیست. تازه همه حالش به اینه که با کسی که میشناسی بازی کنی مخصوصا با کسی مثل من که ادعای God of Goal 3 دارم! :31:

mer5ad
12-04-2010, 20:00
سرعتت واسه سرور زدن و بازی با یکی دیگه از ایران خوبه ولی واسه بازی با خارج از ایران کافی نیست. تازه همه حالش به اینه که با کسی که میشناسی بازی کنی مخصوصا با کسی مثل من که ادعای God of Goal 3 دارم! :31:

پس مناسبه ، ایول ! ;D

مبارز میطلبیم !!!! ;P

pr123456
13-04-2010, 11:04
محمود-masodjak

lord arthas
27-04-2010, 19:51
این کانکت شدنش چقدر طول میکشه؟ (anti3d master v0.9)

Squall Leonhart
28-04-2010, 08:35
این کانکت شدنش چقدر طول میکشه؟ (anti3d master v0.9)

سعی کن یه سرور دیگه رو امتحان کنی وقتی کانت شدن زیاد طول بکشه معلومه که سرور خیلی ازت دور هست. بنابراین اول سرور ها رو بر اساس پینگشون مرتب کن بعد یکی از کم پینگ هاشون رو انتخاب کن و امتحان کن. راستی آی دیت رو نگفتی؟

پس مناسبه ، ایول ! ;D

مبارز میطلبیم !!!! ;P

محمود-masodjak

دوستان من امروز از ساعت 4 تا 6 میام اگه کسی میخواد بیاد یه چند دست باهم بزنیم.

lord arthas
28-04-2010, 12:01
بابا بعد از اینکه ip رو زدم رو میگم

Squall Leonhart
29-04-2010, 11:59
بابا بعد از اینکه ip رو زدم رو میگم

این رو بخون متوجه میشی جریان چیه :

ali-07
30-04-2010, 11:43
بچه ها منم هستم
ali_07_gamer@yahoo.com
فقط سرعت اينترنتم زغاليه

lord arthas
30-04-2010, 13:14
baba khodaii tokhmie

ali-07
30-04-2010, 18:51
عزيز من اولا فارسي تايپ كن ثانيا شما بايد تا يه اندازه اي از اين بازي توقع داشته باشين خوب معلومه اين بازي در مقايسه با بازي ها حالا هيچه اما خوب بازم حال ميده شما بازي كن تا بفهمي...:دي

lord arthas
01-05-2010, 19:35
man geraficam 32 hast hameie bazi haie ghadimi ro daram dar mord farsi ham laptopam font farsi nadare:31:

s.w.a.t
02-05-2010, 18:00
baba khodaii tokhmie
دوست من اینجا فرومه چت روم نیست که هرچی بخوای بگی.....
شانس آوردی مدیریت این پستتو ندید.
وگرنه همین اول کار بن میدی.
پستتو ویرایش کن.

lord arthas
05-05-2010, 17:36
bebakhshid

s.w.a.t
06-05-2010, 07:24
bebakhshid
خدا ببخشه....
فینگلیش هم تایپ نکن....
:دی:46:

ali-07
06-05-2010, 13:09
جناب lord arthas شما سه تا پست بي فايده توي اين اين تاپيك دادين مطمئن باشيد اگر يه مدير بياد اينجا نه تنها پست شما بلكه تمام پست هاي اين صفحه رو پاك ميكنه چرا؟چون موضوع تاپيك از بحث خودش خارج شده و همه دارن اسپم ميدن
در ضمن توي اين فروم خيلي مهمه كه همه فارسي تايپ كنن نه فينگليش :5:
موفق باشيد:46:

Squall Leonhart
06-05-2010, 22:50
بچه ها اگه وقت دارین و علامه مند به این بازی هستین به جای این تاپیک بیایین توی تاپیک ترجمش فعالیت بکنین. البته خودم روی این بازی به اندازه کافی کار کردم و کار زیادی دیگه نمونده ولی میتونین روی بازی های دیگه مثل فوتبالیست ها و فاینال فانتازی سه به طور گروهی کار بکنین و به فارسی ترجمش بکنین. مخصوصا با بودن شبیه ساز میکرو واسه موبایل زیاد هم کار بیخودی به نظر نمیاد. و ممکنه دعای خیر خیلی ها رو به دست بیارین :11:

Squall Leonhart
12-05-2010, 12:39

بچه ها یه خبر خیلی توپ واستون دارم. یه شرکت ژاپنی به اسم Arck System Works داره بازی گل سه رو واسه کنسول Nintendo DS بازسازی میکنه که قراره 6 خرداد بیاد! (27 / 5 / 2010) اینم منبع خبری و سایت رسمیش :

البته قراره ورژن آمریکاییش هم یه چند وقت دیگه بیاد. اگه نیاد مجبورم این رو هم خودم ترجمه کنم. فقط مثل این گل سه میکرو نباشه که دست تنهام بزارین ها :31:

ali-07
12-05-2010, 14:26

بچه ها یه خبر خیلی توپ واستون دارم. یه شرکت ژاپنی به اسم Arck System Works داره بازی گل سه رو واسه کنسول Nintendo DS بازسازی میکنه که قراره 6 خرداد بیاد! (27 / 5 / 2010) اینم منبع خبری و سایت رسمیش :

البته قراره ورژن آمریکاییش هم یه چند وقت دیگه بیاد. اگه نیاد مجبورم این رو هم خودم ترجمه کنم. فقط مثل این گل سه میکرو نباشه که دست تنهام بزارین ها :31:

بازيش چجوريا هستش؟
راستي اگر آموزش بدي من پايم كمكت كنم:8:

pr123456
23-05-2010, 11:01
لطفا اگر برنامه شبيه ساز Nestopia را برای من به ایمیل من ارسال کنید چون سایتی که این برنامه را بگیرم فیلتر است لطفا به این ایمیل masodjak@yahoo.com ارسال کنید

Squall Leonhart
24-05-2010, 10:18
لطفا اگر برنامه شبيه ساز Nestopia را برای من به ایمیل من ارسال کنید چون سایتی که این برنامه را بگیرم فیلتر است لطفا به این ایمیل masodjak@yahoo.com ارسال کنید

آخرین ورژن رسمی این برنامه 1.40 هست و میتونی از اینجا بگیری :

اگه بازم نتونستی دانلود کنی این رو امتحان کن :

aryan_17_bahal
17-07-2010, 12:48
دم این بازی گرم .... دم این دوستمون هم گرم که کلی با این تاپیک روحمونو شاد کرد ......

tekken god
17-07-2010, 16:17
سلام
اسم منم بنویسید !
yahoo id : evil_killer_5

AMIR_TO
17-07-2010, 17:23
سلام
میدونین من چه قدر از این بازی خاطره دارم؟
واقعا مرسیییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
lordamt
امیرمحمد

AMIR_TO
17-07-2010, 17:31
آقا این لینک فارسی هیلتره یا خراب؟

man war
05-08-2010, 15:00
من هستم تا باهاتون بازی کنم

Zende
10-08-2010, 10:13
=))
ایول ایول
من که هنوز این فوتبال باحالو رو کامپیوترم با emulator اجرا میکنم=))

این شرکت بازی های دیگه هم مثل این مسخره بازی زده
تنیس بستکتبال
من فقط اسماشونو یادم نیست
کسی میدونه؟

Squall Leonhart
10-08-2010, 13:34
=))
ایول ایول
من که هنوز این فوتبال باحالو رو کامپیوترم با emulator اجرا میکنم=))

این شرکت بازی های دیگه هم مثل این مسخره بازی زده
تنیس بستکتبال
من فقط اسماشونو یادم نیست
کسی میدونه؟

اسامی اصلی این سری بازی ها اینا هستن (ده تا بازی که پنج تاشون رو میشه 4 نفری روی یه کنسول یا حتی کامپیوتر بازی کرد) :

EngineeR EhsaN
16-08-2010, 10:21
بازی سوباسا رو نمیشه آنلاین بازی کرد؟:20:

Squall Leonhart
16-08-2010, 10:27
بازی سوباسا رو نمیشه آنلاین بازی کرد؟:20:

تا اونجایی که یادم هست بازی کاپتان سوباسا تک نفری بود! اگه ورژن دونفریش رو داری به من هم اطلاع بده.

younes ebrahimi
20-11-2010, 23:58
آقا یه سوال/// راستی میشه بازی کمبات رو با این روش آنلاین بازی کرد؟؟؟

Squall Leonhart
21-11-2010, 15:24
آقا یه سوال/// راستی میشه بازی کمبات رو با این روش آنلاین بازی کرد؟؟؟

کدوم کمبات؟ ماله میکرو؟ با این روش تمام بازی های میکرو رو میشه دو نفری و از طریق اینترنت و حتی از طریق شبکه مقابل هم و یا حتی کوپوریتیو بازی کرد. البته بستگی به بازی داره یعنی بازی باید دو نفری رو ساپورت بکنه.
داری نقش قبر میکنی؟ :31:دیگه داشتم از این تاپیک قطع امید میکردم!

younes ebrahimi
21-11-2010, 19:18
نه من منظورم بازی های سگا بود !

Squall Leonhart
22-11-2010, 12:38
نه من منظورم بازی های سگا بود !

باید از یه شبیه ساز سگا که کایلرا رو ساپورت میکنه استفاده بکنی.

younes ebrahimi
22-11-2010, 15:25
میشه لینک شو بهم بدی؟؟

Squall Leonhart
23-11-2010, 16:42
میشه لینک شو بهم بدی؟؟

من خودم تست نکردم ولی از قرار معلوم این شبیه ساز سگا هست که از کلاینت کایلرا هم پشتیبانی میکنه. اگه کار کرد خبرش رو هم بیا بده :

Squall Leonhart
30-12-2010, 14:29
اونایی که میخوان سرور بزنن ولی به دلایل خاصی آی پی ولید ندارن و از طرفی نمیتونن مودمشون رو روی بریج قرار بدن میتونن برای ایجاد سرور از برنامه هاماچی استفاده بکنن. توی پست اول آموزشش رو به طور کامل قرار دادم.

Network ID : Microbaz
Password : 1

Davood_titan
26-01-2011, 14:02
بازی های دیگه میشه انجام داد

Squall Leonhart
26-01-2011, 16:00
این بار صدم بله میشه!!!

Pedy.Spider
31-01-2011, 22:40
این بار صدم بله میشه!!!

بابا عصبانی نشو،
باید به فکر راهنمایی بچه ها باشی!
یه بار توضیح کامل واسه سگا بده خیال همه رو راحت کن!!!

hojijoon
09-03-2011, 20:20
آقا دمت گرم

Squall Leonhart
31-01-2014, 09:29
کسی هست واسه بازی آنلاین مقابل هم یه دست بزنیم؟
همینجا اعلام آمادگی بکنین تا هماهنگ بشیم
مرسی

alivw71
06-02-2014, 23:50
من قبلا سرور kaillera رو رو vps زده بودم . خیلی جالب بود. تمام شبیه ساز ها که kaillera رو ساپورت میکردند رو میشد بازی کرد.

هر بازی که از میکرو یا کنسول دیگه ای بود درخدمتیم + همین بازی.

Squall Leonhart
07-02-2014, 08:28
واسه قرار یه ساعتی رو مشخص بکن تا بازی بکنیم
اینم آی دیم هست :
krauser35[at]yahoo.com

alivw71
07-02-2014, 11:49
ساعت 5-6 بعد از ظهر مناسب باشه به نظرم.

یاهو هم اد کردم

Squall Leonhart
07-02-2014, 12:14
اوکی ساعت 6 آن شو
متوجه نشدم تو هستی درخواست اد رو رد کردم یه بار دیگه اول پیغام بده بعد اد بکن تا بفهمم که تو هستی
مرسی

taksavaar
13-05-2014, 20:09
آقا چرا هم تیمی با قرعه کشی انتخاب میشه؟ اگه دو نفر باشیم نمیشه هم تیمی شیم خودمون؟ خیلی بده که

Squall Leonhart
13-05-2014, 23:03
من پست اصلیم دروازه بان هست هیچ کس هم نمیتونه توی یه بازی بهم بیشتر از یه دونه گل بزنه!
حالا اگه یه هم تیمی شاخ واسه حمله پیدا بکنم دیگه همه رو تا آخر درو میکنیم!
حداقل قرعه کشی میکنیم تا افراد حرفه ای با هم توی یه تیم نیفتن و نتایج بازی ها پیش بینی نشده و هیجان انگیز بشه!

Davood_titan
13-05-2014, 23:58
کسی هست باهش یه فوتبالی بزنیم ؟

Squall Leonhart
14-05-2014, 08:33
من هستم! :n20:
سه تا گل هم بهت آوانس میدم!
فقط لطفا پست دوم تاپیک رو کاملا بخون!
اگه خواستی ادم بکنی خودت رو معرفی بکن!
krauser35

Msba
14-05-2014, 10:29
همچین چند دقیقه پیش چند دست بازی کردم و جامو گرفتم البته روی HARD .
مثل جونیام نیستم ولی خوب بد نبود. چند دست دیگه بزنم فکرکنم به آمار دو رقمیم برسم فکر کنم رکوردم 17 گل بود. تو این ها گل خوردنم بالا بود چون که دفاع کردن ها رو یادم رفته بود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو این چند دست 8 بر یک کامرون رو زدم.
7 بر 2 برزیل رو.
این مسابقه ها چه قدر وقت می گیره؟ ساعت چند برگزار می شه؟ ( اگه همه چی زمونه ی آدم بزرگی میزون باشه،اگر هنوز دنبال مهاجم باشی هستم.)

a.f.h
14-05-2014, 13:00
علی هستم
اینم آیدیم:l0000000l@yahoo.com
سرعت نت هم 1 مگ

Layken
14-05-2014, 13:32
دوستان لطفا سواالات راجب مسابقات را در تاپیک مخصوص خودش بپرسید و ثبت نام هارو هم در اون تاپیک به عمل بیاورید. :n16:

ثبت نام و هماهنگی برای شرکت در مسابقات فوتبال FIFA 14 و Goal 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S.R Download
24-05-2014, 16:30
منم هستم آی دی : rouzbeh.sabzehei
Username : KpeVeDKo

Mehran
25-05-2014, 14:17

سلام

بالاخره امروز بازی رو دانلود کردم و بعد از سال ها بازیش کردم :)

فقط اینکه نمیدونم چرا قسمت Connect برای من غیر فعال بود.

یه سوال، امکان انتخاب بازیکن (شماره دادن) وجود داره یا فقط یه
بازیکن رو میتونی کنترل کنی؟

یه حالتی وجود داشت که قدرتی میزد، توپ شبیه ماهی میشد،
اون چجوری بود؟ :biggrin:

راستی فرید جان، مرسی بابت فارسی سازی بازی

شبيه ساز Nestopia و ورژن فارسی بازی رو در پست #2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ضمیمه کردم.

با تشکر مهران...

Squall Leonhart
27-05-2014, 15:18
واسه اینکه کانکت فعال باشه نباید بازی رو اجرا بکنی!

این هم -- خیلی جالبی هست که توسط یه هکر چینی به اسم wangsitan انجام شده : Role Select by wangsitan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در حین بازی با زدن دکمه Select میشه بازیکن های دیگه رو هم کنترل کرد!

Mehran
27-05-2014, 18:48
سلام

آها، درسته، ممنون، نکته ش این بود پس :)

میشه یه لیـنک دیگه لطـف کنی یا آدرسش رو به شکل دیگه ای بذاری؟

تو بازی هایی که انجام میشه (در خلال همین تاپیک) این هـک غیر فعال
هست. درسته؟ بدون این هـک بازی میکنید؟

با تشکر مهران...

Squall Leonhart
27-05-2014, 20:42
توی مسابقات از ورژن اصل ژاپنی استفاده بشه بهتر هست

لینک بالا قبلتر شده

از سایت ایران - بلاگ هست خودت دستی لینک رو درست بکن

karimz
28-05-2014, 03:51
یک قرن پیش اینو بازی میکردم رعدوبرق میزد وسط زمین بازیکن جزغاله میشد

Soroush HD
09-06-2014, 13:08
چرا وقتی من آی پی هایی که تو پست اول رو وارد میکنم و بعد کانکتینگ مینویسه:Error Requesting server list?

Iloveu-ALL
09-06-2014, 13:31
چرا وقتی من آی پی هایی که تو پست اول رو وارد میکنم و بعد کانکتینگ مینویسه:Error Requesting server list?

اون آی پی ها قدیمی ان!
گزینه رفرش رو بزن باید ip ها رو بیاره!

Soroush HD
09-06-2014, 13:40
اون آی پی ها قدیمی ان!
گزینه رفرش رو بزن باید ip ها رو بیاره!
رفرش رو که زدم بارم همون میاد

Squall Leonhart
09-06-2014, 20:09
دوستان روشی که توی پست اول هست واسه ورژن قدیمی کلاینت کایلرا هست واسه همین بعضی از قسمت هاش الان دیگه از کار افتادن
کل پک به همراه ورژن جدید کایلرا (2011) رو از اینجا دانلود بکنین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
داخل فایل Play Online.txt به طور خیلی مختصر و مفید مراحل جدید رو نوشتم

Reza31001
13-06-2014, 10:33
دوستان روشی که توی پست اول هست واسه ورژن قدیمی کلاینت کایلرا هست واسه همین بعضی از قسمت هاش الان دیگه از کار افتادن
کل پک به همراه ورژن جدید کایلرا (2011) رو از اینجا دانلود بکنین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مراحل انجام شد
حالا میخوایم بازی کنیم چی کار کنیم؟!

alivw71
19-06-2014, 00:40
مراحل انجام شد
حالا میخوایم بازی کنیم چی کار کنیم؟!

سلام باید لیست سرور ها رو رفرش کنید تا سرورها تو لیست بیان و تو سروری برید که پینگ پایین و پلیر دار هست و باید این نکته رو توجه کنید که ممکنه نتونید اون بازی رو که دارید یا کنسول رو بازی کنید چون ممکنه پلیرها گیم دیگه و یا کنسول دیگه ای داشته باشند. بهترین راه اینه که همین جا اعلام کنید که دوستان در وقت مناسب قرار بازی بزارند.

farshid_emo
25-09-2014, 01:19

ببین داداش من همه مراحل راهنماییتو رفتم ولی هیچی نمیشه من و دوستم نمیتونیم بازی کنیم طبق راهنماییات عمل کردیم ولی فقط یه صفحه سفید برامون میاد اسم همدیگرو هم نمیبینیم میشه یکم بیشتر راهنمایی کنی یعنی این برنامه برای ما مشکلی داره؟ اخه اصلا آنلاین نمیشه بازی کرد به هیچ نحو بعدشم سرورا رو نمیاره بعنی برام هیچ سروری نمیاد

farshid_emo
25-09-2014, 01:22
کسی هست بهم کنه اینو آنلاین بازی کنم ترو خدا اگه کسی هست که بتونه ممنون میشم خیلی واجبه برام لطفا کمکم کنین

Squall Leonhart
25-09-2014, 07:55
امشب از ساعت 9 تا 12 به یاهو مسنجرم پیغام بده تا با هم یه دست بازی بکنیم : krauser35

mer5ad
07-01-2015, 16:16
درود بر همه! :D
دوستان هنوزم بازی می کنید شما؟
هستید بزنیم؟ :D
آی دی لاینم رو اَد کنید:
mer5ad

Squall Leonhart
08-01-2015, 10:00
اره داداش من همیشه واسه این بازی پایه هستم
امشب ساعت 10 بیا تا شاخت رو بشکنم! :n25:

آی دی یاهو :‌krauser35