PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مصرف هم زمان فلوكستين و ايمي پرامين؟

milad_badboy
15-12-2009, 13:35
آيا مصرف همزمان اين دارو مشكلي ايجاد ميكنه؟

saeedn70
16-12-2009, 22:13
میلاد جان ..دوست من سرخود دارو نخور عزیزم.....

حتما حتما باید روانپزشک برات تجویز کنه.......

تو نمیدونی من چی کشیدم از دارو سر خود خوردن وگرنه هزار سال فکر خوردن دارو سر خود رو نمیکردی....

حالا که گفتم بزار قشنگ برات تعریف کنم...............

حدود 1 سال پیش مثل شما بودم ..سر خود دارو های ضد افسردگی و روانپزشکی رو رویه مغذم امتحان میکردم....

یه روز سیتالوپرام میخوردم...فرداش سرترالین...یه روز فلوکستین...یه روز لووکس...یه روز میرفتم تو کار هالوپریدول

فقط بهت بگم نابود شدم

یه شب که سرترالین خورده بودم خوابم نمیبرد اصلا کلا خوابم بهم خورده بود....

گفتم بزار یه قرص بخورم خوابم بگیره شاید....رفتم تو کشوی قرصها ورداشتم هالوپریدول خوردم.....

از شانس بد من هالوپریدوله تارخش مصرفش گذشته بود....هیچی خوردم رفتم بخابم....با خودم خدایا خودت بخیر کن

شاید با هم تداخل داشته باشه...بعد از گذشت 1 ساعت .....

یهو دنیا برام جهنم شد .....تپش قلب 1000000000000 در دقیقه.....

احساس مرگ....احساس خفگی...احساس گر گرفتگی.....سر شدن بدن.......همین الا دارم مینویسم تنم لرزید یاد اونموقع افتادم...

هیچی من اونشب دچار حملات عصبی ( پانیک ) شدم....حملات ترس و وحشت به دلیل خوردن سر خود دارو های اعصاب..

حدود 5 ماه جهنم بود زندگی برام...هازر بودم 100000000000000000 تومن بدم زمان برگرده به قبل از خوردن اون قرص هالوپریدول

5 ماه کابوس ...5 ماه وحشت در خواب....5 ماه من بهشمیگفتم زیر پای مغز خالی شدن مثلا خواب بودم یهو انگار برق مغزم میپرید از خواب میپریدم...:31: وایی یادش بخیر وحشت در خواب...

بزار تعریف کنم وحشت در خواب رو....ببین خوابی یهو خواب مببینی یه نفر داره میکشتت به دلیل اینکه مغز حالت طبیعیه خودش
رو از دست داده فکر میکنی تو دنیایه واقعی داره اتفاق میفته یهو 1 متر میپری داد میزنی 3 شب میدویی تا برسی به افراد خونتون....:41:

میلاد ترو به 14 معصوم تو رو به هر چیزی یا کسی که تو زندگیت قبول داری قسمت مسدم نخوری قرص اعصاب سر خود...

بخاطر من نخور....دوست ندارم کسی تجربه من رو تجربه کنه.....:10:

milad_badboy
16-12-2009, 22:27
عزيزم واقعا متاثر شدم چه حالت بدي برات پيش اومده
البته منم يه بار اينجوري شدم البته دكتر برام رسپريدون نوشته بود وقتي خوردم حالم خيلي بد شد
راستي تو كه هم سيتالوپرام هم ايمي پرامين مصرف ميكني مشكلي نداري چون سيتالوپرام هم مث فولكستينه

saeedn70
16-12-2009, 22:35
عزيزم واقعا متاثر شدم چه حالت بدي برات پيش اومده
البته منم يه بار اينجوري شدم البته دكتر برام رسپريدون نوشته بود وقتي خوردم حالم خيلي بد شد
راستي تو كه هم سيتالوپرام هم ايمي پرامين مصرف ميكني مشكلي نداري چون سيتالوپرام هم مث فولكستينه

باورت میشه ...ریختم دور قرصهای اون روانپزشکرو.....هیچی حالیش نبود..الکی منو ترسونده بود....برام سی تی اسکن نوشته

گفتم حتما یه مشکل بدی داره مغزم...

میلاد من الان 1 هفتس هیچ دارویی نمیخورم.....حالم خوبه...خداروشکر....تمام بماریهام تموم شده....

فقط تو این 1 سال یه درسی گرفتم...

اگر یه روز مثلا خود تو گفتی سعید بیا این 1 ملییون رو بگیر یه دونه سیتالوپرام بخور...

دست رویه قرآن میزارم همونجا بزنم تو گوشت:31:

یعنی به من 1 ملییون بدی دیگه قرص روانپزشکی بدون تجویز دکتر نمیخورم

milad_badboy
16-12-2009, 23:04
يعني واقعا يه دفعه قرصات رو قطع كردي؟چند وقت بود مصرف ميكردي؟يه دفعه قطع كردي اذيت نشدي؟

xxa
16-12-2009, 23:21
شما میتونید اینو از یه متخصص اعصاب بپرسید اینجا جواب نمیده فقط اینجا با جون خودتون بازی کرده

من مثلا میگم نه هیچ خطری نداره :31:

milad_badboy
16-12-2009, 23:34
شما میتونید اینو از یه متخصص اعصاب بپرسید اینجا جواب نمیده فقط اینجا با جون خودتون بازی کرده

من مثلا میگم نه هیچ خطری ندار

حرفتون درسته اما كو متخصص اعصاب و روان تو نت؟

saeedn70
17-12-2009, 07:26
يعني واقعا يه دفعه قرصات رو قطع كردي؟چند وقت بود مصرف ميكردي؟يه دفعه قطع كردي اذيت نشدي؟

از همون 1 سال پیش که حملات پانیک گرفتم تا همین 1 هفته پیش قرص میخوردم....

بد اون روانپزشکم که یه داروی اشتباه داد سرگیجه گرفتم ...البته هنوز هم یکم از سرگیجه مونده ولی

اهمیت نمیذم...خودش خوب میشه....بعد که سرگیجه گرفتم رفتم پیشه یه روانپزشکه دیگه دیدم این یکی از اون بدتره...

بهش میگم آقای دکتر من به دلیل خوردن پرفنازین و لووکس دچا این سرگیجه مزمن شدم....برام سی تی اسکن نوشته.......

بعد تا 3 روز قرصهای این دکتررو خوردم ....و همون روز که داشتم میرفتم سی تی اسکن .....با ورت نمیشه

تو اون 3 روز که قرار بود برم سی تی اسکن اینقدر نا امید شدم از زندگی گفتم حتما یه تومور دارم .....

ورداشتم پرینتر hp 8450 رو که 240 تومن خریده بودم دادم بابام ببره مطبش .....تمام پس اندازم رو تو اون

3 روز خرج خونه کردم ......محبت میکردم به افراد خونه......

هیچی قرار بود 1 ساعت دیگه بریم بیمارستان با مادرم......یهو دیدم دکترم ایمیل زد( دکتر اصلیم ..قبلیه)

که آقا سرگیجه طبیعیه خوب میشه ...عادت میکنی و..........

به قرآن اینقدر خوشحال شدم....که نگو....

گفتم عجب غلطی کردم یه پرینترو و 100 تومن پول رو از دست دادم الکی

saeedn70
17-12-2009, 07:35
نیمه عمر طولانی فلوکستین (چهار تا شش روز طول می‌کشد تا نیمی از دارو از بدن خارج شود) احتمال بروز تداخل دارویی را حتی پس از قطع مصرف فلوکستین ایجاد می‌کند. به همین جهت توصیه می‌شود قبل از مصرف یک داروی مهارکننده مونوآمین اکسیداز[(MAOI) پس از آخرین دوز فلوکستین حداقل ۵ هفته صبر کرد. البته همین نیمه عمر طولانی احتمال بروز سندرم ترک پس از قطع مصرف را به حداقل می‌رساند

منبع ویکیپدیا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

faded
17-12-2009, 13:38
حدودای سال 83 بود من با تجویز دکتر متخصص فلوکستین استفاده می کردم روزی 2 تا صبح و شب اولا 10 کیلو لاغر شدم کلا خواب هم نمی رفتم که دکتر همراهش برام کلونازپام نوشته اونم فایده نداشت موهام هم شکل عجیبی پیدا کرده بود منم بعد از مصرف 90 تا قطعش کردم چیز خاصی هم نشد ولی همون طور که دوستان گفتن بدون تجویز مشورت دکتر نخورین .

milad_badboy
17-12-2009, 18:05
من از زمان مصرف ميل ج ن س ي م شديدا كاهش پيدا كرده آيا اين عوارض اين دارو هست؟

xxa
18-12-2009, 19:22
حرفتون درسته اما كو متخصص اعصاب و روان تو نت؟

نه داداش عزیز تو نت نگفتم تو نت که همه متخصص هستن :21:

باید یه تلفنی به یه دکتر متخصص بزنه تا راهنماییش کنه...

milad_badboy
18-12-2009, 21:00
باید یه تلفنی به یه دکتر متخصص بزنه تا راهنماییش کنه...

شما لطف كن شماره بده من ميزنگم

kiarash3500
10-01-2010, 15:09
میلاد جان ..دوست من سرخود دارو نخور عزیزم.....

حتما حتما باید روانپزشک برات تجویز کنه.......

تو نمیدونی من چی کشیدم از دارو سر خود خوردن وگرنه هزار سال فکر خوردن دارو سر خود رو نمیکردی....

حالا که گفتم بزار قشنگ برات تعریف کنم...............

حدود 1 سال پیش مثل شما بودم ..سر خود دارو های ضد افسردگی و روانپزشکی رو رویه مغذم امتحان میکردم....

یه روز سیتالوپرام میخوردم...فرداش سرترالین...یه روز فلوکستین...یه روز لووکس...یه روز میرفتم تو کار هالوپریدول

فقط بهت بگم نابود شدم

یه شب که سرترالین خورده بودم خوابم نمیبرد اصلا کلا خوابم بهم خورده بود....

گفتم بزار یه قرص بخورم خوابم بگیره شاید....رفتم تو کشوی قرصها ورداشتم هالوپریدول خوردم.....

از شانس بد من هالوپریدوله تارخش مصرفش گذشته بود....هیچی خوردم رفتم بخابم....با خودم خدایا خودت بخیر کن

شاید با هم تداخل داشته باشه...بعد از گذشت 1 ساعت .....

یهو دنیا برام جهنم شد .....تپش قلب 1000000000000 در دقیقه.....

احساس مرگ....احساس خفگی...احساس گر گرفتگی.....سر شدن بدن.......همین الا دارم مینویسم تنم لرزید یاد اونموقع افتادم...

هیچی من اونشب دچار حملات عصبی ( پانیک ) شدم....حملات ترس و وحشت به دلیل خوردن سر خود دارو های اعصاب..

حدود 5 ماه جهنم بود زندگی برام...هازر بودم 100000000000000000 تومن بدم زمان برگرده به قبل از خوردن اون قرص هالوپریدول

5 ماه کابوس ...5 ماه وحشت در خواب....5 ماه من بهشمیگفتم زیر پای مغز خالی شدن مثلا خواب بودم یهو انگار برق مغزم میپرید از خواب میپریدم...:31: وایی یادش بخیر وحشت در خواب...

بزار تعریف کنم وحشت در خواب رو....ببین خوابی یهو خواب مببینی یه نفر داره میکشتت به دلیل اینکه مغز حالت طبیعیه خودش
رو از دست داده فکر میکنی تو دنیایه واقعی داره اتفاق میفته یهو 1 متر میپری داد میزنی 3 شب میدویی تا برسی به افراد خونتون....:41:

میلاد ترو به 14 معصوم تو رو به هر چیزی یا کسی که تو زندگیت قبول داری قسمت مسدم نخوری قرص اعصاب سر خود...

بخاطر من نخور....دوست ندارم کسی تجربه من رو تجربه کنه.....:10:

یه شب که سرترالین خورده بودم خوابم نمیبرد اصلا کلا خوابم بهم خورده بود...

این دارو چیه؟