PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم برای سیلو

popo_p990
14-12-2009, 23:47
سلام من یه ظبط پایونیر که فلش بخوره با یه جفت باند میخوام که یه صدای خوب و با کیفیت بده رو هم تا 200 تومن چی پیشنهاد میکنین.ممنون

D r i v e r
14-12-2009, 23:53
سلام من یه ظبط پایونیر که فلش بخوره با یه جفت باند میخوام که یه صدای خوب و با کیفیت بده رو هم تا 200 تومن چی پیشنهاد میکنین.ممنون
سلام
میشد تاپیک هم ایجاد نکرد
شما میتونید یه پخش 4150 بخرید با قیمت حدودی 130 - 135 تومن
یه جفت باند کنوود 718 هم بخرید به قیمت حدودی 70 - 75 تومن
5 تومن هزینه نصب و ... بدید
مبارکه :31:
ادیت :
صدای خوب منظور صدای بلند هست؟
وگرنه میتونید کامپوننت هم بگیرید
از دوستان کسی قیمت jbl 607 رو داره؟

H.Operator
15-12-2009, 01:53
سلام
از دوستان کسی قیمت jbl 607 رو داره؟
امیر جان فکر کنم دور بر 130-140 باشه قیمتش:8:.

D r i v e r
15-12-2009, 16:57
امیر جان فکر کنم دور بر 130-140 باشه قیمتش:8:.
فکر کردم زیر 100 باشه :31:
البته کامپوننت زیر 100 میشه kfc-s702p کنوود اشاره کرد
تعریفشو زیاد شنیدم
فکر کنم حدود 80 باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

KFC-S702P component speaker main features:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] two way component speaker package[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] PP Mica fibre texture cone with rubber surround[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mm U.F.L.C. soft dome tweeter suitable for flush or surface mounting[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] network in see-through housing with three-point crossover and -12dB high / low cut filters[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] power 280 W. Maximum input power 140 W. Rated input power 65 W [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] with crossover network boxes and grilles[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] with fixing screws, fitting guide and installation templates