PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : htc touch 3g

wnba
14-12-2009, 01:28
سلام میخواستم بدونم htc touch 3g خوبه؟ویندوز موبایل بودنش که خیلی خوبه.حالا کلا محاسن و معایبشو بگید و اینکه بخرم یا نه؟لطفا الان جواب بدید چون فردا میخوام بخرم.ممنون:20:

pulp_152
14-12-2009, 01:32
معلومه که خوبه ! ... اگر با نرم افزار و نت زیاد رابطه داری .. کاملا توصیه میشه .. البته قیمت دقیق ندارم .. تاچ ویوا هم هست ..

wnba
14-12-2009, 01:58
قیمت بدون گارانتی مثل اینکه 330-320 من میخوام دوربین و صدای در حد مطلوبی داشته باشه و pocket pc باشه.cpu از ویوا خیلی بالا تره و دوربین.راستی وقتی گفته 3.2 مگاپیکسل هست واقعا هم.نه؟و یک سوال دیگه اینکه چه نرم افزارهای با حالی میشه روش نصب کرد؟مرسی

pulp_152
14-12-2009, 02:23
قیمت بدون گارانتی مثل اینکه 330-320 من میخوام دوربین و صدای در حد مطلوبی داشته باشه و pocket pc باشه.cpu از ویوا خیلی بالا تره و دوربین.راستی وقتی گفته 3.2 مگاپیکسل هست واقعا هم.نه؟و یک سوال دیگه اینکه چه نرم افزارهای با حالی میشه روش نصب کرد؟مرسی

اگه فردا میخوای بخری که خوبه ...

در کل ! اگه دنبال دوربین و صدایی دوربر اچ تی سی نرو :31: ولی اگه نرم افزار میخوای و راحتی کار اچ تی سی کاملا پیشنهاد میشه ... راستیتش عکسهای 3g رو تو کام ندیدم ولی کلا اچ تی سی دوربین نداره .. بهترینش مشکل داره چه برسه به 3g ...البته شایدم درست باشه که احتمالش 1 درصد هستش ...

نرم افزارهایی که به وین 6.1 بخوره میشه روش نصب کرد ! ...

اگه میتونی صبر کنی واستا b7300 بیاد اون به نظرم بهتره قیمت هم بیشتر نیس

wnba
14-12-2009, 02:40
منظورم اینه که اگر دوربین و صدای انچنان خوبی هم نداشته باشه خیلی مهم نیست چون دوربین و mp3 دارم ولی در سطح مطلوبی هست دیگه؟اخه از اون samsunge خیلی خوشم نمیاد.میشه چند تا نرم افزار بگید؟ممنون

راستی اگر wma و mp4 نخونه نمیشه کاری کرد که بخونه؟

pulp_152
14-12-2009, 03:08
منظورم اینه که اگر دوربین و صدای انچنان خوبی هم نداشته باشه خیلی مهم نیست چون دوربین و mp3 دارم ولی در سطح مطلوبی هست دیگه؟اخه از اون samsunge خیلی خوشم نمیاد.میشه چند تا نرم افزار بگید؟ممنون

راستی اگر wma و mp4 نخونه نمیشه کاری کرد که بخونه؟

در سطحی هست که کارتو راه بندازه !! ولی میگم عکسهاشو ندیدم فیلمبرداری هم که به کل تعطیله ..

نرم افزار های مختلف برای قفل کردن صفحه کلید مثلا مانند slide2unlock

یا نرم افزار gps انلاین مثل گوگل مپ ...

یا nitrogen player

و ...

کلا نرم افزار خوریش خوبه

وین موبایل mp4 , wma همه گوشی هاش پشتیبانی میکنند ... باید نرم افزار پلیر بریزی روش اگر پخش نکرد...

wnba
18-12-2009, 19:24
من htc touch 3g خریدم.نمیشه اسم blutooth رو عوض کنم؟درضمن چه چیزایی روش بریزم و از کجا؟

S@nti@go_s&k
19-12-2009, 12:43
من htc touch 3g خریدم.نمیشه اسم blutooth رو عوض کنم؟درضمن چه چیزایی روش بریزم و از کجا؟

مبارکه چند؟

اسم بلوتوث رو اینجا عوض کن

setting
system
about
device id
device name

و اینکه در جواب سوال آخرت هر چیزی که لازم داری بریز

البته یه چیز که خیلی مهمه فارسی ساز هستش

armin_software
19-12-2009, 15:19
به نظر من یکی از بهترین گوشی های htc همین Touch 3g هست