PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تفاوت آیفون چینی با اصلی

mehdi_47
14-12-2009, 00:45
سلام به اساتید
من میخوام یه ایفون چینی بخرم منتها نمیدونم با اصلش دقیقا چه تفاوتهایی داره . من با اصلش کار کردم باحال بود
منوها به هر طرفی حرکت میکردن و غیره
راستش من گوشی باز نیستم فقط میخوام این گوشی معمولی که دارم رو بزارم کنار
این ایفون چینیه لمسی باشه و از نظر ظاهر مثل اصلش باشه برام کفایت میکنه
چون من نه بازیاش رو میخوام و نه برنامه هاش رو.کارم فقط مسیج دادن و زنگ زدنه
ممنون میشم دوستان منرو راهنمایی بکنند و مشخصات و تصویری از جنس چینی ایفون رو برام بزارن(تو گوگل هر شکلی رو نشون میده ادم نمیدونه کدوم چینیه کدوم اصلیه)

pulp_152
14-12-2009, 01:03
ایفون چینی ! بدرد نمیخوره نخر ! ... یه مدل مالزی زده باز بهتره ... اونم خوب نیس .. ولی باز میشه یکم باهاش کنار امد !

merikh_merikh
14-12-2009, 08:57
تفاوت ها با یک بار در دست گرفتن مشخص میشه چون جنس چینی بسیار بد میباشد

mkIANI_en
14-12-2009, 11:37
سلام دوست عزیز
فقط میتونم بگم نخر اصلا شبیه آیفون اصلی نیست گوشی های چینی آشغال هستند

samira_googleOne
14-12-2009, 12:15
سلام آره.
به نظر من آدم گوشي ارزون ولي اصلش رو دستش بگيره خيلي بهتر از چينيه.
من دست گرفتم چينيشو. واقعا مايه خندست

mehdi_47
14-12-2009, 13:30
سلام
مرسی از پاسخ دوستان
آخه من 700 تومن ندارم که برم اصلش رو بخرم :41:
از این جنس چینیش فیلمی چیزی ندارین بزارین ببینم چجوریاست ؟
من آخه اصلا برای بازی و اینا نمیخوامش.فقط برای خوشگلیش و لمسی بودنش میخوام بگیرم.

S@nti@go_s&k
14-12-2009, 13:32
خوب شما بودجتونو بگین دوستان راهنمایی میکنن چی بخرین

خیلی گوشیهای قشنگ دیگه ای هم هستن .

mehdi_47
14-12-2009, 13:42
خوب شما بودجتونو بگین دوستان راهنمایی میکنن چی بخرین

خیلی گوشیهای قشنگ دیگه ای هم هستن .
فکر نکنم با این بودجه ایی ( برای گوشی پول خرج نمیکنم :31: ) از این آیفون چینیه چیز خوشگل و مناسبی پیدا کنم.
پولی که برای خریدن این گوشی در نظر گرفتم همون قیمتی هست که تو سایتها دیدم 150 تومن
نمیدونم این گوشی چینی چه بدی داره که همه دوستان پیشنهاد کردن نگیرم ( با 150 تومن الان گوشی نمیدن:41: اونم چی گوشی لمسی)

S@nti@go_s&k
14-12-2009, 13:45
شما میتونی استار بگیری یا کوکی

pulp_152
14-12-2009, 13:49
فکر نکنم با این بودجه ایی ( برای گوشی پول خرج نمیکنم :31: ) از این آیفون چینیه چیز خوشگل و مناسبی پیدا کنم.
پولی که برای خریدن این گوشی در نظر گرفتم همون قیمتی هست که تو سایتها دیدم 150 تومن
نمیدونم این گوشی چینی چه بدی داره که همه دوستان پیشنهاد کردن نگیرم ( با 150 تومن الان گوشی نمیدن:41: اونم چی گوشی لمسی)

کی گفته نمیدن! .. s5230 استار و ال جی کوکی قیمتشون همین قدره و خیلی بهتر از اون گوشی مورد نظره ...

ببین گوشی چینی مطمئن باش با اون صفحه نمایش از لحاظ باتری ضعیفه در حدی که باید هر 4 یا 5 ساعت شارژ کنی .. شارژرش ضعیفه و اگر یه ذره برق نوسان پیدا کنه احتمال سوختنش زیاده ... اصلا توصیه نمیشه ...

به نظرم از بین این 2 تا بردار جنس اصلی ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_47
14-12-2009, 13:56
کی گفته نمیدن! .. s5230 استار و ال جی کوکی قیمتشون همین قدره و خیلی بهتر از اون گوشی مورد نظره ...

ببین گوشی چینی مطمئن باش با اون صفحه نمایش از لحاظ باتری ضعیفه در حدی که باید هر 4 یا 5 ساعت شارژ کنی .. شارژرش ضعیفه و اگر یه ذره برق نوسان پیدا کنه احتمال سوختنش زیاده ... اصلا توصیه نمیشه ...

به نظرم از بین این 2 تا بردار جنس اصلی ...

اینا هم خوشگلنها :18: منوی این گوشیها چجوریه ؟ به طور کامل لمسی هستن ؟ شماره گیریش هم به صورت لمسیه ؟

pulp_152
14-12-2009, 13:58
بله تمام امکانات یه گوشی لمسیو دارن !

mehdi_47
14-12-2009, 14:08
بله تمام امکانات یه گوشی لمسیو دارن !
ببخشید به غیر از این دو مدل دیگه چه مدلهایی رو پیشنهاد میکنید ؟ بعد اینا تو بازار راحت پیدا میشن دیگه ؟ قلابی که ندارن ؟

S@nti@go_s&k
14-12-2009, 14:13
چه مدلهایی رو پیشنهاد میکنید

لمسی یا غیر لمسی ؟

ولی در کل این دو نسبت به قیمت عالی هستن تایپیک دوتا شونم هست

تایپیک کوکی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تایپیک استار

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dont_touch me
14-12-2009, 14:21
اینم هستش که جدید تره و قیمتش 160 تومنه :

کاملا لمسی با اینترفیس کارتون یو ای .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (javascript:window.close())

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (javascript:window.close())

mehdi_47
14-12-2009, 14:29
از کمک کلیه ی دوستان ممنونم :11:
با وجود این دو مدل دیگه سراغ آیفون چینی نمیرم.فقط یه چیزی lg و سامسونگ هر دو ساخت کره هستن درسته ؟
موقع خرید از کجا باید بفهمم که اصل هستن یا قلابی

S@nti@go_s&k
14-12-2009, 14:38
بله کره ای هستن

جدیدا گوشیهای تقلبی زیاد شده اما یکی اینکه نوشته کره ای هست و

یکی اینکه اگر وارد نیستین زیاد .....................به کیفیت تصویر گوشی نگاه کنید.

mehdi_47
14-12-2009, 14:42
بله کره ای هستن

جدیدا گوشیهای تقلبی زیاد شده اما یکی اینکه نوشته کره ای هست و

یکی اینکه اگر وارد نیستین زیاد .....................به کیفیت تصویر گوشی نگاه کنید.

امیدوارم بتونم اصلش رو بخرم.انصافا قیمت خوبی دارن

pulp_152
14-12-2009, 15:09

خوب چند دلیل اصلی وجود داره !

1- دوربینش رو که فعال کنی از داخل صفحه نمایش .. چینی ها تمام صفحه نمیشه و تو فیلمبرداری زوم هم زیاد نمیشه کیفیت خوبی هم نداره

2- لنز دوربینش از پشت کوچیکه ...

3- ال سی دیاشون رو وقتی از زیر نگاه میکنی کمی برامدگی دارن در بعضی جاها ولی گوشیهای اصلی ال سی دیاشون همه قسمتهاشون صافه ...

4- کیفیت صفحه ال سی دی فرق میکنه و چینی ها ضعیف هستند

5- کمی کار کردن با لمسیشون نشون میده که ایا اصلی هستن یا نه .. برای مثال شما در صفحه اصلی یکم با ویدجت ها (ایکونهایی که میبیند )ور برید اگر سرعت کمی داشتن و دیر عکس اعمل نشون دادن معلوم میشه که اصل نیستن

6- ممولا این شرکت samsvng اینارو تولید میکنه ... که اگر روشن کنی همون اول اسمش باید بیاد و ر و کارتونش هم نوشته ! یا somsung ... به اسم دقت کن

system1000
14-12-2009, 15:21

دوست عزیز بهترین راه برای خرید یک گوشی اصل خریدنش با گارانتی اصلیه.

شما کوکی رو با گارانتی کامتل
و استار رو با گارانتی مایکروتل بخر. و 100% دیگه خیالت تخت باشه که اصل هستن و مشکلی نیست.
فقط وقتی می خری حواست باشه که جعبه گوشی ها پلمپ باشه و هولوگرام ارم دو شرکت در سر و ته جعبه ها پاره یا باز شده نباشه.
گوشی های این 2 شرکت کاملا پلمپ شده هستن و یه موقع گول نخوری که فروشنده بگه واسه تست باز کرده.
کارت گارانتی گوشی رو بعد از باز کردن پلمپ چک کن (شبیه کارت تلفن هستن).و تاریخشونو و اسم شرکت رو چک کن.
اگه اینارو رعایت کنی خیالت تخته تخت باشه که اصلی هستن.
بعد از اطمینان از اصل بودن ، از نظر فیزیکی گوشیو تست کن که ال سی دی هاشون یه موقع مشکل دار نباشه.
صداشونو چک کن (با اجرای یه فایل صوتی)یه عکس بگیرو با تاچشون کار کن .

موفق باشید.

teraktor2003
14-12-2009, 15:23
دوست عزیز من خریدم هفته پیش و 3 روز دستم بود پس دادم!
واقعا ایفون چینی افتضاحه...و اعصاب خورد کن,باهاش نیم ساعت صوبت کنی باطری تموم می شه,منو ها 5 ثانیه طول می کشه باز بشه!وقتی صوبت می کنی با گوشی همش یه صدای وزوزی میاد!
من که تا عمر دارم طرف گوشی چینی نمی رم از بس تو ذوقم خورد!حیف 100 تومن که بدی به این گوشی...در بهترین حالت 20 تومن هم نمی ارزه!

pulp_152
14-12-2009, 15:30
ببخشید به غیر از این دو مدل دیگه چه مدلهایی رو پیشنهاد میکنید ؟ بعد اینا تو بازار راحت پیدا میشن دیگه ؟ قلابی که ندارن ؟

یه مدل دیگه هم هست به نام کربی ... اگه لذت کار کردن برات مهمه کربی گوشی که لذت کار کردن باهاش زیاده ..ولی مثلا صفحه نمایشش کوچیکتره

mehdi_47
14-12-2009, 15:35
واقعا از دوستان بابت کمکی که کردین ممنون هستم
انصافا سریع جواب میدین و این قابل تقدیره.:11:

vvorlds
14-12-2009, 20:03
آخه گوشی چینی با اصلی فرق بین آفتابه با شیر اتوماتبکه

amir khatar
15-12-2009, 21:26
مهدی جان من این گوشیو دارم اهل گوشی چینی خریدن هم نیستم ولی این گوشی از بس خوشکل بود نتونستم جلوی خودمو بگیرم بستکی به انتظارت از گوشی داره من که ازش راضیم چون با گوشی فقط صحبت می کنم!
از لحاظ ظاهر تا صفحش خاموشه خیلی شبیه اصلیشه و جدا که زیباست!
هر روز باید شارژش کنم و نسبتا ضعیفه باتریش
صفحه نمایشش خوبه از موتورولا a1200 چیزی کم نداره ولی عکس و فیلمو خوشکل نشون نمیده
رمش فقط یک گیگه کیفیت پخش موزیکش بد نیست و جالب این که سنسور شتابسنج هم داره و خیلی هو خوب کار می کنه!
دوربینش زیر 2 که من کلا دوربین موبایلو قبول ندارم و دوربین دیجیتال حرفهای دارم
آنتنش خوبه تا دلت بخواد بازی داره منوش کامله ولی مثل یه گوشی دوست داشتنی همه چیش دمه دشت نیست کلا کار کردن باش راحت نیست ...
من الان سه ماهه دستمه مثل روز اوله مشکل خاصی نداشته فقط شارژش زود تموم میشه
من من از اونام که هیچ گوشیو نمی پسندم و ظاهر خیلی واسم مهمه قبل اینم 3 سال a1200 داشتم اینو خریدم واسه ظاهر فوق العاده ظریف و نازش و قیمت پایینش پشیمون هم نیستم ولی چند ماه دیگه ردش می کنم بره سوالی داشتی در خدمتم

mr_rayan
15-12-2009, 22:47
دوست عزیز کلا اینجور گوشی ها اگه دقت کنی میبینی که ظاهرشون هم نمیتونن درست و حسابی مثل اصلش بزنن،چه برسه به باطنشون.
شما الان اگه نگاه کنی میبینی اکثرا که گوشی اصل میخرن کلی ازش ایراد میگیرن و مینالن دیگه چه برسه بخوای بری تقلبی بگیری.
توی یه جمله بگم گوشی چینی یعنی فقط ماکت گوشی اصل.