PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست - یک سوال خیلی فوری ( در مورد بحث های ریاضی مقطع راهنمایی مثل جذر-بردار-اعداد گویا )

MOHSEN405
13-12-2009, 21:11
دوستان بنده معلم ریاضی هستم و قصدم اینه که یک مقاله راجع به یکی از بحث های ریاضی مقطع راهنمایی مثل جذر-بردار-اعداد گویا و غیره ارائه کنم که در اون برای بهبود بخشی درک دانش آموزان در زمینه یادگیری این مطالب چاره اندیشی شده باشه.
لطف کنید و من رو در این کار یاری کنید.:10:

Reman
14-12-2009, 16:20
دوست عزیز اگر زبان انگلیسی شما خوب باشه می تونید از رفرنس های خارجی که در اینترنت هست بخوبی استفاده کنید.
سایت های خوبی هم وجود دارند که بعضیهاشون هزینه دارند و باید پول پرداخت کنید ولی می تونید از دانشگاه به خیلی از این سایت ها دسترسی پیدا کنید.
و یا پورت های خاصی دارند که باید اونها رو بدونید تا مقالاتشو در بیارید.

موفق باشید

mofidy1
21-01-2010, 21:34
دوستان بنده معلم ریاضی هستم و قصدم اینه که یک مقاله راجع به یکی از بحث های ریاضی مقطع راهنمایی مثل جذر-بردار-اعداد گویا و غیره ارائه کنم که در اون برای بهبود بخشی درک دانش آموزان در زمینه یادگیری این مطالب چاره اندیشی شده باشه.
لطف کنید و من رو در این کار یاری کنید.:10:

با سلام

همکار گرامی ام، معمولاً مجلات رشد ریاضی و رشد برهان منبع غنی این گونه مقالات هستند، به ویژه برهان راهنمایی. اگر به آن ها دسترسی ندارید، به سایت زیر مراجعه کنید و در آرشیو هر فصل، روی رشد برهان راهنمایی کلیک کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید.

1 بهمن 1388