PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adsl / شهر بابل

saeidmot
13-12-2009, 14:56
با سلام
من تا يك هفته قبل از نمايندگي لايزر استفاده ميكردم و جديدا به علت تغيير مكان ميخواهم از شركت جديد استفاده كنم (قبلا منزل ما كمربندي غربي بود و لاان اومديم شرقي) به نظر شما كدوم شركت در اون منطقه خدمات بهتري ارائه ميكنه؟ با تشكر

alpha007
15-12-2009, 23:28
هیچ شرکتی
با تشکر.....

feryshad
12-11-2010, 19:37
با علم به اینکه از آخرین پست 332 روز گذشته

برای بابل تاپیک فقط همین یه دونه ست ..

یعنی کسی از بابل تو پی سی ADSL نداره؟

اگه کسی هست تجربیاتش رو به اشتراک بذاره ...

Ghasem.M
12-11-2010, 20:14
با علم به اینکه از آخرین پست 332 روز گذشته

برای بابل تاپیک فقط همین یه دونه ست ..

یعنی کسی از بابل تو پی سی ADSL نداره؟

اگه کسی هست تجربیاتش رو به اشتراک بذاره ...

من از هر سه شرکت شاتل ، پارس و لایزر سرویس داشتم. سوالی بود در خدمتم :46:
فقط از فناوا سرویس نداشتم که کلا به سه شرکت بالا نمیرسه از لحاظ کیفیت

feryshad
12-11-2010, 20:22
ایول

تو این سه تا کدومش کیفیت بهتری داره؟

من برای دانلود از تورنت میخواستم یه سرویس بگیرم ولی قیمت سرویس های نامحدود خیلی بالاست ...
مال شاتل بهتره ولی این قانون جدیدش نمیذاره دانلود سنگین کنیم ...

پارسیان نت دم خونمونه ولی یکی از بستگان داشت 512 با 3 گیگ تو ماه
تست که گرفتم پینگش دور و ور 800 بود!!

مبین نت هم هست که 1 مگ نامحدود رو میده ماهی 80 تومن ...
ولی ظاهرا فقط به اداری ها میده و به خانگی بالاتر از 128 نمیده ...

موندم چی بگیرم ..

ATA FARZADI
12-11-2010, 20:55
من خودم از پارس استفاده میکنم
خیلی راضیم

سرویسم EP1-4X
4گیگ سه ماه شبانه دانلود رایگان 34000 تومان

ولی سرویس اولم EP2-1C بود واقعاً عالی بود
1گیگ 1 ماه 20000 تومن

Ghasem.M
12-11-2010, 22:52
ایول

تو این سه تا کدومش کیفیت بهتری داره؟

من برای دانلود از تورنت میخواستم یه سرویس بگیرم ولی قیمت سرویس های نامحدود خیلی بالاست ...
مال شاتل بهتره ولی این قانون جدیدش نمیذاره دانلود سنگین کنیم ...

پارسیان نت دم خونمونه ولی یکی از بستگان داشت 512 با 3 گیگ تو ماه
تست که گرفتم پینگش دور و ور 800 بود!!

مبین نت هم هست که 1 مگ نامحدود رو میده ماهی 80 تومن ...
ولی ظاهرا فقط به اداری ها میده و به خانگی بالاتر از 128 نمیده ...

موندم چی بگیرم ..

مبین نت رو باید ببنید تو منطقه ای که هستید خوب آنتن میده یا نه! نسبت به قیمتش مبین نت برای دانلود نامحدود خیلی خوبه البته 1 مگش.
اگه سرویس نا محدود می خوایید دور پارس و فن آوا و لایزر رو باید خط بکشید! سرویس های ART شاتل از این لحاظ بهتر هستند. در مورد 128 هم شما اگه دانشجو هستید یه نامه اشتغال به تحصیل ، اگر هم آشنا دارید تو یه شرکتی جایی که نامه از شرکت ببرید مشکلی نداره همین مبین نت هم 1 مگ میده بهتون!

ATA FARZADI
14-11-2010, 21:02
دوستان این تبلیغات شاتل توی سطح شهر چی میدونید

2m رو سیزده تومن

چند گیگ در ماه؟
چند نفر شر میکنه؟

feryshad
18-11-2010, 11:59
بچه ها یه تست از سرویستون میگیرد؟
یه تست از پارسیان 512 و 3 گی محدودیت گرفتم رو 1 مگ شیر شده بود ولی پینگش 800 بود ...

مال شما چجوریه؟

ATA FARZADI
19-11-2010, 16:19
بچه ها یه تست از سرویستون میگیرد؟
یه تست از پارسیان 512 و 3 گی محدودیت گرفتم رو 1 مگ شیر شده بود ولی پینگش 800 بود ...

مال شما چجوریه؟

میشه واضح تر بگی!!!!!!!!!!!

یعنی چی 1 مگ شر شده بود با اینکه پهنای باند 512 هست

--------------------------------------------------------------------

در ضمن کسی در مورد اون سوال بالای من هیچ اطلاعی نداره

ReziOnline
22-12-2010, 18:07
به نظر من پارس آنلاین نشون داد که از لحاظ سرعت ضعیفه
من یه سرویس 128 پارس آنلاین دارم اما سرعتش از دایل آپ کمتره
میانگین سرعتم 20 الی 30 کیلوبایته، گاهی وقتها به بایت میرسه و گاهی اوقات در بهترین سرعت به 70 تا نهایتا 80 کیلوبایت میرسه که این مواقع هم خیلی کم پیش میاد.
از چند نفری که ADSL داشتن تعریف شاتل رو خیلی شنیدم. سرعت سرویس 128 شاتل برای دو نفر از آشنایان بنده چیزی در بین 200 تا 300 کیلوبایته (بدون اغراق)

Gam3r
06-01-2011, 20:31
توی بابل چند شرکت سرویس میدند ؟ + اسم هاشون چیه ؟

+

قیمتشون چیجوریاس ؟ اگه میشه عکس بزارید ...

ما که قائم شهریم ... ولی امیدواریم بابلی ها در فیض کامل باشند :دی
سرجمع 15 کیلومتر فاصلس از قائمشهر تا بابل :دی

micropersian
08-01-2011, 13:06
من از شرکت پارسیان سیستم adsl 2 256 دارم سرعت تو روزش خوبه اما حالتون رو از سرعت شبانش به هم میزنه(یه شب تا صبح 200 مگ) چون اشترکیه یعنی منی که سرویسم 256 هست با اونی که 512 هست با اونی که 2 مگ هست سرعت شبانمون با هم یکیه(اونم افتضاح) برا همین سرویسم رو ارتقا ندادم 100 بارم زنگ زدم گفتم اما انگار نه انگار البته بازم میگم سرعت روزانش به 200 هم میرسه با همین 256

2398239983
01-02-2011, 17:58
دوستان من در حال انتقال محل زندگی ام به شهر بابل هستم. برای گرفتن ADSL خیلی بررسی کرده ام و به نظرم سرویس نامحدود فن آوا از لحاظ قیمت مناسب تر از باقی بوده. می خواستم نظر سایر عزیزان را هم راجع به این قضیه بپرسم.

ممنون از پاسخگویی تون

light
03-10-2011, 00:26
تو مازندران کدوم شرکت از همه بهتر سرویس میده ؟
شاتل خوبه ؟

maskot
12-10-2011, 15:43
شاتل = دزد

feryshad
12-10-2011, 16:27
چند شبه سرعت شبانه شاتل اینجا افتضاح شده ...

نهایت 300 مگ دانلود میشه ...

feryshad
14-10-2011, 10:56
کسی تو بابل سرویس های منطبق بر قیمت­های سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی (CRA) رو گرفته؟

yes47
15-10-2011, 21:28
کسی تو بابل سرویس های منطبق بر قیمت­های سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی (CRA) رو گرفته؟
من خودم هنوز نگرفم ، زنگ زدم کامپیوتر نادر میگن ارائه میدن،پرسیدم سرعتش چطوره میگه ازون محدودا خیلی بالاتره!!!! من خودم چن روز دیگه سرویسم تموم میشه نمیدونم ریسکشو بکنم ازین نامحدودا بردارم یا نه
تو تاپیک پارس آنلاین که بچه ها کلا راضی نیسن..

sara100
15-10-2011, 21:51
بنده از adsl شرکت شاتل 128 کیلو بابل استفاده می کنم مرا پس از 12 روز با دانلود شبانه هر شب تا سقف 1 گیگ از چند روز پیش محدود کردند و در لیست سیاه و block قرا دادند بهشون زنگ زدم گفتند شما را مرا چرا محدود کردید گفتند شما فقط شبها تا سقف 200 مگ می تونید دانلود کنید و تا اول دوره بعدی همین هست .... گفتم کجای تعهدنامه همچنین قانونی نوشته گفتند این سیاست شرکته واقعا شرکت شاتل حق کاربران را می خوره (الان سرعت دانلود شبانه ام بین 1 تا 5 کیلوبایت) هست ، اصلا دانلود شبانه ندارم و شدیدا از این وضوع به خشم آمدم چرا از اول به کاربرانش راهنمایی نمی کنه الان هم شاتل برای سودآوری بیشتر آمده سرعت دانلود روزانه کاربرانش را تا سقف 256 کیلو افزایش داده برای اینکه حجم ترافیک کاربرانش زودتر تمام بشه و بیاند ترافیک جدید بخرند واقعا که ...

yes47
15-10-2011, 22:16
بنده از adsl شرکت شاتل 128 کیلو بابل استفاده می کنم مرا پس از 12 روز با دانلود شبانه هر شب تا سقف 1 گیگ از چند روز پیش محدود کردند و در لیست سیاه و block قرا دادند بهشون زنگ زدم گفتند شما را مرا چرا محدود کردید گفتند شما فقط شبها تا سقف 200 مگ می تونید دانلود کنید و تا اول دوره بعدی همین هست .... گفتم کجای تعهدنامه همچنین قانونی نوشته گفتند این سیاست شرکته واقعا شرکت شاتل حق کاربران را می خوره (الان سرعت دانلود شبانه ام بین 1 تا 5 کیلوبایت) هست ، اصلا دانلود شبانه ندارم و شدیدا از این وضوع به خشم آمدم چرا از اول به کاربرانش راهنمایی نمی کنه الان هم شاتل برای سودآوری بیشتر آمده سرعت دانلود روزانه کاربرانش را تا سقف 256 کیلو افزایش داده برای اینکه حجم ترافیک کاربرانش زودتر تمام بشه و بیاند ترافیک جدید بخرند واقعا که ...
ااااااااااا..این دیگه ازون حرفا بود..جات بودم میرفم سرویسمو جم میکردم
قبلش با چه سرعتی شبا دانلود میکردین؟

feryshad
16-10-2011, 00:25

ااااااااااا..این دیگه ازون حرفا بود..جات بودم میرفم سرویسمو جم میکردم
قبلش با چه سرعتی شبا دانلود میکردین؟

منم همین مشکلو دارم!!
تا چند روز قبل حدودا 1.5 گیگ دانلود داشتم ولی این چند روزه اینجوری شده ...
بخوام از جای دیگه هم بگیرم میترسم بدتر باشه ...

کسی سرویسی داره که دانلود رایگان شبانه داشته باشه و راضی باشه؟

mersede_kh
16-10-2011, 02:56
دوست عزیز سرویس شما به علت مصزف بالایی که در زمان رایگان داشتید با 10 نفر مشترک پر مصرف دیگه share شده و این محدودیت چند ضابطه داره : 1.ابتدای محدودیت ؛ پهنای باند از ساعت 1 تا 3 هست و بعد از اون باز میشه تا 8 صبح .2.اگر باز هم در ساعات 3 به بعد دانلود های مکرر داشته باشید ساعات محدودیت شما به کل زمان رایگان کشیده میشه.3.مدت زمان محدودیت از 10 روز تا زمانی که نرم افزار شما رو از بلک لیست بیرون بیاره طول میکشه و بستگی به مقدار مصرف رایگان شما داره.هر چی کمتر زودتر.(اخرین بار خود بنده 43 شب محدودیت داشتم).4.اگر بعد از محدودیت باز هم به عمل دانلود مبادرت ورزید این بار مدت محدودیت شما افزایش پیدا میکنه.5.این که چه کسی بره تو بلک لیست و چه کسی بیاد بیرون دست هیچ شخصی نیست و نرم افزار هوشمند !!! این کارو میکنه.6.در مدت محدودیت هیچگونه صحبت ؛ تماس ؛ ایمیل ؛ چت با مسئولین فنی(که بیشتر به مسئول فروش شبیه هستند)؛دعوا ؛ سر وصدا ؛ مراجعه به دفتر نمایندگی ؛ توضیح عملکرد صحیح خود ؛ صحبت با منطق و بی منطق و ... هیچ ماحصلی به جز خورد شدن اعصاب و شنیدن چرندیات بی پایه و اساس از یک مشت بی سواد ؛ برای شما نخواهد داشت. مواظب باشید که در لیست سیاه ؛ این شرکت سیاه نروید.اگر دنبال اطلاعات بیشتری هستید یا می خواهید ببینید کیا گول شاتل رو مثل ما خوردند به این فروم یک سری بزنید:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نوشت:من این اطلاعات را از بس سر و ته اینترنت رو گشتم تا در موردش بیشتر بفهمم به دست آوردم.واقعا نامردیه ...خصوصا وقتی به اسم نا محدود بهمون می فروشند.من که مصرانه دنبال یک شرکت جدیدم .بعضی از دوستام که پارس آنلاین دارن می گن خوبه،لطفا اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره یا شرکت دیگه ای رو تو بابل می شناسه من رو در جریان بگذاره.مرسی

feryshad
16-10-2011, 11:49
خب این چیزایی که شما گفتی اگه درست باشه واقعا حرکت مسخره ایه!!

ساعت 1 تا 8 ساعات دانلود رایگانه. تو سایت هم همینو نوشته !! دیگه این مسخره بازیهایی که دانلود زیاد نکنین چیه!! بخوره تو سرشون اون نرم افزار مسخره هوشمندشون!!

منم درباره پارس آنلاین شنیدم ولی متاسفانه اون کامپیوتر نادر باعث میشه طرفش نرم ....

yes47
16-10-2011, 15:59
منم درباره پارس آنلاین شنیدم ولی متاسفانه اون کامپیوتر نادر باعث میشه طرفش نرم ....
چرا مشکل کامپیوتر نادر چی هس مگه؟؟
من از پارس آنلاین سرویس دارم درکل راضیم ولی حدودا یه ماهه دانلود شبانم تعریفی نره ، و اونم به خاطر سرعت کم نیس واس اینه که همش قطع و وصل میشه

Ghasem.M
16-10-2011, 17:24
خب این چیزایی که شما گفتی اگه درست باشه واقعا حرکت مسخره ایه!!

ساعت 1 تا 8 ساعات دانلود رایگانه. تو سایت هم همینو نوشته !! دیگه این مسخره بازیهایی که دانلود زیاد نکنین چیه!! بخوره تو سرشون اون نرم افزار مسخره هوشمندشون!!

پارس آنلاین 3 تا نمایندگی داره تو بابل! یکی آینده روشن ، کامپیوتر نادر و دیگری هم نمایندگی مرکزی. شما از نمایندگی مرکزیش بگیری بهتره. البته مخابرات هم مثل اینکه جدیدا شروع به سرویس دهی کرده!

yes47
16-10-2011, 17:32
پارس آنلاین 3 تا نمایندگی داره تو بابل! یکی آینده روشن ، کامپیوتر نادر و دیگری هم نمایندگی مرکزی. شما از نمایندگی مرکزیش بگیری بهتره. البته مخابرات هم مثل اینکه جدیدا شروع به سرویس دهی کرده!
این نمایندگی مرکزیش که میگین کجا هس؟ بعد کیفیت هاشون که با هم طبیعتا فرقی نداره،درسه؟

Ghasem.M
16-10-2011, 17:58
این نمایندگی مرکزیش که میگین کجا هس؟ بعد کیفیت هاشون که با هم طبیعتا فرقی نداره،درسه؟

آدرس : بابل، بالاتر از چهار راه گنجینه، روبروی بانک سپه مرکزی، ساختمان بانک سرمایه، طبقه ۵، واحد ١١

من از آینده روشن نداشتم ولی پشتیبانی نادر خیلی ضعیفه! ولی نمایندگی مرکزیش خیلی بهتره. کیفیتشون یکی هست احتمالا و کیفیت سرویس بیشتر بستگی داره به مرکز مخابراتی تون چون سه شرکت احتمالا پهنای باند مشترکی دارند.

feryshad
16-10-2011, 20:39
چرا مشکل کامپیوتر نادر چی هس مگه؟؟
من از پارس آنلاین سرویس دارم درکل راضیم ولی حدودا یه ماهه دانلود شبانم تعریفی نره ، و اونم به خاطر سرعت کم نیس واس اینه که همش قطع و وصل میشه
کلا نادر آدم زیاد جالبی نیست ...

اگه یه کم بیشتر تحقیق کنید متوجه میشید

سرعت شبانه شما چجوریه؟
شبی چقدر میشه دانلود کرد؟

پارس آنلاین دانلود شبانه رو محدود نمیکنه که؟!! :2:

Ghasem.M
16-10-2011, 20:55
کلا نادر آدم زیاد جالبی نیست ...

اگه یه کم بیشتر تحقیق کنید متوجه میشید

سرعت شبانه شما چجوریه؟
شبی چقدر میشه دانلود کرد؟

پارس آنلاین دانلود شبانه رو محدود نمیکنه که؟!! :2:

من الان 2 سال میشه از پارس میگیریم. در کل سرعتش خوبه! البته سرویسی که من دارم دیگه ارائه نمیشه(چون سرویس های پارس تغییر کرده) من اگه فول تایم شبانه رو بزارم تا 3.2 گیگ میگیره. البته ماه رمضان و یه چند روز بعدش سرعت خراب بود ولی فکر کنم اون موقع کل کشور مشکل داشت. پینگش هم یه روز خوبه یه روز بعد(برای بازی)!

mersede_kh
17-10-2011, 08:13
میشه لطفا سرعتت رو با عدد بنویسی؟
مثلا من از شاتل اکو 512 داشتم و سرعت شبانه اش بین 30 تا 60 متغیر بود و شبانه تا 1 گیگ دانلود داشتم که البته محدودم کردند:19:. شما با چه سرویسی می تونی انقد دانلود کنی؟
(البته فطع و وصل شدن هم خودش دنیای مکافاته ،خصوصا وقتی دانلودت بپره...)
در کل به نظرتون می ارزه از شاتل کوچ کنم برم پارس آنلاین؟:20:

Javad0111
17-10-2011, 16:55
من الان 2 سال میشه از پارس میگیریم. در کل سرعتش خوبه! البته سرویسی که من دارم دیگه ارائه نمیشه(چون سرویس های پارس تغییر کرده) من اگه فول تایم شبانه رو بزارم تا 3.2 گیگ میگیره. البته ماه رمضان و یه چند روز بعدش سرعت خراب بود ولی فکر کنم اون موقع کل کشور مشکل داشت. پینگش هم یه روز خوبه یه روز بعد(برای بازی)!

سلام.دوستان شاتل نگیرید. چرا ؟

چون همه کل ایران دارن تایید میکنن ... کردنشو. 22 شهریور سرویسم شروع شد تا 26 روز خوب بود و 4 روز اخر هم محدود کردن منو با سرعت 1 تا 5 کیلوبایت.بهشون زنگ زدم گفتن وقتی دوباره تمدید کنی رفرش میشه و بر میگرده به حالت قبل.این هفته جمعه ساعت 12 شب تمدید کردم زدم رو دانلود یک فایل 499 مگابایتی که رسیو منو سایت زده 700 مگابایت ! خلاصه خودم از قصد زیاد دانلود نکردم که منو دوباره محدود نکنن ولی باز شب بعدش منو محدود کردن. دیشب رفتم نمایندگی شاتل (کشوری) اون زنه مدیر نمایندگی گفته این محدودیت دوباره شما به خاطر ماه قبلته و تا چند شب دیگه دانلود نکنی خوب میشه

دیشب کلی باهاش صحبت کردم میگه ما خودمونم نمیدونیم ! عجبا !

خدایی مخابرات 13 تومان میدی 256 میگیری با 8 گیگ.تازه میدونی هم 8 گیگ فیکس میتونی دانلود کنی. یا پارس انلاین که دیگه عالیه. ولی حیف که منطقه ما (کشاورز) را ساپورت نمیکنه ....

Ghasem.M
17-10-2011, 17:24
میشه لطفا سرعتت رو با عدد بنویسی؟
مثلا من از شاتل اکو 512 داشتم و سرعت شبانه اش بین 30 تا 60 متغیر بود و شبانه تا 1 گیگ دانلود داشتم که البته محدودم کردند:19:. شما با چه سرویسی می تونی انقد دانلود کنی؟
(البته فطع و وصل شدن هم خودش دنیای مکافاته ،خصوصا وقتی دانلودت بپره...)
در کل به نظرتون می ارزه از شاتل کوچ کنم برم پارس آنلاین؟:20:

همونطور که گفتم سرعت بستگی به منطقه مخابراتی داره ولی اینطور که معلومه شاتل دیگه شورشو در آورده! محدود کردن دانلود مسخره است! همونطور که گفتم شرکت های دیگه ای هم هستن که سرویس میدن: مخابرات ، مبین نت ، پارسیان نت ، لایزر . ولی من که الان 4 ساله ADSL داشتم از لایزر ، شاتل و پارس آنلاین بهترینشون تا به الان پارس آنلاین بوده. سرویس من توی پارس ارائه نمیشه ( لیست جدید سرویس ها تغییر کرده).

maskot
20-10-2011, 18:20
شاتل واقعا شورشو در اورده از بدبختی ما تو مرکز کشاورز جز شاتل شرکت دیگه ای خدمات نمیده مخابرات هم نمی دونم بگیرم یا نه هر جور حساب کنی 8 گیگ تو ماه خیلی کمه البته از الان که تو شاتل تو طول یه ماه 1 گیگ هم شبانه نمیتونیم دانلود کنیم بهتره

feryshad
26-10-2011, 12:15
منم از شاتل اومدم رو پارس آنلاین ...

فعلا خوب بوده ...

یه شب 3 گیگ و شب بعدش 3.5 گیگ دانلود کرده ...

به جر بعضی مسائل کوچیک فعلا راضی هستم ...

این که دانلود کنیم محدود نمیکنه که؟

Ghasem.M
30-10-2011, 11:33
منم از شاتل اومدم رو پارس آنلاین ...

فعلا خوب بوده ...

یه شب 3 گیگ و شب بعدش 3.5 گیگ دانلود کرده ...

به جر بعضی مسائل کوچیک فعلا راضی هستم ...

این که دانلود کنیم محدود نمیکنه که؟

محدودیت به اون صورتی که توی شاتل هست توی پارس نیست! البته بعد یه مدت که 3.5 گیگ دانلود کردی دیگه شبی میرسه که لینکی برای دانلود نداری :31: وضعیت پینگ من هم به نسبت ماه قبل بهتر شده شب هم بین 3-3.2 گیگ فول تایم میگیره. شما کدوم سرویس POL رو گرفتید؟ از همون نمایندگی مرکزی سرویس گرفتید؟

maskot
30-10-2011, 14:55
کسی میدونه مخابرات بابل طرح بعثت میده یا نه

feryshad
31-10-2011, 20:20
محدودیت به اون صورتی که توی شاتل هست توی پارس نیست! البته بعد یه مدت که 3.5 گیگ دانلود کردی دیگه شبی میرسه که لینکی برای دانلود نداری :31: وضعیت پینگ من هم به نسبت ماه قبل بهتر شده شب هم بین 3-3.2 گیگ فول تایم میگیره. شما کدوم سرویس POL رو گرفتید؟ از همون نمایندگی مرکزی سرویس گرفتید؟
من POL-1024-2G سه ماهه گرفتم ...
یکی از دوستان زحمتش رو واسم کشید. فکر کنم از نادر گرفت ...

از الان واسه اینکه لینک واسه دانلود کم نیاد زدم تو کار دانلود سریال :دی

Ghasem.M
01-11-2011, 00:45
من POL-1024-2G سه ماهه گرفتم ...
یکی از دوستان زحمتش رو واسم کشید. فکر کنم از نادر گرفت ...

از الان واسه اینکه لینک واسه دانلود کم نیاد زدم تو کار دانلود سریال :دی

:27::27::31: اینم یه راهیه! :31:

Daniel4u
06-12-2011, 19:30
پس برو بچه های بابل اینجا هستن من تو تاپیک وضعیت پارس آنلاین مشکلاتم رو گفتم اگه بتونم کپی میکنم اینجا

---------- Post added at 09:29 PM ---------- Previous post was at 09:26 PM ----------

نمیدونم این مشکل منو کسی داشت یا نه
الان 40 روز که اینترنت از پارس آنلاین گرفتم تو 30 روز اول سرعتم در روز 180 الی 200 متغیر بود و شب هم 15 روز اول همین 180 تا 200 و 15 روز دوم 120 شد که اگه دو فایل رو همزمان میذاشتم رو دانلود میشد همون 180 الی 200
البته واقعیتش 194 بود همیشه
تا اینکه 3 روز پارس آنلاین بخاطر تغییر سیستم سراسری قطع بود که اعلامیه رو تو خود سایت هم زدن
بعد اون پورت منطقه ما رو عوض کردن خط من قطع شد به مدت 9 روز و از اون موقع سرعت هیچ وقت بیشتر از 194 نمیره اما قبلا تا 230 میرفت
و سرعت آپلودم که 26 بود شده 16
زنگ زدم گفتن نه اینجا مشکلی نیست...حالا نمیدونم بعد از قطعی سراسری چیکار کردن که اینطوری شد
و مشکل مهمتر اینه که سرعت دانلودم توی شب به هیچ وجه بیشتر از 25 نمیره...بنظرتون چیکار کردن؟
یوزر منو تو لیست پر مصرفین گذاشتن ؟ چون من شبی حدود 2 گیگ دانلود میکردم...
خواهشا کمک کنید...

---------- Post added at 09:30 PM ---------- Previous post was at 09:29 PM ----------

سرعت دیشب من از 32 شد به 24 دو ساعت طول کشید یه 175 مگی رو دانلود کنم.
یعنی تو منطقه ما 5 تا یوزر هستن که جز من 4 تا دیگه بهم گفتن شبا ما کاری نمیکنیم و دانلود نمیکنیم...پس چطوری سرعتم پایینه اینقدر؟؟؟؟؟ مگه سرعت نباید بین یوزر های منطقه که دارن کار میکنن شیر بشه؟

Ghasem.M
08-12-2011, 10:48
پس برو بچه های بابل اینجا هستن من تو تاپیک وضعیت پارس آنلاین مشکلاتم رو گفتم اگه بتونم کپی میکنم اینجا

---------- Post added at 09:29 PM ---------- Previous post was at 09:26 PM ----------

الان 40 روز که اینترنت از پارس آنلاین گرفتم تو 30 روز اول سرعتم در روز 180 الی 200 متغیر بود و شب هم 15 روز اول همین 180 تا 200 و 15 روز دوم 120 شد که اگه دو فایل رو همزمان میذاشتم رو دانلود میشد همون 180 الی 200
تا اینکه 3 روز پارس آنلاین بخاطر تغییر سیستم سراسری قطع بود که اعلامیه رو تو خود سایت هم زدن
بعد اون پورت منطقه ما رو عوض کردن خط من قطع شد به مدت 9 روز و از اون موقع سرعت هیچ وقت بیشتر از 194 نمیره اما قبلا تا 230 میرفت
زنگ زدم گفتن نه اینجا مشکلی نیست...حالا نمیدونم بعد از قطعی سراسری چیکار کردن که اینطوری شد
و مشکل مهمتر اینه که سرعت دانلودم توی شب به هیچ وجه بیشتر از 25 نمیره...بنظرتون چیکار کردن؟
خواهشا کمک کنید...

---------- Post added at 09:30 PM ---------- Previous post was at 09:29 PM ----------

یعنی تو منطقه ما 5 تا یوزر هستن که جز من 4 تا دیگه بهم گفتن شبا ما کاری نمیکنیم و دانلود نمیکنیم...پس چطوری سرعتم پایینه اینقدر؟؟؟؟؟ مگه سرعت نباید بین یوزر های منطقه که دارن کار میکنن شیر بشه؟

شاید سروری که ازش دان میکنی مشکل داشته باشه؟ من دیشب با لینک مستقیم سرعتم 30 بود با اکانت فایلسرو 60! ولی کلا اینکه سرعت افت کرده رو قبول دارم! 1 ماه پیش شب سرعت منم 190 بود.

Senator_Offline
08-12-2011, 13:42

خواهشا کمک کنید...

یعنی تو منطقه ما 5 تا یوزر هستن که جز من 4 تا دیگه بهم گفتن شبا ما کاری نمیکنیم و دانلود نمیکنیم...پس چطوری سرعتم پایینه اینقدر؟؟؟؟؟ مگه سرعت نباید بین یوزر های منطقه که دارن کار میکنن شیر بشه؟شما تو کدوم مرکز مخابراتی هستید؟ نوشیروانی؟

Shedayat
08-12-2011, 13:51
خوب چه کاریه؟ شما از مخابرات بگیرید که راحت ترین. فقط بدیش اینه که دانلود رایگان شبانه نداره. قیمت ترافیکش هم زیاد بالا نیست. هر 1 گیگ 2500 تومن هست که فک کنم خیلی از شاتل ارزونتره.

saeed_ma
29-06-2012, 23:10
منم سرعتم بیشتر از 20 نمی شه . ولی دیشب خونه ی پسر عموم بودم که از شاتل سرویس داره می گه الان 10 روزی می شه که سرعت شباش از 200 پایین تر نمی آد. فکر کنم شاتل تمام مشترکای پرمصرفشو شوت کرده سمت پارس آنلاین. :))))))

One Minute
29-08-2013, 16:40
بچه ها الان چه شرکتی سرویس های خوبی میده ؟

maskot
29-08-2013, 17:18
های وب و عصر تلکام سرویساشون در حال حاضر قابل قبول تره

One Minute
29-08-2013, 17:40
سرویسی که دانلود شبانه رایگان با سرعت خوب داشته باشه میشناسید ؟