PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خريد فوري حياتي athlon 64

dr_spy_palang
22-03-2006, 23:05
با سلام و تبریک سال نو
من هم به نوبه خودم از انجمن و مدیران و نایب مدیران و دست اندرکاران زحمتکش و همیشه در صحنه و سلحشور تشکر میکنم ... ویکسری از این حرفها .....

اولا چرا مادربردهای amd ساپورت کن حافظه DDR2 را نمیکنند (ساپورت) ؟ اگر مادربردی هست لطفا بگویید ...

دوما چرا میگوند مادربرد و نمیگویند بابا برد یا پدر برد ؟

سوما اینتل پردازنده ای 64 بیتی دارد ..

چهارمن در چه سالی ایران میتواند مادربرد و پردازنده و رم و قطعات کامپیوتر بسازد ؟ چندسال دیگه؟ آیا این به انرژی
هستهای ربطی دارد؟ مثلا مادربرد ایران سوز :IRSUS یا پردازنده IRvidia و از این قبیل ...

پنجمن انشای این هفته بچه ها اینه : amd بهتر است یا intel ... مثل علم بهتر است یا ثروت ... اینا مارو وارد بازی
پیچیده ای کردن

ششمن میخوام یه سیستمی داشته باشم هم ddr2 , ddr3 ساپرت کنه وهم 64 بیتی باشه و هم کش بالای 1mb
داشته باشه ..
هر کس که یه این سوالات عتیقه من جواب دهد از طرف انجمن یک سیستم ایده ال مثل همونی که حمیدفول نوشته زیرش ! جایزه میدهم ... باورکنید ... من خیلی پولدارم
با تشکر از ساقی و یاقی و حمید و میثم و بقیه برو بچ پروفشنال و جنتلمن ...

dr_spy_palang
23-03-2006, 10:18
:puke: لطفا يكي جواب بده
اگه كسي در قم فروشنده هست من خريدارم ...

Mezzo
23-03-2006, 16:02
cpu : Athlon 64 3200+ 939
Maman : DFI LANParty UT RDX200 CD-DR
or
ABIT AN8 Ultra
Ram : 2*512MB OCZ PC-3200
VGA : RِADEON-X800 256MB
Hard : Western SATA II- 250 16MB
Power : Green 550Watt
DVD-R : Plextor
Monitor,...

مادربردش نميدونم پيدا ميشه يا نه.

ommyd
24-03-2006, 03:47
خوش اومدي به اين جمع صميمي مقدمت گلبارون
شما ميتوني هم در مورد خريد هم مشاوره از ساقي كه هم همشهريتونه هم تو كار سخت افزاره هم يكي از مديران بخش سخت افزاره كمك بگيري ميتوني براش پيغام خصوصي يا آف لاين بذاري از طريق اين صفحه ميتوني باهاش ارتباط برقرار كني
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dr_spy_palang
26-03-2006, 11:13
با سلام
حدود800 هزار تا 900 تومان سيستم athlon 64 با چه مامان بردي و چه كارت گرافيك و رم و هارد و بقيه چيزا
براي كارهاي گرافيك و مكانيكال و بازي تا 5 نخوام عوضش كنم با ژرفورمنس بالا و مونيتور 17 فلات
..... ..... ممنون از راهنمايي اساتيد بزرگ سخت و نرم .... لطفا قيمت قطعه ممنون