PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نتایج بازی های امشب لیگ برتر انگلیس: چلسی 3-3 اورتون

nw_nk
13-12-2009, 01:01
آبی ها برای دومین هفته پیاپی امتیاز از دست دادند تا سایه منچستریونایتد را بیش از پیش احساس کنند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت گل - در یکی از حساس ترین بازیهای این هفته لیگ برتر انگلیس تیم چلسی با نتیجه پر گل 3-3 در مقابل اورتون متوقف شد تا خطر منچستر یونایتد را بیش از پیش احساس کند.
در این مسابقه اورتون ابتدا با گل به خودی پتر چک پیش افتاد اما آنلکا و دروگبا در کمتر از پنج دقیقه حساب کار را 2-1 کردند. به نظر می رسید که دو تیم با همین نتیجه به رختکن خواهند رفت، اما یاکوبو که در دقایق پایانی نیمه اول جای ژو به میدان رفته بود، گل تساوی اورتون را به ثمر رساند. در نیمه دوم دروگبا بار دیگر چلسی را پیش انداخت اما لوئیس ساها، مهاجم فرانسوی اورتون، بار دیگر بازی را به تساوی کشاند و این نتیجه تا پایان پابرجا ماند.
با این نتیجه چلسی 37 امتیازی شد و در صورتی که منچستر یونایتد در آخرین بازی امشب موفق شود استون ویلا را شکست دهد، با این تیم هم امتیاز خواهد شد. در مهمترین بازی این هفته لیگ برتر، فردا لیورپول میزبان آرسنال است.

بیرمنگام 1-0 وستهم
گل: لی بویر52 اخراج: نوبل (وستهم)

بولتون 3-3 منچستر سیتی
گل ها: کلاسنیچ 11 و 53، کیهیل 43 (بولتون)، تبس 28 و 77، مایکا ریچاردز 45 (منچستر سیتی)
اخراج: بلیمی (منچستر سیتی)

برنلی 1-1 فولام
گل ها: الیوت 60 (برنلی) زامورا 50 (فولام)

چلسی 3-3 اورتون
گل ها: آنلکا 18، دروگبا 23 و 59 (چلسی)، پتر چک (گل به خودی) 12، یاکوبو 45، لوئیس ساها 63 (اورتون)

هال سیتی 0-0 بلکبرن

ساندرلند 1-1 پورتسموث
گل ها: بنت 24 (ساندرلند)، یونس کابول 90 (پورتسموت)
اخراج: یونس کابول (پورتسموث)

تاتنهام 0-1 وولوز
گل: کوین دویل 3

استوک 2-2 ویگان
گل ها: تونجای 37، شاوکراس 74 (استوک)، بویس 15، فیگه روآ 72 (ویگان)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2009/12/12

nw_nk
13-12-2009, 01:02
شاگردان الکس فرگوسن نتوانستند از تساوی چلسی استفاده کنند و خودشان را به صدر جدول برسانند.

سایت گل - در آخرین دیدار امشب رقابت های لیگ برتر لیگ برتر انگلیس شیاطین سرخ در خانه مغلوب استون ویلا شدند تا بهترین موقعیت برای رسیدن به صدر جدول را از دست بدهند.
تک گل این مسابقه را گابریل آگبنلاهور در دقیقه 21 به ثمر رساند. منچستری ها می توانستند با پیروزی در این دیدار با آبی های لندن هم امتیاز شوند اما شاگردان مارتین اونیل با یک بازی حساب شده آنها را در الدترافورد شکست دادند.

تیم استون ویلا با این پیروزی 29 امتیازی شد و بالاتر از آرسنال در رده سوم جدول قرار گرفت و منچستر یونایتد نیز با همان 34 امتیاز در رده دوم جدول باقی ماند.
آرسنال، تیم چهارم جدول،با دو بازی کمتر، 28 امتیازی است و فردا در حساس ترین دیدار هفته در آنفیلد میهمان لیورپول خواهد بود.

منچستر یونایتد 0-1 استون ویلا
گل: گابریل آگبنلاهور 21

2009/12/12

pcforlife
13-12-2009, 01:29
بهترین فرصت سبقت بود... گند زدن... اه!!!:2:

nw_nk
13-12-2009, 11:40
سرمربی اسکاتلندی از داوری ناراضی است.

سایت گل - سر الکس فرگوسن، سرمربی منچستر یونایتد، پس از شکست 1-0 تیمش در مقابل استون ویلا در الد ترافورد، از داور به دلیل زمان های تلف شده کمی که اعلام کرد، ناراضی است.

تک گل گابریل آگبنلاهور در نیمه اول کافی بود تا پیروزی شاگردان مارتین اونیل رقم بخورد اما فرگوسن در پایان بازی، در مصاحبه با ESPN تایید کرد که از میزان وقت های اضافه ناراضی است.
مرد اسکاتلندی گفت:" دو بار بازی برای دو دقیقه و 20 ثانیه متوقف شد و پنج تعویض هم انجام گرفت در حالی که تنها سه دقیقه وقت اضافه در نظر گرفته شد. "

علی رغم این اعتراضات، سرمربی شیاطین سرخ پذیرفت که تیم استون ویلا بازی خوبی ارائه داد اما تاکید کرد که تیمش به دلیل نمایشش در نیمه دوم، مستحق باخت نبود.
" فکر می کنم در نیمه دوم شایسته زدن گل بودیم. فکر می کنم ویلا در نیمه اول خیلی خوب بازی کرد هر چند در هر دو نیمه آنها خوش شانس بودند. فکر می کنم که آنها تنها در نیمه اول برتر بودند و به همین دلیل به گل نیز رسیدند و فکر می کنم که شایسته این گل بودند زیرا بسیار سخت کار کردند. در نیمه دوم ما آنها را تحت فشار قرار دادیم و موقعیت های زیادی داشتیم اما روز ما نبود و نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. آنها به سختی جنگیدند و به همین دلیل برای همه بازیکنان آنها باید احترام زیادی قائل شد."
این شکست منچستر یونایتد را در سه امتیازی چلسی قرار داد اما این شکست فرگوسن راناامید نکرده است. " لیگ برتر رقابت های آسانی نیست. اگر در ابتدای ژانویه به تیم صدرنشین برسیم، پس از ان از شانس خوبی برای قهرمانی برخورداریم."

2009/12/13

D r i v e r
13-12-2009, 22:31
سلام به همه دوستان
آرسنال امشب تونست در خانه لیورپول(آنفیلد) این تیم رو با نتیجه 2 بر 1 شکست بده
منبع : خودم :دی

hosseinmusicmaster
13-12-2009, 22:36
هفته طلایی لیگ برتر انگلستان با پیروزی آرسنال تکمیل شد...

در هفته ای که تمامی رقبای آرسنال در خانه خود امتیاز از دست داده بودند آرسنال توانست با کسب سه امتیاز حساس بازی خارج از خانه دوباره خود را در کورس اصلی قهرمانی قرار دهد .
آرسنال در این دیدار با ترکیب زیر وارد میدان شد :
مانوئل آلمونیا
باکاری سانیا
ویلیام گالاس
توماس ورمائلن
آرماند ترائوره
نوس دنیلسون
الکس سانگ
سس فابرگاس (کاپیتان )
سمیر نصری
تئو والکات
آندری آرشاوین

آرسنال در نیمه اول سعی در حفظ نتیجه داشت . در تمام لحظات بازی ضعیف توپچی ها این امر مشهود بود . استرس در تیم وجود داشت و تمامی بازیکنان از آلمونیا تا آرشاوین پاس های اشتباه زیادی دادند . تیم سعی در دفاع کردن داشت و لیورپول با حمایت پر شور هوادارانش توانست حملاتی را روی دروازه آرسنال ترتیب دهد . در این بین حملات بسیار زهر داری نیز روی دروازه آرسنال شکل گرفت . آرسنال هم هر از گاهی توانست توپ را بین بازیکنان خود به چرخش در بیاورد ولی در مجموع بازی ضعیف نیمه اول به کل آرسن ونگر را عصبی کرده بود.
اما لیورپول در نهایت روی یک ضربه ایستگاهی در دقیقه 41 توانست توسط درک کویت و روی اشتباه وحشتناک مانوئل آلمونیا دروازه آرسنال را باز کند.

در نیمه دوم آرسنال بدون تغییر در ترکیب خود وارد میدان شد . از چهره بازیکنان مشخص بود آمده اند تا نتیجه را عوض کنند . آرسنال توانست نیمه را بسیار شور انگیز و سر حال آغاز کند . و پس از ایجاد حرکاتی روی دروازه لیورپول در نهایت در دقیقه 50 بازی روی حرکت بسیار خوب تیمی و ارسال زمینی سمیر نصری گلن جانسون به اشتباه دروازه خود را باز کرد تا یک بسته روحیه به تیم تزریق شود . بازی خوب آرسنال ادامه داشت . لیورپول دگرگون شده بود و توان بازی را نداشت . آرسنال در دقیقه 58 توانست روی سانتر از جناح راست و حرکت زیبای آرشاوین توانست به زیبایی گل دوم را به ثمر برساند .
این گل آب پاکی بود بر دستان لیورپول . لیورپول در ادامه کار با حرکات مختلف سعی در تلافی داشت اما سوت پایان بازی در دقیقه 94 و ترک ورزشگاه توسط هواداران لیورپول مبین پیروزی ارسنال بود.

+ در این بازی در دقیقه 70 آبو دیابی به جای تئو والکات - دقیقه 87 میکاییل سیلوستره به جای آرماند ترائوره و در دقیقه 90 آرون رمسی به جای آرشاوین به بازی آمدند
+ آرسنال با این پیروزی به رده سوم بازگشت و با یک بازی کم تر به شدت رقیبان خود را تهدید می کند

D r i v e r
13-12-2009, 23:16
آخرین رده بندی رو هم ببینید بد نیست :11:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](34).jpg

nw_nk
14-12-2009, 13:05
سرمربی توپچی ها اعتقاد دارد که تیمش در نیمه اول با ترس بازی کرد.

سایت گل - آرسن ونگر، سرمربی آرسنال اعلام کرد از این که تیمش توانست علی رغم عقب افتادگی، لیورپول را در آنفیلد 2-1 شکست دهد، بسیار خوشحال است.

او در مصاحبه با Sky Sports گفت:" نیمه اول کاملا به لیورپول اختصاص داشت و ما از اینکه تنها 1-0 عقب افتادیم، خوشحال بودیم. آنها می توانستند دو گل بزنند و آن وقت بازی دیگر تمام شده بود. ما در نیمه دوم به یک نمایش متفاوت نیاز داشتیم و این کار را انجام دادیم. ما بازی فوق العاده ای انجام دادیم. نیمه اول از آن لیورپول بود و نیمه دوم متعلق به آرسنال."

سسک فابرگاس فاش کرد که سرمربی تیمش از بازی تیم در نیمه اول بسیار خشمگین بود و ونگر از رفتارش در بین دو نیمه خجالت زده به نظر می رسید. با این وجود دلایل این رفتارش را شرح داد.
" خوب، من دوست ندارم در مورد آن صحبت کنم. آن چیزی که گفنم، مربوط به رختکن تیم بود و در همان جا می ماند. ما همه موقعیت های 50-50 را از دست دادیم در حالی که می دانستیم که باید در این بازی به پیروزی برسیم. وقتی در بازی های بزرگ موقعیت های 50-50 را از دست بدهید، نمی توانید به پیروزی برسید و من تنها می خواستم بازیکنان را از این مسئله آگاه کنم که سازماندهی لیورپول بهتر از ماست."

سرمربی آرسنال گفت که از شخصیتی که تیمش در نیمه دوم به نمایش گذاشته بسیار خشنود است و اعتقاد دارد که صحبت های او بر ترس بازیکنان غلبه کرده است.
" این مسئله به من ثابت کرد که تیم می تواند به خوبی واکنش نشان دهد و مطمئنا آنها هم می دانند که کیفیتی که ما انتظار داشتیم را ارائه نکردند. من اعتقاد دارم که ما در مقابل منچستریونایتد و چلسی به این دلیل بازی را واگذار کردیم که از شکست در بازی های بزرگ می ترسیم. شما می توانید این مسئله را در نیمه اول ببینید."

به نظر می رسد آرسن ونگر با این عقیده موافق است که این پیروزی نشان می دهد که آرسنال در ژانویه به خرید جدیدی در خط حمله نیاز ندارد. " تنها چیزی که من می توانم بگویم این است اگر به تعداد گل هایی که ما زده ایم، نگاه کنید، متوجه خواهید شد که ما در خط حمله مشکلی نداریم. آندری [آرشاوین] می تواند در دو یا سه پست بازی کند و از زمانی که در نوک خط حمله قرار می گیرد،موقعیت های های خوبی برای گلزنی به دست می آورد."

2009/12/14