PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آقایون قفل بازکنها بفرمایین تو

mohsen_gh1991
12-12-2009, 17:19
سلام
راستش این سریال گاوصندوق خیلی انگیزمو برای یاد گیری باز کردن انواع قفل(کیف که خودم بلدم.در ماشین.در خونه(چون خیلی پشت در میمونم).گاوصندوق و ...) بالا برده.حالا از کسایی که در این کار حرفی برای گفتن دارن میخوام بیان اینجا و با هم به تبادل اطلاعات بپردازیم.

minizoro
13-12-2009, 01:59
آقا منم هستم

حالا برای شروع شما خودتون باز کردن کیف رو آموزشش رو بذارید ... :دی ممنون
+
آموزش باز کردن در خونه پلیز

PaRkOr
13-12-2009, 03:25
آقا ما هم طلبه ایم؟:18:

mohsen_gh1991
13-12-2009, 11:24
آقا منم هستم

حالا برای شروع شما خودتون باز کردن کیف رو آموزشش رو بذارید ... :دی ممنون
+
آموزش باز کردن در خونه پلیز

اهههههه
بازم این پی سی قاطی کرد لطفا این پستو پاک کنید اه نمیدونم هرچی پست میزنم دو تا میزنه ... اه

آقا ببخشید

ولی داداش جدی گفتم ها اگه آموزش بذاری خیلی ممنونت میشم من خیلی دوس دارم میخوام یاد بگیرم

آموزش باز کردن قفل خونه رم بگو
سلام دوستان من درواقع برای یاد گرفتن قفل در خونه و ماشین این تاپیک رو زدم.ولی در هر حال برای شروع باز کردن رمز این کیفها رو میزارم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای این قفلها یک روش ابداعی خودم هست که میگم:
اول باید یک طرف کلید کیف رو بدیم پایین(فلش شماره 1) و رمزی که همون سمت هست(فلش شماره 2) رو پچرخونیم.اگه رمز پیدا بشه متوجه میشیم که یه ذره قسمت کلید کیف(شماره 1) میاد پایین پس اولین رمز رو پیدا کردیم حالا برای رمز بعدی هم همین کار رو میکنیم.
نکته:این روش در کیفهای نو بهتر انجام میشه و برای کیفهای قدیمی به علت لق شدن کلید باید بیشتر دقت کنیم.
اگه کسی روش دیگه ای بلده بگه.

mehdi_vsgh
16-12-2009, 22:55
من باز کردن قفل کیف های سامسونت رو بلدم ولی نمیدونم چطوری توضیح بدمش....یه مقدار توضیحش سخته....
باید بصورت تصویری آموزش داد (ینی منظورم اینه که طرف جلوم باشه تا بهش بگم دقیقا از کجا میشه فهمید که شماره رمز کدومه)

றД ĵ ĭ Đ
17-12-2009, 01:28
منم انواع سامسونت رو باز کردم . اما همونطوری که وثوق گفت توضیح دادنش سخته : دی

befermatooo
17-12-2009, 01:52
به نظر شما , آموزش این شگرد های سرقتی میتونه برای جامعه مفید باشه ؟ حتی برای استفاده مفید !

شما چطور تضمین میکنین که در راه درست استفاده نشن ؟

بیاین اینطور فکر کنیم که یکی بیاد از اینجا آموزش ببینه و گاوصندوق خونتون رو بزنه !

همین

masud-000000
17-12-2009, 12:55
به نظر شما , آموزش این شگرد های سرقتی میتونه برای جامعه مفید باشه ؟ حتی برای استفاده مفید !

بیاین اینطور فکر کنیم که یکی بیاد از اینجا آموزش ببینه و گاوصندوق خونتون رو بزنه !

همین
ببینید داستان این کار مثل داستان انرژیه هسته ایه(و حتی خیلی چیز های دیگه...) که هم میتونه استفاده مفید داشته باشه و هم استفاده مضر...
.
.
.
واسه باز کردن رمز هم همینطوره....
و
دیگه اینش ربطی به ما نداره که کی ازش چطور استفاده میکنه...(اموزش اموزشه خواه مفید خواه غیر مفید):27:

mohsen_gh1991
18-12-2009, 11:02
منم انواع سامسونت رو باز کردم . اما همونطوری که وثوق گفت توضیح دادنش سخته : دی اره یه کم سخته.ولی میتونی مثل من با یک عکس و چند تا فلش مفهوم رو برسونی.

همین مهم اینه که از دانسته هامون در راستای مثبت استفاده کنیم.در ضمن این تاپیک هم مدرسه ای برای تربیت دزد و سارق نیست.

mohsen_gh1991
18-12-2009, 11:04
سلام
کسی روش باز کردن در ماشین به خصوص پراید رو بلده؟

*IN*
18-12-2009, 14:17
سلام دوستان من درواقع برای یاد گرفتن قفل در خونه و ماشین این تاپیک رو زدم.ولی در هر حال برای شروع باز کردن رمز این کیفها رو میزارم:

برای این قفلها یک روش ابداعی خودم هست که میگم:
اول باید یک طرف کلید کیف رو بدیم پایین(فلش شماره 1) و رمزی که همون سمت هست(فلش شماره 2) رو پچرخونیم.اگه رمز پیدا بشه متوجه میشیم که یه ذره قسمت کلید کیف(شماره 1) میاد پایین پس اولین رمز رو پیدا کردیم حالا برای رمز بعدی هم همین کار رو میکنیم.
نکته:این روش در کیفهای نو بهتر انجام میشه و برای کیفهای قدیمی به علت لق شدن کلید باید بیشتر دقت کنیم.
اگه کسی روش دیگه ای بلده بگه.

با استفاده از صدا هم میشه قفل اینجور کیفارو باز کرد وقتی کد هارو میچرخونی اگه رو عدد صحیح بری یه صدای تق مانند کوچیک میده
من خودم وقتی تو مدرسه بچه ها رمزای کیفاشونو گم میکردن از این راه کمکشون میکرد البته در راه رضای خدا:31:

றД ĵ ĭ Đ
18-12-2009, 14:37
سلام

با سیخ از لای در ( ستون ماشین ) میشه بازش کرد فقط کافیه سیخ رو به همون چیزه که مال قفل کردن دره : دی برسونی .
البته پراید های الان رو نمیدونم بشه یا نه 6-7 سال پیش اینکارو کردم

mohsen_gh1991
18-12-2009, 16:27
با سیخ از لای در ( ستون ماشین ) میشه بازش کرد فقط کافیه سیخ رو به همون چیزه که مال قفل کردن دره : دی برسونی .
البته پراید های الان رو نمیدونم بشه یا نه 6-7 سال پیش اینکارو کردم
مرسی. ماشینای دیگه رو هم میشه اینجوری باز کرد؟

றД ĵ ĭ Đ
18-12-2009, 18:05
مرسی. ماشینای دیگه رو هم میشه اینجوری باز کرد؟

خواهش
والا امتحان نکردم :31:

kral_pontiac
26-12-2009, 12:02

همین
خودت در راه غلط استفاده نکنی هیشکی مثل تو فکر نمیکنه !!

PaRkOr
30-12-2009, 06:19
با سلام خدمت سارقین عزیز (شوخی)
خیلی خوب بود
استفاده بردیم

ALt3rnA
01-01-2010, 23:41
باز کردن قفل کلا سه تا راه داره
استفاده از آچار قفل که معمولا تو ایران گیر نمیاد و خود کلید ساز ها دارن . شمام اگه خواستید باید بسازید برای خودتون
بامپ کی ها و سایر سیخ آلات (:دی) هم جز همین روش به حساب میان
انهدام قفل با مواد منفجره که توصیه نمیشه میزنید خودتونو منفجر میکنید خونتون میوفته پای من :13:

انهدام قفل با اسید که شیوه ایست بسیار وقت گیر !

نتیجه اینکه کلا قفل باز کردن عمل سختیه و جدیدا قفلایی هم اومدن که اصلا قابل باز شدن نیستن .

Hasan.M
25-01-2010, 10:14
سلام
لاستیک شیشه طرف راننده رامیکنی بعد بایهسیخ راحت میشه بازش کرد

vatan2009
25-01-2010, 11:27
اگه قرار باشه هرکسی بلد باشه در خونه باز کنه که....

rez1mob123
29-10-2010, 15:03
سلام خسته نباشی کسی گاو صندوق رو میتونه باز کنه؟؟؟