PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت رایگان صبا نت

azazaz
11-12-2009, 01:36
سلام دوستان همونطور که می دونید اینترنت رایگان صبا نت هر یکساعت قطع میشه میخواستم بدونم ایا راهی هست که بشه به صورت مداوم تا ساعت 8 که اینترنت رایگانه یکسره استفاده کردو.هر یه ساعت قطع نشه ممنون

ghanari_ghermez
11-12-2009, 08:12
سلام ، من خودم از صبانت استفاده می کنم ، باید مودم رو PPPOE تنظیم کرد دیگه خودش خود به خود این کارو انجام میده

mehrdad38
11-12-2009, 08:41
سلام ، من خودم از صبانت استفاده می کنم ، باید مودم رو PPPOE تنظیم کرد دیگه خودش خود به خود این کارو انجام میده

درسته.:31: با اين تنظيم وقتي اينترنت قطع شد خودش دوباره كانكت مي شه. :20:اما يه مشكل هست وقتي اينترنت قطع بشه دانلودها متوقف مي شن :41:اون رو بايد چكار كرد كه مجبور نباشيم تا صبح نخوابيدن بكشيم؟ :13:دانلود مهمه والا كه كانكت شدن كاري نداره.:27:

amirpcp30
11-12-2009, 10:29
با idm بزنید دان خودش وقتی وصل بشه دوباره شروع میکنه

ChaoticHead
11-12-2009, 13:41
درسته.:31: با اين تنظيم وقتي اينترنت قطع شد خودش دوباره كانكت مي شه. :20:اما يه مشكل هست وقتي اينترنت قطع بشه دانلودها متوقف مي شن :41:اون رو بايد چكار كرد كه مجبور نباشيم تا صبح نخوابيدن بكشيم؟ :13:دانلود مهمه والا كه كانكت شدن كاري نداره.:27:
اگه با تورنت دانلود کنی خودش بعد از قطع و وصل شدن ادامه می ده. دانلودهای معمولی هم که دوستمون IDM را گفتن (ولی رو رپیدشیر نمی شه مگه اکانت پریمیوم داشته باشی)

mehran_pqqp
11-12-2009, 18:55
سلام
بچه ها من 2 شبه که وقتی می خوام با اینترنت شبانه صبانت کانکنت بشم ارور 31 میده
تا ساعت 3 شب با اکانت روزانه وصل هستم ولی دقیقا سر ساعت 3 که میشه و می خوام با اکانت شبانه بیام این ارور رو میده و از ساعت 3 تا 7 با اکانت شبانه و روزانه نمی تونم وصل بشم و ارور زیر رو میده
A device attached to the system is not functioning
به نظر شما مشکل از سیستم منه یا مودم یا ...
با تشکر/مهران