PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك براي حذف يه ويروس خفن ناك كه مثل كنه به ويندوز اكس پي چسبيده و ولش نميكنه !

my friend
22-03-2006, 13:02
با سلام به همگي بروبكس باحال ژي سي ورلد :

يه ويروس يا تروجان يا هر كوفتو زهر مار ديگه رايانه ام گرفته كه خيلي خفن ناك :blink: است.
اگه ميشه منو براي حذف اون كمك كنيد.

مشخصات ويروس :

دانلود شده از سايت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
علت دانلود : نياز به كرك نرم افزار sothink dhtml menu آخرين ورژنش ;)
خرابي هاي به بار آورده :
1. همه درايو هايم ( فقط توي ويندوز اكس پي ) قفل شده اند و وقتي ميخواهم واردشان بشوم سيستم قفل ميكند .
2. آنتي ويروس بيت دفندر اينترنت سكوريتي تا پيداش ميكنه ويندوز ري استارت ميشه ( مثل اينكه كليد ري استارت روي كيس را بزنيم )
3. حدود 4 گيگ اطلاعاتي كه از روي سي دي هاي مختلف روي درايو بوده نميتونم بهشون دسترسي داشته باشم.
4. مامانم بهم گير داده كه تو همش داري ويروس به جون اين بد بخت ميندازي !
5. ديگه دارم سكته ميزنم ! ;)

اگه ميتونيد كمك كنيد زودتر بگيد كه وقت طلاست !
همتونو دوستون دارم :biggrin: !

Ali
22-03-2006, 13:22
من اگه جای شما بودم :
Bitdefender Internet Security رو پاک می کردم .
یک AntiSpy خوب مثل Spyware Doctor یا CounterSpy و .... نصب می کردم و با جستجوی کامل سیستم تمامی نرم افزارهای مخربی که وارد سیستم شده رو شناسایی و حذف می کردم .

سر آخر برای تامین امنیت سیستم و پیشگیری از مشکلات آتی ویروس کش Kaspersky رو انتخاب می کردم و همه مشکلات حل می شد .

moslem.b
22-03-2006, 13:31
1- آنتي ويروس بيت دفندر این ویروس رو با چه نامی میشناسه ( اگه اسمشو بدونی راحت تر میشه از شرش خلاص شد )

2- از آنتی ویروس کاسپر اسکای استفاده کن

3- بعد از اسکن کردن با آنتی ویروس وقتی مطمعن شدی کاملا نابود شده ویندوز عوض کن

my friend
22-03-2006, 13:38
علي و مسلم عزيز

اولا موقعي كه ويروس اومد تو رايانه ام اصلا بيت دفندرو خاموش كرده بودم
ثانيا بيت دفندر 2 سال پياپي بهترين اينترنت سكوريتي دنيا بود در حالي كه كسپر اسكاي در مقام سوم و مكافي در مقام پنجم و نورتون در مقام ششم بود !
ثالثا من ميگم به درايو هايم دسترسي ندارم شما ميگيد كسپر اسكاي نصب كن ؟ ( من ميگم نره شما ميگيد بدوش ؟ )
رابعا اگه تند نوشتم ( ! ) و ناراحت شديد منو ببخشيد

my friend
22-03-2006, 13:42
راستي : موقعي كه كرك را نصب كردم خود ويندوز يه اخطار داد كه ويندوزت آلوده شده ولي به اين اخطار بي اعتنايي كردم

از من ميشنويد از اين سايتهاي در پيت كرك نگيريد ( خواستيد از اينجا بگيريد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

حالا اگه كسي ميدونه چه خاكي به سرم بريزم اينجا بگه ( فكر ميكنم خاك رس خوب باشه )

moslem.b
22-03-2006, 13:54
اسمه ویروست چیه ؟؟؟

موقعی که بيت دفندر این ویروس رو شناسایی میکنه با چه اسمی میشناسش

my friend
22-03-2006, 14:00
اسمش نميدونم چيه !
چون تا پيداش ميكنه رايانه ري استارت ميشه !

moslem.b
22-03-2006, 14:12
آدرس دقیق فایلی رو که دانلود کردی بده

br0991
22-03-2006, 14:13
من اگه جای شما بودم :
Bitdefender Internet Security رو پاک می کردم .
یک AntiSpy خوب مثل Spyware Doctor یا CounterSpy و .... نصب می کردم و با جستجوی کامل سیستم تمامی نرم افزارهای مخربی که وارد سیستم شده رو شناسایی و حذف می کردم .

سر آخر برای تامین امنیت سیستم و پیشگیری از مشکلات آتی ویروس کش Kaspersky رو انتخاب می کردم و همه مشکلات حل می شد .

Ali جان بیت دفندر بیچاره چه ربطی به spy داره
demo blog aziz >> لازم نیست بیت دفندرتو پاک کنی ، ولی در مورد spy حق با ali عزیز هست ، بیشتر سایتهایی که کرک در اختیار آدم قرار می دن دارای ویروس spy هست
راه چارش هم ، نصب یکی از همین آنتی اسپای ها هست
در ضمن این سوال من رو هم جواب بده ؟ ویندوزت چی هست ؟ windows xp sp2 ؟
در ضمن :

علي و مسلم عزيز

اولا موقعي كه ويروس اومد تو رايانه ام اصلا بيت دفندرو خاموش كرده بودم
ثانيا بيت دفندر 2 سال پياپي بهترين اينترنت سكوريتي دنيا بود در حالي كه كسپر اسكاي در مقام سوم و مكافي در مقام پنجم و نورتون در مقام ششم بود !
ثالثا من ميگم به درايو هايم دسترسي ندارم شما ميگيد كسپر اسكاي نصب كن ؟ ( من ميگم نره شما ميگيد بدوش ؟ )
رابعا اگه تند نوشتم ( ! ) و ناراحت شديد منو ببخشيد

خوبه که review رو نگاه می کنی تا بدونی کدوم آنتی ویروس بهترین شناخته شده ، ولی با دقت نمی خونی ;)

کلا پکهای internet security حالا می خواد مال هر کمپانی باشه برای سیستمهایی هست که حداکثر 6 الی 7 تا برنا مه کا ربردی اون هم اوریجینال توش نصب می شه ، نه مال ما ایرانیها که هر چیزی پیدا می کنیم سریع بر می داریم با هزار جور کلک ( crackفایل ) نصبش می کنیم

my friend
22-03-2006, 14:47
مسلم جون بازم شما يه نگاه به ما كردي
آدرس صفحه دانلود كرك :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن داشتم چند تا از محصولات سوتينك را ميگرفتم اشتباهي نوشتم dhtmlmenu ولي فلاش ويدئو انكودر است !

ببخشيد br0991 جان
اگه ميشه يه خورده بازتر صحبت كن ببينم چي ميگيد

با تشكر از همگي

Captain Nemo
22-03-2006, 15:27
یه امتحان بکن ببین با system restore درست میشه یا نه؟

در مورد اینکه میگی تا انتی ویروس شناساییش میکنه ریستارت میکنه، من فکر میکنم اکثر انتی ویروسهای مطرح یه قسمتی هم دارن که میتونه تحت داس کامپیوتر رو اسکن کنه، حداقل در مورد مکافی مطمئنم. خودم یه بار باش کار کردم. تو help انتی ویروس نگاه کن به یه جاهایی میرسی.

در مورد قفل شدنه درایو ها موقعی که میخوای بازشون کنی؛ چند تا مورد رو میگم امتحانشون کن نتیجه رو بهم بگو.
1- تو پنجرۀ ie مثلا بنویس :d بعد ببین بازهم قفل میکنه یا نه.
2- تو cmd همون کاری رو که تو ie کردی بکن ببین باز قفل میکنه یا نه.

یه راه حل همیشگی هم من خودم واسۀ پاک کردن ویروسها دارم، تا حالا دو سه بار جواب داده. اگر دقیقا میدونی که در چه تاریخی ویروس رو گرفتی درایو ویندوزت رو و ترجیحا فولد ویندوز و باز هم ترجیحا فولدر system32 رو تو اون تاریخ یه سرچ بکن تا هر فایلی که تو اون تاریخ تو کامپیوترت ساخته شده ببینی. البته حواست هم باشه که فایلهای hidden و سیستمی رو هم سرچ کنی. بعد بایه کم دقت میتونی فایل ویروس رو شناسایی کنی.

my friend
22-03-2006, 15:39
تاپريك جون ممنون
با سيستم ري استور هنوز امتحان نكردم
يه فكر به سرم زد : توي سيف مد اسكن كنم !
در ضمن به خاطر آنتي ويروس اينجوري نميشد ! همين الان رفتم تو ايكس پي بازي مين سوئيپر را اجرا كردم ري استارت شد !
احتمالا بعد مثلا 1 دقيقه از بالا اومدن ويندوز اينجوري ميشه !
با آي اي هم امتحان كردم ولي قفل كرد !
توي cmd هنوز نكردم ميرم ببينم چي ميشه.
تاريخ هم براي امروزه يه سرچ حتما ميكنم
فعلا ميرم تو سيف مود ببينم چي ميشه !
ممنونم

br0991
22-03-2006, 15:40
ببخشيد br0991 جان
اگه ميشه يه خورده بازتر صحبت كن ببينم چي ميگيد

با تشكر از همگي
از این باز تر نمی شه کردش جیگر
یه بار دیگه بخون می فهمی

my friend
22-03-2006, 15:44
br0991 جون

2 دفعه خوندم بالاخره گرفتم !

در ضمن من تو كلك گير كرده بودم كه اون كلك نيست بلكه كرك است ( آموزشي ! )

my friend
22-03-2006, 16:42
تاپریکس جون درست شد !
توی safe mode سیستم ری استور را اجرا کردم و برگردوندمش به دیروز
واقعا ازت ممنونم
البته از همه کسانی که این مطالب را خوندند و ابراز همدردی !!! نمودند نیز تشکر میکنم !
دست همتون درد نکنه

ommyd
22-03-2006, 17:58
خوب عزيز خودت گفتي كه اين مشكلاتو فقط توي ايكس پي داري راهنمايي هايي رو كه بچه ها كردن از جمله نصب كاسپر رو روي ويندوز غير ايكس پيت انجام بده از اونجا ويروس كشي كن

br0991
22-03-2006, 18:06
در ضمن من تو كلك گير كرده بودم كه اون كلك نيست بلكه كرك است ( آموزشي ! )

.... ما ایرانیها که هر چیزی پیدا می کنیم سریع بر می داریم با هزار جور کلک ( crackفایل ) نصبش می کنیم

منظور از کلک همان حقه و زیرکی می باشد . به عنوان مثال ( استفاده از فایل کرک )
do u underestoooooood ؟

my friend
22-03-2006, 18:42
ها گرفتم
حالا این do u underestoooooood ؟ یعنی چه ( با لهجه شیر فرهاد بخونید !!! )

Captain Nemo
22-03-2006, 18:48
خدا رو شکر که مشکل حل شد.
br0991 عزیز؛ من یه گلگی از شما داشتم؛ امضای شما خیلی حجیمه، اگه امکانش هست یه دستی به سرو روش بکشید.

moslem.b
22-03-2006, 21:13
چه قدر سمج بود این !!!!!!!!!!!1

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

br0991
22-03-2006, 22:30
خدا رو شکر که مشکل حل شد.
br0991 عزیز؛ من یه گلگی از شما داشتم؛ امضای شما خیلی حجیمه، اگه امکانش هست یه دستی به سرو روش بکشید.
باشه بر داشتم

a_8428
26-03-2006, 12:37
سلام
بهترين پيشنهاد رو علي به تو داد
نحوه عمل كردن يك ويروس با يك تروجان و يا يك فايل هك فرق ميكنه كه هركدام تفاوت هايي با هم دارن پس ويروس را با تروجان و ... اشتباه نگير
درمورد ويروس : اگه قويترين آنتي ويروس را رو ي كتامپيوتر خودت داشته باشي و لي به روز نباشد ويك ويروس جديد وارد شبكه شود و ويروس گير تو نتواند آنرا تشخيص دهد اين ويروس اگر در حافظه رم تو مستقر شود تقريبا ميتوان گفت كلك تو كنده شده و لي ميتواني با يك ديسكت بوت از يك آنتي ويروس بروز شده يا يك سي دي بوت آنتي ويروس به روز ويروس در حافظه را پاك كني ولي اگر بخواهي با گرانترين آنتي ويروس هم بعد از اينكه ويروس وارد حافظه شده ويروس را پاك كني نميتواني چون آنتي ويروس جهت اجرا شدن بايد در حافظه لود شد كه اول خودش ويروسي ميشود واز كار مي افتد ويا اينكه هارد خود را باز كني و به دنبال هارد دوم يك كامپيوتر با آنتي ويروس بروز ببندي به صورت اسليو و با آن كامپيوتر آنرا تمييز كني و حتما بايد روي كامپيوتر دوم به صورت اسليو نصب شده و آن كامپيوتر دارا يويروس گير به روز باشد
ولي در مورد فايل هاي تروجان اين فايل ها با آنتي ويروس ساده قابل حذف نمي باشند و ميتواني با نرم افزار هايي مثل WebRoot SpySweeper 2.61 كه در اينترنت رايگان وجود دارد فايل هاي جاسوسي را حذف كني كه در سايتي كه گفتي اغلب فايل هاي تروجان روي دستگاه نصب ميشود كه بهتر بود سري به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ميزدي
به هر حال روش هاي بالا را مطالعه كن و اين احتمال را بده كه ويروسي از سايت ديگري وارد دستگاه تو شده واگر اين ويروس در حافظه موقت تو مستقر شده باشد هر سري كه كامپيوتر تو بالا بيايد در حافظه اجرا شده و جلوي هر آنتي ويروسي را ميگيرد
شايد بتواني با تايپ msconfig در گزينه run ويندوز در قسمت startup نام فايل را پيدا كرده و تيك آنرا برداري تا ديگر هنگام بالا آمدن ويندوز اجرا نشود و كامپيوتر خود را ريست كني
و حالا آنتي ويروسي مثل نورتن را نصب كرده و اجرا كني باز هم اگه مشكلت حل نشد روش هاي ديگري را برايت ميگوييم
ولي اگه امكان دارد متن خطا را برايم بفرس تا بيشتر كمكت كنم

my friend
26-03-2006, 13:22
تاپریکس جون درست شد !
توی safe mode سیستم ری استور را اجرا کردم و برگردوندمش به دیروز
واقعا ازت ممنونم
البته از همه کسانی که این مطالب را خوندند و ابراز همدردی !!! نمودند نیز تشکر میکنم !
دست همتون درد نکنه

اونو حذفش کردم
به هر حال از شما ممنونم

my friend
26-03-2006, 13:24
راستی :
از msconfig همونموقع استفاده کرده بودم