PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی تا 200 تومن با این مشخصات

!@#$%^&*()
10-12-2009, 21:36
اهم اهم...
1 2 3
سیلام

عرض کنم خدمتتون که:

شنبه میخوام گوشی بخرم...
200 تومن دارم...اگه خیلی خوب بود یکمی میشه بیشترش کنم...:27:
اگه گوشی بود که بعد از مدتی میاد میتونم کمی صبر کنم هاااااااااا

خب>>>لمسی باشه>>>کیفیت و بلندی صداش خوب باشه>>>اینترفیسش جذاب باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]>>>مشکلات عجیب و هنگ منگ نداشته باشه>>>دوربین کم تر 3.2 نباشه>>>gps[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]>>>اگه سیستم عامل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وwifi داشت که فَبَها....

همین ها دیگه....:دی

نظرم روی کوکی هستش...ولی نه GPS داره نه wifi....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیشنهاد...پیشهاد....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin n & i series
10-12-2009, 23:44
سلام
۵۵۳۰ رو نگاه کن ببین خوشت میاد ولی جی پی اس نداره ولیwifi داره

!@#$%^&*()
10-12-2009, 23:59
۵۵۳۰ رو نگاه کن ببین خوشت میاد ولی جی پی اس نداره ولیwifi داره
جواده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:19:

amin n & i series
11-12-2009, 00:40
شاید جواد باشه ولی امکانات خوبی داره و بهترین گزینه به نظرم همینه
خب پس با این تفاسیر باید حتما تو سامسونگ یه گوشی انتخاب کنی
پس به نظر من f480 بخر.دوربینش هم ۵ هست
بهتر از کوکی هم هست قیمت روزش رو ندارم ولی یه دو سه هفته پیش ۲۲۰ تومن بود

!@#$%^&*()
11-12-2009, 11:06
دوستان دیگر پیشنهادی ندارن؟؟؟

4870x2
11-12-2009, 11:09
خوب برو htc hd2 بخر اینا رو هم داره:دی

!@#$%^&*()
11-12-2009, 11:20
خوب برو htc hd2 بخر اینا رو هم داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
اول سیلام..:دی
بعدشم مگه چی خواستم...دوربین3.2 انتظار زیادی ه؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*لطفا اسپم ندید*[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pulp_152
11-12-2009, 11:22
star ! ... کوکی .. کربی ...

نظرم رو کربی هستش

!@#$%^&*()
11-12-2009, 11:25
نظرم رو کربی هستش
چرا؟
آخه کربی با کوکی و استار فرقی نداره...تازه دوربینش 2 و صفحه اش هم 2.8 اینچه..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pulp_152
11-12-2009, 11:33
لذت کار کردن با کربی بیشتر از هر 2 تاشونه ... اسپیکر جداگانه داره ...و اینکه جدیدتره امکاناتی وثل ui cartoon اره .. ولی اگه gps میخوای فاقدش هست ...

4870x2
11-12-2009, 11:36
کربی یه گوشی دخترونست که بر مبنایی رنگارنگ بودنش فروش داره:دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.

!@#$%^&*()
11-12-2009, 11:41
کربی یه گوشی دخترونست که بر مبنایی رنگارنگ بودنش فروش داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

خب تو پیشنهاد بده....

ویرایش:
corbyPro کی میاد؟قیمتش چنده؟

pulp_152
11-12-2009, 11:46
رنگاش متفاوته هم دخترونه داره هم پسرونه...

corby pro قیمتش بالای 240 باید باشه

!@#$%^&*()
11-12-2009, 11:49
دوستان نظری...نصیحتی....فحشی..چیزی ندارن؟:دی

4870x2
11-12-2009, 11:50
رنگاش متفاوته هم دخترونه داره هم پسرونه...

corby pro قیمتش بالای 240 باید باشه
نبابا بیادش زیر 300 نیستش: دی
ملت کیبردش رو میبینن قیمتش رو نجومی میدن چه برسه WI-FI و خازنیو .....

!@#$%^&*()
11-12-2009, 12:04
میگم ال جی چیزی نداره یکمی از کوکی و استار بهتر باشه...تاچ باشه...هاااااااااااااا؟

!@#$%^&*()
11-12-2009, 12:40
یه چیزی:
GM730
این چطوره؟؟قیمتش چنده؟؟کی میاد؟؟؟

:40:

Michael Ropy
11-12-2009, 12:59
5530 گوشی خوبیه فقط اینترفیسش اصلا به پای الجی و سامی نمیرسه....ولی سیتم عامل داره و....

لذت کار کردن با کربی بیشتر از هر 2 تاشونه ... اسپیکر جداگانه داره ...و اینکه جدیدتره امکاناتی وثل ui cartoon اره .. ولی اگه gps میخوای فاقدش هست ...
بشدت با کوربی مخالفم.....استار (مثال سامسونگ) خیلی ازش بهتره...فقط تنها مزیتش خازنیه که استار هم حساسیت بالایی داره، کوربی صفحش 2.8 اینچه، شتاب سنج و کیبورد کامل نداره !!! :18: قیمتش 180.....:18::18::18::18::18: باید بشه 100 تا ارزش داشته باشه....اینترفیسش هم با استار فرقی نداره، اون کارتون یو آی هم بدرد بچه ها میخوره...:27: ببخشید محمد رضا جان! :دی نسخه ی پروش آره خوبه....

به نظرم با کوکی و استار کار کن ببین کدوم نظرت رو بیشتر جلب میکنه...یه سری از تفاوت های دو گوشی رو میگم (ببین کدوم برات اهمیت داره):

چیزهایی که استار داره، کوکی نداره:
1. اسمایل شات
2. منشی تلفنی
3. قفل گذاری روی بخش ها
4. موبایل ترکر
5. سیستم ویجت پیشرفته (با قابلیت دانلود بیشتر)
6. گوگل تولز
7. میانبر حرکتی
8. قابلیت Fake Call
9. باتری قویتر

چیزهایی که کوکی داره، استار نداره:
1. تسک منجر
2. کپی پیست
3. ماشین حساب حرفه ای
4. پشتیبانی درست و کامل از انواع زبان (کیبورد کامل، تشخیص دست خط)
5. قابلیت Immediate Seek در موزیک پلیر
6. سورت خودکار پوشه ها بر اساس نام
7. ارگونومیک بهتر
8. ویرایشگر تصویر بهتر و جذابتر + ویدیو ادیتور

ممکنه ویرایش بشه...:دی

Michael Ropy
11-12-2009, 13:08
یه چیزی:
GM730
این چطوره؟؟قیمتش چنده؟؟کی میاد؟؟؟

ویندوز موبایله...ایران هم نیومده....:دی قیمتش هم حداقل 350 فکر کنم...:دی

!@#$%^&*()
11-12-2009, 13:16
اسمایل شات

موبایل ترکر

سیستم ویجت پیشرفته

میانبر حرکتی

قابلیت Immediate Seek در موزیک پلیر

ارگونومیک بهتر

ممنون...اینا رو یه توضیح میدی...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Michael Ropy
11-12-2009, 13:23
اسمایل شات توی دوربین، اگه فعال بشه، به محض اینکه طرف لبخند بزنه عکس میگیره، که البته همیشه عکس ها زشت در میاد چون طرف باید تا بنا گوشی دهنشو باز کنه (چندین بار تست کردم) :27::27::27::27:

موبایل ترکر امکان باحالیه...دو تا شماره تلفن بهش میدی، وقتی گوشی دزدیده شد، اگه طرف سیم کارتو عوض کنه، هی به اون دوتا شماره که داده بودی اس ام اس میزنه....تا طرف پیدا بشه و چوب تو آستینش کنی (البته این مورد آخری رو باید خودمون انجان بدیم...:دی).

سیستم ویجت پیشرفته ویجت یعنی همون چرتو پرت های روی دسکتاپ این گوشی ها (جفتشون دارن) ولی ماله استار بیشتره...مثلا ماله کوکی 7 تاست ماله استار 20-30 تایی هست که بیشتر هم میشه دان کرد....

میانبر حرکتی یه سری حروف انگلیسی توش تعریف میکنی، هر کدوم برای کاری (مثلا حرف L برای باز کردن گوشی) وقتی گوشی قفله، هر کدوم از حرف ها رو با لمس بنویسی اون عمل انجام میشه....البته یه مقدار کلوخ هستش...:دی من که اصلا استفاده نمی کنم، با کلید فیزیکی گوشی رو باز میکنم...

قابلیت Immediate Seek در موزیک پلیر کوکی توی موزیک پلیر، اون نوار Seek یا همون نواری که طول آهنگ هستش، اگه هرجاش کلیک کنی سریعا میره اون دقیقه که استار اینجوری نیست، باید گوش نوار رو بگیری بکشی تا اون دقیقه، بشدت زجر آوره...:دی

ارگونومیک بهتر کوکی خیلی خوش دست تره به نظر من، حالا این هیچ، چیزی که خیلی اذیتم میکنه اینه که سامی اومده المان تنظیم صدا رو گذاشته بالای بالا (سمت چپ) که البته سایزش یه مقدار کوچیک تر از کوکی هست، بعد پورت (سوراخ) هدست رو گذاشته زیرش...وقتی هدست رو وصل میکنی، یکم توی کمو زیاد کردن صدا اذیت میکنه...کوکی خیلی قشنگ درست شده، از سمت چپ بالا، اون پورت هدست، زیرش المان تنظیم صدا که خیلی راحت میشه باهاش کار کرد....یه سوتی هم اینجا سامی داده توی کیف گوشی، استار از سمت چپ میره توی کیف (یعنی قسمت شکاف کیف سمت راستشه) که روی کیف یه شکاف برای قسمت اسپیکر گوشی و دو تا طرح دکمه Call و End پایینشه...که معلوم میکنه گوشی از چه سمتی بره تو و اینکه بشه بدون در آوردن گوشی از کیف صحبت کرد.....بعد وقتی گوشی داخل کیف هست نمیشه هدست وصل کرد، باید گوشی رو چپه بزاری تو :دی :دی

این عکس از سمت چپ گوشی استار:

اینم عکس از سمت چپ گوشی کوکی:

Michael Ropy
11-12-2009, 13:35
راستی قابلیت Fake Call هم استار داره، توضیح بدم برات بد نیست.....:دی

اگه دکمه ولوم رو به سمت پایین نگه داری...بعد از چند ثانیه (بسته به تنظیم خودت) گوشی شروع به زنگ زدن میکنه، زنگ از طرف Unknown هست و میتونی به اون تماس پاسخ هم بدی (الکیه در کل) برای موقعی کاربرد داره که میخوای از یه جمع فرار کنی...:دی

!@#$%^&*()
11-12-2009, 13:39
...مثلا ماله کوکی 7 تاست ماله استار 20-30 تایی هست که بیشتر هم میشه دان کرد....

این ویجت ها رو برای کوکی نمیشه بیشتر کرد؟

یه سری حروف انگلیسی توش تعریف میکنی، هر کدوم برای کاری (مثلا حرف L برای باز کردن گوشی) وقتی گوشی قفله، هر کدوم از حرف ها رو با لمس بنویسی اون عمل انجام میشه
کوکی میانبر حرکتی نداره؟

استار کیبورد کامل، تشخیص دست خط نداره؟

pooria.rio
11-12-2009, 13:43
ای بی معرفتااااا
چرا کسی ویوتی رو پیشنهاد نمیده !!!
ها؟؟؟؟؟؟؟

Michael Ropy
11-12-2009, 14:12
این ویجت ها رو برای کوکی نمیشه بیشتر کرد؟
کوکی میانبر حرکتی نداره؟نوچ! :دی

استار کیبورد کامل، تشخیص دست خط نداره؟ زبوناش کلا 5 تاست: انگلیسی، فرانسه، عربی، اردو و فارسی....

قسمت فارسیش کیبوردش یه فیرمور هست که داره ولی مثلا من که خریدم نداشت باید آپدیت کرد....

ای بی معرفتااااا
چرا کسی ویوتی رو پیشنهاد نمیده !!!
ها؟؟؟؟؟؟؟

قاطی نکن عمو رنواری...:دی آخه ویوتی جز دوربین و پخش DivX برتری خاصی نداره....کوکی خیلی مزیتها داره نسبت بهش...

!@#$%^&*()
11-12-2009, 14:51
راستی قابلیت Fake Call هم استار داره،
چه پیشرفتی کرده این بشر:دی

میگم کاش امکانات کوکی و استاربا هم جمع میشد....اسمشم میزاشتیم:
اسکی یا مثلا ******...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

استار تسک منجر داره؟؟؟
استار کیبورد کامل داره؟؟
راستی استار مثل کوکی بازی های لمسی رو میتونه اجرا کنه؟؟

کوکی و استار محدودیت حجمی ندارن؟؟

!@#$%^&*()
11-12-2009, 16:23
دوستان...دوستان...فردا میخوام بخرم....عجله ایه....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4870x2
11-12-2009, 16:37
تو که فردا نمی خری پس خودت رو نکش: دی
برو یه کوکی بخر تموم دیگه!
اگه WI-FI می خوای N78 بگیر

!@#$%^&*()
11-12-2009, 16:44
تو که فردا نمی خری پس خودت رو نکش: دی

این گستاخی رو چشم پوشی میکنیم...: دی

برو یه کوکی بخر تموم دیگه!
اگه WI-FI می خوای N78 بگیر
n78 که اصلا...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Michael Ropy
11-12-2009, 18:29
استار تسک منجر داره؟؟؟

نوچ! :دی

استار کیبورد کامل داره؟؟

انگلیسی آره، ولی فارسی باید آپدیت شده بگیری یا خودت آپدیت کنی...

راستی استار مثل کوکی بازی های لمسی رو میتونه اجرا کنه؟؟

بهله....

کوکی و استار محدودیت حجمی ندارن؟؟

استار نداره....ولی کوکی در کل که داره ولی نمی دونم چی بگم...یکی میگه من بیش از 11 مگ نصب کردم یکی میگه نه و...:دی

!@#$%^&*()
11-12-2009, 18:39
استار تسک منجر داره؟؟؟

نوچ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

یعنی نمیشه چند برنامه رو با هم باز کرد؟:19:

Michael Ropy
11-12-2009, 18:58
یعنی نمیشه چند برنامه رو با هم باز کرد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا میشه، جفتشون میشه ولی کوکی با اون دکمه وسطی که دوکار مهم رو انجام میده کارتو خیلی سریع راه میندازه....یعنی وسط برنامه دکمه رو میزنی، میری سریع تو یه برنامه دیگه، ولی استار باید دکمه قرمزه رو بزنی، بعد Minimize بزنی بعد اگه دوباره خواستی بری تو، باید وارد منو بعد Applications بشی بعد بری اون برنامه رو دوباره باز کنی....

!@#$%^&*()
11-12-2009, 19:11
روی هردوشون میشه تم ریخت؟

موندم بین این دوتا...:19:
کوکی تسک منجر داره...
استار Fake Call داره:دی

به نظرتون کدوم رو بگیرم؟؟

Michael Ropy
11-12-2009, 19:19
کوکی تسک منجر داره...
استار Fake Call داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جدا اینقدر فیک کال برات اهمیت داره!؟ :دی خوب من شمارمو میدم، هر موقع نیاز داشتی یه میس بده، من بهت زنگ میزنم، 24 ساعت شبانه روز، نگران خرجش هم نباش :دی :دی :دی

البته من خودم یه بار استفادیدم! :دی

!@#$%^&*()
11-12-2009, 19:21
جدا اینقدر فیک کال برات اهمیت داره!؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif خوب من شمارمو میدم، هر موقع نیاز داشتی یه میس بده، من بهت زنگ میزنم، 24 ساعت شبانه روز، نگران خرجش هم نباش :دی :دی :دی
نبابا...آخه...هیچی...:دی

یعنی چی که میگن کوکی 3بعدی و استار 2بعدیه؟؟:19:

Michael Ropy
11-12-2009, 19:22
آقا شما میدونی چیکار کن؟! کوکی بخر، بعد با استار من عوض کن :دی :دی :دی

Michael Ropy
11-12-2009, 19:24
یعنی چی که میگن کوکی 3بعدی و استار 2بعدیه؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سه بعدی که نیست، شبه سه بعدیه، وقتی میری دسکتاپ دوم، یه حالت انیمیشن سه بعدی مانند میره....

Michael Ropy
11-12-2009, 19:25

نه نمیشه....

!@#$%^&*()
11-12-2009, 19:33
آها....خیلی ممنون حسین جان...(حسین؟:دی)
راستی این شتاب سنج واسه چرخش خودکار خوب عمل میکنه؟؟؟واسه فیلم دیدن اذیت نمیکنه؟؟؟(هردو گوشی)
الان دیگه فکر کنم سلیقه ای باشه...استار یا کوکی...مسئله این است....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Michael Ropy
11-12-2009, 19:34
آها....خیلی ممنون حسین جان...(حسین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خواهش میشه...درسته حسین...

الان دیگه فکر کنم سلقه ای باشه...استار یا کوکی...مسئله این است....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ببین هیچی تجربه نمیشه....سعی کن جورشون کنی با دوتاشون کار کنی....کجا میشینی؟

Vamp!r3
11-12-2009, 20:01
کجا میشینی؟

در قلب همه ی مردم ایران......:31:
میگم از قیافه و اینترفیس هر کدوم خوشت اومد برو سراغ همون..........+.........اگه صدا مهمه کوکی........اگه دوربین مهمه استار...........

!@#$%^&*()
11-12-2009, 20:50
کجا میشینی؟
کرمانشاه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میگم از قیافه و اینترفیس هر کدوم خوشت اومد برو سراغ همون..........+.........اگه صدا مهمه کوکی........اگه دوربین مهمه استار...........
امشب چندتا فیلم از هردو میبینم...اگه تصمیم گرفتم>>>فردا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

!@#$%^&*()
11-12-2009, 20:51
راستی کدوم کلاسش بیشتره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(یکی نیست بگه گوشی 150 تومنی کلاس هم داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Vamp!r3
11-12-2009, 21:03
100% کوکی کلاسش بیشتره............به هرکی نشون دادم فکر کرده بالای 200 تومنه...........:31:

!@#$%^&*()
11-12-2009, 21:31
استار جای قلم داره دیگه انشا...؟
راستی استار و کوکی میشه باهاشون نقاشی کرد؟؟:31:
هردو گوشی مشکلی با اسمس فارسی ندارن؟
کوکی صداش بلندتره؟؟
به نظرتون اینترفیس کوکی خشگلتره یا استار؟؟
اگه میشه یه عکس از منوی کوکی بزارین...مثل این:

شرمنده زیاد شد:41:ببخشین دیگه...:40:

آها...راستی وقتی رفتم خرید به چه نکته هایی باید دقت کنم؟
گارانتی....لوازم.....کلا کمی توضیح بدین ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pulp_152
11-12-2009, 23:30
با تمام این حرفهایی که زده شد ... منم نظر خودم رو در نهایت میدم ...

به نظرم استار و کوکی گوشی هایی هستند که نمیشه گفت این بهتره یا اون بهتره ...

منتها به قول کسی که هر 2 شون رو داشت .. میگفت من اگه صد بار انتخاب کنم استار میگیرم و خانمم کوکی ...

اون از اینترفیس کوکی به دلیل لفت دادن و فلشش کلافه بود ولی خانمش این اینترفیسو دوست داشت ... اگه گوشی ساده تر میخوای و البته با کلاس تر و مردونه تر نظرم استار هستش ...

اگه گوشی فانتزی تر میخوای که البته مسئله مردونه بودن توش رعایت شده کوکی رو بردار .. واقعا تفاوت اصلیشون همینه .. دو دلی هم نکن !

Vamp!r3
11-12-2009, 23:30
استار جای قلم داره دیگه انشا...؟

خیر...........

راستی استار و کوکی میشه باهاشون نقاشی کرد؟؟

100%.......

هردو گوشی مشکلی با اسمس فارسی ندارن؟

خیر........

کوکی صداش بلندتره؟؟

100%........

به نظرتون اینترفیس کوکی خشگلتره یا استار؟؟

صلیقه ایه..........ببین خودت کدوم میپسندی......

عکس منو های کوکی............

این پست هم به دردت میخوره..........

موقع خرید هم قشنگ گوشی را تست کن........و....ببین بدنش مشکلی نداشته باشه........

!@#$%^&*()
11-12-2009, 23:33
یکم در مورد گارانتی هم توضیح بدین.....
ممنون....:40::40:

Vamp!r3
11-12-2009, 23:35
یکم در مورد گارانتی هم توضیح بدین.....
ممنون....:40::40:

گارانتی اصلی LG توی ایران........کامتل هست........
دیگه چه توضیحی بدم؟......

Michael Ropy
12-12-2009, 07:18
راستی استار و کوکی میشه باهاشون نقاشی کرد؟؟

با کوکی میشه که خیلی هم لذت بخشه.....اما استار نداره نقاشی (برنامشو اصلا نداره)...

!@#$%^&*()
12-12-2009, 15:01
اها...کیفیت بلندی استار/کوکی درحد چه گوشی هست؟در حد n73هست؟در حد k800 چطور؟؟ کوکی و استار رو جدا جدا بگین...

خیلی زحمت دادیم...ببخشین..

4870x2
12-12-2009, 15:04
استار رو نمی دونم ولی کوکی از 5800 هم بهتر بودش :دی

Michael Ropy
12-12-2009, 15:17
بلندی تقریبا در یه حد هستن....ولی کیفیت به نظرم کوکی چون یکم به نظرم استار تیز پخش میکنه (بدون تنظیم اکولایزر در جفت گوشی ها). ولی باید کنار هم باشن تا تست بشن بهتره.

پی نوشت: نگرفتی هنوز؟! :دی

teraktor2003
12-12-2009, 15:26
ببخشید روی کوکی و استار غیر از حافظه داخلی حافظه خارجی هم می دن یا باید بخریم؟!
اگه می دن رم چند گیگ می دن!؟

!@#$%^&*()
12-12-2009, 15:54
اینو حتما ببینید...fake هستش...ولی آخر خندس...:27:

بلندی هردوشون در حد n73 هست؟
راستی حسین جان شما که هردو رو داشتین به نظرتون ویجت ها بکار میان؟؟

نگرفتی هنوز؟! :دی
نه هنوز...ولی یا همین امروز...یا فردا...:27:

RaS0oL.M
12-12-2009, 16:15
اینو حتما ببینید...fake هستش...ولی آخر خندس...:27:

خیلی باحال بود....:10:

!@#$%^&*()
12-12-2009, 17:01
راستی حسین جان شما که هردو رو داشتین به نظرتون ویجت ها بکار میان؟؟

صفحه نمایش اصلی(استار) نمیچرخه که.........توی چند جای مخصوص میچرخه.........مثلا برای تایپ اس یا توی گالری و..............
کوکی هم همینطوره؟؟یعنی توی چند جای خاص شتاب سنج عمل میکنه؟؟

4870x2
12-12-2009, 17:27
اون فیلمه واقعا خاطره بیش نیست!
حسین یادته؟!:دی
ویجیت اصولا بدرد بخوره ولی نه همشون مثلا ویجیت youtube که اصلا بدرد نمی خوره:دی
کوکی هم اینترفیسش اصولا با چرخش عوض نمیشه( برعکس S-CLASS )

!@#$%^&*()
12-12-2009, 17:30

RaS0oL.M
12-12-2009, 18:33

جواب این بی چاره رو بدین الان که گریه بیفته :27::27::27: تیزی صدای این گوشی به اندازه ی n73 نیست ولی کیفیتش عالیه......:21::21:

4870x2
12-12-2009, 18:40
راستی میتونی به G900 هم فکر کنی اگه 3 اینچی نخوای خیلی خوب هستش برات!

!@#$%^&*()
12-12-2009, 18:51
نه....میگم آدرس نمایندگی های الجی و سامی رو تو کرمانشاه چطور میشه گیر آورد؟؟؟

4870x2
12-12-2009, 18:54

!@#$%^&*()
12-12-2009, 18:55
And Samsung ؟؟

4870x2
12-12-2009, 18:59
سامسونگ رو فن بوی هاش بیان بگن:دی
LG KF700
.

Michael Ropy
12-12-2009, 20:10
اون فیلمه واقعا خاطره بیش نیست!
حسین یادته؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آره دقیقا یادمه.....یادش بخیر....:37: :37:

بلندی هردوشون در حد n73 هست؟همزمان با n73 تست نکردم! :دی ولی هرچی باشه بالاخره n73 اسپیکر درست حسابی داره و مثل کوکی و استار مونو نیست....

راستی حسین جان شما که هردو رو داشتین به نظرتون ویجت ها بکار میان؟؟ویجت های کوکی برای من کفایت میکرد (ساعت آنالوگ، ساعت جهانی، تقویم، موزیک پلیر، رادیو، گالری و یادداشت) که البته توی دسکتاپ دوم دقیقا مثل صفحه ی ویجت داشت که مخصوص اسپید دایل بود و خیلی باحال بود...از قابلیت های باحال دسکتاپ هاش میشه به این ها اشاره کرد: قفل کردن ویجت ها برای عدم تکون خوردن اونها (مثلا یهو دستت میخوره جا به جا میشه) و قابلیت Auto-Align که با تکون دادن گوشی خود به خود به ترتیب ویجت ها جا سازی میشه! که این دو قابلیت رو استار نداره، خیلی وقت ها هم اشتباهی دستم خورده (میخواستم صفحه عوض کنم مثلا) ویجت ها بهم ریخته و...:دی :دی

از ویجت های اضافه ی استار که بدرد میخورد، میشه وضع هوا رو مثال زد که البته اینترنت میخواد.... من از این همه ویجتی که داره از اینهاش استفاده میکنم: نام اپراتور، ساعت، تقویم، موزیک پلیر، بلوتوث و ماشین حساب (این دو ویجت آخر جایزیگن جالبی در کوکی داره که پایین توضیح میدم). یه نکته هم اینجا هست، بعضی از ویجت هاش در اصل شورت کات هستش. مثل یوتیوب که امیر مثال زد، کار خاصی نمی کنه فقط مرورگر رو باز میکنه میره سایت یوتیوب.....یا مثلا شورتکات ماشین حساب و بلوتوث داره که خوب توی کوکی به نظرم اینجاش جالب تر کار شده، اون دکمه فیزیک وسط رو که بزنی علاوه بر تسک منجر، یه لیست 9 آیتمه از شورتکات ها هم هست که میشه توش شورت کات ماشین حساب و... رو گذاشت، خوبیش اینه که از هرجایی قابل رفتنه (یعنی وسط برنامه دکمه رو میزنی ماشین حساب باز میکنی و...)

یه مورد دیگه هم هست که وقتی روی نوار بالای کوکی لمس کنی (قسمت نمایشگر وضع باتری و آنتن و....) یه صفحه نشان دهنده وضعیت گوشی (میزان باتری، میزان حافظه گوشی و رم و...) میاد که دو سه تا کار میشه باهاش کرد که تک کلیکه هستند: روشن کردن بلوتوث، پخش موزیک، تغییر دادن پروفایل (سایلنت و...).

کوکی هم همینطوره؟؟یعنی توی چند جای خاص شتاب سنج عمل میکنه؟؟ آره دقیقا، ولی اس کلاس اینطور نیست، مثل گوشی های آرینا و ویوتی 2 و کریستال و.... که حتی منو و موزیک پلیرش هم لندسکیپ میشه....

راستی یه نکته هم بگم شاید بدردت بخوره، استار برخلاف کوکی قابلیت Hot-Swap نداره، Hot-Swap یعنی اینکه میشه رم رو وسط کار با گوشی در آورد و معمولا گوشی هایی که این قابلیت رو دارن جای رم خورشون سمت راست یا سمت چپ گوشی هست، که میشه راحت رم رو در آورد. ولی استار که این قابلیت رو نداره، باید گوشی رو خاموش کنی، در باتری و خود باتری رو دربیاری بعد رم رو در بیاری....:دی

مثال برای Hot-Swap: این عکس از بقل کوکی رو ببین یه جای شکاف هست که روش نوشته microSD:

teraktor2003
12-12-2009, 21:19

برای رضای خدا جواب ما رو هم بدین پلیز!

Michael Ropy
12-12-2009, 21:30

نه خیر برادر هیچ رمی همراه با گوشی نیست، از دلایل ارزونی این گوشی ها هم همین نکته هست...

alfred88
13-12-2009, 01:12
باسلام.دوستان این بحث برای من جالب شدو یه سوال داشتم.
میخاستم ببینم کوکی وایر لس هم داره

Michael Ropy
13-12-2009, 07:38
میخاستم ببینم کوکی وایر لس هم داره

نه خیر برادر....

!@#$%^&*()
13-12-2009, 12:23
ممنون حسین جان....خیلی خیلی لطف کردی...:40:
پس شد کوکی...:46:
راستش میخواستم ببینم کسی قیمت داره؟؟
(حسش نی برم تو تاپیک قیمت گوشی2....چندبار پرسیدم کسی جواب نداد...)

teraktor2003
13-12-2009, 12:44
مرسی بابت جواب
یه سوال دیگه دارم اینکه من تا یکی 2 هفته دیگه می خوام بخرمش...به نظرتون با گارانتی بخرم یا بدون گارانتی؟! چون هر موقع گارانتی دار گرفتم به هیچ دردی نخورده!

Michael Ropy
13-12-2009, 14:35
راستش میخواستم ببینم کسی قیمت داره؟؟

آخرین قیمت 150 تومان با گارانتی....

یه سوال دیگه دارم اینکه من تا یکی 2 هفته دیگه می خوام بخرمش...به نظرتون با گارانتی بخرم یا بدون گارانتی؟! چون هر موقع گارانتی دار گرفتم به هیچ دردی نخورده!

پیشنهاد میکنم حتما با گارانتی بگیری....چون:
1. تفاوت قیمت با گارانتی و بی گارانتی چیزی نیست....
2. گوشی های الجی نیاز به گارانتی دارند چون هر جایی تعمیر نمی کنن...
3. از لحاظ فارسی، کامتل خیلی عالی کار میکنه، بدون نقصه، حتی بازی ها هم فارسی میشن + تشخیص دست خط و کیبورد کامل داره...بدون گارانتی شاید فارسی ساپورت نکنه اصلا!

!@#$%^&*()
13-12-2009, 15:27
چه رنگی؟:31:

Michael Ropy
13-12-2009, 16:19
چه رنگی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیاه بگیر، چون من تو کفشم! :دی :31: