PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هندی کم (مشاوره برای خرید)

IMAN SD
09-12-2009, 18:10
دوستان لطفا کمک کنید
برا یکی از دوستان میخوام هندیکم انتخاب کنم
خودش سونی hdr-x200
مشکلی داشت این بود که فایل ها رو با یه فرمت خاصی ضبط میکرد که بعدا تو اجرا تو هر سیستمی براش مشکل پیش میومد.
کانن هم مثل اینکه موقع ضبط صدای باز و بسته شدن لنز تو فیلم میوفته!!!!!!!

حالا با این تفاسیر لطفا بهترین مدل موجود در بازار رو با هر برندی که هست معرفی کنید

IMAN SD
10-12-2009, 10:58
sony-xr520
or
pana-300k
?

seymour
10-12-2009, 18:11
دوستان لطفا کمک کنید
برا یکی از دوستان میخوام هندیکم انتخاب کنم
خودش سونی hdr-x200
مشکلی داشت این بود که فایل ها رو با یه فرمت خاصی ضبط میکرد که بعدا تو اجرا تو هر سیستمی براش مشکل پیش میومد.
کانن هم مثل اینکه موقع ضبط صدای باز و بسته شدن لنز تو فیلم میوفته!!!!!!!

حالا با این تفاسیر لطفا بهترین مدل موجود در بازار رو با هر برندی که هست معرفی کنید

sony-xr520
or
pana-300k
?
شما نگفتی که چقدر میخوای هزینه کنی ... ضمناً اینایی که بعنوان ایراد مطرح کردی، یا واقعیت نداره، یا اینکه ایراد محسوب نمیشن.. (جسارت نباشه، اما اگه فروشنده بهت گفت یا از دوستی شنیدی، با عقل هم جور در میاد اگه خلاف واقع گفته باشن)

HDR-X200 هم من شک دارن اسم یه مدل سونی باشه .. مطمئنی؟ ... چنین مدلی رو من نشنیده ام و روی وب هم چیزی پیدا نکردم.

بهرحال، بگو که بودجه چقدره تا روی مدلهای بهتر بحث کنیم... و ضمناً بگو که استفاده اش قراره چی باشه (خانوادگی یا ...) و اینکه ترجیح میده روی هارد فیلم بگیره یا روی DVD .. (که هر کدوم خوبی و بدی خودشون رو دارن - روی هارد فن آوری جدیدتریه و کلاً همه دارن میرن سمتش)

IMAN SD
10-12-2009, 22:53
دوست عزيز من دنبال دوربيني با قابليت ضبط روي blu-ray بودم كه متاسفانه مثل اينكه فعلا تو ايران نيومده. در ضمن اسم مدل سوني رو تو پست اول اشتباه نوشتم (قبلا hdr-cx12 داشت)(من ميخواستم بنويسم hdr-xr200 كه r جا افتاد) اما در مورد اين دو تا مدل خود من به اين نتيجه رسيدم: مدل پاناسونيك: حدودا 200-300 تومان گرونتره 2-حافظه كمتري داره(120 گيگ) 3-از سنسور فوق العاده جديد mos استفاده ميكنه كه خود من اولين بار اين رو تو يه هنديكم ميبينم. لطفا شما كمك كن و بگو فرق g لنز سوني با با كارل زايس تو چيه؟ در ضمن اگه خودا هم مدلي در نظر داري لطفا بگو قيمتش هم مهم نيست هاردديسكي باشه بهتره

seymour
11-12-2009, 18:36
دوست عزيز من دنبال دوربيني با قابليت ضبط روي blu-ray بودم كه متاسفانه مثل اينكه فعلا تو ايران نيومده. در ضمن اسم مدل سوني رو تو پست اول اشتباه نوشتم (قبلا hdr-cx12 داشت)(من ميخواستم بنويسم hdr-xr200 كه r جا افتاد) اما در مورد اين دو تا مدل خود من به اين نتيجه رسيدم: مدل پاناسونيك: حدودا 200-300 تومان گرونتره 2-حافظه كمتري داره(120 گيگ) 3-از سنسور فوق العاده جديد mos استفاده ميكنه كه خود من اولين بار اين رو تو يه هنديكم ميبينم. لطفا شما كمك كن و بگو فرق g لنز سوني با با كارل زايس تو چيه؟ در ضمن اگه خودا هم مدلي در نظر داري لطفا بگو قيمتش هم مهم نيست هاردديسكي باشه بهتره
بلو-ری : هیتاچی سری DZ-BD اش بلو-ری استفاده می کنه... نمی دونم ایران گیر میاد یا نه ..

//

تفاوت لنز : خیلی از مانورهای کمپانی ها روی لنزهای متفاوتشون تبلیغاتی هست .. یا بهتره بگیم برای 90% مصرف کننده ها هیچ تفاوتی ایجاد نمی کنه ... هر دو خوب و عالی هستند و باعث نمیشن که یک مارک به دیگری ترجیح داده بشه.

//

در مورد hdr-cx12 به این نکته هم توجه کن که قدیمی تره (حدود یکسال و نیم پیش) و بخصوص در دنیای HD پیشرفت سریعه... با اون حساب جدیدتر بودن مدل 300 پاناسونیک یه مزیته و تکنولوژی جدیدتر سنسور اش هم یه برتریه.

بعنوان گزینه دیگه : سری HF از Canon هم گزینه های خیلی خوبی داره که تحسین هم شده ان.. اگه دوست داشتی چک کن.