PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم شناسایی مودم توسط ویندوز سون ultimate n

Senator_Offline
08-12-2009, 23:49
مودمم intel 536ep هست جدیدترین درایورش هم دارم ولی ویندوز اونو شناسایی نمیکنه لطفا راهنمایی کنید.:11:الان تو سون اینترنت ندارم نمیتونم فعالش کنم :41:

DJ POLESTAR
09-12-2009, 14:42
شما که میگید جدیدترین درایوش رو دارین، پس ببینم، ما XP که نیست؟!
اگه مال خود 7 هست، یه توضیح کامل و مختصر بدید تا کمکتون کنیم؟

Senator_Offline
09-12-2009, 16:58
نه ماله ویندوز 7 رو پیدا نکردم هم ماله xp دارم هم ویستا هیچ کدومم نمیخوره بش.تو نسخه ازمایشی ویندوز 7 با همین درایور xp مودمو شناسایی کرد ولی لان تو این نسخه انگار نمیشه.

Mohammad King
09-12-2009, 17:33
سلام

مشخصات کامل مودم را بده

DJ POLESTAR
09-12-2009, 19:24
دوست عزیز شما میتونید از طرق سایت اینترنتی همین شرکت مودمتون اقدام به دانلود جدیدترین نسخه برای ویندوز 7 کنید.
در ضمن کلا باید صیغه ی ویندوز 7 بتا رو با اصلی جدا کنی!(بنا به دلایلی)
و اینکه درایوهای ویندوز 7 با XP کلا فرق دارن!

rezabanderas2000
09-12-2009, 20:05
مودمم intel 536ep هست جدیدترین درایورش هم دارم ولی ویندوز اونو شناسایی نمیکنه لطفا راهنمایی کنید.:11:الان تو سون اینترنت ندارم نمیتونم فعالش کنم :41:

دوست عزیز وبندوزت چند بیتی هست اگه 64 بیتی باشه نمیشه ولی اگه 32 بیتی باشه همون درایور ویستا به راحتی روش جواب میده

Senator_Offline
09-12-2009, 20:16
ویندوز 32 بیت ولی جواب نمیده.
intel 536ep modem V.92 مشخصات دیگش اینا منظورتونه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مودم قدیمیه فکر کنم باید قیدشو بزنم.نه تو سایت intel نه تو سایت دیگه ای درایوری براش یافته نشد.

Mohammad King
09-12-2009, 21:37
یه سایت زیر مراجعه نمایید و ببینید که مشخاصات مودم شما هست یا نه و اینکه برای 7 یا ویستا هست یا نه:

موفق باشید

Senator_Offline
09-12-2009, 21:53
نه دوست عزیز چیزی پیدا نشد.

Mohammad King
09-12-2009, 21:55

سلام

پس متاسفانه شرکت سازنده هنوز نسخه ی ویستا یا 7 را نداده بیرون.

موفق باشید

kortol
09-12-2009, 22:31

.................................................. .................................................. .............
سلام دوست عزیز نکته ای که اینجا هست این که خود ویندوز درایور یک سری از سخت افزار ها را رو داره و اونا رو به صورت پیش فرض نصب می کنه.مودم من آکورپ اصل چین ( مال شرکتهای زیر پله ای که جنس های خود چین رو هم کپی می کنند ) هستش و توسط ویندوز 7 من شناسایی میشه و راحت کار می کنه ......شما اگه درایور ویستا رو داری که مشکلی نداری و راحت می تونی نصبش کنی منتها برای احتیاط این کار رو هم بکن......-------------------
روی فایل EXE. کلیک راست کن
از تب properties گزینه Compatibility رو انتخاب کن
در اونجا تیک Run this program in compatibility mode for رو بزن
از بین گزینه های گزین ویندوز ویستا سرویس پک 1 رو انتخاب کن
بعد ok هارو بزن و برنامه رو اجرا کن .شاید کار کند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من کلی از برنامه های و بازی ها رو اینجوری اجرا کردم .
موفق باشی

Senator_Offline
09-12-2009, 23:44
فایل exe نیست.
چند تا فایل .dll و .sys و .inf هست.

saeed774
10-12-2009, 15:01
مودم شما متاسفانه نه ويستا و نه 7 رو پشتياني ميكنه و بايد به فكر تهيه مودم جديد باشيد .

لينك زير هم ميتوني درايورهاي ويندوزهاي قديمي رو دان كني :

Borzo1352
18-12-2009, 05:02
با سلام ویندوز 7 را نصب کرده ام ولی پرینتر را شناسایی نمی کند . پرینتر کانن 1120 می باشد لطفا راهنمایی کنید

Senator_Offline
19-12-2009, 14:06
به این جا مراجعه کنید

katamas
11-02-2011, 22:35
مودم من نیز همینه :
intel 536ep
من این کار رو می کنم :
مودم رو با درایور اکس پی تو ویندوز سون نصب می کنم و وقتی سیستم رو می خوام خاموش کنم قبلش مودم رو از قسمت دیوایس منیجر غیر فعال می کنم
حالا سیستم بدون مشکل بالا می آید
بعد از این برای اتصال به اینترنت و کلا هر کاری که به مودم مربوط است این قطعه دردسرساز رو از قسمت دیوایس منیجر فعال می کنم

یک چیزی باعث شد دیگه به این عملیات هم احتیاج نباشه :

نصب نرم افزار فون ترای که برای کاربران دایال آپ واجبه
فون ترای نسخه 2.28

از آن جایی که نرم افزار بعد از نصب به ری استارت احتیاج داره و سیستم که بالا اومد نرم افزار هم به صورت خودکار بالا میاد و به شناسایی مودم می پردازه :
من این کارها رو انجام دادم :

در صفحه ای که نرم افزار بعد از نصبش و به منظور انتخاب نحوه ری استارت شدن سیستم نشان میده گزینه - بعدا ری استارت شود - رو انتخاب کردم
مودم رو از دیوایس منیجر غیر فعال کردم وسیستم رو ری استارت نمودم
ویندوز که بالا اومد قبل از اینکه نرم افزار بالا بیاد و شروع به شناسایی مودم بکنه اون رو یعنی مودم رو از قسمت دیوایس منیجر فعال کردم بالاخره باید یه مودمی باشه که شناساییش کنه دیگه
حالا نرم افزار همون طوری که در اکس پی کار می کرد در سون هم کار می کرد
القصه کارم که تموم شد سیستم رو خاموش کردم اما یادم رفت که مودم رو طبق روش قبلی که همانا غیر فعال کردن از قسمت دیوایس منیجر باشد غیر فعال کنم
دفعه بعدی که سیستم رو روشن کردم ویندز بدون مشکل بالا آمد

در زمان نگارش چند روزی است که سیستم مشکل مورد بحث را ندارد
متشکرم

ebicross
11-02-2011, 23:08
به این مورد توجه کنید که دوستمون گفت:

مودم رو با درایور اکس پی تو ویندوز سون نصب می کنم و وقتی سیستم رو می خوام خاموش کنم قبلش مودم رو از قسمت دیوایس منیجر غیر فعال می کنم

من از همین مودم در ویندوز 7 استفاده کردم و فرقش با این دوستمون اینه که کافیه با درایور XP شما کانکت بشید و بعد Windows Update وارد بشید و بزنید برای آپدیت جستجو کنه و بعد در لیست آپدیتهای Optional برای این مودم یک آپدیت هست که دانلود و نصب کنید تا مشکل Blue Screen هم برطرف شه.
همچنین اگر میتونید از طرق دیگری سیستم رو به اینترنت متصل کنید و بعد در همون بخش آپدیتها اون آپدیت رو نصب کنید.

در سایت اینتل برای این مودم درایوری نیست ولی در بخش Windows Update براحتی درایورش پیدا و نصب میشه روی سیستمتون.