PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرويس ADSL مخابرات تهران بزرگ

صفحه ها : [1] 2 3 4

mehrdad38
08-12-2009, 22:10
اين تاپيك به دلايلي از دسترس خارج شده و امكان پاسخ گويي به سوالات شما رو نداره در صورت داشتن سوال در مورد سرويس ADSL مخابرت استان تهران به تاپيك جديد:

*. بحث و بررسي سرويس ADSL مخابرات استان تهران.*

با آدرس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مراجعه كنين.

:exclamati:exclamati:exclamati!This Topic blocked:exclamati:exclamati:exclamati

shervin83
09-12-2009, 11:49
بهتره اول تعرفه های adsl مخابرات رو میگفتی تا یه مقایسه ای با هم بکنیم.

farzad02
09-12-2009, 12:02
باید تعرفه ها و محدودیتها مشخص بشه بعد اظهار نظر کرد
دلایل هر چی بخوایم بگیم فقط خوبی و بدی شرکت خصوصی رو می تونیم بگیم.شما دنبال این هستی؟

mehrdad38
09-12-2009, 17:22
باید تعرفه ها و محدودیتها مشخص بشه بعد اظهار نظر کرد
دلایل هر چی بخوایم بگیم فقط خوبی و بدی شرکت خصوصی رو می تونیم بگیم.شما دنبال این هستی؟

تعرفه سرويس هاي دولتي و خصوصي هيچ فرقي با هم ندارن. يعني هزينه سرويس ها همون چيزي هستن كه قبلا تصويب شده و فرقي نداره.

mehrdad38
09-12-2009, 17:34
ويرايش شد.

DrXoX
09-12-2009, 19:09
اگر کسی ADSL از مخابرات گرفته باشه میشه بررسی کرد
سرعت+قیمت+محدودیت

ChaoticHead
10-12-2009, 01:05
تعرفه ADSL دولتي و خصوصي يكسان است.
مدير عامل شركت مخابرات استان‌ تهران ابراز اميدواري كرد تا اواخر مهرماه رسما واگذاري 90 هزار پورت اينترنت پرسرعت از سوي شركت مخابرات آغاز شود....

ما که توی این چند ساله محض رضای خدا یک حرف راست و وعده بموقع تحقق یافته از مسئولین مخابرات راجع به اینترنت نشنیدیم!! ولی اگه بخوایم حدس بزنیم، از طرفی مخابرات بخاطر قدرتش می تونه تعرفه های ارزونتر بده به ملت (همون بلایی که سر اپراتور های موبایل آورد)، از طرف دیگه شرکتهای خصوصی، مدیریت و بازاریابی بهتری دارن در نتیجه ممکنه شرایط بهتری بدن.

mehrdad38
10-12-2009, 15:53
خبر مهم توجه توجه!

مخابرات به مشترکان اینترنت پرسرعت بدهکار است.

معاون سازمان تنظیم مقررات با بیان اینکه مصوبه کاهش تعرفه سیم مسی از سه هزار به هزار تومان برای اجرا ابلاغ شده است، گفت: با این مصوبه کاربران اینترنت پرسرعت که از سال گذشته مبلغ سه هزار تومان بابت آبونمان این سرویس پرداخت می کردند، بستانکار شرکت مخابرات می شوند.
موبنا- حسن رضوانی در پاسخ به این سوال که آیا این مصوبه را شرکت های مخابراتی اجرا می کنند، گفت: سازمان تنظیم مقررات این مصوبه را ابلاغ کرده و لازم الاجرا ست.
وی گفت: به دلیل تاخیر دو ساله اجرای این مصوبه، شرکت های ارایه دهنده اینترنت پرسرعت از شرکت های مخابرات استانی مبالغی بستانکار هستند که تسویه حساب خواهد شد.
رضوانی با بیان اینکه مشترکان بابت دریافت هزینه اضافی از سرویس اینترنت پرسرعت، بستانکار مخابرات می شوند، گفت: این بستانکاری در قبوض آینده مشترکان این سرویس لحاظ خواهد شد.
تا قبل از شهریورماه امسال مبلغ سه هزار تومان از پولی که کاربران اینترنت پرسرعت ماهانه بابت خط اینترنت خود پرداخت می کردند به آبونمان مخابرات اختصاص داشت و مخابرات از تمام کاربران اینترنت پرسرعت ماهیانه سه هزار تومان پول بابت تعرفه خدمات اینترنت دریافت می کرد.
اما طبق اخبار منتشره مشخص شد این تعرفه را دو سال پیش سازمان تنظیم مقررات از سه هزار تومان به هزار تومان کاهش داده. اما مخابرات با نادیده گرفتن این مصوبه همچنان ماهیانه دو هزار تومان بیش تر از کاربران اینترنت پرسرعت ایران پول آبونمان دریافت می کرد. شکایات شرکت های ارایه دهنده اینترنت پرسرعت (papها ) برای کاهش این تعرفه باعث شد سازمان تنظیم مقررات بار دیگر این مصوبه را ابلاغ کند.
طبق برآوردهای انجام شده به نظر می رسد در عرض این دو سال هر کاربر اینترنت پرسرعت حدود 50هزار تومان پول اضافی به مخابرات پرداخت کرده که در صورت وجود 500هزار مشترک اینترنت پرسرعت در کشور – طبق آمارهای غیررسمی – مخابرات یک میلیارد تومان در ماه و در عرض این دو سال رقمی بالغ بر 25 میلیارد تومان از مشترکان هزینه اضافی بابت آبونمان دریافت کرده است.

منبع :اولین پایگاه اطلاع رسانی تخصصی فناوری اطلاعات به نقل از سايت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مخابرات تهران 100 هزار پورت پرسرعت ارایه می دهد.

مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران از ارایه 100 هزار پورت پرسرعت طی ماههای آینده خبر داد.مهندس محمد روح الهی در گفت وگو با واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، اظهارداشت: شرکت مخابرات استان اکنون مشغول نصب تجهیزات لازم برای ارائه پورت پرسرعت در استان تهران هستیم .وی گفت: این تعداد بخشی از یک میلیون پورتی است که راه اندازی آن به شرکت مخابرات استان تهران تکلیف شده است.

شرکت مخابرات استان تهران براساس مصوبه هيات دولت موظف شده يک ميليون از سه ميليون پورت اينترنت پرسرعتي که واگذاري آن بر عهده شرکت مخابرات ايران قرار داده شده را در اختيار متقاضيان قرار دهد.هيات دولت، شرکت مخابرات ايران را موظف کرد براي توسعه اين سرويس در کشور سه ميليون پورت اينترنت پرسرعت واگذار کند.شركت مخابرات ايران پس از دريافت ابلاغ دولت مبني بر اجازه ورود به بازار ADSL به منظور ايجاد زير ساخت مناسب باند پهن، اقدام به تاسيس شبكه تجميع در استان‌ها کرد.

تاريخ درج خبر 88/9/16 به نقل از سايت شركت مخابرات ايران

starpars
10-12-2009, 16:05
درسته گفته تعرفه دولتی و خصوصی یکسان هست ولی الان مخابرات بندرعباس 128 نامحدود رو میده ماهی 10 تومن ولی شرکتهای خصوصی همینو کمتر از 40 تومن در ماه نمیدن البته مخابرات فعلا پشتیبانی چندان خوبی نداره

ferdfe
10-12-2009, 16:10
اگر از من بپرسي هيچ كدوم
از افغانستان بگيري به صرفه تر !!!

mehrdad38
10-12-2009, 16:41
از دوستاني كه در خصوص تعرفه هاي سرويس هاي ADSL مخابرات و مزايا و محدوديت هاي ارائه شده از طرف مخابرات اطلاعي دارن نظرات خودشون رو در اين خصوص اعلام كنند. با تشكر

afshin_dks
18-12-2009, 21:11
خبر فوق العاده:
واگذاري adsl مخابرات در مناطقي از تهران آغاز شده ....
اينم ليست مناطق تهران كه مخابرات adsl ميده :

تعرفه هاش فوق العاده هست ... بدون محدوديت حجمي :

64kb = 6000
128kb= 10000
256kb= 12500
512kb= 21000
1024kb= 39000
2048kb= 78000

يكي از بچه ها كه از همين سرويس ها گرفته ميگه كه سرعتش مثل dedicated هست ...
اميدوارم اين حركت زودتر به كل كشور توسعه پيدا كنه ...

totayma
19-12-2009, 02:01
اينم تعرفه ها البته همه نامحدود:
64 كيلو 6000 تومان
128كيلو 10000تومان
256كيلو 12000تومان
512كيلو 21000تومان
1024كيلو 39400تومان
2048كيلو 76700تومان
البته به كاربرهاي خانگي فقط 64 و 128 ميدن
در ضمن مثا اينكه قراردادا همه دوماهس يني هر دو ماه بايد اكانت رو شارژ كنيد.

KING_DESIGNER
19-12-2009, 18:20
نظر شخصی من : قیمت خوبه سرعت خوبه ولی کیفیت از پارس آنلاین افتضاحتره چون همون طور که میدونین بعضی از روزای خاص @@ پارس آنلاین به گفته یوزرهاشون گند میزنه توی سرویس و همه چی رو میبنده
بازم بگید مخابرات !!!:41::13:

mehrdad38
20-12-2009, 06:29
با تشكر از 2 دوست عزيز و بزرگوار afshin_dks و totayma به خاطر مطلب بسيار مهمي كه درج كردند. مطالبتون به پست اول منتقل شد. در مورد تعرفه ها بايد بگم خيلي خوبه. با توجه به نامحدود بودن سرويس ها و قيمت هاي مناسب به نظر من بهتر از مخابرات سرويس بگيريم. البته دوست عزيزمون اشاره كردن 128 بيشتر نمي دن.

1- آيا با ارائه كارت دانشجوئي و ساير مداركي كه بشه باهاش 128 بالاتر گرفت، ميشه از مخابرات هم 128 بالاتر گرفت؟
2- دوستاني كه شخصا رفتن مخابرات لطف كنن بگن شرايط ثبت نام چطوريه؟ شارژ 2 ماه اول رو بايد موقع مراجعه پرداخت كرد؟
3- مودم ميدن؟ قيمت مودم مخابرات چقدره؟

online_amin
20-12-2009, 07:13
من شنیدم سرعتش خیلی بالاست. مثلا 128 که میگیری سرعتش اندازه همون 128 هست ولی با کلیک کردن رو یه لینک صفحه با سرعت نور باز میشه.

قیمت و کیفیت ظاهریش که خوبه امیدوارم گند نزنن.

با تشكر از 2 دوست عزيز و بزرگوار afshin_dks و totayma به خاطر مطلب بسيار مهمي كه درج كردند. مطالبتون به پست اول منتقل شد. در مورد تعرفه ها بايد بگم خيلي خوبه. با توجه به نامحدود بودن سرويس ها و قيمت هاي مناسب به نظر من بهتر از مخابرات سرويس بگيريم. البته دوست عزيزمون اشاره كردن 128 بيشتر نمي دن. آيا با ارائه كارت دانشجوئي و ساير مداركي كه بشه باهاش 128 بالاتر گرفت، ميشه از مخابرات هم 128 بالاتر گرفت؟ دوستاني كه شخصا رفتن مخابرات لطف كنن بگن شرايط ثبت نام چطوريه؟ شارژ 2 ماه اول رو بايد موقع مراجعه پرداخت كرد؟

خوب وقتی برای سرعت های بالاتر از 128 تعرفه زدن یعنی اینکه میخوان بفروشن دیگه پس میخوان به کی بدن؟

mojtabaalemi
20-12-2009, 08:48
مشهد چي؟ شامل شده؟
هنوز مال كسايي كه فيبر نورين هست؟

ahmaad313
20-12-2009, 17:29
کسی از مراکز مخابرات
یا تلفن 190 خبر گرفت بگه.

zed2
20-12-2009, 18:57
سلام دوستان خوب بالاخره تعرفه هاي سرويس ADSL مخابرات اعلام شد. از اونجايي كه مخابرات تصميم داره تا مستقيما سرويس ADSL ارائه بده به نظر شما بهتره مستقيما ً از خود مخابرات سرويس گرفته بشه يا از شركت هاي اينترنتي؟ نظر خودتون رو اعلام كنيد. لطفا دلايل خودتون رو بيان كنيد.

خبر فوق العاده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتعرفه هاش فوق العاده هست ... بدون محدوديت حجمي :

64kb = 6000
128kb= 10000
256kb= 12500
512kb= 21000
1024kb= 39000
2048kb= 78000

در ضمن مثل اينكه قراردادا همه دوماهس يعني هر دو ماه بايد اكانت رو شارژ كنيد.

اين مطلب توسط 2 دوست عزيز و بزرگوار afshin_dks و totayma درج شده است.

من که اگر مجبور نشم اصلا از مخابرات نمی گیرم ترجیح می دم چند تومن گرونتر بدم تا dsl دولتی نشه چون وقتی شرکت های pap حذف شن باز دست دولت می افتد و اسراف کاری ها و .....
پیشنهاد می کنم کسایی که تو مرکزشون بجز دولتی شرکت دیگری نیست بگیرن و وقتی خصوصی ها امدن سوییچ کنن رو خصوصی ها

aras194
20-12-2009, 22:02
خبر فوق العاده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتعرفه هاش فوق العاده هست ... بدون محدوديت حجمي :

64kb = 6000
128kb= 10000
256kb= 12500
512kb= 21000
1024kb= 39000
2048kb= 78000

سلام دوست عزیز،

تو این لینکی که گذاشتید، هیچ توضیحی درمورد ارائه اینترنت توسط خود مخابرات داده نشده و صرفا شرکت هایی رو که در هر منطقه سرویس ارائه میدند نام برده.

اگر لینک تغییر کرده، لطفا اصلاح کنید، چون قیمت هم هیچ جایی درج نشده.

ضمنا در مورد خطوطی که فیبر نوری هستند و امکان برخورداری از ADSL رو ندارند، راه حلی پیدا شده یا خیر؟

با تشکر

farzad02
20-12-2009, 23:19
من که اگر مجبور نشم اصلا از مخابرات نمی گیرم ترجیح می دم چند تومن گرونتر بدم تا dsl دولتی نشه چون وقتی شرکت های pap حذف شن باز دست دولت می افتد و اسراف کاری ها و .....
پیشنهاد می کنم کسایی که تو مرکزشون بجز دولتی شرکت دیگری نیست بگیرن و وقتی خصوصی ها امدن سوییچ کنن رو خصوصی ها
مخابرات خصوصی شده
کاری به این بحثهای سیاسی ندارم ولی دیدید چطور همراه اول که یکم تحت فشار قرار گرفت از این رو به اون رو شد.
حالا اسمش رو هر چی میخوان بزارن.نیمه دولتی نیمه خصوصی یا هر چیز دیگه

من مطمئنم مخابرات با قیمت و کیفیت فراتر از انتظار ما وارد میشه
128 نامحدود و ثابت رو 10 تومن که هیچی . 20 تومن هم بده من میگیرم
به دلایل زیاد از جمله اینکه فعلا کاربراش کمه.هر مشکلی پیش بیاد دیگه نمیتونن تقصیر کسی بندازن چون خودشون همه کاره هستن
ولی همونطور که در اول تاپیک هم گفتم باید شرایط و قیمتاش کامل روشن بشه بعد میشه تصمیم گرفت

mojtabaalemi
21-12-2009, 08:07
يكي به من بگه مني كه خطم فيبر نوري نيست و مشهدم با شماره 852 ميتونم از مخابرات بگيرم يا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehrdad38
21-12-2009, 11:27
من بررسی کردم. خوشبختانه مرکز مخابرات شما ( قدس ) تجهیزات ADSL رو داره. فقط باید بپرسی که مستقیما ارائه می دن یا نه؟

mehrdad38
21-12-2009, 11:49
خوب با توجه به نظر سنجی تا الان به نظر می رسه که مخابرات و شرکت های اینترنتی از نظر مشتری یکسان باشن. از یک طرف تعرفه های پایین مخابرات و از طرف دیگه مزایایی که شرکت های PAP به مشتریان خودشون ارائه می دن باعث این نتیجه شده باشه.

aras194
21-12-2009, 13:18
:43:

:whistle:

سلام دوست عزیز،

تو این لینکی که گذاشتید، هیچ توضیحی درمورد ارائه اینترنت توسط خود مخابرات داده نشده و صرفا شرکت هایی رو که در هر منطقه سرویس ارائه میدند نام برده.

اگر لینک تغییر کرده، لطفا اصلاح کنید، چون قیمت هم هیچ جایی درج نشده.

ضمنا در مورد خطوطی که فیبر نوری هستند و امکان برخورداری از ADSL رو ندارند، راه حلی پیدا شده یا خیر؟

با تشکر

mehrdad38
21-12-2009, 17:03
:43:

:whistle:

خوب يكي زنگ بزنه به 190 از اپراتورش در مورد تعرفه هاي ADSL مخابرات بپرسه. صبر كنيد خودم فردا زنگ مي زنم. جوابشو متعاقبا تو تاپيك مي زارم.

mojtabaalemi
22-12-2009, 07:41
من بررسی کردم. خوشبختانه مرکز مخابرات شما ( قدس ) تجهیزات ADSL رو داره. فقط باید بپرسی که مستقیما ارائه می دن یا نه؟
من زنگ زدم امور مشتركين . گفت پيش شماره 85 رو نميدن . شايد بعدا بدن و نامعلومه .
امضاي حقير را دريابيد .

mehrdad38
22-12-2009, 17:07
مدير عامل شركت مخابرات ایران : وجوه اضافه دریافت شده از مشتركان اينترنت پرسرعت مسترد مي‌شود.

مدير عامل شركت مخابرات ايران تاكيد كرد: مابه‌التفاوت قيمت سيم مسي به مشتركان اينترنت پرسرعت پرداخت مي‌شود و مشتركان از اين بابت نگران نباشند.

صابر فيضي در گفت و گو با خبرنگار فناوري اطلاعات خبرگزاري فارس اظهار داشت: شركت مخابرات از شركت‌هاي ارائه كننده خدمات اينترنت پرسرعت (PAP) خواسته است تا مدارك خود را به شركت مخابرات ارائه كنند.
وي ادامه داد: پس از آنكه شركت‌هاي PAP مدارك خود را مبني بر اينكه بابت هزينه اجاره سيم مسي از مشتركان خود چه مقدار اخذ نموده‌اند به مخابرات ارائه كنند، مخابرات بر اساس مدارك، ما به تفاوت قيمت آبونمان سيم مسي را محاسبه و پرداخت مي‌كند.
مدير عامل شركت مخابرات ايران با تكذيب رقم 25 ميليارد تومان اعلام شده به عنوان بدهي مخابرات به مردم گفت: اين رقم صحت ندارد و رقم حقيقي رقم كمي است كه از شركت‌هاي PAP نيز خواسته شده مدارك خود را براي بازگردادن اين رقم ارسال كنند.
وي ادامه داد: به دليل اينكه هنوز مدارك مستندي ارائه نشده، ميزان تاييد شده‌ و دقيق اين مبلغ نيز مشخص نيست.
به گزارش فارس، در اواخر سال 86 با مطرح شدن مسئله كاهش قيمت اينترنت، سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي هزينه آبونمان سيم مسي را از 3 به هزار تومان كاهش داد.
بنابراين گزارش، اين مصوبه با تاخير دوساله از سوي شركت‌هاي مخابرات به اجرا در آمد و در فاصله زماني اين دوسال همان مبلغ 3 هزار تومان از سوي شركت‌هاي PAP به مخابرات پرداخت مي‌شد كه سرانجام در سال 88 اين مصوبه با دستور وزير و ابلاغ رگولاتوري اجرا گرديد.
براساس اين گزارش، اين مسئله كه تكليف اين بدهي چه مي‌شود و آيا به مشتركان اينترنت پرسرعت بازگردانده خواهد شد يا نه، سوالي است كه براي قريب به اتفاق مشتركان اينترنت پرسرعت ايجاد شده است.

تاريخ درج خبر 88/10/1 به نقل از سايت شركت مخابرات استان تهران

zed2
22-12-2009, 22:59
مخابرات خصوصی شده
کاری به این بحثهای سیاسی ندارم ولی دیدید چطور همراه اول که یکم تحت فشار قرار گرفت از این رو به اون رو شد.
حالا اسمش رو هر چی میخوان بزارن.نیمه دولتی نیمه خصوصی یا هر چیز دیگه

من مطمئنم مخابرات با قیمت و کیفیت فراتر از انتظار ما وارد میشه
128 نامحدود و ثابت رو 10 تومن که هیچی . 20 تومن هم بده من میگیرم
به دلایل زیاد از جمله اینکه فعلا کاربراش کمه.هر مشکلی پیش بیاد دیگه نمیتونن تقصیر کسی بندازن چون خودشون همه کاره هستن
ولی همونطور که در اول تاپیک هم گفتم باید شرایط و قیمتاش کامل روشن بشه بعد میشه تصمیم گرفت

مخابرات هنوز مدیریتش دولتی است و به عنوان شرکت دولتی همچنان یاد میشه.
خود شما هم گفتین که همراه اول هم تحت فشار ایرانسل سرویس هاشو یکم بهتر کرده ( البته نه چندان )اگر نبود هیچوقت دست به سیاه سفید نمی زد.
البته در نهایت باز کاربرا هستن که خودشون بسته به موقعیت انتخاب کنن استفاده کنن یا نه...و تا ان موقع باید صبر کرد.

farshid0009
23-12-2009, 01:12
بچه ها یک دانه سوال :

این مخابرات چی شد ؟

بلاخره راه انداخت سرویس دهیشو ؟

دفه اخری کخ رفتم گفتن نمیدیم به هیشکی اصلا !

الان چی میدن ؟

تو تهران چه مناطقی رو ساپورت میکنه اگه میدن ؟

لامصب یه سایتم ندارن ببینیم ...

mehran_pqqp
23-12-2009, 09:29
سلام دوستان خوب بالاخره تعرفه هاي سرويس ADSL مخابرات اعلام شد. از اونجايي كه مخابرات تصميم داره تا مستقيما سرويس ADSL ارائه بده به نظر شما بهتره مستقيما ً از خود مخابرات سرويس گرفته بشه يا از شركت هاي اينترنتي؟ نظر و دلايل خودتون رو اعلام كنيد.

خبر فوق العاده:

64kb = 6000
128kb= 10000
256kb= 12500
512kb= 21000
1024kb= 39000
2048kb= 78000

اين مطلب توسط 2 دوست عزيز و بزرگوار afshin_dks و totayma درج شده است.

اون آدرسی هم که گذاشتی نام شرکت های که تو اون منطقه سرویس میدن رو زده:46:
شما این قیمت ها رو مطمئنی؟؟
چون تو سایت خود مخابرات 64KB رو زده 110 هزار تومن شایدم من اشتباه می کنم ولی تو سایت مخابرات اینو زده بود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

KING_DESIGNER
23-12-2009, 09:33
چرا توی تاپیک دولتی بچه ها اسم مراکز رو گذاشتن
قیمتهاش هم ارزونه
128 ده تومن
266 دوازده تومن
52 بیست تومن
1 مگ ماهی سی تومن
2 مگ ماهی 76 تومن
چرا توی سایتش نوشته که چه مناطقی هست
اکثر همه شماره ها هست فقط 2240 منطقه جعفری نیست
شما یه سری به اون تاپیک سرویس دولتی بزنین میبینین:20:

Life24
23-12-2009, 09:38
شرکت انترنتی مثل صبانت واقعا خودش رو در این سالها نشون داد(مرکز صبا نت تهران به من حتی فحش هم داد)
یکی مثل شاتل ما ازش راضی بودیم
اون هم مدت ها که سرویس ها در حد آشغال رسیده است و فقط مودب صحبت میکنند
همین و بس

MaSoUd555
23-12-2009, 11:22
اون آدرسی هم که گذاشتی نام شرکت های که تو اون منطقه سرویس میدن رو زده:46:
شما این قیمت ها رو مطمئنی؟؟
چون تو سایت خود مخابرات 64KB رو زده 110 هزار تومن شایدم من اشتباه می کنم ولی تو سایت مخابرات اینو زده بود

اینی که شما گذاشتی قیمت های پهنای باند تضمین شده یا همون Dedicate هستش فکر کنم

KING_DESIGNER
23-12-2009, 11:46
دقیقا همینطوره ولی کو گوش شنوا
یکی اومده توی تاپیک پر سرعت مخ منو جویده میگه چرا تعرفه هاش اینجوریه
میگم هنوز اعلام نکرده بازم میپرسه :31: حالا خوبه فارسی واسش نوشتم

ak313
30-12-2009, 00:17
قیمتهای adsl همونی که قبلا گفتن و مخابرات 128 نامحدود رو 10 تومن می ده و هرکس سرعت بالاتر بخواد فقط با اجازه مدیر عامل مخابرات استان تهران مهندس روح اللهی ممکنه ضمنا اون لینک adsl مخابراتی که گذاشتن ربطی به adsl خود مخابرات نداره بلکه فقط لیست مراکزی است که شرکت های pap تجهیزات دارن و خدمات می دن من خودم که هیات علمی هستم با بدبختی تونستم از مرکز بعثت که هیچ بنی بشری adsl نمی ده adsl بگیرم و واقعا رئیسش همکاری کرد چون توی کافو خط ما رو از روی فیبر ، روی مس برد البته بدنیست بگم من از مهر ماه به شخص وزیر نامه نوشتم و الان تازه داره نتایجش معلوم می شه

monoopoly
30-12-2009, 10:38
مخابرات هر وقت رضعیت کشور ناجور بشه اینترنت مشترکای خونگی شو قطع می کنه ولی شرکت های خصوصی مخصوصاَ اونایی که استفاده کننده ی کم تری دارن هیچ وقت این کارو نمی کنن.

ak313
02-01-2010, 22:27
البته اینم باید اضافه کرد صد در صد از نظر پشتیبانی مخابرات بدترین چون اولا طرف حساب شما دقیقا معلوم نیست و از طفی فقط توس ساعات اداری هستنی و از طرفی امور مشترکین مراکز از این سرویس اطلاعات لازم رو ندارن .
متاسفانه با وجود گذشت 5 روز از رانژه کردن خط من و روشن شدن لینک adsl هنوز شبکه دیتا برای من فعال نشده و این خود حاکی از مشکلات اولیه این طرح می باشد.

mehrdad38
03-01-2010, 10:02
ويرايش شد.

mehrdad38
03-01-2010, 10:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران از ارایه پورت اینترنت پرسرعت (adsl) از ابتدای بهمن ماه در تهران خبر داد.
"محمد روح الهی" اظهار داشت: عملیات نصب و راه اندازی تجهیزات پورت های پرسرعت به اتمام رسیده است و از اوایل ماه آینده کار ارایه پورت آغاز خواهد شد.
وی افزود: در زمان حاضر مراجعات موردی برای دریافت پورت پرسرعت به مخابرات استان تهران انجام می شود که با اعلام فراخوان عمومی با حجم بالایی از تقاضا در این رابطه مواجه می شویم.

تاريخ درج خبر 88/10/9 Iran IT Analysis and News

jooya
03-01-2010, 10:11
توی بندرعباس ، مرکز شهید قندی از مخابرات سرویس گرفتم .

سرویس 128 گرفتم ، سرعت دانلودم بین 18-20 هست ، سرعت آپلود 7

ماهی 10 تومن ، 15 تومن هم بابت راه اندازی و پشتیبانی می گیرند ، البته اگه مودم رو از خودشون بگیرید این هزینه 15 تومن حذف میشه ( یه طوای روی مودم می کشن)

فقط پشتیانی تطیله وگرنه ، بقیه مواردش خیلی بهتره از شرکتهای خصوصیه . من هم سرویس رو از شاتل گرفته بود 34 هزار تومن ، قطیش و قیلـــترش بیشتر بود .

فقط من کفم بریده ، شهری مثل بندرعباس که از نظر خدمات آخر بود ، چطوری اولین شهری بود که اینترنت دولتی داد !

فقط سرعت بالاتر از 128 رو مثل شرکتهای خصوصی نمیدن ، خیلی سخت می گیرند .

DrXoX
03-01-2010, 12:59
توی بندرعباس ، مرکز شهید قندی از مخابرات سرویس گرفتم .

سرویس 128 گرفتم ، سرعت دانلودم بین 18-20 هست ، سرعت آپلود 7

ماهی 10 تومن ، 15 تومن هم بابت راه اندازی و پشتیبانی می گیرند ، البته اگه مودم رو از خودشون بگیرید این هزینه 15 تومن حذف میشه ( یه طوای روی مودم می کشن)

فقط پشتیانی تطیله وگرنه ، بقیه مواردش خیلی بهتره از شرکتهای خصوصیه . من هم سرویس رو از شاتل گرفته بود 34 هزار تومن ، قطیش و قیلـــترش بیشتر بود .

فقط من کفم بریده ، شهری مثل بندرعباس که از نظر خدمات آخر بود ، چطوری اولین شهری بود که اینترنت دولتی داد !

فقط سرعت بالاتر از 128 رو مثل شرکتهای خصوصی نمیدن ، خیلی سخت می گیرند .

چند روز طول کشید که اینترنت بهت بدن؟

ak313
03-01-2010, 19:54
بالاخره adsl مخابراتی من هم راه افتاد سندم رو 32 و ریسیو رو 128 تعریف کردن و دانلود هم ثابته تقریبا 14.5 کیلوبایت . هرچی باشه صد در صد از دایل آپ بهتره . البته این سرویس ترافیکش نا محدوده یعنی اگه کسی آخرش باشه می تونه یه گیگ دانلود کنه اما می ارزه آدم یه روز سیستمش رو روشن بزاره. ویندوز و فیلم هم که تو بازار هست منم که الحمد لله اهل هیچ نوع فیلمی نیستم پس فعلا راضیم تا بعد

mo_ho
03-01-2010, 23:33
بالاخره adsl مخابراتی من هم راه افتاد سندم رو 32 و ریسیو رو 128 تعریف کردن و دانلود هم ثابته تقریبا 14.5 کیلوبایت . هرچی باشه صد در صد از دایل آپ بهتره . البته این سرویس ترافیکش نا محدوده یعنی اگه کسی آخرش باشه می تونه یه گیگ دانلود کنه اما می ارزه آدم یه روز سیستمش رو روشن بزاره. ویندوز و فیلم هم که تو بازار هست منم که الحمد لله اهل هیچ نوع فیلمی نیستم پس فعلا راضیم تا بعد

شما تهران هستید ؟ اگه آره ؛ کدوم منطقه مخابراتی ؟ قیمتش چقدره ؟ مودم خودشون میدن ؛ یا باید خودمون بخریم ؟

Guts
04-01-2010, 17:57
اگر قیمت‌ها این باشه که ISPها برشکسته میشن همشون، قیمت ISP حداقل 5-6 برابر این قیمته، کجا میشه ADSL 1mb نامحدود گرفت 38 تومن؟

reb
04-01-2010, 19:22
برای سعادت باد که فیبره یکی از آشناها تونست از مخابرات بگیره البته هیچ شرکتی نبود که بده ولی بنده بشخصه حاضر نیستم بگیرم چون 15 کیلو بایت فاجعه است البته برای شما و اون دوست سعادت آبادی راهی نیست و بهتر از دایال آپه ولی دیگران که میتونن از شرکتها بگیرن اول فکر کنن ببین میتونن با 15 کیلو بایت کنار بیان یا نه.

mehrdad38
04-01-2010, 19:47
برای سعادت باد که فیبره یکی از آشناها تونست از مخابرات بگیره البته هیچ شرکتی نبود که بده ولی بنده بشخصه حاضر نیستم بگیرم چون 15 کیلو بایت فاجعه است البته برای شما و اون دوست سعادت آبادی راهی نیست و بهتر از دایال آپه ولی دیگران که میتونن از شرکتها بگیرن اول فکر کنن ببین میتونن با 15 کیلو بایت کنار بیان یا نه.

البته باید بگم که مناطقی که دارای فیبر نوری هستن با درخواست مشترک امکان ایجاد خطوط با کابل مسی و ارائه ADSL فراهمه. فقط یه کم برو بیا داره.:46:

Guts
04-01-2010, 19:50
خوب 128 گرفته باشه همینه سرعت 128 دیگه، اگر 15-16 کیلوبایت بده که خوب داره میده.

Guts
04-01-2010, 19:51
آقا اون لیستی هست که همه مناطق تحت پوشش ADSL مخابرات رو نشون بده؟ اونی که تو سایتشه خیلی مشخص نیست کاملم نیست انگار.

mehrdad38
04-01-2010, 19:58
آقا اون لیستی هست که همه مناطق تحت پوشش ADSL مخابرات رو نشون بده؟ اونی که تو سایتشه خیلی مشخص نیست کاملم نیست انگار.

دوست عزیز تمام مراکز مخابراتی که تجهیزات ADSL رو دارن و شرکت های PAP الان دارن در این مراکز سرویس می دن موظف به ارائه سرویس ADSL هستن.

metal gear
04-01-2010, 20:09
سلام

آقا من از تاپیک که صفحه ی اول گذاشتین منطقه 4 تهران رو دیدم مرکز مخابراتی ما نبود توش!!مرکز ما شهید عاطف هست.

اینترنت رو خود مخابرات مستقیم میده ؟ اون شرکت هایی که تو لیست اسمشون هست برای چیه پس؟
لیست ناقصه یا کامله؟
چطور باید متوجه شد ارائه میدن یا نه؟؟ کلا پول شارژ + نصب و راه اندازی برایه دفعه اول چقدر میشه؟
برو بیا برای چی داره؟ یعنی کسی مسئول نداره که مثل شرکت ها ی دیگهخودشون راه اندازی کنن؟
رانژه همون 7-8 روزه؟
کسی استفاده کرده از کیفیت راضی هست؟ تپ و تپ قطع نمیشه؟!

قمت هاش که مفته!!! من 192 میگیرم از سپنتا با 21 دانلود میکنم 40 تومن!!!!! اینا 512 میدن 21 تومن!!!!! یعنی سرعت دانلود 52-53!!!

mehrdad38
04-01-2010, 20:24
سلام

آقا من از تاپیک که صفحه ی اول گذاشتین منطقه 4 تهران رو دیدم مرکز مخابراتی ما نبود توش!!مرکز ما شهید عاطف هست.

اینترنت رو خود مخابرات مستقیم میده ؟ اون شرکت هایی که تو لیست اسمشون هست برای چیه پس؟
لیست ناقصه یا کامله؟
چطور باید متوجه شد ارائه میدن یا نه؟؟ کلا پول شارژ + نصب و راه اندازی برایه دفعه اول چقدر میشه؟
برو بیا برای چی داره؟ یعنی کسی مسئول نداره که مثل شرکت ها ی دیگهخودشون راه اندازی کنن؟
رانژه همون 7-8 روزه؟
کسی استفاده کرده از کیفیت راضی هست؟ تپ و تپ قطع نمیشه؟!

قمت هاش که مفته!!! من 192 میگیرم از سپنتا با 21 دانلود میکنم 40 تومن!!!!! اینا 512 میدن 21 تومن!!!!! یعنی سرعت دانلود 52-53!!!

هنوز مخابرات اعلام رسمی و عمومی برای ارئه ADSL مستقیم نکرده و رسما از ابتدای بهمن ماه فراخوان میده. اگر ISP ( هر شرکتی ) تو مرکز مخابراتی شما سرویس می ده اون مرکز موظف به ارائه سرویس مستقیم هست. اون برو بیا که گفتم برای دوستمون بود که خطتشون فیبر نوری هست. من از کسایی که تجربه داشتن پرسیدم، اکثرا راضی بودن.

metal gear
04-01-2010, 20:34
آخه اصلا تویه منطقه 4 تهران که باید مرکز ما باشه نیست کلا!!! یعنی نمیده؟؟

از مرکز های اصلی تهرانپارس هست!

mehrdad38
04-01-2010, 20:43
مديرعامل شركت مخابرات استان تهران گفت: 100هزار پورت پرسرعت در تهران نصب شده كه از اين تعداد 30 هزار پورت راه اندازی شده و مناقصه ايجاد 600 هزار پورت ديگر نيز در حال برگزاری است.

محمد روح الهي اظهار داشت: 100هزار پورت پرسرعت در تهران آماده نصب و راه اندازي است كه از اين تعداد حدود 30 هزار پورت راه اندازي شده و مقدماتي از لحاظ مسائل مالي و قبوض دارد كه در حال رسيدگي است. مديرعامل شركت مخابرات استان تهران افزود: از اوايل بهمن ماه، مركز به مركز اعلام مي‌كنيم كه اگر تقاضايي براي پورت هاي پرسرعت وجود دارد متقاضيان مراجعه كنند تا واگذار شود. وي در خصوص اينكه آيا مناقصه خريداري و نصب تجهيزات 600 هزار پورت پرسرعت شركت مخابرات استان تهران، به اين تعداد پورت‌هايي كه قرار است در بهمن ماه واگذار شود ارتباطي دارد، گفت: راه‌اندازي 600 هزار پورت پروژه اي است كه علاوه بر 100 هزار پورت فعلي در حال انجام است.

روح الهي ادامه داد: مناقصه پروژه 600 هزار پورت در حال برگزاري است و چنانچه اين مناقصه برنده داشته باشد، قرارداد آن منعقد و بر اساس زمان بندي اجراي پروژه مشخص مي گردد. وي در خصوص اينكه تعداد 100 هزار پورت جوابگوي چه مقدار نياز بازار است، گفت: تصور مي كنيم اين تعداد پورت براحتي در بازار جذب شود و همچنين ظرف چند ماه آينده با به نتيجه رسيدن پروژه 600 هزار پورت بتوانيم اگر نيازي هست برطرف كنيم.

مديرعامل شركت مخابرات استان تهران همچنين در مورد اينكه آيا در بهمن ماه سال جاري، واگذاري پورت پرسرعت از سوي مخابرات از طريق فراخوان عمومي اعلام مي شود نيز تصريح كرد: به تدريج كه كارها آماده شود منطقه به منطقه در استان تهران اعلام مي‌شود تا كساني كه متقاضي هستند براي خريد مراجعه كنند.

١٣/١٠/١٣٨٨ به نقل از سایت شرکت مخابرات تهران

mary83
04-01-2010, 22:11
مديرعامل شركت مخابرات استان تهران گفت: 100هزار پورت پرسرعت در تهران نصب شده كه از اين تعداد 30 هزار پورت راه اندازی شده و مناقصه ايجاد 600 هزار پورت ديگر نيز در حال برگزاری است.

محمد روح الهي اظهار داشت: 100هزار پورت پرسرعت در تهران آماده نصب و راه اندازي است كه از اين تعداد حدود 30 هزار پورت راه اندازي شده و مقدماتي از لحاظ مسائل مالي و قبوض دارد كه در حال رسيدگي است. مديرعامل شركت مخابرات استان تهران افزود: از اوايل بهمن ماه، مركز به مركز اعلام مي‌كنيم كه اگر تقاضايي براي پورت هاي پرسرعت وجود دارد متقاضيان مراجعه كنند تا واگذار شود. وي در خصوص اينكه آيا مناقصه خريداري و نصب تجهيزات 600 هزار پورت پرسرعت شركت مخابرات استان تهران، به اين تعداد پورت‌هايي كه قرار است در بهمن ماه واگذار شود ارتباطي دارد، گفت: راه‌اندازي 600 هزار پورت پروژه اي است كه علاوه بر 100 هزار پورت فعلي در حال انجام است.

روح الهي ادامه داد: مناقصه پروژه 600 هزار پورت در حال برگزاري است و چنانچه اين مناقصه برنده داشته باشد، قرارداد آن منعقد و بر اساس زمان بندي اجراي پروژه مشخص مي گردد. وي در خصوص اينكه تعداد 100 هزار پورت جوابگوي چه مقدار نياز بازار است، گفت: تصور مي كنيم اين تعداد پورت براحتي در بازار جذب شود و همچنين ظرف چند ماه آينده با به نتيجه رسيدن پروژه 600 هزار پورت بتوانيم اگر نيازي هست برطرف كنيم.

مديرعامل شركت مخابرات استان تهران همچنين در مورد اينكه آيا در بهمن ماه سال جاري، واگذاري پورت پرسرعت از سوي مخابرات از طريق فراخوان عمومي اعلام مي شود نيز تصريح كرد: به تدريج كه كارها آماده شود منطقه به منطقه در استان تهران اعلام مي‌شود تا كساني كه متقاضي هستند براي خريد مراجعه كنند.

١٣/١٠/١٣٨٨ به نقل از سایت شرکت مخابرات تهران

ققط 100 هرار تا
اینکه کمه
کاش به ما هم یدن
ما که مرکز مون مدارک قیول نمی کنه فکر می کنی چی می شه؟

reb
04-01-2010, 22:17
البته باید بگم که مناطقی که دارای فیبر نوری هستن با درخواست مشترک امکان ایجاد خطوط با کابل مسی و ارائه ADSL فراهمه. فقط یه کم برو بیا داره.:46:

نه برادر شما فیبر نوری رو با pcm اشتباه گرفتید.

mehrdad38
04-01-2010, 23:58
ققط 100 هرار تا
اینکه کمه
کاش به ما هم یدن
ما که مرکز مون مدارک قیول نمی کنه فکر می کنی چی می شه؟

دقیقا من هم مشکل شما رو دارم ( مرکز مخابراتی بهشتی ) درد دلم و تازه کردی. الان 3 ماهه که مخابراتمون مدرک قبول نمی کنن. میگن داریم روترهامونو عوض می کنیم. من نمی دونم تو این 3 ماه عوض نشد؟ 2 حالت داره یا اینکه تا اوایل بهمن مشکل درست میشه و مثل آدم پورت می دن یا می گن برید بیرون ما پورت نمی دیم. باید منتظر موند.

نه برادر شما فیبر نوری رو با pcm اشتباه گرفتید.

نه عزیزم من در مورد فیبر صحبت کردم. همین مشکل برای دوست من بوجود اومده بود باید خیلی پافشاری و خلاصه بری و بیای تا کارت رو راه بندازن.

آخه اصلا تویه منطقه 4 تهران که باید مرکز ما باشه نیست کلا!!! یعنی نمیده؟؟

از مرکز های اصلی تهرانپارس هست!

مگه میشه منطقه 4 ADSL نداشته باشه. برو تو سایت یه شرکت PAP شماره تلفنت رو از نظر پوشش ADSL چک کن. اگر OK بود تا اوایل بهمن منتظر بمون تا فراخوان بدن.

ak313
06-01-2010, 15:58
انصافا سرعتشون واقعیه برای من که 128 دانلودم همشه حدود همون 15 هستش . وپینگ رو هم امروز تست کردم 340 بود البته اگه کسی می خواد روی آپلودش حساب کنه بی خیال شه چون send رو یک چهارم ریسیو تنظیم می کنن

Guts
07-01-2010, 15:21
عجب بدبختی داریما، بدترین منطقه مخابراتی تهران برای ADSL منطقه 2 مخابراتی هست (شامل پاسداران، قطریه ...)، کلاً تعطیلات آخبر هفته هستن همه مراکزش الان بیش از 2 ساله هیچ پورت خالی ندارن، حالا الانم قرار نیست مخابرات هیچ کاری کنه یا سرویس‌های خودش رو تو این منطقه بده.

maghzae-motefaker
09-01-2010, 19:28
دوستان ما تو آيت الله كاشاني هستيم.رفتم گفتم به من Adsl بديد:31:.گفتن فقط به اساتيد دانشگاه و كارمندهاي مخابرات.تازه تا 8mb داره.مثل اينكه تا 2mb هم براشون رايگانه.
بعد گفتش كه به افراد معمولي و دانشجوها هم از اوايل بهمن ماه هرچي پورت اضافه اومد ميديم.:41:

AmiRreZA_RAcEr
09-01-2010, 19:33
دوستان ما تو آيت الله كاشاني هستيم.رفتم گفتم به من Adsl بديد:31:.گفتن فقط به اساتيد دانشگاه و كارمندهاي مخابرات.تازه تا 8mb داره.مثل اينكه تا 2mb هم براشون رايگانه.
بعد گفتش كه به افراد معمولي و دانشجوها هم از اوايل بهمن ماه هرچي پورت اضافه اومد ميديم.:41:

به اساتید دانشگاه میدن ! ؟ تو هر شهری یا فقط تهران ؟! :31: چی میدن حالا !؟ ADSL دارم ولی اگه چیزی مفتی میدن بگید ماهم بگیریم !! چی میدن ؟

mehrdad38
10-01-2010, 11:38
شرکت های ارایه دهنده اینترنت پرسرعت درحالی از شرکت مخابرات ایران خواستار پرداخت مابه التفاوت کاهش تعرفه سیم مسی شده اند که مشتریان اینترنت پرسرعت تاکنون تعرفه سه هزار تومانی را به این شرکت ها پرداخت کرده اند.
به گزارش عصرارتباط، تاکنون رقم های متفاوت 9، 20 و 25 میلیارد تومانی بابت بدهی مخابرات به این شرکت ها عنوان شده درحالی که از بازپرداخت مابه التفاوت آن به مشترکان سخنی به میان نیامده است.
شرکت مخابرات در نامه ای که به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارسال کرده، خواهان بررسی و تشخیص این موضوع شده است تا بتواند این تعرفه را به مشترکان بازگرداند.
محمد روح الهی - مدیرعامل شرکت مخابرات ایران- در این باره به خبرنگار ما، گفت: رگولاتوری درباره نحوه پرداخت بدهی شرکت مخابرات ایران از محل تعرفه سیم مسی برای دریافت اینترنت پرسرعت تصمیم می گیرد.
او افزود: شرکت مخابرات به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی پیشنهاد داده تا بدهی این شرکت بابت هزینه خدمات ارتباطی به مشترکان اینترنت پرسرعت را به حساب این سازمان واریز کرده و رگولاتوری درباره نحوه پرداخت آن به مشترکان اقدام کند.
تعرفه سیم مسی که علیرغم ابلاغ مصوبه آن از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از سوی شرکت مخابرات ایران و حتی شرکت های ارایه دهنده اینترنت پرسرعت اجرا نشد، (تنها شرکت صبانت مصوبه را اجرا کرد و مبلغ هزار تومان از مشترکان دریافت کرد) موجب شد تا پای مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران را به دادگاه باز کند تا مراجع قضایی درباره آن تصمیم گیری کنند.
این موضوع که در نهایت با تصمیم قاطع رگولاتوری مبنی بر الزام رعایت آن ختم شد، اکنون به مرحله بازپرداخت هزینه های اخذ شده از مشترکان رسیده که هنوز مشخص نیست آیا دریافت کننده دو هزار تومان مابه التفاوت این مبلغ به دست مشترکانی که شاید دیگر مشتری آن شرکت نیستند، خواهد رسید یا شرکت های ارایه دهنده این خدمت آن را دریافت می کنند و مسوول توزیع آن خواهند شد.
روح اللهی مبلغ های اعلام شده مبنی بر میزان بدهی شرکت مخابرات به شرکت های pap را تکذیب کرده و با اشاره به این که مبلغ قابل پرداخت از سوی شرکت مخابرات بسیار کم تر از رقم های اعلام شده است، گفت: اخبار منتشر شده در این رابطه مخدوش است زیرا شرکت های ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت هنوز پولی به ما نداده اند و در حساب ها به شرکت مخابرات بدهکار هستند.
صورتحساب های میان شرکت مخابرات و شرکت های ارایه دهنده اینترنت پرسرعت موضوعی است که به محل منازعات اخیر دو طرف مبدل شده است، بر همین اساس هم شرکت مخابرات به دلیل تبادلات مالی میان دو شرکت هنوز خود را موظف به مطالبات این شرکت ها نکرده است.
مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران، افزود: شرکت های pap از محل حساب های بین دو طرف به شرکت مخابرات بدهکار هستند و بر همین اساس نمی توان رقمی را هنوز به عنوان بدهی برای این شرکت در نظر گرفت.
مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران، گفت: تاکنون نیز تنها یک شرکت بدهی مخابرات از محل تعرفه سیم مسی را به شرکت مخابرات اعلام کرده که آن نیز مغایرت داشته که باید بررسی شود.
روح الهی گفت: شرکت مخابرات از اول فروردین ماه 88 مصوبه کاهش تعرفه سیم مسی از سه هزار تومان به یک هزار تومان را اجرا کرده و برای برگشت مابه التفاوت این تعرفه به مشترکان از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی استعلام کرده ایم.
او همچنین پرداخت این هزینه از سوی برخی از شرکت های مخابرات استانی را رد کرد و گفت: هنوز تصمیم نهایی برای این موضوع اتخاذ نشده است تا رگولاتوری نتیجه را اعلام کند.
عبدالمجید بیدختی نژاد – مسوول دبیرخانه شرکت های pap- نیز از رقم دقیق بدهی شرکت مخابرات ایران و شرکت هایی که یک هزار و یا سه هزار تومان بابت تعرفه سیم مسی از مشترکان دریافت کرده اند، اظهار بی اطلاعی کرد.
شرکت های ارایه دهنده اینترنت پرسرعت درحالی بابت مصوبه کاهش تعرفه سیم مسی از سه هزار تومان به یک هزار تومان از شرکت مخابرات ایران ادعای خسارت و بازگشت بدهی کرده اند که تاکنون و هنوز هم تعدادی از شرکت های pap همان تعرفه سه هزار تومانی را از مشترکان دریافت کرده و می کنند که روح الهی تشخیص این موضوع را بر عهده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی عنوان کرد.
در این میان تنها صابر فیضی - مدیرعامل شرکت مخابرات ایران- مشترکان این سرویس را مدنظر قرار داده و خواستار بازگشت این هزینه به شخص مشترکان شده است.
او گفته است: از شرکت های ارایه کننده خدمات اینترنت پرسرعت خواسته ایم تا مدارک خود را مبنی بر هزینه اجاره سیم مسی که چه مقدار از این بابت از آن ها اخذ کرده اند، به مخابرات ارایه کنند تا شرکت مخابرات بر اساس مدارک، ما به التفاوت قیمت آبونمان سیم مسی را محاسبه و پرداخت کند.

اخبار فناوري اطلاعات و ارتباطات 88/10/19

karajwizard
10-01-2010, 17:03
سلام.این تعرفه رو از کجا آوردین؟آیا در کرج هم ارائه میشه یا فقط خود تهرونه؟

mehrdad38
10-01-2010, 18:55
سلام.این تعرفه رو از کجا آوردین؟ آیا در کرج هم ارائه میشه یا فقط خود تهرونه؟

اين تعرفه ها رو 2 دوست عزيز كه اسمشون در زير پست اول هست آوردن. كه از كسايي كه از مخابرات سرويس گرفتن جويا شدن. مخابرات به كرات اسم تهران رو به زبون آورده به نظر مياد ابتدا شهر تهران باشه و به تدريج به ساير شهرستان هاي استان تهران واگذار كنن.

sei_pm
10-01-2010, 19:03
سلام.این تعرفه رو از کجا آوردین؟آیا در کرج هم ارائه میشه یا فقط خود تهرونه؟
نه متاسفانه تو کرج نیست حتی تو خود تهران هم تو همه مراکز راه نیافتاده.

mo_ho
10-01-2010, 21:25
نه متاسفانه تو کرج نیست حتی تو خود تهران هم تو همه مراکز راه نیافتاده.

کسی اطلاع داره تو کدوم مراکز تهران ،راه افتاده؟

KING_DESIGNER
10-01-2010, 22:38
همه جا راه افتاده آقا همه جا الی 2240 بدمصب
چقدر تبعیض چقدر آخه به کی باید گفت توی سایت خود مخابرات مراکز رو زده ولی همه هست خیالت راحت همه ...:19:

SIMON137
10-01-2010, 22:44
مخابرات تا چند میگ میده ؟
مثلا به استاد دانشگاه آزاد یا به کارمند مخابرات میدن ؟ :دی

mehrdad38
10-01-2010, 23:35
چقدر تبعیض چقدر آخه به کی باید گفت توی سایت خود مخابرات مراکز رو زده ولی همه هست خیالت راحت همه ...:19:

من چي بگم كينگ ؟ قضيه من رو كه مي دوني. بعد از 3 الي 4 ماه بد بختي تازه به يه ته سرويسي رسيدم. مخابراتمون هنوز بعد از اين همه مدت مشكلش برطرف نشده. به نظر من اين مركز مخابراتي ( بهشتي ) رو حموم عمومي كنن بهتره.:13::13::2::2::2::2:

مخابرات تا چند میگ میده ؟
مثلا به استاد دانشگاه آزاد یا به کارمند مخابرات میدن ؟ :دی

اگر منظورت از مگ سرعته تا 2 مگابيت بر ثانيه و اگر منظورت حجم مصرفي يا همون ترافيكه بايد بگم كليه سرويس هاي مخابرات نامحدوده. البته براي افراد فرهنگي مانند استادا و دانشجو بهتر و راحت تر كنار ميان. كارمندان مخابرات ديگه جاي خود دارد. البته گاهي كوزه گر از كوزه شكسته آب مي خوره مصداق پيدا مي كنه.

sei_pm
10-01-2010, 23:45
شما میشه لینک سایت مخابرات رو که توش پیشماره هایی که فعال شدند رو بدید.

sei_pm
11-01-2010, 00:30

دو حالت داره اگر شما درست بگی :
یکی اینکه به خاطر ایشون رفتند کافوی مسی گذاشتند . یکی اینکه تو اون محل کافوی مسی موجود بوده و یکی رو بد بخت کردند انداختند رو فیبر و ایشون رو خوشیخت کردند و گذاشتند رو مسی. به نظر من هر دوش محاله .
تو مورد اول باید از مخابرات تا سر کافو رو بکنند در مورد دوم باید کابل رو از سر پست قط کنند و یک کابل جدید از پست قدیمی که مسی باشه بکشند در هر صورت چون برای مخابرات هزینه بر هست اینکار رو نمیکنه. ولی تو PCM فقط جای سیم رو تو پست عوض می کنند و هزینش اینه که پیمانکار بره سر پست .

mehrdad38
11-01-2010, 00:51
دو حالت داره اگر شما درست بگی :
یکی اینکه به خاطر ایشون رفتند کافوی مسی گذاشتند . یکی اینکه تو اون محل کافوی مسی موجود بوده و یکی رو بد بخت کردند انداختند رو فیبر و ایشون رو خوشیخت کردند و گذاشتند رو مسی. به نظر من هر دوش محاله .
تو مورد اول باید از مخابرات تا سر کافو رو بکنند در مورد دوم باید کابل رو از سر پست قط کنند و یک کابل جدید از پست قدیمی که مسی باشه بکشند در هر صورت چون برای مخابرات هزینه بر هست اینکار رو نمیکنه. ولی تو PCM فقط جای سیم رو تو پست عوض می کنند و هزینش اینه که پیمانکار بره سر پست .

عزيزم من مكتوب دارم گفته وزير ارتباطات كه مي گه هر كي بخواد روي بستر فيبر نوري ADSL داشته باشه ما ارائه مي ديم منتها مستلزم پرداخت هزينه ست كه اين حرف اشاره به پرداخت از طرف خود مشتري مي كنه.

KING_DESIGNER
11-01-2010, 00:52
شما میشه لینک سایت مخابرات رو که توش پیشماره هایی که فعال شدند رو بدید.
لینکشو بچه ها گذاشته بودند دادا
ولی توی سایت مخابرات عنوانش این بود
لیست مراکز منتخب برای ارائه سرویس اینترنت پرسرعت ( یه همچین چیزی ولی منتخب رو داشت ):13:

sei_pm
11-01-2010, 01:39
لینکشو بچه ها گذاشته بودند دادا
ولی توی سایت مخابرات عنوانش این بود
لیست مراکز منتخب برای ارائه سرویس اینترنت پرسرعت ( یه همچین چیزی ولی منتخب رو داشت ):13:
حتما این رو میگید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] HQwAkOlBXeURnblRnbvNGfABDQ6UGc5RVZyVHdjVnc0NHfAVDM xUDQ6UGb0lGd

karajwizard
11-01-2010, 12:57
اگه به تمام شهرها بدن خیلی عالی میشه و همین ISP های لاشخور که بابت سرویس 64 نامحدود ماهیانه 19 تومن ملت رو سر کیسه میکنن حالشون جا میاد اون وقته که رقابت بین شرکت های خصوصی شروع بشه که به نفع مصرف کننده ست

Bs_panzer
11-01-2010, 13:07
من نگاه کردم 8805 اصلا نبود !

بعد دیگه مثه شرکتا راحت 1 مگ یا 512 نمی دن ؟

mo_ho
11-01-2010, 14:07
توی اون لینک که چند صفحه قبل بود بعضی مراکز مثل باهنر نیستن.
یعنی این مرکز نمیتونه سرویس بده ؟

mehrdad38
11-01-2010, 14:09
من نگاه کردم 8805 اصلا نبود !

بعد دیگه مثه شرکتا راحت 1 مگ یا 512 نمی دن ؟

آره ديگه بايد يا نامه دانشجويي داشته باشي يا از طريق شركت اقدام كني. مخابرات گير ديگه.

shervin83
12-01-2010, 09:49
حتما این رو میگید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] HQwAkOlBXeURnblRnbvNGfABDQ6UGc5RVZyVHdjVnc0NHfAVDM xUDQ6UGb0lGd

چرا پیش شماره 2 تو این لیست مخابرات نیست ؟

vahid78
12-01-2010, 10:09
دوستان غیز از تهران چه شهرهای دیگه اینترنت دولتی میدن؟!!؟

maghzae-motefaker
12-01-2010, 12:33
من ميخوام بگيرم.ولي خيلي ميترسم.
ميترسم چك كنن.اون وقت هر كاري بكنم ميفهمن.

KING_DESIGNER
12-01-2010, 14:14
داداش بندرعباس هم میدن که توی همین فروم هم تاپیک مجزا داره
ولی یارو وزیره گفته میدیم به همه جا میدیم صبر کن یه خورده یه صد سال اولش سخته ولی میاد !!چرا عجله میکنی پدرجان میاد:31:

sei_pm
12-01-2010, 14:30
تهران رو هیشکی نیومده قطعی بگه دارند ADSL میده ولی بندرعباس و خراسان و اصفهان 100% دارند میدند و فقط رو DLC یعنی فیبر نوری سرویس میدهند که حق خصوص ها ضایع نشه.

mehrdad38
12-01-2010, 18:43
تهران رو هیشکی نیومده قطعی بگه دارند ADSL میده ولی بندرعباس و خراسان و اصفهان 100% دارند میدند و فقط رو DLC یعنی فیبر نوری سرویس میدهند که حق خصوص ها ضایع نشه.

روي فيبر نوري؟ :18: اين آقا وزيره گفته هر كي روي فيبر نوري بخواد مي ديم منتها هزينه اش زياده كه بايد مشتري بده. اين طوري كسي از ADSL مخابرات استقبال نمي كنه. :41:

sei_pm
12-01-2010, 19:39
روي فيبر نوري؟ :18: اين آقا وزيره گفته هر كي روي فيبر نوري بخواد مي ديم منتها هزينه اش زياده كه بايد مشتري بده. اين طوري كسي از ADSL مخابرات استقبال نمي كنه. :41:

خوبه پستهایی رو که میزنید مطالعه کنید:
اگر منظور شما این باشد

این وزیر هم حق داره وقتی پهنای باند واسه ADSL نداریم شما می خواهید تا در خونه فیبر بکشند.
منظور وزیر اینه که اگر کسی فیبر نوری می خواد مثل کشورهای اروپایی ما می تونیم به هزینه خودش اینکار رو بکنیم . الان فوقش 3 تا 5 کیلومتر فیبر می کشند برای یه کافو خوب مسلمه ارزونتر از این در میاد 3 تا5 کیلومتر سیم 1000 تا 3000 زوجه بکشند . از کافو تا در خونه هم چون فاصلش کمتر از 800 متره سیم مسی می کنند. حالا این بنده خدا گفته ما برای هرکی بخواد این کار رو می کنیم یعنی 800 متر رو هم فیبر میکنیم منتها باید هزینه رو خودش بده که واسه یه نفر 800 متر بخواد فیبر بکشه فقط 5 میلیون پول کندن خیابون باید بده . رو فیبر هم مخابرات فقط سرویس میده چون تو یه کافوی 1 متری که نمیشه 10 شرکت بیاند Dslam بگذارند.

KING_DESIGNER
12-01-2010, 20:32
خوبه پستهایی رو که میزنید مطالعه کنید:
اگر منظور شما این باشد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین وزیر هم حق داره وقتی پهنای باند واسه ADSL نداریم شما می خواهید تا در خونه فیبر بکشند.
منظور وزیر اینه که اگر کسی فیبر نوری می خواد مثل کشورهای اروپایی ما می تونیم به هزینه خودش اینکار رو بکنیم . الان فوقش 3 تا 5 کیلومتر فیبر می کشند برای یه کافو خوب مسلمه ارزونتر از این در میاد 3 تا5 کیلومتر سیم 1000 تا 3000 زوجه بکشند . از کافو تا در خونه هم چون فاصلش کمتر از 800 متره سیم مسی می کنند. حالا این بنده خدا گفته ما برای هرکی بخواد این کار رو می کنیم یعنی 800 متر رو هم فیبر میکنیم منتها باید هزینه رو خودش بده که واسه یه نفر 800 متر بخواد فیبر بکشه فقط 5 میلیون پول کندن خیابون باید بده . رو فیبر هم مخابرات فقط سرویس میده چون تو یه کافوی 1 متری که نمیشه 10 شرکت بیاند Dslam بگذارند.
شما درست میگی . .................................../.

Guts
13-01-2010, 12:51
منم امروز رفتم منطقه مخابراتیمون، منطقه 2 مخابراتی مرکز پاسداران که خیلی هم فحش میدادم بهش چون چند سال پورت خالی ADSL ندارن اصلاً و فقطم داتک و شاتل و فکر کنم یه شرکت دیگه تو این منطقه سرویس میدن؛ با تعجب دیدم ثبت نام میکنن البته فعلاً فقط برای اساتید دانشگاه و پزشک‌ها، 128 هم ماهی 10 تومن و سرعت بالاتر هم فعلاً خبری نیست حتی مسئولش نمیدونست اصلاً سرعت بالاتری قراره بدن یا نه، در مورد شروع ثبت نام برای عموم هم اطلاعی نداشتن.

starpars
13-01-2010, 21:10
البته مخابرات بندرعباس فعلا فقط روی خطوط مسی adsl میده و روی فیبر نوری نمیده. صحبت رئیس مخابرات هم این بود که چون شرکتای خصوصی توی مهلتی که داشتن نتونستن به تعهداتشون عمل کنن خودمون وارد شدیم.
همین شرکتا توی بندرعباس سرعت 64 نامحدود رو 22 تومن میدن 128 نا محدود هم الان پارس آنلاین میده 63 تومن شاتل هم همینو میده 35 تومن که محدودیتش 10 گیگه

mehrdad38
13-01-2010, 23:58
تا اول بهمن ماه ديگه چيزي نموده ما صبر مي كنيم ببينيم مخابرات مي خواد چكار كنه. ما خوشبينانه به قضيه نگاه مي كنيم. انشا الاه كه بدون هيچ مشكل به تمام متقاضيان پورت پر سرعت بدن. اميدوارم

shab_2008
14-01-2010, 08:55
اخه مخابرات به چه دردی میخوره که ادم ازش adsl بگیره.وقتی شبانه رایگان نداره یعنی مفتش گرونه

SIMON137
14-01-2010, 08:59
اخه مخابرات به چه دردی میخوره که ادم ازش adsl بگیره.وقتی شبانه رایگان نداره یعنی مفتش گرونه
سرویس نامحدود مگه شبانه و روزانه داره ؟ :دی

Bs_panzer
15-01-2010, 14:24
من نمی دونم چرا بالاتر از 128 نمیدن ؟!

می ترسن به مردم خوش بگذره !

میگن فقط دانشجو و استاد و ....

دانشجو و استاد هم آخه مگه می خواد چی کار کنه ؟ می خواد تحقیق کنه که 128 هم برای صفحه باز کردن خوبه فیلم دانلود می کنه ؟
یا به همه بدن یا خبر مرگشون ندن کلا از شرکتا میگیریم 

مخابرات کره رو ببینید گریتون در میاد !

کسانی که گرفتن برای پشتیبانی به کجا زنگ میزنن ؟ 17 ؟ :34:

mary83
15-01-2010, 22:31
بلاخره الان مخابرات adsl می ده یا نه؟؟ من برم گیر بدم بهشون یا هنوز شروع نشده ؟؟ منطقه 6 - فرد اسدی هسیم :41::23::42::19::37::45:
تنکس:11::10::wub:

isbn
15-01-2010, 22:35
بلاخره الان مخابرات adsl می ده یا نه؟؟ من برم گیر بدم بهشون یا هنوز شروع نشده ؟؟ منطقه 6 - فرد اسدی هسیم :41::23::42::19::37::45:
تنکس:11::10::wub:

فعلا که خبری نیست گفته از اول بهمن میده حالا باید دید چه میشه.

Guts
16-01-2010, 21:19
من نمی دونم چرا بالاتر از 128 نمیدن ؟!

می ترسن به مردم خوش بگذره !

میگن فقط دانشجو و استاد و ....

دانشجو و استاد هم آخه مگه می خواد چی کار کنه ؟ می خواد تحقیق کنه که 128 هم برای صفحه باز کردن خوبه فیلم دانلود می کنه ؟
یا به همه بدن یا خبر مرگشون ندن کلا از شرکتا میگیریم

مخابرات کره رو ببینید گریتون در میاد !

کسانی که گرفتن برای پشتیبانی به کجا زنگ میزنن ؟ 17 ؟ :34:
فعلاً که کلاً 128 بیشتر نمیده، یعنی به اساتید و شرکت‌ها و پزشک‌ها فقط 128 میده، سرعت بالاتر فعلاً نداره.
اون چیزیم که من دیدم بعید میدونم هفته دیگه فروش عمومیش شروع بشه، اون مسئولش که هیچی نمیدونست اصلاً.

mehrdad38
16-01-2010, 22:36
فعلاً که کلاً 128 بیشتر نمیده، یعنی به اساتید و شرکت‌ها و پزشک‌ها فقط 128 میده، سرعت بالاتر فعلاً نداره.
اون چیزیم که من دیدم بعید میدونم هفته دیگه فروش عمومیش شروع بشه، اون مسئولش که هیچی نمیدونست اصلاً.

اول كه قرار بود از شهريور ماه پورت ارائه بدن بعد به آذر ماه موكول شد و الان هم به بهمن ماه. اميدواريم اين بار ديگه مخابرات به وعدش عمل كنه و بيشتر از اين متقاضيان رو معطل نكنه. اميد وارم مراكز مخابراتي مثل بهشتي كه در مناطق تجاري و پر تقاضا قرار دارن دست از امتناع از ارائه پورت پرسرعت بردارن و اعتصاب 3 ماهه خودشون رو بشكنن. به اميد خدا.:20:

mary83
17-01-2010, 19:12
اول كه قرار بود از شهريور ماه پورت ارائه بدن بعد به آذر ماه موكول شد و الان هم به بهمن ماه. اميدواريم اين بار ديگه مخابرات به وعدش عمل كنه و بيشتر از اين متقاضيان رو معطل نكنه. اميد وارم مراكز مخابراتي مثل بهشتي كه در مناطق تجاري و پر تقاضا قرار دارن دست از امتناع از ارائه پورت پرسرعت بردارن و اعتصاب 3 ماهه خودشون رو بشكنن. به اميد خدا.:20:

salam
واسه ما که گفتن مرکز درست نمی شه تا اون موقعه !!! ایشالا واسه شما بشه. :11:

mehrdad38
17-01-2010, 21:58
يكي از برنامه‌هاي ما واگذاري اينترنت پرسرعت به مشاغلي خاص مانند خبرنگاران، پزشكان و .... است كه موفق به دريافت خدمات از PAPها نشده‌اند.

ایلنا: خصوصي‌سازي مخابرات، اين امكان را فراهم آورده است كه شركت مخابرات استان تهران بتواند وارد حوزه واگذاري اينترنت پرسرعت شود.
خجسته‌نيا مدير كل روابط عمومي شركت مخابرات استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا يكي از دغدغه‌هاي اصلي اين شركت را ارائه اينترنت پرسرعت دانست و گفت: درحال حاضر ديگر دغدغه‌ مخابرات استان تهران اصلا بحث واگذاري تلفن‌ثابت و به روز رساني آن نيست، به روز كردن واگذاري تلفن‌ثابت در استان تهران بين سال‌هاي 80 تا 85 بود.
وي افزود: هم‌اكنون دغدغه‌ اصلي ما واگذاري اينترنت پرسرعت، واگذاري ديتا و سرويس‌هاي جديد است.
وي ادامه داد: هم‌اكنون واگذاري اينترنت پرسرعت در برخي مناطق مخابراتي مانند 2، 4، 6، 8و...آغاز شده است و بقيه مناطق مخابراتي ديگر درحال آموزش واگذاري اينترنت پرسرعت هستند كه تا آخر ماه جاري اين امر محقق خواهد شد.
مدير كل روابط عمومي شركت مخابرات استان تهران با اشاره به ديگر برنامه‌هاي مخابرات استان در اين راستا اظهارداشت: يكي از برنامه‌هاي ما واگذاري اينترنت پرسرعت به مشاغلي خاص مانند خبرنگاران، پزشكان و ... است كه موفق به دريافت خدمات از PAPها نشده‌اند، همچنين واگذاري ديتا است كه تا پايان ماه انجام خواهد شد.

مخابرات استان تهران 88/10/27

totayma
19-01-2010, 22:28
سلام...در پاسخ دوستان در مورد کیفیت ADSl مخابرات بگم که من خودم با یکی از سرویس های 256 مخابرات که برای یکس از دوستانم بود کار کردم.البته دوستم الان دو ساله که داره و اوایل ماهی 55000 تومان بابت سرویس میداد که قراردادش هم 5ماهه بود یعنع سرجم هر 5 ماه 275000 تومان می داد که الان ماهی 12500 تومان میده.توی سایت Speedtest که امتحان کردم Ping روی 132 بود!!!شرمنده دوستان یادم نبود عکسشو بردارم بهتون نشون بدم:31: سرعت دانلودش با IDM به طور دائم روی 32 تا 34 متغیر بود.اینم یگم دوست من گلشهر کرج هستش و با پارتی ADSL گرفته:5:در کل در حد 256 سرعتش عالی بود حالا شما 2Mb اون رو تصور کنید:31:

starpars
19-01-2010, 22:53
آره کیفیتش خوبه من 128 گرفتم ازشون سرعت دانلودش اکثر اوقات روی 21 هست پینگ هم 265

p30room
19-01-2010, 23:13
سلام
قراره تو کدوم شهر ها داده بشه ؟
توی کل کشور قیمت یکیه ؟
ممنون

mehrdad38
20-01-2010, 00:10
سلام
قراره تو کدوم شهر ها داده بشه ؟
توی کل کشور قیمت یکیه ؟
ممنون

پست اول رو يه نگاه بنداز.......:5:

mehrdad38
20-01-2010, 14:54
طي هفته‌ آينده 60 هزار پورت در تمام مناطق شهر تهران براي واگذاري به درخواست كنندگان آماده است؛ اين امر در حال حاضر در سه منطقه 2 و 6 و 8 كه از نظر امكانات آمادگي داشته‌اند صورت مي‌گيرد.

محمد خجسته‌نيا - مدير كل روابط عمومي شركت مخابرات استان تهران - در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با اعلام اين مطلب اظهار كرد: ‌واگذاري پورت پرسرعت در مناطق 2 ،6 و 8 تهران آغاز شده است كه در روزهاي هفته آينده در تمام مناطق شهر تهران عملياتي خواهد شد.

وي با بيان اين‌كه در حال حاضر به دليل حجم كم امكانات خريداري شده، ‌محدوديت ارائه سرويس داريم، اما طبق برنامه 600 هزار پورت كه از سوي شركت مخابرات استان تهران ارائه خواهد شد، نيمه اول سال آينده و شايد تا تابستان راه‌اندازي و در اختيار كاربران قرار داده مي‌شود.

خجسته‌نيا با بيان اين‌كه ارائه سرويس در مناطقي كه برروي فيبر نوري نيست و روي شبكه مسي قرار دارد، در اولويت است، درباره زمان تحويل ADSL به متقاضيان مناطق مختلف تهران اظهار كرد: بعد از ثبت‌نام به طور معمول بين 24 تا حداكثر 48 ساعت ADSL درخواستي وصل خواهد شد.

وي در پايان خاطرنشان كرد: در شرايطي كه محدوديت ارائه سرويس ADSL در ابتداي كار از سوي شركت مخابرات استان تهران وجود دارد اما مطمئنيم با وجود شركت‌هاي PAP و نيز ارائه اينترنت پرسرعت بي‌سيم مي‌توان به خواست‌هاي متقاضيان پاسخ داد.

شركت مخابرات تهران 88/10/30

mo_ho
20-01-2010, 16:01
خجسته‌نيا با بيان اين‌كه ارائه سرويس در مناطقي كه برروي فيبر نوري نيست و روي شبكه مسي قرار دارد، در اولويت است، درباره زمان تحويل ADSL به متقاضيان مناطق مختلف تهران اظهار كرد: بعد از ثبت‌نام به طور معمول بين 24 تا حداكثر 48 ساعت ADSL درخواستي وصل خواهد شد.

دوستان راهی داره که بدون رفتن به مخابرات بفهمیم ؛ روی فیبر نوری هستیم یا شبکه مسی؟

mary83
20-01-2010, 16:33
طي هفته‌ آينده 60 هزار پورت در تمام مناطق شهر تهران براي واگذاري به درخواست كنندگان آماده است؛ اين امر در حال حاضر در سه منطقه 2 و 6 و 8 كه از نظر امكانات آمادگي داشته‌اند صورت مي‌گيرد.

محمد خجسته‌نيا - مدير كل روابط عمومي شركت مخابرات استان تهران - در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با اعلام اين مطلب اظهار كرد: ‌واگذاري پورت پرسرعت در مناطق 2 ،6 و 8 تهران آغاز شده است كه در روزهاي هفته آينده در تمام مناطق شهر تهران عملياتي خواهد شد.

وي با بيان اين‌كه در حال حاضر به دليل حجم كم امكانات خريداري شده، ‌محدوديت ارائه سرويس داريم، اما طبق برنامه 600 هزار پورت كه از سوي شركت مخابرات استان تهران ارائه خواهد شد، نيمه اول سال آينده و شايد تا تابستان راه‌اندازي و در اختيار كاربران قرار داده مي‌شود.

وي در پايان خاطرنشان كرد: در شرايطي كه محدوديت ارائه سرويس ADSL در ابتداي كار از سوي شركت مخابرات استان تهران وجود دارد اما مطمئنيم با وجود شركت‌هاي PAP و نيز ارائه اينترنت پرسرعت بي‌سيم مي‌توان به خواست‌هاي متقاضيان پاسخ داد.

شركت مخابرات تهران 88/10/30

ما منطفه 6 هسیم اما مرکزمون مدارک قبول نمی کنه!!!! یعنی چی؟؟ می که ثبت نام نداریم!!!! دارن می پیچونن ؟؟؟ :41:

mehrdad38
20-01-2010, 16:59
دوستان راهی داره که بدون رفتن به مخابرات بفهمیم ؛ روی فیبر نوری هستیم یا شبکه مسی؟

نه فكر نمي كنم. بايد بري از مخابرات درخواست استعلام خط بدي. تازه حضوري كار آدم رو انجام نمي دن واي به حال غير حضوري.

ما منطفه 6 هسیم اما مرکزمون مدارک قبول نمی کنه!!!! یعنی چی؟؟ می که ثبت نام نداریم!!!! دارن می پیچونن ؟؟؟:41:

ما هم منطقه 7 هستيم مركز مخابراتي ما بهشتي هم از اوايل مهر تا الان مدرك قبول نمي كنه. امروز هم زنگ زدم ازشون پرسيدم گفت مركز مخابرات بهشتي جز برنامه نيست و فعلا پورت نمي ده. دوستان اگر در مورد پيگيري اين موضوع مي دونن به ما اطلاع بدن. كجا بايد پيگيري كرد؟ چه سازماني بر اين موضوع نظارت داره؟

كارهام مونده با اين اينترنت در پيت ني شه كاري كرد. من ADSL مي خوام.:19:

alex1020
20-01-2010, 17:42
امروز از مرکز مخابراتی منطقه مون در مورد ADSL سوال کردم (‌منطقه 8 شهرداری / منطقه 7 مخابراتی )
گفتند فعلا فقط سرعت 128 و فقط به شرایط دارها می دیم
خانواده شهدا / حانبازارن / اساتید داشتگاه و پزشکان

AM 241
20-01-2010, 19:32
سلام
من خونه اینترنت مخابرات دارم چون فیبر نوریم تقریبا از اردیبهشت تا الان و برای دریافت پورت سه ماه تو نوبت بودم (شبا تو صف میخوابیدم:31:)
البته تو شرکت صبانت هست
مخابرات برای ارائه اینترنت بیشتر از 128 میگه یا باید دانشجو باشی یا باید شرکت داشته باشی
حالا مقایسه
مخابرات
جیکرت خون میشه از 17 سرعت دانلود بیشتر نمیشه البته خیلی کم پیش میاد کمترم بشه تقریبا هر 60 مگ میشه یک ساعت
فقط اینجا یک خاطرم بگم:46:
یکبار مخابرات دیونه شد سرعت دانلودم 80 بود برای 5 ساعت منم از شرمندگیش دراومدم 1.7 گیگ دانلود کردم:18:
البته بگم اونام از شرمندگیم در اومدن یک روز کامل اینترنتو قطع کردن :37:
خوبیش اینه نا محدوده خیالت راحته :31:
قطعیش یکم میشه گفت زیاده مثلا هر 10 روز چند ساعت قطع میشی
البته فکر کنم اونا کنترل میکنن میبینن مصرفت که بره بالا اینترنتتو قطع میکنن برای خودمن اتفاق افتاده مثلا 12 ساعت قطع بودم و هر چی زنگ میزدم میگفت سراسریه !!!!
ولی از همه مهمتر اینه که میشه گفت ارزونه
صبا نت
خوبه هم سرعتش بالاست
95 درصد ضمانت اتصال داری یعنی در 100 روز 95 روز کانکتی 5 درصد برای اینه شاید اتفاق خاصی بیفته
اینترنت 128تش تا 60 سرعت دانلود میده
هر 3 گیگ هم 13تومن با احتساب شیتیل :18:مخابرات
البته بگم من یکبار حساب کردم دیدم با128 مخابرات هم بیشتر از 3 گیگ در ماه نمیشه دانلود کرد
درضمن من مشهدم ولی چون قیمت ها یکپارچست پس فرقی بین اینجا با جاهای دیگه نداره

Guts
21-01-2010, 00:58
آقا ما دیروز رفتیم ثبت نام کردیم، منطقه 2 مخابراتی، مرکز پاسداران، خلاصه بعد از کلی اینور اونور و گفتن خط تلفن باید به نام درخواست کننده باشه و... (که مجبور شدیم خط تلفن رو تغییر مالکیت بدیم چون به نام من بود) مدارک رو مورد نیاز رو با یه درخواست رفتیم تحویل ریاست مرکز دادیم (که البته با روی باز و خوبی هم از من و پدرم استقبال کردن و برام جای تعجب و تازگی داشت در یک مرکز دولتی!) ایشون فرمودنند فعلاً هیچ خبری نیست! و ما مدارک رو نگه میداریم تا ببنیم در آینده چی میشه! ما هم دست خالی و بدون هیچ جواب مشخصی برگشتیم؛ این از منطقه ما.

Mohaddi
22-01-2010, 23:35
یعنی اگه 128 بگیریم باید هر دو ماه 10 تومن بدیم ؟
اگه اینجوریه که یه جای کار ایراد داره... به احتمال زیاد ضیرب اشتراکش 600 ا

mehrdad38
24-01-2010, 02:03
یعنی اگه 128 بگیریم باید هر دو ماه 10 تومن بدیم ؟
اگه اینجوریه که یه جای کار ایراد داره... به احتمال زیاد ضیرب اشتراکش 600 ا

نه. روي قبض تلفن مياد. ماهي 10 تومن كه 2 ماهش 20 تومن ميشه. ضريب شيرينگش رو نمي دونم بايد بري بپرسي.:5:

Benygh
24-01-2010, 18:25
سلام
من امروز با شرکت مربوطه که مسئول ارائه ی اینترنت مخابراته صحبت کردم ...

گفتند اصلا مودم کانفیگ لازم نداره ؟! من هم پرسیدم ایا ISDN هست این سرویسی که میدین ؟!‌
گفت بله !

ISDN چطوریه ؟!‌چه فرقی داره ؟!

mehrdad38
24-01-2010, 20:47
سلام
من امروز با شرکت مربوطه که مسئول ارائه ی اینترنت مخابراته صحبت کردم ...

گفتند اصلا مودم کانفیگ لازم نداره ؟! من هم پرسیدم ایا ISDN هست این سرویسی که میدین ؟!‌
گفت بله !

ISDN چطوریه ؟!‌چه فرقی داره ؟!

من فكر نكنم كه مودم بدون كانفيگ كردن كار كنه. در رابطه با ISDN يه لينك گذاشتم:

Benygh
24-01-2010, 22:43
بله مثل اینکه ISDN نیست و منشی اشتباه کرده !

ولی اینها میگند بدون کانفیگه ! :| برای افرادی رو هم که کار نمیکنه میگن مشکل از مودمه : ) )
واقعا که .. اینا دو هفته تو کف نصب کردن سیستم هاشون بودند ... حالا که نصب کردن استاد شدن واسه مشتری ها !

mehrdad38
25-01-2010, 09:50
واگذاري اينترنت پرسرعت درتمام مناطق تهران تا يک هفته ديگر

مديرکل روابط عمومي شرکت مخابرات استان تهران با اشاره به واگذاري اينترنت پر سرعت ( ADSL) درمنطقه 2 تهران از هفته گذشته ، گفت: هفته آينده ADSL در تمام مناطق مخابراتي تهران عرضه مي شود.
" محمد خجسته نيا " روز يکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: هم اکنون اشتراک اينترنت پر سرعت ADSL در مناطق 2 ، 6 و 8 عرضه مي شود و متقاضيان با مراجعه به مرکز مخابراتي منطقه مربوطه مي توانند درخواست اشتراک بدهند.
وي با بيان اينکه در اين مرحله 60 هزار پورت پر سرعت از سوي مخابرات استان تهران واگذار مي شود ، افزود: برنامه اين شرکت واگذاري 600 هزار پورت تا تابستان سال آينده است .
خجسته نيا روند اداري اتصال و واگذاري ADSL به مشترکان را کوتاه عنوان کرد و افزود: بعد از تقاضا و ارايه درخواست اشتراک بين 24 تا حداکثر 48 ساعت ADSL درخواستي وصل مي شود .
گفتني است، پيش از اين مديرعامل شرکت مخابرات استان تهران قول واگذاري خدمات اينترنت پرسرعت (ADSL ) را در مهر ماه و سپس آذر ماه امسال داده بود که به دليل تاخير در تحويل تجهيزات از سوي پيمانکار مربوطه، زمان واگذاري به تعويق افتاد.
به گفته "محمدروح اللهي " ، شرکت مخابرات استان تهران سفارش خريد 80 هزار پورت پر سرعت را به پيمانکار مربوطه داده بود واز آنجايي که شرکت مخابرات اجازه خريد خارجي ندارد و نيازهاي خود را از شرکت‌هاي داخلي تامين مي‌کند، شرکت‌هاي داخلي برخي تجهيزات را از شرکت‌هاي خارجي خريداري مي‌کنند.
وي پيش از اين اعلام کرده بود، شرکت مخابرات استان تهران توان راه اندازي يک ميليون پورت پرسرعت را دارد ولي تاکنون فقط اعتبار 80 هزار پورت تامين شده است.

شركت مخابرات تهران 88/11/5

reb
25-01-2010, 11:14
بله مثل اینکه ISDN نیست و منشی اشتباه کرده !

ولی اینها میگند بدون کانفیگه ! :| برای افرادی رو هم که کار نمیکنه میگن مشکل از مودمه : ) )
واقعا که .. اینا دو هفته تو کف نصب کردن سیستم هاشون بودند ... حالا که نصب کردن استاد شدن واسه مشتری ها !
این کوفتی که مخابرات میده رو من دیدم همون pppoe هست مال 128توی روتر سرعت دانلود 128 سرعت آپلود 32
حالا اونایی که دایال آپین که هیچ ولی اونایی که از جای دیگه adsl داشتن میدونن که این مفت گرونه تازه پشتیبانی هم کلا نداره.

S A M S U N G
25-01-2010, 11:15
تعرفه سرويس هاش فوق العاده هست ... بدون محدوديت حجمي :

64kb = 6000
128kb= 10000
256kb= 12500
512kb= 21000
1024kb= 39000
2048kb= 78000

بدون محدودیت حجمی با این قیمت ؟؟؟؟

آقا پوز ایرانسل و این شرکتهای دزدو میخواد بزنه که .

morti18
25-01-2010, 12:38
سلام دوستان
من نمیدونم چرا بعضی ها اینقدر منفی نگر هستند ! هنوز چیزی رو ندیدن و تجربه نکردن زود قضاوت میکنن !
تا حالا که مخابرات کاری نمیکرد ، هی غر میزدن که چرا سرعت ها و قیمت ها فلانه ! حالا که داره بهتون لطف میکنه شما اینطوری جواب میدین !

بله درسته وضعیت اینترنت ایران خرابه ! من هم قبول دارم ولی این راهش نیست که هی غر بزنیم ! کار ما ایرانی ها شده غر زدن !
دوما هی میاییم اینترنت ایران رو با آمریکا مقایسه میکنیم ! آخه دوستان خب اینترنت رو خود آمریکا اختراع کرده ، انتظار دارید که ایران هم اونطوری باشه ! ( مثل اینکه مثلا یک کشوری قهوه تولید میکنه و ما هی بیاییم بگیم چرا توی ایران نیست و ... )
من نمیخوام بگم وضعیت اینجا خوبه ولی یه خورده صبر داشته باشین ، پله پله !
اول که موبایل اومده بود ایران یادتونه چه قدر وضعیت قیمت و آنتن دهیش افتضاح بود ! کم کم بهتر شد و بهتر میشه ! خود امریکا هم یک شبه که اینطوری نشده ! کم کم به اینجا رسیده ( تازه توی هیچ جنگ جهانی هم آسیب ندیده و فقط سود برده )
آمریکا مارو تحریم کرده و باعث این بدبختی شده ، حالا ما هی میاییم خودمونو با آمریکا مقایسه میکنیم !
دوستان من ، یه خورده صبر داشته باشین ، انشاالله همه چی درست میشه !
دوستان خواهشا بحث رو سیاسی نکنید ! ( اگه خواستید جواب این پست رو بدین ، لطفا به کسی توهین نشه )

ardalan_zapata
25-01-2010, 12:46
سلام دوستان
من نمیدونم چرا بعضی ها اینقدر منفی نگر هستند ! هنوز چیزی رو ندیدن و تجربه نکردن زود قضاوت میکنن !
تا حالا که مخابرات کاری نمیکرد ، هی غر میزدن که چرا سرعت ها و قیمت ها فلانه ! حالا که داره بهتون لطف میکنه شما اینطوری جواب میدین !

بله درسته وضعیت اینترنت ایران خرابه ! من هم قبول دارم ولی این راهش نیست که هی غر بزنیم ! کار ما ایرانی ها شده غر زدن !
دوما هی میاییم اینترنت ایران رو با آمریکا مقایسه میکنیم ! آخه دوستان خب اینترنت رو خود آمریکا اختراع کرده ، انتظار دارید که ایران هم اونطوری باشه ! ( مثل اینکه مثلا یک کشوری قهوه تولید میکنه و ما هی بیاییم بگیم چرا توی ایران نیست و ... )
من نمیخوام بگم وضعیت اینجا خوبه ولی یه خورده صبر داشته باشین ، پله پله !
اول که موبایل اومده بود ایران یادتونه چه قدر وضعیت قیمت و آنتن دهیش افتضاح بود ! کم کم بهتر شد و بهتر میشه ! خود امریکا هم یک شبه که اینطوری نشده ! کم کم به اینجا رسیده ( تازه توی هیچ جنگ جهانی هم آسیب ندیده و فقط سود برده )
آمریکا مارو تحریم کرده و باعث این بدبختی شده ، حالا ما هی میاییم خودمونو با آمریکا مقایسه میکنیم !
دوستان من ، یه خورده صبر داشته باشین ، انشاالله همه چی درست میشه !
دوستان خواهشا بحث رو سیاسی نکنید ! ( اگه خواستید جواب این پست رو بدین ، لطفا به کسی توهین نشه )

سلام
قصد بحث کردن و به انحراف کشوندن تاپیک رو ندارم
ولی مشکل اینترنت به یک طرف
یک مشکل دیگه هم هست
این مسولین اینقدر پر رو هستن که میگن وضعیت اینترنت ایران خوبه و 56Kbps برای کاربران کافیه :31:
خو وقتی اینطوری میگن دیگه چه انتظاری برای پیشرفت میشه ازشون داشت ؟

S A M S U N G
25-01-2010, 12:50
سلام دوست عزیز .

کاری ندارم که اینترنت رو کی اختراع کرده ، مهم اینه که الان تمام دنیا اینترنت پرسرعت رو جزء اقلام زندگیشون میدونن .

این پله پله یعنی سال یا شاید قرن .

وقتی وزیر یه کشور در میاد میگه اینترنت برای ایرانیان همین دایل آپ کافیه و میتونن باهاش چت کنن و 3 صفحه رو همزمان باز کنن پس واژه پله پله هیچ معنائی نداره .

وقتی سپاه مخابرات رو میخره و بعد میگه ما تمام ریز و درشت کار شمارو کنترل میکنیم دیگه دلسوزی معنی نداره .

آمریکا مارو تحریم کرده ؟ حقمونه ! بیشتر از اینم حقمونه . هربلائی سر ما بیارن حقمونه . چرا ؟ چون فکر میکنیم تو جهان جایگاهی داریم در صورتی که هیچی نیستیم .

بیایم با واقعیت کنار بیایم .

مخلصیم .

ahriman323
25-01-2010, 12:58
دوشنبه، 5 بهمن ماه 1388 AM08:14 January 25, 2010
نحوه‌ ثبت‌نام و قيمت اينترنت پرسرعت مخابرات اعلام شد

متقاضيان دريافت ADSL - اينترنت پرسرعت - با ارائه كارت شناسايي و فيش خط تلفن مورد نظر توسط مركز مخابراتي مربوطه احراز هويت شده و با پر كردن يك فرم، درخواست خود را ثبت مي‌كنند.

به گزارش ایسنا، قيمت اينترنت كه توسط شركت ارتباطات زيرساخت در قالب STM1 به شركت‌هاي مخابراتي استاني و شركت‌هاي داراي مجوز PAP تحويل مي‌شود، صرفا جهت استفاده براي ارائه خدمات ADSL به ميزان 20 درصد كاهش مي‌يابد. يعني قيمت فروش اينترنت با ظرفيت يك STM1 كه در حال حاضر 486 ميليون ريال است به 375 ميليون و 100 هزار ريال كاهش خواهد يافت.

بر همين اساس تعرفه واگذاري اينترنت پرسرعت با استفاده از ADSL بر اساس پهناي باند و ضريب اشتراك حداكثر 10 به صورت پهناي باند 64 كيلو بيت بر ثانيه 59200 ريال، 128 كيلو بيت بر ثانيه 99400 ريال، 256 كيلو بيت بر ثانيه 125600 ريال، 512 كيلو بيت بر ثانيه 204800 ريال، 1024 كيلو بيت بر ثانيه 38320 ريال و 2048 كيلو بيت بر ثانيه 745600 ريال تصويب شده است.

محمد خجسته‌نيا - مدير كل روابط عمومي شركت مخابرات استان تهران - هم در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات ايسنا، درباره شرايط و ضوابط تصويب شده براي اجراي نصب ADSL براي مشتركان گفت: هزينه مودم و راه‌اندازي آن به عهده مشترك خواهد بود، بابت راه‌اندازي سرويس نيز نبايد هزينه‌اي از مشتركان دريافت شود.

به گفته او همچنين شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات موظف هستند نسبت به نصب و راه‌اندازي تجهيزات در محل مشترك اقدام و پس از تحويل پهناي باند نسبت به تنظيم صورت جلسه اقدام كنند. علاوه بر اين شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات موظف هستند نرم‌افزار لازم براي اندازه‌گيري لحظه‌اي پهناي باند را برروي پايانه كاربر نصب و راهنمايي لازم را انجام دهند.

وي اظهار كرد: كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات توصيه كرد كه به‌منظور گسترش ارائه اين خدمات در سطح كشور شركت مخابرات ايران با مشاركت شركت‌هاي PAP رعايت منافع طرفين خدمات مذكور را ارائه كند و درصورت عدم مشاركت، شركت‌هاي PAP مي‌توانند سرويس مربوط را حداكثر تا سقف 20 درصد بالاتر از اين تعرفه‌هاي مصوب ارائه كنند. همچنين شركت‌هاي ندا بايد كليه قراردادهاي خود را حداكثر ظرف مدت يك ماه از تاريخ مصوبه براساس تعرفه‌هاي مصوب فوق اصلاح كنند.

او يادآور شد: صاحبان مشاغل خاص چون اعضاي هيات علمي،‌ دانشجويان كارشناسي ارشد به بالا،‌ خبرنگاران و ديگر فعالان كه نيازمند تحقيق هستند مي توانند از پهناي باندي بيش از 128 كه به كاربران خانگي داده مي شود استفاده كنند.

خجسته‌نيا با بيان اين‌كه ارائه سرويس در مناطقي كه برروي فيبر نوري نيست و برروي شبكه مسي قرار دارد، در اولويت است، درباره زمان تحويل ADSL به متقاضيان مناطق مختلف تهران اظهار كرد: بعد از ثبت‌نام به طور معمول بين 24 تا حداكثر 48 ساعت، ADSL درخواستي وصل خواهد شد.

وي تصريح كرد: تا پايان هفته‌ آينده 60 هزار پورت در تمام مناطق شهر تهران براي واگذاري به درخواست كنندگان آماده است، در شرايطي كه محدوديت ارائه سرويس ADSL در ابتداي كار از سوي شركت مخابرات استان تهران وجود دارد اما مطمئنيم با وجود شركت‌هاي PAP و نيز ارائه اينترنت پرسرعت بي‌سيم مي‌توان به خواست‌هاي متقاضيان پاسخ داد.

همچنين روابط عمومي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي اعلام كرد كليه مشتريان درصورت داشتن هرگونه شكايت در خصوص تعرفه‌هاي خارج از چارچوب مصوب و يا عدم رعايت كيفيت خدمات مراتب را به اين سازمان و مناطق هفت گانه گزارش كنند.

Luxe
25-01-2010, 13:16
عرفه سرويس هاش فوق العاده هست ... بدون محدوديت حجمي :

64kb = 6000
128kb= 10000
256kb= 12500
512kb= 21000
1024kb= 39000
2048kb= 78000

با این قیمت ها که خیلی خوبه.من 64 داتک رو ماهی 17 تومن میدم.خوب میرم از مخابرات میگیرم
کسی از مرکز مخابرات منطقه تهران پارس خبر داره ارائه میشه؟؟

ahriman323
25-01-2010, 13:22
بر همين اساس تعرفه واگذاري اينترنت پرسرعت با استفاده از ADSL بر اساس پهناي باند و ضريب اشتراك حداكثر 10 به صورت پهناي باند
64 كيلو بيت بر ثانيه 59200 ريال،
128 كيلو بيت بر ثانيه 99400 ريال،
256 كيلو بيت بر ثانيه 125600 ريال،
512 كيلو بيت بر ثانيه 204800 ريال،
1024 كيلو بيت بر ثانيه 38320 ريال
و 2048 كيلو بيت بر ثانيه 745600 ريال
تصويب شده است.

ضريب اشتراك حداكثر 10 یعنی share بین 10 نفر :18:

شركت‌هاي PAP مي‌توانند سرويس مربوط را حداكثر تا سقف 20 درصد بالاتر از اين تعرفه‌هاي مصوب ارائه كنند.

:13:

mehrdad38
25-01-2010, 13:24
با تشكر از شما ahriman323 پست شما براي اطلاع عمومي به پست اول نيز منتقل مي شود.

S A M S U N G
25-01-2010, 13:36
شركت‌هاي PAP مي‌توانند سرويس مربوط را حداكثر تا سقف 20 درصد بالاتر از اين تعرفه‌هاي مصوب ارائه كنند.

من متوجه نشدم ! یعنی این شرکتها میتونن قیمتهاشونو ببرن بالا ؟ اونم %20 ؟

بعید بیاین بگین پله پله میریم بالا . نه بابا با آسانسور داریم میریم زیرزمین .

ahriman323
25-01-2010, 13:44
من متوجه نشدم ! یعنی این شرکتها میتونن قیمتهاشونو ببرن بالا ؟ اونم %20 ؟

بعید بیاین بگین پله پله میریم بالا . نه بابا با آسانسور داریم میریم زیرزمین .

گفته شرکتهای pap باید قیمت سرویس هاشون 20 درصد بیشتر از این قیمتهای مخابرات باشه! نه بیشتر..

64kb = 6000
128kb= 10000
256kb= 12500
512kb= 21000
1024kb= 39000
2048kb= 78000

یعنی:

64kb = 7200
128kb= 12000
256kb= 14500
512kb= 25200
1024kb= 46800
2048kb= 93600

officer
25-01-2010, 13:48
ما که از مخابرات خیری ندیدیم
شما اگه گرفتین و راضی بودین منم خبر کنین !

اونطور که به نظر میاد تفاوتی بین مخابرات و سرویس دهنده ها وجود نداره
من الان 256 رو میدم 23 ت ماهیانه
به مخابرات باید بدم ماهی 12 ت ولی حداکثر با 10 نفر مشترک هستم

حالا اگه توی گروه من خوره های دانلود بیوفتن چی ؟

سرویس دهنده ها و مخابرات در یک سطح هستن اینطوری .

ahriman323
25-01-2010, 14:07
ما که از مخابرات خیری ندیدیم
شما اگه گرفتین و راضی بودین منم خبر کنین !

اونطور که به نظر میاد تفاوتی بین مخابرات و سرویس دهنده ها وجود نداره
من الان 256 رو میدم 23 ت ماهیانه
به مخابرات باید بدم ماهی 12 ت ولی حداکثر با 10 نفر مشترک هستم

حالا اگه توی گروه من خوره های دانلود بیوفتن چی ؟

سرویس دهنده ها و مخابرات در یک سطح هستن اینطوری .

باید دید وضعیت سرویسشون چجوری هست!
اولش که باید خیلی خوب باشه چون تعداد مشترکین کم هست و پهنای باند هم زیاد .... ولی به تدریج با افزایش مشترکین...:13:
هیچی دیگه بد به حالت...

mo_ho
25-01-2010, 15:00
نگفته از کی ثبت نام میکنن ؟ توی همه مراکز مخابراتی؟

tandos
25-01-2010, 15:04
من که فکر نکنم وضعیت مخابرات بهتر از شرکت های اینترنتی ارائه دهنده adsl باشد.

ahriman323
25-01-2010, 15:31
نگفته از کی ثبت نام میکنن ؟ توی همه مراکز مخابراتی؟

الان دارن ثبت نام میکنن!

واگذاري اينترنت پرسرعت درتمام مناطق تهران تا يک هفته ديگر

مديرکل روابط عمومي شرکت مخابرات استان تهران با اشاره به واگذاري اينترنت پر سرعت ( ADSL) درمنطقه 2 تهران از هفته گذشته ، گفت: هفته آينده ADSL در تمام مناطق مخابراتي تهران عرضه مي شود.
" محمد خجسته نيا " روز يکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: هم اکنون اشتراک اينترنت پر سرعت ADSL در مناطق 2 ، 6 و 8 عرضه مي شود و متقاضيان با مراجعه به مرکز مخابراتي منطقه مربوطه مي توانند درخواست اشتراک بدهند.

خبر هم برای امروز بوده..

BLACK-BLACK
25-01-2010, 18:37
دوستان خبر ندارید که تو منطقه 15 و خطوط PCM هم سرویس میدن یا نه؟

payamf1
25-01-2010, 20:35
تو چه شهرهایی خدمات ارائه میشه؟
توی سنندج هم ارانه میشه؟

Luxe
25-01-2010, 20:44
وي با بيان اينکه در اين مرحله 60 هزار پورت پر سرعت از سوي مخابرات استان تهران واگذار مي شود ، افزود: برنامه اين شرکت واگذاري 600 هزار پورت تا تابستان سال آينده است .
خجسته نيا روند اداري اتصال و واگذاري ADSL به مشترکان را کوتاه عنوان کرد و افزود: بعد از تقاضا و ارايه درخواست اشتراک بين 24 تا حداکثر 48 ساعت ADSL درخواستي وصل مي شود .
گفتني است، پيش از اين مديرعامل شرکت مخابرات استان تهران قول واگذاري خدمات اينترنت پرسرعت (ADSL ) را در مهر ماه و سپس آذر ماه امسال داده بود که به دليل تاخير در تحويل تجهيزات از سوي پيمانکار مربوطه، زمان واگذاري به تعويق افتاد.
به گفته "محمدروح اللهي " ، شرکت مخابرات استان تهران سفارش خريد 80 هزار پورت پر سرعت را به پيمانکار مربوطه داده بود واز آنجايي که شرکت مخابرات اجازه خريد خارجي ندارد و نيازهاي خود را از شرکت‌هاي داخلي تامين مي‌کند، شرکت‌هاي داخلي برخي تجهيزات را از شرکت‌هاي خارجي خريداري مي‌کنند.
وي پيش از اين اعلام کرده بود، شرکت مخابرات استان تهران توان راه اندازي يک ميليون پورت پرسرعت را دارد ولي تاکنون فقط اعتبار 80 هزار پورت تامين شده است.

ahmaad313
25-01-2010, 21:00
جالبه با این همه شرکت عرضه کننده و رقیب :: قیمت ها و سرعت ها این طوری (حتی محدودیت کشککی 128)
این یعنی عدم احترام به مشتری در سرتاسر ایران و در هر شرکتی!

reb
25-01-2010, 21:16
سلام دوستان

حضرت اجل اگه به چند پست بالاتر نگاه کنی خواهی دید که من گفتم اینترنت 128 مخابرات رو دیدم ایضا گفتم که سرعت دانلود توی روتر 128 و آپلود 32 معنای این حرف اینه که حداکثر سرعتی که میشه گرفت برای دانلود ماکسیمم 13 کیلوبایت و برای آپلود 4 کیلو بایت.تازه پشتیبانی هم نداره زارت وزورت هم قطع میشه.
اینجا ده کوره نیست که کسی با این ارقام آشنایی نداشته باشه لطفی که میکنید از ارثیه پدری مفت بهم بدین با التماس نمیگیرم.

ahmaad313
25-01-2010, 21:38
فکر کنم بهتر باشه اسم تاپیک به " adsl مخابرات استان تهران " تغییر کنه.
الان تو مراکزی داده میشه که پیش شماره 2 و 6 و 8 داشته باشن!

ahmaad313
25-01-2010, 21:42
آخرين آمار پورت‌هاي منصوبه و دايري

آمار رسمی پورتهای منصوبه و دایری گروه شرکتهای انتقال داده ها (PAP)
در کل کشور و استان تهران در تاریخ 88/4/31

رديفتقسيم‌بنديمنصوبهداير 1كل كشور698.261366.3692استان تهران308.439181.9503شهر تهران270.336167.2064تعداد شهرهای تحت پوشش خدمات ADSL3543415تعداد استان ها30-6تعداد مراكز فعال---
دبیرخانه شرکت های انتقال داده ها(PAP)

مورخ

88/4/31

این یعنی 40 درصد ای دی اس ال کشور در استان تهران دایر است!!

morti18
25-01-2010, 22:53
حضرت اجل اگه به چند پست بالاتر نگاه کنی خواهی دید که من گفتم اینترنت 128 مخابرات رو دیدم ایضا گفتم که سرعت دانلود توی روتر 128 و آپلود 32 معنای این حرف اینه که حداکثر سرعتی که میشه گرفت برای دانلود ماکسیمم 13 کیلوبایت و برای آپلود 4 کیلو بایت.تازه پشتیبانی هم نداره زارت وزورت هم قطع میشه.
اینجا ده کوره نیست که کسی با این ارقام آشنایی نداشته باشه لطفی که میکنید از ارثیه پدری مفت بهم بدین با التماس نمیگیرم.

میخواستم بهتون پیغام خصوصی بدم که بحث تاپیک منحرف نشه ولی مال من فعال نبود !
مگه بقیه شرکت ها 128 شون سرعت دانلودش 12 الی 13 نیست ؟!
من الان 3 الی 4 ساله ای دی اس ال دارم ! تا حالا سه تا شرکت گرفتم و همش همینه !
شما نمیدونم اینو از کجا میگید !
شاید منظورتون شرکت هایی هست که سرویس محدودشون رو مثلا 128 رو 512 میدن !
ولی تا حالا من هر چی 128 گرفتم سرعتش 13 بوده !
تازه نه با این قیمت ! با قیمت خیلی بالاتر و اون هم محدودش !
شما یه جوری میگید آپلود که اینگار فیلم آپلود میکنید ! :31:
مشتکرین که زیاد بشن ، پشتیبانیش هم راه میافته ! اینو مطمئن باشید !
من اون موقع که اصلا مخابرات سرویس نمیداد یه مشکل پیدا کردم و زنگ زدم قسمت adsl مخابرات منطقه مون ، خیلی خوب رسیدگی کرد و مشکل رو گفت !
من که 2 ساله شاتل گرفتم تا حالا یک بار به پشتبانی زنگ زدم ! :5:
مدیر تاپیک ببخشید که با صحبت انحرافیم تاپیک رو پر کردم !
با تشکر

Benygh
25-01-2010, 23:33
کسی از شما استفاده میکنه ؟

reb
26-01-2010, 00:00
مگه بقیه شرکت ها 128 شون سرعت دانلودش 12 الی 13 نیست
من که 2 ساله شاتل گرفتم تا حالا یک بار به پشتبانی زنگ زدم !
چرا 128 شاتل سرعت دانلودش 6 کیلو بایته و آپلودش 1 کیلو بایت برای همین مخابرات شما چند برابر داره لطف میکنه از کیسه خلیفه.

Guts
26-01-2010, 02:46
فکر کنم بهتر باشه اسم تاپیک به " adsl مخابرات استان تهران " تغییر کنه.
الان تو مراکزی داده میشه که پیش شماره 2 و 6 و 8 داشته باشن!
نه منطقه مخابراتی 2 و 6 و 8 که هرکدوم چندین و چند مرکز دارن.
این لینک رو ببین:

اینم برای منطقه 2:

ahriman323
26-01-2010, 14:06
در ادامه مطالب قبلی:

سه شنبه 6 بهمن 1388

آغاز ارائه سرویس اینترنت پرسرعت از سوی مخابرات

به گفته مدیرکل روابط‌عمومی مخابرات استان تهران، تا پایان سال جاری قرار است از سوی مراکز مخابراتی 60 هزار پورت اینترنت پرسرعت برای کاربران تهرانی ارائه شود.

مخابرات پیش از این برنامه واگذاری اینترنت پرسرعت را داشت؛ اما دولتی بودن این شرکت و شرایط رقابتی نابرابرش به عنوان یک شرکت دولتی با بخش خصوصی مانع ارائه این سرویس شده بود.

خجسته‌نیا در این باره می‌گوید: در حال حاضر به دليل حجم كم امكانات خريداري شده، ‌محدوديت ارائه سرويس داريم؛ اما طبق برنامه 600 هزار پورت كه از سوي شركت مخابرات استان تهران ارائه خواهد شد، نيمه اول سال آينده و شايد تا تابستان راه‌اندازي و در اختيار كاربران قرار داده مي‌شود.

خجسته‌نيا با بيان اين‌كه ارائه سرويس در مناطقي كه روي فيبر نوري نيست و روي شبكه مسي قرار دارد، در اولويت است، درباره زمان تحويل ADSL به متقاضيان مناطق مختلف تهران اظهار كرد: بعد از ثبت‌نام به طور معمول بين 24 تا حداكثر 48 ساعت، ADSL درخواستي وصل خواهد شد.

وي تصريح كرد: تا پايان هفته‌ آينده 60 هزار پورت در تمام مناطق شهر تهران براي واگذاري به درخواست‌كنندگان آماده است، در شرايطي كه محدوديت ارائه سرويس ADSL به دلیل کمبود تجهیزات در ابتداي كار از سوي شركت مخابرات استان تهران وجود دارد؛ اما مطمئنيم با وجود شركت‌هاي PAP و نيز ارائه اينترنت پرسرعت بي‌سيم مي‌توان به خواست‌هاي متقاضيان پاسخ داد.

مزایای اینترنت مخابراتی!

از مزایای اینترنت پرسرعت مخابرات می‌توان به مواردی همچون نداشتن محدودیت ترافیک حجمی در تمامی سرعت‌های اعلام شده اشاره کرد.

همچنین برخلاف سرویس‌های ارائه شده توسط بخش خصوصی که ماهانه هزار تومان به عنوان اجاره خطوط و سهم مخابرات از کاربران اخذ می‌شود (این رقم تا سال گذشته 3 هزار تومان بوده است)، مخابرات در این بخش هزینه‌ای از مشترکان خود نمی گیرد.

علاوه بر موارد فوق شاید نحوه پرداخت هزینه این سرویس را بتوان از دیگر فاکتورهای اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات تهران عنوان کرد. در حالی که هزینه استفاده از سرویس‌ها توسط شرکت‌های بخش خصوصی پیش از استفاده باید پرداخت شود، اما این هزینه در بخش مخابراتی دو ماه بعد از استفاده در قبوض مشترکان اعمال و همراه با پرداخت قبوض تلفن از کاربران اخذ می‌شود.

هرچند که گفته می‌شود ضریب اشتراک این سرویس توسط مخابرات تهران یک به 10 است؛ اما شنیده می‌شود که این ضریب با توجه به تعداد متقاضیان در مناطق مختلف از یک به 6 شروع و در نهایت به یک به 10 ختم می‌شود.

ارائه خدمات پشتیبانی این سرویس نیز به شکل 24 ساعته و توسط شماره تماس 1899 صورت می‌گیرد و مشترک می‌تواند در طول 24 ساعت و با بروز مشکل از این طریق مشکلات خود را پی‌گیری کند.

هزینه خرید مودم برای استفاده از این سرویس نیز گفته می‌شود بین 40 تا 44 هزار تومان که مشترک هم می‌تواند مودم را از مراکز مخابراتی تهیه کند و هم می‌تواند با توجه به مودم مورد نظر مراکز آن را از بازار آزاد تهیه کند

mohammad_s7201
26-01-2010, 14:55
يعني اين مخابرات بهتره؟؟ به نظر شما از مخابرات بگيريم بهتره يا از اين شركت ها؟؟
قيمت اين مخابرات كه خيلي بهتره. با توجه به اينكه محدوديت هم نداره

*IN*
26-01-2010, 15:09
به کاربر خانگی بالاتر از 128 میدن؟؟؟

AM 241
26-01-2010, 15:11
يعني اين مخابرات بهتره؟؟ به نظر شما از مخابرات بگيريم بهتره يا از اين شركت ها؟؟
قيمت اين مخابرات كه خيلي بهتره. با توجه به اينكه محدوديت هم نداره

اما دقت داشته باش اینطوری (مخابرات) زیر نظر دوستان و عزیزان س.پ.ا.ه.ی هست و زمانی که میگن ما م.س.ی.ج رو کنترل میکنیم پس برای همین وارد گود اینترنت هم شدن و چرا تا چند وقت پیش نبودن
وگرنه به نظرم مخابرات خیلی لطف داشت تعرفه هاشو میاورد پایین میداد دست شرکت های خصوصی تر !!!!
هرچند خودم مخابراتیم (از مخابرات گرفتم:31:)

ahriman323
26-01-2010, 15:36
به کاربر خانگی بالاتر از 128 میدن؟؟؟

صاحبان مشاغل خاص چون اعضاي هيات علمي،‌ دانشجويان كارشناسي ارشد به بالا،‌ خبرنگاران و ديگر فعالان كه نيازمند تحقيق هستند مي توانند از پهناي باندي بيش از 128 كه به كاربران خانگي داده مي شود استفاده كنند:2:

mehrdad38
26-01-2010, 15:44
صاحبان مشاغل خاص چون اعضاي هيات علمي،‌ دانشجويان كارشناسي ارشد به بالا،‌ خبرنگاران و ديگر فعالان كه نيازمند تحقيق هستند مي توانند از پهناي باندي بيش از 128 كه به كاربران خانگي داده مي شود استفاده كنند:2:

اه به خشكي شانس. اگر مخابراتمون درست بود مي رفتم در مخابرات لنگر مينداختم كه به منم بالاتر از 128 بدن .من دانشجوي كارشناسي هستم، ترم يكي مونده به آخر.:5:

wahid2003vj
26-01-2010, 15:44
اما دقت داشته باش اینطوری (مخابرات) زیر نظر دوستان و عزیزان س.پ.ا.ه.ی هست و زمانی که میگن ما م.س.ی.ج رو کنترل میکنیم پس برای همین وارد گود اینترنت هم شدن و چرا تا چند وقت پیش نبودن
وگرنه به نظرم مخابرات خیلی لطف داشت تعرفه هاشو میاورد پایین میداد دست شرکت های خصوصی تر !!!!

حتما لازم نیست یه چیزی دست سپاه باشه تا کنترل بشه...

wahid2003vj
26-01-2010, 15:49

بندرعباس اوایل این محدودیت ها رو داشت میگفتن باید حتما شرکت داشته باشی و از این حرفا ، اما یه 3 روزی هست که محدودیت ها رو

ورداشتن هر کسی می تونه تا 2 میگ برا خونه اش بگیره ، هزینه پشتیبانی رو هم ورداشتن تازه مودم هم به صورت امانی به

متقاضیا میدن...

*IN*
26-01-2010, 15:49
کسش تا حالا از مخابرات گرفته؟؟؟
کیفیتش چه جوریه؟؟؟

ahriman323
26-01-2010, 15:51
اه به خشكي شانس. اگر مخابراتمون درست بود مي رفتم در مخابرات لنگر مينداختم كه به منم بالاتر از 128 بدن .من دانشجوي كارشناسي هستم، ترم يكي مونده به آخر.:5:

خوب قبل از اینکه تحصیل ات تمام بشه نامه را بگیر بگذار برای بعد...

البته نوشته دانشجويان كارشناسي ارشد به بالا...

attractive_girl
26-01-2010, 15:52

همه ي ISP ها زير نظر دولتن حتي خصوصي ها!

mohsen_sir
26-01-2010, 16:03
آقا اين مخابرات واقعاً خوبه؟ شبانه چي شبانه رايگانم داره؟

mehrdad38
26-01-2010, 16:08
آقا اين مخابرات واقعاً خوبه؟ شبانه چي شبانه رايگانم داره؟

خوب و بدش رو بايد كساني بگن كه تجربه دارن. در ضمن سرويس هاي مخابرات نامحدود هستن در نتيجه ديگه دانلود شبانه روزانه نداره.:5:

S.H.R.T
26-01-2010, 16:35
من همین امروز شنیدمو زودی رفتم مخابرات. الان دو ساله که میخوام از شر dialup خلاص بشم ولی این مخابرات استقلال نمیداد.

مثلا قراره تا48 ساعت جواب بدن ولی امروز بهم گفتن درخواست بنویس(امروزسه شنبه) یکشنبه زنگ بزن ببینیم با درخواستت موافقت شده یا نه. بعدش بیا ثبت نام. تلفن مربوط به adsl رو هم جواب نمیدادن که خودم رفتم. وای به حال پشتیبانی بعدی.
من که مجبورم از مخابرات بگیرم فعلا وگرنه...

mohammad_s7201
26-01-2010, 17:07
مگه بقيه شركت ها اينترنتشون رو از كجا ميارن؟؟ اونا هم از مخابرات ميگيرن ديگه. بخوان كنترل كنن اونارو هم كنترل ميكنن. درسته؟؟

حالا گذشته از اين حرفا به نظر شما نميصرفه كه از مخابرات بگيريم؟؟؟ به نظر من كه بهتره. هم ارزون تره هم محدوديت نداره. فرض كن ما بچه مثبت، هيچ كار خلافي هم نميكنيم :31::31::31:

البته من خودم تاحالا adsl نداشتم. بخاطر همين ميپرسم كه اين بهتره يا اون شركتي ها.
اگه محدوديت نداشته باشه كه صبح تا شب دانلود ميكنم :31::27:

morti18
26-01-2010, 19:54
چرا 128 شاتل سرعت دانلودش 6 کیلو بایته و آپلودش 1 کیلو بایت برای همین مخابرات شما چند برابر داره لطف میکنه از کیسه خلیفه.

نمیدونم منظورتون چیه ! ولی مثل اینکه بعضی ها کلا مشکل دارن و نمیتونن درست جواب بدن ! و خودکم بینی دارن ! ( از بقیه دوستان معضرت میخوام ! )

قابل توجه دوستانی که میگفتن پشتیبانی نداره ! گفتم باید صبر کنید !

مزایای اینترنت مخابراتی!

ارائه خدمات پشتیبانی این سرویس نیز به شکل 24 ساعته و توسط شماره تماس 1899 صورت می‌گیرد و مشترک می‌تواند در طول 24 ساعت و با بروز مشکل از این طریق مشکلات خود را پی‌گیری کند.

morti18
26-01-2010, 20:05

سلام دوست عزیز
اولا مال خود س*پ*ا*ه نیست ، مال شرکت های متعلق به اونه !
دوما اگه میخواست کاری کنه مگه الان براش کاری داشت ! همین الان هم که شما اینترنتتون جزء شرکت های خصوصی هست ، اگه میخواست میتونست به قول شما توی اینترنت نظارت کنه !
نمیدونم شما چرا اینقدر مخالف س*پ*ا*ه هستید ! اون که داره از مملکت شما دفاع میکنه ، اگه اون نبود تا حالا کلی بمب مثل عراق و افقانستان توی تهران منفجر میشد ! و معلوم نبود شما الان زنده بودین یا نه که در مورد این صحبت کنید ! :41:
اونم اینقدر بیکار نیست که بیاد مواظب اینترنت شما باشه :31:
با تشکر

mehrdad38
26-01-2010, 20:23
از دوستان خواهش مي كنم از بحث اصلي خارج نشن و فقط در مورد كم و كيف سرويس هاي مخابرات صحبت كنن. با تشكر

morti18
26-01-2010, 21:16
چشم
ببخشید خلاصه !
با تشکر

ایدون
26-01-2010, 21:24
سلام دوست عزیز
دوما اگه میخواست کاری کنه مگه الان براش کاری داشت ! همین الان هم که شما اینترنتتون جزء شرکت های خصوصی هست ، اگه میخواست میتونست به قول شما توی اینترنت نظارت کنه !
نمیدونم شما چرا اینقدر مخالف س*پ*ا*ه هستید ! اون که داره از مملکت شما دفاع میکنه ، اگه اون نبود تا حالا کلی بمب مثل عراق و افقانستان توی تهران منفجر میشد ! و معلوم نبود شما الان زنده بودین یا نه که در مورد این صحبت کنید ! :41:
با تشکر
سپاهی هستی؟

mohsen_sir
26-01-2010, 21:44
خوب و بدش رو بايد كساني بگن كه تجربه دارن. در ضمن سرويس هاي مخابرات نامحدود هستن در نتيجه ديگه دانلود شبانه روزانه نداره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif

ايول خيلي حال دادي الان ميرم ميگيرم راستي كجا برم ؟ اينترنتي يا مخابرات؟

ahriman323
26-01-2010, 21:48
ايول خيلي حال دادي الان ميرم ميگيرم راستي كجا برم ؟ اينترنتي يا مخابرات؟

متقاضیان استفاده از خدمات اینترنت پرسرعت می‌توانند به مراکز مخابراتی محل خود مراجعه و پس از بررسی شرایط خطوط خود اقدام به ثبت‌نام و استفاده از این سرویس کنند.

همچنین مشترکان تهرانی که هم‌اکنون عضو خدمات اینترنتی سایت مخابرات تهران هستند نیز می‌توانند با مراجعه به سایت و با ورود نام کاربری و رمز عبور اقدام به ثبت‌نام کنند.
متقاضيان دريافت ADSL با ارائه كارت شناسايي و فيش خط تلفن مورد نظر توسط مركز مخابراتي مربوطه احراز هويت شده و با پر كردن يك فرم، درخواست خود را ثبت مي‌كنند. همچنین قرار است از هفته آینده برای آن دسته از مشترکان غیرعضو سایت مخابرات تهران نیز سامانه ثبت‌نام اینترنت راه‌اندازی شود.
..............................

morti18
26-01-2010, 23:30
سپاهی هستی؟

نه متاسفانه ! :41:

Benygh
26-01-2010, 23:44
سلام
ADSL من امروز مثل اینکه وصل شده ... اونجا چک کردند درست بود .. جلوی چشم خودم ... حالا خودم اومدم خونه دیدم نمیشه !
روش کار اونها اینه که یک کانکشن Broadband میسازند و بعد یوزر نیم و پسورد رو وارد میکنند و تمام ...

مدلی که اونجا تست کردند باهاش TP LINK 8811 طرح جدید سفید رنگه ... من قهوه ای اش رو دارم ... فکر کنم روش اونها اینه که از کانکشن های دیفالت روی مودم استفاده میکنند و مودم من اون کانکشن مورد نظر رو نداره ...
کسی از شما به صورت دستی کانفیگ کرده تا من رو بتونه راهنمایی کنه ؟!

mohsen_sir
26-01-2010, 23:49
من بلد بودم يادم رفته:31: يادمه خيلي ساده بودش يه آي پي ميزدي مي رفتي داخل مودم اونجا تنظيماتش بود چيز عجيب قريبم زياد نداش شرمنده بيشتر از اين نميتونم كمك كنم:5::31:

mehrdad38
26-01-2010, 23:54
سلام
ADSL من امروز مثل اینکه وصل شده ... اونجا چک کردند درست بود .. جلوی چشم خودم ... حالا خودم اومدم خونه دیدم نمیشه !
روش کار اونها اینه که یک کانکشن Broadband میسازند و بعد یوزر نیم و پسورد رو وارد میکنند و تمام ...

مدلی که اونجا تست کردند باهاش TP LINK 8811 طرح جدید سفید رنگه ... من قهوه ای اش رو دارم ... فکر کنم روش اونها اینه که از کانکشن های دیفالت روی مودم استفاده میکنند و مودم من اون کانکشن مورد نظر رو نداره ...

اول از همه بهت تبريك مي گم سرويس ت راه افتاده. بله دوست عزيز من كانفيگ كردم من در اين تاپيك مفصل توضيح دادم لطفا به آخرين پست پايين اين صفحه مراجعه كن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهر وقت استفاده كردي بيا اينجا و تجربت رو مطرح كن تا ببينيم چه سرويسي بهت دادن. 128 گرفتي ديگه؟

mohsen_sir
27-01-2010, 00:03
سلام

ahriman323
27-01-2010, 00:05
سلام

فکر کنم اینجا به روش خودشان گفته باشه!

tatu_mail
27-01-2010, 00:08
من فكر نكنم روي خط فيبر نوري بدن چون از كرج هم پرسيدم گفت امكان پذير نيست البته يك ماه پيش اگه كسي اطلاعات داره بگه لطفا ممنون

Benygh
27-01-2010, 00:08
سلام
من مدل قهوه ای رنگ 8811 رو دارم .... در حالت عادی با 192.168.1.1 نمیره داخل اون مسیر ... باید ای پی بدم که مشکلی نیست اینجاش ...
مشکل اینه که من چطور میتونم کانفیگ مخصوص مخابرات رو انجام بدم ...

به من چیزی نگفتند ... فقط گفتند یک کانکشن بسازید و وصل بشید تو حال دیفالت ولی نمیشه ! به همین خاطر میخوام دستی کانفیگ کنم ...

mehrdad38
27-01-2010, 00:24
من فكر نكنم روي خط فيبر نوري بدن چون از كرج هم پرسيدم گفت امكان پذير نيست البته يك ماه پيش اگه كسي اطلاعات داره بگه لطفا ممنون

به پست اول همين تاپيك مراجعه كنيد:

خجسته‌نيا با بيان اين‌كه ارائه سرويس در مناطقي كه برروي فيبر نوري نيست و برروي شبكه مسي قرار دارد، در اولويت است، درباره زمان تحويل ADSL به متقاضيان مناطق مختلف تهران اظهار كرد: بعد از ثبت‌نام به طور معمول بين 24 تا حداكثر 48 ساعت، ADSL درخواستي وصل خواهد شد.

سلام
من مدل قهوه ای رنگ 8811 رو دارم .... در حالت عادی با 192.168.1.1 نمیره داخل اون مسیر ... باید ای پی بدم که مشکلی نیست اینجاش ...

به من چیزی نگفتند ... فقط گفتند یک کانکشن بسازید و وصل بشید تو حال دیفالت ولی نمیشه ! به همین خاطر میخوام دستی کانفیگ کنم ...

والا فكرم به جايي نمي رسه. مشكلت رو تو تاپيك راه اندازي Adsl / خريد مودم - نصب مودم-رفع عيب مودم شرح بده شايد راه حلي پيدا بشه. اگر درست نشد برو مخابرات ازشون سوال كن.

reb
27-01-2010, 01:21
سلام

سیستمش همون pppoe هست یعنی اگر روتر در حالت بریج باشه با ساخت یک کانکشن بردبند وصل میشه ولی داستان اینه که بعضی از مناطق فعال نیست یعنی چراغ استتوس روشنه ولی وصل نمیشه منتها چون زنگ میزنن که وصل شده واسه همین ملت دهنشون سرویس میشه تا بفهمن که ایراد از خودشونه. یه نمونه من توی میرداماد دیدم مخابرات قدوسی بنده خدا با ذوق و شوق اومده مودم 100 تا یه غازی که خداییش 5 تومن نمی ارزه و فقط یک لن داره 50 تومن انداختن رو وصل کرده کانکشن ساخته ولی نتونسته وارد بشه زنگ زده یکی اومده 15 تومن داده که ویندوزشو عوض کنه چون همش فکر میکرده ایراد از سیستمشه بعدا دیده باز هم نشد بمن زنگ زد چون من سعادت آباد یکی از همین مخابراتی ها رو کارش رو کرده بودم که تو رو خدا بیا اینو راه بنداز رفتم با مودم خودم ایسوس دیدم که هیچ مشگلی نیست الا این که استتوس الکی روشنه هرچی هم زنگ میزدیم به اون مثلا پشتیبانی کسی جواب نمیداد.
حالا اونایی که فکر میکنن علی آباد دهیه عملا تجربه کنن تا قدر همین شرکتها یی که هر روز فحش میدن رو بفهمن تازه 2 مورد دیگه هم خبر دارم که از حوصله شما خارجه.

من فكر نكنم روي خط فيبر نوري بدن چون از كرج هم پرسيدم گفت امكان پذير نيست البته يك ماه پيش اگه كسي اطلاعات داره بگه لطفا ممنونبرای فیبر نوری(نه پی سی ام) فقط مخارات تحهیزاتشو داره بده.

ashkan_mc
27-01-2010, 09:02
من میخوام برای یکی از دوستان از مخابرات سرویس بگیرم ... مودم چی بگیرم ؟؟؟ D-link خوبه ؟؟؟ توی مراحل کانفیگنش کار خاصی که نداره ؟؟؟

ahriman323
27-01-2010, 09:43
سلام

خوب شما کانفیگ عادی را که بلد هستید فقط میمونه VPI و VCI مخابرات!

VPI=0وبه جای VCI=35 قراردهید. احتمالا برای مخابرات هم همین vpi ,vci باشه .......

توی مودم من یه قسمت داره به نامConnection Search داره که خودش سرچ میکنه VPI و VCI

در نهایت اگه نشد باید تماس بگیرید 1899

sei_pm
27-01-2010, 10:34
کسانی که گرفتند چرا تست سرعت نمی گیرند؟

S A M S U N G
27-01-2010, 11:23
دوستان خبری از ارائه سرویس در استان نیست ؟ فقط در شهر تهران هستش ؟

معلوم نیست کرج رو کی پوشش میدن ؟

مخلصیم .

ashkan_mc
27-01-2010, 12:05
رفتم آزادگان میگه اولاً به مستجر نمیدیم ... بعد میگم پس من خط می گیرم میگه 90% احتمال داره PCM باشه ... من چه کار کنم آخه ؟؟؟
مگه PCM غیر قانونی نشد ؟؟؟ پس چرا باز دارن PCM میدن ؟؟؟

aliani
27-01-2010, 13:30
آقا ایتا که میگن فقط به عضو هیوت علمی و قضات میدن ؟ چجوریاست ؟ مخابرات شهید توکلی گفتن تجهیزات کمه فعلا کابرای خونگی یا حتی شرکتها هنوز نمیدن :|

mehrdad38
27-01-2010, 14:02
من میخوام برای یکی از دوستان از مخابرات سرویس بگیرم ... مودم چی بگیرم ؟؟؟ D-link خوبه ؟؟؟ توی مراحل کانفیگنش کار خاصی که نداره ؟؟؟آره خوبه. بهترين انتخاب همينه. TP-LINK TD 8811 بيسته پشيمون نمي شي.

دوستان خبری از ارائه سرویس در استان نیست ؟ فقط در شهر تهران هستش ؟

معلوم نیست کرج رو کی پوشش میدن ؟

مخلصیم .

فعلان مخابرات شهر تهران پورت پر سرعت واگذار مي كنه. تازه همين مخابرات تهران تجهيزات محدودي دارن و قادر به پاسخ گويي به تمام مشتريان نخواهند بود.

اميد وارم در آينده اي نزديك به تمام شهرهاي كشور سرويس داده بشه.

رفتم آزادگان میگه اولاً به مستجر نمیدیم ... بعد میگم پس من خط می گیرم میگه 90% احتمال داره PCM باشه ... من چه کار کنم آخه ؟؟؟
مگه PCM غیر قانونی نشد ؟؟؟ پس چرا باز دارن PCM میدن ؟؟؟

يعني چه مستجر و مالك نداره اونها موظفن به تمام مشتريها پاسخگو باشن. خواسته منصرفت كنه. شما برو پافشاري كن و درخواست بده اگر ديگه طرف خيلي بد ذات بود برو يه خط بگير و تاكيد كن براي سرويس ADSL مي خواي.نبايد بهت PCM بدن.

آقا ایتا که میگن فقط به عضو هیوت علمی و قضات میدن ؟ چجوریاست ؟ مخابرات شهید توکلی گفتن تجهیزات کمه فعلا کابرای خونگی یا حتی شرکتها هنوز نمیدن.

نه هيچ اينطور نيست. به تمام كاربرها اعم از خانگي و اداري و هيات علمي و جامعه پزشكي و .... تعلق مي گيره. اينا تجهيزات كم دارن مي خوان محدود كنن. بايد پافشاري كني.

mohsen_sir
27-01-2010, 14:28
من فردا ميرم بره دوستم سفارش بدم به محض اينكه آماده شدش تست ميگيرم بهتون ميگم:11:
ولي به نظرم هرچي باشه به خاطر بدون محدوديت بودنش يه مقداري سرعتش كم بشه اگه با 16kB دان كنه كه عاليه

aliani
27-01-2010, 14:32
نه هيچ اينطور نيست. به تمام كاربرها اعم از خانگي و اداري و هيات علمي و جامعه پزشكي و .... تعلق مي گيره. اينا تجهيزات كم دارن مي خوان محدود كنن. بايد پافشاري كني.

والا هم زنگ زدم هم حضوری رفتم دیگه چیکار کنم ؟:( اونم گفت برای قضات هم حتما باید با امضای رئیس سازمان باشه :o ولی گفت تا یکی 2 ماه دیگه شاید بدن .

Benygh
27-01-2010, 14:50
ADSL lن از مخابرات وصل شد ...

VPI / VCI اشون 0-33 هست و به صورت PPOE کانفیگ میکنند مودم رو که بتونید راحت کانکت شید ...

AM 241
27-01-2010, 14:52
سلام دوست عزیز
با تشکر

حیف بحث سیاسی ممنوع شده !!!!!:21:
در مورد سرویسش همونطور که گفتم من خونه مخابرات دارم نزدیک 9 ماه البته اگه درست حساب کرده باشم
فقط خوبیش اینه نامحدوده و نگران این نیستی حجم دانلودت چقدر مونده ایا تا اخر ماه میکشه یا ...
برای سرعتشم اگه بتونین 128 به بالا بگیرین فکر کنم راضی کننده تر باشه
مخصوصا 512:12:

morti18
27-01-2010, 14:59
سلام
میدونید نظر من در مورد این چیه ؟!
من میگم مخابرات این کارو داره میکنه که شرکت های خصوصی به خودشون بیان و هم ارزونتر کنن و هم سرویس دهی شونو بهتر کنن و بعدش مخابرات این پرت هایی که داره رو به اونها واگذار کنه !
نظر شما چیه !؟

mehrdad38
27-01-2010, 15:23
ADSL lن از مخابرات وصل شد ...

VPI / VCI اشون 0-33 هست و به صورت PPOE کانفیگ میکنند مودم رو که بتونید راحت کانکت شید ...

از سايت speedtest.net يه تست بگيريم ببينيم چه آشي پخته اين مخابرات. 128 گرفتي ديگه؟

سلام
میدونید نظر من در مورد این چیه ؟!
من میگم مخابرات این کارو داره میکنه که شرکت های خصوصی به خودشون بیان و هم ارزونتر کنن و هم سرویس دهی شونو بهتر کنن و بعدش مخابرات این پرت هایی که داره رو به اونها واگذار کنه !
نظر شما چیه !؟

نه من نظر ديگه اي دارم. مخابرات برنامه طولاني براي شركت در حوزه اينترنت پرسرعت داره. وزير فقيد ارتباطات و فناوري اطلاعات گفته بودن كه دخالت نكردن مخابرات در حيطه اينترنت پر سرعت يه اشتباه تاريخي بود.
به نظر نمي رسه كه مخابرات يه برنامه كوتاه مدت داشته باشه. فعلا دارن از نظر قيمت سرويس ها رو بهبود مي بخشن نه از نظر كيفيت.
مخابرات در كنار شركت هاي خصوصي به فعاليت خودش ادامه خواهد داد..............

والا هم زنگ زدم هم حضوری رفتم دیگه چیکار کنم ؟:( اونم گفت برای قضات هم حتما باید با امضای رئیس سازمان باشه :o ولی گفت تا یکی 2 ماه دیگه شاید بدن .

الان يه نمونه عيني دوست عزيز Beny-Nvidia رفتن ثبت نام كردن و سرويسشون هم وصل شده داره لذتشو مي بره. ايشون يه كابر خانگي هستن نه وكيل هستن نه قاضي نه دندانپزشك و............مسئول ADSL مخابراتتون رو ارجاع بده به تاپيك من ملتفتش كنيم. طفلك شايد خبر نداره بايد به چه كسايي سرويس بده. بهش نگفتن.

morti18
27-01-2010, 16:42
سلام دوباره به همه دوستان
یه سری از دوستان یک شبهه مطرح کردن که بهتره جواب بدم تا نو ذهن خیلیها نمونه !
گفتن که وزیر ارتباطات گفته اینترنت دیال آپ برای ایرانی ها کافیه !
اولا من هم همون موقع خیلی به این حرفشون اعتراض داشتم ! دوما اون وزیر قبلی بود که پیر بود و اینکاره نبود !
ولی الان یک وزیر جوونتر اومده که انشاالله کارای خوبی بکنه !
اگه معیار حرف وزیر قبلی بود ، دیگه الان شاهد این کار مخابرات نمیشدیم !
به امید روزی که سرعت اینترنت شتابان بره بالا ! :46:
با تشکر

mohsen_sir
27-01-2010, 17:00
اولا من هم همون موقع خیلی به این حرفشون اعتراض داشتم ! دوما اون وزیر قبلی بود که پیر بود و اینکاره نبود !
به امید روزی که سرعت اینترنت شتابان بره بالا ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
با تشکر

طرح طرح خوبيه آما آدم باور نميتونه كنه:20:

mohammad_s7201
27-01-2010, 17:22
منم ايشالا هفته بعد شنبه اول صبح ميرم دنبالش كه بخرم.
ميخوام 256 بخرم هي دانلود كنم :31::31:

Guts
27-01-2010, 19:02
آقا چطوریست که برای بعضیا وصل شده، ما که چند وقته ثبت‌نام کردیم ولی هیچ خبری نیست، قرار خبر بدن ولی اتفاقی نیفتاد!
دوستانی که اینترنتشون وصل شده میشه یه زحمت بکشن بگن کدوم منطقه هستن.

hamidkashani
27-01-2010, 20:48
كسي نيست يه تست سرعت بذاره؟؟؟:13:

mehrdad38
27-01-2010, 21:04
دوستاني كه از سرويس هاي ADSL مخابرات استفاده كردن بيان و در مورد سرويسشون صحبت كنن. نوع سرويس، منطقه مخابراتي و يه تست از سرويس. با تشكر

amirpers
27-01-2010, 21:43
دوستانی که گرفتند لطف کنند و بگن که کیفیتش چطوریه؟
سرعت دانلودش چطوره ؟البته 128 .

Hamed 360
27-01-2010, 21:47
تو سایتش نوشته کارشناسی ارشد به بالا باید 128 بگیره یعنی من که دانشجوری کارشناسی هستم نمیتونم !؟
از طریق شرکت بابام چطور میتونم بگیرم!؟

REZAt1980
27-01-2010, 22:01
سلام.

خدا رو شکر که این قدم (هرچند دیر ) برداشته شد.

من هم مثل همه ی شما از این وضعیت اینترنت ناراحت بودم و دیوونه شدم از بس که از این جدول مقایسه قیمت و سرعت بین اینترنت ما و بقیه کشور ها گذاشتن.

اما انصافا باید قبول کنیم که این قدم خوبیه. و خیلی سر بسته براتون عرض کنم که این اولین نشانه است برای قدم های بعدی که برداشته خواهد شد. بگذریم.

این وسط یقینا کسی نیست که از لحاظ قیمت ناراضی باشه. و از لحاظ کیفیت سرعت هم تا اینجا همه تعریف کردن( حداقل در مقایسه با شرکتهای خصوصی )
چند مورد مقایسه ی قیمت های اعلام شده مخابرات با شرکت های مطرح خصوصی :

قیمت ها به تومان میباشد.
پارس آنلاین:

256kbps: ( بالاترین حجم 20GB)
39.950

512kbps: ( بالاترین حجم 30GB)
59.950

1024kbps: (نامحدود) Static
219.000

(2Mbps): (نامحدود) Static
395.000

صبانت

128: (بالاترین حجم 50 GB)
109.000

512: (بالاترین حجم 200 GB)
257.400

1024: (بالاترین حجم 200 GB)
448.200

شاتل: سرویس های art

64Kbps: نامحدود
19.000

128Kbps: (بالاترین حجمgb 10+2)
28.000

256Kbps: (بالاترین حجمgb 20+2)
43.000

512Kbps: نامحدود
220.000

1024Kbps: نامحدود
400.000

داتک

128 نامحدود:
27.810

256 نامحدود:
51.500

512 نامحدود:
96.820

1024 نامحدود:
237.930

البته شما اساتید از این قیمت ها اطلاع دارید، فقط از بابت جامع تر شدن تایپیک و احیانا کاربرانی که اطلاع کافی ندارند، قرار داده شد. که طبق قیمت های سایت شرکت ها مذکور هست.

و اما شبهه ای که دوستان وارد میکنند:

در مورد دولتی بودن و نظارت بر محتوای استفاده شده توسط کاربر.

که این بحث کاملا منتفیه و بی اساسی هست. چرا که تمام خدمات ارائه شده توسط شرکت های خصوصی هم ، از مراکز مخابراتی قابل کنترل و نظارت است. و اگر بنا بر کنترل باشد ، خصوصی و دولتی فرقی ندارد.

در ضمن پرواضحه که این اتفاق چه در گذشته و چه در حال و چه در آینده اتفاق نمی افته. چرا که با چند لحظه فکر کردن به موضوع همه متوجه میشیم که امکان به کارگیری چند صد هزار نفر(به طور حداقلی) مامور کنترل خطوط ، وجود نداره. چه از لحاظ امکانات و چه از لحاظ نیروی انسانی. در ضمن چنین کاری ابدا توجیه مالی برای شرکت نداره. بگذریم از این که بنده شخصا شاهد بودم که برای یه مجرم اقتصادی (دزد حساب های مجازی) تا زمانی که حکم دادگاه نیومد، اجازه ی نظارت داده نشد.:13:

و اینکه عده ای گفتند که ممکنه، در شرایط خاص اینترنت قطع بشه، باز هم به همین شکله که مخابرات میتونه خصوصی ها رو هم قطع کنه.

و تنها موضوع مورد اشکال، محدودیت سرعت هست. که این اشکال با قوت کمتری در شرکت های خصوصی نیز موجود میباشد. هر چند که زمزمه های مبنی بر افزایش محدودیت سرعت موجود میباشد.

این جمع بندی من از موضوع بود که ممکنه غلط هم باشه.

به هر حال هر کسی در تصمیم گیری مختاره.:11:

Guts
27-01-2010, 22:10
سلام.

خدا رو شکر که این قدم (هرچند دیر ) برداشته شد.

من هم مثل همه ی شما از این وضعیت اینترنت ناراحت بودم و دیوونه شدم از بس که از این جدول مقایسه قیمت و سرعت بین اینترنت ما و بقیه کشور ها گذاشتن.

اما انصافا باید قبول کنیم که این قدم خوبیه. و خیلی سر بسته براتون عرض کنم که این اولین نشانه است برای قدم های بعدی که برداشته خواهد شد. بگذریم.

این وسط یقینا کسی نیست که از لحاظ قیمت ناراضی باشه. و از لحاظ کیفیت سرعت هم تا اینجا همه تعریف کردن( حداقل در مقایسه با شرکتهای خصوصی )
چند مورد مقایسه ی قیمت های اعلام شده مخابرات با شرکت های مطرح خصوصی :

قیمت ها به تومان میباشد.
پارس آنلاین:

256kbps: ( بالاترین حجم 20GB)
39.950

512kbps: ( بالاترین حجم 30GB)
59.950

1024kbps: (نامحدود) Static
219.000

(2Mbps): (نامحدود) Static
395.000

صبانت

128: (بالاترین حجم 50 GB)
109.000

512: (بالاترین حجم 200 GB)
257.400

1024: (بالاترین حجم 200 GB)
448.200

شاتل: سرویس های art

64Kbps: نامحدود
19.000

128Kbps: (بالاترین حجمgb 10+2)
28.000

256Kbps: (بالاترین حجمgb 20+2)
43.000

512Kbps: نامحدود
220.000

1024Kbps: نامحدود
400.000

داتک

128 نامحدود:
27.810

256 نامحدود:
51.500

512 نامحدود:
96.820

1024 نامحدود:
237.930

البته شما اساتید از این قیمت ها اطلاع دارید، فقط از بابت جامع تر شدن تایپیک و احیانا کاربرانی که اطلاع کافی ندارند، قرار داده شد. که طبق قیمت های سایت شرکت ها مذکور هست.

و اما شبهه ای که دوستان وارد میکنند:

در مورد دولتی بودن و نظارت بر محتوای استفاده شده توسط کاربر.

که این بحث کاملا منتفیه و بی اساسی هست. چرا که تمام خدمات ارائه شده توسط شرکت های خصوصی هم ، از مراکز مخابراتی قابل کنترل و نظارت است. و اگر بنا بر کنترل باشد ، خصوصی و دولتی فرقی ندارد.

در ضمن پرواضحه که این اتفاق چه در گذشته و چه در حال و چه در آینده اتفاق نمی افته. چرا که با چند لحظه فکر کردن به موضوع همه متوجه میشیم که امکان به کارگیری چند صد هزار نفر(به طور حداقلی) مامور کنترل خطوط ، وجود نداره. چه از لحاظ امکانات و چه از لحاظ نیروی انسانی. در ضمن چنین کاری ابدا توجیه مالی برای شرکت نداره. بگذریم از این که بنده شخصا شاهد بودم که برای یه مجرم اقتصادی (دزد حساب های مجازی) تا زمانی که حکم دادگاه نیومد، اجازه ی نظارت داده نشد.:13:

و اینکه عده ای گفتند که ممکنه، در شرایط خاص اینترنت قطع بشه، باز هم به همین شکله که مخابرات میتونه خصوصی ها رو هم قطع کنه.

و تنها موضوع مورد اشکال، محدودیت سرعت هست. که این اشکال با قوت کمتری در شرکت های خصوصی نیز موجود میباشد. هر چند که زمزمه های مبنی بر افزایش محدودیت سرعت موجود میباشد.

این جمع بندی من از موضوع بود که ممکنه غلط هم باشه.

به هر حال هر کسی در تصمیم گیری مختاره.:11:
نظارت روی SMS ها و تلفن‌ها و اینترنت وجود داره، این چیزیه که خودشونم تأیید کردن. ولی نه اونطوری که شما میگی 1 میلیون افغانی بزارن خطوط رو کنترل کنه :31: اینکه خنده‌داره و البته خیلی ساده‌لوحانست بدون شک روش‌های پیچیده‌تری برای این کار وجود داره دوست عزیز :31:. و البته فقط برای مسائل خاص نه هرچیزی.

night lord
27-01-2010, 22:35
به امید روزی که سرعت اینترنت شتابان بره بالا ! :46:
با تشکر

کاره خوبیه . ولی باید به این دقت داشت که تا وقتی که به خانگی 128فقط میدن . اصلا نمیشه امید بهتر شدن رو داشت . چون چیزی برای بهتر شدن نیست

AM 241
27-01-2010, 23:36
كسي نيست يه تست سرعت بذاره؟؟؟:13:

دوستانی که گرفتند لطف کنند و بگن که کیفیتش چطوریه؟
سرعت دانلودش چطوره ؟البته 128 .

الان خطم در گیره (دارم دانلود می کنم:31: )اما 128 سرعت دانلودش 16-17 هست :13:

porya_spy
27-01-2010, 23:50
دوستان تمامی سرویس های نامحدود هستند ؟

قیمت ها در سراسر کشور یکپارچه است ؟

فقط تو تهران ؟ یا بعدا توی استان های دیگه هم میاد ؟

*IN*
28-01-2010, 00:02
الان خطم در گیره (دارم دانلود می کنم:31: )اما 128 سرعت دانلودش 16-17 هست :13:

چیزترینگش با شرکتها فرق نمیکنه؟؟؟
من که الان از یه شرکت سرویس میگیرم برای ثبت نام باید چی کار کنم؟؟؟

REZAt1980
28-01-2010, 00:33
نظارت روی SMS ها و تلفن‌ها و اینترنت وجود داره، این چیزیه که خودشونم تأیید کردن. ولی نه اونطوری که شما میگی 1 میلیون افغانی بزارن خطوط رو کنترل کنه اینکه خنده‌داره و البته خیلی ساده‌لوحانست بدون شک روش‌های پیچیده‌تری برای این کار وجود داره دوست عزیز . و البته فقط برای مسائل خاص نه هرچیزی.

دوست عزیز. شما میفرمایید که نظارت بر روی اس ام اس و ... وجود داره.خوب این هم امکان پذیر نیست.

معنای نظارت بر اس ام اس یا تلفن اینه که این نظارت به صورت عام برای همه اتفاق می افته، که امکان پذیر نیست.

اما وقتی کسی مظنون محسوب میشه و خطش مورد نظارت قرار میگیره، کاملا قانونی و متدواله.
اما نظارت کلی بر اس ام اس و تلفن و ... وجود نداره و اصلا محاله.

در مورد قسمت دوم فرمایشتون. اون چیزی که شما میگی پیچیده ترش هم هست. همون فیلترینگه. که به دو روش انجام میگیره.
مثلا یه سری کلمات هست که هر جا تو اینترنت تایپ کنی، فیلتره، و یه روش هم هست که محتواییه. که البته این روش با توجه به وسعت دنیای نت ، بخش خیلی محدودی رو در بر گرفته.

پس نظارت به این معنا که به صورت online کنترل بشه خطوط، وجود نداره. اما اگر به خطی بر طبق یکی از مواد و بندهای قانون جرائم رایانه ای مشکوک بشن، یا شاکی خصوصی داشته باشن با حکم دادگاه کنترلش میکنند. که کمتر از 5% این پرونده ها مربوط به استفاده غیر اخلاقی و یا مستهجنه. البته مواردی که شاکی خصوصی دارن و بحث حریم خصوصیه تعدادشون خیلی زیاده.
لازم میدونم اینجا بگم که در مورد کنترل و نظارت خطوط اینترنت آیین نامه های سفت و سختی وجود داره و به این راحتی که دوستان فکر میکنن نیست.

این ها چیزهایی بود که من لازم دونستم بگم ، با توجه به چیزهایی که خودم دیدم، و موثق هست.

حالا خود دانید.

ahmaad313
28-01-2010, 00:59
آدرس پشتیبانی:

aliani
28-01-2010, 01:23
الان يه نمونه عيني دوست عزيز Beny-Nvidia رفتن ثبت نام كردن و سرويسشون هم وصل شده داره لذتشو مي بره. ايشون يه كابر خانگي هستن نه وكيل هستن نه قاضي نه دندانپزشك و............مسئول ADSL مخابراتتون رو ارجاع بده به تاپيك من ملتفتش كنيم. طفلك شايد خبر نداره بايد به چه كسايي سرويس بده. بهش نگفتن.

ایشون از مرکز شهید توکلی گرفتن ؟! اگه اینجوریه که من فردا میرم یقه یارو رو میچسبم تا بهم ADSL بده .
خود اونطرفم قبول داشت جاهای دیگه میدن ولی گفت توکلی فعلا نمیده .
ممنون

starpars
28-01-2010, 01:27
فعلا كه همه چيز بخوبي داره پيش ميره فقط خدا كنه اين كارا تنها بخاطر 22 بهمن نباشه و هميشگي باشه

khmusic
28-01-2010, 01:35
لازم میدونم اینجا بگم که در مورد کنترل و نظارت خطوط اینترنت آیین نامه های سفت و سختی وجود داره و به این راحتی که دوستان فکر میکنن نیست.

آقا دلت خوشه ها

reb
28-01-2010, 01:38
اونایی که با سرعت دارن دانلود میکنن وقت ندارن تست بگیرن من تست گرفتم بجاشون.

masoud_9861
28-01-2010, 01:50
برای سرعت بالاتر مثلا 512 چه جوری میدن (دانشجو یی)
منظورم اینه وقتی که درست تموم شد هنوز هم خط رو نگاه میدارن یا اینکه نه سرعتت رو کم میکنن
اصلا آمار میگیرین کی درست تموم میشه
به چه صورتی هست
میشه یه بار 512 بگیریم همیشه از 512 استفاده کنیم یا نه !؟
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم :31:

mehrdad38
28-01-2010, 08:54
دوستان تمامی سرویس های نامحدود هستند ؟

قیمت ها در سراسر کشور یکپارچه است ؟

فقط تو تهران ؟ یا بعدا توی استان های دیگه هم میاد ؟

دوستان قبل هر گونه سوالي خوبه كه پست اول رو خوب مطالعه كنيد تمام جواب سوالات احتمالي شما اونجا پاسخ داده مي شه.

1- تمام سرويس هاي مخابرات نامحدود هستن در نتيجه مشكل دانلود شبانه ديگه وجود نداره.
3- در صورت اجرا در كل كشور بله قيمت ها يكپارچه خواهد بود.
2- فعلا طرح تو تهران اجرا مي شه. صحبتي در استان هاي ديگر فعلا نشده.

چیزترینگش با شرکتها فرق نمیکنه؟؟؟
من که الان از یه شرکت سرویس میگیرم برای ثبت نام باید چی کار کنم؟؟؟

چيزترينگ؟

اول از همه به مركز مخابراتي تون مراجعه كن از وضعيت اونجا مطمئن بشو كه سرويس دهي دارن يانه در صورت ok بودن ثبت نام كن و برو شركتي كه ازش سرويس داشتي فسخ قرار داد كن.

آدرس پشتیبانی:

با تشكر فراوان جهت اطلاع عمومي به پست اول منتقل شد.

ایشون از مرکز شهید توکلی گرفتن ؟! اگه اینجوریه که من فردا میرم یقه یارو رو میچسبم تا بهم ADSL بده .
خود اونطرفم قبول داشت جاهای دیگه میدن ولی گفت توکلی فعلا نمیده .
ممنون

نه فكر نمي كنم از مركز مخابراتي توكلي گرفته باشه. اگر اينطوريه پس ديگه صحبتي باقي نمي مونه بايد صبر كرد تا ببينيم وضعيت مراكز مخابراتي همچون فرد اسدي، بهشتي و توكلي به چه صورت خواهد شد. من براي اطلاع عموم مركز شهيد توكلي رو به ليست به اصطلاح سياه در پست اول اضافه مي كنم.

برای سرعت بالاتر مثلا 512 چه جوری میدن (دانشجو یی)
منظورم اینه وقتی که درست تموم شد هنوز هم خط رو نگاه میدارن یا اینکه نه سرعتت رو کم میکنن
اصلا آمار میگیرین کی درست تموم میشه
به چه صورتی هست
میشه یه بار 512 بگیریم همیشه از 512 استفاده کنیم یا نه !؟
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]براي سرعت هاي بالاتر از 512 بايد دانشجوي كارشناسي ارشد به بالا باشي. به اينصورته كه بايد معرفي نامه يا همون گواهي اشتغال به تحصيل ارائه بدي. از اونجايي كه تاريخ هر گواهي نامه مشخصه و هر گواهي براي يه ترم تمام اعتبار داره بايد به محض شروع ترم جديد و پايان اعتبار گواهي قبلي يه گواهي جديد به مخابرات ارائه بدي.

پس واضح هست به محض خاتمه تحصيل ديگه 512 بي 512 تبديل به 128 ميشه.

mehrdad38
28-01-2010, 09:14
اونایی که با سرعت دارن دانلود میکنن وقت ندارن تست بگیرن من تست گرفتم بجاشون.

سرويست 128 هست ديگه؟ چه خوب بود مركز مخابراتي رو هم مي گفتي. خوب اما سرعت دانلود 0.11 ضربدر 1000 ميشه 110 كيلوبيت برثانيه در ادامه 110 تقسيم بر 8 سرعت دانلودت ميشه 13.75 كه براي پهناي باند 128 خوبه.

پينگ شم خوبه بد نيست.

sei_pm
28-01-2010, 09:40
ک تست جدید هم بندازید. آیا کسی تونسته تا حالا 512 رو با 20 تومان بگیره؟

Guts
28-01-2010, 11:13
دوست عزیز. شما میفرمایید که نظارت بر روی اس ام اس و ... وجود داره.خوب این هم امکان پذیر نیست.

معنای نظارت بر اس ام اس یا تلفن اینه که این نظارت به صورت عام برای همه اتفاق می افته، که امکان پذیر نیست.

اما وقتی کسی مظنون محسوب میشه و خطش مورد نظارت قرار میگیره، کاملا قانونی و متدواله.
اما نظارت کلی بر اس ام اس و تلفن و ... وجود نداره و اصلا محاله.

در مورد قسمت دوم فرمایشتون. اون چیزی که شما میگی پیچیده ترش هم هست. همون فیلترینگه. که به دو روش انجام میگیره.
مثلا یه سری کلمات هست که هر جا تو اینترنت تایپ کنی، فیلتره، و یه روش هم هست که محتواییه. که البته این روش با توجه به وسعت دنیای نت ، بخش خیلی محدودی رو در بر گرفته.

پس نظارت به این معنا که به صورت online کنترل بشه خطوط، وجود نداره. اما اگر به خطی بر طبق یکی از مواد و بندهای قانون جرائم رایانه ای مشکوک بشن، یا شاکی خصوصی داشته باشن با حکم دادگاه کنترلش میکنند. که کمتر از 5% این پرونده ها مربوط به استفاده غیر اخلاقی و یا مستهجنه. البته مواردی که شاکی خصوصی دارن و بحث حریم خصوصیه تعدادشون خیلی زیاده.

این ها چیزهایی بود که من لازم دونستم بگم ، با توجه به چیزهایی که خودم دیدم، و موثق هست.

حالا خود دانید.
دوست عزیز من نمی‌خوام تو این تاپیک در مورد این مسئله بحث کنم، ولی جالبه که مثل اینکه شما روزنامه‌ها رو هم نمی‌خونی این مسئله کنترل SMS و ایمیل‌ها چیزیه که تقریباً 1-2 هفته پیش تیتر اول نصف روزنامه‌های مملکت بود! و چیزی نیست که من از خودم در بیارم شما همین الان یه سرچ بزنی حداقل 500 تا خبر در این مورد پیدا می‌کنی (البته بعدشم کلی اعتراض شد به این مسئله که غیر قانونیه این کار و... ولی شکی نیست این کار رو می‌کنن و البته از خیلی قبلتر می‌کردن و تنها دلیل اعلام این مسئله از طرف رئیس نیروی انتظامی فقط ترسوندن مردم بوده نه اعلام این مسئله)
در مورد کنترل کردن هم برای SMS ایران چند سال پیش سرورهای بسیار گرون قیمتی مخصوص این کار خریداری کرد (چون بدون شک ایران تنها کشوری نیست که SMS ها رو کنترل می‌کنه) که همین الانم سرچ کنی اطلاعاتش از اون زمان وجود داره بدون شک عملکرد این سرورها به این صورته که به کلمات حساس هستن و هرچی SMS مشکوک باشه ذخیره میشه و مورد بررسی قرار می‌گیره.
در مورد ایمیل بدون شک سیستم پیچیده‌تریه و قرار نیست من و شما از روش کار با خبر باشیم ولی اونقدری هم کار سختی نیست چون در هر صورت پهنای باند الان دست خودشونه که هرکاری بخوان میتونن بکنن و اصلاً دلیلی که پهنای باند آزاد نیست همینه، کنترل.

در هر صورت بهتره دیگه در مورد این مسئله بحث نکنیم چون مسئله پر واضحه شما هم بهتره توی خبرها یه جستجو بکنی در ضمن هیچ وقت انقدر با قاطعیت نگو این اتفاق‌ها نمی‌یفته بدون شک چیزهای اون پشت مشت‌ها هست که من و تو ازشون بی‌خبریم و اینکه بگیم همچی همینطوری که ما می‌بینیم هست خیلی خیلی ساده لوحانست مخصوصاً تو این مملکت البته شما احتمالاً هنوز خیلی جوونی بزرگتر بشی خودت میاد دستت.

ELSIN
28-01-2010, 11:47
من رفتم هفت تیر گفت هفته بعد بیا و تازه بیشتر از 128 نمیدن هنوز بخشنامش نیومده برای بالا تر
بعد کسی میدونه بین چند نفر شیر میشه
این مودم خوب هست برای این سرویس

MODEL :D-LINK DSL-2520 U

hasanpix
28-01-2010, 11:58
اقا ما هم رفتیم ثبت نام کردیم منطقه مخابراتی 2
بیخودم تلاش نکنین مثل اینکه بالاتر از 128 نمیدن فعلا یا شاید فقط به از مابهترون میدن این دانشجوی ارشد به بالا بودن و ... فعلا همه کشکه
در ضمن گفتن که یکشنبه دوشنبه وصل میشه
دوستانی که دستی تو کار دارن ausus 604g یا lynksys wag54g2 کدوم بهتره؟

paymanonline
28-01-2010, 12:29
بیخودم تلاش نکنین مثل اینکه بالاتر از 128 نمیدن فعلا یا شاید فقط به از مابهترون میدن این دانشجوی ارشد به بالا بودن و ... فعلا همه کشکه

من ایسوز 604 جی دارم راضیم. ولی اگه بتونی از این مدلا که USB print و masstorage داره بگیری بهتره.

الان ایسوز 604 جی باید طرفای 70 تومن باشه.

lord_alone_dark
28-01-2010, 12:34
من هم 604 جی دارم 4 ساله باباشو در اوردم اخ نمیگه شک نکن من 4 سال پیش 180 گرفتم الان باید 70 باشه دوستان یک مقدار پینگ بگیرین بزارین این جا ببینیم خوبه یا نه کی از کجا گرفته پکت لاستش چطوره یک پینگ یاهو بگیرین شر کتیش چطوره فقط یک تقاضا از شرکت می خواد دیگه چیز اضافه که نمی خوادش تورنت چی همیشه بازه سرعتش در چه حدیه

porya_spy
28-01-2010, 13:38
شركت‌هاي PAP‌ مي‌توانند سرويس‌ مربوطه را حداكثر تا سقف 20%‌ بالاتر از اين تعرفه‌هاي مصوب ارائه نمايند. همچنين شركت‌هاي PAP‌ مي‌بايستي كليه قراردادهاي خود را حداكثر ظرف مدت يك ماه از تاريخ مصوبه براساس تعرفه‌هاي مصوب فوق اصلاح نمايند.

دوستان یعنی تا یک ماه دیگه شرکت های pap باید قیمت هاشونو مثل قیمت مخابرات کنن یا 20 % بالاتر از این قیمت ها کنن ؟

ahriman323
28-01-2010, 14:19
من شنیدم مخابرات دان استریمش را یک چهارم اپ استریم میبنده یعنی برای دان استریم 128 اپ استریم را 32 میبنده:2:

Guts
28-01-2010, 14:39
کدوم مرکز هستین شما؟

starpars
28-01-2010, 14:42
سرعت send‏ فكر كنم 96 يا بيشتر ميبنده چون واسه من سرعت send‏ حدود 10 كيلوبايته

mehrdad38
28-01-2010, 14:45
سرعت send‏ فكر كنم 96 يا بيشتر ميبنده چون واسه من سرعت send‏ حدود 10 كيلوبايته

از كدوم مركز مخابراتي؟ 128 داري؟ يه تست از Speedtest.net بگير.

masoud_9861
28-01-2010, 14:52
من الان از شاتل گرفتم
شاتل هم افت سرعت شدیدی داره ( 512 فرقی با دیال آپ نداره حداکثر میشه 6K دانلود کرد)
نمیدونم چی کار کنم سرویس رو عوض کنم بیام رو مخابرات یا نه
بد جوری گیج شدم
نامحدود بودن مخابرات وقیمت پایین تر اون !!!!
واقعا نمیدونم چی کار کنم

starpars
28-01-2010, 14:54
نه من تهران نیستم از مخابرات بندرعباس که چند وقت پیش همین پروژه رو راه اندازی کرد گرفتم آره بالاتر از 128 بهم ندادن تستی هم که چند روز پیش گرفته بودم اینه:

Benygh
28-01-2010, 14:59
سلام
این هم تست من ... من در کل راضی هستم ...

mehrdad38
28-01-2010, 15:02
من الان از شاتل گرفتم
شاتل هم افت سرعت شدیدی داره ( 512 فرقی با دیال آپ نداره حداکثر میشه 6K دانلود کرد)
بد جوری گیج شدم
واقعا نمیدونم چی کار کنم

6k :18:

اگر وضعيت اينقدر خرابه تعلل نكن برو سرويس مخابرات رو بگير. فقط پست اول رو خوب مطالعه كن شرايط و ضوابط رو بخون بعد تصميم بگير.

وضعيت مخابراتتون رو بررسي كن بعضي از مراكز مشكل دارن.

mehrdad38
28-01-2010, 15:05
سلام
این هم تست من ... من در کل راضی هستم ...

از كدوم مركز مخابراتي؟

Benygh
28-01-2010, 15:53
من شهرستان هستم ...
گنبد کاووس ... استان گلستان ...

فقط تنها مشکلی که دارم کانفیگه مودمه ! :|

وقتی کانفیگ میکنم خودش وصل میشه ولی با IE باز نمیشه ... حتما باید با کانکشن هم یک بار کانکت بشم تا درست بشه ...

نمیدونم چطور کاری کنم که خود مودم بدون وصل شدن نرم افزاری وصل بشه ...

whitewolf
28-01-2010, 16:00
سلام
منم می خوام بگیرم منتها این که توی سایتشون نوشته مناطق 3 تا 8 یعنی چی؟ یعنی از 22 منطقه فقط همین 6 منطقه رو میدن یا سایتشون قدیمیه و اپدیتش نکردن؟
یه سوال دیگه که شاید بی ربط باشه به تاپیک ولی: اگه نشد از مخابرات بگیریم دقیقا کدوم شرکت های خصوصی الان شب ها محدودیت دانلود ندارن؟
مرسی

masoud_9861
28-01-2010, 16:11
6k :18:

اگر وضعيت اينقدر خرابه تعلل نكن برو سرويس مخابرات رو بگير. فقط پست اول رو خوب مطالعه كن شرايط و ضوابط رو بخون بعد تصميم بگير.

وضعيت مخابراتتون رو بررسي كن بعضي از مراكز مشكل دارن.

آره بابا خیلی وقتها هم همین سایت p30world رو هم نمیتونم باز کنم
حتی چند بار پیش اومد که یاهو رو با ایرانسل باز کردم :31:

فعلا که دانشجو هستم میرم دنبالش 512 بگیرم اگه ندن 512 که نمیگیرم :41:(تو رو خدا 256 دیگه بدین به من دیگه :31:)

تا درسم هم تموم بشه کلی راه هست اونوقت میریم دنبال کار های دیگه که 512 بگیرم:27:

DrXoX
28-01-2010, 16:29
من الان از شاتل گرفتم
بد جوری گیج شدم
واقعا نمیدونم چی کار کنم

سلام
به نظر من همون شاتل بمون
افت سرعت تو شرکت های خصوصی برطرف میشه ، یه کم صبر کن احتمال زیاد مشکل حل میشه
بقیه شرکت ها هم ممکنه این مشکل براشون پیش بیاد که چیز تازه ای نیست ولی برطرف میشه
خیلی از دوستان هم شاتل دارن ولی راضی هستن
با پشتیانی هم حتما تماس بگیر

sei_pm
28-01-2010, 16:37
آره بابا خیلی وقتها هم همین سایت p30world رو هم نمیتونم باز کنم
حتی چند بار پیش اومد که یاهو رو با ایرانسل باز کردم :31:

فعلا که دانشجو هستم میرم دنبالش 512 بگیرم اگه ندن 512 که نمیگیرم :41:(تو رو خدا 256 دیگه بدین به من دیگه :31:)

تا درسم هم تموم بشه کلی راه هست اونوقت میریم دنبال کار های دیگه که 512 بگیرم:27:

مثل اینکه مخابرات تهران به 8 منطقه تقسیم شده.

hamidkashani
28-01-2010, 16:54
سلام
منم می خوام بگیرم منتها این که توی سایتشون نوشته مناطق 3 تا 8 یعنی چی؟ یعنی از 22 منطقه فقط همین 6 منطقه رو میدن یا سایتشون قدیمیه و اپدیتش نکردن؟
مرسی
نه منظورشون منطقه 3 تا 8 مخابرات است نه مناطق شهرداري . فكر ميكنم منظور از مثلا منطقه 3 ، خط هايي است كه شمارشون با 3 شروع ميشه

masoud_9861
28-01-2010, 17:07
سلام
به نظر من همون شاتل بمون
افت سرعت تو شرکت های خصوصی برطرف میشه ، یه کم صبر کن احتمال زیاد مشکل حل میشه
بقیه شرکت ها هم ممکنه این مشکل براشون پیش بیاد که چیز تازه ای نیست ولی برطرف میشه
خیلی از دوستان هم شاتل دارن ولی راضی هستن
با پشتیانی هم حتما تماس بگیر

پشتیبانی که میگه سیستم خودت مشکل داره چون از فایر فاکس میتونی دانلود کنی :31: بقیه سایتها مثل همین p30world معتبر نیستن :5:
الان دو هفته شده که مشل داره
شنبه میرم دونبال مخابرات ببنیم چه جوری میشه گرفت

morti18
28-01-2010, 17:08
دوست عزیز من نمی‌خوام تو این تاپیک در مورد این مسئله بحث کنم، ولی جالبه که مثل اینکه شما روزنامه‌ها رو هم نمی‌خونی این مسئله کنترل SMS و ایمیل‌ها چیزیه که تقریباً 1-2 هفته پیش تیتر اول نصف روزنامه‌های مملکت بود! و چیزی نیست که من از خودم در بیارم شما همین الان یه سرچ

سلام دوست عزیز
کنترل به معنی این که شما فکر میکنید نیست !
کنترل مثل یک ف*ی*ل*ت*ر هستش ! یه جورایی مثلا یک دستگاهی هست که اگه کلمات خاصی رو بگید یا اس ام اس کنید ، اتوماتیک مکالمه ضبط میشه !
اگه اینطور نبود که نمیتونستن اون منافق هایی که حوادث اخیر رو ایجاد کردن رو بگیرن و مکالماتشونو داشته باشن !
با تشکر
موفق باشید

DrXoX
28-01-2010, 18:18
پشتیبانی که میگه سیستم خودت مشکل داره چون از فایر فاکس میتونی دانلود کنی :31: بقیه سایتها مثل همین p30world معتبر نیستن :5:
الان دو هفته شده که مشل داره
شنبه میرم دونبال مخابرات ببنیم چه جوری میشه گرفت

چند وقته شاتل داری؟ قبلا سرعتت خوب بوده؟
یعنی با فایرفاکس که دانلود می کنی سرعتت خوبه؟
شاتل شرکت بدی نیست.
فقط زود تصمیم نگیر چون ممکنه بعدا پشیمون بشی
موفق باشید

REZAt1980
28-01-2010, 20:21
دوست عزیز من نمی‌خوام تو این تاپیک در مورد این مسئله بحث کنم، ولی جالبه که مثل اینکه شما روزنامه‌ها رو هم نمی‌خونی این مسئله کنترل SMS و ایمیل‌ها چیزیه که تقریباً 1-2 هفته پیش تیتر اول نصف روزنامه‌های مملکت بود! و چیزی نیست که من از خودم در بیارم شما همین الان یه سرچ بزنی حداقل 500 تا خبر در این مورد پیدا می‌کنی (البته بعدشم کلی اعتراض شد به این مسئله که غیر قانونیه این کار و... ولی شکی نیست این کار رو می‌کنن و البته از خیلی قبلتر می‌کردن و تنها دلیل اعلام این مسئله از طرف رئیس نیروی انتظامی فقط ترسوندن مردم بوده نه اعلام این مسئله)
در مورد کنترل کردن هم برای SMS ایران چند سال پیش سرورهای بسیار گرون قیمتی مخصوص این کار خریداری کرد (چون بدون شک ایران تنها کشوری نیست که SMS ها رو کنترل می‌کنه) که همین الانم سرچ کنی اطلاعاتش از اون زمان وجود داره بدون شک عملکرد این سرورها به این صورته که به کلمات حساس هستن و هرچی SMS مشکوک باشه ذخیره میشه و مورد بررسی قرار می‌گیره.
در مورد ایمیل بدون شک سیستم پیچیده‌تریه و قرار نیست من و شما از روش کار با خبر باشیم ولی اونقدری هم کار سختی نیست چون در هر صورت پهنای باند الان دست خودشونه که هرکاری بخوان میتونن بکنن و اصلاً دلیلی که پهنای باند آزاد نیست همینه، کنترل.

در هر صورت بهتره دیگه در مورد این مسئله بحث نکنیم چون مسئله پر واضحه شما هم بهتره توی خبرها یه جستجو بکنی در ضمن هیچ وقت انقدر با قاطعیت نگو این اتفاق‌ها نمی‌یفته بدون شک چیزهای اون پشت مشت‌ها هست که من و تو ازشون بی‌خبریم و اینکه بگیم همچی همینطوری که ما می‌بینیم هست خیلی خیلی ساده لوحانست مخصوصاً تو این مملکت البته شما احتمالاً هنوز خیلی جوونی بزرگتر بشی خودت میاد دستت.

واقعا عجیبه. شما میفرمایید نمی خوام بحث کنم، بعد یه طومار جواب مینویسید. اگه نمی خواهید در این مورد بحث کنید، چرا از اول مطرحش کردید.

راستی شما سن من رو از کجا متوجه شدید؟ لابد همون سیستم های پیچیده رو شما هم دارید دیگه؟
نمی خوام جواب بدم، چون شما همه ی استدلالتون اینه که ""حتما هست، پس قطعا هست. وقتی من و شما نمیدونیم ، پس حتما هست.""

من دوبار توضیح دادم که معنی کنترل چیه؟ باز شما همون رو تکرار میکنید. عزیزم من هم روزنامه میخونم. بله، رئیس ناجا هم گفت که کنترل میکنیم، اما معنی کنترل رو شما اشتباه متوجه شدی. تا به کسی مظنون نشن. و یا حکم قضایی نباشه، کنترل نمیشه.
یعنی کنترل همه ی کاربران محاله.

در ضمن انقدر هم پشت پرده و دست پنهان و از اینجور کلمات به کار نبرید. شما هیچ استدلالی نداری برای اینکه همه ی دستگاه ها کنترل میشه. انگار که این افراد از کره ی مریخ اومدند.

بنده مکان های کنترل مخابرات رو دیدم و شما هم اگه میدید، متوجه میشدی که واقعیت چیه؟ اونجا نظارت خیلی دقیقی هست.
حالا شما دوست داری همش یه چیزی رو القا کنی، مشکل خودتونه. در حالی که هیچ استدلالی نداری.
فکر کنم که شما حرفهاتون رو زدید، من هم همینطور. اگه واقعا نمخواهید بحث کنید، دیگه ادامه ندید، تا هر کسی خودش قضاوت کنه.

masoud_9861
28-01-2010, 20:47
چند وقته شاتل داری؟ قبلا سرعتت خوب بوده؟
یعنی با فایرفاکس که دانلود می کنی سرعتت خوبه؟
شاتل شرکت بدی نیست.
فقط زود تصمیم نگیر چون ممکنه بعدا پشیمون بشی
موفق باشید

فعلا که اسرعت دانلود رو محدود کردی یه سر تو تاپیک شاتل بری میبنی که خیلی ها شاکی شدن از دست این
فعلا صبر کردم ببنیم تا کی اینجوری میمونه
من فقط بتونم از رو سرور خودم راحت دانلود کنم سایت های دیگه برام مهم نیستن :31:

DrXoX
28-01-2010, 21:20
فعلا که اسرعت دانلود رو محدود کردی یه سر تو تاپیک شاتل بری میبنی که خیلی ها شاکی شدن از دست این
فعلا صبر کردم ببنیم تا کی اینجوری میمونه
من فقط بتونم از رو سرور خودم راحت دانلود کنم سایت های دیگه برام مهم نیستن :31:
همه شرکت ها مشکل دارن ، اگه دیده باشی کابران صبانت ، آسیاتک و... هم از نوسان سرعت شاکی بودن کلا اینترنت ایران همینه دیگه کاریش نمیشه کرد
در مورد مخابرات هم چون فعلا کاربراش کمه خوبه

ali_ranger22
28-01-2010, 21:33
شنبه شاید رفتم مرکز مخابراتمون ببینم به ما هم می دن یا نه
خدا کنه بدن بعد از چند سال از شر این دایال آپ خلاص شیم

Guts
28-01-2010, 21:52
واقعا عجیبه. شما میفرمایید نمی خوام بحث کنم، بعد یه طومار جواب مینویسید. اگه نمی خواهید در این مورد بحث کنید، چرا از اول مطرحش کردید.

راستی شما سن من رو از کجا متوجه شدید؟ لابد همون سیستم های پیچیده رو شما هم دارید دیگه؟
نمی خوام جواب بدم، چون شما همه ی استدلالتون اینه که ""حتما هست، پس قطعا هست. وقتی من و شما نمیدونیم ، پس حتما هست.""

من دوبار توضیح دادم که معنی کنترل چیه؟ باز شما همون رو تکرار میکنید. عزیزم من هم روزنامه میخونم. بله، رئیس ناجا هم گفت که کنترل میکنیم، اما معنی کنترل رو شما اشتباه متوجه شدی. تا به کسی مظنون نشن. و یا حکم قضایی نباشه، کنترل نمیشه.
یعنی کنترل همه ی کاربران محاله.

در ضمن انقدر هم پشت پرده و دست پنهان و از اینجور کلمات به کار نبرید. شما هیچ استدلالی نداری برای اینکه همه ی دستگاه ها کنترل میشه. انگار که این افراد از کره ی مریخ اومدند.

بنده مکان های کنترل مخابرات رو دیدم و شما هم اگه میدید، متوجه میشدی که واقعیت چیه؟ اونجا نظارت خیلی دقیقی هست.
حالا شما دوست داری همش یه چیزی رو القا کنی، مشکل خودتونه. در حالی که هیچ استدلالی نداری.
فکر کنم که شما حرفهاتون رو زدید، من هم همینطور. اگه واقعا نمخواهید بحث کنید، دیگه ادامه ندید، تا هر کسی خودش قضاوت کنه.
شما راست میگی. خوشحال شدی.

Guts
28-01-2010, 22:00
سلام
یه سوال دیگه که شاید بی ربط باشه به تاپیک ولی: اگه نشد از مخابرات بگیریم دقیقا کدوم شرکت های خصوصی الان شب ها محدودیت دانلود ندارن؟
مرسی
مناطق مخابراتی هستن اونا با مناطق شهرداری فرق میکنن. اگر چند صفحه قبل همین تاپیک رو ببنید یا تو اینترنت سرچ بکنین یه لیستی هست که مناطق مخابراتی رو با مراکزشون و پیش شماره‌هاشون رو گذاشته. البته فکر می‌کنم شماره اول پیش‌شماره همون منطقه مخابراتی‌تون میشه.

mehrdad38
28-01-2010, 22:54
تهران به 7 ناحيه مخابراتي تقسيم شده ( از 2 تا 8 ) كه منطبق بر مناطق شهرداري 22 گانه نيست. 2 رقم اول هر پيش شماره از عدد ناحيه مربوط به اون پيش شماره گرفته شده. مثلا پيش شماره منزل من 8842 هست كه دو رقم اول ( 88 ) مربوط به ناحيه 8 مخابراتي ست و با مناطق شهرداري ( 22 گانه ) فرق داره.

هر ناحيه مخابراتي ممكنه نيمي از يك يا دو منطقه شهرداري رو در بر بگيره. هر ناحيه مخابراتي از چندين مركز مخابراتي و يك اداره كل تشكيل شده كه در نقشه اي كه در پست اول قرار داده شده اين موضوع كاملا واضح هست.

همچنين براي نقشه كامل و جامع مراكز مخابراتي مي تونين به اينجا مراجعه كنيد:

whitewolf
29-01-2010, 04:15
ممنون از دوستان.
خب تقصیر من چیه سایتشون عجق وجقه . درست حسابی ننوشتن منظورشون از مناطق چیه فکر می کنن همه مثل خودشون علامه ان. وقتی این وضع سایتشونه ، وضع پشتیبانیشون دیگه معلومه چیه
منم شنبه برم ببینم بهم میدن یا نه

asgaree
30-01-2010, 08:49
سلام

من تو مرکز مخابراتی منطقه 8 هستم ( هفت تیر ) الان تماس گرفتم ، گفتن که بخش نامه اومده تا اطلاع ثانوی نه شرکت های خصوصی و نه مخابرات adsl واگذار نمی کنه تو این مرکز .

ali_ranger22
30-01-2010, 11:18
اینا مسخره کردن که ! نمی دن می گن باید ثبت نام کنی تا بعدا !

masoud_9861
30-01-2010, 11:29
ای بابا این هم که تو زرد از آب در اومد
میگن حداکثر دیتا 128 هستش
حتی استاد دانشگاه هم باشی نمیدیم بهت بیشتر :13:

mehrdad38
30-01-2010, 12:59
اینا مسخره کردن که ! نمی دن می گن باید ثبت نام کنی تا بعدا !

مي گن بايد ثبت نام كنين بعد از 24 الي 48 ساعت وصل مي شه. ولي به نظر من ثبت نام كن چون پورت ها محدودن.

ای بابا این هم که تو زرد از آب در اومد
میگن حداکثر دیتا 128 هستش
حتی استاد دانشگاه هم باشی نمیدیم بهت بیشترآره حداكثر سرعت براي خانگي 128 هست. ولي اينكه گفته استاد دانشگاه هم باشي نمي ديم حرف مزخرف و بي خود گفته. پس ميشه بگه 256 512 1024 2048 رو مي خوان به چي افرادي تقديم كنن. نكنه براي خودشونه؟:2:

sei_pm
30-01-2010, 13:20
مي گن بايد ثبت نام كنين بعد از 24 الي 48 ساعت وصل مي شه. ولي به نظر من ثبت نام كن چون پورت ها محدودن.

آره حداكثر سرعت براي خانگي 128 هست. ولي اينكه گفته استاد دانشگاه هم باشي نمي ديم حرف مزخرف و بي خود گفته. پس ميشه بگه 256 512 1024 2048 رو مي خوان به چي افرادي تقديم كنن. نكنه براي خودشونه؟:2:

اگر اینکار رو بکنند همین الان بیشتر شرکتها کله پا می شوند. حتما می خواهند بهشون فرصت بدهند تا تعرفه خودشون رو اصلاح کنند.

Hamed 360
30-01-2010, 14:18
من امروز رفتم پرسیدم گفت 48 ساعته وصل نمیشه و حداقل 1 هقته بعد گفت چه شرکت باشی چه کارشناسی ارشد بیشتر از 128 نمیدیم اصلا نداریم که بدیم!!:13:

amirkalak6
30-01-2010, 14:45
من امروز رفتم پرسیدم گفت 48 ساعته وصل نمیشه و حداقل 1 هقته بعد گفت چه شرکت باشی چه کارشناسی ارشد بیشتر از 128 نمیدیم اصلا نداریم که بدیم!!:13:

آقا ما مییفتیم ناحیه 7 یا همون حکمت شعار ولی من رفتم گفتن نه نمیدیم

دوستانی که دارن اعلام کنن از کدوم منطقه یا کجا گرفتن