PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرويس ADSL مخابرات تهران بزرگ

صفحه ها : 1 2 [3] 4

isbn
12-02-2010, 00:36
نه واقعا به کسی 2 مگ نمیدن.
والا تو تست اینو زده ما هم که راضی هستیم.
لطفا بقیه جواب سوال پست قبلی من رو بدن.

من دوستم داره از ساعت 6 تا الن داشتیم چت میکردیم مشکلی نبود.

tapic
12-02-2010, 01:08
یعنی فقط مشکل منه؟
یا خود مخابرات قطع کرده؟

keyvan_jj
12-02-2010, 12:38
نه من همینطوری 24 ساعته وصلم!!
تا الان 2 گیگ تو دو روز دانلود کردم!
همشم رپیدشیره بیچاره اونا که با منن!باید رپیدو بیخیال بشن!
حیف سرعت بالا ندمی دن!:13:

isbn
12-02-2010, 12:46
یعنی فقط مشکل منه؟
یا خود مخابرات قطع کرده؟

اینو نمیدونم البته اون مرکز شهید لطیفی لویزان هست مشکلی نداشت.

RmaNTrance
12-02-2010, 13:06
بالاخره كسي ميدونه با مودم ميكرونت هم ميشه.من اين مودم رو دارم با شركت پيشگامان استفاده مي كنم.

shervin83
12-02-2010, 18:16
سرعت دانلود من از تورنت 6 و از سایت ها 14 هستش.دارم کلافه میشم چرا سرعت تورنت اینقدر پایینه ؟

ایدون
12-02-2010, 18:40
همه چیزایی که میشنوی و نصفه چیزایی رو که میبینی باور نکن.
ولی تست واقعیه!!
کاربرایی که از مخابرات سرویس میگیرن الان به اینترنت وصل میشن؟
تست قدیمیه تست الان رو بذار.

Error_691
12-02-2010, 18:48
آقا من خيلي بدم... پست هام هم بده... واسه همين دارم همه را پاك مي كنم

Error_691
12-02-2010, 18:49

Error_691
12-02-2010, 18:53

Error_691
12-02-2010, 18:59

Error_691
12-02-2010, 19:00

bleu2u4u
12-02-2010, 19:06
من چند روز پیش رفتم مرکز مخابراتمون (شیخ فضل الله - منطقه 8) به یارو گفتم این مرکز خودش adsl میده؟
یارو هم گفت فقط 128 میدیم برای بیشتر از این باید بری نمیدونم کجا ... تازه گفت همین 128 هم سرعتش انچنان مالی نیست
دیوانه بجای اینکه تبلیغ کنه زد تبلغ کرد
اها راستی من یادم رفت بپرسم که غیر از هزینه خود سرویس هزینه ی دیگه ای هم باید داد یا نه(مالیات و 3000 تومن و هزینه ی راه اندازی)؟

tapic
12-02-2010, 19:11
تست قدیمیه تست الان رو بذار.
تاریخ سرور مشکل داره .چون من یک هفته هم نیست که adsl مخابرات رو گرفتم.

ایدون
12-02-2010, 20:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امکان نداره اینو الان گرفتم مگه این که بگیم با شما دشمنی داره.
در ضمن این عکس مطلقا اعتبار نداره و فتوشاپیه چون آپلود شده و لینک speedtest نیست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Bs_panzer
12-02-2010, 20:47
این عکسه که الکیه ! ولی پینگش خوبه :دی

tapic
12-02-2010, 21:00
امکان نداره اینو الان گرفتم مگه این که بگیم با شما دشمنی داره.
در ضمن این عکس مطلقا اعتبار نداره و فتوشاپیه چون آپلود شده و لینک speedtest نیست.

شما هر جور دوست داری فکر کن راست میگی چون من تا حالا لینک Speed Test رو امتحان نکرده بودم ازش عکس گرفتم و آپلود کردم .
این تست واقعیه منم نمی خوام شما رو وادار کنم باور کنی اینقدر فکرت از دروغ پر شده که هر چقدر هم که من بگم میگی اله و بله
اگه شما خودت عادت داری هر چیزی رو با فوتوشاپ ویرایش کنی و بزرگش کنی مشکل ما نیست.
کافر همه را به کیش خود پندارد!!!!

KING_DESIGNER
12-02-2010, 21:08
سلام
دوست عزیز شما میخوای حقانیت خودتو ثابت کنی لینک اسپیدتست بزار خیال همه رو هم راحت کن:20:
اینجوری مدرکت مستند تره شاید شما راست بگی کسی که خبر نداره . قضاوت رو موکول میکینم به وقتی که شما لینکتو بزاری . فکر کنم اینجوری عادلانه تره.
درست نمیگم؟

reb
12-02-2010, 21:21
میبینم که بعضیها متوسل به تقلب شدن :31: دیگه دروغ قبحش ریخته و مستحب شده.

tapic
12-02-2010, 21:39
باشه ما که ترسی نداریم لینک تست رو می ذارم
اما اگه صفحات قبل رو خونده باشید نوشتم که مخابرات سرویس های منطقه فرد اسدی رو قطع کرده (احتمالا فردا یا پس فردا وصل میشه)
منتظر لینک Speed Test باشید
کسی باید هراس داشته باشه که دروغ تو کارشه
کسی که فرق بین مستحب و واجبو نمی دونه بهتره برای من سجاده آب نکشه .

tapic
12-02-2010, 22:00
خوشبختانه شماره عکس تست دیگه ای رو که گرفته بودم دارم تاریخش هم درسته آدرسش هم ماله SpeedTest فقط برای کسایی که اشتباه فکر کردن :21:

Exir
12-02-2010, 22:08
خوشبختانه شماره عکس تست دیگه ای رو که گرفته بودم دارم تاریخش هم درسته آدرسش هم ماله SpeedTest فقط برای کسایی که اشتباه فکر کردن :21:

بابا پارتی... گرچه یکی دومگ 38 تا 75 هزار تومن هزینشه صرف نمی کنه .

reb
12-02-2010, 22:22
باشه ما که ترسی نداریم لینک تست رو می ذارم
اما اگه صفحات قبل رو خونده باشید نوشتم که مخابرات سرویس های منطقه فرد اسدی رو قطع کرده (احتمالا فردا یا پس فردا وصل میشه)
منتظر لینک Speed Test باشید
کسی باید هراس داشته باشه که دروغ تو کارشه
کسی که فرق بین مستحب و واجبو نمی دونه بهتره برای من سجاده آب نکشه .
آنچه که بنظر من باعث لو رفتن شما شد دروغ قبلی بود که گفتید تاریخ سرور اشتباهه چون قبل از این ماحرا بهتون فقط گفتند که تست جدید بزاری بعد که اینطوری گفتی به خود تست شک کردن

دومین دروغ اینه:

شما هر جور دوست داری فکر کن راست میگی چون من تا حالا لینک Speed Test رو امتحان نکرده بودم ازش عکس گرفتم و آپلود کردم .
این تست واقعیه منم نمی خوام شما رو وادار کنم باور کنی اینقدر فکرت از دروغ پر شده که هر چقدر هم که من بگم میگی اله و بله
اگه شما خودت عادت داری هر چیزی رو با فوتوشاپ ویرایش کنی و بزرگش کنی مشکل ما نیست.
کافر همه را به کیش خود پندارد!!!!
ولی از اونجایی که دروغگو حافظه نداره چون طاقت نداشتی صبر کنی با فاصله زمانی کم اومدی و گفتی:

حالا البته دروغ شما چون بمصلحت هست شرع جدید التاسیس بنا بفرموده مجازه و کسی حق نداره باور نکنه ولی برادر عزیز اگر شما حتی راست هم بگی باز محل اشکال هست چون توی همین تاپیک گفته شده که 128 بالاتر مخابرات به احدی نمیده یعنی 256 رو نه به شرکت دادن نه به متخصصی که کارش مستقیما به اینترنت مرتبطه پس حالا چطوری شده که به شما 2 مگ دادن؟
البته حدس اینه که شما نور چشمی باشید این درسته ولی نور چشمیی که 128 بالاتر هم ازش دریغ کردن و محتاج به نور چشمی دیگریست برای حتی یک عکس.

tapic
12-02-2010, 23:06
اولا هنوزم رو حرفم هستم که تاریخ سرور اشتباهه چون همه ی این تست ها تو یک روز گرفته شده (اولین روز اتصال) و توی این تاریخی که در عکس زیر موجوده اصلا مخابرات adsl ارائه نمیداد

ثانیا انسان عاقل راه فکر اشتباه رو می بنده و هر حرفی که می زنه براش سند داره پس من شماره تصاویر رو با خود نامی که speed test ارائه میده ذخیره کرده بودم .
ثالثا من نور چشمی نیستم و این تست با همون 128 مخابرات گرفته شده اگه نور چشمی بودم دیگه پست نمی زدم که ببینم اینترنت بقیه مثل مال من قطع شده یا نه.

KING_DESIGNER
13-02-2010, 00:13
reb عزیز سوئتفاهم شده
حق با ایشونه مشکل از سیستم اسپیدتسته.:46:
حالا دوتا داداشهای گل روی هم دیگر رو ببوسین و اشتی کنین.:10:

Advanced Ali-001
13-02-2010, 10:33
به نظر من شرکتها بهترن یکی از دوستام داشت خیلی راضی بود !!!!!!!!!!:31::31:

---------- Post added at 10:33 AM ---------- Previous post was at 10:31 AM ----------

بابا پارتی... گرچه یکی دومگ 38 تا 75 هزار تومن هزینشه صرف نمی کنه .

این جوریشو دیگه ندیده بودم!!!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18::18::18::18::1 8:

LordMMD
13-02-2010, 17:44
قیمت 1 مگشون چنده ماهی ؟ (نامحدوده دیگه ؟ مثله 128)

قیمت 2 مگ رو هم کسی میدونه ؟

mo_ho
13-02-2010, 19:27
قیمت 1 مگشون چنده ماهی ؟ (نامحدوده دیگه ؟ مثله 128)

قیمت 2 مگ رو هم کسی میدونه ؟
1024 کیلوییت بر ثانیه:383200 ریال
2048 کیلوبیت بر ثانیه:745600 ریال

maghzae-motefaker
14-02-2010, 12:26
سلام دوستان
من پستهاي 10 صفحه قبلو خودنم ولي زياد چيزي دستگيرم نشد.گفتم يه چند تا سوال كنم .
من الان 512 آسياتك دارم با 3gig حجم خيلي هم راضيم .سرعت دانلودش بين 50-60 هست.قطعيشم خيلي كمه(مركز مخابراتي آيت الله كاشاني).حالا اگه ميشه به چند تا سوال من پاسخ بديد.
1-من دانشجو هستم به من تا چه سرعتي ميدن؟سرعتاش واقعي هست؟يعني من با 512 ميتونم تا 50 دانلود كنم؟
2-ف*يلتر*ينگش چطوره؟
3-ميگن مخابرات چك مي كنه درسته؟اگ با --- يا با ف*يلت*ر شكن وصل شم باز هم ميتونن چك كنن؟
4-قطعيش چطوره؟
5-چند روزه وصل ميشه؟و هزينه رانژه داره؟
خيلي ممنون:11:

isbn
14-02-2010, 12:51
سلام دوستان
من پستهاي 10 صفحه قبلو خودنم ولي زياد چيزي دستگيرم نشد.گفتم يه چند تا سوال كنم .
من الان 512 آسياتك دارم با 3gig حجم خيلي هم راضيم .سرعت دانلودش بين 50-60 هست.قطعيشم خيلي كمه(مركز مخابراتي آيت الله كاشاني).حالا اگه ميشه به چند تا سوال من پاسخ بديد.
1-من دانشجو هستم به من تا چه سرعتي ميدن؟سرعتاش واقعي هست؟يعني من با 512 ميتونم تا 50 دانلود كنم؟
2-ف*يلتر*ينگش چطوره؟
3-ميگن مخابرات چك مي كنه درسته؟اگ با --- يا با ف*يلت*ر شكن وصل شم باز هم ميتونن چك كنن؟
4-قطعيش چطوره؟
5-چند روزه وصل ميشه؟و هزينه رانژه داره؟
خيلي ممنون:11:

نه کلا اینا به همه 128 میدن فقط باید گردن کلفت باشی تا بیشتر از 128 بهت بدن حالا خودت بهتر میدونی گردن کلفت که میگم یعنی چی.:46:
سرعتش تا اونجا که من دیدم واقعی هست دوستم 128 داره 15 ثابت سرعت دانلود اما آپلود 5 افتضاح
درباره فیلترش چیزی نمیدونم تقریبا مثل خودمه
قطعی تا الان نداشته
برایه اونو 2-3 هفته طول کشید وصل کنن
هیچ هزینه ای جز شارژ ماهیانه نداره که اونم رو قبضتون میاد:46:

reb
14-02-2010, 15:51
نه کلا اینا به همه 128 میدن فقط باید گردن کلفت باشی تا بیشتر از 128 بهت بدن حالا خودت بهتر میدونی گردن کلفت که میگم یعنی چی.:46:
سرعتش تا اونجا که من دیدم واقعی هست دوستم 128 داره 15 ثابت سرعت دانلود اما آپلود 5 افتضاح
درباره فیلترش چیزی نمیدونم تقریبا مثل خودمه
قطعی تا الان نداشته
برایه اونو 2-3 هفته طول کشید وصل کنن
هیچ هزینه ای جز شارژ ماهیانه نداره که اونم رو قبضتون میاد:46:
ولی اگه خوب نیگاه کنی کسی رو پیدا میکنی که ادعا میکنه 128 سرعتش 2 مگه تست هم گذاشته :31:

isbn
14-02-2010, 15:59
ولی اگه خوب نیگاه کنی کسی رو پیدا میکنی که ادعا میکنه 128 سرعتش 2 مگه تست هم گذاشته :31:

این مشخص میکنه اون فرد یا داره دروغ میگه یا همون کلفتی هست که گفتم:46:

tapic
14-02-2010, 16:10
آهـنـی را کـه مـوریـانــه بـخــورد --------------------نتوان برد از او به صیقل، زنگ
با سیه دل، چه سود گفتن وعظ -----------------نـرود مـیـخ آهـنـین در سنگ

mohammad_s7201
14-02-2010, 16:15
دوستان چه خبره اینقد دعوا میکنه. یکی دیگه داره پولشو به جیب میزنه اونوقت شما سر چند کیلوبایت سرعت هی با هم بگو مگو میکنید.
آقا بیخیال شید دیگه.

isbn
14-02-2010, 17:02
دوستان چه خبره اینقد دعوا میکنه. یکی دیگه داره پولشو به جیب میزنه اونوقت شما سر چند کیلوبایت سرعت هی با هم بگو مگو میکنید.
آقا بیخیال شید دیگه.
من که چیز بدی نگفتم دارم میگم به هر کسی نمیدن حالا یکی ادعا داره من چی کار دارم
اصل موضوع اینه که به هر کسی نمیدن ادعا و اینا چیز دیگریست.
من جواب دادم دنبال دعوا نبودم
اصلا ایشون بجا 2 مگ 10 مگ داشته باشه برا خودشه حالا نور چشمی هست یا هر چیز دیگه به ما ربطی نداره منم مطمئن باشید اگه راهی بود برام که بتونم سرعت بالاتر بگیرم میگرفتم بعد تستم میذاشتم
نشون میدادم که گرفتم بعد میگفتم که چجوری گرفتم تا بچه ها هم بتونن از راه من استفاده کنن.

reb
14-02-2010, 17:09
بالاخره اونایی که این سرفصل رو دنبال میکنن خودشون میفهمن چی به چیه ولی نتیجه این ماجرا اینه:
الحمد الله الذی جعل اعدا,من السفها

KING_DESIGNER
14-02-2010, 22:54
مثله بچه ها ...تو رو خدا نیگاشون کن

ملت افتادن جون هم
اون دوتمون حرف قشنگی زد یکی دیگه داره الان میخوره شماها مثل بچه ها دارین توی سر و کله هم دیگه میزنین
صبر کنین عزیزان درست میشه
همه چی درست میشه
روشهای بهتری هست که هم ارزونتره هم قی/تر میلتر تو کارش نیست
فقط اندکی صبر کنید. این پهنای باند به درد خودشون میخوره یک مگ دادن ملت رو انداختن به جون هم اینو توی خارج بگی بهمون میخندن و اینجا دارن سرش دعوا میکنن واقعا مسخره است یه خورده صبر کنید صبر داشته باشید همه چی درست میشه ...

roham_06
14-02-2010, 23:24
سلام! آقا من منطقه مخابراتي توحيدم! دقيقا بايد چي كرا كنم كه اي دي اس ال بگيرم؟؟؟
مرسي؟

dvb_hamed
14-02-2010, 23:27
دعوا هاتون رو ببريد در پيام هاي خصوصي

الان 512 فناوا دارم با سرعت دانلود 55~60
پينگ مناسبي براي بازي نداره و نوسانش زياده و از همه مهمتر ip invalid static :18: داره و ip nat به هيچ وجه بعد از dc يا خاموش روشن كردن عوض نميشه.
سه تا سوال:
1)ميشه با ارائه ي مدارك و كارت يه دانشجوي كارشناسي ارشد (دوستم)سرعت 512 گرفت؟

2)سرعت دانلود و آپلود سرويس 128 چند هستش و وضعيت پينگش چجوريه و چنده؟

3)مراكز مخابراتي كه الان سرويس ميدن كدام هستند.مركز امامت راه افتاده؟

اگه امكان داره downstream و upstream رو هم بفرماييد در سرويس 128

KING_DESIGNER
14-02-2010, 23:40
رهام جام اول باید برید مرکز ببینید بهتون پورت میدن دوم اینکه فیش پرداختی تلفن همون اخرین قبضتون که تصفیه شده باشه
به اضافه مالک تلفن

حامد خان اگه مایه شو داری و دانلود سنگین داری توی همون فن اوا بمون !
چون توی مخابرات محاله بدون پارتی 512 گیر بیاری ضمن این که برای 128 متوسط 14 تا 15 دانلود داری نهایتش و upstream مزخرفش هم حدود 6 هست که من بدبخت با دوتا سیستم توی خونه دارم دیوونه میشم وقت عادیش که لاکپشته اگر هم دانلود بزنم که حتی یه گوگل هم نمیاد بقیه اش پیشکش.
ولی برای وبگردی اسنافا این مبلغ خوبه ضمن اینکه سیستم هم بزاری تا صبج روشن همش 300 مگ گیرت میاد
برای دانلود کم حجم خوبه ولی برای مدرک دوستت بهش بگو حتما یه طرح مزخرفی ( حتما در رباطه با ابادانی مملکت عزیزمون باشه ) برداره ببره بگه میخوام میهن رو توسعه بدم مرکز ویلا توی ولیعصر اقای کاووسی مسئولشه کلا همه رو پاس میدن اونجا من پیش کله گنده تر از اونم رفتم و گفتم مهندسیم و کارم اصلا روی سایهاست کارم طراحی وبه برگشت گفت به اینترنت ربطی نداره ! پس حواست باشه سوتی ندی
بقیه اش هم که دیگه به مهندسی اجتماعی خودت برمیگرده ! :31: این که چقدر دست و دل باز باشی و زیر میزی دوستان عزیز رو پرداخت کنی.
سئوالی بود در خدمتم.

mehrdad38
14-02-2010, 23:52
اين تاپيك جاي بحث و جدل بيخودي نيست هر كي حرف و حديث داره بره جاي ديگه مطرح كنه.

سلام! آقا من منطقه مخابراتي توحيدم! دقيقا بايد چي كرا كنم كه اي دي اس ال بگيرم؟؟؟
مرسي؟

قبل از هر گونه پرسش خوب پست اول رو مطالعه كن همه چيز اونجا هست از الف تا ي.

الان 512 فناوا دارم با سرعت دانلود 55~60

پينگ مناسبي براي بازي نداره و نوسانش زياده و از همه مهمتر ip invalid static [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داره و ip nat به هيچ وجه بعد از dc يا خاموش روشن كردن عوض نميشه.
دو تا سوال:
1)ميشه با ارائه ي مدارك و كارت يه دانشجوي كارشناسي ارشد (دوستم)سرعت 512 گرفت؟

2)سرعت دانلود و آپلود سرويس 128 چند هستش و وضعيت پينگش چجوريه و چنده؟

اگه امكان داره downstream و upstream رو هم بفرماييد در سرويس 128

1- نه نمي شه با مدارك دوستت نمي دن. مال خودت بود احتمالش 65 تا 75 درصد بود.
2- سرعت دانلود 14 تا 15 هست آپلود پايين هست. پينك هم دور و بر 150 تا 180 مي چرخه.
3- دوستاني كه سرويس مخابرات رو گرفتن براي دوستمون يه تست بزارن و downstream و upstream رو هم بيان كنن.

KING_DESIGNER
14-02-2010, 23:59
مهرداد میشه من از مسئولش پرسیدم گفتم برای داداشم میخوام دکتره گفت نمیشه چون مدرکش کارشناسیه مثل من ! ولی برای فوق لیساسنس با طرح توجیهی و نامه از دانشگاه میشه
فقط طرحش باید یه خورده فرا میهنی باشه
:31:

dvb_hamed
15-02-2010, 00:22
خيلي سپاس گذارم از راهنمايي هاي بي دريغ تون
كلا بيخيال شدم و راحت و آسوده بين بد و بدتر،هميني كه دارم رو استفاده ميكنم و خدا رو هم شكر
20 هزار تومان ميدم واسه 3 گيگ،ولي واسه چند گيگ استفاده بيشتر در ماه دستمال به دست نميرم پيشه مخابراتچي ها

mohammad_87
15-02-2010, 01:21
تا حالا کسی از مخابرات adsl روی فیبر نوری گرفته یا هنوز هم ارائه نشده؟(پست اول رو خوندم اما چون برای چند وقت پیش هستش این سوال رو میپرسم)

mohammad_s7201
15-02-2010, 08:27
دوستان این پینگ و downstream و upstream چی هست؟؟
من هیچی ازش نمیدونم. میشه یه توضیحی بدید.

ممنون

mehrdad38
15-02-2010, 09:41
دوستان این پینگ و downstream و upstream چی هست؟؟
من هیچی ازش نمیدونم. میشه یه توضیحی بدید.

ممنون

پهناي باند اختصاص يافته به هر كاربر از 2 پارامتر downstream و upstream تشكيل يافته:

Downstream : دريافت اطلاعات ( Recieve ) كه پهناي باند بيشتري به اون اختصاص داده مي شه.
Upstream : ارسال اطلاعات ( Send ) كه پهناي باند كمتري به اون اختصاص داده مي شه.
واحد هر 2 كيلوبيت بر ثانيه ( كشورهاي نچندان پيشرفته ) و در كشور هاي پيشرفته مگابيت بر ثانيه هست.

به همين دليل به ADSL كه از خانواده DSL هاست مي گن خط اشتراك ديجيتال نامتقارن ( Asymmetric Digital SubscriberLine ). يعني پهناي باند رسيو بيشتر از سند هست و متقارن نيست.

مقادير downstream و upstream رو مي توني تو تنظيمات مودمت تو قسمت Device Info پيدا كني مقادير اين 2 پارامتر پهناي باند واقعي شما رو نشون مي ده مثلا ممكنه يه شركت اسما ً 128 به شما داده باشه ولي مقدار Downstream بالاتر يا كمتر از اين حد باشه و اين وسيله اي براي مچگيري شركت ها ست.

پينگ ( Ping ) : به مدت زماني اطلاق مي شه كه لازم هست يه دستور از كاربر ( مثلا كليك بر روي لينك سايت يا وارد كردن يه آدرس سايت توي آدرس بار مرورگر ) از آي اس پي شما به اون Host ( ميزبان يا همون سايت مورد نظر ) برسه و جواب و پاسخ مناسبي از اون ميزبان توسط آي اس پي به كامپيوتر شخص برسه اصطلاحا پينگ گفته مي شه كه معمولا با واحد ميلي ثانيه بيان مي شه و هر چي ميزان پينگ پايين تر باشه پهناي باند از كيفيتي بهتري برخوردار خواهد بود.

maghzae-motefaker
15-02-2010, 10:46
مهرداد اين امضات عجب چيزيه!!!!!!!!!!!!!!!!!
من با اين سرعت ميتونم روزي 1 ميليون تومن تو ايران پول در بيارم:31:
ولي عجيبه.خيلي سرعتش آپلودش پايينه.:13:
ولي خدايي دانلود و پينگش خداس

smk1981
15-02-2010, 11:08
دوستانی که از مخابرات خدمات دارن کیفیت اسکایپ چطوره راحت می شه حرف زد یا تاخیر داره
سپاس

KING_DESIGNER
15-02-2010, 11:09
دوست عزیز
از این سیستم چندتا کافی نت استفاده میکنند که رفتند دیش رو توی خونه همسایه بغلی گذاشتند و با یه کابل به قطر کمتر از 1 سانت !!! از پشت سیستمی که توی اون خونه گذاشتند کابل کشی کردند به داخل مغازه و از پهنای باند ماهواره ای ساتفاده میکنند .
این در حالیه که اگه بخوان =هنای باند رو از شرکتها بگیریند ماهی اقلا 300-400 تومن باید پیاده بشن
ولی اینجوری تا ماهی 40 تومن هم نیمرسه حدود ماهی 100 تومن هم بابات اجاره دیشه بدهند بازم چیزی نمیشه.

paradise2008
15-02-2010, 12:00
با سلام.از دوستان کسی توانسته از مرکز تلفن نهری در سعادت آباد اینترنت مخابرات بگیرد؟با تشکر

sei_pm
15-02-2010, 13:54
با سلام.از دوستان کسی توانسته از مرکز تلفن نهری در سعادت آباد اینترنت مخابرات بگیرد؟با تشکر

من هم همین سوال رو دارم.

reb
15-02-2010, 15:02
پیش شماره 8868 با این که مربوط به مخابرات نهری هست ولی فیبر نوریه یکی از اقوام ما اونجاست مدتها بود که با دایال آپ که کانکت میکرد هی دیسکانکت میشد تا آخرش فهمید که باید با آنالوگ ارتباط برقرار کنه(33.6 k) فقط هم سپنتا یه خط آنالوگ داشت که بعدا هم جمعش کرد چند ماه پیش دنبال اینترنت پر سرعت بود از من پرسید گفتم اکثر شرکتها میدن به پارس تقاضا داد گفتن فیبره نمیشه بهش گفتم برو مخابرات بگو اینترنت پر سرعت میخوام رفته بود معاونه گذاشته بودش سر کار بهم زنگ زد گفتم گوشی رو بده باهاش صحبت کنم یارو میگفت یه شرکتی هست که روی فیبر نوری سرویس میده (گمانم افروز بود) من در جریانش بودم گفتم خواب دیدی خیر باشه خیلی وقته که دیگه نمیده خلاصه هر کاری کرد دید متقاعد نمیشم گغت من این آقا رو راهنمایی میکنم بهد فرستاده بودش بزرگراه کردستان چون عضو هیت علمی بود خود مخابرات بهش داد ولی خودش رو کشت که 256 بگیره بهش ندادن حالا نمیدونم همون 128 زپرتی رو به همه میدن یا نه.
تستی هم که گذاشته بودم از همونجا بود.

Error_691
15-02-2010, 16:02

Error_691
15-02-2010, 16:28

smk1981
15-02-2010, 16:56
سلام....
آقا چرا شایعه می کنید.... حکایتتون مثل اون طوطیه شده که توی دفتر اول مثنوی بود..... صاحبش رو عصبانی می کنه { ظرف روغن رو بر می گردونه } ...صاحبش هم بدجور می زنه همه پر های سرش می ریزه....طاس می شه....!!! از اون به بعد هر آدم طاسی رو که می دیده می پرسیده....شما هم روغن رو ریختین طاس شدین؟!
از قیاسش خنده آمد خلق را
کو چو خود پنداشت صاحب دلق را
دلیل نمی شه چون به شما 1 مگ ندادن به بقیه هم ندن......!!!
اون دوست عزیزی که همش دنبال پیدا کردن دروغ هستی..... شما با گواهی هیات علمی تشریف ببرید مخابرات محل ....تا 1 مگ رو راحت بهتون می دن....
اینم نتیجه تست های من با یک دونه یک مگ ( دوتا یک مگ دارم... اما هنوز نتونستم بریدج کنم )

این دو تا هم که خیلی جدیدن

تورنت هم راه افتاده تقریبان 70 تا 90 می ده....!

اسکایپ کیفیتش چطوره؟
ممنون

ایدون
15-02-2010, 17:12
سلام....
آقا چرا شایعه می کنید.... حکایتتون مثل اون طوطیه شده که توی دفتر اول مثنوی بود..... صاحبش رو عصبانی می کنه { ظرف روغن رو بر می گردونه } ...صاحبش هم بدجور می زنه همه پر های سرش می ریزه....طاس می شه....!!! از اون به بعد هر آدم طاسی رو که می دیده می پرسیده....شما هم روغن رو ریختین طاس شدین؟!
از قیاسش خنده آمد خلق را
اون دوست عزیزی که همش دنبال پیدا کردن دروغ هستی..... شما با گواهی هیات علمی تشریف ببرید مخابرات محل ....تا 1 مگ رو راحت بهتون می دن....
اینم نتیجه تست های من با یک دونه یک مگ ( دوتا یک مگ دارم... اما هنوز نتونستم بریدج کنم )
[
2تا یک مگ دادن به شما؟ یعنی به هرکی عضو هیت علمی باشه هرچند تا که بخواد میدن؟
اون یکی هم شعر میگفت شما هم شعر میگی اهل تورنت هم هستی. مشکوک میزنه

sei_pm
15-02-2010, 17:18
سلام....
از قیاسش خنده آمد خلق را

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین دو تا هم که خیلی جدیدن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتورنت هم راه افتاده تقریبان 70 تا 90 می ده....!

شما چرا 2 مگ نگرفتید که دیگه این مشکلات رو نداشته باشید؟
همین الان یک تست تو باکو و یک تست تو نیویورک میندازی اگر سرویس مال خونتونه.

maghzae-motefaker
15-02-2010, 17:26
سلام....
از قیاسش خنده آمد خلق را

من به راست و دروغ اين حرف كاري ندارم ولي پينگش در حد 128 هم نيست

Error_691
15-02-2010, 19:10

hoseinsoft
15-02-2010, 19:10
سلام
من رفتم مخابرات شهيد زارعي گفتش فقط به اعضاي هيئت علمي ميديم
كسي آشنا نداره منم هم بتونم از مخابرات بگيريم
باتشكر

sei_pm
15-02-2010, 19:19
یک سری محدودیت داره
هیات علمی: 1024
پزشک عمومی: 256
پزشک متخصص و فوق تخصص:1024
دندان پزشک عمومی: 256
دندان پزشک متخصص: 512
قاضی: 2024 واقعا قاضی چه نیازی داره.....!؟
کارشناس دادگستری 256....
یه لیست خیلی خیلی درازه!!!
ته ته ته لیست هم دانشجوی ارشد و شرکت ها هستند.....!!! که سرعت رو مشروط می دن!!!
من لیستش رو ندارم اگر بخواین می پرسم

تست باکو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتست نیویورک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجالبه روی نیویورک سرعتم بیشتر بودم...

---------- Post added at 07:03 PM ---------- Previous post was at 07:01 PM ----------

2 مگ نمی دن به من... 2 تا یک مگ گرفتم.... بریدج می شه.... اما...وقتی... اسکایپ، مسنجر و اینا رو باز می کنم قاطی می کنه.....!!!! نمی دونم چرا... وقت ندارم ... هفته دیگه ور می رم بهش.... آموزش هم می دم

---------- Post added at 07:05 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

هر چند تا بخوای میدن...... یوزر معمولی هم باشی بهت میدن
شعر رو نمی دونم چی بگم ولی...... به admin بگو ip هامون رو پابلیش کنه... من تا یک هفته پیش با اوراکل وصل بودم ( dial up ) اون دوستمون رو دیگه نمی دونم

---------- Post added at 07:10 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------

اسکایپ رو من راضیم....ولی اگر 128 خوب هم داشته باشی با سند خوب جواب می ده...
تجربه ام میگه اگر 64 باشه سند....هیچ مشکلی نباید داشته باشی

شما با این کارت ثابت کردید که سرویس رو دارید پس شک بعضیها برطرف شد چون تست رو رو سروری که من گفتم انجام دادید ولی سرعتتون باید بالا 150 تو دانلود باشه. حالا شما هیئت علمی هستید؟
آیا حتما باید هیئت علمی رو خطی که به نام خودش هست سرویس بگیره؟
آیا میتونه رو دوتا خط که یکی به نام خودش نیست بگیره. کارمندای شورای حل اختلاف چی به اونها هم سرویس می دهند؟

OSEN
15-02-2010, 19:19
سلام . بین دوستان کسی از مخابرات دیالمه سرویس نگرفته . بیشتر از 128 میدن به خونگی یا نه بالاخره ؟

Error_691
15-02-2010, 19:22

ایدون
15-02-2010, 19:27
سلام
من رفتم مخابرات شهيد زارعي گفتش فقط به اعضاي هيئت علمي ميديم
كسي آشنا نداره منم هم بتونم از مخابرات بگيريم
باتشكر

همینجا ارور 691 میتونه کمکت کنه البته اگه بخواد کمک کنه.

Error_691

sei_pm
شما کدام مرکز هستید و این که توی مودمتون چه سرعتی ست شده؟

hoseinsoft
15-02-2010, 19:28
كسي از مخابرات شهيد زارعي منطقه 4 مخابراتي ADSL گرفته؟

sei_pm
15-02-2010, 19:29
نههههه!!!
ماکز روی 1024 می شه 130 تا دانلود کرد....
اما تورنت کند تره!!!
من با 128 مخابرات که برای دوستام گرفتم بین 8 تا 12.5 می گرفتم
بیشتر هم 10 11 بود....!!!
اما دانلود مستقیم با 1024 راحت 120 می گیرم...اونی که زدم تورنت بود.....

هیات علمی هستم......
نه .... من با خانواده زندگی می کنم و خط ها یکیش به نام پدرم هست و دیگریش به نام مادرم....
حل اختلاف رو نمی دونم...!!!
فقط می دونم...قاضی و نماینده مجلس ها 2024 دارن......

سرعت رو محدودیتش رو هم بر نمی دارن.... میگن بعد از عید که هی نپرسید...بعد از عید هم 12 تا ماه داریم............!!! هیچ کس چیز دقیقی نمی گه!!!

منم می دونم ته 1024 میشه 128 کیلوبایت ولی تو تستها شما سرعتتون بالای 1500 کیلوبیت هست.

ایدون
15-02-2010, 19:36
شاتل آرتش روی یک مگه بعضی وقتها که سرعت میره بالا چیزی که dumeter نشون میده 110 کیلوبایته بیشتر اصلا نمیشه ولی idm همیشه 7-8 تا بیشتر نشون میده 117 البته وقت عادی هم این اختلاف هست پس سرعت ایشون بیشتر از یک مگه.

Error_691
15-02-2010, 19:40

starn
15-02-2010, 19:41
دوستان من صفحه ی 1 تعرفه ها رو نگاه کردم 128 نوشته بود 9200 بعد این بدون محدودیت؟؟؟
من الان از شرکت استفاده می کنم 128 ماه 3 گیگ 13 خورده ای سعرتش هم خوبه مخصوصا اگه لینک مستقیم باشه
میخواستم ببینم این مخابراتی چی؟؟؟
شرمنده اگه سوال تکراری بود

اینم یه نمودار از سرعت من

reb
15-02-2010, 19:54

اینی که گذاشتم 2 مگه با 185 دانلود میشه اونی که با مخابرات تست شده سرعتش بیشتره و یقینا 1 مگ نیست حد اقل 2 مگه فکر کنم دانلودش بالای 200 باشه اینم که میگه میدن و داستان طوطی آورده خودش مثال :
العاقل یتعظ با الاشاره هست.

sei_pm
15-02-2010, 20:02
آره اگر دیدی .... من خودمم نوشتم تعجب می کنم....!!!!
البته من یک Patch هم دارم که محدودیت ماکزیمم تعداد کانکشن رو از 10 بر می داره و تا هر چند که بخوای زیاد می کنه...... و محدودیت 20% پنهای باند رزرو رو هم بر می داره....اما فکر نمی کنم انقدر تاثیر بذاره!!!

جواب پست زیر هم بدید ممنون میشم

Error_691
15-02-2010, 22:39

sei_pm
15-02-2010, 22:46
دوست عزیز.... همه سعی می کنن که سرعت کمشون رو زیاد جلوه بدن....من برای چی باید سرعت زیادم رو (مثلاً دو مگ رو ) بیام کمتر جلوه بدم؟!؟!! هر کاری بکنیم شما گیرتون رو میدین.....می بینم که ماشاالله پینگتم که فسیده!!!!:2:
شما که پارس آنلاین داری خوش باش دیگه
بذار ما هم با مخابراتمون حال کنیم!!!:31:

شما خودتو ناراحت نکنید واقعا این سرعت با این قیمت برای خیلیها رویاست. نگفتید کدوم مرکز هستید و توی مودم دقیقا سرعت Dl و Ul رو چند نوشته

Error_691
15-02-2010, 23:29

ایدون
15-02-2010, 23:41
سلام....
1024
و
512
با تستی که گرفتم منطقیه

---------- Post added at 11:29 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

مرکز استقلال

Last Result:
Download Speed: 1069 kbps (133.6 KB/sec transfer rate)
Upload Speed: 176 kbps (22 KB/sec transfer rate)
Friday, February 12, 2010 6:56:43 PM

آقا من عکس رو نمی تونم آپلود کنم....سرعت سند افتضاحه من همین الان با یک مگ (1024) تست کردم:
download1069 kbps
upload 167 kbps

ظاهرا متغیره ولی مقدار آپلود بیش از 2 برابره چرا؟

sei_pm
15-02-2010, 23:44
سلام....
1024
و
512
با تستی که گرفتم منطقیه

---------- Post added at 11:29 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

مرکز استقلال

میشه مدارک دقیق رو برای هیئت علمی بگید و اینکه دقیقا کجای مرکز باید بریم و چقدر اونجا الاف میشیم.
اگر کارش با 1 ساعت حل میشه ما یک آشنا داریم هیئت علمی هست بهش رو بزنم ببینه زیاد مشکل نداره
شاید کار ما رو راه انداخت. راستی نحوه وصل دو تا 1 مگ رو هم توضیح بدید.

ایدون
15-02-2010, 23:46
فکر کنم سرکاریم چون نمیشه Upstream یبار 176 باشه یبار 512

sei_pm
15-02-2010, 23:56
ولی من بازم راهی بلدم که بشه سرعت رو تو تست بالا نشون داد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ایدون
16-02-2010, 00:04
ایول خوب چطوری میشه این کار رو کرد؟

sei_pm
16-02-2010, 00:15
ایول خوب چطوری میشه این کار رو کرد؟

اگر قرار بود همه بدونند که الان تو speedtest میانگین سرعت ایران رو 4 مگ میزد.
اگر هم روزی تونستی این کار رو بکنی هیچ وقت به بقیه یاد نده چون باعث میشه Isp های خوب با بد قابل تشخیص نشوند.

ایدون
16-02-2010, 00:19
بابا عجب داستانیه پس این 1 مگی که میگه همون 128 که بقیه دارن احسنت به شما تناقض اگه نداشت من یکی باور کرده بودم گرچه به سرعت شک نداشتم به این که مشتریه مثل بقیه شک کرده بودم که شما معما رو حل کردی.

panther99
16-02-2010, 00:32
ببین چه مملکتیه که سر 128 یا 256 بودن یا 1 مگ بودن دعوا و چاقو کشی و ... میشه !!!!!!
الان به جرات میگم ایران میتونه مثل همین دبی یا ترکیه !!! تا 8 مگ خونگی رو ساپورت کنه اما ... !!!!!!
عمرمون به راحتی داره تلف میشه تو این مملکت .

isbn
16-02-2010, 00:36
سلام....
1024
و
512
با تستی که گرفتم منطقیه

مرکز استقلال

سلام دوست عزیز شما یه زحمت میکشی یه عکس از IDM در حال دانلود یه فایل با سرویست بگیری که همه ابهاما رفع شه ؟
البته اگه امکان داره کلکی تو کار نباشه ممنون:46:

مثل این که من انداختم

چشم آقایه king عزیز
بیا اصلا همین تستی که خودم گذاشتم لینک دانلودش اینه اگه امکان داره بذارید 3 مگ از فایل دانلود شه بعد عکس بگیرید
ممنون

اصلا میخواید فیلم بگیرید که دیگه جایه هیچ بحث و شکی نباشه چون دوستان میگن عکس رو براحتی میشه دستکاری کرد .

KING_DESIGNER
16-02-2010, 00:41
سلام دوست عزیز شما یه زحمت میکشی یه عکس از IDM در حال دانلود یه فایل با سرویست بگیری که همه ابهاما رفع شه ؟
ترجیحا یه لینکی بزارید که خودتون انتخاب کرده باشید
یه لینک از یه جای مشخص اینجوری دیگه شبه و شبهه ای هم پیش نمیاد
بد میگم؟:31: هرچند که ایشون قبلا ه گفته بودند که همچین سرویبسی دارند ولی بازم برای این که خیال همه راحت بشه فکر کنم این قضیه لینک جواب بده
با تشکر از شما اقای 691

sei_pm
16-02-2010, 00:44

من Speedtest رو پیچوندم اونوقت شما می خواهید عکسی رو که هرکس میتونه ویرایش کنه بگذارید.
انقدر بدبین نباشید من اون عکس رو برای ایشون نگذاشتم که بگم تقلب می کنند . من فکر کنم تو کل
ایران به 10 نفر هم نرسند کسانی که این روش رو در حال حاضر بلدند. کاش دستم میشکت و ذهن
شما رو هم خراب نمی کردم. باز هم میگم ایشون از نظر من تقلب نکرده.

isbn
16-02-2010, 00:52
من Speedtest رو پیچوندم اونوقت شما می خواهید عکسی رو که هرکس میتونه ویرایش کنه بگذارید.
انقدر بدبین نباشید من اون عکس رو برای ایشون نگذاشتم که بگم تقلب می کنند . من فکر کنم تو کل
ایران به 10 نفر هم نرسند کسانی که این روش رو در حال حاضر بلدند. کاش دستم میشکت و ذهن
شما رو هم خراب نمی کردم. باز هم میگم ایشون از نظر من تقلب نکرده.

من هم نمگیم داره دروغ میگه اما الان همه افتادن به جون هم سر این موضوع
این حرکت میتونه کمی شفاف سازی کنه حالا دیگه اگه کسی فک کنه باز ایشون اون عکس رو هم دست کاری کرده و داره دروغ میگه به خودش ربط داره.
منم نوشتم لطفا کلکی تو کار نباشه همین موضوع رو پیش بینی کردم:46:

mohammad_s7201
16-02-2010, 07:21
اينم تست من

البته اينترنت دانشگاهه :31::31::31:

goodigood
16-02-2010, 11:15
دوستان کسی از منطقه مخابراتی ولیعصر گرفته؟
چه جوریاس؟
چون یه زنه که همچین شنگول هم میزد به من گفت حتی 128 هم فقط واسه هیات علمی!

Life24
16-02-2010, 12:12
میکگم
شما ها جی میل باز هست براتون؟

sei_pm
16-02-2010, 12:14
اينم تست من

کدوم دانشگاه .
اگر دسترسی دارید یک تست همین الان تو سرور باکو بندازید.

KING_DESIGNER
16-02-2010, 12:15
اينم تست من

ممل جان کدوم دانشگاهی یادم باشه برای ادامه تحصیل یه سر بیام اونجا ببینم رشته به درد بخور داره :31::31::31::31::31::31::31: خدایی میگن درس خوندن انگیزه میخواد :31:
آقا اونوقت محدودیت فایل ندارید برای دانلود ؟
اگه نداری که من جای تو بودم سفارش میگیرفتم کرور کرور.... !:31:

mohammad_s7201
16-02-2010, 13:34
ممل جان کدوم دانشگاهی یادم باشه برای ادامه تحصیل یه سر بیام اونجا ببینم رشته به درد بخور داره :31::31::31::31::31::31::31: خدایی میگن درس خوندن انگیزه میخواد :31:
آقا اونوقت محدودیت فایل ندارید برای دانلود ؟
اگه نداری که من جای تو بودم سفارش میگیرفتم کرور کرور.... !:31:

نه محدوديت نداره. بعضي وقتا تا 4 گيگ در روز دانود كردم يعني از 8 صبح تا 5 بعدازظهر.
اگه لپ تاپ داشتم كه شب ميذاشتم دانشگاه دانلود كنه.

سفارش چي؟؟ مگه واسه دانلود پول هم ميدن؟؟ من كه واسه دل هودم دانلود ميكنم :31:

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:31 PM ----------

کدوم دانشگاه .
اگر دسترسی دارید یک تست همین الان تو سرور باکو بندازید.

همه دانشگاهها فكر كنم همينطور پرسرعت باشن.
چجوري برم باكو؟؟ اينجا فقط Doha زده.

smk1981
16-02-2010, 13:35
یادش بخیر یه زمانی تو دانشگاه یه مدت 40 مگابیت رو تجربه کردیم آدم با این سرعت آدرنالین خونش حسابی بالا میره خدا بازم قسمت کنه البته فقط سرورهای مایکروسافت و رپیدشیر اون موقع (84) خوب بودن. ظرف 10 دیقه نسخه آرسی ویستا رو از مایکروسافت گرفتم قیافه متعجبم واقعا دیدنی بود.

mohammad_s7201
16-02-2010, 13:52
یادش بخیر یه زمانی تو دانشگاه یه مدت 40 مگابیت رو تجربه کردیم آدم با این سرعت آدرنالین خونش حسابی بالا میره خدا بازم قسمت کنه البته فقط سرورهای مایکروسافت و رپیدشیر اون موقع (84) خوب بودن. ظرف 10 دیقه نسخه آرسی ویستا رو از مایکروسافت گرفتم قیافه متعجبم واقعا دیدنی بود.

منم همين روزها ديگه بايد جول و پلاسم رو جمع كنم برم يه ADSL زپرتي بگيرم بشينم با سرعت 15 كيلوبايت دانلود كنم :41::41:

jooya
16-02-2010, 13:59
ما هم یه عکسی بزاریم !

mohammad_s7201
16-02-2010, 14:03
ما هم یه عکسی بزاریم !

تبارك الله :18::18::18::18::18:

تو ديگه كجايي؟؟

sei_pm
16-02-2010, 14:10
تبارك الله :18::18::18::18::18:

تو ديگه كجايي؟؟
داخل فتوشاپ دانلود می کنند.

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:07 PM ----------

بقل دریاچه مازندران تو نقشه یک هرم هست رو اون کلیک کن.

mohammad_s7201
16-02-2010, 14:25
اينم باكو:

چقدر افتضاح شد !!!!

البته تست قبليم واسه اول صبح بود كه من تنها كاربر بودم. الان ديگه كلي ادم دارن استفاده ميكنن.

boys_won
16-02-2010, 17:38
ولی خداییش چقدر راحت و بدون دردسر adsl مخابرات وصل میشه بدون هیچ config و تنظیمات

Life24
16-02-2010, 19:21
میکگم
/???????? :11:

Mohaddi
16-02-2010, 19:55
ا

دانشگاه آزادی ؟ یا سراسری ؟
کجا همه دانشگا هها اینجوریه عزیز دلم . ما از دانشگاه فقط حق داریم دیتا ببریم بیرو . تازه مجوز می خوان برا حمل لپ تاپ:19:
وقتی پشت پی سی نشستی , اطلاعاتت رو تو یه فولدر میریزی . بعد میری پیش اونیکه رایت میکنه , اسم فولدرتو میگی یه سی دی هم میدی بهش . بعد از اینکه ایشون چک کردن داری چی می بری بیرون(کل فولدر ها رو چک میکنه که یه موقع فیلمی چیزی نبری بیرون :21::2:) , اونوقت برات رو سی دی رایت می کنه

تازه سرعت دانلود رو 80 می چرخه (اونم اول صبح که هیچکی تو سایت نیست )بعدش که شلوغ میشه کلا سیستم ها میخوابه :8::8:... تازه فلش پلیر هم رو پی سی ها نصب نکردن که بتونم براتون تست بگیرم
حالا شما اسم دانشگاتو پخ کن ببینیم چی به چیه :21::20:

mehrdad38
16-02-2010, 20:29
کجا همه دانشگا هها اینجوریه عزیز دلم . ما از دانشگاه فقط حق داریم دیتا ببریم بیرو . تازه مجوز می خوان برا حمل لپ تاپ:19:
وقتی پشت پی سی نشستی , اطلاعاتت رو تو یه فولدر میریزی . بعد میری پیش اونیکه رایت میکنه , اسم فولدرتو میگی یه سی دی هم میدی بهش . بعد از اینکه ایشون چک کردن داری چی می بری بیرون(کل فولدر ها رو چک میکنه که یه موقع فیلمی چیزی نبری بیرون :21::2:) , اونوقت برات رو سی دی رایت می کنه

تازه سرعت دانلود رو 80 می چرخه (اونم اول صبح که هیچکی تو سایت نیست )بعدش که شلوغ میشه کلا سیستم ها میخوابه :8::8:... تازه فلش پلیر هم رو پی سی ها نصب نکردن که بتونم براتون تست بگیرم
حالا شما اسم دانشگاتو پخ کن ببینیم چی به چیه :21::20:

گل گفتي .....:20:

دمت گرم....:10:

نكنه دانشگاه يادگار امام هستي؟:31:

تو دانشگاه ما ( آزاد ) 2 تا سايت IT داره هر كدوم 60 تا كاربر يكي براي پسرا و يكي براي دخترا. صبح اول وقت كه زياد شلوغ نيست تا 80 90 راحت ميره. :8:اما از 10 به بعد افتضاح ميشه.:41: دانشگاه شما باز خوبه مال ما ميگه فقط مقالات علمي حق داريد دانلود كني:2: و بايد حتما فلش ببري تو سي دي نمي ريزه. تمام پوشه ها رو هم چك مي كنن ببينه يه وقت فيلمي چيزي دانلود نكرده باشي.:13:
از مسئول سايت دانشگامون خيلي بدم مياد داهاتي و عقب افتادس:2: يادم باشه شنبه رفتم دانشگاه صبح اول وقت يه تست بگيريم بزار اينجا.:5:

KING_DESIGNER
16-02-2010, 21:02
داش مهرداد اینجا بحث سرویس مخابراته هااااا :31:حال میکنی ادم فروشی رو :31:
آقا این قطعی هایی که در طول روز داریم گریبانگیر کسی شده یا نه ؟
پشتیبان درست حسابی که ندارند
روزهای موعود هم که قطعی داریم
خدا به دادمون برسه

mehrdad38
16-02-2010, 21:20
میکگم

مشكلت رو مي توني اينجا دنبال كني:

مگه نديدي كينگ چي گفت انجا فقط بحث سرويس مخابراته اگر گوش نكنيم كينك مياد همه ما رو مي ندازه بيرون:31:

Life24
16-02-2010, 21:22
نه میخوام ببینم سرویس مخابارت مشکل داره با جی میل یا نه؟

Mohaddi
16-02-2010, 21:24

گل گفتي .....:20:

من یکم پست تو رو کات کردم . معذرت...یه کمه :31:

دقیقا دارم تو همون خراب شده درس می خونم :31::10:منم منظورم از دیتا همون مقالات علمی بود :2::2:. رو یه ورق هم گنده زده اون جلو دم در ... فلش هم قبول میکنن :8::8: چه خوشبختیم ما و مال ما هم عین مال شماست . دوتا سایت داریم یکی برا دخترا یکی برا پسرا . خوش به حالت میتونی تست بگیری , اینجا فلش ملش خبری نیست :19:... بهشون یه بار گفتم این فایر فاکس رو نصب کنید , گفت سیستم هامون کشش نداره :34:تو این دو سالی که من اونجام یه برگه دیدم رو یکی از برد ها که نوشته بود اینترنت پرسرعت wireless میخوان بیارن ... دقیقا ترم یک بودم اینو نوشته بود . الان که 4 هستم هنوز تو راه...شاید این جمعه بیاید شاید :26:
تازه من یه بار فرمتشو رو عوض کردم ببرم بیرون نشد ... نمیدونم اررور چی چی میداد , منم بی خیال شدم :13:

برای اینکه از بحث سیستم مخابرات خارج نشیم ... خوب دوستان میبینم که پشیمونید از وقتی رفتید مخابرات :31:اما به قیمتش میارزه به نظر من . بازم دزدی و اینا توش هست اما حداقل دلت نمیسوزه کلی پول دادی براش , اگه بشه ازش 512 نا محدود گرفت خیلی خوب میشه . مثل اینکه جی میل برای دوستان مخابراتی بازه نه ؟

nader2
16-02-2010, 23:00
مناطق ديگه كي شروع به سرويس دهي ميكنن؟

KING_DESIGNER
16-02-2010, 23:02
گفتن !!!!!! ( خدا میدونه کی عملی بشه گفتنش که اسونه ) تا یک میلیون =ورت باید واگذار شه برای تهران و احتمالا تا اردیبهشت چون گفتند !! ادیبهشت منع قانونی برای دریافت 128 به بالا از بین میره و همه ملت میتونن با قیمت پایین سرویس بگیرن.
حالا ببینیم این گفتنها کی عملی میشه.....

yaghob.boss
16-02-2010, 23:20
نه میخوام ببینم سرویس مخابارت مشکل داره با جی میل یا نه؟

درسته واسه منم جی میل باز نمیشه

B U L U T
17-02-2010, 00:12
کجا همه دانشگا هها اینجوریه عزیز دلم . ما از دانشگاه فقط حق داریم دیتا ببریم بیرو . تازه مجوز می خوان برا حمل لپ تاپ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی پشت پی سی نشستی , اطلاعاتت رو تو یه فولدر میریزی . بعد میری پیش اونیکه رایت میکنه , اسم فولدرتو میگی یه سی دی هم میدی بهش . بعد از اینکه ایشون چک کردن داری چی می بری بیرون(کل فولدر ها رو چک میکنه که یه موقع فیلمی چیزی نبری بیرون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , اونوقت برات رو سی دی رایت می کنه

تازه سرعت دانلود رو 80 می چرخه (اونم اول صبح که هیچکی تو سایت نیست )بعدش که شلوغ میشه کلا سیستم ها میخوابه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازه فلش پلیر هم رو پی سی ها نصب نکردن که بتونم براتون تست بگیرم
حالا شما اسم دانشگاتو پخ کن ببینیم چی به چیه اگه اینطوری که تو میگی . باز هم مشکلی نیست

The Dreadnaught
17-02-2010, 00:28
گفتن !!!!!! ( خدا میدونه کی عملی بشه گفتنش که اسونه ) تا یک میلیون =ورت باید واگذار شه برای تهران و احتمالا تا اردیبهشت چون گفتند !! ادیبهشت منع قانونی برای دریافت 128 به بالا از بین میره و همه ملت میتونن با قیمت پایین سرویس بگیرن.

گفته های قبلیشون هنوز تو نوبت عملی شدن هستن ! D:

KING_DESIGNER
17-02-2010, 00:42
گفته های قبلیشون هنوز تو نوبت عملی شدن هستن ! D:
:13: من جمله قرار دادن اکانت اینترنت پر سرعت در سبد خانوار ...... :27::31:
خیلی مسخره است هاااا ولی اگه بشه که خوبه چه بدی داره خدا یا شکرت :27::31:

mohammad_s7201
17-02-2010, 11:12

گل گفتي .....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دمت گرم....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نكنه دانشگاه يادگار امام هستي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو دانشگاه ما ( آزاد ) 2 تا سايت IT داره هر كدوم 60 تا كاربر يكي براي پسرا و يكي براي دخترا. صبح اول وقت كه زياد شلوغ نيست تا 80 90 راحت ميره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اما از 10 به بعد افتضاح ميشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانشگاه شما باز خوبه مال ما ميگه فقط مقالات علمي حق داريد دانلود كني[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و بايد حتما فلش ببري تو سي دي نمي ريزه. تمام پوشه ها رو هم چك مي كنن ببينه يه وقت فيلمي چيزي دانلود نكرده باشي.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از مسئول سايت دانشگامون خيلي بدم مياد داهاتي و عقب افتادس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يادم باشه شنبه رفتم دانشگاه صبح اول وقت يه تست بگيريم بزار اينجا.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کجا همه دانشگا هها اینجوریه عزیز دلم . ما از دانشگاه فقط حق داریم دیتا ببریم بیرو . تازه مجوز می خوان برا حمل لپ تاپ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی پشت پی سی نشستی , اطلاعاتت رو تو یه فولدر میریزی . بعد میری پیش اونیکه رایت میکنه , اسم فولدرتو میگی یه سی دی هم میدی بهش . بعد از اینکه ایشون چک کردن داری چی می بری بیرون(کل فولدر ها رو چک میکنه که یه موقع فیلمی چیزی نبری بیرون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , اونوقت برات رو سی دی رایت می کنه

تازه سرعت دانلود رو 80 می چرخه (اونم اول صبح که هیچکی تو سایت نیست )بعدش که شلوغ میشه کلا سیستم ها میخوابه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازه فلش پلیر هم رو پی سی ها نصب نکردن که بتونم براتون تست بگیرم
حالا شما اسم دانشگاتو پخ کن ببینیم چی به چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بيخيال بابا!!!!!!! جدي ميگيد؟؟

ما صبح هارد خالي ميبريم، شب پر شده برميگردونيم :31::31:

دلم براتون كبابه. واسه ما اگه لپ تاپ داشته باشي و قبل از ساعت 8 بري سرعت دانلود حدود 1 مگ هست ولي از 8 به بعد سرعت مياد روي 100. ولي ميشه با دو يا چند تا اكانت مختلف دانلود گذاشت كه هركدوم سرعتش 100 هست. بنابراين سرعت كلي به تعداد اكانت ها زياد ميشه.من دانشگاه دولتي هستم.
تازه وايرلسش پسورد نداره. خونه هاي كوچه بغلي واسه خودشون صفا ميكنن :31::27::21:

pooria.rio
17-02-2010, 11:30
بچه ها دانشگاه ما این بدبختیارو نداره،یعنی میری تو سایت همه یا آهنگ دانلود میکنن یا بازی یا ...:دی
اما سرعت رو مثه اینکه بستن رو 128،البته من همیشه موقعی رفتم که سایت پربوده،وایرلسش هم همینطوره،نمیشه بلایی سرش آورد که سرعتش بیشتر شه ؟؟؟؟

Guts
17-02-2010, 11:35
آقا یکی قضیه رو برای ما هم روشن کنه لطفاً ما امروز رفتیم بالاخره بعد چند هفته اکانت ما رو هم دادن ولی 128 بیشتر نمی‌دن اصلاً که؟! با اینکه ما از طریق هیئیت علمی اقدام کرده بودیم ولی کلاً 128 میدن چون من دیدم بعضی از دوستان صحبت از 1 مگ میکنن گفتم بپرسم قضیه چیه؟‌ آیا باید کار خاضی انجام داد؟

ایدون
17-02-2010, 12:23
آقا یکی قضیه رو برای ما هم روشن کنه لطفاً ما امروز رفتیم بالاخره بعد چند هفته اکانت ما رو هم دادن ولی 128 بیشتر نمی‌دن اصلاً که؟! با اینکه ما از طریق هیئیت علمی اقدام کرده بودیم ولی کلاً 128 میدن چون من دیدم بعضی از دوستان صحبت از 1 مگ میکنن گفتم بپرسم قضیه چیه؟‌ آیا باید کار خاضی انجام داد؟
جواب شما رو اینجا دادن:

اون کسی هم که میگفت 2تا 1 مگ گرفته درجا خالی بسته بود و اصلا ادبیاتش به هیئت علمی نمیخورد.

nader2
17-02-2010, 12:38
منبعشو ميشه بگي؟ همين برداشتن منع قانونيو ميگم

isbn
17-02-2010, 12:44
جواب شما رو اینجا دادن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداون کسی هم که میگفت 2تا 1 مگ گرفته درجا خالی بسته بود و اصلا ادبیاتش به هیئت علمی نمیخورد.

کاملا باهاتون موافقم
اگه ایشون راست میگفت بعد اون درخواست من مبنی بر تست از idm دیگه غیبش نمیزد :46:

Mohaddi
17-02-2010, 13:07
بيخيال بابا!!!!!!! جدي ميگيد؟؟

ما صبح هارد خالي ميبريم، شب پر شده برميگردونيم :31::31:

دلم براتون كبابه. واسه ما اگه لپ تاپ داشته باشي و قبل از ساعت 8 بري سرعت دانلود حدود 1 مگ هست ولي از 8 به بعد سرعت مياد روي 100. ولي ميشه با دو يا چند تا اكانت مختلف دانلود گذاشت كه هركدوم سرعتش 100 هست. بنابراين سرعت كلي به تعداد اكانت ها زياد ميشه.من دانشگاه دولتي هستم.
تازه وايرلسش پسورد نداره. خونه هاي كوچه بغلي واسه خودشون صفا ميكنن :31::27::21:
:8::8::8:خوش به حالت... دروغ امون چیه ... آخه شما دانشگاه دولتی هستید , اونا پیش خودشون میگن این دوستان فقط اینترنت رو برای تحقیقات علمی می خوان به خاطر همین براتون آزاده...

دانشگاه آزاد قزوین هم اینجوریه . من که تو یونی خودمون نمیتونم دانلود کنم اما داداشم تو دانشگاه قزوین از خجالتشون حساببی در میاد:8::8::8:

KING_DESIGNER
17-02-2010, 15:36
منبعشو ميشه بگي؟ همين برداشتن منع قانونيو ميگم
والا اگه اعتماد باشه خودم شنیدم خودتون هم میتونید تحقیق کنید .
حضوری از طریق جناب کاووسی در مرکز مخابرت ویلا ( میدون ولیعصر سمت کریمخان) جنب بیمارستان

که برگشتم گفتم تا کی این وضعیت هست گفتند تا اردیبهشت
و من فکر کنم با ارائه کارت دانشجویی بشه توی اردیبهشت کاری کرد ولی در حال حاضر قاضی دادگستری و خونواده شهدا و ایثارگران و غیره در صف اول بقیه اصناف در صف دوم
بقیه روال هم که خودت میدونی و نیازی به توضیح نیست :31:

mehrdad38
17-02-2010, 16:21
من تا تير ماه دانشجوئم بعد از اون ديگه فارغ التحصيل ميشم:8: اگر كينگ راست بگه حد اقل 2، 3 ماهي ميشه طعم 1 مگابيت نامحدود رو بچشم.

KING_DESIGNER
17-02-2010, 16:27
من تا تير ماه دانشجوئم بعد از اون ديگه فارغ التحصيل ميشم:8: اگر كينگ راست بگه حد اقل 2، 3 ماهي ميشه طعم 1 مگابيت نامحدود رو بچشم.
ویرایش شد :
به لینک داده شد برید و صحبتهای من رو با جناب کاووسی مسئول این سرویسهای پرسرعت در تهران ببینید :

مردحسابی اگه کنیگ راست بگه ؟؟؟ :13: تو هم دیگه به ما بی اعتماد شدی ؟ خوب اینجوری که میگی دیگران چه فکرمیکنند ....بیا اینم از رفیقها ما
من یه تاپیک هم زده بودم برای دیدنم با این جناب کاووسی و اتفاقا چندبار هم پاک شد ! ولی توی این لینک میتونید بخونید.

Mohaddi
17-02-2010, 16:33
اگه به دانشجو ا مگ یا حتی 512 هم بدن من تا آخر عمر ام درس می خونم ... اما کار نشد نداره . تا کی می خوان به این وضع ادامه بدن ؟ اینجوری که نمیشه . به نظر من اینقدر هم خر نیستن که همچنان به محدودیت 128 ادامه بدن . اما مطمئنا 512 مخابرات محدود تر از 128 شرکت های خصوصیه . میگیرید که چی میگم :D

mehrdad38
17-02-2010, 16:34
مردحسابی اگه کنیگ راست بگه ؟؟؟ :13: تو هم دیگه به ما بی اعتماد شدی ؟ خوب اینجوری که میگی دیگران چه فکرمیکنند ....بیا اینم از رفیقها ما
من یه تاپیک هم زده بودم برای دیدنم با این جناب کاووسی و اتفاقا چندبار هم پاک شد ! ولی توی همین تاپیک شماره پستشو برات میزنم

زياد شلوغ نكن :31: جو گير شدي ها:46: از اين حرفها اينا زياد زدن تو چرا باور كردي؟ آقاي كابوسي !!!! خواب ديده :13:

SIMON137
17-02-2010, 16:37
من داشتم بازی آنلاین انجام میدادم
اینقدر یهو سرعت کم میشه ، میپره بیرون ...
زنگ زدم پشتیبانی گفتم چرا اینطوریه ؟ گفت اختلال داره اینترنت
گفتم کی برطرف میشه ؟ گفت هر موقع مخابرات صلاح بدونه بیشتر از این نمی تونم بهتون بگم
وقتی سرویست دست مخابرات بیفته همینم بهت نمی گن
بــــــــلــــــــــه :دی

mehrdad38
17-02-2010, 16:57
من داشتم بازی آنلاین انجام میدادم
اینقدر یهو سرعت کم میشه ، میپره بیرون ...
زنگ زدم پشتیبانی گفتم چرا اینطوریه ؟ گفت اختلال داره اینترنت
گفتم کی برطرف میشه ؟ گفت هر موقع مخابرات صلاح بدونه بیشتر از این نمی تونم بهتون بگم
وقتی سرویست دست مخابرات بیفته همینم بهت نمی گن
بــــــــلــــــــــه :دی

چه پشتيباني بي شعور و نفهمي واقعا متاسفم.:2::13:

SIMON137
17-02-2010, 17:05
چه پشتيباني بي شعور و نفهمي واقعا متاسفم.:2::13:
باز بهتر از آدمایی که می پی چونن آدمو ، میگن سیستم خودت مشکل داره و ما مشکل نداریم و از این صحبتا
یارو دو کلمه گفت ، فهمیدم قضیه چیه :دی بیخودی نپیچوند مارو

KING_DESIGNER
17-02-2010, 17:35
باز بهتر از آدمایی که می پی چونن آدما میگن سیستم خودت مشکل داره و ما مشکل نداریم و از این صحبتا
یارو دو کلمه گفت ، فهمیدم قضیه چیه :دی بیخودی نپیچوند مارو
انصافا اینو درست میگه
هرچی دک و دهاتی گذاشتند پشت تلفن به قول اون دوستمون که میگفت زنگ زدم میگم سیستم عاملم لینوکسه میگفت پشتیبانه برگشته گفته برو منوی استارت run رو بزن :27:

خودم هم شخصا با پشتیبان فن اوا یه دفعه بحثم شد
گفتم مودم من در حالت pppoe کار نمیکنه چرا ؟
میگه نمیدونم
میگم تنظیماتش رو بگو میخنده میگه نمیدونم :19: گفتم پس شما اونجا چکاره ای گفت نمیدونم
فقط خدا خدا کردم این عقربه ها زودتر بره روی ساعت هشت
از ساعت هشت پدر منشی رو دراوردم تا وصل کنه به رییس
یارو هم مدیرعامنلی میاد سر کار گفتم اا این چه وضعیتیه من دیشب وصل نشدم این پشتیبانیتون به من پوزخند میزنه
کار بدی کردیم اومدیم از شما سرویس گرفتیم
مگه ما مسخره ایم
یارو برگشت گفت تا نیم ساعت دیگه درست میشه و شد

ولی اینو میخوام بگم مخابرات اهل پیچوندن نیست خدایی 3 روز پیش که روز حماسه ملت بود !!! :31: و سرویسها قطع بودند زنگ زدم به مرکز مخابرتیمون ( شانس من هم همون روز رانژه شده بود و یوزر و پس رو داده بودند گفتم که من فقط پروتکل p2p برایم باز میشه و FTP و HTTP بسته است
یارو گفت مگه خبر نداری گفتم چی؟ ( منظورش روز حماسه بود ) منم گفتم اها اها از اون لحاظ گفتم حالا حاجی یه پارتی بازی بکن منم همکار خودتم کارشناس ارتباطاتم گفت ببینم چی میشه
اقا یه دقیقه نگذشت HTTP باز شد دمش گرم خدایی ولی با کمال تعجب دیدم همه دوستان انلاین هستند ظاهرا فقط مخابرات در روزهای موعود سرویسها رو میبنده که ظاهرا من یکی هم شانس اوردم :13::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::2 7::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27:

tatu_mail
17-02-2010, 20:22
سلام دوستان از adsl کرج خبری نشد
که ارایه میشه یا نه اونم روی فیبر نوری ؟
مردیم از بی ADSL

mehrdad38
17-02-2010, 20:37
سلام دوستان از adsl کرج خبری نشد
که ارایه میشه یا نه اونم روی فیبر نوری ؟
مردیم از بی ADSL

نه بابا همين تهران هم دارن بزور سرويس مي دن. واي به حال شهر ديگه اونهم فيبر:13:

The Dreadnaught
17-02-2010, 21:43
ولی اینو میخوام بگم مخابرات اهل پیچوندن نیست خدایی 3 روز پیش که روز حماسه ملت بود !!! :31: و سرویسها قطع بودند زنگ زدم به مرکز مخابرتیمون ( شانس من هم همون روز رانژه شده بود و یوزر و پس رو داده بودند گفتم که من فقط پروتکل p2p برایم باز میشه و FTP و HTTP بسته است
یارو گفت مگه خبر نداری گفتم چی؟ ( منظورش روز حماسه بود ) منم گفتم اها اها از اون لحاظ گفتم حالا حاجی یه پارتی بازی بکن منم همکار خودتم کارشناس ارتباطاتم گفت ببینم چی میشه
اقا یه دقیقه نگذشت HTTP باز شد دمش گرم خدایی ولی با کمال تعجب دیدم همه دوستان انلاین هستند ظاهرا فقط مخابرات در روزهای موعود سرویسها رو میبنده که ظاهرا من یکی هم شانس اوردم

وقتی که تعداد روزهای موعود زیاد بشه چی ؟!

paradise2008
17-02-2010, 21:46
با سلام.من می خواستم ثبت نام اینترنت مخابرات کنم.دوستان می دونید آدرس دقیق و تلفن دیتا سنتر در بزرگراه کردستان چیست؟با تشکر

KING_DESIGNER
17-02-2010, 22:32
با سلام.من می خواستم ثبت نام اینترنت مخابرات کنم.دوستان می دونید آدرس دقیق و تلفن دیتا سنتر در بزرگراه کردستان چیست؟با تشکر
مثلا ما چندتا روز موعود داریم ؟:31: معمولا هرماه یه بار از این اتفاقات میفته که بزرگترینش هم همین چند روز پیش بود و نهایتش 3 روز شیر تو شیر بود
فقط خدا به خیر بگذرونه نعلوم نیست چی پیش میاد
یکی از دوستان که گفت توی این چند وقته مخابرات شروع کرده به سرویس دادن یه نمه مشکوکه البته جای نگرانی نیست ولی مشکوک بودن هم رد نمیشه !
سئوالی بود در خدمتم.

paradise2008
17-02-2010, 23:45
اگر دوستان لطف کنند جواب سوال بنده را بدهند بینهایت ممنون میشوم.

reb
18-02-2010, 00:24
این دوست ما از طریق هیت علمی میخواد اقدام کنه برای منطقه نهری همون که گفتم فیبر نوریه فعلا منطقه سر کار گذاشته من قول دادم که از اون فامیلمون بپرسم زنگ زدم اینقدر هولم کرد که الان نمیتونم حرف بزنم که نصف آدرس یادم رفت ولی چیزی که گفت اینه شیراز جنوبی -انتهای شیراز- (بسمت راست یا چپ یادم رفت ولی گفت سمت بزرگراه کردستانه) یه ساختمان بزرگ (فکر کنم 8 طبقه گفت) مخابرات تهران طبقه دوم رییس اونجا .
عجب آدرسی پرسیدم نمیپرسیدم سنگینتر بود ولی خودم اینو پیدا کردم فکر کنم همینه:

بزرگراه کردستان- نبش خیابان سهیل ساختمان شاهد

KING_DESIGNER
18-02-2010, 00:35
اگر دوستان لطف کنند جواب سوال بنده را بدهند بینهایت ممنون میشوم.
دوست عزیز دیتا سنتر یه چیزی هست که اصلا ربطی به این تاپیک نداره
اگه منظور شما پروروایدر اینترنت هست ( که مرکز مخابراتیتون میشه ) و باید پیش شمارتون رو بدید به مرکز مخابرات تا راهنمایی کنن از کدوم مرکز هستید و تشریف میبرید همراه مدارک و مشترک میشوید.

reb
18-02-2010, 00:43
برادر کینگ من گفتم اختمالا اونجا دیتا سنتره ایشون تقصیری نداره رفته مخابرات نهری اونجا همون حرفای صدتا یه غازی که به اون فامیلمون گفته بودن رو گفتن و از سر بازش کردن گفتن هروقت به همه دادیم به شما هم میدیم ولی ایشون ازطریق هیت علمی مثل اون فامیل ما میخواد اقدام کنه برای همین من گفتم اینجا بپرسه تا همه بفهمن اون بابا که میگفت برو منطقه 1 مگ بهت میدن دستش رو بشه و دیگران ببینن که حتی 128 هم نمیدن چه برسه به 1 مگ.
راستی یادم افتاد میگفت اون انحرافی شیراز جنوبی رو که بسمت کردستان بپیچی میرسی به آخرش که دیگه راهی نداره اون ساختمان همونجاست.

KING_DESIGNER
18-02-2010, 01:06
ببینید بارها هم گفتم خسته شدم مخابرات داره داد میزنه
دومگ میدم تموم شدو بدو بیا
میری جلو عملا و علنا میگه 128 کیلو

خیلی هم جالبه سر در همین مرکز ما نوشته که اینترنت پر سرعت مخابرات با پهنای باند 2 مگ !
حتی خبری از یک مگی که شما مییگد نیست حالا بعضیها کلفتن پارتی دارن خرشون میره ما باید بشینیم حال کردن اونها رو ببینیم وقتی تموم شد و توی دنیا اینترنت 2 راه افتاد تازه اخرین نفری که توی صف بوده (( که یحتمل یا جانباز بوده یا ایثارگر و یا بسیجی)) 256 رو دریافت میکنه پس با این حساب من بدو اهو بدو
هرچی هم ما گلومونو پاره کنیم بگیم مخابرات خبری نیست چه فایده کی گوش میده
به خدا دیگه نمیدونیم به کدوم ساز اینها برقصیم به خدا خردادیان هم نیستیم به قول سعید حسنی که هزار جور رقص هم بلد باشیم هر روز یه بابمبول و یه چاه و یه هفت خان جدید سبز میشه
در کل مملکت جالببی داریم.
کماکان دعا میکنیم ببینیم حرفی که زدند و قولی که دادند ( که نمیشه ) عملی بشه و توی اردیبهشت این محدودیت6 25 و 512 برداشته بشه

تا همه از بهاری سبز و شیرین لذت ببریم....:31:

The Dreadnaught
18-02-2010, 01:15
مثلا ما چندتا روز موعود داریم ؟:31: معمولا هرماه یه بار از این اتفاقات میفته که بزرگترینش هم همین چند روز پیش بود و نهایتش 3 روز شیر تو شیر بود
فقط خدا به خیر بگذرونه نعلوم نیست چی پیش میاد
یکی از دوستان که گفت توی این چند وقته مخابرات شروع کرده به سرویس دادن یه نمه مشکوکه البته جای نگرانی نیست ولی مشکوک بودن هم رد نمیشه !
سئوالی بود در خدمتم.

پست یکی دیگه رو نقل قول کردی ، پست من رو جواب میدی ؟!

نکته اش هم این بود که بعد از روز موعود قبلی ! ظاهرا دیگه قرار نیست فقط اون روزهایی که شما میگی روز موعود باشن ! چون خاصیتی رو که به اون دلیل انتخاب شده بودن ، از دست دادن .

از این حرفها بگذریم که داره از حیطه قوانین خارج میشه . در مورد ADSL مخابرات ، من به هیچ وجه به این قضیه خوشبین نیستم . وقتی اینترنت یک مگابیت نامحدود در این مملکت با قیمت 200 هزار تومان عرضه میشه ، و یک دفعه به طور مستقیم ، از طرف همون مخابراتی که ISP ها پهنای باند خودشون رو ازش خریداری میکردند ، با این قیمت عرضه میشه ، به هیچ وجه منطقی نیست .

ببینید بارها هم گفتم خسته شدم مخابرات داره داد میزنه
دومگ میدم تموم شدو بدو بیا
میری جلو عملا و علنا میگه 128 کیلو

خیلی هم جالبه سر در همین مرکز ما نوشته که اینترنت پر سرعت مخابرات با پهنای باند 2 مگ !
حتی خبری از یک مگی که شما مییگد نیست حالا بعضیها کلفتن پارتی دارن خرشون میره ما باید بشینیم حال کردن اونها رو ببینیم وقتی تموم شد و توی دنیا اینترنت 2 راه افتاد تازه اخرین نفری که توی صف بوده (( که یحتمل یا جانباز بوده یا ایثارگر و یا بسیجی)) 256 رو دریافت میکنه پس با این حساب من بدو اهو بدو
هرچی هم ما گلومونو پاره کنیم بگیم مخابرات خبری نیست چه فایده کی گوش میده
به خدا دیگه نمیدونیم به کدوم ساز اینها برقصیم به خدا خردادیان هم نیستیم به قول سعید حسنی که هزار جور رقص هم بلد باشیم هر روز یه بابمبول و یه چاه و یه هفت خان جدید سبز میشه
در کل مملکت جالببی داریم.
کماکان دعا میکنیم ببینیم حرفی که زدند و قولی که دادند ( که نمیشه ) عملی بشه و توی اردیبهشت این محدودیت6 25 و 512 برداشته بشه

تا همه از بهاری سبز و شیرین لذت ببریم....:31:

این امکان هست که محدودیت ها رو بردارند تا بازار رو دست خودشون بگیرن .

mafiak
18-02-2010, 01:36
امروز رفتم مركز مخابرات منطقمون (مركز مخابرات شهداي هفت تير) گفتن پورت ها بستس و فعلآ سرويس نمي ديم. به ما كه رسيد اينجوري شد. حالا تا كي اين موضوع ادامه داره؟ كسي هست در منطقه اي ديگه به اين مشكل خورده باشه؟

KING_DESIGNER
18-02-2010, 01:44
پست یکی دیگه رو نقل قول کردی ، پست من رو جواب میدی ؟!

نکته اش هم این بود که بعد از روز موعود قبلی ! ظاهرا دیگه قرار نیست فقط اون روزهایی که شما میگی روز موعود باشن ! چون خاصیتی رو که به اون دلیل انتخاب شده بودن ، از دست دادن .

از این حرفها بگذریم که داره از حیطه قوانین خارج میشه . در مورد ADSL مخابرات ، من به هیچ وجه به این قضیه خوشبین نیستم . وقتی اینترنت یک مگابیت نامحدود در این مملکت با قیمت 200 هزار تومان عرضه میشه ، و یک دفعه به طور مستقیم ، از طرف همون مخابراتی که ISP ها پهنای باند خودشون رو ازش خریداری میکردند ، با این قیمت عرضه میشه ، به هیچ وجه منطقی نیست .

این امکان هست که محدودیت ها رو بردارند تا بازار رو دست خودشون بگیرن .
سلام
اون که یه اشتباه بود به خاطر این که 500 تا صفحه جلوم بازه ولی اصل مطلب رو خوب شد گرفتی
کاملا تایید میشه
فقط ای کاش یه خورده به خودشون بیان
میگه پول حلال چهل شب به ادم وفا میکنه وای به نون حروم ...:13:

jooya
18-02-2010, 02:08
مخابرات سرویس 128 هم بد نیست .

سرعت دانلودش ، متوسط 20 هست ، البته سرویس های بالاتره اینطور نیست ، روی این فکر کنم 192 می بندن برای جلب مشتری .

512 بیشتر از 55 نمیده .

به نسبت قیمتش خیلی خوبه ، فقط توی شهرستان ها پشتیبانی خوبی نداره ، مثل شرکتها خصوصی نیست .

KING_DESIGNER
18-02-2010, 02:41
خوش به حالت برای تو 20 برای من 15 ! اونم در حالت خوبش
بدبختیش هم اینه که من دوتا سیستم دارم و دونفر هستیم که جفتمون هم داریم وبگردی میکنیم
بدبختی هم اینجاست که تا یکی دانلود میکنه باید بریم دعوا دانلود نکن
برای 2 کیلو افتادیم به جون هم :13:من و همسایه بالاییمون که وایرلس داره با هم هستیم :5:و از طریق مودم من یه وایرلس بهش دادم فقط دانلوداشو تذکر دادم شبها بکنه
کلا نمیشه زیاد کاری کرد...

ar2006
18-02-2010, 03:05

برادر کینگ من گفتم اختمالا اونجا دیتا سنتره ایشون تقصیری نداره رفته مخابرات نهری اونجا همون حرفای صدتا یه غازی که به اون فامیلمون گفته بودن رو گفتن و از سر بازش کردن گفتن هروقت به همه دادیم به شما هم میدیم ولی ایشون ازطریق هیت علمی مثل اون فامیل ما میخواد اقدام کنه برای همین من گفتم اینجا بپرسه تا همه بفهمن اون بابا که میگفت برو منطقه 1 مگ بهت میدن دستش رو بشه و دیگران ببینن که حتی 128 هم نمیدن چه برسه به 1 مگ.
راستی یادم افتاد میگفت اون انحرافی شیراز جنوبی رو که بسمت کردستان بپیچی میرسی به آخرش که دیگه راهی نداره اون ساختمان همونجاست.
سلام.دوستان
من هم مثل دوستمون paradise2008 مشترک مرکز نهری با پیشماره 8868 هستم.
ولی هر چه مراجعه می کنم از رییس تا کارمند جواب سربالا می دند و حرفشون اینه فعلا نمی دیم.و اگر هم هیت علمی هم باشین فرقی نداره و نمی دیم.
از دوستان خوبم در صورتی که کسی تونسته از این مرکز در سعادت اباد اینترنت بگیرد لطف کنه بگه تا من هم بعد از سالها از دست این دیال اپ راهت بشوم؟؟!
من منتظر کمک دوستان هستم.:41:

ar2006
18-02-2010, 03:11

سلام.دوستان
من هم مثل دوستمون paradise2008 مشترک مرکز نهری با پیشماره 8868 هستم.
ولی هر چه مراجعه می کنم از رییس تا کارمند جواب سربالا می دند و حرفشون اینه فعلا نمی دیم.و اگر هم هیت علمی هم باشین فرقی نداره و نمی دیم.
از دوستان خوبم در صورتی که کسی تونسته از این مرکز در سعادت اباد اینترنت بگیرد لطف کنه بگه تا من هم بعد از سالها از دست این دیال اپ راهت بشوم؟؟!
من منتظر کمک دوستان هستم.:41:

John Cena723
18-02-2010, 10:02
من یه سوال جالب دارم . این 88نفری که به مخابرات رای دادند واقعا چی تو سرویس دهی نت مخابرات دیدند که اینقدر مشتاق سرویس های مخابرات شدند؟ مخابرات ایران یه دزد به تمام معناست و هیچ شکی توش نیست . از قدیم گفتند هر قدر پول بدی همون قدرم آش میخوری . با اینکه شرکت های خصوصی قیمت هاشون نسبت به مخابرات بالاتره ولی سگش شرف داره به مخابرات .
میخوای بری یه نت از مخابرات بگیری باید پای طرف رو لیس بزنی تا یه 128 ذغالی بهت بده اونم با هزار تا منت و قیافه گرفتن . زمانی هم که برگردی خونه فکر کنم اینقدر تو رو اینور و اونور بردند 30کیلویی وزن کم کردی . جالبه برداشتند رپیدشیر هم ریدند توش ادعای پیشرفت هم می کنند .
اون مخابرات سلمان فارسی هم که انگار قشنگ وسط بیابون هستش . بویی از اینترنت نبرده تا میتونه ، میخواد از ملت پول دیل آپ بکشونه . هنوزم دست بردار نیستند . میری اونجا یه لیست هستش اسمتو مینویسی که مثلا جون عمشون اگر پورت خالی شد بهتون زنگ بزنند . من اسمم رو فکر کنم قبل از میلاد مسیح نوشتم ولی هنوز خبری نشده .
همه دارن به سوی خصوصی شدن پیش میرن خیلی جالبه که ما داریم دوباره بر می گردیم سر پله اول . من که واقعا نمیدونم چی دیگه باید گفت ....
اسم خودشون هم گذاشتند دولت الکترونیک

mehrdad38
18-02-2010, 10:19
من یه سوال جالب دارم . این 88نفری که به مخابرات رای دادند واقعا چی تو سرویس دهی نت مخابرات دیدند که اینقدر مشتاق سرویس های مخابرات شدند؟ مخابرات ایران یه دزد به تمام معناست و هیچ شکی توش نیست . از قدیم گفتند هر قدر پول بدی همون قدرم آش میخوری . با اینکه شرکت های خصوصی قیمت هاشون نسبت به مخابرات بالاتره ولی سگش شرف داره به مخابرات .
میخوای بری یه نت از مخابرات بگیری باید پای طرف رو لیس بزنی تا یه 128 ذغالی بهت بده اونم با هزار تا منت و قیافه گرفتن . زمانی هم که برگردی خونه فکر کنم اینقدر تو رو اینور و اونور بردند 30کیلویی وزن کم کردی . جالبه برداشتند رپیدشیر هم ریدند توش ادعای پیشرفت هم می کنند .
اون مخابرات سلمان فارسی هم که انگار قشنگ وسط بیابون هستش . بویی از اینترنت نبرده تا میتونه ، میخواد از ملت پول دیل آپ بکشونه . هنوزم دست بردار نیستند . میری اونجا یه لیست هستش اسمتو مینویسی که مثلا جون عمشون اگر پورت خالی شد بهتون زنگ بزنند . من اسمم رو فکر کنم قبل از میلاد مسیح نوشتم ولی هنوز خبری نشده .
همه دارن به سوی خصوصی شدن پیش میرن خیلی جالبه که ما داریم دوباره بر می گردیم سر پله اول . من که واقعا نمیدونم چی دیگه باید گفت ....

آخه اون شركت هاي خصوصي هم فايده اي نداره اون وضع شاتل كه اونقدر افتضاح شده دارن براش شكايت جمع مي كنن.:thumbsup: فقط اسكناس رو مي شناسن:39: كافي پولو به حسابشون بريزي يه دقيقه بعد بري پهلوشون مي گن شما؟:22:

صبانت و پارس هم يه جور ديگه مردم و اذيت مي كنن. اينترنت اوقدر بايد بستر امن و پاييدار باشه يارو مي ره سفارش ميده ديگه صداي پشتيبان رو نشنوه يا لااقل سالي يكبار ولي تو اينجا هر روز بايد تلفن بدست باشي بگي قطع شد فلان شد يا هي بايد بري شركت . اين كه نشد اينترنت.

حداقل مخابرات 128 بالاتر نمي دن ارزون كه هست اگر يه موقع بد از آب در اومد آدم نمي سوزه بگه اونهمه پول دادم آخرش هم اينطوري شد.

آدم بره به اين مخابراتيا رو بندازه ولي گير اين شركت هاي كلاه بردار دزد خدانشناس نيفته.:13:

Exir
18-02-2010, 11:58
به قول قدیمی همشون سرو ته یه کرباسن..

" " " سگ زرد برادر شغاله.....

" " " همشون یه گ...

R e Z a
18-02-2010, 12:01

منم یا این قسمت از حرف شما که مخابرات یک دزد به تمام معناست موافقم ولی من همین الان دارم به بهترین شکل ممکن چه از نظر کیفیت و چه از هزینه ای از ADSL مخابرات استفاده می کنم. من قبلا از سپنتا سرویس می گرفتم انصافا هم خوب بود ولی وقتی عین همین سرویس رو با همون کیفیت مخابرات میده مگه بلانسبت مغز خر خوردم که بگم چون مخابرات مادرزاد دزد بوده پس منم بیام آتیش بزنم به مالم که ...
مال من که اصلا بدو بدو نداشت فقط ی بار رفتم مخابرات تندگویان درخواست دادم 2 روز بعد تلفنی user و pass رو گرفتم 4 روز بعدش هم وصل شد بدون هیچ دردسری. اولین بار بود که تو این مملکت ی بار کارم رو مثل بچه آدم راه انداختند.
ما ایرانی ها عادت کردیم که پول مفت به این شرکت های خصوصی PAP بدیم حالا ی بار هم که مخابرات اومده سرویس ارزون قیمت بده 1000 تا بهونه جور می کنیم که آی مخابرات مشکوک می زنه آی مخابرات ریگی به کفش هست آی مخابرات فلان می کنه ..... یکم منطقی فکر کنید.
ممنون
:10:

reb
18-02-2010, 12:54
منم یا این قسمت از حرف شما که مخابرات یک دزد به تمام معناست موافقم ولی من همین الان دارم به بهترین شکل ممکن چه از نظر کیفیت و چه از هزینه ای از ADSL مخابرات استفاده می کنم. من قبلا از سپنتا سرویس می گرفتم انصافا هم خوب بود ولی وقتی عین همین سرویس رو با همون کیفیت مخابرات میده مگه بلانسبت مغز خر خوردم که بگم چون مخابرات مادرزاد دزد بوده پس منم بیام آتیش بزنم به مالم که ...
مال من که اصلا بدو بدو نداشت فقط ی بار رفتم مخابرات تندگویان درخواست دادم 2 روز بعد تلفنی user و pass رو گرفتم 4 روز بعدش هم وصل شد بدون هیچ دردسری. اولین بار بود که تو این مملکت ی بار کارم رو مثل بچه آدم راه انداختند.
ما ایرانی ها عادت کردیم که پول مفت به این شرکت های خصوصی PAP بدیم حالا ی بار هم که مخابرات اومده سرویس ارزون قیمت بده 1000 تا بهونه جور می کنیم که آی مخابرات مشکوک می زنه آی مخابرات ریگی به کفش هست آی مخابرات فلان می کنه ..... یکم منطقی فکر کنید.
ممنون
جناب آقا رضا من تشکرهای شما رو از پست 2 کاربر تاریخ مصرف گذشته رو بیاد دارم و منتظر بودم که شما هم فرمایشی بکنید که فرمودید شکرا جزیل لک.
خوب مشگل شما برای اولین بار در طول تاریخ سه سوت حل شد و شما سپاسگذار مخابرات هستید حالا یه لطفی بکنید ما اینجا در جا 2 کاربر داریم از مخابرات نهری هردو عضو هیت علمی 128 بالاتر هم نمیخوان همون 128 مافوق صوت که تستش رو گذاشتید سه سوت هم انتظار ندارن میتونی کمکشون کنی تا سپنتای دزد آبروش بیشتر بره یا فرمایشات شما معنای دیگه ایی داره؟

R e Z a
18-02-2010, 13:16
جناب آقا رضا من تشکرهای شما رو از پست 2 کاربر تاریخ مصرف گذشته رو بیاد دارم و منتظر بودم که شما هم فرمایشی بکنید که فرمودید شکرا جزیل لک.
خوب مشگل شما برای اولین بار در طول تاریخ سه سوت حل شد و شما سپاسگذار مخابرات هستید حالا یه لطفی بکنید ما اینجا در جا 2 کاربر داریم از مخابرات نهری هردو عضو هیت علمی 128 بالاتر هم نمیخوان همون 128 مافوق صوت که تستش رو گذاشتید سه سوت هم انتظار ندارن میتونی کمکشون کنی تا سپنتای دزد آبروش بیشتر بره یا فرمایشات شما معنای دیگه ایی داره؟

برای خارج نشدن بحث اصلی جواب این دوست خیلی عصبی :10:رو از طریق پیغام خصوصی دادم.

mehrdad38
18-02-2010, 13:37
برای خارج نشدن بحث اصلی جواب این دوست خیلی عصبی :10:رو از طریق پیغام خصوصی دادم.

حالا تو پيغام خصوصي نزنيد همديگرو بكشين :31: ما كه نمي بينيم اگر كار به جاي باريك كشيد بگو بيايم صلوات بفرستيم ختم كلام كنيم.:10:

منم دل از مخابرات خونه آخرين باري كه از يه شركت نچندان معروف و به درد بخور فسخ قرار داد كردم حدود آخراي شهريور بود نگو در اين بين مي زنه مخابرات بهشتي مي پوكه ما هم از هيجا بي خبر خوشحال از اين كه از دست يه شركت در پيت خلاص شديم رفتين به اين شركت اون شركت گفتيم يا مي گفتن پورت خالي نداريم يا مي گفتن مركز مخابراتي تون مشكل فني داره بعد ديدم نه مشكل از جاي ديگه آب مي خوره رفتم مركز مخابراتي بهشتي آب پاكي رو رو دستم ريخت گفت تا آخراي بهمن خبري از ADSL نيست نه مخابرات و نه شركت :18: هر چي التماس و خواهش كردم راه به جايي نبرد :41: منم مثل آدماي مصيبت زده اومدم مودم رو گذاشتم تو جعبش و بي خيال شدم يكماه و نيمي ميشه دارم از EDSL استفاده مي كنم و سندم رو با Dial UP انجام مي دم. پول تلفن اين ماه 55800 تومن اومده :18::41::13: تا اينكه چند هفته پيش زنگ زدم مخابرات بهشتي گفت از اسفند ماه ثبت نام ما هم شروع مي شه. دوباره اميدوارم شدم:21:

اگر اون شركت از اول مثل آدم سرويس دهي مي كرد من اين همه مصيبت نمي كشيدم چقدر كارام تو اين 4 ، 5 ماهه عقب افتاد. خدا لعنت كنه هر چي آدم دزد و كلاه بردار و شياد رو :2:

ولي با اين اوصاف بازم مخابرات مي ارزه تا اين شركت هايي كه جيب هاشون هيچ وقت پر نمي شه.

R e Z a
18-02-2010, 13:48
حالا تو پيغام خصوصي نزنيد همديگرو بكشين :31: ما كه نمي بينيم اگر كار به جاي باريك كشيد بگو بيايم صلوات بفرستيم ختم كلام كنيم.:10:

نه بابا مهرداد نکشتمش اسید پاشیدم :5:
آقا جالبه ما هر جا میریم یکم از ی شرکت تعریف می کنیم در عرض ی چشم بهم زدن چند نفر می ریزن سرت که تو هم از خودشون هستی. یادش بخیر "مصطفی عشقی" اون بیچاره رو هم متحم کرده بودن که تو از طرف داتک اجیر شدی بیای تو p30 تبلیغات کنی. مصطفی کجایی بیا به داد من برس ... :19:
امضام رو هم به خاطر روی گل این دوست عزیز جمع آوری کردیم و این یکی رو جایگزین کردیم تا از دست ما ناراحت نباشند. خوبه ... ؟

mehrdad38
18-02-2010, 14:03
نه بابا مهرداد نکشتمش اسید پاشیدم :5:
آقا جالبه ما هر جا میریم یکم از ی شرکت تعریف می کنیم در عرض ی چشم بهم زدن چند نفر می ریزن سرت که تو هم از خودشون هستی. یادش بخیر "مصطفی عشقی" اون بیچاره رو هم متحم کرده بودن که تو از طرف داتک اجیر شدی بیای تو p30 تبلیغات کنی. مصطفی کجایی بیا به داد من برس ... :19:
امضام رو هم به خاطر روی گل این دوست عزیز جمع آوری کردیم و این یکی رو جایگزین کردیم تا از دست ما ناراحت نباشند. خوبه ... ؟

خوبه به جاي باريك نكشيد:31:اين خاصيت ما ايرانيهاست:46:امضاتم خوبه :5:فقط يه سوال اين پارامتر Jitter چيه؟ چه خصوصيتي رو نشون مي ده؟

Error_691
18-02-2010, 14:28

sei_pm
18-02-2010, 14:33

شما مثل اینکه خواب هستی الان چند وقته مخابرات خصوصی شده منتها کار میبره.
مثلا بانک صادرات خصوصی شده ولی انتظار نداری که مثل بانک سامان که از اول خصوصی بوده بشه.

Error_691
18-02-2010, 14:34

mehrdad38
18-02-2010, 14:44
بابا ولمون كنيد:19: الان باز دعوا مرافه شروع ميشه. آقا خوش به حالت مبارك باشه حالا نمي خاد ثابت كني كه سرويس 1 مگابيتي داري:31:

Error_691
18-02-2010, 15:04

Error_691
18-02-2010, 15:18

jooya
18-02-2010, 15:29
@ KING_DESIGNER

شرمنده عزیز ، اخه من تهران نیستم ، یادم رفت بگم ، فقط چون از مخابرات سرویس دارم گفتم .

سابق هم از شاتل داشتم به نسبت تهران 10 تومن گرونتر بود ولی سرعت و پستیبانی خوبی داشت .

==========

آها یادم رفت بگم که شاتل 512/256 نامحدود توی تعرفه اش فکر کنم 280 تومن ، چند وقت پیش رفته بودم پیششون گفتند بیا بهت 50 میدیم !

بعدش John Cena723 عزیز میگه چرا ملت به مخابرات رای دادند ، کلا برای 512 ، 20 تومن میگیره . البته آپلودش خیلی پاینه ، خیلی بهتون بده ، 20 کیلو بایته .

هیتلرش به مراتب کمتر از شرکت های خصوصیه ، قطعی کمتری داره، کانفیگ کردن خیلی راحتی داره، تنها بدیش اینجا نداشتن پشتیبانی درست و درمون هست .

وگرنه باقی مواردش از شرکت های خصوصی بهتره

sei_pm
18-02-2010, 15:30
پست تکراری حذف شود

John Cena723
18-02-2010, 15:34

خواب شما هستی . بخش عمده ای از مخابرات برای سپاه هستش و سپاه هم دست نشانده دولت هستش . پس مثل بچه های قنداقی حرف نزنید و یکم فکر کنید . کسی بخواد به صورت خصوصی اینجا کار کنه زودی کلش رو میخوابونند و اجازه کار بهش نمیدند . الان سپنتا هم خصوصی نیست و برای دولت هستش . چی خیال کردی؟ تمام این بدبختی های مخابرات هم برای همون سپاه هستش که الان اینترنت رو داغون کردند.
اون آقایی هم که میگه 128 مخابرات ارزون تره ، بذار بهت یه چیزی بگم : آره ارزون تره ولی به ظاهر قضیه نگاه نکن . بدون هر چیزی که بیش از حد ارزونه ( تو این ممکلت) یه قضیه ای پشتش هستش که اونم به زودی خواهیم فهمید . فقط یکم صبر باید پیشه کرد...

Hamed 360
18-02-2010, 15:37
آقا بالاخره مخابرات بالای 128 میده !؟

sei_pm
18-02-2010, 15:38
دوستم... دیگه صدا نشنوما..... فقط وقتی رفتی مخابرات استعلام گرفتی یوزر هارو بیا بگو.....:46:

شرمنده آقا همش تقصیر من شد با اون تستهای کذایی حالا جواب این پست ما رو نمیدید.

mehrdad38
18-02-2010, 15:42
قابل توجه متقاضيان اينترنت پر سرعت ADSL از مخابرات استان تهران

علاوه بر اطلاعات و راهنمايي هاي درج شده در پست اول، تلفن گوياي ارتباط مردمي مخابرات استان تهران با شماره تلفن 190 آماده راهنمايي متقاضيان ADSL مخابرات استان تهران مي باشد:

شماره تلفن 190 ، شماره گيري عدد 4 قسمت مربوط به اينترنت پر سرعت ADSL ، اطلاعات قابل دريافت از طريق اين سامانه:

عدد 1 : معرفي و مزاياي ADSL

عدد 2 : راه هاي دريافت اينترنت پر سرعت ADSL و مدارك لازم

عدد 3 : تعرفه اينترنت پر سرعت ADSL

عدد 4 : شماره پشتيباني و نكات ضروري

عدد 5 : فهرست مراكز ارائه كننده اينترنت پرسرعت ADSL ؛ قابل توجه دوستاني كه در شهرستان هاي استان تهران سكونت دارن ( مثل اينكه خبرهايي هست ).

ایدون
18-02-2010, 15:52
ما هم یه عکسی بزاریم !

@ KING_DESIGNER

شرمنده عزیز ، اخه من تهران نیستم ، یادم رفت بگم ، فقط چون از مخابرات سرویس دارم گفتم .

سابق هم از شاتل داشتم به نسبت تهران 10 تومن گرونتر بود ولی سرعت و پستیبانی خوبی داشت .

==========

آها یادم رفت بگم که شاتل 512/256 نامحدود توی تعرفه اش فکر کنم 280 تومن ، چند وقت پیش رفته بودم پیششون گفتند بیا بهت 50 میدیم !

بعدش John Cena723 عزیز میگه چرا ملت به مخابرات رای دادند ، کلا برای 512 ، 20 تومن میگیره . البته آپلودش خیلی پاینه ، خیلی بهتون بده ، 20 کیلو بایته .

هیتلرش به مراتب کمتر از شرکت های خصوصیه ، قطعی کمتری داره، کانفیگ کردن خیلی راحتی داره، تنها بدیش اینجا نداشتن پشتیبانی درست و درمون هست .

ظاهرا ما دسته کورها هستیم:31:

Error_691
18-02-2010, 16:04

hamed-akbarie
18-02-2010, 16:23
سلام به همگی من و دوستم از طریق نمایشگاه الکام تو شرکت دات نت ثبت نام کردیم سرعت 1mb که برا من مشکل پیش اومد و مخابرات از این بهونه ها اوورد و گفت خطت pgs است که بنده خدا راستم میگفت اد تو منطقه ما هر چی پرت بود مردو گرفتن که به ما adsl اونم سرعت 1mb نرسه رفیقم گرفت اما سرعتش نوسان خیلی زیاد داره سایتشم که می دو نید

sei_pm
18-02-2010, 17:39
مدرک: کارت یا حکم هیات علمی.....
من یک چیزی حدود 8 ساعت وقتم رفت... اما الان خلوت شده استقلال... ولی الان 1 ساعت ماکزیم...

صاحب خط هم باید باشه دیگه درسته؟

porya_spy
18-02-2010, 18:29
دوستان این نظر سنجی رو هم ببینید بد نیست !!

The Dreadnaught
18-02-2010, 19:54
فقط ای کاش یه خورده به خودشون بیان
میگه پول حلال چهل شب به ادم وفا میکنه وای به نون حروم ...:13:

اینها اگر قرار بود به خودشون بیان به اینجا نمیرسیدیم ...

اون تعدادی که به مخابرات رای دادند ، بدون شک مهمترین دلیلش قیمت سرویس های مخابرات هست . منتها این دوستان فکر این قضیه رو نکردند که وقتی یک دفعه خود مخابرات با این قیمت وارد میدان میشه ، اونهم در مملکتی که سیاست دولت (یا بهتره بگم حکومت) بر مبنای اعمال محدودیت هر چه بیشتر هست ، چه معنی میتونه داشته باشه .

آخه اون شركت هاي خصوصي هم فايده اي نداره اون وضع شاتل كه اونقدر افتضاح شده دارن براش شكايت جمع مي كنن.:thumbsup: فقط اسكناس رو مي شناسن:39: كافي پولو به حسابشون بريزي يه دقيقه بعد بري پهلوشون مي گن شما؟:22:

صبانت و پارس هم يه جور ديگه مردم و اذيت مي كنن. اينترنت اوقدر بايد بستر امن و پاييدار باشه يارو مي ره سفارش ميده ديگه صداي پشتيبان رو نشنوه يا لااقل سالي يكبار ولي تو اينجا هر روز بايد تلفن بدست باشي بگي قطع شد فلان شد يا هي بايد بري شركت . اين كه نشد اينترنت.

حداقل مخابرات 128 بالاتر نمي دن ارزون كه هست اگر يه موقع بد از آب در اومد آدم نمي سوزه بگه اونهمه پول دادم آخرش هم اينطوري شد.

آدم بره به اين مخابراتيا رو بندازه ولي گير اين شركت هاي كلاه بردار دزد خدانشناس نيفته.:13:

شرکت های خصوصی هم از نظر من خیلی مشکلات دارن و یکی از یکی دیگه بدتر ، ولی وقتی این شرکت ها ورشکست بشن و اکثریت سرویس بیفته دست مخابرات ، اونوقت ورق برمیگرده و مخابرات هر کاری که دلش بخواد میکنه و هیچ کاری از دست شما بر نمیاد .

در ضمن شرکت های خصوصی هر چقدر هم که ایراد داشته باشن ، نباید فراموش کنیم که بسیاری از مشکلاتی که این شرکت ها با اون مواجه هستند از جانب مخابرات و شرکت زیرساخت براشون ایجاد میشه ، ولی user های این شرکت ها که مخابرات نمیشناسن ، هر مشکلی که پیش بیاد فوری زنگ میزنن پشتیبانی شرکت ، مخابرات RS رو میبنده ، سرویس های ایمیل رو مختل میکنه ، و ... کی باید جوابگو باشه ؟ پشتیبانی شرکت !

همین دوستانی که از شاتل سرویس دارند تا چند وقت پیش برای شاتل سر و دست میشکستند ، و گاهی اوقات به اکثریت کاربران متقاضی ADSL که به این فروم برای نظر خواهی سر میزدن ، شاتل پیشنهاد میشد ، ولی الان خیلی ها شاکی هستند . البته باید هم همین طور باشه ، وظیفه شرکت ارائه سرویس مناسب هست و user ها هم باید سفت و سخت پیگیر باشن ، در کشور های دیگه هم همینه . بحث من این هست که تا زمانی که کار اساسی درست نشه ، وضعیت به همین شکل باقی خواهد ماند (اگر بدتر از اینی که هست نشه !)

در ضمن خیلی از دوستان شاهد هستند که ممکنه یه شرکتی خیلی طرفدار داشته باشه ، ولی در بعضی از مناطق مخابراتی کیفیت سرویس دهی خوبی نداشته باشه ، و برعکس یه شرکتی خیلی اسمش بد در رفته باشه ، ولی در بعضی از مناطق مخابراتی سرویس دهی خیلی خوبی داشته باشه . بخشی از این قضیه برمیگرده به همون مسائلی که دست این شرکت ها نیست و مقصر مخابرات و سایر مسئولین هستند .

ممنون

مشکل اینجاست که شما فکر میکنید تا الان مخابرات به شرکت ها با همین قیمت سرویس میداده و یکدفعه شرکت ها سرویس یک مگابیت نامحدودی رو که میتونستند 38 هزار تومان ارائه کنند ، 200 هزار تومان قیمت میذاشتن !

بله فعلا کیفیت سرویس دهی مخابرات خوبه ، ولی در همین شروع کار میبینید دوستانی که متقاضی هستند ، با چه مسائل و مشکلاتی مواجه شدند ، وای به حال وقتی که تعداد مشترکین بالا بره .

مثلا بانک صادرات خصوصی شده ولی انتظار نداری که مثل بانک سامان که از اول خصوصی بوده بشه.

این بستگی به تعریف شما از واژه خصوصی داره !

اون بخش قیمت رو که راجع بهش صحبت کردم ، اون "تنها بدی" هم که شما ازش صحبت میکنی به موقعش تبدیل به فاجعه میشه !

در مورد ف.ی.ل.ترینگ هم من نمیدونم چرا باید یه شرکت خصوصی بیاد و اضافه بر مخابرات این کار رو انجام بده و کاسه داغ تر از آش بشه . شما اگر دلیل منطقی دارید بفرمایید . تنظیماتش هم نمیدونم مثلا برای یه شرکت دیگه چه فرقی میتونه با مخابرات داشته باشه که برای مخابرات راحت تر یا سخت تر باشه .

---

در مجموع میخوام بگم که این خانه از پایبست ویران است ، و یه این راحتی نمیشه به نهادهایی که خودشون مسئول عقب ماندگی در این بخش هستند ، آنهم کاملا از روی عمد ، اعتماد کرد . اتهام این مسئولین از این نظر ، خیلی سنگین تر از این حرفهاست که حتی بشه صحبتی از "بدبینی" کرد !

KING_DESIGNER
18-02-2010, 20:00
خواب شما هستی . بخش عمده ای از مخابرات برای سپاه هستش و سپاه هم دست نشانده دولت هستش . پس مثل بچه های قنداقی حرف نزنید و یکم فکر کنید . کسی بخواد به صورت خصوصی اینجا کار کنه زودی کلش رو میخوابونند و اجازه کار بهش نمیدند . الان سپنتا هم خصوصی نیست و برای دولت هستش . چی خیال کردی؟ تمام این بدبختی های مخابرات هم برای همون سپاه هستش که الان اینترنت رو داغون کردند.
اون آقایی هم که میگه 128 مخابرات ارزون تره ، بذار بهت یه چیزی بگم : آره ارزون تره ولی به ظاهر قضیه نگاه نکن . بدون هر چیزی که بیش از حد ارزونه ( تو این ممکلت) یه قضیه ای پشتش هستش که اونم به زودی خواهیم فهمید . فقط یکم صبر باید پیشه کرد...
البته ممکنه صلواتی باشه .... :31::27:

mohammad_s7201
18-02-2010, 20:48
آقا گیریم که مخابرات همه چیز ما رو کنترل کنه ولی واسه من یکی که فقط میخوام 24 ساعته دانلود کنم خوبه چون هم ارزونه هم نامحدوده.
رفیقم سرویس 64 کیلوبایت نامحدود سپنتا خریده ماهی 18 تومن. حالا ما 128 نامحدود بخریم 10 تومن به نظر شما نمی ارزه؟؟

حالا کارهای خلافمون رو با دایال آپ انجام میدیم که گیر نیفتیم :31::27:
اگر هم بنا به قطع کردن و ف.ی.ل.ت.ر. کردن باشه که مخابرات با شرکت خصوصی فرقی نداره.

شرکت های خصوصی هم از نظر من خیلی مشکلات دارن و یکی از یکی دیگه بدتر ، ولی وقتی این شرکت ها ورشکست بشن و اکثریت سرویس بیفته دست مخابرات ، اونوقت ورق برمیگرده و مخابرات هر کاری که دلش بخواد میکنه و هیچ کاری از دست شما بر نمیاد .

مگه الان هرکاری دلش بخواد نمیکنه؟؟
مثلا همین جی میل الان چند وقته قطعه. شرکت های خصوصی هم قطعن،د ایال اپ هم قطعه، ADSL مخابرات هم قطعه. دیگه چه فرقی میکنه؟

KING_DESIGNER
18-02-2010, 23:15
سلام
محمد جان منم همین رو میگم مشکل اینه که بروبکس فکر کردن چون مخابراات دست اداره اسمشو نبر افتاده ( که از قبل هم بوده ) شاید بعضیها دچار مشکل بشوند ولی من یه پیشنهاد دوستانه میکنم تا وقتی کاری نکردید خطری هیچ کس رو تهدید نمیکنه !!!!!

من خیلیها رو دیدم که به هزارتا سایت سر زدند و رفتند و دیدن
حتی از خیلی از انتی و چیز پی انو خیلی چیزای دیگه هم استفاده کردند ولیی رفتند و دیدن
کسی بخواد فعالیت کنه و کاری انجام بده مطمئن باشه با مخابرات که هیچی با اینترنت افغانستان هم کانکت بشه ردشو میزنن
میخواید باور کنید میخواید نکنید برای مخابرات فرقی نداره که کی از چه شرکتی اینترنت گرفته
اصل کاری همون شماره IP که رد شماست
بقیه اش هم که دیگه مشخصه تا وقتی فعالیت ازاد انجام میدید و کاری نمیکنید کسی حق نداره بیاد بگه چرا رفتی فلان سایت رو دیدی ولی کسی بره کامنت بزاره و ایمیل مشکوک بده بعله شبونه میان خرشو میگیرن چون فعالیت کرده و ممکنه جرم باشه ولی این که بری سایت رو نگاه کنی هیچ مشکلی نداری هرجا که دوست داری برو بگرد هرچی دوست داری دانلود کن ولی مواظب چیزی باش که اپلود میکنی و یا نوشته ای که به عنووان کامنت میزاری وگرنه دیدن از یه سایت کجای دنیا جرم بوده ...
پس نگرانی بی مورده .
امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.

masoudwww
18-02-2010, 23:34
اینترنت من هم وصل شد حالا دوتا سوال دارم اول برای اینکه دیگران به سرویس من دسترسی نداشته باشند چطوری میتونم روی کانکشن قفل یا پسورد بزارم و دوم بهترین نرم افزار تست سرعت چیه؟ (Speed test رو خواستم دانلود کنم ولی تو سایتش لینک دانلودشو نداره!!!)

sei_pm
18-02-2010, 23:50

جوجه تازه سر از تخم درآوردی می خوای چیز یاد من بدی اگر اینجوری هست کل ایران دست سپاه هست و هیشکی هیچ غلطی نمی تونه بکنه. همچین میگه مال سپاهه انگار روش سامانه ضد موشکی بستند . سپاه هم بیکار نشته بیاد 4 تا Mp3 و فیلم درپیتی که شما میگیری رو بشینه نگاه کنه. کم مونده بگی دبی و کشورهای حاشیه رو هم سپاه کنترل میکنه. اره جریان اون دکتر خییری هست که تو تلویزیون نشون می داد چون از مریضاش پول نمیگرفت مریضای احمقش فکر می کردن الکی نسخه میپیچه و همه نسخه ها رو بیرون پاره می کردند. نصف عقب موندگی ها مون بخاطر شایعه پراکنی های بی اساسه.

Benygh
19-02-2010, 00:11
سلام
دوستان من از مخابرات گنبد کاووس استان گلستان اينترنت گرفتم ... 128 .. سرويس شبيه سرويس ساير ISP هاست ...

من که راضي ام ...
البته مسئله رديابي و ... رو در نظر بگيريد که اگه بخواهيد يک بحث علمي کنيد در هر شرايط ... حتي در شرايطي که شما از يک ISP سرويس بگيريد قابل رد گيري هست ... ولي حالا بحث هاي ديگه رو من کاري ندارم ولي به نظر من بي خيال ...

معمولا هميشه اينطوري بوده که يک سرلشکر وقتي به اوج نا اميدي ميرسه به تمامي افراد لشکرش ... چه توانا چه نا توان يک اسلحه ميده که بعضا اين اسلحه وسيله مرگ خودش ميشه !

mehrdad38
19-02-2010, 00:16
اینترنت من هم وصل شد حالا دوتا سوال دارم اول برای اینکه دیگران به سرویس من دسترسی نداشته باشند چطوری میتونم روی کانکشن قفل یا پسورد بزارم و دوم بهترین نرم افزار تست سرعت چیه؟ (Speed test رو خواستم دانلود کنم ولی تو سایتش لینک دانلودشو نداره!!!)

حالا چه اصراريه ديگران استفاده نكنن:13: اينترنت نامحدوده بزار ديگران هم فيض ببرن:31: Speed test قابل دانلود نيست برو سايت Speedtest.net اونجا your Result رو بزن تست برات انجام ميشه.:46:

The Dreadnaught
19-02-2010, 02:59
آقا گیریم که مخابرات همه چیز ما رو کنترل کنه ولی واسه من یکی که فقط میخوام 24 ساعته دانلود کنم خوبه چون هم ارزونه هم نامحدوده.
رفیقم سرویس 64 کیلوبایت نامحدود سپنتا خریده ماهی 18 تومن. حالا ما 128 نامحدود بخریم 10 تومن به نظر شما نمی ارزه؟؟

حالا کارهای خلافمون رو با دایال آپ انجام میدیم که گیر نیفتیم :31::27:
اگر هم بنا به قطع کردن و ف.ی.ل.ت.ر. کردن باشه که مخابرات با شرکت خصوصی فرقی نداره.

نکته من هم همینجاست ، وقتی قضیه انحصاری بشه و سرویس به اصطلاح " اینترنت پرسرعت " بیفته دست مخابرات ، شما دیگه نمیتونید راحت دانلود کنید . همین الان Rapidshare یک نمونه اش هست ، بعدا وسعت خیلی بیشتری میتونه پیدا کنه .

قیمتش می ارزه ، خوب هم می ارزه ، کل بحث هم سر اینه که چطور این قیمت شکنی یک دفعه اتفاق افتاده ، و یه نکته ای هم که من ندیدم کسی بهش اشاره کنه اینه که تو این مملکت تا الان اینترنت به اصطلاح پرسرعت میتونسته با این قیمت ها عرضه بشه و نمیشده . دوستانی که میگن تقصیر از شرکت ها بوده به پست قبلی من مراجعه کنند .

در مورد "کارهای خلافتون" هم شما با همون ADSL مخابرات هر کار میخوای بکن راهش رو بلد باشی هیچ مشکلی پیش نمیاد .

مگه الان هرکاری دلش بخواد نمیکنه؟؟
مثلا همین جی میل الان چند وقته قطعه. شرکت های خصوصی هم قطعن،د ایال اپ هم قطعه، ADSL مخابرات هم قطعه. دیگه چه فرقی میکنه؟

بالاخره الان یه سری شرکت هستن که قراردادهایی دارن و بهتر از user ها میتونن این مسائل رو پیگیری کنن ، هر چقدر هم که توانایی زیادی برای اعمال فشار در مقابل این محدودیت ها نداشته باشن ، زورشون از کاربران بیشتر هست .

سلام
محمد جان منم همین رو میگم مشکل اینه که بروبکس فکر کردن چون مخابراات دست اداره اسمشو نبر افتاده ( که از قبل هم بوده ) شاید بعضیها دچار مشکل بشوند ولی من یه پیشنهاد دوستانه میکنم تا وقتی کاری نکردید خطری هیچ کس رو تهدید نمیکنه !!!!!

حتی از خیلی از انتی و چیز پی انو خیلی چیزای دیگه هم استفاده کردند ولیی رفتند و دیدن
کسی بخواد فعالیت کنه و کاری انجام بده مطمئن باشه با مخابرات که هیچی با اینترنت افغانستان هم کانکت بشه ردشو میزنن
میخواید باور کنید میخواید نکنید برای مخابرات فرقی نداره که کی از چه شرکتی اینترنت گرفته
بقیه اش هم که دیگه مشخصه تا وقتی فعالیت ازاد انجام میدید و کاری نمیکنید کسی حق نداره بیاد بگه چرا رفتی فلان سایت رو دیدی ولی کسی بره کامنت بزاره و ایمیل مشکوک بده بعله شبونه میان خرشو میگیرن چون فعالیت کرده و ممکنه جرم باشه ولی این که بری سایت رو نگاه کنی هیچ مشکلی نداری هرجا که دوست داری برو بگرد هرچی دوست داری دانلود کن ولی مواظب چیزی باش که اپلود میکنی و یا نوشته ای که به عنووان کامنت میزاری وگرنه دیدن از یه سایت کجای دنیا جرم بوده ...
پس نگرانی بی مورده .

اون دوستانی که شما میگی ، مشکل اصلی رو که انحصاری شدن هست رها کردن رفتن سراغ بحث امنیت .

درسته که در نهایت چه شرکت خصوصی در این میان باشه چه نباشه ، مخابرات میتونه پیگیری کنه . این پیگیری وقتی که خود مخابرات مستقیما سرویس دهنده باشه خیلی راحت تر ، سریع تر و گسترده تر خواهد بود .

قضیه امنیت بحث خیلی گسترده ای هست که ربطی به این تاپیک نداره و به نظر من ، این طور که شما میگی نیست .

---

به هر حال ، اینجا تاپیک بحث در مورد سرویس ADSL مخابرات هست و من هم دیدگاه های خودم رو گفتم . هیچ ادعایی هم ندارم که لزوما در همه موارد حق با من هست و من درست میگم . دوستان خودشون صلاح میدونن که از مخابرات سرویس بگیرن یا از یه شرکت دیگه .

راستش رو بخواین ، اینکه این حرفها رو زدم دلیلی بر "نگرانی" من نیست ، بالاخره هر مشکلی که پیش بیاد گلیم خودم رو از آب بیرون می کشم P:

من فقط از دوستان درخواست دارم که مسائل رو از زوایای مختلف ببینن و دیدگاه های مخالف رو هم بخونند و بشنوند . یکی از اهداف ایجاد Forum هم همینه که ما ایرانیها خیلی اون رو نادیده میگیریم .

KING_DESIGNER
19-02-2010, 04:54
سلام
ببینید آقای The Dreadnaught ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من یه بار گفتم و بازم میگم بحث پیگیری جدا از بحث استفاده است
اگه کسی بخواد کاری بکنه خیالت راحت که اولا با دوتا ]چیز پی ان کارش رو انجام میده و تا اسمشو نبر بهخواد کاری بکنه یارو دمشو گذاشته رو کولش و الفرار ! اگه اینجوری بود که شما میفرمایید تا الان رد خیلی از این سایتهای ضد رو گرفته بودند و الان خرشو گرفته بودند . پس برای کارای عادی مثل چک میل و اینها میشه ربطی به راحت بودن نداره
ببینید شما همین الان هم اگر دقت کنید خیلی از شکرتهای اینترنتی ( 8 تا پپ محترم رو میگم ) به تمامی امکاننات دسترسی دارند
حتی یه سرویس به نام caller id هست که مختص مراکز خاص هست و اینها از اداره اسمشو نبر حتی مجوز دارند که اگر شماره ای بهشون داده شد راحت سرچ کنند و ببیند صاحب خط کیه پس میبینید در همه حال باید با مخابرات همکاری کنند !
همین الان هم شما به یه سایت سر بزنید خیلی راحت صاحب سایت از طریق کنترل پنل وب اسیتش میتونه بگه شما از چه ISP استفاده میکنید مثل همون speed teest که اسم سرویس دهنده رو میزنه
پس این دیگه ربطی به راحت بودن نداره چه این که بارها مخابرات جلوتر از سرویس دهنده ها طرف رو شناسایی کرده بحث امنیت هست و لی این قضیه برای کسانی هست که میخوان از فضای اینترنت برای فعالیت !!!! استفاده کنند .. که اون هم روشش عرض شد
ولی برای استفاده که 100 درجه از زمین تا اسمون با فعالیت !! فرق میکنه هیچ مشکلی نیست
سئوالی بود در خدمتم.

KING_DESIGNER
19-02-2010, 05:00
سلام
ببینید آقای The Dreadnaught ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من یه بار گفتم و بازم میگم بحث پیگیری جدا از بحث استفاده است
اگه کسی بخواد کاری بکنه خیالت راحت که اولا با دوتا ]چیز پی ان کارش رو انجام میده و تا اسمشو نبر بهخواد کاری بکنه یارو دمشو گذاشته رو کولش و الفرار ! اگه اینجوری بود که شما میفرمایید تا الان رد خیلی از این سایتهای ضد رو گرفته بودند و الان خرشو گرفته بودند . پس برای کارای عادی مثل چک میل و اینها میشه ربطی به راحت بودن نداره
ببینید شما همین الان هم اگر دقت کنید خیلی از شکرتهای اینترنتی ( 8 تا پپ محترم رو میگم ) به تمامی امکاننات دسترسی دارند
حتی یه سرویس به نام caller id هست که مختص مراکز خاص هست و اینها از اداره اسمشو نبر حتی مجوز دارند که اگر شماره ای بهشون داده شد راحت سرچ کنند و ببیند صاحب خط کیه پس میبینید در همه حال باید با مخابرات همکاری کنند !
همین الان هم شما به یه سایت سر بزنید خیلی راحت صاحب سایت از طریق کنترل پنل وب اسیتش میتونه بگه شما از چه ISP استفاده میکنید مثل همون speed teest که اسم سرویس دهنده رو میزنه
پس این دیگه ربطی به راحت بودن نداره چه این که بارها مخابرات جلوتر از سرویس دهنده ها طرف رو شناسایی کرده بحث امنیت هست و لی این قضیه برای کسانی هست که میخوان از فضای اینترنت برای فعالیت !!!! استفاده کنند .. که اون هم روشش عرض شد
ولی برای استفاده که 100 درجه از زمین تا اسمون با فعالیت !! فرق میکنه هیچ مشکلی نیست
سئوالی بود در خدمتم.

The Dreadnaught
19-02-2010, 06:06
سئوالی بود در خدمتم.

خواهش میکنم ، سوال من از شما اینه :

از کجای صحبت های من به این نتیجه رسیدید ؟ :

اگه اینجوری بود که شما میفرمایید تا الان رد خیلی از این سایتهای ضد رو گرفته بودند و الان خرشو گرفته بودند .

در حالیکه تنها حرف من در مورد امنیت این بود :

اون دوستانی که شما میگی ، مشکل اصلی رو که انحصاری شدن هست رها کردن رفتن سراغ بحث امنیت .

درسته که در نهایت چه شرکت خصوصی در این میان باشه چه نباشه ، مخابرات میتونه پیگیری کنه . این پیگیری وقتی که خود مخابرات مستقیما سرویس دهنده باشه خیلی راحت تر ، سریع تر و گسترده تر خواهد بود .

قضیه امنیت بحث خیلی گسترده ای هست که ربطی به این تاپیک نداره و به نظر من ، این طور که شما میگی نیست .

شاید از این لحاظ که گفتم "به نظر من ، این طور که شما میگی نیست ." ، فکر کردید که نظر من اون چیزی بود که توضیح دادین .

در صورتیکه با توجه به پست قبلی شما :

سلام

پس نگرانی بی مورده .

من این طور برداشت کردم که " طرف اگر از V.P-N هم که استفاده کنه ، میشه ردیابی کرد " که من با این موضوع موافق نیستم . حالا اگر منظور شما این نبوده ، که هیچی ! بحثی نداریم .

اینهم که گفتم "در نهایت چه شرکت خصوصی در این میان باشه چه نباشه ، مخابرات میتونه پیگیری کنه ." منظورم این نبود که در هر حالتی میتونه این کار رو انجام بده .

اگرچه از پست قبلی من هم میشد نظرم رو راجع به امنیت تا حدودی برداشت کرد ، که با کمی مزاح به اون دوستمون گفتم :

در مورد "کارهای خلافتون" هم شما با همون ADSL مخابرات هر کار میخوای بکن راهش رو بلد باشی هیچ مشکلی پیش نمیاد .

در مجموع منظورم اینه که سوء تفاهم شده ! D:

---

من همونطور که گفتم ، مشکل من با سرویس دهی مخابرات خیلی فراتر از بحث امنیت هست .

به بیان خیلی واضح ، مخابراتی که خودش داره پهنای باند سایر شرکت ها رو تامین میکنه ، حالا میخواد با اونا وارد رقابت بشه !!! و این از نظر من به هیج وجه منطقی و قابل قبول نیست .

Tenhi
19-02-2010, 11:17
نميدونين منطقه استقلاگو كي مي خوان شروع به سرويس دادن كنن

mehdi pourrajab
19-02-2010, 12:09
با سلام خدمت دوستان گرامی من اخیرا رفتم مرکز مخابراتمون(پاسداران) adsl رو ثبت نام کردم همون 128الان میخوام مودم بگیرم موندم چی بگیرم یکی از دوستانمدل های زیر رو پیشنهاد کرده نظر شما چیه؟

USRobotics ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])819112-Linksys WAG54G2

mehrdad38
19-02-2010, 14:32
با سلام خدمت دوستان گرامی من اخیرا رفتم مرکز مخابراتمون(پاسداران) adsl رو ثبت نام کردم همون 128الان میخوام مودم بگیرم موندم چی بگیرم یکی از دوستانمدل های زیر رو پیشنهاد کرده نظر شما چیه؟

USRobotics ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])819112-Linksys WAG54G2

لينكي كه گذاشتي باز نمي شه . اسم مودم ها رو هم مي گفتي مي شد جواب داد:20: در هر صورت من به همه TP-LINK رو پيشنهاد مي كنم و اگر براي يه كامپيوتر مي خواي و نياز به 4 پورت نداري مدل TP-LINK TD-8811 بهترين گزينه هست.داراي 2 پورت شامل 1 پورت LAN و 1 پورت USB به اضافه Router و پشتيباني از ADSL 2 قيمتش هم بين 30 تا 35 هست.:5:

البته يه سوال از مركز مخابراتي تون بپرس كه احيانا مشكلي نباشه ولي من تا حالا نديدم اين موم با سرويس شركتي مشكل داشته باشه.

KING_DESIGNER
19-02-2010, 14:45
خواهش میکنم ، سوال من از شما اینه :

از کجای صحبت های من به این نتیجه رسیدید ؟ :

در حالیکه تنها حرف من در مورد امنیت این بود :

شاید از این لحاظ که گفتم "به نظر من ، این طور که شما میگی نیست ." ، فکر کردید که نظر من اون چیزی بود که توضیح دادین .

در صورتیکه با توجه به پست قبلی شما :

من این طور برداشت کردم که " طرف اگر از V.P-N هم که استفاده کنه ، میشه ردیابی کرد " که من با این موضوع موافق نیستم . حالا اگر منظور شما این نبوده ، که هیچی ! بحثی نداریم .

اینهم که گفتم "در نهایت چه شرکت خصوصی در این میان باشه چه نباشه ، مخابرات میتونه پیگیری کنه ." منظورم این نبود که در هر حالتی میتونه این کار رو انجام بده .

اگرچه از پست قبلی من هم میشد نظرم رو راجع به امنیت تا حدودی برداشت کرد ، که با کمی مزاح به اون دوستمون گفتم :

در مجموع منظورم اینه که سوء تفاهم شده ! D:

---

من همونطور که گفتم ، مشکل من با سرویس دهی مخابرات خیلی فراتر از بحث امنیت هست .

به بیان خیلی واضح ، مخابراتی که خودش داره پهنای باند سایر شرکت ها رو تامین میکنه ، حالا میخواد با اونا وارد رقابت بشه !!! و این از نظر من به هیج وجه منطقی و قابل قبول نیست .
سلام
نه شما کاملا برداشت من رو خوب متوجه شدید بحثی نیست :20: من هنوز هم میگم کسی بخواد کاری انجام بده میتونه ولی با شرط و شروط که استفاده از چیز پی ان یکی از اصول اساسی کار و فعالیت !!! هستش
موفق باشید.

Mahdi.p30
19-02-2010, 15:08
سلام
نه شما کاملا برداشت من رو خوب متوجه شدید بحثی نیست :20: من هنوز هم میگم کسی بخواد کاری انجام بده میتونه ولی با شرط و شروط که استفاده از چیز پی ان یکی از اصول اساسی کار و فعالیت !!! هستش
موفق باشید.
ببخشید پریدم وسط بحثتون!
ولی The Dreadnaught به نظرم کاملا درست میگه
ببینید شیرفلکه سرعت همه شرکت ها دست مخابراته ، میتونه همه رو ببنده یا محدود کنه ، ولی برای خودشون رو باز بذاره ، ولی در نهایت این شرکتها هستن که باید جوابگوی ملت باشن ، نه مخابراتی که عاملشه!
میتونه با خیال راحت گند بزنه به سرویسای شرکت های به اصطلاح خصوصی!
همون کاری که توی 2 سال اول با ایرانسل میکرد
اصلا این اسمش رقابت نیست
چطور شرکتی که سالی n میلیون پول پهنای باند میده ، میتونه با مخابرات رقابت کنه؟
کاربر رو به راحتی با قیمت پایین جذب میکنه ، در حالی که شرکت خصوصی این کار رو نمی تونه بکنه
برای من و امثال من که توی اینترنت فعالیت سیا.سی نداریم ، که بحث امنیت مهم نیست ، بحث کیفیت و انحصارطلبی مخابرات اهمیت داره

saba_879
19-02-2010, 16:26
میشه یکی به طور خلاصه مزیت و معایب adsl مخابرات با شرکت های خصوصی بگه؟
و برای کارای روزمره و سر زدن به همه جا و همه چیز کدوم و پیشنهاد میکند؟

swamp
19-02-2010, 16:34
از لحاظ قیمت اینترنت مخابرات به صرفه تره چون هم آبونمان رو نمیگیره و هم حجم نا محدود میده ولی از لحاظ امنیت اصلا قابل اطمینان نیست چون همه کارهایی که انجام میدی رو راحت زیر نظر دارن کافیه چارتا سایت سیاسی مخالف آقایون بری اونوقت میان کت بسته میبرنت تا تو کهریزک با شیشه نوشابه ازت پذیرایی کنن
از لحاظ سرعت هم که باید استفاده کرد تا بشه مقایسه ای کرد ولی حداقل اوایلش خیلی مشکل خواهد داشت در زمینه سرعت

mehrdad38
19-02-2010, 16:41
میشه یکی به طور خلاصه مزیت و معایب adsl مخابرات با شرکت های خصوصی بگه؟
و برای کارای روزمره و سر زدن به همه جا و همه چیز کدوم و پیشنهاد میکند؟

مزايا::8:

1- قيمت بسيار پايين اشتراك ماهانه ( 128 كيلوبيت ماهي 9900 ) + عدم اخذ هزينه اوليه فعال سازي ( رانژه )
2- نامحدود بودن كليه سرويس ها
3- راه اندازي آسان و سريع حداكثر تا 48 ساعت
4- پرداخت حق اشتراك سرويس 2 ماه بعد روي قبض تلفن

معايب::41:

1- عدم واگذاري پهناي باند بالاتر از 128 كيلوبيت به افراد معمولي
2- ديگه چي :31:

اگر براي كاراي معمولي و روزمره مي خواي و دانلود هاي حجيمي نداري شديدا مخابرات رو برات پيشنهاد مي كنم و به راحتي كارهاتو راه ميندازه اگرچه سرويس ها نامحدود هستن و يه جورايي ميشه دانلود حجيم هم داشت.

از لحاظ قیمت اینترنت مخابرات به صرفه تره چون هم آبونمان رو نمیگیره و هم حجم نا محدود میده ولی از لحاظ امنیت اصلا قابل اطمینان نیست چون همه کارهایی که انجام میدی رو راحت زیر نظر دارن کافیه چارتا سایت سیاسی مخالف آقایون بری اونوقت میان کت بسته میبرنت تا تو کهریزک با شیشه نوشابه ازت پذیرایی کنن
از لحاظ سرعت هم که باید استفاده کرد تا بشه مقایسه ای کرد ولی حداقل اوایلش خیلی مشکل خواهد داشت در زمینه سرعت

اين طوري هم نيست تا بري سايت هاي سياسي رو ببيني بيان بندازنت تو گوني ازت با پپسي خانواده پذيرايي كنن:31:
بستگي به فعاليتت داره كه تو اون سايت مي خواي چكار كني:21: صرفا خوندن خبرها جرم نيست.:5: بايد مراقب كامنت هايي باشي كه داري تو اون سايت ها مي زاري.:10:

Mahdi.p30
19-02-2010, 16:42
دوستان به اندازه کافی توی صفحه های قبل بحث کردن!
یعنی فکر می کنی اگه از یه آی اس پی دیگه سرویس بگیری ،نمیتونن زیر نظرت داشته باشن؟؟
هیچوقت کسی رو برای دیدن سایت ، نمیگیرن ، شما تا موقعی که چیزی سند نکنی ، مطمئن باش کاری بهت ندارن
ضمنا همه شرکت ها ، از مخابرات پهنای باند میگیرن!

KING_DESIGNER
19-02-2010, 17:31
ببخشید پریدم وسط بحثتون!
ولی The Dreadnaught به نظرم کاملا درست میگه
ببینید شیرفلکه سرعت همه شرکت ها دست مخابراته ، میتونه همه رو ببنده یا محدود کنه ، ولی برای خودشون رو باز بذاره ، ولی در نهایت این شرکتها هستن که باید جوابگوی ملت باشن ، نه مخابراتی که عاملشه!
میتونه با خیال راحت گند بزنه به سرویسای شرکت های به اصطلاح خصوصی!
همون کاری که توی 2 سال اول با ایرانسل میکرد
اصلا این اسمش رقابت نیست
چطور شرکتی که سالی n میلیون پول پهنای باند میده ، میتونه با مخابرات رقابت کنه؟
کاربر رو به راحتی با قیمت پایین جذب میکنه ، در حالی که شرکت خصوصی این کار رو نمی تونه بکنه
برای من و امثال من که توی اینترنت فعالیت سیا.سی نداریم ، که بحث امنیت مهم نیست ، بحث کیفیت و انحصارطلبی مخابرات اهمیت داره
سلام
ببینین خیلی خلاصه میگم شسته و رفته که همه متوجه بشید
یه مخابرات هست که متولی اینترنت کل ایران هست
یه سری نماینده هستند که امتیاز پخش اینترنت رو در دست دارند و 8 تا بیشتر نیستند.
مخابرات هم که تازگیها داره اینترنت رو مستقیم واگذار میکنه با این 8 تا میشن 9 تا !
خوب طبیعیه که هرچقدر از شرکت مادر سرویس بخری قیمت افت میکنه !
این یک مسئله طبیعی هست همونطور که بعضی از عمده فروشها و بنکدارها جنس خرد به مردم میفروشن و کلی هم میفروشند ولی وقتی یه قالب صابون رو فرضا از سوپری سر کوچه 300 تومن میخرین از همون بنکدار میتونین 200 تومن بخرین و طرف هم میفروشه چرا که مغازه دار فقط به فکر فروش جنسش هست .
این یه چیز عرف هستش
حالا همی همین قضیه 128 سر مخابرات پیاده شده و قیمتها رو شکسته
راجع به پیگیری قضایی و مسائل جرم و این جور فعالیتها هم بهتره صحبت نکنیم ولی از لحاظ امنیتی و پیگیری چون همه دیتاها به سمت مخابرات سوق داده میشه ( یعنی شرکت مادر ) بالطبع سر نخ دستشون هست و میتونن با پیگیری راحت فرد مورد نظرشون رو شناسایی کنند.
و در این یه مورد فرقی بین شرکتها و مخابرات نیست
امیدوارم مطلب خوب جا افتاده باشه سئوالی بود بپرسید.

shervin83
19-02-2010, 19:25
سلام
کسی تونسته تو این سایت پشتیبانی وارد شه؟ شماره پرونده رو از کجا باید بگیرم؟[

masoud_9861
19-02-2010, 23:39
برای رانژه کردن باید قبض پرداختی آخر رو هم ببری مثل شرکت ها !!!

saba_879
20-02-2010, 00:57
مرسی از جواب همه دوستان
فقط یه سوال ADSL مخابرات منطقه 2 و 3 رو پشتیبانی میکنه؟

R e Z a
20-02-2010, 01:36
مرسی از جواب همه دوستان
فقط یه سوال ADSL مخابرات منطقه 2 و 3 رو پشتیبانی میکنه؟

سلام
منظور شما از منطقه دقیقا چیه ؟ منطقه شهرداری یا منطقه مخابراتی ؟
مخابرات فعلا اعلام کرده که فقط در مناطق 2 و 6 مخابراتی - منطقه مخابراتی 2 یعنی شماره تلفن هایی که با شماره ی 2 شروع میشن - امکان واگذاری ADSL وجود داره و قراره تا پایان سال جاری یا حداکثر تا آخر خرداد ماه سال بعد بقیه مناطق مخابراتی رو هم زیر پوشش ببره.

Error_691
20-02-2010, 10:48

Error_691
20-02-2010, 11:03

mehdi pourrajab
20-02-2010, 11:23
ممنون از راهنماییت error_691 عزیز راستی وایرلس قطعی نداره؟ مشکلی پیش نمی آد مثلا افت سرعت یا... ؟ چون خونه ما 2 طبقه است نظرت راجع به us robotic 819112 چیه؟

sei_pm
20-02-2010, 11:33
من بهت linksys رو پیشنهاد می کنم...
ولی ازت می خوام که wag54g2 رو نگیری....چون از رده خارج شده.....
الان wag120n هست که حرف نداره.....
من 72 خریدم... الان گرون تره....برای تمام دوست و آشناها هم گرفتم اصلاً مشکل ندارن...اسپلیتر هم به همه تلفن های خونه بزن.... ( فقط به ADSL کافی نیست... چون یکی اونور گوشی رو بر داره قطع می شی... اسپلیتر D-link بگیر 3.5 تومان )
اگر قسمت بود و گرفتی PM کن بهت تنظیمات حرفه ای WAG120n رو بفرستم ، که بتونی نهایت استفاده رو ببری....مثل QOS, Port Forwarding....

شما با چه گارانتی خریدی سرعت سری N توش چقدره

من خودم مودم Wag160n رو تابستان گرفتم 150 ولی الان 135 شده خیلی عالیه و اصلا با شاتل مشکل نداره ولی پشتیبانی همش ایراد میگره ما که تا حالا از نظر قطعی مشکلی نداشتم البته اگر مبتدی باشی همون مودم های آشغالی که خود Isp ها می دند کفایت می کنه.

ممنون از راهنماییت error_691 عزیز راستی وایرلس قطعی نداره؟ مشکلی پیش نمی آد مثلا افت سرعت یا... ؟ چون خونه ما 2 طبقه است نظرت راجع به us robotic 819112 چیه؟

شما این مودم رو دیدی سلام مارو بهش برسون همون Linksys دو طبقه 150 متری رو جواب میده البته اگر مودم رو بالا و وسط خونه بگذاری بهترین حالته چون خودش جای پیچ شدن به دیوار داره .
مودمی که شما اسم بردی خیلی خوب بود ولی دیگه وارد نمیشه چون هم قیمتش خوب بود هم امکاناتش عالی.

goodigood
20-02-2010, 11:41
دوستان کسی خبر داره که آیا تو منطقه مخابراتی ولیعصر هم adsl واگذار میکنن یا خیر ممنون.:11:
پیش شماره 7750.

hellbrain666
20-02-2010, 11:51
سلام به همه
از نظر سرعت و قطعی کیفیت سرویس هاش چطوره؟

saba_879
20-02-2010, 12:04
سلام
منظور شما از منطقه دقیقا چیه ؟ منطقه شهرداری یا منطقه مخابراتی ؟
مخابرات فعلا اعلام کرده که فقط در مناطق 2 و 6 مخابراتی - منطقه مخابراتی 2 یعنی شماره تلفن هایی که با شماره ی 2 شروع میشن - امکان واگذاری ADSL وجود داره و قراره تا پایان سال جاری یا حداکثر تا آخر خرداد ماه سال بعد بقیه مناطق مخابراتی رو هم زیر پوشش ببره.

زنگ زدم پرسیدم گفتن منطقه ای که من میخوام نمیدن
فقط یه چیزی اینا میگفتن به مشترکای عادی نمیدیم؟یعنی چی؟

mehdi pourrajab
20-02-2010, 12:05
این مودم رو تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دارن میفروشن 52 ولی من امروز بعدازظهر دارم میرم ولیعصر احتمالا هموwag120n که دوستمون گفت رو بگیرم از راهنمایی شما هم خیلی ممنونمsei_pm عزیز

goodigood
20-02-2010, 15:30
دوستان کسی تو منطقه مخابراتی ولیعصر(7750)تونسته بگیره؟

goodigood
20-02-2010, 15:57
دوستان کسی منطقه مخابراتی ولیعصر تونسته بگیره؟(7750)

mostafajj
20-02-2010, 16:16
سلام به همگی

من 5شنبه رفتم مخابرات منطقمون (فرد اسدی) یه 2 ساعتی طول کشید تا فرما رو پر کردیم به هر حال یه 128 گرفتم گفت شنبه وصل میشه یه cd راهنما با یوزر و پسورد داد. شنبه طرفای ظهر وصل شد سرعتش یه جوارییه!

تو سایتهای تعیین سرعت که میرم میزنه 60kb اما دانلودش روی 15 هست. به نظرتون همه چی ردیفه؟ 128 ه یا 64 ؟

isbn
20-02-2010, 16:45
سلام به همه
از نظر سرعت و قطعی کیفیت سرویس هاش چطوره؟

اینطور که مشخصه کیفیت و سرعت خوبی داره و طبق قرار داد میده سرعت رو نه کم نه زیاد تنها مشکل اینه که بالا تر از 128 رو به هیچ وجه نمیده:41:

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

سلام به همگی

من 5شنبه رفتم مخابرات منطقمون (فرد اسدی) یه 2 ساعتی طول کشید تا فرما رو پر کردیم به هر حال یه 128 گرفتم گفت شنبه وصل میشه یه cd راهنما با یوزر و پسورد داد. شنبه طرفای ظهر وصل شد سرعتش یه جوارییه!

تو سایتهای تعیین سرعت که میرم میزنه 60kb اما دانلودش روی 15 هست. به نظرتون همه چی ردیفه؟ 128 ه یا 64 ؟
نه همه چی ردیفه دوسته منم 128 داره سرعتش 15 ثابت هست :46:

hamid_ashooriha
20-02-2010, 21:45
من بهت linksys رو پیشنهاد می کنم...
ولی ازت می خوام که wag54g2 رو نگیری....چون از رده خارج شده.....
الان wag120n هست که حرف نداره.....
من 72 خریدم... الان گرون تره....برای تمام دوست و آشناها هم گرفتم اصلاً مشکل ندارن...اسپلیتر هم به همه تلفن های خونه بزن.... ( فقط به ADSL کافی نیست... چون یکی اونور گوشی رو بر داره قطع می شی... اسپلیتر D-link بگیر 3.5 تومان )
اگر قسمت بود و گرفتی PM کن بهت تنظیمات حرفه ای WAG120n رو بفرستم ، که بتونی نهایت استفاده رو ببری....مثل QOS, Port Forwarding....

می شود بفرمایید
با تشکر

01110362
20-02-2010, 23:48
این مودم رو تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دارن میفروشن 52 ولی من امروز بعدازظهر دارم میرم ولیعصر احتمالا هموwag120n که دوستمون گفت رو بگیرم از راهنمایی شما هم خیلی ممنونمsei_pm عزیز
دوست عزیز اگه تونستی تهیه کنی اسم وآدرس فروشگاه وقیمتش هم بگو تا ما هم تهیه کنیم آخه من پنجشنبه کل فروشگاهها رو گشتم پیداش نکردم
مرسی

sei_pm
20-02-2010, 23:56
دوست عزیز اگه تونستی تهیه کنی اسم وآدرس فروشگاه وقیمتش هم بگو تا ما هم تهیه کنیم آخه من پنجشنبه کل فروشگاهها رو گشتم پیداش نکردم
مرسی

شما اگر پیدا کردی من 500000 تومان ازت میخرم . آقا وقتی وارد کنندش میگه وارد نمی کنم شما چطوری می خوای پیدا کنی باز اگر 2 سال پیش میگشتی شاید یکی نه بازار پیدا میکردی ولی الن خیلی وقته دیگه وارد نمیشه.

Mm_behnam
21-02-2010, 00:06
با سلام خدمت همه.
یه سوال داشتم لطفا کمکم کنید.
ما یه فامیل داریم تو منطقه 2 شهرداری میشینن مرکز مخابراتیشون هم فکر کنم اسمش ساداتی باشه جاش تو مرزداران ه پیش شماره شون هم 4422 هست.میخواستم ببینم اونجا مخابرات خودش adsl میده یا این که باید از شرکت ها بگیره؟
قبلا هم از شرکت شهراد adsl رو گرفته بود 1 سالی هم داشتن ولی به دلایلی قطعش کرد حالا دوباره لازم داره رفته شرکت گفتن بهش که پورت خالی نداریم حالا اگه پورتی خالی شد بهت زنگ میزنیم.
فامیل مون هم سریعا adsl رو لازم داره.
اگه میشه کمک کنید.:11:

Error_691
21-02-2010, 01:20

Exir
21-02-2010, 03:16
بچه ها به نظرتون اینکه لینکسیس آنتن بیرونی نمیخوره ضعف نیست؟ من به نظرم مودمایی که آنتن می خورن با آنتنهایی که 5 6 متر سیم دارن میشه گذاشت اینور اونور مثلا طبقه بالا پایین هم خوب پوشش بده!!! یا بزاری یه آنت رو بوم همسایه ها هم خواستن بگیرن کلاً میشه بردشو زیاد کرد...

اینجا رو ببینید

اینم یکیش

این بوسترو ببینید:

اینم یکی:

کلاً به خروجی آنتن دارها میشه بوسترم وصل کرد ولی لینکسیسای جدید که خروجی ندارن!!! :41:

mehrdad38
21-02-2010, 09:56
400 هزار پورت اینترنت پرسرعت در کشور واگذار شده است.

مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ایران گفت: حدود 400 هزار پورت اینترنت پرسرعت در سال جاری در نقاط مختلف کشور واگذار شده است.

سعید مهدیون در حاشیه جشنواره شهر و شهروند الکترونیک به خبرنگار مهر در گرگان افزود: این درحالیست که تا پایان سال قبل نیز حدود 800 هزار پورت اینترنت پرسرعت در کشور نصب شده است.

وی ضریب نفوذ اینترنت در کشور را 34 درصد اعلام و اضافه کرد: این میزان در سالهای اخیر رشد چشمگیری داشته است.

مهدیون با اشاره به طرحهای این شرکت گفت: طرحهای حوزه فناوری اطلاعات ایران شدیدا به اجرای برنامه پنجم وابسته است.

مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ایران بیان داشت: در حال حاضر روی گذر IP نسخه شش و مدیریت منابع اینترنتی درحال کار هستیم.

وی افزود: دولت الکترونیکی بوشهر و اتصال کل مدارس آموزش و پرورش با کتابخانه ی ملی از دیگر طرحهای در دست اجراست.

مدیرکل روابط عمومی مخابرات استان تهران :مناقصه ایجاد 600 هزار پورت پرسرعت درحال برگزاری است.

مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران گفت: مناقصه ایجاد 600 هزار پورت پرسرعت دراستان تهران درحال برگزاری است.

محمد خجسته نیا در گفت وگو با خبرنگار سازمان خبری موبنا اظهار داشت: 100هزار پورت پرسرعت در تهران نصب و30 هزار پورت راه اندازی شده است.

وی تصریح کرد: با راه اندازی30 هزارپورت، اینترنت پرسرعت منطقه به منطقه دراستان تهران به متقاضیان واگذارمی شود.

وی افزود: راه اندازی 600 هزار پورت پروژه ای است که علاوه بر 100 هزار پورت فعلی درحال انجام است.

خجسته نیا ادامه داد: هم اکنون درمنطقه 2، 6و8 مخابراتی واگذاری پوررت پر سرعت درحال انجام است که ازسال آینده به صورت سراسری درتمامی استان تهران واگذارمی شود.

شرکت مخابرات استان تهران 88/12/2

Error_691
21-02-2010, 12:04

Error_691
21-02-2010, 12:09

ایدون
21-02-2010, 14:05
لياقت مي خواد از وقتت بزني به دو تا آدم بي سواد كمك كني..... ما كه كارمون اينه :21: با امثال شما ها سرو كله مي زنيم.... بريج كردن هم كاري نداره... ولي مشكلي كه من با بريج كردن دارم اينه كه مي خوام طوري بريج كنم كه لازم نباشه case روشن بمونه...... تو ويندوز دو تا lan رو انتخاب مي كني و رايت كليك كه كردي Bridge رو مي زني.... اما وقتي خاموش كني PC رو ديگه همه چيز مي پره.... من دنبال اينم كه سخت افزاري اين كارو بكنم.....!!!‌

:27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27::27:
يكي از دوستان pm خوبي به من داد... گفت اينا همه از حسادته ...حسادت :41:
شما هروقت رفتي اون 2 تا user رو استعلام كردي بيا حرف بزن :27:
:31:بنظرم بیسوادتر از خودت پیدا نکنی با این افاضاتی که کردی :18:

Error_691
21-02-2010, 14:10

maghzae-motefaker
21-02-2010, 15:29
ببخشيدا ببخشيدا.
بعضي از افراد كه جنبه فروم ندارن لطفا عضو نشن.
اصلا به ما چه كه كي چه سرعتي داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصلا ميدونيد چيه؟
من كارگر ساده هستم با سيكل و از مخابرات اينترنت 2mb گرفتم و با 400 دانلود ميكنم.تستشم نميزارم.:21:
كسي مشكلي داره؟
با معزرت از تمامي دوستان با شخصيت:11:

01110362
21-02-2010, 15:51
‌ من 3 تا wag120n دارم.... اضافه... اگر صاحباش نيومدن بگيرن خبر مي دم.... مال كسايي بوده كه مخابرات هنوز وصل نكرده براشون ( از دو هفته پيش‌)[/QUOTE]
منون میشم دوست عزیز میشه قیمتشم بگی

Error_691
21-02-2010, 16:16

01110362
21-02-2010, 16:34
مرسی
اگه میشه تا فردا جواب بده :11:

Error_691
21-02-2010, 16:44

KING_DESIGNER
21-02-2010, 17:01
لطفا بحث و موضوع تاپیک رو به انحراف نکشید
متشکرم

lizard7
21-02-2010, 21:30
سلام Error_691
صفحه پيش ديدم در مورد Wag120N نوشته بودی من 2 هفتس خريدمش، می خواستم پغام بدم به خودتون که چون کاربر جديدم نتونستم، اگه امکانش هست تنظيماتشو می خواستم، و اينکه من اينترنتمو ار مخابرات گرفتم، اين چند روزه خيلی قطعی های مقطعی داره که مثلا مسنجر sign out می شه و کلا network magic می گه قطه شده اينترنت، چه دلايلی می تونه داشته باشه؟!

mehrdad38
21-02-2010, 22:01
باز هم مخابرات ما رو سركار گذاشت. امروز رفتم مركز مخابراتي بهشتي گفتن كه ما گفتيم تو اسفند ماه سرويس مي ديم ولي تعيين نكرديم كي؟ الان سرويس نمي ديم شما 15 - 16 بياين يه سري بزنين. :13::2:

نمي دونم از شهريور ماه سرويس ارائه نمي دن تا به الان نزديك به 5 - 6 ماه هست ديگه كي اين مسخره بازي تموم ميشه خدا مي دونه. :41:

كاش پام چلاق مي شد اون روز نمي رفتم با اون شركت فسخ قرار داد مي كردم با همون سرعت آشغالي اون شركت سر مي كردم.:13:

KING_DESIGNER
21-02-2010, 22:35
باز هم مخابرات ما رو سركار گذاشت. امروز رفتم مركز مخابراتي بهشتي گفتن كه ما گفتيم تو اسفند ماه سرويس مي ديم ولي تعيين نكرديم كي؟ الان سرويس نمي ديم شما 15 - 16 بياين يه سري بزنين. :13::2:

نمي دونم از شهريور ماه سرويس ارائه نمي دن تا به الان نزديك به 5 - 6 ماه هست ديگه كي اين مسخره بازي تموم ميشه خدا مي دونه. :41:

كاش پام چلاق مي شد اون روز نمي رفتم با اون شركت فسخ قرار داد مي كردم با همون سرعت آشغالي اون شركت سر مي كردم.:13:
سلام با عرض تاسف کار شما انجام میشه ولی به علت تموم شدن وقت اداری ( سال88 تموم شد :27:) لطفا اواخر فروردین 89 تشریف بیارید برای پیگیری شاید !!!!! بتونیم پروندتون رو برای پیگیری به امور مشترکین بفرستیم:31::31::31::31::31::31::31::31::31: :31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31:
مهرداد جان شما خودتو کنترل کن خدا ابشالا بهت صبر عنایت بفرماید :31::31::31::31::19::19::19:

mary83
22-02-2010, 09:32

آخی:13:. ولی شما بهتره هر چند روز یک بار زنگ بزنی چون ممکنه یک دفعه سرویس یدن شما خبر دار نشی پورت هاشونم که فعلا محدوده بمونی واسه بعد از عید :18::18:

---------- Post added at 09:32 AM ---------- Previous post was at 09:28 AM ----------

راستی این ادم ها تو مرکز مخابرات خیلی خنگن بهشون می گم قبض و با نت دادم می گه مگه می شه قبض تل رو با نت داد:18::18::18::18: اعصابم خورد شد مجبور شدم برم 1 ساعت تو صف بانک که یک پرینت پرداختی بگیرم :19::21: حالا هم معلوم نیس کی وصل شه

mehrdad38
22-02-2010, 10:48
فكر نكنم گندتر و آشغالي تر از مركز مخابراتي بهشتي باشه. تازه تلفناشونم مسدود كردن آدم يه سوال مي خواد بپرسه بايد اينهمه راه بره تا اونجا :13::2:
كارمندهاي در سطح اكابر استخدام مي كنن. يكي از يكي عتيقه تر :13:

راستی این ادم ها تو مرکز مخابرات خیلی خنگن بهشون می گم قبض و با نت دادم می گه مگه می شه قبض تل رو با نت داد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اعصابم خورد شد مجبور شدم برم 1 ساعت تو صف بانک که یک پرینت پرداختی بگیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا هم معلوم نیس کی وصل شه

من نمي دونم اين پرفسورها رو از كدوم دهاتي ميارن پشت ميز . كارمند مخابراتي كه ندونه قبض رو ميشه با نت يا تلفن بانك داد به درد اكابر مي خوره:2:

براي من هم مسئله مشابه اتفاق افتاد :

قبض دوره قبل يعني آذر ماه رو با 1818 پرداخت كرده بودم چك هم كردم تو سامانه 1818 گفت پرداخت شد و بدهي شما 0 ريال مي باشد. تا اينكه دو ماه گذشت و چند روز پيش كه قبض جديد در حال صادر شدن بود ديدم تلفنمون يكطرفه شده من از هيجا بي خبر گفتم من پول قبض رو دادم پس؟ رفتم مخابرات شماره تلفن رو زد تو سيستم گفت نه شما بدهكار نيستيد گفتم اگر بدهكار نيستيم پس چرا ؟ زنگ زد به همكارش گفت شما رو سالن به اين شماره نوار گذاشتين؟ اون گفت نه . بعد گفت همكارم ميگه ما نوار نذاشتيم روي خطتون گفتم پس كي نوار گذاشته ؟ :31: نكنه عمم نوار گذاشته داره مي رقصه ؟ :31: ديگه خلاصه 3 ساعت مارو كاشت اونجا به اين زنگ بزن به اون زنگ بزن آخرش گفت خرابي تلفنه شماره رو يادداشت كرد گفت گزارش خرابي مي ديم انشا الاه درست ميشه. گفتم بگو به جونت تو؟ اون گفت جونت تو. يك ساعت بعد درست شد.

مي خوام اينو بگم كه سيستم الكترونيك عتيقه اي داريما. دولت الكترونيك اينه . ميگن قبوض رو با اينترنت يا با تلفن بانك يا سامانه 1818 پرداخت كنيد تا از شلوغي كم بشه از ترددهاي بي مورد در سطح شهر كم بشه اونوقت وقتي به حرفشون گوش مي كني اين بلا به سرت مياد بايد پاشي بري اونجا داد و فرياد راه بندازي . اينه دولت الكترونيك اونم از وضع اينترنت :2: بايد يه رختخواب ببري تو مركز مخابراتي اونجا اتراق كني ببيني كي عشقشون مي كشه تا بيان يه چنتا پورت 128 بدن:13::2::2::2::2:
:2:

mo_ho
22-02-2010, 12:26
منم بعد از 2 هفته که هر روز رو مینداختن به یه روز دیگه یوزر و پسورد رو گرفتم.مودم هم از خودشون گرفتم که فکر کنم اشتباه هم کردم .اگه از دوستان از خود مخابرات مودم گرفته بگه که مشکلی تا الان داشته یا نه(از نظر تنظیمات،وصل شدن، قطعی و...)؟
مودمش هم اینه HUAWEI
SmartAX MT882a

goodigood
22-02-2010, 13:11
دوستان من چی کار کنم؟!
به مخابرات منطقه زنگ زدم گفتن فعلا به مشترکین معمولی نمیدیم!از شرکت های خصوصی بگیرید!:13:
به 20تا شرکت(معروف و در پیت)زنگ زدم هیچ کدوم پورت آزاد نداشتن!
فقط یکی داشت که اونم سرویس 128 نا محدود رو میداد 40هزار تومن!!!:18::18:
حالا من چی کار کنم؟!:9:

sei_pm
22-02-2010, 13:14
مودم رو چند بهت دادن؟

masoudboy
22-02-2010, 14:14
من شنيدم اگه از مخابرات سرويس بگيری و بعد بخوای از يك شركت ديگه ADSL بگيری مخابرات خط از رانژه در نمياره ...!!
چنين چيزی صحت داره ؟

mrsim
22-02-2010, 14:28
سلام
میخواستم بدونم جدیدا کسی از مرکز مخابرات باهنر adsl گرفته؟ سرویش خوبه ؟پورتاش پر بود آزاد شد؟

mo_ho
22-02-2010, 15:27
مودم رو چند بهت دادن؟
257500 ریال

سلام
میخواستم بدونم جدیدا کسی از مرکز مخابرات باهنر adsl گرفته؟ سرویش خوبه ؟پورتاش پر بود آزاد شد؟
من امروز بهم یوزر و پسورد دادن.
مسئولشم گفت که 600 تا تازه ثبت نام کردیم که تا الان 50 تا بیشتر نتونستیم بدیم ،وقتی هم این 600 تا تموم بشه 1000 تا دیگه ثبت نام می کنیم.

ahmaad313
22-02-2010, 16:25
منم بعد از 2 هفته که هر روز رو مینداختن به یه روز دیگه یوزر و پسورد رو گرفتم.مودم هم از خودشون گرفتم که فکر کنم اشتباه هم کردم .اگه از دوستان از خود مخابرات مودم گرفته بگه که مشکلی تا الان داشته یا نه(از نظر تنظیمات،وصل شدن، قطعی و...)؟
مودمش هم اینه HUAWEI
SmartAX MT882a

جالبه مودم های ایرانسل هم
هاوای است
که محصول کشور دوست و برادر چین میباشد

nasim_v
22-02-2010, 17:04
آقای دکتر ارروررررر error_691
من خونمون محمودیست میشیم مرکز استقلال. پدرم هیئت علمیه و رفته استقلال.
اولش ندادن بعدش که کلی اصرار کرده و گفته بقیه دارن بهش دادن. البته گفتن فقط 50 تا 1024 بوده که همه پر شده.
برای همین فعلا یه 512 دادن گفتن اردیبهشت بیاین درخواست افزایش سرعت بدین. من می دونم حرف شما درست هست و با نظر شما که می گین اینا از روی حسادته موافقم
یه مشکلی دارم اونم اینه که تا 4 شنبه وصل می شه مودم هم wag120n خریدم اما نمی دونم چطوری تنظیم کنم
لطفا راهنمایی کنین
مرسی
نسیم

goodigood
22-02-2010, 17:29
دوستان من چی کار کنم؟!
به مخابرات منطقه زنگ زدم گفتن فعلا به مشترکین معمولی نمیدیم!از شرکت های خصوصی بگیرید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
فقط یکی داشت که اونم سرویس 128 نا محدود رو میداد 40هزار تومن!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
حالا من چی کار کنم؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](15).gif

mehrdad38
22-02-2010, 17:33
معاون آموزش و پژوهش و امور بین‌الملل وزارت ارتباطات با تاکید بر اینکه شبکه ملی اینترنت تا پایان برنامه پنجم توسعه عرضه خواهد شد گفت: ‌راه اندازی شبکه ملی اینترنت و بحث فیلترینگ دو مقوله متفاوت است که سیاستگذاری در حوزه فیلترینگ ربطی به این وزارتخانه ندارد.

دکتر مهدی اخوان در پاسخ به خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: راه اندازی شبکه ملی اینترنت در لایحه برنامه پنجم توسعه دیده شده است که بر این اساس قرار است سرعت دسترسی مشترکان به خدمات اینترنت افزایش یابد به طوری که مشترکان خانگی با سرعت اینترنت 128 کیلو بیت در ثانیه به اینترنت دسترسی یابند.

وی افزایش دسترسی به اینترنت را از اهداف راه اندازی این شبکه دانست و تاکید کرد:‌ راه اندازی این شبکه نیاز به زیرساختهای زیادی دارد که از آن جمله می توان به انتقال هاستینگ از خارج به داخل کشور اشاره کرد.

اخوان اظهار داشت: کاربران ایرانی برای دسترسی به سایتهای فارسی زبان که در داخل کشور راه اندازی شده اند لازم است تا درخواست بین‌المللی خود را صادر کنند و این به معنای ایجاد ترافیک بین‌المللی است که برای کشور هزینه های زیادی تولید می کند ولی با راه‌اندازی شبکه ملی اینترنت علاوه بر کاهش ترافیک بین‌المللی کاربران قادر خواهند بود با سرعت مناسب به اینترنت دسترسی یابند.

معاون آموزش و پژوهش وزارت ICT در خصوص فیلترینگ جی میل و پست الکترونیکی اظهار داشت:‌ راه اندازی شبکه ملی اینترنت و بحث فیلترینگ دو مقوله بی ربط و متفاوت است. بحث فیلترینگ سیاست گذاری های خاص خود را دارد که مربوط به حوزه ما نمی‌شود.

اخوان ارائه اینترنت پرسرعت در داخل کشور را از وظایف این وزارتخانه ذکر کرد و ادامه داد: دولت طبق تاکیدات رئیس جمهور تا پایان برنامه پنجم باید خدمات خود را به صورت الکترونیکی ارائه دهد و بر کسی پوشیده نیست که عرضه خدمات به صورت الکترونیکی در صرفه جویی هزینه ها نقش بسزایی دارد.

وی در خصوص ضرب الاجل ارائه خدمات اینترنت ملی یادآور شد:‌ طبق برنامه پنجم توسعه عرضه خدمات این شبکه باید تا پایان برنامه پنجم محقق شود ولی طبق دستوری که اخیراً از سوی رئیس جمهور صادر شده است باید همه ارگانها و سازمانها بسیج شوند تا هرچه زودتر خدمات این شبکه برای کاربران ارائه شود.

شركت مخابرات استان تهران 88/12/3

boys_won
22-02-2010, 19:18
مودمش هم اینه HUAWEI
SmartAX MT882a

نه مشکلی نداره من سه هفته پیش گرفتم تا حالا که نه قطعی نه تنظیماتی نه چیزه دیگه ای نداشته

mehrdad38
22-02-2010, 19:47
دوستان من چی کار کنم؟!
به مخابرات منطقه زنگ زدم گفتن فعلا به مشترکین معمولی نمیدیم!از شرکت های خصوصی بگیرید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط یکی داشت که اونم سرویس 128 نا محدود رو میداد 40هزار تومن!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا من چی کار کنم؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما از كدوم مركز مخابراتي هستين؟

به اين شركت هم بزنگ بد نيست:

mary83
22-02-2010, 20:32
adsl من قرار بود امروز وصل بشه که نشد ! آیا لازم رو مودم کار خاصی انجام بدیم؟ آحه من مودم و تاره گرفتم. قبلا تو شهر دیگه adsl داشتم خودشون اومدن مودم من و وصل کردن (d-link) اینجا مودم linksys wag54g2 گرفتم فعلا زدم به برق اما چراغ های adsl روشن نمی شه . می خوام بدونم لازمه کاری روی مودم انجام بشه یا اگه نت وصل بشه چراغ ها روشن می شه ؟؟؟ راستی نت مخابرات چند روزه وصل می شه؟ الان 3 روز ه و من user pass هم گرفتم.
راستی من فقط لپ تاپ دارم !! راستی چراغ وایرلس مودم روشن می شه . اما چراع adsl , اینترنت روشن نمی شه .
می خوام فردا برم دعوا:31::31::31:

brave_ie
22-02-2010, 21:02
اینجا کسی از مخابرات سرویس داره؟
من الان 2-3 روزه اصلا میتونم بگم اینترنتم تعطیله
خیلی نوسان داره (البته اکثرا خیلی پایینه) یهو میرسه زیر 1 کیلو که ...
تورنتو که دیگه نگو اصلا انگار مدام داره گل لگد میکنه سرعت دانلودش از 2 بالاتر نمیره مگر لحظاتی ولی سرعت آپلود انقدر فاجعه نیستش
همش فکر میکنم اشکال از کامپیوتره نمیدونم چیکار کنم
شما همچین مشکلی ندارید؟

brave_ie
22-02-2010, 21:12
حالا که یه همچین تاپیک خوبی پیدا کردم
اولا اگر سوال داشتید در مورد سرویس اگر بتونم کمکتون میکنم
دوما مال من 2 دفعس قبض تلفن که میاد پول سرویس نمیاد کسی به یه همچین چیزی برخورد کرده؟

mehrdad38
22-02-2010, 21:34
پست اشتباهي لطفا حذف شود....

mehrdad38
22-02-2010, 21:45
اینجا کسی از مخابرات سرویس داره؟
من الان 2-3 روزه اصلا میتونم بگم اینترنتم تعطیله
خیلی نوسان داره (البته اکثرا خیلی پایینه) یهو میرسه زیر 1 کیلو که ...
تورنتو که دیگه نگو اصلا انگار مدام داره گل لگد میکنه سرعت دانلودش از 2 بالاتر نمیره مگر لحظاتی ولی سرعت آپلود انقدر فاجعه نیستش
همش فکر میکنم اشکال از کامپیوتره نمیدونم چیکار کنم
شما همچین مشکلی ندارید؟

با پشتيباني تماس گرفتي؟ شماره پشتيباني 1899 هست از سايتش هم مي توني استفاده كني.

ads من قرار بود امروز وصل بشه که نشد ! آیا لازم رو مودم کار خاصی انجام بدیم؟ آحه من مودم و تاره گرفتم. قبلا تو شهر دیگه adsl داشتم خودشون اومدن مودم من و وصل کردن (d-link) اینجا مودم linksys wag54g2 گرفتم فعلا زدم به برق اما چراغ های adsl روشن نمی شه . می خوام بدونم لازمه کاری روی مودم انجام بشه یا اگه نت وصل بشه چراغ ها روشن می شه ؟؟؟ راستی نت مخابرات چند روزه وصل می شه؟ الان 3 روز ه و من user pass هم گرفتم.
راستی من فقط لپ تاپ دارم !! راستی چراغ وایرلس مودم روشن می شه . اما چراع adsl , اینترنت روشن نمی شه .
می خوام فردا برم دعوا:31::31::31:

اگر خط رانژه شده باشه چراغ ADSL مودم بعد از يه چشمك زدن كوتاه ثابت باقي مي مونه. كليه تنظيمات تو پست اول هست . البته موقع ثبت نام سرويس بايد به شما يه CD آموزشي تنظيم مودم بدن.

طبق گفته مخابرات سرويس هاي مخابرات 48 ساعته وصل ميشه .

حالا که یه همچین تاپیک خوبی پیدا کردم
اولا اگر سوال داشتید در مورد سرویس اگر بتونم کمکتون میکنم
دوما مال من 2 دفعس قبض تلفن که میاد پول سرویس نمیاد کسی به یه همچین چیزی برخورد کرده؟

يعني پول اشتراك ماهيانه ADSL تو قبض لحاظ نمي شه؟ اگر اينطوره برو مخابرات چون ممكنه برات دردسر بشه اونوقت بايد پول همه اين مدت رو يكجا پرداخت كني.