PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل تغییر رنگ مانیتور LG

MehdiNedved
08-12-2009, 20:40
سلام
من یه متنیتور الجی دارم که قبلا کابلش له شده بور و رنگ رنگ میشد (کل صفحه رنگ آبی یا سبز یا..) کابلشو عوض کردمو اینبار مانیتورم خراب شد و دوباره همون مشکل از دوستان اگه کسی میتونه لطف کنه و ...
ممنون از ..

hesam_x3
11-12-2009, 15:02
سلام دوست عزیز . این مشکل هم میتونه از کابل باشه هم از قسمت رنگ مانیتور و هم از لامپ مانیتور . برو به یه متخصص نشون بده .
مانیتور بقل بلندگو اگه بوده بلند گو هارو ببر دورتر ازش .

kiyarash1001
11-12-2009, 16:11
دوست عزیز امکان داره مانیتورت در یک میدان مغناطیسی قرار گرفته باشه که با دور شدن از اون میدان مغناطیسی مشکلش حل میشه.

MehdiNedved
13-12-2009, 19:29
ممنون دوستان
اما مشکل هیچ کدوم ار اینا نبود بعد از تعویض کابل و به خاطر تکون خوردن لامپ تصویر بود که حلش کردم امه حالا مشکل تنظیم نور RGB هست چون تکون خوردن و جای اصلیشون رو ژیدا نمیکنم و وقتی میخوام تنظیم کنم مانیتور به چهار قسمت تقسیم میشه و با تنظیم یکی از قسمت ها تنظیم قسمت های دیگه به هم میریزه و من نهایتا میتونم دو قسمت رو تنظیم کنم اگر کسی از این تنظیمات اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنه :10:

چون آخر ترم هست نمیتونم بدم بیرون چون طول میکشه و من هم پروژه دارم که باید تحویل بدم

no name
17-12-2009, 17:36
سلام دوست عزیز . این مشکل هم میتونه از کابل باشه هم از قسمت رنگ مانیتور و هم از لامپ مانیتور . برو به یه متخصص نشون بده .
مانیتور بقل بلندگو اگه بوده بلند گو هارو ببر دورتر ازش .

اوضات بی ریخته