PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فعال کردن قابلیت SaveTabs در فایرفاکس

kourosh_sos
08-12-2009, 20:37
سلام دوستان خسته نباشید من از فایرفاکس ورژن 3 استفاده میکنم و همیشه تعداد تب هایی که در این برنامه باز میکنم گاهی به 50 تا هم میرسه حالا میخوام بدونم چطوری میتونم قابلیت SaveTabs رو فعال کنم که وقتی خواستم فایرفاکس رو ببندم بهم پیغام بده که تمام تب هارو ذخیره کنم تا وقتی که خواستم دوباره فایرفاکس رو باز کنم Restore Tabs کنه و تمام تب هایی که قبلا باز کرده بودم رو برام نمایش بده ممنون میشم راهنماییم کنید

wanted2142
08-12-2009, 21:01
این اکستیشن تو فایر فاکس ver3.5.5 کار میکنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdi_halla
08-12-2009, 21:22
سلام دوست عزیز
مسیر زیر رو برین:
tools-->option->tabs
warn me when closing multiple tabs رو تیک دار کنین.

kourosh_sos
08-12-2009, 22:25
wanted2142 چطوری میشه این پلاگین رو دانلود کرد تا دفعات دیگه هم بشه ازش استفاده کرد در ضمن من میخواستم بدون پلاگین اینکارو کنم آخه فایرفاکس رو که نصب میکنم یه چند وقت خودش پیغام ذخیره کردن تب هارو میده ولی یک دفعه این پیغام جای خودشو به close tab میده

mehdi_halla دوست عزیز این گزینه رو تیک زدم ولی موقع بستن فایرفاکس بجای save tab پیغام close tab میده

kourosh_sos
08-12-2009, 22:26
بازم ممنون

mehdi_halla
08-12-2009, 23:57
چطوری میشه این پلاگین رو دانلود کرد تا دفعات دیگه هم بشه ازش استفاده کرد در ضمن من میخواستم بدون پلاگین اینکارو کنم آخه فایرفاکس رو که نصب میکنم یه چند وقت خودش پیغام ذخیره کردن تب هارو میده ولی یک دفعه این پیغام جای خودشو به close tab میده

شما میتونین تو این مسیر
E:\Documents and Settings\Khooneh\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\2q67f377.default\ext ensions

برین , پوشه هایی رو میبینین که هر کدوم مربوزط به یه اکستنشن هستش اونو کامل کپی کنید و بعدا برای نصب اکستنشن دوباره تو همین مسیر PASTE کنین.(البته قسمتهای آبی رنگ برا شما یه چیز دیگس).

یا از اکستنشن FEBE استفاده کنین که کارش بک آپ گرفتن از هر چیز فایرفاکسه.

دوست عزیز این گزینه رو تیک زدم ولی موقع بستن فایرفاکس بجای save tab پیغام close tab میده

احتمالا شما یه بار گزینه QUIT رو زدین و تیک رو هم زدین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما میتونین گزینه زیر رو هم انتخاب کنین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این افزونه رو هم توصیه میکنم جالبه و می تونه همین کاری رو که میخواین هم انجام بده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید