PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیناموکیف - بارسلونا / اینتر - روبین کازان

nw_nk
08-12-2009, 18:38
مدافع اوکراینی آبی و اناری فکر می کند که تیم هموطنش به سه بازیکن بسیار وابسته است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت گل - دیمیترو چیگرینسکی، مدافع تیم بارسلونا، گفت که اگر بارسلونا در بازی فردا شب مقابل دینامو کیف با تمام قوا بازی کند، برای شکست دادن اوکراینی مشکل چندانی نخواهد داشت.
این مدافع سابق شاختار دونتسک گفت که دینامو کیف به 3 بازیکن اصلی اش بسیار وابسته است و اضافه کرد که وضعیت جوی تاثیر زیادی روی بازی بارسلونا نخواهد داشت.
او در مصاحبه با نشریه Sport گفت:" آنها از نظر فیزیکی بسیار قوی هستند و از آمادگی بسیار بالایی برخورداند. الکساندر شوکفسکی، آندری شوچنکو و آرتم میلفسکی بهترین بازیکنان آنها هستند اما گاهی از اوقات بیش از اندازه به آنها تکیه می کنند. ما اگر بازی خودمان را انجام بدهیم، مشکلی نخواهیم داشت.
به طور معمول دمای کیف در این مقطع از سال 14- یا 15- درجه است اما در حال حاضر فکر کنم 2- یا 4- درجه است و به آن اندازه سرد نیست."
بارسلونا برای اطمینان از صعود، باید دینامو کیف را شکست دهد و با پیروزی در این دیدار، به عنوان تیم اول صعود خواهد کرد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2009/12/8

nw_nk
08-12-2009, 18:40
یک کامنت:

Hamed KHOZESTAN
14:46 2009/12/8

بارسا اگه 1-0 هم ببازه بازم میره بالا. بارسا در حالت عادی هم برنده ست نمیخواد زیادم تو اوج باشه.

nw_nk
09-12-2009, 15:03
بازیکن اسبق تیم‌های آژاکس و رئال مادرید معتقد است اینتر در بازی مقابل روبین کازان شایسته برد است.

سایت گل - بازیکن هلندی اینتر، پیش از بازی تیم‌اش مقابل روبین کازان به هم تیمی‌هایش قوت قلب می‌دهد که حتی اگر او در این تیم حضور نداشته باشد، آن‌ها بازی را خواهند برد.
اشنایدر به تازگی دوران مصدومیت‌اش را پشت سر گذاشته و آمادگی کافی برای حضور در بازی اینتر مقابل قهرمان لیگ روسیه را دارد. این بازیکن هلندی به خوبی از حساسیت این بازی و تاثیر نتیجه آن بر ادامه جاه طلبی های اروپایی اینتر آگاه است. با آن که بازیکن شماره 10 اینتر دوست دارد در بازی حضور داشته باشد، اما مطمئن است که تیم‌اش بدون حضور او هم به برد خواهد رسید.
او به خبرنگاران گفت: «بازی فردا بازی سختی خواهد بود، اما من برایش آماده‌ام. این تیم زمانی که من همراهی‌اش نمی‌کردم بازی کرده و برده. بازی سختی پیش رو داریم و با من یا بی من باید آن را ببریم.» اینتر در صورت برد جز 16 تیم پایانی لیگ قهرمانان خواهد بود.

2009/12/9

nw_nk
09-12-2009, 15:05
مورینیو در کنفرانس خبری پیش از بازی اینتر با کازان اصلا حوصله پاسخ دادن به خبرنگاران را نداشت.

سایت گل - ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری پیش از بازی امشب تیمش در لیگ قهرمانان اروپا به خبرنگاران محل نگذاشت، انگار که آن‌ها اصلا حضور ندارند.

به نظر می‌رسد فشار بر روی مورینیو پیش از این بازی به شدت بالا رفته است. به نظر می‌رسد ژوزه مورینیو علاقه‌ای به صحبت با رسانه‌ها ندارد. او به خوبی آگاه است که باید تیم‌اش را در لیگ قهرمانان اروپا نگه دارد، در نتیجه فشارها بر او زیاد است و این موضوع به خوبی در تک گویی کوتاه‌اش در کنفرانس مطبوعاتی روشن بود.
«ما از روبین کازان نمی‌ترسیم. بهشان تبریک می گوییم که در لیگ روسیه اول شدند، اما این جا فکر می‌کنم که ما ببریم. فشار؟ کدام فشار؟ فشاری نیست، تیم نیاز دارد که ببرد.»

مثل همیشه مورینیو حوصله نداشت تا درباره تمرینات تاکتیکی‌اش پیش از بازی صحبت کند، در نتیجه بحث و رایزنی درباره آن را چون همیشه به رسانه واگذار کرد.
«ترکیب من؟ شما روزنامه‌نگارها خودتان دوست دارید ترکیب را به جای من بچینید. من منتظر می‌شوم تا ببینم فردا در روزنامه‌هایتان چه نوشته‌اید.»

اسطوره‌ی اسبق اینتر، ساندرو ماتزولا، پیش از این گفته بود وقت مورینیو دارد تمام می‌شود، مخصوصا اگر در لیگ قهرمانان اروپا شکست بخورد. مورینیو هم از این کنفرانس خبری استفاده کرد تا جواب او را بدهد.
«ماتزولا؟ او که دست‌مزد من را نمی‌دهد و پای چک‌های حقوقی من را امضا نمی‌کند، اصلا او چه کاره اینتر است؟ برای اینتر کار می‌کند؟ او باید تصمیم بگیرد که من در ژوئن از تیم بروم یا نه؟»

2009/12/9

nw_nk
09-12-2009, 21:54
سرمربی تیم روسی از نتایجی که تیمش تاکنون در لیگ قهرمانان کسب کرده، خوشحال است.

سایت گل- روبین کازان، قهرمان روسیه، امشب در سن سیرو به مصاف اینتر می رود و پیروزی هر یک از دو تیم در این دیدار می تواند صعود آنها را به مرحله بعد قطعی کند.
کوربان بردیف، سرمربی تیم روبین کازان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار به خبرنگاران گفت:" این برای اولین بار است که ما در ماه دسامبر خود را برای مسابقه ای به این مهمی آماده می کنیم و این آسان نیست. لیگ روسیه به پایان رسیده و ما، هم از نظر فیزیکی و هم از نظر روانی، بسیار خسته هستیم.
ما تلاش می کنیم که در این دیدار بهترین عملکرد را از خودمان به نمای بگذاریم. می دانم که مورینیو گفته که در این بازی پیروز خواهند شد؛ خب، خواهیم دید. اینتر تنها به فکر دفاع کردن نخواهد بود، آنها حمله خواهند کرد. آنها اخیرا با مشکلاتی مواجه شده اند اما فکر نمی کنم تاثیری روی این بازی داشته باشد.
حتی اگر به مرحله بعد صعود نکنیم، حور در این رقابت ها یک تجربه شگفت انگیز برای ما بوده، شکست دادن بارسلونا فوق العاده بود. البته ما در فکر راهیابی به مرحله بعد هستیم اما اگر موفق نشویم، این رقابت ها به عنوان یک تجربه شگفت انگیز در ذهنمان خواهد ماند."

2009/12/9

nw_nk
09-12-2009, 21:55
گالیانی دیشب با یووه هم‌دردی و امشب آن‌ها را ملامت کرد. او نگران کم‌شدن سهمیه ایتالیا در جام قهرمانان اروپا است.

سایت گل - آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه میلان، تیم یوونتوس را ملامت کرد که چرا با خروج‌شان از رقابت‌ها، سهمیه کشور ایتالیا را در لیگ قهرمانان اروپا به خطر انداخته است.
گالیانی می‌گوید که در آینده اگر تیم‌های ایتالیایی همین‌طور به شکست‌هایشان در این مرحله ادامه دهند و تعداد تیم‌های دیگر کشورها افزایش پیدا کند، سهمیه کشور ایتالیا از این لیگ کمتر خواهد شد.
گالیانی به خبرنگارانی که خارج از فرودگاه جمع شده بودند تا پذیرایی تیم میلان باشند که از زوریخ باز می‌گشت، گفت «موقعیت ایتالیا برای سهمیه‌ی چهارتیمی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا به خطر افتاده. به همین دلیل است که من امشب حقیقتا دلم میخواهد اینتر ببرد. باخت یووه مقابل تیم آلمانی واقعا جایگاه ایتالیا در رده‌بندی یوفا را به خطر خواهد انداخت.»

اینتر امشب در سن سرو به مصاف روبین کازان خواهد رفت. باخت مقابل کازان مردان ژوزه مورینیو را به سرنوشت یاران یووه و چیرو فرارا دچار خواهد کرد.

2009/12/9

nw_nk
09-12-2009, 22:12
وضعیت فعلی گروه

بازی های اخیر و امشب این گروه

football3.ir

nw_nk
10-12-2009, 01:47
International Clubs - UEFA Champions League, Group F

Dynamo Kiev 1-2 Barcelona ضربه آزاد (= گل) مسی دیدنی بود! حرکات بازیکنا در جریان بازی هم جای خود داره.
Inter Milan 2-0 Rubin Kazan

بارسا و اینتر از این گروه به عنوان تیم اول و دوم صعود کردن.

Goal.com
Football3.ir

اخبار کامل قرار خواهد گرفت.

nw_nk
10-12-2009, 12:42
دو غول ارپایی به هر زحمتی بود از این گروه صعود کردند.

سایت گل - اینتر و بارسلونا، دو تیم بزرگ فوتبال اروپا، سرانجام از این گروه صعود کردند تا شگفتی های این گروه تکمیل نشود.
تیم روبین کازان که در نوکمپ، بارسلونا را شکست داده بود، در مقابل اینتر2-0 بازی را واگذار کرد تا به لطف پیروزی بارسا در مقابل دینامو کیف، راهی لیگ اروپا شود. ساموئل اتوئو و ماریو بالوتلی در این دیدار گلزنی کردند تا آقای خاص حداقل برای مدتی از خطر اخراج در امان بماند.

دردیگر دیدار این گروه، بارسلونا در سرمای کیف، میزبانش را با نتیجه 2-1 از پیش رو برداشت تا به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شود.
ابتدا دینامو کیف روی اشتباه بچه گانه والدس، دروازه قهرمان اروپا را باز کرد اما این پایان کار نبود و بارسلونا روی بازی هماهنگ همیشگی اش توسط ژاوی به گل رسید تا دو تیم با نتیجه مساوی راهی رختکن شوند. در فاصله پنج دقیقه مانده به پایان بازی و در حالی که نتیجه مساوی دینامو کیف را راهی لیگ اروپا می کرد، ضربه آزاد تماشایی مسی، برای بار دوم دروازه الکساندر شوکفسکی را باز کرد تا طرفداران روبین کازان بیش از هواداران بارسا از این گل شادمان شوند.

تابلوی نتایج:

اینتر 2-0 روبین کازان
گل ها: اتوئو 31، بالوتلی 64

دینامو کیف 1-2 بارسلونا
گل ها: میلفسکی 2 (دینامو کیف)، ژاوی 33، مسی 86 (بارسلونا)

جدول:
1- بارسلونا 6 بازی 11 امتیاز
2- اینتر 6 بازی 9 امتیاز
3- روبین کازان 6 بازی 6 امتیاز
4- دینامو کیف 6 بازی 5 امتیاز

2009/12/10

nw_nk
10-12-2009, 12:48
قهرمان فصل قبل حریف دور حذفی اش را روز 18 دسامبر خواهد شناخت.

سایت گل - والدس و زلاتان، بازیکنان تیم بارسلونا اعلام کردند که مهم نیست چه تیمی در مرحله حذفی لیگ قهرمانان در مقابل آنها قرار بگیرد.
بارسلونا به لطف گل های ژاوی و مسی، شب گذشته موفق شد تیم دیناموکیف را در خانه اش شکست دهد و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان صعود کند و از آنجا که به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شده، در اولین دور حذفی، بازی برگشت را در خانه انجام می دهد.
والدس در پایان بازی دیشب به AS گفت:" دینامو رقیبی سخت و جدی بود. کار راحتی نبود اما ما به سبک بازی مان وفادار ماندیم و توانستیم کنترل بازی را در دست بگیریم." او همچنین افزود که اندکی شانس، قرعه ای مناسب برای آنها در لیگ قهرمانان رقم خواهد زد.
" مهم است که در قرعه کشی کمی شانس بیاورید. اول شدن در گروه مهم بود و ما بازی تعیین کننده را در خانه برگزار می کنیم. حریف چندان مهم نیست."
زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم سوئدی بارسلونا، گفت که پیروزی در مقابل حریف اوکراینی، یک پیروزی مهم بوده و افزود که تیمش در مراحل بعد به جای تمرکز روی بازی رقبا، تنها روی بازی خودش تمرکز خواهد کرد.
" بازی آسانی نبود. مهمترین مسئله پیروز شدن و صعود کردن بود. مهم نیست در مرحله بعد با چه حریفی روبرو شویم، مهمترین چیز بارسلوناست."

2009/12/10

nw_nk
10-12-2009, 12:50
گواردیولا معتقد است که تیم‌اش در گروه بسیار سختی قرار گرفته بود.

سایت گل - پپ گواردیولا، سرمربی تیم بارسلونا، پس از پیروزی 2-1 تیم‌اش برابر دینامو کیف و صعود به دور بعدی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، تلاش چشمگیر تیمش را ستود.

گل‌های ژاوی و لیونل مسی پس از گل زودهنگام دینامو سبب شد هر سه امتیاز این مسابقه در استادیوم والری لوبانوفسکی کیف نصیب آبی و اناری ها شود و این تیم به عنوان صدرنشین گروه F به همراه 15 تیم دیگر وارد دور بعدی رقابت‌ها شود.

گواردیولا در کنفرانس خبری بعد از بازی گفته «ما بعد از گل خوب عمل کردم و دینامو پس از گل‌اش به ندرت توانست از میانه زمین جلوتر بیاید. ما در حرکت‌هایمان صبر و حوصله به خرج دادیم و بازی را به دست گرفتیم. من به تمام بازیکنان تبریک می‌گویم چرا که همگی به شکل چشمگیری تلاش کردند. این گروه وحشتناک بود و ما باید بر مشکلات بسیاری غلبه می‌کردیم. مثلا همین دینامو کیف که تیم آخر جدول بود پنج امتیازبه دست آورد.»
گواردیولا هم چنین از صعود تیم‌اش به عنوان تیم اول گروه راضی است، چرا که این گونه تیم می‌تواند بازی برگشت دور بعد را در خانه باشد. «ما سال گذشته در دور دوم و نیمه نهایی بازی‌های برگشت را در خارج از خانه بازی کردیم و بردیم، اما بی‌شک بازی در خانه امتیازی مهمی است.»

2009/12/10

nw_nk
10-12-2009, 19:20
سرمربی پرتغالی از تیمش در مقابل آنچه انتقادات ناجوانمردانه توصیف کرد، به دفاع پرداخت.

سایت گل - ژوزه مورینیو، سرمربی تیم اینتر، علی رغم اینکه این که تیمش با پیروزی 2-0 مقابل روبین کازان در بازی دیشب، به مرحله بعدی لیگ قهرمانان راه پیدا کرد، حال وحوصله ای برای جشن گرفتن نداشت.

نرآتزوری پس از شکست در مقابل بارسلونا، در چند هفته اخیر تحت انتقادات زیادی قرار داشت و مورینیو بعد از شکست در بازی این هفته سری A مقابل یوونتوس از مصاحبه با رسانه ها خودداری کرد. اما پس از بازی دیشب و پیروزی در مقابل روبین کازان، بار دیگر به منتقدانش حمله کرد.

آقای خاص در مصاحبه با Rai TV گفت: "تنها یک مسئله وجود دارد که من سعی می کنم بفهمم. من فکر می کردم که در فوتبال ایتالیا تنها نتیجه مهم است اما انگار همه اینطور فکر نمی کنند.
ما فصل گذشته در ایتالیا به قهرمانی رسیدیم و این فصل نیز تیم صدر نشین لیگ هستیم. فصل قبل در لیگ قهرمانان توسط مدافع عنوان قهرمانی (منچستر یونایتد) حذف شدیم و این فصل نیز به همراه تیم قهرمان فصل گذشته، به دور بعد راه پیدا کردیم. دیگر چه نتیجه ای باید می گرفتیم؟"

2009/12/10

nw_nk
10-12-2009, 19:22
مدافع برزیلی خوشحال است که تکلیف بازی دور بعد در نوکمپ مشخص می‌شود.

سایت گل - دنی آلوس بعد از پیروزی 2-1 تیم‌اش مقابل دینامو کیف گفت که این پیروزی هرگز برای بارسا دور از دسترس نبوده است.

مدت زمان زیادی از بازی گذشته بود که گل لیونل مسی سه امتیاز این مسابقه را از آن یاران بارسا کرد. پیش از مسی ژاوی گل زده بود تا بعد از گل زود هنگام میلفسکی، توانست بازی را برای بارسا مساوی کند.

آلوس گفته «ما می‌دانستیم فرصت‌هایمان از راه خواهند رسید و شایستگی‌مان و اینکه این تیم را خواهم برد، هرگز به مخاطره نیافتاده بود. نگه‌داشتن توپ بسیار مهم بود، چرا که آن‌ها عقب‌نشینی کردند و هوادارن‌شان بی‌صبری به خرج می‌دادند.»

مدافع راست برزیلی بارسا هم ‌چنین گفته که اول شدن در این گروه برای تیم‌اش مهم بوده چرا که باعث می‌شد آن‌ها خیال‌شان از بازی برگشت دور بعد راحت شود، آن‌ها این بازی را در خانه خود برگزار خواهند کرد.
«ما خوشحالیم چرا که تکلیف دور بعدی در خانه خودمان و در نوکمپ مشخص می‌شود.»

2009/12/10