PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك كنيد از بي اينترنتي كلافه شدم.

mehrdad38
08-12-2009, 13:12
حدود 30 روز پيش بود كه براي ADSL از طريق يه شركت اقدام كردم. اما بعد از اين مدت هيچ خبري نشده به شركت هم زنگ مي زنم مي گه ما مدارك رو فرستاديم مخابران هنوز دايريش نيومده. من چطور مي تونم پيگيري كنم؟ آيا جايي هست كه بشه از اون طريق اقدام كرد. پيشماره 8842 مركز مخابراتي شهيد بهشتي

wichidika
08-12-2009, 16:22
کار اداری دیگه طول می کشه.

darvish1900
08-12-2009, 16:54
برو مخابرات محلتون و با مسئول ADSl صحبت کن ببین فرستادن نفرستادن
مطمئن باش جواب میدنو مگه خیلی چیز باشه طرف

mehrdad38
08-12-2009, 19:47
برو مخابرات محلتون و با مسئول ADSl صحبت کن ببین فرستادن نفرستادن
مطمئن باش جواب میدنو مگه خیلی چیز باشه طرف

ممنونم ولي فكر مي كنم جواب درست و حسابي ندن. ولي مي رم امتحان مي كنم.

mehrdad38
09-12-2009, 12:21
رفتم مخابرات ( مركز مخابراتي شهيد بهشتي ) گفتن كه فعلا مركز ADSL نمي ده ازشون دليل خواستم چندتا حرف بي ربط زدن. حالم خيلي گرفته شد.اعصابم خورد شده. دوستان كمك كنيد به نظر شما من در اين شرايط بايد چه كار كنم؟

farshid0009
09-12-2009, 17:11
برو سراغ اینترنت ماهواره ای

ChaoticHead
09-12-2009, 17:27
رفتم مخابرات ( مركز مخابراتي شهيد بهشتي ) گفتن كه فعلا مركز ADSL نمي ده ازشون دليل خواستم چندتا حرف بي ربط زدن. حالم خيلي گرفته شد.اعصابم خورد شده. دوستان كمك كنيد به نظر شما من در اين شرايط بايد چه كار كنم؟

شما باز هم از طریق ISP پیگیری کنین. اونا با مخابرات طرفن..

mehrdad38
09-12-2009, 17:47
امروز با شركت صحبت كردم گفت كه مركز مخابراتي تون گفته مشكلش امروز فردا حل مي شه ( بعد از 2 ماه ) منتها اون قبضي كه براي مدارك به ما دادي تاريخش گذشته ما بايد دوباره مدارك بفرستيم قبض جديد بيار. خلاصه دوستان من دوباره رفتم مخابرات ببينم قبض جديد ( از تاريخ 88/7/1 تا تاريخ 88/9/1 ) رو برام صادر مي كنن يا نه. وقتي رفتم به مسئولش گفتم گفت ما قبض ها رو داديم به پست. هر چي التماس خواهش فايده اي نداشت. اينطوري بايد 12 روز ديگه صبر كنم ( تا دي ماه قبض جديد بياد ) بعد من اين قبض رو بدم شركت چند روزي هم اونجا معطلي داره. نمي دونم بايد چكار كنم؟ دوستان يه سوالي دارم با سامانه 1818 ميشه قبض رو پرداخت كرد من امروز به 1818 زنگ زدم شماره شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض جديد رو اعلام كرد. به نظر شما ميشه من الان قبض رو با 1818 پرداخت كنم بعد شماره كد پيگيري پرداخت رو روي قبض قبلي بنويسم بدم شركت؟ مخابرات قبول مي كنه؟ اونا فقط مي خوان بفهمن كه قبض پرداخت شده يا نه. نظر شما چيه؟

ChaoticHead
10-12-2009, 00:52
... به نظر شما ميشه من الان قبض رو با 1818 پرداخت كنم بعد شماره كد پيگيري پرداخت رو روي قبض قبلي بنويسم بدم شركت؟ مخابرات قبول مي كنه؟ اونا فقط مي خوان بفهمن كه قبض پرداخت شده يا نه. نظر شما چيه؟

از خودشون بپرسین مطمئنتره. اصولا این قضیه سرکاریه. شرکتتون باید قبول می کرد که داره نامردی می کنه..

kiyarash1001
10-12-2009, 11:10
سلام ببین تو که تا الان صبر کردی این چند روزم روش اینجوری حداقلش اینه که کمتر وقتت تو اداره ی مخابرات هدر می ره.

maziarb
10-12-2009, 12:36
wireless
بگیر

mehrdad38
10-12-2009, 15:37
من قبض و با 1818 پرداخت كردم. و شماره پيگيري پرداخت رو به شركت دادم. شركت قول داده هفته آينده دايري رو از مركز مخابرات بگيره و خطتم رانژه بشه. اميدوارم اين پايان انتظار من براي اين ADSL دردسر ساز باشه. ديگه هر چي بود شركت رو عوض نمي كنم. اين اولين و آخرين باري بود كه من شركت تو عوض مي كنم. من قبلا از شركت هادي كام به پيشنهاد دوستم سرويس گرفتم. 512 گرفته بودم اما سرعت دانلودم از 26 بالاتر نمي رفت.الان دارم از شركت عصر آنلاين ( شركت همراهان دانش ) سرويس مي گيرم. من مشكلي از اين شركت نديدم. تو اينترنت هم گشتم نديدم كسي ازش شكايتي داشته باشه. خلاصه هر چي كه ارائه بدن ديگه عوضش نمي كنم با وضع اين مركز مخابراتي ما كه آدمو چند ماه معطل مي كنن. مركز مخابراتي توحيد حداكثر 72 ساعته خط رو رانژه مي كنه اما مركز مخابراتي ما بهشتي 1 ماهه به بالا. واقعا كه.