PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] ADSL Asretelecom / شرکت عصر انتقال داده

صفحه ها : [1] 2 3

vavolian
08-12-2009, 00:22
سایت :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درباره شرکت :

تعرفه ها :

نواحی تحت پوشش :

saeid223
08-12-2009, 11:23
سلا م دوستان اگه کسی هست که از این شرکت adsl میگره لطف کنه بگه چه سرویسی میگیره و راضی هست یا نه سرعت دانلود هم بگید:46:
تازه خط من امروز از سپنتا جمع اوری شد به خاطر هزینه بالای سپنتا تصمیم گرفته بودم سرویس فوق العاده به صرفه s2 عصر انتقال داده رو بگیرم که مثه اینکه از اول این ماه دیگه این سرویس ارائه نمیشه:18: ( سه ماه 75 بود یعنی عملا ماهی 25 تومن) الان فقط یه ماه میدن اونم 33 تومن
به گفته خودشون سرعت هر کاربر محدوده یعنی 512 سرعت دانلودش عملا همون 60 ثابت هست و سرعت نه بیشتر میشه نه کمتر
شبانه رایگانش هم از صبانت ساعتش بیشتره
سرویس s2 از صبانت لرزون تر بود اما حیف که دیگه نمیدن
من چیکار کنم خدایا؟ چقد بد شانسم:19:

mehrdad38
08-12-2009, 21:15
تازه خط من امروز از سپنتا جمع اوری شد به خاطر هزینه بالای سپنتا تصمیم گرفته بودم سرویس فوق العاده به صرفه s2 عصر انتقال داده رو بگیرم که مثه اینکه از اول این ماه دیگه این سرویس ارائه نمیشه:18: ( سه ماه 75 بود یعنی عملا ماهی 25 تومن) الان فقط یه ماه میدن اونم 33 تومن
به گفته خودشون سرعت هر کاربر محدوده یعنی 512 سرعت دانلودش عملا همون 60 ثابت هست و سرعت نه بیشتر میشه نه کمتر
شبانه رایگانش هم از صبانت ساعتش بیشتره
سرویس s2 از صبانت لرزون تر بود اما حیف که دیگه نمیدن
من چیکار کنم خدایا؟ چقد بد شانسم:19:

به نظر من از شركت همراهان دانش با نام تجاري عصر آنلاين بگير خيلي شركت خوبيه. من از اين شركت سرويس گرفتم. خيلي خوبه من كه مشكلي باهاش ندارم كسي هم نديدم مشكلي با اين شركت داشته باشه. اگر مي خاي برو لينك زير ببين:

در ضمن آرزو مي كنم كه مثل من 30 روز معطل نشدي چون مركز مخابراتي ما بهشتي خيلي در پيته حالا نمي دونم مخابرات شما چطوريه. ان شا الاه كه كار را انداز باشن.

Hamed 360
10-12-2009, 20:25
من از عصر اتقال داده ها مرکز توحید دارم سرعت دانلودم از 6 شب تا صبح 64 و از 6صبح تا 6 شب میره بالای 200

vavolian
10-12-2009, 23:40
من از عصر اتقال داده ها مرکز توحید دارم سرعت دانلودم از 6 شب تا صبح 64 و از 6صبح تا 6 شب میره بالای 200

سرویس 512 ؟ بعدا ساعت بدون محدودیتش همون 2تا 8 هست ؟

Hamed 360
13-12-2009, 21:27
سرویس 512 ؟ بعدا ساعت بدون محدودیتش همون 2تا 8 هست ؟
بله همینطوره

vavolian
19-12-2009, 18:26
کسی دیگه نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

samanrayaneh
19-12-2009, 18:51
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

babialex
31-08-2010, 23:56
من از این شرکت یه سالی میشه اینترنت گرفتم اما هیچ وقت راضی نبودم و متاسفانه شرکت دروغ گویی هستن

اولا اینکه پشتیبانی بسیار ضعیفی دارن و با اینکه برخوردشون خوبه اما با حرف های دروغین خوب بلدن شما رو از هر اتفاقی مطمئن کنن

قطعی های زیادی دارن و متاسفانه گاهی به سه چهر روز هم میرسه !!! و همیشه بهانه اینو دارن که در مرکز شما داریم تجهیزات رو عوض میکنیم !! مگر در طول یکسال چند بار تجهیزات عوض میشه اونم هر دفعه به مدت چند روز !!!

حدود 12 روز پیش هم اینترنت من رو قطع کردن و بعد از اولین تماس گفتن مشکل نویز داخلیه
تا 5 روز من رو سرکار گذاشتن که مشکل داخلیه و وقتی خودم تمام خونه رو امتحان کردم و مودم رو جای دیگه تست کردم خلاصه روز ششم راضی شدن که فرداش کارشناس بفرستن !!!! کارشناس پنج شنبه اومد و تایید کرد که من حتی سر خط (جلوی در ورودی) هم اینترنت ندارم و به من قول دادن روز شنبه حتما از مخابرات پیگیری میشه و تا ظهر وصل میشه

روز شنبه گفتن تا بعد از ظهر وصل میشه (خانم مهدوی یکی از کارشناس هاشون )

روز یکشنبه گفتن 100٪ تا بعد از ظهر وصله ( خانم خلیلی - کارشناس )

روز دوشنبه گفتن حتما امروز فردا وصل میشه مشکل تعویض تجهیزات بوده :18: (خانم پور دهقان سرپرست کارشناسان )

روز سه شنبه گفتن حتما امروز وصل میشه - بعد از ظهرش یهو از شرکت زنگ زدن که چرا شما اینترنت خودتون رو که 2 روزه شارژش تموم شده شارژ مجدد نمیکنید :27: که منم واسه اون دخترک بنده خدا توضیح دادم که قضیه چیه خودش خجالت کشید از اینکه چرا زنگ زده :31:

روز سه شنبه گفتن امروز حتما وصل میشه و بعد از تماس ساعت 8 شب گفتن ما تا 12 شب اینجاییم و اگه حل نشد چون فردا تعطیله میره برای 5شنبه :41:

واقعا تعدادی دروغ گو نشستن توی این شرکت و فقط دنبال جذب مشترک جدید و بی احترامی به مشترکان قبلی هستن !!!

فقط تنها کاری که این شرکت خوب بلده اینه که سر موقع شارژ سیل حملات اس ام اس و زنگ به شما شروع میشه که بیایید زودتر شارژ کنید !!!

واقعا اگه دنبال یه شرکت adsl اعصاب خرد کنی و دروغ گو هستید حتما اولین گزینتون شرکت عصر انتقال داده ها باشه :46:

asretelecom.net

alpha007
01-09-2010, 11:41
اینکه توی سایتش زده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینترنت پر سرعت حجمی 2GB در ماه (2تا8صبح حجم نیم بهاء)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینترنت پر سرعت حجمی 3GBدر ماه (2تا8صبح حجم نیم بهاء)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینترنت پر سرعت حجمی 5GBدر ماه (2تا8صبح حجم نیم بهاء)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینترنت پر سرعت حجم 10GBدر ماه (2تا8صبح حجم رایگان)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینترنت پر سرعت حجم 20GBدر ماه (2تا8صبح حجم رایگان)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینترنت پر سرعت حجم 30GBدر ماه (2تا8صبح حجم رایگان)

یعنی اینها همگی سرعتشون برای کاربر خونگی 128 هه
این که مسخره ست

babialex
02-09-2010, 04:10
البته موقع شارژ کردن توی کنترل پنل این گزینه ها برای انتخاب بهتون داده میشه

سرويس ماهيانه:

اینترنت پر سرعت حجمی1GB در ماه (2تا8صبح حجم نیم بهاء) (100000 ريال + آبونمان)
اینترنت پر سرعت حجمی 2GB در ماه (2تا8صبح حجم نیم بهاء) (150000 ريال + آبونمان)
اینترنت پر سرعت حجمی 3GBدر ماه (2تا8صبح حجم نیم بهاء) (190000 ريال + آبونمان)
اینترنت پر سرعت حجمی 5GBدر ماه (2تا8صبح حجم نیم بهاء) (250000 ريال + آبونمان)
اینترنت پر سرعت حجم 10GBدر ماه (2تا8صبح حجم رایگان) (350000 ريال + آبونمان)
اینترنت پر سرعت حجم 20GBدر ماه (2تا8صبح حجم رایگان) (450000 ريال + آبونمان)
اینترنت پر سرعت حجم 30GBدر ماه (2تا8صبح حجم رایگان) (650000 ريال + آبونمان)
شارژ ماهيانه ADSL به پهناي باند 64kbps-با حجم نامحدود (150000 ريال + آبونمان)
شارژ ماهيانه ADSL به پهناي باند 128kbps-با حجم نامحدود (250000 ريال + آبونمان)
شارژ ماهيانه ADSL به پهناي باند 256kbps اختصاصی (1250000 ريال + آبونمان)
شارژ ماهيانه ADSL به پهناي باند 512kbps اختصاصی (2250000 ريال + آبونمان)
شارژ ماهيانه ADSL به پهناي باند 1024kbps اختصاصی (4000000 ريال + آبونمان)
شبكه ملي داخل كشور 128 كيلو بيت نامحدود ( اينترانت ) (200000 ريال + آبونمان)
شبكه ملي داخل كشور 512 كيلو بيت نامحدود ( اينترانت ) (500000 ريال + آبونمان)

گاهی اوقات سرعت اونقدر افت داره که حاضری قطعش کنی بری با دایال آپ آنلاین بشی :18:

از نظر پشتیبانی این شرکت صفره !!!!

Corei7_980X
24-11-2010, 16:01
اینکه توی سایتش زده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینترنت پر سرعت حجمی 2GB در ماه (2تا8صبح حجم نیم بهاء)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینترنت پر سرعت حجمی 3GBدر ماه (2تا8صبح حجم نیم بهاء)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینترنت پر سرعت حجمی 5GBدر ماه (2تا8صبح حجم نیم بهاء)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینترنت پر سرعت حجم 10GBدر ماه (2تا8صبح حجم رایگان)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینترنت پر سرعت حجم 20GBدر ماه (2تا8صبح حجم رایگان)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینترنت پر سرعت حجم 30GBدر ماه (2تا8صبح حجم رایگان)

یعنی اینها همگی سرعتشون برای کاربر خونگی 128 هه
این که مسخره ست

دوست عزیز این ها همشون 1024 هستند نه 128 ...

ahmadrmt
28-09-2011, 16:37
باسلام

می خواستم بدونم کسی از سرویس این شرکت ( عصر انتقال داده ها ) استفاده می کنه تازگیا ؟

میخوام بدونم سرعت دانلود سرویس 128 و 512 هر کدوم چنده دقیقا ؟

باتشکر

electronic0nt
06-11-2011, 15:36
باسلام

می خواستم بدونم کسی از سرویس این شرکت ( عصر انتقال داده ها ) استفاده می کنه تازگیا ؟

میخوام بدونم سرعت دانلود سرویس 128 و 512 هر کدوم چنده دقیقا ؟

باتشکر

همه رو 2024 بسته شدن دوست عزیز

Amin.M.1986
08-11-2011, 10:56
دزد تر و عوضی تر از اینا خودشون هستن!!! من 6 ماهه از اینا سرویس دارم.... به کررات حجم رایگان شبانه رو حجم روزانه حساب میکنن.. همین یکشنبه پیش 1 گیگ حجم ازم کم کرده و هرچی زنگ میزنم میگه مودمت از 12 شب روشن بوده .. حالا هرچی میگم مرد حسابی من کامپیوترم رو 3 صبح روشن کردم میگه ما نمیتونیم رو حساب حرف شما کاری کنیم...
سرویس 1 ساله خریدم بعد 6 ماه میگن چون پنل عوض شده باید دوباره بیای پنل بخری و قدیمی ها ساپورت نمیشه .. دیگه فحش رو کشیدم بهشون .. پول 1 سال رو گرفته بعد 6 ماه میگه بیا دوباره پول بده.
حجم هدیه و این حرفا هم اصلا وجود ندارن.

به همه توصیه اکید دارم حرف من ریش سفید رو گوش کنند و شاتل و پارس آنلاین بگیرند که لااقل هرچقدر هم که بد باشند یه نظم و نظامی توشون هست و مثل اینا خرکی کار نمیکنند و لااقل به یه سری بهانه ها یه حجم اضافه ای میدن.
سرویس های این شرکت در ظاهر ارزون هست و حجم های الکی که ازتون کم میشه و حجم های هدیه ای که اصلا بهتون داده نمیشه رو حساب کنید بسیار گرونتر از شرکت های دیگه میشه.
هر کدوم از پشتیبانی ها برای یه مشکل یه جواب متفاوت میدن.. یکی میشگه نمیشه اونیکی میگه میشه..
سرویس شبانه رایگان هم 2-8 نیست بلکه 3-7 هست که خیلی هم رایگان نیست و یهو از حجم آدم کم میکنه..
در یک کلام اگه دنبال یه adsl اعصاب خورد کن و بی نظم و نظام میگردید از این شرکت سرویس بگیرید تا هم مثل من اعصابتون خورد شه هم وقتتون !!!

electronic0nt
14-11-2011, 06:33
امروز سرعت شبانه=35
سرویس 128

faraz_n
23-11-2011, 04:02
واقعا جالبه يكي در ميون ميگين خوبه بده خوبه بده
رسوا كرديد به خدا

xero.1992
13-12-2011, 22:09
من بعد از 2 سال سرویس از شرکت سپنتا (که با جرات میگم یکی از بهترین سرویس دهنده ها از همه نظر) 1 سال خورده ای هست که از این شرکت سرویس 1Mb ده گیگ و شبانه نامحدود میگیرم، که شبها سرعت 50 اینها هست بعضی وقت ها هم که کلا تعطیل و سرعت در حده Dial up میشه...
قطعی واقعا زیاد داره در طول روز یه دفعه می بینید 5 بار قطعی داره درسته که 1 2 دقیقه طول می کشه ولی باور کنی وقتی کار داشته باشید واقعا رو اعصابه ( یادمه سپنتا کلا 3 بار قطعی داشت تو سال ) و این اواخر که دیگه شاهکار کردند و سرعت افت خیلی شدیدی پیدا می کنه یک دفعه و پشتیبانی رو که کلا بیخیال فقط چندتا آدم گزاشتن دست به سرت کنن، فقطم بلدن تا شارژ تموم میشه کلی زنگ بزنن و پیام بدن اینا که آقا بدو بیا شارژ کن، الانم که تصمیم گرفتم ISP یم رو عوض کنم و از یه شرکت دیگه بگیرم

سرعت دانلودم 200 هست، حتی بچه هایی که 128 یا 512 هم گرفته بودن همین سرعت رو داشتن تقریبا، و کاملا معلومه که به چه قصدی این کار رو میکنند...

خلاصه اگر یه شرکت خواستید که یک بند با دروغ و دست به سری ازتون پول بگیرن و مثلا اینترنت پر سرعت ارزون بهتون بدند، این شرکت رو پیشنهاد می کنم !!!

dvb_hamed
24-02-2012, 16:13
دوستان
یکی از همسایه هامون اخیرا سرئیس 128 سالیانه از عصر انتقال گرفته و سرعت دانلودش در روز 230 بود و پینگ تایم برای سرور کرج 40ms
من رو مجزوبه خودش کرد که برم از این شرکت بگیرم.از اونجایی که همسایمون زود می خوابه،تاحالا نتونسته سرعت شبانه رو تست کنه.
از دوستان تهرانی اگر کسی اطلاعاتی از سرعت شبانه داره بفرماید
راستی،با 128 سرعت 230 میده پس فرقش با سرویس 512 و 1 مگش در چیه؟؟؟

kamal114
24-02-2012, 21:03
پیشنهاد می کنم از شرکت عصر انتقال داده ها استفاده نکنید من یه مدت استفاده کردم ولی بدلیل خدمات نامناسب ، ساعات کم دانلود شبانه (3 تا 7) ، سرعت شبانه افتضاح (20-30) انصراف دادم

سزای گرانفروش و کم فروش نخریدنه

Hamed 360
25-02-2012, 22:00
دوستان
یکی از همسایه هامون اخیرا سرئیس 128 سالیانه از عصر انتقال گرفته و سرعت دانلودش در روز 230 بود و پینگ تایم برای سرور کرج 40ms
من رو مجزوبه خودش کرد که برم از این شرکت بگیرم.از اونجایی که همسایمون زود می خوابه،تاحالا نتونسته سرعت شبانه رو تست کنه.
از دوستان تهرانی اگر کسی اطلاعاتی از سرعت شبانه داره بفرماید
راستی،با 128 سرعت 230 میده پس فرقش با سرویس 512 و 1 مگش در چیه؟؟؟
من دارم سرعت در روز 220 در شب 90

Molibden
28-02-2012, 19:20
من میخوام از این شرکت بگیرم دوستانی که گرفتید راضی هستید؟
سرعت دانلود 1mb/s چقدره؟

Molibden
28-02-2012, 19:27
این شرکت همون عصر تلکام هست یا فرق دارن؟

Hamed 360
29-02-2012, 01:42
این شرکت همون عصر تلکام هست یا فرق دارن؟
همونه
متن ارسال شما بیش از اندازه مختصر و کوتاه هست . متن ارسال شما باید حداقل 10 حرف داشته باشد

HoJJaT_007
25-06-2012, 20:26
آقا کسی این شرکت رو واسه بازی آنلاین پیشنهاد میکنه ؟ پینگشون چطوره ؟ زنگزدم گفتم میخوام 1 به 10 بگیرن خودشون گفتند نگیر چرته سرعتت پایین میاد و واسه بازی خوب نیست و اینا. میخوام حجمی بگیرم
دزدی نمیکنند که مثل صبانت ؟ چطوریه کلا؟

electronic0nt
25-06-2012, 20:54
پیشنهاد می کنم از شرکت عصر انتقال داده ها استفاده نکنید من یه مدت استفاده کردم ولی بدلیل خدمات نامناسب ، ساعات کم دانلود شبانه (3 تا 7) ، سرعت شبانه افتضاح (20-30) انصراف دادم

سزای گرانفروش و کم فروش نخریدنه

تایید می شه
منم رفتم آسیا تک

ma_hasti
01-07-2012, 07:31
سلام بچه هایی که از این سرویس استفاده می کنید از سرعت دانلود خودتون راضی هستید ؟
از هزینه، پینگ ، ساعت رایگان و ..... راضی هستید ؟

ali_80
01-07-2012, 21:20
من تازه گرفتم سرعت روزانش که خیلی خوبه به خصوص بعد از ساعت اداری هنوز شبانش را امتحان نکردم.
الان دارم با 400 تا 500 دانلود می کنم.

Ami R 940
02-07-2012, 08:11
یه زمانی رقیب نداشت تا پارسال.حرف نداشت اون موقع ها شبی 4 گیگ میگرفتم....روزا سرعتش خوبه .اما شبانه افتضاح..طوری که این دو ماه اخیر شبانه 80 مگابایت تا 150 200 مگابایت دانلود می کرد...منم خیلی صبر کردم دیگه عوضش کردم اومدم مخابرات

نخرین که افتضاحه شبانه اش..

hossein_khan
16-08-2012, 00:43
سلام خدمت دوستان من این تاپیک رو تازه پیدا کردم.
3ساله ازین شرکت اینترنت میگیرم عین خری بود که اوایل جوون بود بارو خوب میبرد به مقصد ولی دیگه پیر شده و بدرد نخور... چرا ؟الان میگم:
این شرکت مجوز PAP داره یعنی میتونه به کل کشور خدمات و شعبه اینترنت بده ولی الان اینقدر حجم کاربراش زیاد شده که داره از کیفیت میزنه حاضر نیست یکم از سود بزنه تا کاربرو حفظ کنه.اینکه گفتن دزد و دروغ گو هست درسته.
چند سری تو ساعات دانلود رایگان تو شب از حجم کم کردن بعد زدن زیرش که مشکل فنی بوده یبارشم یه 200مگابایت دادن دهن همه رو ببندن
چند سری خراب شد به کل گفتن از مرکز مخابرات شماست که زنگ زدم به دوستم گفت منم قطع شده
و مهمترین دزدی این شرکت اینه که واسه یه کاربر سرعت دانلود مهمه مخصوصا تو ساعت رایگان شبانه اینا اومدن از تاریخ تیر ماه 91 سرعت روز رو نرمال کردن ولی سرعت شب رو به حد دایل آپ رسوندن دیگه یکی سرعت 1مگ مثل خود من داشته باشه رو 60 وای میسته تو شب.زنگ زدم چرا اینجوریه پیچوندن منو.قسمت شکایات سایت شکایت کردم هی زدن انتقال به واحد دیگر.تا یبار زنگ زدن گفتن این سیستم جدید شرکته.ازین به بعد اینجوریه.منم گفتم بابا من فقط بخاطر دانلود شبانه اینترنت گرفتم گفت دیگه سیاست جدید شرکت همینه چون کاربر خیلی زیاد شده درنیجه تصمیم گرفتم اینترنتم که 3ماهه بود بعد تموم شدن برم سراغ یه شرکت دیگه.
پس نتیجه اینکه گول حرفاشونو نخورین دزد دروغ گو و بچاپن.از شرکت های دیگه هم خبر ندارم تازه دارم میرم تحقیق ولی میگن مخابرات خوب داره سرویس میده.

Silent TR
13-09-2012, 00:12
من میخواهم سرویس 512 با محدودیت 5 گیگ این شرکت رو بگیرم
میخواستم بپرسم سرویسش خوبه ؟ سرعت دانلود تو شب و روز چقدره ؟ و ساعت دانلود شبانه رایگان از چند تا چنده ؟

Saeedifar
14-09-2012, 08:10
من میخواهم سرویس 512 با محدودیت 5 گیگ این شرکت رو بگیرم
میخواستم بپرسم سرویسش خوبه ؟ سرعت دانلود تو شب و روز چقدره ؟ و ساعت دانلود شبانه رایگان از چند تا چنده ؟

1 مگ روزانه صبح جمعه ... واقعا مردشور این شرکتو ببرم:evil2:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Saeedifar
20-10-2012, 09:25
کسی آدرس سایت جدید این شرکت رو نداره ؟؟؟؟ میخام ببینم چقدر شارژم مونده اما انگار تعطیل شده !
قبلا بود asretelecom.com
تازگیا شده بود asretelecom.net
اما الان دیگه هیچی نیس !!!!

fisheries65
10-11-2012, 19:59
آقا کسی جدیدا از کیفیت سرویس های این شرکت اطالاعات نداره؟
مثلا یک مگ روزانه و شبانه چقدر سرعت دانلودش هست؟
من صبانت دارم، ولی شبانه بعد 100 مگ ارتباطمو قطع میکنه و باید مدمو خاموش روشن کنی تا 100 مگگ دیگه دانلود کنه سرعتش هم متوسط 30- 40 هستش (البته فقط وقتی از تورنت دانلود میکنم)

.:Bardia:.
22-12-2012, 17:35
128 :

amh1365
27-12-2012, 00:33
اصلا نگیرید. ضرر می کنید. همش قطع میشه. سرعتش کم و زیاد میشه. به معنی دقیق کلمه مزخرفه

ommolfesad
27-12-2012, 23:25
واقعا" راضیم !!!
سرعت تو قرارداد 1024 هست ، حالا
پنجشنبه شب ساعت 11:20

با توجه به سابقه که دارم این تو ضعیف ترین حالت ممکن هست

.:Bardia:.
17-01-2013, 16:02
:n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21::n21: :n21:

منم خیلی راضیم ...

دروغ بود:n20:

abolfazlwest72
03-04-2013, 22:26
سلام کسی از این شرکت داره.کیفیت سرویس هاش چطوریه.شبانه رایگان سرعتش چطوریه مثلا تو سرویس 512.چون طبق تازه ترین لیستی که اومده این شرکت بین شرکت ها که شبانه رایگان دارن از ساعت 1 تا 8 بالاترین سرعت رو داشته ممنون.:n16:

اینم لینک خبر

البته تو شهر ما ساعات رایگان این شرکت همون 1 تا 8 هست ولی تو سایت اصلی 3 تا 8 هست.

The Awesome One
15-07-2013, 16:15
دوستان کسی اینجا اینجا مشکل قطعی نداره؟
من الان از یک ماه بیشتر که سر ساعتهای مشخصی اینترنتم قطع میشه (برای چند دقیقه) ولی خب اگه اهل بازی آنلاین باشید می دونید که توی همون چند دقیقه کل بازی از بین میره!
دوم اینکه از دیروز ظهر یه سری قطع شد و بعد از اون دیگه وای فای و وایرلس کار نمیکنه! یعنی مودم رو شناسایی میکنه کاملا ، کانکت هم میشه ولی هیچ پیجی(حتی گوگل) رو لود نمیکنه!
زنگ زدم پشتیبانی میگه vpn رو خاموش روشن کنید بعد سیستمو ری استارت کنید (دقیقا عین همین جمله)
خدا می دونه این دفعه چه گندی زدن!!

ali.hoseini93
15-07-2013, 16:48
من خودم الان نزدیک دو سال از این شرکت اینترنت میگیرم.اوایل حرف نداشت.بخدا سرعت 128 داشتم شبا با idm با 220 دانلود میکردم.ولی تقریبا از آبان پارسال خراب شد.اولش 1 مگ گرفتم سرعت دانلودش در حد 120 بود بعدش 2 مگ گرفتم ولی افتضاح شده.یعنی الان شبا با سرعت 20 دانلود میکنم.تا پایاین مرداد اعتبار داره موندم تموم شد برم از کدوم شرکت بگیرم.شاتل و مخابرات که افتضاحه موندم این ریسک رو بکنم برم از پارس آنلاین بگیرم یا نه؟؟؟ آخه سرعت رایگان شبانه خیلی برام مهم هستش

mehdidotcom
15-07-2013, 23:43
دوست عزیز منم عصر انتقال داده ها یا عصر تلکام دارم نکته ای که باید خدمت شما عرض کنم کمترین افت کیفیت را عصر انتقال داده ها در روز داشته چه قبل از انتخ .... چه بعد از ان من پینگ نسبتا خوب و سرعت خوب شبانه اما با شما موافقم متاسفانه کیفیت و سرعت خوبی را دشب نداره که برای کسانی که حرفه ای دانلودر هستند به صرفه نیست چون برای دانلود باید پول گیگ رو بدن
شما کدام شهر هستید؟اگر تهران هستید پیشنهاد من شرکت شهراد شبکیه هستش از 2 صبح تا 8 صبح دانلود رایگان هست خواستید من نمایندگی دارم و یک سرویس تست رایگان میتوانم تقدیم کنم

nimakh
06-08-2013, 07:03
سلام الان اوضاع این شرکت چطوره ؟

nimakh
07-10-2013, 09:23
چرا ااین شرکت اینقدر سوت و کوره ؟ کسی ازش اینترنت نداره ؟ چرا کسی جواب نمیده ؟

Hamed 360
07-10-2013, 16:16
روزا وضعیت خوبه ولی شبانه رایگان خرابه :n15:

nimakh
08-10-2013, 07:50
lمیشه بیشتر توضیح بدی چه سرویسی داری چه سرعتی داره شبانه چقدر میشه دانلود کرد حجم می دزدن یا نه پینگ چقدرهه قعط و وصلی چقدر داره

Reza31001
05-11-2013, 12:03
تایید میشه
طرح 256
روز:

ولی شبا همون 256kb هست

این شرکت اومده اینترنت رو از اینترانت جدا کرده حالا من از یه بنده خدایی شنیدم که دانلودهایی که از اینترنت ملی داریم رو حساب نمیکنه! کسی اطلاعی داره؟

ghafari3
05-11-2013, 23:28
سلام

یکی از بزرگترین معایبی که عصرتلکام داره اینه که سرویس نامحدود نداره. یعنی اگر حاضر بشید ماهیانه 100 هزار تومان یا بیشتر هم پرداخت کنید باز هم با سرویس حجمی مواجه خواهید بود.

از لحاظ کیفی خوبه.

mha_mha
06-11-2013, 23:49
این شرکت اومده اینترنت رو از اینترانت جدا کرده حالا من از یه بنده خدایی شنیدم که دانلودهایی که از اینترنت ملی داریم رو حساب نمیکنه! کسی اطلاعی داره؟
این شرکت اتصال به سرورهای داخلی و خارجی رو جدا کرده و سرعت دانلود از داخل کشور بالاتره اما اصلا رایگان حساب نمی کنه و فقط سایتهایی که
روی اینترانت هستن رو نصف از حجم کم میکنه. توجه کنید سرور های داخلی با اینترانت متفاوته و اینترانت اصلا به اینترنت متصل نیست و سایت های رو اینترانت در خارج کشور در دسترس نیستن. اینو نمایندگی قم می گفت.

Amin_Xy
16-11-2013, 22:25
چرا انقدر نوسان سرعت داره یهو زیاد یهو کم میشه

ظهر داشتم 400 کیلوبایت دانلود میکردم یهو شد 70 80 الانم 250 تا بود یهو شد 60

Mr saeed
09-12-2013, 00:27
دوستان این شرکت نامحدود هم داره در پلن هاش ؟

Reza31001
12-12-2013, 21:39
دوستان این شرکت نامحدود هم داره در پلن هاش ؟
خیر
نامحدود زمانی داره ولی نامحدود حجمی نه!

برو اینجا شمارت رو بزن بعد نوع سرویس ها رو میتونی ببینی

msm43njn
16-12-2013, 16:53
آشغالترین نوع اینترنت یا بهتره بگم اینترانت رو این شرکت میده. اینترنتش سایتای خارج از کشور رو باز نمی‌کنه ولی سایتای داخل رو مثل dial up باز می‌کنه. مثلا من الان نمی‌تونم یاهو یا AOL رو به عنوان مثال باز کنم. بقیه سایتها رو که اصلا فکرش رو هم نکنید. به هیچ عنوان پولتون رو بابت اینترانت این شرکت دور نریزید.

mehdidotcom
17-12-2013, 01:04
آشغالترین نوع اینترنت یا بهتره بگم اینترانت رو این شرکت میده. اینترنتش سایتای خارج از کشور رو باز نمی‌کنه ولی سایتای داخل رو مثل dial up باز می‌کنه. مثلا من الان نمی‌تونم یاهو یا AOL رو به عنوان مثال باز کنم. بقیه سایتها رو که اصلا فکرش رو هم نکنید. به هیچ عنوان پولتون رو بابت اینترانت این شرکت دور نریزید.
به منطقه محابراتی بستگی داره جیگر بعضی مناطق این شرکت واقعا عالی هست بعضی مناطق واقعا زغالی و بعضی مناطق بد شبکه این شرکت هوشمند هست و پهنای باندی که بهت میده با توجه به کیفیت خط و پهنای بند مخابرات اون منطقه بهت میده در کل شرکت بدی نیست چیگر اما چند انتقاد جدی وارد هست
1-نامحدود نداره
2-ساعات شبانه مناسب نداره سه تا هفت بدرد خودشان میخوره
3 گران هست
مزایا
1-پینگ خوب
2=سرعت خوب
مناسب برای وب گردی نه دانلود

msm43njn
17-12-2013, 19:25
به منطقه محابراتی بستگی داره جیگر بعضی مناطق این شرکت واقعا عالی هست بعضی مناطق واقعا زغالی و بعضی مناطق بد شبکه این شرکت هوشمند هست و پهنای باندی که بهت میده با توجه به کیفیت خط و پهنای بند مخابرات اون منطقه بهت میده در کل شرکت بدی نیست چیگر اما چند انتقاد جدی وارد هست
1-نامحدود نداره
2-ساعات شبانه مناسب نداره سه تا هفت بدرد خودشان میخوره
3 گران هست
مزایا
1-پینگ خوب
2=سرعت خوب
مناسب برای وب گردی نه دانلود
قابل توجه شما که ما قبلش پارس‌ آنلاین با سرعت ۵۱۲ داشتیم حرف نداشت. از شرکت عصر انتقال داده‌ها ۲ مگابیت گرفتیم این جور هست.
یک مثال دیگه می‌زنم yahoo mail روی اینترنت عصر انتقال داده‌ها با سرعت عالی باز میشه ولی yahoo groups باز نمی‌شه و روی بارگذاری از yimg.com درجا می‌زنه.

Amin_Xy
09-01-2014, 15:49
دزدن
من روزا بیشتر اوقات خونه نیستم و خاموشه مودمم
شبا هم میام یه نمه وب گردی میکنم از ساعت 3 میزارم رو دانلود تا 7 حالا این ساعتا که گفتم ممکنه 1 ساعت اینور اونورم بشه
من در عرض یک ماه شبانه نزدیک 12 گیگ دانلود کردم روزا هم که خبری از دانلود نببود 3 گیگ هم بگیم وبگردی کردم 15 گیگم معلوم میشه
یعنی سیستمی به نام شبانه نداره
زنگ زدم به پشتیبانی میگه بیا از اولین روز آغاز کنیم !! بله شما اولین روز 13 ساعت روشن بودید معلوم میشه!! گفتم اولین روز بود میخواستم از سرعت لذت ببرم میگه نه همین مدرک کافیه شما رمزتون عوض کنین قانع که هیچی همه چی شدم :n13:
برا کسایی که میخوان بخرن باید بگم از نظر سرعت عالیه
پشتیبانی متوسط
شبانه رایگان نداره ققط تبلیغاته

r_90
06-05-2014, 16:23
دوستان لطف کنید سرعت دریافتتون با سرویس بگین ممنون!!!!!
خودم سرعت 1 مگ دریافت 100 کیلو بایت!!!!!

bestinternet
07-09-2014, 21:07
سلام دوستان،وضعیت این شرکت چه جوریاست؟

bestinternet
29-09-2014, 13:50
128 محدود ، واقعا" پینگش حرف نداره

bestinternet
30-09-2014, 12:59
خیلی خوبه که تاپیک این شرکت خلوته که این نشون می ده کاربران این شرکت راضین مثل من :n10:امیدوارم این شرکت شلوغ نشه :n02:در مورد دانلود رایگان هم سوال نپرسید که جواب نمی دم،می ترسم مثل بقیه isp ها خراب بشه :n01:

128 محدود تست ساعت 1 بعد از ظهر (زمانی که همه isp ها شروع به افت سرعت می کنن ) :

hmd
30-09-2014, 19:33
اصلا چیزی در مورد ساعت رایگان تو سایتش ننوشته

Dr Nima
30-09-2014, 20:57
اصلا چیزی در مورد ساعت رایگان تو سایتش ننوشته
میتونی از نمایندگی هاش بپرسی
ولی بعضی استانها داره نه سراسری
چیزی که جالبه هنوز برای بلاتر از ۱۲۸ مدارک میخواد
ولی نوشته برای ۱۲۸ تا ۲ مگ سرعت اینترانت بالا میره خودت بهتره یه نگاه به سایت خودش و نمایندگیاش داشته باشی
من اگه سرویس داشتم ازش حتما میگفتم چون اهل تک خوری نیستم
تو این دنیا با هر دستی بدی با همون دست میگیری
بزرگ شدن از رو رفتار شخص مشخص میشه نه از ظاهرش

hmd
01-10-2014, 19:47
یه چیزی برام مبهم توی سایت نوشته نمایندگیها ماهان نت توی ماهان نت میری زده پیشگامان نه عصر انتقال داده . این ماهان نیت من خیلی وقت میشناسم کسی تا حالا ازشون سرویس گرفته ؟

bazooka
28-11-2014, 09:42
سلام:n16:

سرعت دانلود روزانه و شبانه ی رایگانش چجوریاس این عین شاتل ک محدود نمیکنن و در کل خوبه ارزش داره یا نه ؟

چون من شبانه واسم خیلی مهمه

ممنون

behzad1991
30-11-2014, 21:10
من 8 مگ دارم. شبا از 3 تا 7 بین 8 تا 10 گیگ دانلود می کنم. تازه خطم نویز داره رو 6 مگ محدود شده :n31:

m_amin
30-11-2014, 23:14
من 8 مگ دارم. شبا از 3 تا 7 بین 8 تا 10 گیگ دانلود می کنم. تازه خطم نویز داره رو 6 مگ محدود شده :n31:
اینکه اصلا تو سایتش نزده دانلود رای
ان شبانه داره؟!
همه سرویساش شبانه داره؟!

behzad1991
01-12-2014, 12:09
همون بهتر که نزده :n09:

bazooka
05-12-2014, 15:42
اینجا چرا هیشکی نیس؟

دو حالت میتونه داشته باشه:
1- بدترین اینترنته و هیشکی نخریده
2- بهترین اینترنته و نمیاین بگین ک کس دیگه ای نخره :|

حالا جدای از اینا تو این چهار ساعت با سرعت یک مگش چقد میشه دانلود کرد یا ب عبارتی سرعتش چنده تو ساعت رایگان؟

الان تو سایتش نگا کردم واسه شماره ی من پر بود ارزش داره برم تو لیست انتظار یا اصن همچین چیزی داره؟

behzad1991
06-12-2014, 05:47
اینجا چرا هیشکی نیس؟

دو حالت میتونه داشته باشه:
1- بدترین اینترنته و هیشکی نخریده
2- بهترین اینترنته و نمیاین بگین ک کس دیگه ای نخره :|

حالا جدای از اینا تو این چهار ساعت با سرعت یک مگش چقد میشه دانلود کرد یا ب عبارتی سرعتش چنده تو ساعت رایگان؟

الان تو سایتش نگا کردم واسه شماره ی من پر بود ارزش داره برم تو لیست انتظار یا اصن همچین چیزی داره؟

بدترین اینترنته. گنده گند. اصن سمتش نرید :n31:

bazooka
06-12-2014, 16:49
اره جون خودت:n23:

ruzbeh1
21-12-2014, 10:15
دهنتو :n34: :n02:
عصر انتقال روی اون یکی خطم دارم،فقط پینگش تو ذوق می زنه ، پینگش همیشه بالای 200 هستش،بیشترین سرعت سرویساشم تا 6 مگ هستش،دانلود شبانش محدود نمی کنن مثل جاهای دیگه :n06:

mohammad_77
21-12-2014, 16:07
از دوستان کسی تهران از این شرکت داره ؟ منطقه آیت ترجیحا . می خواهم پینگش رو بدونم .

bazooka
22-12-2014, 22:07
اقا جون مادرتون جواب بدید:|

این شرکت سرعت سرویساشو رو چند میبنده مثلن 512 رو رو چند میبنده؟

number-1
25-02-2015, 20:17
این شرکت خوبه یا بد؟

david-ebi
26-02-2015, 20:57
تعریفی نداره اونطور که شنیدم.

babakgol70
10-03-2015, 13:08
درود بر شما

كاربراني كه عصرتلكام دارند.خواهشا از هر راهي كه مي شناسند به شركت شكايت كنند تا اين سرويس هاي رزرو به حالت قبل برگرده.

قبلا كه شارژ اضافه مي خريديم به حجم اينترنت اضافه ميشد ولي الان اگر شارژ اضافه بخريم ميرود در قسمت سرويس هاي رزرو كه خيلي آزار دهنده است...:n21:

تا حجم اينترنت 0 نشود و يا يكي دو بار مودم رو خاموش و روشن نكنيم شارژ بي استفاده مي ماند.

خواهشا پيگيري كنيد بچه ها...

سپاسگزارم.:n18:

behzad1991
21-03-2015, 05:33
تعریفی نداره اونطور که شنیدم.

خالی نبند بذار بقیه هم استفاده کنن

WHICH1
06-04-2015, 15:00
تهران
تهران
عصر انتقال داده ها
021-87778

البرز
کرج
آیتی نت
026-32204640

اردبیل
اردبیل
آزمان ارتباط آرتان
045-33254760-2

خراسان رضوی
مشهد
آینده سازان ارتباطات پارسیان
051-38840006

فارس
شیراز
فرس پیشگام
071-36260002

قم
قم
پیام رایانه قم
025-37704555

کرمان
کرمان
پردازش دنیا ی اطلاعات کارمانیا
034-58114291
034-58114293

گیلان
آستارا
عصر تلکام
013-44819070

مازندران
بابل
فکر پرداز شمال
011-32192083
011-32271469

WHICH1
06-04-2015, 15:06
من تماس گرفتم شماره اصلی کار نمیکنه ولی با نماینده ها تماس بگیرید من با نماینده مشهد تماس گرفتم شبانه داره 3 تا 7 صبح خط بازه سرعت هر چقدر خط بکشه بعد تعرفه های بسیار عالی با قیمت خیلی مناسب دارن مثلا 6 ماه 10 گیگ 32 هزارتومان کلا قیمت تعرفه هاش خیلی عالی بود خودتون تماس بگیرید شبانه هم گفت خوب هر چی مرکز خلوتر باشه بهتره که دیگه قانون شده

یک چیز جالب دیگه تمام خدمات نصبشون رایگان هست یعنی خودشون میان نصب میکنن چک میکنن بدون هیچ هزینه ی

miladddd
15-04-2015, 12:00
سلام
من میخوام 512 دو گیگ بگیرم
با دانلود شبانه هم میخوام باشه
کیفیت و سرعت این سرویس دهنده چطوره؟ مرکز مخابرات نظری هستم شرق تهران

Locker
06-05-2015, 20:33
سلام

سرعت ها اسمی هستن؟ به عنوان مثال سرعت اسمی 128 با 512 فرق میکنه؟

سرعت شبانه ی رایگان چه طور هست؟

برای شبانه ی رایگان کدوم سرویس رو بگیرم که هم سرعتش خوب باشه و هم قیمتش مناسبتر؟

djbehnam73
08-05-2015, 18:10
سلام به دوستان
یه توضیحی از کیفیت این شرکت میدید ؟

ehsaaaan
11-05-2015, 00:09
تست سرعت از سرور داخلی:n05:

djbehnam73
11-05-2015, 00:23
تست سرعت از سرور داخلی:n05:
از سرور خارجی هم بذار

ehsaaaan
11-05-2015, 00:36
از سرور خارجی هم بذار

سرور آلمان:n01:

Dr Nima
11-05-2015, 01:33
سرور آلمان:n01:

لطفا در مورد شبانش بگو چطوره ؟ سرعت دانلود و محدودیت برای دانلود زیاد میزاره ؟
سرعت روزانه رو چند میبنده ؟ مثلا 128 بگیری روزانه چنده و شبانه
الان خودت سرعت چند گرفتی؟
سپاس

mrm2007
11-05-2015, 07:02
سپاس

با سلام

به عنوان یک مشترک سابق (تا قبل از عید) : 128 رو نمیدونم ولی سایر سرعت ها معمولا تا جایی که خطتون بکشه بسته میشه. مثلا خط من تا حدود 6-7 مگ می کشید و روی 6 و خورده ای بسته شدکه به علت نا پایداری و قطعی وحشتناک مجبور شدن بیارن روی 4 مگ.

سرعت شبانه هم 1 مگ نهایتا 85-90 کیلو و 2 مگش نهایتا 120 کیلو و 10 مگش هم نهایتا 250-260 کیلو بهتون میده شبها.

ehsaaaan
11-05-2015, 10:04
سپاس

من سرعت 1 مگ گرفتم تا 12 مگ باز گذاشتن روزا سرعتش عالیه اما شبا ساعت رایگان دقیقا رو 1 مگابیت محدود می شه
دیشب گذاشتم دانلود شه سرعت دور و بره 120 بود و توی 4 ساعت 1.5 گیگ گرفت:n03:
به درد دانلود شبانه رایگان نمی خوره من با وایمکس ایرانسل و سرعت 2 مگ بین 2 تا 8 صبح هرشب تا 3.5 گیگ دانلود می کردم

djbehnam73
11-05-2015, 14:47
من سرعت 1 مگ گرفتم تا 12 مگ باز گذاشتن روزا سرعتش عالیه اما شبا ساعت رایگان دقیقا رو 1 مگابیت محدود می شه
دیشب گذاشتم دانلود شه سرعت دور و بره 120 بود و توی 4 ساعت 1.5 گیگ گرفت:n03:
به درد دانلود شبانه رایگان نمی خوره من با وایمکس ایرانسل و سرعت 2 مگ بین 2 تا 8 صبح هرشب تا 3.5 گیگ دانلود می کردم
پس خوب نیست
من شب اگر بذارم رو دانلود 20 گیگ حداقل دانلود می کنم

Living DEATH
11-05-2015, 15:01
پس خوب نیست
من شب اگر بذارم رو دانلود 20 گیگ حداقل دانلود می کنم

شما از کجا اینترنت میگیری که حداقل اینقدر دانلود میکنی؟ :n04::n13:

djbehnam73
11-05-2015, 15:07
شما از کجا اینترنت میگیری که حداقل اینقدر دانلود میکنی؟ :n04::n13:
پارس انلاین
شما اگر بیای شبانه نداری
منم تا دو هفته دیگه بیشتر شبانه ندارم
یعنی شبانش یک ، سوم هست

ruzbeh1
05-06-2015, 12:10
تو مرکز ما گفتن پهنای باندشون 18 مگ شده ، فردا خطم رانژه شد ، تستاشو می زارم.

djbehnam73
05-06-2015, 16:32
تو مرکز ما گفتن پهنای باندشون 18 مگ شده ، فردا خطم رانژه شد ، تستاشو می زارم.
یعنی الان این شرکت پهنای باندشو تا 18 مگ باز گذاشته ؟

ruzbeh1
05-06-2015, 19:37
پشتیبانی این طور گفت به من ، که مراکز عصر انتقال تو استان ما یکی یکی داره چنج می شه و پهنای باند هم بالا می ره و اگه خط مشکل نداشته باشه ما تا آخر تا جایی که خط بکشه ، پروفایلتونو می بندیم،مرکز ما که یکی از مراکز اصلی چالوس هستش این تغییرات واسش اعمال شده منم درخواست سرویس دادم،فردا خطم رانژه می شه ، نتیجشو اینجا می گم.

ruzbeh1
07-06-2015, 12:52
عجب پهنای باندی داره تو مرکز ما ، خطم وصل شد :n20:دمشون گرم ، اینترنت به این می گن

hermidass
07-06-2015, 13:40
عجب پهنای باندی داره تو مرکز ما ، خطم وصل شد :n20:دمشون گرم ، اینترنت به این می گن

این شرکت به جای اینترنت اینترانت میده با قیمت اینترنت!!!!
زیاد خوشحال نباش
هر گیگ اینترنت رو به جای 3600 3920 میده !!!
هر 1 گیگ رو 1000000 کیلوبایت حساب می کنه که کم فروشی هست!!!
هیچ کسی هم پاسخ گو نیس!!!

ruzbeh1
07-06-2015, 13:43
این شرکت به جای اینترنت اینترانت میده با قیمت اینترنت!!!!
زیاد خوشحال نباش
هر گیگ اینترنت رو به جای 3600 3920 میده !!!
هر 1 گیگ رو 1000000 کیلوبایت حساب می کنه که کم فروشی هست!!!
هیچ کسی هم پاسخ گو نیس!!!
دوست عزیز از سرور فرانکفورت هم تست گذاشتم ، این اینترنت هستشا !!!!!!!!!!!!!!!

hermidass
07-06-2015, 14:26
دوست عزیز از سرور فرانکفورت هم تست گذاشتم ، این اینترنت هستشا !!!!!!!!!!!!!!!

هنو اولشه!!!کم کم می فهمی چی گفتم!!!
شما اول صبح گرفتی!!! بازم من نمی خوام تو ذوقت بزنم چون تازه گرفتی این اینترنتو!!!
این سرعت زیاد فقط به نفع خودشونه!!

ruzbeh1
07-06-2015, 14:44
هنو اولشه!!!کم کم می فهمی چی گفتم!!!
شما اول صبح گرفتی!!! بازم من نمی خوام تو ذوقت بزنم چون تازه گرفتی این اینترنتو!!!
این سرعت زیاد فقط به نفع خودشونه!!
حالا باید ببینم سرعت سرویسم تو تایم رایگان چقدر می شه ، اما واقعا" تا اینجای کار حرف نداره ، پشتیبانی می گفت مرکز ما پهنای باندش زیاده و کاربر هم زیاد نداره.مثل اینکه از عصر انتقال راضی نبودیا :n02:

lamp23
07-06-2015, 14:48
حالا باید ببینم سرعت سرویسم تو تایم رایگان چقدر می شه ، اما واقعا" تا اینجای کار حرف نداره ، پشتیبانی می گفت مرکز ما پهنای باندش زیاده و کاربر هم زیاد نداره.مثل اینکه از عصر انتقال راضی نبودیا :n02:

داون استریم و آپ استریم رو روی چند گذاشتن ؟

hermidass
07-06-2015, 15:10

اولا خوب بود
ببین برو داخل پروفایلت و اینا رو چک کن

قیمت هر گیگ اضافه که چقدر با بقیه فرق داره؟
مقدار هر گیگ از نطر حجم که ببینی چقدر از هر گیگ رو می دزدن!!!

ruzbeh1
07-06-2015, 15:11
داون استریم و آپ استریم رو روی چند گذاشتن ؟
روی 18.5 مگ بسته شده

ruzbeh1
07-06-2015, 15:13
اولا خوب بود
ببین برو داخل پروفایلت و اینا رو چک کن

قیمت هر گیگ اضافه که چقدر با بقیه فرق داره؟
مقدار هر گیگ از نطر حجم که ببینی چقدر از هر گیگ رو می دزدن!!!
آره دیدم ، سرعت خوب بدن ، اون 200-300 تومن واسه خودشون :n02:

amin_v30
07-06-2015, 15:25
داداش حتما یه تست از دانلود شبانش بگیر :n16:

hermidass
07-06-2015, 15:28

اکی
اگه سرعت زیاد تو روز برات مهم تر از قیمته و میتونی هر روز چن گیگ بریزی تو شکمشون پس مبارکه!!!

ruzbeh1
07-06-2015, 15:34
اکی
اگه سرعت زیاد تو روز برات مهم تر از قیمته و میتونی هر روز چن گیگ بریزی تو شکمشون پس مبارکه!!!
تایم رایگان هم این سرعت و می ده؟

hermidass
07-06-2015, 15:41
تایم رایگان هم این سرعت و می ده؟

چی انتظار داری بگم؟؟؟
نه دادا اگه 1 مگ گرفتی تا 100 ماکزیمم شایدم 110 یا 120 !!!
به من که اینا رو میداد بازم شاید جای شما اوضا فرق داشته باشه!!!

ruzbeh1
07-06-2015, 15:41
داداش حتما یه تست از دانلود شبانش بگیر :n16:
شبانه از الان می گم خوب نیست :n05: این شرکت هم شلوغ می شه بعد می شه مثل آسیاتر :n09:قبل ثبت نام پشتیبانی به من گفتش تو مرکز شما پهنای باند خلوت هستش و روی 18 مگ بسته می شه.:n01:

K!ng of th3 K!ngs
07-06-2015, 15:48
شما کدوم سرویس رو گرفتی دادا؟ و از شبانه هم خواهشا عکس بزار

ruzbeh1
07-06-2015, 16:04
شما کدوم سرویس رو گرفتی دادا؟ و از شبانه هم خواهشا عکس بزار
سرویس 6 ماهه تست با 1 گیگ ترافیک،قیمتشم رایگان ، فقط پول رانژه رو دادم.

amin_v30
07-06-2015, 16:41
شبانه از الان می گم خوب نیست :n05: این شرکت هم شلوغ می شه بعد می شه مثل آسیاتر :n09:قبل ثبت نام پشتیبانی به من گفتش تو مرکز شما پهنای باند خلوت هستش و روی 18 مگ بسته می شه.:n01:
داداش نترس،این شرکت به بزرگی اسیاتر وصباشت نیست،نمیتونه کاربر زیاد بگیره،یه عکس مهمونمون کن:n20:

ruzbeh1
07-06-2015, 17:57
داداش نترس،این شرکت به بزرگی اسیاتر وصباشت نیست،نمیتونه کاربر زیاد بگیره،یه عکس مهمونمون کن:n20:
آره خوب ، الان نگاه کردم ، مثلا" تو استان مازندران فقط شهرهای بابل و چالوس و نوشهر سرویس می ده،ساری که مرکز استانه ، این شرکت سرویس نمی ده :n19::n20:

ruzbeh1
08-06-2015, 08:25
سرویس 6 ماهه

amin_v30
08-06-2015, 10:02
سرویس 6 ماهه

داداش شبانه محدود کرد آیا؟ :n02:

ruzbeh1
08-06-2015, 10:30
داداش شبانه محدود کرد آیا؟ :n02:
شبانه اصلا" چی هستش؟ :n05::n19::n31:مگه شبانه هم اینترنت کار می کنه؟:n05:از این شرکت اینترنت نگیر:n31:(روش دچار نشدن به وضعیت آسیاتر و گدا گستر و بای وب و پارس آفلاین :n31:)پیغام خصوصی بده :n10:

ruzbeh1
08-06-2015, 10:37
وبگردی چرا داغون شده! یه بار باز میکنه دفعه بعد باز نمیکنه.
دوستان دیگر الان مشکلی ندارن؟؟
تو نیا عصر انتقال قمی جون :n09:تو قم عصر انتقال خوب سرویس نمی ده ، :n31:واسه امتحان هم نگیر :n05:همین یک isp مونده واقعا" :n28:

and-roid2
08-06-2015, 10:43
تو نیا عصر انتقال قمی جون :n09:تو قم عصر انتقال خوب سرویس نمی ده ، :n31:واسه امتحان هم نگیر :n05:همین یک isp مونده واقعا" :n28:

باز دوباره که شلوغ کاری کردی چالوس خان...:n02:
باشه بهترین نت ایران و خاورمیانه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در اختیار شوما...نگران نباش مزاحم سرویس دهی شما نمیشیم:n02:

پ.ن: اتفاقا دو هفته پیش عصر تلکام بودم افتضاح بود. اکثر تجهیزاتشون تو قم نمیکشه و خط رو روی G.dmt قرار میدن که همین باعث میشه بیشتر از 8مگ بسته نشه...پهنای باندشون هم کمه در مرکز ما.

خلاصه جای ما استفاده کن:n39:

ruzbeh1
08-06-2015, 11:58
باشه بهترین نت ایران و خاورمیانه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در اختیار شوما...نگران نباش مزاحم سرویس دهی شما نمیشیم:n02:

پ.ن: اتفاقا دو هفته پیش عصر تلکام بودم افتضاح بود. اکثر تجهیزاتشون تو قم نمیکشه و خط رو روی G.dmt قرار میدن که همین باعث میشه بیشتر از 8مگ بسته نشه...پهنای باندشون هم کمه در مرکز ما.

خیالم راحت شد :n19:تو که یادت هست یک مدت بهترین نت تاپیک بودم با های وب :n09:دوباره به اون زمان برگشتم ، اگه هنوز g.dmt هستش که هیچی بیشنر از 8 مگ نمی کشه :n02:

djbehnam73
08-06-2015, 14:58
واسه رفیقم مدتهاست که خطش رو 18 مگ هست
ولی انقدر پشتیبانی مزخرفی داره که نگو
اصن همشون گاگول
پینگ تو سرور فرانکفورت خیلی بالاست
این سرویسی که گرفتی رو ، مشخصات قیمت و نوعش رو بگو

ruzbeh1
08-06-2015, 15:44
واسه رفیقم مدتهاست که خطش رو 18 مگ هست
ولی انقدر پشتیبانی مزخرفی داره که نگو
اصن همشون گاگول
پینگ تو سرور فرانکفورت خیلی بالاست
این سرویسی که گرفتی رو ، مشخصات قیمت و نوعش رو بگو
آره باید خاموش روشن کنی چند بار مودمو تا یک ip با پینگ پایین بگیره مثل این : من سرویس 6 ماهه رایگان گرفتم با 1 گیگ حجم،فقط هزینه رانژه رو می دی

djbehnam73
08-06-2015, 16:01
آره باید خاموش روشن کنی چند بار مودمو تا یک ip با پینگ پایین بگیره مثل این : من سرویس 6 ماهه رایگان گرفتم با 1 گیگ حجم،فقط هزینه رانژه رو می دی
یعنی می خوای بگی 15 تومن فقط دادی ؟؟؟؟ :n02:
هر ماه یه گیگ ، 6 ماه 6 گیگ ؟

ruzbeh1
08-06-2015, 16:56
یعنی می خوای بگی 15 تومن فقط دادی ؟؟؟؟ :n02:
هر ماه یه گیگ ، 6 ماه 6 گیگ ؟
آفرین دقیقا":n09: تایم رایگانش 3 تا 7 صبح هستش،اگه بیدار بودم از اسپیدتست اون زمان تست می زارم :n01:اما سرویس نگیر از این شرکت،این همه شرکت دیگه :n31:

djbehnam73
08-06-2015, 17:21
آفرین دقیقا":n09: تایم رایگانش 4 تا 7 صبح هستش،اگه بیدار بودم از اسپیدتست اون زمان تست می زارم :n01:اما سرویس نگیر از این شرکت،این همه شرکت دیگه :n31:
پس به جاش باید بسته بخری ؟
طرح دیگه ای نداشت ؟
تایم رایگانش هم کمه ، و هم بد موقع
نماز صبح پاشودی سیستم رو روشن کن و عکس بگیر :n02:

MCSE MAN
08-06-2015, 17:28
من ADSL خونه رو از اول از همین شرکت گرفتم که چند سالی میشه و فوق العاده هم راضی بودم
حتی شب ها هم سرعتش افت نمیکرد ولی الآن حدود دو ماهه تو روز خوبه ولی شبانه اش شده همون سرعتی که گرفتم
حالا نمیدونم قراره همینجوری بمونه یا نه. اینجوری دیگه نمیصرفه
برای بقیه دوستانی که از این شرکت ADSL گرفتن هم همینطوره یا نه؟

djbehnam73
08-06-2015, 17:42
من ADSL خونه رو از اول از همین شرکت گرفتم که چند سالی میشه و فوق العاده هم راضی بودم
حتی شب ها هم سرعتش افت نمیکرد ولی الآن حدود دو ماهه تو روز خوبه ولی شبانه اش شده همون سرعتی که گرفتم
داداش داری بدجور ما رو می ترسونی
چون می خوایم بیایم این شرکت
سرعت شبانش چند کیلوبایته ؟

MCSE MAN
08-06-2015, 17:46

من سرویس 256 کیلو دارم
قبلا هم روز و هم شب سرعتم رو 6-7 مگ بود ولی الآن تو روز 6-7 مگه ولی شب موقع دانلود رایگان میشه همون 256 کیلو

ruzbeh1
08-06-2015, 17:55
پس به جاش باید بسته بخری ؟
طرح دیگه ای نداشت ؟
تایم رایگانش هم کمه ، و هم بد موقع
نماز صبح پاشودی سیستم رو روشن کن و عکس بگیر :n02:
اشتباه نوشتم تایم رایگان 3 تا 7 هستش 4 ساعته ، آره ، حداقل می زاشتن 7 تا 11،آره به خاطر همین این isp کاربراش زیاد نشدن ، چون کسی ساعت 3 صبح تست نگرفته با speedtest هنوز:n08:

ruzbeh1
08-06-2015, 17:57
نیااااااااااااااااااااا خوب نیست این شرکت :n05::n31:

ehsaaaan
08-06-2015, 17:58

بله برای منم همین طوره
من سرویس یک مگ با 10 گیگ حجم دارم روزا سرعتم 12 مگابیت بر ثانیه است
شبا 3 تا 7 دقیقا روی یک مگابیت محدود میشه و سرعت دانلود 120 هست از 7:01 دوباره میشه 12 مگابیت:n31:

ruzbeh1
08-06-2015, 18:06
بله برای منم همین طوره
من سرویس یک مگ با 10 گیگ حجم دارم روزا سرعتم 12 مگابیت بر ثانیه است
شبا 3 تا 7 دقیقا روی یک مگابیت محدود میشه و سرعت دانلود 120 هست از 7:01 دوباره میشه 12 مگابیت:n31:
فکر کنم مرکزتون شلوغ باشه ، مرکز ما که 19 مگ پهنای باند بازه ، کاربر خیلی کمه :n09:

ruzbeh1
08-06-2015, 18:07
می گم از وقتی من اومدم این شرکت ، این تاپیک چقدر شلوغ شده :n08:

hermidass
08-06-2015, 18:58
فکر کنم مرکزتون شلوغ باشه ، مرکز ما که 19 مگ پهنای باند بازه ، کاربر خیلی کمه :n09:

ربطی به تعداد نداره!!!

شما همونطور که گفتم فعلا لذتشو ببر چون چند وقت دیگه که محدود بشی حسرتشو می خوری!!!

ruzbeh1
08-06-2015, 19:33
ربطی به تعداد نداره!!!

شما همونطور که گفتم فعلا لذتشو ببر چون چند وقت دیگه که محدود بشی حسرتشو می خوری!!!
مگه شما هم اول که سرویس گرفتی محدود نبودی؟بعد عصر انتقال که محدود نمی کنه

hermidass
08-06-2015, 21:12
مگه شما هم اول که سرویس گرفتی محدود نبودی؟بعد عصر انتقال که محدود نمی کنه

نه نبودم
به یک ماه نکشید اول شبانه محدود شد
دوم سرعت ماکزیمم اومد روی 5600 کیلو بیت که در واقع 500 کیلو بایت میداد اونم با idm
سوم اینترنت تبدیل به اینترانت با پینگ بالا شد که سایت باز نمی کرد
هر چی هم میگی جواب میده هدیه بوده!!!!!!!!!!!

خلاصه زمان همه چیو مشخص میکنه!!!

بعدش به این نتیجه می رسی که همه شرکتا دستشون تو یه کاسس و فقط با کاربرا بازی می کنن عین گربه که با شکارش بازی می کنه و این وسط فقط ما هی باید هزینه رانژه بدیم و الافی بکشیم!!!! واسه اینترنت که نه اینترانت با ف ی ل تر زیاد!!!

ruzbeh1
08-06-2015, 23:40

قمی جون،این پشتیبانی عصر انتقال چقدر باحال هستند،هر بار باهاشون رایزنی کردم خطمو یک مگ بالاتر بستند،الان رفتم رو 19.5 مگ :n19::n20:دیگه بهترین نت adsl تو ir و من دارم ، :n31: بالاترین سرعت داتک 18 مگ بود که الان من هستم با 19.5 مگ،خطم تا 22 مگ می کشه ، رایزنی های بعدی یرای 22 مگ :n19:

ruzbeh1
08-06-2015, 23:59
عصر انتقال

djbehnam73
09-06-2015, 00:53
مشتی اینطوری که دوستان میگن ، محدود میکنه بعد از یه مدت

ehsaaaan
09-06-2015, 05:18
تست سرعت از سرور داخلی (بازه زمانی دانلود شبانه رایگان)

ehsaaaan
09-06-2015, 06:09
تست سرعت از سرور داخلی دقایقی بعد از بازه زمانی دانلود رایگان

ruzbeh1
09-06-2015, 07:53
مشتی اینطوری که دوستان میگن ، محدود میکنه بعد از یه مدت
حالا من استفاده می کنم ببینم محدود می شم یا نه :n09:

ruzbeh1
09-06-2015, 07:54
تست سرعت از سرور داخلی دقایقی بعد از بازه زمانی دانلود رایگان
شما سرویس گیم فعال کردید که پینگتون پایینه؟عصر انتقال سرویس گیم هم داره؟

ruzbeh1
09-06-2015, 08:03
عصر انتقال،سرویس 6 ماهه تست

ehsaaaan
09-06-2015, 08:05
شما سرویس گیم فعال کردید که پینگتون پایینه؟عصر انتقال سرویس گیم هم داره؟

نه من سرویس خاصی رو فعال نکردم (سرویسم 1 مگ ماهیانه 10 گیگ هست) نمی دانم عصر انتقال سرویس گیم داره یا نه

and-roid2
09-06-2015, 09:04
قمی جون،این پشتیبانی عصر انتقال چقدر باحال هستند،هر بار باهاشون رایزنی کردم خطمو یک مگ بالاتر بستند،الان رفتم رو 19.5 مگ :n19::n20:دیگه بهترین نت adsl تو ir و من دارم ، :n31: بالاترین سرعت داتک 18 مگ بود که الان من هستم با 19.5 مگ،خطم تا 22 مگ می کشه ، رایزنی های بعدی یرای 22 مگ :n19:

از شبانت یکم تعریف کن...:n09:

ruzbeh1
09-06-2015, 09:26
از شبانت یکم تعریف کن...:n09:
شبانه چی هست اصلا"؟:n19:مگه شبانه هم اینترنت کار می کنه؟:n09:یک کم بیشتر توضیح بده شبانه چی هست؟:n05::n31:

WHICH1
09-06-2015, 12:26
منم مشهدم سرعت شبانه همون سرعت اسمی رو میده بعد سرعت بالا شوق و زوق کل کل بچگانه سن بلوغ رو نداره! با وجود فیلترینگ هوشمند و فازی های فیلترینگ سرعت معنای نداره کلا الان ایترانت داریم یک مثال فیلترشکن ها که کار نمیکنه یک دونه هم گیر بیاری سرعتش خیلی پایین هست و سایت اصلی که فیلتر هوشمند روش هست سرعتش پایینه مجبوری تو سایت یوتوب با کیفیت 240 ویدیو نگاه کنی کلا الان منتظر مقاله یکی از سایت ها درباره ایتنرنت ماهواری مجانی روی هاتبرد هستم یک دستگاه کوچک دستساز هم مقالشو نوشته که راحت میشه از جهت هاتبرد ایتنرنت مجانی گرفت و با وای فای اشتراک گذاشت

ruzbeh1
09-06-2015, 12:35
نکته جالب اینه که تا من تو این تاپیک نبودم هیچ کسی از این شرکت نظر نمی داد تو این تاپیک ، تا من تعریف کردم،حالا همه گفتن خوب نیست ، پشتیبانی در مورد محدودیت به من حرفی نزد به من گفت مرکزتون خلوته و هر چقدر بخوای شبانه می کشه

masooyan
09-06-2015, 12:59
حیف تو مرکز ما سرویس نمیده:n31:

ruzbeh1
09-06-2015, 14:13
حیف تو مرکز ما سرویس نمیده:n31:
آره مشتی،می دونم اگه مرکز شما عصر انتقال سرویس می داد دو روزه رانژه کرده بودی :n19::n02:، من که می دونم الان فمی جون داره با پشتیبانی شهرشون صحبت می کنه تجهیزات g.dmt و رد کنن بره :n19:من اومدم اینجا تست گداشتم حالا همه می گن عجب شرکت بدی هستش :n05:چون عصر انتقال قبل این مثل یک هندونه در بسته بود ، من که از همه نظر راضیم (خودت گرفتی دیگه):n10::n09:

khoodet
09-06-2015, 15:06
نکته جالب اینه که تا من تو این تاپیک نبودم هیچ کسی از این شرکت نظر نمی داد تو این تاپیک ، تا من تعریف کردم،حالا همه گفتن خوب نیست ، پشتیبانی در مورد محدودیت به من حرفی نزد به من گفت مرکزتون خلوته و هر چقدر بخوای شبانه می کشه
خوب راست میگند اصلا شما بگو 100 مگ وقتی شبانه محدود باشه چه فایده داره
شما اگر زحمت نیست یک تست از سبانه بزار اگر سرویست شبانه دار هست:n16:

ruzbeh1
09-06-2015, 15:58
خوب راست میگند اصلا شما بگو 100 مگ وقتی شبانه محدود باشه چه فایده داره
شما اگر زحمت نیست یک تست از سبانه بزار اگر سرویست شبانه دار هست:n16:
در مورد شبانه پ.خ :n05:

khoodet
09-06-2015, 16:52
در مورد شبانه پ.خ :n05:
پیامی برای من نیومده

ruzbeh1
09-06-2015, 17:10
پیامی برای من نیومده
گفتم سوالی در مورد شبانه داری پ.خ بده:n05:

khoodet
09-06-2015, 17:38
گفتم سوالی در مورد شبانه داری پ.خ بده:n05:
حتما باید تو خصوصی دوباره بپرسم تا شما جواب بدی:n02:
در هر صورت باشه تو خصوصی هم سوال میکنم

djbehnam73
09-06-2015, 17:49
تست سرعت از سرور داخلی (بازه زمانی دانلود شبانه رایگان)
با سرعت دانلودش کاری ندارم
ولی پینگش خیلی عالیه

djbehnam73
09-06-2015, 17:53
اگه دقت کرده باشی
قبل شما بنده صحبت هایی تو این تاپیک کرده بودم

djbehnam73
09-06-2015, 17:54
حتما باید تو خصوصی دوباره بپرسم تا شما جواب بدی:n02:
در هر صورت باشه تو خصوصی هم سوال میکنم
چطوری پسر ؟
خیلی وقت هست ندیدیمت
یعنی از وقتی که از پارس رفتی به صبانت ندیدمت

khoodet
09-06-2015, 18:08
چطوری پسر ؟
خیلی وقت هست ندیدیمت
قربونت داش بهنام شما چطوری:n18:
همش تقصیر این پارس گور به گور شده هست که همه رو در به در کرد و الا مثل بچه آدم داشتیم دانلودمون میکردیم:n02:

samannnn.hannibal
09-06-2015, 19:20
همش تقصیر این پارس گور به گور شده هست که همه رو در به در کرد و الا مثل بچه آدم داشتیم دانلودمون میکردیم:n02:

داداش منم پارس بودم الان به خاطر ماجرای یک سوم رفتم فن آوا اینم پوکیده الان میخوام برم صبا / صبا اوضاش چه جوریاس؟ میخوام سرویس 8 مگ 10 گیگ در ماه بگیرم

sleeplessness
09-06-2015, 20:13
داداش منم پارس بودم الان به خاطر ماجرای یک سوم رفتم فن آوا اینم پوکیده الان میخوام برم صبا / صبا اوضاش چه جوریاس؟ میخوام سرویس 8 مگ 10 گیگ در ماه بگیرم

صبانت که اول از همه پوکید
الان هم کلا نابود شده یه سر ب تاپیکش بزن
من شاید برم اسیاتک
شاید اینجا
شاید های وب

samannnn.hannibal
10-06-2015, 00:19
صبانت که اول از همه پوکید
الان هم کلا نابود شده یه سر ب تاپیکش بزن
من شاید برم اسیاتک
شاید اینجا
شاید های وب
آسیاتک که پینگش داغونه و حجم میدزده های وب هم مگه خبر نداری؟ های وب از همه بیشتر داغونه حتی از مخابرات هم داغون تر / عصر هم که دانلود شبانش 3 نصف شب هست / صبا چرا میگی خوب نیس؟ اگر به خاطر دانلود شبانس که دوبرابر حجم میده که واسم کافیه چون سرویس 10 گیگ میخوام بگیرم

ruzbeh1
10-06-2015, 11:46
این شرکت اصلا" خوب نیست،ازش سرویس نگیرید :n05::n05::n09::n10:

K!ng of th3 K!ngs
10-06-2015, 23:32
آره به نظر میاد خیلی بده، اصن امضاتو بردار چون قشنگ نشون میده چقدر این شرکت پوکیده! :D روت میشه بزاری اینو که همه بیان این شرکت داغون ؟ :D :D :D :D

ولی جدا از شوخی شبانه برای من مشلی نداره چه ساعتی شروع بشه چون اولا تابستونه و بیکاری و دوما میشه از توی IDM راحت گذاشت کارشو بکنه . ولی اگه در شب سرعت خیلی میاد پایین خواهشا بگید!

ruzbeh1
11-06-2015, 08:23
آره به نظر میاد خیلی بده، اصن امضاتو بردار چون قشنگ نشون میده چقدر این شرکت پوکیده! :D روت میشه بزاری اینو که همه بیان این شرکت داغون ؟ :D :D :D :D

ولی جدا از شوخی شبانه برای من مشلی نداره چه ساعتی شروع بشه چون اولا تابستونه و بیکاری و دوما میشه از توی IDM راحت گذاشت کارشو بکنه . ولی اگه در شب سرعت خیلی میاد پایین خواهشا بگید!
به تست من توجه نکن :n09: از این شرکت سرویس نگیر ، این همه شرکت هستند :n05:

djbehnam73
15-06-2015, 16:36
این شرکت اصلا" خوب نیست،ازش سرویس نگیرید :n05::n05::n09::n10:
اقا جدای از شوخی
شما الان حدود 1 هفته ای هست که گرفتی
مزایا از جمله شبانش محدود و ... و همچنین معایبش رو هم بگو

djbehnam73
15-06-2015, 16:39
قربانت خوبم
از دانلود کردن خسته نشدی ؟؟؟
حافظه از کجا میاری ؟ :n09:
حالا همیشه نیمه ی خالیه لیوان رو نگاه نکن ، نیمه پرشم نگاه کن که همین پارس انلاین ما رو با خیلی ها دوست کرد :n02:

ruzbeh1
15-06-2015, 17:42
اقا جدای از شوخی
شما الان حدود 1 هفته ای هست که گرفتی
مزایا از جمله شبانش محدود و ... و همچنین معایبش رو هم بگو
پ.خ بده به من ، :n09: ما روز اول چند تا تست گذاشتیم اینجا،با رفتاری که دیدم پشیمون شدم :n02:

ArashMiniStar
02-07-2015, 15:15
دوستان adsl من وصل شد/البته همزمان با وصل شدن تلفن!! چند روزه تلفن قطع شده ظاهرا یه گندی زدن یه اشتباهی کردن تو رانژه که بوق تلفن پریده بوده :n28:
این چرا snr ش پایینه؟دلیلش سیم کشی ساختمونه یا از چیز دیگس؟
Statistics -- ADSL

Mode:
ADSL2+

Line Coding:
Trellis On

Status:
No Defect

Link Power State:
L0

Downstream
Upstream

SNR Margin (dB):
15.8
15.5

Attenuation (dB):
19.5
8.8

Output Power (dBm):
12.6
17.4

Attainable Rate (Kbps):
18164
951

Rate (Kbps):
14674
951

MSGc (number of bytes in overhead channel message):
110
11

B (number of bytes in Mux Data Frame):
254
28

M (number of Mux Data Frames in FEC Data Frame):
1
1

T (Mux Data Frames over sync bytes):
1
4

R (number of check bytes in FEC Data Frame):
0
0

S (ratio of FEC over PMD Data Frame length):
0.5539
0.9667

L (number of bits in PMD Data Frame):
3683
240

D (interleaver depth):
1
1

Delay (msec):
0
0

Super Frames:
14486
14565

Super Frame Errors:
1
6199

RS Words:
0
0

RS Correctable Errors:
0
0

RS Uncorrectable Errors:
0
N/A

HEC Errors:
1
4472

OCD Errors:
0
0

LCD Errors:
0
0

Total Cells:
8055896
106458621

Data Cells:
199430
312952497

Bit Errors:
0
541308

Total ES:
12
5846

Total SES:
2
32

Total UAS:
274
4247496

ruzbeh1
02-07-2015, 17:30
دوستان adsl من وصل شد/البته همزمان با وصل شدن تلفن!! چند روزه تلفن قطع شده ظاهرا یه گندی زدن یه اشتباهی کردن تو رانژه که بوق تلفن پریده بوده :n28:
این چرا snr ش پایینه؟دلیلش سیم کشی ساختمونه یا از چیز دیگس؟
Statistics -- ADSL

Mode:
ADSL2+

Line Coding:
Trellis On

Status:
No Defect

Link Power State:
L0

Downstream
Upstream

SNR Margin (dB):
15.8
15.5

Attenuation (dB):
19.5
8.8

Output Power (dBm):
12.6
17.4

Attainable Rate (Kbps):
18164
951

Rate (Kbps):
14674
951

MSGc (number of bytes in overhead channel message):
110
11

B (number of bytes in Mux Data Frame):
254
28

M (number of Mux Data Frames in FEC Data Frame):
1
1

T (Mux Data Frames over sync bytes):
1
4

R (number of check bytes in FEC Data Frame):
0
0

S (ratio of FEC over PMD Data Frame length):
0.5539
0.9667

L (number of bits in PMD Data Frame):
3683
240

D (interleaver depth):
1
1

Delay (msec):
0
0

Super Frames:
14486
14565

Super Frame Errors:
1
6199

RS Words:
0
0

RS Correctable Errors:
0
0

RS Uncorrectable Errors:
0
N/A

HEC Errors:
1
4472

OCD Errors:
0
0

LCD Errors:
0
0

Total Cells:
8055896
106458621

Data Cells:
199430
312952497

Bit Errors:
0
541308

Total ES:
12
5846

Total SES:
2
32

Total UAS:
274
4247496

چون خط شما روی 14 مگ بسته شده snr میاد پایین که snr شما هم خوبه ، نویزتونم مشکلی نداره

ArashMiniStar
02-07-2015, 17:51
چون خط شما روی 14 مگ بسته شده snr میاد پایین که snr شما هم خوبه ، نویزتونم مشکلی نداره
پس یعنی الان اوکیه؟ البته مشکل خاصی هم ندیدم واقعیتش

ruzbeh1
02-07-2015, 18:15
پس یعنی الان اوکیه؟ البته مشکل خاصی هم ندیدم واقعیتش
آره خط شما مشکلی نداره ، سرعت دانلود شما به 1.6 mb/s هم می رسه بدون مشکل.

ArashMiniStar
04-07-2015, 19:42
آره خط شما مشکلی نداره ، سرعت دانلود شما به 1.6 mb/s هم می رسه بدون مشکل.
اقا شرمنده این آپلود باید همینجوری پایین باشه؟ تست هم میگیرم خیلی پایینه

Line Rate - Upstream (Kbps):
359

Line Rate - Downstream (Kbps):
14909

ruzbeh1
05-07-2015, 11:07
اقا شرمنده این آپلود باید همینجوری پایین باشه؟ تست هم میگیرم خیلی پایینه

359

14909

نه این آپلود پایینه ، یک بار مودم خودتونو خاموش روشن کنید.دان استریم تو عصر انتقال اتوماتیکی تنظیم می شه

ArashMiniStar
05-07-2015, 13:12
نه این آپلود پایینه ، یک بار مودم خودتونو خاموش روشن کنید.دان استریم تو عصر انتقال اتوماتیکی تنظیم می شه
ریست هم کردم تهش 900 میشه آپلود

935

14829
\

EC Errors:
127
17942

این ارورا طبیعین؟ شما هم دارین؟ بعد مال من گه گاهی خودش ریست میشه یعنی چراغ dsl میره باز ثابت میشه
حتی مودم رو gdmt تنظیم کردم ک snr بیاد بالا اومد ولی بازم همونجا همین اتفاق افتاد خیلی هم رندومیه نمیدونم مشکل موقتیه یا نه سوال شده برام :n13:

ruzbeh1
06-07-2015, 11:46
ریست هم کردم تهش 900 میشه آپلود

935

14829
\

EC Errors:
127
17942

این ارورا طبیعین؟ شما هم دارین؟ بعد مال من گه گاهی خودش ریست میشه یعنی چراغ dsl میره باز ثابت میشه
حتی مودم رو gdmt تنظیم کردم ک snr بیاد بالا اومد ولی بازم همونجا همین اتفاق افتاد خیلی هم رندومیه نمیدونم مشکل موقتیه یا نه سوال شده برام :n13:

دیگه حداکثر آپلود همینه دیگه ، اگه لینک مودمتون قطع و وصل می شه زنگ بزنید پشتیبانی خط شما رو به جای 14 مگ ، دستی روی 12 مگ ببندن ، بعدش روی adsl2+ هم بزارید

djbehnam73
06-07-2015, 15:38
دیگه حداکثر آپلود همینه دیگه ، اگه لینک مودمتون قطع و وصل می شه زنگ بزنید پشتیبانی خط شما رو به جای 14 مگ ، دستی روی 12 مگ ببندن ، بعدش روی adsl2+ هم بزارید
اپلود این شرکت خوب نیست ؟ :n02:

ruzbeh1
06-07-2015, 20:39
اپلود این شرکت خوب نیست ؟ :n02:

دانلودشم خوب نیست :n05::n31:

khoodet
06-07-2015, 20:54
دانلودشم خوب نیست :n05::n31:
روی یکی از خطام عصر تلکام گرفتم ولی محدود شده به 6 مگ
هر چی به پشتیبانی هم زنگ زدم بالا نبرد:n27:

ruzbeh1
06-07-2015, 23:28
مشکل شما دوعلت می تونه داشته باشه ، یا پهنای باند مرکزتون 6 مگ هستش یا شرکت هنوز تجهیزات مرکزتونو 20 مگ نکرده.

djbehnam73
07-07-2015, 01:07
اقا حرف حسابشون چیه ؟
داری می ترسونی ما رو :n02:

khoodet
07-07-2015, 01:44
مشکل شما دوعلت می تونه داشته باشه ، یا پهنای باند مرکزتون 6 مگ هستش یا شرکت هنوز تجهیزات مرکزتونو 20 مگ نکرده.
فکر نکنم هیچ کدوم باشه
چونکه یکی ار رفیقام تو همین منطقه تا 18 مگ براش باز هست

اقا حرف حسابشون چیه ؟
داری می ترسونی ما رو :n02:
هیچی میگفت همینی هم که هست از سرت هم زیاده
میگفت قانونا سرعتت باید روی 128 باشه
گفتم دانشجو هستم
گفت باید بری نامه دانشگاه با مهر مدیریت بیاری که برای کارها تحقیقی نیاز به سرعت بالا داری:n03:
ترسیدم بیشتر گیر بدم سرعت بیار روی 128

djbehnam73
07-07-2015, 04:01
هیچی میگفت همینی هم که هست از سرت هم زیاده
میگفت قانونا سرعتت باید روی 128 باشه
گفتم دانشجو هستم
گفت باید بری نامه دانشگاه با مهر مدیریت بیاری که برای کارها تحقیقی نیاز به سرعت بالا داری:n03:
ترسیدم بیشتر گیر بدم سرعت بیار روی 128
یعنی انقدر عقب مونده هست این شرکت ؟:n04:

khoodet
07-07-2015, 04:48
یعنی انقدر عقب مونده هست این شرکت ؟:n04:
اره حتی تو پنلش هم همون صفحه اول نوشته که لازم برای بالاتر از 128 مدارک بیاری
کلا شرکت بی در و پیکری پشتیانیش به شدت ضعیفه
کلا اگر اعتراض کنی به سرعت دو تا جواب دارند یکی اینکه باید مدارک بیاری اینم حل بشه بعدش میگه سرعتت برای 2 مگ باید 32 باشه و بیشتر از اون ما تعهدی نداریم:n27:
شبانه اش هم برای من الان روی 200 تاست

lamp23
07-07-2015, 04:54
اره حتی تو پنلش هم همون صفحه اول نوشته که لازم برای بالاتر از 128 مدارک بیاری
کلا شرکت بی در و پیکری پشتیانیش به شدت ضعیفه
کلا اگر اعتراض کنی به سرعت دو تا جواب دارند یکی اینکه باید مدارک بیاری اینم حل بشه بعدش میگه سرعتت برای 2 مگ باید 32 باشه و بیشتر از اون ما تعهدی نداریم:n27:
شبانه اش هم برای من الان روی 200 تاست

یعنی واسه 128 سرعت باید 2 کیلوبایت بر ثانیه باشه :n02: خوب طرف میره دیال آپ استفاده میکنه سرعتش به 6 -7 میرسه :n09:

khoodet
07-07-2015, 05:03
یعنی واسه 128 سرعت باید 2 کیلوبایت بر ثانیه باشه :n02: خوب طرف میره دیال آپ استفاده میکنه سرعتش به 6 -7 میرسه :n09:
حرفشون قانونی هست چی میشه گفت
من تو 195 ازشون شکایت کردم اینترنتم قطع کردندگفتن یا مدارک میاری یا کلا خطت رو جمع آوری میکنیم من گفتم بابا غلط کردیم همون 6 مگ بسه:n02:
کلا شرکتش یک 10 سال مثل اینکه عقبه از شرکت های دیگه:n02:

ArashMiniStar
07-07-2015, 08:03
من تو 195 ازشون شکایت کردم اینترنتم قطع کردندگفتن یا مدارک میاری یا کلا خطت رو جمع آوری میکنیم من گفتم بابا غلط کردیم همون 6 مگ بسه:n02:
شما طرحت چیه؟ ی زنگ بزن با ی شماره ناشناس ب نمایندگی بگو میخوام اینترنت بگیرم بذار از طرحاش بگه طرف بعد ببین یکیه با اون چیزی ک الان داری[emoji14]

khoodet
07-07-2015, 08:14
شما طرحت چیه؟ ی زنگ بزن با ی شماره ناشناس ب نمایندگی بگو میخوام اینترنت بگیرم بذار از طرحاش بگه طرف بعد ببین یکیه با اون چیزی ک الان داری[emoji14]
طرحم کمبو هست
قبل اینکه بگیرم بهشون زنگ زدم و گفت خطت هر چقدر بکشه میزارم
ولی بعدش دبه کرد و قبول نکرد
من حتی صدای ضبط شدش رو گذاشتم تو 195 ولی هیچ کاری نکردند که هیچ در کمال پرویی خطم قطع کردند
زنگ زدم به 195 بهشون گفتم اینترنتم قطع کردند طرف گفت خوب حق دارند باید به همون 6 مگ راضی میشدی:n04:
دیگه هیچی با هزار منت کشی اینترنتم وصل کردند با همون سرعت 6 مگ
اینم یک برگ زرینی دیگه از 195 سامانه حمایت از دزدها:n02:

ArashMiniStar
07-07-2015, 10:08
طرحم کمبو هست
قبل اینکه بگیرم بهشون زنگ زدم و گفت خطت هر چقدر بکشه میزارم
ولی بعدش دبه کرد و قبول نکرد
من حتی صدای ضبط شدش رو گذاشتم تو 195 ولی هیچ کاری نکردند که هیچ در کمال پرویی خطم قطع کردند
زنگ زدم به 195 بهشون گفتم اینترنتم قطع کردند طرف گفت خوب حق دارند باید به همون 6 مگ راضی میشدی:n04:
دیگه هیچی با هزار منت کشی اینترنتم وصل کردند با همون سرعت 6 مگ
اینم یک برگ زرینی دیگه از 195 سامانه حمایت از دزدها:n02:
این موضوع قطع کردن اینترنت دیگ اخرشه[emoji3] مراتب مشتری مداری هم گذروندن[emoji14]شما نتت تموم شد بگو خط ت رو جمع کنن
بنظر من این شرکت نه ک کوچیک هست بی در پیکره یکی مث من راضیه یکی مث شما باهاش اونجوری رفتار میکنن
گرچه اگه منم مثل شما میشدم میرفتم نمایندگی از حلقومشون میکشیدم[emoji37]
این 6 مگ هم ک بستن باید با idm حدود600 700 کیلوبایتی حداقل بده اگه نده ینی از طرف اونا محدود شده (از این 6 مگه نیست)
حالا یا از اکانتیگ محدود شده یا کشش سرعت بالا نداره منطقه
کلا خیلی عجیبه موضوع
فکرشو نمیکردم 195 اینقدر وقیحانه دفاع کنه
البته قبلنم تو تاپیک مخابرات گفتم ک کارشونه اینه ی جوابی بدم سر تهشو ب هم بیارن هر مدرکی بذاری هم ج قبلی میگیری :|

djbehnam73
07-07-2015, 17:08
نه بابا :n04::n08::n02:
من بودم 100 تا فوش توی 195 می نوشتم و میگفتم تخلیه کنید
مشتری مداری بلد نیستن دیگه
.

>>>>> قبول کن یکی مثل بهنام باید بیاد با هاشون حرف بزنه که حالیشون بشه <<<<<<<

تاره من با پارس انلاین اونطوری صحبت کرده بودم و بهم گفتن بهت پول میدیم تو فقط تخلیه کن :n02:

khoodet
07-07-2015, 19:18
این موضوع قطع کردن اینترنت دیگ اخرشه[emoji3] مراتب مشتری مداری هم گذروندن[emoji14]شما نتت تموم شد بگو خط ت رو جمع کنن
بنظر من این شرکت نه ک کوچیک هست بی در پیکره یکی مث من راضیه یکی مث شما باهاش اونجوری رفتار میکنن
گرچه اگه منم مثل شما میشدم میرفتم نمایندگی از حلقومشون میکشیدم[emoji37]
این 6 مگ هم ک بستن باید با idm حدود600 700 کیلوبایتی حداقل بده اگه نده ینی از طرف اونا محدود شده (از این 6 مگه نیست)
حالا یا از اکانتیگ محدود شده یا کشش سرعت بالا نداره منطقه
کلا خیلی عجیبه موضوع
فکرشو نمیکردم 195 اینقدر وقیحانه دفاع کنه
البته قبلنم تو تاپیک مخابرات گفتم ک کارشونه اینه ی جوابی بدم سر تهشو ب هم بیارن هر مدرکی بذاری هم ج قبلی میگیری :|
اره تو همین فکرم احتمالا همین روزا تخلیه کنم
اما جالب انصافا من با مسوول شکایت تنظیم مقررات مرکزی که تو اصفهان هست مستقیم صحبت کردم اون از شرکت تندتر بود
میگفت قانونا باید بهت 128 بدند بیشتر از اون دارند بهت لطف میکنند سرت تو کار خودت باشه و بی خیال باش:n04:

نه بابا :n04::n08::n02:
من بودم 100 تا فوش توی 195 می نوشتم و میگفتم تخلیه کنید
مشتری مداری بلد نیستن دیگه
.

>>>>> قبول کن یکی مثل بهنام باید بیاد با هاشون حرف بزنه که حالیشون بشه <<<<<<<

تاره من با پارس انلاین اونطوری صحبت کرده بودم و بهم گفتن بهت پول میدیم تو فقط تخلیه کن :n02:

بابا بهنام به جان خودم تو هم حریفشون نمیشی اصلا اعجوبه هایی هستند:n02:
پارس حداقل یک خورده شعور داشت ولی اینا ااگر شکایت کنی یا اینترنت و رو قطع میکنه خودشون بدون اجازه جمع آوری میکنند یا محدود میکنه به 128
حالا هر چی میخوایی تو 195 شکایت کن هیچی فایده ای نداره

djbehnam73
08-07-2015, 16:33
بابا بهنام به جان خودم تو هم حریفشون نمیشی اصلا اعجوبه هایی هستند:n02:
پارس حداقل یک خورده شعور داشت ولی اینا ااگر شکایت کنی یا اینترنت و رو قطع میکنه خودشون بدون اجازه جمع آوری میکنند یا محدود میکنه به 128
حالا هر چی میخوایی تو 195 شکایت کن هیچی فایده ای نداره
اینا سیاست نیستا
این کار ها بر اثر بی عقلیه
مثلا جدیدن دیدی ، طرف 2 برابر یارو ولی میره از طرف کتک میخوره و تو فکر می کنی یارو چقدر دیوانه هست در صورتی که اون طرف سیاست داره ، چون فرداش میره از طرف دیه می گیره ، مثلا یه دماغ با 2 ملیون درست میشه ولی طرف میره 12 ملیون از یارو دیه می گیره
این زرنگ بودنه ، الان پارس هر کاری میکنه که تو تخلیه نکنی ولی این دیوانه ها میگن که بیا شرکت ما برو بیرون :n02:

Danie1
13-07-2015, 21:07
دوستاني كه از اين شركت اينترنت دارن، ميشه بي زحمت يك شرح حال كلي از اين شركت بدين؟
من كه زنگ زدم گفت مداركي نياز نداره براي سرعت بالا، ولي گفت براي اينترنت شبونه، بصرفه تر اينه كه من 2مگ رو بخرم كه شبا باز باشه دانلود برام.
ولي كلاً قيمتاشون بالاست نسبت به هاي وب كه الان دارم، البته اگه پينگ و شبانشون بهتر از هاي وب باشه حتماً ميرم.
ممنون ميشم راهنماييم كنين

mr_prince
15-07-2015, 17:54
دوستاني كه از اين شركت اينترنت دارن، ميشه بي زحمت يك شرح حال كلي از اين شركت بدين؟
من كه زنگ زدم گفت مداركي نياز نداره براي سرعت بالا، ولي گفت براي اينترنت شبونه، بصرفه تر اينه كه من 2مگ رو بخرم كه شبا باز باشه دانلود برام.
ولي كلاً قيمتاشون بالاست نسبت به هاي وب كه الان دارم، البته اگه پينگ و شبانشون بهتر از هاي وب باشه حتماً ميرم.
ممنون ميشم راهنماييم كنين

منم حدودن سوالم همینه پینگ این شرکت چطوره؟ سرعت هاش رو رو چند میبنده و در شبانه روز یکیه؟
خیلی ممنون میشم جواب بدین

abc2
23-07-2015, 18:07
دوستان از سرویس 1 مگ و 2 مگ راضی هستن سرعت چقدره ؟
سرعت شبانه چطوره ؟ 3-7 هست ساعت رایگان درسته ؟ ممنون

abc2
23-07-2015, 18:09
دوستان از سرویس 1 مگ و 2 مگ راضی هستن سرعت چطوره ؟ قطعی نداره ؟
شبانش چطوره سرعتش ؟ 3-7 هست تایم رایگان ؟ ممنون

koroshn123
10-08-2015, 00:04
سلام دوساله عصر تلکام دارم . همیشه طرح 128 شش ماهه 30 گیگ میزدم. سرعت روزانه و شبانه فیکس 8مگ میداد با کمترین قطعی و نوسان. الان یک ماهه سرعت روزانه شده 70 کیلوبایت (ماکسیمم) و شبانه هم همینطور . کسی میدونه قضیه چیه چرا محدود شده ؟ باید از این ببعد سرعت بالاتر طرح بخرم ؟؟ خطم هم مشکلی نداره مرکز تلفن مطهری تهران هستم

Danie1
12-08-2015, 15:02
سلام
من از این شرکت درخواست رانژه دادم، الان یک هفته شده وصل نشده هنوز، همین اول کاری ضدحال رو زدن بهم، بریم جلو ببینیم چی میشه، خبرشو میدم هرجوری بود سرویسشون

djbehnam73
13-08-2015, 19:09
سلام
من از این شرکت درخواست رانژه دادم، الان یک هفته شده وصل نشده هنوز، همین اول کاری ضدحال رو زدن بهم، بریم جلو ببینیم چی میشه، خبرشو میدم هرجوری بود سرویسشون
اقا واسه منم همین بونه ها رو اوردن
وصل شد خبرم کن کارت دارم

ArashMiniStar
13-08-2015, 19:18
اقا واسه منم همین بونه ها رو اوردن
وصل شد خبرم کن کارت دارم
اقا راسته مخابرات رانژه میکنه خود عصر تلکام حق نداره بره رانژه کنه!؟ برای من میگفتن قرار داد 3 روزه داریم ک باید رانژه بشیم ولی برای ما تلفونمون قطع شد بعد 1 هفته تماس با عصر تلکام و 117 (خرابی تلفن)، نمایندگی عصر تلکام گفت زنگ بزنید بگین اشتباه رانژه کردن و خودشون رانژه میکنن زنگ زدم 117 همینو گفتم سر چند ساعت درست شد!'
واقعا جای تاسف داره برای مخابرات ک یه هفته مارو پیچوندن اشکال از خودشون بود

djbehnam73
13-08-2015, 19:55
اقا راسته مخابرات رانژه میکنه خود عصر تلکام حق نداره بره رانژه کنه!؟ برای من میگفتن قرار داد 3 روزه داریم ک باید رانژه بشیم ولی برای ما تلفونمون قطع شد بعد 1 هفته تماس با عصر تلکام و 117 (خرابی تلفن)، نمایندگی عصر تلکام گفت زنگ بزنید بگین اشتباه رانژه کردن و خودشون رانژه میکنن زنگ زدم 117 همینو گفتم سر چند ساعت درست شد!'
واقعا جای تاسف داره برای مخابرات ک یه هفته مارو پیچوندن اشکال از خودشون بود
اینا درخواست رو میدن به مخابرات ، مخابرات هم کارشو انجام میده ( تو اون موقعیت هیچ شرکتی نمی تونه دخالت داشته باشه )
یکی از گیج ترین اپراتور هایی که دیدم همین عصر تلکام بود
واسه وصل کردن سرویس من 2 هفته طول کشید + اینکه پول رو قبلش واریز کردم

ArashMiniStar
13-08-2015, 21:37
اینا درخواست رو میدن به مخابرات ، مخابرات هم کارشو انجام میده ( تو اون موقعیت هیچ شرکتی نمی تونه دخالت داشته باشه )
یکی از گیج ترین اپراتور هایی که دیدم همین عصر تلکام بود
واسه وصل کردن سرویس من 2 هفته طول کشید + اینکه پول رو قبلش واریز کردم
از من ک پول نگرفتن قبل وصل شدن بعدش کارت ب کارت کردم رمز گرفتم

Danie1
14-08-2015, 09:10
سلام خدمت شما دوستاي گل
ديروز وصل شد براي من! اونقدر زنگ زدم اونجا كچل شده بودن! از من هم پول كل سرويس رو گرفتن، شايد اين باعث ميشه كار كندتر انجام بشه.
در مورد سرويس من 512 - 10گيگ-1ماهه گرفتم، سرعتش توي مودم روي 14 مگ بسته شده، ولي چيزي كه به من ميده تا 1مگ بيشتر نيست، من خودم به شخصه موافق اين حركت نيستم، چون اس ان آر رو كاهش ميده و نويز ميره بالا، در صورتي كه من از اون سرعت استفاده اي نمي كنم. در مورد قيمتش بگم كه از هاي وب كه داشتم خيلي بيشتره، ولي از طرفي پينگ واقعاً خوبي داره، گوگل صبح جمعه 107 هست پينگش.
پنل كاربريش خيلي ساده و شلخته هست، از پارس آنلاين و هاي وب خيلي داغون تره، يكي ديگه از مواردي كه كاربر پسند نيست، ظرفيت 5گيگ و صعود بعديش تا ظرفيت 10گيگ هست، يعني براي كاربراي معمولي مثل من 8گيگ نداره، و در كنارش، اين ظرفيت اضافي به ماه بعد منتقل نميشه كه من 1ماه 10گيگ بخرم، ماه بعدي 5گيگ.
در كل فعلاً نسبت به هاي وب خيلي ازش راضي ترم، چون سرويس پايدار و پرسرعتي ارائه داده.
شايد اين نقاط ضعفي كه بزرگترينشون قيمت بالاي عصرتلكام هست باعث شده يوزر كم داشته باشه و سرعت بالا باشه.

سئوالي دارين بگين من در خدمتم

aminkhan2014
14-08-2015, 11:43
دوستان شما عصر تلکام را پیشنهاد میدهین؟
شبانه رایگان داره؟سرعتش برای سرویس 512 و 1مگ چنده؟شبانه برای تمام سرویسها هست یا سرویسهای خاص؟

Danie1
14-08-2015, 12:00
در مورد شبانه توي سايتشون هيچي نميبيني، خودشون ميگن 3-7، الان هم زنگ زدم،
512 شبانه 64كيلوبايت دانلود داره
1مگ شبانه 128كيلوبايت دانلود داره
2مگ شبانه معلوم نيست چقدر داره، اونا باز ميزارن، خودم امتحان نكردم چقدر ولي گرفتم اين سرويس رو حتماً ميگم بهتون.

aminkhan2014
14-08-2015, 13:16
چطوری پسر ؟
خیلی وقت هست ندیدیمت

آخر شما از پارس زدی بیرون؟؟؟از کجا گرفتین؟عصر تلکام یا چیز دیگه؟

djbehnam73
14-08-2015, 15:13
آخر شما از پارس زدی بیرون؟؟؟از کجا گرفتین؟عصر تلکام یا چیز دیگه؟
اره از پارس تخلیه کردم
اومدم عصر تلکام

سلام خدمت شما دوستاي گل
ديروز وصل شد براي من! اونقدر زنگ زدم اونجا كچل شده بودن! از من هم پول كل سرويس رو گرفتن، شايد اين باعث ميشه كار كندتر انجام بشه.
در مورد سرويس من 512 - 10گيگ-1ماهه گرفتم، سرعتش توي مودم روي 14 مگ بسته شده، ولي چيزي كه به من ميده تا 1مگ بيشتر نيست، من خودم به شخصه موافق اين حركت نيستم، چون اس ان آر رو كاهش ميده و نويز ميره بالا، در صورتي كه من از اون سرعت استفاده اي نمي كنم. در مورد قيمتش بگم كه از هاي وب كه داشتم خيلي بيشتره، ولي از طرفي پينگ واقعاً خوبي داره، گوگل صبح جمعه 107 هست پينگش.
پنل كاربريش خيلي ساده و شلخته هست، از پارس آنلاين و هاي وب خيلي داغون تره، يكي ديگه از مواردي كه كاربر پسند نيست، ظرفيت 5گيگ و صعود بعديش تا ظرفيت 10گيگ هست، يعني براي كاربراي معمولي مثل من 8گيگ نداره، و در كنارش، اين ظرفيت اضافي به ماه بعد منتقل نميشه كه من 1ماه 10گيگ بخرم، ماه بعدي 5گيگ.
در كل فعلاً نسبت به هاي وب خيلي ازش راضي ترم، چون سرويس پايدار و پرسرعتي ارائه داده.
شايد اين نقاط ضعفي كه بزرگترينشون قيمت بالاي عصرتلكام هست باعث شده يوزر كم داشته باشه و سرعت بالا باشه.

سئوالي دارين بگين من در خدمتم
پینگش عالیه
واسه من 9 فیکس
من بهشون میگم واسه من رو بالا ببندید چون خطم میکشه ولی میگن دست ما نیست
شما اگه واست نویز میفته بگو پایین تر ببندن

sleeplessness
14-08-2015, 15:18
دوستان چه سرویسی گرفتید؟

djbehnam73
14-08-2015, 15:27
دوستان چه سرویسی گرفتید؟
عصرتلکام سرویس 2 مگ 1 ماه با حجم 5 گیگ

Danie1
15-08-2015, 18:18
سلام خدمت همگي شما عزيزان
من سرويس رو ارتقا دادم و به 2مگ بردم.
اول اينكه سرويس تا 14مگ باز هست، و ميگن كه خط من نميكشه بيشتر از 8 مگ كه من زياد موافق اين حرف نيست چون اس ان آر من الان روي 15 هست و كاملاً ميكشه.
در مورد دانلود، الان تا نزديك 1.2 مگ در ثانيه ميره، ولي از طرفي پينگ بالا رفته و سرعت پاسخگويي اينترنت به درخواست هايي كه ميدم كاهش پيدا كرده.
يك مشكل اساسي كه اينجا وجود داره اينه كه اگر من بخوام پهناي باند رو برام مثلاً بيارن تا 8مگ نميتونن چنين كاري بكنن، سطح دسترسيشون مثل بعضي از آي اس پي ها مثل پارس آنلاين نيست كه برات هر چقدر كه مي خواي بالا پايين كنن پناي باند رو و اين مشكل ايجاد مي كنه، و من دو تا انتخاب دارم، يا سرعت بالا و پينگ بد، يا سرعت پايين در حد 2مگ و پينگ خوب، وسط نداره متاسفانه.
در كل هنوز راضي هستم و شبانه رو تست مي كنم خبرش رو ميدم بهتون

WraithMaster
20-08-2015, 12:06
سلام دوستان.
کسی هست سمت مرکز مخابرات نبوت سرویس داشته باشه از این شرکت؟
بیشتر برا بازی انلاین اینترنت استفاده میکنم و واسه همین پینگ خوب و استیبل مهمه برام. پینگ عصر انتقال چجوریه؟ شبا بالا میره آیا؟!

- - - Updated - - -

سلام دوستان.
بیشتر برا بازی انلاین اینترنت استفاده میکنم و واسه همین پینگ خوب و استیبل مهمه برام. پینگ عصر انتقال چجوریه؟ شبا بالا میره آیا؟!

djbehnam73
22-08-2015, 14:48
سلام دوستان.
بستگی داره
الان برای یکی از دوستان سرعتش روی 20 مگ ولی برای من روی 14 مگ
از طرفی هم من پینگ 9 و ایشون پینگش 35

WraithMaster
22-08-2015, 15:21
بستگی داره
الان برای یکی از دوستان سرعتش روی 20 مگ ولی برای من روی 14 مگ
از طرفی هم من پینگ 9 و ایشون پینگش 35

در کل راضی هستین از اینترنتش؟
اگه لطف کنید یک پینگ با 8.8.8.8 این جا بذارین خیلی ممنون میشم :)

djbehnam73
24-08-2015, 13:59
در کل راضی هستین از اینترنتش؟
اگه لطف کنید یک پینگ با 8.8.8.8 این جا بذارین خیلی ممنون میشم :)
اره راضی هستم ولی پارس انلاین از این بهتر میشد اگه شبانه داشت
@lamp23 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
داداش رضا خوبه ؟

ruzbeh1
24-08-2015, 19:13
@lamp23 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
داداش رضا خوبه ؟

پینگ 8.8.8.8 من بهتره :n09:

lamp23
24-08-2015, 23:46
داداش رضا خوبه ؟

آره خوبه بد نیست سرعت هم راضی کنندست :n16:

aminkhan2014
30-08-2015, 12:09
دوستان نظرتون در مورد کیفیت خط چیه؟ پیشنهادی جهت افزایش سرعت و ..ندارین؟

amin_v30
30-08-2015, 17:36
سلام خدمت همگي شما عزيزان
من سرويس رو ارتقا دادم و به 2مگ بردم.
اول اينكه سرويس تا 14مگ باز هست، و ميگن كه خط من نميكشه بيشتر از 8 مگ كه من زياد موافق اين حرف نيست چون اس ان آر من الان روي 15 هست و كاملاً ميكشه.
در مورد دانلود، الان تا نزديك 1.2 مگ در ثانيه ميره، ولي از طرفي پينگ بالا رفته و سرعت پاسخگويي اينترنت به درخواست هايي كه ميدم كاهش پيدا كرده.
يك مشكل اساسي كه اينجا وجود داره اينه كه اگر من بخوام پهناي باند رو برام مثلاً بيارن تا 8مگ نميتونن چنين كاري بكنن، سطح دسترسيشون مثل بعضي از آي اس پي ها مثل پارس آنلاين نيست كه برات هر چقدر كه مي خواي بالا پايين كنن پناي باند رو و اين مشكل ايجاد مي كنه، و من دو تا انتخاب دارم، يا سرعت بالا و پينگ بد، يا سرعت پايين در حد 2مگ و پينگ خوب، وسط نداره متاسفانه.
در كل هنوز راضي هستم و شبانه رو تست مي كنم خبرش رو ميدم بهتون
اقا شبانه سرویس 2 مگ چقد شد سرعت؟

djbehnam73
30-08-2015, 19:13

بیخیال افزایش سرعتت بشو چون اینها نمی تونن پهنای باند رو مثل شرکت های دیگه برات باز بزارن
پینگت هم نسبت به بقیه بالاست

اقا شبانه سرویس 2 مگ چقد شد سرعت؟
از بعضی سرور ها روی 300 کیلوبایت و روی بعضی از سرور ها روی 1.2 مگ

lamp23
30-08-2015, 23:54

ماکزیمم خطت تا 10 مگ میکشه که تا نزدیک 9 مگ لینک گرفتی احتمالا خطت روی 10 مگ یا بیشتر بسته شده ولی بخاطر نویز با ریت 8756 کیلوبیت وصل شده
دلیلش هم زیاد بودن Attenuation یا همون نویز هست که میتونه از سیم کشی داخلی یا کیفیت بد DSLAM های مرکز مخابراتی باشه
میتونی modulation های مختلف رو امتحان کنی شاید روی یکیشون نویز کمتر بود پیشنهاد من G.dmt هست

navid_fo
31-08-2015, 00:05

سلام برو بچ
شما شبانه رایگان وضعیت چی میگه؟
پشت سره هم دانلود توی یک ماه هر شب چند گیگ میشه میانگین؟

- - - Updated - - -

سلام برو بچ
شما شبانه رایگان وضعیت چی میگه؟
پشت سره هم دانلود توی یک ماه هر شب چند گیگ میشه میانگین؟

joyful
01-09-2015, 13:07
دروود دوستان
من هم مثل خیلی از رفقا سوال مشابه دارم
وضعیت دانلود شبانه در حال حاضر چطوره چون تازه تخلیه کردم مخابرات رو میخام بدونم برای دانلود شبانه رایگان چه سرعتی میده؟؟؟
و ایا محدودیتی برای حجم یا سرعت شبانه داره؟؟؟
دمتون گرم ممنون میشم زودتر راهنمایی کنید که منم زودتر بگیرم

- - - Updated - - -

دروود دوستان
وضعیت دانلود شبانه در حال حاضر چطوره چون تازه تخلیه کردم مخابرات رو میخام بدونم برای دانلود شبانه رایگان چه سرعتی میده؟؟؟

navid_fo
01-09-2015, 13:15
دروود دوستان

- - - Updated - - -

دروود دوستان
سلام
من وضعیتم روی شاتل خوفه ولی نه حالت عادی با دست کارشش
اینم دنباله کار های دانلود شبانه نویییید:n10::n09::n02:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از بقیه دوستان هم دعوت می کنم بیان بگن چه قد شبانه دانلود دارن چند در میاد گییگی براشون

ruzbeh1
01-09-2015, 15:41
عصرتلکام سرویس 2 مگ 1 ماه با حجم 5 گیگ
رفتم رو دان استریم 21 مگ ، می گم مرکز ما اینا چقدر پهنای باند دارن :n09:

4l1r3z4
01-09-2015, 16:51

حالا واقعا سرعت دانلودتم رو 21 مگه یا نه فقط rate رو 21000 عه ولی سرعت دانلود در حد 16 مگ؟!!

ruzbeh1
01-09-2015, 18:01
حالا واقعا سرعت دانلودتم رو 21 مگه یا نه فقط rate رو 21000 عه ولی سرعت دانلود در حد 16 مگ؟!!
سرعت دانلودی که من با دانلود منیجر گرفتم آخرش 2.3 مگابایت در ثانیه بود که شرکت گفته مرکز ما به زودی بالاتر هم می شه.

4l1r3z4
01-09-2015, 18:23
سرعت دانلودی که من با دانلود منیجر گرفتم آخرش 2.3 مگابایت در ثانیه بود که شرکت گفته مرکز ما به زودی بالاتر هم می شه.

منظورم اینه که سرعت ثابتت با idm رو چنده؟! ( بدون بالا و پایین شدنا ) :n06:

ruzbeh1
01-09-2015, 18:55
منظورم اینه که سرعت ثابتت با idm رو چنده؟! ( بدون بالا و پایین شدنا ) :n06:
آقای داتکی ثابت که نمی مونه،dedicatet نیستم که ، بین 1.8 تا 2.3 می چرخه :n02:

4l1r3z4
01-09-2015, 19:14
آقای داتکی ثابت که نمی مونه،dedicatet نیستم که ، بین 1.8 تا 2.3 می چرخه :n02:

دکتر تو اصن نمیگیری من دارم چی میگم !!!! من نگفتم که حداقل و حداکثر سرعتت چنده!!! گفتم ثابت منظورم اینه که مثلا منی که آسیاتک دارم سرعتم همیشه در 90% تایم ها رو 1340 عه ( حالا 30-40 تا بالا پایین میره که این به قول خودت واسه اینه که dedicate نیست! ) نه اینکه یکی بیاد ازم بپرسه بگم که سرعتم بین 800 تا 1300 بالا پایین میشه!!! اینجوری که به درد نمیخوره ، ثبات نداره!
حالا تو اگه سرعت با ثبات و پایدار داری ، بگو رو چنده ، در غیر این صورت که معلومه عصر تلکام فقط اومده rate رو عددی بالا برده ولی در واقعیت...!!!

ruzbeh1
01-09-2015, 19:33
دکتر تو اصن نمیگیری من دارم چی میگم !!!! من نگفتم که حداقل و حداکثر سرعتت چنده!!! گفتم ثابت منظورم اینه که مثلا منی که آسیاتک دارم سرعتم همیشه در 90% تایم ها رو 1340 عه ( حالا 30-40 تا بالا پایین میره که این به قول خودت واسه اینه که dedicate نیست! ) نه اینکه یکی بیاد ازم بپرسه بگم که سرعتم بین 800 تا 1300 بالا پایین میشه!!! اینجوری که به درد نمیخوره ، ثبات نداره!
حالا تو اگه سرعت با ثبات و پایدار داری ، بگو رو چنده ، در غیر این صورت که معلومه عصر تلکام فقط اومده rate رو عددی بالا برده ولی در واقعیت...!!!
عصر انتقال اصلا" خوب نیست :n09: همون داتک و آسیاتک عالی هستن :n02:

Danie1
02-09-2015, 09:39
یک مورد رو درباره عصر تلکام بگم، مشکل خیلی بزرگی هست، این مورد رو اکثر کسانی که اینترنت از مخابرات داشتن هم تجربه کردن. سایت ها رو باز نمی کنه توی اولین درخواست، یعنی انگار اصلاً موجودیت نداره، بعد دوباره رفرش می کنی میبینی باز میشه، البته بعضی وقت ها کلاً باز نمی کنه برای چند دقیقه یا حدود یک ساعت. مثلاً بازی Boom Beach میبینین یک ربع وصل نمیشه به سرور. این مشکل خیلی بزرگیه

WraithMaster
03-09-2015, 11:14
یک مورد رو درباره عصر تلکام بگم، مشکل خیلی بزرگی هست، این مورد رو اکثر کسانی که اینترنت از مخابرات داشتن هم تجربه کردن. سایت ها رو باز نمی کنه توی اولین درخواست، یعنی انگار اصلاً موجودیت نداره، بعد دوباره رفرش می کنی میبینی باز میشه، البته بعضی وقت ها کلاً باز نمی کنه برای چند دقیقه یا حدود یک ساعت. مثلاً بازی Boom Beach میبینین یک ربع وصل نمیشه به سرور. این مشکل خیلی بزرگیه

یعنی باری وصل شدن به سرور بازی ها هم مشکل داره؟
من تصمیمم تقریبا قطعی بود برا اومدن به عصر تلکام ولی شما که گفتی ترسیدم یه ذره چون بیشتر برا WoW بازی کردن نیاز دارم!
کلا با بازی ها مشکل داره؟؟

aminkhan2014
03-09-2015, 14:51

دقیقا منم همین مشکل را دارم،دلیلش چیه؟اینترانت و... نیست؟
ولی یک مزیت نسبت به پارس آنلاین برای من داره،اونم اینه که تا حالا به محضی که مودم را روشن کردم،اینترنت وصل شده ولی پارس آنلاین معلوم نبود عشقی بود یک دفعه سریع وصل میشد یک دفعه هم نیم ساعت یک ساعت طول میکشید تا وصل بشه

aminkhan2014
03-09-2015, 15:45
ماکزیمم خطت تا 10 مگ میکشه که تا نزدیک 9 مگ لینک گرفتی احتمالا خطت روی 10 مگ یا بیشتر بسته شده ولی بخاطر نویز با ریت 8756 کیلوبیت وصل شده
دلیلش هم زیاد بودن Attenuation یا همون نویز هست که میتونه از سیم کشی داخلی یا کیفیت بد DSLAM های مرکز مخابراتی باشه
میتونی modulation های مختلف رو امتحان کنی شاید روی یکیشون نویز کمتر بود پیشنهاد من G.dmt هست

modulation که انتخاب شده بود قبلا چند مورد بود که من فقط G.dmt را انتخاب کردم و چک باکس بقیه را حذف کردم ولی بنظرم زیاد فرق خاصی نکرد وپینگ هم فرقی نکرد
کار دیگه ای میشه کرد؟
قبل تغیر مودل

بعد تغییر

lamp23
03-09-2015, 18:17
modulation که انتخاب شده بود قبلا چند مورد بود که من فقط G.dmt را انتخاب کردم و چک باکس بقیه را حذف کردم ولی بنظرم زیاد فرق خاصی نکرد وپینگ هم فرقی نکرد
کار دیگه ای میشه کرد؟
قبل تغیر مودل

بعد تغییر
کار دیگه اینه که خط از دم در بررسی بشه البته به نظر من نیازی نیست آخه الان تا 8-9 مگ داری میگیری
پینگ ربطی به ریت خط نداره و به خود شرکت ارائه دهنده سرویس مربوط میشه اگر پشتیبانی اینو بت گفته میخواسته بپیچونه

Danie1
04-09-2015, 14:14
یعنی باری وصل شدن به سرور بازی ها هم مشکل داره؟
من تصمیمم تقریبا قطعی بود برا اومدن به عصر تلکام ولی شما که گفتی ترسیدم یه ذره چون بیشتر برا WoW بازی کردن نیاز دارم!
کلا با بازی ها مشکل داره؟؟
والا شايد هم بخاطر سرعت بالا بودنشه، الان براي تا 10 مگ بازه، يكم صبر كن براي ماه بعدي 2مگ ميگيرم بهت ميگم روي اون چطوريه
در مورد بازي، من فقط strife بازي مي كنم هر از گاهي كه از 6 بار اون فقط يكي دو بار كامل ديسكانكت شد. افتادم بيرون ريكانكت كردم

aminkhan2014
06-09-2015, 05:43
برای من امروز صبح اینطور شده!!چرا اینقدر افتضاح!!بقیه دوستان کیفیت چطور بوده؟

abc2
06-09-2015, 08:32
اصلا حال نکردم خیلی مشکل داره این ISP . قطعی های مکرر داره شاید در روز من 20 30 مرتبه اینترنتم قطع میشه اصن معلوم نیس چرا همچین مشکلی نداشتم من البته قطعی ها 1 دقیقه ای هستن ولی اصن جالب نیست اخر ماه خالی میکنم برم شاتل ببینم اونجا چه خبره :-|

aminkhan2014
06-09-2015, 18:28
از لحاظ پشتیبانی بنظرمنم مضخرفه،یک هفته بعد رانژه طول کشید که یوزرو وپسورد بهم بدهند!!!منم قبل اینکه یوزر و پسورد بدهند رفتم195 شکایت زدم که خط رانژه شده و اینها بهم مشخصات نمیدهند،فرداش و پس فرداش بهم تماس گرفتند و گفتند اگر مشکل حل شده،برین شکایت را از سایت 195 حذف کنید!!!منم محلشون نگذاشتم وشکایت را دست نزدم!:n02::n08:!با شرکتهای نامرد باید اینطور رفتار کرد!!!:n25:

djbehnam73
07-09-2015, 16:57

کلا می خوای لج من رو در بیاری ؟ :n02:
اخه من نمی دونم ، این تهران که پایتخت ، پهنای باند اضافه نمی کنه ولی رفته اینهمه تو شهرستان پهنای باند اضافه کرده
مثل اینکه یه ساختمون درست کنی ، ستون های طبقه ی اول رو ضعیف بزنی و ستون طبقه ی اخر رو از اون محکم ها بزنی ، واقعن کارشون احمقیه

نه بابا ، واسه من الان روی 12 مگ ، در صورتی که پارس روی 16 مگ بود
میانگین سرعتمم روی 400 مگ
اسیاتک راضی هستی ؟
شبانه داره ؟

دقیقا منم همین مشکل را دارم،دلیلش چیه؟اینترانت و... نیست؟
ولی یک مزیت نسبت به پارس آنلاین برای من داره،اونم اینه که تا حالا به محضی که مودم را روشن کردم،اینترنت وصل شده ولی پارس آنلاین معلوم نبود عشقی بود یک دفعه سریع وصل میشد یک دفعه هم نیم ساعت یک ساعت طول میکشید تا وصل بشه
این فقط مزیتش همینه که سریع وصل میشه وگرنه ...

والا شايد هم بخاطر سرعت بالا بودنشه، الان براي تا 10 مگ بازه، يكم صبر كن براي ماه بعدي 2مگ ميگيرم بهت ميگم روي اون چطوريه
در مورد بازي، من فقط strife بازي مي كنم هر از گاهي كه از 6 بار اون فقط يكي دو بار كامل ديسكانكت شد. افتادم بيرون ريكانكت كردم
زیاد زور نزن ، برای منم همیطنوره

ruzbeh1
07-09-2015, 17:59
[QUOTE=djbehnam73;8705113]کلا می خوای لج من رو در بیاری ؟ :n02:
اخه من نمی دونم ، این تهران که پایتخت ، پهنای باند اضافه نمی کنه ولی رفته اینهمه تو شهرستان پهنای باند اضافه کرده
مثل اینکه یه ساختمون درست کنی ، ستون های طبقه ی اول رو ضعیف بزنی و ستون طبقه ی اخر رو از اون محکم ها بزنی ، واقعن کارشون احمقیه

آره دیگه ، چالوس و نوشهر هم که پایتخت بعدی شما تهرانیا هستش :n09:

Danie1
07-09-2015, 21:39
در مورد اوني كه صفحه قبل گفتم سايت ها رو باز نمي كنه، انگار اصلاً وجود نداشتن، اين مورد خيلي بدتر از قبل شده و حتي سايت هاي داخلي هم بايد با *** باز كنم! :n04:

4l1r3z4
08-09-2015, 01:50
نه بابا ، واسه من الان روی 12 مگ ، در صورتی که پارس روی 16 مگ بود
میانگین سرعتمم روی 400 مگ
اسیاتک راضی هستی ؟
شبانه داره ؟

آره راضیم ؛ فعلا تو این وضع و اوضاع ، سگش میرزه به شرکتای دیگه ( البته اگه چند وقت دیگه گند زده نشه )
حالا جالبیش اینجاست که همه میگن پینگ آسیاتک داغونه ولی من بهترین پینگو تو آسیاتک دارم!!!!
همون موقع که میخواستی پارسو تخلیه کنی ، بهت گفتم بیا آسیاتک ، گوش ندادی :n02:

gadogar13
08-09-2015, 10:45
سلام دوستان
کاربرد من گیمه
های وب دارم متاسفانه!!
این چند ماهه خیلی خیلی بد شده و پینگ و کیفیت خیلی افتضاحی پیدا کرده
عصر تلکام قبلا ها خوب بود پینگ و کیفیتش ولی الان که این دو سه صفحه آخر رو خوندم مثل اینکه این isp هم خیلی خراب شده
دوستان راضی هستین؟
واسه گیم چه isp بهتره؟

gadogar13
08-09-2015, 10:55
سلام دوستان
کاربرد من گیمه
های وب دارم متاسفانه!!
این چند ماهه خیلی خیلی بد شده و پینگ و کیفیت خیلی افتضاحی پیدا کرده
عصر تلکام قبلا ها خوب بود پینگ و کیفیتش ولی الان که این دو سه صفحه آخر رو خوندم مثل اینکه این isp هم خیلی خراب شده
دوستان راضی هستین؟
واسه گیم چه isp بهتره؟

Danie1
08-09-2015, 17:14
من هم قبلا از هاي وب سرويس داشتم، اون كه واقعاً داغونه!
به هر كي پيشنهاد دادم رفت هاي وب گرفت، الان شرمندش شدم و دارم مي گردم براي پورت خالي براش جاي ديگه بگيرم.
ثبات پينگ عصرتلكام خيلي بهتر از هاي وب هست، ولي اين مشكل رو كه بعضي صفحات رو اصلاً باز نمي كنه انگار وجود ندارن را داره كه واقعاً تجربه ي بديه!

taraneh_2002
10-09-2015, 12:59
یه سوال:
شبانه زیاد دانلود کنی سرعت محدود میشه؟

Danie1
12-09-2015, 09:56
یه سوال:
شبانه زیاد دانلود کنی سرعت محدود میشه؟

والا فکر می کنم همینطوره، چون من روزهای اول که 2مگ رو گرفتم 8گیگ دانلود شبانه ام بود، الان شده 3گیگ، باز دوستان دیگر هم که سرویس دارن بگن

djbehnam73
12-09-2015, 14:59
آره راضیم ؛ فعلا تو این وضع و اوضاع ، سگش میرزه به شرکتای دیگه ( البته اگه چند وقت دیگه گند زده نشه )
حالا جالبیش اینجاست که همه میگن پینگ آسیاتک داغونه ولی من بهترین پینگو تو آسیاتک دارم!!!!
همون موقع که میخواستی پارسو تخلیه کنی ، بهت گفتم بیا آسیاتک ، گوش ندادی :n02:
والا من ناراضی هم نیستم
از جزییاتش بگو و من رو تحریک کن :n02:

djbehnam73
12-09-2015, 15:03
والا فکر می کنم همینطوره، چون من روزهای اول که 2مگ رو گرفتم 8گیگ دانلود شبانه ام بود، الان شده 3گیگ، باز دوستان دیگر هم که سرویس دارن بگن
اگه از این ادرس سرعتتون خوب بود یعنی محدود نشدین
من روی اکثر سرور ها سرعتم پایینه ولی ریموت میکنم ، درست میشه

aminkhan2014
13-09-2015, 07:44
من هنوز در کف پینگ شما موندم!!!!واقعا چه حالی میکنی موقع وبگردی