PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی از دوستان حرفه ای جهت قفل

Ava UK
07-12-2009, 18:12
دوستان جستجو هم کردم اما چیز مشابهی پیدا نکردم. لطفا منو راهنمایی کنید.

موقعیتی برای من پیش اومده که میخوام بعضی از فایل های سنگینم رو قفل کنم. این فایل ها دارای حجم تقریبی 20 گیگابایت هستند و در داخل درایوی که 250 گیگ حجم داره قرار دارند. درخواستی که من دارم اینه که نرم افزار و یا روشی را به من معرفی کنید که نشه اون رو دور زد و به فایل ها دسترسی پیدا کرد.

انتظاراتی که من از نرم افزار معرفی شده دارم اینها هستند.

1. با کپی کردن فایل رمزی شده به یک درایو و یا کامپیوتر دیگه نشه اون رو باز کرد.
2. از طریق سیف مد و ساختن یک یوزر دیگه نشه اون رو باز کرد.
3. اگر راهی باشه که بتونم یک هارد مخفی و غیر قابل دیده شدن بسازم بهتره چون رمزی کردن 20 گیگ از 250 گیگ نشون میده که داخل این هارد من 20 گیگ فضای گم شده دارم و مشکوکیت رو برای جستجوی این 20 گیگ افزایش میده.

راستش رو بخواهید من ایران زندگی نمیکنم و موزیک و فیلم هایی رو از اینترنت دانلود میکنم که در اینجا دانلود اینها و همچنین نرم افزارهایی که دارم غیر قانونیه و من میخوام اینها رو طوری مخفی و رمزی کنم تا دسترسی به اونها و پیدا کردنشون رو تا حد ممکن دشوار بکنه. تا آثار جرمی نباشه مجرمی هم نیست.

خواهش میکنم کمک کنید:10:

من خودم این برنامه ها رو پیدا کردم اما نمیدونم کدومشون از لحاظ امنیتی بهتر هستند. تا نظر شما چی باشه.

Folder Lock
Jetico BestCrypt
Folder Guard
Steganos Safe

Ava UK
08-12-2009, 17:59
یکی نیست جواب بده؟

EXTREME
08-12-2009, 19:40
معلومه نیاز به فکر نداره folder lock بهترینه و امنیت خیلی بالایی داره اگر شما در این نرم افزار کد رو چند بار اشتباه بزنید کلا سیستم قفل میشه
و خوبیه دیگه هم داره میتونید به صورت portable از اون استفاده کنید و برای حفاظت اطلاعات فلشتون استفاده کنید

ehsan30
09-12-2009, 12:56
سلام

شما می تونید از نرم افزار PC Security استفاده بکنید که خیلی قوی هستش مثل:

1. با کپی کردن فایل رمزی شده به یک درایو و یا کامپیوتر دیگه نشه اون رو باز کرد.

که اصلا اجازه این کار رو نمی ده ولی بقیه را تست نکردم :)

بای