PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست دانلود منیجر

Black Prince
07-12-2009, 13:06
سلام:
من یه دانلود منیجر میخوام که بتونم ازسایت یوتیوب ویدئو دانلود کنم. خودم یه سری برنامه دارم ولی راضی کننده نیستد.
یه برنامه میخوام که این شرایط رو داشته باشه:

قابلیت تنظیم پراک.سی
قابلیت دانلود ویدئو ها با کیفیت MP4 HQ و HD (نمیخوام برنامه ویدئو رو کانورت کنه. میخوام مثله این سایت های دانلود از یوتیوب باشه که میتونی کیفیت مورد نظر برای دانلود رو انتخاب کنی)

اگر هم چند تا ویدئو با هم دانلود کنه که دیگه چه بهتر.

لطفاً لینک ه این سایتهای دانلود که میری بهشون لینک ویدئو میدیم و لینک مستقیم میدن رو, ندیـــــد. برنامه میخوام.:11:

ممنون میشم راهنمائی کنید.

hamedtnt
07-12-2009, 13:28
سلام شما با برنامه ی Internet Download Manager میتونید از سایتهای اشتراک ویدیو با همون کیفیت خودش دانلود کنید اینم لینک برنامه همراه با کرک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mjzaret
07-12-2009, 13:32
همین که دوستمون عرض کردند IDM یکی از بهترین دانلود منیجرهاست. من خودم از این دانلود منیجر استفاده می کنم و تا حالا با اون هیچ مشکلی نداشتم.
بهتره یه سر به سایت زیر بزنی به راحتی می تونی نرم افزار رو پیدا کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Black Prince
07-12-2009, 13:42
نمیدونم چرا متوجه حرفهای من نشدید. شاید من بد توضیح دادم. من منظورم از دانلود منیجر این نبود که به من IDM یا FlashGet معرفی کنید. اگر میخواستم از این برنامه ها استفاده کنم که خب همین الان Orbit روی سیستم نصب هست و میدم دانلود کنه دیگه!!!

من یه برنامه میخوام که بتونم انتخاب کنم کیفیت HQ یا HD دانلود کنه و یه قسمته تنظیم پراک.سی داشته باشه. مثله Youtube Downloader HD, ولی این برنامه نمیشه توش پراکسی تنظیم کرد. امیدوارم این دفعه منظوره من رو متوجه شده باشید!