PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا 300 تومن

ahmad72
07-12-2009, 11:04
سلام ...

یه گوشی میخوام که صفحش از 2.4 به بالا ، دوربینش از 2 به بالا ، تاچ نباشه ، ساده باشه (کشویی و ... نباشه ) و ترجیحا" سبک و شیک و دخترونه باشه ....(برا خودم نمیخواما !!!:دی)
در ضمن تا 300 تومن باشه.البته اگه موردی خیییییییییلی خوبی بود که مثلا" 320 بود اون رو هم معرفی کنید.:20:

میتونید از سیستم عامل چشم پوشی کنید چون کسی که میخواد بخره گوشی رو اصلا" به این چیزا کاری نداره به همین خاطر خودم سونی اریکسون رو ترجیح میدم که بخره اما اگه سیستم عامل هم داشته باشه مشکلی نیست.

البته اگه شیک بودن رو در نظر نگیریم خودم این موردا رو از دیجی کالا و gsmarena پیدا کردم اما قیمت هاشون دقیق نیست و اینکه میخوام نظر شما رو هم بدونم ...

Sony Ericsson C901
Sony Ericsson C702
Sony Ericsson C510
Sony Ericsson W902
Nokia 5630 XpressMusic
Nokia N79
Nokia 6730 Classic
Nokia 5630 XpressMusic
Nokia 6303 Classic
Nokia N78
Nokia 3720 classic
Nokia 6303 classic
Nokia 5630 XpressMusic
Nokia 6700 Classic

توی این لیست هیچ گوشی سامسونگ یا ال جی نیست اما این مشکل دو تا منبعی هست که گفتم.اینو گفتم که خیال نکنید این دو تا برند مد نظرم نیستن.اگه سامسونگ یا ال جی هم باشن مشکلی نیست ...

فک کنم با این قیمت و مشخصات بشه گوشی خوبی پیدا کرد ...

اگه گوشی هم باشه که خوب باشه و فک میکنید قیمتش تا چند وقت دیگه به همین حدودا برسه اون رو هم بگید ...

ممنون ...:10::10::10::11::10::10::10:

ویرایش : طرف LCD بیشتر 2.2 میخواد.یعنی 2.4 به بالا.
در نتیجه اکثر گوشی هایی که ذکر کردم (فک کنم همش !!) باید از لیست خط بخورن ...

hasanmotori
07-12-2009, 13:54
خب گوشیهایی که ساده باشن ال سی دیشون معمولاً کوچیکه .. مگه اینکه تاچ باشه

اگه تاچ نمیخای ولی ال سی دیش بزرگ باشه اینا هستن ... البته کشویین :
اس7350 ... دوربین 5 ... صفحه 2.6 اینچ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سی903 ... دوربین 5 ... صفحه 2.4 اینچ

اس8300 هست که هم تاچه هم کیپد داره ... دوربین 8 ... تاچ خازنی ... فیلم برداری عالی ... صفحه 2.8 اینچ

armin_software
07-12-2009, 15:41
ان79 بد نیست!
اچ تی سی رو نمی خواد؟
مثلا دیاموند 1!

RaS0oL.M
07-12-2009, 16:29

اگه تاچ نمیخای ولی ال سی دیش بزرگ باشه اینا هستن ... البته کشویین :
اس7350 ... دوربین 5 ... صفحه 2.6 اینچ

سی903 ... دوربین 5 ... صفحه 2.4 اینچ

اس8300 هست که هم تاچه هم کیپد داره ... دوربین 8 ... تاچ خازنی ... فیلم برداری عالی ... صفحه 2.8 اینچ

منم رو 8300 تاکید دارم....

merikh_merikh
07-12-2009, 20:50
دوست عزیز من با توجه به تجربیات خودم میگم که بهترین گوشی ها در این رنج ان79 و ان82 هستن که تمام قابلیت ها را دارن و ادم را راضی نگه میدارن.
البته ان82 کم گیر میاد و میتونید روی ان79 حساب کنید که به نظرم ظاهره بهتریم داره.

hasanmotori
07-12-2009, 21:37
دوست عزیز من با توجه به تجربیات خودم میگم که بهترین گوشی ها در این رنج ان79 و ان82 هستن که تمام قابلیت ها را دارن و ادم را راضی نگه میدارن.
البته ان82 کم گیر میاد و میتونید روی ان79 حساب کنید که به نظرم ظاهره بهتریم داره.

ببین فرید جان شما معمولاً به نیاز ها توجهی نمیکنی
مثلاً تو یه تاپیک دیگه یکی گفت یه گوشیه کامل میخام منم گفتم ان79 چون واقعاً تو این رنج گوشیه کاملیه
ولی مثلاً ایشون میگن برای یه دختر میخان که به احتمال 99% نیازی به سیستم عامل نداره و حتا نبودش کار کردن با گوشیو راحتتر میکنه ... یا مثلاً نیازی به وای فای نداره احتمالاً
به جاش میتونه اس8300 بگیره که دوربین بهتری داره که برای یه دختر کاربردش خیلی بیشتر از سیستم عامله
یا مثلاً زیبایی
یا مثلاً صفحه بزرگ

بازم انتخاب با خودشون هست

armin_software
07-12-2009, 22:06
ولی مثلاً ایشون میگن برای یه دختر میخان که به احتمال 99% نیازی به سیستم عامل نداره و حتا نبودش کار کردن با گوشیو راحتتر میکنه ... یا مثلاً نیازی به وای فای نداره احتمالاً
یکم بد قضاوت نمی کنید؟!

ahmad72
07-12-2009, 23:19
بدبختی همینجاست دیگه ...
میخواد تاچ و کشویی نباشه و ال سی دی (اینطوری که فهمیدم) 2.4 به بالا داشته باشه ...

ان79 بد نیست!
اچ تی سی رو نمی خواد؟
مثلا دیاموند 1!

diamond که کاملا" لمسیه ...
دوربینشم که خودتون میدونید دیگه ...
N79 هم ببینم چی میگه.فعلا" با این شرایط بهترینه.باید ببینم از قیافش خوشش میاد یا نه ...

به احتمال 99% نیازی به سیستم عامل نداره و حتا نبودش کار کردن با گوشیو راحتتر میکنه
چرا 99% ؟ خودم که گفتم 100% !!!! :دی

به جاش میتونه اس8300 بگیره که دوربین بهتری داره که برای یه دختر کاربردش خیلی بیشتر از سیستم عامله
یا مثلاً زیبایی
یا مثلاً صفحه بزرگ
همه ی اینها درستن و 8300 همشونو یه جا داره اما کشوییه و طرف گفته کشویی نمیخواد ...
اگه یه گوشی پیدا میشد با همین شرایط که کشویی نبود اما به جاش ال سی دیش یه خورده کوچولوتر بود عالی میشد ...

در ضمن باید عرض کنم که 8300 لمسی هم هست.به نقل از gsmarena :

AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors

راستی این capacitive همون تاچی هست که توی آیپاد تاچ و آیفون به کار برده شده و مولتی تاچه دیگه درسته؟

اگه قیمت گوشی هایی که تا حالا معرفی کردین یا از این به بعد معرفی میکنید رو بگید هم ممنونتون میشم ...

منتظر یاریتون هستم ...

ممنون .......:10:

armin_software
08-12-2009, 00:21
به نظر من ان79 بسیار گوشی کاملیه!

Vamp!r3
08-12-2009, 00:43
استی این capacitive همون تاچی هست که توی آیپاد تاچ و آیفون به کار برده شده و مولتی تاچه دیگه درسته؟
همون تاچه ولی مولتی نیست..........

pulp_152
08-12-2009, 10:53
s 7220 ..
دوربین 5 .. صفحه نمایش با کیفیت ...2.2 اینچ اینجا باز یکم کوچولوتره

مهمترین مزیت هاش کیفیت ساخت بسیار بسیار بالاست .. و اینکه sms دادن باهاش راحته

قیمت هم با گارانتی دوربر 230

merikh_merikh
09-12-2009, 11:48
ببین فرید جان شما معمولاً به نیاز ها توجهی نمیکنی
مثلاً تو یه تاپیک دیگه یکی گفت یه گوشیه کامل میخام منم گفتم ان79 چون واقعاً تو این رنج گوشیه کاملیه
یا مثلاً زیبایی
یا مثلاً صفحه بزرگ

بازم انتخاب با خودشون هست
حسن جان من ان79 را بر اساس نیاز های دوستمون معرفی کردم.
ان79 یک گوشی مناسب برای دوستمون میباشد که کشویی یا کشابی نیست به نظرم ظاهره خوبیم برای یک دختر داره...
میمونه سیستم عامل که برای دوستمون مهم نیست یعنی نبودنش موردی نداره ولی بودنش برای همه خوبه و حالا که یک گوشی مناسب برای دوستمون پیدا شده که سیستم عامل هم داره پس خوبه......
نظره من هنوز برای این دوستمون ان79 میباشد.

محمد حسن بیگی
09-12-2009, 18:43
n82 به نظرتون چطور
قیمتش چنده
من قبلا دست یکی از اشناهام دیدم هم عکس برداریش خوبه هم فیلمبرداریش رمش هم که 8 گیگ

خوبه برای خرید !؟

hasanmotori
09-12-2009, 19:01
n82 به نظرتون چطور
قیمتش چنده
من قبلا دست یکی از اشناهام دیدم هم عکس برداریش خوبه هم فیلمبرداریش رمش هم که 8 گیگ

خوبه برای خرید !؟

آره گوشیه خوبیه .. فقط یکم قدیمی شده
میتونی به جاش ان79 بگیری ...فقط یکم دوربینش ضعیفتره و فلشش led ه
به جاش سیمبین جدیدتر داره
فرستنده اف ام داره
باتری قویتر داره
و...

merikh_merikh
09-12-2009, 21:59
پست حسن جان تعید میشه.
دوست عزیز ان82 الان به سختی گیر میاد ولی شما میتونی ان79 بگیرین که اینم مانند ان82 گوشیه بسیار خوبیه......

armin_software
09-12-2009, 22:14
من بین 79 و 82 79 رو برمی دارم!
دلایل من:
1.زیبایی 79
2.امکانات
3.قیمت مناسب

ahmad72
09-12-2009, 22:49
سونی با مشخصاتی که گفتم چیزی نداره؟نه لمسی ، نه کشویی و کتابی و ... و ال سی دی بالای 2.4 ؟