PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز 7

kilikia_23
07-12-2009, 10:35
سلام
من روی لپ تاپ xp نصب کردم اما حالا میخام 7 نصب کنم
لطفا مراحل و تنضیمات را بنویسید و راهنمایی کنید:13:

DJ POLESTAR
07-12-2009, 18:20
مراحل که اگه نصب XP رو بلد باشین، مثل اون که نه، از اون راحت تره و فکر نکنم نیازی به توضیح بی مورد باشه؟
ولی اینجا رو دقت کنید که اول XP نصب کنید بعد 7 رو از داخل ویندوز XP و رو یه درایو بغیر XP نصب کنید.

موفق باشید♥

kortol
08-12-2009, 10:53
سلام
من روی لپ تاپ xp نصب کردم اما حالا میخام 7 نصب کنم
لطفا مراحل و تنضیمات را بنویسید و راهنمایی کنید:13:
.................................................. ..........................................
اگه فقط می خوای که 7 نصب کنی که مراحل نصبش ساده تر از نصب xp و چون همه مراحل به صورت گرافیکی و کاربری است مشکلی نداری و با بوت سی دی می تونی به راحتی نصب کنی ................اما اگه می خوای دوتاشو کنار هم نصب کنیی قضیه فرق می کنه .روی لپ تاپ نصب دوتا ویندوز یه قلق خاصی می خواد که منم دقیق نمی دونم و لی توی همین سایت بگردی پیدا می کنی یکم گیر داره ولی شدنیه ......

DJ POLESTAR
08-12-2009, 12:07
.................................................. ..........................................
اگه فقط می خوای که 7 نصب کنی که مراحل نصبش ساده تر از نصب xp و چون همه مراحل به صورت گرافیکی و کاربری است مشکلی نداری و با بوت سی دی می تونی به راحتی نصب کنی ................اما اگه می خوای دوتاشو کنار هم نصب کنیی قضیه فرق می کنه .روی لپ تاپ نصب دوتا ویندوز یه قلق خاصی می خواد که منم دقیق نمی دونم و لی توی همین سایت بگردی پیدا می کنی یکم گیر داره ولی شدنیه ......
دوستمون یه تایپیک زدن، مثل اینکه یادشون رفته بیان سر بزنن!

kilikia_23
12-12-2009, 19:37
mamnun
are mikham faghat 7 daste basham
dar zemn yadamam narfte bud

Ship Storm
13-12-2009, 00:28
mamnun
are mikham faghat 7 daste basham
dar zemn yadamam narfte bud

در انجمن تایپ کردن بصورت فنگلیش خلاف قوانین هست رعایت کنید

samira065
14-12-2009, 17:30
من نمی دونم چرا بعضیها دوست دارن دو تا ویندوز باهم داشته باشن.
اصلا چه فایده ای داره؟ :blink:
به نظر من که هم بی فایدست هم اعصاب خورد کن.
لطفا اگر فایده خاصی داره بگید ما هم بدونیم:دی

a6l3i
15-12-2009, 00:02
من نمی دونم چرا بعضیها دوست دارن دو تا ویندوز باهم داشته باشن.
اصلا چه فایده ای داره؟ :blink:
به نظر من که هم بی فایدست هم اعصاب خورد کن.
لطفا اگر فایده خاصی داره بگید ما هم بدونیم:دی

سلام
منم xp دارم و امشب میخوام 7 رو هم نصب کنم. 2 دلیل واسه ریختن همزمان اونها :

1- یه سری برنامه تخصصی دارم که فقط تو xp کار میکنن. مثل:
S7 : واسه برنامه نویسی PLC های صنعتی
Automation Studio : که برای طراحی سیستم های اتوماسیون صنعتی

2- خیلی از دوستان رو دیدم که واسه یه مشکل خاص تو 7 ، کلافه شدن و دستشون هم به جائی بند نیست. ولی اگه xp کنارش باشه در مواقع ضروری میشه کار رو راه انداخت تا راه حلش پیدا شه.

عادله اسکندری
18-12-2009, 14:32
لطفا طریقه نصب ویندوز سون رابرم توضیح بدید

ohumeagle
19-12-2009, 19:23
سلام چه طوری میتونم وقتی ویندوز 7 روی سیستمم نصب هست XP رو پاک کنم و Boot page سیستمم فقط ویندوز 7 باشه

saeed774
19-12-2009, 20:48
لطفا طریقه نصب ویندوز سون رابرم توضیح بدید

ضمن تبریک عضویت ، شما میخواین تنها 7 رو نصبی داشته باشین یا میخواین به همراه xp نصب کنین .

به تاپيك زير برو :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mdmehry
20-12-2009, 18:15
خیلی راحته،بعد از اینکه DVD ویندوز 7 رو گذاشتی و Autorun اون اجرا شد براحتی میتونی مراحل نصب رو بری فقط نوع ویندوز رو حتما Ultimate انتخاب کن و برای کرکش هم از این فایل استفاده کن،دقت کن حتما ویندوز رو توی پارتیشنی غیر از پارتیشن ویندوز XP نصب کنی.
لینک کرک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید