PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشي با منشي تلفني

Alamate Soal
06-12-2009, 19:22
من يه گوشي با امكانات دوربين و حافظه بالا و هندسفري خوب ميخوام كه منشي تلفني و پيامگير صوتي داشته باشه .

كشويي ؛ تاشو يا ساده بودنش فرقي نميكنه ولي ميخوام پيامگير صوتيش طوري باشه كه كسي بهم زنگ زد من برنداشتم بدون اينكه صداي طرف پخش بشه يا صداي محيط براي طرف پخش بشه ؛ طرف پيامش رو بزاره و من بعدا شنومش .

لطفا قيمتش هم خيلي زياد نباشه كه نميخوام پول بريزم بيرون .

pulp_152
06-12-2009, 19:27
تا چه قیمت میتونی عزیزم؟

s8300 همه چیزایی که میخوای رو به نحو مطلوب ارائه میده .. حافظه هم تا 16 گیگ ساپورت میکنه

free_touch
06-12-2009, 19:28
سامسونگ استار s5230 دارای همچین قابلیتیه.
منشی تلفنیش بسیار خوبه.می تونید صدای خودتونو رکورد کنید+تعیین اینکه بعد از چندتا بوق بره روی منشی + فایل صوتیه حاوی پیغام ماند مسیج میره داخل inbox در قسمت answering machine .

دوربینش 3.2 بدون فلاش اما با کیفیت قابل قبوله + تا 8 گیگ ارتقاء حافظه + هندزفری اورجینالش خوب نیست اما با 6 تومن میشه یک هندزفری 2تکه خوب خرید.
قیمت گوشی :160 تومن.

Alamate Soal
06-12-2009, 19:33
تا چه قیمت میتونی عزیزم؟

s8300 همه چیزایی که میخوای رو به نحو مطلوب ارائه میده .. حافظه هم تا 16 گیگ ساپورت میکنه

حدود 300 تا ميخوام خرج كنم . فقط ميخوام سيمكارت ايرانسلم رو بندازم روش :31:

سامسونگ استار s5230 دارای همچین قابلیتیه.
منشی تلفنیش بسیار خوبه.می تونید صدای خودتونو رکورد کنید+تعیین اینکه بعد از چندتا بوق بره روی منشی + فایل صوتیه حاوی پیغام ماند مسیج میره داخل inbox در قسمت answering machine .

دوربینش 3.2 بدون فلاش اما با کیفیت قابل قبوله + تا 8 گیگ ارتقاء حافظه + هندزفری اورجینالش خوب نیست اما با 6 تومن میشه یک هندزفری 2تکه خوب خرید.
قیمت گوشی :160 تومن.

اين منشي تلفني روي خود گوشي هست و استفاده ازش كاملا رايگانه ؟ چه قابليت هايي داره ؟
من ميخوام طوري باشه كه وقتي طرف داره پيامش رو قرار ميده هيچ كسي متوجه نشه و طرف هم صداي محيط رو نشنوه .

قبلا روي نوكيا براي منشي تلفني نرم افزار نصب كره بودم ولي وقتي كسي پيام ميگذاشت صداي ميحيط براي پخش ميشد و صداي طرف هم از روي اسپيكر پخش ميشد .

pulp_152
06-12-2009, 19:37
همون 8300 رو بردار دوربین 8 مگا پیکسل داره .. منشی تلفنی هم همونجوریه که شما میخوای

قیمت 300 بدون گارانتی

325 با گارانتی

free_touch
06-12-2009, 19:41
حدود 300 تا ميخوام خرج كنم . فقط ميخوام سيمكارت ايرانسلم رو بندازم روش :31:

اين منشي تلفني روي خود گوشي هست و استفاده ازش كاملا رايگانه ؟ چه قابليت هايي داره ؟
من ميخوام طوري باشه كه وقتي طرف داره پيامش رو قرار ميده هيچ كسي متوجه نشه و طرف هم صداي محيط رو نشنوه .

قبلا روي نوكيا براي منشي تلفني نرم افزار نصب كره بودم ولي وقتي كسي پيام ميگذاشت صداي ميحيط براي پخش ميشد و صداي طرف هم از روي اسپيكر پخش ميشد .

بله جزء خود گوشی هستش.
کاملا رایگان وفول ورژنه.
هیچ مشکلی باهاش ندارم و بسیار خوب عمل می کنه.
دقیقا همینه که می خوای :

آره من روی ان 95 خودم منشی گذاشتم اما بعضی وقتها اصلا کار نمی کنه.:31:
توصیه میشه اگه گوشی خوب با منشی خوب و قیمت مفت می خواییید همین بهترین انتخابه.
160 تومنه ناقابل.