PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود های سنگین ویژه دارندگان اینترنت پرسرعت

online_amin
06-12-2009, 17:57
سلام,

از چند وقته که قصد زدن همچین تاپیکی رو داشتم.

از اونجا که شاتل و صبانت سرعتاشون در بهترین حالت, به ترتیب 512 و 1 مگابیت هست (و البته شاتل برای مشهد 2 مگابیت هست), تصمیم گرفتم یه تاپیک اختصاصی برای این دسته از عزیزان که ادعای داشتن اینترنت پر سرعت دارن, بزنم.

حتما برای همه شما اتفاق افتاده که اینترنت دارید ولی نمیدونید چی دانلود کنید. اتفاق نیفتاده؟ ماشاالله اگر قرار باشه اینترنت 2048 شاتل فراگیر بشه, دیگه واقعا میمونید که چی دانلود کنید. چون شبی حداقل 2 گیگ و حداکثر 4700 مگابایت میتونید دانلود داشته باشید ولی از اونجا که چیزی برای دانلود نیست, افسوس میخورید که داره اینترنت شما هدر میره.

تو این تاپیک لینک هایی که خود شما شب ها میذارید برای دانلود, برای بقیه هم بذارید. دانلود های سنگین بیشتر از 1 گیگ.

این جا تاپیک مرجع برای شما هست و دیگه لازم نیست 6 ساعت 50 تا سایت رو زیر و رو کنید تا یه چیز جالب برای دانلود پیدا کنید.

به عنوان مثال, عید نوروز امسال, وقتی شاتل اینترنتش رو برای 8 روز رایگان کرد, همگی موندن که چی دانلود کنن به همین خاطر, به پیشنهاد عده ای, شروع به دانلود Planet Earth کردن. این جا هم همینطوری هست.

پیشنهادهاتون همراه با لینک باشه.

مثلا اگر امشب قراره که ارباب حلقه ها رو دانلود کنید, بگید من میخوام اون رو دانلود کنم و لینکش رو هم بذارید. این یه مثال بود. حالا هر چیزی که داشتید دانلود میکردید و توصیه میکنید که ما هم دانلود کنیم برای اشتراک بذارید.

مثلا یکی لینک مستند های جالب داره, خوب بذاره که ما هم استفاده کنیم,
یکی مثلا آخرین نسخه یه نرم افزاری یا سیستم عاملی رو داره,
یا یه بازی جدید و....

دیگه اینطوری از گیجی و سردرگمی در میایم.

امیدوارم استقبال کنید.

online_amin
06-12-2009, 17:59
من خودم شروع میکنم.

1: آخرین نسخه ویندوز ایکس پی سرویس پک 3,

Windows XP Professional SP3 Corporate November 2009

این سایت لینک مستقیمش رو گذاشته:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2: مایکروسافت آفیس 2010 که همین سایت لینکش رو گذاشته.

خود همین سایت چند تا دانلود سنگین دیگه هم گذاشته با لینک مستقیم. پیشنهاد میکنم به صفحه اولش یه سر بزنید:

online_amin
06-12-2009, 18:02
این سایت هم, دانلودهای خیلی سنگین, از بازیهای مختلف تا فیلمهای جدید قرار میده و خوبیش اینه که با لینک مستقیم هست:

پس در اسرع وقت بهش سر بزنید و سایتش رو خالی کنید :دی

online_amin
06-12-2009, 18:24
بازی رزیدنت اویل The Darkside Chronicles که آخرین نسخه از بازی رزیدنت اویل هست و بعد از رزیدنت اویل 5 اومد (همین 2 هفته پیش):

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم تقریبی 4200 مگابایت.

بقیه لینک ها, تو این سایت:

zed2
06-12-2009, 19:20
این طرحی که شما دادین بیشتر باسه تورنت کار ها بدرد می خوره تا دانلودر ها چون تو تورنت بجز اینکه از خارج می بگیرن می تونن به اشتراک یک تورنت با حداکثر سرعت از همدیگر هم بگیرن و بیشترین بازدهی رو داشته باشن.

mahddi
07-12-2009, 00:15
شاید یکی از تورنت بدش بیاد شما به کارت ادامه بده عزیز.

Kasra 91
07-12-2009, 00:45
ممنون

سایت برای دانلود مستقیم اهنگ معرفی میکنین که به صورت البوم و مستقیم باشه ؟

DrXoX
07-12-2009, 00:47
وقتی فروم بزرگی مثل Warez-bb.org هست دیگه هیچ وقت لنگ لینک برای دانلود نمی مونی
هم لینک مستقیم و هم غیر مستقیم برای فیلم،آهنگ های صوتی و تصویری ، کتاب ، برنامه های مختلف، بازی های نایاب و... همه تو این فروم پیدا میشه
من که هر چیزی نیاز داشتم تو این فروم پیدا کردم

online_amin
07-12-2009, 09:21
وقتی فروم بزرگی مثل Warez-bb.org هست دیگه هیچ وقت لنگ لینک برای دانلود نمی مونی
هم لینک مستقیم و هم غیر مستقیم برای فیلم،آهنگ های صوتی و تصویری ، کتاب ، برنامه های مختلف، بازی های نایاب و... همه تو این فروم پیدا میشه
من که هر چیزی نیاز داشتم تو این فروم پیدا کردم

نه اتفاقا,

سایت که زیاده. من هم اگر لینک بخوام کافیه اشاره کنم. گوگل که هست. کافیه اسمش رو بزنم و کلمه مگاآپلود یا راپیدشیر و هم به اسم فایلم اضافه کنم تا انواع و اقسام سایت هایی که اینا رو تو مگاآپلود گذاشتن, بیاره.

ولی خوب گاهی اوقات آدم میمونه چی دانلود کنه بعد میبینی یه نفر داره بهت پیشنهاد میکنه که این رو دانلود کن. معمولا ما چیزهایی که میخوایم دانلود کنیم به هم شباهت دارن و میدونیم چی میخوایم. نمیدونم شاید شما راست میگید.

شاید یکی از تورنت بدش بیاد شما به کارت ادامه بده عزیز.

اتفاقا به شدت از تورنت بدم میاد چون هر بار امتحان کردم سرعتش نهایتا 20 بوده.

نه والا, زیاد اهل آهنگ و اینا نیستم.

راستی این رو هم فقط برای شما میذارم. لطفا تو تاپیک راپیدلیچ نذارید که همگانی میشه :دی :27:

نوشته اکانت پریمیوم چند تا سایت رو داره ولی باید رو تبلیغاتش کلیک کنید تا بتونید ازش کار بگیرید. من Hotfile رو امتحان کردم دیدم اکانت داره و 100% کار میکنه و سرعتش زیادی بالاست.

بابا شما هم همکاری کنید و چیزی بذارید.

ChaoticHead
07-12-2009, 09:57
اتفاقا به شدت از تورنت بدم میاد چون هر بار امتحان کردم سرعتش نهایتا 20 بوده.
.
البته نظرتون محترمه؛ ولی پیشنهاد می کنم رابطه تون را با تورنت بهبود بدین، چون کاراترین سیستم هست و احتمال داره در آینده به استاندارد تبادل فایل تبدیل بشه.، اگه ازش سرعت پائین می گیرین یا تورنتهاتون seed و leach خوب ندارن یا یه مشکلی دارین که باید حل بشه.. من با خط 256 همیشه ازش حدود 30 می گیرم

rocket
07-12-2009, 14:01
عالیه عزیز
به کارت ادامه بده

alireza2099
07-12-2009, 14:23
امین جان شما از کجا دان میکنی که شبی 4.5گیگ دان میکنی هر شب ؟
من فقط میتونم از مدیافایر از سرعت 2مگابیت رو بگیرم اونم 4تا باهم دان میکنم. از سرورهای سایتهای ایرانی نهایتن 4تا رو باهم بزارم 50کیلوبایت سرعتم بیشتر نمیشه.لطفا یه کمکی بهم بکن.
ممنون

online_amin
08-12-2009, 22:13
حالا که کسی نمیذاره بذار ما یه چندتا لینک دیگه هم بذاریم که میخوایم دانلود کنیم. اینا لینک مستقیم هستند:

مینی سریال The Prisoner : از سایت Best-boy

آموزش فوتوشاپ Kelby Training از سایت تکدانلود:

پسورد:

چون پی سی اسم سایت رو فيـــلتر کرده یه ستاره بعد از کلمه تک گذاشتم اون رو بردارید.

بازی Dirt 2 که مسابقات ماشین و...

البته من قصد آشکار سازی لینک هاشون رو ندارم (ثبت نام باید کنید تا لینکهاشون رو ببینید) ولی جون بعضی ها حال ثبت نام ندارن لینک ها رو هم گذاشتم :دی

و ارباب حلقه های 3 و 2 با کیفیت Bluray که 2 تموم شد و 3 فقط مونده. البته لینکش رو نمیتونم بذارم چون باید پاکشون کنم.

امین جان شما از کجا دان میکنی که شبی 4.5گیگ دان میکنی هر شب ؟
من فقط میتونم از مدیافایر از سرعت 2مگابیت رو بگیرم اونم 4تا باهم دان میکنم. از سرورهای سایتهای ایرانی نهایتن 4تا رو باهم بزارم 50کیلوبایت سرعتم بیشتر نمیشه.لطفا یه کمکی بهم بکن.
ممنون

اگر شاتل الان افت سرعت نداشته باشه و این مشکلات اخیر برطرف شده باشه, برای اینکه سرعت ماکسیموم داشته باشی, باید 7 تا دانلود رو با هم دیگه بذاری. کمتر از این بذاری, کمتر دانلود میکنی. یعنی راحت تا 7 تا رو جواب میده و میتونی بدون اینکه بترسی لینکها رو پشت سر هم آماده کنی و صبح که بلند میشی میبینی حداقل 4500 تا دانلود کرده.

مدیران: اگر فکر میکنید گذاشتن لینک سایتهای دیگه خلاف قوانین هست, پس به جای اینکه تاپیک رو پاک یا قفل کنید, بهتره به من بگید تا لینک های دانلود رو ور دارم وفقط لینک منبع رو بذارم.

alireza2099
08-12-2009, 23:00
من 3تا دان رو با هم میزارم صبح که پا میشم میبینم فقط همون سه تا رو دان کرده 2تا نصفه کاره رها شده بقیه هم ارور دادن .اگه میشه تنظیمات مودم و idm روهم بزار.
ممنون

rocket
09-12-2009, 02:56
کنسرت گیتاریست برتر جهان Yngwie Malmsteen در برزیل (فکر کنم سال 1997 باشه)

online_amin
09-12-2009, 12:49
من 3تا دان رو با هم میزارم صبح که پا میشم میبینم فقط همون سه تا رو دان کرده 2تا نصفه کاره رها شده بقیه هم ارور دادن .اگه میشه تنظیمات مودم و idm روهم بزار.

والا به تنظیمات مودم و IDM ربطی نداره. اصلا تنظیم خاصی نداره.

در کل مشکل شما از دو حالت بیشتر نیست:

1: با اینکه سرعت شما 2048 هست ولی بیشتر از 50 نمیتونید مصرف داشته باشید چون احتمالا سرعت در منطقه شما پایین اومده یا شاید هم به خاطر این روز های اخیر (مثلا الان 3 روز هست که سرعت من کمتر از 60 شده و تو این سه شب نتونستم بیشتر از 700 مگ دانلود کنم. این رو دیگه نمیشه کاری کرد)

2: اینکه شما همه لینکها رو از یه سایت میذارید. نباید این کار رو بکنید. این خیلی تاثیر داره. باید از چند سایت مختلف دانلود کنی که ایرور نده. آخه بعضی سایت ها بیشتر از 1 فایل رو نمیذارن همزمان دانلود کنی بعضی ها 2 تا و بعضی ها 5 تا. گاهی اوقات هم میشه با اینکه اون سایته محدودیت نگذاشته و میتونی چندین فایل رو همزمان با هم دانلود کنی, یه مشکل کوچیک تو اینترنت شما یا اینترنت سرور پیش میاد و باعث میشه برای یه لحظه یکی یا چند تا از فایل ها ایرور بدن و این باعث میشه اون فایلها برن ته لیست (مثلا بالا و پایین رفتن سرعت خیلی اوقات باعث میشه فایل ها ایرور بدن و برن ته لیست). دیگه چاره ای نیست. اون موقع هم که بیدار نیستی که دوباره اونا رو بیاری بالای لیست.

بهترین کار اینه که تو لیست دانلود ها, ترتیب لینک ها رو چند تا در میون بذاری. مثلا من از هفت تا دانلودی که با هم میذارم دانلود بشن, از این هفت ها, 2 تا لینکش مربوط به ارباب حلقه ها, 3 تاش مربوط به بازی Dirt و سه تای دیگه مال یه سرور دیگه هستن. و از همه مهمتر یه طوری تنظیم میکنم که مثلا ارباب حلقه ها حتما اون روز صبح تموم بشه. البته کار سختیه که قلق سایتها دستت بیاد. مثلا من همین امروز یه اشتباه کردم و باعث شد اون چیزی که قرار بود امروز تموم بشه, تموم نشه و بیفته برای فردا. در حالیکه من برای همین امروز میخواستمش.

و همه این حرفها, نهایتا منجر میشه به کاری که اسمش "مدیریت دانلود" هست :دی

alireza2099
09-12-2009, 14:29
امین جان ممنون از جوابت.
یه سوال دیگه تنظیمات مودم من روی brdig ست شده و یه کانکشن دستی هم درست کردم صبح ساعت 6بلند شدم دیدم مودم روشن ولی اینترنت قطع در صورتی که من کانکشن رو جوری ست کردم که 100با ر redial بشه به نظرت مشکل از چیه؟
اگه تنطیمات مودم رو روی pppoe ست کنم یعنی هر وقت مودم رو روشن کنم اینترنتم وصل بشه بهتر نیست؟ اگه این کار رو بکنم وقتی اینترنت قطع بشه مودم خودش اتومات وصل میکنه یا نه؟
راستی من دیشب 700mb بیشتر نشد . سه شب قبلش به ترتیب 1800_1600_1300دان داشتم.فقط دیشب به خاطرمشکلی که گفتم 700بیشتر نشد .

DrXoX
09-12-2009, 19:16
نه اتفاقا,

سایت که زیاده. من هم اگر لینک بخوام کافیه اشاره کنم. گوگل که هست. کافیه اسمش رو بزنم و کلمه مگاآپلود یا راپیدشیر و هم به اسم فایلم اضافه کنم تا انواع و اقسام سایت هایی که اینا رو تو مگاآپلود گذاشتن, بیاره.

ولی خوب گاهی اوقات آدم میمونه چی دانلود کنه بعد میبینی یه نفر داره بهت پیشنهاد میکنه که این رو دانلود کن. معمولا ما چیزهایی که میخوایم دانلود کنیم به هم شباهت دارن و میدونیم چی میخوایم. نمیدونم شاید شما راست میگید.

سلام

تو این فروم(warez-bb) کاربران فعالی وجود داره که به جای شما تو نت سرچ می کنن و تمام برنامه ها و.... رو با لینک مستقیم یا غیر مستقیم قرار میدن و ایرانی هایی که می بینی سایت و یا وبلاگ ،فروم دارن 90% از این سایت استفاده می کنند مثال هم خواستید می تونیم بزنم ==>کمیاب آنلاین البته خیلی از سایت های خارجی هم هستن که از این (warez-bb) استفاده می کنند
به هر حال اگر کسی دنبال چیزی می گرده بهتره بره تو منبع اصلی دنبالش بگرده
قصد مخالفت یا تبلیغ ندارم فقط نظر شخصی بود اگر کسی خواست می تونه استفاده کنه

موفق باشید

alireza2099
10-12-2009, 18:55
اینم بازی Batman: Arkham Asylum با لیتک مستقیم

pass:

alireza2099
11-12-2009, 14:11
بازی Dragon Age Origins

password:
فبل از این که داونلود کنید این پست رو بخونید

شما هم یه چیزی بزارید .:13:

A.M.D.D.E.V.I.L
11-12-2009, 14:23
خب لينكشو از كجا گير بياريم؟

alireza2099
11-12-2009, 15:56
لینک چی رو؟

rocket
12-12-2009, 17:21
کنسرت سه گیتاریست برتر جهان در توکیو : Steve Vai ، Joe Satriani ، John Petrucci
این کنسرت قبلا در Denver برگزار شده بود و Yngwie Malmsteen بجای John petrucci حضور داشت که در کنسرت توکیو واقعا جای Yngwie malmsteen خالی بود... پیشنهاد میکنم علاقه مندان به گیتارالکتریک حتما این کنسرت زیبا رو دانلود کنن...

moz
16-12-2009, 16:08
سعی کنید بیشتر فایل های تک لینکی بذارید :دی

xxa
17-12-2009, 00:35
softarchive.ne خیلی سایت جامعی البته جدادان سانسور شده نمیدونم چرا تازه از فیل تر هم دورمده ... قبلانا فیلم های خوب خوب توش بود که الان برداشتن

music6808
17-12-2009, 00:40
میشه لطفا آخرین نسخه ی فوتوشاپ رو بذارید واسه دانلود.....
کرک شده لطفا :دی

rayanehkhabar
18-12-2009, 19:27
سلام,

از چند وقته که قصد زدن همچین تاپیکی رو داشتم.

از اونجا که شاتل و صبانت سرعتاشون در بهترین حالت, به ترتیب 512 و 1 مگابیت هست (و البته شاتل برای مشهد 2 مگابیت هست), تصمیم گرفتم یه تاپیک اختصاصی برای این دسته از عزیزان که ادعای داشتن اینترنت پر سرعت دارن, بزنم.

حتما برای همه شما اتفاق افتاده که اینترنت دارید ولی نمیدونید چی دانلود کنید. اتفاق نیفتاده؟ ماشاالله اگر قرار باشه اینترنت 2048 شاتل فراگیر بشه, دیگه واقعا میمونید که چی دانلود کنید. چون شبی حداقل 2 گیگ و حداکثر 4700 مگابایت میتونید دانلود داشته باشید ولی از اونجا که چیزی برای دانلود نیست, افسوس میخورید که داره اینترنت شما هدر میره.

تو این تاپیک لینک هایی که خود شما شب ها میذارید برای دانلود, برای بقیه هم بذارید. دانلود های سنگین بیشتر از 1 گیگ.

این جا تاپیک مرجع برای شما هست و دیگه لازم نیست 6 ساعت 50 تا سایت رو زیر و رو کنید تا یه چیز جالب برای دانلود پیدا کنید.

به عنوان مثال, عید نوروز امسال, وقتی شاتل اینترنتش رو برای 8 روز رایگان کرد, همگی موندن که چی دانلود کنن به همین خاطر, به پیشنهاد عده ای, شروع به دانلود Planet Earth کردن. این جا هم همینطوری هست.

پیشنهادهاتون همراه با لینک باشه.

مثلا اگر امشب قراره که ارباب حلقه ها رو دانلود کنید, بگید من میخوام اون رو دانلود کنم و لینکش رو هم بذارید. این یه مثال بود. حالا هر چیزی که داشتید دانلود میکردید و توصیه میکنید که ما هم دانلود کنیم برای اشتراک بذارید.

مثلا یکی لینک مستند های جالب داره, خوب بذاره که ما هم استفاده کنیم,
یکی مثلا آخرین نسخه یه نرم افزاری یا سیستم عاملی رو داره,
یا یه بازی جدید و....

دیگه اینطوری از گیجی و سردرگمی در میایم.

امیدوارم استقبال کنید.

والا ما که adsl داریم و فقط پهنای باند 128 و کلا اجازه 2 گیگ دانلود در ماه!
شما اینترنتتون چه جوریه که شبی 2 گیگ دانلود دارید؟
من اصفهانم

OSEN
16-01-2010, 20:27
سلام .

آقا من دیروز خودمو جر دادم 630 مگ کنسرت ساتریانی رو دان کردم حالا که اکسترکت میکنم میبینم همه ی یارتاش یکین :13:و کلا ا ساعت و 33 دقیقه کنسرت هست . حالا این کامله یا نه ؟ اگه کامله ه یس چرا 6 یارتو الکی دانلود کردیم ما :9:

راهی نداره قبلنکه دان کنیم تست کنیم ببینیم اوکی هست یا نه ؟

Cyber-Dude
20-01-2010, 22:14
سلام

تو این فروم(warez-bb) کاربران فعالی وجود داره که به جای شما تو نت سرچ می کنن و تمام برنامه ها و.... رو با لینک مستقیم یا غیر مستقیم قرار میدن و ایرانی هایی که می بینی سایت و یا وبلاگ ،فروم دارن 90% از این سایت استفاده می کنند مثال هم خواستید می تونیم بزنم ==>کمیاب آنلاین البته خیلی از سایت های خارجی هم هستن که از این (warez-bb) استفاده می کنند

موفق باشید

جالب بود منتهی میگه یوزر جدید نمیگیره

AM 241
20-01-2010, 22:44
سلام

موفق باشید

فکر کنم شما منظور رفیقمونو بد متوجه شدین
ایشون مقصودشون لینک دادن نیست بیشتر منظورشون معرفی برای دانلوده مثلا من بگم دارم سریال How i met your mother دانلود میکنم شمام خوشت اومد بری دانلود کنی در کنارش لینکم میزاره تا راحت باشی
همین و اگه شما میدونی دنبال چی میگردی و چی میخوای همونwarez-bb خیلی توپه:46: خودمم یکی از کاربراشم:8:

vanish
05-07-2011, 21:26
قابلیت های کلیدی نرم افزار Microsoft Encarta Premium 2009:

- اطلس جهان با بیش از 1.8 میلیون نام بر روی آن
- بیش از 86,000 مقاله علمی، ادبی و هنری
- زندگی نامه مشاهیر در کلیه رشته ها
- بررسی رمان های بزرگ
- اطلاعات آماری و نموداری از کلیه کشورها
- نمایش وقایع تاریخی به صورت نمودار زمانی
- سفرهای دوبعدی و سه بعدی از مکان های تاریخی و شهر های توریستی (مثل تخت جمشید)
- دیکشنری به زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ایتالیایی و اسپانیایی
- بازی های فکری جهت افزایش اطلاعات
- ابزارهای قوی برای جستجوی اطلاعات
- دایره المعارف ویژه کودکان به همراه بازی های فکری
- آموزش جامع مجموعه آفیس به همراه ارائه نمونه های مختلف
- شامل 32 قطعه فیلم گرفته شده از Discovery
- قابلیت جستجو از طریق میله جستجو در نوار وظیفه ویندوز
- اتصال به اینترنت و به روز رسانی اطلاعات به صورت خودکار
- و ...

Password:

irainian
05-07-2011, 21:31
همه رو وللش تورنت رو بچسب ولی سایت هایی هستن که تورنت رو مستقیم میکنن بعد که مستقیمش کرد با سرعت سایت دانلود کن اگر هم دیدید سرعت سایت مالی نیست سایت های هستن مثل uploadbaz.com که باهاش میشه لینک مستقیم رو لیچ کرد از این طریق با سرعت اصلیتون دانلود میکنید دیگه هم دنبال لینک غیر مستقیم نمیگردید

vanish
05-07-2011, 21:38

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

همه رو وللش تورنت رو بچسب ولی سایت هایی هستن که تورنت رو مستقیم میکنن بعد که مستقیمش کرد با سرعت سایت دانلود کن اگر هم دیدید سرعت سایت مالی نیست سایت های هستن مثل uploadbaz.com که باهاش میشه لینک مستقیم رو لیچ کرد از این طریق با سرعت اصلیتون دانلود میکنید دیگه هم دنبال لینک غیر مستقیم نمیگردید
داری جواب پست 1 سال پیشو میدی

vanish
05-07-2011, 21:44

National Geographic - Inside: Undercover In North Korea (2008) HDTV x264-DiCH
English | 47 Min 27 Sec | 1280 x 720 | AVC - 3297 Kbps | 25.000 fps | HDTV | AC3 - 384 Kbps | 1.09 GB

vanish
05-07-2011, 22:01
List of labs:

Lab 01 - Active Directory (2CD)
Lab 02 - File Servers (2CD)
Lab 03 - Web Servers (2CD)
Lab 04 - DNS Infrastructures (2CD)
Lab 05 - DHCP Servers (2CD)
Lab 06 - WINS Infrastructure (2CD)
Lab 07 - Internet Gateways (1CD)
Lab 08 - Virtual Private Networks (1CD)
Lab 09 - Routers and Packet Filters (1CD)
Lab 10 - Server Security (2CD)
Lab 11 - Network Security (1CD)
Lab 12 - Advanced Security (1CD)
Lab 13 - Windows XP (2CD)
Lab 14 - Group Policy (2CD)
Lab 15 - RIS,Ghost and AD Disaster Recovery (2CD)
Lab 16 - Sites and Services (2CD)
Lab 17 - Exchange Server 2000 (2CD)
Lab 18 - Exchange Server 2003 (2CD)
Lab 19 - Cisco Routing (2CD)
Lab 20 - Wireless Networking (2CD)
Lab 21 - ISA Server 2004 (2CD)
Lab 22 - Linux Networks (2CD)
Lab 23 - CCNP-BSCI (2CD)
Lab 24 - CCNP Switched Networks (2CD)
Lab 25 - CCNP BCRAN (2CD)
Lab 26 - CCNP CIT (2CD)
Lab 27 - CCNP ISCW (2CD)
Lab 28 - CCNP ONT (2CD)
Lab 29 - Cisco Ccent 640-822 Exam ICDN1 (2CD)
Lab 30 - Cisco Ccent 640-822 Exam ICND2 (2CD)
Lab 31 - CCNP BCMSN (2CD)
Lab 32 - Windows Small Business Server 2003 (2CD)
Lab 33 - Windows Vista (2CD)
Lab 34 - Exchange Server 2007 (2CD)
Lab 35 - Microsoft Virtualization Server (2CD)
Lab 36 - VMware Server & Workstation (2CD)
Lab 37 - VMware ESX Server (2CD)
Lab 38 - CompTIA A+ (2CD)
Lab 39 - SharePoint 2007 (2CD)
Lab 40 - Introduction to Windows Server 2008 (1DVD)

irainian
05-07-2011, 22:10
نه عزیز جواب پست یک ساله پیش رو نمیگم راه جلوی پاشون میزارم تا شما زیادی زحمت به خودت ندی جیگر

vanish
05-07-2011, 22:13
نه عزیز جواب پست یک ساله پیش رو نمیگم راه جلوی پاشون میزارم تا شما زیادی زحمت به خودت ندی جیگر
من هیچ رقمه تمیتونم با تورنت کنار بیام وقتی با لینک مستقیم شبی 7-8 گیگ دانلود دارم! مطمئنم بعضیام مثه منم

irainian
05-07-2011, 23:59
من هیچ رقمه تمیتونم با تورنت کنار بیام وقتی با لینک مستقیم شبی 7-8 گیگ دانلود دارم! مطمئنم بعضیام مثه منم
مشکلت اینه که بلد نیستی تورنت رو لینک مستقیم کنی مثل لینک سایت ها مستقیم دیگه و گرنه سایت هایی هستن که
torrent leech
دارن

vanish
06-07-2011, 00:06
اخه مگه مجبورم انقدر خودمو عذاب بدم وقتی با لینک مستقیم با نهایت سرعت میشه دانلود کرد؟

irainian
06-07-2011, 22:20
اخه مگه مجبورم انقدر خودمو عذاب بدم وقتی با لینک مستقیم با نهایت سرعت میشه دانلود کرد؟
این همه عذاب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ اخه واسه بیشتر فیلم ها و چیزا لینک مستقیم نیست یا حتی لینک غیر مستقیم یا خیلی فیلم های جدید یا سریال ها فقط از طریق تورنت هست نه چیز دیگه

vanish
06-07-2011, 23:54
این همه عذاب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ اخه واسه بیشتر فیلم ها و چیزا لینک مستقیم نیست یا حتی لینک غیر مستقیم یا خیلی فیلم های جدید یا سریال ها فقط از طریق تورنت هست نه چیز دیگه
یه اکانت فایل فلایر میگیری 12 تومن که اگه شریکی بگیری میشه 6 تومن!! آپلودسنترهای معروفم پشتیبانی میکنه بدون محدودیت!! هر لینکی بیاد رو تورنت حداکثر نیم ساعت بعد توی warez-bb پیدا میشن

mohammad8711
07-07-2011, 00:16
تورنت شاید به درد دانلود با سرعت 16 یا 32 بخوره ، ولی برای دانلود سنگین اصلا مناسب نیست
هر فایلی هم که تو تورنت میاد 5 دقیقه بعدش تو warez-bb و bolt.cd می تونی لینک فایل سرو و فایل سونیکش رو پیدا کنی

یه اکانت فایل فلایر میگیری 12 تومن که اگه شریکی بگیری میشه 6 تومن!! آپلودسنترهای معروفم پشتیبانی میکنه بدون محدودیت!! هر لینکی بیاد رو تورنت حداکثر نیم ساعت بعد توی warez-bb پیدا میشن
آپلودر شدی ما خبر نداریم ؟ :31:
این همه لینک اینجا گذاشتی چند تا لینک هم بده به من هیچی برای دانلود ندارم :31:

GHAGHALEELEE
07-07-2011, 02:09
ممنون

یه سایت روسی هست مال هوی متال.مستقیم هست تنها مشکلی که داره اینه که کل البوم یکجا نیست و تک تک اهنگها رو گذاشته

---------- Post added at 03:08 AM ---------- Previous post was at 03:07 AM ----------

البته نظرتون محترمه؛ ولی پیشنهاد می کنم رابطه تون را با تورنت بهبود بدین، چون کاراترین سیستم هست و احتمال داره در آینده به استاندارد تبادل فایل تبدیل بشه.، اگه ازش سرعت پائین می گیرین یا تورنتهاتون seed و leach خوب ندارن یا یه مشکلی دارین که باید حل بشه.. من با خط 256 همیشه ازش حدود 30 می گیرم
اومدیم و یکی فایلی رو خواست دانلود کنه که سیدهاش کم و لشهاش زیاد بود.اونموقع سرعت میاد پایین.
شما باید تورنتتون رو با لیچرها اول مستقیم کنید و بعد با سرعت ماکزیمم دانلود کنید:11:

---------- Post added at 03:09 AM ---------- Previous post was at 03:08 AM ----------

سلام

موفق باشید
سایتی که گفتید خیلی معتبر هست ولی به پای تورنت نمیرسه.من بارها مقایسه کردم

GHAGHALEELEE
07-07-2011, 02:29
وقتی بتونی همون شبی 7-8 گیگ رو (با مستقیم کردن تورنت) دانلود کنی و واسه پیدا کردن لینکها در به دری نکشی چرا از تورنت دانلود نکنی!

---------- Post added at 03:25 AM ---------- Previous post was at 03:22 AM ----------

توی warz-bb که هیچی توی کل هاستها رو هم بگردی یه سری تورنت رو نمتونی پیدا کنی.منظورم از یه سری 10 تا دونه فایل نیست

---------- Post added at 03:29 AM ---------- Previous post was at 03:25 AM ----------

خوب اینم بهترین منبع واسه سرچ تورنت.فایلهایی که توی torrentz هم نمیتونید پیدا کنید

این سایت هم واسه مستقیم کردن تورنت