PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب از بين Omnia hd‏ و Omnia ‎2

pooyahacker
04-12-2009, 23:02
سلام
من ميخوام يه گوشي تا 500-600 تومن بخرم
بيشتر بين omnia ‎2 و‎ omnia hd ‎‏ موندم (اگه چيز ديگه اي هم هست معرفي كنيد)
من چندين سال هست كه از سيميان استفاده ميكنم ، الان بيشتر ترجيج ميدم ‏ wm‏ رو تجربه كنم
پس در مورد سيستم عامل راي رو به omnia ‎2‎‏ ميدم
اما چند تا چيز هست كه نميشه به راحتي ازش گذشت
يكي كيفيت صفحه نمايش هست ، اينكه hd‏ ‏، 16 ميليون رنگ رو ساپورت ميكنه و omnia ‎2‎‏ ‏، 65 هزار رنگ رو آيا خيلي با هم تفاوت دارن ؟! البته رزلوشن omnia ‎2‎‏ بالاتره . در كل كيفيت صفحه نمايششون چقدر باهم فرق داره ؟
موضوع بعد تاچشون هست ، يكي خازني هست و يكي مقاومتي ، البته يه جا خوندم كه نوشته بود تاچ امنيا2 از نوع Advanced R‏ هست ولي تو GsmArena‏ همچنان نوشته resistive ‎‏ ‏!!
تاچشون هم برام مهمه .
كيفيت صدا هم (به خصوص تو ear phone‏ ‏) مهمه .
دوربين هم چندان مهم نيست .
لذت كار كردن هم مهمه .

خيلي ممنون ميشم تو اين موارد گوشي ها رو با هم مقايسه كنيد .

pulp_152
04-12-2009, 23:10
صفحه نمایش در حال حاضر تو محیط عادی فرقی نمیکنند ... ولی زیر نور افتا 8910 بهتره ... امما با امدن وین 7 اگر به وین 7 اپدیت بشه و 16 میلیونو داشته باشه این مشکل هم حل میشه ...در کل تفاوت زیادی نیست بینشون (صفحه نمایش)

تاچشون هم به نظرم تفاوت زیادی نداره ... تاچش کاملا راضی کنندست(ولی خوب بعضیا میگن هر چی باشه به خازنی نمیرسه که فکر میکنم بیشتر درگیر اسمها هستن... نظر شخصیم ) اما با قلم کار میکنی از این جهت بهتره

بلندی صدا اینجوری که دوستمون گفتن از 8910 کمتره ولی کیفیت صدا بسیار خوبه ...تو هند زفری هم کیفیت قابل قبولی داره تفاوتی نیست ...

خوب لذت کار کردن که قطعا امنیا II با توجه به اینترفیسش و محیط کاربریش بسیار بیشتره ...

دوربین هم با اینکه مهم نیست ولی واقعا دوربین خوبی داره

Vamp!r3
04-12-2009, 23:12
سیلام دوست عزیز.......
اینجا میتونید مقایسه صفحه نمایش این 2 گوشی را ببینید..........

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاچ امنیا 2 در حساسیت از اچ دی کمتره........ولی بازم خیلی حساسه........
صدا توی Ear Phone را نمیدونم.........ولی تو اسپیکر........کیفیت هر 2 خوبه.....ولی صدای اچ دی 2 برابر امنیاست.......
دوربین هم هر 2 عالیه.........
لذت کار کردن هم......من به امنیا 2 رای میدم.......چوت هم اینترفیسش پیشرفت کرده........هم Winmob هست.........

merikh_merikh
05-12-2009, 09:02
دوست عزیز با توجه به این که شما تا حدودی دوست داری با ویندوز موبایل کار کنی همچنین اومنیا2 نسبت به 8910 کمبود های ان چنانی نداره در نتیجه به نظره من اومنیا2 برای شما گزینه ی بهتری میتونه باشه

mohsen3
05-12-2009, 15:22
من در یوتیوب ویدئو کار با Omnia hd رو دیدم. عملکرد این گوشی کند و آزاردهنده به نظر میاد.

پیشنهاد می کنم ویدئوهای هر دو گوشی رو در یوتیوب ببینید.

ninja3000sh
05-12-2009, 15:58
يكي كيفيت صفحه نمايش هست ، اينكه hd‏ ‏، 16 ميليون رنگ رو ساپورت ميكنه و omnia ‎2‎‏ ‏، 65 هزار رنگ رو آيا خيلي با هم تفاوت دارن ؟! البته رزلوشن omnia ‎2‎‏ بالاتره . در كل كيفيت صفحه نمايششون چقدر باهم فرق داره ؟

علاوه بر تعداد رنگ تعداد پیکسلاژ ال سی دی هم تاثیر داره.
یعنی اگه omnia hd تعداد رنگ ال سی دیش 16 ملیون رنگ هستش در عوض پیکسلاژ omnia2 800*480 هستش.
پس تو زمینه ال سی دی زیاد تفاوت دیده نمیشه.تو برخی موارد (بجز زیر نور خورشید) عملکرد 65 هزار تایی وین موبایل بهتر از 16 ملیون سایر برندها هستش.

موضوع بعد تاچشون هست ، يكي خازني هست و يكي مقاومتي ، البته يه جا خوندم كه نوشته بود تاچ امنيا2 از نوع Advanced R‏ هست ولي تو GsmArena‏ همچنان نوشته resistive ‎‏ ‏!!
تاچشون هم برام مهمه .

در کل تاچ خازنی بهتر از تاچ مقاومتی هستش.
ولی در کل تاچ مقاومتی هم ایراد خاصی نداره و مطمئن باش راضیت میکنه.

كيفيت صدا هم (به خصوص تو ear phone‏ ‏) مهمه
کیفیت صدا هم تو هدفون و هم تو اسپیکر i8910 hd عالیه.
ولی از omnia2 خبر ندارم.

لذت كار كردن هم مهمه .

لذت کار کردن با سیستم عامل وین موبایل بهتر از سیمبین هستش.
سیمبین محیط خشکی داره و بعد از مدتی کار کردن باهاش دلت رو تا حدودی میزنه ولی وین موبایل تقریبا بهتره.
در کل من omnia2 رو پیشنهاد میکنم :
چون انعطاف پذیری بهتری تو ساپورت برنامه و بازی داره.
پلیر های خوبی واسه وین موبایل هستش که میتونند عملکرد عالی تو پخش صدا داشته باشند.
که میتونه نیازهای شما رو برطرف کنه.

من در یوتیوب ویدئو کار با Omnia hd رو دیدم. عملکرد این گوشی کند و آزاردهنده به نظر میاد.
اتفاقا سرعت i8910 hd خیلی هم عالیه.
شما اگه باهاش کار کنی نظرت عوض میشه.:46:

pooyahacker
08-12-2009, 17:40
ممنون دوستان
با این تفاسیر بهتره که اومنیا2 بگیرم ، فقط چند تا سوال :

1. امنیا2 کی وارد بازار میشه و به قیمت اصلیش میرسه ؟ اگه این پروسه طولانی بشه مجبورم همون امنیا اچ دی رو بگیرم :(

2. آیا در آینده ویندوز موبایل 7 رو میشه روش نصب کرد ؟

Vamp!r3
08-12-2009, 20:08
ممنون دوستان
با این تفاسیر بهتره که اومنیا2 بگیرم ، فقط چند تا سوال :

1. امنیا2 کی وارد بازار میشه و به قیمت اصلیش میرسه ؟ اگه این پروسه طولانی بشه مجبورم همون امنیا اچ دی رو بگیرم :(

2. آیا در آینده ویندوز موبایل 7 رو میشه روش نصب کرد ؟

سوال اول معلوم نیست..........ولی تا 1 ماه دیگه حتما اومده.........(شایدم زودتر).......ولی وقتی اومد خیلی زود به قیمت اصلیش میرسه.......چون توی جهان افت قیمتشو کرده........اینجا هم سریع افت میکنه......
سوال دوم هم نمیشه کامل جواب داد.......چون هنوز معلوم نیست.........