PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برق در بدنه کیس.....

Mahdi/s
04-12-2009, 20:55
سلام................چند وقته بدنه کیسم برق داره......usb..هم وصل میکنم برق منتقل میشه.....مثلا دوربین ...یا گوشی..یا.mp3...

کیس رو باز کردم چیزی...ندیدم...ولی برای 2-3- رو خوب بود .......الان دوباره برق دار شده......

ممنون میشم راهنمایی کنید.............:10:

shahramcat
05-12-2009, 13:33
اگر از پاورهای گرین استفاده میکنید طبیعی هست !

کار خاصی نمیتونی انام بدی .... برای بیشتر افراد این مشکل هست

mjzaret
05-12-2009, 13:41
این مشکل در بیشتر سیستمها وجود داره. دوستان به این نکته توجه کنید که هر سیستم برقی بایستی به وسیله ی سیم ارت به زمین وصل بشه. با این کار دیگه برق گرفتگی وجود نداره.

sourena
05-12-2009, 13:42
نزدیک کیس شوفاژ نیست؟؟؟

اگر هست یه سیم معمولی رو به یکی از پیچهای کیس ببند...بعد که محکمش کردی وصلش کن به لوله شوفاژ!

Mahdi/s
05-12-2009, 13:50
اگر از پاورهای گرین استفاده میکنید طبیعی هست ! درست حدس زدید.............

این مشکل در بیشتر سیستمها وجود داره. دوستان به این نکته توجه کنید که هر سیستم برقی بایستی به وسیله ی سیم ارت به زمین وصل بشه. با این کار دیگه برق گرفتگی وجود نداره.تو برق گرفتگی که مشکلی نیست....یه کم فقط دستت ویز ویز میکنه........من نگران دوربین و گوشی هستم....برای اونا چی ؟؟؟؟/

گر هست یه سیم معمولی رو به یکی از پیچهای کیس ببند...بعد که محکمش کردی وصلش کن به لوله شوفاژ! نزدیک نزدیک که نیست...........ولی یه امتحانی میکنم................

======
ممنون از همه.....

EXTREME
05-12-2009, 16:52
با یه دستمال نم دار پشت کیس رو بکش و یک سیم به پشت کیس وصل کن و به یه لوله مصل لوله ی آب وصل کن