PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور میتونم xp با seven با هم داشته باشم

iliadmoosavi
04-12-2009, 06:26
سلام . من Win 7 Home Premium اورجینال دارم . میخوام یه Win Xp SP3 بقلش بریزم که هر دوش با هم بیاد . کسی بلده چکار کنم ؟ چون وقتی که میرم تو نصب اکس پی ، از این ارور های Blue Screen میده . در ضمن Virtual Xp هم نمیخوام . اگه کسی میتونه نحوه نصب اکسپی کنار سون رو بگه ممنون میشم ...

لطفا یک لینک دانلود سیدی بوت هم بذارین که وقتی بذارم صفحه داس بیاد تا بتونم درایو ویندوزم رو فرمت کنم ...

DJ POLESTAR
04-12-2009, 12:58
نصب XP کنار سون از جمله از کارهای آسونه:20:
اول باید XP بنصبی بعد 7!
شاید شما منظورتون این بود که تو یه درایور هم 7 و هم XP نصب کنید که این امکان پذیر نیست!
ولی باید اول XP بنصبی بعد 7 رو رو یه درایو غیر XP!

موفق باشید☻

iliadmoosavi
04-12-2009, 20:41
اين رو ميدونم . من فرمت كردم دو تا پارتيشن هم ساختم ولي وقت نصب اكس پي ، اونجايي كه همه درايور هارو لود ميكنه و ميزنه setup is starting windows ، ارور bluescreen يا همون صفحه آبي مياد و ميگه كه هارد شما ويروسيه يا يه چيزي روش مديريت ميكنه . در صورتي كه من دوبار تابحال فرمت كردم و حتي دو نوع مختلف از اكس پي سرويس پك 3 رو تست كردم . چكار كنم ؟ راستي آيا اكس پي پرتابل رو ميشه روي سيدي ريخت و از رو اون بوت كرد يا حتما بايد فلش مموري باشه ...؟ :11:

iliadmoosavi
05-12-2009, 07:49
کسی نبود ؟

DJ POLESTAR
05-12-2009, 09:56
شما مشخصات سیستمتون رو لطف کنید؟

Mohammad King
05-12-2009, 10:48
سلام تاپیک زیر را بخون ببین چیزی دستگیرت میشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
05-12-2009, 13:20
به احتمال زياد شما از سيدي ويندوز اكس پي اي استفاده ميكنين كه درايورهاي ساتا و Raid داخلش نيست . سيدي ويندوزي بگيرين كه اين آپديتا رو داشته باشه . تنظيمات لپ تاپ رو در بايوس بصورت پيش فرض هم دربيارين .

toorajjj
06-12-2009, 12:21
من تونستم نصب کنم با وجود اینکه اول سون را نصب کرده بودم بعد ایکس پی را و منوی بوت جداگانه با نرم افزار اجرا کرددم الان هیچ مشکلی ندارم بغیر از اینکه بعد از بوت شدن کرکهای فعال سازی ویندوز حذف میشه و دارم دنبال راهی برای حل این مشکل میگردم

الناز رادیان
06-12-2009, 16:11
مشکل از عدم ساپورت هارد ساتا توسط ویندوز xp شماست.