PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : متخصصین word کمک کنید (مقایسه قسمت انتخاب شده)

smd7m
20-03-2006, 17:34
آیا برنامه یا فرمانی وجود داره که بتونه دو فایل word رو با هم مقایسه کنه .....
به این صورت که قالب بندی خاصی مانند فونت - اندازه - ایتالیک و ... بر روی یک متن صورت گیرد و سپس همین قسمت انتخاب شده با قالب بندی مورد نظر در جایی دیگر خارج از word مقایسه بشه ... و نتیجه به صورت امتیاز مشخض بشه ...

infinity
26-03-2006, 07:28
سلام.
البته من خودمو متخصص نمي دونم. ولي 99 درصد اطمينان ميدم كه چنين برنامه يا دستوري وجود نداره. چون علاوه بر مسائل فني و بحث كارايي و بهره .... انتخاب قلم - اندازه - حاشيه - كادر و... تا حدود زيادي يك چيز سليقه ايست و استاندارد خاصي نداره. اگر هم يك روز چنين برنامه اي ايجاد بشه مدتها فقط در زبان ژديد آورنده آن باقي خواهد ماند.
پيشنهاد مي كنم خودت بشيني و مقايسه كني. ;) در بحث الگوريتم هاي مقايسه هيچ ماشيني نمي تونه جاي انسان رو بگيره.

smd7m
27-03-2006, 12:15
نه دوست عزيز ... اشتباه نكن .. من در حال طراحي برنامه اي جهت ارزيابي الكترونيكي هستم كه مي توني نمونه اي از كاري كه انجام دادم رو از لينك زير بگيري ...
منظورم از مقايسه اينكه ما يك الگو داريم كسي كه تغييري در سند انجام ميده با سند اوليه مقايسه كنه و درستي و يا نادرستي يك سوال رو جواب بده ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

infinity
01-04-2006, 02:46
سلام.
اين چيزي كه الان گفتي خيلي رساتر از قبليه. فايل رو ميگيرم و امتحان مي كنم. به نظرم جالب ميآد. Excuse me

saeidalipour
02-04-2006, 16:59
آقا اصلا این برنامه رو برای چی می خوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟/

smd7m
04-04-2006, 23:45
حالا كه تقريبا برنامه رو درست كردم .... هدف از ایجاد ساخت برنامه آزمون گیری هوشمند در محیط یک مهارت مثل مهارت Word هست که کاربر با ظاهر شدن سوال - سوال مربوطه را در word انجام داده و همزمان برنامه امتیاز درستی و یا نادرستی سوال رو میده ...
اگر دوستان مایل بودند می تونم برنامه رو بذار
ضمنا اگر کسی با VBA آشنا هست پیام بده تا بعضی از مشکلاتم رو حل کنه