PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی کنید: HTC HD2 ، iPhone 3gs یا...؟

fkBabak
03-12-2009, 13:21
سلام
اگه ممکنه منو توی خرید یکی از این دو گوشی راهنمایی کنین.
البته لطفا با دلیل منو قانع کنین.
اگر تو این سری گوشی بهتر سراغ دارین اونم معرفی کنین
ضمنا یه مقدار فوریه
ممنون

*M!L4D*
03-12-2009, 13:33
هر کدوم از این دو گوشی ها برتری های خاص خودشونو دارن ...
اگه Pocket PC دوست دارید HD2 بردارید
اگه میخواین از گوشی های به عنوان یه کنسول دستی استفاده کنید iPhone 3GS پیشنهاد میشه
اگه با برنامه های مختلف کار می کنید بازم 3GS !
ولی درکل نسبت به پولی که میدید HD2 بیشتر می ارزه
750 هست الا ن HD2
950 تا 1 میلیون iPhone 3GS 32GB
انتظاراتتون رو از گوشی نگفتید ؟

M0H@MAD
03-12-2009, 14:08
نظر من طبيعتا 3Gs هست

من الان يكي دو ماهي ميشه كه دارمش و واقعا از هر نظر ازش راضيم تاكيد ميكنم كه از هر نظر

ولي با HD2 كار نكردم

fkBabak
03-12-2009, 14:26
هر کدوم از این دو گوشی ها برتری های خاص خودشونو دارن ...
اگه Pocket PC دوست دارید HD2 بردارید
اگه میخواین از گوشی های به عنوان یه کنسول دستی استفاده کنید iPhone 3GS پیشنهاد میشه
اگه با برنامه های مختلف کار می کنید بازم 3GS !
ولی درکل نسبت به پولی که میدید HD2 بیشتر می ارزه
750 هست الا ن HD2
950 تا 1 میلیون iPhone 3GS 32GB
انتظاراتتون رو از گوشی نگفتید ؟
من حقیقتش به ppc علاقه دارم ولی حافظه و برنامه های متنوع آیفون هم منو ترغیب به خریدنش کرده
در مورد کنسول هم بگم که یه psp دارم الان که بازی و اینا رو جواب میده.
اینم که میپرسم به خاطر اینه که یه چیزایی راجع یه آیفون شنیدم مثل نداشتن بلوتوث و جیل بریک نشدن آیفونای جدید و ... .
من زیاد از گوشی سر در نمیارم به همین خاطر نیاز به یه سری دلایل دارم که بیخیال یکی از این دو تا بشم.

ninja3000sh
03-12-2009, 16:23
من حقیقتش به ppc علاقه دارم ولی حافظه و برنامه های متنوع آیفون هم منو ترغیب به خریدنش کرده
اینم که میپرسم به خاطر اینه که یه چیزایی راجع یه آیفون شنیدم مثل نداشتن بلوتوث و جیل بریک نشدن آیفونای جدید و ... .
من زیاد از گوشی سر در نمیارم به همین خاطر نیاز به یه سری دلایل دارم که بیخیال یکی از این دو تا بشم.
خب اگه به ppc علاقه داری همین hd2 فعلا از همه لحاظ عالیه.
البته این نکته رو هم بگم بازیهای آیفون با psp فرق میکنه و جذابیت دیگری داره.:40:
درسته از لحاظ گرافیک نمیتونن به پای بازیهای psp برسن ولی یک نوع تنوع دیگری تو بازیهای آیفون دیده میشه.
کلا برای برنامه و بازی فعلا آیفون بهتره ولی برای وین موبایل هم برنامه و ... هم کم نیست.
اگه ال سی دی بزرگ و وین موبایل و میخوایی سرعت موبایلت بیشتر باشه که hd2 بهترینه.
اگه هم مک میخوایی و تونع برنامه و ... میخوایی زیاد باشه همون iphone 3gs بهتر هستش.
بلوتوث آیفون هم فکر کنم فعلا 3gs ها برنامه نیومده تا بتونن فایل دریافت کنن و یا بفرستن.
جیل بریک کردن هم ساده هستش و مشکلی نداره.
این نکته رو بگم که باید حوصله کار با آیتونز آیفون رو داشته باشی.(اگه حوصله کار با آیتونز آیفون رو نداری به هیچ وجه طرف آیفون نرو) بعضی ها هستند که به کپی و پست عادت کرده اند ولی تو آیفون اونطوری نیست و بعضی مواقع تو ذوق بعضی ها میزنه.
به هر حال هر دو تا گوشی هم عالی هستند.
ولی چون شما میگید با ppc علاقه دارید همون hd2 پیشنهاد میشه.

fkBabak
03-12-2009, 17:03
ممنون از راهنماییتون
پس به نوعی آیفون سرگرم کننده تر از ppc ه.
مشکلی هم با آیتیونز ندارم و قبلا باهاش کار کردم.
ولی کلا انتخاب بین این دوتا سخته.
----
یه سوال کلی هم داشتم که ممنون میشم اگه کسی جواب بده.
در مجموع آیفون و htc چه مزایا و معایبی نسبت به هم دارن (البته در زمینه هایی که قابل قیاس باشن)
یعنی میشه یه مقایسه کلی بینشون کرد؟ مثلا این : یکی از مزایای HTC نسبت به آیفون داشتن بلوتوثه (البته اینو فقط برای مثال گفتم)
----
و یه سوال مهم تر اگه من بخوام به آیفون 3gs بگیرم موقع خرید دقیقا باید به چی توجه کنم؟
منظورم جریان آنلاک فکتوری و قفل و این حرفاس
----
هر کدوم از دوستان اگه نظری دارن خوشحال میشم بنویسن.

*M!L4D*
03-12-2009, 17:06
در مجموع آیفون و htc چه مزایا و معایبی نسبت به هم دارن (البته در زمینه هایی که قابل قیاس باشن)
یعنی میشه یه مقایسه کلی بینشون کرد؟ مثلا این : یکی از مزایای HTC نسبت به آیفون داشتن بلوتوثه (البته اینو فقط برای مثال گفتم)

مزایای HD2 نسبت به آیفون تری جی اس :
LCD بزرگ تر
CPU قوی تر
RAM بیشتر
دوربین بهتــر
و ...
برتری آیفون به HD2 :
سیستم عامل Mac
برتری کامل در قسمت نرم افزاری
بازی های قشنگ تر و بیشتر
ساپورت کامل مالتی تاچ
کوچک تر بودن !
و ...

M0H@MAD
03-12-2009, 18:30
ممنون از راهنماییتون
پس به نوعی آیفون سرگرم کننده تر از ppc ه.
مشکلی هم با آیتیونز ندارم و قبلا باهاش کار کردم.
ولی کلا انتخاب بین این دوتا سخته.
----
یه سوال کلی هم داشتم که ممنون میشم اگه کسی جواب بده.
----
و یه سوال مهم تر اگه من بخوام به آیفون 3gs بگیرم موقع خرید دقیقا باید به چی توجه کنم؟
منظورم جریان آنلاک فکتوری و قفل و این حرفاس
----
هر کدوم از دوستان اگه نظری دارن خوشحال میشم بنویسن.
آيفون يك دنياي متفاوته اما ويندوز همون دنياي آشناست
تو آيفون ممكنه به مسائلي بر بخوري كه اصلا انتظارش رو نداشتي

اين موارد ميتونه تو رو عاشق بكنه يا اينكه متنفر

اين بستگي به سابقه ذهني و نوع نگاهت داره

من براي كسايي كه نميخوان ريسك تجربه دنياي جديد رو داشته باشن و همه چيز رو مطابق پيش فرض هاي ذهنيشون ميخوان شديدا وينمو رو توصيه ميكنم

و بهترين وينمو بي ترديد اچ دي تو هست

اگرم تصميم خريدت شد آيفون يه سر به تاپيكش بزن تا با اصطلاحاتي مثل جيلبرك و آنلاك و ... آشنا بشي

fkBabak
03-12-2009, 20:19
سلام
ممنون بابت راهنمایی هایی که ارائه دادین.
حتما مد نظر قرار میدم.
----
یه سوال: حافظه HD2 چقدره؟
---
اگه بازم کسی نظری داشت خوشحال میشم بنویسه.

*M!L4D*
03-12-2009, 20:51
یه سوال: حافظه HD2 چقدره؟
پرشین تلکام 760 میداد !
ولی اکثر جاها 800 هست !
نظر خاصی نداریم ... گوشیه فوق العاده ایه !

ELVIS PRESLEY
03-12-2009, 21:05
دوست عزیز به نظرسنجیها مخصوصا وقتی پای ایفون میاد وسط هیچ وقت اعتماد نکن:41:
چون خیلی وقتا کسایی که باش کار نکردن و فقط اسم و تعریفشو شنیدن بهش رای میدن و باعث گمراهی بقیه میشن.

من هم تری جی داشتم هم تری جی اس دارم.
فقط میتونم بگم که کسی که ایفون میخره اگه یکم باش کارکنه و راه بیوفته بعیده بتونه گوشی دیگه ای بگیره.

پیشنهاد من اینه که انتظاراتتو از گوشی لیست کنی و با درجه ی اهمیتش بگی.
تا من برات با عکس یا فیلم بگم چه طوری ایفون میتونه اونا رو براورده کنه.
تا بتونی بهتر قضاوت کنی و انتخاب درستو بکنی.

:11:

fkBabak
03-12-2009, 22:09
سلام
ممنونم
برای من در مجموع اینا مهمه:
Video Playback
Interface
برنامه های کاربردی
حافظه بالا
دوربین در حد خوب
فعلا اینا تو ذهنم بود اگه چیزی یادم اومد اضافه میکنم.

pulp_152
03-12-2009, 22:11
با توجه به نیازت htc hd 2

merikh_merikh
04-12-2009, 09:11
با توجهه به که شما خودت به پی پی سی علاقه دارین و همچنین پی اس پی هم دارین در نتیجه به نظره من با توجه به امکانات و سخت افزاری که تاچ اچ دی 2 داره اچ دی2 میتونه بهترین گزینه باشه.
توجه داشته باشید که اچ دی2 هیچ کمبودی نسبت به ایفن 3 جی اس نداره تازه سخت افزاری قویتر نیز داره و تنها چیزی که میتونه انتخاب بین این دو گوش(تاچ اچ دی2 و ایفن 3جی اس)را راحت کنه انتخاب بین دو سیستم عامل این دو گوشی(ویندوز موبایل یا مک)میباشد
من جای شما بوم با توجه به داشتن پی اس پی و همچنین خوب بودن تاچ اچ دی2 در نتیجه تاچ اچ دی2 را 100 در 100انتخاب میکردم

ELVIS PRESLEY
04-12-2009, 12:56
سلام
ممنونم
برای من در مجموع اینا مهمه:
Video Playback
Interface
برنامه های کاربردی
حافظه بالا
دوربین در حد خوب
فعلا اینا تو ذهنم بود اگه چیزی یادم اومد اضافه میکنم.

ویدعو ها به چند صورت قابل مشاهدس.
استفاده از پلیر خود گوشی یا ایپاد.برای اینکار شما باید فیلمهاتون به یکی از فرمتهای زیر باشه و با ایتونز سینک کنید تو گوشی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا اگه شما فیلمهایی دارید با رزولیشن های 720 یا 1080 ایتونز اجازه ی انتقال این فیلمها رو به گوشی نمیده.(البته جدیدا راهی پیدا کردم که دورش بزنم)
اینجا شما باید از برنامه های 3rd party استفاده کنید.
مثلا برنامه ای بسیار کاربردی به اسم yxflash
برای پخش فایلهای فلش-divx -aviو ...

فیلمها ی که تو ایپاد میریزید به صورت زیر دسته بندی میشن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیستم ایپاد گوشی نسبت به بقیه ی گوشی ها یه سری مزایا و معایب داره.
مثلا شما نمیتونید اهنگاتونو از تو گوشی پاک کنید.(به صورت پیش فرض نمیشه.بری تو کارش راه داره:31:)
یا اسمشونو عوض کنید.و باید با کامپیوتر این کارو انجام بدید.
یه سری خصوصیت های خوب هم داره.مثل امکان مشاهده ی زیر نویسهای مختلفو ....

این بعد نرم افزاری پخش فیلم بود.
اما در بعد سخت افزاریش -خب صفحه ی اچ دی ۲ بزرگتره و ppi بیشتری داره.
عوضش کیفیت ایفون بیشتره.
مدت دوام اوردن باتری اچ دی دو رو نمیدونم ولی ایفون جیلبریک نشده تا ۱۰ ساعت تو پخش فیلم دوام داره.که اگه همه ی فاکتور ها رو حساب کنیم مفید ۷-۸ ساعت دوام میاره.

پس تو اینقسمت از لحاظ منطقی اچ دی ۲ بهتره.

تو زمینه اینترفیس.فکر نکنم جای بحثی وجود داشته باشه.
سادگی-زیبایی-جذابیت.
به هیچ وجه خسته کننده نیست.
تو ایفون میتونید در سطح بالایی ظاهر گوشیتونو شخصی سازی کنید.
۱۰ ها هزار تم مختلف برای همه ی جاها.
از نمایشگر باتری در بالای صفحه گرفته تا تمهای مخصوص کیبرد و ...و تمهای کامل ...

مثلا این تمهای پیش فرض تو سیدیا برای تغیر دادن ظاهر گوشی(چون من اهل تم و اسکین نیستم سورس های مخصوص تم و ... رو اضافه نکردم)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو این قسمت ایفون بهتر کار کرده.

در زمینه ی نرمافزار به هیچ وجه کمبودی نداره
یعنی شما هر برنامه ای احتیاج داشته باشی هست.
طبق اخرین امار در حال حاضر ۱۰۵ هزار نرم افزار توی اپ استور وجود داره.که ۹۹ درصدشون کرکش به راحتی در دسترسه.
بهتره برای این بخش نرم افزاری بگید چه احتیاجاتی دارید تا بگم برنامش هست یا نه.
چون تعداد برنامه های fun در ایفون زیاده بعضی ها فکر میکنند فقط برنامه های فان داره نه کاربردی....

مسلما اینجا ایفون هتر از همه ی سیستم عاملها کار کرده.

تو ایفون دو تا پارتیشن وجود داره.
یکی / که ۷۵۰ مگ ظرفیت داره و برای خود سیستم استفاده میشه.معادل همون رام در گوشیای دیگه...
یکی var/ که ۳۰ گیگ هستو برای ذخیره ی فایلهای شما به کار میره.

نکته ای اینجا لازمه بگم اینه که سیستم ایفون اینجوری نیست که وقتی بارش زیاد شه سرعتش کم شه.
مثلا من الان ۲۵ گیگ فایل مدیا دارم.ایپاد در عرض ۲-۳ ثانیه باز میشه.
حالا چه ۲۵ گیگ داشته باشی چه هیچی نداشته باشی فرقی تو باز کردن ایپاد نمیکنه.

یا مثلا حدود ۴ گیگ هم (حدود ۱۴۳ تا برنامه ) هم نصب دارم.که باز هم تغییر در سرعت و پرفورمنس گوشی نمیده.

دوربین هم که ۳.۲ با اتو فوکس و فیلم برداری وی جی ای
تو نورکافی کیفیت خیلی خوبی داره .به صورت پیش فرض امکانات یک دوربین کامل رو نداره.ولی خدا داده برنامه های شخص سوم...:31:

ولی به هر حال اچ دی تو این زمینه بهتر عمل کرده.

اینم میتونه تو انتخاب بهتر کمک کنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اوه... چی شد...:46:

sogol6561
04-12-2009, 13:05
با توجه به انتظارات شما hd2 رو پیشنهاد میکنم.:8:

fkBabak
04-12-2009, 13:11
الویس جان ممنون از لطفت .واقعا شرمنده کردی.
خیلی اطلاعات مفیدی بود
حتما مد نظر قرارشون میدم .
از همه کسانی که راهنمایی کردن هم ممنونم.
بازم میگم اگه کسی چیز دیگه ای به ذهنش رسید ممنون میشم اگه بنویسه.

Mig33
04-12-2009, 13:13
دوست عزيز هيچكدومو نگير صبر كن تا سال جديد ميلادي اتفاقات خاصي قراره در حيطه گوشي هاي هوشمند بيوفته....

pulp_152
04-12-2009, 13:15
خوب امنیا 8000 با توجه به نیازتون هم خوبه .. video play back تو عملکرد و کیفیت تصویر بهتر از هر 2 تاست

اینترفیس هم در حد عالیه

برنامه های کاربردیش زیاده مثل hd 2

هم 8 گیگ داره هم 16 گیگ .. 32 گیگ هم قابلیت مموری داره

دوربین هم از هر 2 بهتره ...

armin_software
04-12-2009, 16:02
به نظر من آیوفون نگیر که اصلا به قیمتش نمی ارزه!

*M!L4D*
04-12-2009, 16:08
به نظر من آیوفون نگیر که اصلا به قیمتش نمی ارزه!

چرا نمی ارزه ؟

fkBabak
18-01-2010, 21:54
سلام دوستان
یه مدتی از ایجاد این تاپیک میگذره
من متاسفانه اون موقع به خاطر مشکلی که داشتم نتونستم دیگه دنبال اطلاعات رو بگیرم و بیام انجمن.
میخواستم اگه ممکنه حالا که یه مدت بیشتری از عرضه این دو گوشی گذشته و ضعف ها و ایراداش بیشتر معلوم شده،بازم راهنمایی کنین و با مقایسه منو توی انتخاب کمک کنین.
با تشکر.

armin_software
18-01-2010, 23:04
سلام
معمولا آیفون تو زمینه ی موبایل فعال تره!
اگر کلاس و زیبایی رو کنار بزاریم!
هر دو خوبن ولی من آیفون رو ترجیح می دم جدیدا باهاش کار می کردم نظرم عوض شده

mosi252
14-02-2010, 23:00
میخواستم بپرسم ایا gps در 3gs مثل اچ تی سی سریع و روان هستش یعنی سرعت پیدا کردن ماهواره و داشتن برنامه های مختلف جی پی اس مثل نشان دادن سرعت و یا شیب و یا ارتفاع و موقعیت یاب در محل و رهیاب و علامت گذاری مسیر همانند اچ تی سی میباشد لطفا مرا راهنمایی کنید

golmohammadi
15-02-2010, 01:11
به نظر من هم ایفون تری جی اس خیلی گرونه
و اگه قیمتها را در نظر بگیریم اچ دی 2 بهتره ...
با این حال سلیقه های مختلف انتخاب میکنند

payamf1
15-02-2010, 01:31

Microsoft24
15-02-2010, 01:46
قبلا بحث شده دوست عزیز ،

بیخودی تاپیک نزنید ،

یک توصیه به شما میکنم ؛ با مقایسه بین دو برند به هیچ جا نمی رسید !

چون اینجا ، متاسفانه اکثرا با تعصب برخورد می کنند!

AryanLand
15-02-2010, 01:57
سلام
معمولا آیفون تو زمینه ی موبایل فعال تره!
اگر کلاس و زیبایی رو کنار بزاریم!
هر دو خوبن ولی من آیفون رو ترجیح می دم جدیدا باهاش کار می کردم نظرم عوض شده

سلام.

ممکنه توضیح بدید چرا آیفون در ضمینه موبایل فعال تره؟ و این "معمولا"" که فرمودید یعنی چی؟!!!!!
آیفون کلا" سه تا موبایل تا حالا تولید کرده چه طور از HTC که الان بالای 100 مدل گوشی تولید کرده فعال تره!!!!!!!(گوشیهای با برند HTC و I-mate و........)

payamf1
15-02-2010, 12:05
قبلا بحث شده دوست عزیز ،

بیخودی تاپیک نزنید ،

یک توصیه به شما میکنم ؛ با مقایسه بین دو برند به هیچ جا نمی رسید !

چون اینجا ، متاسفانه اکثرا با تعصب برخورد می کنند!

دوست عزیز
من قبل از شما گفتم ولی کسی انگار توجهی نمیکنه
به لینک قبل از نوشته خودتون توجه کنید....

payamf1
15-02-2010, 12:11
سلام.

ممکنه توضیح بدید چرا آیفون در ضمینه موبایل فعال تره؟ و این "معمولا"" که فرمودید یعنی چی؟!!!!!
آیفون کلا" سه تا موبایل تا حالا تولید کرده چه طور از HTC که الان بالای 100 مدل گوشی تولید کرده فعال تره!!!!!!!(گوشیهای با برند HTC و I-mate و........)

منظور armin_software این بود که در زمینه پشنیبانی قویتر هست و برنامه و امکانات بیشتری نسبت به هر برند دیگری (نه منحصرا htc) به گوشیهای خودش میده و هیچوقت ولشون نمیکنه به امان خدا...
ضمنا درسته 3 مدل آیفون بیشتر نداریم اما آمار و ارقام فروش حداقل در یک سال اخیر موفقیت اپل آیفون را نشان میدهد... 

AryanLand
17-02-2010, 01:41
منظور armin_software این بود که در زمینه پشنیبانی قویتر هست و برنامه و امکانات بیشتری نسبت به هر برند دیگری (نه منحصرا htc) به گوشیهای خودش میده و هیچوقت ولشون نمیکنه به امان خدا...
ضمنا درسته 3 مدل آیفون بیشتر نداریم اما آمار و ارقام فروش حداقل در یک سال اخیر موفقیت اپل آیفون را نشان میدهد...

سلام.

ایفون چه چیزی رو پشتیبانی میکنه؟ اینکه میفرمایید امکاناتش بیشتره یعنی چی؟
امکانات بیشتر یعنی نداشتن بلوتوث؟ (جز هندز فری) . نداشتن رادیو ؟ ساپورت نکردن جاوا؟ ساپورت نکردن مولتی تسکینگ؟ دوربین ضعیف؟و....و....و......
برنامه های بیشتر یعنی چی؟ یعنی سودا خوردن با گوشی؟ زدن فندک با گوشی؟ خاموش کردن آتیش با آب؟ و....و....و..... به نظر شما اینا برنامه هست؟
دوست من آمار برنامه های آیفون با این چیزا بالا رفته.چند تا برنامه کاربردی مهندسی داره؟
البته شما اگر بازی براتون حرف اول رو میزنه بدون شک فعلا" تو بازار رو دست نداره .اما اینکه فرمودید آیفون حرف اول تو فروش رو میزنه این دلیل بر کامل بودن این گوشی نیست .خیلیها اصلا" نمیدونن و براشون مهم هم نیست چی دارن میخرن فقط این مهمه که هر کی دید بگن گوشیمونو یک میلیون تومن خریدیم.باید دید هدف از خرید گوشی چی هست.برای مثال 3تااز آشناهای خود من برای خرید گوشی برای بچه هاشون (14 پانزده ساله) با من مشورت کردن منم بعد از اینکه با بچه هاشون صحبت کردم دیدم حرف اول و آخر رو براشون بازی میزنه منم پیشنهاد آیفون رو دادم و خریدن.باید اول ببینیم برامون چی مهمه بعد تصمیم به خرید بگیریم.:11:

saman65
17-02-2010, 09:58
سلام.

ایفون چه چیزی رو پشتیبانی میکنه؟ اینکه میفرمایید امکاناتش بیشتره یعنی چی؟
امکانات بیشتر یعنی نداشتن بلوتوث؟ (جز هندز فری) . نداشتن رادیو ؟ ساپورت نکردن جاوا؟ ساپورت نکردن مولتی تسکینگ؟ دوربین ضعیف؟و....و....و......
برنامه های بیشتر یعنی چی؟ یعنی سودا خوردن با گوشی؟ زدن فندک با گوشی؟ خاموش کردن آتیش با آب؟ و....و....و..... به نظر شما اینا برنامه هست؟
دوست من آمار برنامه های آیفون با این چیزا بالا رفته.چند تا برنامه کاربردی مهندسی داره؟
البته شما اگر بازی براتون حرف اول رو میزنه بدون شک فعلا" تو بازار رو دست نداره .اما اینکه فرمودید آیفون حرف اول تو فروش رو میزنه این دلیل بر کامل بودن این گوشی نیست .خیلیها اصلا" نمیدونن و براشون مهم هم نیست چی دارن میخرن فقط این مهمه که هر کی دید بگن گوشیمونو یک میلیون تومن خریدیم.باید دید هدف از خرید گوشی چی هست.برای مثال 3تااز آشناهای خود من برای خرید گوشی برای بچه هاشون (14 پانزده ساله) با من مشورت کردن منم بعد از اینکه با بچه هاشون صحبت کردم دیدم حرف اول و آخر رو براشون بازی میزنه منم پیشنهاد آیفون رو دادم و خریدن.باید اول ببینیم برامون چی مهمه بعد تصمیم به خرید بگیریم.:11:

عزیز شما که اطلاعات درست از آیفون نداری چرا طلاع دادن غلط مردم رو منحرف میکنی.توی یه تاپیک دیگه هم همین رو بهت گفتم جواب ندادی
اولا 5 روز پیش برنامه جدید بلوتوس براشآیفون اومده که 100% کار میکنه بدون هیچ مشکلی.این از این!
دوربینش هم با اینکه 3.2 ولی همه 5 های HTC رو میزاره تو جیبش.میخوای لینک یوتیوب که مقایسه شده با گوشی مثل Nexus رو بدم؟
مولتی تسکینگ هم 100 بار بحثش شده...1000 ا برنامه و بازی تو اپل استور هست که بهت اجازه مولتی تسکینگ رو واسه خود اون برنامه میده .یعنی این چیز دست شرکت سازنده برنامست.من که وقتی موزیکم رو گوش میکنم همزمان اس ام اس میدم بازی هم میکنم.تا حالا مشکلی ندیدم!

خیلیها اصلا" نمیدونن و براشون مهم هم نیست چی دارن میخرن فقط این مهمه که هر کی دید بگن گوشیمونو یک میلیون تومن خریدیم
بیشتر از 30 میلیون آیفون تا حالا فروخته شده.به نظر تو چند درصدشون 1 میلیون دادن واسه گوشی؟مگه همه جا آیفون مثل ایران 1 میلیونه؟
اینکه حالا ایفون تو بازی حرف اول رو میزنه یا نمیزنه و فامیل شما رفته گرفته دلیلش اینه که همه آیفون رو واسه بازی میگیرن؟

این حرف رو دقیقا تو یه تاپیک دیگه زدی.قول میدم یه جا شندیش همینجوری داری کپی پیس میکنی
عزیز شما با 100 هزار برنامه اپل استور کار کردی؟خداییش تا حالا اصلا با آیفون یا از رو pc رفتی ببینی اپل استور چیا داره؟
اینکه روزی 100 برنامه سرگر و بازی واسه مک میاد دلیل میشه که همه برنامه های مک همینن؟
من عزیز با آخرین ویندوز موبایلی که کار کردم وین موب 2003 بوده.بعد اون هم با وین مو کار نکردم.اطلاعی هم ازش ندارم.پس در موردش نظر نمیدم.شما هم در مورد چیزهایی که اطلاع نداری نظر نده و مردم رو گمراه نکن.
ضمن اینم بگم من خودم تا چند روز دیگه دارم یا HD2 میگیرم یا nexus.پس بدون پدرکشتگی نه با HTC دارم نه با وین مو یا آندو نه هیچ سیستم عاملی!

AryanLand
17-02-2010, 11:27
عزیز شما که اطلاعات درست از آیفون نداری چرا طلاع دادن غلط مردم رو منحرف میکنی.توی یه تاپیک دیگه هم همین رو بهت گفتم جواب ندادی
اولا 5 روز پیش برنامه جدید بلوتوس براشآیفون اومده که 100% کار میکنه بدون هیچ مشکلی.این از این!
دوربینش هم با اینکه 3.2 ولی همه 5 های HTC رو میزاره تو جیبش.میخوای لینک یوتیوب که مقایسه شده با گوشی مثل Nexus رو بدم؟
مولتی تسکینگ هم 100 بار بحثش شده...1000 ا برنامه و بازی تو اپل استور هست که بهت اجازه مولتی تسکینگ رو واسه خود اون برنامه میده .یعنی این چیز دست شرکت سازنده برنامست.من که وقتی موزیکم رو گوش میکنم همزمان اس ام اس میدم بازی هم میکنم.تا حالا مشکلی ندیدم!

بیشتر از 30 میلیون آیفون تا حالا فروخته شده.به نظر تو چند درصدشون 1 میلیون دادن واسه گوشی؟مگه همه جا آیفون مثل ایران 1 میلیونه؟
اینکه حالا ایفون تو بازی حرف اول رو میزنه یا نمیزنه و فامیل شما رفته گرفته دلیلش اینه که همه آیفون رو واسه بازی میگیرن؟

این حرف رو دقیقا تو یه تاپیک دیگه زدی.قول میدم یه جا شندیش همینجوری داری کپی پیس میکنی
عزیز شما با 100 هزار برنامه اپل استور کار کردی؟خداییش تا حالا اصلا با آیفون یا از رو pc رفتی ببینی اپل استور چیا داره؟
اینکه روزی 100 برنامه سرگر و بازی واسه مک میاد دلیل میشه که همه برنامه های مک همینن؟
من عزیز با آخرین ویندوز موبایلی که کار کردم وین موب 2003 بوده.بعد اون هم با وین مو کار نکردم.اطلاعی هم ازش ندارم.پس در موردش نظر نمیدم.شما هم در مورد چیزهایی که اطلاع نداری نظر نده و مردم رو گمراه نکن.
ضمن اینم بگم من خودم تا چند روز دیگه دارم یا HD2 میگیرم یا nexus.پس بدون پدرکشتگی نه با HTC دارم نه با وین مو یا آندو نه هیچ سیستم عاملی!

سلام.

اینکه من اطلاع دارم یا نه رو اونایی که پستهای منو میخونن خودشون تشخیص میدن و لااقل تو این فروم اونایی که منو میشناسن میدونن تا با چیزی کار نکرده باشم و اطلاع نداشته باشم حرفی در موردش نمیزنم (چند تا پست نمونه میخوای برات بزارم؟). اما اینکه یه جای دیگه هم شما یه چیزی گفتی و من جواب ندادم قطعا" ندیدم پستتون رو لینکش رو بدید لطفا" که من ببینم چی فرمودید.
اما اینکه فرمودید من یه چیزی شنیدم و همینجوذی یه چیزی میگم هم بماند.........اما در مورد اپل استور ,شما تا حالا چند تا برنامه ازش خریدی؟
منم با اپل پدر کشتگی ندارم و واسه اینکه مطمئن بشی که نه پدر کشتگی دارم و نه ازش بی اطلاعم تو پیغام خصوصی آدرس بده تا حداقل 6 گیگ بازی از اپل برات بفرستم.(حتما" باهاش کار کردم که یه چیزی میگم.) :46::11:

پی نوشت:

آهان این شد یک بحث دیگه .من الا ن محل سکونت شما رو دیدم.اگر شما واقعا" USA باشید اگر آیفون نخریده باشید اشتباه کردید چون شما اونجا میتونی از امکانات مک استفاده کنی اما شما باید خودت رو بزاری جای یکی مثل من که تو ایران دارم زندگی میکنم و از هیچ یک از امکانات مک نه میتونم و نه اجازه میدن که استفاده کنم.و با این شرایط ببین خرید آیفون برات درسته یا نه.:11:

saman65
17-02-2010, 11:44
سلام.

اینکه من اطلاع دارم یا نه رو اونایی که پستهای منو میخونن خودشون تشخیص میدن و لااقل تو این فروم اونایی که منو میشناسن میدونن تا با چیزی کار نکرده باشم و اطلاع نداشته باشم حرفی در موردش نمیزنم (چند تا پست نمونه میخوای برات بزارم؟). اما اینکه یه جای دیگه هم شما یه چیزی گفتی و من جواب ندادم قطعا" ندیدم پستتون رو لینکش رو بدید لطفا" که من ببینم چی فرمودید.
اما اینکه فرمودید من یه چیزی شنیدم و همینجوذی یه چیزی میگم هم بماند.........اما در مورد اپل استور ,شما تا حالا چند تا برنامه ازش خریدی؟
منم با اپل پدر کشتگی ندارم و واسه اینکه مطمئن بشی که نه پدر کشتگی دارم و نه ازش بی اطلاعم تو پیغام خصوصی آدرس بده تا حداقل 6 گیگ بازی از اپل برات بفرستم.(حتما" باهاش کار کردم که یه چیزی میگم.) :46::11:

پی نوشت:

آهان این شد یک بحث دیگه .من الا ن محل سکونت شما رو دیدم.اگر شما واقعا" USA باشید اگر آیفون نخریده باشید اشتباه کردید چون شما اونجا میتونی از امکانات مک استفاده کنی اما شما باید خودت رو بزاری جای یکی مثل من که تو ایران دارم زندگی میکنم و از هیچ یک از امکانات مک نه میتونم و نه اجازه میدن که استفاده کنم.و با این شرایط ببین خرید آیفون برات درسته یا نه.:11:

من چرا دروغ بگم.فقط یه بازی ازش خریدم.بقیش همه برنامه ها و بازی های مجانیش کارم رو راه انداخته.هرچند 95% برنامه هاش کرک شدست و ایران و جای دیگه نداره.هرجا باشی میتونی استفاده کنی.
من الان شاید 30 تا برنامه رو آیفونم دارم که از اون 30 تا فقط یه رادیو احتیاج به نت داره.همین!بقیه برنامه ها بدون نت کار میکنن.بعدشم من رو گوشیم نت ندارم.منطورم اینترنت 3G هستش.پس استفاده من از آیفون با کسی که ایرانه هیچ فرقی نمیکنه
در مورد اطلاعتون هم لازم نیست کسی چیزی بگه.کسی که میخواد آیفون بگیره اگه یه سر با بعضی فروم ها مثل i-phone دات ir میزنه میفهمه آیفون چه برنامه هایی داره!

چون شما اونجا میتونی از امکانات مک استفاده کنی اما شما باید خودت رو بزاری جای یکی مثل من که تو ایران دارم زندگی میکنم و از هیچ یک از امکانات مک نه میتونم و نه اجازه میدن که استفاده کنم.و با این شرایط ببین خرید آیفون برات درسته یا نه
این جمله رو n بار شنیدم.جوابم هم اینه مگه چند درصد از برنامه های آیفون اینترنت میخواد؟؟؟
بابا مک هم مثل بقیه سیستم عامل ها برنامه هاش رو نصب میکنی حالش و میبری.ایران و آمریکا نداره کسی که آمریکاست بتونه استفاده کنه کسی هم که ایرانه نتونه!

AryanLand
17-02-2010, 12:06
این جمله رو n بار شنیدم.جوابم هم اینه مگه چند درصد از برنامه های آیفون اینترنت میخواد؟؟؟
بابا مک هم مثل بقیه سیستم عامل ها برنامه هاش رو نصب میکنی حالش و میبری.ایران و آمریکا نداره کسی که آمریکاست بتونه استفاده کنه کسی هم که ایرانه نتونه!

سلام.

منظور من اینترنت نیست .اینترنت که تو ایران هم هست.منظور بنده ساپورت مک هست و اینکه امکانات مخابراتی و قیمتی که شرکتهای مخابراتی این گوشی رو میفروشن و امکاناتی که شرکتهای مخابراتی با خرید این گوشی برای کاربراشون قایل میشن.:11:

saman65
17-02-2010, 12:31
سلام.

منظور من اینترنت نیست .اینترنت که تو ایران هم هست.منظور بنده ساپورت مک هست و اینکه امکانات مخابراتی و قیمتی که شرکتهای مخابراتی این گوشی رو میفروشن و امکاناتی که شرکتهای مخابراتی با خرید این گوشی برای کاربراشون قایل میشن.:11:
امکانات مخابراتی چیزی نمیدن.فقط همون اینترنت که اونم مجبوریه.چه بخوای چه نخوای رو قرارداد باید بگیری...در عوض کلی بابت چیزهای الکی شارژت میکنن.به هر حال این بحث به خرید دوستمون کمکی نمیکنه.تموم بشه بهتره:10:

starn
17-02-2010, 14:48
بدون شک آیفون بهتره (البته به نظر من)
باید بگم که سیستم عامل مک واقعا ساپورت فوق العاده ای داره هر روز 100 ها بازی و برنامه
فقط در یه صورت برو سراغ hd2
1. اعلاقه ی شدید به ویندوز موبایل
2 . . اهمیت بیش از حد به صفحه ی نمایش بزرگت تر

AryanLand
17-02-2010, 23:33
به هر حال این بحث به خرید دوستمون کمکی نمیکنه.تموم بشه بهتره:10:

موافقم.:10::11:

*QWERT*
18-02-2010, 11:02
بابا برو همون iphone بخر.
3gs هم که پرسرعت ترینه.
چند هزارتا برنامه و بازی داره.
البت hd2 هم خوبه ولی گنده هست و ویندوز موبایل هم به نظر من خیلی فاز نمیده.

golmohammadi
18-02-2010, 13:14
بحثهادر مورد مقایسه سیستم عاملها به جایی نمیرسه
پس بیخیال بشین بهتره
هر کدوم مزایا و معابی داره
البته مردم انتظار دارند بعضی ایرادها را نداشته باشه
مثلا 1 میلیون میدی ایفون تری جی اس انتظار داری که بلوتوثش همون ابتدا کار کنه
اما شرکت سازنده هدفش چیه ؟
هدفش جلوگیری از کپی رایت هست (برای خودشون مزیت هست)

و یا 700 میدی ویندوز موبایل انتظار داری عالی باشه
در کل گوشی اگه کامل باشه قانون گوشیها لغو میشه
و بقیه گوشیها را کسی نمیخره
پس باید داره که نقص داشته باشه ...

هم ایفون و هم ویندوز موبایل خوب هستند
اما هر دو از دنیای دوربین عقب هستند

آیفون تعداد گیمهای زیادی داره و از این لحاظ از بقیه سرتره (گیمهای با کیفیتی نیز داره)
اما در مورد برنامه برتری نسبت به ویندوز موبایل نداره هر دو خوب عمل میکنند.
اما به نظر شخصی خودم 1 میلیون نمی ارزه

شما حساب کنید یه PSP چنده ؟ 260 تقریبا ؟
یک ان86 چنده ؟
400 درسته؟
این 2 را همزمان داشته باشی اخر کیف میشه جمعا 660

بجای psp میشه Ipod Toch نیز خرید (هرچند psp بهتره)

خواهشا دیگه بحثی در این مورد نشه

payamf1
18-02-2010, 15:50
بحثهادر مورد مقایسه سیستم عاملها به جایی نمیرسه
پس بیخیال بشین بهتره
هر کدوم مزایا و معابی داره
البته مردم انتظار دارند بعضی ایرادها را نداشته باشه
هدفش جلوگیری از کپی رایت هست (برای خودشون مزیت هست)

و یا 700 میدی ویندوز موبایل انتظار داری عالی باشه
در کل گوشی اگه کامل باشه قانون گوشیها لغو میشه
و بقیه گوشیها را کسی نمیخره
پس باید داره که نقص داشته باشه ...

هم ایفون و هم ویندوز موبایل خوب هستند
اما هر دو از دنیای دوربین عقب هستند

آیفون تعداد گیمهای زیادی داره و از این لحاظ از بقیه سرتره (گیمهای با کیفیتی نیز داره)
اما در مورد برنامه برتری نسبت به ویندوز موبایل نداره هر دو خوب عمل میکنند.
اما به نظر شخصی خودم 1 میلیون نمی ارزه

شما حساب کنید یه PSP چنده ؟ 260 تقریبا ؟
یک ان86 چنده ؟
400 درسته؟
این 2 را همزمان داشته باشی اخر کیف میشه جمعا 660

بجای psp میشه Ipod Toch نیز خرید (هرچند psp بهتره)

خواهشا دیگه بحثی در این مورد نشه

منم میگم بهتره بیخیال بحث کردن شیم.
راستش این حرفها فقط وقت تلف کردنه چون هر کسی سلیقه ای داره...
مثلا من خودم شخصا با اپل خیلی موافقم حالا چون من ازش راضیم همه که نباید ازش راضی باشه...
شاید یکی از موبایلش یک دوربین خوب بخاد و یکی دیگه امکانات موزیک و فیلم بالا خوب نفر اول سراغ آیفون نمیره و نفر دوم میتونه آیفون رو انتخاب کنه...
اینها همه جنبه شحصی دارد و نباید نظرات را بر یکدیگر تحمیل کرد...

در مورد دوربین مک و ویندوز که شما میگی عقب هستند هم باید بگم که حرفتون درسته... اما میدونید چرا؟
چون الان دیگه دوربین حرف اول رو نمیزنه الان زمان عرضه n95 نیست که همه دوربین 5 مگاپیکسلی ببینند از خوشی پرواز کنند... نیازها فرق کرده... برای مثال الان صفحه لمسی ، وب و ... حرف اول رو میزنه (البته من اینطور فکر میکنم)

البته قیمتها رو دقیق تر بگیم بد نیست الان آیفون 1 میلیونی فقط یک مدل هست و بقیه پایینتر هستند و پایینترین آیفون هم قیمتش حدود 600 هزا تومان هستش...

در مورد PSP هم باید بگم که اون هم باز برمیگرده به نظر شخصی... مثلا من نمیتونم psp بگیرم... به چند دلیل مثلا ابعاد بزرگش... اما در مقابل مثلا من میتونم ipod Touch بخرم ولی باز این کار رو هم نمیکنم چون یک موبایل نیست و شما هربار که از خونه میری بیرون نمیتونی که دو تا دستگاه توی جیبت بزاری پس همون آیفون رو میخری که کار هر دوتا رو واست انجام میده...

golmohammadi
18-02-2010, 17:28
منم میگم بهتره بیخیال بحث کردن شیم.
راستش این حرفها فقط وقت تلف کردنه چون هر کسی سلیقه ای داره...
مثلا من خودم شخصا با اپل خیلی موافقم حالا چون من ازش راضیم همه که نباید ازش راضی باشه...
شاید یکی از موبایلش یک دوربین خوب بخاد و یکی دیگه امکانات موزیک و فیلم بالا خوب نفر اول سراغ آیفون نمیره و نفر دوم میتونه آیفون رو انتخاب کنه...
اینها همه جنبه شحصی دارد و نباید نظرات را بر یکدیگر تحمیل کرد...

در مورد دوربین مک و ویندوز که شما میگی عقب هستند هم باید بگم که حرفتون درسته... اما میدونید چرا؟
چون الان دیگه دوربین حرف اول رو نمیزنه الان زمان عرضه n95 نیست که همه دوربین 5 مگاپیکسلی ببینند از خوشی پرواز کنند... نیازها فرق کرده... برای مثال الان صفحه لمسی ، وب و ... حرف اول رو میزنه (البته من اینطور فکر میکنم)

البته قیمتها رو دقیق تر بگیم بد نیست الان آیفون 1 میلیونی فقط یک مدل هست و بقیه پایینتر هستند و پایینترین آیفون هم قیمتش حدود 600 هزا تومان هستش...

در مورد PSP هم باید بگم که اون هم باز برمیگرده به نظر شخصی... مثلا من نمیتونم psp بگیرم... به چند دلیل مثلا ابعاد بزرگش... اما در مقابل مثلا من میتونم ipod Touch بخرم ولی باز این کار رو هم نمیکنم چون یک موبایل نیست و شما هربار که از خونه میری بیرون نمیتونی که دو تا دستگاه توی جیبت بزاری پس همون آیفون رو میخری که کار هر دوتا رو واست انجام میده...

بحث کردن هم میتونه خوب باشه
هم میتونه بد باشه

بعنوان مثال من جوابتونو میگم
تو این سوال جوابها خیلی چیزها مشخص میشه
و تجربه همگی بیشتر میشه

در مورد دوربین و کلا مولتی مدیا
هنوزم خیلیها عاشق مولتی مدیا هستند
و دوست دارند یک گوشی با دوربین قوی داشته باشند
بعضیها دوربین دیجیتالی دارند و قید دوربین گوشیو میزنند و میند پاکت پی سی یا ایفون میخرند
اما بعضیهای دیگه (که تو ایران میشه اکثرا) سراغ گوشی با دوربین خوب هستند
اگه دقت کنی یه عده افراد هستند وقتی گوشی تازه بخری اولین سوالی که میپرسند اینه که دوربینش چنده ؟؟؟؟؟
من خودم وقتی xperia گرفتم بعضیها همینطوری میپرسیدند وقتی گفتم دوربینش 3 هست و تازه از کا800 هم ضعیفتره اونوقت :41: اینطوری کردند .
اما بعضیها هم وقتی کیفیت صفحه و کیبورد و .. را میدیدند اینططوری میشدند :18:
کلا سلیقه ای هست
و هر کسی با اون چیزی که بیشتر بهش علاقه داره حالشو میبره

در مورد ای فون
راستش اگه 3gs نباشه زیاد فایده نداره
چون با 600 خیلی گزینه ها دیگه هم یافت میشند که میتونند بهتر باشند

در مورد psp و ایپاد تاچ نیز باز سلیقه ای هست
اما کسی که واقعا گیمر باشه ترجیح میده psp را حمل کنه ( به یه کیف کمری مخصوص)
این کنسول مزیتهای زیادی داره ...
موفق باشین

*QWERT*
18-02-2010, 22:47
هدفش جلوگیری از کپی رایت هست (برای خودشون مزیت هست)مگه اینطوری نیست که هر برنامه که از app store بگیری فقط روی گوشی خودت کار میکنه؟
اگه بلوتوث رو برا همین اینجوری کردن،خب میرن برنامه رو رایت میکنن میدن بیرون.

golmohammadi
19-02-2010, 13:01
مگه اینطوری نیست که هر برنامه که از app store بگیری فقط روی گوشی خودت کار میکنه؟
اگه بلوتوث رو برا همین اینجوری کردن،خب میرن برنامه رو رایت میکنن میدن بیرون.

نه بحث فقط برنامه نیست که
حتی کپی کردن موزیک نیز خلاف حساب میشه
وقتی با بلوتوث چیزیو میفرستی یعنی کپی میکنی
پس خلاف قوانین محسوب میشه
در حالی که باید برای این موزیک پول بدی
البته در کل حساب کنی مزیت هست
اما نه واسه ما ایرانیها

*QWERT*
19-02-2010, 19:04
نه بحث فقط برنامه نیست که
حتی کپی کردن موزیک نیز خلاف حساب میشه
وقتی با بلوتوث چیزیو میفرستی یعنی کپی میکنی
منم میدونم این چیزا رو،ولی وقتی این رو بریزی رو یه iphone دیگه کار نمیکنه.
یا مثلا اگه دندون آبی داشته باشه نمیشه سندش کرد.
مگه اینجوری نیست؟؟

golmohammadi
19-02-2010, 20:29
منم میدونم این چیزا رو،ولی وقتی این رو بریزی رو یه iphone دیگه کار نمیکنه.
یا مثلا اگه دندون آبی داشته باشه نمیشه سندش کرد.
مگه اینجوری نیست؟؟

بحث اینکه برنامه گوشی رو یکی دیگه کار نمیکنه جدا
من در این مورد اطلاعاتی ندارم
اما بلوتوث دارند
بحث ما هم راجع به فرستادن یه فایل هر چی که باشه، بود

nima_voroojak
19-02-2010, 21:50
سلام دوستان میخواستمن گوشی بخرم ولی تو راهی گیر کردم بنظر شما n97mini یا ایفون

golmohammadi
19-02-2010, 22:02
سلام دوستان میخواستمن گوشی بخرم ولی تو راهی گیر کردم بنظر شما n97mini یا ایفون
شما باید تاپیک جدید باز کنین
در ضمن مدل ایفون را نیز باید ذکر کنید

nima_voroojak
20-02-2010, 00:11
اولین مدل ایفون هست میخواستم بدونم کدوم بهتر mini یا ایفون

شرمنده من عجله دارم دیگه تایپک جدید باز نکردم اگه میتونید همینجا جواب من رو بدین

AryanLand
20-02-2010, 00:21
اولین مدل ایفون هست میخواستم بدونم کدوم بهتر mini یا ایفون

شرمنده من عجله دارم دیگه تایپک جدید باز نکردم اگه میتونید همینجا جواب من رو بدین

سلام.

اینکه شما عجله داشته باشید دلیل خوبی بر بی احترامی به باز کننده تاپیک نمیتونه باشه.شما با این کار دارید به باز کننده تاپیک بی احترامی میکنید چون بحث با سوال شما منحرف میشه و باز کننده تاپیک نمیتونه نتیجه لازم رو از مبحث بگیره پس لطف کنید پستتون رو پاک کنید و یک تاپیک جدید باز کنید تا دوستان بتونن در خدمتتون باشن و شما هم سریعتر به پاسختون برسید.
ضمنا" اینکه دوستمون گلمحمدی پرسیدن مدل آیفون منظورشون اینه که آیفون سه مدل هست شما کدوم مدلش مد نظرتون هست این مورد رو هم تو تاپیکی که باز میکنید مد نظر داشته باشید ضمن اینکه خواسته هاتون از گوشی رو هم باید بیان کنید تا زودتر به نتیجه برسید.:11:

*QWERT*
20-02-2010, 15:46
بحث اینکه برنامه گوشی رو یکی دیگه کار نمیکنه جدا
من در این مورد اطلاعاتی ندارم
اما بلوتوث دارند
بحث ما هم راجع به فرستادن یه فایل هر چی که باشه، بود
منم ادامه همون بحث رو گفتم دیگه.
دارم دیوونه میشم:19:

من میگم اگه بلوتوثش برا فرستادن دیتا هم بود،وقتی یه چیزی که از app store گرفتی رو برا یه نفر دیگه بفرستی بازم کار نمیکنه.همین(اینم جایی شنیدم و خوندم)