PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جام اتحادیه باشگاه های انگلیس: منچستر سیتی 3-0 آرسنال

nw_nk
03-12-2009, 10:15
آرسنال در کمتر از 4 روز، دو بار با نتیجه 3-0 شکست خورد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت گل - شاگردان آرسن ونگر در کمتر از چهار روز دومین شکست 3-0 را متحمل شدند تا ماه دسامبر را کابوس وار آغازکرده باشند.

توپچی ها که روز یک شنبه در ورزشگاه امارات در مقابل چلسی، تیم صدرنشین لیگ برتر، زانو زده بودند، امشب نیز در مقابل منچستر سیتی دست ها را به علامت تسلیم بالا بردند.

تیم آرسنال در این دیدار با بازیکنان ذخیره اش به میدان رفت و خبری از بازیکنانی مانند آلمونیا، گالاس، فابرگاس، آرشاوین و دنیلسون نبود. شاگردان جوان ونگر در نیمه اول نسبتا خوب کار کردند و بازی متعادلی در مقابل تیم صاحب خانه ارائه دادند.

اما با اغاز نیمه دوم تیم منچستر سیتی عرصه را بر حریف تنگ کرد و خیلی زود به گل رسید. دوندگی بی امان تبس موجب شد تا بازیکن آرسنال دچار اشتباه شود. سپس بازیکن آرژانتینی من سیتی پا به توپ وارد محوطه جریمه حریف شد و بعد از یک حرکت در عرض و پشت سر گذاشتن دو بازیکن حریف، توپ را به سقف دروازه فابیانسکی دوخت تا در دقیقه 50 بازی، حساب کار 1-0 شود.

پس از این گل، بازیکنان آرسنال سعی کردند تا بازی را به تساوی بکشند اما از قدرت کافی برای تهدید کردن دروازه حریف برخوردار نبودند. تا اینکه در دقیقه 69، شون رایت فیلیپس، با یک حرکت زیبا گل دوم را به ثمر رساند. او چندین بار میکائیل سیلوستره را پشت سر گذاشت تا اینکه در نهایت با یک ضربه رعد آسا، دروازه را بازکرد.

رایت فیلیپس دقایقی بعد جای خود را به ولادیمیر ویز داد تا این بازیکن جوان نام خود را به عنوان گلزن سوم این بازی به ثبت برساند. درحالی که به نظر می رسید بازی با همان نتیجه 2-0 به پایان خواهد رسید، ویز در دقیقه 89 روی پاس کرگ بلیمی، اولین گلش برای منچستر سیتی را به ثمر رساند.

منچستر سیتی با این پیروزی به مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه راه یافت. این دومین پیروزی شاگردان هیوز در این فصل در مقابل توپچی ها بود. آنها در هفته پنجم لیگ برتر نیز موفق شده بودند تیم لندنی را 4-2 از پیش رو بردارند.

منچستر سیتی 3-0 آرسنال
گل ها: کارلوس تبس 50، شان رایت فیلیپس 69، ولادیمیر ویز 89
بازیکنان دو تیم:
منچستر سیتی: گیون، بریج، لسکات، کولو توره، میکا ریچاردز، شان رایت فیلیپس(ولادیمیر ویز 77)، استفن آیرلند، گرت بری، کرگ بلیمی، تبس(وینست کمپانی 74)، آدبایور
آرسنال: فابیانسکی، ترائوره، سیلوستره، سونگ، ابوئه، رمسی، ویلشر، روسیسکی،ایستموند(هارشل سانچز وات 68)، مریدا، کارلوس ولا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2009/12/3

nw_nk
03-12-2009, 22:13
سرمربی توپچی ها همچنان از سیاست هایش دفاع می کند.

سایت گل- آرسنال با باخت 3-0 مقابل منچستر سیتی از جام اتحادیه انگلستان حذف شد و بعد از این باخت، ونگر ادعا کرد که بردن این جام حتی جایی جشن و خوشحالی هم ندارد.
آرسنالی‌ها مدت‌هاست هیچ جامی را بالا نبرده‌اند و بر این اساس منتقدان شروع به طرح این پرسش کرده‌اند که آیا درست است ونگر از جام اتحادیه به عنوان جایی برای آموزش بازیکنان بسیار جوان و نورسته‌اش استفاده کند؟
به نقل از پرس آسوسیشن، ونگر گفته «می‌دانم که ما از سال 2005 هیچ جامی نبرده‌ایم. اما فکر نمی‌کنم اگر کسی جام اتحادیه را ببرد، باید برایش جشن شادی گرفت.» «این رقابتی است برای بازیکنان جوان تیم ما. اگر از آن‌ها در این بازی استفاده نکنم، کجا باید ازآن‌ها بازی بگیرم؟ فصل گذشته در یک چهارم لیگ قهرمانان مقابل تیم‌های بزرگ بازی کردیم. بازی کردن در آن مسابقات ده برابر بازی‌های جام کارلینگ سخت است.
"پروفسور" در ادامه صحبت‌هایش به توضیح این نکته پرداخت که بازیکنان جوان‌اش با بازی در شرایط سخت توانسته‌اند، تجربه کسب کنند. او معتقد است که اگر این بازی در استادیوم امارات برگزار می‌شد، تیم‌اش حتما برنده‌ي میدان می‌شد. «بازیکنان جوان ما به بازی‌هایی با این شدت و تنش عادت ندارند، به نظر آن‌ها این بازی‌ها اندکی سخت است.»
«فکر می‌کنم این بهایی است که شما باید به خاطر سیاست‌گذاری‌هایی مشابه سیاست‌گذاری‌های من بدهید. اما فکر می‌کنم اگر بازی در زمین ما انجام می‌شد، حتما آن را می‌بردیم.»

2009/12/3

mahpesar
03-12-2009, 22:49
فکر میکنم پرونده طولانی مدت آرسن ونگر در آرسنال امسال بسته میشه....

CATALONIA
04-12-2009, 00:26
دلم خنک شد آرسنال باخت
ولی نامردی بود چون تیم سوم آرسنال با تیم اول منچستر سیتی بازی میکرد

nw_nk
05-12-2009, 11:38
ونگر در پایان بازی مقابل منچستر سیتی با مارک هیوز، سرمربی حریف دست نداد.

سایت گل- منچستر سینتی چهارشنبه شب 3-0 آرسنال را برد و بعد از بازی آرسن ونگر از دست دادن با مارک هیوز خودداری کرد. و حالا نایجل وینتربرن، بازیکن سابق تیم آرسنال، در بحبوحه‌ی این اتهامات راجع به اقدام آرسن ونگر نظراتی داده و از او دفاع کرده است.

او به اسکای اسپورتز نیوز گفته «فکر می‌کنم مهم این است که شما زمانی که می‌بازید با هم دست بدهید. اگر شما تنها وقتی می‌برید با هم دوست باشد، کمی شما را کینه‌ای نشان می‌دهد. باید به این اتفاقات از چشم مربی‌ها نگاه کنید و ببینید کجاها مرتکب اشتباه شده‌اند. من هم در حرفه‌ام کارهایی کرده‌ام که آرزو می‌کنم ای کاش نکرده بودم و حسرت می‌خورم، اما به هر حال هستند و من با آن‌ها زندگی می‌کنم.»

وینتربرن ادامه داد «دوست دارم ببینم که ونگر بعد از بازی با هیوز دست می‌دهد. اما چیزی که دیدم این بود که ونگر فکر کرده به او بی‌احترامی شده و تصمیم بگیرد که دیگر آن‌جا نایستد. شاید هم آخر بازی آن‌قدر خشمگین و ناامید بوده که تصمیم گرفته یک راست به طرف رخت‌کن برود و آن‌جا را ترک کند.
ونگر و هیوز از دوران بلک‌برن اندکی با هم مشکل دارند. ونگر خواهد گفت اگر در نهایت از رفتاری که او با من می‌کند خوشم نیاید در انتهای بازی نمی‌روم با او دست بدهم. هیچ قانونی کتبی یا شفاهی وجود ندارد که بگوید شما مجبورید بروید و دست بدهید، وجود دارد؟ ونگر شاید این حرف را قبول نکند، اما اگر او برگردد و به عقب نگاه کند متوجه خواهد شد که برای کم‌کردن تنش بهتر بود برود و با هیوز دست بدهد. خب حالا این کار را نکرده و این بهانه را به ما داده تا راجع‌به آن حرف بزنیم.»

2009/12/5