PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : genuine در ويندوز 7 وجود نداره؟

Pejvak61
03-12-2009, 07:57
من اينترنت پرسرعت دارم ولي ويندوز 7 اصل ندارم. آيا اين ويندوز هم genuine داره كه درصورت غير قانوني بودن كپي با دانلود آپديت هاي ويندوز پدر سيستمو در بياره؟

در مورد ويندوز XP من يه مدتي گذاشتم كه ويندوز اتوماتيك آپديت بشه ولي كمتر از 4 روز ويندوز آنچنان كند شد كه مجبور شدم دوباره اينستالش كنم بعدش متوجه شدم كه ويندوز genuine رو رو سيستمم به همراه آپديت هاي ديگه نصب كرده و نتيجه هم هموني شد كه نوشتم.

آيا چنين چيزي در 7 وجود داره؟

saeedn70
03-12-2009, 08:02
بله ویندوز 7 که قانونی باشه یعنی آماده برای گرفتن آپدیت و suport های مایکروسافت برچسب windows genuine می خوره.

مثل عکس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeedn70
03-12-2009, 08:05
دوست عزیز شما تعبیرتون اشتباهه از microsoft windows genuine ..

شرکت microsoft هر ویندوزی رو که قانونی باشه بهش اجازه آپدیت میده .

شما باید حتما ویندوزتون قانونی باشه یعنی برچسب آبی که تو تصویر دیدید نشان از قانونی بودن ویندوزه..

امیدوارم کمکتو کرده باشم.

DEnnIES
04-12-2009, 21:44
چند سریال نامبر برای قانونی کردن ویندوز 7:

6JKV2-QPB8H-RQ893-FW7TM-PBJ73
TQ32R-WFBDM-GFHD2-QGVMH-3P9GC
GG4MQ-MGK72-HVXFW-KHCRF-KW6KY
4HJRK-X6Q28-HWRFY-WDYHJ-K8HDH
QXV7B-K78W2-QGPR6-9FWH9-KGMM7

این 5 تا برای تمام نسخه های ویندوز 7 است که من از سه تای اولی استفاده کرده و انلاین update کردم مشکلی نداشت . در ضمن من فکر نمی کنم اینها black list بشن چون اگه قرار بود مایکروسافت برای هر کاربر یک SN بزاره دیگه سریالی براش نمی موند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DJ POLESTAR
05-12-2009, 10:17
من اينترنت پرسرعت دارم ولي ويندوز 7 اصل ندارم. آيا اين ويندوز هم genuine داره كه درصورت غير قانوني بودن كپي با دانلود آپديت هاي ويندوز پدر سيستمو در بياره؟

در مورد ويندوز XP من يه مدتي گذاشتم كه ويندوز اتوماتيك آپديت بشه ولي كمتر از 4 روز ويندوز آنچنان كند شد كه مجبور شدم دوباره اينستالش كنم بعدش متوجه شدم كه ويندوز genuine رو رو سيستمم به همراه آپديت هاي ديگه نصب كرده و نتيجه هم هموني شد كه نوشتم.

آيا چنين چيزي در 7 وجود داره؟
دوست عزیز اگه میخواید اصلا با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم نکنین بهتره که کلا آپدیت ویندوز رو غیر فعال کنید!
مگه ما به DVD چند پول میدیم؟! 1000 تومن حالا اونی که تو خارج واسه یه ویندوز 7 میره 190$ میده اونم Home Premium اون باید آپدیت کنه، ما که یه مدت صبر کنیم پس از چند ماه یه سرویس پک دیگه میدن بیرون که همه آپدیتهای ویندوز هم توش باشه استفاده کنیم!

trane2sfc
05-12-2009, 18:34
آقا این قدر خودتو اذیت نکن کرک جنیوس کردن سون تو اینترنت پره حجمشم 2مگ بیشتر نیست من خودم از سایت پرند گرفتم چند وقت پیش هم ویندوزمو اپدیت کردم(در هنگام نصب گزینه 30روزه بودن را انتخاب کنید سپس کرک را نصب و حال کنید)

DJ POLESTAR
05-12-2009, 20:04
آقا این قدر خودتو اذیت نکن کرک جنیوس کردن سون تو اینترنت پره حجمشم 2مگ بیشتر نیست من خودم از سایت پرند گرفتم چند وقت پیش هم ویندوزمو اپدیت کردم(در هنگام نصب گزینه 30روزه بودن را انتخاب کنید سپس کرک را نصب و حال کنید)
دوست عزیز اول اگه میخوای کمک کنی عنوان و کل پست رو بخون بعد نظر بده!!!
آخه عزیز دل برادر اونی که این تایپیک رو زده خودم بلده از اینترنت کرک بدانلوده و 30 روزه رو غیره فعال کنه!
مشکل ایشون یه چیز دیگه هست!

r_22009
06-12-2009, 10:39
دوست عزیز اول اگه میخوای کمک کنی عنوان و کل پست رو بخون بعد نظر بده!!!
آخه عزیز دل برادر اونی که این تایپیک رو زده خودم بلده از اینترنت کرک بدانلوده و 30 روزه رو غیره فعال کنه!
مشکل ایشون یه چیز دیگه هست!
با اجازه ما هم یه نظری بدیم. دوستمون راست می گن این کرکی که من پایین گذاشتم کاملا ویندوز را قانونی (genius( میکنه بدون هیچ مشکلی.آپدیت هم میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید