PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبکه کردن دو کامپیوتر با سیستمعامل های Vista و sSeven

mranger
03-12-2009, 01:35
سلام . من میخوام دو کامپیوتر با سیستم عامل های Vista (لب تاپ) و Seven (دسکتاپ) رو شبکه کنم ...
میخواستم مراحل کار رو برام بگید ...
من خودم یه کارایی کردم ولی در آخر وقتی رو فولدر share شده کلیک میکنم این Error رو میده ...

مسیر فلدر windows cannot access
check the spelling of the name . Otherwise,ther might be a problem with your network. to try to identify and resolve network problem,click diagnose

لطفا راهنمایی کنید

EXTREME
03-12-2009, 01:42
computer name های دو سیستم هم باید متفاوت باشه
موقع کار معمولی در شبکه فایر والهای دو سیستم باید خاموش باشه تا در کار شبکه اختلال به وجود نیاد
شما روی یه سیستم تو cmd دستور ping رو بزنید ببینید ارتباط بین دو سیستم وجود داره؟

ping ip adress

mranger
03-12-2009, 18:29
computer name های دو سیستم هم باید متفاوت باشه
موقع کار معمولی در شبکه فایر والهای دو سیستم باید خاموش باشه تا در کار شبکه اختلال به وجود نیاد
شما روی یه سیستم تو cmd دستور ping رو بزنید ببینید ارتباط بین دو سیستم وجود داره؟

ping ip adress
Computer name های دو سیستم متفاوت هستند و فایر واله هر دو خاموش است ...
حتی فولدر های Share شده توسط یه سیستم در سیستم دیگر نشون داده میشه .ولی وقتی روش کلیک میکنم error بالا رو میده ...
حتی یه فولدر به صورت Default در قسمت فولدر های share شده ی هر دو سیستم هست به نام Users که به خوبی کار میکنه و وقتی فایلی رو در اون پوشه کپی میکنم ، میشه از اون فایل در اون یکی سیستم استفاده کرد ...

mranger
09-12-2009, 13:54
:5:کسی یه لینکی ، آموزشی ، چیزی نداره در مورد شبکه کردن دو کامپیوتر در 7 ...
اگه لطف کنید ممنون میشم ...

siAlAn
11-01-2012, 11:57
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم.
درایو ها شیر شدن. ایکون هاشون اومده ولی باز نمی شن و خطا می ده.
در ضمن فایر وال ها هم هر دو خاموش اند.
ممنون می شم کمک کنید.