PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درآمد ماهانه 50 تا 65 ميليارد توماني MTN - ايرانسل

armin_software
02-12-2009, 23:40
پيگيري هاي وزير جديد ارتباطات به سازمان تنظيم مقررات وارتباطات راديويي کشور موجب شد تا سرانجام رگولاتوري شمار مشترکان اپراتور ايراني خارجي MTN -ايرانسل را حدود 13 ميليون مشترک اعلام کرد.
اين درحاليست که اپراتور ايراني خارجي MTN ايرانسل تاکنون با خريد چهار پيش شماره موبايل حدود 40 ميليون شماره اشغال کرده و تحت هيچ شرايط حاضر به افشاي تعداد مشترکان خود نيست.
محمود خسروي رييس سازمان تنظيم مقررات در گفت وگو با خبرنگار سازمان خبري موبنا با بيان اينکه ميزان درآمد اپراتور دوم به ازاي هرمشترک حدود 5 هزار تومان است، اظهار داشت: آرپوي هر مشترک اپراتور ايراني خارجي ايرانسل- ام تي ان درحدود چهار تا پنج هزار تومان است.
وي گفت: در آرپوي مشترکان دائمي و اعتباري اين اپراتور فرقي وجود ندارد و اين مبلغ متعلق به هردو نوع مشترک اين اپراتور است.
معاون وزير ارتباطات گفت: براساس اعلام مرکز HLR ، درحال حاضراپراتور دوم داراي 13 ميليون مشترک است.
گفته مي شود اپراتور دوم تلفن همراه تاکنون 40 ميليون شماره را اشغال کرده و چندي است که علاوه بر پيش شماره هاي 0935، 0936 و 0937 سيمکارت هاي اين اپراتور با کد 0938 نيز در بازار عرضه مي شود که هر يک از اين کدها به تنهايي شامل 10 ميليون شماره هستند و براي اپراتوري که بخواهد براساس بيزينس پلن خود 16ميليون سيمکارت واگذار کند توجيه اقتصادي وجود ندارد که هزينه هاي خريد 40 ميليون شماره را بپردازد.
آمارهاي غير رسمي حاکي از آن است که اپراتور ام تي ان – ايرانسل تاکنون حدود 20 ميليون سيمکارت به بازار عرضه کرده است که نزديک به نيمي از اين سيمکارت ها فعال نيستند.

befermatooo
07-12-2009, 22:36
آمارهاي غير رسمي حاکي از آن است که اپراتور ام تي ان – ايرانسل تاکنون حدود 20 ميليون سيمکارت به بازار عرضه کرده است که نزديک به نيمي از اين سيمکارت ها فعال نيستند.:دی

تا بخوای واسه یکی زنگ بزنی و مزاحمش بشی , طرف خیلی راحت میگه خطم رو میندازم, یکی دیگه میگیرم :دی

Rjoun
17-12-2009, 21:57
وقتی سیم کارتش شده دونه ای 5000 تومن!مشترکاش 100%(70 میلیون) نشن در حقش ظلم شده!
یعنی دفعه بعد باید به فروشنده بگی لطفا برای کارت شارژم یدونه سیم کارت ایرانسل میخوام!

armin_software
18-12-2009, 13:00
همینجوری خوبه!

yahosein110
18-12-2009, 19:26
همينجوري خوبه نه مثل بعضيا سيمكارتو بدن 800000 تومن بعد فقط باهاش بشه تماس گرفت:18: البته اونم به زور:31:

armin_software
18-12-2009, 22:00
همينجوري خوبه نه مثل بعضيا سيمكارتو بدن 800000 تومن بعد فقط باهاش بشه تماس گرفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته اونم به زور[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منظورت سیم کارت های دائم ایرانسه؟!

yahosein110
18-12-2009, 23:55
چرا همديگرو گول ميزنيم همه ميدونند كه منظور من همرا آخره كه 14 سال از عمرش ميگذره دريق از كمي پيشرفت.

armin_software
19-12-2009, 14:59
چرا همديگرو گول ميزنيم همه ميدونند كه منظور من همرا آخره كه 14 سال از عمرش ميگذره دريق از كمي پيشرفت.
این پستت اینقدر تایید میشه که تایید میشه (چی گفتم؟! :دی )
ایرانسل 3 ساله اومده
1.هزینه ی پایین
2.GPRS و MMS
3.و هزاران خدمات دیگر

اگر ایرانسل نمی یومد همراه اول GPRS رو نداشت!

S@nti@go_s&k
20-12-2009, 00:48
اگر ایرانسل نمی یومد همراه اول GPRS رو نداشت!

دقیقا همینطوره تازه قیمتش خیلی زیاده

من چند بار رفتم با GPRS 919 به ......... خوردن افتادم

تا کانکت میشدم باور کنین 1000 تومن کم میکرد :18:

Mohammad_666
20-12-2009, 10:58
خدمات جالب كه زياد داره انصافا مثلا تازگي خط هاي دائمي لازم نيست برن تو صف بانك راحت با كارت شارژ پرداخت ميشه كرد سريع هم تو حساب منظور ميشه!
انصافا من از دائميش راضي هستم خيلي تعرفه هاش ارزونن پيامك مثلا هر جا هم كه ميري gprs داره حتي جاده ها مثلا من كه دوستي تو شهرستان دارم راحتر با مسنجرهاي ارزون موبايل با كمترين هزينه چت ميكنم تو خونه تو ماشين همه جا الكيم پول مفت نميدم.

armin_software
28-12-2009, 15:58
من خودم دیگه به کسی sms نمی دم همش با مسنجر می رم
ارزون تر هم هست

حتی الان می خوام اعتباری خودم رو به دائمی تبدیل کنم

تازه الان داره خدمات ایمیل sms بیاره
که دیگه خیلی خوبه!

panther99
12-02-2010, 17:51
البته ایرانسل خوبه اگه آنتن دهیش همه جای ایران خوب باشه !!
انصافا همراه اول آنتن دهیه بهتری داری همه جای ایران !!
البته کلا تو بحث مخابرات و شبکه و اینترنت که ( کشور گل و بلبل ایران ) حرفی برای گفتن نداره !! مثل سایر زمینه ها !!
کی میخواد درست بشه شاید در صده آینده !!

sinasalar2007
20-03-2010, 14:12
خداییش اینا همش برای اینه که ایرانسل رو خراب کنن حالا درست یکمی ( یکم بیشتر از یکمی :دی ) دزد هست ولی خوب از همراه اول خیلی بهتره ،
سیم کارت های یک میلیونی همراه اول هنوز از یادمون نرفته ، اگر ایرانسل نبود باور کنید همراه اول اسم هم نداشت ...

armin_software
20-03-2010, 20:01
البته ایرانسل خوبه اگه آنتن دهیش همه جای ایران خوب باشه !!
داره خیلی خیلی بهتر میشه!

irancell-mtn
31-03-2010, 00:54
1همه چیز در مورد وایمکس ایرانسل (از ثبت نام تا بسته شدن حسابم در 4 روز!)
به تمام دوستان و عزیزانم خواهش میکنم تا حتما قبل از گرفتن وایمکس ایرانسل حتما و حتما با دوستانی که قبلا از این سرویس استفاده کردند مشورت کنید.تا مثل من به این روزگار نیفتید.
اول از اینکه مودم ها چینی هستند و انصافا با دیدن اون فقط خودتون نظر بدین که 110 هزارتومان و دویستو اندی هزار تومان !!!!! بابت اون میرزه یا نه؟!!:o (بماند که موقع پرداخت با عوارض و مالیات افزوده و یک سری هزینه یامفت و بازی با کلمات ، 110 هزار تومان به163 هزار تومان میرسه(میتونید امتحان کنید!)این هزینه هاشون نشون میده که واقعا مردم رو دراز گوش فرض کرده اند!!مثلا وقتی نصاب مودم که آنچنان ژستی داشتند که گویی فول پروفسور دانشگاه هاروارد هستند!تشریف اوردند، تنها کاری که ایشان کردند کابل مودم را به پورت کامپیوتر وصل نمودند !و ایرانسل 8000 تومان بابت این کار بسیار تخصصی هزینه فاکتور کرده بودند!!!
دوم: میتونید امتحان کنید ،هر دفعه که زنگ میزنید به شما یک توصیه ای میکنند!! و معمولا به همه افراد در ایتدا مودم فضای باز پیشنهاد میشه!! مثل خود من که در تماس اول خانمی که مشاوره میداد به من گفت که با مودم داخلی هیچ امکان کانکت وجود نداره! ولی من سرانجام با مودم داخلی کانکت شدم!(البته فقط برای 4روز!) و با چند بار تماسی که بعدا گرفتم مشخص شد این معمولا رویه کار هست! وعزیزان این رو بدونند که اصلا اینطور نیست که با مودم بتونید در حال حرکت کانکت شوید(طبق صحبتهای نصاب مودم و کارشناسان خود ایرانسل!) این رو هم بگم که گیرندگی مودم توی خونه شما با همسایتون کاملا فرق داره(این رو شخصا تست کردم) یعنی این فکر رو کاملا فراموش کنین که مودم را دستتون بگیرید و هر جایی خواستید برید و کانکت شید!(این قرتی بازیا به ایران نیومده) البته شاید خیلی جاها آنتن بده و لی ایرانسل هیچ تضمینی نمیده.اگر حرف من رو باور ندارید تماس بگیرید. موقع تماس اولین چیری که از شما سوال میشه آدرس دقیق هست،حتی گاهی پلاک و طبقه چندم بودن هم مهمه!!!(از خود من چون منزلمون5طبقه بود سوال شد!)
سوم : برای پشتیبانی باید با خطوط ایرانسل تماس بگیرید!! اگر از خطوط غیر ایرانسل تماس بگیرید برای شما دقیقه ای 40-50 تومان خرج داره که ممکنه تا آخر یک ماه این هزینه از خود هزینه اشتراک بیشتر شه!!! (در هر تماس حد اقل 4 دقیقه باید پشت خط بمونید!حالا بماند که ما10 دقیقه هم منتطر بودیم)و اگر بخواهید از خطوط ایرانسل تماس بگیرید(که ارزان تره) به آرزوی ایرانسل کمک کردین چون باید یک خط ایرانسل تهیه کنین(یعنی هر کس وایمکس بخواد باید یک خط ایرانسل هم بخواد!!!!:( )
چهارم : موقع ثبت نام اگر پی گیری نکنید تا 17 روز هم آوردن مودمتون به طول میانجامه!(من تو این توشته از تجربیات5 نفر از دوستانم استفاده کردم ما هممون با هم برای ثبت نام اقدام کردیم) وکمترین زمان برای ارسال مودم بین دوستانم برای من بوده که7 روز بوده و انصافا10 بار تماس گرفتم و خواهش وتمنا کردم که کارم رو راه ببندازند!
پنجم : در مورد سرعت دانلود و محاسبه هزینه ها و اتفاقی که برای من افتاد و گند های زیادی که از ایرانسل برای من رو شد ( طبق آخرین تماس، مشاوران ایرانسل با نهایت گستاخی به گفتند که من باید ماهی حدود دویست هزار تومان بابت هر ماه با سرعت 128 و 3 گیگ حجم بپردازم!!!!!چیزی که به فریب تو سایت ایرانسل نوشته 15هزار تومان!!! چون این مقدار برای من توی 2 روز تمام شد!!!!) تو یه قسمت دیگه توضح میدم.حالا شاید بهتر میفهمم که چرا شرکت ام تی ان ایرانسل برای یک چیزی مثل وایمکس که اصلا نمیتونه مثل سیم کارتها همه گیر و پاپیولر شه اینقدر تبلیغات چند میلیارد تومانی میکنه !(چون تا همین الان فکر کنم چند برابرشو در آورده) نحوه شارژ، کم کردن اعتبار و تمدید ماهانه اعتبار در سرویس وایمکس ایرانسل بسیار عجیب ،غیر صحیح، دروغین و گنگ هست . انقدر گنگ که مشاوران چون نمیتوانند جواب گوی من باشند تماس من را در چند مورد قطع کردند!!!!طوریکه ایرانسل مدعی است من در یک روز حدود175 گیگ دانلود کرده ام !!!!حال اینکه کل شارژ من برای 2 ماه 6 گیگ بوده!به همین علت6گیگ شارژ من 4 روزه تمام شد و کلی هم بدهکار شدم که بسیار خنده دارو مضحک است. پس تورو به خدا این ها رو بخونید و به دوستانتون هم اطلاع بدید تا دیگه مثل من گول این فریبکاران رو نخورند! و مثل من بشون توهین نشه و حقیر نشن و وقت و پولشون رو حروم نکنن.

armin_software
31-03-2010, 13:57
به تمام دوستان و عزیزانم خواهش میکنم تا حتما قبل از گرفتن وایمکس ایرانسل حتما و حتما با دوستانی که قبلا از این سرویس استفاده کردند مشورت کنید.تا مثل من به این روزگار نیفتید.
اول از اینکه مودم ها چینی هستند و انصافا با دیدن اون فقط خودتون نظر بدین که 110 هزارتومان و دویستو اندی هزار تومان !!!!! بابت اون میرزه یا نه؟!!:o (بماند که موقع پرداخت با عوارض و مالیات افزوده و یک سری هزینه یامفت و بازی با کلمات ، 110 هزار تومان به163 هزار تومان میرسه(میتونید امتحان کنید!)این هزینه هاشون نشون میده که واقعا مردم رو دراز گوش فرض کرده اند!!مثلا وقتی نصاب مودم که آنچنان ژستی داشتند که گویی فول پروفسور دانشگاه هاروارد هستند!تشریف اوردند، تنها کاری که ایشان کردند کابل مودم را به پورت کامپیوتر وصل نمودند !و ایرانسل 8000 تومان بابت این کار بسیار تخصصی هزینه فاکتور کرده بودند!!!
دوم: میتونید امتحان کنید ،هر دفعه که زنگ میزنید به شما یک توصیه ای میکنند!! و معمولا به همه افراد در ایتدا مودم فضای باز پیشنهاد میشه!! مثل خود من که در تماس اول خانمی که مشاوره میداد به من گفت که با مودم داخلی هیچ امکان کانکت وجود نداره! ولی من سرانجام با مودم داخلی کانکت شدم!(البته فقط برای 4روز!) و با چند بار تماسی که بعدا گرفتم مشخص شد این معمولا رویه کار هست! وعزیزان این رو بدونند که اصلا اینطور نیست که با مودم بتونید در حال حرکت کانکت شوید(طبق صحبتهای نصاب مودم و کارشناسان خود ایرانسل!) این رو هم بگم که گیرندگی مودم توی خونه شما با همسایتون کاملا فرق داره(این رو شخصا تست کردم) یعنی این فکر رو کاملا فراموش کنین که مودم را دستتون بگیرید و هر جایی خواستید برید و کانکت شید!(این قرتی بازیا به ایران نیومده) البته شاید خیلی جاها آنتن بده و لی ایرانسل هیچ تضمینی نمیده.اگر حرف من رو باور ندارید تماس بگیرید. موقع تماس اولین چیری که از شما سوال میشه آدرس دقیق هست،حتی گاهی پلاک و طبقه چندم بودن هم مهمه!!!(از خود من چون منزلمون5طبقه بود سوال شد!)
سوم : برای پشتیبانی باید با خطوط ایرانسل تماس بگیرید!! اگر از خطوط غیر ایرانسل تماس بگیرید برای شما دقیقه ای 40-50 تومان خرج داره که ممکنه تا آخر یک ماه این هزینه از خود هزینه اشتراک بیشتر شه!!! (در هر تماس حد اقل 4 دقیقه باید پشت خط بمونید!حالا بماند که ما10 دقیقه هم منتطر بودیم)و اگر بخواهید از خطوط ایرانسل تماس بگیرید(که ارزان تره) به آرزوی ایرانسل کمک کردین چون باید یک خط ایرانسل تهیه کنین(یعنی هر کس وایمکس بخواد باید یک خط ایرانسل هم بخواد!!!!:( )
چهارم : موقع ثبت نام اگر پی گیری نکنید تا 17 روز هم آوردن مودمتون به طول میانجامه!(من تو این توشته از تجربیات5 نفر از دوستانم استفاده کردم ما هممون با هم برای ثبت نام اقدام کردیم) وکمترین زمان برای ارسال مودم بین دوستانم برای من بوده که7 روز بوده و انصافا10 بار تماس گرفتم و خواهش وتمنا کردم که کارم رو راه ببندازند!
پنجم : در مورد سرعت دانلود و محاسبه هزینه ها و اتفاقی که برای من افتاد و گند های زیادی که از ایرانسل برای من رو شد ( طبق آخرین تماس، مشاوران ایرانسل با نهایت گستاخی به گفتند که من باید ماهی حدود دویست هزار تومان بابت هر ماه با سرعت 128 و 3 گیگ حجم بپردازم!!!!!چیزی که به فریب تو سایت ایرانسل نوشته 15هزار تومان!!! چون این مقدار برای من توی 2 روز تمام شد!!!!) تو یه قسمت دیگه توضح میدم.حالا شاید بهتر میفهمم که چرا شرکت ام تی ان ایرانسل برای یک چیزی مثل وایمکس که اصلا نمیتونه مثل سیم کارتها همه گیر و پاپیولر شه اینقدر تبلیغات چند میلیارد تومانی میکنه !(چون تا همین الان فکر کنم چند برابرشو در آورده) نحوه شارژ، کم کردن اعتبار و تمدید ماهانه اعتبار در سرویس وایمکس ایرانسل بسیار عجیب ،غیر صحیح، دروغین و گنگ هست . انقدر گنگ که مشاوران چون نمیتوانند جواب گوی من باشند تماس من را در چند مورد قطع کردند!!!!طوریکه ایرانسل مدعی است من در یک روز حدود175 گیگ دانلود کرده ام !!!!حال اینکه کل شارژ من برای 2 ماه 6 گیگ بوده!به همین علت6گیگ شارژ من 4 روزه تمام شد و کلی هم بدهکار شدم که بسیار خنده دارو مضحک است. پس تورو به خدا این ها رو بخونید و به دوستانتون هم اطلاع بدید تا دیگه مثل من گول این فریبکاران رو نخورند! و مثل من بشون توهین نشه و حقیر نشن و وقت و پولشون رو حروم نکنن.

با تشکر از این مطلبی که نوشتید!

من تا الان تو فروم کسی رو ندیده بودم که وایمکس داشته باشه تا امروز که پست بالا رو خوندم!
از نظر خودم وایمکس اصلا به صرفه نیست

EmO StylE
31-03-2010, 16:03
الان که جدیدا تا 12 فروردین خطای ایرانسل شدن دونه ای 2500
5000 تومن می دی 2 تا سیم کارت میگیری شارژ 2000 تومنی هم بهت رایگان میده یعنی هر خطی 1500 تومن
البته من اطلاع دارم که هر خطی برای ایرانسل 7 تومن یعنی 7 تا تک تومن براش میوفته:13:

dsa dsa
31-03-2010, 16:19
بازی های جدید برای فریب مردم برای کلاه برداری !! ایرانسل همش کلاه برداری هست !

night lord
31-03-2010, 16:58
خدایی فقط ایرانسل من الان دو ساله سیم 912 رو اصلا روشن نکردم . اینا تا میخوان رو هر سیم کارت نمیدونم مبلغ فلان قدر رو برای نون دونی بعضیا بفرستن هیچ وقت 912 به هیچ جا نمیرسه چون اصلا به صرفه نیست . بنده خداها گناهی هم ندارنا...

online_amin
31-03-2010, 17:39
من در یک روز حدود175 گیگ دانلود کرده ام

عجب سرعت خفنی داری که اینقدر دانلود کردی :31:

خدا بگم چی کارشون کنند یک دروغی بگن که حداقل یک نفر باور کنه

night lord
03-04-2010, 12:09

دزدی تو روز روشن که میگن همینه. وایمکس اصلا نگیرید که اصلا ارزش نداره همون adsl بهتره .

.::SMS::.
03-04-2010, 12:41
دزدی تو روز روشن که میگن همینه. وایمکس اصلا نگیرید که اصلا ارزش نداره همون adsl بهتره .

وایمکس مزایایی داره که adsl نداره
ولی اگر قرار به مقایسه باشه adsl به صرفه تره
ولی بعضی ناچارا پول بیشتری بدن و وایمکس بگیرن
--------------------------
الان با این همه امکانات ایرانسل، همراه اول به تنها چیزی که مینازه، همراه اول بودنشه و لاغیر

panther99
13-06-2010, 13:39
من نمیدونم این ایرانسل اینهمه درامد داره چرا آنتن دهیش رو خوب نمیکنه ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

piroooz
13-06-2010, 14:06
من نمیدونم این ایرانسل اینهمه درامد داره چرا آنتن دهیش رو خوب نمیکنه ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دست رقیبش در کاره:31:
ولی توی شهر که فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه