PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن نشدن چراغ وایرلس Dell vostro 1310

hesam_1986_88
02-12-2009, 19:13
سلام، من یه Dell vostro 1310 دارم که چند روزیه چراغ مربوط به وایرلسش روشن نمیشه . درحالی که قبلا با جابه جایی سوئیچ مربوط به وایرلس چراغ آبی رنگش روشن می شد. ضمنا توBios هم چک کردم ، فعال بود. diagnostics مربوط به سخت افزار رو هم انجام دادم که جلوی همه pass رو قرار داد. تو Device manager هم علامت وجود مشکل روی درایورش نیست.تو قسمت Device status مینویسه this device is working properly. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

Nakh0d4
03-12-2009, 21:01
مشكل همه vostro هاست نگران نباش برو تو همين انجمن بگرد پستشو پيدا ميكني
من خودم با يه يوزر جديد مشكلم حل شد

farbodlarki
08-12-2009, 07:56
مشکل شما به خاطر اینه که محل استفاده از لپ تاپ رو یه کشوری مثل آمریکا انتخاب کردید باید اونو به ایاران تغییر بدید می رید تو کنترل پانل قسمت regional and language و اون قسمت محل استفاده از لپ تاپ رو ایارن می زنید حتما درست می شه شک نکن تا به حال 4 تا لپ تاپ دل رو همینطوری مشکل بلوتوثشو حل کردم(لپ تاپهایی که از دبی یا مالزی خزیداری می شن این مشکلو دارن)

kevin1023
11-12-2009, 20:05
يه حرف كلي براي نوت بوك هاي دل به خصوص قسمت WIFI

كل نوت بوك هاي دل اگه وايرلس اونا از SETUP نصب كردي همين طور مي شن

بايد وايرلس را دستي نصب كني هر چي نصب كردي پاك كن و از طريق دستي اپديت درايو نصب كن
وايرلس دل 2 نوع هست
1395-1397 يا INTEL
بيشتر وقت انتل اينطوري نيست ولي 139X اينطوريه كه بايد ادرس DRV_JPN را وارد كني(درايو C پوشه DELL يه سرچ بزن
پيداش مي كني)

البته بعضي وقتا بدون اينكه SETUP را اجرا كرده باشي اينطوري ميشه كه با همون روش بالا حل ميشه
:41: نوت بوك نو ويندوز دار را باز ميكني جلوي مشتري بايد اول وايرلس را پاك كني بعد به همون روش نصب كني:18: