PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوکیا اکسپرس خوبه یا واکمن سونی اریکسون ؟

peyman-yasi
02-12-2009, 18:52
سلام . من میخوام یه گوشی در سقف 250 هزار بگیرم . میخوام فقط صدای هندسفریش زیاد باشه بخصوص صدای بیسش عالی باشه .
خواستم ببینم موزیکال نوکیا بهتره یا سونی اریکسون و اگه لطف بکنید مدل گوشی هم بگید ممنون میشم. منتظر یاریتون هستم :20:

pulp_152
02-12-2009, 19:26
سلام هر 2 مدل خوب هستند و میتونند انتظارات شما رو براورده کنند ...

اما پیشنهادم سری m سامسونگ هستش ...m7600 قیمت هم 290 با گارانتی

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MehranVB
04-12-2009, 10:35
کیفیت صدای هندزفری واکمن سونی خیلی بالاتره (حتی از برندای دیگه) اما در مورد بلندی باید بررسی شه.
ولی صدای اسپیکر اکثر گوشیای نوکیا از سونی اریکسون بهتره.
البته خیلی مهمه که کدوم دو مدل رو با هم مقایسه کنید.
من پیشنهاد میکنم اگه خواستی نوکیا بگیری 5800 بگیر، و توی سونی اریکسون هم بیشتر مدلای W8xx و W9xx صدای خوبی دارن. بستگی به بودجه و مشخصات دیگه گوشی داره که چی بخواین!

alierna
04-12-2009, 11:28
فقط سونی به دردت میخوره.....
از رو تعصب نمیگم.. خودم نوکیا دارم..6220....
اما واسه music هیچی مثل سری واکمن نیست!!!!!

pulp_152
04-12-2009, 11:34
6220 که سری express نیست .. اون گوشی تنها دوربین داره ... و با گوشی های سری express که دوربین ندارند تفاوت داره

اگه تا 300 میخوای هزینه کنی حتما m7600 رو مد نظر قرار بده ... 5800 از نوکیا و w 910 هم بد نیس ...

ترجمه سایت gsm arena در مورد m7600

گوشی Samsung M7600 Beat DJ رقیبانی نیز در کنار خود می بیند اما M7600 Beat DJ کاملا از آنها متفاوت است. یک گوشی با صفحه نمایش تمام لمسی با امکان انتقال پر سرعت داده ها ، GPS ، کیفیت خوب پخش ویدیو ها و کیفیت خوب عکاسی حتی در برابر گوشی های هوشمندی که در این زمینه عرضه شده اند ، حرف های زیادی برای گفتن دارد.

با پشت سر گذاردن Walkman و XpressMusic ، این M7600 Beat DJ است که با قابلیت های ویژه و منحصر به فردش در صدر می ایستد.

armin_software
04-12-2009, 16:05
به نظر نوکیا اکسپرس موزیک تو اسپیکر بیرونی قویتره ولی تو هندزفری سونی وای من اکپرس رو پیشنهاد می کنم!

matin_vv
04-12-2009, 17:58
سلام هر 2 مدل خوب هستند و میتونند انتظارات شما رو براورده کنند ...

اما پیشنهادم سری m سامسونگ هستش ...m7600 قیمت هم 290 با گارانتی

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط حيف كه اين گوشي Wlan نداره، وگرنه قيد Pocket PC‌رو ميزدم و ميرفتم سراغ اين، كلي هم پول برام مي‌موند!:19:

armin_software
04-12-2009, 22:36
Wlan چیزه به در بخوریه------آره ارزش داره!-----مگه پی پی سی چشه؟(ببخشید که من خط فاصله می زارم آخه مرورگرم خراب شده)

.mostafa.
04-12-2009, 22:40
من میگم 5530 ... 240 تومنه ... هم بلدی هم کیفیت صداش خوبه !نوکیا هم هست :دی

SI-SA
05-12-2009, 19:43
اگه بودتجتون به m7600 Beat DJ برسه ؛ صد در صد اون رو پیشنهاد می کنم . من اگر تا اون میزان بودجه داشتم و با توجه به امکانات و ویزگی های موسیقیایی این گوشی اون رو مد نظر قرار میدادم ؛ ببینید اگر موسیقی خیلی براتون مهم هست این گوشی ارزشش رو داره که یه خرده روی پولتون بزارید ، فکر کنم الان قیمتش 290 یا اندکی به کمتر از اون رسیده باشه .

armin_software
05-12-2009, 22:24
من میگم 5530 ... 240 تومنه ... هم بلدی هم کیفیت صداش خوبه !نوکیا هم هست

تایید میشه!

!@#$%^&*()
06-12-2009, 12:29
من میگم 5530 ... 240 تومنه ... هم بلدی هم کیفیت صداش خوبه !نوکیا هم هست

نوکیا بودن چه خاصیتی داره؟؟؟:27:
به قول این دوستمون M7600 امکانات بهتری داره...قیمت هم دور و بر 270 تومنه....:46:

armin_software
06-12-2009, 14:49
نوکیا بودن چه خاصیتی داره؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به قول این دوستمون M7600 امکانات بهتری داره...قیمت هم دور و بر 270 تومنه....
دوست عزیز این بر می گرده به اعتقاد قدیمی مردم که باور دارند که نوکیا گوشی های خوبی می زنه!
نمونش تو 5800
وقتی که یک تاچ از طرف نوکیا اومد همه خریدند!

!@#$%^&*()
06-12-2009, 15:03
دوست عزیز این بر می گرده به اعتقاد قدیمی مردم که باور دارند که نوکیا گوشی های خوبی می زنه!
نمونش تو 5800
وقتی که یک تاچ از طرف نوکیا اومد همه خریدند!
یعنی شما میگین 5800 چون نوکیاست و چون مردم اعتقاد دارن که نوکیا گوشی های بهتری میزنه>>>به جای M7600 یه 5800 بخرن...درحالی که ,m7600 خیلی بهتر از 5800 ...آره؟:13:

matin_vv
06-12-2009, 18:30
Wlan چیزه به در بخوریه------آره ارزش داره!-----مگه پی پی سی چشه؟(ببخشید که من خط فاصله می زارم آخه مرورگرم خراب شده)

خب البته شايد به بحث اينجا زياد مربوط نشه. ولي خب اكثر PPC ها تقريباً يه شكلن. اندازه‌اشون هم گنده است. خيلي طراحي نوآورانه‌اي هم توشون نديدم تاحالا. نميدونم البته يه چيز سليقه‌ايه.

armin_software
06-12-2009, 23:05
یعنی شما میگین 5800 چون نوکیاست و چون مردم اعتقاد دارن که نوکیا گوشی های بهتری میزنه>>>به جای M7600 یه 5800 بخرن...درحالی که ,m7600 خیلی بهتر از 5800 ...آره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
متوجه نشدی!
من میگم بعضی از مردم که اطلاع زیادی از گوشی ها ندارن میرن سراغ نوکیا چون نوکیا!
متوجه نشدی؟:18:

peyman-yasi
18-12-2009, 14:25
اقا ممنون از راهنمایی هاتون . چقده نظر نمیدونم به کدوم گوش بدم .
من صدای بیرونی اصلا نمیخوام . فقط میخوام صدای هندس فریش زیاد زیاد باشه مهمتر از صدی هندسفری کیفیت Bass فوق العاده باشه.
به نظر من سونی اریکسون مدل W به علت داشتن Mega Bass بیسش از نوکیا بهتر باشه . نوکیا مگا بیس نداره و سامسونگ.
نظر شما چیه ؟

MehranVB
18-12-2009, 17:12
اقا ممنون از راهنمایی هاتون . چقده نظر نمیدونم به کدوم گوش بدم .
من صدای بیرونی اصلا نمیخوام . فقط میخوام صدای هندس فریش زیاد زیاد باشه مهمتر از صدی هندسفری کیفیت Bass فوق العاده باشه.
به نظر من سونی اریکسون مدل W به علت داشتن Mega Bass بیسش از نوکیا بهتر باشه . نوکیا مگا بیس نداره و سامسونگ.
نظر شما چیه ؟
بعضی از گوشیای سامسونگ و نوکیا مگابیس دارن (فکر کنم 5800 یا n81 داشته باشه) ولی مگابیس سونی اریکسون خیلی قویتره (توی هندزفری) و مقایسه ای که بین W950 و iPod Nano و N91 شده بود، سونی اریکسون برنده بود...

ALI.CHAVOSHI
22-12-2009, 22:24
سلام . من هم اكسپرس موزيك داشتم(5310) هم واكمن W810 و لانم W960 دارم به نظر من اگه فقط ميخواي كه صداي هندسفريش بلند و با كيفيت و با بيس بالا باشه فقط سري W سوني رو بگير. چون هم هندسفري هاش واقعا با كيفيته هم وقتي ميزاري تو گوشت و آهنگ گوش ميدي ديگه اصلا صداي بيرون رو متوجه نميشي.
در كل من بهت W960 رو پيشنهاد مي كنم . خودم چند ماه پيش گرفتم 265000 تومن.
امكاناتش واسه موزيك عاليه. . .:20:

SAH-IE
25-12-2009, 14:08
اتفاقا منم چند ماهه دارم دنبال یه گوشی با مشخصاتی که گفتین می گردم.ولی هنوز نتونستم تصمیم بگیرم.
بنا به گفته دوستان مدل های زیر میتونن کاندیدهای خوبی باشن:
Samsung Beat DJ
Nokia 5800
Nokia 5530

هر کدوم هم معایب و مزایای خودشو داره.مثلا Beat DJ کیبرد QWERTY نداره ولی تاچ خازنی داره!!و قیافش خیلی جذاب نیست(البته به نظر بنده و توی عکس.از نزدیک Beat DJ ندیدم.)
5800 خیلی خز شده!!!!و یه سری اشکال های کوچیک داره!
5530 ، GPS نداره.و احتمالا خز میشه!

میخوام فقط صدای هندسفریش زیاد باشه بخصوص صدای بیسش عالی باشه .
خواستم ببینم موزیکال نوکیا بهتره یا سونی اریکسون و اگه لطف بکنید مدل گوشی هم بگید ممنون میشم. منتظر یاریتون هستم
کیفیت پخش 5800 رو با W950 مقایسه کردم هر دو صدا و بیس یکسانی داشتن.(هر دو رو با یک آهنگ و با هندزفری Sony Ericsson تست کردم)
اگه کیفیت هندز فری نوکیا خیلی خوب نباشه میتونی یه هندز فری خوب بگیری.خیلی گرون نیست.
نتیجه تصمیمتو و دلایلتو اگه بگی ممنون میشم.

S L R
26-12-2009, 23:35
سلام
تو این تاپیک دیدم که تعداد زیادی از دوستان گفته بودنM7600!گوشی خوبی هست ولی روی کاغذ خوبه !
کیفیت صدا در هدفون خیلی عالی نداره!و از واکمن و اکسپرس سطح پایین تری داره!!
البته از نظر بلندی از اونا بهتر ولی از نظر کیفیت پخش کمی بدتر هست!و کمی هم نویز داره!(مثل بقیه سامسونگها)
این گوشی یه مشکل دیگه هم داره اینه که سرعت پایینی دار و آزار دهنده هست!
دوست من اگر برای آهنگ گوش دادن در هدفون یک گوشی خوب میخواد بسته به سبکی که گوشی میدی از بین واکمن و اکسپرس یک رو انتخاب کن.
اکسپرس صدای بلند تر داره و بیس قوی و به هیچ وجه از نظر قدرت کم نمیاره
واکم صدای گرم تری داره و بیس های نرم رو بهتر پوشش میده و در مواقعی که بیس قوی باشه کمی کم میاره و هی صدا رو کم میکنه تا بتون تمام قدرتش رو بده برای بیس!
البته اینایی که گفتم رو شاید هر کسی نفهمیده باشه ولی برای اینکه من خودم همه این هارو با هم تست کردم و دنبال یه گوشی خوب برای موزیک بودم به این نتایج رسیدم!
ولی در کل نظر من روی گوشی نوکیا 5530هست با قیمت 220تومن
سوال دیگه ای هم خواستی در خدمتم!

SAH-IE
27-12-2009, 09:11
ه نظر من اگه فقط ميخواي كه صداي هندسفريش بلند و با كيفيت و با بيس بالا باشه فقط سري W سوني رو بگير.

اکسپرس صدای بلند تر داره و بیس قوی و به هیچ وجه از نظر قدرت کم نمیاره

اگه تا 300 میخوای هزینه کنی حتما m7600 رو مد نظر قرار بده ... 5800 از نوکیا و w 910 هم بد نیس ...

حالا کدوم گوشی بهتره؟؟؟
آدم دیوونه میشه.
خیر سرم میخوام بهد از 8000 سال یه گوشی بخرم !!!!گیج شدم!!!

S@nti@go_s&k
27-12-2009, 09:54
کمی هم نویز داره!(مثل بقیه سامسونگها)

صدای beat dj رو گوش ندادم

اما اکثر سامسونگهارو هم داشتم هم گوش دادم نویز نداره عزیزم :13:

خیلی با کیفیت هم هستن

موفق باشید :46:

S L R
27-12-2009, 11:26
صدای beat dj رو گوش ندادم

اما اکثر سامسونگهارو هم داشتم هم گوش دادم نویز نداره عزیزم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی با کیفیت هم هستن

موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوست عزیز
شاید دقت نکردید تا حالا!
البته فقط اگه به چشم موبایل بهش نگاه کنیم صدای خوبی داره ولی از اونجایی که دوستمون میخوان باهاش آهنگ گوش بدن و ملاک اصلیشون آهنگ هست من اینو گفتم!
در ضمن نویز که همیشه نباید صدای ویییزززز بده که!!هر چیزی که در صدا حتی 1% ازافه باشه یعنی نویز!
اگر هم به حرف من کاری ندارید توی خود gsmarena نوشته بود(البته کامل یادم نمیاد)بازم سامسونگ فقط در بلندی صدا تلاش کرده و از این لحاظ هم خوب کار کرده ولی باز هم از نظر کیفیت به اون حدی که باید نرسیده!

حالا نظر شما اینه که خیلی با کیفیتن و نظرتون هم محترم!

البته من میگم همه سامسونگ ها منظورم بدون سیستم عامل هاشن!الان خودم i8910دارم صداش از بقیه کم نداره هیچ بهترم هست!

حالا کدوم گوشی بهتره؟؟؟
آدم دیوونه میشه.
خیر سرم میخوام بهد از 8000 سال یه گوشی بخرم !!!!گیج شدم!!! دوست من بین اینها اونقدر تفاوت صدا وجود نداره که بخواید اینقدر خودتون رو درگیر کنید!
شما به بقیه چیزای دیگه هم تو گوشی نگاه کنید و بخرید مثل ظاهر گوشی و ظاهر موزیک پلیر و....هر کدوم بیشتر خوشتون اومد اون رو بگیرید!

فقط هر گوشی گرفتی اگر خواستی از صدا لذت ببیری یه هدفون EP630 هم بگیر از شرکت کریتیو.(قیمتش حدود 17تومن هست!)صدا رو خیلی بیشتر میکنه و جنس خوبی داره!

SAH-IE
27-12-2009, 13:56
من Beat DJ از نزدیک ندیدم.ولی توی عکس و فیلم قیافش خیلی جذاب نیست.یه خورده بچگونه میزنه!!!شما که از نزدیک دیدین نظرتون چیه؟؟؟در صمن کیبرد QWERTY نداره که خیلی ضد حاله!!!نمیشه کیبرد QWERTY روش نصب کرد؟
هر کدوم یه مشکلی دارن .به نظر من 5800 خیلی مناسبه ولی از طرف دیگه خیلی خز(جواد) شده!!!!
5530 هم به احتمال زیاد خز میشه!!!

S L R
27-12-2009, 14:23
من Beat DJ از نزدیک ندیدم.ولی توی عکس و فیلم قیافش خیلی جذاب نیست.یه خورده بچگونه میزنه!!!شما که از نزدیک دیدین نظرتون چیه؟؟؟در صمن کیبرد QWERTY نداره که خیلی ضد حاله!!!نمیشه کیبرد QWERTY روش نصب کرد؟
هر کدوم یه مشکلی دارن .به نظر من 5800 خیلی مناسبه ولی از طرف دیگه خیلی خز(جواد) شده!!!!
5530 هم به احتمال زیاد خز میشه!!!

گوشی beat dj که تو عکسا خوشگلتر از واقعیش هست!من خودم میخواستم بخرم که منصرف شدم از بس سرعتش کمه!
کیبورد نداره دیگه!البته خیلی هم مشکل بزرگی نیست!نمیشه رو نصب کرد.
5800به غیر از خز بودن تاچ بدی داره و باید خیلی فشار بدی تاچش رو و بدون مدادش یکم سخته!
ولی 5530گوشی خوبیه و تاچش واقعاً عالیه.
البته این مثل 5800همه گیر نمیشه ولی بازم خیلیها میخرن.

pulp_152
27-12-2009, 18:20
عزیزم اتفاقا سامسونگ رو کیفیت کار کرده و رو بلندی انچنان که شما میگید کار نکرده البته در هدفون ... وگرنه تو اسپیکر که میترکونه ...

من که از جلو دیدم خوشم امد به نظرم از عکس بهتره ...
و اینکه اون تقویت کننده bang& ... که رو 8910 نیست روی این گوشی هستش و این گوشی مخصوص موزیکه و مطمئن باش از 8910 بهتر عمل میکنه

S@nti@go_s&k
27-12-2009, 18:35
دوست عزیز
شاید دقت نکردید تا حالا!

:31: یه عمر سامسونگ میخریم میفروشیم میگه دقت نکردی ............... راست میگی

موفق باشی:46:

S L R
27-12-2009, 18:58
عزیزم اتفاقا سامسونگ رو کیفیت کار کرده و رو بلندی انچنان که شما میگید کار نکرده البته در هدفون ... وگرنه تو اسپیکر که میترکونه ...

من که از جلو دیدم خوشم امد به نظرم از عکس بهتره ...
و اینکه اون تقویت کننده bang& ... که رو 8910 نیست روی این گوشی هستش و این گوشی مخصوص موزیکه و مطمئن باش از 8910 بهتر عمل میکنه
من نسبت به چیزی که gsmarenaگفته و صدای سامسونگ های تو این رنج و بدون سیستمعامل که شنیدم در مقایسه با نوکیا و سونی اریکسون اینو گفتم!
حالا نظر شما محترم.
در این که این گوشی مخصوصه موزیک هست شکی نیست ولی...
....
در کل اگر از صدا هم بگزریم مشکل بزرگ دیگه ای داره که من بخاطر همین نگرفتم!!سرعت کم گوشی!بقدری که اعصاب خورد کنه!

یه عمر سامسونگ میخریم میفروشیم میگه دقت نکردی ............... راست میگی

موفق باشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قصد جسارت نداشم دوست من.
ولی خرید فروش گوشی ربطی به آهنگ گوش دادن نداره!
ممنون

S@nti@go_s&k
28-12-2009, 01:04
قصد جسارت نداشم دوست من.
ولی خرید فروش گوشی ربطی به آهنگ گوش دادن نداره!
ممنون

دوست عزیز منظورمو متوجه نشدین

گفتم خیلی از گوشیهای سامسونگو داشتم نگفتم که فقط خرید و فروش انجام دادم

وقتی آدم گوشی میخره فقط باهاش زنگ نمیزنه که

خوب آهنگ گوش دادم و کلی کار دیگه ............

تو سامسونگ هم بیشتر از هرچی تو صدا به کیفیت توجه شده اگر میگفتین صداش کمه در خیلی جاها حرفتونو قبول داشتم

اما تو کیفیت قبول ندارم.

موفق باشید.

SAH-IE
03-01-2010, 10:00
دوستان تویه جی اس ام آرینا نوشته 5230 کیفیت صدای خوبی داره.قدرت صداش مثل آی فونه!!!با اینکه اکسپرس میوزیک نیست ولی کیفیتش از 5530 و 5800 بهتره.
شما تجربه ای از 5230 دارین؟؟چطوره؟؟؟مشکلاتش چیه؟؟
به نظر شما 5530 بهتره 5230؟؟؟