PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا زود بگید کدوم برنامه رو بخرم؟ نیترو یا سی* پروکسی؟

samira065
02-12-2009, 15:28
سایت نیترو دیگه اکانت تریال نمیده و منم بدون ف*ل-تر شکن موندم :41:

حالا می خوام یکی از این دو برنامه رو بخرم. لطفا بگید کدوم بهتــره؟

اکانت یک ساله سی* ------ 35 دلار : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اکانت یک ساله نیترو 24 دلار : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مساله اینجاست که من چند ماه ازاکانت تریال نیترو استفاده می کردم. سرعتش خیلی عالی بود اما هرچند دقیقه یک بار دیسکانکت میشد و پدر آدمو درمیاورد.
الانم که دیگه تریالش رو بسته.
من خواستم بخرمش اما گفتم اگه پولیش هم هی دیسکانکت بشه که دیگه فایده نداره؟

کسی میدونه اکانت پولی نیترو هم دیس میشه یا نه؟

بعد دیروز رفتم تریال سی ------ رو نصب کردم ؛ اونهم خیلی عالیه و مشکل دیس شدن نیترو رو هم نداره
فقط یه نموره حس می کنم سرعت رو کاهش میده که البته انگار خودشون گفته بودن در ورژن تریال سرعت محدوده.

حالا لطفا بگید کدوم رو بخرم؟

انتخاب خود من سی-پرو*کسی هست. چون مشکل دیس شدن نیترو رو نداره

البته اگه بدونم ورژن پولی نیترو دیس نمیشه حتما نیترو رو میگیرم
البته تریالش 24 ساعت هم دووم نیاورد امروز تموم شد :31:

rocket
02-12-2009, 15:39
سلام
C-pr*x*y خیلی عالیه! خودم یه مدت استفاده میکردم ازش (Trial) بعد از یه حجم مشخصی به علت Trial بودن پهنای باند رو از سقف به 128 کاهش میده و افت سرعت به همین دلیله!
به نظر من C-Pr*x*y

undertaker_ss
02-12-2009, 15:41
سایت نیترو دیگه اکانت تریال نمیده و منم بدون ف*ل-تر شکن موندم :41:

حالا می خوام یکی از این دو برنامه رو بخرم. لطفا بگید کدوم بهتــره؟

اکانت یک ساله سی* ------ 35 دلار : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اکانت یک ساله نیترو 24 دلار : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مساله اینجاست که من چند ماه ازاکانت تریال نیترو استفاده می کردم. سرعتش خیلی عالی بود اما هرچند دقیقه یک بار دیسکانکت میشد و پدر آدمو درمیاورد.
الانم که دیگه تریالش رو بسته.
من خواستم بخرمش اما گفتم اگه پولیش هم هی دیسکانکت بشه که دیگه فایده نداره؟

کسی میدونه اکانت پولی نیترو هم دیس میشه یا نه؟

بعد دیروز رفتم تریال سی ------ رو نصب کردم ؛ اونهم خیلی عالیه و مشکل دیس شدن نیترو رو هم نداره
فقط یه نموره حس می کنم سرعت رو کاهش میده که البته انگار خودشون گفته بودن در ورژن تریال سرعت محدوده.

حالا لطفا بگید کدوم رو بخرم؟

انتخاب خود من سی-پرو*کسی هست. چون مشکل دیس شدن نیترو رو نداره

البته اگه بدونم ورژن پولی نیترو دیس نمیشه حتما نیترو رو میگیرم
البته تریالش 24 ساعت هم دووم نیاورد امروز تموم شد :31:

اولا چرا از u استفاده نمی کنی؟ من u96 دارم راضی هم هستم به شما هم توصیه می کنم استفاده کنی :31:
دوما شما که می خوای اینقدر پول بدی یه اکانت چیز پی ان بخر ارزون تره :31:

samira065
02-12-2009, 16:55
سلام
C-pr*x*y خیلی عالیه! خودم یه مدت استفاده میکردم ازش (Trial) بعد از یه حجم مشخصی به علت Trial بودن پهنای باند رو از سقف به 128 کاهش میده و افت سرعت به همین دلیله!
به نظر من C-Pr*x*y
پس به خاطر همین پهنای بانده که واسه من 24 ساعت هم کار نکرد :31:
ورژن پولیش که دیگه این مشکل رو نداره؟
اگه مطمئنید دیگه محدودیت نداره من بخرمش...
تو سایتش یه چیزایی نوشته بود ولی من زیاد سر در نیاوردم
نوشته بود انگار فریش تا 128 هست و پولیش تا 750

اولا چرا از u استفاده نمی کنی؟ من u96 دارم راضی هم هستم به شما هم توصیه می کنم استفاده کنی :دی
دوما شما که می خوای اینقدر پول بدی یه اکانت چیز پی ان بخر ارزون تره :دی
u96 رو باهاش آشنایی ندارم.
از این برنامه های بیخود مثل فری گیت و اینها که نیست؟
سرعت رو کم میکنند. واسه ویدئو ها هم که جونشون درمیاد و آخرشم باز نمی کنند.
از چیز پی ان :31: یک سالی استفاده میکردم اما از بعد این جریانات تابستون و ... مخابرات خیلی اذیت می کنه چیز پی ان رو :31:
هی قطع و وصلش میکنند.
تازه با یاهو هم مشکل داره.

afshar202
02-12-2009, 17:31
اکانت یک ساله سی* ------ 35 دلار :18:: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما با کمتر از این هزینه میتونید یه ip اختصاصی در v*n داشته باشید:5:

undertaker_ss
02-12-2009, 18:00
u96 رو باهاش آشنایی ندارم.
از این برنامه های بیخود مثل فری گیت و اینها که نیست؟
سرعت رو کم میکنند. واسه ویدئو ها هم که جونشون درمیاد و آخرشم باز نمی کنند.
از چیز پی ان :31: یک سالی استفاده میکردم اما از بعد این جریانات تابستون و ... مخابرات خیلی اذیت می کنه چیز پی ان رو :31:
هی قطع و وصلش میکنند.
تازه با یاهو هم مشکل داره.

نه بهتره فری گیته فری گیت که داغونه :31:
سرعتم کم می کنه آره
می دونی بگیر نگیر داره ی موقع عالیه یه موقع نه معمولیه اون چون مجانیه :31:
خب چیز پی ان ات خوب نبوده یه خوبش رو بگیر هیچ کسم نمی تونه کاری بکنه
اگه خیلی مایه داری که یه وی پی اس بگیر حالشو ببر بهش چیز پی ان بزن من الان همین کارو کردم محشره
البته وی پی اس ماله خودم نیستا یکی از دوستان لطف کرده بهمون چیز پی ان از وی پی اس اش داده :31:

rocket
02-12-2009, 19:34
دوستان سلام دوباره
U96 پهنای باند 128 داره و اصلا به درد 512 ها نمیخوره
C-pr0x*y ورژن پولیش حداکثر تا 750 پهنای باند بهتون میده نامحدود
V*P*N هم چیز خوبیه! (خودم از تلاملا دارم واقعا عالیه! ماهی 2 تومن با پهنای باند 512 )

hellboy13
02-12-2009, 21:23
فایر فاکس نصب کن.از افزونه php proxy استفاده کن.مفتی قوی آسان.

samira065
02-12-2009, 21:32
جدا؟
قوی و راحته؟
یعنی برای دانلود و سایت هایی مثل یوتوب و .. مشکلی نداره؟

samira065
02-12-2009, 21:33
یه وی پی اس بگیر حالشو ببر بهش چیز پی ان بزن من الان همین کارو کردم محشره
البته وی پی اس ماله خودم نیستا یکی از دوستان لطف کرده بهمون چیز پی ان از وی پی اس اش داده :31:
وی پی اس دیگه چیه؟

P‌C
02-12-2009, 22:20
دوره این جور پر#وک^سی ها تموم شده. هیچ امنیتی برای این پر*وک$سی ها نمیشه در نظر گرفت مگر با SSL که سرعت رو خیلی پایین میاره.
خود من از U استفاده میکنم که با اینکه پهنای باند پایینی(کمتر از 128) داره ولی امنیت عالی داره که من امنیت برام در درجه اوله. اما اگر پهنای باند ملاک باشه بهتره که از cpr&o@xy پولی استفاده کرد که امنیت اونهم بسیار بالاست.

MaSoUd555
02-12-2009, 22:38
وی پی اس دیگه چیه؟

Virtual Privite server سرور خصوصی مجازی

کسایی که نمیتونن یه سرور شخصی داشته باشن از کسایی که سرور خودشون رو با نرافزار به چند قسمت تقسیم میکنن اجاره میکنن

یعنی میشه چند سرور با CPU و RAM مشترک

دوره این جور پر#وک^سی ها تموم شده. هیچ امنیتی برای این پر*وک$سی ها نمیشه در نظر گرفت مگر با SSL که سرعت رو خیلی پایین میاره.
خود من از U استفاده میکنم که با اینکه پهنای باند پایینی(کمتر از 128) داره ولی امنیت عالی داره که من امنیت برام در درجه اوله. اما اگر پهنای باند ملاک باشه بهتره که از cpr&o@xy پولی استفاده کرد که امنیت اونهم بسیار بالاست.

میشه به *C*p*r*o*x*y اعتماد کرد؟کجاییه؟log هارو ذخیره میکنن؟در اختیار کسی قرار میدند؟

اما باز نظر من اینه از چیز پی ان استفاده کنید حالا اگه ایرانیهاشو قبول ندارید از خارجی هاش بگیرید

reb
02-12-2009, 23:01
چیز پی ان خوب نیست همون نیترو بهتره سی سی پرو چی چی هم مطمین نیست.

P‌C
02-12-2009, 23:02
Virtual Privite server سرور خصوصی مجازی

میشه به *C*p*r*o*x*y اعتماد کرد؟کجاییه؟log هارو ذخیره میکنن؟در اختیار کسی قرار میدند؟

اما باز نظر من اینه از چیز پی ان استفاده کنید حالا اگه ایرانیهاشو قبول ندارید از خارجی هاش بگیرید

مال کشور چک هست. به نظر خودم که میشه بهش اطمینان کرد چون پولیه ولی اگر خیلی براتون مهمه در موردش حتما تحقیق کنید. البته اگر خودشون بگن امنیت داره یعنی داره .

reb
02-12-2009, 23:07
والا من داشتم ولی آنتی ویروسم گیر داد بهش نذاشت کار کنم.

P‌C
02-12-2009, 23:08
چیز پی ان خوب نیست همون نیترو بهتره سی سی پرو چی چی هم مطمین نیست.
من در مورد امنیت چیز پی ان نظری ندارم ولی در مورد ورژن demo ی cpr@o(xy حق با شماست اما ورژن پولی اون امنیتش تضمین شده ست.

P‌C
02-12-2009, 23:12
والا من داشتم ولی آنتی ویروسم گیر داد بهش نذاشت کار کنم.
به چی؟ این گیر دادنها طبیعیه. آنتی ویروستون رو آپدیت کنید اگر بازم بهش گیر داد اون رو توی لیست سفید یا چیزی شبیه این قرار بدید. البته قبلش مطمئن بشید که برنامه فی#لترش#کن رو از سایت اصلیش گرفته باشید.

reb
02-12-2009, 23:13
من در مورد امنیت چیز پی ان نظری ندارم ولی در مورد ورژن demo ی cpr@o(xy حق با شماست اما ورژن پولی اون امنیتش تضمین شده ست.
ولی من در مورد چیز پی ان نظر دارم 100% غیر مطمینه

undertaker_ss
03-12-2009, 19:05

واسه من اونم قیلتره :31:
البته کار شاتله :31:

undertaker_ss
03-12-2009, 19:20
ولی من در مورد چیز پی ان نظر دارم 100% غیر مطمینه

بستگی داره از کی بگیری