PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز 7

shayang
01-12-2009, 12:33
باسلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان

من لپ تاپ ASUS دارم مدل F3jc روی خودش ودر درایو C ویندوز اورجینال ویستا هستش و من در درایو D میخوام ویندوز 7 رو نصب کنم که متاسفانه به این مشکل بر میخورم :

ویندوز 7 رو تو درایو D نصب میکنم و تا مرحله installation هم تیکه سبز میخوره و ریستارت میشه و دوآل بوت هم

میشه ولی وقتی که برای مرحله پایانی یعنی : completing installation میخواد تموم بشه ارور زیر رو میده و ریستارت میشه و دوباره از اول : :41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متن ارور : windows could not update the computers boot configuration. installation cannot proceed

می خواستم ببینم کسی از دوستان تونسته ویندوز 7 رو در کنار ویستا نصب کنه ؟؟؟:41:

و ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید در مورد مشکلم :11:

M.Arshia
01-12-2009, 14:02
من وقتی ویندوز 7 نسب میکنم پایان نصب یعنی completing installation ریست شده بعد صفحه سیاه میمونه ....!
دیگه ویندوز بالا نمیاد چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

shayang
03-12-2009, 10:58
دوستان کسی نیست که راهنمایی کنه در مورد مشکل من :41:

shayang
03-12-2009, 17:17
دوستان کسی نیست که راهنمایی کنه در مورد مشکل من :41:

بابا یه نفر نیست محض رضای خدا راهنمایی کنه ؟؟؟:41:

mehran_4x
03-12-2009, 18:54
شما CLEAN INSTALL كردي يا VISTA رو UPGRADE كردي؟

shayang
03-12-2009, 21:48
شما CLEAN INSTALL كردي يا VISTA رو UPGRADE كردي؟

والا منظورتون از CLEAN INSTALL نفهمیدم !!

ولی من روی لپ تاپم 2 تا درایو دارم که در درایو C ویندوز اورجینال ویستا هستش که از اول روی لپ تاپ بودش ...

درایو D هم خالیه ... حالا من میخوام ویندوز 7 رو تو درایو D نصب کنم که خالیه ..(دیگه از این ساده تر نمیشه توضیح داد !:18:)

که مراحل نصب ویندوز 7 در درایو D انجام میشه و ریستارت هم میشه و دوآل بوت هم میشه ولی در مرحله پایانی نصب یعنی completing installation ارور میده که :

windows could not update the computers boot configuration. installation cannot proceed

shayang
09-01-2010, 13:39
دوستان من همچنان مشکلم پابر جاست :41:

چند روز پیش رو لپ تاپ دوستم (وایو ) که اونم مثل من ویستای اورجینال داره تو درایو C و یه درایو دیگه هم داره که D هستش .. تو درایو D ویندوز 7 رو نصب کردم براش و بدون مشکل و اروری نصب شد و دوال بوت شد ...

پس نتیجه میگیریم کنار ویستای اورجینال میشه ویندوز 7 رو هم نصب کرد و دوآل بوت هم میشه !

پس چرا من نمیتونم ؟؟ چندین بار هم تست کردم ... ولی در مرحله پایانی نصب یعنی completing installation ارور میده که :

windows could not update the computers boot configuration. installation cannot proceed

خواهش میکنم از عزیزان من رو راهنمایی کنن خیلی دوست دارم ویندوز هفت رو کنار ویستام داشته باشم :41:

با تشکر از شما :11:

saman3230
09-01-2010, 13:44
عزیز جان شما باید روی درایو C بصورت new install نصب کنید

یعنی درایو C رو FORMAT کنید سپس ویندوز 7 رو نصب کنید

shayang
09-01-2010, 14:35
عزیز جان شما باید روی درایو C بصورت new install نصب کنید

یعنی درایو C رو FORMAT کنید سپس ویندوز 7 رو نصب کنید

اخه تو درایو C که ویندوز ویستا هستش ! :18: من میخوام تو D نصب کنم :41:

آخه چرا برای من نمیشه ؟پس چطور برای بقیه میشه :13:

من تو درایو C ویندوز ویستا اورجینال خود لپ تاپ هستش و همه زندگیم روشه ...!

تا حالا من برای چند نفر به این صورت نصب کردم که تو درایو C ویندوز اورجینال ویستا بودش و من تو درایو D براشون ویندوز 7 رو نصب کردم !

اما نمیدونم چرا برای خودم نمیشه ؟؟؟

H@mid-Vista
09-01-2010, 18:53
شاید علتش اینه كه درایوی كه می خواهی بسازی اسمش دی هست
دراوی دی مخصوص ریكاوری رزرو شده
درایو بساز و قبل از درایو ریكاوری قرار بده

shayang
09-01-2010, 19:25
شاید علتش اینه كه درایوی كه می خواهی بسازی اسمش دی هست
دراوی دی مخصوص ریكاوری رزرو شده
درایو بساز و قبل از درایو ریكاوری قرار بده

من درایوی نمیخوام بسازم از اول 2 تا درایو داشته یکی C که ویستا توش هستش و یکی D که خالی هستش !!:41:

که من میخوام تو درایو D ویندوز 7 رو نصب کنم !

reza prog
02-02-2010, 10:08
سلام.آقا من وقتی می خوام 7 نصب کنم رو مرحله expanding file همینجوری میمونه دیگه ام تکون نمی خوره نمی دونم چه مرگشه البته مشکل از ویندوز نیست چون همین سی دی رو رو یه سیستم دیگه نصب کردم جواب داد.خواهشا کمکم کنید؟

joe_satriani
02-02-2010, 10:46
سلام.آقا من وقتی می خوام 7 نصب کنم رو مرحله expanding file همینجوری میمونه دیگه ام تکون نمی خوره نمی دونم چه مرگشه البته مشکل از ویندوز نیست چون همین سی دی رو رو یه سیستم دیگه نصب کردم جواب داد.خواهشا کمکم کنید؟

مشخصات سيستم شما با مشخصاتي كه واسه ويندوز 7 هست هم خوني داره؟؟

reza prog
02-02-2010, 23:36
ممنون از اینکه جوابمو دادی.بله cpu من 64x2dual هست 2 گیگ هم رم دارم.مینمم خموبه نمیدونم دیگه مشکل از کجاس؟

H@mid-Vista
03-02-2010, 23:55

گیر کردن در مراحل نصب ویندوز ۷ تا حدود ۲۰ دقیقه طبیعی است
دست نزنین ادامه میده
اغلب زود فکر می کنن هنگ کرده ریست می کنن:13:

reza prog
04-02-2010, 10:54
نه آقا حمید من تو مرحله expanding file دو ساعتم وایسادم.همینجوری می مونه.سیستمم هیچ مشکلی نداره.سی پی یوم 6400 دوهسته ایه.سی دی ویندوزمم هیچ ایرادی نداره رو سیستمای دیگه نصب می کنم جواب می ده.خواهشا یکی به ما کمک کنه؟:46:

H@mid-Vista
05-02-2010, 14:54
نه آقا حمید من تو مرحله expanding file دو ساعتم وایسادم.همینجوری می مونه.سیستمم هیچ مشکلی نداره.سی پی یوم 6400 دوهسته ایه.سی دی ویندوزمم هیچ ایرادی نداره رو سیستمای دیگه نصب می کنم جواب می ده.خواهشا یکی به ما کمک کنه؟:46:

رم رو موقع بوت چك كن ببین مشكلی نداشته باشه

memory diagnostic رو بزن
ممكنه رمت مشكل داشته باشه
اگر نشد سعی كن یك بار كلا" از نو پارتیشن بندی كنی