PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرسنجي در مورد هارد ديسكها

Mezzo
20-03-2006, 02:33
لطفا نظرتان را راجع به هارد ديسك هاي موجود در بازار را بيان كنيد.كدام مارك را بيشتر ميپسنديد؟
اگر تجربه تلخی هم در مورد بعضی از مارک ها دارید لطفا بیان کنید.

متشكرم.

Lord_theOne
21-03-2006, 13:10
وسترن 10000 دور هست ولی اونها 7200 دور هستند

mahdy2021
21-03-2006, 13:53
من خودم با مكستور بيشتر كار كردم و بر خلاف نظر بعضيها (( هيچ مشكلي )) نداشتم

ساير ماركها هم خوبن و من چيز غير عادي مشاهده نكردم

Mezzo
21-03-2006, 15:17
اين چند ماه اخير كه مكستورها چيني شدن گله و شكايت از مكستور خيلي بالا رفته .اونهايي كه تو كار خدمات پس از فروش
هستن ميتونن بگن آمار برگشتي هاي مكستور نسبت به مثلا دو سال پيش بالاتر رفته يا نه .بهر حال -متاسفانه-Seagate كه
اصلا اينجا پيدا نميشه وسترن هم تك و توك شانس بياريد پيدا ميكنيد.سامسونگ هم جديدا داره تو بازار زياد ميشه.
اگه كسي با سامسونگ كار كرده بگه چطوره.

Lord_theOne
22-03-2006, 09:26
سامسونگها آشغال هستن مکستور چینی بهترشه اکثرآ بد سکتوردارن البته من زیاد باهاشون کار نکردم ولی چیزای جالبی نیستن

barton2500
24-03-2006, 03:19
من چند وقت پیش هارد Hitachi گرفتم . کسی در مورد اینا اطلاعی داره ؟ چطورن؟

Lord_theOne
24-03-2006, 18:48
هیتاچی ها هم من شنیدم چیزهای خوبی نیستن
فقط وسترن بخر
سیگیت هم خوبه

mahdy2021
24-03-2006, 23:12
من چند وقت پیش هارد Hitachi گرفتم . کسی در مورد اینا اطلاعی داره ؟ چطورن؟
خوب شما كه گرفتي بگو چند ماهه با اين هارد كار مي كني ؟

از عملكردش راضي هستي ؟
و......

barton2500
25-03-2006, 03:16
راستش من برای یکی از آشناها گرفتم . و تا الان هم که مشکلی نداشتن باش. خودم هم که با کامپیوترش هم یه خورده کار کردم صدای هاردش نسبت به هارد خودم (maxtor ) خیلی پایین تر بود .از نظر سرعت تفاوتی با maxtor نداره .البته من شنیدم هاردهای samsung نسبت به بقیه خیلی بی صدا هستن.

llllsaeidllll
25-03-2006, 13:41
هارد هائي كه الان توي بازار موجودند بيشتر مثل اتومبيلهاي ساخت داخل هستند كه بستگي به شانس خريدار ممكنه از هر مارك با هر قيمتي خوب يا خراب در بيان وبه نظر من با اين نظر سنجي نميشه به يك نتيجه گيري كلي رسيد چون ممكنه يك نفر روزي يك ساعت هم با كامپيوتر كار نكنه و يك كامپيوتر هم شبانه روز روشن باشه كه روي عمر هارد موثر هست
من كه يك كامپيوتر هميشه روشن بعنوان سرور دارم و توي چهار سال سه تا هارد از انواع مختلف سوزوندم و جالبه بدونين بيشترين عمر را يك هارد چهل گيگ ماكستور ساخت مالزي كرده كه قبل از اون هم سه سال روي كامپيوتر خونگي كار كرده بود ..... البته اينجا هواي گرم محيط و چند تا برنامه كه دائما روي كامپيوتر در خال اجراست يك ماراتن واقعي براي هارد درست ميكنه
اما در مورد گارانتي من تونستم دو تا از هارد ها كه ساتا ماكستور بود را بدون دردسر عوض كنم اما سيگيت را بدليل سوختگي چيپ تعويض نكردند