PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

mr_rayan
25-06-2010, 20:32
آقا این ساب ووفر کلتون چیه که میگن طبیعی ترین بیسو تولید میکنه دقیقا مثل طبل عمل میکنه؟
این نوع ساب ووفر،ساب ووفری هست که شرکت پاناسونیک برای سینماهایی که تولید می کنه از اون استفاده می کنه(تا اونجایی که من میدونم)
این نوع از ساب ووفر ها کمترین میزان خرابی صدا توی ولوم های بالا و کمترین میزان نویز رو داره.ولی همه این موارد هم به یک ساب ووفر مربوط نمیشه.مطمئنا به پلیر و آمپلی فایر و .. هم بستگی داره.
در کل سینماهای پاناسونیک ساب ووفرهای قدرتمندی نداره ولی به قول شما میشه گفت که میتونه صدای طبیعی تری تولید کنه ولی فرقش آنچنان نیست که بخواد ذهن شمارو در مورد ساب ووفرهای دیگر نگران کنه.

saeidghodrati
26-06-2010, 09:28
ديشب چند تا عكس از سلبووفر 787 انداختم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 09:28 AM ---------- Previous post was at 09:27 AM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeidghodrati
26-06-2010, 09:43

saeidghodrati
26-06-2010, 09:54
آقا این ساب ووفر کلتون چیه که میگن طبیعی ترین بیسو تولید میکنه دقیقا مثل طبل عمل میکنه؟
درواقع جنس اين نوع ساب ووفر از بامبو فشرده شدست كه بيس قدرتمندي نداره ولي از لحاظ نرم و گوش نواز بودن عاليه وبراي ديدن فيلم خيلي خوبه ولي توي موزيك كم قدرته.حالا اون بر ميگرده به نوع ساختنش كه پاناسونيك بيشترين تلاشش در ساخت اين نوع ساب ووفر توي گوش نواز بودن اونه:8: .بر عكس اكثر سيستمهاي صوتي سوني كه صدا بلنده:19:

Pejman3
26-06-2010, 14:14
ديشب چند تا عكس از سلبووفر 787 انداختم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 09:28 AM ---------- Previous post was at 09:27 AM ----------

آقا این عکسهاتون رو من نتونستم ببینم ولی من اون اولا که بحث 787 پیش اومد گفتم که این مدل ساب قدرتمندی نداره این مشکل تو مدل قبلی یعنی 777 با قرار دادن دو ساب ووفر تا حدودی حل شده بود ولی تو مدل جدید برای کم کردن هزینه ها یکی از سابها کم شد من این نکته رو هم گفتم ولی دوستان گفتن که نه توان دو تا سابش تو یه مدل جمع شده و سابهای قبلی واتشون نصف مدل جدید هستند حالا مساله اینه که چون ساب 777 و 787 از نظر فیزیکی و درایور دقیقاً یکی هستند بالا بردن وات آمپلی چقدر می تونه موثر باشه؟!؟!
ضمن اینکه همه ما میدونیم وات مصرفی و یا اعلامی بیشتر شبیه یک بازی با اعداد بیشتر نیست!
باز هم میگم به نظر من (این نظر شخصیمه) دوستانی که قصد خرید سینما خانگی دارند و از صدای بلند لذت میبرند 787 انتخاب مناسبی براشون نیست.

تو پست جدیدتون دیدم سابش به نظر 14 سانتی یا 5.5 اینچی که در مقابل ساب اکتیو 20 سانتی JVC-THD7 حرفی برای گفتن نداره.

saeidghodrati
26-06-2010, 15:58
ولي تا ازش تست نگيرم نميتونم راجب صداش چيزي بگم .سعي ميكنم تا 3شنبه حتما وصلش كنم . راجب جي وي سي هم به غير از چند تا مدل ضعيفش بقيه واقا بيس كوبنده اي دارن. اگر كسي خواس ميتونه توي مركز جديده فروش بد از پل حافظ بد از ساختمان بورس (فكر كنم مركز خريد ايرانيان ) بره ببينه و تست كنه.يه نمايندگي پاناسونيكم بغلش افتتاح شده

saeidghodrati
26-06-2010, 16:06
البته زماني كه تو پاساژ شركا كار ميكردم انتهاي پاساژ سمت چپ اقاي فرهادي خودشون پايونير وارد ميكردن 777 (الان هم مدل 787 داره).با اينكه وات pmpo از پاناسونيك حدود 3000 كمتر بود ولي هم بيسش قويتر بود وهم بلندي صداش . اصلا من بخاطر همين شد كه از پايونير خوشم اومد و اين مدل روخريدم.

mr_rayan
26-06-2010, 19:14
مدل D7 جی وی سی ساب بسیار خوش گوشی داره.سابش به نظر من خیلی میزونه یعنی نه خیلی قوی و نه خیلی ضعیف،بلکه با توجه به خروجی 810 وات سیستم و صدای بلندگوها،این ساب ووفر خیلی صدای میزونی داره.
در مورد 787 هم با پژمان موافقم که اصلا بدرد کسانی نمیخوره که دنبال گوش دادن به موزیک با ولوم های خیلی زیاد هستند.
سعید جان هم نکته خوبی گفت که پایونیر توی این مدل از سینماهاش و تولید اینگونه ساب به دنبال گوش نواز بودن صدا هست تا به رخ کشیدن قدرت.
پژمان در مورد مدل قبلی این سری از سینماها یعنی 777 هم من با تو موافقم که مدل قبلی بیس خیلی بهتری داشت.خیلی از دوستان می گفتن که قدرت خروجی دوتا ساب مدل 777 برابر با قدرت خروجی مدل 787 هستش ولی نباید این نکته رو فراموش کرد که بلاخره دو تا ساب ووفر یعنی دوتا کابینت و به عبارتی حرکت و جابجا شدن هوا توی دوتا کابینت ساب ووفر های 777 بیشتر از یه کابینت ساب ووفر مدل 787 هستش.
همچنین این نکته رو هم نباید فراموش کرد که برخلاف گفته خیلی از دوستان که می گفتند ساب ووفر بدلیل داشتن صدای بم و فرکانس پایین صداش نمیشه تشخیص داد که صدا از چه سمتی میاد باید عرض کنم بلاخره یه ساب ووفر در جلو و یه ساب ووفر در پشت میتونه خیلی بهتر به پوشش صدای بم توی فضای اتاق کمک کنه.

apachi7000
26-06-2010, 20:15
rayan عزیز 2-3تا سوال داشتم.
میخواستم ببینم مدل rs پایونیر و مشخصا مدل rs70 تولید چه سالی هستش؟منظورم اینه که از چه سالی وارد بازار شده؟
واینکه اگر میخواستم rs70 بگیرم باید made in کجا باشه؟اسپیکرهاش و سابش وdvd پلیرش باید ساخت 1 کشور باشن یا اینکه هر کدوم made in یه جا؟ ودر اخر میخواستم ببینم که اینکه سیستمی که میخوام بگیرم تولید چه سالی هستش ایا مهم هست یا نه؟
با تشکر

mr_rayan
26-06-2010, 22:26
rayan عزیز 2-3تا سوال داشتم.
میخواستم ببینم مدل rs پایونیر و مشخصا مدل rs70 تولید چه سالی هستش؟منظورم اینه که از چه سالی وارد بازار شده؟
واینکه اگر میخواستم rs70 بگیرم باید made in کجا باشه؟اسپیکرهاش و سابش وdvd پلیرش باید ساخت 1 کشور باشن یا اینکه هر کدوم made in یه جا؟ ودر اخر میخواستم ببینم که اینکه سیستمی که میخوام بگیرم تولید چه سالی هستش ایا مهم هست یا نه؟
با تشکر
تا اونجایی که من میدونم rs70 مدل سال 2009 هستش.آمپلی فایر و اسپیکرها مونتاژ چین هستش.اگر شما از نمایندگی خرید کنه هیچ مشکلی از این بابت نداشته باشید.چون جنس اصل بهتون میدن.
مدل قبل از rs70 مدل rs7 بود که آمپلی فایر 818 و پلیر 410 داشت و توی این مدل آمپلی فایر 819 و پلیر 420 هستش.

apachi7000
26-06-2010, 22:30
تا اونجایی که من میدونم rs70 مدل سال 2009 هستش.آمپلی فایر و اسپیکرها مونتاژ چین هستش.اگر شما از نمایندگی خرید کنه هیچ مشکلی از این بابت نداشته باشید.چون جنس اصل بهتون میدن.
مدل قبل از rs70 مدل rs7 بود که آمپلی فایر 818 و پلیر 410 داشت و توی این مدل آمپلی فایر 819 و پلیر 420 هستش.

ممنون واسه راهنمایی که کردین دوست عزیز.

prince3-love
27-06-2010, 10:15
ببخشید برای دیدن تصویر 3D باید دستگاه های مخصوص داشته باشی یا با همین سینما خانگی ها میشه دید؟

mr_rayan
27-06-2010, 23:25
ببخشید برای دیدن تصویر 3D باید دستگاه های مخصوص داشته باشی یا با همین سینما خانگی ها میشه دید؟
برای دیدن تصاویر 3D full hd شما نیاز به دستگاه Bluray player 3D و پنل 3D دارید.در غیر این صورت با همین پلیر های معمولی هم می تونید تصاویر سه بعدی رو پخش کنید.

apachi7000
28-06-2010, 14:09
برای دیدن تصاویر 3D full hd شما نیاز به دستگاه Bluray player 3D و پنل 3D دارید.در غیر این صورت با همین پلیر های معمولی هم می تونید تصاویر سه بعدی رو پخش کنید.

در حال حاضر همچین bluray player ای هست تو بازار؟

prince3-love
28-06-2010, 15:42
فکر میکنم با کنسول بازی (Xbox360-PS3) بشه تصویر رو سه بعدی و فول اچ دی دید
((با این دی وی دی پلیر های سینما خانگی ال جی سری اسکارلت که زیر بانداش حاله قرمز داره هم میشه؟؟))

onur
28-06-2010, 19:01
سلام دوستان گلم من گیج شدم لطفاکمکم کنید
میخواستم سینمای خانگی فیلیپس3578بخرم ولی گفتن پاناسونیک875 بهتره.نظره شما چیه؟برای من وایرلس بودن وداشتن صدای خوب درفیلم و موزیک مهمه.ولی درمورد 875 کسی چیزی ننوشته

mr_rayan
28-06-2010, 19:48
در حال حاضر همچین bluray player ای هست تو بازار؟
توی ایران که خبری از این پلیرها نیست.

فکر میکنم با کنسول بازی (Xbox360-PS3) بشه تصویر رو سه بعدی و فول اچ دی دید
((با این دی وی دی پلیر های سینما خانگی ال جی سری اسکارلت که زیر بانداش حاله قرمز داره هم میشه؟؟))
بله شما با پلیرهای معمولی هم می تونید تصویر سه بعدی پخش کنید ولی تصویر به اون عمق و کیفیتی که یک بلوری پلیر سه بعدی میتونه پخش کنه نیست.

میخواستم سینمای خانگی فیلیپس3578بخرم ولی گفتن پاناسونیک875 بهتره.نظره شما چیه؟برای من وایرلس بودن وداشتن صدای خوب درفیلم و موزیک مهمه.ولی درمورد 875 کسی چیزی ننوشته
اگر دنبال صدای خوب هستی 3578 فیلیپس رو بگیر.
کلا سینماهای پاناسونیک بدلیل داشتن ساب ووفرهای کوچیک و تقریبا ضعیف نمی تونند بیس پر حجمی تولید کنند.
اگر زیاد اهل بیس و لرزش و .. نیستید می تونید 875 پاناسونیک بگیرید.

Pejman3
28-06-2010, 23:55

پاناسونیک 875 و فیلیپس 3578 هر دوشون خوبند و صدای قابل قبولی می دهند.

من نمی دونم چرا دوستان می گن پاناسونیک ساب هاش کوجیکند؟! ساب همین مدل 25 سانتی هستش و باس خیلی قدرتمندی تولید می منه و می شه گفت اگه توی سطح خودش بزرگترین نباشه یکی از بزرگترین هاست و توی مقایسه با ساب 14 سانتی پایونیر 787 بیش از سه برابر سطح داره!
توی ساب و مید رنج و تیوتر های این مدل از بامبو استفاده شده و باعث تولید صدای با کیفیت بالا می شه. در زمینه اپتیک هم شک نکنید که پاناسونیک سینما خانگی هاش خیلی قوی هستند میشه گفت که هر چیزی که شبیه سی دی یا دی وی دی گرد باشه رو میخونند.
در مورد فیلیپس هم که زیاد بحث شده کلاً دستگاه خوبیه به غیر از طراحی که خیلی ساده به نظر می رسه. کلاً از فیلیپس هم نمیشه ایراد بزرگی گرفت.

mr_rayan
29-06-2010, 00:25
پاناسونیک 875 و فیلیپس 3578 هر دوشون خوبند و صدای قابل قبولی می دهند.

من نمی دونم چرا دوستان می گن پاناسونیک ساب هاش کوجیکند؟! ساب همین مدل 25 سانتی هستش و باس خیلی قدرتمندی تولید می منه و می شه گفت اگه توی سطح خودش بزرگترین نباشه یکی از بزرگترین هاست و توی مقایسه با ساب 14 سانتی پایونیر 787 بیش از سه برابر سطح داره!
توی ساب و مید رنج و تیوتر های این مدل از بامبو استفاده شده و باعث تولید صدای با کیفیت بالا می شه. در زمینه اپتیک هم شک نکنید که پاناسونیک سینما خانگی هاش خیلی قوی هستند میشه گفت که هر چیزی که شبیه سی دی یا دی وی دی گرد باشه رو میخونند.
در مورد فیلیپس هم که زیاد بحث شده کلاً دستگاه خوبیه به غیر از طراحی که خیلی ساده به نظر می رسه. کلاً از فیلیپس هم نمیشه ایراد بزرگی گرفت.
پژمان جان فکر کنم اشتباه متوجه شدید.ساب این مدل 16 سانتی هستش.کلا سینماهای پاناسونیک هیچکدوم ساب بزرگتر از 16 سانت ندارند.
یه ساب 16 سانتی بعلاوه کابینت کوچیکش که اصلا به نظر من هوا به زور توی اون کابینت جابجا میشه.
من صداش رو هم شنیدم.به نظرم سینماهای پاناسونیک توی خیلی از جهات خیلی خوب و حتی خیلی عالی عمل کردند ولی به نظر من قضیه نداشتن بیس پر حجم و مناسب ضعف بزرگیه که داره.

sound.vision
29-06-2010, 12:47
دوستان گرامی، کسی از سیستم های استریو یاماها اطلاعی داره؟ اینکه چه مدل هایی در ایران هست و قیمت هاش در چه رنجی هستش.
البته من دو سال پیش یه ست استریو تو خیابان جمهوری دیده بودم. حالا اگه دوستان اگه اطلاعی دارند خواهشن مرا هم در جریان بگذارند

FARSHAD_DIGITAL
29-06-2010, 22:54
LG HB994 PK BLU-RAY SOUND CASTEL:1100watt,wireless speakers,usb 2.0(picture,music,video),MKV,DIVX HD,wifi,dlna,netcast,1080p up,,EXT HDD Playback[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (javascript:popupWindow('[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]'))

FARSHAD_DIGITAL
29-06-2010, 23:01
لازم به ذکره که bluyray player اون داخل speaker(اونی که جلوی عکس هست)در قسمت بالا قرار گرفته.

mr_rayan
29-06-2010, 23:18
چیز جالبیه.ممنون فرشاد جان بابت زحمتی که کشیدی.

Pejman3
30-06-2010, 00:04
پژمان جان فکر کنم اشتباه متوجه شدید.ساب این مدل 16 سانتی هستش.کلا سینماهای پاناسونیک هیچکدوم ساب بزرگتر از 16 سانت ندارند.
یه ساب 16 سانتی بعلاوه کابینت کوچیکش که اصلا به نظر من هوا به زور توی اون کابینت جابجا میشه.
من صداش رو هم شنیدم.به نظرم سینماهای پاناسونیک توی خیلی از جهات خیلی خوب و حتی خیلی عالی عمل کردند ولی به نظر من قضیه نداشتن بیس پر حجم و مناسب ضعف بزرگیه که داره.

Kelton Subwoofer

Thanks to a Kelton subwoofer, the SC-PT875W outputs deep, thunderous bass sounds that make viewing a truly awesome entertainment experience. The Kelton subwoofer has two internal chambers. A drive unit mounted in the rear chamber vibrates the front chamber, causing a large, 25cm Passive Radiator in the front chamber to vibrate and produce bass sounds. Because the front chamber functions as an acoustic filter, there is minimal unwanted noise. The thinness and high compliance of the passive radiator help achieve an extremely clean, powerful and responsive bass sound.

مطلب بالا رو توی سایت پاناسونیک استرالیا نوشته و اشاره به اندازه سابش هم کرده که کاملاً مشخصه لینک مستقیمش رو هم پایین گذاشتم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این هم عکسش

با توجه به اینکه ارتفاع کلی ساب کمی بیشتر از 36 سانته اندازه 25 سانتی درایور ساب منطقی به نظر میاد.
این رو هم بگم من این مدل رو خودم صداش رو نشیدم ولی با توجه به مشخصات باید صدای خوبی داشته باشه. اگه شما بتونید وقت بذارید یه تست صدا ازش بگیرید خیلی بیشتر از این حرفا و حدس و گمان ها می تونه کارساز باشه.

mr_rayan
30-06-2010, 00:14
دوستان گرامی، کسی از سیستم های استریو یاماها اطلاعی داره؟ اینکه چه مدل هایی در ایران هست و قیمت هاش در چه رنجی هستش.
البته من دو سال پیش یه ست استریو تو خیابان جمهوری دیده بودم. حالا اگه دوستان اگه اطلاعی دارند خواهشن مرا هم در جریان بگذارند
معمولا اینجور سیستم ها به علت اینکه از طرف افراد و بطور سلیقه ای وارد میشه اصلا قابل پیش بینی نیست که توی بازار موجود هست یا نه و یا اگه وجود داره تا چه زمانی موجود هست.
شما باید به مغازه هایی که به صورت حرفه ای کار می کنن سر بزنید و جویا بشید ،منکه به شخصه در حال حاضر چیزی ندیدم.
بهرحال اگه بدنبال جمع کردن یه سیستم استریو هستید می تونید سر بزنید به حرفه ای کارها و با توجه به بودجتون یه سیستم خوب جمع کنید.خودتون رو محدود به یک برند نکنید.

Kelton Subwoofer

Thanks to a Kelton subwoofer, the SC-PT875W outputs deep, thunderous bass sounds that make viewing a truly awesome entertainment experience. The Kelton subwoofer has two internal chambers. A drive unit mounted in the rear chamber vibrates the front chamber, causing a large, 25cm Passive Radiator in the front chamber to vibrate and produce bass sounds. Because the front chamber functions as an acoustic filter, there is minimal unwanted noise. The thinness and high compliance of the passive radiator help achieve an extremely clean, powerful and responsive bass sound.

مطلب بالا رو توی سایت پاناسونیک استرالیا نوشته و اشاره به اندازه سابش هم کرده که کاملاً مشخصه لینک مستقیمش رو هم پایین گذاشتم.

این هم عکسش

با توجه به اینکه ارتفاع کلی ساب کمی بیشتر از 36 سانته اندازه 25 سانتی درایور ساب منطقی به نظر میاد.
این رو هم بگم من این مدل رو خودم صداش رو نشیدم ولی با توجه به مشخصات باید صدای خوبی داشته باشه. اگه شما بتونید وقت بذارید یه تست صدا ازش بگیرید خیلی بیشتر از این حرفا و حدس و گمان ها می تونه کارساز باشه.
درسته پژمان جان.گویا اشتباه از من بود.متاسفانه من یادم نیست که کجا خونده بودم 16 سانتی هستش.بهرحال سند و مدرک از طرف شماست.:10:
پژمان من قبلا هم در مورد صداش نوشته بودم که اصلا بیس خوبی تولید نمی کنه.من از مدل 205 سینما بلوری پاناسونیک تست گرفته بودم که اسپیکرهاش با این مدل یکیه.توی تولید صدای ریز و همینطور تفکیک صداش خیلی خوب عمل کرده ولی متاسفانه به علت نداشتن بیس مناسب به نظر من صدا قدرت لازم رو نداره.

onur
30-06-2010, 19:00
ممنون ازشماورایان عزیزسینمای خانگی برای خواهرم گرفتم ولی برای خودم نمیدونم کدام2راه زیر راانتخاب کنم
1.سینمای خانگی یخرم وبعد بلوری پلیر بخرم
2.دی وی دی پلیر پایونیر420 بخرم وبعد سینمای خانگی -بلوری مدل جدید2010 بخرم)فضای هال من کوچیکه 18-20متره
لطفاراهنمایی کنید

mr_rayan
30-06-2010, 23:22
ممنون ازشماورایان عزیزسینمای خانگی برای خواهرم گرفتم ولی برای خودم نمیدونم کدام2راه زیر راانتخاب کنم
1.سینمای خانگی یخرم وبعد بلوری پلیر بخرم
2.دی وی دی پلیر پایونیر420 بخرم وبعد سینمای خانگی -بلوری مدل جدید2010 بخرم)فضای هال من کوچیکه 18-20متره
لطفاراهنمایی کنید
چقدر می خوای هزینه کنی؟
در مورد انتخاب هایی هم که نوشتی به سلیقت بر می گرده که چجوری راحت تری.من نظر شخصیم رو می گم که اگه جای شما بودم اول سینمای خانگی می خریدم و بعدا بلوری پلیر می گرفتم.
18 الی 20 متر هم فضای خیلی مناسبی جهت دیدن فیلم هستش.

lebowski
01-07-2010, 03:12
معمولا اینجور سیستم ها به علت اینکه از طرف افراد و بطور سلیقه ای وارد میشه اصلا قابل پیش بینی نیست که توی بازار موجود هست یا نه و یا اگه وجود داره تا چه زمانی موجود هست.
شما باید به مغازه هایی که به صورت حرفه ای کار می کنن سر بزنید و جویا بشید ،منکه به شخصه در حال حاضر چیزی ندیدم.
بهرحال اگه بدنبال جمع کردن یه سیستم استریو هستید می تونید سر بزنید به حرفه ای کارها و با توجه به بودجتون یه سیستم خوب جمع کنید.خودتون رو محدود به یک برند نکنید.

درسته پژمان جان.گویا اشتباه از من بود.متاسفانه من یادم نیست که کجا خونده بودم 16 سانتی هستش.بهرحال سند و مدرک از طرف شماست.:10:
پژمان من قبلا هم در مورد صداش نوشته بودم که اصلا بیس خوبی تولید نمی کنه.من از مدل 205 سینما بلوری پاناسونیک تست گرفته بودم که اسپیکرهاش با این مدل یکیه.توی تولید صدای ریز و همینطور تفکیک صداش خیلی خوب عمل کرده ولی متاسفانه به علت نداشتن بیس مناسب به نظر من صدا قدرت لازم رو نداره.

سلام عزیز من پلاسمای v10 پانا دارم الان برای اینکه بتونم از viera cast و سازگاری دستگاها با هم استفاده کنم یه سینمای پاناسونیک خریدم همین مدل 875 تعجب میکنم شما چه جوری میگی صدای بیسش ضعیفه چون واقعا خیلی قویه تو حدی که همسایه ها رو دو سه بار کشونده در خونه.
من فکر کنم شما وقتی داشتی مدلای پاناسونیکو تست میکردی جای درستی از نظر موقعیت مکانی نبودی یا احتمالا دستگاه درست ستاپ نشده من خونه یه ست پایونیر کامپوننت 4 تیکه حرفه ای هم دارم ولی صدای این پانا کامل راضیم میکنه.
اگه کسی این سینمارو داره بگه راهنمائیش کنم که چه جوری دستگاهو ستاپ کنه البته به محیط خونه و متریالای اطرافشم بستگی داره.
:40:

mr_rayan
01-07-2010, 13:25
سلام عزیز من پلاسمای v10 پانا دارم الان برای اینکه بتونم از viera cast و سازگاری دستگاها با هم استفاده کنم یه سینمای پاناسونیک خریدم همین مدل 875 تعجب میکنم شما چه جوری میگی صدای بیسش ضعیفه چون واقعا خیلی قویه تو حدی که همسایه ها رو دو سه بار کشونده در خونه.
من فکر کنم شما وقتی داشتی مدلای پاناسونیکو تست میکردی جای درستی از نظر موقعیت مکانی نبودی یا احتمالا دستگاه درست ستاپ نشده من خونه یه ست پایونیر کامپوننت 4 تیکه حرفه ای هم دارم ولی صدای این پانا کامل راضیم میکنه.
اگه کسی این سینمارو داره بگه راهنمائیش کنم که چه جوری دستگاهو ستاپ کنه البته به محیط خونه و متریالای اطرافشم بستگی داره.
دوست عزیز من اگه در مورد ضعیف بودن این بیس گفتم منظورم این نبود که این سیستم اصلا بیس نداره.بهرحال سعی می کنه در حد او اندازه خودش بیس تولید کنه ولی راضی کننده نیست.حداقل به نظر من راضی کننده نبود.من زمانی هم که میرم جایی تا از سیستمی تست بگیرم،تستی که می گیرم محدود به 2 دقیقه و ... نمیشه،بلکه کاملا به فروشنده میگم با لول ها بازی کنه و خودم سعی می کنم بهترین جارو از نظر موقعیت شنوایی پیدا کنم.
بهرحال سلیقه ها در مورد صدا متفاوت هستش.همینکه شما از سیستمتون راضی هستید خیلی خوبه،مبارکتون باشه.

onur
01-07-2010, 18:35
چقدر می خوای هزینه کنی؟
در مورد انتخاب هایی هم که نوشتی به سلیقت بر می گرده که چجوری راحت تری.من نظر شخصیم رو می گم که اگه جای شما بودم اول سینمای خانگی می خریدم و بعدا بلوری پلیر می گرفتم.
18 الی 20 متر هم فضای خیلی مناسبی جهت دیدن فیلم هستش.
باتشکرفراوان
من حدود600هزار.
من ازمدل7200 فیلیپس خوشم میادچون2تابلندکوداره.درایر ان هست.کسی اطلاع داره کی میاد

sound.vision
01-07-2010, 19:38
درود
من به دنبال جمع کردن یه سیستم استریو هستم...واقعیتش سیستم های پنج-یک، هفت-یک و... خیلی کاربردی برام نداره چون نه اهل بازی هستم و نه اینکه فیلم پنج-یک پیدا می شه که آدم ببینه بنابراین علاقه ای ندارم که پول بابت سیستمی بدم که نتونم ازش استفاده کنم...{موندم چرا اینقدر مردم به سیستم های پنج-یک علاقه دارند!} بگذریم...از همه دوستانی (بخصوص مستر رایان) خواهش می کنم اطلاعاتی که درباره سیستم های استریو دارند با دیگر اعضا به اشتراک بگذارند تا علاوه بر اینکه اطلاعاتمان را در این زمینه افزایش دهیم بتونیم موقع خرید بهترین گزینه را انتخاب کنیم. فقط اگر سیستمی را معرفی می کنید زیر 2 میلیون باشه تا خریدش جزء رویا نشه :8:
هر کسی پلیر خوب، آمپ، اسپیکر و... در بازار رویت کرده ما را هم بی نصیب نذاره....منم خودم از یه 2 هفته دیگه که وقتم آزاد تر بشه هر چیزی که تو نت یا بازار ببینم اینجا میزارم
ارادت

hno
01-07-2010, 19:51
سلام دوستان

من میخواهم یک دستگاهی بگیرم . امکاناتی که میخواهم داشته باشه ، انوع پسوند ها mkv و HD و AVI dat mpg عکس و اهنگ رو USb داشته باشه قیمت برام مهم هست .

شما چه دستگاهی رو پیشنهاد میدید و حدود قیمتش چقدر هست ؟

راستی ، رسیوری هست که این کارها رو بتونه انجام بده؟

با تشکر

mr_rayan
01-07-2010, 23:33
باتشکرفراوان
من حدود600هزار.
من ازمدل7200 فیلیپس خوشم میادچون2تابلندکوداره.درایر ان هست.کسی اطلاع داره کی میاد
فیلیپس یه مدل بلوری پلیر داره به اسم 7200.شما منظورتون این مدله؟آخه این مدل که اصلا اسپیکر نداره.اگر لینک بدید ممنون میشم.
در مورد بلوری پلیر 7200 فیلیپس هم توی ریویو هایی که در موردش نوشته شده ازش زیاد تعریف نکردند و کلا دستگاه خیلی متوسطی دونستنش.همچنین یه نکته خیلی عجیبی که در مورد این بلوری پلیر وجود داره اینه که فرمت صدایدالبی DTS-HD , Truehd رو پشتیبانی نمی کنه که همین امر یکی از بزرگترین ضعف های این دستگاه هستش که باعث میشه اصلا ارزش خرید نداشته باشه.

---------- Post added at 11:33 PM ---------- Previous post was at 11:31 PM ----------

سلام دوستان

من میخواهم یک دستگاهی بگیرم . امکاناتی که میخواهم داشته باشه ، انوع پسوند ها mkv و HD و AVI dat mpg عکس و اهنگ رو USb داشته باشه قیمت برام مهم هست .

شما چه دستگاهی رو پیشنهاد میدید و حدود قیمتش چقدر هست ؟

راستی ، رسیوری هست که این کارها رو بتونه انجام بده؟

با تشکر
با توجه به انتظاراتی که شما دارید به نظرم دستگاه هایی مثل media players ها بهترین انتخاب هستند.

Sacrament
02-07-2010, 07:25
دوست عزیز من اگه در مورد ضعیف بودن این بیس گفتم منظورم این نبود که این سیستم اصلا بیس نداره.بهرحال سعی می کنه در حد او اندازه خودش بیس تولید کنه ولی راضی کننده نیست.حداقل به نظر من راضی کننده نبود.من زمانی هم که میرم جایی تا از سیستمی تست بگیرم،تستی که می گیرم محدود به 2 دقیقه و ... نمیشه،بلکه کاملا به فروشنده میگم با لول ها بازی کنه و خودم سعی می کنم بهترین جارو از نظر موقعیت شنوایی پیدا کنم.
بهرحال سلیقه ها در مورد صدا متفاوت هستش.همینکه شما از سیستمتون راضی هستید خیلی خوبه،مبارکتون باشه.

ببخشید یعنی شما وقتی میری تویه یه مغازه فروشنده در مغازرو واسه شما میبنده اتاق آکوستیک درست میکنه شما میشینی قشنگ تست میکنی؟

این فیلم یه ساب ووفر ضعیف پاناسونیک:

Pejman3
02-07-2010, 10:07
درود
من به دنبال جمع کردن یه سیستم استریو هستم...واقعیتش سیستم های پنج-یک، هفت-یک و... خیلی کاربردی برام نداره چون نه اهل بازی هستم و نه اینکه فیلم پنج-یک پیدا می شه که آدم ببینه بنابراین علاقه ای ندارم که پول بابت سیستمی بدم که نتونم ازش استفاده کنم...{موندم چرا اینقدر مردم به سیستم های پنج-یک علاقه دارند!} بگذریم...از همه دوستانی (بخصوص مستر رایان) خواهش می کنم اطلاعاتی که درباره سیستم های استریو دارند با دیگر اعضا به اشتراک بگذارند تا علاوه بر اینکه اطلاعاتمان را در این زمینه افزایش دهیم بتونیم موقع خرید بهترین گزینه را انتخاب کنیم. فقط اگر سیستمی را معرفی می کنید زیر 2 میلیون باشه تا خریدش جزء رویا نشه :8:
هر کسی پلیر خوب، آمپ، اسپیکر و... در بازار رویت کرده ما را هم بی نصیب نذاره....منم خودم از یه 2 هفته دیگه که وقتم آزاد تر بشه هر چیزی که تو نت یا بازار ببینم اینجا میزارم
ارادت

اگه شما می خواین آمپ و اسپیکر جدا خریداری کنید و محدودیت مالی هم زیاد ندارین میزان بودجتون رو بفرمایید تا بشه راهنمایی کرد چون انتخاب ها تو این زمینه خیلی زیاده.
ولی اگه شما با این ست های 5.1 یا 7.1 توی زمینه سیم کشی و جا و بعضاً دست و پا گیر بودن مشکل دارین میتونید از سینما خانگی هایی که بصورت 2.1 ست شدند استفاده کنید مثل JVC-THF3 یا JVC THF7

به اندازه کوچیک اسپیکرهاش نگاه نکنید صداش فوق العاده است. فقط به نظرم یه کم گرونه ولی صدا رو کاملاً فراگیر پخش میکنه.
یه مورده جالب دیگه هم هست که تو ایران کم اومده ولی اگه بگردین پیدا میکنید اون هم Sound Bar است که من یه مدل با مارک سونی رو تست کردم مدلش یادم نیست ولی واقعاً صداش چند پله بالاتر از حد انتظارم بود.

hno
02-07-2010, 10:36
فیلیپس یه مدل بلوری پلیر داره به اسم 7200.شما منظورتون این مدله؟آخه این مدل که اصلا اسپیکر نداره.اگر لینک بدید ممنون میشم.
در مورد بلوری پلیر 7200 فیلیپس هم توی ریویو هایی که در موردش نوشته شده ازش زیاد تعریف نکردند و کلا دستگاه خیلی متوسطی دونستنش.همچنین یه نکته خیلی عجیبی که در مورد این بلوری پلیر وجود داره اینه که فرمت صدایدالبی DTS-HD , Truehd رو پشتیبانی نمی کنه که همین امر یکی از بزرگترین ضعف های این دستگاه هستش که باعث میشه اصلا ارزش خرید نداشته باشه.

---------- Post added at 11:33 PM ---------- Previous post was at 11:31 PM ----------

با توجه به انتظاراتی که شما دارید به نظرم دستگاه هایی مثل media players ها بهترین انتخاب هستند.

ممنون از شما دوست عزیز . پیشنهاد چه نوع دستگاهی هست ؟ حدود قیمتش رو از کجا میتونم پیدا کنم ؟ البته سایتی چیزی نیست که مشخصات فنی و .. رو بتونم پیدا کنم ؟

با تشکر

mr_rayan
02-07-2010, 12:04
ببخشید یعنی شما وقتی میری تویه یه مغازه فروشنده در مغازرو واسه شما میبنده اتاق آکوستیک درست میکنه شما میشینی قشنگ تست میکنی؟

این فیلم یه ساب ووفر ضعیف پاناسونیک:

نخیر دوست عزیز.اینکار رو نمی کنه ولی میشه دستگاه رو تست گرفت.بهرحال من نه ذینفع شرکت پاناسونیک هستم و نه شرکت های دیگه.اگر هم اینجا هرکسی حرفی میزنه فقط قصدش کمک به دیگرانه.اینجا فقط دوستان نظراتشون رو میگن و بقیه موارد به خود خریدار بر می گرده که از چه نوع صدا و سبکی خوشش میاد.وگرنه کسی نمیخواد کس دیگرو مجبور کنه که حتما این مدلی که من میگم باید بخری.ماشالله همه عاقل هستند و بالغ.
من عرض کردم به نظر من صداش ضعیف بود،این یه نظر شخصیه و جبهه گرفتن نداره.خب شما هم اومدی گفتی صداش قوی هستش،اینم نظر شخصیه شماست،ولی دلیل نداره کسی بخواد در مقابل شما جبهه بگیره.
بهرحال نظر شما واسه من محترمه و اگر شما از بیس این سیستم راضی هستید خیلی خوبه.:10:

sound.vision
02-07-2010, 12:59
پژمان جان یه جورایی برام قابل دریک نیست که از این بلندگو به این کوچکی صدای جالبی بیرون بیاد! ولی بازم ممنون اگه می تونی قیمتش رو هم بگو.... راستی تو صدای استریو واقعی وجود یه ساب جدا (سه یک) باعث نقص در استریو می شه ترجیحا جفت باند استریو باید خودشون بتونن صدای بم یا فرکانس پایین تولید کنند تا خروجی صدا از هر کانال همونی باشه که موزیسین می خواسته باشه.

Cain
02-07-2010, 13:03
سلام به همگی!
من میخواستم یه سینما خانگی بگیرم ! رنج قیمت هم تا 400-450 خوبه ! رفتم چند جا سر زدم اول از همه می پرسن LCD تون چیه و میگن بهتر برند سینما خانگی و LCD یکی باشه ! این واقعا درسته ؟
مدل ها هم LG 805TQ و LG 904TA بوده 805 واتش 850 بود و بلوتوث داشت ولی 904 واتش 1000 بود و Ipode Duckt اگه اشتباه نکنم داشت ! واسه همین گفتم 805 بهتره ! و اینکه ایا این سینما خانگی ها زیرنویس های Unicode srt و Sub رو پشتینانی میکنن ؟
اگه مشکلی با خرید یه برند دیگه پیش نمیاد چه برند و مدلی رو پیشنهاد میدید ؟
البته من بندرعباس هستم و تنوع مدل اینجا زیاد نیست !
ممنون

hno
02-07-2010, 15:33
سلام
من به دستگاهی نیاز دارم که اولا خروجی و ورودی hd داشته باشه و دوما پسوند های پخش زیدی رو پشتیبانی کنه مثلا من دیدم خیلی از دستگاه ها از پسوند های mkv پشتیبانی نمیکنند.یه مورد دیگه هم اگه داشته باشه خیلی بهتره اونم اینه که بتونه srv رو رو فیلم بندازه.ایا چنین امکانی وجود داره.
عزیزان شما با چنین امکاناتی چی سراغ دارید؟
باتشکر

mr_rayan
02-07-2010, 18:47
پژمان جان یه جورایی برام قابل دریک نیست که از این بلندگو به این کوچکی صدای جالبی بیرون بیاد! ولی بازم ممنون اگه می تونی قیمتش رو هم بگو.... راستی تو صدای استریو واقعی وجود یه ساب جدا (سه یک) باعث نقص در استریو می شه ترجیحا جفت باند استریو باید خودشون بتونن صدای بم یا فرکانس پایین تولید کنند تا خروجی صدا از هر کانال همونی باشه که موزیسین می خواسته باشه.
اگر می خوای سیستم استریو بدردبخور بگیری باید دور اینجور سیستم هارو خط بکشی.این مدل هایی که پژمان جان زحمتش رو کشیدن خیلی خوبه ولی با توجه به حرفایی که شما زدی معلومه به کارت نمیاد.اگر شما می خوای تا 2 تومن هزینه کنی می تونی یه جفت بلندگو از شرکت B&W بگیری(که توی موزیک هیچی واست کم نذاره،با توجه به بودجتون)و یه آمپلی فایر هم با توجه به بودجت از مارک هایی چون دنون که توی این رده قیمت ها عالی عمل می کنه و به هماره یه سی دی پلیر مناسب.

سلام به همگی!
من میخواستم یه سینما خانگی بگیرم ! رنج قیمت هم تا 400-450 خوبه ! رفتم چند جا سر زدم اول از همه می پرسن LCD تون چیه و میگن بهتر برند سینما خانگی و LCD یکی باشه ! این واقعا درسته ؟
مدل ها هم LG 805TQ و LG 904TA بوده 805 واتش 850 بود و بلوتوث داشت ولی 904 واتش 1000 بود و Ipode Duckt اگه اشتباه نکنم داشت ! واسه همین گفتم 805 بهتره ! و اینکه ایا این سینما خانگی ها زیرنویس های Unicode srt و Sub رو پشتینانی میکنن ؟
اگه مشکلی با خرید یه برند دیگه پیش نمیاد چه برند و مدلی رو پیشنهاد میدید ؟
البته من بندرعباس هستم و تنوع مدل اینجا زیاد نیست !
ممنون
قضیه یکی بودن مارک سینما و ال سی دی یه بحث سلیقه ای است که البته خیلی از مردم به اون اهمیت میدن و بدنبال ست کردن سیستم صوتی تصویری خونه هستند تا بدنبال صدای خوب.
این دو مدل از LG هم که نام بردید هر دو صدای شبیه به همی داره.و صدای خوبی دارند.اگر بدنبال مارک LG هستی می تونی گزینه خیلی خوبی برای شما باشه.
کلا DVD پلیرها هم زیرنویس Srt رو ساپورت نمی کنند.
اگر دنبال برند دیگه هستید مدل 787 پایونیر و 3378 فیلیپس هم مدل های خوبیه.

---------- Post added at 06:47 PM ---------- Previous post was at 06:45 PM ----------

سلام
من به دستگاهی نیاز دارم که اولا خروجی و ورودی hd داشته باشه و دوما پسوند های پخش زیدی رو پشتیبانی کنه مثلا من دیدم خیلی از دستگاه ها از پسوند های mkv پشتیبانی نمیکنند.یه مورد دیگه هم اگه داشته باشه خیلی بهتره اونم اینه که بتونه srv رو رو فیلم بندازه.ایا چنین امکانی وجود داره.
عزیزان شما با چنین امکاناتی چی سراغ دارید؟
باتشکر
دوست عزیز یه نگاه به تاپیک زیر بنداز ببین این دستگاه های media players به کارت میاد یا نه.

r-k
02-07-2010, 19:45
نوشته شده توسط golden2800 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام.مشخصات از روی سایت شرکت:

Blu sens -T14

High definition ----T (MPEG4/ H264), able of playing high definition Matroska MKV/H264 High Profile L4.0 files and compatible with Full HD (1080p – 24fps).
Compatible with multiple multimedia formats and allows multiple AV outputs including HDMI high definition output.
Allows 24 hours of continuous recording from conventional & HD ----T and programmable channel recordings.
High Definition ----T Tuner (MPEG4/H264) and ----T MPEG2 definition.
High definition Matroska MKV/H264, High Profile L4.0 files playback.
Full HD (supports 1080p – 24fps).
USB Host port.
EPG, Parental channel control, teletext and timer.
Allows channel sort.
Recording: directly or programmed.
English, spanish, galician, basque and catalonian OSD language menu

با سلام و تشکر
دوست عزیز اگر امکان دارد یک عکس نیز از دستگاه ارایه فرمایید ضمنا آدرس و تلفن فروشنده را نیز اگر لطف کنید ممنون خواهم شد.

با سلام خدمت دوست عزیز جناب golden2800
من فروشگاه فروشنده دستگاه را پیدا کردم و ظاهر دستگاه را هم دیدم ، اگر امکان داره زحمت بکش و از تجربه خود در کار با این مدل دستگاه و امکانات عملی آن برایمان بنویس با تشکر منتظرم

onur
03-07-2010, 10:50
سلام عزیز من پلاسمای v10 پانا دارم الان برای اینکه بتونم از viera cast و سازگاری دستگاها با هم استفاده کنم یه سینمای پاناسونیک خریدم همین مدل 875 تعجب میکنم شما چه جوری میگی صدای بیسش ضعیفه چون واقعا خیلی قویه تو حدی کفه همسایه ها رو دو سه بار کشونده در خونه.
باسلام من چند سوال داشتم1.یو اس پی این سینمای خانگی چه فیلمهایی باچه فرمتی میخونه.ایافیام دوربینaviرا میحونه
2ایا دی وی دی اهنگ ساپورت میکنه
3-چندتاجاسی دی داره ورنگش مشکیه یا طوسی.چندتاازبلندگوهاوایرل ند
ممنونم

onur
03-07-2010, 11:08
ذوست عزیزlodwesky
باسلام من چند سوال داشتم1.یو اس پی این سینمای خانگی چه فیلمهایی باچه فرمتی میخونه.ایافیام دوربینaviرا میحونه
2ایا دی وی دی اهنگ ساپورت میکنه
3-چندتاجاسی دی داره ورنگش مشکیه یا طوسی.چندتاازبلندگوهاوایرل ند
ممنونم

sound.vision
03-07-2010, 11:41
مستر رایان B&W که معرفی کردی یه مارک خیلی لوکس البته تا حالا صدای اسپیکرهاشو نشنیدم اما چیزی که معلومه اینه باید قیمت خیلی بالایی داشته باشه و از توان خیلی ها یا حداقل من یکی خارجه...البته به یه نکته خیلی امیدوار کننده برخوردم وقتی که داشتم سایت B&W رو می گشتم دیدم که این شرکت 5 تا نمایندگی هم داره که آدرسشون تو سایت هست (خدا رو شکر بالاخره یکی ما رو تحویل گرفت)......

ولی یاد سیستم های استریو قدیمی مثل Akai، Marantz و...به خیر... عجب صدای خوبی داشتند... وقتی موزیک گوش می کردی دوست داشتی تا ابد گوش بدی اما این سیستم های درپیت الان رو تا روشن می کنی از کردت پشیمون می شی ترجیح می دی اصلا موزیک گوش ندی!!!

یه نکته ای که من بهش برخوردم در مورد انتخاب اسپیکر اینه که اسپیکر نباید محفظه و قاب خیلی بزرگی (نسبت به خود بلندگو) داشته باشه چون باعث انعکاس صدا داخل باند می شه و خروجی صدا شفافیت خودش رو از دست می ده... (البته قدیم ترها یادمه که اسپیکر باندهای حرفه ای داخلشون الیاف پشم شیشه کار و... کار گذاشته شده بود تا صدای خروجی باند کیفیت خودشو از دست نده و اصوات قبل از خروج از باند باهم قاطی نشن.:8:

mr_rayan
03-07-2010, 23:22
مستر رایان B&W که معرفی کردی یه مارک خیلی لوکس البته تا حالا صدای اسپیکرهاشو نشنیدم اما چیزی که معلومه اینه باید قیمت خیلی بالایی داشته باشه و از توان خیلی ها یا حداقل من یکی خارجه...البته به یه نکته خیلی امیدوار کننده برخوردم وقتی که داشتم سایت B&W رو می گشتم دیدم که این شرکت 5 تا نمایندگی هم داره که آدرسشون تو سایت هست (خدا رو شکر بالاخره یکی ما رو تحویل گرفت)......

ولی یاد سیستم های استریو قدیمی مثل Akai، Marantz و...به خیر... عجب صدای خوبی داشتند... وقتی موزیک گوش می کردی دوست داشتی تا ابد گوش بدی اما این سیستم های درپیت الان رو تا روشن می کنی از کردت پشیمون می شی ترجیح می دی اصلا موزیک گوش ندی!!!

یه نکته ای که من بهش برخوردم در مورد انتخاب اسپیکر اینه که اسپیکر نباید محفظه و قاب خیلی بزرگی (نسبت به خود بلندگو) داشته باشه چون باعث انعکاس صدا داخل باند می شه و خروجی صدا شفافیت خودش رو از دست می ده... (البته قدیم ترها یادمه که اسپیکر باندهای حرفه ای داخلشون الیاف پشم شیشه کار و... کار گذاشته شده بود تا صدای خروجی باند کیفیت خودشو از دست نده و اصوات قبل از خروج از باند باهم قاطی نشن.:8:
بله مدل های قدیم واسه خودشون دنیایی بودند ولی این نکته رو هم نباید فراموش کنیم که شرکت هایی که همچنان به صورت حرفه ای کار می کنند و مشتری مدار هم هستند همچنان سعی می کنند جزو بهترین ها باشند.
مدل 684 هستش از شرکت B&W که قیمتش به بودجه شما می خوره.زنگ بزن نمایندگیش قیمت دقیقش رو بپرس.

ehsan-inventor
04-07-2010, 11:40
سلام
من یه سینما در حد 500 تومن می خواستم بگیرم...(از بانه بگیرم بهتره یا از اینجا rقیمت خیلی فرق داره؟)
بعضی دوستان گفته بودن بهترین سینما پایونیر و فیلیپس و الجی هستش،درسته؟
کدوم مدلش خوبه که هم زیبا باشه هم کیفیت صدای خوب(قدرت صدا زیاد مهم نیست) و هم با امکانات خوبی باشه؟ با این پول چوبی هم میشه خرید؟!
از این سینماها با این استیل خوشم میاد:

سوال در مورد این سینما در لینک بالا...قیمتش در بانه چنده؟ چطوری هستش فقط 2 تاش پایه بلنده بقیه رو رو زمین باید بذارم یا اونا هم پایه دارن و در عکس مشخص2 نیست؟

ممنونم

mr_rayan
04-07-2010, 13:04
سلام
من یه سینما در حد 500 تومن می خواستم بگیرم...(از بانه بگیرم بهتره یا از اینجا rقیمت خیلی فرق داره؟)
بعضی دوستان گفته بودن بهترین سینما پایونیر و فیلیپس و الجی هستش،درسته؟
کدوم مدلش خوبه که هم زیبا باشه هم کیفیت صدای خوب(قدرت صدا زیاد مهم نیست) و هم با امکانات خوبی باشه؟ با این پول چوبی هم میشه خرید؟!
از این سینماها با این استیل خوشم میاد:

سوال در مورد این سینما در لینک بالا...قیمتش در بانه چنده؟ چطوری هستش فقط 2 تاش پایه بلنده بقیه رو رو زمین باید بذارم یا اونا هم پایه دارن و در عکس مشخص2 نیست؟

ممنونم
این مدلی که انتخاب کردی مدل rs30 پایونیر هستش که در حال حاضر توی محدوده قیمت خودش جزو بهترین هاست.بلندگوهای عقب بدون پایه هستش که یا باید جایی داشته باشید قرارش بدید و یا براش پایه تهیه کنید.
در مورد بانه اصلا اطلاعات ندارم که اصلا سینمای خانگی داره یا نه و اگه داره چه مدل هایی داره.
با بودجه حدود 500 تومن شما چنتا انتخاب خواهی داشت.صفحات تاپیک رو اگر چند صفحه به عقب برگردید می بینید که بارها در این مورد بحث شده.

regedit021
04-07-2010, 17:20
عكس رو توي سايت زيرآپلود كنيد!
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد بروي مكان مشخص شده در تصويرزيز كليك وآدرس عكسي را كه آپلود كرديد وسايت بهتون ميده رو وارد كنيد!
مثل همين عكسي كه آپلود كردم واينجا گذاشتم!

ehsan-inventor
04-07-2010, 17:25
این مدلی که انتخاب کردی مدل rs30 پایونیر هستش که در حال حاضر توی محدوده قیمت خودش جزو بهترین هاست.بلندگوهای عقب بدون پایه هستش که یا باید جایی داشته باشید قرارش بدید و یا براش پایه تهیه کنید.
در مورد بانه اصلا اطلاعات ندارم که اصلا سینمای خانگی داره یا نه و اگه داره چه مدل هایی داره.
با بودجه حدود 500 تومن شما چنتا انتخاب خواهی داشت.صفحات تاپیک رو اگر چند صفحه به عقب برگردید می بینید که بارها در این مورد بحث شده.

ممنونم...میشه براش پایه تهیه کرد؟ یعنی پایه ای هست که بهش بخوره؟ به دیوار چی؟ میشه وصل کرد؟ آخه نمیشه که روی زمین بذارم !
ممنونم از توجهتون:11:

ragbar77
04-07-2010, 18:31
عزيزان لطفا راهنمائي كنيد
من يه 787 پايونير دارم..امروز هنگام روشن كردن با پيغام sub com بصورت چشمك زن متوالي مواجه شدم..البته مشكلي در پخش وجود نداره..علتش چيه؟

sound.vision
04-07-2010, 20:50
جالبه! داشتم مشخصات اسپیکرهای B&W رو نگاه می کردم که دیدم جزء معدود شرکت هایی است که ضریب شکستگی صدا را برای بلندگوهاش محاسبه و نوشته...البته به احتمال زیاد مارک های دیگه هم این کارو می کنند ولی من تا حالا ندیده بودم...(این ضریب شکستگی باعث می شه بفهمیم که صدای خروجی چقدر گوش نواز و البته نزدیک و صدای ساز است...)

mr_rayan
05-07-2010, 07:47
ممنونم...میشه براش پایه تهیه کرد؟ یعنی پایه ای هست که بهش بخوره؟ به دیوار چی؟ میشه وصل کرد؟ آخه نمیشه که روی زمین بذارم !
ممنونم از توجهتون:11:
بله پایه می تونید براش تهیه کنید.پایه برای اینجور اسپیکرها قیمتهاش از 30 تومن شروع میشه به بالا.

r-k
05-07-2010, 10:37
نوشته شده توسط golden2800 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام.مشخصات از روی سایت شرکت:

Blu sens -T14

High definition ----T (MPEG4/ H264), able of playing high definition Matroska MKV/H264 High Profile L4.0 files and compatible with Full HD (1080p – 24fps).
Compatible with multiple multimedia formats and allows multiple AV outputs including HDMI high definition output.
Allows 24 hours of continuous recording from conventional & HD ----T and programmable channel recordings.
High Definition ----T Tuner (MPEG4/H264) and ----T MPEG2 definition.
High definition Matroska MKV/H264, High Profile L4.0 files playback.
Full HD (supports 1080p – 24fps).
USB Host port.
EPG, Parental channel control, teletext and timer.
Allows channel sort.
Recording: directly or programmed.
English, spanish, galician, basque and catalonian OSD language menu

با سلام خدمت دوست عزیز جناب golden2800
من فروشگاه فروشنده دستگاه را پیدا کردم و ظاهر دستگاه را هم دیدم ، اگر امکان داره زحمت بکش و از تجربه خود در کار با این مدل دستگاه و امکانات عملی آن برایمان بنویس با تشکر منتظرم

با سلام
من بالاخره نمایندگی رسمی Blusens که همان بازرگانی سما است را پیدا کردم و به آنجا مراجعه کردم ، متاسفانه نمایندگی این محصول یک مغازه کوچک در طبقه دوم پاساژ علاءالدین بود و محصول را از نزدیک بررسی کردم و مزایا و معایب آنرا به شرح زیر اعلام می کنم :
مزایا
1- پخش 1080P طبق اطلاعات روی دستگاه
2- پخش شبکه ای دیگر در زمان ضبط یک شبکه ( طبق اظهار نمایندگی)
3- تایم شیفتینگ ( طبق اظهار نمایندگی)
معایب
1- نداشتن پنل نمایشی در جلوی دستگاه (تنها دو لامپ led برای نشان دادن روشن و یا خاموش بودن دستگاه دارد)
2- نداشتن پورت کامپوننت
3- نداشتن پورت کامپوزیت ( همراه پک دستگاه یک رابط اسکارت به کامپوزیت عرضه می شود)
4- نداشتن نمایندگی معتبر در خصوص بروزرسانی نرم افزار دستگاه

به هرحال این نظرات شخصی من است و دوستان خودشان می توانند تحقیق کنند

ساسان مهاجم
05-07-2010, 10:50
شمال غربی تهران . گاهی مواقع تصویر قطع و سیگنال وجود ندارد نمایش داده می شود. درصد سیگنال بین 68 و 77 متغیر است.نمی دانم ایا با تعویض انتن یا تطویل (!) میله آن قابل اصلاح است یا خیر. انتن فعلی شاخه ای uhf است.قبل از خرید دستگاه کانلهای 1-3-5-خبر را تقریبا صاف داشتم اما 2 و 4 را اصلا نداشتم.اگر راهنمایی بفرمایید ممنون خواهم بود.

68 به بالا كه خوبه
ببين كانال هاي 1 تا 8 فركانسشون با 6 تا كانال ديگه فرق داره. اونا رو دستي وارد كن و سرچ كن

Nokia_My_Life
05-07-2010, 14:47
دوستان کسی صدای این سیستم رو شنیده ؟ DAV DZ 777
یا باهاش فیلم دیده ؟
میخوام ببینم در مقابل RS 30 چطوره ؟
ممنــــــــون

apachi7000
05-07-2010, 15:33
rayan جان سلام.
یه سوال در مورد اسپیکرهای سری rs پایونیر واسم پیش اومده.
میخواستم ببینم توی سری rs این اسپیکرهای عقبی که پایه ندارن،به نظر شما مخصوص روی زمین نیستن؟
یعنی حتما باید واسه شون پایه بذاریم؟
اگه اینطور باشه که خیلی عجیبه
اخه یه شرکتی مثل پایونیر،توی یه سری نیمه حرفه ای مثل rs (مثلا rs70) میاد همه چیزو ok میکنه فقط پایه اسپیکرهای عقب رو
میذاره که مشتری تهیه کنه؟
به نظر من این اسپیکرها مخصوص روی زمین هستند.حالا چرا و چطوری میشه که به این شکل (منظورم روی زمین) ازشون صدای
خوبی گرفت نمیدونم.
البته من واسه هزینه کردن برای پایه مشکلی ندارم.منتها میخوام طوری اسپیکرها رو بچینم که تا جایی که امکان داره بهترین صدا رو
ازشون بگیرم.واسه همین اگر این اسپیکرها مخصوص روی زمین باشن (منظورم اینه که با چینش روی زمین بشه صدای بهتری رو به محیط داد)
خب ترجیح میدم واسشون پایه نگیرم.حتی اگر از نظر ظاهری زیاد خوب در نیاد.
میخواستم نظر شما رو بدونم.
با تشکر

mr_rayan
05-07-2010, 23:20
دوستان کسی صدای این سیستم رو شنیده ؟ DAV DZ 777
یا باهاش فیلم دیده ؟
میخوام ببینم در مقابل RS 30 چطوره ؟
ممنــــــــون
توی صدا در مقابل سری rs هیچ حرفی برای گفتن نداره.

rayan جان سلام.
یه سوال در مورد اسپیکرهای سری rs پایونیر واسم پیش اومده.
میخواستم ببینم توی سری rs این اسپیکرهای عقبی که پایه ندارن،به نظر شما مخصوص روی زمین نیستن؟
یعنی حتما باید واسه شون پایه بذاریم؟
اگه اینطور باشه که خیلی عجیبه
اخه یه شرکتی مثل پایونیر،توی یه سری نیمه حرفه ای مثل rs (مثلا rs70) میاد همه چیزو ok میکنه فقط پایه اسپیکرهای عقب رو
میذاره که مشتری تهیه کنه؟
به نظر من این اسپیکرها مخصوص روی زمین هستند.حالا چرا و چطوری میشه که به این شکل (منظورم روی زمین) ازشون صدای
خوبی گرفت نمیدونم.
البته من واسه هزینه کردن برای پایه مشکلی ندارم.منتها میخوام طوری اسپیکرها رو بچینم که تا جایی که امکان داره بهترین صدا رو
ازشون بگیرم.واسه همین اگر این اسپیکرها مخصوص روی زمین باشن (منظورم اینه که با چینش روی زمین بشه صدای بهتری رو به محیط داد)
خب ترجیح میدم واسشون پایه نگیرم.حتی اگر از نظر ظاهری زیاد خوب در نیاد.
میخواستم نظر شما رو بدونم.
با تشکر
سلام. دوست عزیز سری rs چون جزو اسپیکرهایی محسوب میشه که از وادی اسپیکرهای تجاری فاصله می گیره و وارد دنیای حرفه ای میشه به صورت این مدل هستش.
الان شما هر ست بلندگوی حرفه ای رو که ببینید بلندگوهای عقب بدون پایه است و باید پایه جداگانه براش تهیه کرد.بلندگوهای عقب باید در ارتفاعی قرار بگیرند که تقریبا همسطح گوش باشند.
کلا شرکت های بلندگو ساز که به صورت حرفه ای فعالیت می کنند بلندگوهای عقب رو بدون پایه طراحی می کنند و اون هم یه دلیل خیلی مشخص داره،به این علت که از هزینه کردن بی خود و بیش از حد گران شدن ست بلندگوشون جلوگیری کنند.چون واقعا نیاز نیست که برای بلندگوهای پشت بخوای هزینه ای برابر با بلندگوهای جلو پرداخت کنی.

apachi7000
05-07-2010, 23:28
سلام. دوست عزیز سری rs چون جزو اسپیکرهایی محسوب میشه که از وادی اسپیکرهای تجاری فاصله می گیره و وارد دنیای حرفه ای میشه به صورت این مدل هستش.
الان شما هر ست بلندگوی حرفه ای رو که ببینید بلندگوهای عقب بدون پایه است و باید پایه جداگانه براش تهیه کرد.بلندگوهای عقب باید در ارتفاعی قرار بگیرند که تقریبا همسطح گوش باشند.
کلا شرکت های بلندگو ساز که به صورت حرفه ای فعالیت می کنند بلندگوهای عقب رو بدون پایه طراحی می کنند و اون هم یه دلیل خیلی مشخص داره،به این علت که از هزینه کردن بی خود و بیش از حد گران شدن ست بلندگوشون جلوگیری کنند.چون واقعا نیاز نیست که برای بلندگوهای پشت بخوای هزینه ای برابر با بلندگوهای جلو پرداخت کنی.

ممنونم داداش واسه راهنمایی که کردی.

ehsan-inventor
06-07-2010, 14:55
توی صدا در مقابل سری rs هیچ حرفی برای گفتن نداره.

ممنون دوست عزیز
حالا یه سوال...پایه های خاصی هست که باید براش بگیریم؟
میشه یه خرده راجع به پایه ها صحبت کنید؟
موفق باشید

Nokia_My_Life
06-07-2010, 21:50
Rayan جان دستت درد نکنه اگه نبودی تاپیک زیر خاکی می شدا!
ممنون از جوابت.
حالا چرا انجمن ف*ی*ل*ت-ر- شده؟!؟!؟!

mr_rayan
06-07-2010, 23:26
ممنون دوست عزیز
حالا یه سوال...پایه های خاصی هست که باید براش بگیریم؟
میشه یه خرده راجع به پایه ها صحبت کنید؟
موفق باشید
بله.پایه های مخصوص هر ست بلندگویی فروخته میشه.پایه نازک و یا پایه های پهن و در اندازه های مختلف و در رنگ های مختلف و در جنس های مختلف، همینطور بعضی از پایه ها هم قابلیت تنظیم ارتفاع رو دارند.

من عکس چند نمونه پایه رو واست قرار میدم.

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:24 PM ----------

amadjoon
07-07-2010, 10:23

دوستان با سلام این مدل 3373 فیلیپسه. 370 تومن

Specifications
Picture/Display
D/A converter: 12 bit, 108 MHz
Picture enhancement: High Def (720p, 1080i, 1080p), Progressive scan

Sound
Total Power (RMS): 1000 W
Output power (RMS): 6x167W
D/A converter: 24 bit, 192 kHz
Frequency response: 40-20000 Hz
Signal to noise ratio: >60 dB
Sound System: DTS, Dolby Digital, Dolby Prologic II, Stereo
Sound Enhancement: Class "D" Digital Amplifier, Night Mode
Equalizer settings: Rock, Action, Classic, Concert, Drama, Lounge, Gaming, Sports

Video Playback
Compression formats: DivX 3.11, DivX 4.x, DivX 5.x, DivX 6.0, DivX Ultra, MPEG1, MPEG2, WMV
Playback Media: DVD-Video, CD-R/CD-RW, DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, Video CD/SVCD
Video disc playback system: NTSC, PAL

Audio Playback
Compression format: MP3, WMA
Playback Media: DVD+R/+RW, DVD-R/-RW
MP3 bit rates: 32-256 kbps and VBR

Still Picture Playback
Picture Compression Format: JPEG
Playback Media: DVD+R/+RW, CD-R/RW, DVD-R/-RW, USB flash drive
Picture Enhancement: Rotate, Zoom, Slideshow with music playback

Tuner/Reception/Transmission
Tuner Bands: FM

Connectivity
Front / Side connections: Hi-Speed USB, MP3 Line-in
Rear Connections: HDMI output, Component Video output, Composite video (CVBS) output, AUX in, FM Antenna, Easy-Fit speaker connectors, Digital coaxial in, Digital optical in

Power
Power supply: 120/230VAC, 50/60Hz
Standby power consumption: < 1 W
Power consumption: 180 W

Loudspeakers
Satellite Speaker: 4 Floor standing pillars
Satellite speaker drivers: 3" full range woofer
Satellite speaker impedance: 4 ohm
Satellite speaker freq range: 150-20000 Hz
Center speaker drivers: 3" full range woofer
Center freq range: 150-20000 Hz
Center speaker impedance: 4 ohm
Subwoofer driver: 6.5" high efficiency woofer
Subwoofer freq range: 40-150 Hz
Subwoofer impedance: 4 ohm
Subwoofer type: Passive

Accessories
Included accessories: Remote Control, 2 x AAA Batteries, CVBS video cable, FM antenna, Power cord, Quick start guide, User Manual, World Wide Warranty leaflet

Dimensions
Set Width: 360 mm
Set Height: 58 mm
Set Depth: 332 mm
Set weight: 2.8 kg
Surround Speaker Width: 262 mm
Surround Speaker Height: 1199 mm
Surround Speaker Depth: 264 mm
Surround speaker Weight: 3.376 kg
Center Speaker Width: 244 mm
Center Speaker Height: 100 mm
Center Speaker Depth: 74 mm
Center Speaker Weight: 0.849 kg
Subwoofer Width: 163 mm
Subwoofer Height: 363 mm
Subwoofer Depth: 369 mm
Subwoofer Weight: 4.703 kg
Packaging Width: 1030 mm
Packaging Height: 307 mm
Packaging Depth: 425 mm
Weight incl. Packaging: 21 kg

amirkhan2009
14-07-2010, 11:53
اقا سلام
این مدل dz810 سونی می خواستم ببینم که ایا ورودی اپتیک داره ؟؟؟

یعنی با کابل فایبر از یک خروجی مثل ----- یا مدیا پلیر صدا میگیره ؟؟؟؟

iranian_ boy
14-07-2010, 12:23
سلام همگی..(شرمنده ولی از اونجا که نمیدونستم کجا باید سوالم رو بپرسم.. دو جا این پست رو دادم...)
من قصد خرید سینما خانگی دارم اما اینقدر مدل ها متنوع است نمیدونم کدوم بهتره ... اینجا میبینم همه از مارک های lg , pioneer , sony حرف میزنن ... مدل سامسونگ خوب نیست؟ مثلا tz -225 ؟ اگر میشه ی راهنمایی کنید... من خودم دو مدل انتخاب کردم یکی همین 225 سامسونگ یکی هم 1090 lg... نظر شما چیه؟ سقف قیمت خریدم 340 است.... از طرفی کیفیت واسم مهم و البته میخوام سینما خانگی ورودی hdmi هم داشته باشه... البته این 225 نداره شانس ما... ولی خوب راهنمایی کنید...
ممنون..

mr_rayan
14-07-2010, 23:31
اقا سلام
این مدل dz810 سونی می خواستم ببینم که ایا ورودی اپتیک داره ؟؟؟

یعنی با کابل فایبر از یک خروجی مثل ----- یا مدیا پلیر صدا میگیره ؟؟؟؟
بله ورودی اپتیکال داره.

سلام همگی..(شرمنده ولی از اونجا که نمیدونستم کجا باید سوالم رو بپرسم.. دو جا این پست رو دادم...)
من قصد خرید سینما خانگی دارم اما اینقدر مدل ها متنوع است نمیدونم کدوم بهتره ... اینجا میبینم همه از مارک های lg , pioneer , sony حرف میزنن ... مدل سامسونگ خوب نیست؟ مثلا tz -225 ؟ اگر میشه ی راهنمایی کنید... من خودم دو مدل انتخاب کردم یکی همین 225 سامسونگ یکی هم 1090 lg... نظر شما چیه؟ سقف قیمت خریدم 340 است.... از طرفی کیفیت واسم مهم و البته میخوام سینما خانگی ورودی hdmi هم داشته باشه... البته این 225 نداره شانس ما... ولی خوب راهنمایی کنید...
ممنون..
سلام
دوست عزیز به نظرم من اصلا به سری های TZ سامسونگ فکر نکن.سامسونگ تو مدل های 2010 خودش خیلی پیشرفت کرده و سینماهای خوبی تولید کرده(البته با قیمت های بالا)ولی سری TZ اون واقعا صدا و تفکیک مزخرفی داره.
مدل 1090 ال جی خیلی از 225 سامسونگ جلوتر هستش و واقعا صداش خیلی هم زیباتر هستش.

iranian_ boy
15-07-2010, 11:33
دوست عزیز به نظرم من اصلا به سری های TZ سامسونگ فکر نکن.سامسونگ تو مدل های 2010 خودش خیلی پیشرفت کرده و سینماهای خوبی تولید کرده(البته با قیمت های بالا)ولی سری TZ اون واقعا صدا و تفکیک مزخرفی داره.
مدل 1090 ال جی خیلی از 225 سامسونگ جلوتر هستش و واقعا صداش خیلی هم زیباتر هستش.
آقا ممنون....
فقط نمیدونی این 1090 ورودی hdmi داره؟
من رفتم مغازه دیدمش ..ورودی hdmi نداشت تعجب کردم البته فکر کنم مغازه دار اشتبا دستگاه رو نشونم داد....
یک مدل دیگه معرفی کرد مدل فکر مینک 768 lg ..... نظرت درباره اون چیه؟ نسبت به 1090 کدوم رو بگیرم بهتره؟

arash19200
15-07-2010, 11:52
سلام، من نمیدونم برای خونمون سیستم صوتی بگیرم یا سینمای خانگی؟ هم میخوام باهاش فیلم ببینم هم موزیک گوش کنم؟ در حد 500 تومن هم میتونم هزیته کنم ... میتونید منو راهنمایی کنید؟ چه مارکی بهتره؟

FARSHAD_DIGITAL
15-07-2010, 12:31
آقا ممنون....
من رفتم مغازه دیدمش ..ورودی hdmi نداشت تعجب کردم البته فکر کنم مغازه دار اشتبا دستگاه رو نشونم داد....
یک مدل دیگه معرفی کرد مدل فکر مینک 768 lg ..... نظرت درباره اون چیه؟ نسبت به 1090 کدوم رو بگیرم بهتره؟
من یه سوال دارم.استفاده ورودی hdmi توی سینمای خانگی چیه که اینقدر شورش رو میزنید؟میخواهید واستون چه کار عجیب وغریبی انجام بده؟اصلا تو سینمای خانگی کاربرد نداره.یگید ما هم یاد بگیریم.

FARSHAD_DIGITAL
15-07-2010, 13:23
Sony BDV-E370

Sony BDV-E970W

Samsung HT-C6950W

هر سه مدل فوق از نوع 3D Blu-ray هستند.برای اطلاعات بیشتر از مشخصات و قیمتهاشون به آدرس زیر مراجعه کنید:

mr_rayan
15-07-2010, 23:28
آقا ممنون....
تا اونجایی که من می دونم و توی مشخصات سینمای خانگی مدل 1090 ذکر شده،دارای ورودی و خروجی HDMI هست.احتمالا فروشنده اشتباه کرده.
در مورد 768 هم چیزی نمیدونم.ازش لینکی داری؟شاید مدل جدید 765 باشه.اگر که تفکیک و صدای 765 رو داشته باشه مدل مناسبی نیست.

سلام، من نمیدونم برای خونمون سیستم صوتی بگیرم یا سینمای خانگی؟ هم میخوام باهاش فیلم ببینم هم موزیک گوش کنم؟ در حد 500 تومن هم میتونم هزیته کنم ... میتونید منو راهنمایی کنید؟ چه مارکی بهتره؟
بستگی به سلیقتون داره در مورد دیزاین و چیدمان و سبک صدایی که می پسندید. سیستم های خونگی 5.1 با این قیمت نسبت به سینماهای توی این رنج قیمت در زمینه موزیک خیلی بهتر و قوی تر عمل می کنند.

iranian_ boy
16-07-2010, 14:04
من یه سوال دارم.استفاده ورودی hdmi توی سینمای خانگی چیه که اینقدر شورش رو میزنید؟میخواهید واستون چه کار عجیب وغریبی انجام بده؟اصلا تو سینمای خانگی کاربرد نداره.یگید ما هم یاد بگیریم.
سلام..
ورودی hdmi کاربرد زیادی داره مخصوصا واسه کسایی مثل من که قصد داریم صدای 5.1 از کنسول (xbox .ps3 ) بگیریم... اینجوری دیگه لازم نیست تمام ایران رو زیرو رو کنیم واسه کابل optic ... ارزونتر هم است.....شکستن هم تو کارش نیست... حالا من نمیدونم شاید تهران راحت کابل optic گیر بیاد اما حداقل اینجا (اهواز) که من نتونستم گیر بیارم.....

mr_rayan
16-07-2010, 18:11
سلام..
ورودی hdmi کاربرد زیادی داره مخصوصا واسه کسایی مثل من که قصد داریم صدای 5.1 از کنسول (xbox .ps3 ) بگیریم... اینجوری دیگه لازم نیست تمام ایران رو زیرو رو کنیم واسه کابل optic ... ارزونتر هم است.....شکستن هم تو کارش نیست... حالا من نمیدونم شاید تهران راحت کابل optic گیر بیاد اما حداقل اینجا (اهواز) که من نتونستم گیر بیارم.....
توی تهران کابل اپتیکال به راحتی پیدا میشه و قیمت یک متریش از 10 تومن به بالا هستش.اگر مشکل خرید کابل داری می تونید آنلاین خرید کنید.

amirkhan2009
17-07-2010, 08:14
توی تهران کابل اپتیکال به راحتی پیدا میشه و قیمت یک متریش از 10 تومن به بالا هستش.اگر مشکل خرید کابل داری می تونید آنلاین خرید کنید.

اقا ممنون میشم در مورد کابل optic و مدل ها و قیمت های اون توضیح بدید

در ضمن یک سئوال دیگه هم داشتم - من یک dz810 خریدم کیفیت صدای خوبی داره و میشه گفت تفکیک صدای قابل قبولی داره فقط یک مشکل دارم و اون هم میزان صدا هست !!

یعنی با 1000 وات من توی یک محیط کوچک باید صدای اون رو روی 20 قرار بدهم تا چیزی بشنوم و زیر 10 اصلا صدا نداره ، در حالی که مازیمم اون 32 هست
این یک مقدارعجیب نیست ؟؟؟؟

p30world1983
17-07-2010, 12:55
دوستان لطفآ یه سینمای خانگی خوب زیر 400 تومان معرفی کنید.
بیشتر برای صدای بازی های PS3 و دیدن فیلم میخام.تلوزیون هم ال ای دی سامسونگ هست،فروشنده سری tz رو پیشنهاد کرد که با وجود توضیحات دوستان برنداشتم.

amirkhan2009
17-07-2010, 13:44
دوستان خسته نباشید

من می خواستماطلاعاتی در مورد کابل اپتیک کیفیت و قیمت و مارک اون بدونم اگه بخواهم بخرم از کجا بخرم که مناسب باشه

در ضمن من یکdz810 گرفتم کیفیت صدای اون خوبه ولی اشکالش اینه که میزان بلندی صداش خیلی جالب نیست برای مثال فیلم ها رو با اندازه 20 می شنوم در حالی که بیشترین صدای اون 33 هست و با صدای 10 تغریبا چیزی شنیده نمیشه !!

FARSHAD_DIGITAL
17-07-2010, 19:19
دوستان خسته نباشید

من می خواستماطلاعاتی در مورد کابل اپتیک کیفیت و قیمت و مارک اون بدونم اگه بخواهم بخرم از کجا بخرم که مناسب باشه

در ضمن من یکdz810 گرفتم کیفیت صدای اون خوبه ولی اشکالش اینه که میزان بلندی صداش خیلی جالب نیست برای مثال فیلم ها رو با اندازه 20 می شنوم در حالی که بیشترین صدای اون 33 هست و با صدای 10 تغریبا چیزی شنیده نمیشه !!

سلام amirkhan.مشکل شما مشکل خیلیها از جمله خود من هست.من در زمینه کابلها(معرفی انواع گوناگون وکاربردوقیمت و...)وراههای ارتباطی دستگاههای مختلف قصد راه اندازی یه تاپیک رو دارم.انشالله که استقبال یشه.

mrmostafa
19-07-2010, 13:07
سینما خانگی سامسونگ دارم وقتی فیلم با فرمت WMV میزارم اجرا نمیکنه. میگه Codec not suported چیکار کنم؟؟؟ فیلم رو به mpeg , avi تبدیل میکنم با کانورتور صدای فیلم جا به جا میشه اعصاب خورد میکنه. چیکار باید کرد؟؟؟ ممنون میشم راهننایی کنید. من فیلم هایی که از اینترنت دانلود میکنم اکثرا با پسوند Wmv هستن

FARSHAD_DIGITAL
19-07-2010, 18:19
سینما خانگی سامسونگ دارم وقتی فیلم با فرمت WMV میزارم اجرا نمیکنه. میگه Codec not suported چیکار کنم؟؟؟ فیلم رو به mpeg , avi تبدیل میکنم با کانورتور صدای فیلم جا به جا میشه اعصاب خورد میکنه. چیکار باید کرد؟؟؟ ممنون میشم راهننایی کنید. من فیلم هایی که از اینترنت دانلود میکنم اکثرا با پسوند Wmv هستن
مدل سینمات چیه؟یه search تو اینترنت بکن شایددستگاهت نیازبه آپدیت داشته باشه.

S A M S U N G
20-07-2010, 10:51
سلام .

دوستان یه سوال درباره سینماهای خانگی داشتم .

از یه نفر شنیدم که اسپیکرهای سینماهای خانگی آهنرباهای قوی دارن که اگه به تلویزیون نزدیک باشن در مدت طولانی باعث میشن رنگ کناره های تلویزیون به هم بریزه و تصویر رو میکشه به داخل .

این موضوع تا چه اندازه درست هستش ؟ فاصله اسپیکرهای Front تا تلویزیون معمولا چقدر باید باشه ؟

مخلصیم .

saeidghodrati
20-07-2010, 13:50
سلام .

دوستان یه سوال درباره سینماهای خانگی داشتم .

از یه نفر شنیدم که اسپیکرهای سینماهای خانگی آهنرباهای قوی دارن که اگه به تلویزیون نزدیک باشن در مدت طولانی باعث میشن رنگ کناره های تلویزیون به هم بریزه و تصویر رو میکشه به داخل .

این موضوع تا چه اندازه درست هستش ؟ فاصله اسپیکرهای Front تا تلویزیون معمولا چقدر باید باشه ؟

مخلصیم .
اين موضوع زماني درست بود كه تلوزيون شما crt يا همون لامپي باشه .در مورد plazma &lcd تاثيري نداره:5:

saeidghodrati
20-07-2010, 14:01
دوستاني كه 787 دارن راهنمايي كنن !
چطور ميتونم بدون روشن كردن تلوزيون البومها رو در سيدي ام پي تيري عوض كنم .من فقط ميتونم اهنگهارو عوض كنم .البته وقتي كه تي وي روشن با اوردن ليست اهنگها اين كارو انجام ميدم

saeidghodrati
20-07-2010, 14:13
يه نكته جالب
تلوزيون من پاناسونيك42 اس 10 و سينما خانگي 787 پايونير خريدم
با اينكه هردو از يك برند نيستن وي با كابل hdmi با هم لينك ميشن يعني در واقع همان ويرا لينك پاناسونيك يا كورو لينك پايونير كار ميكنه يني من ميتونم با كنترل تلوزيون صداي سينمارو كم يا زياد كنم وحتي دستگاهارو خاموش كنم و چند كار ديگه. تنهانكته اي كه قبل از خريد ناراحتم كرده بود همين بود كه فكر ميكردم نميتونم از ويرا لينك استفاده كنم.:31::31:

mrmostafa
20-07-2010, 16:13
مدل سینمات چیه؟یه search تو اینترنت بکن شایددستگاهت نیازبه آپدیت داشته باشه.

مدلش Ht-Tz225 هستش روی 40 اینچ گرفتیم. الان از کجا بدون آپدیت میخواد؟؟ چطوری میتونم آپدیت کنم؟؟؟ راهنمایی میکنی. برام سرچ میکنی ببینی میشه کاری کرد که فرمت Wmv و فرمتهای جدید رو نشون بده؟؟؟
ممنونم

Ami R 940
22-07-2010, 13:42
دوستاني كه 787 دارن راهنمايي كنن !
چطور ميتونم بدون روشن كردن تلوزيون البومها رو در سيدي ام پي تيري عوض كنم .من فقط ميتونم اهنگهارو عوض كنم .البته وقتي كه تي وي روشن با اوردن ليست اهنگها اين كارو انجام ميدم

متاسفانه بزرگترین ضعفht های پایونیر همین هستش که انتخاب folder و دیدن زیر شاخه ها از طریق پلیر به صورت مستقیم امکان پذیر نیست!

يه نكته جالب
تلوزيون من پاناسونيك42 اس 10 و سينما خانگي 787 پايونير خريدم
با اينكه هردو از يك برند نيستن وي با كابل hdmi با هم لينك ميشن يعني در واقع همان ويرا لينك پاناسونيك يا كورو لينك پايونير كار ميكنه يني من ميتونم با كنترل تلوزيون صداي سينمارو كم يا زياد كنم وحتي دستگاهارو خاموش كنم و چند كار ديگه. تنهانكته اي كه قبل از خريد ناراحتم كرده بود همين بود كه فكر ميكردم نميتونم از ويرا لينك استفاده كنم.

درست هست کلا اکثر سینما خانگی ها فرقی نمیکنه برند متفاوت باشه وقتی با کابل اچ دی ام آی به پنل وصل میشند قابلیت سینک پیدا می کنن.

sound.vision
22-07-2010, 16:11
درود

داشتم تو سایت ها چرخی می زدم برای جمع کردن یه ست استریو..... یه آمپ با یه جفت باند پیدا کردم که قیمتش اینجا حدودا 10 تا 15 درصد بیشتر از قیمت جهانیش هست! بلندگوها قدرتشون حدودا 150 وات هست که اوه از سره منم زیادی اما نمی دونم کیفیتش چه جوره... باند هایی که دیدم ساخت Monitor Audio و مدلش هم BR6 و قیمتش هم تو سایت چاره زده 630 هزار تومان و آمپ هم Pioneer و مدل VSX-919قیمتش هم 480 هزار تومان هست البته مدل پایین تر هم داره که خوب 100 تومن ارزون تر ولی چیزی که مهمه اینه کسی درباره این دو تا جنس بالا اطلاعاتی داره؟ مشخصاتشون بد نیست اما خیلی نمی شه به مشخصات اطمینان کرد در ضمن اگه پیشنهادتون اینه که برم تست کنم تا ببینم کیفیت چه چور باید بگم خیلی به تست تو مغازه نمی شه اطمینان کرد چون احتمال داره آدم جو گیر بشه در نگاه اول.(کسی درباره باندهای شرکت Monitor Audio اطلاعاتی داره که کارش چه جوره ؟)

مشخصات و عکس رو داشته باشید فعلا :

Specification Monitor Audio BR6

Frequency Response +/- 3dB: 33 Hz - 30 KHz
Sensitivity (1W @ 1M) : 90 dB
Nominal Impedance: 4 Ohms
Power Handling (RMS) : 150 W
Recommended Amplifier Requirements (RMS) : 40 - 150 W
Cabinet Design: Dual chamber bass reflex – Ported front and rear
Drive Unit Complement: 2 x 6.5" MMP® II Bass 1 x 6.5" MMP®II Bass mid-range, 1 x 1” (25 mm) gold dome C-CAM® tweeter
External Dimensions:(H x W x D) 970 x 200 x 300 mm38 3/16 x 7 7/8 x 11 13/16 inch
Weight (Individual) : 17.4 Kg

VSX-919

Power 120 x 7 Channels
THD: 1 kHz w/0.05% THD @ 8 ohm
MCACC Speaker Calibration

Symmetric EQ
Standing Wave Control
Phase Control
EQ Bands: 9
Calibration Memory Presets: 6
X-Curve Compensation

Freescale Digital Audio Processing Digital Engine
On-board decoding of: Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, Dolby Digital EX, Dolby Digital 5.1, Dolby Pro Logic IIx, DTS-HD Master Audio, DTS-HD High Resolution, DTS-ES, DTS-Express, DTS 96/24, DTS NEO:6, DTS 5.1, PCM (up to 7.1), WMA9 Pro, Neural THX
HDMI SACD Transfer
HDMI DVD-Audio Transfer
Digital Video Processing
SD Video Adjustment
HDMI 1080p Video Repeater
Analog Video Conversion to HDMI Digital output
PureCinema I/P Converter
Deep Color
Virtual Surround Back
Dialogue Enhancement
Sound Retriever: Advanced (Multi-Channel)
Midnight Mode
Loudness
Tone Control
Sound Delay (Lip-Sync Adjustment)
PQLS (Music CD)
Digital Noise Reduction: 3
HDMI In x 3
iPhone/iPod Digital USB - Made for iPod® and Works with iPhone® Certified
Sirius Satellite Radio-Ready
2 Component Video inputs
1 Digital Coaxial Input
2 Digital Optical Input
Analog Multi-ch input: 5.1
Headphone Out
Speaker A/B Outputs
Multi-Room 2-Zone A/V output
Display Dimmer
Sleep Timer
Front A/V Terminals
AM/FM Presets: 30
Volume Limit Setup
Dimensions (inches): 16 9/16 x 6 1/4 x 13 3/4
Weight: 19 lbs 3 oz
Warranty: 1 Year
MSRP: $399.99

Memonex
22-07-2010, 20:24
با سلام خدمت همه دوستان.
من دنبال سیستمی هستم فقط برای موزیک (سبک ترنس) که بهترین، قویترین و عالیترین کیفیت رو با بودجه ای تا سقف 500 تومن تولید کنه. لطفا تا حد امکان از برند سونی معرفی کنید چون به شخصه تجربه زیادی از سایر محصولات این شرکت دارم. در صورتی که از برندهای دیگر مدلهای خوبی سراغ هست مشکلی نیست فقط نظر من روی سونی بود. در بین این مارک‌ها خیلی سر در گم شدم و خودم به شخصه DZ810 رو پیدا کردم. منتظر پاسخ دوستان هستم

mr_rayan
22-07-2010, 23:42
درود

داشتم تو سایت ها چرخی می زدم برای جمع کردن یه ست استریو..... یه آمپ با یه جفت باند پیدا کردم که قیمتش اینجا حدودا 10 تا 15 درصد بیشتر از قیمت جهانیش هست! بلندگوها قدرتشون حدودا 150 وات هست که اوه از سره منم زیادی اما نمی دونم کیفیتش چه جوره... باند هایی که دیدم ساخت Monitor Audio و مدلش هم BR6 و قیمتش هم تو سایت چاره زده 630 هزار تومان و آمپ هم Pioneer و مدل VSX-919قیمتش هم 480 هزار تومان هست البته مدل پایین تر هم داره که خوب 100 تومن ارزون تر ولی چیزی که مهمه اینه کسی درباره این دو تا جنس بالا اطلاعاتی داره؟ مشخصاتشون بد نیست اما خیلی نمی شه به مشخصات اطمینان کرد در ضمن اگه پیشنهادتون اینه که برم تست کنم تا ببینم کیفیت چه چور باید بگم خیلی به تست تو مغازه نمی شه اطمینان کرد چون احتمال داره آدم جو گیر بشه در نگاه اول.(کسی درباره باندهای شرکت Monitor Audio اطلاعاتی داره که کارش چه جوره ؟)

شرکت monitor audio یکی از شرکت های مطرح تو زمینه بلندگو سازی هستش.
من صدای این مدل رو شنیدم.هم مدل BR5 و هم مدل BR6 .
با توجه به هزینه ای که می کنید صدای خیلی عالی و زیبایی تولید می کنند.سبک صدای این اسپیکرها عمق دار هست.یعنی یه هیچ عنوان احساس جلو بودن صدا بهتون دست نمیده،بلکه صدارو با عمق پخش می کنه.
کیفیت ساخت بدنه و ظرافتی هم که توی ساخت به کار رفته واقعا عالیه.
شما باز هم باید برید و از نزدیک تست کنید و خودتون صداش رو بشنوید،شاید از سبک صداش خوشتون نیاد.به نظر من صداش دیسکویی هستش.اگر از صدای گرم و آروم لذت می برید اصلا بدردتون نمی خوره.ولی اگر طرفدار صدای دیسکویی هستید می تونه گزینه خوبی باشه.
اگر یه ست 5.1 رو هم بخواید تهیه کنید باید بین 1300 الی 1500 هزینه کنید.

با سلام خدمت همه دوستان.
من دنبال سیستمی هستم فقط برای موزیک (سبک ترنس) که بهترین، قویترین و عالیترین کیفیت رو با بودجه ای تا سقف 500 تومن تولید کنه. لطفا تا حد امکان از برند سونی معرفی کنید چون به شخصه تجربه زیادی از سایر محصولات این شرکت دارم. در صورتی که از برندهای دیگر مدلهای خوبی سراغ هست مشکلی نیست فقط نظر من روی سونی بود. در بین این مارک‌ها خیلی سر در گم شدم و خودم به شخصه DZ810 رو پیدا کردم. منتظر پاسخ دوستان هستم
دوست عزیز اگر فقط به دنبال موزیک هستید به نظر من دور سینمای خانگی رو خط بکشید.این مدلی که شما انتخاب کردید یه مدل از سینمای خانگی هست و شما می تونید با این هزینه یه سیستم صوتی تهیه کنید که در زمینه موزیک خیلی بهتر و قوی تر از یه سینمای خانگی برای شما عمل می کنه.

mr_rayan
22-07-2010, 23:53
جناب Memonex عزیز، من برای موزیک یه سیستم صوتی بهتون معرفی میکنم که توی محدوده قیمت شما و همینطور از برند سونی هستش.
اگر سیستم صوتی بخواید بگیرید مدل MHC-GN1300D هستش که با توجه به هزینه ای که می کنید توی موزیک چیزی واستون کم نمی ذاره.قیمت تقریبیش هم فکر کنم دور و بر 550 تومن باشه.

اینم لینک مشخصاتش:

mrmostafa
23-07-2010, 20:48
مدلش Ht-Tz225 هستش روی 40 اینچ گرفتیم. الان از کجا بدون آپدیت میخواد؟؟ چطوری میتونم آپدیت کنم؟؟؟ راهنمایی میکنی. برام سرچ میکنی ببینی میشه کاری کرد که فرمت Wmv و فرمتهای جدید رو نشون بده؟؟؟
ممنونم

کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟

mr_rayan
23-07-2010, 22:56
کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟
من نگاه کردم.آپدیتی ندیدم.متاسفانه مثل اینکه کاری نمیشه کرد.

amirkhan2009
24-07-2010, 08:40
در خصوص کابل اپتیک

من توی جمهوری گشتم چند مدل هست
یکیک با مارک داییو که 1و2دهم مترش 13هزارتومان و 2 مترش 15 تومان

مدل های چینی هماز 3 تومن تا 8 تومن فروون هستش

فقط مشکلی که دارم اینکه دو کانال صدا رو منتقل می کنه که هر کاری کردم نتونستم درستش بکنم

ایا تنظیمی وجود داره ؟؟

سیدمرتضی
24-07-2010, 10:47
با سلام و آرزوی توفیق الهی برای همه شما عزیران

با توجه به اینکه سینمای خانوادگی سونی w5500 و پایونیرRs70 در یک رنج قیمتی می باشند . خواهشمنداست بین سینمای خانوادگی مقایسه انجام شود از لحاظ کیفیت صدا و تصویر، کامل بودن ورودی و خروجی ها، پخش فرمت ها و همچنین upscaling تصویر توسط دستگاه و... با تشکر فراوان

mr_rayan
24-07-2010, 14:01
در خصوص کابل اپتیک

من توی جمهوری گشتم چند مدل هست
یکیک با مارک داییو که 1و2دهم مترش 13هزارتومان و 2 مترش 15 تومان

مدل های چینی هماز 3 تومن تا 8 تومن فروون هستش

فقط مشکلی که دارم اینکه دو کانال صدا رو منتقل می کنه که هر کاری کردم نتونستم درستش بکنم

ایا تنظیمی وجود داره ؟؟
بستگی به دستگاه مورد استفادتون داره.این مشکل بعضا توی دستگاه های قدیمی و یا چینی مشهود هستش.

---------- Post added at 02:01 PM ---------- Previous post was at 01:58 PM ----------

با سلام و آرزوی توفیق الهی برای همه شما عزیران

با توجه به اینکه سینمای خانوادگی سونی w5500 و پایونیرRs70 در یک رنج قیمتی می باشند . خواهشمنداست بین سینمای خانوادگی مقایسه انجام شود از لحاظ کیفیت صدا و تصویر، کامل بودن ورودی و خروجی ها، پخش فرمت ها و همچنین upscaling تصویر توسط دستگاه و... با تشکر فراوان
بین این دو محصول مقایسه های خیلی زیادی صورت گرفته. اگر 50 صفحه گذشته تاپیک رو مطالعه فرمایید می بینید که بارها به این موضوع اشاره شده.
بهرحال نتیجه کلی این بوده که مدل rs70 بهتر و مناسب تر از w5500 هستش.هم در زمینه صدا و هم تصویر و هم ورودی خروجی ها و هم تفکیک و ...

sound.vision
24-07-2010, 16:15
مستر رایان عزیز ممنون از جوابت اما منظورت از اینکه گفتی صدای باند شرکت مانیتور یه جورایی دیسکویی هست یعنی همهمه داره یا واضح نیست؟ به نظرت پایونیر سری تودوروکی هم اینجوری هست یعنی دیسکویی هستش؟ (چون این سری هم برای Home disco طراحی شده)

موندم چه کار کنم چی انتخاب کنم یه جورایی پایونیر چون باند و آمپ و... توسط کارخانه با هم ست شدن یه دستگاه استاندارد هست از طرفی من دنبال جمع کردن یه ست استریو بودم و خرید سیستم پنج یک برای من حکایت حروم کردن پوله چون استفاده ای برام نداره... من فقط می خوام از موزیک گوش کردن لذت ببرم و دنبال یه صدای نرم و دلنشین هستم تا نظر اساتید چی باشه....

mr_rayan
24-07-2010, 23:27
مستر رایان عزیز ممنون از جوابت اما منظورت از اینکه گفتی صدای باند شرکت مانیتور یه جورایی دیسکویی هست یعنی همهمه داره یا واضح نیست؟ به نظرت پایونیر سری تودوروکی هم اینجوری هست یعنی دیسکویی هستش؟ (چون این سری هم برای Home disco طراحی شده)

موندم چه کار کنم چی انتخاب کنم یه جورایی پایونیر چون باند و آمپ و... توسط کارخانه با هم ست شدن یه دستگاه استاندارد هست از طرفی من دنبال جمع کردن یه ست استریو بودم و خرید سیستم پنج یک برای من حکایت حروم کردن پوله چون استفاده ای برام نداره... من فقط می خوام از موزیک گوش کردن لذت ببرم و دنبال یه صدای نرم و دلنشین هستم تا نظر اساتید چی باشه....

منظورم از دیسکویی این نیستش که شما یوقت فکر کنی صدای بدی داره.منظورم اینه که صداش گرم و آروم نیست.شما اگه صدای بلندگوهای شرکت B&W رو شنیده باشید متوجه منظورم از گرم و آروم میشید.
بلندگوهای مدل BR6 رو هم اصلا با سری rs مقایسه نکنید.سری rs پایونیر در مقابل این بلندگوها اصلا صدای جالبی نداره و به عبارتی میشه گفت که صدای فوق العاده َشلوغی داره.
خودت باید بری و تست صدا بگیری و مقایسه کنی.
شما اگه ست 5.1 برات کاربردی نداره پس پولت رو برای ست 5.1 حروم نکن و سعی کن یه جفت باند استریو خوب بگیری.

ehsanhp
25-07-2010, 14:24
سلام به همه دوستان عزیز
چند وقته که مدل 3378 موجود نیست.من می خوام بخرم. دلیل خاصی داره که دیگه نیست؟
به نظرتون مدل جدیدی از فیلیپس در راهه؟

mr_rayan
25-07-2010, 23:25
سلام به همه دوستان عزیز
چند وقته که مدل 3378 موجود نیست.من می خوام بخرم. دلیل خاصی داره که دیگه نیست؟
به نظرتون مدل جدیدی از فیلیپس در راهه؟
شما همه جا سر زدید؟مطمئنید؟چون من تقریبا دو هفته پیش توی نمایندگی فیلیپسی که نزدیک علاالدین هست دیدم.

Creative1
27-07-2010, 16:27
با سلام
من بالاخره نمایندگی رسمی Blusens که همان بازرگانی سما است را پیدا کردم و به آنجا مراجعه کردم ، متاسفانه نمایندگی این محصول یک مغازه کوچک در طبقه دوم پاساژ علاءالدین بود و محصول را از نزدیک بررسی کردم و مزایا و معایب آنرا به شرح زیر اعلام می کنم :
مزایا
1- پخش 1080P طبق اطلاعات روی دستگاه
2- پخش شبکه ای دیگر در زمان ضبط یک شبکه ( طبق اظهار نمایندگی)
3- تایم شیفتینگ ( طبق اظهار نمایندگی)
معایب
1- نداشتن پنل نمایشی در جلوی دستگاه (تنها دو لامپ led برای نشان دادن روشن و یا خاموش بودن دستگاه دارد)
2- نداشتن پورت کامپوننت
3- نداشتن پورت کامپوزیت ( همراه پک دستگاه یک رابط اسکارت به کامپوزیت عرضه می شود)
4- نداشتن نمایندگی معتبر در خصوص بروزرسانی نرم افزار دستگاه

به هرحال این نظرات شخصی من است و دوستان خودشان می توانند تحقیق کنند

با سلام به شما. من هم مدتی برای خرید یک ست تاپ باکس خوب تحقیق می کردم تا پس از مدتی دستگاه بلوسنس T14 رو پیدا کردم. مشخصات و عکس دستگاه در سایت شرکت سما:

من آدرس مغازه این شرکت رو از سایت این شرکت پیدا کردم و به اونجا رفتم. طبق گفته دوستمون مغازه این شرکت در طبقه دوم علاءالدین قرار داره. اما من پرسیدم دفتر اصلی شرکت جای دیگست و اونجا صرفاً فروشگاه شرکته.

فروشنده موقع تحویل دستگاه جلوی خودم اونو برام آپگرید کرد و گفت به محض اینکه از اسپانیا آپگرید جدید بیاد تو سایتمون فراخوان می زنیم و براتون مجانی آپدیت می کنیم.
من دستگاه رو تست کردم. خدا رو شکر بالاخره یه جا پیدا شد که چیزهایی رو که گفته و نوشته انجام داده باشه. این دستگاه تمام چیز هایی که r-k نوشتن رو داره. معایبش هم تایید میشه اما با وجود رابط اسکارت به کامپوزیت و کابل HDMI که همراه دستگاه میدن مشکلی از نظر خروجی وجود نداره.
چیزه قابل توجهی که این دستگاه داره پخش اکثر فایل های صوتی و تصویری به همراه زیر نویس فارسیه که واقعا به درد می خوره. الان دیگه من وقتی می خوام فیلمی با زیرنویس فارسی نگاه کنم می ریزم تو هارداکسترنالم و وصل می کنم به دستگاه. فایل های صوتی و تصویری رو راحت پخش می کنه.
به نظر من در بین دستگاه های موجود این دستگاه از بقیه بهتره.

dostejadid
28-07-2010, 13:06
سلام دوستان
من يه سينماي خانگي مي خوام بين 200 تا 250 كه خروجي hdmi داشته باشه
اساتيد چه مدلي رو پيشنهاد مي كنند؟
اسپيكر هاش هم كوچك وجمع وجور باشه

mrmostafa
28-07-2010, 18:35
من نگاه کردم.آپدیتی ندیدم.متاسفانه مثل اینکه کاری نمیشه کرد.

ممنونم. آقا رایان از کجا میشه فهمید که آپدیت جدید اومده یا نه ؟؟؟ جای خاصی داره؟!!

mr_rayan
28-07-2010, 23:27
ممنونم. آقا رایان از کجا میشه فهمید که آپدیت جدید اومده یا نه ؟؟؟ جای خاصی داره؟!!
تو خود سایت سامسونگ.متاسفانه آپدیت جدید نیست.یه نگاه به آدرس زیر بندازید.

mr_rayan
28-07-2010, 23:36
سلام دوستان
من يه سينماي خانگي مي خوام بين 200 تا 250 كه خروجي hdmi داشته باشه
اساتيد چه مدلي رو پيشنهاد مي كنند؟
اسپيكر هاش هم كوچك وجمع وجور باشه
مدل HTZ 180 از شرکت پایونیر هست با قیمت حدودا 260 تومن.

مشخصات:

CD->USB Recording 
You can directly record CD songs onto USB devices without using your PC. The data is stored in MP3 format, letting you choose the bit rate from 128/192/320 kbps.
USB Movie Playback 
The units allow playback of DivX videos from USB memory sticks, in addition to CD-R/CD-RW/DVD-RW discs. DivX video lets you enjoy highly compressed files in quality pictures.

Specifications
HTZ180DVD
(Base + Short)
Power: 360W
CD->USB Recording: Yes
USB Movie Playback: Yes
HDMI and KURO LINK: Yes
Bluetooth Adaptor Terminal: No
Optical Input for STB/ Game Console: No
Karaoke: Yes

alijb68
29-07-2010, 14:56
با درود
سینمای خانگی در حد 350 تا 400 بین دو برند سامسونگ و ال جی کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
لطفا اگه مدل خاص دیگه ای هم به نظرتون خوبه نام ببرید.

alijb68
30-07-2010, 13:55
گویا کسی مرا پاسخگو نیست:31:
50 صفحه قبل رو خوندم. بیشتر در مورد مدلهای پایونیر بحث شده که فکر می کنم به علت اینکه تو شهرهای دیگه نمایندگی های کمی داره برای افرادی مثل من که شهرستانی هستیم گزینه مناسبی نیست.
نظر دوستان ذر این باره چیه؟

mr_rayan
30-07-2010, 15:18
گویا کسی مرا پاسخگو نیست:31:
50 صفحه قبل رو خوندم. بیشتر در مورد مدلهای پایونیر بحث شده که فکر می کنم به علت اینکه تو شهرهای دیگه نمایندگی های کمی داره برای افرادی مثل من که شهرستانی هستیم گزینه مناسبی نیست.
نظر دوستان ذر این باره چیه؟
بین دو برند ال جی و سامسونگ باید عرض کنم که ال جی تو زمینه سینمای خانگی خیلی بهتر از سامسونگ عمل کرده.
در مورد مشکل شما هم اگه خیلی دوست دارید که مثلا محصولی مثل پایونیر بخرید اینترنتی می تونید خرید کنید.
در مورد محصولات فیلیپس هم می تونید فکر کنید مثل مدل 3378.
فکراتون رو بکنید و تصمیمتون رو بگیرد و باز من در خدمتتون هستم.

alijb68
30-07-2010, 23:47
ممنون که پاسخ منو دادی
آره میتونم اینترنتی بخرم.... ولی برای خدمات پس از فروشش فکر می کنم به مشکل بر می خورم...
شما بین فیلیپس 3378 و الجی 1090 کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
در ضمن قدرت خروجی این مدل فیلیپس چند واته؟

ehsanhp
31-07-2010, 08:17
Mr Rayan عزیز ممنون،ولی من اصفهان هستم و نمایندگی فیلیپس در اینجا گفت که دیگه 3378 نداره و بعد چند تا سایت را هم دیدم از جمله Chare که اون هم نداشت .برای همین حدس زدم که در حال حاضر نمایندگی اصلیش هم نداره.آیا شماره تلفنی از نمایندگی داری لطف کنی بدی که تماس بگیرم؟

alijb68
31-07-2010, 15:26
مستر رایان عزیز نظرتون رو هم راجع به فیلیپس مدل 3373 لطف کنید بدید. از لحاظ قیمت نزدیک الجی 1090 است.

bynam
31-07-2010, 16:36
با سلام من نیاز به یک سینمای خانواده ارزان قیمت تا حدود 250 تومان دارم کیفیت صدا برام زیاد مهم نیست چون حقیقتش خیلی کم ممکنه روشن بشه واز اون کمتر هم ممکنه صداش تا ته زیاد بشه بیشتر زیبایشش در منزل مهمه و لا اقل 2 تا باند بلند داشته باشه وتا حد امکان فرمتهای مختلف رو ساپرت بکنه تلوزیونم 46 اینچ سامسونگه اما سینماهاش انگار زیاد خوب نیست .محصولات ال جی چطوره ممکنه بهم پیشنهاد بدید چی بخرم

sound.vision
31-07-2010, 17:38
bynam عزیز فکر می کنم اگه بودجت رو تا 350 افزایش بدی بتونی سینمای خانگی فیلیپس HTS3373 بگیری...هم ظاهر قابل قبولی داره هم حدودا فرمت های مختلفی رو ساپروت می کنه...
در ضمن، به نظر بنده (نظر کاملا شخصی) خرید برندهایی مثل ال جی حروم کردن پوله...!

nimanimaoo
31-07-2010, 18:34
Mr Rayan عزیز ممنون،ولی من اصفهان هستم و نمایندگی فیلیپس در اینجا گفت که دیگه 3378 نداره و بعد چند تا سایت را هم دیدم از جمله Chare که اون هم نداشت .برای همین حدس زدم که در حال حاضر نمایندگی اصلیش هم نداره.آیا شماره تلفنی از نمایندگی داری لطف کنی بدی که تماس بگیرم؟

یه سوال داشتم من از یکی از دوستانم شنیدم با توجه به اجناس و نسل جدیدمانیتورها و کلا لوازم صوتی درراه هست عاقلانه هست یا خرید نکنیم یا اجناس با برند های خوب البته دسته دومش تهیه کنیم ؟؟
مثلا همین سینمای خانوادگی نظر دوستان چیه ؟؟

mr_rayan
31-07-2010, 23:35
نه متاسفانه شماره ای ندارم.

مستر رایان عزیز نظرتون رو هم راجع به فیلیپس مدل 3373 لطف کنید بدید. از لحاظ قیمت نزدیک الجی 1090 است.
حقیقتش من هنوز فرصت نکردم که برم و این مدل رو از نزدیک زیارت کنم و صداش رو بشنوم ولی لینک مشخصتاش هیچ فرقی با 3378 نداره.اگه صداش هم مثل اون باشه که با این قیمت فوق العاده میشه.
مدل 1090 ال جی هم با توجه به مبلغش سینمای خیلی خوبیه و هم پلیر کاملی داره و هم صدای مناسبی ولی اگر صدای 3373 فیلیپس مثل صدای 3378 فیلیپس باشه مطمئنا خرید 3373 فیلیپس بهتر و معقولانه تر هستش.

با سلام من نیاز به یک سینمای خانواده ارزان قیمت تا حدود 250 تومان دارم کیفیت صدا برام زیاد مهم نیست چون حقیقتش خیلی کم ممکنه روشن بشه واز اون کمتر هم ممکنه صداش تا ته زیاد بشه بیشتر زیبایشش در منزل مهمه و لا اقل 2 تا باند بلند داشته باشه وتا حد امکان فرمتهای مختلف رو ساپرت بکنه تلوزیونم 46 اینچ سامسونگه اما سینماهاش انگار زیاد خوب نیست .محصولات ال جی چطوره ممکنه بهم پیشنهاد بدید چی بخرم
با توجه به نیاز شما تو دسته سینماهای ارزان قیمت فکر کنم فقط مدل G10 جی وی سی هستش که حدودا قیمتش 260 تومن هستش.پلیرش تو ساپورت فرمتها مشکلی نداره ولی خروجی HDMI نداره.
توی محصولات ال جی هم سینمایی با این قیمت و مشخصاتی که شما می خواید چیزی نیست.فقط مدل LH-735HTS هستش که قیمتی برابر با 190 تومن داره ولی صداش 2.1 کانال هستش.

یه سوال داشتم من از یکی از دوستانم شنیدم با توجه به اجناس و نسل جدیدمانیتورها و کلا لوازم صوتی درراه هست عاقلانه هست یا خرید نکنیم یا اجناس با برند های خوب البته دسته دومش تهیه کنیم ؟؟
مثلا همین سینمای خانوادگی نظر دوستان چیه ؟؟
اگر می تونید سینماهای حرفه ای تر به صورت دسته دوم از اشخاصی که مورد اعتمادتون هستن تهیه کنید که خب بهتر هستش ولی اگر شخص مورد اعتمادی سراغ ندارید بهتره که ریسک نکنید.
مدل های 2010 سینماهای خانگی هم اکثرا سینما بلوری هستش و قیمت های بالایی داره.
می تونید کمی بیشتر صبر کنید تا مدل های جدیدتر به صورت کامل وارد بازار بشه ولی معمولا به جز از نظر طراحی محصول فرق زیادی ندارند.

bynam
01-08-2010, 01:25
لطفا در مورد ال جی LH-775 HTS توضیح بفرمایید

image369
01-08-2010, 10:35
مدل های 2010 سینماهای خانگی هم اکثرا سینما بلوری هستش و قیمت های بالایی داره.
می تونید کمی بیشتر صبر کنید تا مدل های جدیدتر به صورت کامل وارد بازار بشه ولی معمولا به جز از نظر طراحی محصول فرق زیادی ندارند.

مدل های جدید کی وارد میشند ؟
بهترین فصل برای خرید سینما کیه که افت قیمت خودش را کرده باشه

ehsan-inventor
01-08-2010, 15:42
سلام دوستان.من بعضی از پست ها ی قبلی رو خوندم.یه خرده سرم شلوغه نمی رسم همه رو بخونم برای همین یه سوال دارم ؟
من قصدم خرید pioneer RS300 هستش. قیمتش رو 620 شنیده بودم.می خواستم بدونم این 620 تومنی که میدم برای کل سیستمه؟ یعنی آمپلی و پلیر و ساب و اسپیکرها؟
ممنونم

mr_rayan
01-08-2010, 23:28
لطفا در مورد ال جی LH-775 HTS توضیح بفرمایید

مدل 775 در واقع مدل جدید 735 هستش.صدای 2.1 کانال داره.پلیر دستگاه خیلی معمولی هستش و کمی هم کند.صدای سطح پایینی داره.در واقع بیشتر یه سیستم کار راه انداز هستش.
خروجی دستگاه 300 وات هستش که 150 وات مربوط به ساب ووفر و هر اسپیکر هم 75 وات.
پلیر دستگاه همه فرمت های رایج توی بازار که بقیه پلیرها اجرا می کنند را اجرا می کنه.

مدل های جدید کی وارد میشند ؟
بهترین فصل برای خرید سینما کیه که افت قیمت خودش را کرده باشه
مدل های جدید هر شرکتی تاریخ مخصوص به خودش رو داره مثلا شرکت سامسونگ همه سینماهای 2010 خودش رو وارد بازار کرده و شرکت پایونیر یه مدل بلوری 2010 وارد کرده و ....
کلا کاملا مشخص نیست.خرید سینما هم فصل خاصی نداره بلکه بستگی به شرکتش داره که آیا قیمت محصولاتش رو پایین تر می آورد و یا نه.

سلام دوستان.من بعضی از پست ها ی قبلی رو خوندم.یه خرده سرم شلوغه نمی رسم همه رو بخونم برای همین یه سوال دارم ؟
من قصدم خرید pioneer RS300 هستش. قیمتش رو 620 شنیده بودم.می خواستم بدونم این 620 تومنی که میدم برای کل سیستمه؟ یعنی آمپلی و پلیر و ساب و اسپیکرها؟
ممنونم
بله قیمت کل سیستم هستش یعنی ست 5.1 بلندگوها و آمپلی فایر و پلیر .
لازم به ذکره که پلیر این دستگاه خروجی HDMI نداره و اگه پلیری با این قابلیت می خواهید باید مدل 420 رو بردارید که قیمت فکر کنم حدود 20 تومنی بالاتر میشه.همینطور هزینه یک کابل HDMI و کواکسیال هم اضافه میشه.

mr_rayan
01-08-2010, 23:51
بلاخره مدل 2010 سری تودوروکی پایونیر به بازار اومد.
مدل PHT-77T

PHT-77T consists of:
VSX-820-K
7.1-ch A/V Receiver
- HDMI V.1.4a with 3D
- iPod/ iPhone Digital Connection

HTP-RS77
TODOROKI Speaker System
- 3-way tall-boy speakers with 16cm cone x 2,
7.7cm cone x 1, 2.6cm dome x 1
- 10cm cone x 2 centre speaker
- 10cm cone x 1 surround speakers
S-RS3SW
Powered Subwoofer
- Maximum power: 200W
- 30cm unit

مدل HTX-3320

HTX-3320 consists of:

VSX-RS320-K
5.1-ch A/V Receiver
- Phase Control
- Advanced Sound Retriever (2ch)
- TODOROKI Mode

HTP-RS33
TODOROKI Speaker System
- 3-way tall-boy speakers with 16cm cone x 1,
7.7cm cone x 1, 2.6cm dome x 1,
16cm passive radiator x 1
- 10cm cone x 2 centre speaker
- 10cm cone x 1 surround speakers
S-RS3SW
Powered Subwoofer
- Maximum power: 200W
- 30cm unit

DV-420V-K
Multi-Format DVD Player
- HDMI 1080p upscaling
- USB
- DivX /WMV playback

image369
02-08-2010, 09:03
[QUOTE=mr_rayan;5231573]
مدل های جدید هر شرکتی تاریخ مخصوص به خودش رو داره مثلا شرکت سامسونگ همه سینماهای 2010 خودش رو وارد بازار کرده و شرکت پایونیر یه مدل بلوری 2010 وارد کرده و ....
کلا کاملا مشخص نیست.خرید سینما هم فصل خاصی نداره بلکه بستگی به شرکتش داره که آیا قیمت محصولاتش رو پایین تر می آورد و یا نه.
[QUOTE]

با توجه به تجربتون برای خرید فلیپس کی بهتره
بازم صبر کنیم فرقی داره یا نه ؟چه اینکه مدل جدیدی یا محصولاتی که تو بازار کم شده بیاد چه از نظر قیمت:11:

amir3408
02-08-2010, 10:04
بلاخره مدل 2010 سری تودوروکی پایونیر به بازار اومد.

دیزاینش که یکم قابل تحمل تر شده و خدا کنه جنس بدنه هم بهتر شده باشه.

اگه مقایسه ای بکنی جالب میشه.

sound.vision
02-08-2010, 16:03
سری جدید تودوروکی یه چند ماهی احتمالا باید طول بکشه تا به ایران هم برسه، درسته؟ (سرچی که من زدم ظاهرا فقط تو سنگاپور پیدا می شه چون فقط سایت سنگاپور پایونیر این مدل رو زده)

mr_rayan
03-08-2010, 12:39
با توجه به تجربتون برای خرید فلیپس کی بهتره
بازم صبر کنیم فرقی داره یا نه ؟چه اینکه مدل جدیدی یا محصولاتی که تو بازار کم شده بیاد چه از نظر قیمت:11:
مدل های جدید فیلیپس توی تابستون باید به بازار بیاد.
میل خودت هستش،می تونی صبر کنی،ولی شرکت فیلیپس شرکتی هستش که اصلا کشخص نمی کنه چه محصولیش وارد بازار میشه.اصلا قابل پیش بینی نیستش که کدوم از مدل های 2010 می خواد وارد بازار بشه.از نظر قیمت هم مدلی که جدید میاد یه کوچولو قیمتش بخاطر جدید بودنش بالاست.

---------- Post added at 12:36 PM ---------- Previous post was at 12:34 PM ----------

دیزاینش که یکم قابل تحمل تر شده و خدا کنه جنس بدنه هم بهتر شده باشه.

اگه مقایسه ای بکنی جالب میشه.
بله دیزاینش بهتر شده.برای مقایسه که هنوز زوده چون هنوز وارد ایران نشده ولی آمپلی فایرش بهتر و قوی تر شده.

---------- Post added at 12:39 PM ---------- Previous post was at 12:36 PM ----------

سری جدید تودوروکی یه چند ماهی احتمالا باید طول بکشه تا به ایران هم برسه، درسته؟ (سرچی که من زدم ظاهرا فقط تو سنگاپور پیدا می شه چون فقط سایت سنگاپور پایونیر این مدل رو زده)
سری 2009 تودوروکی یکسال میشه که وارد ایران شده.طی صحبتی هم که با نمایندگی پایونیر کردم اونا گفتن که اصلا هیچ مشخص نیست که چه زمانی مدل های جدید وارد بشه.با توجه به جوابی که بهم دادند معلومه که جنس تو انبارشون زیاده و تا زمانی که تموم نشه از مدل های 2010 خبری نیست.

sound.vision
04-08-2010, 09:45
سری 2009 تودوروکی یکسال میشه که وارد ایران شده.طی صحبتی هم که با نمایندگی پایونیر کردم اونا گفتن که اصلا هیچ مشخص نیست که چه زمانی مدل های جدید وارد بشه.با توجه به جوابی که بهم دادند معلومه که جنس تو انبارشون زیاده و تا زمانی که تموم نشه از مدل های 2010 خبری نیست.[/QUOTE]

به نظر من اگه بعضی از این فروشنده ها یکم شم اقتصادیشون کار می کرد باید می دونستند که فروش بیشتر در تنوع محصولات نه اینکه منتظر شیم تا یه جنسی تو انبار تمام بشه بعد اقدام به وارد کردن محصولات جدید کنیم. به هر حال همانطور که این دوستمون مستر رایان گفت فعلا برای اظهار نظر زوده... اگه هر دو مدل رو تو فروشگاه بگذارند خیلی خوب می شه به نقاط ضعف یا برتری آن ها پی برد.

amir3408
04-08-2010, 20:45
به نظر من اگه بعضی از این فروشنده ها یکم شم اقتصادیشون کار می کرد باید می دونستند که فروش بیشتر در تنوع محصولات نه اینکه منتظر شیم تا یه جنسی تو انبار تمام بشه بعد اقدام به وارد کردن محصولات جدید کنیم. به هر حال همانطور که این دوستمون مستر رایان گفت فعلا برای اظهار نظر زوده... اگه هر دو مدل رو تو فروشگاه بگذارند خیلی خوب می شه به نقاط ضعف یا برتری آن ها پی برد.

شما جای اونا باشید چیکار میکنید؟ اگه مدل 2010 حتی 100 تومن هم گرونتر باشه "بدون تفاوتهای فنی" بازهم کمتر کسی حاضره 2009 رو بخره.

مهمترین انتظاری که خود من از مدل 2010 دارم بهبود ظاهر و جنس بدنه هست. از نظر من جنس بدنه فعلی نا امید کننده هست. "نظر شخصی"

f_a_r_i_d
04-08-2010, 21:10
من حدود 1.5 سال میشه که 2009 شو خریدم
آمپش 818 هست البته با RS 7 کیفیت صداش خیلی خوبه (البته نسبت به قیمتش در مقایسه با سیستم های چند ملیونی )
تا الانم ازش رازیم گوش شیتون کر
تنها مشکلش اینه که چون آمپش HDMI با صدا رو ساپورت نمیکنه و فقط تصویر HDMI رو سوویچ میکنه و باید صدا رو با اپتیکال یا کواکسیال جدا وصل کنم که در مدل های جدیدش این مشکل حل شده

Nokia_My_Life
05-08-2010, 16:58
من حدود 1.5 سال میشه که 2009 شو خریدم
آمپش 818 هست البته با RS 7 کیفیت صداش خیلی خوبه (البته نسبت به قیمتش در مقایسه با سیستم های چند ملیونی )
تا الانم ازش رازیم گوش شیتون کر
تنها مشکلش اینه که چون آمپش HDMI با صدا رو ساپورت نمیکنه و فقط تصویر HDMI رو سوویچ میکنه و باید صدا رو با اپتیکال یا کواکسیال جدا وصل کنم که در مدل های جدیدش این مشکل حل شده
صدای HDMI خیلی فرق داره؟

whitewolf
05-08-2010, 23:51
سلام
ظاهرا این تاپیک زیاد فعال نیست الان ولی برای من یه مشکل اورژانسی پیش اومده
من سینمای فیلیپس مدل HTS 3378 دارم. مشکلم اینجاست که وقتی می خوام فیلم Divx که زیرنویس sub/idx هم اسم فیلم هم داره باهاش ببینم، به محض اینکه اولین خط زیرنویس می خواد پخش بشه دستگاه هنگ می کنه و باید از برق بکشیش بیرون. در صورتی که قبلا این طوری نبود و همه نوع فیم Divx با زیرنویس باهاش میدیم.
ممنون اگه کمکم کنید

whitewolf
06-08-2010, 22:35
سلام
ظاهرا این تاپیک زیاد فعال نیست الان ولی برای من یه مشکل اورژانسی پیش اومده
من سینمای فیلیپس مدل HTS 3378 دارم. مشکلم اینجاست که وقتی می خوام فیلم Divx که زیرنویس sub/idx هم اسم فیلم هم داره باهاش ببینم، به محض اینکه اولین خط زیرنویس می خواد پخش بشه دستگاه هنگ می کنه و باید از برق بکشیش بیرون. در صورتی که قبلا این طوری نبود و همه نوع فیم Divx با زیرنویس باهاش میدیم.
ممنون اگه کمکم کنید

کسی نبود کمک کنه؟

peymanucf
07-08-2010, 08:31
سلام دوستان
اگه ممکنه من رو راهنمایی بفرمایید
من یه lcd سامسونگ b650 دارم که پلیرش کامل هست (فرمت mkv و زیر نویس srt رو ساپورت می کنه) و یک کامپوتر مجهز به optical دارم . ریسیورم هم spdif داره که فقط فیلیپس و سری rs پایونیر ورودیشو دارن .
با این تفاصیل 2 تا گزینه بیشتر مد نظرمه اولی یه 3569 فیلیپس بگیرم که دیزاین خوبی داره کیفیت قابل قبول ولی قیمتش الان بالاست در حدود 700 به بالا چون دیگه وارد نمیشه. نمی دونم صبر کنم ؟؟ ولی معلوم نیست کی وارد بشه.
دومی rs-30 بدون پلیر که حدود 550 برام در میاد و میتونم همه پورت هامو بهش وصل کنم کیفیت عالی صدا و با توجه به قیمتش امکانات خوبی داره فقط یکم جاگیر و یوغوره تازه پایه برای بلندگو های عقب هم نداره
دوستان چی پیشنهاد می کنن صبر کنم تا مدل جدید فیلیپس بیاد یا همین پایونیرو وردارم؟؟؟؟

S A M S U N G
07-08-2010, 10:34
دوستان چی پیشنهاد می کنن صبر کنم تا مدل جدید فیلیپس بیاد یا همین پایونیرو وردارم؟؟؟؟

سلام .

آقا پایونیر رو بگیر . من الان 5 ماهه خریدم ، هر روز بیشتر از قبل با صداش حال میکنم .

راستی جاگیر نیست که ! امروز تونستم یه عکس واست میزارم .

مخلصیم .

farzad4
08-08-2010, 19:00
تو مشخصات هوم تیوتر پایونیر rs-70 نوشته شده HDMI Repeater
نمیدونم این یعنی چی؟
تو ویکیپدیا از این بعنوان یک محافظ بین ریسیور و تلویزیون و دی وی دی پلیر یاد شده.
من دنیال اینم که چه نوع کابلی برای این ست باید بگیرم.
و به چه تعداد کابلی نیاز دارم.
چون پلیر این هوم تیوتر از ریسیورش جداست و نتونستم هیچ یوزر منوالی برای این پایونیر پیدا کنم مجبور شدم از شما دوستان کمک بگیرم.
نمیدونم برای تصویر باید یک کابل اچ دی ام ای از پلیر بدم به تلویزیون و برای صدا هم یک کابل از امپلی فایر جدا وصل کنم به تلویزیون یا خود امپلی فایر تصویر رو هم میفرسته به تلویزیون؟
اگر یک راهنمایی کامل بفرمایید تا من متوجه بشم چند تا کابل باید تهیه کنم ممنون میشم.
در ضمن دوستان کسی اطلاع داره ورژن اچ دی ام ای این هوم تیوتر چند هست؟
اگر بخوام صدای تی وی از هوم تیوتر پخش بشه از همین ورژن 1.4 میشه استفاده کرد؟
چون کابلها رو از المان دارم سفارش میدم بیارن دونستن نیاز دقیق از نظر ورژن و تعداد و طول کابلها کمک بزرگی به من هستش.
خودم یک کابل 1.5 متری برای ارتباط تی وی و هوم تیوتر و یک کابل 5 متری برای ارتباط با کامپیوتر و یک کابل 1 یا 2 متری برای ارتباط با ریس.... همه از ورژن 1.4 رو در نظر دارم.
اگر توصیه خواصی بنظرتون میرسه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

eternity
08-08-2010, 19:46
تو مشخصات هوم تیوتر پایونیر rs-70 نوشته شده HDMI Repeater
نمیدونم این یعنی چی؟
تو ویکیپدیا از این بعنوان یک محافظ بین ریسیور و تلویزیون و دی وی دی پلیر یاد شده.

منظور از HDMI Repeater اینه که ----- bitstream های صدا را نیز از سمت فرستنده از طریق HDMI دریافت می کند.
در مدل دیگر HDMI Passthrough یا در واقع همان سوئیچینگ ----- تنها سیگنال اوریژینال را دریافت و همانطور Pass through می کند(به پخش کننده ارسال می کند)

eternity
08-08-2010, 20:23
من دنیال اینم که چه نوع کابلی برای این ست باید بگیرم.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
و به چه تعداد کابلی نیاز دارم.
چون پلیر این هوم تیوتر از ریسیورش جداست و نتونستم هیچ یوزر منوالی برای این پایونیر پیدا کنم مجبور شدم از شما دوستان کمک بگیرم.
نمیدونم برای تصویر باید یک کابل اچ دی ام ای از پلیر بدم به تلویزیون و برای صدا هم یک کابل از امپلی فایر جدا وصل کنم به تلویزیون یا خود امپلی فایر تصویر رو هم میفرسته به تلویزیون؟
اگر یک راهنمایی کامل بفرمایید تا من متوجه بشم چند تا کابل باید تهیه کنم ممنون میشم.
در ضمن دوستان کسی اطلاع داره ورژن اچ دی ام ای این هوم تیوتر چند هست؟
اگر بخوام صدای تی وی از هوم تیوتر پخش بشه از همین ورژن 1.4 میشه استفاده کرد؟
چون کابلها رو از المان دارم سفارش میدم بیارن دونستن نیاز دقیق از نظر ورژن و تعداد و طول کابلها کمک بزرگی به من هستش.
خودم یک کابل 1.5 متری برای ارتباط تی وی و هوم تیوتر و یک کابل 5 متری برای ارتباط با کامپیوتر و یک کابل 1 یا 2 متری برای ارتباط با ریس.... همه از ورژن 1.4 رو در نظر دارم.
اگر توصیه خواصی بنظرتون میرسه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

رسیوری که با مدل RS70 همراهه مدل VSX-819H-K هستش ;که مشخصاتش رو از فایل زیر میتونی ببینی :

1- این ----- قابلیت HDMI repeater که در بالا گفتم رو داره.
2- ورژن HDMI اون 1.3 هستش یعنی کابل هم از همین ورژن باید استفاده بشه.

واقعیتش این ست اسپیکر با اون ساب اکتیو 30 سانتی خوش قواره ، صدای اقوا کننده ای نداره ! (نظر شخصی گوش منه فقط ! :13:)

من صدای یک ----- معمولی Marantz (مثلا 4003) با یه ست اسپیکر 5.1 که سرش به تنش بیرزه (مثل Jamo :40:)
به عنوان یک ست midrange بیشتر میپسندم. فکر کنم زیر 1 میلیون هم در بیاد.

ali6236
09-08-2010, 12:08
سلام
سینما خانگی سونی مدل dz-810 از کیفیت صدا و امکانات چطوره

farzad4
09-08-2010, 13:35
منظور از HDMI Repeater اینه که ----- bitstream های صدا را نیز از سمت فرستنده از طریق HDMI دریافت می کند.
در مدل دیگر HDMI Passthrough یا در واقع همان سوئیچینگ ----- تنها سیگنال اوریژینال را دریافت و همانطور Pass through می کند(به پخش کننده ارسال می کند)

از توضیحاتتون سپاسگذارم.
من بازم متوجه نشدم که توسط یک عدد کابل اچ دی ام ای میشه هم صدا و هم تصویر رو از پلیر به ریسیور داد و بعد از ریسیور با یک کابل اچ دی ام ای دیگه تصویر رو به تی وی منتقل کرد؟

در کل اگر اشتباه متوجه شدم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که چطوری و با چه کابلهایی باید این ست رو به تی وی متصل کرد؟

eternity
09-08-2010, 14:20
از توضیحاتتون سپاسگذارم.
من بازم متوجه نشدم که توسط یک عدد کابل اچ دی ام ای میشه هم صدا و هم تصویر رو از پلیر به ریسیور داد و بعد از ریسیور با یک کابل اچ دی ام ای دیگه تصویر رو به تی وی منتقل کرد؟

در کل اگر اشتباه متوجه شدم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که چطوری و با چه کابلهایی باید این ست رو به تی وی متصل کرد؟

شما 2 راه دارید :

1- از پلیر یک کابل HDMI به ----- بدهید و از ----- یک خروجی HDMI به پخش کننده تصویری بدید.(مثلا LCD).حالا تصویر از TV و صدا با توجه به جنس آن از مبدا را از ----- ( یعنی اگر ورودی یک DVD با صدای دالبی باشد شما صدای دالبی را از رسیورتون به باندها هدایت کرده اید)

2- از پلیر یک کابل HDMI به ----- بدهید و از ----- یک خروجی HDMI به پخش کننده تصویری بدید.(مثلا LCD).و اگر پلیر شما خروجی صدای اپتیکال دارد از آن به ----- خروجی دهید. (برخی از پخش کننده ها مثلا WD HD Player صدای DTS را به طرقه اول منتقل نمی کنند.لازم است این جنس صدا از طریق این مدیا به ----- منتقل شود).

در هر صورت با روش اول شما با دو کابل HDMI ورود و خروج صدا و تصویر را خواهید داشت.
سعی کردم تو این عکس نحوه اتصال کابل رو توضیح بدم.ببخشید یه کم زشت و شلوغ پلوغه.این کامپیوتری که الان پشتشم فقط paint داره !

mr_rayan
09-08-2010, 23:36
سلام
سینما خانگی سونی مدل dz-810 از کیفیت صدا و امکانات چطوره
کیفیت صدای خیلی معمولی ای داره که به نظر من با توجه به قیمتش اصلا راضی کننده نیست.

mr_rayan
10-08-2010, 00:16
آمپلی فایر مدل VSX-820 که همراه پکیج مدل PHT-77T هستش نسبت به مدل سال قبل خود یعنی VSX-819 که همراه پکیج مدل RS-70 هستش یه سری تفاوت های اندک کرده که مربوط به ورودی خروجی های بیشتر و قابلیت پشتیبانی از HDMI 1.4 که مربوط به تصاویر سه بعدی هست و یک سری تفاوت های کوچیک دیگه میشه.

تصویر 820 (به دلیل با کیفیت بودن عکسها امکان داره کمی زمان لود بیشتری نسبت به بقیه عکسها داشته باشه)

تصویر 819

اینم یه لینک برای مقایسه کامل این دو محصول

dostejadid
10-08-2010, 07:00
سلام
يه راهنمايي از اساتيد مي خواستم
من يه تي وي ال جي با dvd 9750 دارم پول زيادي واسم نمونده
مي خوام يه سينماي خانگي داشته باشم
يكي از دوستان يه سينماي خانگي پنج بانده داره گفت بيا دوتا از باندهاش رو ببر
بنظر شما ميشه دوتا باند رو به تي وي يا dvd وصل كرد
دستگاه ساب و آمپلي هم مي خواد
اگه مي خواد ارزونترينش چه قيمته

peymanucf
10-08-2010, 10:31
سلام
دوستان بنظر شما rs-30 بهتره یا rs-70؟؟؟
بنظرتون میارزه واسه امکانات rs-70 که اضافه شدن یک بلندگوی بیشتر رو اسپیکرا و ساپورت dts hd master یا همون صدای بلوری هست بعلاوه usb player رو خودش و همچنین repeater بودن پورت های htmi اون، 250 تومن دیگه بزارم سر rs-30؟؟؟؟ تو رنج 800تومن این پایونیر واقعا سره؟؟؟
دوستان راهنمایی بفرمایین

mr_rayan
10-08-2010, 12:33
سلام
يه راهنمايي از اساتيد مي خواستم
من يه تي وي ال جي با dvd 9750 دارم پول زيادي واسم نمونده
مي خوام يه سينماي خانگي داشته باشم
يكي از دوستان يه سينماي خانگي پنج بانده داره گفت بيا دوتا از باندهاش رو ببر
بنظر شما ميشه دوتا باند رو به تي وي يا dvd وصل كرد
دستگاه ساب و آمپلي هم مي خواد
اگه مي خواد ارزونترينش چه قيمته
با دوتا باند که نمیشه صدای سینمایی به وجود آورد.فقط می تونید صدای استریو داشته باشید.اون هم در صورت اینکه پلیرتون آمپلی داخلی داشته باشه.
باید کل مبلغی که می تونید هزینه کنید بگید تا ببینیم کاری میشه کرد یا نه.

mr_rayan
10-08-2010, 12:38
سلام
دوستان بنظر شما rs-30 بهتره یا rs-70؟؟؟
بنظرتون میارزه واسه امکانات rs-70 که اضافه شدن یک بلندگوی بیشتر رو اسپیکرا و ساپورت dts hd master یا همون صدای بلوری هست بعلاوه usb player رو خودش و همچنین repeater بودن پورت های htmi اون، 250 تومن دیگه بزارم سر rs-30؟؟؟؟ تو رنج 800تومن این پایونیر واقعا سره؟؟؟
دوستان راهنمایی بفرمایین
مطمئنا RS70 بهتره.
بعضی ها این امکاناتی که شما می فرمایید خیلی براشون مهمه و حاضرن که این هزینه رو بکنند و RS70 رو بگیریند.بهرحال به نیازهاتون و جیبتون نگاه کنید اگر که می تونید 880 تومن هزینه کنید و این امکانات رو نیاز دارید مدل rs70 رو بگیرید.نا گفته نمونه که صدای rs70 نسبت به rs30 کمی بهتر هستش البته قبلا هم گفتم باز هم میگم،این تفاوت فقط شابد توی یه مهمونی مشخص باشه و در حالت معمولی فرقشون زیاد قابل تشخیص نیست.

dostejadid
10-08-2010, 12:42
با دوتا باند که نمیشه صدای سینمایی به وجود آورد.فقط می تونید صدای استریو داشته باشید.اون هم در صورت اینکه پلیرتون آمپلی داخلی داشته باشه.
باید کل مبلغی که می تونید هزینه کنید بگید تا ببینیم کاری میشه کرد یا نه.
هرچي كمتر بهتر
حداقل قيمت

mr_rayan
10-08-2010, 13:02
هرچي كمتر بهتر
حداقل قيمت
اگر پلیرتون خروجی اسپیکر داره می تونید ست اسپیکر 5.1 با توجه به جیبتون خریداری کنید مثل اسپیکرهای کامپیوتر که با 70 یا 80 تومن هم می تونید بگیرید.

abolo
10-08-2010, 15:50
سلام
سینمای خانگی الجی مدل kr-5600sdv دارم الان من تصویر ندارم ولی صدا دارم کابلش هم عوض کردم درست نشد آیا راهی هست بتونم این دستگاه رو ریست فکتوری کنم؟

dostejadid
10-08-2010, 17:49
اگر پلیرتون خروجی اسپیکر داره می تونید ست اسپیکر 5.1 با توجه به جیبتون خریداری کنید مثل اسپیکرهای کامپیوتر که با 70 یا 80 تومن هم می تونید بگیرید.
دوست عزیز پلیر من 9750 است نمی خوام هم خیلی شلوغش کنم دو تا باند کافیه

farzad4
11-08-2010, 03:21
از دوستانی که پایونیر RS70 دارن میخواستم خواهش کنم اگر امکان داره چندتا عکس از این ستشون که کنار تی وی چیده شده اینجا بزارن.
یکم دیزاین این هوم تیوتر زمخت و نخراشیده به نظر میرسه.
برای چیدمانش شدیدا گیر کردم.

این طور که استاد عزیزمون فرمودن فرق زیادی با مدل جدید نداره؟
فکر نمیکنم این مقدار تفاوت کم ارزش صبر 4-5 ماهه یا تهیه از دبی رو داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟

در کل تا 1 میلیون تومان هوم تیوتر دیگه ای توصیه میکنید؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

image369
11-08-2010, 04:58

همچین امکانی وجود داره ؟
اگه پلیر تیونر داخلی نداشت یا کیفیتش کم بود چی

اگه من برم به جای اینکه 400 تومن خرج سینمای خانوادگی کنم 400 تومن را بلندگو و ساب بخرم و به پلیر وصل کنم صدای بهتری بهم میده

mj_khayat
11-08-2010, 13:25
با سلام

من هم اين دستگاه را از طريق يكي از دوستانم خريداري كردم

البته هنوز در اتصال آنتن مشكل دارم و جز شب اول نتونستم سيگنال بگيرم (!)

اما در پخش 2 مشكل دارم :

1- دستگاه ادعا كرده كه 1080p هست و در تنظيمات هم خروجي tv را ميشود 1080p گذاشت اما تلويزيون pana 42G10 مشخصه تصوير را 1080i نشون ميده !!!

2- نميدونم آيا راهي وجود دارده كه بشه DVDهاي ريخته شده روي هارداكسترنال (يعني فايلهاي VOB) را با زيرنويس ديد ؟ خيلي از سريالهاي من DVD هستند كه روي هارد اكسترنال دارم و فرضا با PowerDVD راحت زيرنويسها ديده ميشوند اما اينجا بنظر اصلا امكانش نيست.

*** يك نكته جالب هم اينكه هفته گذشته اين مدل T14 از سايت Blusense حذف شده !!!

چنانچه راهنمايي جهت ديدن فايلهاي DVD -VOB با زيرنويس داريد ممنون ميشم.

mr_rayan
11-08-2010, 23:24
همچین امکانی وجود داره ؟
اگه پلیر تیونر داخلی نداشت یا کیفیتش کم بود چی

اگه من برم به جای اینکه 400 تومن خرج سینمای خانوادگی کنم 400 تومن را بلندگو و ساب بخرم و به پلیر وصل کنم صدای بهتری بهم میده
نه صدای بهتر نمیده.اولا به اینجور پلیرها هر مدل اسپیکری نمیشه وصل کرد و اکثرا صدای جالبی هم ندارند چون آمپ خیلی ضعیفی دارند.دوما با 400 تومن هم نمیشه بلندگو و ساب خوبی خرید.
من این توصیه رو به دوستمون کردم که گفت پول زیادی براش نمونده و با حداقل پولی که براش مونده می خواد یه کاری بکنه ولی نباید انتظار زیادی داشته باشه.

mr_rayan
11-08-2010, 23:35
از دوستانی که پایونیر RS70 دارن میخواستم خواهش کنم اگر امکان داره چندتا عکس از این ستشون که کنار تی وی چیده شده اینجا بزارن.
یکم دیزاین این هوم تیوتر زمخت و نخراشیده به نظر میرسه.
برای چیدمانش شدیدا گیر کردم.

این طور که استاد عزیزمون فرمودن فرق زیادی با مدل جدید نداره؟
فکر نمیکنم این مقدار تفاوت کم ارزش صبر 4-5 ماهه یا تهیه از دبی رو داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟

در کل تا 1 میلیون تومان هوم تیوتر دیگه ای توصیه میکنید؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟
در مورد تفاوت مدل 2009 و 2010 من فقط از نظر آمپشون گفتم شاید صدای اسپیکرها تفاوت داشته باشه و یا آمپ 820 در عمل تفکیک بهتری نسبت به 819 داشته باشه.بهرحال تا نیاد مشخص نمی کنه.فکر هم نکنم بخواد 5 ماه طول بکشه تا مدل جدید بیاد.این نمایندگی بخاطر فروش خودشون که آمار درست و حسابی به آدم نمی دند ولی من فکر کنم نهایت 2 ماه دیگه سری های 2010 حتما تو ایران باشه.بهرحال هیچی قابل پیش بینی نیست.
در مورد عکس هم دو تن از عزیزان محبت کردند و از سیستماشون عکس گرفتند.
یه نگاه به پست شماره 1173 و 1227 توی همین تاپیک بنداز.
پست 1173 مربوط به rs30 و پست 1227 مربوط به rs70 هستش.

mr_rayan
11-08-2010, 23:59
بلوری پلیر HTZ-BD500FS محصولی از شرکت پایونیر که در حال حاضر هم توی نمایندگی موجود هستش.برای دوستانی که دنبال سیستم های جمع و جور و به روز می گردند می تونه گزینه مناسبی باشه.

2.1 Channels Blu-ray System with Touch Buttons
Power output : 75W x 2 + 150W (Down-Firing Subwoofer)
Dolby TrueHD and DT S-HD Master Audio Essential decoder
HDMI Terminal 2 IN / 1 OUT
BD Live MP3 / DivX HD / JPEG / WMA Playback
USB Terminal
FM Tuner
iPod cradle included

لینک زیر هم برای عزیزانی که دنبال مشخصات کامل این محصول هستند.

farzad4
12-08-2010, 01:02
rayan عزیز
از راهنمایی های شما استاد بزرگوار سپاسگذارم.
من یک خواهش غیر عرف دارم.
خواهشم اینه که شما بدون در نظر گرفتن اینکه سلیقه ای هست و صدا اینجوریه و اونجوریه...
برای من کیفیت مد نظر هست نه قدرت صدا.

یک کلام قاطع بفرمایید اگر شما الان یک میلیون تومان میخواستید هزینه برای هوم تیوتر بفرمایید چه مارک و مدلی انتخاب میکردید؟
فقط مدل و مارک و بفرمایید
اصلا به من فکر نکنید
فکر کنید خودتون میخواید خرید کنید.
ممنون

S A M S U N G
12-08-2010, 11:44
سلام .

RS70 از نظر اندازه و دیزاین فرق خاصی نداره با RS30 .

RS30

کیفیت عکسها پایینه . با دوربین گوشی گرفتم . دوربین رو برده بودن :دی

مخلصیم .

farzad4
12-08-2010, 16:07
سلام ببخشید بچه ها

من نبودم دیدم بحث در مورد این اسپیکرهای جامو 606 بالا گرفته خوب من یه ریویو خلاصه و یه مقدار مقایسه با RS70 که اون رو هم تست کردم براتون می ذارم حالا دیگه نتیجه گیری با شما
ست اسپیکر جامو 606 شامل دو تا بلندگو ایستاده جلو، بلندگوی سنتر و دو بلندگوی عقب می شه و باید ساب رو جدا تهیه کرد.
من تقریباً 5 ماه پیش بعد از کلی تحقیقات جامو 606 گرفتم اول می خواستم JBL E80 بگیرم چون قبلاً تست کرده بودم واقعاً بی نظیره با ساب 12 اینچ 400 وات JBL وقتی تست می گرفتم واقعاً به نظرم رسید هیچی بهتر از اون نیست.
وقتی رفتم بازار دیدم که تولید E80 متوقف شده و قیمتش هم فقط یه جا که داشت خیلی بالا می گفت بودجم هم به ES90 نمی رسید. مجبور شدم برم دنبال مدل های دیگه چند مدل دیدم از Focal , Polk Audio , B&W که قیمت هاشون نجومی بود چند مدل هم از Tannoy , Jamo , Monitor Audio که به بودجم می خورد راستش خودم از جامو بیشتر از همش خوشم اومد بعد یه مشورتی هم با آقای برزین کردم ایشون هم جامو 606 رو گفت حتی از E80 بالاتره یه سرچ هم تو اینترنت کردم دیدم ریوییو های خیلی مثبتی گرفته و جامو S606 رو با بلندگوهای با 2 تا 3 برابر قیمت قابل مقایسه نوشته بودند البته بگم چون فروشگاهی که تو پاساژ شرکا داشت در حال تغییر دکوراسیون بود امکان تست هم نبود به هر حال رفتم و دلم رو زدم به دریا و گرفتم باید بگم از اون چیزی هم که فکر می کردم خیلی بهتره.
طراحیش رو خیلی دوست دارم بدنه چوبیش خیلی با کیفیت ساخته شده با رنگ مشکی براق که مثل یه پیانو ظریف و زیباست البته این سلیقه ایه و ممکنه بعضی ها خوششون نیاد.
در مورد ساب به علت اینکه اسپیکرهای جلوییش هر کدوم یه ووفر بزرگ دارند شما می تونید ساب نگیرین ولی چون من خیلی به باس اهمیت میدم یه ساب 250 Watt جامو گرفتم 250 هزار تومن البته این ساب صدای خیلی فرکانس پایین رو هم تولید میکنه حتی فرکانس 20 هرتز رو که اکثر ساب ها این توانایی رو ندارند.
خود اسپیکر هم در اومد 780 هزار تومن که شما باید هزینه یه A/V receiver هم بهش اضافه کنید که خوب خودتون تو این زمینه اطلاعات کافی دارین ولی من Onkyo گرفتم.
آمپ هم اونکیو 607 گرفتم 550 تومن ولی فکر کنم الان ارزون تر باشه.
شما میتونید برید پاساژ شرکا از در اصلی پاساژ که وارد میشید سمت راست یه مغازه هست که کلاً سیستم های صوتی و آمپ و از این جور چیزا داره من اسمش رو یادم رفته ولی من خودم هم از اونجا گرفتم. من که رفتم داشتن خونه تکونی می کردن برام تست نکرد ولی الان فکر کنم این کارو بکنه.
در ضمن الان جامو زیر مجموعه Klipsch شده و طراحی محصولاتش رو با کمک این کمپانی انجام میده.
یه چیز دیگه توی مقایسه با RS7 پایونیر صداش خیلی زنده تر و با تفکیک خیلی بالاتره و تقریبا ندیدم که صداش دچار به هم ریختگی و شکست بشه. سابش هم با اینکه از ساب RS70 کوچیکتره ولی صداش خیلی صاف تر و بلندتره و صدای بم با نوسان بالا مثل صدای هلیکوپتر رو خیلی خوب پخش می کنه. کلاً یه سر و گردن بالاتر از RS70 پایونیره حتی بلندی صداش هم بیشتره هم برای موزیک و هم برای فیلم نهایت لذت رو بهتون میده از نظر کیفیت ساخت هم به مراتب بالاتر از پایونیره سابش تنظیمات خوب و کارآمدی داره مثل تنظیمات Level و Cut off و Phase
به صورت کلی اگه بخوام بگم شما با هزینه کردن برای یه سیستم مثل این نسبت به RS70 صدای فوق العاده شفاف تر و بلندتر و باس عمیق تر و کیفیت ساخت به مراتب بالاتری دارین.
در ضمن آمپ Onkyo 607 از آمپ 819 RS70 بالاتره و تو رده آمپ 1019 پایونیره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اندازه این تصویر کوچک شده است ! برای مشاهده تصویر اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی تصویر 800x1192 و حجم آن 238 کیلوبایت میباشد.
من این رنگیش رو گرفتم

قیمت ست اسپیکر 780 تومن ساب 250 تومان آمپ اونکیو 607 هم 550 تومن و یه پلیر که هر چی خواستید.

اقای پژمان عزیز
شما اطلاع دارید هنوز این مدل باند شما و دقیقا همین رنگ که شما گرفتید هنوز موجود هست یا نه؟
و اگر قیمت دقیق فعلیش رو میدونید ممنون میشم بفرمایید.
در مورد امپ اگر بخوام یک مدل ارزونتر بگیرم خیلی تفاوت کارایی و کیفیت پیدا میکنه؟
دنبال امپی با رنگ مشکی مثل پایونیرها هستم.
قدرت صدا اصلا برای من مهم نیست.
کیفیت صدا برای من مهمه.
حدودا تا 1 میلیون میتونم هزینه کنم.البته 100 بالا و پایین هم که بالاخره جور میشه.
تصمیم داشتم پایونیر 70 رو بگیرم.و امپ رو مدل بالاتر بردارم و پلیر رو هم با بلوری عوض کنم.
اما ظاهر باندهای شما خیلی زیباتر از پایونیر هست.
کیفیت هم که خودتون تایید فرمودید.
فقط خیلی بالاتر از بودجه من میشه.
اگر ساب رو نگیرم در حد ساب پایونیر 70 میشه رو ووفرهای این باند حساب کرد؟
کلا میشه راهنمایی بفرمایید که برای کم کردن هزینه چه توصیه ای میفرمایید که صدا خراب نشه؟
باند که مشخصه. پلیر هم که اصلا جدا حساب میشه. فقط میمونه ساب و امپ.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

bakhtiyari
12-08-2010, 16:34
با سلام به همه دوستان يكي ميشه بگه اين htpc چيه ؟؟؟؟؟؟
در ضمن اين مدل سوني چيه ؟؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Vaio XL2 Digital Living System

ehsan-inventor
12-08-2010, 18:25
سلام دوستان.من تو این روزا باید سینما بخرم rs30 شایدم 787...
از اونجایی که شانس خریدن آر اس خیلی زیاده خواستم یه سوال درموردش بپرسم که این سیستم کلا چه چیزهای مهمی نداره که باید داشته باشه؟ مخصوصا از نظر خروجی ها و ورودی ها ؟؟(البته می خوام پلیر 70 رو بردارم)
نمایندگی تو تهران فقط جمهوری هست؟ حوصله ترافیک اونجا رو اصلا ندارم ، طرف ونک یا همون طرفا نداره؟
راستی قیمت فعلیش چنده؟با پلیر 70 چقدر میشه؟ اگه قیمت دقیق رو داشته باشم بهتر می تونم حساب کتاب کنم.
لازم شد پست رو ویرایش کنم... من این مدل میز رو می خوام بخرم می خواستم بدونم با این ابعاد آمپ و مرکزی و پلیر اون وسط جا میشه؟!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنونم

Pejman3
12-08-2010, 22:57
اقای پژمان عزیز
شما اطلاع دارید هنوز این مدل باند شما و دقیقا همین رنگ که شما گرفتید هنوز موجود هست یا نه؟
و اگر قیمت دقیق فعلیش رو میدونید ممنون میشم بفرمایید.
در مورد امپ اگر بخوام یک مدل ارزونتر بگیرم خیلی تفاوت کارایی و کیفیت پیدا میکنه؟
دنبال امپی با رنگ مشکی مثل پایونیرها هستم.
قدرت صدا اصلا برای من مهم نیست.
کیفیت صدا برای من مهمه.
حدودا تا 1 میلیون میتونم هزینه کنم.البته 100 بالا و پایین هم که بالاخره جور میشه.
تصمیم داشتم پایونیر 70 رو بگیرم.و امپ رو مدل بالاتر بردارم و پلیر رو هم با بلوری عوض کنم.
اما ظاهر باندهای شما خیلی زیباتر از پایونیر هست.
کیفیت هم که خودتون تایید فرمودید.
فقط خیلی بالاتر از بودجه من میشه.
اگر ساب رو نگیرم در حد ساب پایونیر 70 میشه رو ووفرهای این باند حساب کرد؟
کلا میشه راهنمایی بفرمایید که برای کم کردن هزینه چه توصیه ای میفرمایید که صدا خراب نشه؟
باند که مشخصه. پلیر هم که اصلا جدا حساب میشه. فقط میمونه ساب و امپ.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

به احتمال غریب به یقین باید موجود باشه با توجه به ثبات نسبی قیمت دلار قیمت هم باید تو همون حدودا باشه.
راستش اگه بخواید آمپ ارزونتر بگیرید یه مقدار از امکاناتش کم میشه و در صورت انتخاب مناسب نباید کیفیت خیلی پایین بیاد در ضمن آمپ من هم مشکی هست.
در مورد ساب هم اگه خیلی به موسیقی دیسکو و ترنس و از این جور چیزها علاقه ندارید ووفر خود اسپیکرها جواب میده همچنین می تونید بعداً ساب به سیستمتون اضافه کنید یا ساب ارزونتر بگیرید مثل همین ساب روی مدل های پایونیر که یه زمان فروشگاه آکوستیک داشت قیمتش حدود 110 تا 120 بود.

Pejman3
12-08-2010, 23:10
با سلام به همه دوستان يكي ميشه بگه اين htpc چيه ؟؟؟؟؟؟
در ضمن اين مدل سوني چيه ؟؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Vaio XL2 Digital Living System

HTPC به کامپیوتری اطلاق میشه که جهت استفاده مولتی مدیا و پخش فایل های صوتی و تصویری بهینه سازی شده

این مدل سونی هم که اینجا قرار دادید در واقع یه HTPC است که تو سال 2006 معرفی شد و مدل بسیار خوبی بود با توجه به اینکه مثل بقیه محصولات سونی طراحی زیبا داشت همچنین امکانات خوبی مثل شبکه وایرلس ریموت کامل کیبورد وایرلس با تاچ پد امکانات ورودی و خروجی کامل و در نهایت یه دیسک چنجر با قابلیت تعویض و خواندن 200 دیسک داشت که واقعاً فوق العاده بود.

mr_rayan
12-08-2010, 23:39
rayan عزیز
از راهنمایی های شما استاد بزرگوار سپاسگذارم.
من یک خواهش غیر عرف دارم.
خواهشم اینه که شما بدون در نظر گرفتن اینکه سلیقه ای هست و صدا اینجوریه و اونجوریه...
برای من کیفیت مد نظر هست نه قدرت صدا.

یک کلام قاطع بفرمایید اگر شما الان یک میلیون تومان میخواستید هزینه برای هوم تیوتر بفرمایید چه مارک و مدلی انتخاب میکردید؟
فقط مدل و مارک و بفرمایید
اصلا به من فکر نکنید
فکر کنید خودتون میخواید خرید کنید.
ممنون
شما با یه تومن پول و به قول خودتون 100 تومن بالا پایین تر می تونید همون بلندگوهایی که پژمان عزیز استفاده می کنند خریداری کنید بعلاوه یک آمپ مناسب.من هم اگه جای شما بودم همین کار را می کردم.آخرین قیمتی که من از بلندگوهای 606 جامو دارم همچنان همون 780 تومن هستش که البته میشه تخفیف هم گرفت.
و یا اگه به فکر قیمت پایین تر هستید بلندگوهای 430 جامو هستش که حدودا 450 تومن بدون ساب ووفر در میاد که برای یه ساب ،مناسب خودش هم باید 250 تومنی هزینه کنید که کلا میشه 600 تومن و اینطوری تقریبا 150 تا 200 تومنی هزینتون میاد پایین تر و زیر یه میلیون براتون در میاد.

Pejman3
13-08-2010, 00:35
جناب رایان عزیز با توجه به اینکه شما آپدیت تر هستید می خواستم یه کمکی از شما بگیرم راستش من می خواستم یه سیستم صوتی مینی HIFI یا میکرو HIFI برای اتاق خواب بگیرم که بیشتر هم برای موسیقی می خوام در ضمن در نظر دارم حدود 500 تا 600 تومن هم براش هزینه کنم خودم تو اینترنت گشتم چند مدل پیدا کردم که به نظرم جالب تر بود اگه شما این مدل ها رو تست کردین یا پیشنهاد دیگه ای دارین ممنون می شم راهنمایی کنید
1- JVC NX-D7

2- Sony GTR88

3- Sony EX9T

4- Pioneer EV9DVD

و ....

farzad4
13-08-2010, 03:14
:43:
شما با یه تومن پول و به قول خودتون 100 تومن بالا پایین تر می تونید همون بلندگوهایی که پژمان عزیز استفاده می کنند خریداری کنید بعلاوه یک آمپ مناسب.من هم اگه جای شما بودم همین کار را می کردم.آخرین قیمتی که من از بلندگوهای 606 جامو دارم همچنان همون 780 تومن هستش که البته میشه تخفیف هم گرفت.
و یا اگه به فکر قیمت پایین تر هستید بلندگوهای 430 جامو هستش که حدودا 450 تومن بدون ساب ووفر در میاد که برای یه ساب ،مناسب خودش هم باید 250 تومنی هزینه کنید که کلا میشه 600 تومن و اینطوری تقریبا 150 تا 200 تومنی هزینتون میاد پایین تر و زیر یه میلیون براتون در میاد.

از جناب رایان و پژمان عزیز بابت راهنمایی ممنونم.
به قول شما مشکل باند حل شدست.
مشکل بزرگ برای من انتخاب امپ مناسبه.
اگر زحمت این یکی رو هم بکشید فکر میکنم از دست من راحت بشید.
خواهش میکنم یک امپ مناسب رو هم معرفی بفرمایید.
من اهل اتصال انواع و اقسام مختلف به امپ نیستم.
دقیقا همون کارایی یک هوم تیوتر رو میخوام.
یعنی فقط به تی وی وصل بشه و شاید در نهایت هم به ر ی س ی و ر و به ندرت به فلش مموری.
در مورد موسیقی هم زیاد اهل ترانس و ..... موسیقی های خیلی تند و شلوغ نسیتم و حقیقتش یکم از من گذشته.(40 سالمه)

البته نه اینکه به این سبک موسیقی ها گوش ندم . اما بیشتر با موسیقی های کلاسیک و پاپ و یکم قدیمی تر ها و در کل موسیقی های اروم وقت میگذرونم.
برای همین دنبال کیفیتم تا قدرت.
یکم اطلاعات از قدیم دارم و به سیستمهای صوتی هم اشنا هستم اما بتدریج با بالا رفتن سن و مشغله بیشتر حوصله برای چک کردن مغازه ها و تست سیستمهای مختلف کم میشه.
برای همین مزاحم شما عزیزان میشم.
برای هزینه کردن بیشتر مشکلی ندارم اما هر یکی دوسال و در نهایت 3 سال من تی وی و سیستم صوتی اون رو عوض میکنم دیگه تجربه شده که خیلی سنگین بر ندارم.
اخرین سیستم هم مال 4 سال پیشه که ویدِو پروژکتور و باند بوس و امپ وینسنت و پرده و.... برام 9 میلیون اب خورد.
اما به خاطر تعویض خونه و شرایط فعلی و راضی نبودن از صدا و تصویر(بغیر از باندهای بوس) همه رو به قیمت 3 میلیون به یکی از دوستان فروختم.
من همیشه سیستمهای این رده خودم رو از یک فروشگاه تو سهروردی تهیه میکردم.
اما سطح همه محصولات اونا بالای 3-4 میلون میشه و یک دوست اونجا داشتم که دیگه اونجا نیست و سعی میکنم اونطرفی پیدام نشه چون میدونم وسوسه میشم و دوباره کلی باید هزینه کنم.
الانم چون تو این منزل موقت هستم و نهایت برای دو سال این سیستم یرام میمونه و بعد که منزل جدید اماده بشه کلا یک سیستم توپ با حساب سیم کشیهای زیر کار و کانال گذاری شده در داخل دیوار و کلا یک کار تاپ مد نظرمه (از سیستم قبلی بخاطر سیم کشی های رو دیوار و سقف و کانال کشی خاطره خوبی ندارم) به همه این دلایل تصمیم گرفتم یک هوم تیوتر ساده بردارم اما با صدای قابل قبول.چون تی وی هم سفارش دادم بیارن و میزم باید بگیرم تا همینجا تی وی و هوم تیوتر بالای 5 میلیون شده و هنوز میز مناسب هم پیدا نکردم و ممکنه اون رو هم سفارش بدم بسازن برای همین یکم دارم سبک تر هوم تیوتر تهیه میکنم.

شرمنده که سرتون رو درد اوردم
اینا رو گفتم که شما دقیق به من بفرمایید چه مدل و مارکی باند و امپ و ساب و پلیر بگیرم که هم هزینه زیاد نشه و هم صدای مناسبی داشته باشه .
من میرم تو مغازه اینا هم قاطی میکنم و هم جو گیر میشم و اخرش میام بیرون میبینم 4-5 برابر اونی که مد نظرم بوده پول دادم و بدتر از اون نصفشم به من انداختن(مثل اون امپی که در بالا قید کردم)
اما اگر مدل و مارکها رو بدونم اصلا نمیرم و میگم برن برام بگیرن.
بازم معذرت میخوام و بابت زحمات از شما دوستان بینهایت سپاسگذارم.:11:

reza424
13-08-2010, 06:13
با سلام به همه دوستان عزیز
من تازه وارد هستم و هیچی در مورد اسپیکر و ----- و غیره نمیدونم . مشکل من از اونجایی شروع شد که توی یک حراجی یک جفت بلند گو برنده شدم . خوب حالا نمدونم چجوری میتونم ازشون استفاده کنم از مشخصاتشم زیاد سر در نمیارم. دیدم توی این تاپیک همه دوستان استاد هستند مشکلم رو اینجا مطرح کردم. اول مدل اسپیکر و عکساش رو میزارم.
Fence Audio Boost-2010
Model: FA Boost 2010
Type: Floor Standing speakers
. Color. Black Oak Black Oak
Checkout Design: Bass Reflex
Tweeter: 1 "horn
Midrange: 5 ¼ "
Bass: 2 x 10 "
Max power: 350 W
RMS effekt: 180W RMS power: 180W
Nominal Impedance: 4-6 ohms
Sensitivity (1W/1M): 92dB
Frequency response (-3 dB): 38-25000 Hz
Frequency response (-6 dB): 33-29000 Hz
Magnetically shielded: No
Size, cm: H103 x B30 x D30
Weight: 24kg/stk

این هم عکسهای این بلند گو ها

من یک تلویزیون lcd فول HD 42 اینچ دارم و نمیدونم که به چه چیزی نیاز دارم تا بتونم از این اسپیکر ها استفاده کنم.
----- بگیرم؟ چه مدلی؟ با چه مشخصاتی؟ سابوفر یا چیز دیگری لازم دارم ؟ لطفا راهنمایی کنید.
اگه اسپیکرها خوب نیستند بفروشمشون. اسپیکرها ساخت نروژ هست و توی تست خوب بودند.
خیلی ممنون از راهنمایی شما عزیزان.[COLOR="Silver"]

Pejman3
13-08-2010, 12:01
با سلام به همه دوستان عزیز
من تازه وارد هستم و هیچی در مورد اسپیکر و ----- و غیره نمیدونم . مشکل من از اونجایی شروع شد که توی یک حراجی یک جفت بلند گو برنده شدم . خوب حالا نمدونم چجوری میتونم ازشون استفاده کنم از مشخصاتشم زیاد سر در نمیارم. دیدم توی این تاپیک همه دوستان استاد هستند مشکلم رو اینجا مطرح کردم. اول مدل اسپیکر و عکساش رو میزارم.
Fence Audio Boost-2010
Model: FA Boost 2010
Type: Floor Standing speakers
. Color. Black Oak Black Oak
Checkout Design: Bass Reflex
Tweeter: 1 "horn
Midrange: 5 ¼ "
Bass: 2 x 10 "
Max power: 350 W
RMS effekt: 180W RMS power: 180W
Nominal Impedance: 4-6 ohms
Sensitivity (1W/1M): 92dB
Frequency response (-3 dB): 38-25000 Hz
Frequency response (-6 dB): 33-29000 Hz
Magnetically shielded: No
Size, cm: H103 x B30 x D30
Weight: 24kg/stk

من یک تلویزیون lcd فول HD 42 اینچ دارم و نمیدونم که به چه چیزی نیاز دارم تا بتونم از این اسپیکر ها استفاده کنم.
----- بگیرم؟ چه مدلی؟ با چه مشخصاتی؟ سابوفر یا چیز دیگری لازم دارم ؟ لطفا راهنمایی کنید.
اگه اسپیکرها خوب نیستند بفروشمشون. اسپیکرها ساخت نروژ هست و توی تست خوب بودند.
خیلی ممنون از راهنمایی شما عزیزان.[COLOR="Silver"]

سلام
شما برای اینکه بتونید از این اسپیکر ها برای سینما خانگی کامل استفاده کنید باید یه آمپلی یا همون A-V Reciever دو تا بلندگو Bookshelf برای صدای پشت و یه بلندگو Center برای دیالوگ ها و صدای کانال وسط و اگه بخواید باس قوی تر و خالص تری داشته یاشید یه ساب ووفر هم می خواید البته من تا الان این مارک رو تو ایران ندیدم و شاید مجبور بشین با اسپیکرهای مارک های دیگه سیستم رو جمع کنید.
البته یه پلیر هم که مسلماً می خواین.
در ضمن می تونید بقیه اسپیکرها و ساب رو هم نگیرین و از اون به عنوان یه سیستم استریو استفاده کنید برای گوش دادن به موسیقی مثل همون چیزی که من دنبالش میگردم.
"یه چیز دیگه اگه بخواین بفروشینش شاید من برش دارم چون الان دقیقاً دنبال یه همچین چیزی هستم. چون پلیر و یه آمپ دو کاناله پایونیر هم دارم و چیز دیگه ای تقریباً نمیخوام"

hadi-dindar
13-08-2010, 12:58
دوستان من میخام برم بانه یه سینما خانگی با یه پلاسمای جی 10 بگیرم
میخام راهنمایی کنید
اصلا اطلاعات کافی در مرد خرید سینما خانگی ندارم
میخام یه مدل خوب رو پیشنهاد بدین که کیفیت خوبی داشته باشه
البته قیمت هم تو رنج 500 به بالا باشه چون در بانه از نمایندگی پایین تر میدن که میرسه به همون 500
من میخام خروجی hdmi داشته باشه
آخه من بیشتر فیلم های اچ دی میبینم
و میخام با کارت دی و یبی که به پی سی وصل کردم به تی وی وصل کنم با کابل اچ دی ام ای و حال کنم از فیلم و کانال اچ دی
در یک کلام چیز خوبی باشه هم در مدل هم در امکانت
با تشکر از همه دوستانی که کمک میکنن

hadi-dindar
13-08-2010, 13:06
سلام دوستان
من میخام برم بانه و از اونجا یه پلاسما جی 10 و یه سینما خانگی خوب بگیرم
من در مورد سینما خانگی اصلا اطلاعات ندارم
و قیمتش هم 500 به بالا باشه که در بانه به خاطر گارنتی دار نبودن میاد به 500 میرسه
من بیشتر فیلم های اچ دی میبینم و یه کارت دی و یبی هم به پی سی بستم که با کابل اچ دی ام ای به تی وی وصل میکنم
حالا میخام در حقم برادری کرده و یه دستگاه خوب و خوشگل برام معرفی کنید که تمام نیاز منو برطرف کنه
و ممنون از همه دوستانی که زحمت میکشن و جوابگر هستن به سوالات دوستان

Pejman3
13-08-2010, 13:12
:43:

از جناب رایان و پژمان عزیز بابت راهنمایی ممنونم.
به قول شما مشکل باند حل شدست.
مشکل بزرگ برای من انتخاب امپ مناسبه.
اگر زحمت این یکی رو هم بکشید فکر میکنم از دست من راحت بشید.
خواهش میکنم یک امپ مناسب رو هم معرفی بفرمایید.
من اهل اتصال انواع و اقسام مختلف به امپ نیستم.
دقیقا همون کارایی یک هوم تیوتر رو میخوام.
یعنی فقط به تی وی وصل بشه و شاید در نهایت هم به ر ی س ی و ر و به ندرت به فلش مموری.
در مورد موسیقی هم زیاد اهل ترانس و ..... موسیقی های خیلی تند و شلوغ نسیتم و حقیقتش یکم از من گذشته.(40 سالمه)

البته نه اینکه به این سبک موسیقی ها گوش ندم . اما بیشتر با موسیقی های کلاسیک و پاپ و یکم قدیمی تر ها و در کل موسیقی های اروم وقت میگذرونم.
برای همین دنبال کیفیتم تا قدرت.
یکم اطلاعات از قدیم دارم و به سیستمهای صوتی هم اشنا هستم اما بتدریج با بالا رفتن سن و مشغله بیشتر حوصله برای چک کردن مغازه ها و تست سیستمهای مختلف کم میشه.
برای همین مزاحم شما عزیزان میشم.
برای هزینه کردن بیشتر مشکلی ندارم اما هر یکی دوسال و در نهایت 3 سال من تی وی و سیستم صوتی اون رو عوض میکنم دیگه تجربه شده که خیلی سنگین بر ندارم.
اخرین سیستم هم مال 4 سال پیشه که ویدِو پروژکتور و باند بوس و امپ وینسنت و پرده و.... برام 9 میلیون اب خورد.
اما به خاطر تعویض خونه و شرایط فعلی و راضی نبودن از صدا و تصویر(بغیر از باندهای بوس) همه رو به قیمت 3 میلیون به یکی از دوستان فروختم.
من همیشه سیستمهای این رده خودم رو از یک فروشگاه تو سهروردی تهیه میکردم.
اما سطح همه محصولات اونا بالای 3-4 میلون میشه و یک دوست اونجا داشتم که دیگه اونجا نیست و سعی میکنم اونطرفی پیدام نشه چون میدونم وسوسه میشم و دوباره کلی باید هزینه کنم.
الانم چون تو این منزل موقت هستم و نهایت برای دو سال این سیستم یرام میمونه و بعد که منزل جدید اماده بشه کلا یک سیستم توپ با حساب سیم کشیهای زیر کار و کانال گذاری شده در داخل دیوار و کلا یک کار تاپ مد نظرمه (از سیستم قبلی بخاطر سیم کشی های رو دیوار و سقف و کانال کشی خاطره خوبی ندارم) به همه این دلایل تصمیم گرفتم یک هوم تیوتر ساده بردارم اما با صدای قابل قبول.چون تی وی هم سفارش دادم بیارن و میزم باید بگیرم تا همینجا تی وی و هوم تیوتر بالای 5 میلیون شده و هنوز میز مناسب هم پیدا نکردم و ممکنه اون رو هم سفارش بدم بسازن برای همین یکم دارم سبک تر هوم تیوتر تهیه میکنم.

شرمنده که سرتون رو درد اوردم
اینا رو گفتم که شما دقیق به من بفرمایید چه مدل و مارکی باند و امپ و ساب و پلیر بگیرم که هم هزینه زیاد نشه و هم صدای مناسبی داشته باشه .
من میرم تو مغازه اینا هم قاطی میکنم و هم جو گیر میشم و اخرش میام بیرون میبینم 4-5 برابر اونی که مد نظرم بوده پول دادم و بدتر از اون نصفشم به من انداختن(مثل اون امپی که در بالا قید کردم)
اما اگر مدل و مارکها رو بدونم اصلا نمیرم و میگم برن برام بگیرن.
بازم معذرت میخوام و بابت زحمات از شما دوستان یس نهایت سپاسگذارم.:11:

خوب با این حسابی که شما فرمودین فکر می کنم 200 تا 300 تومن بیشتر هزینه کردن نباید خیلی براتون سنگین بشه مطمئن باشید تا چند سالی هم کارتون رو راه می اندازه.
فکر کنم اونکیو مدل NR-708 یا Marantz SR-5004 براتون مناسب باشه.
ولی اگه خیلی به کم هزینه کردن اصرار دارید همین پایونیر 819 باقیمت زیر 400 تومن کارتون رو راه می اندازه.

reza424
13-08-2010, 14:08
سلام
شما برای اینکه بتونید از این اسپیکر ها برای سینما خانگی کامل استفاده کنید باید یه آمپلی یا همون A-V Reciever دو تا بلندگو Bookshelf برای صدای پشت و یه بلندگو Center برای دیالوگ ها و صدای کانال وسط و اگه بخواید باس قوی تر و خالص تری داشته یاشید یه ساب ووفر هم می خواید البته من تا الان این مارک رو تو ایران ندیدم و شاید مجبور بشین با اسپیکرهای مارک های دیگه سیستم رو جمع کنید.
البته یه پلیر هم که مسلماً می خواین.
در ضمن می تونید بقیه اسپیکرها و ساب رو هم نگیرین و از اون به عنوان یه سیستم استریو استفاده کنید برای گوش دادن به موسیقی مثل همون چیزی که من دنبالش میگردم.
"یه چیز دیگه اگه بخواین بفروشینش شاید من برش دارم چون الان دقیقاً دنبال یه همچین چیزی هستم. چون پلیر و یه آمپ دو کاناله پایونیر هم دارم و چیز دیگه ای تقریباً نمیخوام"

خیلی متشکرم بابت راهنمایی شما.
خیلی مفید بود. متاسفانه از اینجا نمیشود اسپیکر ها را بفرستم ایران. هزینه زیاد میشه.
پس من به یک ----- نیاز دارم و شاید چند تا اسپیکر دیگه . خوب فکر میکنم که ----- مهمتر باشه . شما چه رسیوری را پیشنهاد میکنید؟ که اگر بعداً بخوام چند تا اسپیکر و ساب اضافه کنم جواب بده ؟ دی وی دی پلیر دارم ولی میشه بجای پلیر -کامپیوتر را به ----- وصل کرد و فیلم دید ( فیلمهای بلوری)
اصلا آمپلی فایر چند قیمتی هست. باید چه مشخصاتی داشته باشه تا با این اسپیکر ها جواب بده؟
از لطف شما بی نهایت سپاسگزارم.

reza424
13-08-2010, 18:04
یک ----- دیدم با مشخصات زیر

اگر من این a/v reciver را بخرم خوبه؟ یعنی کاملا جواب میده با این اسپیکر ها؟
کم نمیاره ؟ بعضی ها میگند اگه آمپی ضعیف باشه صدا خراب میشه یا میسوزه؟
توی مشخصات ----- نوشته که تا 160 وات را جواب میده ولی اسپیکر هایی که من دارم 350 وات هستند ؟ مشکلی پیش نمیاد؟

mr_rayan
13-08-2010, 18:59
یک ----- دیدم با مشخصات زیر

اگر من این a/v reciver را بخرم خوبه؟ یعنی کاملا جواب میده با این اسپیکر ها؟
کم نمیاره ؟ بعضی ها میگند اگه آمپی ضعیف باشه صدا خراب میشه یا میسوزه؟
توی مشخصات ----- نوشته که تا 160 وات را جواب میده ولی اسپیکر هایی که من دارم 350 وات هستند ؟ مشکلی پیش نمیاد؟
منکه موفق به دیدن عکس های شما نمیشم.اگه امکان داره یه لینک بدید که راحت تر بشه هم مشخصات رو دید و هم عکس رو.

mr_rayan
13-08-2010, 19:09
جناب رایان عزیز با توجه به اینکه شما آپدیت تر هستید می خواستم یه کمکی از شما بگیرم راستش من می خواستم یه سیستم صوتی مینی HIFI یا میکرو HIFI برای اتاق خواب بگیرم که بیشتر هم برای موسیقی می خوام در ضمن در نظر دارم حدود 500 تا 600 تومن هم براش هزینه کنم خودم تو اینترنت گشتم چند مدل پیدا کردم که به نظرم جالب تر بود اگه شما این مدل ها رو تست کردین یا پیشنهاد دیگه ای دارین ممنون می شم راهنمایی کنید
1- JVC NX-D7

2- Sony GTR88

3- Sony EX9T

4- Pioneer EV9DVD

و ....
پژمان جان من تا حالا این مدل پایونیر رو توی تهران ندیدم.همینطور سونی مدل EX9T .
راستی فکر نمی کنی این سیستم ها واسه اتاق خواب کمی سنگین هستش؟
بهرحال سبک موسیقی سونی با جی وی سی و پایونیر متفاوته.طرفدار چه سبکی هستی؟بیس خشک؟نرم؟تریبل بالا؟صدای جلو؟عمق دار؟
باید بدونی چی می پسندی که بتونی انتخاب کنی.البته با توجه به اینکه صدات به بلندگوهای Jamo عادت داره بعید می دونم هیچکدوم از اینا راضیت کنه.
تو یکی از پستات گفته بودی که یه آمپ استریو و پلیر جداگونه هم داری.اگه بتونی بودجت رو تقریبا دو برابر کنی می تونی یه جفت بلندگوی توپ تهیه کنی.

سلام دوستان
و قیمتش هم 500 به بالا باشه که در بانه به خاطر گارنتی دار نبودن میاد به 500 میرسه
من بیشتر فیلم های اچ دی میبینم و یه کارت دی و یبی هم به پی سی بستم که با کابل اچ دی ام ای به تی وی وصل میکنم
حالا میخام در حقم برادری کرده و یه دستگاه خوب و خوشگل برام معرفی کنید که تمام نیاز منو برطرف کنه
دوست عزیز اگه امکان داره بفرمایید که توی بانه چه مدلایی پیدا میشه؟من شخصا هیچ اطلاعی ندارم.

Pejman3
13-08-2010, 23:52
پژمان جان من تا حالا این مدل پایونیر رو توی تهران ندیدم.همینطور سونی مدل EX9T .
راستی فکر نمی کنی این سیستم ها واسه اتاق خواب کمی سنگین هستش؟
بهرحال سبک موسیقی سونی با جی وی سی و پایونیر متفاوته.طرفدار چه سبکی هستی؟بیس خشک؟نرم؟تریبل بالا؟صدای جلو؟عمق دار؟
باید بدونی چی می پسندی که بتونی انتخاب کنی.البته با توجه به اینکه صدات به بلندگوهای Jamo عادت داره بعید می دونم هیچکدوم از اینا راضیت کنه.
تو یکی از پستات گفته بودی که یه آمپ استریو و پلیر جداگونه هم داری.اگه بتونی بودجت رو تقریبا دو برابر کنی می تونی یه جفت بلندگوی توپ تهیه کنی.

.

راستش من یه دی وی دی پلیر 728 سونی دارم که علاوه بر HTPC به آمپ وصل کردم و بعضی موقع ها ازش استفاده میکنم یعنی بیشتر مادرم استفاده می کنه. اون آمپ استریو پایونیر هم مال یکی از دوستانه که دیگه ازش استفاده نمی کنه ولی اگه بخوام ازش بر دارم باید یه جورایی از خجالتش در بیام!!!
به هر حال اگه یه ست اسپیکر خوب قیمت مناسب پیدا می کردم بد نبود ولی اون جوری دو تا مشکل پیش می یاد یکی اینکه هزینه خیلی بیشتر می شه یکی هم اینکه چون من تو اتاق خواب تلویزیون ندارم و صفحه نمایش دی وی دی پلیرها و سینما خانگی ها هم خیلی اطلاعات کمی نمایش می ده و کار کردن باهاش مشکله نظرم روی این سیستم ها بود.
در ضمن من الان تقریباً بیشتر وقتم توی محل کارم با یه جفت اسپیکر کامپیوتر Genius (که مال 8 سال پیشه و سابش رو دو دفعه عوض کردم) موزیک گوش میدم!:8:
رایان عزیز حالا برام مهمه که بین سیستم های Micro HIFI و Mini HIFI موجود تو ایران کدومش بهتره راستی من اصلاً نمی دونم تو بازار چی هست.
راستی من همه جور سبکی گوش می دم و برام مهمه که قدرت صدای خوبی داشته باشه بالاخره بتونه یه جمع کوچیک رو هم جواب بده چون نمی تونم سینما خانگیم رو این ور و اون ور ببرم می خوام بعضی موقع ها که لازم شد ازش تو این موارد استفاده کنم.

Pejman3
14-08-2010, 00:30
منکه موفق به دیدن عکس های شما نمیشم.اگه امکان داره یه لینک بدید که راحت تر بشه هم مشخصات رو دید و هم عکس رو.

این دوستمون عکسها رو توی یه سایت آپ کردن که فیلتر شده!!! برای دیدن عکس ها باید از فیلتر شکن استفاده کنید.
عکسها مربوط به آمپ اونکیو 608 هست که آمپ خیلی خوبیه من هم یه مدل پایینترش رو دارم. ولی همین جوری که اشاره کردین این آمپ روی هر کانالش 160 وات خروجی می ده و اسپیکر هاتون چون دو تا ووفر 25 سانتی داره و توی سایت سازنده هم توان مصرفی رو 350 وات اعلام کرده نمی تونه کاملاً جوابگو باشه ولی صدا رو هم خراب نمی کنه فقط نمی تونه از کل توان اسپیکرتون استفاده کنه اگه بشه قدرت دو تا از کانال های آمپ رو با هم موازی کرد مشکلی نخواهید داشت ولی نمی دونم میشه یا نه.
در غیر این صورت بهتره یه آمپ جدا تهیه کنید نه از این AV Reciever ها مثل آمپ های Cervin Vega که قدرت خروجی خیلی بالاتری دارند.

peymanucf
14-08-2010, 09:22
سلام دوستان
بلاخره من یه سیستم rs30 بدون پلیر خریدم با کلی چکوچونه 555 تومن. از دوستان عزیز سپاس گزارم و به دوستانیکه دنبال سینما خانگی می گردن توصیه می کنم حداقل یه بار صداشو تست کنن، من حدود 1 ماه تحقیق کردم تا به این نتیجه رسیدم .سعی می کنم در اولین فرصت یه ریویو در موردش بزارم.
از دوستان زحمتکش فروم هم تشکر می کنم که من رو راهنمایی کردن

---------- Post added at 10:22 AM ---------- Previous post was at 10:20 AM ----------

از اونجایی که شانس خریدن آر اس خیلی زیاده خواستم یه سوال درموردش بپرسم که این سیستم کلا چه چیزهای مهمی نداره که باید داشته باشه؟ مخصوصا از نظر خروجی ها و ورودی ها ؟؟(البته می خوام پلیر 70 رو بردارم)
نمایندگی تو تهران فقط جمهوری هست؟ حوصله ترافیک اونجا رو اصلا ندارم ، طرف ونک یا همون طرفا نداره؟
راستی قیمت فعلیش چنده؟با پلیر 70 چقدر میشه؟ اگه قیمت دقیق رو داشته باشم بهتر می تونم حساب کتاب کنم.
لازم شد پست رو ویرایش کنم... من این مدل میز رو می خوام بخرم می خواستم بدونم با این ابعاد آمپ و مرکزی و پلیر اون وسط جا میشه؟!

ممنونم

دوست عزیز نگران نباش
با این ابعاد میزتون آمپ و سنتر و پلیر راحت جا میشن.اگه به سایت پایونیر سر بزنی ابعاد رو میتونی پیدا کنی .

afshin0914
14-08-2010, 09:41
سلام دوستان من یه ال سی دی32w550سونی برای اطاقم گرفتم حالا موندم چه سینمای خانگ یبگیرم در حدود قیمت350تومن سیستم صوتی خوبه یا سینماخانگی

pakbakhteh
14-08-2010, 10:04
چه معيارهايي براي يك سينماي خانگي خوب مي تونيد اسم ببريد ؟

hadi-dindar
14-08-2010, 12:09
سلام دوستان
اول باید از همه دوستانی که پاسخ گویی عالی به دوستان دارن تشکر کنم
من میخام یه پانیور 787 بگیرم و هیچ اطلاعاتی ازش ندارم فقط میدونم که مدل خوبی هست و برای خونه ما مناسبه
فقط یه منبع در مورد اطلاعات دستگاه و عکس های این مدل میخاستم
من فقط یه تی وی پلاسمای جی 10 فقط برای دیدن فیلم های اچ دی هم گرفتم
1-حالا من میتونم فیلم های اچ دی رو از لب تاب یا پی سی پخش کنم و تو تی وی ببینم با همون کیفیت اچ دی رو صدای عالی از طریق این سینمای خانگی
2-قیمت این اچ دی پلیر ها تو بازار چنده الان؟
3-منبع اطلاعات در مورد این سینما و عکس های این دستگاه
4-کلا این آمپلی فایر کارش چیه فقط برای صدا به کار میره؟
با تشکر

ehsan-inventor
14-08-2010, 14:56
سلام دوستان

سلام دوست عزیز.
من به تازگی مریوان بودم.تصمیم داشتم سینما خانگی رو از اونجا بگیرم که خود فروشنده ها می گفتن اشتباهه.می گفتن که تقریبا قیمت یکی هستش ولی شما باید این حجم بزرگ رو تا مقصد ببری که این کلی براتون گرون تموم میشه در صورتی که اگر از اونجا بخری بهتره و گارانتی هم هست.
من 10-12 تا مغازه رو که TVمی فروختن رو گشتم سینمایی در کار نبود و هیچ کس سینما نمی فروشه اونجا(من ندیدم)

M E H R A N
14-08-2010, 19:22
کسی در در مورد LG HB965TZ خبری داره؟ کلا کیفیت LG در سینماهای خانگی چطوره؟

این مدل توان خروجیش 1100 وات هست و سینمای خانگی پرقدرتیه. به نظرتون چطوره؟ :20:

mr_rayan
14-08-2010, 23:37
سلام دوستان من یه ال سی دی32w550سونی برای اطاقم گرفتم حالا موندم چه سینمای خانگ یبگیرم در حدود قیمت350تومن سیستم صوتی خوبه یا سینماخانگی
تو این قیمت به نظر من سیستم صوتی بهتره.البته اگه با دیزاین مشکلی نداره.سیستم های صوتی تو این رنج از سینماهای موجود قدرت بهتری دارند.

چه معيارهايي براي يك سينماي خانگي خوب مي تونيد اسم ببريد ؟

تصویر و upscal مناسب .
قدرت خروجی مناسب.
تفکیک مناسب.
بیس مناسب.
دیزاین مناسب(البته خیلی مهم نیست)
پلیر قوی.
و از همه مهمتر قیمت مناسب.

mr_rayan
14-08-2010, 23:45
سلام دوستان
اول باید از همه دوستانی که پاسخ گویی عالی به دوستان دارن تشکر کنم
من میخام یه پانیور 787 بگیرم و هیچ اطلاعاتی ازش ندارم فقط میدونم که مدل خوبی هست و برای خونه ما مناسبه
فقط یه منبع در مورد اطلاعات دستگاه و عکس های این مدل میخاستم
من فقط یه تی وی پلاسمای جی 10 فقط برای دیدن فیلم های اچ دی هم گرفتم
1-حالا من میتونم فیلم های اچ دی رو از لب تاب یا پی سی پخش کنم و تو تی وی ببینم با همون کیفیت اچ دی رو صدای عالی از طریق این سینمای خانگی
2-قیمت این اچ دی پلیر ها تو بازار چنده الان؟
3-منبع اطلاعات در مورد این سینما و عکس های این دستگاه
4-کلا این آمپلی فایر کارش چیه فقط برای صدا به کار میره؟
با تشکر
1-بله می تونید تصاویر را از طریق کابل HDMI به TV منتقل کنید و صدارو هم از طریق کابل اپتیکال به سینما انقال بدید.
2- فکر کنم از 120 یا 130 شروع میشه به بالا.
3-

4-آمپلی فایر هم برای صدا و هم تصویر بکار میره.

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:42 PM ----------

کسی در در مورد LG HB965TZ خبری داره؟ کلا کیفیت LG در سینماهای خانگی چطوره؟

این مدل توان خروجیش 1100 وات هست و سینمای خانگی پرقدرتیه. به نظرتون چطوره؟ :20:

من در مورد صدای این مدلی اطلاعی ندارم ولی معمولا سینماهای شرکت ال جی صدای معمولی ای دارند.کلا شرکت های کره ای در مورد صدا چیزی برای گفتن ندارند و بیشتر به دنبال دیزاین محصولاتشون هستند و به نظر من برای کسانی مناسب هستش که دنبال یه صدای معمولی و دیزاین خوب جهت ست کردن سینما و پنلشون می گردند.

mr_rayan
15-08-2010, 00:00
راستش من یه دی وی دی پلیر 728 سونی دارم که علاوه بر HTPC به آمپ وصل کردم و بعضی موقع ها ازش استفاده میکنم یعنی بیشتر مادرم استفاده می کنه. اون آمپ استریو پایونیر هم مال یکی از دوستانه که دیگه ازش استفاده نمی کنه ولی اگه بخوام ازش بر دارم باید یه جورایی از خجالتش در بیام!!!
به هر حال اگه یه ست اسپیکر خوب قیمت مناسب پیدا می کردم بد نبود ولی اون جوری دو تا مشکل پیش می یاد یکی اینکه هزینه خیلی بیشتر می شه یکی هم اینکه چون من تو اتاق خواب تلویزیون ندارم و صفحه نمایش دی وی دی پلیرها و سینما خانگی ها هم خیلی اطلاعات کمی نمایش می ده و کار کردن باهاش مشکله نظرم روی این سیستم ها بود.
در ضمن من الان تقریباً بیشتر وقتم توی محل کارم با یه جفت اسپیکر کامپیوتر Genius (که مال 8 سال پیشه و سابش رو دو دفعه عوض کردم) موزیک گوش میدم!:8:
رایان عزیز حالا برام مهمه که بین سیستم های Micro HIFI و Mini HIFI موجود تو ایران کدومش بهتره راستی من اصلاً نمی دونم تو بازار چی هست.
راستی من همه جور سبکی گوش می دم و برام مهمه که قدرت صدای خوبی داشته باشه بالاخره بتونه یه جمع کوچیک رو هم جواب بده چون نمی تونم سینما خانگیم رو این ور و اون ور ببرم می خوام بعضی موقع ها که لازم شد ازش تو این موارد استفاده کنم.
پژمان پس با این حساب همون می نی های فای مناسب تر هستش.
من خودم شخصا صدای سیستم ها خونگی سونی رو دوست دارم و به نظرم با توجه به پولی که میدی واقعا جواب می گیری.
در حال حاضر به نظر من مدل MHC-GN1300D بهترین گزینه هستش و تو این قیمت صدای فوق العاده ای داره.باز شما خودت استادی،ببین شاید مورد بهتری هم وجود داشت.

Pejman3
15-08-2010, 01:08
DAV-JZ8888K

سونی یه مدل سینمای خانگی جدید معرفی کرده که با توجه به اینکه دو تا ساب 20 سانتی داره و تیوتر های 50 میلی و ووفرهای دوگانه در هر کدوم از اسپیکرها داره باید صدای خوب و پرقدرتی داشته باشه.
یه چیز جالب دیگه هم طراحی منحصر بفرد و متمایزشه که نحوه چیدمان اسپیکرهاش به نظرم عجیب و جالبه!
به هر حال باید منتظر بود که به بازار بیاد و بشه ازش تست گرفت تا بشه نظر قطعی در موردش داد.

ALFA323
15-08-2010, 02:06
سلام من سینمای سونی این مدل را خریدم اما کیفیت صدای باندهای بیسیم خیلی ضعیف وبعضی وقتها اصلا صداش در نمی اد

ALFA323
15-08-2010, 02:16
سلام
راهنمایی جهت نصب سیستم اخه سیستم من خیلی ضعیف کار میکنه وقسمت ساب وباندهای بیسیمش قطع است

سینمای خانگی DAV-F500
سونی
حدود قیمت :920,000 تومان

Features
OUTPUT
Power Output - Total (RMS at 10% THD) : 850W
Power Output - Front (RMS) : 141W x 2
Power Output - Center (RMS) : 141W
Power Output - Surround (RMS) : 143W x 2
Power Output - Subwoofer (RMS) : 141W

AMPLIFIER
S-Master Yes
Audio Line IN/OUT (Analogue) : 1 / –
Audio Line IN/OUT (Optical) : 2 / –
Audio Line IN/OUT (Coaxial) : 1 / –
Video Signal IN/OUT (Composite) : – / 1
Video Signal IN/OUT (Component) : – / 1
Video Signal OUT (HDMI) : Yes (1080p)
USB : 1
D.C.A.C (Auto Calibration) : Yes
Night Mode (Normal/Plus) : Plus
Portable Audio Enhancer : Plus
Dolby Pro Logic/Dolby Pro Logic II : – / Yes
Dolby Digital : Yes
DTS : Yes
A/V Sync (Lip Sync) : Yes
Timer (REC/PLAY/SLEEP) : Yes (– / – / Yes)
S-AIR Wireless : Yes
S-AIR Standby : Yes
BRAVIA Sync : Yes
Digital Cinema Sound (Virtual Multi Dimension) : Yes

USB MEMORY
Decoding Format for Sound (Playback) : MP3, WMA, AAC, JPEG
Enccoding Format for Sound (Record) : MP3
MP3 File Name/ID3Tag Ver. 1.1/ID3Tag Ver. 2.0) : Yes / Yes / Yes
Play Mode (Normal) : Yes (1 DEVICE)
Play Mode (Shuffle) : Yes (1 FOLDER)
Play Mode (Repeat) : Yes
Play Mode (Resume) : Yes
Recording Source (CD) : Yes
Recording Source - DATA DISC (MP3) : Yes
Recording Mode - Nomal (CD) : Yes (by disc / by track)
Recording Mode - Normal (DATA DISC - MP3) : Yes (by folder / by track)
Recording Mode - Program : Yes (CD only)
Recording Speed - CD : 2.5X
Recording Speed - DATA DISC (MP3) : 20X Max
Edit - ERASE (ALL / 1 FOLDER / 1 TRACK) : – / Yes / Yes

TUNER
Band : FM
External FM/AM Antenna : Yes (FM: 75 ohm)
Station Preset : FM20

DVD/SACD/VCD/CD PLAYER
Type : 1 Disc Slot In
DVD/DVD Audio/SACD/CD/Video CD : Yes / – / – / Yes / Yes
DVD/CD/SACD TEXT : Yes / Yes / –
CD-R/CD-RW Playback : Yes / Yes
DVD-R/+R/+R DL/+RW/-RW/-RW(VR) Playback (Some discs may not be played back) Yes / Yes / Yes / Yes / Yes / Yes
DivX Playback : Yes
JPEG Playback : Yes
MP3 Playback : Yes
MP3/ID3Tag Ver.1.1/iD3Tag Ver.2.0 : Yes / Yes / Yes
Multi Disc Resume (DVD,VCD) : 40 Discs
Progressive Scan (NTSC/PAL) : Yes / Yes
Precision Cinema Progressive : Yes
D/A Converter (Video) : 108MHz/12bit

SPEAKERS
Front Speaker System : 2 Way 3 Driver Bass Reflex
Front Speaker Woofer Unit : 6.5cm
Front Speaker Tweeter Unit : 5cm
Front Speaker Length of Supplied Cable : 4.5m x 2
Centre Speaker Type (Grill) : Slim
Centre Speaker System : 1 way (Full Range)
Centre Speaker Woofer Unit : 6cm x 3
Centre Speaker Length of Supplied Cable : 3m x 1
Surround Speaker System : 2 Way 3 Driver Bass Reflex
Surround Speaker Woofer Unit : 6.5cm x 2
Surround Speaker Tweeter Unit : 5cm
Surround Speaker Length of Supplied Cable : 5m x 2
Subwoofer - Active/Passive : Active
Subwoofer Speaker Unit : 16cm
Subwoofer Length of Supplied Cable : 2.7m x 1

WEIGHT & DIMENSIONS
Main Unit Size (W x H x D) : Approx. 434 x 214 x 124 mm (w/stand), Approx. 434 x 185 x 78 mm (w/o stand)
Main Unit Weight : Approx. 3.7kg (w/stand), Approx. 3.6kg (w/o stand)
Front Speaker Size (W x H x D) : Approx. 95 x 635 x 80 mm
Front Speaker Weight : Approx. 1.8kg
Front Speaker (with stands) Size (W x H x D) : Approx. 305 x 1205 x 305 mm
Front Speaker (with stands) Weight : Approx. 5.3kg
Centre Speaker Size (W x H x D) : Approx. 381 x 48 x 62 mm
Centre Speaker Weight : Approx. 0.5kg
Surround Speaker Size (W x H x D) : Approx. 95 x 635 x 80 mm
Surround Speaker Weight : Approx. 1.8kg
Surround Speaker (with stands) Size (W x H x D) : Approx. 305 x 1205 x 305 mm
Surround Speaker (with stands) Weight : Approx. 5.3kg
Subwoofer Size (W x H x D) : Approx. 205 x 460 x 475 mm
Subwoofer Weight : Approx. 13kg
Surround Amplifier (W x H x D) : Approx. 85x100x345 mm
Surround Amplifier Weight : Approx. 1.7kg

ehsan-inventor
15-08-2010, 06:15

ممنونم

ابعاد سینما خانگی و وزن بدین صورته: (RS30)
Receiver
Dimensions (W x H x D) 480 x 158 x 347.7 mm
Weight 8.8 kg

Component Speaker - S-RS3TB
Dimensions (W x H x D) - 215 x 980 x 265 mm (S-RS3) (front) - 350 x 130 x 164 mm (centre) - 180 x 130 x 164 mm (rear)
Weight - 10.2 kg (S-RS3) (front) - 2.6 kg (centre) - 1.3 kg (rear

Active Subwoofer - S-RS3SW
Dimensions (W x H x D) 360 x 437 x 455 mm
Weight 15.2 kg
دوستانی که این مدل رو دارن،یه سوال؟ این ابعاد با در نظر گرفتن پایه هاشه یا بدون پایه؟ اگر با پایه هستش توی میز دقیقا جا میشه اما اگر با پایه باشه بعید می دونم دیگه...اگر تایید کنید ممنون میشم چون باید زودتر تصمیم بگیرمو فرصتی نمونده...
ممنونم
امیدوارم برای دوستانی که بخوان برای این سری میز بخرن مفید باشه...

منبع:

afshin0914
15-08-2010, 10:00

luca
15-08-2010, 10:48
سلام به دوستان عزیز من می خوهم یه سینمای خانگی عالی بخرم نظرم هم به روی
LH-888HTS LGاست امکاناتش به صورت زیر است .LCD هم 42LH500است.نظر دوستان چه است؟ اگر انتخاب بهتری هم دارید لطفا بگویید.

قدرت خروجی صدا( 1000W( RMS شامل 225W ووفر و 155W*5
آمپلی فایر دیجیتال XTP PRO
همزمانی صدا و تصویر
دارای کابل 1080 رایگان HDMI جهت پخش تصاویر با کیفیت FULL HD
پخش کلیه فرمتها: DVD±R/±RW /SVCD/VCD/DIVX/MP3/WMA/JPEG
ورودی و خروجی HDMI
ورودی سیستم های صوتی قابل حمل
تبدیل صدای1/5 کانال به 1/10کانال مجازی
صدای تیون شده توسط آقای مارک لوینسون
DVD Audio Decoder
اسکن پیشرفته تصویر (Progressive Scan)
دارای قابلیت SIMPLINK HDMI - CEC
سوپر USB ( ورودی USBPLUS + قابلیت RIPPING)
اتصال ipod از طریق پایه
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
صدا
افکت صدا - DTS
گالری صدا - VSM+

تصویر
قابلیت پخش CD / CD-R / CD-RW
قابلیت پخش DVD-R / DVD-RW - Video Mode
قابلیت پخش WMA / JPEG / Progressive JPEG
قابلیت پخش MP3
قابلیت پخش DVD+R / DVD+RW
قابلیت پخش DivX

تسهیلات
HDMISimplink
ضبط مستقیم از طریق USB
USB Plus

اتصالات
PortableIn Jack - 3.5φ
HDMI Out
iPod Connection
HDMI In
USB Jack

با تشکر از اطلاعات کافی که دادید من این سینمای خانگی رو دارم خیلی هم ازش راضیم فقط یه مشکلی که داره اینه که بعد از یه مدتی بورد اصلی که چند لایه هم هست مشکل پیدا میکنه و دستگاه بطور اتومات خاموش یا روشن میشه البته خدمات پس از فروش اگه گارانتی داشته باشید بلافاصله به صورت رایگان تعویض میکنه ولی اگه گارانتی نداشته باشید به گفته تکنسین ال جی حدود 150/000 تومان هزینه داره، البته من خودم فکر میکنم این مشکل از اول تویه طراحی این بورد بوده و این شرکت بجای تصحیح این مشکل و جمع آوری محصول منتظر میمونه تا این اتفاق بیفته و بعد خریدار بیچاره ( البته اگه دوره گارانتی تموم شده باشه ) باید هزینه رو متقبل بشه ولی در کل این سیستم برای خودش یه هیولاست .

Pejman3
15-08-2010, 18:48
سلام من سینمای سونی این مدل را خریدم اما کیفیت صدای باندهای بیسیم خیلی ضعیف وبعضی وقتها اصلا صداش در نمی اد

شما همین مدل JZ888 رو دارین؟

M E H R A N
15-08-2010, 20:52
1

من در مورد صدای این مدلی اطلاعی ندارم ولی معمولا سینماهای شرکت ال جی صدای معمولی ای دارند.کلا شرکت های کره ای در مورد صدا چیزی برای گفتن ندارند و بیشتر به دنبال دیزاین محصولاتشون هستند و به نظر من برای کسانی مناسب هستش که دنبال یه صدای معمولی و دیزاین خوب جهت ست کردن سینما و پنلشون می گردند.

ممنون عزیز بابت راهنماییت.
راستش توی این رنج قیمت نه سونی, سامسونگ, و نه پاناسونیک با امکاناتی که میخواستم پیدا نکردم.

امکاناتی که من میخوام و خیلی برام مهمن اینها هستند. یک نگاه بهشون بنداز شاید شما توی این قیمت یه چیزی پیدا کردی.

2 تا ورودی optic داشته باشه.
2 تا ورودی HDMI داشته باشه.
Wireless داشته باشه.
ساب ووفرش کمتر از 200 وات نباشه. :31:

فایل های DivX و MKV رو حتی در نسخه های 1080p پخش کنه چون بعضی ها فقط در رزولوشن های پایین قادر به پخش هشتند.

قدرت خروجیش کمتر از 1000w نباشه.

DVD player و BD Player نداشته باشه هم مهم نیست. چون PS3 دارم و بهتر ازش هم وجود نداره. :46:

این امکانات بالا رو LG HB965TZ داره و وات خروجیش هم 1100 هست. تنها موردی که پیدا کردم تا تمام امکانات بالا رو داشته باشه Pioneer BCS-707 هست. لینک زیر...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقیمت مد نظرم هم 600 تا 700 یورو هست. :20:

نظرت در مورد Pioneer BCS-707 چیه ؟

mr_rayan
15-08-2010, 23:39
با تشکر از اطلاعات کافی که دادید من این سینمای خانگی رو دارم خیلی هم ازش راضیم فقط یه مشکلی که داره اینه که بعد از یه مدتی بورد اصلی که چند لایه هم هست مشکل پیدا میکنه و دستگاه بطور اتومات خاموش یا روشن میشه البته خدمات پس از فروش اگه گارانتی داشته باشید بلافاصله به صورت رایگان تعویض میکنه ولی اگه گارانتی نداشته باشید به گفته تکنسین ال جی حدود 150/000 تومان هزینه داره، البته من خودم فکر میکنم این مشکل از اول تویه طراحی این بورد بوده و این شرکت بجای تصحیح این مشکل و جمع آوری محصول منتظر میمونه تا این اتفاق بیفته و بعد خریدار بیچاره ( البته اگه دوره گارانتی تموم شده باشه ) باید هزینه رو متقبل بشه ولی در کل این سیستم برای خودش یه هیولاست .

این مشکل برای پلیرهایی که بصورت مکشی کار می کنند و دیسک رو به حالت ایستاده play معمولا وجود داره.اگر دوستان خاطرشون هم باشه سامسونگ هم دو مدل سینمای خانگی تو این سبک داشت که به علت همین مشکل از توی بازار جمعشون کرد ولی نمی دونم چرا شرکت ال جی همچین کاری نکرد و ترجیح داد جیبش رو بیشتر پر کنه.

mr_rayan
15-08-2010, 23:47
ممنون عزیز بابت راهنماییت.
راستش توی این رنج قیمت نه سونی, سامسونگ, و نه پاناسونیک با امکاناتی که میخواستم پیدا نکردم.

امکاناتی که من میخوام و خیلی برام مهمن اینها هستند. یک نگاه بهشون بنداز شاید شما توی این قیمت یه چیزی پیدا کردی.

2 تا ورودی optic داشته باشه.
2 تا ورودی HDMI داشته باشه.
Wireless داشته باشه.
ساب ووفرش کمتر از 200 وات نباشه. :31:

فایل های DivX و MKV رو حتی در نسخه های 1080p پخش کنه چون بعضی ها فقط در رزولوشن های پایین قادر به پخش هشتند.

قدرت خروجیش کمتر از 1000w نباشه.

DVD player و BD Player نداشته باشه هم مهم نیست. چون PS3 دارم و بهتر ازش هم وجود نداره. :46:

این امکانات بالا رو LG HB965TZ داره و وات خروجیش هم 1100 هست. تنها موردی که پیدا کردم تا تمام امکانات بالا رو داشته باشه Pioneer BCS-707 هست. لینک زیر...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقیمت مد نظرم هم 600 تا 700 یورو هست. :20:

نظرت در مورد Pioneer BCS-707 چیه ؟
این مدلی که شما انتخاب کردی هنوز توی ایران نیومده و یک سینما بلوری هستش مشخص هم نیست که وارد بشه یا نه.ورودی HDMI هم نداره.
ساب ووفرش هم به اسم 210 وات هستش.من بعید می دونم با اون جثه بسیار کوچیک و باریکش بتونی صدایی با اون قدرت در بیاره.فکر کنم تو ولوم های بالا صداش قابلمه ای میشه.
شما که به پلیر نیازی نداری چرا می خوای کلی هزینه برای سینما بلوری بکنی که نصف قیمتش فقط بخاطر پلیرش هست؟
خوشبختانه همه امکانات رو هم با هم می خواید.به نظرم اگه قید وایرلس بودن رو بزنید می تونید سراغ سری های rs پایونیر برید که از نظر ورودی و خروجی و ساب ووفر و قدرت خروجی و ... چیزی کم نداره.

reza424
16-08-2010, 17:52
این دوستمون عکسها رو توی یه سایت آپ کردن که فیلتر شده!!! برای دیدن عکس ها باید از فیلتر شکن استفاده کنید.
عکسها مربوط به آمپ اونکیو 608 هست که آمپ خیلی خوبیه من هم یه مدل پایینترش رو دارم. ولی همین جوری که اشاره کردین این آمپ روی هر کانالش 160 وات خروجی می ده و اسپیکر هاتون چون دو تا ووفر 25 سانتی داره و توی سایت سازنده هم توان مصرفی رو 350 وات اعلام کرده نمی تونه کاملاً جوابگو باشه ولی صدا رو هم خراب نمی کنه فقط نمی تونه از کل توان اسپیکرتون استفاده کنه اگه بشه قدرت دو تا از کانال های آمپ رو با هم موازی کرد مشکلی نخواهید داشت ولی نمی دونم میشه یا نه.
در غیر این صورت بهتره یه آمپ جدا تهیه کنید نه از این AV Reciever ها مثل آمپ های Cervin Vega که قدرت خروجی خیلی بالاتری دارند.

یک دنیا تشکر از شما دوست عزیز بابت راهنمایی مفیدتان.
اگر امکان دارد یک آمپ مناسب هم پیشنهاد بدهید .
من نمیدونم که قدرت این اسپیکرهای واقعاً 350 وات هست یا نه ؟
برای اینکه بتونم کامپیوتر ، بلوری پلیر و تلویزیون را با این اسپیکر ها وصل کنم باید ----- داشته باشم یا نه؟
اگه بخوام عکس بزارم باید توی چه سایتی لود کنم تا فیلتر نباشه و همه بتونند ببینند؟
باز هم متشکرم.

reza424
16-08-2010, 18:03

فکر میکنم که توی یک سایت عکسها رو آپلود کردم که فیلتر هست .
لینک سایت را میزارم .

لینک سایت سازنده اسپیکرها

و این هم لینک سایتی که مشخصات و عکسهای ----- داخلش هست.

با تشکر از راهنمایی همه دوستان.

golbehi
16-08-2010, 21:05
سلام دوستان
بی زحمت یه راهنمایی میخوام در مورد خرید سینمای خانگی
البته بدون دی وی دی پلیر هست (در واقع اسپیکره)
اگر کسی داره ،راضی یا ناراضی خواهشا راهنمایی کنید مرسی.

راستی اگه کسی قیمت هم داره بگه.....

Pejman3
16-08-2010, 22:32
فکر میکنم که توی یک سایت عکسها رو آپلود کردم که فیلتر هست .
لینک سایت را میزارم .

لینک سایت سازنده اسپیکرها

و این هم لینک سایتی که مشخصات و عکسهای ----- داخلش هست.

با تشکر از راهنمایی همه دوستان.

همون طور که گفتم این آمپلی نمی تونه کاملاً توان اسپیکرهاتون رو فراهم کنه و بهتره از آمپلی های تک استفاده کنید.
(منظور از آمپلی های تک آمپلی هایی هست که فقط صدا رو تقویت میکنند و قابلیت دیگه ای ندارند)

مثل :
Marantz SM11S1 Power Amplifier

که میتونه تا 400 وات روی هر کانال خروجی بده البته تو ایران فکر نکنم باشه ولی شما می تونید پیدا کنید.
البته یه مقدار به نظرم گرونه!

mr_rayan
16-08-2010, 23:27
برای آپلود عکس ها می تونید از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید استفاده کنید.

mr_rayan
16-08-2010, 23:33
سلام دوستان
بی زحمت یه راهنمایی میخوام در مورد خرید سینمای خانگی
البته بدون دی وی دی پلیر هست (در واقع اسپیکره)
اگر کسی داره ،راضی یا ناراضی خواهشا راهنمایی کنید مرسی.

راستی اگه کسی قیمت هم داره بگه.....
من صدای این مدل اسپیکر رو نشنیدم ولی قبلا صدای یکی دو مدل اسپیکر از همین برند رو شنیدم و باید بگم به نظرم اصلا صدای جالبی نداره.
البته به بودجه هم بستگی داره،اگر این ست قیمتش جوری باشه که به صداش بخوره اونوقت ارزش خرید داره.

kasra2002
17-08-2010, 08:30
سلام دوستان
پست ها خیلی زیاده ممکنه تکراری باشه
من با سینمای خانگی و همینطور hifiاین مشکل رو دارم برخی از فیلم های دی وی دی صدای صحبت ها بسیار کم و صدای ایفکت ها خیلی زیاده و ایجوری اذیت می کنه
همرو هم تنظیم میکنم صدای سنتر و بک و فرانت ولی باز هم خیلی جوابگو نیست
میدونید مشکل چکار میشه کرد ؟
ممنون

amir3408
17-08-2010, 11:31
من صدای این مدل اسپیکر رو نشنیدم ولی قبلا صدای یکی دو مدل اسپیکر از همین برند رو شنیدم و باید بگم به نظرم اصلا صدای جالبی نداره.
البته به بودجه هم بستگی داره،اگر این ست قیمتش جوری باشه که به صداش بخوره اونوقت ارزش خرید داره.

چند تا برند هستند که همشون چینی و جنس بنجل تولید میکنن. اجناسشون فقط بزرگی داره و صداش در واقع بیشتر شبیه نویز هست تا موسیقی.

چند تا از دوستانم گول هیکل اینا رو خوردند و خریدند..من اصلا نپسندیدم.

SPQ1
17-08-2010, 12:27
سلام دوستان
يه سوال دارم اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم.من يه DVD Player مدل پايونيير 600 دارم و و ميخوام يه سينماي خانگي باهاش راه بندازم و ميخوام كه قيمت تموم شدش بيشتر از يه سينماي خونگي آماده نشه.حالا از كجا بايد شروع كنم؟شرمنده ولي هيچ اطلاعاتي هم از آمپلي و باند و اسپيكر و .. ندارم.قيمتشون و جايي هم اگه سراغ داريد بگيد (تهران) عالي ميشه!
يه سوال ديگه خواهشاً اگه بي ربط بود نخنديد! ميشه از اسپيكرهاي كامپيوتر مثلاً اين مدل استفاده كرد؟

hkm_fox
17-08-2010, 12:36
سلام
من پلاسمای پاناسونیک42s10 دارم که تازه خریداری کردم.میخواستم نظرتون راجع بهش چیه و میخوام یه سینمای خانگی بخرم.یه چیز که full hd suport باشه و تمام فایلها رو ساپورت کنه
تا 450 میتونم هزینه کنم
ممنون اگه راهنمایی کنید

golbehi
17-08-2010, 12:43
سلام دوستان
يه سوال دارم اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم.من يه DVD Player مدل پايونيير 600 دارم و و ميخوام يه سينماي خانگي باهاش راه بندازم و ميخوام كه قيمت تموم شدش بيشتر از يه سينماي خونگي آماده نشه.حالا از كجا بايد شروع كنم؟شرمنده ولي هيچ اطلاعاتي هم از آمپلي و باند و اسپيكر و .. ندارم.قيمتشون و جايي هم اگه سراغ داريد بگيد (تهران) عالي ميشه!
يه سوال ديگه خواهشاً اگه بي ربط بود نخنديد! ميشه از اسپيكرهاي كامپيوتر مثلاً اين مدل استفاده كرد؟

بله میشه.اینا دقیقا سینمای خانگی هستن
ساب ووفر اسپیکرم دقیقا مثل همین ساب ووفره.اصلا از میکرولب راضی نیستم.به نظرم از تو خط میکرولب بیا بیرون.
بیشتر صدای لاپ لاپ میده تا بیس.
این مدل اسپیکر کامپیوترمه:

hkm_fox
17-08-2010, 12:48
HTZ787
HTZFS30
HTZ280
HTZ282
HTZ585

چه تفاوتی نسبت به هم دارن و رو کدوش میشه حساب کرد

mr_rayan
17-08-2010, 22:50
سلام دوستان
پست ها خیلی زیاده ممکنه تکراری باشه
من با سینمای خانگی و همینطور hifiاین مشکل رو دارم برخی از فیلم های دی وی دی صدای صحبت ها بسیار کم و صدای ایفکت ها خیلی زیاده و ایجوری اذیت می کنه
همرو هم تنظیم میکنم صدای سنتر و بک و فرانت ولی باز هم خیلی جوابگو نیست
میدونید مشکل چکار میشه کرد ؟
ممنون
به نظر من می تونه چند دلیل داشته باشه.
یا اینکه سورس مورد استفادتون به همین شکل هست و مشکل از سیستم شما نیست.
یا تنظیمات سیستم شما محدود هستش و نمی تونه چنین فیلم هایی رو به صورت دلخواه شما پخش کنه.
یا سیستم شما تنظیم نیست،البته با توجه به اینکه لول های سیستمتون رو به صورت درست به گفته خودتون تنظیم کردید باید تنظیمات مربوط به محل قرار گیری خودتون نسبت به بلندگوها و یا محل قرار گیری بلندگوها نسبت به هم رو درست کنید و پارامترهارو با توجه به محل دقیق خودتون تنظیم کنید.
دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه.

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

سلام
من پلاسمای پاناسونیک42s10 دارم که تازه خریداری کردم.میخواستم نظرتون راجع بهش چیه و میخوام یه سینمای خانگی بخرم.یه چیز که full hd suport باشه و تمام فایلها رو ساپورت کنه
تا 450 میتونم هزینه کنم
ممنون اگه راهنمایی کنید
با توجه به خواستتون باید سینما بلوری خریداری کنید که تو این قیمت چیزی گیرتون نمیاد.حداقل باید 300 تومنی بودجتون رو افزایش بدین.

mr_rayan
17-08-2010, 22:58
HTZ787
HTZFS30
HTZ280
HTZ282
HTZ585

چه تفاوتی نسبت به هم دارن و رو کدوش میشه حساب کرد
مدل HTZ 787 و HTZ 585 یکی هستند و فکر کنم 585 سفارش مربوط به اروپا هستش.
مدل HTZ 280 و HTZ 282 هم از نظر مشخصات و .. یکی هستند فقط مدل 280 اسپیکرهای عقب یا سراندش بدون پایه هستش.
مدل HTZFS30 هم تا حالا ندیدم.اگه لینکی ازش داری بدی ممنون میشم.
تفاوت مدل 787 و 282 هم که بارها و بارها در موردشون بحث شده.

Pejman3
17-08-2010, 22:58
سلام دوستان

بله شما می تونید از این اسپیکر ها هم استفاده کنید با توجه به قیمت گزینه مناسبی میتونه باشه میکرولب هم به نسبت اسپیکر خوبیه این دوستمون هم که از میکرولب دل خوشی نداشت باید در نظر بگیره که از یه اسپیکر 35 هزار تومنی نمیشه خیلی انتظار داشت. این مدلی هم که انتخاب کردید به نظرم زیبایی قابل قبولی هم داره صداش رو هم باید تست کنید ولی نباید انتظار خیلی زیادی هم داشته باشید.
این رو هم در نظر بگیرید که دی وی دی تون باید خروجی 5.1 آنالوگ داشته باشه.

mr_rayan
17-08-2010, 23:01
سلام دوستان

اول از همه باید مشخص کنید که سقف هزینتون چقدر هستش و در درجه دوم خروجی صدای پلیرتون چی هست تا با توجه به اون از اسپیکری استفاده کنید که اون ورودی صدارو داشته باشه.

reza424
18-08-2010, 03:04
همون طور که گفتم این آمپلی نمی تونه کاملاً توان اسپیکرهاتون رو فراهم کنه و بهتره از آمپلی های تک استفاده کنید.
(منظور از آمپلی های تک آمپلی هایی هست که فقط صدا رو تقویت میکنند و قابلیت دیگه ای ندارند)

مثل :
Marantz SM11S1 Power Amplifier

که میتونه تا 400 وات روی هر کانال خروجی بده البته تو ایران فکر نکنم باشه ولی شما می تونید پیدا کنید.
البته یه مقدار به نظرم گرونه!

با تشکر فراوان از شما دوست گرامی بابت راهنمایی و کمکتان
قیمت این آمپلی بالای 3000 دلار هست و فکر میکنم که کمی گرونه !!
ولی احتمالاً کیفیتش قیمت رو جبران میکنه .

---------- Post added at 03:04 AM ---------- Previous post was at 03:04 AM ----------

برای آپلود عکس ها می تونید از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید استفاده کنید.

خیلی ممنون و متشکر
لطف کردین . چحوری میشه که عکس آپلود کرد ولی نمایش داده بشه یعنی بصورت لینک نیفته؟
بازم مرسی

reza424
18-08-2010, 03:17
امروز اسپیکرها رو با یک آمپی قدیمی امتحان کردم.
pioneer a-119

در حالی که قدرت آمپی فقط 25 وات*2 بود ولی باز هم کیفیتش خوب بود . دوستم هم تعجب کرده بود و میگفت که اسپیکر های اون این کیفیت رو نداره .
به نظر شما اگه برای این اسپیکرها یک ----- میان قیمت بگیرم با توان 160 وات rms جطوره؟

مثلاً این آمپی

mr_rayan
18-08-2010, 05:23
خیلی ممنون و متشکر
لطف کردین . چحوری میشه که عکس آپلود کرد ولی نمایش داده بشه یعنی بصورت لینک نیفته؟
بازم مرسی
خواهش می کنم.شما بایستی از tolbars قسمت پاسخ آیکونی که عکس کوه داره رو انتخاب کنی و آدرس مورد نظرت رو اونجا paste کنی.

pioneer a-119

در حالی که قدرت آمپی فقط 25 وات*2 بود ولی باز هم کیفیتش خوب بود . دوستم هم تعجب کرده بود و میگفت که اسپیکر های اون این کیفیت رو نداره .
به نظر شما اگه برای این اسپیکرها یک ----- میان قیمت بگیرم با توان 160 وات rms جطوره؟

مثلاً این آمپی

مطمئنا شاهد تفاوت کیفیت خواهید بود.البته به نظرم قبل از خریدتون با چند نفری که از این مدل اسپیکرتون استفاده کردند مشورت کنید و ببینید با آمپ کدوم برند بهتر match میشه.

kasra2002
18-08-2010, 07:42
[QUOTE=mr_rayan;5289381]به نظر من می تونه چند دلیل داشته باشه.
[QUOTE]
ممنون از شما
البته مشکل من فقط با یه فیلم نبود و همینطور دستگاه HIFI سونی و سینمای سامسونگ رو چک کردم چون بیشتر صدای صحبت از سنتر میاد اونو هم بلند کردم امیدوارم حل شه وگر نه اذیت می کنه

SPQ1
18-08-2010, 10:32
اول از همه باید مشخص کنید که سقف هزینتون چقدر هستش و در درجه دوم خروجی صدای پلیرتون چی هست تا با توجه به اون از اسپیکری استفاده کنید که اون ورودی صدارو داشته باشه.

نهايت 250 تومن.

اين يه عكس از پليرمه

اينم مشخصات فني:

تو اين رنج قيمت اسپيكر خوب سراغ داريد؟

hamed malekpour
18-08-2010, 15:10
یه باند برای تلوزیون ال سی دی می خواستم تا 230هزار تومان اگه 4تیکه بلند باشه ممنون می شوم وکدوم مارک بهتره؟

mr_rayan
18-08-2010, 18:43
نهايت 250 تومن.

اين يه عكس از پليرمه

اينم مشخصات فني:

تو اين رنج قيمت اسپيكر خوب سراغ داريد؟
شما خوشبختانه هم پلیرتون ورودی 5.1 آنالوگ داره و هم اپتیکال و هم کواکسیال.بنابراین از نظر خروجی اسپیکری که انتخاب می کنید نباید نگرانی داشته باشید.
یکی از دوستان یه مدل از Logitech گرفته بود که فکر کنم مدلش G51 بود.قیمتش هم حدود 250 تومن.صدا و تفکیک خوبی داشت و همینطور ساب ووفرش هم down-fring بود.
من صدای اسپیکرهای کامپیوتر رو تک و توک شنیدم.می تونی بری صدای این مدل رو بشنوی و ببینی خوشت میاد یا نه.

Pejman3
19-08-2010, 01:41
pioneer a-119

من با آقای برزین مشورت کردم گفت بهتره از آمپ های رده بالای یاماها استفاده کنید

reza424
19-08-2010, 02:11
من با آقای برزین مشورت کردم گفت بهتره از آمپ های رده بالای یاماها استفاده کنید

ممنونم از راهنمایی شما.
شما حدود 500 دلار چه آمپی را پیشنهاد می دهید؟
نمی خوام زیاد خرج کنم.
آمپ یاماها اینجا خیلی گرون هست. اگه توی سایتش 300 دلار باشه اینجا حدود 600 هست.
خیلی شرمنده که خودم سر در نمییارم و پشت سر هم سوال میکنم.
اگه لطف کنید و از رسیورهای سایتی که لینکش را گذاشتم یکی را پیشنهاد بدهید ممنون میشوم.
سایت رو از نروژی به انگلیسی با گوگل ترانسلیت ترجمه کردم. فقط از 3500 کرون قیمتش بیشتر نباشه.
مرسی.

pgu83
19-08-2010, 02:38
سلام به اساتید محترم
من میخوام یه پلاسما g10 بگیرم.کدام سینما رو پیشنهاد میدید؟
1.پاناسونیک pT875
2.فیلیپس 3378-3578-3569
اگه تا زیر 600 مدل دیگهای هم هست لطف کنید:31:
من هر 170 صفحه رو خوندم ولی وسواس دارم .برای فضای 60متر (پایونیر را نگفتم چون به تنظیمات حرفه ای آشنایی ندارم)
پیشاپیش بینهایت ممنون برای راهنماییتان

amir3408
19-08-2010, 09:10
پایونیر را نگفتم چون به تنظیمات حرفه ای آشنایی ندارم

تنظیمات حرفه ای کجا بود آقا..خودش تا یه حد زیادی خودشو تنظیم میکنه.

در ضمن کار خیلی پیچیده ای نیست..اگه از پایونیر خوشت اومده همینو بخر.

ehsan-inventor
19-08-2010, 17:00
سلام دوستان
سینمای پایونیر RS30 چقدر حجم داره؟(تو بسته بندی) همه سینما تو یه کارتنه؟ یا پلیر جدا آمپ جدا و ...؟
برای عوض کردن پلیرش با RS70 کار آسونی در پیش دارم یا باید چونه و التماس کنم؟!
ممنونم

hkm_fox
19-08-2010, 18:20

hkm_fox
19-08-2010, 18:22
مدل HTZ 787 و HTZ 585 یکی هستند و فکر کنم 585 سفارش مربوط به اروپا هستش.
مدل HTZ 280 و HTZ 282 هم از نظر مشخصات و .. یکی هستند فقط مدل 280 اسپیکرهای عقب یا سراندش بدون پایه هستش.
مدل HTZFS30 هم تا حالا ندیدم.اگه لینکی ازش داری بدی ممنون میشم.
تفاوت مدل 787 و 282 هم که بارها و بارها در موردشون بحث شده.

a_safari1985
19-08-2010, 22:24
سلام.
منم یه ----T بلوسنس گرفتم و یه سری مشکلات دارم. اولا فقط 8 تا شبکه رو گرفت. دوما همون 8تا هم مدام قطع و و صل میشن. ما ساکن شهرک غربیم.
می خواستم ببینم شما چه جوری مشکلتو حل کردی؟ چه آنتنی استفاده کردید؟ ما چون توی برجیم آنتن هوایی نمیشه استفاده کرد.از این آنتن رو میزیا گرفتم(15 هزار تومن !) که جواب نداد.

Pejman3
19-08-2010, 22:50
یکی از دوستان یه سیستم سینمای خانگی معرفی کرده بهم که فکر می کنم خیلی جالبه خود این دوستمون هم که تست کرده بود خیلی ازش تعریف میکرد با توجه به اینکه دنون هم هست می شه روش خیلی مثبت فکر کرد!
مدلش هم DENON DHT 390 است
فقط پلیر هم نداره که باید جداگونه تهیه کنید
قیمتش هم 550 هزار تومنه.
لینک مشخصات:

mr_rayan
19-08-2010, 23:26
اینکه یه سیستم 2.1 هستش.به کارت نمی یاد.

سلام دوستان
سینمای پایونیر RS30 چقدر حجم داره؟(تو بسته بندی) همه سینما تو یه کارتنه؟ یا پلیر جدا آمپ جدا و ...؟
برای عوض کردن پلیرش با RS70 کار آسونی در پیش دارم یا باید چونه و التماس کنم؟!
ممنونم
یه کارتن برای پلیر و یه کارتن برای آمپ و یه کارتن برای ساب ووفر و یه کارتن برای بلندگوها.
عوض کردن پلیر هم خیلی راحته فقط کافیه بهشون بگی که بجای پلیر 320 مدل 420 رو می خوای.

pgu83
20-08-2010, 02:49
سلام به اساتید محترم
من میخوام یه پلاسما g10 بگیرم.کدام سینما رو پیشنهاد میدید؟
1.پاناسونیک pT875
2.فیلیپس 3378-3578-3569
اگه تا زیر 600 مدل دیگهای هم هست لطف کنید:31:
من هر 170 صفحه رو خوندم ولی وسواس دارم .برای فضای 60متر (پایونیر را نگفتم چون به تنظیمات حرفه ای آشنایی ندارم)
پیشاپیش بینهایت ممنون برای راهنماییتان
اساتید محترم لطفا ما رو هم راهنمایی کنید.ممنون

mr_rayan
20-08-2010, 06:09
اساتید محترم لطفا ما رو هم راهنمایی کنید.ممنون
تو این سینماهایی که شما فرمودید در حال حاضر rs30 پایونیر بهترینه و همینطور که دوستان اشاره کردند نگران تنظیماتش نباش چون پیچیده نیست.
3378 فیلیپس که خیلی به ندرت گیر میاد.3578 هم قیمتش به علت وایرلس بودن بالاست و اگه به وایرلس نیاز ندارید خریدش اصلا توصیه نمیشه.3569 هم که یکی از دوستان اشاره کرده بود به علت کمیاب شدن قیمتش کمی رفته بالا.
در مورد سینمای پاناسونیک هم من خودم سبک صداش رو نمی پسندم و توصیه نمی کنم ولی شما می تونی بری از نزدیک بشنوی و تصمیم بگیری.

rabinhood_mft
20-08-2010, 18:59
با سلام من میخوام یه سینمای خانگی بخرم چون lcd من سامسونگ است تصمیم گرفتم سامسونگ بگیرم یه سری سینمای خانگی جدید سامسونگ داره نظرتون در مورد سامسونگ چیه مدل ht-c 655 جدید امده ایا کسی تست کرده

فرمت mpg2 رو یعنی همونی که با ریسیور ظبط میکنیم رو ساپورت میکنه

صدای خوبی داره

من قبلا ال جی داشتم مدل t765 اصلا از صداش خوشم نیومد ردش کردم حالا سامسونگ بهتره یا پایونر یا فیلیپس البته فیلیپس تو مشهد گیر نمیاد

منوی فارسی داره

زیر نویس فارسی رو با فرمت srt ساپورت میکنه

در کل سینمای خوبیه یا نه

متشکرم

mr_rayan
20-08-2010, 23:04
با سلام من میخوام یه سینمای خانگی بخرم چون lcd من سامسونگ است تصمیم گرفتم سامسونگ بگیرم یه سری سینمای خانگی جدید سامسونگ داره نظرتون در مورد سامسونگ چیه مدل ht-c 655 جدید امده ایا کسی تست کرده

فرمت mpg2 رو یعنی همونی که با ریسیور ظبط میکنیم رو ساپورت میکنه

صدای خوبی داره

من قبلا ال جی داشتم مدل t765 اصلا از صداش خوشم نیومد ردش کردم حالا سامسونگ بهتره یا پایونر یا فیلیپس البته فیلیپس تو مشهد گیر نمیاد

منوی فارسی داره

زیر نویس فارسی رو با فرمت srt ساپورت میکنه

در کل سینمای خوبیه یا نه

متشکرم

من کاملا منوجه نشدم که جمله های شما خبری بود یا سوالی ولی در مورد سینماهای 2010 سامسونگ خدممتون عرض کنم من قبلا تست کردم و تفکیک خیلی خوبی داره و پلیرش هم فول فرمت هست و مشکلی نداره.به نظرم تنها ضعفش می تونه بیس ضعیفش باشه که البته واسه کسانی مهمه که به بیس اهمیت می دهند.البته قیمت هاشون هم کمی به نظرم بالاست.

rabinhood_mft
20-08-2010, 23:56
باسلام بلاخره نگفتین فیلیپس بهتره یا این سینمای سامسونگ 2010

فیلیپس 3378 فرمت mpg2 رو یعنی همونی که با ریسیور ظبط میکنیم رو پخش میکنه یا نه

زیر نویس فارسی رو با فرمت srt ساپورت میکنه یا نه

منوی فارسی داره یا نه

روی فایل های MP3 صدای خوبی داره

ودر اخر پیشنهاد شما فیلیپسه یاسامسونگ مدل ht-c 655

mr_rayan
21-08-2010, 18:55
باسلام بلاخره نگفتین فیلیپس بهتره یا این سینمای سامسونگ 2010

فیلیپس 3378 فرمت mpg2 رو یعنی همونی که با ریسیور ظبط میکنیم رو پخش میکنه یا نه

زیر نویس فارسی رو با فرمت srt ساپورت میکنه یا نه

منوی فارسی داره یا نه

روی فایل های MP3 صدای خوبی داره

ودر اخر پیشنهاد شما فیلیپسه یاسامسونگ مدل ht-c 655

به نظر من محصولات فیلیپس بهتره.
نمی دونم.
نه.
نه.
بله.
فیلیپس

rabinhood_mft
21-08-2010, 21:39
دکمه تشکر برای من غیر فعال است .از شما متشکرم

Pejman3
21-08-2010, 23:11
چند وقتیه که تاپیک یه مقدار از حال و شور افتاده بچه ها هم زیاد سیستم های جدید رو ریویو (بررسی) نمی کنند و همون مدل هایی که تقریباً از اول بحثش بود همچنان در حال بحثه فقط دوستمون مستر رایان بعضاً زحمت همه رو به دوش می کشه و تجربیات و تست هاش رو اینجا مطرح می کنه.
به هر حال دیروز منزل یکی از دوستان بودم که برادرش یه سیستم سینما خانگی یاماها براش آورده بود و از من خواست که با هم نصبش کنیم.
کل چیزی که برای این دوستمون آورده بودن شامل 3 تیکه بود
1- ساب ووفر یاماها مدل SW315

2- بلوری پلیر یاماها مدل 1065

3- تیکه سوم و به عبارتی یه سیستم کاملاً جدید بود از یاماها که فکر کنم خودش هم برای اولین بار این سیستم رو عرضه کرده و یه چیزی بود به نام Digital Sound Projector که اول خیال کردم همون Sound Bar است ولی بعداً فهمیدم که کاملاً از یه تکنولوژی متفاوت استفاده می کنه هر چند که یه مقدار شباهت ظاهری داره این رو بگم که یاماها ساند بارهاش رو با نام Air Surround Sound عرضه می کنه.
دیگه زیاد توضیح دادم برم سر اصل مطلب قطعه سوم Digital Sound Projector یاماها مدل YSP-5100 بود.

بعد از اینکه قطعات رو باز کردیم داشتم به خودم می گفتم که کاش جای این یه سینمای خانگی کامل 7.1 یا حتی 9.1 یاماها بود و میتونستم یاماها رو با تکنولوژی معروف DSP آزمایش کنم چون یاماها به تفکیک کاملاً حساب شده روی کانال های مختلف شناخته شدست.
خروجی دستگاه هم فقط 120 وات بود البته ساب خیلی قوی به نظر می رسید و 270 وات توان داشت.
به هر حال کار رو شروع کردیم و رفتیم تو کار نصب و وصل کردن سیمها و ست آپ دستگاه راستش ست آپ اولیش یه مقدار زمان بر هم بود و باید چیز های مختلفی رو براش تعریف می کردیم.
ولی وقتی کار تموم شد و یه بلوری فیلم Die Hard 4 رو برای تست تو دستگاه گذاشتیم و صداش رو بلند کردم باید بگم دود داشت از سرم بلند می شد!!! :18:
اصلاً باورم نمی شد این صداها داره از اون چیزی که می دیدم در میاد. داشتم از شدت هیجان کف می کردم صدا از همه طرف بهم می رسید بهتر بگم صداها از همون طرفی که باید، شنیده میشد از پشت، پهلو ها، جلو و حتی از بالای سرم!!
باور کنید حتی همچین تجربه ای رو با سیستم های 5.1 کامل هم نداشتم شاید بتونم بگم توی فیلم اگه از سیستم خودم بهتر نبود بدتر هم نبود ((این رو هم بگم پلیر هم توی پخش فیلم ها کاملاً تأثیر گذار بود و یه مقدار از این حس به خاطر این پلیر حرفه ای بود که خوب من ندارم)) همه چیز خوب بود تفکیک، عمق، شدت و ضرب صدا و همه چیز دیگه البته ساب هم خیلی خوب جواب میداد و کاملاً هماهنگ بود.
در مورد موزیک هم صدا خیلی خوب بود ولی سیستم خودم رو خیلی بیشتر می پسندم رو موزیک تفکیک جامو های خودم خیلی بهتره و عمق صدا بیشتره یه مقدار هم به خاطر اینه که اسپیکرهای خودم خیلی بزرگتره و بالطبع Distortion صدا کمتر.
ولی اگه بخوام یه جمع بندی کلی کنم باید بگم کسایی که با سیم کشی مشکل دارند و خیلی روی دکور منزلشون حساسند و همچنین نمی خوان کلی فضا برای سینما خانگی در نظر بگیرند بهتر از این پیدا نمی کنند. شما برای ساب هم احتیاج به سیم کشی ندارید چون فرستنده و گیرنده وایرلس ساب هم روی دستگاه موجوده.

آخرش وقتی قیمت سیستم رو پرسیدم دوستم گفت جمعاً حدود 3000 دلار!!! اونجا بود که قضیه پول و آش خوردن برام کاملاً جا افتاد.

یه چیزی هم اضافه کنم الان داشتم تو اینترنت سرچ می کردم دیدم که یاماها توی پیانو های دیجیتالش هم از این مدل اسپیکرها استفاده میکنه.

pgu83
22-08-2010, 01:49
تو این سینماهایی که شما فرمودید در حال حاضر rs30 پایونیر بهترینه و همینطور که دوستان اشاره کردند نگران تنظیماتش نباش چون پیچیده نیست.
3378 فیلیپس که خیلی به ندرت گیر میاد.3578 هم قیمتش به علت وایرلس بودن بالاست و اگه به وایرلس نیاز ندارید خریدش اصلا توصیه نمیشه.3569 هم که یکی از دوستان اشاره کرده بود به علت کمیاب شدن قیمتش کمی رفته بالا.
در مورد سینمای پاناسونیک هم من خودم سبک صداش رو نمی پسندم و توصیه نمی کنم ولی شما می تونی بری از نزدیک بشنوی و تصمیم بگیری.
اولا بابت اطلاعات کاملتون از شما سپاسگذارم
من میخوام پلاسمای پاناسونیک بخرم.درمورد سینما شیراز پایونیر گیر نمیاد.آدرس و شماره یه جای مطمین بهم معرفی میکنی؟ممنون
سوال آخر:من چهارماه پیش یه فیلیپس 3378 برای یکی از آشنایان خریدم(با راهنمایی شما)از نظر دیزاین و صدا برای من عالی بود.میشه یه چندتا مدل معرفی کنی(که موجود باشه) که از نظر دیزاین و صدا از این بهتر باشند(آخه باندهای پایونیر تو عکس خیلی بزرگ هستند)
اگه یه مدل(از هر برند که باشه اشکال نداره)که از نظر دیزاین و صدا از این بهتر باشندزیر 650 به من معرفی کنی واقعا ازتون ممنونم.(اگه میشه اولویت بندی کنید)میخوام مثل بار قبل با راهنمایی شما انتخاب درستی بکنم.از اساتید دیگر هم کمک میخواهم.ممنون:11:

zendar
22-08-2010, 16:56
نظر دوستان در مورد سینمای جدید فیلیپس مدل 5550 که به تازگی نمایندگی فیلیپس وارد کرده چیه ؟

مشخصات :

قیمت : 570000 تومان

mr_rayan
22-08-2010, 18:52
نظر دوستان در مورد سینمای جدید فیلیپس مدل 5550 که به تازگی نمایندگی فیلیپس وارد کرده چیه ؟

مشخصات :

قیمت : 570000 تومان
مدل جالبیه.به نظرم همه آپشن هاش با مدل های سال قبل یکیه فقط به جز سه بعدی مجازی که روی این مدل اضافه شده.
باید صداش رو شنید تا نظر داد.
تو کدوم نمایندگی دیدید؟

ehsan-inventor
22-08-2010, 19:02
با تشکر از دوستان و به خصوص مستر رایان عزیز که با راهنمایی های خوب ایشون من پایونیر RS30 رو خریدم با پلیر 420 و یه کابل کواکسیال و یه کابل HDMI ...
رایان جان ممنونم از شما ! فوق العاده هستش.
چه سابی داره ! باید از نزدیک ببینید تا به عظمتش پی ببرید.
من نمی دونم ریویو چیه ! اصلا کار من هست؟ اگر منم می تونم ریویو بدم ممنون میشم راهنمایی کنید که باید چیکار کنم.
بعضی از دوستان می گفتن که ظاهرش خوب نیست.منم توی عکسا که می دیدم مردد بودم که بگم خوبه یا نه ! ولی حالا که بهش نگاه می کنم به نظر من خیلی وحشی به نظر میاد ! یه عکس گرفتم برای شما دوستان:
خوشگله ؟! من عاشق سابشم

باز هم از رایان عزیز بابت راهنمایی های خوبشون تشکر می کنم
موفق باشید

mr_rayan
22-08-2010, 21:19
با تشکر از دوستان و به خصوص مستر رایان عزیز که با راهنمایی های خوب ایشون من پایونیر RS30 رو خریدم با پلیر 420 و یه کابل کواکسیال و یه کابل HDMI ...
رایان جان ممنونم از شما ! فوق العاده هستش.چا سابی داره ! باید از نزدیک ببینید تا به عظمتش پی ببرید.
من نمی دونم ریویو چیه ! اصلا کار من هست؟ اگر منم می تونم ریویو بدم ممنون میشم راهنمایی کنید که باید چیکار کنم.
بعضی از دوستان می گفتن که ظاهرش خوب نیست.منم توی عکسا که می دیدم مردد بودم که بگمن خوبه یا نه ! ولی حالا که بهش نگاه می کنم به نظر من خیلی وحشی به نظر میاد ! یه عکس گرفتم برای شما دوستان:
خوشگله ؟! من عاشق سابشم

باز هم از رایان عزیز بابت راهنمایی های خوبشون تشکر می کنم
موفق باشید
خواهش می کنم احسان جان.
مبارک باشه.ست صوتی و تصویری خونت خیلی قشنگ شده.
احسان جان ریویو هم یعنی اینکه از دید خودت نقاط قوت و ضعف دستگاه رو بگی.حتما نیاز نیست که اشخاص حرفه ای باشند تا ریویو بنویسند بلکه هر کس از دید خودش می تونه نقاطی که به نظرش ضعف میان و همینطور نقاط مثبت دستگاه رو بنویس تا بقیه دوستان از خوندنش کمی تو تجربه شما شریک بشوند.
مثل سبک صدا یا تصویر و آپشن های دستگاه و کیفیت ساخت و کمبودها و ....

mr_rayan
22-08-2010, 21:27
اولا بابت اطلاعات کاملتون از شما سپاسگذارم
من میخوام پلاسمای پاناسونیک بخرم.درمورد سینما شیراز پایونیر گیر نمیاد.آدرس و شماره یه جای مطمین بهم معرفی میکنی؟ممنون
سوال آخر:من چهارماه پیش یه فیلیپس 3378 برای یکی از آشنایان خریدم(با راهنمایی شما)از نظر دیزاین و صدا برای من عالی بود.میشه یه چندتا مدل معرفی کنی(که موجود باشه) که از نظر دیزاین و صدا از این بهتر باشند(آخه باندهای پایونیر تو عکس خیلی بزرگ هستند)
اگه یه مدل(از هر برند که باشه اشکال نداره)که از نظر دیزاین و صدا از این بهتر باشندزیر 650 به من معرفی کنی واقعا ازتون ممنونم.(اگه میشه اولویت بندی کنید)میخوام مثل بار قبل با راهنمایی شما انتخاب درستی بکنم.از اساتید دیگر هم کمک میخواهم.ممنون:11:
خواهش می کنم.
شما اگه عجله ندارید می تونید تا دو ماه دیگه صبر کنید تا همه مدل های جدید وارد بازار بشه و اونوقت با خیالت راحت تر خرید کنید.در غیر اینصورت:
محصولات پایونیر رو می تونید از سایتی مثل چاره خریداری کنید.
اگر قصد خریدی به غیر از پایونیر دارید پیشنهادم اینه که مدل 3569 فیلیپس را پیدا کنید و با قیمت مناسب خرید کنید بعنی حدود 560(اگر بگردید حتما پیدا می کنید)
و مدل D7 جی وی سی هم تو این قیمت جزو بهترین هاست،به این گزینه هم می تونید فکر کنید.

ehsan-inventor
22-08-2010, 22:40
خواهش می کنم احسان جان.
مبارک باشه.ست صوتی و تصویری خونت خیلی قشنگ شده.
احسان جان ریویو هم یعنی اینکه از دید خودت نقاط قوت و ضعف دستگاه رو بگی.حتما نیاز نیست که اشخاص حرفه ای باشند تا ریویو بنویسند بلکه هر کس از دید خودش می تونه نقاطی که به نظرش ضعف میان و همینطور نقاط مثبت دستگاه رو بنویس تا بقیه دوستان از خوندنش کمی تو تجربه شما شریک بشوند.
مثل سبک صدا یا تصویر و آپشن های دستگاه و کیفیت ساخت و کمبودها و ....

ممنونم.
فعلا که باهاش زیاد ور نرفتم...ولی تو نمایندگی پایونیر که بودم داشتن واسه یه نفر تست می کردن که منم همون موقع رسیدم و صدا رو برده بود بالا...برای اولین بار بود که داشتم با بیس بالا حال می کردم(بیشتر وقت ها قلبم دچار مشکل میشه،نمی دونم مشکل از چیه !) خلاصه که چون دیدم با این بیس اذیت نمی شم اونم با این وولوم ازش خوشم اومدو...
امروز چند تا آهنگ گوش دادم و یه فیلم با صدای دالبی.
برای آهنگ نمی تونم بگم چطور بود چون ظهر بودو خونه ما هم آپارتمانی و ممکن بود همسایه ها شاکی شن و با وولوم کم گوش دادم.ولی بازم بیسشو دوست داشتم.
فیلمی رو که دیدم خیلی خوب بود و صدای ساب رو وسط گذاشتم چون بیشتر خونه می ترکید.
تجربه خوبی بود !
یه سوال دارم در مورد ساب؟ یه تنظیم داره که نوشته 50 هرتز برای مینیمم و 200 برای ماکسیمم.این چیه؟ الان روی 200 هستش.کدوم بهتره؟
راستی کابل کواکسیال رو 29 تومن خریدم فقطم 1 متره ! همینه قیمتش یا گرون خریدم؟ کابل HDMI رو هم که 1.2 متریه 24 تومن.قیمتش مناسبه؟
از خود نمایندگی خریدم.
راستی کلی مکافات کشیدم تا سیم ها رو وصل کردمو توی میز جا دادم.واقعا سخت بود.بیشتر از یه ساعت طول کشید.
ممنونم
موفق باشید دوستان:10:

mr_rayan
22-08-2010, 23:31
ممنونم.
فعلا که باهاش زیاد ور نرفتم...ولی تو نمایندگی پایونیر که بودم داشتن واسه یه نفر تست می کردن که منم همون موقع رسیدم و صدا رو برده بود بالا...برای اولین بار بود که داشتم با بیس بالا حال می کردم(بیشتر وقت ها قلبم دچار مشکل میشه،نمی دونم مشکل از چیه !) خلاصه که چون دیدم با این بیس اذیت نمی شم اونم با این وولوم ازش خوشم اومدو...
برای آهنگ نمی تونم بگم چطور بود چون ظهر بودو خونه ما هم آپارتمانی و ممکن بود همسایه ها شاکی شن و با وولوم کم گوش دادم.ولی بازم بیسشو دوست داشتم.
تجربه خوبی بود !
یه سوال دارم در مورد ساب؟ یه تنظیم داره که نوشته 50 هرتز برای مینیمم و 200 برای ماکسیمم.این چیه؟ الان روی 200 هستش.کدوم بهتره؟
راستی کابل کواکسیال رو 29 تومن خریدم فقطم 1 متره ! همینه قیمتش یا گرون خریدم؟ کابل HDMI رو هم که 1.2 متریه 24 تومن.قیمتش مناسبه؟
از خود نمایندگی خریدم.
راستی کلی مکافات کشیدم تا سیم ها رو وصل کردمو توی میز جا دادم.واقعا سخت بود.بیشتر از یه ساعت طول کشید.
ممنونم
در مورد مقدار هرتز ساب ووفر بستگی به شرایط آکوستیک اتاقتان داره و باید ببینید رو کدوم بهتر جواب میده،همینجوری نمیشه گفت.
در مورد کابل هم من قبلا در این مورد گفته بودم که قیمت کابل های این نمایندگی نسبت به بیرون حدود 4 یا 5 هزارتومنی بالاتره و برای کسانی که در زمینه کابل سر رشته دارند توصیه میشه از جاهای دیگه تهیه کنند ولی برای کسانی که سر رشته ندارند و امکان داره جاهای دیگه جنس تقلبی بهشون بدند بهتره که از همونجا خرید کنند تا خیالشون از این بابت راحت باشه که جنس تقلبی نخریدند.

pgu83
23-08-2010, 02:20
ممنونم.
تجربه خوبی بود !
از خود نمایندگی خریدم.
ممنونم
سلام مبارک دوست عزیز چند گرفتی؟
آدرس و شماره مغازه رو میتونی بدی؟ممنون:20:

ehsan-inventor
23-08-2010, 11:35
سلام مبارک دوست عزیز چند گرفتی؟
آدرس و شماره مغازه رو میتونی بدی؟ممنون:20:

سلام.ممنونم از شما
قیمت RS30 620 تومن هستش(کل سیستم) ولی من پلیر مدل RS70 رو که HDMI خور هست رو برداشتم که 20 تومن بیشتر یعنی 640 تومن بابت سینما پول دادم.البته کابل ها هم 53 تومن شدن .
ولی این نمایندگی اصلا اهل تخفیف نیست ! و با این حساب همون طور که رایان عزیز گفت من حدود 10 تومنی بابت کابل ها پول اضافه دادم...

آدرس نمایندگی مرکزی پایونیر :
جمهوری-نبش تقاطع حافظ-ضلع شمال شرقی چهار راه
تلفن: 66719101
فروشگاه راستین
موفق باشید

dariusha1975
23-08-2010, 12:37
با سلام خدمت برو بچه‌هاي گل اين فروم
من براي خريد يك سينماي خانگي 5.1 كانال با قيمت حدود 800 تومان پس از خوندن كل 160 صفحه اين تاپيك با حوصله زياد، rs70 پايونير رو انتخاب كردم، چون واقعا به قيمتش مي ارزه و من رو برآورده مي‌كنه، با توجه به نظر دوستان اين سايت و كاربرهاي مختلف و عكسهايي كه از اين سيستم گذاشته بودند مصمم به خريد شدم، ولي راستش توي فروشگاه وقتي از نزديك ديدمش نتونستم با قيافش كنار بيام ، ولي صداش از نظر من فوق‌العاده بود، برندش هم من خيلي دوست دارم. به هرحال با توجه به ريويو دوست خوبمون پژمان راجع به سيستمش تصميم گرفتم ام رو تا حدود 1300 بالا ببرم و سيستم زير رو انتخاب كنم:
1- A/V Reciever: piopneer 1019
2- speaker: Jamo 606 ( بدون ساب)
3- player: pioneer 420

خوب همونطور كه ميدونيد آمپ 580 تومان، اسپيكر 780 تومان و پلير حدود 90 تومان كه جمعا حدود 1450 تومان كه اگه بشه تخفيف گرفت شايد با سقف بودجه من كه 1300 جور در بياد. حالا سوالات اساسي:

1- آيا با اين تصميم موافق هستيد؟ منظورم اينه كه ست خوبي در نظر گرفتم؟
2- تو اين قيمت چه گزينه بهتري پيشنهاد مي كنيد؟
3- به لحاظ تفكيك صدا و بلندي صدا آيا از rs70 سرتره يا فقط بخاطر اينكه از قيافه rs70 خوشم نمياد دارم كلي پول اضافه ميدم( البته ميدونم كه آمپ 1019 يكك سو گردن از 819 بالاتره و بخاطر قدرت upscale , ... خواستم سيستم خوبي جمع كنم)
4- آيا اين سيستم با قدرت حدود 800 وات ( طبق كاتالوگ جامو) توي يك مهموني خانوادگي حفظ آبرو ميكنه، اگه بلندي صداش تا حد rs 70 باشه براي من كافيه
5- اسپيكرهاي جامو ساخت كدوم كشور هستند؟
6- 1019 پايونير بهتره يا onkyo 607 ( هر دو تو يك رنج قيمت هستند

لطفا دوستان و اساتيد كه اين 170 صفحه رو رئنق دادند منو كمك كنند تا بتونم يك سيستمي بخرم كه حالشو ببرم

dariusha1975
23-08-2010, 12:53
سلام خدمت دوستان و برو بجچه‌هاي گل اين سايت
من براي خريد يك سينماي خانگي 5.1 كانال فقط با خوندن حدود 160 صفحه اين تاپيك با حوصله زياد و با راهنماييها و ريوييوهاي اين سايت با توجه به بودجه حدود 800 تومان در انتخاب rs70 مصمم شدم ولي وقتي براي خريد رفتم راستش نتونستم با قيافش كنار بيام. رو همين حساب باز هم با توجه نظرات دوستان در اين سايت و با توجه به سيستم دوست خوبمون پژمان ، تصميم گرفتم بودجه مورد نظر رو تا حد 1300 بالا برده و سيستمي بگيرم كه به دلم بشينه و در عين حال نقاط ضعف rs70 هم نداشته باشه براي مثال رسيور 819 رو با يك رسيوري كه قابليت upscale داشته باشه عوض كنم. سيستمي كه در نظر گرفتم شامل:
1- A\V Reciever Pioneer 1019
2- speaker: Jamo 606 (بدون ساب)
3- Dvd player : Pioneer Dv420
همونطور كه ميدونيد قيمت رسيور 580، قيمت اسپيكر 780 و پلير 90 تومان كه در مجموع 450 تومان، شايد هم بشه تخفيفي گرفت و به حدود 1300 رسوند. حالا سوالات مهم:
1- آيا با اين قيمت سيستم خوبيه يا گزينه‌هاي بهتري تو اين رنج سراغ داريد؟
2- عليرغم اينكه يك سيستم 5.1 كاناله هست، ولي تو يك مهموني خانوادگي حفظ آبرو ميكنه؟ ( حجم و توان صدا در حد rs70 هم اگه باشه براي من خوبه)
3- اسپيكر جامو ساخت كدوم كشور هست؟
4- اين ست با هم هماهنگ هستند يا گزينه‌هاي بهتري پيشنهاد داريد؟
5- در كل به قيمتي كه دارم ميپردازم ميارزه يا نه؟

خواهش ميكنم با توجه به اينكه كل اطلاعات من از سيستمهاي سينماي خانگي از اين سايت بدست امده، دوستان منو راهنمايي كنند تا بتونم سيستمي بخرم كه حالشو ببرم.

mr_rayan
23-08-2010, 19:05
با سلام خدمت برو بچه‌هاي گل اين فروم
من براي خريد يك سينماي خانگي 5.1 كانال با قيمت حدود 800 تومان پس از خوندن كل 160 صفحه اين تاپيك با حوصله زياد، rs70 پايونير رو انتخاب كردم، چون واقعا به قيمتش مي ارزه و من رو برآورده مي‌كنه، با توجه به نظر دوستان اين سايت و كاربرهاي مختلف و عكسهايي كه از اين سيستم گذاشته بودند مصمم به خريد شدم، ولي راستش توي فروشگاه وقتي از نزديك ديدمش نتونستم با قيافش كنار بيام ، ولي صداش از نظر من فوق‌العاده بود، برندش هم من خيلي دوست دارم. به هرحال با توجه به ريويو دوست خوبمون پژمان راجع به سيستمش تصميم گرفتم ام رو تا حدود 1300 بالا ببرم و سيستم زير رو انتخاب كنم:
1- A/V Reciever: piopneer 1019
2- speaker: Jamo 606 ( بدون ساب)
3- player: pioneer 420

خوب همونطور كه ميدونيد آمپ 580 تومان، اسپيكر 780 تومان و پلير حدود 90 تومان كه جمعا حدود 1450 تومان كه اگه بشه تخفيف گرفت شايد با سقف بودجه من كه 1300 جور در بياد. حالا سوالات اساسي:

1- آيا با اين تصميم موافق هستيد؟ منظورم اينه كه ست خوبي در نظر گرفتم؟
2- تو اين قيمت چه گزينه بهتري پيشنهاد مي كنيد؟
3- به لحاظ تفكيك صدا و بلندي صدا آيا از rs70 سرتره يا فقط بخاطر اينكه از قيافه rs70 خوشم نمياد دارم كلي پول اضافه ميدم( البته ميدونم كه آمپ 1019 يكك سو گردن از 819 بالاتره و بخاطر قدرت upscale , ... خواستم سيستم خوبي جمع كنم)
4- آيا اين سيستم با قدرت حدود 800 وات ( طبق كاتالوگ جامو) توي يك مهموني خانوادگي حفظ آبرو ميكنه، اگه بلندي صداش تا حد rs 70 باشه براي من كافيه
5- اسپيكرهاي جامو ساخت كدوم كشور هستند؟
6- 1019 پايونير بهتره يا onkyo 607 ( هر دو تو يك رنج قيمت هستند

لطفا دوستان و اساتيد كه اين 170 صفحه رو رئنق دادند منو كمك كنند تا بتونم يك سيستمي بخرم كه حالشو ببرم
در درجه اول خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که شما این همه نمی تونید تخفیف بگیرید و هزینه کابل رو هم محاسبه نکردید.
1-بله ست خوبی در نظر گرفتید.
2-تو این قیمت بهترینه.
3-بله از rs70 سرتر هستش.از این بابت مطمئن باشید.
4-بله حفظ آبرو می کنه،گرچه اگر مردد هستید می تونید یه ساب ووفر جدا هم براش بگیرید که به نظر من آنچنان نیاز نیست.
5-ساخت دانمارک هست.
6-پایونیر همیشه خوب بوده ولی بهترین نبوده،من پیشنهادم اینه که onkyo را انتخاب کنید،البته چند مدل از marantz هم ببینید بد نیست.
کلا این سیستمی که می خواهید جمع کنید تو قیمت خودش بهترینه،باز دوستان دیگه هم اگه نظراتشون رو بدهند کمک بزرکی می کنند.

Pejman3
23-08-2010, 21:19
سلام خدمت دوستان و برو بجچه‌هاي گل اين سايت
من براي خريد يك سينماي خانگي 5.1 كانال فقط با خوندن حدود 160 صفحه اين تاپيك با حوصله زياد و با راهنماييها و ريوييوهاي اين سايت با توجه به بودجه حدود 800 تومان در انتخاب rs70 مصمم شدم ولي وقتي براي خريد رفتم راستش نتونستم با قيافش كنار بيام. رو همين حساب باز هم با توجه نظرات دوستان در اين سايت و با توجه به سيستم دوست خوبمون پژمان ، تصميم گرفتم بودجه مورد نظر رو تا حد 1300 بالا برده و سيستمي بگيرم كه به دلم بشينه و در عين حال نقاط ضعف rs70 هم نداشته باشه براي مثال رسيور 819 رو با يك رسيوري كه قابليت upscale داشته باشه عوض كنم. سيستمي كه در نظر گرفتم شامل:
1- A\V Reciever Pioneer 1019
2- speaker: Jamo 606 (بدون ساب)
3- Dvd player : Pioneer Dv420
همونطور كه ميدونيد قيمت رسيور 580، قيمت اسپيكر 780 و پلير 90 تومان كه در مجموع 450 تومان، شايد هم بشه تخفيفي گرفت و به حدود 1300 رسوند. حالا سوالات مهم:
1- آيا با اين قيمت سيستم خوبيه يا گزينه‌هاي بهتري تو اين رنج سراغ داريد؟
2- عليرغم اينكه يك سيستم 5.1 كاناله هست، ولي تو يك مهموني خانوادگي حفظ آبرو ميكنه؟ ( حجم و توان صدا در حد rs70 هم اگه باشه براي من خوبه)
3- اسپيكر جامو ساخت كدوم كشور هست؟
4- اين ست با هم هماهنگ هستند يا گزينه‌هاي بهتري پيشنهاد داريد؟
5- در كل به قيمتي كه دارم ميپردازم ميارزه يا نه؟

خواهش ميكنم با توجه به اينكه كل اطلاعات من از سيستمهاي سينماي خانگي از اين سايت بدست امده، دوستان منو راهنمايي كنند تا بتونم سيستمي بخرم كه حالشو ببرم.

این قدر بعید می دونم بتونید تخفیف بگیرید ولی می تونید آمپ رو یه مقدار پایین تر ور دارید تا با بودجتون متچ بشه.
به نظرم آمپ رو هم اونکیو ور دارین بهتر باشه همون طور هم که دوستمون مستر رایان هم گفت Marantz هم خیلی خوبه ولی فکر کنم مدل های ارزونترش تو بازار کم باشه باید ببینید می تونید پیدا کنید یا نه.
این ست هم با هم هماهنگ هستند کل اسپیکرتون که یه پکیجه ساب هم که نمی خواید بگیرید فقط باید تو انتخاب آمپ دقت کنید.
امیدوارم هر چی می خرید حالشو ببرید! :20:

راستی این قضیه وات هم باید از معیار های انتخاب دوستان حذف بشه.
همون طور که تو ریویو سیستم یاماها نوشتم توان اسپیکرهاش فقط 120 وات بود ولی چیکار که نمی کرد. از این به اصطلاح 1000 واتی ها خیلی صداش بلندتر و باحال تر بود.

Creative1
23-08-2010, 21:34
*** يك نكته جالب هم اينكه هفته گذشته اين مدل T14 از سايت Blusense حذف شده !!!

سلام. شما که اینو نوشتی من کنجکاو شدم. چون خودم T14 رو تو سایت بلوسنس دیده بودم. رفتم چک کردم. حذف نشده. این هم لینک بلوسنس T14 در سایت اصلی بلوسنس:

amir3408
23-08-2010, 22:42
همون طور که تو ریویو سیستم یاماها نوشتم توان اسپیکرهاش فقط 120 وات بود ولی چیکار که نمی کرد. از این به اصطلاح 1000 واتی ها خیلی صداش بلندتر و باحال تر بود.

پژمان عزیز ممنون بابت اون ریویو.

من نظر شخصی خودم رو میگم در مورد اون سیستم و برتریهاش و سوال این دوستمون.

خودم همیشه آدم حسابگری بودم و بیشتر در مورد ارزش جنس در برابر قیمتش بحث میکنم و نه کیفیت یا قیمت به تنهایی.

اون سیستم با قیمت 3000 دلاریش که 2600 دلار برای آمپ و بلنگوها هست 2 برابر سیستم خود شما و 4 برابر یه RS70 قیمت داره و از دید من که یه آماتور هستم اون سیستم ارزش 4 برابر اضافه پرداخت رو نداره. هرچند صداش رو نشنیدم ولی از نظر من 4 برابر هزینه بیشتر واقعا زیاد هست.

نیاز من به کیفیت جوری هست که حتی تهیه سیستمی که این دوستمون پیشنهاد دادند توجیه منطقی نداره. نه اونقدر حرفه ای هستم و نه اونقدر عاشق که 2 برابر هزینه RS70 رو بپردازم.

البته افرادی هم هستند که حاضرن برای 5% کیفیت بهتر 2000 دلار دیگه هم هزینه کنن که نظر اونها هم محترم هست.

Pejman3
24-08-2010, 01:22
درسته کاملاً حق با شماست به نظر من هم مهمترین و اولین فاکتور توی بررسی یک محصول قیمته
حقیقتش هم اینه برای امثال من که جزو طبقه متوسط هستم باید به دنبال چیزی باشم که بیشترین ارزش رو در مقابل پول پرداختی داشته باشه خوب کسی که پول اضافی داره بحثش فرق می کنه.
مساله اصلی هم اینه از یه جایی که می گذره شما با پول بیشتری که پرداخت می کنید به همون نسبت چیز بهتری گیر نمی یارید مثلاً وقتی شما 3000 دلار برای یه سیستم سینمایی هزینه می کنید دو برابر بهتر از یه سیستم 1500 دلاری نیست یه مثال خیلی ملموس تو این زمینه قطعات کامپیوتره شما اگه بخواین آخرین پردازنده اینتل رو بخرین 1000 دلار باید پرداخت کنید ولی یه پردازنده با 20 درصد کارایی پایینتر رو می تونید با 400 دلار خریداری کنید یعنی بیشتر از 200 درصد ارزونتر! خوب می بینید که نسبت این قضیه اصلاً برابر نیست. در مورد وسایل الکترونیکی و صوتی تصویری هم تا حدودی همین طوره.
ولی در نظر داشته باشید که چند تا چیز خیلی مهمه:
1-اینکه وسیله ای که تهیه می کنیم از همه امکاناتش بتونیم استفاده کنیم و پول بابت چیزی که برامون کارایی نداره ندیم
2-همیشه سعی کنیم بهترین انتخاب رو با توجه به بودجمون انجام بدیم مثلاً با 550 هزار تومن هم میتونیم jvc th-d7 بخریم و یا Denon 390 یا اینکه بریم با همین پول از این سینما خانگی های بدرد نخور سامسونگ بخریم.
3-سعی کنیم چیزی که می خریم کاملاً با هم هماهنگ باشه بعضی ها رو من میبینم که اصلاً این قضیه رو رعایت نمی کنند و یهو جو می گیرتشون حرکات ژانگولری می کنند. یکی از بچه ها رو چند وقت پیش دیدم نمی دونم با کدوم دکتری مشورت کرده بود رفته بود یه کابل HDMI Monster Cable خریده بود 105 هزار تومن در حالی که دی وی دی پلیرش فیلیپس بود که فکر کنم خیلی از کابلش ارزونتر خریده بود!!!
یه چیزی هم که شاید بد نباشه بهش اشاره کنم قضیه تلویزیون خریدن ما ایرانی هاست. اکثراً رقم های نجومی برای تلویزیون هزینه می کنند تا آخرین تکنولوژی رو بخرند و تو فامیل پر کنند که ما فلان LED رو خریدیم در صورتی که شاید پلاسما برای نیازهاشون خیلی بهتر جواب بده.