PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42

behzad1363
14-10-2014, 20:44
سلام
تی وی lg la66000 دارم کیفیت صدا ی خوبی نداره
دو مدل سینمای انتخاب کردم به نظرز شما کدومش بهتر
lg lh 985 xbh
lg bh9530tw
واقعا این صدای 9 کاناله و صدای سه بعدی ارزش خرید داره
یا مثل تی وی سه بعدی بی ارزشه ؟
اکانات مورد نیاز
بی سیم بودن اسپیکر- simplink-Wi-Fi Direct-Miracast™-ساپروت mkv و زیر نویسو هماهنگ شدن با تی وی
چه مدلی پیشنهاد می کنید
ممنون

behzad1363
15-10-2014, 15:36
سلام
lg lh 985 xbh
lg bh9530tw
اکانات مورد نیاز
بی سیم بودن اسپیکر- simplink-Wi-Fi Direct-Miracast™-ساپروت mkv و زیر نویسو هماهنگ شدن با تی وی
چه مدلی پیشنهاد می کنید
ممنون

؟؟؟؟:n28::n28:

behzad1363
15-10-2014, 15:46
سلام
lg lh 985 xbh
lg bh9530tw
اکانات مورد نیاز
چه مدلی پیشنهاد می کنید
ممنون

؟؟؟؟:n28::n28:

Behzad Germai
15-10-2014, 20:25
مارشال هم گزنیه خوبی هست دوست گرامی هم فرومی!!:n06:

Behzad Germai
15-10-2014, 20:27
نظرتون درمورد سیستم صوتی مارشال چی هست؟

Behzad Germai
15-10-2014, 20:51
اقای رایان شما همون شخصی نیستی که من می شناسمش خوشحالم !!:n26:

Behzad Germai
15-10-2014, 20:57
چرا شما اینقدر پاییونر پیشنهاد می دهید مارشال راک برندهای ایرونی چی

mr_rayan
16-10-2014, 07:31
اقای رایان شما همون شخصی نیستی که من می شناسمش خوشحالم !!:n26:
من نمیدونم شما منو میشناسی یا نه.در هر صورت بنده هم خوشوقتم.
لطفا از زدن پست های اسپم هم خودداری کنید.به اندازه کافی ابن تاپیک صفحه داره.بهتره که بیشتر از این نشه.
mr_rayan
16-10-2014, 07:35
سلام
lg lh 985 xbh
lg bh9530tw
اکانات مورد نیاز
چه مدلی پیشنهاد می کنید
ممنون
هر دو مدل خوبند.مدل های نزدیک به همی هستند.
خودت درگیر این بازی های تبلیغاتی نکن.(9کاناله-صدای سه بعدی)
در مورد ساپورت mkv و زیرنویس فارسی؛به علت مهم بودن این مورد برای شما و پیروی نکردن سینماها از استاندارد خاصی بهتره فرمت مورد نظرت بریزی رو فلش و ببری تو نمایندگی و قبل از خرید تست کنی.

mr_rayan
16-10-2014, 07:36
نظرتون درمورد سیستم صوتی مارشال چی هست؟
برند با کیفیتی نیست.

amir_t6262
16-10-2014, 13:13
سلام
lg lh 985 xbh
lg bh9530tw
اکانات مورد نیاز
چه مدلی پیشنهاد می کنید
ممنون

هر دو مدل خوبند.مدل های نزدیک به همی هستند.
خودت درگیر این بازی های تبلیغاتی نکن.(9کاناله-صدای سه بعدی)
در مورد ساپورت mkv و زیرنویس فارسی؛به علت مهم بودن این مورد برای شما و پیروی نکردن سینماها از استاندارد خاصی بهتره فرمت مورد نظرت بریزی رو فلش و ببری تو نمایندگی و قبل از خرید تست کنی.

من هم بعید میدانم سینمای خانگی فرمت MKV و زیرنویس فارسی را نمایش دهد.البته شما که تلویزیونتان این فرمت و زیرنویس را نمایش میدهد. پس فکر میکنم شما هر سینمای خانگی که بگیری میتوانی از تلویزیونت خروجی صدای اپتیک بگیری برای سینمای خانگی و فقط صداها را سینما پخش کند.
درسته؟

behzad1363
16-10-2014, 14:08
من هم بعید میدانم سینمای خانگی فرمت MKV و زیرنویس فارسی را نمایش دهد.البته شما که تلویزیونتان این فرمت و زیرنویس را نمایش میدهد. پس فکر میکنم شما هر سینمای خانگی که بگیری میتوانی از تلویزیونت خروجی صدای اپتیک بگیری برای سینمای خانگی و فقط صداها را سینما پخش کند.
درسته؟

کدوم مدل رو بردارم ارزش داره دو میلیون هزینه کنم ؟
یا مدل ارزون تر بردارم ؟به نظر شما چه کار کنم ؟

amir_t6262
17-10-2014, 10:53
کدوم مدل رو بردارم ارزش داره دو میلیون هزینه کنم ؟
یا مدل ارزون تر بردارم ؟به نظر شما چه کار کنم ؟

این دیگه به شماست که چقدر بخواهی هزینه کنی.

اما دو نکته مهم:
شما میتوانی انواع DVD خور یا bluray را انتخاب کنی که باید ببینی به دیسک بلوری دسترسی داری یا نه.

ضمن اینکه دقت کن فیلمهای MKV حجم پایین، صدایشان معمولا دو کاناله است. آنهایی که حجم بالای 3-4 گیگ دارند، معمولا صدایشان چندکاناله است که بشه به خوبی در سینمای خانگی حسش کرد. باید ببینی که فیلمهایی که داری صدایشان چطور است.

Behzad Germai
17-10-2014, 18:30
به نظر می اید شما هنوز نمیدونمی سیستم صوتی یا سوتی چی هست

Behzad Germai
17-10-2014, 18:35
برند با کیفیتی نیست.
سلام اقا رایان گل گلاب چرا این پستهای من رد رابطه با این فرد کلاهبردار که یک سات زده و هی ملت رو شبیه چیزه دیگر فرض میکنه اسمشو نمی گم
اقای ب ه ر ر زنگ ب ر ز ی ن هست پاک کردید؟

Behzad Germai
17-10-2014, 18:38
مانیتور شاید یکم در موزیک بهتر باشه اما برای فیلم خیلی ضعیف و مخصوصا در باس کم میاره. تویتر مانیتور ادیو ضعیف و زود میسوزه و طاقت جریان بالا نداره. برای همین با پایونیر میفروشن چون پایونیر هم جریان کمی داره.

اقا داووود شما چر اینقدر گرون فروشی روی یک سی دی چند می خوری؟ شما مجوز قانونی هم دارید؟

p30g
17-10-2014, 19:19
دوستان 1 تومن چه مدلی پیشنهاد میدید
تفکیک خوبی داشته باشه

mr_rayan
18-10-2014, 07:57
سلام اقا رایان گل گلاب چرا این پستهای من رد رابطه با این فرد کلاهبردار که یک سات زده و هی ملت رو شبیه چیزه دیگر فرض میکنه اسمشو نمی گم
سلام
بهزاد جان بخاطر اینکه ما اینجا سعی داریم به دوستان توی خریدشون کمک کنیم.هر کسی هر جایی کلاهبرداری می کنه که به ما مربوط نیست.اگر کسی اینجا تبلیغ جنسش کنه جلوش گرفته میشه,نیازی نیست ما تبلیغ کنیم که چه کسی کلاهبرداره.

adam_bade90
22-10-2014, 00:25
سلام ممنون ميشم كمكم كنيد ؛ من سينماى خانگى lhw995 ال جى رو خريدم ؛ از نمايندگى اومدن نصب كردن و هر چهار باند به اضافه ساب كار كردن ؛ اما بعدا خودم جاهاى اسپيكرا رو عوض كردم تغيير دكور دادم اما از اون موقع هر كارى ميكنم اسپيكرهاى وايرلس صدا نميدن همه اتصالات رو هم چك كردم درسته دانگل بيسيم هم روى دستگاه نصبه ؛ بعد اين درسته كه ميگن دستگاه وايرلس حتما بايد رو به روى دستگاه پخش باشه تا اسپيكرهاى بى سين كار كنن؟! نميشه مثلا دستگاه وايرلس كنار دستگاه پخش بلو رى باشه؟

mr_rayan
22-10-2014, 06:56
سلام ممنون ميشم كمكم كنيد ؛ من سينماى خانگى lhw995 ال جى رو خريدم ؛ از نمايندگى اومدن نصب كردن و هر چهار باند به اضافه ساب كار كردن ؛ اما بعدا خودم جاهاى اسپيكرا رو عوض كردم تغيير دكور دادم اما از اون موقع هر كارى ميكنم اسپيكرهاى وايرلس صدا نميدن همه اتصالات رو هم چك كردم درسته دانگل بيسيم هم روى دستگاه نصبه ؛ بعد اين درسته كه ميگن دستگاه وايرلس حتما بايد رو به روى دستگاه پخش باشه تا اسپيكرهاى بى سين كار كنن؟! نميشه مثلا دستگاه وايرلس كنار دستگاه پخش بلو رى باشه؟
سلام
اگر قرار بود دستگاه وایرلس کنار پلیر باشه که دیگه نبازی به وایرلس بودن بلندگوها نبود.
چیدمان بلندگوها به حالتی که نمایندگی برای شما چیده بود قرار بدید اگر مشکل پابرجا بود پس باید تنظیمات درست کنید.

adam_bade90
22-10-2014, 08:58
سلام
اگر قرار بود دستگاه وایرلس کنار پلیر باشه که دیگه نبازی به وایرلس بودن بلندگوها نبود.
چیدمان بلندگوها به حالتی که نمایندگی برای شما چیده بود قرار بدید اگر مشکل پابرجا بود پس باید تنظیمات درست کنید.
يعنى اصلا نميشه دستگاه وايرلس كنار پلير باشه؟ اينطورى تو خونه من بهتر جور در مياد آخه ؛ من تو طرفين تلويزيون يه بلندگو با سيم و يه بيسيم گذاشتم ؛ چكور تنظيمات درست كنم؟

farredsky
22-10-2014, 12:29
فکر می ک نم چون با بلوتوث وصل میشه نباید جاش فرقی کنه شاید تنظینات صدا طوری هست که مثلا استریو هست شما 5 باند رو فعال کنید surround. ولی خوب صدایی که به دو بلندگو اصلی میره متفاوت از بلندگو های سوراند هست و اگر یه بلندگو بیسیم و یک با سیم دو طرف تلوزیون باشه صدای یکیشون کمتره یکی بیشتره .یه جوری میشه اصلا حالت صدا به هم میریزه .
حالا اگر بذارین سرجاشون صدا میدن ؟ اگر صدا نمیدن در تنظیمات حالت صدا سوراند بذارین

p30g
22-10-2014, 12:55
دوستان 1 تومن چه مدلی پیشنهاد میدید
تفکیک خوبی داشته باشه

کسی ج نمیده؟

mr_rayan
22-10-2014, 18:37
کسی ج نمیده؟
pioneer HTZ-424

kouroshpayande
27-10-2014, 00:35
چرا این پستهای من رد رابطه با این فرد کلاهبردار که یک سات زده و هی ملت رو شبیه چیزه دیگر فرض میکنه اسمشو نمی گم

این پستت رو به مدیران سایت گزارش دادم تادیگه به مردم توهین نکنی

behzad1363
30-10-2014, 22:02
دوستان کسی این مدل رو دیده lg bh9530tw؟اطلاعات دقیقی کسی داره ؟کارایش خوبه ؟
قیمت چنده ؟
گیر کردم چه مدلی بخرم
حروف انگلیسی که مدل اضافه میشه معنی خاصی داره

farredsky
31-10-2014, 00:30
این نامگذاری برای ایران نیست در تاپیک سینما ال جی میتونید اطلاعات بیشتری رو ببینید

behzad1363
31-10-2014, 08:17
ممنون
خیلی جالب تو سایت رسمی ال جی نگاه کردو این مدلی نیست(شکل ظاهری)
کسی این مدل یا مشابه تا حالا استفاده کرده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

davood-d
01-11-2014, 01:10
ممنون
خیلی جالب تو سایت رسمی ال جی نگاه کردو این مدلی نیست(شکل ظاهری)
کسی این مدل یا مشابه تا حالا استفاده کرده

به این دلیل که اکثر محصولات ال جی و سامسونگ طراحی خاورمیانه ای داره و یکسری هم در ایران مونتاژ میشه به همین دلیل در هیچ سایت رسمی اروپا و امریکا شرکت ها مدل مشابه ای نیست
ال جی و سامی بعضی محصولاتشون حتی کارتن فارسی داره

به این دلیل که اکثر محصولات ال جی و سامسونگ طراحی خاورمیانه ای داره و یکسری هم در ایران مونتاژ میشه به همین دلیل در هیچ سایت رسمی اروپا و امریکا شرکت ها مدل مشابه ای نیست
ال جی و سامی بعضی محصولاتشون حتی کارتن فارسی داره

farhad357
01-11-2014, 21:11
با سلام خدمت دوستان عزیز و خصوصا جناب رایان . من led سامسونگ f8880 دارم و با اتصال فلش به تی وی تمام فرمتها رو پخش میکنه حتی 3d.
صدای تی وی بد نیست اما میخوام خیلی بهتر باشه و در اپارتمان هم هستم و خیلی نمیشه صدا رو بلند کرد نظرم به خرید سینمای خانگی هست تا بتوان علاوه بر صدای فیلمها موسیقی هم با صدای بالا و خوب گوش کنم . ابدا سررشته ایی هم مانند دوستان در این ضمینه ندارم به نظر شما سینمای خانگی سامسونگ ht 5556 خوبه برای کار من ؟ و اینکه این سینما وایرلس نیست و هر چهار بلنگو سیمی هست . در صورتی که مدلی باشه که بلندگوهی عقب بیسیم باشه ایا جداگونه باید به برق وصل بشن ؟ و اینکه سینما با تی وی یک برند باشن بهتره یا فرقی نداره با سپاس لطفا راهنماییم کنید .

mr_rayan
02-11-2014, 07:41
با سلام خدمت دوستان عزیز و خصوصا جناب رایان . من led سامسونگ f8880 دارم و با اتصال فلش به تی وی تمام فرمتها رو پخش میکنه حتی 3d.
صدای تی وی بد نیست اما میخوام خیلی بهتر باشه و در اپارتمان هم هستم و خیلی نمیشه صدا رو بلند کرد نظرم به خرید سینمای خانگی هست تا بتوان علاوه بر صدای فیلمها موسیقی هم با صدای بالا و خوب گوش کنم . ابدا سررشته ایی هم مانند دوستان در این ضمینه ندارم به نظر شما سینمای خانگی سامسونگ ht 5556 خوبه برای کار من ؟ و اینکه این سینما وایرلس نیست و هر چهار بلنگو سیمی هست . در صورتی که مدلی باشه که بلندگوهی عقب بیسیم باشه ایا جداگونه باید به برق وصل بشن ؟ و اینکه سینما با تی وی یک برند باشن بهتره یا فرقی نداره با سپاس لطفا راهنماییم کنید .
سلام
اگر سیستمی می خوای که صدات تقویت کنه و دردسر سیم کشی و اینا نداشته باشی نظر من روی مدل pioneer SBX-N700 هستش.

amir_t6262
02-11-2014, 10:57
سلام
اگر سیستمی می خوای که صدات تقویت کنه و دردسر سیم کشی و اینا نداشته باشی نظر من روی مدل pioneer SBX-N700 هستش.

این در ایران هست؟ قیمتش چنده؟
نمونه های مشابهش چی؟

farhad357
02-11-2014, 11:52
ممنون رایان جان عکسشو دیدم . این ۳ قطعه چی هست اسپیکر پلیر و ریموت ؟ امپلیفایرش کجاست ؟ ببخشید وارد نیستم زیاد . بعد یکدونه اسپیکر کفاف کار رو میده ؟بعد این داستان ست بودن تی وی و سیستم درسته یا نه ؟ ممنون ازت

mr_rayan
02-11-2014, 14:31
این در ایران هست؟ قیمتش چنده؟
نمونه های مشابهش چی؟
بله در ایران هست با قیمت 1100
نمونه های مشابه از شرکت یاماها هست که میشه یسری از مدلاش تو ایران پیدا کرد.شرکت ال جی هم تولید کرده ولی انتظار زیادی نمیشه داشت.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=1&utm_source=spotlight&utm_medium=banner&utm_campaign=spot&utm_content=soundbars&mode=paging

mr_rayan
02-11-2014, 14:43
ممنون رایان جان عکسشو دیدم . این ۳ قطعه چی هست اسپیکر پلیر و ریموت ؟ امپلیفایرش کجاست ؟ ببخشید وارد نیستم زیاد . بعد یکدونه اسپیکر کفاف کار رو میده ؟بعد این داستان ست بودن تی وی و سیستم درسته یا نه ؟ ممنون ازت
اسپیکر و آمپلی فایرش یکی هست.اگر پلیر بخوای باید به صورت جدا تهیه کنی که البته شما طبق گفته خودت مشکل پلیر نداری و می تونی تلویزیونت با استفاده از کابل اپتیکال به این دستگاه وصل کنی و یا اگر تلویزیونت قابلیت ARC داشته باشه با کابل HDMI صدا به صورت رفت و برگشت تحت کنترل خودتونه..ورودی USB هم داره برای پخش موزیک.
سابش هم به صورت وایرلس هست.
این به صورت یه اسپیکر هست ولی دوتا بلندگوی فول رنج و دوتا ووفر درش تعبیه شده.که برای شبیه سازی صدای ساراند استفاده میشه.اینکه کفاف میده یا نه یه شما بسنگی داره.سیستم قوی ای نیست بیشتر برای کسانی استفاده مبشه که قصد تقویت صدای تی وی خودشون تو محیط آپارتمانی دارن و نمیخوان زحمت سیم کشی بیخودی هم بکشن.از طرفی هم طراحی زیبایی داره.
قضیه ست بودن یه چیز سلیقه ایه.

faramarzm600
04-11-2014, 15:58
ضمن سلام و وقت به خیر به همه اساتید نظرتون در مورد سیستم زیر چی هست؟
1- بلو ری pioneer bdp-450
2-آمپ pioneer vsx-924
3- اسپیکر pioneer-andrew-jones-sp-pk52fs-5-1
در مورد کابل برای اسپیکر چه پیشنهادی داردید. تشکر فراوان

hamidcrazy2
04-11-2014, 21:00
بچه ها گجت بلوتوث برای آمپ پایونیر vsx520 از کجا میشه خرید و قیمت چنده؟

davood-d
05-11-2014, 00:38
بچه ها گجت بلوتوث برای آمپ پایونیر vsx520 از کجا میشه خرید و قیمت چنده؟
این هست که در ایران پیدا نمیشه

اگر بخوای من برات از امازون میخرم اما خیلی گرون میشه و ارزش نداره

davood-d
05-11-2014, 00:43
ضمن سلام و وقت به خیر به همه اساتید نظرتون در مورد سیستم زیر چی هست؟
1- بلو ری pioneer bdp-450
2-آمپ pioneer vsx-924
3- اسپیکر pioneer-andrew-jones-sp-pk52fs-5-1
در مورد کابل برای اسپیکر چه پیشنهادی داردید. تشکر فراوان
عالیه
تحلیل 923 که تفاوتی با 924 نداره
و بلندگوی شما
در سایت htcenter هست

اینم بلوری

کابل حتما باید با آقای رایان و یا جناب برزین مدیر همین سایتی که لینک دادم مشورت کنید

faramarzm600
05-11-2014, 23:31
تشکر آقا داود

sansa
07-11-2014, 09:45
دوستان اگر امکانش هست بهترین سینمای خانگی رو معرفی کنید که قادر به پخش MKV و کیفیت Full HD باشه با زیرنویس فارسی .

قیمت زیر 2 تومن .

saeid_61u
08-11-2014, 14:54
دیروز بالاخره سیستم خریداری شده متشکل از اسپیکر و ساب فوکال سیب و امپ یاماها رو دور تا دور اتاق مستقر و تستش کردم. سابش که خوبه و قدرت زیادی داره و حجم صدای اسپیکرها هم بالاست ولی به لحاظ وضوح و شفافیت صدا راضی کننده نیست و اسپیکر قبلی من یعنی لاجیتک z906 توی تفکیک صدا عملکرد بهتری داشت. این ست بیشتر سینمایی هست تا موسیقایی و به درد موزیک گوش دادن نمیخوره و پشیمونم از اینکه چرا جامو 426 که قیمت کمتری هم داشت رو خریداری نکردم و البته پشیمون تر اینکه چرا 3 میلیون تومن گذاشتم روی پول اسپیکر لاجیتک و سیستمی گرفتم که تفکیک همون لاجیتک رو هم نداره! بعضی از دوستان تا اسم برندهایی مثل لاجیتک میومد قاه قاه میخندیدن و مسخره میکردن ولی واقعیت امر اینه که شما خیلی جاها هرچقدر پول بدی آش "نمیخوری" خیلی از برندها پول اسم و رسم و کلاسشون رو میگیرن تا کیفیتشون. ضمنا توی دنیای تجارت تبلیغات حرف اول رو میزنه و خیلی از افرادی که ما رو راهنمایی میکنن و به سمت خرید فلان محصول سوقمون میدن درواقع خودشون ذینفع هستن و وابستگی دارن. خیلی از سایتها و وبلاگهای اینترنتی از همین قاعده پیروی میکنن. توصیه میکنم خیلی به حرف این و اون گوش ندین. این سیستمی که همه ازش تعریف میکردن و من هم رفتم خریدم الان توی ولوم پایین هیچ حرفی برای گفتن نداره و حتما باید ولوم رو زیاد کنی تا متوجه بشی داری صدای با کیفیت گوش میدی در حالیکه اسپیکر لاجیتک z906 که قیمتش بسیار کمتر از این سیستم هست حتی توی ولوم های پایین هم تفکیک و شفافیتش محسوس بود. این در حالیه که من بارها تاکید کردم و میخوام با صدای کم به موزیک گوش بدم و به علاوه اینکه هدفم گوش دادن به موزیک هست تا تماشای فیلم. و دوستان متاسفانه ناخواسته نتونستن منو به سمت بهترین انتخاب هدایت کنن. همونطور که قبلا گفتم تست کردن توی مغازه نمیتونه شیوه درستی برای انتخاب و خرید باشه؛ با اون زمان بسیار محدود که برای تصمیم گیری تحت فشار هستی و ضمنا فروشنده یه سورس بسیار باکیفیت با صدای دالبی برای من پخش کرد که هرکسی رو تحت تاثیر قرار میده و کلا اینکه برای من سیستم فوکال برد تست شد و فوکال سیب بهم داده شد!! در مورد جامو هم همه ی اسپیکرها کنار هم قرار داشت و دور اتاق چیده نشده بود و تو این شرایط جامو اصلا نتونست ماهیت واقعیشو بروز بده...
این سیستم فوکال سیب صداش انگار از ته چاه میاد. خفه هست و افکتیو و غیر شفاف. بلندگوهای پشت سری جون ندارن و مشارکت ضعیفی دارن. توی اسپیکر قبلی من صدا از 4گوشه ی اتاق بطور یکسان به گوش میرسید و بلندگوهای پشت سری فعال و پرصدا بودن. همیشه پرداخت پول بیشتر به معنی خرید بهتر نیست، و اینکه مناسب ترین انتخاب گران ترین انتخاب نیست. سیستم فوکال سیب صدای فراگیری داره و شاید برای فیلمهای بلوری یا گیم قابل تحمل باشه ولی توی تفکیک صدا هیچ حرفی برای گفتن نداره...

Artam01
08-11-2014, 16:57
اینکه یه سری برای فروش محصولات خودشون و دوستاشون تبلیغ میکنن درست، یکی دو تا از دوستان هم گوشزد کردن، منتها تنظیمات سیستم هم خیلی مهمه شما تنظیمات درست آمپلی فایر رو انجام بدید فکر میکنم کلی نتیجه بهتر بشه اون میگروفونی که مخصوص تنظیم اتوماتیک آمپلی فایر هست رو وصل کردیدن خودش تنظیم کنه با توچه به فاصله بلندگوها؟

flipp
08-11-2014, 18:33
دیروز بالاخره سیستم خریداری شده متشکل از اسپیکر و ساب فوکال سیب و امپ یاماها رو دور تا دور اتاق مستقر و تستش کردم. سابش که خوبه و قدرت زیادی داره و حجم صدای اسپیکرها هم بالاست ولی به لحاظ وضوح و شفافیت صدا راضی کننده نیست و اسپیکر قبلی من یعنی لاجیتک z906 توی تفکیک صدا عملکرد بهتری داشت. این ست بیشتر سینمایی هست تا موسیقایی و به درد موزیک گوش دادن نمیخوره و پشیمونم از اینکه چرا جامو 426 که قیمت کمتری هم داشت رو خریداری نکردم و البته پشیمون تر اینکه چرا 3 میلیون تومن گذاشتم روی پول اسپیکر لاجیتک و سیستمی گرفتم که تفکیک همون لاجیتک رو هم نداره! بعضی از دوستان تا اسم برندهایی مثل لاجیتک میومد قاه قاه میخندیدن و مسخره میکردن ولی واقعیت امر اینه که شما خیلی جاها هرچقدر پول بدی آش "نمیخوری" خیلی از برندها پول اسم و رسم و کلاسشون رو میگیرن تا کیفیتشون. ضمنا توی دنیای تجارت تبلیغات حرف اول رو میزنه و خیلی از افرادی که ما رو راهنمایی میکنن و به سمت خرید فلان محصول سوقمون میدن درواقع خودشون ذینفع هستن و وابستگی دارن. خیلی از سایتها و وبلاگهای اینترنتی از همین قاعده پیروی میکنن. توصیه میکنم خیلی به حرف این و اون گوش ندین. این سیستمی که همه ازش تعریف میکردن و من هم رفتم خریدم الان توی ولوم پایین هیچ حرفی برای گفتن نداره و حتما باید ولوم رو زیاد کنی تا متوجه بشی داری صدای با کیفیت گوش میدی در حالیکه اسپیکر لاجیتک z906 که قیمتش بسیار کمتر از این سیستم هست حتی توی ولوم های پایین هم تفکیک و شفافیتش محسوس بود. این در حالیه که من بارها تاکید کردم و میخوام با صدای کم به موزیک گوش بدم و به علاوه اینکه هدفم گوش دادن به موزیک هست تا تماشای فیلم. و دوستان متاسفانه ناخواسته نتونستن منو به سمت بهترین انتخاب هدایت کنن. همونطور که قبلا گفتم تست کردن توی مغازه نمیتونه شیوه درستی برای انتخاب و خرید باشه؛ با اون زمان بسیار محدود که برای تصمیم گیری تحت فشار هستی و ضمنا فروشنده یه سورس بسیار باکیفیت با صدای دالبی برای من پخش کرد که هرکسی رو تحت تاثیر قرار میده و کلا اینکه برای من سیستم فوکال برد تست شد و فوکال سیب بهم داده شد!! در مورد جامو هم همه ی اسپیکرها کنار هم قرار داشت و دور اتاق چیده نشده بود و تو این شرایط جامو اصلا نتونست ماهیت واقعیشو بروز بده...
این سیستم فوکال سیب صداش انگار از ته چاه میاد. خفه هست و افکتیو و غیر شفاف. بلندگوهای پشت سری جون ندارن و مشارکت ضعیفی دارن. توی اسپیکر قبلی من صدا از 4گوشه ی اتاق بطور یکسان به گوش میرسید و بلندگوهای پشت سری فعال و پرصدا بودن. همیشه پرداخت پول بیشتر به معنی خرید بهتر نیست، و اینکه مناسب ترین انتخاب گران ترین انتخاب نیست. سیستم فوکال سیب صدای فراگیری داره و شاید برای فیلمهای بلوری یا گیم قابل تحمل باشه ولی توی تفکیک صدا هیچ حرفی برای گفتن نداره...

اینو چند روز قبل اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نوشتم. :n01:

البته مساله که وجود داره و در ایران هم هست اینه که وقتی مشتری مراجعه میکنه شو روم یک فروشنده برای تست یک سیستم، خودش رو در معرض بمباران سلسله رکوردهایی قرار میده که اون فروشنده زیرک از قبل آماده کرده، لیست کرده، بارها تست کرده و گلچین کرده تا عیب اون سیستم تحت تست کمتر نمایان بشه یا رکوردهایی برای مشتری پخش بشه که صدای crispyتر و گرم تر و ... داشته باشن که آخر جلسه مشتری دست کنه جیبش و مثل یک جنتلمن واقعی دسته چکش رو بندازه روی میز و بنویسه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میدونید چی میگم...

davood-d
08-11-2014, 20:37

مشگل از سیستم ستاپ نشده شما نیست از خود شماست که بدون تجربه و مشورت با اهل واقعی صدا رفتی سیستمی خریدی که اصلا بدرد مدیای شما نمیخوره

یک این که شما یه سیستم واقعی ساراند خریدی نه لاجیک که صدای استریو بصورت چهار یا 5 کانال مستقیم پخش میکنه نه ساراند پرولاجیک که نباید صدای ساراندها قوی باشه خودت میگی ساراند نه کانال مشتقیم مثل بلندگو کامپیوتر
دوم تنظیم نبودن امپ که امکان نداره خودت بتونی بدون مشورت و کسب تجربه انجام بدی شاید فقط ستاپ با میکروفون خودت درست انجام بدی
سوم نباید جو حرف ها و داستان های اینترنتی بگیرتت و زود برداشت منفی کنی

شما با خدای صدای سینمایی مشورت کن ببین چی بهت میگi

flipp
08-11-2014, 22:57
شما با خدای صدای سینمایی مشورت کن ببین چی بهت میگ

امان از جهان سومی که یه اقلیت خود فروخته تلاش می کنند بخاطر منافع خودشون، خداهای کذایی خودشون رو (در هر حوزه ای) به یه اکثریت ناآگاه "تحمیل" کنن :n08::n08:

دوستان علاقمند استقلال نظر و عقیده خودتون رو حفظ کنید. تحقیق و بررسی کنید. مطالعه کنید. کتاب بخونید و یاد بگیرید. عملا تست کنید و تجربه کسب کنید و "با آگاهی" اقدام به خرید کنید. هرگز تحت تاثیر جوساز و بت سازی های اینترنتی قرار نگیرید. یه مشت آدم سودجو دکون دستک راه انداختن و تبلیغات میکنن برای یه مشت جنس تکراری خاک گرفته ی مرجوعی و انبارخوابیده های اروپایی که سر از جهان سوم هایی مثل ایران و پاکستان و بنگلادش در آورده. دقت کنید که گاهی خرید مستقیم از فروشنده های معتبر خارجی به نفع شما و جیب شماست.

davood-d
08-11-2014, 23:06
امان از جهان سومی که یه اقلیت خود فروخته تلاش می کنند بخاطر منافع خودشون، خداهای کذایی خودشون رو (در هر حوزه ای) به یه اکثریت ناآگاه "تحمیل" کنن :n08::n08:

دوستان علاقمند استقلال نظر و عقیده خودتون رو حفظ کنید. تحقیق و بررسی کنید. مطالعه کنید. کتاب بخونید و یاد بگیرید. عملا تست کنید و تجربه کسب کنید و "با آگاهی" اقدام به خرید کنید. هرگز تحت تاثیر جوساز و بت سازی های اینترنتی قرار نگیرید. یه مشت آدم سودجو دکون دستک راه انداختن و تبلیغات میکنن برای یه مشت جنس تکراری خاک گرفته ی مرجوعی و انبارخوابیده های اروپایی که سر از جهان سوم هایی مثل ایران و پاکستان و بنگلادش در آورده. دقت کنید که گاهی خرید مستقیم از فروشنده های معتبر خارجی به نفع شما و جیب شماست.

شما که کم مونده شماره کارت بانکی تو هم بزاری تو امضات دیگه چرا داغ میکنی:n08:

davood-d
08-11-2014, 23:12

شما مدل آمپ بزار شاید من باهاش کار کرده باشم و بتونم برای تنظیمات راهنماییت کنم

میشه بگید از کجا سیستم خریدی

flipp
08-11-2014, 23:14
شما که کم مونده شماره کارت بانکی تو هم بزاری تو امضات دیگه چرا داغ میکنی:n08:

پیرو پست قبلیم، نمونه همین شخصیت کاریزماتیک که فیلم بلوری 10 دلاری رو 150 هزار تومن میفروشه :n16: از قدیم گفتن کاسبای بی وجدان گوش رو می برن! این دیگه از گوش گذشته! دارن سر می برن!:n21:

davood-d
08-11-2014, 23:31
پیرو پست قبلیم، نمونه همین شخصیت کاریزماتیک که فیلم بلوری 10 دلاری رو 150 هزار تومن میفروشه :n16: از قدیم گفتن کاسبای بی وجدان گوش رو می برن! این دیگه از گوش گذشته! دارن سر می برن!:n21:

ببین من نمیخوام باهات وارد بحث بشم فقط بگم که
من کسی مجبور به خرید نمیکنم
اگر قیمت های سفاراشات بالاست بخاطر سرویسی که من در اختیار مشتری میزارم
من اجناس از سایت های معتبر میخرم. کالا به آدرس امریکا یا اروپایی من ارسال میشه از اونجا به آژانس مسافربری داده میشه مسافر تا ایران حمل میکنه من تحویل میگیریم تفکیک میکنم و با پیک خودم برای مشتری ارسال میکنم
این پروسه خرید و ارسال از اون سر دنیا برای من هزینه زیادی داره که با نیم درصد سود من کمی گرون میشه
2.5 بار قیمت اصلی
1 برابر پول خود جنس
1 برابر پول کسی که تحویل میگیره و مسافری که کالا تا ایران حمل میکنه
نیم درصد سود من
میتونی درک کنید

flipp
08-11-2014, 23:52
ببین من نمیخوام باهات وارد بحث بشم فقط بگم که
من کسی مجبور به خرید نمیکنم
اگر قیمت های سفاراشات بالاست بخاطر سرویسی که من در اختیار مشتری میزارم
من اجناس از سایت های معتبر میخرم. کالا به آدرس امریکا یا اروپایی من ارسال میشه از اونجا به آژانس مسافربری داده میشه مسافر تا ایران حمل میکنه من تحویل میگیریم تفکیک میکنم و با پیک خودم برای مشتری ارسال میکنم
این پروسه خرید و ارسال از اون سر دنیا برای من هزینه زیادی داره که با نیم درصد سود من کمی گرون میشه
2.5 بار قیمت اصلی
1 برابر پول خود جنس
1 برابر پول کسی که تحویل میگیره و مسافری که کالا تا ایران حمل میکنه
نیم درصد سود من
میتونی درک کنید

ببین آقای عزیز. این روضه هارو برای کسی بخون که تو عمرش از شاه عبدالعظیم دورتر نرفته. اگه شما 30-40 تا دیسک 100 گرمی میاری داری دوبله سوبله پول از مردم بدبخت میگیری و کسی صداش در نمیاد، فکر نکن شاخ غول رو شکستی و یه کار نشدنی داری میکنی که کسی نمیتونه! هر سال صدها کیلو جنس میخرم. شما کاسبی با پول مردم براشون میخری 5 برابر هم سود میگیری، ما یه مشت علاقمند که از روی علاقه سعی می کنیم یه سری قطعات مورد نیاز کارهای تحقیقاتی رو با هزینه های شخصی بیاریم و این وسط ریالی از احدی استمداد نکردیم و نمی کنیم. فکر نکن با دسته کورا طرفی. اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C-BMS-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C-Denovo-DNA-360-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86) رو ببین.
هم شنژن هم جبلعی رابط ثابت داریم جنس امریکایی رو تحویل میگیره دایورت میکنه ایران هم از آلمان و اسپانیا و ایتالیا و هلند و جمهوری چک و انگلیس جنس 100 کیلو 200 کیلو پالتی گروپاژ میاریم ایران. فکر سرکیسه کردن مصرف کننده بیچاره هم نیستیم چون ما کاسب نیستیم مثل شما وگرنه یه 50 کیلو بلوری بخریم بیاریم اینجا 3 سوت پته در میاریم ریالی هم شیتیل و گمرکی به احدی نمیدیم. دیسک 10 دلاری هم نهایتا 15 دلار میتونیم بدیم دست مصرف کننده، ولی ما آدم اینکار نیستیم. این کارا کاذبه. دلالیه. ما دغدغه کار فنی داریم و خدا رو شکر نیازی به این شندغاز که نفرین مردم پشتش هست نداریم.

این درصدایی هم که گفتی خیلی مضحکه. یه دفعه 2.6 برابر میشه بی دلیل احتمالا میره به حساب 100 خزانه دار عمریکای جهانخوار! :n10: یه برابر کسی که جنس رو تحویل میگیره! :n09: یه بار مسافری که جنس رو میاره! یه بار گیت کیپر فرودگاه مبدا یه بار مقصد! آخر آخرش هم فقط و فقط و فقط نیم درصد 0.5% ناقابل! یعنی از گوشت سگ نجس تر باشه اگه حتی به 0.51% برسه! :n08:این بساط رمّالی رو جمع کن. نون درست بخور. اینا هموطنای خودت هستن، آدم اند!

davood-d
09-11-2014, 00:03
ببین آقای عزیز. این روضه هارو برای کسی بخون که تو عمرش از شاه عبدالعظیم دورتر نرفته. اگه شما 30-40 تا دیسک 100 گرمی میاری داری دوبله سوبله پول از مردم بدبخت میگیری و کسی صداش در نمیاد، فکر نکن شاخ غول رو شکستی و یه کار نشدنی داری میکنی که کسی نمیتونه! هر سال صدها کیلو جنس میخرم. شما کاسبی با پول مردم براشون میخری 5 برابر هم سود میگیری، ما یه مشت علاقمند که از روی علاقه سعی می کنیم یه سری قطعات مورد نیاز کارهای تحقیقاتی رو با هزینه های شخصی بیاریم و این وسط ریالی از احدی استمداد نکردیم و نمی کنیم. فکر نکن با دسته کورا طرفی. اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C-BMS-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86)و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C-Denovo-DNA-360-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86) رو ببین.
هم شنژن هم جبلعی رابط ثابت داریم جنس امریکایی رو تحویل میگیره دایورت میکنه ایران هم از آلمان و اسپانیا و ایتالیا و هلند و جمهوری چک و انگلیس جنس 100 کیلو 200 کیلو پالتی گروپاژ میاریم ایران. فکر سرکیسه کردن مصرف کننده بیچاره هم نیستیم چون ما کاسب نیستیم مثل شما وگرنه یه 50 کیلو بلوری بخریم بیاریم اینجا 3 سوت پته در میاریم ریالی هم شیتیل و گمرکی به احدی نمیدیم. دیسک 10 دلاری هم نهایتا 15 دلار میتونیم بدیم دست مصرف کننده، ولی ما آدم اینکار نیستیم. این کارا کاذبه. دلالیه. ما دغدغه کار فنی داریم و خدا رو شکر نیازی به این شندغاز که نفرین مردم پشتش هست نداریم.

این درصدایی هم که گفتی خیلی مضحکه. یه دفعه 2.6 برابر میشه بی دلیل احتمالا میره به حساب 100 خزانه دار عمریکای جهانخوار! :n10: یه برابر کسی که جنس رو تحویل میگیره! :n09: یه بار مسافری که جنس رو میاره! یه بار گیت کیپر فرودگاه مبدا یه بار مقصد! آخر آخرش هم فقط و فقط و فقط نیم درصد 0.5% ناقابل! یعنی از گوشت سگ نجس تر باشه اگه حتی به 0.51% برسه! :n08:این بساط رمّالی رو جمع کن. نون درست بخور. اینا هموطنای خودت هستن، آدم اند!

تو آدم بی اذب و خطرناکی هستی درش شکی نیست
مشتری من به این صفحات نمیاد
17-18 نفر از سایت هوم تیاتر هستند که همگی از دوستان اقای برزین که به این صفحات نمیان
اکثر مشتری های من خانوم های هستن که برندهای معتبر میخرن و اونها هم به این صفحات نمیان
پس شما و دوستی که سعی دارن من تخریب کنن بدونی مشتری من به این فروم ها نمیاد
نمونه سفارشاتی که همین هفته رسیده ببینید. چند درصد فیلم و موزیک هست.

خودتو اینقدر هرجا میری خراب نکن من طرفاً عشقی میام این فروم و ازش هیچ مشتری ندارم تو که داری خودتو خراب نکن. حرفی ندارم هرچی میخوای بیا بگو. در من تاثیری نداره

flipp
09-11-2014, 00:14
تو آدم بی اذب و خطرناکی هستی درش شکی نیست
مشتری من به این صفحات نمیاد
17-18 نفر از سایت هوم تیاتر هستند که همگی از دوستان اقای برزین که به این صفحات نمیان
اکثر مشتری های من خانوم های هستن که برندهای معتبر میخرن و اونها هم به این صفحات نمیان
پس شما و دوستی که سعی دارن من تخریب کنن بدونی مشتری من به این فروم ها نمیاد
نمونه سفارشاتی که همین هفته رسیده ببینید. چند درصد فیلم و موزیک هست.

خودتو اینقدر هرجا میری خراب نکن من طرفاً عشقی میام این فروم و ازش هیچ مشتری ندارم تو که داری خودتو خراب نکن. حرفی ندارم هرچی میخوای بیا بگو. در من تاثیری نداره

سعدی شیرین سخن چقدر قشنگ میگه "... جاهلان چون به خصم از منطق فروبمانند، دشنام و سقط گویند..." حکایت کار توئه. حرف حق شنیدی جواب منطقی رو نمیتونی بدی حالا فحش بده فرار کن. باشه تو درست میگی
من اصلا قصدم تخریب نبوده و نیست. اگه با کمی روشنگری دچار اضمحلال و پروپاشی میشی، شرمنشاء این قضیه به نحوه عملکرد خودت بر میگرده که نوعی کاسبی و دلالی راه انداختی که با هیچ منطقی قابل توجیه نیست. نیازی به عکس نبود. so what؟! خواستی نشون بدی چه سمساری هستی؟! خب فهمیدیم. از آفتابه و کاسه بشقاب و گیوه و ساعت سیکو میفروشی تا فانوس تیزعلی. آورین بر تو. شما هم مطمئن باش پی سی ورد اونقدر بازدیدکننده داره و اونقدر هم فهیم هستند که دیالوگ من و شما رو بخونن خودشون بر اساس ادراک و فهم خودشون بتونن تمیز بدهند که کی درست میگه. شما هم الکی پوز راکفلری نگیر که اینجا مشتری ندارم و ... اگه مشتری نداشتی ایمیل و تابلو اعلانات کسب و کارت توی امضات نمیذاشتی! :n06:

davood-d
09-11-2014, 00:21
سعدی شیرین سخن چقدر قشنگ میگه "... جاهلان چون به خصم از منطق فروبمانند، دشنام و سقط گویند..." حکایت کار توئه. حرف حق شنیدی جواب منطقی رو نمیتونی بدی حالا فحش بده فرار کن. باشه تو درست میگی
من اصلا قصدم تخریب نبوده و نیست. اگه با کمی روشنگری دچار اضمحلال و پروپاشی میشی، شرمنشاء این قضیه به نحوه عملکرد خودت بر میگرده که نوعی کاسبی و دلالی راه انداختی که با هیچ منطقی قابل توجیه نیست. نیازی به عکس نبود. so what؟! خواستی نشون بدی چه سمساری هستی؟! خب فهمیدیم. از آفتابه و کاسه بشقاب و گیوه و ساعت سیکو میفروشی تا فانوس تیزعلی. آورین بر تو. شما هم مطمئن باش پی سی ورد اونقدر بازدیدکننده داره و اونقدر هم فهیم هستند که دیالوگ من و شما رو بخونن خودشون بر اساس ادراک و فهم خودشون بتونن تمیز بدهند که کی درست میگه. شما هم الکی پوز راکفلری نگیر که اینجا مشتری ندارم و ... اگه مشتری نداشتی ایمیل و تابلو اعلانات کسب و کارت توی امضات نمیذاشتی! :n06:

من با شما بحث نمی کنم چون دوست ندارم حرف زشت بشنوم
نه واقعا اینجا یک مشتری ندارم! این ایمیل فقط یه تبلیغ کسی خواست در خدمت هستم
دیدی مشتری های من اصلا کاری به این صفحات ندارن. پندتا کیف و کفش زنونه بود و چندتا سی دی و فیلم.
من اگر مشتری در اینترنت و فروم ها داشتم اینقدر بی خیال حرف ها و حدیث ها نبودم برام مهم نیست

شما سعی کن حرف بد نزنی مشتری بهت اعتماد کنه

saeid_61u
09-11-2014, 01:09
شما مدل آمپ بزار شاید من باهاش کار کرده باشم و بتونم برای تنظیمات راهنماییت کنم

میشه بگید از کجا سیستم خریدی

آمپ یاماها RX-V377 هستش. من سعی کردم تنظیمش کنم و انواع حالت های موزریک و فیلم و اکولایزرهای از پیش تنظیم شده ی خودش رو امتحان کردم. دیگه غیر از این سر از تنظیمات جانبی و دستی آمپ درنمیارم و نمیدونم قضیه اون میکروفونی که همراهش هست چیه. در هرحال من به توصیه ی دوستم کلا دو تا اسپیکر پشت سری یا همون به اصطلاح surround ها رو از مدار خودش خارج و به عنوان اسپیکرهای فرونت یا جلو دارم ازش صدا میگیرم و حالا کیفیت صدا توی موزیک خیلی بهتر شد و صدا زنده تر و شفاف تر شده و بطور یکسان از هر 4بلندگو پخش میشه. قبلا صدا خفه بود و انگار پتو دور اسپیکرها چیده بودی و بخصوص دو تا اسپیکر ساراند مشارکت ضعیفی داشتن
از آکوستیک خریداری کردم. فروشنده تاکید زیادی داشت که تنها گزینه ی مناسب موزیک و مناسب سایز اتاق من اسپیکر فوکال هست و قویا با جامو و پایونیر مخالف بود.

davood-d
09-11-2014, 01:21
آمپ یاماها RX-V377 هستش. من سعی کردم تنظیمش کنم و انواع حالت های موزریک و فیلم و اکولایزرهای از پیش تنظیم شده ی خودش رو امتحان کردم. دیگه غیر از این سر از تنظیمات جانبی و دستی آمپ درنمیارم و نمیدونم قضیه اون میکروفونی که همراهش هست چیه. در هرحال من به توصیه ی دوستم کلا دو تا اسپیکر پشت سری یا همون به اصطلاح surround ها رو از مدار خودش خارج و به عنوان اسپیکرهای فرونت یا جلو دارم ازش صدا میگیرم و حالا کیفیت صدا توی موزیک خیلی بهتر شد و صدا زنده تر و شفاف تر شده و بطور یکسان از هر 4بلندگو پخش میشه. قبلا صدا خفه بود و انگار پتو دور اسپیکرها چیده بودی و بخصوص دو تا اسپیکر ساراند مشارکت ضعیفی داشتن
از آکوستیک خریداری کردم. فروشنده تاکید زیادی داشت که تنها گزینه ی مناسب موزیک و مناسب سایز اتاق من اسپیکر فوکال هست و قویا با جامو و پایونیر مخالف بود.

خوب چرا آمپ سینمایی خریدی وقتی موزیک دوست داری
برای ستاپ با میکروفون این مطلب از سایت htcenter.ir بخون

شما اطمینان داشته باش بلندگوی فوکال از بهترین های سینمایی جم و جور هست

در مورد جامو فروشنده بسیار اشتباه کرده :n04:
پایونیر سری جدید فقط میدونم از htcenter چهار ستاره گرفته

saeid_61u
09-11-2014, 01:48
خوب چرا آمپ سینمایی خریدی وقتی موزیک دوست داری
برای ستاپ با میکروفون این مطلب از سایت htcenter.ir بخون

شما اطمینان داشته باش بلندگوی فوکال از بهترین های سینمایی جم و جور هست

در مورد جامو فروشنده بسیار اشتباه کرده :n04:
پایونیر سری جدید فقط میدونم از htcenter چهار ستاره گرفته

اینکه بعضی دوستان میگن صدای امپ یاماها بیشتر سینمایی و آمپ دنون موسیقایی هست چیزیه که نظر شخصیه اونهاست و من درآوردیه و مبنای مستدل و مشخصی نداره. در سایت های معتبر که آمپ ها رو بررسی میکنن هم به صدا و هم به تصویرشون نمره میدن و طبق چیزی که من دستگیرم شد توی قسمت صدا یاماها بطور متوسط و میانگین بالاترین نمره رو گرفته بود و بالاتر از دنون بود! البته میدونم که مدل با مدل فرق داره و من هم گفتم نمره ی یاماها بطور میانگین بالاتر بود و کلا چه تو صدا چه تصویر اول هست...
فروشنده در کل مخالف جامو نبود و تاکیدش این بود که چون اتاق من کوچیک هست به هیچ وجه نباید جامو ببرم و باید بلندگوهای ست لایت ببرم نه ایستاده. من این نظر هم چندان قبول ندارم و بعید میدونم بلندگوهای ایستاده مثل جامو 426 در اتاقهای معمولی قابل استفاده نباشه.

davood-d
09-11-2014, 01:55
اینکه بعضی دوستان میگن صدای امپ یاماها بیشتر سینمایی و آمپ دنون موسیقایی هست چیزیه که نظر شخصیه اونهاست و من درآوردیه و مبنای مستدل و مشخصی نداره. در سایت های معتبر که آمپ ها رو بررسی میکنن هم به صدا و هم به تصویرشون نمره میدن و طبق چیزی که من دستگیرم شد توی قسمت صدا یاماها بطور متوسط و میانگین بالاترین نمره رو گرفته بود و بالاتر از دنون بود! البته میدونم که مدل با مدل فرق داره و من هم گفتم نمره ی یاماها بطور میانگین بالاتر بود و کلا چه تو صدا چه تصویر اول هست...
فروشنده در کل مخالف جامو نبود و تاکیدش این بود که چون اتاق من کوچیک هست به هیچ وجه نباید جامو ببرم و باید بلندگوهای ست لایت ببرم نه ایستاده. من این نظر هم چندان قبول ندارم و بعید میدونم بلندگوهای ایستاده مثل جامو 426 در اتاقهای معمولی قابل استفاده نباشه.

طبق نظرات مدیر همین سایتی که دادم در چند سال پیش شاید یاماها و پایونیر در موزیک از دنون عقب تر بودن اما الان یاماها و پایوینر به راحتی با دنون رقابت میکنند
البته همه میدونن یاماها در سینمایی از دیگر برندها بهتره

بله میشه از جامو ایستاده استفاده کرد اما محدودیت وولوم و نهایت لذت از قدرت بلندگو پیش میاد

davood-d
09-11-2014, 02:09
این دوتا مطلبو هم بخون در رابطه با ستاپ هست

mr_rayan
09-11-2014, 22:56
دوست من سیستمت مبارک باشه.
مشخصا شما مشکل تنظیمات داری.شک نکن که با تنظیمات صحیح صدایی عالی می گیری.
با نظر فروشنده هم در رابطه با جامو مخالفم.جامو 426 برای اتاق های کوچک طراحی شده.
همونطوری که شما نظرات دوستان در اینجا من درآوردی میدونی بدون که نظرات اون سایت هایی هم که نام می بری من درآوردی هستش.چرا؟؟؟؟ چون کسی هم که تو اون سایت مقاله مینویسه با گوشای خودش تست می کنه و از تجربه خودش مینویسه.بهتر بود به نظرات هموطنانی خودت هم اعتماد می کردی.
شما لطافت و نرمی صدای بلندگوهای فوکال سیب با اسپیکر 906 مقایسه نکن که کاملا اشتباست.

Artam01
10-11-2014, 08:17
سعید بعد از اینکه ستاپ کردی بیا برامون تعریف کن.
اون میگروفونه یه سری فرکانس میفرسته فاصله ی بلندگوها میاد دستش و با اون صدایی که از بلندگوها میاد رو با توجه به مکان نشستن شما تنظیم میکنه، حتی بلندگوها رو 10-20 سانت هم اینور انور کنی بهتره یعدش یه ستاپ دوباره انجام بدی.

saeid_61u
10-11-2014, 22:50
با کمک و راهنمایی دوستان به خصوص آقا داوود آمپ رو ست آپ کردم(با استفاده از میکروفون مخصوص آمپ) و الان نتیجه به طرز شگفت انگیزی تغییر کرده و صدای بسیار بهتری دارم توی موزیک. بلندگوهای ساراند رو هم که از مدار خارج کرده بودم مجددا وصل کردم به درگاه اصلیش....
دوم اینکه بعد از امتحان کردن اکولایزرها و حالت های مختلفش به نظرم اینها بهتر از بقیه هستن:
5chanell stereo / dolby prologic music / straight /music video
حالا اگه دوستان به نظرشون حالت صدای بهتری میرسه بگن
سوم اینکه چرا وقتی صدای سیستم رو خیلی زیاد میکنم آمپ خاموش میشه؟
چهارم اینکه چرا درگاه یو اس بی آمپ هیپ نوع فرمت تصویری رو پخش نمیکنه؟؟
پنجم اینکه در جواب آقای رایان بگم که این بحثی که بین بعضی جا افتاده و میگن یاماها سینمایی و دنون موسیقایی هست صرفا یک تلقی سنتی و قدیمی هست که دهان به دهان چرخیده بین بچه های اهل سیستم و Hi-Fi و واقعیت اینه که اصلا دوقطبی یاماها-دنون وجود خارجی نداره و بعد از یاماها من پایونیر و اونکیو رو در رده های بعدی میدونم و معتقد نیستم که دنون رقیب یاماها هست.
ششم در جواب آقا داوود بگم که خوشحالم که شما بالاخره به این نتیجه رسیدید که پایونیر حرفهای زیادی برای گفتن داره و سابقا فقط مسخرش میکردید و بهش تجاری ساز و قوطی ساز میگفتین، توی همین سایت اچ تی سنتر دیدید که آقای برزین چه نمره ی بالایی به یک مدل اسپیکر پایونیر داده اند
مجددا از همه دوستانی که راهنمایی کردن تشکر میکنم

davood-d
11-11-2014, 01:03
با کمک و راهنمایی دوستان به خصوص آقا داوود آمپ رو ست آپ کردم(با استفاده از میکروفون مخصوص آمپ) و الان نتیجه به طرز شگفت انگیزی تغییر کرده و صدای بسیار بهتری دارم توی موزیک. بلندگوهای ساراند رو هم که از مدار خارج کرده بودم مجددا وصل کردم به درگاه اصلیش....
دوم اینکه بعد از امتحان کردن اکولایزرها و حالت های مختلفش به نظرم اینها بهتر از بقیه هستن:
5chanell stereo / dolby prologic music / straight /music video
حالا اگه دوستان به نظرشون حالت صدای بهتری میرسه بگن
سوم اینکه چرا وقتی صدای سیستم رو خیلی زیاد میکنم آمپ خاموش میشه؟
چهارم اینکه چرا درگاه یو اس بی آمپ هیپ نوع فرمت تصویری رو پخش نمیکنه؟؟
پنجم اینکه در جواب آقای رایان بگم که این بحثی که بین بعضی جا افتاده و میگن یاماها سینمایی و دنون موسیقایی هست صرفا یک تلقی سنتی و قدیمی هست که دهان به دهان چرخیده بین بچه های اهل سیستم و Hi-Fi و واقعیت اینه که اصلا دوقطبی یاماها-دنون وجود خارجی نداره و بعد از یاماها من پایونیر و اونکیو رو در رده های بعدی میدونم و معتقد نیستم که دنون رقیب یاماها هست.
ششم در جواب آقا داوود بگم که خوشحالم که شما بالاخره به این نتیجه رسیدید که پایونیر حرفهای زیادی برای گفتن داره و سابقا فقط مسخرش میکردید و بهش تجاری ساز و قوطی ساز میگفتین، توی همین سایت اچ تی سنتر دیدید که آقای برزین چه نمره ی بالایی به یک مدل اسپیکر پایونیر داده اند
مجددا از همه دوستانی که راهنمایی کردن تشکر میکنم

به سلامتی :n19:
حالا دیدی داشتی چه سیستمی با چی مقایسه میکردی اطمینان میدم در روزهای اینده به صدای بهتری خواهی رسید

نه آمپ فقط فرمت صوتی اجرا میکنه

سیستم در ولوم بالا برای جلوگیری از سوختن بلندگوها محافظت داره و امپ خاموش میکنه protect میکنه

من نظرم با نظر آقای برزین جلو میره و در زمانی ایشون میگفت پایونیر در صدای سینمایی ضغیف هست اما الان محصولات عوض شده و نظرات هم تغییر میکنه
:n01:

Artam01
11-11-2014, 10:59
برای موزیک بهترین گزینه ها یکی استریو سادس یکی هم pure audio یا مشابهش اگه آمپت داره، چون وقنی جلو سیستم در فاصله ی استاندارد میشینی آدم دو تا گوش که بیشتر نداره.

alirafaat
11-11-2014, 21:18
سلام

برا پخش ویدیوی ۱۰ بیتی امپ هم باید اونو ساپورت کنه دیگه نه ؟

در مشخصات امپ مستقیما اینو مینویسند یا به عنوان دیگه ای هست ؟
من تو امپ های انکیو ( که من خودم 608 شو دارم ) این مورد رو ندیدم

davood-d
12-11-2014, 01:13
سلام

منظورتون از پخش ویدئو در امپ چیه

davood-d
12-11-2014, 01:27
سلام

The Lizard King
12-11-2014, 13:30
دوستان سینمای خانگی من مثل اینکه DTS ساپورت نمیکنه چون وقتی دکمه surround رو میزنم گزینه های Dolby PL و Standard وMulti و stereo هست ولی خبری داز DTS نیست
حالا من فیلم بلوری با صدای DTS رو با هارد وصل میکنم به تلویزیون و صدا رو میندازم رو سینمای خانگی (تو منوی صدای تلویزیون سه گزینه ی Dolby و DTS و PCM هست که وقتی گزینه ی DTS رو میزنم صدایی از سینمای خانگی در نمیاد به همین دلیل گزینه PCM رو انتخاب میکنم و surround سینمای خانگی رو هم رو Dolby PL میزارم)
حالا میخوام بدونم به این صورت صدای DTS با کیفیت نهایی و بصورت 6 کاناله واقعی پخش میشه یا نه ,یا اگه فیلم با صدای دالبی بزارم کیفیت بهتر و 6 کاناله واقعی پخش میشه?????????
سینمای خانگیم هم سونی هست
ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان

mr_rayan
12-11-2014, 14:37
دوستان سینمای خانگی من مثل اینکه DTS ساپورت نمیکنه چون وقتی دکمه surround رو میزنم گزینه های Dolby PL و Standard وMulti و stereo هست ولی خبری داز DTS نیست
حالا من فیلم بلوری با صدای DTS رو با هارد وصل میکنم به تلویزیون و صدا رو میندازم رو سینمای خانگی (تو منوی صدای تلویزیون سه گزینه ی Dolby و DTS و PCM هست که وقتی گزینه ی DTS رو میزنم صدایی از سینمای خانگی در نمیاد به همین دلیل گزینه PCM رو انتخاب میکنم و surround سینمای خانگی رو هم رو Dolby PL میزارم)
حالا میخوام بدونم به این صورت صدای DTS با کیفیت نهایی و بصورت 6 کاناله واقعی پخش میشه یا نه ,یا اگه فیلم با صدای دالبی بزارم کیفیت بهتر و 6 کاناله واقعی پخش میشه?????????
سینمای خانگیم هم سونی هست
ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان
صدای DTS فرمتی که رو سیستم های قدیمی اجرا نمیشه.اگر دستگاهتون قدیمیه احتمالش هست که از DTS پشتیبانی نکنه.
معمولا برای تغییر صدای فیلم از دکمه audio استفاده میشه و یا از منوی خود فیلم این کار انجام میشه.
فیلم بلوری صدای DTS HD MASTER داره.
این روشی هم که شما عنوان کردی یه روش غیر اصولیه.فقط کارت راه میندازه.

The Lizard King
12-11-2014, 16:42
صدای DTS فرمتی که رو سیستم های قدیمی اجرا نمیشه.اگر دستگاهتون قدیمیه احتمالش هست که از DTS پشتیبانی نکنه.
معمولا برای تغییر صدای فیلم از دکمه audio استفاده میشه و یا از منوی خود فیلم این کار انجام میشه.
فیلم بلوری صدای DTS HD MASTER داره.
این روشی هم که شما عنوان کردی یه روش غیر اصولیه.فقط کارت راه میندازه.
ممنون از پاسختون ,سینمای خانگی من سونی هست همین چند ماه پیش خریدمش بلوری پلیر نیست بابتش 1 و 800 دادم
منظورم از فیلم بلوری هم همین ریلیز های انکود شده بود که حدود 10 گیگ حجم دارند و صدای DTS دارند
الان پس بهتره به همین روش استفاده کنم یا ریلیز هایی دانلود کنم که صدای دالبی دارند؟؟؟
به این روش صدای 6 کاناله واقعی پخش میشه؟

mr_rayan
12-11-2014, 18:33
ممنون از پاسختون ,سینمای خانگی من سونی هست همین چند ماه پیش خریدمش بلوری پلیر نیست بابتش 1 و 800 دادم
منظورم از فیلم بلوری هم همین ریلیز های انکود شده بود که حدود 10 گیگ حجم دارند و صدای DTS دارند
الان پس بهتره به همین روش استفاده کنم یا ریلیز هایی دانلود کنم که صدای دالبی دارند؟؟؟
به این روش صدای 6 کاناله واقعی پخش میشه؟
اگر جدید گرفتید پس مطمئنا DTS پشتیبانی می کنه.
شاید تلویزیون شما نمیتونه صدای DTS انتقال بده.
صدای 6 کانال اگر به صورت کامل وارد سینماتون بشه مطمئنا پخش میشه.

NaughtyCat
12-11-2014, 19:55
در ادامه صحبت های mr_rayan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز،

نگفتید با آپتیکال صدا رو منتقل میکنید یا با HDMI ARC. اگه از طریق ARC وصل کردید شاید مشکل از اون باشه که چندکاناله نمیده.

توی این روشی هم که شما گفتید که صدا رو از تلویزیون به Digital in سینمای خانگی میدین و میخواین DTS یا DD بگیرید، سینمای خانگیتون نباید اون سیگنال صدا رو دستکاری کنه و حالت جدیدی بهش بده. اون Dolby PL هم DTS 5.1 واقعی که انتظارشو دارین نیست.

این mode صدایی که گفتم روی هر دستگاهی یه اسمی داره، برای دستگاه من Direct ـه، برای شما از این حالت های صدایی که بالا گفتید بنظر میاد باید روی Standard بذارید. ولی باید حتما دفترچه ش رو هم بخونید که مطمئن بشید.

اگر هم کلا نتونستید از TV به سینما خانگی DTS بگیرید، دیگه باید سورستون رو مستقیم به سینما خانگی وصل کنید. اینجوری حتما مشکلتون حل میشه.

The Lizard King
12-11-2014, 21:15
در ادامه صحبت های mr_rayan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز،

نگفتید با آپتیکال صدا رو منتقل میکنید یا با HDMI ARC. اگه از طریق ARC وصل کردید شاید مشکل از اون باشه که چندکاناله نمیده.

توی این روشی هم که شما گفتید که صدا رو از تلویزیون به Digital in سینمای خانگی میدین و میخواین DTS یا DD بگیرید، سینمای خانگیتون نباید اون سیگنال صدا رو دستکاری کنه و حالت جدیدی بهش بده. اون Dolby PL هم DTS 5.1 واقعی که انتظارشو دارین نیست.

این mode صدایی که گفتم روی هر دستگاهی یه اسمی داره، برای دستگاه من Direct ـه، برای شما از این حالت های صدایی که بالا گفتید بنظر میاد باید روی Standard بذارید. ولی باید حتما دفترچه ش رو هم بخونید که مطمئن بشید.

اگر هم کلا نتونستید از TV به سینما خانگی DTS بگیرید، دیگه باید سورستون رو مستقیم به سینما خانگی وصل کنید. اینجوری حتما مشکلتون حل میشه.

سلام
با آپتیکال صدا رو منتقل میکنم
صدا کامل منتقل میشه اما احساس میکنم 6 کاناله نیست
تلویزیونم صدای DTS رو ساپورت میکنه اما خود سینمای خانگی چون سونی هست فرمت های ویدئویی مثل mkv رو باز نمیکنه
این حالت Dolby PL برای صدای 6 کاناله نیست و صدا رو با کیفیت نهایی پخش نمیکنه؟
مدل سینمای خانگیم دقیقا این هستش: Home Theater Sony DAV-DZ950

sansa
12-11-2014, 21:18
صدای DTS که سینمای خانگی مارشال با قیمت 180 تومن به خوبی ساپورت میکنن . پخش صدای DTS الان دیگه قابلیت پیش پا افتاده ای هست ...:n09:

بیشتر تلویزیون های نمیتونند صدای DTS رو مستقیما پخش کنن .

..............

دوستان بهترین سینمای خانگی زیر 2 میلیون با قابلیت پخش MKV و رزولیشن FULL HD و بلوری دیسک رو معرفی کنید . زیرنویس فارسی رو هم ساپورت کنه .

alirafaat
12-11-2014, 21:44

سلام

من یه اچ دی پلیر دارم اون تصویر 10 بیتی رو ساپورت میکنه ( حداقل اونطور که توی منوش هست )
از اچ دی پلیر اتصال به امپ هست و از اون به تلویزیون
تلویزیون هم vt20 هست که فکر کنم اون هم 10 بیتی رو ساپورت کنه
اما وقتی یه ویدو 10 بیتی رو پخش می کنم تصویر با هم ریختی رنگ در تلویزیون مشاهده میشه
این وسط فقط امپ مشخصاتش معلوم نیست ( اصلا نمی دونم اینو باید امپ ساپورت کنه یا اصلا ربطی نداره )

البته احتمالا اولین صحبتی که خواهید کرد اینه که خوب راحته تست کردن اون -- اچ دی پلیر رو مستقیم وصل کن به تلویزیون --- ولی خوب به راحتی نمی تونم این کار رو بکنم

davood-d
12-11-2014, 22:22
سلام
تلویزیونم صدای DTS رو ساپورت میکنه اما خود سینمای خانگی چون سونی هست فرمت های ویدئویی مثل mkv رو باز نمیکنه
مدل سینمای خانگیم دقیقا این هستش: Home Theater Sony DAV-DZ950

اکثر تلویزیون ها صدای dts دو کانال خورجی میدن

davood-d
12-11-2014, 22:23
صدای DTS که سینمای خانگی مارشال با قیمت 180 تومن به خوبی ساپورت میکنن . پخش صدای DTS الان دیگه قابلیت پیش پا افتاده ای هست ...:n09:

بیشتر تلویزیون های نمیتونند صدای DTS رو مستقیما پخش کنن .

..............

دوستان بهترین سینمای خانگی زیر 2 میلیون با قابلیت پخش MKV و رزولیشن FULL HD و بلوری دیسک رو معرفی کنید . زیرنویس فارسی رو هم ساپورت کنه .

چه فرمتی جایگزین dts شده و پیشرفته تر است؟

davood-d
12-11-2014, 22:44
سلام

من یه اچ دی پلیر دارم اون تصویر 10 بیتی رو ساپورت میکنه ( حداقل اونطور که توی منوش هست )
از اچ دی پلیر اتصال به امپ هست و از اون به تلویزیون
تلویزیون هم vt20 هست که فکر کنم اون هم 10 بیتی رو ساپورت کنه
اما وقتی یه ویدو 10 بیتی رو پخش می کنم تصویر با هم ریختی رنگ در تلویزیون مشاهده میشه
این وسط فقط امپ مشخصاتش معلوم نیست ( اصلا نمی دونم اینو باید امپ ساپورت کنه یا اصلا ربطی نداره )

البته احتمالا اولین صحبتی که خواهید کرد اینه که خوب راحته تست کردن اون -- اچ دی پلیر رو مستقیم وصل کن به تلویزیون --- ولی خوب به راحتی نمی تونم این کار رو بکنم

مشخصات تی وی چک کنید ببینید رنگ 10 بیتی ساپورت میکنه
احتمالا باید از تی وی باشه

sansa
12-11-2014, 22:50
چه فرمتی جایگزین dts شده و پیشرفته تر است؟

فکر کنم TRU-HD سونی هست .

ولی DTS دیگه همه دستگاه ها پشتیبانی میکنن . DTS puls هم که دیگه بماند ....

تلویزیون ها اکثرشون به طور پیش فرض AC3 رو پشتیبانی میکنن .

davood-d
12-11-2014, 22:56
فکر کنم TRU-HD سونی هست .

ولی DTS دیگه همه دستگاه ها پشتیبانی میکنن . DTS puls هم که دیگه بماند ....

تلویزیون ها اکثرشون به طور پیش فرض AC3 رو پشتیبانی میکنن .
هیچ ربطی به سونی نداره

فرمت جدید شرکت دالبی Dolby TrueHD
است
و فرمت جدید
dts master audio
است که فشرده نیستند و هر کدوم در یک فیلم تا 10 گیگ فضا اشغال میکنن
دالبی پلاس یه فرمت فشرده ابتدایی است

NaughtyCat
12-11-2014, 23:40
سلام

این وصل کردن مستقیم هارد به تلویزیون که زیاد جالب نیست. شما میتونی با یه پخش کننده HD ساده مثل WDTV تجربه خیلی بهتری هم داشته باشی.

نه متاسفانه. این حالت مثلا برای فیلم هایی که صدای دوکاناله دارن خوبه. صدای استریو رو میگیره 5.1 میکنه. با DTS و DD 5.1 قابل مقایسه نیست.

The Lizard King
12-11-2014, 23:52
اکثر تلویزیون ها صدای dts دو کانال خورجی میدن

یعنی DTS که 6 کاناله هست وقتی تلویزیون خروجی میده به سینمای خانگی 2 کاناله میشه؟
با توجه به این موضوع اگه از صدای دالبی استفاده کنم کیفیت صدای بهتری رو احساس میکنم؟

davood-d
13-11-2014, 00:02
یعنی DTS که 6 کاناله هست وقتی تلویزیون خروجی میده به سینمای خانگی 2 کاناله میشه؟
با توجه به این موضوع اگه از صدای دالبی استفاده کنم کیفیت صدای بهتری رو احساس میکنم؟

اگر از سری باشه که خروجی دوکانال میده بله
کلا صدای 5.1 با این روش کیفیت جالبی نداره و صرفاٌ جنبه تبلیغاتی و تجاری داره
میزان لذت از صدا به تجربه شما بستگی داره اگر از این صدا لدت میبرید مشکلی نیست از دالبی استفاده کنید
اگر آمپ در حالت pcm قرار بدی خودش صدای dts تبدیل میکنه به فرمت پی سی ام و اجرا میشه مگه شما تنظیمات درست انجام نداده باشه

شما خروجی هر وسیله ای که فیلم ازش پخش میکنه با کابل اپتیکال وصل کن به امپ اگر از رودی 5.1 پشتیبانی کنه مشکلی نداری
باز امپ هم تست کن ورودی dts 5.1 پشتیبانی کنه

The Lizard King
13-11-2014, 00:46
این وصل کردن مستقیم هارد به تلویزیون که زیاد جالب نیست. شما میتونی با یه پخش کننده HD ساده مثل WDTV تجربه خیلی بهتری هم داشته باشی.

نه متاسفانه. این حالت مثلا برای فیلم هایی که صدای دوکاناله دارن خوبه. صدای استریو رو میگیره 5.1 میکنه. با DTS و DD 5.1 قابل مقایسه نیست.

کاتالوگ اینطوری نوشته:
MULTI" (A.F.D. MULTI)  ": هنگامی که منبع
2 کاناله باشد، صدای از تمام بلندگوها خارج می شود.
STANDARD" (A.F.D. STANDARD)  ": سیستم
فرمت صدای منبع را تشخیص می دهد و صدا را
آنطور که ضبط/کدگذاری شده است ارائه می دهد.
DOLBY PL" (PRO LOGIC)  ": کدگشایی Dolby
Pro Logic را انجام می دهد.
2CH ST" (2CH STEREO)  ": تمام قالب ها به
2 کانال تبدیل می شوند.

واسه همین من گیج شدم برای فیلم هایی که صدای DTS و یا دالبی دارند باید surround رو روی استاندارد بزارم یا روی Dolby PL
و اینکه تابحال با پخش کننده های hd کار نکردم,این پخش کننده ها به تلویزیون متصل میشند یا سینمای خانگی؟

اگر از سری باشه که خروجی دوکانال میده بله
کلا صدای 5.1 با این روش کیفیت جالبی نداره و صرفاٌ جنبه تبلیغاتی و تجاری داره
میزان لذت از صدا به تجربه شما بستگی داره اگر از این صدا لدت میبرید مشکلی نیست از دالبی استفاده کنید
اگر آمپ در حالت pcm قرار بدی خودش صدای dts تبدیل میکنه به فرمت پی سی ام و اجرا میشه مگه شما تنظیمات درست انجام نداده باشه

شما خروجی هر وسیله ای که فیلم ازش پخش میکنه با کابل اپتیکال وصل کن به امپ اگر از رودی 5.1 پشتیبانی کنه مشکلی نداری
باز امپ هم تست کن ورودی dts 5.1 پشتیبانی کنه

ببخشید من اطلاعاتم در این زمینه سینمای خانگی زیاد نیست ,منظورتون از آمپ دقیقا چیه؟و اینکه سری که خروجی دو کاناله میده رو هم متوجه نشدم منظورتون رو
تلویزیون من برای صدا سه حالت داره , PCM و DTS و Dolby که برای فیلم هایی که صدای DTS دارند گزینه PCM رو انتخاب میکنم(اگه DTS رو انتخاب کنم هیچ صدایی از سینمای خانگی پخش نمیشه)
تلویزیون رو هم با کابل آپتیکال به سینمای خانگی وصل کردم ,با این حال صدای DTS دو کاناله به سینمای خانگی میرسه؟دالبی چطور؟

davood-d
13-11-2014, 01:09
کاتالوگ اینطوری نوشته:
2 کانال تبدیل می شوند.

واسه همین من گیج شدم برای فیلم هایی که صدای DTS و یا دالبی دارند باید surround رو روی استاندارد بزارم یا روی Dolby PL
و اینکه تابحال با پخش کننده های hd کار نکردم,این پخش کننده ها به تلویزیون متصل میشند یا سینمای خانگی؟

ببخشید من اطلاعاتم در این زمینه سینمای خانگی زیاد نیست ,منظورتون از آمپ دقیقا چیه؟و اینکه سری که خروجی دو کاناله میده رو هم متوجه نشدم منظورتون رو
تلویزیون من برای صدا سه حالت داره , PCM و DTS و Dolby که برای فیلم هایی که صدای DTS دارند گزینه PCM رو انتخاب میکنم(اگه DTS رو انتخاب کنم هیچ صدایی از سینمای خانگی پخش نمیشه)
تلویزیون رو هم با کابل آپتیکال به سینمای خانگی وصل کردم ,با این حال صدای DTS دو کاناله به سینمای خانگی میرسه؟دالبی چطور؟

مشکل شما این که فیلم از روی فلش و تی وی پخش می کنید
باید یه دستگاه مدیاپلیر بخرید تا امکان خروجی نوری 5.1 داشته باشه
تی وی شما فقط صدای دی تی اس دیکد میکنه برای پخش از بلندگوهای خود تی وی نه خروجی نوری
احتمالا دالبی هم 5.1 خروجی نمیده و دوکانال هست

آمپ همون دستگاه سینمایی خانگی هست که در مدل شما پخش کننده دی و یدی هم داره

NaughtyCat
13-11-2014, 01:18
کاتالوگ اینطوری نوشته:
2 کانال تبدیل می شوند.

نه دیگه برای این کار شما باید روی همون استاندارد باشه.

اون حالت ها اینطوری میشه:

Multi: همه بلندگو ها صدای کاملا مشابه هم رو پخش میکنن.

Dolby PL: که Dolby ProLogic میشه، سعی میکنه صدای 2 کاناله رو برای 6 کانال تفکیک کنه. (مکالمه ها از بلندگوی وسط، صدای اطراف از بلندگوهای surround و... ) نتیجه اش در مقایسه با DD و DTS اصلا جالب نیست.

حالت استاندارده که صدا رو همونجوری که هست پخش میکنه. شما هم همینو میخوای.

اگه شما مثلا یه WDTV داشته باشید، میتونید انتخاب کنید که صدا از HDMI منتقل بشه یا آپتیکال. میتونید با آپتیکال مستقیم به همین سیستم سونی وصلش کنید و تصویر رو جدا و از HDMI بگیرید.

The Lizard King
13-11-2014, 01:26
مشکل شما این که فیلم از روی فلش و تی وی پخش می کنید
باید یه دستگاه مدیاپلیر بخرید تا امکان خروجی نوری 5.1 داشته باشه
تی وی شما فقط صدای دی تی اس دیکد میکنه برای پخش از بلندگوهای خود تی وی نه خروجی نوری
احتمالا دالبی هم 5.1 خروجی نمیده و دوکانال هست

آمپ همون دستگاه سینمایی خانگی هست که در مدل شما پخش کننده دی و یدی هم داره
ممنون از پاسختون
این مدیاپلیر های HD قیمتشون چقدر هست؟تو بازار راحت پیدا میشه؟و اینکه پیشنهاد شما چه مدلی هست(خروجی نوری 5.1 و صدای DTS و دالبی ساپورت بشه و از کدک های بیشتری پشتیبانی کنه)؟
با توجه به این مدل سینمای خانگی که من دارم اگه این مدیاپلیر رو بخرم نهایت کیفیت صدای DTS رو میتونم تجربه کنم؟
و اینکه این مدیاپلیر ها به تلویزیون متصل میشند یا سینمای خانگی؟اگه به تلویزیون هست بعد صدا رو دوباره 2 کاناله نمیکنه تلویزیون؟

davood-d
13-11-2014, 01:44
ممنون از پاسختون
این مدیاپلیر های HD قیمتشون چقدر هست؟تو بازار راحت پیدا میشه؟و اینکه پیشنهاد شما چه مدلی هست(خروجی نوری 5.1 و صدای DTS و دالبی ساپورت بشه و از کدک های بیشتری پشتیبانی کنه)؟
با توجه به این مدل سینمای خانگی که من دارم اگه این مدیاپلیر رو بخرم نهایت کیفیت صدای DTS رو میتونم تجربه کنم؟
و اینکه این مدیاپلیر ها به تلویزیون متصل میشند یا سینمای خانگی؟اگه به تلویزیون هست بعد صدا رو دوباره 2 کاناله نمیکنه تلویزیون؟

بله در بازار کامپیوتر میتونید بخرید

هیچ محدودیتی ندارن و تمام خروجی هارو به شما میدن
با امکان پخش دالی و دی تی اس به راحتی

به هر دو وصل میشن

The Lizard King
16-11-2014, 17:17
بله در بازار کامپیوتر میتونید بخرید

هیچ محدودیتی ندارن و تمام خروجی هارو به شما میدن
با امکان پخش دالی و دی تی اس به راحتی

به هر دو وصل میشن

سلام
من یه WDTV خریدم و امروز امتحانش کردم ,فیلم با صدای دالبی با کیفیت صدای خیلی بهتری پخش شد اما فیلم هایی که صدای DTS دارند صداشون پخش نمیشه(احتمالا بدلیل اینکه سینمای خانگیم صدای DTS رو ساپورت نمیکنه مدل سینمای خانگیم Home Theater Sony DAV-DZ950 هست).
حالا چه راهکاری رو واسه صدای DTS پیشنهاد میکنید؟میخوام صدا با کیفیت خیلی خوب و 6 کاناله پخش بشه

mr_rayan
16-11-2014, 17:39
سلام
من یه WDTV خریدم و امروز امتحانش کردم ,فیلم با صدای دالبی با کیفیت صدای خیلی بهتری پخش شد اما فیلم هایی که صدای DTS دارند صداشون پخش نمیشه(احتمالا بدلیل اینکه سینمای خانگیم صدای DTS رو ساپورت نمیکنه مدل سینمای خانگیم Home Theater Sony DAV-DZ950 هست).
حالا چه راهکاری رو واسه صدای DTS پیشنهاد میکنید؟میخوام صدا با کیفیت خیلی خوب و 6 کاناله پخش بشه

سلام
من مشخصات سینمای شما چک کردم.
خیلی جالبه که فرمت DTS رمزگشایی نمی کنه.واقعا جای تعجب داره.
راهکاری نیست.سینمای شما این فرمت نمیشناسه.باید صدارو به صورت pcm انتقال بدی تا صدای چندکاناله داشته باشی.

The Lizard King
16-11-2014, 18:55
سلام
من مشخصات سینمای شما چک کردم.
خیلی جالبه که فرمت DTS رمزگشایی نمی کنه.واقعا جای تعجب داره.
راهکاری نیست.سینمای شما این فرمت نمیشناسه.باید صدارو به صورت pcm انتقال بدی تا صدای چندکاناله داشته باشی.
ممنون....چجوری میتونم با WDTV صدا رو بصورت PCM انتقال بدم؟
صدای PCM فرمتش چیه؟میشه صدای DTS رو به PCM انکود کرد؟

NaughtyCat
16-11-2014, 23:12
ممنون....چجوری میتونم با WDTV صدا رو بصورت PCM انتقال بدم؟
صدای PCM فرمتش چیه؟میشه صدای DTS رو به PCM انکود کرد؟

متاسفانه WDTV نمیتونه صدای PCM چندکاناله رو منتقل کنه. فقط میتونید بصورت استریو صدا داشته باشید.

واقعا عجیبه که این سینمای خانگی سونی DTS رو ساپورت نمیکنه. فیلم های با کیفیت بالا الان اکثرا صداشون DTS هست. یه راه دیگه هم اینه که ترک صدای DTS فیلم ها رو با یه سری برنامه ها به DD تبدیل کنید که زیاد ایده آل نیست ولی خب برای شرایط شما بهترین کار همینه.

farhad357
19-11-2014, 17:43
با سلام به دوستان . من سینمای خانگی سامسونگ مدل ht-f5556k رو از جمهوری خریدم 1780 . باید بگم کیفیتش خوبه و منو راضی کرد البته تو صدا تخصصی ندارم ولی صداش به دلم نشست شفافیت و تفکیک خوبی داره و قدرتش هم خوبه نمیشه بهش زیاد ولوم داد و وقتی صدا قطع میشه صدای هوا و اینجور چیزا نمیاد . بلوتوث هم داره و تبلتمو بهش وصل کردم اهنگاشو پخش کرد . بنظرم تو سیستمهای تجاری چیز بدی نیست .

karaoke_ir
28-11-2014, 10:16
یه راهنمایی میخواستم برای اتصال لپ تاپ (ویندوز 7) به سینمای خانگی ( LG) از طریق بلوتوث. هر کاری میکنم که موزیک رو از لپ تاپ پلی کنم و صدا رو از سینمای خانگی بگیرم موفق به این کار نمیشم. با موبایل مشکلی ندارم و پلی می کنم و پخش میشه. آیا با ویندوز 7 نکته خاصی داره که من باید بهش توجه کنم؟

edmund
02-12-2014, 00:08
سلام به دوستان بزرگوار
کسی قیمت Paradigm Monitor 7 داره لطف کنه ؟

habib mahvare
16-12-2014, 17:13
با سلام.کسی از جدیدترین قیمتهای انواع اسپیکر فوکال و جامو و آمپ یاماها و پایونییر و دنون خبر داره؟(لطفا فقط قیمتهای اجناس موجود در جمهوری بیان شود)مثلا جاموی 426 میگن دیگه پیدا نمیشه و دونستن قیمتش هم بی فایده اس.

AkonegaGua
22-12-2014, 14:13
با سلام،
روز چهارشنبه 93/9/24 ست Jamo-S426 (رنگ Wenge و به قيمت 1500) به همراه ساب Jamo-SUB210 (به قيمت 350) و آمپ Pioneer-VSX-824 (به قيمت 1150) مجموعا به قيمت 2900 (پس از چونه و تخفيف) خريداري شد. از فروشگاه آكوستيك.

chaharnazm
22-12-2014, 17:08
با سلام،
روز چهارشنبه 93/9/24 ست Jamo-S426 (رنگ Wenge و به قيمت 1500) به همراه ساب Jamo-SUB210 (به قيمت 350) و آمپ Pioneer-VSX-824 (به قيمت 1150) مجموعا به قيمت 2900 (پس از چونه و تخفيف) خريداري شد. از فروشگاه آكوستيك.

خجسته باد
بررسیش کن و برای ما بگو

habib mahvare
22-12-2014, 23:09
با سلام،
مبارکتون باشه.منم همین آمپ رو با ست جدید تودوروکی و کابل اپیکال خریدم 2/170/000 تومن.اول صدای این ست رو شنیدم و بعد رفتم سراغ فوکال و جامو.صدای جامو 426 رو هم شنیدم.ولی خداییش تفاوت محسوسی احساس نکردم.چون علاوه بر کیفیت و تفکیک حجم صدا هم واسم مهم بود و همچنین قیمت.بیس و تریبل قابل قبولی داره.اینم ویدئوش که خودم تو یوتیوب آپ کردم.

davood-d
23-12-2014, 01:45
مبارکتون باشه.منم همین آمپ رو با ست جدید تودوروکی و کابل اپیکال خریدم 2/170/000 تومن.اول صدای این ست رو شنیدم و بعد رفتم سراغ فوکال و جامو.صدای جامو 426 رو هم شنیدم.ولی خداییش تفاوت محسوسی احساس نکردم.چون علاوه بر کیفیت و تفکیک حجم صدا هم واسم مهم بود و همچنین قیمت.بیس و تریبل قابل قبولی داره.اینم ویدئوش که خودم تو یوتیوب آپ کردم.

دوست عزیز اگر تست باس بود اون اهنگ مناسب نبود
چرا موزیک ویدئو
و چرا دوربین ثابت بود. در تست باس دوربین باید بره کنار بلندگوها و اگر ثابت هست المانی باشه که قدرت نشون بده
این ویدئو از تست جامو 426 با امپ یاماها ببین و به گلدان که در فاصله یک متری قرار داره و لرزش زمین زیر دوربین دقت کن بیشتر به قدرت این بلندگو پی میبیری
کیفیت پایین قرار دادم ترافیک زیادی ازتون نبره

habib mahvare
23-12-2014, 06:23
دوست عزیز اگر تست باس بود اون اهنگ مناسب نبود
چرا موزیک ویدئو
و چرا دوربین ثابت بود. در تست باس دوربین باید بره کنار بلندگوها و اگر ثابت هست المانی باشه که قدرت نشون بده
این ویدئو از تست جامو 426 با امپ یاماها ببین و به گلدان که در فاصله یک متری قرار داره و لرزش زمین زیر دوربین دقت کن بیشتر به قدرت این بلندگو پی میبیری
کیفیت پایین قرار دادم ترافیک زیادی ازتون نبره

با سلام و درود
1.خواستم کسی نگه صدا گذاریه و ضمنا سورس پخش من رسی ور استار مکس بود و آهنگ ایرانی (یعنی با حداقل امکانات)انتخاب کردم که تو یوتیوب هم تست اسپیکر با آهنگ ایرانی بوده باشه(من که ندیدم تا به حال ....شایدم هست:n02:) و شما چه آهنگی رو واسه تست باس پیشنهاد میدین؟
2.من این ویدئو رو با دوربین لومیکس موجوددر عکس آواتارم ظبط کردم و میکروفونش واسم خیلی ارزشمنده و به خاطر تست و این جور مسایل در معرض خطرش قرار نمیدم:n02: و صرفا واسه یه صدا گیری از این ست جدید پایونییر بود که ویدئوهاش تو یو تیوب نبود چون تقریبا جدیده.
3.من خودم همه ویدئوهای تست شده موجود در یوتیوب رو با هدفون x200سونی گوش میدم و اعتقاد دارم بردن دوربین به کنار بلند گوها غیر از خراب کردن صدا هیچ سود دیگه ای نداره.چون هیچ میکروفون آماتوری قادر به ظبط واقعی باس تولید شده نیست.(بوم بوم تبدیل به صدای توم توم میشه:n09:)
4.فکر کنم همه صدای شفاف با تفکیک بالا و باس بالا رو توامان با هم دوست دارن و این مشخصه ها رو از قضا این آهنگ همزمان با هم داشت.(ارنجمنت شادمهر رو دیگه اکثراهمه قبول دارن)
5.به نظر من صدا گیری و تست یه امر کاملا سلیقه ایه و فرمول مشخصی نداره.
6.اگه قرار به لرزش و این داستاناس انشالله یه ویدئو پر قدرت هم آپ میکنم با یه آهنگ ترنس خارجی.
7.هدف من صرفا اطلاع رسانی بود نه زیر سوال بردن مارکهای بسیار معتبر فوکال و جامو و غیره... منظورم این بود که پایونییر هم نسبت به پولی که براش پرداخت میشه صدا دهی خوبی داره.

davood-d
23-12-2014, 06:50
با سلام و درود
1.خواستم کسی نگه صدا گذاریه و ضمنا سورس پخش من رسی ور استار مکس بود و آهنگ ایرانی (یعنی با حداقل امکانات)انتخاب کردم که تو یوتیوب هم تست اسپیکر با آهنگ ایرانی بوده باشه(من که ندیدم تا به حال ....شایدم هست:n02:) و شما چه آهنگی رو واسه تست باس پیشنهاد میدین؟
2.من این ویدئو رو با دوربین لومیکس موجوددر عکس آواتارم ظبط کردم و میکروفونش واسم خیلی ارزشمنده و به خاطر تست و این جور مسایل در معرض خطرش قرار نمیدم:n02: و صرفا واسه یه صدا گیری از این ست جدید پایونییر بود که ویدئوهاش تو یو تیوب نبود چون تقریبا جدیده.
3.من خودم همه ویدئوهای تست شده موجود در یوتیوب رو با هدفون x200سونی گوش میدم و اعتقاد دارم بردن دوربین به کنار بلند گوها غیر از خراب کردن صدا هیچ سود دیگه ای نداره.چون هیچ میکروفون آماتوری قادر به ظبط واقعی باس تولید شده نیست.(بوم بوم تبدیل به صدای توم توم میشه:n09:)
4.فکر کنم همه صدای شفاف با تفکیک بالا و باس بالا رو توامان با هم دوست دارن و این مشخصه ها رو از قضا این آهنگ همزمان با هم داشت.(ارنجمنت شادمهر رو دیگه اکثراهمه قبول دارن)
5.به نظر من صدا گیری و تست یه امر کاملا سلیقه ایه و فرمول مشخصی نداره.
6.اگه قرار به لرزش و این داستاناس انشالله یه ویدئو پر قدرت هم آپ میکنم با یه آهنگ ترنس خارجی.
7.هدف من صرفا اطلاع رسانی بود نه زیر سوال بردن مارکهای بسیار معتبر فوکال و جامو و غیره... منظورم این بود که پایونییر هم نسبت به پولی که براش پرداخت میشه صدا دهی خوبی داره.

دوست جان شما در عنوان ویدئو نوشتی bass and terrible در صورتی که این ویدئو به هیچ عنوان حس قدرت و باس القاء نمیکنه. منظور من این بود.
کسی از کیفیت پایونیر صحبت نکرد.

habib mahvare
23-12-2014, 08:16
دوست جان شما در عنوان ویدئو نوشتی bass and terrible در صورتی که این ویدئو به هیچ عنوان حس قدرت و باس القاء نمیکنه. منظور من این بود.
کسی از کیفیت پایونیر صحبت نکرد.
ممنون از شما.البته باس که داره ولی چون این ترک مترونوم پایینی داره زیاد به چشم نمیاد.در حال دانلود کردن نسخه flac آلبوم Martin Garrix - Collection (2014) {FLAC} تا ببینم با اون چه جوری میشه.

p30g
23-12-2014, 12:24
سلام
دنبال یه سینما خانگی با کیفیت میگردم که تفکیک صدا و بیس خوبی داشته باشه کاربرد در وهله اول گوش دادن به موزیک
و موزیک ویدئو و بعد هم فیلم بودجم هم نهایت 1300

mehrradg26
23-12-2014, 13:39
سلام من قصد خرید سینما خانواده تا 1 میلیون رو دارم اما با کیفیم صدای خوب تا 1 میلیون
دوستان بیس خوب و کیفیتی سابش خیلی مهمه چی پیشنهاد میدید
ورودی اچ دی با استارمکس ا100 مچ باشه
در ضمن یه اسپیکر هم قدرتی هم با کیفیتم معرفی کنید تا 500 600

poloton7
23-12-2014, 20:09
ممنون از شما.البته باس که داره ولی چون این ترک مترونوم پایینی داره زیاد به چشم نمیاد.در حال دانلود کردن نسخه flac آلبوم Martin Garrix - Collection (2014) {FLAC} تا ببینم با اون چه جوری میشه.
سلام دوست من سیستم زیبا وقشنگی است من یک چیزی که توی مشخصات این سیستم نسبت به ست جامو 428 یا 426 متوجه شدم حساسیت باندها است در ست شما حساسیت باندها 86 db بود اما در جامو فکر کنم 94db بود --به نظر هر چی حساسیت بالاتر شود باندها با ولوم کمتر تمام فرکانس را پخش می کند--

hamidcrazy2
24-12-2014, 08:57
بله درست هست. هرچه حساسیت یک سیستم بالاتر برود سیستم به اصطلاح های اند تر میشود. البته سیستم های اند سیستمی هست که با حساسیت بالا دقیقا فرکانس دریافتی رو اجرا کند و به محض قطع شدن فرکانس از حرکت بایستد. البته این رویه یک سری مشکلات هم دارد به طور مثال در سیستمی که حساسیت بالایی برای پخش یک سری فرکانس ها دارد اگر اسپیکری اون فرکانس رو اجرا کند و شما یکی از همان باندها رو در دست داشته باشید بدون اینکه به دستگاه پخش کننده وصل باشد فرکانس پخش شده، باند موجود در دست شما را به ارتعاش و حرکت و اصطلاح ویز ویز و نویز وامیدارد. برای درک بهتر یک مثال میزنم. فرض کنید سیستم شما دوتا ساب دارد. یک ساب رو به آمپ وصل کنید تا صدا بگیرید همه اتصالات ساب دوم رو جدا کنید و ساب رو بگیرید بغلتون. وقتی از سیستم صداگیری میکنید اون سابی که بغل شماست هم به صدا میفته. و شما دقیقا میبینید که ساب توی بغلتون تکون میخوره . اینجا بحثی که بوجود میاد سفتی اسپایدر ساب یا اسپیکر باید در حدی باشد که به آسانی با این فرکانس ها به ارتعاش و حرکت نیفته و البته با کمترین فرکانس دریافتی به صورت الکتریکی و نه محیطی بتونه اونو اجرا کنه این میشه دلیل اختلاف قیمت مثلا یک ساب 500 تومنی با یک ساب 5 میلیونی. قدرت stop and go هم تو قیمت بسیار تاثیر گذاره.
در آخر باشد که رستگار شویم...

kouroshpayande
24-12-2014, 19:39
این پلیر از کجابخرم چند وقته نایاب شده
Pioneer BDP-450

habib mahvare
24-12-2014, 21:20
سلام دوست من سیستم زیبا وقشنگی است من یک چیزی که توی مشخصات این سیستم نسبت به ست جامو 428 یا 426 متوجه شدم حساسیت باندها است در ست شما حساسیت باندها 86 db بود اما در جامو فکر کنم 94db بود --به نظر هر چی حساسیت بالاتر شود باندها با ولوم کمتر تمام فرکانس را پخش می کند--
در خوب بودن جامو 426 اصلا شکی نیست ولی حساسیت 426 فکر کنم 89 باشه نه 94!!!

System Type

2-way bass-reflex

Impedance

6

Tweeter (mm/in)

25 / 1

Woofer (mm/in)

140 / 2 x 5½

Product Finish

Black Ash, White Ash or Wenge

Frequency Response (Hz, +/-3dB)

48 - 20.000

Power Handling (Watts Long/Short Term)

100 / 140

Sensitivity (dB, 2.8V/1m)

89

Overall Dimensions (mm/in, HxWxD)

910 x 180 x 238

Crossover Frequency

2500

poloton7
25-12-2014, 00:33
در خوب بودن جامو 426 اصلا شکی نیست ولی حساسیت 426 فکر کنم 89 باشه نه 94!!!

System Type

2-way bass-reflex

Impedance

6

Tweeter (mm/in)

25 / 1

Woofer (mm/in)

140 / 2 x 5½

Product Finish

Black Ash, White Ash or Wenge

Frequency Response (Hz, +/-3dB)

48 - 20.000

Power Handling (Watts Long/Short Term)

100 / 140

Sensitivity (dB, 2.8V/1m)

89

Overall Dimensions (mm/in, HxWxD)

910 x 180 x 238

Crossover Frequency

2500

سلام-- درسته من اشتباه دیدم--شرمنده
شما گفتید کیفیت این سیستم از جامو که گوش کردید بهتر بود--تازه جاموفکر کنم از سیستم شما گرون تر است--

habib mahvare
25-12-2014, 01:51
سلام-- درسته من اشتباه دیدم--شرمنده
شما گفتید کیفیت این سیستم از جامو که گوش کردید بهتر بود--تازه جاموفکر کنم از سیستم شما گرون تر است--
نه قطعا بهتر نیست.ولی چون قیمت کاذب داره خریدش در برابر پایونییر توجیه نداره .ولی هر کی پول داشته باشه معلومه فقط فوکال و جامو ارزش گوش دادن دارن.ولی من به شخصه اعتقاد دارم به علت اختلاف قیمت در ایران بین جامو و پایونییر همون قدر اختلاف صدا وجود نداره.البته این نظر شخصی منه.در ایران فقط قیمت ریالی پایونیر تا حدودی به قیمت جهانی نزدیکتره.بقیه بلند گوهای لوکس نسبت به قیمت جهانی به دلایل مختلف گرونه.نسبت به پولی که من پرداخت کردم راضیم.دیگه اصلا فایلهای mp3نمیتونم گوش بدم.فقط فایلهای FLACواسم راضی کننده اس.
ضمنا اگه دوستان سورس خوب و با کیفیت صدا میخوان اینجا همه چی هست.سایتی بسیار عالی و کامله:

davood-d
25-12-2014, 01:56
نه قطعا بهتر نیست.ولی چون قیمت کاذب داره خریدش در برابر پایونییر توجیه نداره .ولی هر کی پول داشته باشه معلومه فقط فوکال و جامو ارزش گوش دادن دارن.ولی من به شخصه اعتقاد دارم به علت اختلاف قیمت در ایران بین جامو و پایونییر همون قدر اختلاف صدا وجود نداره.البته این نظر شخصی منه.در ایران فقط قیمت ریالی پایونیر تا حدودی به قیمت جهانی نزدیکتره.بقیه بلند گوهای لوکس نسبت به قیمت جهانی به دلایل مختلف گرونه.نسبت به پولی که من پرداخت کردم راضیم.دیگه اصلا فایلهای mp3نمیتونم گوش بدم.فقط فایلهای FLACواسم راضی کننده اس.
ضمنا اگه دوستان سورس خوب و با کیفیت صدا میخوان اینجا همه چی هست.سایتی بسیار عالی و کامله:
توجیه بسیار قابل قبولی بود. بدون تعصب و تخریب:n01:

p30g
25-12-2014, 09:26
سلام
دنبال یه سینما خانگی با کیفیت میگردم که تفکیک صدا و بیس خوبی داشته باشه کاربرد در وهله اول گوش دادن به موزیک
و موزیک ویدئو و بعد هم فیلم بودجم هم نهایت 1300

اینو فراموش نکنید جواب بدید:n35:

poloton7
25-12-2014, 11:55
سلام--
به غیر از جامو 426 ست دیگری هم گوش کردید--از این مدل شما مدل بالاتر و بهتر بود؟؟ وچه قیمت؟/

chaharnazm
25-12-2014, 12:02
اینو فراموش نکنید جواب بدید:n35:

Pioneer MCS-838

p30g
25-12-2014, 12:46
Pioneer MCS-838

تشکر اینا کانفیگاش رو نمیشه تغییر داد مثلا بجای ساب خودش یدونه قویتر انداخت؟

habib mahvare
25-12-2014, 23:36
سلام--
به غیر از جامو 426 ست دیگری هم گوش کردید--از این مدل شما مدل بالاتر و بهتر بود؟؟ وچه قیمت؟/
فوکال و میشن گوش دادم.اگه مدلهای پایونیر سری تودوروکی منظورتونه این سری تقریبا از نظر صدا شبیه هم هستن و سابشون یکیه و فقط آمپشون فرق میکنه که اونم خودتون میتونید عوض کنید.

habib mahvare
25-12-2014, 23:50
تشکر اینا کانفیگاش رو نمیشه تغییر داد مثلا بجای ساب خودش یدونه قویتر انداخت؟
این سریها همه قطعات داخل یک باکس هستند و بعید میدونم فروشنده بخواد ساب این مدلو بخواد مثلا با مدل 737 عوض کنه که بزرگتر از اینه.البته ظاهرا بزرگتر دیده میشه ولی قدرتشون یکیه.به این لینک هم نظری بنداز:
ولی اگه میتونی بودجه ات رو زیاد کن و اینو بخر.پشیمون نمیشی:

poloton7
26-12-2014, 09:51
فوکال و میشن گوش دادم.اگه مدلهای پایونیر سری تودوروکی منظورتونه این سری تقریبا از نظر صدا شبیه هم هستن و سابشون یکیه و فقط آمپشون فرق میکنه که اونم خودتون میتونید عوض کنید.
سلام--نه منظورم مدل های با قیمت مناسب وبا کیفیت خوب چون خودم یک امپ پایونیر vsx923 بعدا می خواهم برایش یک ست سینمای بخرم برای همین از شما می پرسم از برندهای دیگر چه مدلهای گوش کردید--مثل همان فوکال یا جامو یا میشن---

habib mahvare
26-12-2014, 13:00
سلام--نه منظورم مدل های با قیمت مناسب وبا کیفیت خوب چون خودم یک امپ پایونیر vsx923 بعدا می خواهم برایش یک ست سینمای بخرم برای همین از شما می پرسم از برندهای دیگر چه مدلهای گوش کردید--مثل همان فوکال یا جامو یا میشن---
اگه میخوای زیاد هزینه کنی باید لاجرم بری تهران و شوروم آقای محمد پور و به ست های مختلف گوش بدی تا تصمیم گیری بکنی.ولی اگه هزینه متوسط میخوای چشم بسته هم میتونی جاموی 426 به قیمت 1/500/000و 606 sبه قیمت 2/500/00رو بگیری و فکر میکنم آقای محمد پور واست ارسال میکنن.
شماره موبایلش هم تو سایتشه.وایبر و اینستا گرام هم داره.باهاش هماهنگ کن .

poloton7
26-12-2014, 19:25
اگه میخوای زیاد هزینه کنی باید لاجرم بری تهران و شوروم آقای محمد پور و به ست های مختلف گوش بدی تا تصمیم گیری بکنی.ولی اگه هزینه متوسط میخوای چشم بسته هم میتونی جاموی 426 به قیمت 1/500/000و 606 sبه قیمت 2/500/00رو بگیری و فکر میکنم آقای محمد پور واست ارسال میکنن.
شماره موبایلش هم تو سایتشه.وایبر و اینستا گرام هم داره.باهاش هماهنگ کن .
سلام-تشکر-- اگر بخرم جامو428 می خورم چون 426 ساب ندارد--اره چون من مشهد هستم-باید چشم بسته بخرم البته اکثرا از جامو 426 و428 راضی هستند هم قیمتش وکیفیتش---

chaharnazm
27-12-2014, 09:00
سلام-تشکر-- اگر بخرم جامو428 می خورم چون 426 ساب ندارد--اره چون من مشهد هستم-باید چشم بسته بخرم البته اکثرا از جامو 426 و428 راضی هستند هم قیمتش وکیفیتش---

بتونی میژن رو بخری که خیلی خوبه چون من صداشو شنیدم خوشم اومد نزدیک 3 و 200 300 برات هزینه بر میداره

shamika
28-12-2014, 02:44
با سلام خدمت دوستان مخصوصاً اساتید عزیز mr_rayan و davood-d

آیا سینمای خانگی Pioneer MCS-838 زیر نویس فارسی SRT رو پخش میکنه ؟
خیلی چشمم رو گرفته . آخه امکانات خاصی داره .
ورودی HDMI ، سازگاری با محصولات اپل ، گستره زیاد فرمت های قابل پخش ، قیمت مناسب و ...

سپاس

mr_rayan
28-12-2014, 08:31
با سلام خدمت دوستان مخصوصاً اساتید عزیز mr_rayan و davood-d

آیا سینمای خانگی Pioneer MCS-838 زیر نویس فارسی SRT رو پخش میکنه ؟
خیلی چشمم رو گرفته . آخه امکانات خاصی داره .
ورودی HDMI ، سازگاری با محصولات اپل ، گستره زیاد فرمت های قابل پخش ، قیمت مناسب و ...

سپاس
سلام
مطالعه کنید

shamika
28-12-2014, 11:23
ممنون rayan عزیز
نظرت خودتون در مورد سینمای خانگی تو این رنج چیه ؟

mr_rayan
28-12-2014, 14:56
ممنون rayan عزیز
نظرت خودتون در مورد سینمای خانگی تو این رنج چیه ؟
هم 737 و هم 838 هر دو مدل خوب هستند

davood-d
29-12-2014, 06:27
دوستانی که ساب 210 جامو دارن میشه یه توضیحی از سایز و قدرت صداش بدن
و بگن چقدر در قدرت باس تاثیر گذار هست
hamidcrazy2
29-12-2014, 07:44
چند روز پیش رفته بودم فروشگاه راستین یه نفر اومده بود یه سیستم صوتی می خواست. یه سیستم مونیتور بهش پیشنهاد دادن 9.2 حدود 27و28 تومن اونم اوکی داد. همه اینا در عرض 5 دقیقه اتفاق افتاد...

chaharnazm
29-12-2014, 08:51
چند روز پیش رفته بودم فروشگاه راستین یه نفر اومده بود یه سیستم صوتی می خواست. یه سیستم مونیتور بهش پیشنهاد دادن 9.2 حدود 27و28 تومن اونم اوکی داد. همه اینا در عرض 5 دقیقه اتفاق افتاد...

اینم یه جورشه

supra
30-12-2014, 00:35
دوستان من ست Jamo S426 رو چند ماه پیش به همراه آمپ Denon X2000 گرفتم و به دلیل محدودیت مالی اون موقع نتونستم برای ساب هزینه کنم الان تو فکر خرید ساب هستم ، در تهایت به SUB260 رسیدیم ولی متاسفانه موجود نیست حالا پیشنهاد دوستان در حد همین 260 چی هستش ؟ اگر زیر 1 تومن در بیاد که چه بهتر.
البته دوستان Boston acoustic ASW250 رو هم پیشنهاد دادن ولی خوب من اطلاعی از کیفیتش (مخصوصا تو بحث موزیک) ندارم و همینطور اگر کسی قیمت بروز و آدرسی برای خرید SUB210 داره هم لطفا بگه.

mr_rayan
30-12-2014, 07:10
دوستان من ست Jamo S426 رو چند ماه پیش به همراه آمپ Denon X2000 گرفتم و به دلیل محدودیت مالی اون موقع نتونستم برای ساب هزینه کنم الان تو فکر خرید ساب هست ، در تهایت به SUB260 رسیدیم ولی متاسفانه موجود نیست حالا پیشنهاد دوستان در حد همین 260 چی هستش ؟ اگر زیر 1 تومن در بیاد که چه بهتر.
البته دوستان Boston acoustic ASW250 رو هم پیشنهاد دادن ولی خوب من اطلاعی از کیفیتش (مخصوصا تو بحث موزیک) ندارم و همینطور اگر کسی قیمت بروز و همینطور آدرسی برای خرید SUB210 داره هم لطفا بگه.
پیگیر جامو باش
نظرم روی یاماها هم مثبته

poloton7
02-01-2015, 13:25
دوستان من ست Jamo S426 رو چند ماه پیش به همراه آمپ Denon X2000 گرفتم و به دلیل محدودیت مالی اون موقع نتونستم برای ساب هزینه کنم الان تو فکر خرید ساب هستم ، در تهایت به SUB260 رسیدیم ولی متاسفانه موجود نیست حالا پیشنهاد دوستان در حد همین 260 چی هستش ؟ اگر زیر 1 تومن در بیاد که چه بهتر.
البته دوستان Boston acoustic ASW250 رو هم پیشنهاد دادن ولی خوب من اطلاعی از کیفیتش (مخصوصا تو بحث موزیک) ندارم و همینطور اگر کسی قیمت بروز و آدرسی برای خرید SUB210 داره هم لطفا بگه.
سلام دوست من-
چرا شما همان موقغ جامو428 نخریدی این ست خوش یک ساب با خودش دارد-می خواستم علتش چی بوده کیفیت وقدرت جامو426 از 428 بهتر بود یا مسئله دیگر بوده؟؟/

MufcTalk.com
04-01-2015, 13:22
سلام دوستان
من میخواستم یک سیستم سینمای خانگی بگیرم که مشخصات زیر را داشته باشد ممنون می شوم راهنمایی کنید:
1-کیفیت صدای خیلی خوب
2-اگر 4 باند دارد دوتای انها وایرلس باشد
3-امکان پخش موزیک از طریق وایرلس ( مثلا من با ایفون یک اهنگ پخش کنم و از طریق سینمای خانگی پخش بشود به صورت وایرلس)
ترجیحا برند lg باشد چون لویزیون lg میخواهم بگیرم ممنون

p30g
07-01-2015, 12:33
از بین این 2 مدل کدوم تفکیک و بیسش بیشتره
HTP-RS339
754
تا 2 تومن مدل بهتری هم میشه خرید ؟

p30g
08-01-2015, 20:13
اساتید راهنمایی کنید تا 2 تومن چی پیشنهاد میکنید؟

kisomee
08-01-2015, 20:54
با سلام
یه راهنمایی می خواستم
تلویزیون ما sony ex720
یه بلوری سونی هم داریم
الان بهترین گزینه برای ما که بخواهیم صدای خوبی داشته باشیم چیه؟سینمای خانگی ها که همشون پلیر دارن و این پلیر ما اون وقت بی استفاده میمونه
یه مورد تو دیجی کالا دیدم sound bar .نظرتون چیه؟کیفیت صداشون خوبه؟

mmf66
08-01-2015, 21:36
سلام خدمت اساتید صدا یه سوال این اسپیکر ها تو تهران پیدا میشه یا نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mr_rayan
09-01-2015, 07:25
اساتید راهنمایی کنید تا 2 تومن چی پیشنهاد میکنید؟
هر دو مدلی که انتخاب کردید عالیه

Blue Stars
14-01-2015, 13:25
سلام دوستان

من يه مدت موسيقي كار ميكردم و صداي سيستمهاي مختلف فضاي باز (Stage) رو شنيده ام.

توي منزل سيستم صوتي Pioneer Todoroki با آمپ Pioneer 824 رو دارم. پلير و سورس هم دارم.

الان يه سيستم صوتي با كيفيت واسه استفاده در موزيك و سينمايي ميخوام.

سيستمهاي موجود در جمهوري از جمله فروشگاه آكوستيك رو ديدم .

سيستمهاي پيشنهادي بدين سان بودن :

مورد 1 :

Speaker 5.1: Boston Acoustic A360+A26

(Amp : Yamaha 777-(2014

مورد 2 :

Speaker Jamo 628

Amp : Denon X2000

مورد 3 :
Speaker : Klipcsh ( اسم مدلش رو نميدونم ولي به نظر قديمي و ظاهرش معموليه )
Amp : Pioneer 2024
Amp : Onkyo 838 Or 737

ساب ووفر هم JBL يا Cerwin Vega اينچ15

كابل ؟؟؟

ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

davood-d
14-01-2015, 22:56
سلام دوستان

من يه مدت موسيقي كار ميكردم و صداي سيستمهاي مختلف فضاي باز (Stage) رو شنيده ام.

توي منزل سيستم صوتي Pioneer Todoroki با آمپ Pioneer 824 رو دارم. پلير و سورس هم دارم.

الان يه سيستم صوتي با كيفيت واسه استفاده در موزيك و سينمايي ميخوام.

سيستمهاي موجود در جمهوري از جمله فروشگاه آكوستيك رو ديدم .

سيستمهاي پيشنهادي بدين سان بودن :

مورد 1 :

Speaker 5.1: Boston Acoustic A360+A26

(Amp : Yamaha 777-(2014

مورد 2 :

Speaker Jamo 628

Amp : Denon X2000

مورد 3 :
Speaker : Klipcsh ( اسم مدلش رو نميدونم ولي به نظر قديمي و ظاهرش معموليه )
Amp : Pioneer 2024
Amp : Onkyo 838 Or 737

ساب ووفر هم JBL يا Cerwin Vega اينچ15

كابل ؟؟؟

ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

من پیشنهاد می کنم با مدیر این سایت مشورت کنید

supra
16-01-2015, 00:45
سلام دوست من-
چرا شما همان موقغ جامو428 نخریدی این ست خوش یک ساب با خودش دارد-می خواستم علتش چی بوده کیفیت وقدرت جامو426 از 428 بهتر بود یا مسئله دیگر بوده؟؟/
سلام
من الان پست شما رو دیدم اینه که نتونستم جواب بدم
428 اون زمانی که من میخواستم بگیرم موجود نبود که البته از چند جا هم که پرسیدم اکثر سِت های Jamo مثل 426 ، 428 یا 606 بدون ساب فروش میرفت و جدیدا بصورت 5.1 دارن همین مدل هارو میفروشن.
در کل من همون SUB260 رو تهیه کردم و به شدت هم راضی هستم.

poloton7
16-01-2015, 01:02
سلام
من الان پست شما رو دیدم اینه که نتونستم جواب بدم
428 اون زمانی که من میخواستم بگیرم موجود نبود که البته از چند جا هم که پرسیدم اکثر سِت های Jamo مثل 426 ، 428 یا 606 بدون ساب فروش میرفت و جدیدا بصورت 5.1 دارن همین مدل هارو میفروشن.
در کل من همون SUB260 رو تهیه کردم و به شدت هم راضی هستم.
سلام--
مبارک باشد--ایا به غیر از جامو انتخاب دیگری این رنج قیمت داشتی؟؟؟

Pejman3
16-01-2015, 13:27

ولی لذت خرید هوشمندانه یه چیز دیگست. یعنی با کمترین پول بهترین چیزو بگیری
من که خودم کبریت هم میخوام بگیرم کلی سرچ میکنم

smahdih
16-01-2015, 17:49
درود

دوستان من قصد خرید تلویزیون و سینمای خانگی دارم، بودجم واسه جفتش 4.5 میلیونه
اطلاعات کافی هم در این زمینه ندارم، ولی انتظاراتی که از تلویزیون دارم اینه
1- کمتر از 46 اینچ نباشه
2- مناسب واسه فیلم دیدن زیاد باشه
3- سه بعدی بودن برام اهمیت نداره
4- کیفیت تصویرش خوب باشه
سینمای خانگی هم میخوام صداش با کیفیت باشه- آهنگ زیاد گوش میدم

میخوام یه ترکیب خوب از جفتش داشته باشم.
ممنون دوستان

supra
17-01-2015, 15:25
سلام--
مبارک باشد--ایا به غیر از جامو انتخاب دیگری این رنج قیمت داشتی؟؟؟
ممنون
بله ، البته با قیمت کمتر که این 2 مدل >> Boston acoustic ASW250 و Focal CUB 3 بود.

mmf66
17-01-2015, 16:08
درود

1- کمتر از 46 اینچ نباشه
4- کیفیت تصویرش خوب باشه

ممنون دوستان

تلوزیون lg 47lb65200
sony 48w600

سیستم صوتی هم logitech z906 5.1

p30g
17-01-2015, 16:26
درود

1- کمتر از 46 اینچ نباشه
4- کیفیت تصویرش خوب باشه

ممنون دوستان
46F6450 samsung :TV
سینما : HTP-RS339 pionner

smahdih
17-01-2015, 16:31
تلوزیون lg 47lb65200
sony 48w600

سیستم صوتی هم logitech z906 5.1

ممنون از جوابهای دوستان

دوستان اگه بودجمو بتونم به 5 برسونم میتونم به یه ترکیب بهتری برسم یا همین بهترینه؟

به نظرتون داشتن ویژگی DLNA اینقد اهمیت داره که دستگاههای با این ویژگی رو انتخاب کنم؟

به سبب وجود پورت USB خرید دستگاه پخش DVD توصیه میشه؟

poloton7
18-01-2015, 10:09
ممنون
بله ، البته با قیمت کمتر که این 2 مدل >> Boston acoustic ASW250 و Focal CUB 3 بود.
سلام--
این جامو بهتر از این موارد بود----جامو428 یک بلندگو نسبت به428 به باندهای ایستاده اضافه کرده درسته؟؟

mr_rayan
18-01-2015, 16:51
ممنون از جوابهای دوستان

دوستان اگه بودجمو بتونم به 5 برسونم میتونم به یه ترکیب بهتری برسم یا همین بهترینه؟

به نظرتون داشتن ویژگی DLNA اینقد اهمیت داره که دستگاههای با این ویژگی رو انتخاب کنم؟

به سبب وجود پورت USB خرید دستگاه پخش DVD توصیه میشه؟
قطعا میتونید برسید
من استفاده ای از این تکنولوژی نمیکنم شاید بدرد شما بخوره.
پخش بلوری توصیه میکنم اگر اهل دیدن فیلم بلوری باشید.

smahdih
18-01-2015, 17:03
قطعا میتونید برسید
من استفاده ای از این تکنولوژی نمیکنم شاید بدرد شما بخوره.
پخش بلوری توصیه میکنم اگر اهل دیدن فیلم بلوری باشید.

تا الان که بلوری ندیدم بعد از اینم بعید میدونم کارم بهش گیر کنه نهایت وقتی احتیاج داشتم میخرم

اگه انتخابای بهتری هست دوستان اهل فن لطف میکنید بهم معرفی کنید

mr_rayan
19-01-2015, 06:57
تا الان که بلوری ندیدم بعد از اینم بعید میدونم کارم بهش گیر کنه نهایت وقتی احتیاج داشتم میخرم

اگه انتخابای بهتری هست دوستان اهل فن لطف میکنید بهم معرفی کنید
شما بودجه مورد نظر خودتون بابت تلویزیون و سینما جدا کنید تا راحت تر بشه نظر داد.

smahdih
19-01-2015, 17:19
شما بودجه مورد نظر خودتون بابت تلویزیون و سینما جدا کنید تا راحت تر بشه نظر داد.

واسه تلویزیون 3 میلیون
واسه سینما 1.5 میلیون

bugged
21-01-2015, 15:07
سلام
تا 2 تومن برا گوش دادن به موسیقی و موزیک ویدئو چی مدلی پیشنهاد میکنید ؟

mr_rayan
21-01-2015, 16:11
واسه تلویزیون 3 میلیون
واسه سینما 1.5 میلیون
بودجه سینمات کمی افزایش بدی می تونی این مدل بگیری

mr_rayan
21-01-2015, 16:13
سلام
تا 2 تومن برا گوش دادن به موسیقی و موزیک ویدئو چی مدلی پیشنهاد میکنید ؟
سلام
این 2 مدل

و

mr_rayan
21-01-2015, 16:13
ساب جامو 260 تو بازار هست که دوستان می گفتن پیدا نمیشه.

supra
23-01-2015, 21:50
الان موجود هستش ولی 3 هفته ی قبل (زمان ارسال پست مشاوره) موجود نبود اون مدلایی هم که از جامو موجود بود (مثل 210) فقط با ست فروخته میشد !

aminaham
23-01-2015, 23:47
با سلام
اینجانب طی 2-3هفته آینده عازم بانه هستم برای خرید تی وی و سینما
تلوزیون را انتخاب کرده ام
Samsung 48H6390 TVاما برا سینما مطمين نیستم و بیشتر از یک ملیون و سیصد چهارصد به قیمت تهران حدودی بیشتر نمیخوام براش خرج کنم
یکی از دوستان تو همین فروم تقریبا با همین رنج قیمت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو پیشنهاد کرده بود ولی از طرفی نمیدونم تو بانه میتونم این مدل رو گیر بیارم یا نه چون پایونییر مثل سامسونگ اینا فراوون نیستش باید چنتا مدل دیگه هم به عنوان جابگزین داشته باشم اگه پیدا نشد رو اونا کار کنم
خودم اینارو پیدا کردم
LG LH-KW968 HTS Home Theatre
Samsung HT-F456K Home Theater

LH-W866HTS

LG LH-945 HTS Home Theatre
1-من با خوندن چند صفحه تو این فروم یه مقدار گیج شدم چون تی وی ک میخوام بگیرم mkvمیخونه برام مهم نیست ----- سینما این فرمت رو بخونه یا ن اما یکی از دوستان تو این گروه گفته بود اگه یک فیلمی که مثلا صداش پنج کاناله هستش با یو اس بی تی وی پخش کنی چون باندای فابریک تی وی دو کاناله هست صدایی که برای سینما میفرسته هم دو کاناله میشه درسته یا نه؟(چون اینجوری مجبور میشم سینمایی بگیرم ک رسیورش همmkvبخونه)
2-تو بانه پایونییر هم گیر می آید
3-نو همین رنجا حدودی مدل بهتری برای گزینه اول سراغ دارید و از بین مدلهای جانشین بعدی کدوم خوبه یا خودتون پیشنهاد میکنید، تناسب قیمتشم با کیفیت در نظر بگیرید
ممنون از راهنمایتون بابت پر حرفیمم عدر خواهی میکنم

mr_rayan
24-01-2015, 07:35
با سلام
اینجانب طی 2-3هفته آینده عازم بانه هستم برای خرید تی وی و سینما
تلوزیون را انتخاب کرده ام
Samsung 48H6390 TV

اما برا سینما مطمين نیستم و بیشتر از یک ملیون و سیصد چهارصد به قیمت تهران حدودی بیشتر نمیخوام براش خرج کنم
یکی از دوستان تو همین فروم تقریبا با همین رنج قیمت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو پیشنهاد کرده بود ولی از طرفی نمیدونم تو بانه میتونم این مدل رو گیر بیارم یا نه چون پایونییر مثل سامسونگ اینا فراوون نیستش باید چنتا مدل دیگه هم به عنوان جابگزین داشته باشم اگه پیدا نشد رو اونا کار کنم
خودم اینارو پیدا کردم
LG LH-KW968 HTS Home Theatre

Samsung HT-F456K Home Theater

LH-W866HTS

LG LH-945 HTS Home Theatre
1-من با خوندن چند صفحه تو این فروم یه مقدار گیج شدم چون تی وی ک میخوام بگیرم mkvمیخونه برام مهم نیست ----- سینما این فرمت رو بخونه یا ن اما یکی از دوستان تو این گروه گفته بود اگه یک فیلمی که مثلا صداش پنج کاناله هستش با یو اس بی تی وی پخش کنی چون باندای فابریک تی وی دو کاناله هست صدایی که برای سینما میفرسته هم دو کاناله میشه درسته یا نه؟(چون اینجوری مجبور میشم سینمایی بگیرم ک رسیورش همmkvبخونه)
2-تو بانه پایونییر هم گیر می آید
3-نو همین رنجا حدودی مدل بهتری برای گزینه اول سراغ دارید و از بین مدلهای جانشین بعدی کدوم خوبه یا خودتون پیشنهاد میکنید، تناسب قیمتشم با کیفیت در نظر بگیرید
ممنون از راهنمایتون بابت پر حرفیمم عدر خواهی میکنم

سلام
1-بستگی به تلویزیونی که میخواید بخرید داره.دفترچش مطالعه کنید.
2-نه گیر نمیاد
3-همون مدلی که لینک کردید خوبه.همینجا با گارانتی تهیه کنید.

mmf66
24-01-2015, 09:43
سلام
این 2 مدل

و

سلام استاد گرامی این پایونیر ها کیفیت صداشون در چه حد هست های فای واقعی هستن

rghanei
24-01-2015, 13:04
سلام دوستان و اساتید محترم برای آپارتمان 110 متری و وصل کردن به تلویزیون 46 سامسونگ و ----- که صدای خوبی نتیجه اش باشه کدوم یک از محصولات پایونیر و یا .... پیشنهاد میدید..

amirpcp30
24-01-2015, 14:03
سلام دوستان
من دو سه سال قبل سینما خانگی نکو گرفتم نویز داشت بعد فروختم هامرز گرفتم سابش اصلا تفکیک خوبی نداشت حالا بعد این مدت میخوایم یک چیز درست و حسابی بگیرم اونها حدود 300 تومان بود-حدود 800 بودجم هست ولی اگه ارزشش رو داشته باشه مشکلی ندارم بیشتر هزینه کنم
تصمیم گرفتم که تیکه تیکه بگیرم ، آمپ + ساب + ست باند 5
یکی از اشنایان گفت که کارت صدا بگیرم آمپ خودش یک بخش از کارت صدا هست میخواستم بپرسم چه مدلهایی در این رنج میتونم بگیرم
ضمنن برای کامیپوتر میخوام
دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم
با سپاس

aminaham
24-01-2015, 14:46
دوستان تفاوتی در کیفیت صدا در اتصال تلوزیون به ----- سینما خوانوادگی با hdmiو opticalوجود دارد؟(با فرض اینکه مثلا منبع پخش یک فیلم پنج کاناله از طریق usb tvباشد)

rznrz06
24-01-2015, 15:49
دوستان تفاوتی در کیفیت صدا در اتصال تلوزیون به ----- سینما خوانوادگی با hdmiو opticalوجود دارد؟(با فرض اینکه مثلا منبع پخش یک فیلم پنج کاناله از طریق usb tvباشد)
فعلاً HDMI ورژن 1.4 ازنظر صوتی ضعیفتر از اپتیکال عمل میکنه.
ولی ورژن 2.0 که به تازگی وارد بازار شده کیفیت صوتی چند برابر اپتیکال هستش.

SONY XPERIA Z3

aminaham
24-01-2015, 16:52
اساتید محترم از بین
LG LH-KW968
وPioneer MCS-838
کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

davood-d
25-01-2015, 04:21
فعلاً HDMI ورژن 1.4 ازنظر صوتی ضعیفتر از اپتیکال عمل میکنه.
ولی ورژن 2.0 که به تازگی وارد بازار شده کیفیت صوتی چند برابر اپتیکال هستش.

SONY XPERIA Z3

وقتی اطلاعاتتون از صدا در حد زیر صفره چرا مردم گمراه می کنید.

شما میدونی پهنای باند کابل اپتیکال چقدره و hdmi حتی در نسخه 1.2 چقدره؟ چه برسه به 1.4 و یا 2
گاهی به جای نوشتن و حرف زدن تحقیق کنید.

davood-d
25-01-2015, 04:26

اگر سورس صداتون فشرده شده PCM .دالبی دیجیتال یا دی تی اس باشه نه هیچ تفاوتی ندارن اما اگر از فرمت های غیر فشرده مثل LPCM, DOLBY TRUE HDو DTS-HD MA اسفاده می کنید حتما باید از کابل اچ دی ام ای استفاده کنید.
اپتیکال نهایت تا 2 مگابایت انتقال میده در صورتی که برای صدای اچ دی بیش از 15 مگابیت پهنای باند نیاز دارید که معمولا در نسخه های دانلود شده وجود ندارد.

mr_rayan
25-01-2015, 07:28
سلام استاد گرامی این پایونیر ها کیفیت صداشون در چه حد هست های فای واقعی هستن
بستگی داره تعریف شما از های فای تا چه حد باشه.یعنی تجربه شنیداریتون چقدر باشه.
اینا در اصل برای سینمای خانگی طراحی شده که موزیک هم میشه باهاش گوش داد و تو موزیک هم کیفیت قابل قبولی داره.

mr_rayan
25-01-2015, 07:30
سلام دوستان
من دو سه سال قبل سینما خانگی نکو گرفتم نویز داشت بعد فروختم هامرز گرفتم سابش اصلا تفکیک خوبی نداشت حالا بعد این مدت میخوایم یک چیز درست و حسابی بگیرم اونها حدود 300 تومان بود-حدود 800 بودجم هست ولی اگه ارزشش رو داشته باشه مشکلی ندارم بیشتر هزینه کنم
یکی از اشنایان گفت که کارت صدا بگیرم آمپ خودش یک بخش از کارت صدا هست میخواستم بپرسم چه مدلهایی در این رنج میتونم بگیرم
با سپاس
برای کامپیوتر خرید اسپیکر کامپیوتر فکر کنم بهترین گزینه باشه.برندهایی مثل لاجیتک و یا ادیفایر

mmf66
25-01-2015, 09:24
سلام دوستان
با سپاس

همونجور که دوست عزیزمون گفتن برای بودجه شما اسپیکر کامپیوترمیتونه گزینه خوبی باشه لاجیتک z623 گزینه خوبی هست با بودجه شما حدود 620 تومان قیمتش هست کیفیت خوبی هم داره

amirpcp30
25-01-2015, 20:17
سلام

برای کامپیوتر خرید اسپیکر کامپیوتر فکر کنم بهترین گزینه باشه.برندهایی مثل لاجیتک و یا ادیفایر

همونجور که دوست عزیزمون گفتن برای بودجه شما اسپیکر کامپیوترمیتونه گزینه خوبی باشه لاجیتک z623 گزینه خوبی هست با بودجه شما حدود 620 تومان قیمتش هست کیفیت خوبی هم داره

ممنون از توجهتون دوستان من
ولی من برای موسیقی فقط نمیخوام که استریو با 5.1 تفاوت نداشته باشه ، کلا فیلم و بازی هم با همین مانیتور تماشا میکنم و نمیرم به تی وی متصل کنم
به همین دلیل سینما خانگی برای کامپیوتر میخواستم
باز اگه دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم

سلام دوستان

با سپاس

amamset
31-01-2015, 22:19
سلام یه سینمای خانگی سونی عالی و با کیفیت میخوام بخرم سقف قیمتمم هم سه ملیون هست لطفا یه چیز خوب و عالی بهم معرفی کنین :)
در ضمن تو سایت های بانه یه مدل دیدم 9200w خوبه ؟ بخرم بنظرتون؟:n01: عیب ها و خوبی هاش رو اگه میشه بهم بگین... تشکر

hadi-dindar
01-02-2015, 10:47
دوستان توجه کنند بانه که سینکا خانگی نمیارن.همشون تر تهران میرن بانه

sansa
01-02-2015, 10:50
سینمای خانگی های سونی عالی هستند . تلویزیون سونی و بلوری پلیر سونی ترکیبی عالیست :n01:

iran79
04-02-2015, 13:43
دوستان نظرتون راجب این سیستم چی هست؟

در مقایسه با فوکال و جامو که زیاد اینجا بحث می شد؟

davood-d
06-02-2015, 01:58
دوستان نظرتون راجب این سیستم چی هست؟

در مقایسه با فوکال و جامو که زیاد اینجا بحث می شد؟

صداش فقط بدرد فیلم و مهمونی میخوره. خیلی باس و خشگه

iran79
07-02-2015, 18:49
صداش فقط بدرد فیلم و مهمونی میخوره. خیلی باس و خشگه

خسته نباشی برادر
اینی که گفتی رو خود سایتش هم نوشته که بدرد فیلم میخوره
من اتفاقا موسیقی هم باهاش گوش دادم و صدای خوب و شفافی داره
لطفا اگه با این برند کار کردید نظر بدید

davood-d
07-02-2015, 22:54
خسته نباشی برادر
اینی که گفتی رو خود سایتش هم نوشته که بدرد فیلم میخوره
من اتفاقا موسیقی هم باهاش گوش دادم و صدای خوب و شفافی داره
لطفا اگه با این برند کار کردید نظر بدید

شنیذم که عرض کردم
برای موزیک پاپ و فیلم ساخته شده دیگه خود سازنده داره به شما میکه
سلیقتون قبولش میکنه بخرید

razeghi24
12-02-2015, 10:13
سلام
یه تلویزیون lg 65200 دارم.
می خوام یه سینما خانگی بخرم !
اول اینکه یه پکیج کامل بخرم (مثلا فیلیپس htb 5580 یا lg bh-9530) یا قطعاتش رو جدا جدا سوار کنم؟(می خوام در عین کیفیت کمترین قیمت رو برام داشته باشه)
دوم : حتما می خوام دو تا باندش بیسیم باشه
سوم : باندهاش ایستاده باشه یا بشه رو پایه سوار کنم(ترجیحا ایستاده)
چهار: قیمت کل بدون پلیر حداکثر 1200000 باشه .! (هر چی کمتر بهتر) !!
پنجم : واسه پلیر هم یه بلوری 3D می خوام که لطفا معرفی کنید.
6- این باندهای بیسیم کاملا بیسیمه یا مثلا خودشون با یه سیم به همدیگه یا به دستگاه بیسیم وصل میشه؟

لطفا جواب کامل بدین.ممنون

mehdi_cd2005
17-02-2015, 17:47
سلام . دوستان بنده یه ال ای دی اسمارت 46 اینچ سامسونگ دارم . می خوام تا مرز یک میلیون برای صداش هزینه کنم . اصلا نیازی به پلیر ندارم چون فیلم هارو به صورت ریموکس دانلود می کنم و با هارد می بینم.
تو حدود این قیمت چی بگیرم که پلیر نداشته باشه و صدای 5.1 یا 7.1 واسه فیلم و گیم با کیفیت عالی بهم بنده . یعنی یه جورایی صدای زنده ای داشته باشه

mmf66
17-02-2015, 18:05
logitech z906 قیمت حدود 1400

davood-d
17-02-2015, 22:35
سلام . دوستان بنده یه ال ای دی اسمارت 46 اینچ سامسونگ دارم . می خوام تا مرز یک میلیون برای صداش هزینه کنم . اصلا نیازی به پلیر ندارم چون فیلم هارو به صورت ریموکس دانلود می کنم و با هارد می بینم.
تو حدود این قیمت چی بگیرم که پلیر نداشته باشه و صدای 5.1 یا 7.1 واسه فیلم و گیم با کیفیت عالی بهم بنده . یعنی یه جورایی صدای زنده ای داشته باشه

تازه تا مرز یک میلیون:n13:

بلندگو کامپیوترم نمی تونید بخرید

برای sound bar باید 1800 هزنیه کنی

mr_rayan
18-02-2015, 07:14
دوستانی که طرفدار فیلم های 3D هستند حتما فیلم the guardians of the galaxy روی نسخه 3D ببینند.یکی از فیلمای جالبه سه بعدی هستش.

hadi-dindar
18-02-2015, 18:13
این نسخه های اورجینال رو از کجا باید تهیه کرد و اینکه من که وی ۲ح پاناسونیک دارم نمیشه کاری کرد این فیلم دو بعدی باشه با صدای دی تی ای !!!!

davood-d
19-02-2015, 02:12
این نسخه های اورجینال رو از کجا باید تهیه کرد و اینکه من که وی ۲ح پاناسونیک دارم نمیشه کاری کرد این فیلم دو بعدی باشه با صدای دی تی ای !!!!

اگر پلیر سه بعدی و تی وی دو بعدی باشه مشکلی نیست. تی وی تصویر عادی نمایش میده
دی تی اس بستگی به فیلم داره. روی تی وی تفاوتی ندارن

برای سفارش از آمازون با من تماس بگیرید

Artam01
03-03-2015, 00:08
درود.
موزیک های داخل گوشی های موبایل را چگونه می توان با سیستم صوتی شنید؟

mr_rayan
03-03-2015, 06:47
درود.
موزیک های داخل گوشی های موبایل را چگونه می توان با سیستم صوتی شنید؟
بر شما هم درود
اگر آیفون داشته باشید که ساده ترین راه یعنی اتصال کابل به درگاه usb و یا قابلیت airplay
اگر گوشی های دیگه ای داشته باشی بستگی به گوشی شما و همچنین آمپ شماا داره

Artam01
04-03-2015, 18:05
رایان جان گوشی ساسمونگه آندرویده و آمپ اونکیو که متاسفانه درگاه یو اس بی ندارد.

edmund
04-03-2015, 23:36
رایان جان گوشی ساسمونگه آندرویده و آمپ اونکیو که متاسفانه درگاه یو اس بی ندارد.سلام جناببزارید من هم یک پیشنهادی به شما بدم ,چاره شما Logitech Bluetooth Audio Adapter هست !موبیلتونرو به بلوتوثش وصل میکنید , بعد پشت این دستگاهو که خروجی RCA (جای کابل قرمز سفید - استریو) داره وصل میکنید به Audio In یا AUX ریسیور انکیوتون به همین راحتی !برای تهیه سایت: DigiKala.ir یا Chare.ir یا LogiTech.ir

125
07-03-2015, 11:33
سلام،
دوستان یه 2 تا سوال دارم
یه HTZ787 DVD پایونیر دارم که یه مدتیه پخش دی وی دیش با اینکه خیلی کم استفاده شده مشکل پیدا کرده و دربش موقع اجکت کردن تند باز و بسته میشه و بعدش هم اجرا نمیکنه. زنگ زدم نمایندگیش گفتم چقد میشه گفت 160 تومن میگیره!
کسی راه حلی داره برای مشکلش؟ برای تعمیر آشنا دارید ارزونتر؟

دوم اینکه این سیستمو به یه تی وی و یه گیرنده دیجیتال وصل کردم با کابل hdmi که صدا با این سیستم پخش بشه ولی موقعی که دستگاه گیرنده خاموش و فقط پایونیر روشنه از بلندگوها یه صدای سوت و وزوز میاد دائم ، مثل اون صدای سوت معروف هواپیما ، چیکارش کنم؟

ممنون

mr_rayan
08-03-2015, 08:02
سلام،
دوستان یه 2 تا سوال دارم
یه HTZ787 DVD پایونیر دارم که یه مدتیه پخش دی وی دیش با اینکه خیلی کم استفاده شده مشکل پیدا کرده و دربش موقع اجکت کردن تند باز و بسته میشه و بعدش هم اجرا نمیکنه. زنگ زدم نمایندگیش گفتم چقد میشه گفت 160 تومن میگیره!
کسی راه حلی داره برای مشکلش؟ برای تعمیر آشنا دارید ارزونتر؟

دوم اینکه این سیستمو به یه تی وی و یه گیرنده دیجیتال وصل کردم با کابل hdmi که صدا با این سیستم پخش بشه ولی موقعی که دستگاه گیرنده خاموش و فقط پایونیر روشنه از بلندگوها یه صدای سوت و وزوز میاد دائم ، مثل اون صدای سوت معروف هواپیما ، چیکارش کنم؟

ممنون
اگر با جدا کردن اتصالات گیرنده صدای سوت قطع میشه دلیل کیفیت ساخت پایین گیرنده دیجیتال هست.

nimoolia2
09-03-2015, 15:59
سلام دوستان الان که دارم این مطلب رو ی نویسم دچار سرگیجه شدم بخدا!!
یکی کمک کنه من میخوام تا 2تومن برای سینما هزینه کنم خودم از این مدل خوشم میاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تلویزیون هم LG UB8500 دارم
احساس میکنم پایونیر صدای بهتری داشته باشه
لظفا کمک کنید بگید با 2 تومن می تونم یه سیستم صدا پایونیر بگیرم که برای موسیقی و فیلم خوب باشه.
ممنون میشم

davood-d
10-03-2015, 00:50
سلام دوستان الان که دارم این مطلب رو ی نویسم دچار سرگیجه شدم بخدا!!
یکی کمک کنه من میخوام تا 2تومن برای سینما هزینه کنم خودم از این مدل خوشم میاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تلویزیون هم LG UB8500 دارم
احساس میکنم پایونیر صدای بهتری داشته باشه
لظفا کمک کنید بگید با 2 تومن می تونم یه سیستم صدا پایونیر بگیرم که برای موسیقی و فیلم خوب باشه.
ممنون میشم

پایونیر سری تودوروکی جدید از 1800 تا 2100 بهترین انتخابه

nimammz
12-03-2015, 14:56
سلام خدمت اساتید محترم
می خواستم اگه امکانش هست یه سینمای خانگی تا 2 میلیون با امکان پخش

فایل mkv و زیرنویس فارسی srt یا ...

بلوری ترجیحا سونی یا پایونیر به من معرفی کنید که هم برای دیدن فیلم مناسب باشه هم پخش موسیقی
تی وی هم sony w800b 42 3d هست
ممنون از لطفتون

amir_t6262
12-03-2015, 15:09
سلام خدمت اساتید محترم
می خواستم اگه امکانش هست یه سینمای خانگی تا 2 میلیون با امکان پخش

فایل mkv و زیرنویس فارسی srt یا ...

بلوری ترجیحا سونی یا پایونیر به من معرفی کنید که هم برای دیدن فیلم مناسب باشه هم پخش موسیقی
تی وی هم sony w800b 42 3d هست
ممنون از لطفتون

سلام
اینکه سینمای خانگی بتواند زیرنویس فارسی srt را درست نمایش دهد کمی بعید است. چون حتی سینمای خانگی samsung و lg که تلویزیون هایشان با نمایش srt مشکل ندارند، ولی سینماهایشان امکان نمایش srt فارسی را ندارند.
مگر در مدلهای جدیدش.
دیگه سونی که جای خود دارد که حتی تلویزیونهایش srt فارسی را نمایش نمیدهد!

بنظرم شما یک HD Player بخر و بلندگو

nimammz
12-03-2015, 15:19
سلام
اینکه سینمای خانگی بتواند زیرنویس فارسی srt را درست نمایش دهد کمی بعید است. چون حتی سینمای خانگی samsung و lg که تلویزیون هایشان با نمایش srt مشکل ندارند، ولی سینماهایشان امکان نمایش srt فارسی را ندارند.
مگر در مدلهای جدیدش.
دیگه سونی که جای خود دارد که حتی تلویزیونهایش srt فارسی را نمایش نمیدهد!

بنظرم شما یک HD Player بخر و بلندگو
ممنونم
میشه یه player بلوری که srt فارسی بخونه معرفی کنید

Artam01
14-03-2015, 19:53
درود دوستان.
کامپیوتر رو با کابل اچ دی وصل کردم به آمپ ولی فقط عکس دستکتاپ رو نشون میده لطفن راهنمایی کنید.
ممنون.

mr_rayan
16-03-2015, 19:05
درود دوستان.
کامپیوتر رو با کابل اچ دی وصل کردم به آمپ ولی فقط عکس دستکتاپ رو نشون میده لطفن راهنمایی کنید.
ممنون.
بیشتر توضیح بدین.

Artam01
17-03-2015, 18:37
کامپیوتر رو با کابل اچ دی وصل کردم به تلویزیون اتاق دیگر ، وقتی تلویزیون تصویر کامپوتر را نشان میده در صفحه مانیتور فقط عکس بک گراند نمایش داده میشه و عملن با موس و کیبرد نمیشه هیچکاری انجام داد.
نمیشه کاری کرد هم مانیتور و هم تلویزیون یک چیز را نشان بدن؟

ali763
17-03-2015, 22:45
سلام بر دوستان محترم
من میخوام سینمای سونی BDV-N9200WL بگیرم میخواستم نظرتونو بدونم که چه جوری هم از نظر صدا چون گوش دادن موزیک و همچنین فیلم دیدم برام اهمیت داره تلویزیون هم سه بعدی هست و میخوام سینما هم بلوری ساپورت کنه.
یک سوال دیگه اینکه سینما های سونی در پخش blue-ray با زیرنویس فارسی مشکلی ندارن ؟
ممنون میشم اساتید محترم و همینطور دوستانی اگر این مدل سینما رو دارن راهنمایی کنن

davood-d
17-03-2015, 23:45
سلام بر دوستان محترم
من میخوام سینمای سونی BDV-N9200WL بگیرم میخواستم نظرتونو بدونم که چه جوری هم از نظر صدا چون گوش دادن موزیک و همچنین فیلم دیدم برام اهمیت داره تلویزیون هم سه بعدی هست و میخوام سینما هم بلوری ساپورت کنه.
یک سوال دیگه اینکه سینما های سونی در پخش blue-ray با زیرنویس فارسی مشکلی ندارن ؟
ممنون میشم اساتید محترم و همینطور دوستانی اگر این مدل سینما رو دارن راهنمایی کنن

پولتون برای این اسباب بازی ها دور نریزید

فیلم بلوری هم زیرنویس فارسی نداره. مگه این کپی ها که بازم ارزشی ندارن.

زیرنویس ها در بسیاری موارد ماشینی هستن. هیچ مترجم حرفه ای وقتشو برای ترجمه فیلم نمیزاره.

ali763
18-03-2015, 00:15
ممنون دوست گرامی از پاسختون
ولی فیلم بلوری با زیرنویس فارسی خوب من زیاد دیدم !
همین زیرنویسهای متداول رو سینک میکنن و روی بلوری میزارن (حتی در نسخه های بلوری 50 گیگی) و قیمتشون هم به نسبت مناسبه و با همون کیفیت ارجینال (کاری به کیفیت دیسک خام ندارم چون قطعا کیفیت دیسک خامشون پایین تر از دیسک ارجینال هست) و من هم از دیدنشون راضی هستم شما رو نمیدونم.
لطفا درخصوص ساپورت یا عدم ساپورت زیرنویس فارسی در DVD یا بلوری ها در سینمای خانگی سونی اگر دوستان دارن راهنمایی کنن
ممنون

davood-d
18-03-2015, 01:14
همین زیرنویسهای متداول رو سینک میکنن و روی بلوری میزارن (حتی در نسخه های بلوری 50 گیگی) و قیمتشون هم به نسبت مناسبه و با همون کیفیت ارجینال (کاری به کیفیت دیسک خام ندارم چون قطعا کیفیت دیسک خامشون پایین تر از دیسک ارجینال هست) و من هم از دیدنشون راضی هستم شما رو نمیدونم.
لطفا درخصوص ساپورت یا عدم ساپورت زیرنویس فارسی در DVD یا بلوری ها در سینمای خانگی سونی اگر دوستان دارن راهنمایی کنن
ممنون

عجب نمیدونستم:n01:

mr_rayan
18-03-2015, 09:32
ممنون
زیرنویس dvd و یا بلوری به صورت عکس هست و مثل زیرنویس های srt فونت نیست که مشکل عدم پشتیبانی از زبان فارسی باشه بنابراین زیرنویس فیلم های دی وی دی و یا بلوری تو هر پلیری پخش میشه.

ali763
18-03-2015, 20:36
زیرنویس dvd و یا بلوری به صورت عکس هست و مثل زیرنویس های srt فونت نیست که مشکل عدم پشتیبانی از زبان فارسی باشه بنابراین زیرنویس فیلم های دی وی دی و یا بلوری تو هر پلیری پخش میشه.

سلام دوست عزیز.
ممنونم از راهنمایی خوب و کاملتون

mr_rayan
20-03-2015, 07:17
کامپیوتر رو با کابل اچ دی وصل کردم به تلویزیون اتاق دیگر ، وقتی تلویزیون تصویر کامپوتر را نشان میده در صفحه مانیتور فقط عکس بک گراند نمایش داده میشه و عملن با موس و کیبرد نمیشه هیچکاری انجام داد.
نمیشه کاری کرد هم مانیتور و هم تلویزیون یک چیز را نشان بدن؟
این مشکل شما بر می گرده به تنظیماتتون.
شما سه حالت میتونی انتخاب کنی.فقط نمایشگر اصلی-فقط نمایشگر دوم-هر دو نمایشگر.
تو بعضی از سیستم ها تنظیمات بیشتری هم هست.
کنترل پنل چک کن.

shahram
20-03-2015, 09:00
سلام
من یه تلویزیون پلاسما 50 اینچ ال جی دارم

میخوام یه سینمای خوانواده ارزون بخرم که بهش بیاد

چه مدلی مناسب هستش واسه من؟

Artam01
20-03-2015, 11:05
این مشکل شما بر می گرده به تنظیماتتون.
شما سه حالت میتونی انتخاب کنی.فقط نمایشگر اصلی-فقط نمایشگر دوم-هر دو نمایشگر.
تو بعضی از سیستم ها تنظیمات بیشتری هم هست.
کنترل پنل چک کن.
ممنون حالا باز چک میکنم ببینم گزینه ای پیدا میشه، در مورد صدا هم همینطوره تا صدای اسپیکر رو از تنظیمات ویندوز قطع نکنم صدا رو از طریف کابل اچ دی به آمپلی نمیفرسته.

NaughtyCat
20-03-2015, 14:22
ممنون حالا باز چک میکنم ببینم گزینه ای پیدا میشه، در مورد صدا هم همینطوره تا صدای اسپیکر رو از تنظیمات ویندوز قطع نکنم صدا رو از طریف کابل اچ دی به آمپلی نمیفرسته.
میتونید کلید ویندوز + P رو بزنید، برای اینکه فقط از تلویزیون تصویر بیاد Projector only رو انتخاب کنید.

برای صدا هم از همون تنظیمات ویندوز باید HDMI رو انتخاب کنید.

Tapatalked

mmf66
20-03-2015, 15:33
سلام
من یه تلویزیون پلاسما 50 اینچ ال جی دارم

میخوام یه سینمای خوانواده ارزون بخرم که بهش بیاد

چه مدلی مناسب هستش واسه من؟

فقط برای دکور میخواین یا کیفیت هم براتون مهم هست
اگه برای دکور میخواین که هر کدوم به نظرتون قشنگ هست رو بگیرین اگه کیفیت هم میخواین دور سینما خانگی ارزون رو خط بکشین

ali763
20-03-2015, 21:29
باسلام اساتید محترم در مورد سینمای سونی مدل BDE-N9200WL راهنمایی کنید.

تعریف این سینما و تعدد فرمت های زیادی که میتونه باز کنه و صدای شفاف و همینطور ظاهر زیبایی که داره توی بعضی از سایت ها گذاشته شده.
الان آل دیجیتال دارتش با گارانتی بازرگانی ایران 3700 تومن قیمت گذاشته.
حالا دوتا سوال دارم اول اینکه نظر دوستان چیه در مورد کیفیت این سینما
دوم هم اینکه اگه بدون گارانتی از بانه بخرم چقدر ارزونتر تموم میشه
ممنون از دوستان و اساتید محترم.
سال نو هم پیشاپیش مبارک باشه

mr_rayan
22-03-2015, 05:47
باسلام اساتید محترم در مورد سینمای سونی مدل BDE-N9200WL راهنمایی کنید.

تعریف این سینما و تعدد فرمت های زیادی که میتونه باز کنه و صدای شفاف و همینطور ظاهر زیبایی که داره توی بعضی از سایت ها گذاشته شده.
الان آل دیجیتال دارتش با گارانتی بازرگانی ایران 3700 تومن قیمت گذاشته.
حالا دوتا سوال دارم اول اینکه نظر دوستان چیه در مورد کیفیت این سینما
دوم هم اینکه اگه بدون گارانتی از بانه بخرم چقدر ارزونتر تموم میشه
ممنون از دوستان و اساتید محترم.
سال نو هم پیشاپیش مبارک باشه
سلام
شما اگر دنبال کیفیت صدا باشی این مدل بابت این همه پولی که از شما می گیره به شما صدا نمیده.
از بانه هم خرید کنی آنچنان فرق قیمتی نداره.

ali763
22-03-2015, 14:19
سلام
سال نوی همگی مبارک
ممنونم از جناب mr-rayan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که همیشه وقت میزارن و جواب میدن و بهترین راهنمایی رو میکنید.

اول اینکه پس چرا این سینمای سونی انقدر گرونه 3700 تومن!!!
و اینکه کاربرد من بیشتر فیلم دیدنه و برام سه بعدی مهمه و همینطور کیفیت و زلالی صدا هم خیلی مهمه ولی بلندی و حجم بالای صدا برام اهمیتی نداره.
بازم به نظرتون این سینمای سونی به دردم میخوره یا خیر؟
بازهم ممنون از اینکه وقت میزارید و راهنمایی میکنید

mr_rayan
23-03-2015, 06:24
سلام
سال نوی همگی مبارک
ممنونم از جناب mr-rayan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که همیشه وقت میزارن و جواب میدن و بهترین راهنمایی رو میکنید.

اول اینکه پس چرا این سینمای سونی انقدر گرونه 3700 تومن!!!
و اینکه کاربرد من بیشتر فیلم دیدنه و برام سه بعدی مهمه و همینطور کیفیت و زلالی صدا هم خیلی مهمه ولی بلندی و حجم بالای صدا برام اهمیتی نداره.
بازم به نظرتون این سینمای سونی به دردم میخوره یا خیر؟
بازهم ممنون از اینکه وقت میزارید و راهنمایی میکنید
سلام.ممنون
کلا سینماهای سونی قیمت بالایی دارند.مدل های ارزون قیمتش بیش از یک میلیون قیمت داره پس مطمئنا مدل های جدید با تکنولوژی های جدیدش قیمت بالاتری داره.
برای خرید یه ست خوب و با صدای نرم و موزیکال و سینمایی و با کیفیت پیشنهاد می کنم.
بلندگوی jamo 426

به همراه ساب jamo 210

به همراه آمپ yamaha 477

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=514209_514205_

و یا برای هزینه پایین تر به نظرم مدل pioneer 824 مناسب تره برای شما

و بلوری پلیر سه بعدی pioneer 170 و اگه تو بازار ناموجود بود مدل 160

darya_st
27-03-2015, 13:15
سلام دوستان
من پارسال دنبال سینمای خانگی بودم که به دلایلی منصرف شدم، اما امسال حتما میخوام خرید کنم.
یکی از مکشلاتم با سینماهای خانگی 5 تکه بودن و جاگیر بودنشان بود. این چند وقته که ساندبارها اومدن توی بازار، بنظرم اومد که جایگزین مناسبی برای سینماهای 5 تکه هستند.
حالا برای خرید یک ساندبار مناسب ازتون راهنمایی میخواستم.
تلویزیونم فول اچ دی سامسونگ هست.
این ساندبارها، پلیر هم دارند؟ من حتما پلیر لازم دارم.
سوال دیگه اینکه بلندگوهای این ساندبارها بی سیم است؟ مشکل قطعی ندارد؟
از نظر کیفیت صدا میخوام متوسط رو به بالا باشه، خیلی استفاده حرفه ای نمیکنم. صدای بلند هم ازش نمیخوام. شفافیت صدا میخوام. خیلی هم از نظر فنی وارد نیستم :n41:
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

poloton7
27-03-2015, 21:25
سلام--
بعضی می گویند همه فیلمهایی که توی سایتهای دانلود فیلم هستند وبا فرمت mkv هستند و معمولا به صورت bulray 720p یا bulray 1080p هستند اکثرا به صورت دو کاناله ریپ شدند وبه درد سیستمهای سینمای 5.1 یا بالا به درد نمی خورند این درسته؟؟؟تشکر

davood-d
27-03-2015, 23:14
سلام--
بعضی می گویند همه فیلمهایی که توی سایتهای دانلود فیلم هستند وبا فرمت mkv هستند و معمولا به صورت bulray 720p یا bulray 1080p هستند اکثرا به صورت دو کاناله ریپ شدند وبه درد سیستمهای سینمای 5.1 یا بالا به درد نمی خورند این درسته؟؟؟تشکر

نه همه فایل ها
نسخه های واقعی 5.1 دارن
فقط کیفیت اصلی ندارن و از همه مهم تر این که در سیستم های تجاری پخش میشن

feryshad
28-03-2015, 11:30
با سلام

با حدود 1 تومن یه سینمای خانگی با بلندگوهاش وایرلس چیزی پیدا میشه؟

poloton7
28-03-2015, 11:30
نه همه فایل ها
نسخه های واقعی 5.1 دارن
فقط کیفیت اصلی ندارن و از همه مهم تر این که در سیستم های تجاری پخش میشن
سلام--
منظور از سیستمهای تجاری چی هست من متوجه نشدم؟؟؟ایا سایتی هست که بشود فیلمهای 5.1 را دانلود کرد؟؟

mr_rayan
28-03-2015, 18:15
سلام دوستان
من پارسال دنبال سینمای خانگی بودم که به دلایلی منصرف شدم، اما امسال حتما میخوام خرید کنم.
یکی از مکشلاتم با سینماهای خانگی 5 تکه بودن و جاگیر بودنشان بود. این چند وقته که ساندبارها اومدن توی بازار، بنظرم اومد که جایگزین مناسبی برای سینماهای 5 تکه هستند.
حالا برای خرید یک ساندبار مناسب ازتون راهنمایی میخواستم.
تلویزیونم فول اچ دی سامسونگ هست.
این ساندبارها، پلیر هم دارند؟ من حتما پلیر لازم دارم.
سوال دیگه اینکه بلندگوهای این ساندبارها بی سیم است؟ مشکل قطعی ندارد؟
از نظر کیفیت صدا میخوام متوسط رو به بالا باشه، خیلی استفاده حرفه ای نمیکنم. صدای بلند هم ازش نمیخوام. شفافیت صدا میخوام. خیلی هم از نظر فنی وارد نیستم :n41:
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
سلام
این تکنولوژی مربوط به شرکت یاماها هست که البته قیمت های بسیار بالاتری نسبت به برندهایی مثل سامسونگ و ال جی دارند.
ساندبار پلیر نداره و به صورت بلندگو و آمپلی فایر هست که بعضی از مدل ها ساب و آمپلی تو یه دستگاه کا رمیشه و تو بعضی از مدل ها به صورت جداگونه.
تو هر اتاقی بازدهی 100% ندارند.بیشتر تو اتاقی که حالت مستطیل داره و پشت سر شنونده هم دیوار هستش به صدای واقعی خودشون نزدیک میشن.
در کل استفاده از این تکنولوژی قوانین خاص خودش رو داره و برای رسیدم به صدای خوب باید خوب هم هزینه کرد.

mr_rayan
28-03-2015, 18:20
سلام--
منظور از سیستمهای تجاری چی هست من متوجه نشدم؟؟؟ایا سایتی هست که بشود فیلمهای 5.1 را دانلود کرد؟؟
سلام.
سیستم های تجاری یعنی سیتستم های ارزون رایج در بازار
سایت برای دانلود فیلم 5.1 زیاد هست.شما سرچ کن پیدا می کنی.اکثر فیلمایی که به صورت 1080 هست صدای 5.1 کانال دارند.البته صدا بیش از اندازه تو این نسخه ها ریپ شده و به نظرم استفاده از تلویزیون برای صدا کیفیت به مراتب بهتری به شما میده تا اینکگه تو سینمای خانگی پخش بشه.

poloton7
29-03-2015, 11:24
سلام.
سایت برای دانلود فیلم 5.1 زیاد هست.شما سرچ کن پیدا می کنی.اکثر فیلمایی که به صورت 1080 هست صدای 5.1 کانال دارند.البته صدا بیش از اندازه تو این نسخه ها ریپ شده و به نظرم استفاده از تلویزیون برای صدا کیفیت به مراتب بهتری به شما میده تا اینکگه تو سینمای خانگی پخش بشه.
سلام--
متشکر اقای رایان--البته من یک امپ پایرونر 923 با راهنمایی شما چند وقت پیش خریدم دارم پول جمع می کنم برای خرید اسپیکر---احتمالا جامو428 یا میشن mx300 بخرم--البته میشن گرانتر است---
یک سوال دارم-چرابعضی از باندهای ایستاده(فلوراستندینگ) چه در حالت استریو وچه درحالت سینمایی 3 تا باند(یونیت) وبعضی 4تا تا 6 عدد یونیت روی اسپیکر نصب شده--ایا اونهای یونیت بیشتری دارند کیفیت وصدای بهتری دارند؟؟؟

rghanei
29-03-2015, 12:23
سلام دوستان و اساتید محترم یک نفر فروشنده آمپ A&d ad-u7000 Japan 215w. به قیمت یک میلیون و بلند گوی جامو ساخت دانمارکJAMO CORNET 7O IV

به قیمت 1300 هست خوبه بگیرم....ست اش خوبه....ممنون

darya_st
29-03-2015, 22:22
سلام
این تکنولوژی مربوط به شرکت یاماها هست که البته قیمت های بسیار بالاتری نسبت به برندهایی مثل سامسونگ و ال جی دارند.
ساندبار پلیر نداره و به صورت بلندگو و آمپلی فایر هست که بعضی از مدل ها ساب و آمپلی تو یه دستگاه کا رمیشه و تو بعضی از مدل ها به صورت جداگونه.
تو هر اتاقی بازدهی 100% ندارند.بیشتر تو اتاقی که حالت مستطیل داره و پشت سر شنونده هم دیوار هستش به صدای واقعی خودشون نزدیک میشن.
در کل استفاده از این تکنولوژی قوانین خاص خودش رو داره و برای رسیدم به صدای خوب باید خوب هم هزینه کرد.

سلام.

میشه یه کم بیشتر در مورد این قوانین توضیح بدید؟

توی پاسختون به کاربر poloton7، گفته اید که "استفاده از تلویزیون برای صدا کیفیت به مراتب بهتری به شما میده تا اینکگه تو سینمای خانگی پخش بشه"، میشه بپرسم چرا؟ چون دلیل من برای ساندبار افزایش کیفیت صدا نسبت به صدای تلویزیون هست. توی ریویوهای کاربرها که توی سایت آمازون و اینها هم در مورد بعضی از این ساندبارها خوندم، به همن نکته اشاره می کردن که تفکیک صدای بهتری نسبت به صدای تلویزیون داره و برای فیلم دیدن بهتره.

البته من هم دیروز که تست یکی دو تا از این ساندبارها رو شنیدم، احساس کردم بیشترین کاربردشون برای صدای بلند و بیس هست که من جزء استفاده هام نیست، بخاطر همین به شک افتادم که شاید اصلا برای استفاده من کاربرد نداشته باشه. ممنون میشم، بیشتر راهنمایی کنید.

پی نوشت: در مورد تکنولوژی های مختلف بی سیم برای ارتباط بین بلندگوها هم بفرمایید، ممنون میشم: بلوتوث و وای فای و . . .؟

mr_rayan
30-03-2015, 12:31
میشه یه کم بیشتر در مورد این قوانین توضیح بدید؟

توی پاسختون به کاربر poloton7، گفته اید که "استفاده از تلویزیون برای صدا کیفیت به مراتب بهتری به شما میده تا اینکگه تو سینمای خانگی پخش بشه"، میشه بپرسم چرا؟ چون دلیل من برای ساندبار افزایش کیفیت صدا نسبت به صدای تلویزیون هست. توی ریویوهای کاربرها که توی سایت آمازون و اینها هم در مورد بعضی از این ساندبارها خوندم، به همن نکته اشاره می کردن که تفکیک صدای بهتری نسبت به صدای تلویزیون داره و برای فیلم دیدن بهتره.

البته من هم دیروز که تست یکی دو تا از این ساندبارها رو شنیدم، احساس کردم بیشترین کاربردشون برای صدای بلند و بیس هست که من جزء استفاده هام نیست، بخاطر همین به شک افتادم که شاید اصلا برای استفاده من کاربرد نداشته باشه. ممنون میشم، بیشتر راهنمایی کنید.

پی نوشت: در مورد تکنولوژی های مختلف بی سیم برای ارتباط بین بلندگوها هم بفرمایید، ممنون میشم: بلوتوث و وای فای و . . .؟
لینک زیر نگاه کنید(قسمت features) به جوابتون می رسید

به کاربر poloton7 در مورد کیفیت صدای فیلم های دانلودی گفتم.چون هیچ جزییاتی تو صدا وجود نداره و صدای ساب هم بسیار بلند و بی کیفیت هست.
شما اگر واقعا قصد لذت از تکنولوژی ساندبار داری پیشنهاد می کنم از برند یاماها انتخاب کنی و البته نه مدل ارزونش رو.این نکته هم در نظر داشته باش که این مدل ها بدون میکروفون کالیبره هیچ ارزشی ندارند و فقط با میکروفون کالیبره میشه درست و عالی تنظیمشون کرد.

تکنولوژی بین بلندگو و دستگاه وایرلس هست و از بلوتوث برای اتصال دستگاه های جانبی مثل موبایل استفاده میشه.

mr_rayan
30-03-2015, 12:36
سلام--
متشکر اقای رایان--البته من یک امپ پایرونر 923 با راهنمایی شما چند وقت پیش خریدم دارم پول جمع می کنم برای خرید اسپیکر---احتمالا جامو428 یا میشن mx300 بخرم--البته میشن گرانتر است---
یک سوال دارم-چرابعضی از باندهای ایستاده(فلوراستندینگ) چه در حالت استریو وچه درحالت سینمایی 3 تا باند(یونیت) وبعضی 4تا تا 6 عدد یونیت روی اسپیکر نصب شده--ایا اونهای یونیت بیشتری دارند کیفیت وصدای بهتری دارند؟؟؟
بله درایو بیشتر جهت کیفیت صدا تو ولوم های بالاتره و تو مواردی افزایش تعداد ووفر جهت بیس بهتر و .....

rghanei
31-03-2015, 08:13
سلام دوستان و اساتید محترم یک نفر فروشنده آمپ A&d ad-u7000 Japan 215w. به قیمت یک میلیون و بلند گوی جامو ساخت دانمارکJAMO CORNET 7O IV

كسي مي تونه راهنمايي كنه........؟

rghanei
31-03-2015, 08:19

كسي مي تونه راهنمايي كنه........؟

poloton7
31-03-2015, 16:15
بله درایو بیشتر جهت کیفیت صدا تو ولوم های بالاتره و تو مواردی افزایش تعداد ووفر جهت بیس بهتر و .....
سلام--
به نظر شما یک ست کامل سینمای خانگی مثل جامو428 بخرم با قیمت 1.7 میلیون یا یک جفت باند ایستاده با کیفیت خوب به قیمت مثلا 1.5 بخرم وبه تدریج سنتر وسوراندها(بوک شلف) را جداگانه از برندهای خوب بخرم کدام حالت کیفیت وصدای بهتری برایم ایجاد می کند؟؟؟----تشکر

flipp
31-03-2015, 16:57
سلام--
به نظر شما یک ست کامل سینمای خانگی مثل جامو428 بخرم با قیمت 1.7 میلیون یا یک جفت باند ایستاده با کیفیت خوب به قیمت مثلا 1.5 بخرم وبه تدریج سنتر وسوراندها(بوک شلف) را جداگانه از برندهای خوب بخرم کدام حالت کیفیت وصدای بهتری برایم ایجاد می کند؟؟؟----تشکر

متاسفانه اسپیکرهای یامو از حداقل کیفیت برخوردارند. درایورهای اسپیکر با بسکت پانچ شده، مگنت ضعیف و همه چیز در حداقل کیفیت برگزار شده. البته یامو تقریبا از تمام تجاری های بازار (سونی و ال.جی و ...) بهتره ولی نمیشه برای گوش کردن موسیقی روش حساب کرد. بیشتر بدرد یه سینمای مینیمالی میخوره که فقط از تجاری ها بهتره و نباید انتظار زیادی ازش داشت. یامو توسط کلیپش خریداری شده ولی همچنان مدلهای تجاری کلیپش (شامل یامو) در چین تولید میشه. وضعیت مدلهای سری RF از کلیپش به مراتب بهتره ولی قیمتش خیلی بالاتره.

نجفی,

darya_st
31-03-2015, 17:43
لینک زیر نگاه کنید(قسمت features) به جوابتون می رسید

به کاربر poloton7 در مورد کیفیت صدای فیلم های دانلودی گفتم.چون هیچ جزییاتی تو صدا وجود نداره و صدای ساب هم بسیار بلند و بی کیفیت هست.
شما اگر واقعا قصد لذت از تکنولوژی ساندبار داری پیشنهاد می کنم از برند یاماها انتخاب کنی و البته نه مدل ارزونش رو.این نکته هم در نظر داشته باش که این مدل ها بدون میکروفون کالیبره هیچ ارزشی ندارند و فقط با میکروفون کالیبره میشه درست و عالی تنظیمشون کرد.

تکنولوژی بین بلندگو و دستگاه وایرلس هست و از بلوتوث برای اتصال دستگاه های جانبی مثل موبایل استفاده میشه.

ممنون از راهنماییتون. یاماها مدلهای جالبی داره، توی ایران پیدا میشه؟ کدوم فروشگاه ها دارن؟ توی جمهوری که ندیدم.

davood-d
31-03-2015, 20:11
سلام--

بلندگوی جامو خیلی ساله همه علاقه مندان میخرن و حتی یک ناراضی هم نداشته
یک مورد هم خرابی یا سوختگی درایور نداشته
بالاترین قدرت تحمل وات های بالا داره و بهترین صدارو در قیمت خودش میده
تست کنید در کنار هم کلاس هاش مثل مانیتور اودیو

مواظب باشید

poloton7
01-04-2015, 13:13
متاسفانه اسپیکرهای یامو از حداقل کیفیت برخوردارند. درایورهای اسپیکر با بسکت پانچ شده، مگنت ضعیف و همه چیز در حداقل کیفیت برگزار شده. البته یامو تقریبا از تمام تجاری های بازار (سونی و ال.جی و ...) بهتره ولی نمیشه برای گوش کردن موسیقی روش حساب کرد. بیشتر بدرد یه سینمای مینیمالی میخوره که فقط از تجاری ها بهتره و نباید انتظار زیادی ازش داشت. یامو توسط کلیپش خریداری شده ولی همچنان مدلهای تجاری کلیپش (شامل یامو) در چین تولید میشه. وضعیت مدلهای سری RF از کلیپش به مراتب بهتره ولی قیمتش خیلی بالاتره.

نجفی,
سلام-
اقای نجفی من در انجمن خودتان باشما صحبت کردم می خواهم تا 1.5 یک باند استریو خوب یا یک ست سینمای در حد جامو یا کمی بهتر میشن بخرم اما شما گفتید نباید زیر 5 یا 6 میلیون حساب باز کنی (دست ساز خودتان)--نامید شدم دارم --می خواهم یک یا دو ماه دیگر یکی از این تجاری بخرم--چاره ای نیست

mr_rayan
01-04-2015, 13:41
ممنون از راهنماییتون. یاماها مدلهای جالبی داره، توی ایران پیدا میشه؟ کدوم فروشگاه ها دارن؟ توی جمهوری که ندیدم.
بله تو ایران هم هست منتها نمیدونم چه مدلهاییش پیدا میشه.خ جمهوری نبش خ سی تیر برید فروشگاه ادیو داوود.

flipp
01-04-2015, 15:38
سلام-
اقای نجفی من در انجمن خودتان باشما صحبت کردم می خواهم تا 1.5 یک باند استریو خوب یا یک ست سینمای در حد جامو یا کمی بهتر میشن بخرم اما شما گفتید نباید زیر 5 یا 6 میلیون حساب باز کنی (دست ساز خودتان)--نامید شدم دارم --می خواهم یک یا دو ماه دیگر یکی از این تجاری بخرم--چاره ای نیست

سلام؛
ببینید من نگفتم بیاد من براتون دست ساز بسازیم یه همچین چیزی. شما منظور من بد متوجه شدید. ببینید ما در سیستم های موسوم به "hi-fidelity" به دنبال شنیدن صدایی هستم که از یه سیستم تجاری یه ضبط سونی و سامسونگ و ... شنیده نمیشه. ببینید من خودم رو مثال میزنم. من وقتی یه صدایی گوش میدم، یه حسی، یه روحی در صدا باید باشه تا به دلم بشینه. نمیشه براحتی توصیفش کرد با شنیدن صداهای خوب متوجه میشید که چه نوع صدایی دوست دارید. اون حس اگه در صدا باشه که فبها، اگه نباشه ولو اینکه یه سیستم 1 میلیون دلاری باشه، باز هم شخص به دنبال عوض کردن و ایجاد تغییرات هست. حالا در بحث های-فای وقتی یه سیستمش میخواد تکمیل بشه با کامپوننت های مختلف، به نظر من زیر 5-6 میلیون تومن صدایی که میگیرید هیچ شاخص جالبی نداره که بتونه صدارو از اون تجاری های 1-2 میلیونی دور کنه و موجب برتری بشه. برای همین من با خودم فکر می کنم چرا به یه نفر پیشنهاد کنم بره یه آمپ بی ارزش مدل پایین مثلا NAD بخره یه ست اسپیکر یامو بخره و یه سی دی یاماها بخره و آخرش یه صدای خیلی معمولی بگیره؟! چه کاریه وقتی نتیجه اونقدر مطلوب نخواهد بود که با یه صدای تجاری خیلی ارزونتر تفاوتی داشته باشه.
به نظرم اگه فقط برای موزیک میخواید استفاده کنید با این بودجه یه مینی های فای (مثلا یاماها) بخرید به مراتب بهتره تا یه ست یامو بخرید. من شخصا صدای یه اسپیکر چیپ مثل یامو حتی 5 دقیقه هم برام قابل تحمل نیست برای موزیک گوش کردن. با همین بودجه شما میتونید اسپیکر دست ساز بسیار با کیفیتی بسازید که به جرات میگم تمام مدلهای سری 800 فوکال هم حتی نزدیکش نمیشن. مثلا یه جفت فول رنج Fostex FE206EN که جعبه مورد نیاز رو خود سازنده در کاتالوگش پیشنهاد کرده و خیلی هم سخت نیست ساختش من بارها قبلا برای دوستان ساختم، نتیجه بسیار خوبی داره و رنج فرکانسی بسیار مناسبی رو پوشش میده. درسته که برای خریدش به زحمت میافتید، ساختش یه 20-30 ساعتی وقتتون رو میگیره ولی باور کنید لذت شنیدن یه صدای خوب بعد از این زحمتی که می کشید دو چندان میشه. چیزی شبیه به تصویر زیر (اسپیکر منظورمه):

poloton7
01-04-2015, 17:24
سلام؛
ببینید من نگفتم بیاد من براتون دست ساز بسازیم یه همچین چیزی. شما منظور من بد متوجه شدید. ببینید ما در سیستم های موسوم به "hi-fidelity" به دنبال شنیدن صدایی هستم که از یه سیستم تجاری یه ضبط سونی و سامسونگ و ... شنیده نمیشه. ببینید من خودم رو مثال میزنم. من وقتی یه صدایی گوش میدم، یه حسی، یه روحی در صدا باید باشه تا به دلم بشینه. نمیشه براحتی توصیفش کرد با شنیدن صداهای خوب متوجه میشید که چه نوع صدایی دوست دارید. اون حس اگه در صدا باشه که فبها، اگه نباشه ولو اینکه یه سیستم 1 میلیون دلاری باشه، باز هم شخص به دنبال عوض کردن و ایجاد تغییرات هست. حالا در بحث های-فای وقتی یه سیستمش میخواد تکمیل بشه با کامپوننت های مختلف، به نظر من زیر 5-6 میلیون تومن صدایی که میگیرید هیچ شاخص جالبی نداره که بتونه صدارو از اون تجاری های 1-2 میلیونی دور کنه و موجب برتری بشه. برای همین من با خودم فکر می کنم چرا به یه نفر پیشنهاد کنم بره یه آمپ بی ارزش مدل پایین مثلا NAD بخره یه ست اسپیکر یامو بخره و یه سی دی یاماها بخره و آخرش یه صدای خیلی معمولی بگیره؟! چه کاریه وقتی نتیجه اونقدر مطلوب نخواهد بود که با یه صدای تجاری خیلی ارزونتر تفاوتی داشته باشه.
به نظرم اگه فقط برای موزیک میخواید استفاده کنید با این بودجه یه مینی های فای (مثلا یاماها) بخرید به مراتب بهتره تا یه ست یامو بخرید. من شخصا صدای یه اسپیکر چیپ مثل یامو حتی 5 دقیقه هم برام قابل تحمل نیست برای موزیک گوش کردن. با همین بودجه شما میتونید اسپیکر دست ساز بسیار با کیفیتی بسازید که به جرات میگم تمام مدلهای سری 800 فوکال هم حتی نزدیکش نمیشن. مثلا یه جفت فول رنج Fostex FE206EN که جعبه مورد نیاز رو خود سازنده در کاتالوگش پیشنهاد کرده و خیلی هم سخت نیست ساختش من بارها قبلا برای دوستان ساختم، نتیجه بسیار خوبی داره و رنج فرکانسی بسیار مناسبی رو پوشش میده. درسته که برای خریدش به زحمت میافتید، ساختش یه 20-30 ساعتی وقتتون رو میگیره ولی باور کنید لذت شنیدن یه صدای خوب بعد از این زحمتی که می کشید دو چندان میشه. چیزی شبیه به تصویر زیر (اسپیکر منظورمه):

سلام--
من هم دقیقا منظور همین جواب شما بود--چون من اصلا حتی همین صدای جامو را نشنیدم وفقط دوستان در انجمنها می گویند ودر سایت یوتیب کلپش را دیم چون ما شهرستان(مشهد) هستیم واز این سیستمها اینجا نیست فرصت امدن به تهران وگشتند را ندارن(به خاطر متاهل بودن و بچه .دانشگاه و کار و...)--من خودم چون امپ پایونر 923 سینمای دارم به خودم گفتم دو راه دارم ----یا یک جفت اسپیکر ایستاده خوب بدهم شما بسازید(یا به صورت فول رنج یا به صورت چند راهه) بعد اینده اگر نیاز داشتم برایش سنتر ویا سوراند(بوک شلف) یا شما بسازید واز این تجار ها بخرم---دقیقا سوالم توی انجمن خودتان همین بود--خودم خیلی اهل موسیقی و فیلم حرفه ای نیستم شاید هفته ای 2 تا فیلم و روزی 20 دقیقه موسیقی--بقیه اش درگیر چیزهای که گفتم هستم--فقط می خواهم چیزی باشد که که این پول را جمع می کنم وبه مصرف می رسانم همان چند قیقه که موسیقی گوش می کنم لذت ببرم ومجبور نشوم با ضرر بفروشم----همین---
حالا نظر شما چی هست؟؟؟؟با قیمت 1.5 میلیون کاری خوب در این حد می شود انجام داد؟؟؟/------تشکر----

davood-d
01-04-2015, 23:39
سلام--
من هم دقیقا منظور همین جواب شما بود--چون من اصلا حتی همین صدای جامو را نشنیدم وفقط دوستان در انجمنها می گویند ودر سایت یوتیب کلپش را دیم چون ما شهرستان(مشهد) هستیم واز این سیستمها اینجا نیست فرصت امدن به تهران وگشتند را ندارن(به خاطر متاهل بودن و بچه .دانشگاه و کار و...)--من خودم چون امپ پایونر 923 سینمای دارم به خودم گفتم دو راه دارم ----یا یک جفت اسپیکر ایستاده خوب بدهم شما بسازید(یا به صورت فول رنج یا به صورت چند راهه) بعد اینده اگر نیاز داشتم برایش سنتر ویا سوراند(بوک شلف) یا شما بسازید واز این تجار ها بخرم---دقیقا سوالم توی انجمن خودتان همین بود--خودم خیلی اهل موسیقی و فیلم حرفه ای نیستم شاید هفته ای 2 تا فیلم و روزی 20 دقیقه موسیقی--بقیه اش درگیر چیزهای که گفتم هستم--فقط می خواهم چیزی باشد که که این پول را جمع می کنم وبه مصرف می رسانم همان چند قیقه که موسیقی گوش می کنم لذت ببرم ومجبور نشوم با ضرر بفروشم----همین---
حالا نظر شما چی هست؟؟؟؟با قیمت 1.5 میلیون کاری خوب در این حد می شود انجام داد؟؟؟/------تشکر----

با این شرایط و کم تجربه بودنتون باید خیلی مراقب باشید چی و از کجا خرید می کنید
افرادی مثل شما بهترین طعمه برای فروشندگان خاصی هستن
نیازتون بفرمایید بچه های انجمن تا جای ممکن از روی تجربه شخصی بهتون راهنمایی میدن

flipp
02-04-2015, 10:11
سلام--

سلام؛
ببینید من قبلا هم که با هم مشورت کردیم گفته بودم. شما اول باید تصمیم بگیرید که میخواید سیستم سینمایی استفاده کنید یا صدای استریو برای موزیک. از یک کلیپ اینترنتی هیچ چیزی دستگیرتون نمیشه و نمیتونید متوجه بشید که صدا در عمل چطور هست.
مراقب هم باشید قبل از خرید با دیگران که تجربه بیشتری دارن مشورت کنید. سعی کنید با کسی مشورت کنید که از مشورت و نظری که میده غرض و نیتی بدی نداشته باشه و خالصانه راهنمایی کنه چون اکثر کسبه های فای آدمای درستی نیستن یکیش همینی که الان اینجا حضور داره پستی که مربوط به من هست رو نقل قول میکنه فشار خونش هم رفته بالا بوی مشتری و پول به دماغش خورده:n08:باز دم خودمون گرم که کاسب و فروشنده نیستیم اگه چیزی رو پیشنهاد میدیم از روی تجربه هست و خیرخواهی، به فکر کسب منفعت به هر شکلی نیستیم. ایشون از کاسه بشقاب و آفتابه پلاستیکی میفروشه یا های فای! در واقع نوع جنس اصلا مهم نیست هر چیزی که از فروشش کسب منفعتی بشه ایشون عرضه کننده مجاز اون جنس هستند. کیف و کفش و فیلم بلوری و بلندگو و ساعت و کاسه بشقاب و منقل کباب و ... :n19: این نمونه کارهای این آقای های-اند فروش:

همین آدما هستن که بازار های فای رو بی رونق کردن چون خیلی ها از فعالیت اینا متضرر شدن. نمونه ش دوستی از سبزوار که مبلغ قابل توجهی هزینه کرد بابت خرید یه اتصال اینترکانکت بعداز ارسال متوجه شد همین استریو داوود یه کابل سولفاته و زنگ زده براش فرستاده آخرش هم نتونست حقش رو بگیره چون صنف درست و حسابی برای اینکار وجود نداره و فقط باید به وجدان فروشنده اعتماد کنید. فروشگاه پاپ استریو هم شدیدا توصیه میکنم اگه الماس نادرشاه هم برای فروش داشتن، هیچی ازشون نخرید. فروشگاه آکوستیک رو توصیه میکنم. ولی اگر به دنبال صدای استریو هستید و نه سینمایی، شدیدا توصیه میکنم شمارو به ساخت. چون بودجه شما کمه. با ساخت میتونید نتیجه ای هم رده برندهایی حداقل با 4-5 برابر قیمت بگیرید. اگر برای استریو مد نظرتون باشه من توصیه میکنم وقت بزارید چند ماهی تلاش کنید و یه چیز خوب بسازید. صدایی که نتیجه دسترنج خود آدم باشه خیلی لذت بخش تر خواهد بود گوش کردن بهش. با همین بودجه محدود که دارید میتونید یک جفت فول رنج خوب تهیه کنید. البته 1.5 میلیون تومن صرفا برای خرید فول رنج کفایت میکنه و شاید مبلغی خیلی جزئی برای خرید متریال چوب باقی بمونه. ولی اگه تصمیم به اینکار گرفتید من حاضرم تمام چوب هارو براتون توی کارگاه خودمون برش بزنم که هزینه ای پرداخت نکنید چون "ما کاسب نیستیم" :n16: ما هم یه علاقمند مثل شما.
میتونید اسپیکر بک لود هورن با فول رنج 5-6 اینچ مثل موارد زیر داشته باشید:

به نظرم اولین تصمیمی که میگیرید اینکه میخواید سیستم سینمایی داشته باشید یا استریو. توجه کنید که برای استفاده از پتانسیل یه سیستم سینمایی باید سورس با صدای چند کاناله داشته باشید. فیلم های ریپ شده و غیر اصلی معمولا کیفیت خوبی ندارند یا صدای دو کاناله هم میتونید نگاه کنید.

poloton7
02-04-2015, 13:55
سلام--اقای نجفی--
دقیقا مشکل من در تردید اینکه استریو یا سینمای در همین است که یک امپ سینمای 923 با قیمت 1.6 خریدم چند ماه پیش که بعدا اسپکر بخرم من خودم به موزیک علاقمندم به ویژه موزیک های بی کلام خارجی--اما اگر خواسته باشم این امپ را بفروشم به عنوان جنس استوک باید بفروشم که خیلی ضرر می کنم از نظر مالی-الا بخرند 1.2 نهایت بیشتر نمی خرند---این اصلی ترین مشکل من در انتخاب است---:n13:
به نظر شما برای استریو صدای زیباتر و در عین شفافیت بیس خوبی داشته باشد-بهتر است- --1-چند کاناله بهتر است 2- یا فول رنج 3-یا یک ووفر 12 اینچی با یک میدرنج؟؟؟
در ضمن تشکر که خوب توضیح می دهید:n01:

davood-d
02-04-2015, 20:04
سلام؛
ببینید من قبلا هم که با هم مشورت کردیم گفته بودم. شما اول باید تصمیم بگیرید که میخواید سیستم سینمایی استفاده کنید یا صدای استریو برای موزیک. از یک کلیپ اینترنتی هیچ چیزی دستگیرتون نمیشه و نمیتونید متوجه بشید که صدا در عمل چطور هست.
مراقب هم باشید قبل از خرید با دیگران که تجربه بیشتری دارن مشورت کنید. سعی کنید با کسی مشورت کنید که از مشورت و نظری که میده غرض و نیتی بدی نداشته باشه و خالصانه راهنمایی کنه چون اکثر کسبه های فای آدمای درستی نیستن یکیش همینی که الان اینجا حضور داره پستی که مربوط به من هست رو نقل قول میکنه فشار خونش هم رفته بالا بوی مشتری و پول به دماغش خورده:n08:باز دم خودمون گرم که کاسب و فروشنده نیستیم اگه چیزی رو پیشنهاد میدیم از روی تجربه هست و خیرخواهی، به فکر کسب منفعت به هر شکلی نیستیم. ایشون از کاسه بشقاب و آفتابه پلاستیکی میفروشه یا های فای! در واقع نوع جنس اصلا مهم نیست هر چیزی که از فروشش کسب منفعتی بشه ایشون عرضه کننده مجاز اون جنس هستند. کیف و کفش و فیلم بلوری و بلندگو و ساعت و کاسه بشقاب و منقل کباب و ... :n19: این نمونه کارهای این آقای های-اند فروش:

همین آدما هستن که بازار های فای رو بی رونق کردن چون خیلی ها از فعالیت اینا متضرر شدن. نمونه ش دوستی از سبزوار که مبلغ قابل توجهی هزینه کرد بابت خرید یه اتصال اینترکانکت بعداز ارسال متوجه شد همین استریو داوود یه کابل سولفاته و زنگ زده براش فرستاده آخرش هم نتونست حقش رو بگیره چون صنف درست و حسابی برای اینکار وجود نداره و فقط باید به وجدان فروشنده اعتماد کنید. فروشگاه پاپ استریو هم شدیدا توصیه میکنم اگه الماس نادرشاه هم برای فروش داشتن، هیچی ازشون نخرید. فروشگاه آکوستیک رو توصیه میکنم. ولی اگر به دنبال صدای استریو هستید و نه سینمایی، شدیدا توصیه میکنم شمارو به ساخت. چون بودجه شما کمه. با ساخت میتونید نتیجه ای هم رده برندهایی حداقل با 4-5 برابر قیمت بگیرید. اگر برای استریو مد نظرتون باشه من توصیه میکنم وقت بزارید چند ماهی تلاش کنید و یه چیز خوب بسازید. صدایی که نتیجه دسترنج خود آدم باشه خیلی لذت بخش تر خواهد بود گوش کردن بهش. با همین بودجه محدود که دارید میتونید یک جفت فول رنج خوب تهیه کنید. البته 1.5 میلیون تومن صرفا برای خرید فول رنج کفایت میکنه و شاید مبلغی خیلی جزئی برای خرید متریال چوب باقی بمونه. ولی اگه تصمیم به اینکار گرفتید من حاضرم تمام چوب هارو براتون توی کارگاه خودمون برش بزنم که هزینه ای پرداخت نکنید چون "ما کاسب نیستیم" :n16: ما هم یه علاقمند مثل شما.
میتونید اسپیکر بک لود هورن با فول رنج 5-6 اینچ مثل موارد زیر داشته باشید:

به نظرم اولین تصمیمی که میگیرید اینکه میخواید سیستم سینمایی داشته باشید یا استریو. توجه کنید که برای استفاده از پتانسیل یه سیستم سینمایی باید سورس با صدای چند کاناله داشته باشید. فیلم های ریپ شده و غیر اصلی معمولا کیفیت خوبی ندارند یا صدای دو کاناله هم میتونید نگاه کنید.

آفرین با همین فرمون برو شاید اکانت جدیدت بسته نشه:n02:

flipp
02-04-2015, 20:35
میگن حرف رو بنداز زمین صاحبش میاد خودش برش میداره! :n40: سمساری مدرن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!)!

flipp
02-04-2015, 21:22
سلام--اقای نجفی--
دقیقا مشکل من در تردید اینکه استریو یا سینمای در همین است که یک امپ سینمای 923 با قیمت 1.6 خریدم چند ماه پیش که بعدا اسپکر بخرم من خودم به موزیک علاقمندم به ویژه موزیک های بی کلام خارجی--اما اگر خواسته باشم این امپ را بفروشم به عنوان جنس استوک باید بفروشم که خیلی ضرر می کنم از نظر مالی-الا بخرند 1.2 نهایت بیشتر نمی خرند---این اصلی ترین مشکل من در انتخاب است---:n13:
به نظر شما برای استریو صدای زیباتر و در عین شفافیت بیس خوبی داشته باشد-بهتر است- --1-چند کاناله بهتر است 2- یا فول رنج 3-یا یک ووفر 12 اینچی با یک میدرنج؟؟؟
در ضمن تشکر که خوب توضیح می دهید:n01:

سلام؛
خب پس با این تفاصیل شما نظرتون روی صدای چند کاناله سینمایی هست. توصیه میکنم به فروشگاه آکوستیک آقای محمدپور مراجعه کنید. صدای چند سیستم که با بودجه خودتون هماهنگی داره گوش کنید. مدل آمپلیفایرتون به ایشون بگید که با علم به لوازمی که در حال حاضر در اختیار دارید به شما پیشنهاد بدهند. اگر میتونید بودجه خودتون کمی افزایش بدین شاید بتونید روی اسپیکرهای بهتر مثل میشن فکر کنید.

davood-d
02-04-2015, 21:31
میگن حرف رو بنداز زمین صاحبش میاد خودش برش میداره! :n40: سمساری مدرن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!)!

اگر اسم برندهای اورجینال کفش ساعت لباس سمساری میشه گذاشت پس خرید خازن و مقاومت چی میشه گذاشت
پسر جان من هر چند ماه یک بار این جواب بهت میدم که من اینقدر مشتری دارم که اصلا احساس خطر از طرف یه کامنت یا پستی در وبلاگی نمی کنم. من یه مشتری هم در این انجمن ندارم یک پست تبلیغاتی هم نمیتونی از من پیدا کنی.

نمیخوام باهات بحث کنم چون اخرش فوحش میدی و همین اکانت جدید هم بسته میشه
برو به کارت برس

poloton7
02-04-2015, 22:01
سلام؛
خب پس با این تفاصیل شما نظرتون روی صدای چند کاناله سینمایی هست. توصیه میکنم به فروشگاه آکوستیک آقای محمدپور مراجعه کنید. صدای چند سیستم که با بودجه خودتون هماهنگی داره گوش کنید. مدل آمپلیفایرتون به ایشون بگید که با علم به لوازمی که در حال حاضر در اختیار دارید به شما پیشنهاد بدهند. اگر میتونید بودجه خودتون کمی افزایش بدین شاید بتونید روی اسپیکرهای بهتر مثل میشن فکر کنید.
سلام اقای نجفی شما اصلا فکر کنید من امپ ندارم-و یا حداکثر از حالت استریو امپ سینمای استفاده می کنم این قدر این امپلی قدرتمند در حالت استریو هست که خیلی تفاوت با نوع پایونیر استریو نداشته باشد---شاید برای سطح من کافی باشد--
شما گفتید اکثر فیلم دو کاناله ریپ می شوند--حرفه شما درسته خورم من هم فیلمهای از اینترنت دانلود می کنم واین فیلمها را نگاه می کنم نه فیلم های گران DVD وBULERAY ارجینال -- پول ما نمی رسد برای یک فیلم این قدر هزینه کنم همین فیلمهای دانلودی کافی است---پس فقط می ماند موسیقی گوش کردن----شاید زمانی پیش امد ومشتری خوبی بود این امپ را فروختم وی یک مدل استریو خریدم----شما به امپ فکر نکنید--
حالا دوباره سوالم را می گویم---به نظر شما
برای موسیقی زیبا وشفاف وبیس مناسب کدام نوع بهتر است---
1- چند راهه
2- فول رنج
3- ووفر مثلا 12 اینچ ویک میدرنج--
تشکر---:n01::n31:

rghanei
03-04-2015, 21:11
سلام خدمت دوستان و اساتید محترم....میخوام ست بلندگوی جامو 426 رو با آمپلی فایر 377 یاماها بخرم واسه پذیرایی 65 متری و استفاده جهت شنیدن موزیک و تماشای فیلم با قیمت 3 میلیون تومان....لطفا نظرتونو بگید و اگه ست دیگه ایی رو می تونید تو این قیمت بگید که موجود باشه لطفا اعلام کنید....ممنونم..ِ

davood-d
03-04-2015, 21:44
سلام خدمت دوستان و اساتید محترم....میخوام ست بلندگوی جامو 426 رو با آمپلی فایر 426 بخرم واسه پذیرایی 65 متری و استفاده جهت شنیدن موزیک و تماشای فیلم با قیمت 3 میلیون تومان....لطفا نظرتونو بگید و اگه ست دیگه ایی رو می تونید تو این قیمت بگید که موجود باشه لطفا اعلام کنید....ممنونم..ِ

جامو 426 پرتاب باس معرف به موشک داره. بطوری که تا 4 متر زمان کارکرد با وولوم بالا رفلکس باس این بلندگو هوارو شلیک میکنه. اگر با ساب 210 یا 260 ست بشه صدای وحشناکی داره.

rghanei
03-04-2015, 21:47
می بخشید منظورم آمپلی فایر 377 یاماها بود اصلاح کردم......منظورتون اینه که ستش واسه پذیرایی خوب نیست....

davood-d
03-04-2015, 22:04
می بخشید منظورم آمپلی فایر 377 یاماها بود اصلاح کردم......منظورتون اینه که ستش واسه پذیرایی خوب نیست....

دقیقا منظورم این بود که مناسب است:n01:

rghanei
03-04-2015, 22:09
دقیقا منظورم این بود که مناسب است:n01:
ست دیگه ایی تو این قیمت با کیفیت بهتر می تونید پیشنهاد کنید,ضمنا زیبایی برام مهمه.....ممنونم از راهنمایی تون...ضمنا اگه آمپلی فایر 926 پایونیر بگیرم چطوره.....