PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42

davood-d
29-06-2014, 17:05
سلام دوستان.براي شروع كدوم رو پيشنهاد ميكنيد؟بيشتر براي فيلم ديدن ميخوام و قصد دارم با دنون 1000 ست كنم.
فضا محدود و كوچيكه.
ممنون از راهنماييتون.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين هم يه ست كامله كه قيمتش مناسبه.

دنون 1000 خیلی فشار بیاره اون ست 400 دلاری جامو راه بندازه

vafa1353
30-06-2014, 10:57
يعني دنون ايكس 1000 اينقدر ضعيفه؟ پس چه آمپي واسه جامو 506 خوبه؟البته ميدونم دنون 3000 و 4000 هم هست ولي يه چيزي حدود 1000 تا 1800 دلار هزينه داره و نميخوام اينقدر هزينه كنم.
اين رو هم بگم كه نهايتا 3 يا 4 درجه ولوم بگيرم.
ممنون

fedars
01-07-2014, 12:01
سلام دوستان عزيز. مي خواستم لطفا راهنمايي كنين منو برأي خريد يه سيستم sound bar خوب برأي نصب زير TV با كيفيت صداي خوب. در ضمن قيمتش هم مناسب باشه و اينكه از كجا اونو خريداري كنم. مرسي

mr_rayan
01-07-2014, 13:34
يعني دنون ايكس 1000 اينقدر ضعيفه؟ پس چه آمپي واسه جامو 506 خوبه؟البته ميدونم دنون 3000 و 4000 هم هست ولي يه چيزي حدود 1000 تا 1800 دلار هزينه داره و نميخوام اينقدر هزينه كنم.
اين رو هم بگم كه نهايتا 3 يا 4 درجه ولوم بگيرم.
ممنون
نه اونقدر که شما فکر می کنی ضعیف نیست.می تونی X2000 بگیری.700 دلار قیمتشه.پیشنهاد می کنم زیر X2000 دیگه نگیری.یه آمپلی فایر خوب و قوی تو ولوم پایین می تونه یه بلندگو راه بندازه.هر چه آمپ بهتر باشه صداگیری تو ولوم های پایین لذت بخش تره.

mr_rayan
01-07-2014, 13:36
سلام دوستان عزيز. مي خواستم لطفا راهنمايي كنين منو برأي خريد يه سيستم sound bar خوب برأي نصب زير TV با كيفيت صداي خوب. در ضمن قيمتش هم مناسب باشه و اينكه از كجا اونو خريداري كنم. مرسي
سلام.
محصولات شرکت یاماها هست.پایونیر هست.حتی ال جی و پاناسونیک و ... هم فکر کنم امسال وارد کردن.بستگی به بودجتون داره ولی در کل یاماها متخصص این تکنولوژیه.

fedars
01-07-2014, 15:26
مرسی رایان. جایی میشناسی که بشه اونو پیدا کرد؟

vafa1353
01-07-2014, 15:45
مرسي rayan جان.لطف كردي داداش. حالا به نظرت بين آمپها دنون خوبه يا پايونير؟ البته گزينه هاي Marantz و Harman Kardon و Onkyo هم هست.

mr_rayan
02-07-2014, 06:04
مرسی رایان. جایی میشناسی که بشه اونو پیدا کرد؟
خ جمهوری نبش خ میرزاکوچک خان فروشگاه ائودیو داوود-همه محصولات یاماها داره.

mr_rayan
02-07-2014, 06:06
مرسي rayan جان.لطف كردي داداش. حالا به نظرت بين آمپها دنون خوبه يا پايونير؟ البته گزينه هاي Marantz و Harman Kardon و Onkyo هم هست.
تو محصولات رده پایین این شرکت ها که نام بردی دنون و پایونیر کیفیت بهتری داره البته از یاماها هم نباید غافل شد.

alirafaat
04-07-2014, 16:48
سلام

من جامو s606 و انکیو 608 دارم

اطاقمون مستطیلی هست و من بلندگوهای 4 و 5 رو سط اتاق نصب کردم

کمبود صدا در قسمت انتهای اتاق کاملا حس میشه

من می خوام یه جفت بلندگو تهیه کنم و بزارم انتهای اتاق و وصلشون کنم به خروجی 4-5 ( چون متریال 7-1 خیلی کم هست )

حالا دو سوال دارم

1. یک جفت بلندگو به تنهایی گیر میاد ؟
2.اتصال 4 بلندگو به خروجی 4-5 بهش فشار نمیاره ؟ ( در حد خراب کردن امپ )

mr_rayan
04-07-2014, 17:34
سلام

من جامو s606 و انکیو 608 دارم

اطاقمون مستطیلی هست و من بلندگوهای 4 و 5 رو سط اتاق نصب کردم

کمبود صدا در قسمت انتهای اتاق کاملا حس میشه

من می خوام یه جفت بلندگو تهیه کنم و بزارم انتهای اتاق و وصلشون کنم به خروجی 4-5 ( چون متریال 7-1 خیلی کم هست )

حالا دو سوال دارم

1. یک جفت بلندگو به تنهایی گیر میاد ؟
2.اتصال 4 بلندگو به خروجی 4-5 بهش فشار نمیاره ؟ ( در حد خراب کردن امپ )
سلام
اولا که چیدمان بلندگوهات درست کنی بهتره.بجای اینکه دوتا بلندگو به عقب سالن اضافه کنی همون دوتا بلندگوهای خودت بذار عقب سالن.در ثانی با اضافه کردن دوتا بلندگو دیگه به دوتا خروجی,وات دریافتی شما کمتر میشه و احتمال وات کلیپ هست.کلا اینکار توصیه نمیشه.
و سوما آمپ شما 7.2 کانال هست.اگر میخوای هزینه کنی دو کانال اضافه کن و با چیدمان صحیح از صدای 7 کانالت بهره ببر.
بلندگوهای سوراند هم معمولا به تنهایی گیر میاد بستگی به مدل بلندگوها و موجودی بازار داره.پرس و جو باید بکنید.

apachi7000
05-07-2014, 13:19
من پکیج فوکال سیب رو دارم.همونطور که میدونید بلنگوهای فوکال سیب کوچیک هستن.الان میخوام 2تا بلنگوی فرانت ایستاده اضافه کنم به سیستم.
اگر دوستان لطف کنن و راهنمایی کنن که چی بگیرم ممنون میشم.
البته با قیمت تقریبا مناسب...حالا نهایتش تا 1.5...
(البته ببخشید من نمیدونم سوالمو جای درستی مطرح کردم یا نه)

با تشکر

saeid_61u
05-07-2014, 13:55
من پکیج فوکال سیب رو دارم.همونطور که میدونید بلنگوهای فوکال سیب کوچیک هستن.الان میخوام 2تا بلنگوی فرانت ایستاده اضافه کنم به سیستم.

با تشکر

نوشتید بلندگوهای فوکال سیب کوچیک هستن. منظورتون چیه؟ آیا منظورتون اینه که حجم صداش راضیتون نمیکنه؟ به نظرم 5 تا بلندگویی که خودش داره برای تولید صدای سینمایی و دلخواه کفایت میکنه حالا اون دو تای اضافه رو کجا میخوای نصب کنی؟ اگه میخوای بگیری از همون برند فوکال بلندگوهای استریوی خوبی وجود داره. ضمنا یه سوالی که من ازتون داشتم اینه که آیا شما آمپ گرفتین براش؟ چون ظاهرا ساب شما اکتیو هست و خودش آمپ داخلی داره. حالا اگه آمپ گرفتی چه مدلیه و خوب ست میشه؟ و اگه آمپ نگرفتی آیا کیفیت آمپ داخلی خودش خوبه؟

apachi7000
05-07-2014, 14:10
نوشتید بلندگوهای فوکال سیب کوچیک هستن. منظورتون چیه؟ آیا منظورتون اینه که حجم صداش راضیتون نمیکنه؟ به نظرم 5 تا بلندگویی که خودش داره برای تولید صدای سینمایی و دلخواه کفایت میکنه حالا اون دو تای اضافه رو کجا میخوای نصب کنی؟ اگه میخوای بگیری از همون برند فوکال بلندگوهای استریوی خوبی وجود داره. ضمنا یه سوالی که من ازتون داشتم اینه که آیا شما آمپ گرفتین براش؟ چون ظاهرا ساب شما اکتیو هست و خودش آمپ داخلی داره. حالا اگه آمپ گرفتی چه مدلیه و خوب ست میشه؟ و اگه آمپ نگرفتی آیا کیفیت آمپ داخلی خودش خوبه؟

نه دوست عزیز منظورم با حجم صداش نیست...اتفاقا از همه چیزش راضی هستم...منظور من با اندازه بلندگوهاشه...اندازه بلندگوهاش کوچیکه.منم بلند گوی بزرگ وایستاده دوست دارم...میخوام 2تا بلندگوی ایستاده واسش بگیرم...واسه فرانت...سیستم بشه 7.1...
درمورد آمپ ، بله من آمپلی فایر یاماها واسش گرفتم...مدل RX-V571...باهاش خوب ست میشه و کاملا ازش راضی هستم.

farredsky
05-07-2014, 14:41
Saeid_61u
جالبه که شما هنوز اعتقاد داری بدون امپ هم از این بلندگوها و ساب میشه استفاده کرد.موفق باشی

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

mr_rayan
05-07-2014, 15:03

با تشکر
پیشنهادم اینه که کمی صبر کنی و بودجت کمی بیشتر افزایش بدی و مدل 716 فوکال بگیری.

saeid_61u
05-07-2014, 18:09
Saeid_61u
جالبه که شما هنوز اعتقاد داری بدون امپ هم از این بلندگوها و ساب میشه استفاده کرد.موفق باشی

دوست عزیز خوب نیست آدم در مورد چیزهایی که اطلاع نداره اظهار نظر کنه! من با فروشنده ها صحبت کردم و اونا گفتن که پکیج های فوکال مثل فوکال برد و فوکال سیب ساب اکتیو دارن و نیازی به آمپ ندارن و تنها درصورتی که صدای بهتری میخوای و پول اضافی داری آمپ بخر. ضمنا خود من هم اسپیکرهایی 5.1 کاناله که از مارکهایی مثل التک لنسینگ و لاجیتک داشتم اونها هم اکتیو بودن و من بدون نیاز به آمپ استفاده کردم. اون چیزی که شما فکر میکنی بدون آمپلی فایر صدا تولید نمیکنه برای مثلا جامو 426 صدق میکنه و حتما باید براش آمپ خارجی نهیه کرد.

davood-d
05-07-2014, 18:27
دوست عزیز خوب نیست آدم در مورد چیزهایی که اطلاع نداره اظهار نظر کنه! من با فروشنده ها صحبت کردم و اونا گفتن که پکیج های فوکال مثل فوکال برد و فوکال سیب ساب اکتیو دارن و نیازی به آمپ ندارن و تنها درصورتی که صدای بهتری میخوای و پول اضافی داری آمپ بخر. ضمنا خود من هم اسپیکرهایی 5.1 کاناله که از مارکهایی مثل التک لنسینگ و لاجیتک داشتم اونها هم اکتیو بودن و من بدون نیاز به آمپ استفاده کردم. اون چیزی که شما فکر میکنی بدون آمپلی فایر صدا تولید نمیکنه برای مثلا جامو 426 صدق میکنه و حتما باید براش آمپ خارجی نهیه کرد.

نه برادر فوکال با آشغال های چینی فرق میکنه مقایسه نکنید این یک
دو سیستم های مثل فوکال فقط ساب اگتیو دارن و برای یونیت های این پکیج ها باید امپلی فایر داشته باشید
شما تو دنیای چینی ها سرچ یکنید

saeid_61u
05-07-2014, 20:22
نه برادر فوکال با آشغال های چینی فرق میکنه مقایسه نکنید این یک
دو سیستم های مثل فوکال فقط ساب اگتیو دارن و برای یونیت های این پکیج ها باید امپلی فایر داشته باشید
شما تو دنیای چینی ها سرچ یکنید

اول اینکه من توی کامنتم به هیچ وجه برند فوکال رو با برند دیگه ای مقایسه نکردم و نظر ندادم که شما گفتی برند فوکال رو با اینها مقایسه نکنید!

دوم اینکه شما بعد از اینکه حسابی از خجالت سونی و پایونیر درومدی حالا نوبت به لاجیتک و التک لنسینگ رسیده که بهشون بگی آشغال چینی که انصافا نه آشغال هستند و نه چینی! یکی آمریکایی هستش و دیگری سویسی. شما هم هرگز اسپیکر خوب التک لنسینگ با یک سورس با کیفیت گوش ندادی و اگه گوش بدی انگشت به دهان میمونی و کمپانی فوق العاده ی التک لنسینگ رو بهش نمیگی آشغال چینی! این الفاظ رو در مورد پایونیر هم بکار بردین که اگه رویوهای خارجی رو بخونین می بینین که عالم و آدم داره محصولات صوتی پایونیر رو تحسین میکنه، بعنوان نمونه بررسی کننده سایت دیجیتال ترند در مورد پکیج صوتی pioneer SP-PK52FS میگه: عملکردی فوق العاده که با فاصله ی زیاد از عملکرد یک سیستم قیمت پایین فراتر میره، صدای زیر شفاف و واضح، بیس وحشتناک و سورپرایزکننده و ... همچنین سایت معتبر cnet هم همین پکیج رو بعنوان بهترین سیستم صوتی خانگی معرفی میکنه و 4.5 ستاره از 5 ستاره بهش میده. اینجا هم همه دارن میگن آقاجان پایونیر در رنج قیمت خودش بی نظیره و صدایی فراتر از پولی که دادی ازش میشنوی، ولی شما...

سوم اینکه نوشتید این پکیج ها باید آمپلی فایر داشته باشن، عرض کنم که آقای محمدپور که چندین ساله داره در این زمینه فعالیت میکنه به من گفتن که ساب فوکال اکتیو هست و نیازی به آمپ نداره حالا شما اگه دوس داری یه آمپ یاماها بگیر که احتمالا عملکردش از اون آمپ داخلی بهتره یه مقدار

دست آخر اینم بگم که شما زیاد تو نخ گفته های آقای بهرنگ برزین نرو. ایشون در زمینه فیلمهای بلوری و بعضی محصولات سینمایی اطلاعات خوبی داره ولی در زمینه تلویزیون و کیفیت تصویر یک آماتور صفر کیلومتر به تمام معناست! نشان به اون نشان که ایشان در یک مطلبی نوشتن: "پلاسمای پاناسونیک؟ پلاسمای پاناسونیک دیگه چیه؟! مگه پاناسونیک هم بلده تلویزیون بسازه؟!! اصلا چرا این پلاسماهای پاناسونیک انقد تاره، انگار یه پرده جلوش کشیدن!"
مرسی آقای برزین! من حرفی برای گفتن ندارم :n02:

davood-d
05-07-2014, 21:11
اول اینکه من توی کامنتم به هیچ وجه برند فوکال رو با برند دیگه ای مقایسه نکردم و نظر ندادم که شما گفتی برند فوکال رو با اینها مقایسه نکنید!

دوم اینکه شما بعد از اینکه حسابی از خجالت سونی و پایونیر درومدی حالا نوبت به لاجیتک و التک لنسینگ رسیده که بهشون بگی آشغال چینی که انصافا نه آشغال هستند و نه چینی! یکی آمریکایی هستش و دیگری سویسی. شما هم هرگز اسپیکر خوب التک لنسینگ با یک سورس با کیفیت گوش ندادی و اگه گوش بدی انگشت به دهان میمونی و کمپانی فوق العاده ی التک لنسینگ رو بهش نمیگی آشغال چینی! این الفاظ رو در مورد پایونیر هم بکار بردین که اگه رویوهای خارجی رو بخونین می بینین که عالم و آدم داره محصولات صوتی پایونیر رو تحسین میکنه، بعنوان نمونه بررسی کننده سایت دیجیتال ترند در مورد پکیج صوتی pioneer SP-PK52FS میگه: عملکردی فوق العاده که با فاصله ی زیاد از عملکرد یک سیستم قیمت پایین فراتر میره، صدای زیر شفاف و واضح، بیس وحشتناک و سورپرایزکننده و ... همچنین سایت معتبر cnet هم همین پکیج رو بعنوان بهترین سیستم صوتی خانگی معرفی میکنه و 4.5 ستاره از 5 ستاره بهش میده. اینجا هم همه دارن میگن آقاجان پایونیر در رنج قیمت خودش بی نظیره و صدایی فراتر از پولی که دادی ازش میشنوی، ولی شما...

سوم اینکه نوشتید این پکیج ها باید آمپلی فایر داشته باشن، عرض کنم که آقای محمدپور که چندین ساله داره در این زمینه فعالیت میکنه به من گفتن که ساب فوکال اکتیو هست و نیازی به آمپ نداره حالا شما اگه دوس داری یه آمپ یاماها بگیر که احتمالا عملکردش از اون آمپ داخلی بهتره یه مقدار

دست آخر اینم بگم که شما زیاد تو نخ گفته های آقای بهرنگ برزین نرو. ایشون در زمینه فیلمهای بلوری و بعضی محصولات سینمایی اطلاعات خوبی داره ولی در زمینه تلویزیون و کیفیت تصویر یک آماتور صفر کیلومتر به تمام معناست! نشان به اون نشان که ایشان در یک مطلبی نوشتن: "پلاسمای پاناسونیک؟ پلاسمای پاناسونیک دیگه چیه؟! مگه پاناسونیک هم بلده تلویزیون بسازه؟!! اصلا چرا این پلاسماهای پاناسونیک انقد تاره، انگار یه پرده جلوش کشیدن!"
مرسی آقای برزین! من حرفی برای گفتن ندارم :n02:

کاملا حق با شماست

ali yazdi
08-07-2014, 13:09
سلام به دوستان دیروز رفتم شهروند دیدم سینمای خانگی شارپ داشت دو مدل قیمتی یکی 550 و دیگری 600 میخواستم بدونم در حد دو دوتا جهارتا کار میکنه یا نه تا حدود 800 هم میدم یه سیستم متوسط داشته باشم فیلم و موسیقی رو بتونه در حد مناسب اجرا کنه
ممنون از شما

iran79
08-07-2014, 19:39
درود
دوستان من اینو تو قسمت مربوطه پرسیدم ولی کسی جواب نداد. اینجا اگه دوستان اطلاع دارن راهنمایی کنن. اگه نه ممنون میشم در خصوص مقادیر مربوط به صدا بهم توضیح بدن که پایین تر نوشتم

تو فکر خرید یه اسپیکر قابل حمل هستم که کیفیت خوبی داشته باشه. مثل این دو تا:

Mifa F5 Portable Bluetooth Speaker

Energy Sistem Speaker Energy Music Box Z210 Urban

از همه لحاظ. البته با در نظر گرفتن محدودیت قیمتش. یعنی تا این میزان قیمت نسبت به بقیه بهتر عمل کنه. هم از نظر امکانات و هم از نظر کیفیت صدا.
حداکثر پولی که میخوام بدم 100 هستش. حالا بالا پایین هم شد تو همین حوالی باشه.
قابلیت هایی مثل کیفیت خوب، شارژ بالا، پخش از طریق بلوتوث و وای فای، پورت های یو اس بی و کارت حافظه های موبایل، در صورت امکان شارژ کردن موبایل(بعضیاشون هستن که از انرژی باتریشون میشه موبایل رو هم شارژ کرد) و خیلی از امکاناتی که خودتون شاید بهتر می دونید. همینطور برد خوبی داشته باشه و به خش خش نیفته. مثلا کنار رودخونه نشستی صدای خوبی ازش بشنوی و خش خش نباشه
دوستان کسی تا حالا داشته و تجربه کرده؟
چه مارک و برندی خوبه؟

این ویژگی ها کدومش باید بالا باشه و کدومش پایین تا بیس و کیفیت صدای خوب در ولوم های بالا داشته باشه:
- توان خروجی اسپیکر (وات)
- فرکانس پاسخ‌گویی اسپیکر (کیلوهرتز)
- امپدانس (اهم)
- نسبت سیگنال به نویز(دسی بل)

برای کوه، مسافرت و ... میخوام. همچین جم و جور که حداقل توی کوله جا بشه و سنگین نباشه.

سپاس

davood-d
08-07-2014, 22:08
سلام به دوستان دیروز رفتم شهروند دیدم سینمای خانگی شارپ داشت دو مدل قیمتی یکی 550 و دیگری 600 میخواستم بدونم در حد دو دوتا جهارتا کار میکنه یا نه تا حدود 800 هم میدم یه سیستم متوسط داشته باشم فیلم و موسیقی رو بتونه در حد مناسب اجرا کنه
ممنون از شما

محصولاتی که به اسم شارپ در ایران فروخخته میشه در اصل جنس چینی های هستند که مادیران مونتاژ میکنه و هیچ ربطی به شارپ ندارن
تو هیچ کدوم از سایت های رسمی شارپ هم پیدا نمیشن
از ظاهرشون میشه فهمید هرچی باشن شارپ نیستن

davood-d
08-07-2014, 22:10
درود
دوستان من اینو تو قسمت مربوطه پرسیدم ولی کسی جواب نداد. اینجا اگه دوستان اطلاع دارن راهنمایی کنن. اگه نه ممنون میشم در خصوص مقادیر مربوط به صدا بهم توضیح بدن که پایین تر نوشتم

تو فکر خرید یه اسپیکر قابل حمل هستم که کیفیت خوبی داشته باشه. مثل این دو تا:

Mifa F5 Portable Bluetooth Speaker

Energy Sistem Speaker Energy Music Box Z210 Urban

از همه لحاظ. البته با در نظر گرفتن محدودیت قیمتش. یعنی تا این میزان قیمت نسبت به بقیه بهتر عمل کنه. هم از نظر امکانات و هم از نظر کیفیت صدا.
حداکثر پولی که میخوام بدم 100 هستش. حالا بالا پایین هم شد تو همین حوالی باشه.
قابلیت هایی مثل کیفیت خوب، شارژ بالا، پخش از طریق بلوتوث و وای فای، پورت های یو اس بی و کارت حافظه های موبایل، در صورت امکان شارژ کردن موبایل(بعضیاشون هستن که از انرژی باتریشون میشه موبایل رو هم شارژ کرد) و خیلی از امکاناتی که خودتون شاید بهتر می دونید. همینطور برد خوبی داشته باشه و به خش خش نیفته. مثلا کنار رودخونه نشستی صدای خوبی ازش بشنوی و خش خش نباشه
دوستان کسی تا حالا داشته و تجربه کرده؟
چه مارک و برندی خوبه؟

این ویژگی ها کدومش باید بالا باشه و کدومش پایین تا بیس و کیفیت صدای خوب در ولوم های بالا داشته باشه:
- امپدانس (اهم)

برای کوه، مسافرت و ... میخوام. همچین جم و جور که حداقل توی کوله جا بشه و سنگین نباشه.

سپاس

برای قابل حمل ها در واقع هیچ کدوم نیازی رعایت کنید فقط کافی بشنوی اگر برات مناسب بود بخری
با 100 نهایت میتونی از محصولات چینی خرید کنی
بهترینشو جی بی ال میسازه که قیمت های بالای دارن

iran79
08-07-2014, 23:58
دوستان حالا میتونن راجب این ویژگی ها توضیح بدن.
این ویژگی ها کدومش باید بالا باشه و کدومش پایین تا بیس و کیفیت صدای خوب بدون دیستورشن در ولوم های بالا داشته باشه:
- امپدانس (اهم)

ali yazdi
09-07-2014, 11:35
سلام و تشکر بابت پاسخ شما (داود عزیز)
تنها عزیزان نگفتن میتونم با حدود 850 چیزی پیدا کنم یا نه
الان مدل HTZ-424
و مد MCS-737 رو از پایونیر دیدم صدا نگرفتم نظرتون برای خرید این دو
و یا یشنهاد های شما برا خری در ای حد بودجه
چی هست
البه اول 850 دومی 1250 هست نهایتا در این رنج قمت میخوا م
ارادت

davood-d
09-07-2014, 22:00
سلام و تشکر بابت پاسخ شما (داود عزیز)
تنها عزیزان نگفتن میتونم با حدود 850 چیزی پیدا کنم یا نه
الان مدل HTZ-424
و مد MCS-737 رو از پایونیر دیدم صدا نگرفتم نظرتون برای خرید این دو
و یا یشنهاد های شما برا خری در ای حد بودجه
چی هست
البه اول 850 دومی 1250 هست نهایتا در این رنج قمت میخوا م
ارادت

خوب با توجه به ویدئو پلیر ساز بودن پایونیر حتما اگر قسمتی از فناوریشو در پکیج هاش استفاده کنه خیلی بهتر از دیگر تجاری ها خواهد بود.
تنها ضعف این سری پایونیر ساب ووفرهای قلمی و نسبتاً ضعیفشون هست که باز هم بستگی به شما داره

alirafaat
11-07-2014, 21:28
سلام

مبنای قرار دادن یک اسپیکر به عنوان سراند یک سیستم خانگی چیه ؟ ایا باید حتما از یه سیستم 5.1 یا 7.1 باشه یا میشه از بلندگوهای متفرقه هم استفاده کرد ؟

مثلا میشه از اینا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا این ؟

به عنوان سراند یا سراند بک استفاده کرد؟

با تشکر

saeid_61u
12-07-2014, 01:40
محصولاتی که به اسم شارپ در ایران فروخخته میشه در اصل جنس چینی های هستند که مادیران مونتاژ میکنه و هیچ ربطی به شارپ ندارن
تو هیچ کدوم از سایت های رسمی شارپ هم پیدا نمیشن
از ظاهرشون میشه فهمید هرچی باشن شارپ نیستن

محصولاتی که به اسم شارپ در ایران فروخته میشه در اصل همون محصولات شارپ هستن که توی ژاپن و اروپا و آمریکا فروخته میشه!! و خیلی هم به شارپ ربط داره! الان دیگه همه ی کالاهای صوتی و تصویری رو چین میسازه و یه کسی که حتی یک درصد از دنیای کالاهای دیجیتال سر درمیاره دیگه میدونه که محصولات شارپ و اپل و سونی و توشیبا و دل و اچ پی و غیره و غیره که چین میسازه همون محصولات اصلی هستن تحت همون لیسانس، همون تیم مدیریت، همون کیفیت و همون قطعات. در چین ساخته و تولید و عرضه میشه چون تولید این محصولات در چین قیمت تمام شده ی کمتری خواهد داشت (کارگر و هزینه های جانبی به صرفه تر و شرایط سرمایه گذاری عالی در کشور چین دلیل این تصمیمه) ... نوشتی توی سایت های رسمی شارپ هم پیدا نمیشن؛ بله چون مادیران هم مثل سام سرویس و گلدیران و بانیان و غیره اسم مدلها رو برای تمایز از اجناس بدون گارانتی تغییر میده.
من می بینم کسی اطلاعات غلط به دیگران میده سعی میکنم اصلاح کنم

davood-d
12-07-2014, 01:54
محصولاتی که به اسم شارپ در ایران فروخته میشه در اصل همون محصولات شارپ هستن که توی ژاپن و اروپا و آمریکا فروخته میشه!! و خیلی هم به شارپ ربط داره! الان دیگه همه ی کالاهای صوتی و تصویری رو چین میسازه و یه کسی که حتی یک درصد از دنیای کالاهای دیجیتال سر درمیاره دیگه میدونه که محصولات شارپ و اپل و سونی و توشیبا و دل و اچ پی و غیره و غیره که چین میسازه همون محصولات اصلی هستن تحت همون لیسانس، همون تیم مدیریت، همون کیفیت و همون قطعات. در چین ساخته و تولید و عرضه میشه چون تولید این محصولات در چین قیمت تمام شده ی کمتری خواهد داشت (کارگر و هزینه های جانبی به صرفه تر و شرایط سرمایه گذاری عالی در کشور چین دلیل این تصمیمه) ... نوشتی توی سایت های رسمی شارپ هم پیدا نمیشن؛ بله چون مادیران هم مثل سام سرویس و گلدیران و بانیان و غیره اسم مدلها رو برای تمایز از اجناس بدون گارانتی تغییر میده.

من خوب میدونم ساخت چین با جنس چینی چه تفاوتی داره
شارپ مونتاژ مادیران در اصل کیت های چینی هستن که به اسم شارپ مونتاژ میشه
فقط تی وی های موجود شارپ مونتاژ ایران و اصل هستند

شما ظاهر این سینماهای شارپ از نزدیک دیدی
شارپ اصل میشه یه لینک ازوشون بدی و مقایسه کنی با تقلبی های مونتاژ ایران

davood-d
12-07-2014, 02:04

این سایت شارپ

اینم اجناس تقلبی به اسم شارپ

یعنی واقعا شارپ این طراحی های شبیه به مارشال دیگر جنس های چینی داره

mr_rayan
12-07-2014, 06:52
سلام

مبنای قرار دادن یک اسپیکر به عنوان سراند یک سیستم خانگی چیه ؟ ایا باید حتما از یه سیستم 5.1 یا 7.1 باشه یا میشه از بلندگوهای متفرقه هم استفاده کرد ؟

مثلا میشه از اینا :

یا این ؟

به عنوان سراند یا سراند بک استفاده کرد؟

با تشکر
سلام.مبنای خاصی نداره.منها شما بهتره از بلندگوهایی استفاده کنید که صدایی نزدیک به مجموعه بلندگوهاتون داشته باشه نه صدایی متفاوت.در ضمن این مدل هایی که لینک دادی بلندگوی مانبتوزینگ هست و اصلا مناسب افکت نیست.از بلندگویی استفاده کنید که برای افکت طراحی شده باشه.

saeid_61u
13-07-2014, 16:55
این سایت شارپ

اینم اجناس تقلبی به اسم شارپ

یعنی واقعا شارپ این طراحی های شبیه به مارشال دیگر جنس های چینی داره

اینکه طراحیش به زعم شما شبیه مارشاله که دلیل بر غیر اصلی بودن یک کالا نیست. اونم سایت اصلی شارپ نیست و سایت شارپ شاخه اندونزی هست که طبیعتا فقط تعداد محدودی از محصولات شارپ اونجا معرفی شده

mojtaba_rasht0131
14-07-2014, 21:50
سلام و وقت بخیر.راستش من تی وی سامسونگ دارم می خوام یه سینمای خانگی بخرم هم صدا واسم مهمه که کیفیت خوبی داشته یاشه هم 4تا ایستاده داشته باشه.برند اصلا واسم مهم نیست.خودم دنبال ال جی بودم اما با اینجا آشنا شدم اطمینان کردم که اینجا ب÷رسم بهتره.راستی میخوام ÷خش کننده 3بعدی هم باشه.قیمت هرچه ارزونتر باشه بهتر.ممنون میشم جوابمو بدین.

mr_rayan
15-07-2014, 06:34
سلام و وقت بخیر.راستش من تی وی سامسونگ دارم می خوام یه سینمای خانگی بخرم هم صدا واسم مهمه که کیفیت خوبی داشته یاشه هم 4تا ایستاده داشته باشه.برند اصلا واسم مهم نیست.خودم دنبال ال جی بودم اما با اینجا آشنا شدم اطمینان کردم که اینجا ب÷رسم بهتره.راستی میخوام ÷خش کننده 3بعدی هم باشه.قیمت هرچه ارزونتر باشه بهتر.ممنون میشم جوابمو بدین.
سلام
اگر یه سیستم در حد معمولی بخواید میتونید از خود برند سامسونگ بگیرید که هم طراحیش به تلویزیونتون میخوره و هم امکاناتی که میخواید داره+تنوع محصول و قیمت.

avare 3355
15-07-2014, 20:16
دوستان سلام
قصد خرید یک سینما خانگی دارم که بتونه از رو فلش mkv رو پخش کنه و srt رو هم پشتی بانی کنه ،اگر سه بعدیم بتونه که چه بهتر ولی تو اولویت نیست
یه صدایه فلت هم داشته باشه ،تویتراش رو مخ نباشه،صدابشم دقیق بزنه بلندی صداش برام مهم نیست
صداش هم بدرد موزیک بخوره هم فیلم
حدود 1.5 هم بوجه دارم یکم بالا یا پایین
تلویزیونم st30
خیلی خیلی ممنون

Rassouil
15-07-2014, 20:16
با سلام خدمت دوستان
دنبال یک سیستم بودم که هم بتونم براموزیک استفاده کنم وهم تماشای فیلم با اولویت موزیک
بعد ازکلی تحقیق میخواستم Denon1312 بگیرم متوجه شدمusb نداره وباید پلیرجدا براش بگیری بعدمدلهای تودوروکی پایونیر نظرموجلب کرد اما یک فروشنده گفت دنون خیلی بهتره ومدل x1000دنون ویک ست بلندگوی یاماها رو پیشنهاد کرد.
ضمنا دستگاهی میخوام که با دوام باشه وخدمات پس از فروش خوبی داشته باشه لطفا منو راهنمایی کنین که با بودجه حدود 2تومن تا2.200چی بگیرم که تاچند سال باخیال راحت ازش استفاده کنم.

mr_rayan
16-07-2014, 15:45
دوستان سلام
قصد خرید یک سینما خانگی دارم که بتونه از رو فلش mkv رو پخش کنه و srt رو هم پشتی بانی کنه ،اگر سه بعدیم بتونه که چه بهتر ولی تو اولویت نیست
یه صدایه فلت هم داشته باشه ،تویتراش رو مخ نباشه،صدابشم دقیق بزنه بلندی صداش برام مهم نیست
صداش هم بدرد موزیک بخوره هم فیلم
حدود 1.5 هم بوجه دارم یکم بالا یا پایین
تلویزیونم st30
خیلی خیلی ممنون
سلام
سینمایی که برای شما mkv و srt بدون دردسر پخش کنه گیر نمیاد یعنی کلا تولید نشده.

mr_rayan
16-07-2014, 15:50
با سلام خدمت دوستان
دنبال یک سیستم بودم که هم بتونم براموزیک استفاده کنم وهم تماشای فیلم با اولویت موزیک
بعد ازکلی تحقیق میخواستم Denon1312 بگیرم متوجه شدمusb نداره وباید پلیرجدا براش بگیری بعدمدلهای تودوروکی پایونیر نظرموجلب کرد اما یک فروشنده گفت دنون خیلی بهتره ومدل x1000دنون ویک ست بلندگوی یاماها رو پیشنهاد کرد.
ضمنا دستگاهی میخوام که با دوام باشه وخدمات پس از فروش خوبی داشته باشه لطفا منو راهنمایی کنین که با بودجه حدود 2تومن تا2.200چی بگیرم که تاچند سال باخیال راحت ازش استفاده کنم.
شما همون پیکج دنون 1312 خوبه بگیرید.یه پلیر هم جداگونه براش تهیه کنید برای استفاده از USB و دیسک.

Rassouil
16-07-2014, 21:58
شما همون پیکج دنون 1312 خوبه بگیرید.یه پلیر هم جداگونه براش تهیه کنید برای استفاده از USB و دیسک.

رایان عزیز ممنون از راهنمایت
میتونید راهنمایی کنیدچه پلیری بگیرم که هماهنگی خوبی با1312 داشته باشه واز کدوم فروشگاه بگیرم ،چون من شهرستانم ویکی ازدوستام میخوادبگیره وبرام بفرسته

avare 3355
16-07-2014, 23:46
سلام
سینمایی که برای شما mkv و srt بدون دردسر پخش کنه گیر نمیاد یعنی کلا تولید نشده.
خیلی ممنون
حالا اون 2مورد mkv و srt رو بیخیال شیم چی میتونم بگیرم که حداقل سه بعدی رو پشتیبانی که

mr_rayan
17-07-2014, 05:48
رایان عزیز ممنون از راهنمایت
میتونید راهنمایی کنیدچه پلیری بگیرم که هماهنگی خوبی با1312 داشته باشه واز کدوم فروشگاه بگیرم ،چون من شهرستانم ویکی ازدوستام میخوادبگیره وبرام بفرسته
پلیرهای پایونیر پیشنهاد می کنم هم دی وی دی پلیر و هم بلوری پلیر.نمایندگی پایونیر تو خ جمهوری زیر پل حافظ هستش.

mr_rayan
17-07-2014, 05:51
خیلی ممنون
حالا اون 2مورد mkv و srt رو بیخیال شیم چی میتونم بگیرم که حداقل سه بعدی رو پشتیبانی که
خب شما یه سیستم برای موزیک میخوای و فیلم و خیلی هم روی صدای موزیکش حساسی.اینجوری پیشنهاد دادن سخته.مطمئنا تو قیمت 1.5 من سینماهای پایونیر پیشنهاد می کنم ولی در مورد موسیقیش نظر زیادی نمیدم.کلا در مورد موسیقی سینماهای خانگی نمیشه زیاد نظر داد.

Rassouil
18-07-2014, 00:06
ممنون خیلی لطف کردی

Rassouil
18-07-2014, 00:08
ممنون حیلی لطف کردی

B I J A N EBL
18-07-2014, 12:30
سلام

سینمای خانواده مدل سامسونگ HT-F4500 را دارم . که MKV روی DVD را عدم پشتیبانی میزنه نرم افزارش نسخه 1007.1 است .

الان براش نسخه 1018.0 موجوده در سایت سامونگ امارات میخاستم بدونم آپدیت کنم مشکلی که بوجود نمیاد ؟؟

ممنون

r0ot$harp
20-07-2014, 13:20
سلام دوستان
یه مشکل دارم و چندتا سوال:

مشکل:
یکی از ساراند های دستگام سوخته. هرکاری می کنم صداش در نمیاد. به هیچ عنوان صدای زیاد ازش نکشیدم. نمایندگیش می گفت 30 40 هزارتومان خرجش هست. و شما صدای زیادی ازش کشیدی. واقعا اینقدر بی کیفیت هست که اگر صدای زیادم بکشم بعد از 1 ماه خرید بسوزه؟؟؟؟ برج 11 خریدم. برج 12 سوخت. حالا واقعا جنس اصلی می زارن که می شه 30 40 هزارتومان؟؟؟؟

سوال:
من تلویزیونم سونی w804 هست. فیلم هام رو به خاطر راحتی و مشکل زیرنویس فارسی با DLNA و نرم افزار Universal Media Server ارسال می کنم. می خوام الان صدای فیلم هارو تو سینما خانواده ببینم. اما از اونجایی که همیشه فیلم هارو با خود DLNA تلویزیون پخش می کنم آیا اگر صدا رو از روی تلویزیون به سینما بفرستم کیفیت و چند کاناله بودن خودش رو حفظ می کنه؟؟؟ آیا پخش سه بعدی سینما خانواده بهتر هست یا خود سونی؟؟؟؟

باتشکر

davood-d
22-07-2014, 00:53
سلام دوستان
یه مشکل دارم و چندتا سوال:

مشکل:
یکی از ساراند های دستگام سوخته. هرکاری می کنم صداش در نمیاد. به هیچ عنوان صدای زیاد ازش نکشیدم. نمایندگیش می گفت 30 40 هزارتومان خرجش هست. و شما صدای زیادی ازش کشیدی. واقعا اینقدر بی کیفیت هست که اگر صدای زیادم بکشم بعد از 1 ماه خرید بسوزه؟؟؟؟ برج 11 خریدم. برج 12 سوخت. حالا واقعا جنس اصلی می زارن که می شه 30 40 هزارتومان؟؟؟؟

سوال:
من تلویزیونم سونی w804 هست. فیلم هام رو به خاطر راحتی و مشکل زیرنویس فارسی با DLNA و نرم افزار Universal Media Server ارسال می کنم. می خوام الان صدای فیلم هارو تو سینما خانواده ببینم. اما از اونجایی که همیشه فیلم هارو با خود DLNA تلویزیون پخش می کنم آیا اگر صدا رو از روی تلویزیون به سینما بفرستم کیفیت و چند کاناله بودن خودش رو حفظ می کنه؟؟؟ آیا پخش سه بعدی سینما خانواده بهتر هست یا خود سونی؟؟؟؟

باتشکر

در جواب سوال اول
سوختن بلندگو به کار کشیدن ربطی نداره. یه جریان بالا میتونه باعث سوختن بشه حالا اگر طراحی هم بد باشه این اتفاق در زمان کمتری در ولوم بالا صورت میگیره

جنس اصل گذاشتن به بیست چند سال پیش برمیگرده که یکسری تعمییرکار بی شرف قطعات نو دستگاه های مردم با کهنه عوض میکردن
امروز دیگه از این خبرا نیست که کسی بخواد برای 40 هزار تومن بی ارزش از این کارا بکنه.

سوال دوم شما جواب مشخصی نداره
اینقدر سیستم پخش و حتما سورس تصویر شما پایین هست که تاثیرات این روش انتقال متوجه نخواهید شد
سخت نگیرید

saeid_61u
24-07-2014, 01:17
شاید بحث در مورد هدفون جاش اینجا نباشه ولی با توجه به اینکه اونهایی که عاشق موزیک با کیفیت هستن طبیعتا نمیتونن سیستم صوتی خانگی خودشون رو همه جا ببرن و خیلی جاها ناچار باید با هدفون به آهنگهای مورد علاقشون گوش بدن. من تا حالا هرچقدر هدفونهای مختلف خریداری کردم کیفیتشون راضیم نکرده لذا از دوستان اگه کسی تجربه ای یا اطلاعاتی داره راهنمایی کنه؛ این هدفون های بیتس چطورن؟ برند دیگه ای اگه میشناسین که اولا توی ایران بشه پیدا کرد و ثانیا قیمتش از دویست سیصد هزار تومن تجاوز نکنه لطفا معرفی کنین. پانوشت: خیلی هم ازمون ایراد نگیرین که جاش اینجا نیست چون هدفون ها بلندگوهای کوچیک و قابل حمل محسوب میشن و اینجا هم شاکله ی اصلی بحث بلندگو و سیستم صوتی هست.

amin_g_p
24-07-2014, 08:24
شاید بحث در مورد هدفون جاش اینجا نباشه ولی با توجه به اینکه اونهایی که عاشق موزیک با کیفیت هستن طبیعتا نمیتونن سیستم صوتی خانگی خودشون رو همه جا ببرن و خیلی جاها ناچار باید با هدفون به آهنگهای مورد علاقشون گوش بدن. من تا حالا هرچقدر هدفونهای مختلف خریداری کردم کیفیتشون راضیم نکرده لذا از دوستان اگه کسی تجربه ای یا اطلاعاتی داره راهنمایی کنه؛ این هدفون های بیتس چطورن؟ برند دیگه ای اگه میشناسین که اولا توی ایران بشه پیدا کرد و ثانیا قیمتش از دویست سیصد هزار تومن تجاوز نکنه لطفا معرفی کنین. پانوشت: خیلی هم ازمون ایراد نگیرین که جاش اینجا نیست چون هدفون ها بلندگوهای کوچیک و قابل حمل محسوب میشن و اینجا هم شاکله ی اصلی بحث بلندگو و سیستم صوتی هست.

هدفون که تاپیک خودش را داره!

amir200812
24-07-2014, 09:10

این بستگی داره که چه نوع صدا رو دوست داری؟
مثلا از بیس قوی خوشت میاد؟
اگه از بیس خوشت میاد، Sony MDR-XB600 گزینه خوبی هست!
حدود 220~230 تومنه، و از سری Extra Bass سونی هست!
*خودم Sony MDR-XB1000 دارم که واقعا مخ آدمو منفجر میکنه:n02:

*درضمن دور اون بیتش هارو خط بکش که از هر 100 تاش 99.5 تاش تقلبی هست!
اینم که میگم درجه A+++ هست و نمیدونم های کپی هست و ... معنی همشون اینه که تقلبیه!

برای ادامه بحث هم به ادرس زیر برو:

حرف این عزیز کاملا تایید میشه!:n02:

tohid_abi
24-07-2014, 16:56
دوستان عزیز ممنون از وقتی که میزارید و راهنمایی میکنید
من سینمای خانگی سونی مدل dav -dz556 دارم یک چند مدت پلیر این سینما خانگی داره اذیت میکنه میخوام فقط پلیر رو عوض کنم منتها نمیدونم اگر پلیر رو عوض کنم میتونم باندهای همین سینما خانگی رو به پلیر جدید بزنم یا نه
و سوال بعدی اینکه یکدستگاه اچ دی پلیر گرفتم (mbox( خروجی صدا دیجیتال داره اگر پلیر برای سینمای خانگی بگیرم که اونم این خروجی را داشته باشه میتونم فیلم رو از اچ دی پلیر پخش کنم و صدا رو از پلیر سینما خانگی
در اخر اگر جوابتون مثبت هستش چه پلیری پیشنهاد میکنید

davood-d
25-07-2014, 00:47
دوستان عزیز ممنون از وقتی که میزارید و راهنمایی میکنید
من سینمای خانگی سونی مدل dav -dz556 دارم یک چند مدت پلیر این سینما خانگی داره اذیت میکنه میخوام فقط پلیر رو عوض کنم منتها نمیدونم اگر پلیر رو عوض کنم میتونم باندهای همین سینما خانگی رو به پلیر جدید بزنم یا نه
و سوال بعدی اینکه یکدستگاه اچ دی پلیر گرفتم (mbox( خروجی صدا دیجیتال داره اگر پلیر برای سینمای خانگی بگیرم که اونم این خروجی را داشته باشه میتونم فیلم رو از اچ دی پلیر پخش کنم و صدا رو از پلیر سینما خانگی
در اخر اگر جوابتون مثبت هستش چه پلیری پیشنهاد میکنید

اون دستگاه پلیر خالی نیست
آمپلی فایری شامل دی وی دی پلیر میشه
بلندگوی که نمی تونید به پلیر وصل کنید
اگر قسمت پلیر ایراد داره بدید نمایندگی براتون پیکاپ عوض میکنن مثل روز اول میشه

بله از طریق کابل نوری یا ورودی اچ دی ام ای میشه هر وسیله ای که یکی از این دو دارن به آمپلی فایر سیستمتون وصل کنید

tohid_abi
25-07-2014, 10:34
اون دستگاه پلیر خالی نیست
آمپلی فایری شامل دی وی دی پلیر میشه
بلندگوی که نمی تونید به پلیر وصل کنید
اگر قسمت پلیر ایراد داره بدید نمایندگی براتون پیکاپ عوض میکنن مثل روز اول میشه

بله از طریق کابل نوری یا ورودی اچ دی ام ای میشه هر وسیله ای که یکی از این دو دارن به آمپلی فایر سیستمتون وصل کنید

ممنون بابت توضیحاتی که دادید
فقط چون این پلیر خروجی کابل نوری نداره امکانش هست وقتی میدم نمایندگی برای تعمیر بگم براش نصب کنن

saeid_61u
25-07-2014, 15:00

بله ممنونم پیداش کردم.

davood-d
25-07-2014, 17:48
ممنون بابت توضیحاتی که دادید
فقط چون این پلیر خروجی کابل نوری نداره امکانش هست وقتی میدم نمایندگی برای تعمیر بگم براش نصب کنن

دستگاه سینمایی باید ورودی نوری داشته باشه و مدیا پلیر شما خروجی نوری
خیر نمیشه نصب کرد

tohid_abi
25-07-2014, 18:57
دستگاه سینمایی باید ورودی نوری داشته باشه و مدیا پلیر شما خروجی نوری
خیر نمیشه نصب کرد

به نظر شما من الان برای اینکه بتونم از خروجی نوری صدا مدیا پلیر استفاده کنم چیکار کنم

davood-d
25-07-2014, 19:52
به نظر شما من الان برای اینکه بتونم از خروجی نوری صدا مدیا پلیر استفاده کنم چیکار کنم

یه کابل نوری بخرید وصا کنید به خروجی مدیا و ورودی نوری دستگاه اصلی از منوهای دستگاه اصلی گزینه اپتیکال انتخاب کنید و لذت ببرید

tohid_abi
25-07-2014, 21:31
یه کابل نوری بخرید وصا کنید به خروجی مدیا و ورودی نوری دستگاه اصلی از منوهای دستگاه اصلی گزینه اپتیکال انتخاب کنید و لذت ببرید

من اذیتت میکنم شرمنده عزیز من مدیار پلیرم این خروجی رو داره ولی متاسفانه سینما خانگی من نداره

davood-d
26-07-2014, 00:58
من اذیتت میکنم شرمنده عزیز من مدیار پلیرم این خروجی رو داره ولی متاسفانه سینما خانگی من نداره
نه چه اذیتی برای همین انجا هستیم

مدل دقیق سیستم سینمایی بفرمایید

tohid_abi
27-07-2014, 18:40
نه چه اذیتی برای همین انجا هستیم

مدل دقیق سیستم سینمایی بفرمایید

sony dav-dz556kb

Rassouil
27-07-2014, 18:41
رایان عزیز سلام
الان دو ،سه روزی هست که دستگاهها رو برام ارتهران فرستادن ،تفکیک پذیری صدای عالی،کوآلیتی فوق العاده وباید بگم وقت برای گوش کردن به موزیک کم میارم
راستی شما هم تواین لذت سهیم هستید!!:n18:

davood-d
27-07-2014, 19:22
sony dav-dz556kb

نه متاسفانه سیستم شما هیچ ورودی نداره و این عجیبه:n13:

tohid_abi
27-07-2014, 21:01
نه متاسفانه سیستم شما هیچ ورودی نداره و این عجیبه:n13:

خوب با این اوصاف چه پیشنهادی میفرمایید

imoon
27-07-2014, 22:06
سلام بر دوستان خوب و البته متخصص...
یه راهنمایی توپل میخواستم....
براس سینما خانوادگی و موزیک و نهایت کیفیت این سیستم بهم پیشنهاد شده لطفا نظر خودتون رو بگید و اگر نیاز به اصلاحات داره بفرمایید...ممنون
باند Boston SoundWare 5.1
آمپلی فایر yamaha 377
بلوری پلیر Pioneer BDP-160
دوستان لطف کنید اگه خوبه تائید کنید اگر نه هم پیشنهاد بدید ...جمع کل اینا شده 2/800/00 تومان

davood-d
27-07-2014, 22:31
سلام بر دوستان خوب و البته متخصص...
یه راهنمایی توپل میخواستم....
براس سینما خانوادگی و موزیک و نهایت کیفیت این سیستم بهم پیشنهاد شده لطفا نظر خودتون رو بگید و اگر نیاز به اصلاحات داره بفرمایید...ممنون
باند Boston SoundWare 5.1
آمپلی فایر yamaha 377
بلوری پلیر Pioneer BDP-160
دوستان لطف کنید اگه خوبه تائید کنید اگر نه هم پیشنهاد بدید ...جمع کل اینا شده 2/800/00 تومان

عالیه:n01:

imoon
27-07-2014, 22:43
مرسی...
آیا میشه بلوری و آمپیلی بهتر ست کرد ؟ و آیا نیاز هست اصلا ؟
دوم اینکه هارد اکسترنال رو اینا جوابگوی پخش فیلم با زیرنویس فارسی جدا را دارا هست یا نه ؟
مرسی از لطفتون

saeid_61u
28-07-2014, 17:43
رایان عزیز سلام
الان دو ،سه روزی هست که دستگاهها رو برام ارتهران فرستادن ،تفکیک پذیری صدای عالی،کوآلیتی فوق العاده وباید بگم وقت برای گوش کردن به موزیک کم میارم
راستی شما هم تواین لذت سهیم هستید!!:n18:

سلام. چه سیستمی گرفتین شما؟ :n13:

ظاهرا خیلی ازش راضی هستین. برند و مدلشو بگین لطفا

Rassouil
31-07-2014, 22:49
سلام. چه سیستمی گرفتین شما؟ :n13:

ظاهرا خیلی ازش راضی هستین. برند و مدلشو بگین لطفا

سلام ،من دنبال یک سینمای خانواده با کیفیت پخش موزیک خوب بودم که به من Denon1312 رو معرفی کردن ومن ازش خیلی راضی ام.

alitondar
06-08-2014, 13:13
سلام خدمت دوستان کسی قیمت اسپیکر باند Boston SoundWare 5.1 داره؟

imoon
06-08-2014, 22:51
سلام دوست عزیز
من جایی میشناسم که بخری...قیمت شرکتیش بین 1.350.000 تا 1.400.000 هست..در دو رنگ سفید و مشکی ( ساخت امریکا )
ولی اگه بودجه را زیاد کنی میتونی پارادایم بگیری ساخت کانادا...کلا پارادایم حوزش فقط باند و صداست و از بوستون بالاتره...

alitondar
07-08-2014, 07:55
سلام
مرسی از توجه شما
تا 2 تومن برم سمت جامو بهتره یا پارادایم بگیرم؟
می خوام با آمپ دندن AVR-2312 درایوش کنم.
اگه مدل خاصیم مد نظرتون هست ، شمارشو برام بفرستید.
هرچی کوچیکتر باشه بهتره، جامو صداش خوبه ولی حجیمه.

imoon
07-08-2014, 12:14
سلام دوست عزیز..
ببین اگه اون amp رو داری که بیخیال ولی اگه میخوای بگیری کلا بیخیال اون اون باش چون خیلی قدیمی هست...
بعد پارادایم رو اصلا با جامو تو یه سطح نیستن...کیفیت صداش خیلی متفاوت هست...اصل و نصب پارادایم موسیقی بوده...
این شماره نمایندگی 66705815 بگو با رضا کار دارم از طرف ندیری تماس میگیرم...
حتما بگو از طرف منی تا بهت بگه چون تلفنی زیاد توضیح نمیدن...ولی کارش مطمئن هست...

mr_rayan
07-08-2014, 17:36
به نظر من پارادایم تو افکت هیجان نداره.من به شخصه صداش نمیپسندم.

tohid_abi
07-08-2014, 18:40
خوب با این اوصاف چه پیشنهادی میفرمایید

راه حل شما چیه؟

davood-d
07-08-2014, 22:40
سلام
مرسی از توجه شما
تا 2 تومن برم سمت جامو بهتره یا پارادایم بگیرم؟
می خوام با آمپ دندن AVR-2312 درایوش کنم.
اگه مدل خاصیم مد نظرتون هست ، شمارشو برام بفرستید.
هرچی کوچیکتر باشه بهتره، جامو صداش خوبه ولی حجیمه.

حیف امپ شما نیست بهش بلندگوی کوچیک وصل کنی:n15:
جامو 606 خوب راه میندازه

imoon
08-08-2014, 19:05
به نظرتون امپ یاماها 477 چطوره ؟

mr_rayan
08-08-2014, 21:59
به نظرتون امپ یاماها 477 چطوره ؟
یاماها همیشه آمپ های خوبی داشته.بستگی داره برای چه بلندگویی بخوای ولو اینکه این مدل بعید می دونم وارد شده باشه.

imoon
09-08-2014, 01:04
خسته نباشی و خدا قوت
میخوام این امپ رو با پارادایم c 90 5.1 ست کنم .. ( البته بستون اگوستیک 5.1 این کوچیک هاش هم مدنظرم بود ولی از نخش اومدم بیرون )
بلوری هم pioneer میخوام بگیرم
باز mr rayan شما چی پیشنهاد میدید ؟
راستی در مورد امپ اونیکو نظرتون چیه ؟

mr_rayan
09-08-2014, 11:13
خسته نباشی و خدا قوت
میخوام این امپ رو با پارادایم c 90 5.1 ست کنم .. ( البته بستون اگوستیک 5.1 این کوچیک هاش هم مدنظرم بود ولی از نخش اومدم بیرون )
بلوری هم pioneer میخوام بگیرم
باز mr rayan شما چی پیشنهاد میدید ؟
راستی در مورد امپ اونیکو نظرتون چیه ؟
ممنون.
اگه این بلندگو دارید که همین آمپی که انتخاب کردید براش مناسبه.اگر هم این بلندگو میخواید بخرید به نظرم گزینه های دیگه ای هم هست.
انتخاب بلوری پلیر عالیه.
اونکیو تو محصولات رده پایین خودش چیز زیادی واسه خودنمایی نداره.

alitondar
09-08-2014, 14:57
سلام دوست عزیز..
ببین اگه اون amp رو داری که بیخیال ولی اگه میخوای بگیری کلا بیخیال اون اون باش چون خیلی قدیمی هست...
بعد پارادایم رو اصلا با جامو تو یه سطح نیستن...کیفیت صداش خیلی متفاوت هست...اصل و نصب پارادایم موسیقی بوده...
این شماره نمایندگی 66705815 بگو با رضا کار دارم از طرف ندیری تماس میگیرم...
حتما بگو از طرف منی تا بهت بگه چون تلفنی زیاد توضیح نمیدن...ولی کارش مطمئن هست...

آمپو که از قبل دارم، با دو تا بوکشلف جامو ست بوده که الان می خوام اسپیکر 5.1 براش تهیه کنم.
امروز تماس می گیرم. ممنون

حیف امپ شما نیست بهش بلندگوی کوچیک وصل کنی:n15:
جامو 606 خوب راه میندازه

اسپیکر کوچیک میخوام ولی کیفیتش در حد جامو باشه. مهم برام کیفیتشه.
اگه بشه یه چیزی پیدا کرد که همون صدا رو بده ولی حجمش کوچیک باشه خیلی بهتره.
چیزی که وقتی نگاش کنی باورت نشه این صدا از این اسپیکر کوچیک در میاد. :n19:

imoon
09-08-2014, 21:37
mr rayan من محدودیت فضا دارم فقط مجبورم تو انتخابم سایز ستلایت انتخاب کنم...
تو رنج قیمت پارادایم چه گزینه ای وجود داره ؟ ممنون میشم که بهم بگید...
امپ 477 هم تو بازار هست

alirafaat
11-08-2014, 01:58
سلام

نظرتون در مورد اسپیکرهای یاماها چیه

می خوام یه جفت از ارزونای اینا

یا اینا

رو به ست جامو ۶۰۶ اضافه کنم

mr_rayan
11-08-2014, 05:53
mr rayan من محدودیت فضا دارم فقط مجبورم تو انتخابم سایز ستلایت انتخاب کنم...
تو رنج قیمت پارادایم چه گزینه ای وجود داره ؟ ممنون میشم که بهم بگید...
امپ 477 هم تو بازار هست
قیمت پارادایم ندارم.ولی فوکال سیب گزینه خیلی خوبیه.

mr_rayan
11-08-2014, 05:56
سلام

نظرتون در مورد اسپیکرهای یاماها چیه

می خوام یه جفت از ارزونای اینا

یا اینا

رو به ست جامو ۶۰۶ اضافه کنم
سلام
پیشنهاد اینه از سری s خود جامو اضافه کنی

alitondar
11-08-2014, 09:34
حدود قیمت فوکال سیب چنده؟
با آمپ من خوب میشه؟

imoon
11-08-2014, 10:44
سلام بر بچه های عشق
قیمت پارادایم حول و هوش 1.800 تا 2 تومن اما فوکال مدل سیب فکر کنم بالای 2.400 تومن یا 2.600 باشه...
من صدای پاردایم رو شنیدم خوب بود با امپ 477 اما صدای بوستون و فوکال سیب رو نشنیدم...
البته کارایم 70 درصد فیلم و 30 درصد موزیک هست....
من میخوام امپ 477 یاماها و بلوری پایونیز ست کنم ...با باندهای
بین
فوکال سیب
پارادایم
بوستون x5.1
مانده اااام....

alitondar
11-08-2014, 11:28
سلام بر بچه های عشق
قیمت پارادایم حول و هوش 1.800 تا 2 تومن اما فوکال مدل سیب فکر کنم بالای 2 تومن یا 2.200 باشه...
من صدای پاردایم رو شنیدم خوب بود با امپ 477 اما صدای بوستون و فوکال سیب رو نشنیدم...
البته کارایم 70 درصد فیلم و 30 درصد موزیک هست....
من میخوام امپ 477 یاماها و بلوری پایونیز ست کنم ...با باندهای
بین
فوکال سیب
پارادایم
بوستون x5.1
مانده اااام....

به نتیجه رسیدید به منم خبر بدین.
ممنون

imoon
11-08-2014, 11:32
علی آقا زنگ زدی به اون شماره ای که دادم ؟ چی پیشنهاد داد ؟

mr_rayan
11-08-2014, 13:13
حدود قیمت فوکال سیب چنده؟
با آمپ من خوب میشه؟
حدود قیمت دور و بر 2 تومنه.قیمت دقیق ندارم.
آمپ شما 2312 بود؟اگه آره که پیشنهاد میکنم صدای سیب بشنو و اگر خوشت اومد تو خریدش شک نکن.

imoon
12-08-2014, 18:31
سلام بر اهل فن
من امروز صداي باند فوكال مدل brid ستلايت رو شنيدم خيلي خوب بود...
الان موندم بين فوكال brid و پارادايم c70 به نظر اساتيد كدوم رو انتخاب كنم ؟؟؟
البته مدل دام فوكال هم هست كه ميگن يه هيولاست...
اساتيد نظر بدن

davood-d
12-08-2014, 19:56
سلام بر اهل فن
من امروز صداي باند فوكال مدل brid ستلايت رو شنيدم خيلي خوب بود...
الان موندم بين فوكال brid و پارادايم c70 به نظر اساتيد كدوم رو انتخاب كنم ؟؟؟
البته مدل دام فوكال هم هست كه ميگن يه هيولاست...
اساتيد نظر بدن
c70 پارادایم خیلی شبیه به سیب فوکاله
شما صدای سیب گوش کن نصبت به قیمت صدای خوبی داره
brid خیلی گرون تر از چیزی که باید باشه

alirafaat
12-08-2014, 22:04
سلام

دوستان با برند پور اکوستیک اشنا هستند ؟

صاحبان فروشگاههای معروف ( وقیمت پایینش ) میگن که چینیه ( چینی چینی )

اما برچسب پشت بلند گوها ( بروکلین ...... ) و اینترنت میگه که چینی نیست

-------------------------------------
از نظر زیبا شناسی صوتی !! ایا یه جفت بلند گو سراند ( با توجه به اینکه از نظر کمیت مقدار صدای کمی از کل حجم صدا از این بلنذ گوها پخش میشه ) از یه برند معروف و گران ( مثل فوکال با قیمت 2 تومن ) تو یه مجمعه برند دیگه خودش رو نشون میده ؟
یا برا سراند نیازی نیست این همه پول خرج کنم

طبق توصیه رایان عزیز من یک ماهه که دارم دنبال یه جفت بوکشلف سراند جامو برا ست جامو 606 خودم میگردم اما پیدا نمیشه که نمیشه

مجبورم که از یه برند دیگه بخرم ( انتخابها بسیار محدوده مخصوصا برا من که شهرستان هستم )

اما مرددم که ایا پرداخت هزینه زیاد برا یه جفت سراند عقلانیه یا نه ؟

imoon
12-08-2014, 22:56
دوستان من امروز یه تصمیم مهم گرفتم...
قرار شد باند DOME 5.1 فوکال بگیرم...قیمت هم 4.600 هست...
امپ هم احتمالا یاماها 477 یا دنون 2000 بگیرم...که البته یاماها برای a/v بهتره...
هنوز پولم کامل جور نشده...دعا کنید ردیف زودتر جور بشه...

davood-d
12-08-2014, 23:23
امپ هم احتمالا یاماها 477 یا دنون 2000 بگیرم...که البته یاماها برای a/v بهتره...

اقا چه خبره 4600 برای چهارتا بلندگوی فسقلی:n13::n04:
آمپ 2000 دنون میشه با بهترین های سری 700 فوکال یا 606 جامو ست کرد

mr_rayan
13-08-2014, 06:21
اگر از طراحیش خودشت اومده بگیر و لذت ببر ولی اگر فکر میکنی با توجه به پولی که پرداخت میکنی صدا بهت میده اینطور نیست.گزینه های بهتری هم هست.قیمتش دوبرابر فوکال سیب هست ولی صداش به صورت خیلی ناچیز بهتره.

imoon
13-08-2014, 09:06
mr rayan من صداي brid رو شنيدم به نظرم بهتر از c70 پارادايم بود...صداي سيب رو نشنيدم،،....اما dome به نظرم كيفيت صداش خيلي بالاتره به شرطي كه امپ خوب جوابگوش باشه...
اقا داوود من فضاي محدودي دارم و نميتونم باندهاي بزرگ بزارم مجبورم انتخاب ستلايت داشته باشم...
خوب قيمت dome 4.600 و bird 2.500 هست واقعا نمي ارزه من ٢ تومن جور كنم بزارم روش براي dome ؟؟؟ و چه گزينه هاي ديگه هست تو اين رنج ؟؟
سايت what,s hi fi بهش ٥ ستاره داده باز استايد چه نظري دارن ؟؟؟

chaharnazm
13-08-2014, 10:30
چه پول مفتی واقعا پای این بلندگو باید بره...! من اگه بودم هرگز چنین کاری نمیکردم... 4600 بی زبون:n28:

mr_rayan
13-08-2014, 12:36
mr rayan من صداي brid رو شنيدم به نظرم بهتر از c70 پارادايم بود...صداي سيب رو نشنيدم،،....اما dome به نظرم كيفيت صداش خيلي بالاتره به شرطي كه امپ خوب جوابگوش باشه...
اقا داوود من فضاي محدودي دارم و نميتونم باندهاي بزرگ بزارم مجبورم انتخاب ستلايت داشته باشم...
خوب قيمت dome 4.600 و bird 2.500 هست واقعا نمي ارزه من ٢ تومن جور كنم بزارم روش براي dome ؟؟؟ و چه گزينه هاي ديگه هست تو اين رنج ؟؟
سايت what,s hi fi بهش ٥ ستاره داده باز استايد چه نظري دارن ؟؟؟
شما صدای سیب هم گوش کن.تو این بازه قیمتی که مد نظر شماست من اگر جای شما بودم میگشتم و میدیدم تو بازار بلندگوی بوکشلف از چه مدلایی به صورت جدا فروخته میشه و دو جفت بوکشلف و یه سنتر و یه ساب به صورت جدا جدا می گرفتم.
در هر صورت نظر شما مهمه.اگر خیلی از مدل dome خوشت اومده بگیر و لذت ببر.

imoon
15-08-2014, 14:19
mr rayan تفاوت سیب و bird چیه ؟ خودتون کدوم رو پیشنهاد می دید ؟
بعد اینکه تو اینا ساب های مختلفی گذاشتن ؟ چطوریه ؟ کدوم بهتره ؟

mr_rayan
16-08-2014, 07:07
mr rayan تفاوت سیب و bird چیه ؟ خودتون کدوم رو پیشنهاد می دید ؟
بعد اینکه تو اینا ساب های مختلفی گذاشتن ؟ چطوریه ؟ کدوم بهتره ؟
sib و bird تفاوت آنچنانی ندارن.
bird خروجی صدای بیشتری داره.
bird چند قیمت میدن؟
و اینکه با کدوم ساب فروخته میشه چون کمپانی فوکال با سه نوع ساب این مدل معرفی کرده.ساب cube خوبه اگه رو مجموعش باشه.

imoon
16-08-2014, 10:40
سلام بر اساتید
تو سایت خود فوکال 3 مدل زده از BIRD...من نمیدونم کدوم مدل رو قیمت داد ولی با ساب CUB قیمتش بدون تخفیف 2/600 بود...
الان تو سایت این مول ها رو زده که من دقیقا فرقشو نفهمیدم...
1--> 5.1PACK BIRD - 5 BIRD & CUB 3
2--> 5.1PACK BIRD - 3 BIRD 2 LITTLE BIRD & CUB 3
3--> 5.1PACK BIRD - 5 LITTLE BIRD & CUB 3
تو این 3 مورد کدوم بهتره ؟ بعد فروشنده گزینه C70 پارادایم هم پیشنهاد داد...
اساتید گل لطفا

mr_rayan
16-08-2014, 14:24
سلام بر اساتید
تو سایت خود فوکال 3 مدل زده از BIRD...من نمیدونم کدوم مدل رو قیمت داد ولی با ساب CUB قیمتش بدون تخفیف 2/600 بود...
الان تو سایت این مول ها رو زده که من دقیقا فرقشو نفهمیدم...
1--> 5.1PACK BIRD - 5 BIRD & CUB 3
2--> 5.1PACK BIRD - 3 BIRD 2 LITTLE BIRD & CUB 3
3--> 5.1PACK BIRD - 5 LITTLE BIRD & CUB 3
تو این 3 مورد کدوم بهتره ؟ بعد فروشنده گزینه C70 پارادایم هم پیشنهاد داد...
اساتید گل لطفا
گزینه اول از همه بهتره.به نظرم گزینه 2و3 به دلیل استفاده از بلندگوهای little bird دیگه سمتش نری بهتره.
و در آخر بهتره بری صدای همین چند مدلی که مد نظرت هست گوش کنی تا بهتر بتونی تصمیم بگیری.

danavan
17-08-2014, 21:20
سلام.
دوستان راهنماییم میکنید در باره :
1-سوییچ phase که پشت ساب هست کارش چیه؟
2-ورودی های left , Right پشت sub به کجای آمپ ول میشه؟
(آمپ دنون X1000 , بلندگو:5.1 Pack Bird - 5 Bird & Cub3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

davood-d
18-08-2014, 04:25
[QUOTE=danavan;8348957]سلام.
(آمپ دنون X1000 , بلندگو:5.1 Pack Bird - 5 Bird & Cub3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

اول از همه اون کابل ساب دایو بکن بنداز دور
صدای هوم شدیدی به صدا میده احتمالا هوم تو ساب احساس کردی
ورودی lfe به خروجی پری امپ وصل کن
ورودی استریو برای امپ های ساده استریو به کارت نمیاد
فاز بیخیال شو چون پاسخ فرکانسی اکوستیک اتاقه و از این بحث خارجه گیج میشی

danavan
18-08-2014, 16:16
[QUOTE=danavan;8348957]سلام.

اول از همه اون کابل ساب دایو بکن بنداز دور
صدای هوم شدیدی به صدا میده احتمالا هوم تو ساب احساس کردی
ورودی lfe به خروجی پری امپ وصل کن
ورودی استریو برای امپ های ساده استریو به کارت نمیاد
فاز بیخیال شو چون پاسخ فرکانسی اکوستیک اتاقه و از این بحث خارجه گیج میشی

ممنون... من چون کابل ساب داشتم دیگه تهیه نکردم... چی بگیرم به نظرتون؟
پس بی خیال اون سوییچ بشم و اون دو تا ورودی چپ و راست...
ولی صدای هوم شدیدی اون طوری احساس نمی کنم... البته باید با کابل دیگه گوش کرد بعد مقایسه کنم...

بازم ممنون .

yaroo89
23-08-2014, 08:19
سلام. یه سوال داشتم اگر کسی تجربه استفاده از آمپ استریو یاهاما مثل مدلهای AS300، AS500 رو داشته، میشه در مورد کیفیت صداش در مقایسه با سایر آمپ ها یه توضیحی بده. ممنون میشم

poloton7
23-08-2014, 16:05
سلام--
دوستان به نظر شما یک امپ پایونیر 5.1 مثل 823 که بهترین امپ 5.1 پایونر است بهتر و قدرتمندتر است یا یک امپ 7.1 کاناله 923 که اولین رده امپ 7.1 کاناله پایونر است---کدام بهتر ؟ ومنطقی تر؟ .قدرتمند تر است؟----------متشکر

mr_rayan
23-08-2014, 16:15
سلام--
دوستان به نظر شما یک امپ پایونیر 5.1 مثل 823 که بهترین امپ 5.1 پایونر است بهتر و قدرتمندتر است یا یک امپ 7.1 کاناله 923 که اولین رده امپ 7.1 کاناله پایونر است---کدام بهتر ؟ ومنطقی تر؟ .قدرتمند تر است؟----------متشکر
بهترین و اولین رده و ... نداره.5 کانال و یا 7 کانال بودن یک آمپ ربطی به بهتر یا بدتر بودنش نداره.ولی در کل آمپ 923 نسبت به 823 امکانات بیشتری داره و در صورت داشتن بودجه خریدش بهتره.

ali yazdi
23-08-2014, 16:26
سلام دوستان میخواستم نظرتون رو در مورد این مدل سینمای خانگی فیلیپس بدونم

HTB-5570D
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2-drp1

از دوستان کسی تجریه استفاده از این مدل یامدلهای مشابهرو داشه و در انتها بین ای مدل و 4550 سامسونگ که 3D بلوی هست کدوم رو ترجیح میدید ارادت و تشکر از شما

poloton7
23-08-2014, 16:39
بهترین و اولین رده و ... نداره.5 کانال و یا 7 کانال بودن یک آمپ ربطی به بهتر یا بدتر بودنش نداره.ولی در کل آمپ 923 نسبت به 823 امکانات بیشتری داره و در صورت داشتن بودجه خریدش بهتره.
lمتشکر---یکی از بچه ها چند وقتی این امپ را خریده می خواهد بفروشد به قیمت 1.300 خوبه قیمتش؟/

mr_rayan
24-08-2014, 06:01
lمتشکر---یکی از بچه ها چند وقتی این امپ را خریده می خواهد بفروشد به قیمت 1.300 خوبه قیمتش؟/
قیمت آکبندش 1600 هست.نظر شما مهمه که با قیمت 1300 خوبه یا نه.

mr_rayan
24-08-2014, 06:03
سلام دوستان میخواستم نظرتون رو در مورد این مدل سینمای خانگی فیلیپس بدونم

HTB-5570D
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2-drp1

از دوستان کسی تجریه استفاده از این مدل یامدلهای مشابهرو داشه و در انتها بین ای مدل و 4550 سامسونگ که 3D بلوی هست کدوم رو ترجیح میدید ارادت و تشکر از شما
این مدل نسبت به سامسونگ ارجحیت داره.

poloton7
25-08-2014, 17:10
قیمت آکبندش 1600 هست.نظر شما مهمه که با قیمت 1300 خوبه یا نه.
سلام--با کلی چک و چونه این امپ را 1.200 خردیم--من فعلا یک ست دست ساز سنمای 5.1 دارم این باندها پشت ان به صورت سیم گیر است یعنی دو سیم مشکی و قرمز است یک سر ان را لخت می شوند وبه سیم گیر باند می روند وسر دیگر به امپلی فایر -ایا برای این امپلی فایر باید برای سیم یک فیش بگذارم یا ایا هر دو سیم را لخت کنم چطوری به پشت ان وصل کنم چون پشت ان فیش است درست فهمیدم؟؟؟چون امپهای مثل دنون x500 پشت امپ سیم گیر دارد اما این امپ ندارد؟؟یک راهنمایی بکنید------متشکرم

mr_rayan
26-08-2014, 06:32
سلام--با کلی چک و چونه این امپ را 1.200 خردیم--من فعلا یک ست دست ساز سنمای 5.1 دارم این باندها پشت ان به صورت سیم گیر است یعنی دو سیم مشکی و قرمز است یک سر ان را لخت می شوند وبه سیم گیر باند می روند وسر دیگر به امپلی فایر -ایا برای این امپلی فایر باید برای سیم یک فیش بگذارم یا ایا هر دو سیم را لخت کنم چطوری به پشت ان وصل کنم چون پشت ان فیش است درست فهمیدم؟؟؟چون امپهای مثل دنون x500 پشت امپ سیم گیر دارد اما این امپ ندارد؟؟یک راهنمایی بکنید------متشکرم
سلام مبارک باشه
احتمالا به صورت پیچی هستش.پیچ شل کن و سیم رد کن و دوباره سفت کن

Po0yAn
26-08-2014, 15:24
سلام دوستان اهل فن. خسته نباشید. یه سیستم سینمای خانگی چند تکه می خوام که 100% کیفیت صدا (و نه بلندی صدا) و فراگیر و بقولا 3D بودنش و تفکیک صداها برام مهمه. برای بازی و فیلم می خوام بیشتر، Dolby رو هم ساپورت کنه. توی یه سالن 6x6 جوابگو باشه. امکانات player هم اصلا برام مهم نیست. اگه کلا نداشته باشه هم چه بهتر! من هیچ اطلاعی در این زمینه ندارم. بازار هم پر از مدل های مختلف ال جی و سامسونگ و سونی و ... هست با انواع و اقسام قیمتها. ممنون میشم دوستان مطلع کمک کنن.

poloton7
26-08-2014, 15:44
سلام مبارک باشه
احتمالا به صورت پیچی هستش.پیچ شل کن و سیم رد کن و دوباره سفت کن
سلام-خیلی متشکرم--
دو ماه خیلی مزاحم شما شدم شرمنده بالخره کار به سرانجام رسید--
اگر سیم را داخل کنم و پیچ را ببندم سیم داخل رزوه قرار می گیرد و موقع بستن پیچ رزوه ها خرا ب نمی شود؟؟؟

mr_rayan
26-08-2014, 16:06
سلام-خیلی متشکرم--
دو ماه خیلی مزاحم شما شدم شرمنده بالخره کار به سرانجام رسید--
اگر سیم را داخل کنم و پیچ را ببندم سیم داخل رزوه قرار می گیرد و موقع بستن پیچ رزوه ها خرا ب نمی شود؟؟؟
سلام خواهش می کنم
منظورم من از پیچ نه به اون صورت.منظورم اینه که پیچی که مهره روش داره و داخل خود پیچ سورخ داره.یا به این صورت هست و یا باید بکشیش تا سوراخ ببینی

mr_rayan
26-08-2014, 16:07
سلام دوستان اهل فن. خسته نباشید. یه سیستم سینمای خانگی چند تکه می خوام که 100% کیفیت صدا (و نه بلندی صدا) و فراگیر و بقولا 3D بودنش و تفکیک صداها برام مهمه. برای بازی و فیلم می خوام بیشتر، Dolby رو هم ساپورت کنه. توی یه سالن 6x6 جوابگو باشه. امکانات player هم اصلا برام مهم نیست. اگه کلا نداشته باشه هم چه بهتر! من هیچ اطلاعی در این زمینه ندارم. بازار هم پر از مدل های مختلف ال جی و سامسونگ و سونی و ... هست با انواع و اقسام قیمتها. ممنون میشم دوستان مطلع کمک کنن.
سلام
به قول شما بازار پر از مدل های مختلف با قیمت های محتلف.سقف بودجه شما این وسط خیلی مهمه.

Po0yAn
26-08-2014, 17:27
سلام
به قول شما بازار پر از مدل های مختلف با قیمت های محتلف.سقف بودجه شما این وسط خیلی مهمه.

آخه تو رنج قیمتا نیستم، بنا بر این سقف بودجه ای نیست. بر حسب روال همون ارزش در برابر قیمت مهم هست برام بر اساس کیفیت صدا.

mr_rayan
27-08-2014, 05:59
آخه تو رنج قیمتا نیستم، بنا بر این سقف بودجه ای نیست. بر حسب روال همون ارزش در برابر قیمت مهم هست برام بر اساس کیفیت صدا.
کیفیت صدا تعریف متفاوتی از دید هر شخص میتونه داشته باشه.
بر اساس تعریف هر شخص مدل های زیادی هستند که ارزش در برابر قیمت دارند.
شما پولی که میتونید هزینه کنید مشخص کنید تا بشه پیشنهاد داد.
صفحات قبلی تاپیک مطالعه کنید تا حدودی رنج قیمت ها دستت میاد.

chaharnazm
27-08-2014, 09:21
قابل توجه دوستانیکه دنبال سیستم خانگی استریو هستند:
فروشگاه راستین یک دست سیستم صوتی استریو شامل آمپلی A-70، سی دی پلیر PD-50 و بلندگوی مانیتور آدیو مدل Bronze BX-6 با سیمهای OFC داشت. با تستی که ازش گرفتم شدیدا شیفته کیفیت صدای این مجموعه شدم. توصیفی که میتونم از صداش داشته باشم بسیار شفاف و دارای بیس نرم و دلنشین بود. با اینکه ولوم صدا پایین بود، لرزش ووفرها رو می شد دید و هوای خروجی پورت حس می شد. آمپ حدود 1200 و جفت بلندگو 2200 بود.

chaharnazm
27-08-2014, 09:26
قابل توجه دوستانیکه دنبال سیستم خانگی استریو هستند:
فروشگاه راستین یک دست سیستم صوتی استریو شامل آمپلی A-70، سی دی پلیر PD-50 و بلندگوی مانیتور آدیو مدل Bronze BX-6 با سیمهای OFC داشت. با تستی که ازش گرفتم شدیدا شیفته کیفیت صدای این مجموعه شدم. توصیفی که میتونم از صداش داشته باشم بسیار شفاف و دارای بیس نرم و دلنشین بود. با اینکه ولوم صدا پایین بود، لرزش ووفرها رو می شد دید و هوای خروجی پورت حس می شد. آمپ حدود 1200 و جفت بلندگو 2200 بود.

amires
27-08-2014, 12:38
سلام دوستان

من قصد خرید ای وی ----- پیونیر LX87 رو دارم. اگر ممکنه یک جفت اسپیکر ایستاده برای این مدل رو توصیه کنید به همراه قیمت حدودی ممنون میشم

poloton7
27-08-2014, 22:20
سلام--
من امپ پایونر دارم-کابل hdmiرابه ورودی ledوصل کردم وخروجی hdmi را به امپ نصب کردم پس چرا صدا از led وارد امپ وباندها نمی شود--درست نصب کردم؟؟؟

davood-d
28-08-2014, 04:55
سلام--
من امپ پایونر دارم-کابل hdmiرابه ورودی ledوصل کردم وخروجی hdmi را به امپ نصب کردم پس چرا صدا از led وارد امپ وباندها نمی شود--درست نصب کردم؟؟؟

باید تی وی و امپ امکان ARCداشته باشن
هر دو در حالت روشن ARC باشن
کابل ورژن 1.4 باشه ARC باشه
فقط یک خروجی تی وی حالت ARC داره

HaRvEsT MoOn -saha
28-08-2014, 08:48
سلام دوستان تو رو خدا یکی کمک کنه
من سریال مورد علاقمو ویخوام تو سینما خانگی سامسونگ نگاه کنم
زیر نویس هست اهنگ پس زمینه فیلم هست ولی صدای دیا لوگ بازیگر ها نیست
یعنی اونا حرف می زنن صدای حرفشون نمیادولی صدای اهنگ فیلم میاد
هر کاری کردم نفهمیدم چه طوری درستش کنم

HaRvEsT MoOn -saha
28-08-2014, 09:53
تورو خدا یکی کمک کند
توی کامپیوتر دیده بودم مشکلی نداشت تو ی دستگاه نمی دونم چرا اینجوره

poloton7
28-08-2014, 15:47
باید تی وی و امپ امکان ARCداشته باشن
هر دو در حالت روشن ARC باشن
کابل ورژن 1.4 باشه ARC باشه
فقط یک خروجی تی وی حالت ARC داره
سلام--
متشکر که جواب دادید--من امپ که جدید خردیدم پایونر923 است وتلوزیون که دارمled lg 42lm58000 است-نمی دانم این حالتی که شما گفتید روی این دستگاه است یا نه؟؟/
نیازی به خرید کابل اپیکال است یا نه؟؟
من یک dvd player هم دارم بهتر نیست کابل hdmi را از دی وی دی پلیر را به led وصل کنم ویک کابل اپتیکال بخرم وصل کنم به خروجی led و ورودی ان را نصب کنم به امپ چون led ام فلش خور است --هم وقتی فلش می زنم به led صدای (فیلم وموسیقی)از led به امپ و بعد باندها منقل شود وهم از فلش led ام استفاده کنم---تا نیازی نباشد یک کابل hdmi 1.4 بخرم--این جوری خوبه؟؟

sansa
28-08-2014, 18:52
سلام
دوستان یک سینمای خانگی معرفی کنید با قدرت بسیار بالا میخوام . دیسک بلوری رو پشتیبانی کنه . قیمت تا 1.600

میخوام 5 بلند گو و یک ساب ووفر داشته باشه .

میخوام ساب ووفر یعنی خود ساب ووفر در جلو دیده بشه . یعنی وقتی از روبه رو سینمای خانگی رو میبینی خود ساب ووفری که در باکس قرار داره رو از جلو ببینی .

متشکرم ....

farredsky
28-08-2014, 19:24
اگر تلوزیون شما arcداشته باشه روی خروجی hdmi تلوزیون معمولا نوشته arc.اگر نوشته با کابلی که خصوصیت arcداره یعنی 4.1 باید به امپ وصل کنید و از تنظیمات تلوزیون خروجی صدا رو روی arc سینما خانگی بگذارید. روش با کابل اپتیکال هم خوبه .

mr_rayan
28-08-2014, 19:50
سلام
دوستان یک سینمای خانگی معرفی کنید با قدرت بسیار بالا میخوام . دیسک بلوری رو پشتیبانی کنه . قیمت تا 1.600

میخوام 5 بلند گو و یک ساب ووفر داشته باشه .

میخوام ساب ووفر یعنی خود ساب ووفر در جلو دیده بشه . یعنی وقتی از روبه رو سینمای خانگی رو میبینی خود ساب ووفری که در باکس قرار داره رو از جلو ببینی .

متشکرم ....
می تونم بپرسم چرا؟

sansa
28-08-2014, 20:34
اینطوری بیشتر حال میکنم و احساس قدرت صدا به من دست میده :n02:

طراحی هم برام خیلی اهمیت داره . میشه معرفی کنین ؟

mr_rayan
29-08-2014, 07:25
اینطوری بیشتر حال میکنم و احساس قدرت صدا به من دست میده :n02:

طراحی هم برام خیلی اهمیت داره . میشه معرفی کنین ؟
والله همه دنبال ساب down firing هستن.البته همه چی به طراحی کابینت بر می گرده.الزاما طراحی down firing یا front firing دلیل بر خوب یا بد بودن یه ساب نمیتونه باشه.
شما می تونی مدل mcs-737 از شرکت پایونیر تهیه کنی.

sansa
29-08-2014, 07:56
کی سوال دیگه . سینمای خانگی هایی که وایلرس هستند . برقشون چطوری تامین میشه . یعی این 4 تا پیاه هایی که دارای بلند گو هستند هر کدوم باتری میخورن ؟؟؟؟؟

کلا کدوم برند سینمای خانگی معرف تر هستش به ترتیب ؟ سونی ، پایونییر ، ال جی ، سامسونگ و ..؟

farredsky
29-08-2014, 08:26
دو تا بلند گو بی سیم جداگانه به برق وصل میشن.از نظر برند هاسلیقه ها متفاوته ولی اون چیزی که طبق نظراتی که من تو این تاپیک تا حالا خوندم تو این مارک هایی که گفتید پایونیر و بعد سونی و بعد اون دو تا دیگه هم تقریباً مثل هم

sansa
29-08-2014, 08:41
دو تا بلند گو بی سیم جداگانه به برق وصل میشن.از نظر برند هاسلیقه ها متفاوته ولی اون چیزی که طبق نظراتی که من تو این تاپیک تا حالا خوندم تو این مارک هایی که گفتید پایونیر و بعد سونی و بعد اون دو تا دیگه هم تقریباً مثل هم

کاملا درسته . منم کلی تحقیق کردم . از نظر رتبه و ... بهترین برند سینمای خانگی البته در ایران به ترتیب سونی ، پایونییر ، ال جی ، پاناسونیک ، فیلیپس ، سامسونگ هست .

سونی هم تو بلوری پلیر بهتره و هم تو سیستم صوتی ..در کل دنبال سونی هستم .

poloton7
29-08-2014, 09:20
اگر تلوزیون شما arcداشته باشه روی خروجی hdmi تلوزیون معمولا نوشته arc.اگر نوشته با کابلی که خصوصیت arcداره یعنی 4.1 باید به امپ وصل کنید و از تنظیمات تلوزیون خروجی صدا رو روی arc سینما خانگی بگذارید. روش با کابل اپتیکال هم خوبه .

سلام--پشت led چیزی ننوشته--فقط من این led 3d را یک سال پیش خریدم--فقط توی کاتالوگ اون نوشته(((از کابل hdmi پر سرعت مجهز به قابلیت cec استفاده کنید))----حالا با این توضیحات بروم کابل hdmi 1.4 بخرم یا کابل اپتیکال؟؟؟
متشکر---

farredsky
29-08-2014, 12:08
سلام دوستان تو رو خدا یکی کمک کنه
من سریال مورد علاقمو ویخوام تو سینما خانگی سامسونگ نگاه کنم
زیر نویس هست اهنگ پس زمینه فیلم هست ولی صدای دیا لوگ بازیگر ها نیست
یعنی اونا حرف می زنن صدای حرفشون نمیادولی صدای اهنگ فیلم میاد
هر کاری کردم نفهمیدم چه طوری درستش کنم

شاید سینما خانگی روی پخش از یکی از بلندگوهای چپ یا راست تنظیم شده .مثلا مونو یا استریو رو انتخاب کنید ببینید درست نمیشه.

farredsky
29-08-2014, 12:16
قابلیت cecمربوط به گنترل دستگاه مثلا پلیر با کنترل تلوزیون هست .تلوزیون من ال جی la9600هست و روی صفحه کنترلی میاد که میشه پلیر پایونیر رو کنترل کرد.تلوزیون شما هم باید arcهم داشته باشه چون جدید هست.وقتی تو تنظیمات گزینه صدا و بعد خروجی صدا رو میزنید غیر از بلندگو تلوزیون گزینه بلند گو خارجی (اپتیکال/hdmi arc )رو نداره؟ تلوزیون من اینرو داره.

poloton7
29-08-2014, 18:17
قابلیت cecمربوط به گنترل دستگاه مثلا پلیر با کنترل تلوزیون هست .تلوزیون من ال جی la9600هست و روی صفحه کنترلی میاد که میشه پلیر پایونیر رو کنترل کرد.تلوزیون شما هم باید arcهم داشته باشه چون جدید هست.وقتی تو تنظیمات گزینه صدا و بعد خروجی صدا رو میزنید غیر از بلندگو تلوزیون گزینه بلند گو خارجی (اپتیکال/hdmi arc )رو نداره؟ تلوزیون من اینرو داره.

سلام-- به تنظیمات led نگاه کردم در قسمت صدا به غیر موارد معمولی این گزینه ها بود--
1-خروجی دیجیتال:1-خودکار-2-pcm
2-بلندگوی تلوزیون:1-خاموش-2- روشن
3-تنظیم صوتیdtv:--خودکار--he.acc--dolby digita+--dolby digital--mpeg
]چیزی دیگری نبود----
سوال دوم---من علاوه بر امپ--یک dvd player دارم ویک ضبط ال جی--می خواهم صدای استریو را از این ضبط گوش کنم--از خروجی dvd player به وسیله یک کابل hdmi وصل کردم به led و یک خروجی دو فیشی را وصل کردم به ورودی aux ضبط که تصویر dvd player ازled باشد وصدای ان ازضبط بیرون بیاید اما صدا از ضبط بیرون نمی اید و صدای ان از Led می اید صدای Led هم خاموش کردم اما فاید نکرد- علت کجاست؟؟
متشکرم

poloton7
01-09-2014, 14:49
سلام-
من دیروز یک کابل hdmi 1.4 خریدم وصل کردم از خروجی امپ به led 3d ام بعد امپ را گذاشتم در حالت tv اما باز هم صدا از امپ و باندها بیرون نمی اید؟؟/چکار کنم این برای من معضلی شده---االان از ال جی پرسیدم گفت led شما قابیلت arc ندارد--حالا چکار کنم

davood-d
01-09-2014, 17:42
سلام-
من دیروز یک کابل hdmi 1.4 خریدم وصل کردم از خروجی امپ به led 3d ام بعد امپ را گذاشتم در حالت tv اما باز هم صدا از امپ و باندها بیرون نمی اید؟؟/چکار کنم این برای من معضلی شده---االان از ال جی پرسیدم گفت led شما قابیلت arc ندارد--حالا چکار کنم
پس باید از کابل نوری استفاده کنی

poloton7
01-09-2014, 21:04
پس باید از کابل نوری استفاده کنی
سلام--داوود جان--
1-پس لطف کن نحوه ارتباط بین dvd player و امپ وled را بیان کنید چطوری باهم ازتباط بدهم تا بهترین نتیجه را بگبرم؟؟؟
2-امپ را در چه حالتی یا منویی بگذارم که هم کانالهای شبکه سیما وهم فلش را که به3D led بزنم صدایش از باندها بیرون بیاید؟؟\
3-عملا نصفی از خاصیت این امپ به خاطر اینکه LED امARC ندارد از بین خواهد رفت---درسته--
متشکرم

farredsky
01-09-2014, 22:30
با اجازه...نه این طور نیست اگه تلوزیون خروجی اپتیکال داشته باشه که حتما داره همون کار arcرو انجام میده یعنی هر صدایی از تلوزیون بیرون بیاد چه شبکه ها چه یو اس بی از کابل اپتیکال به امپ منتقل میشه . حالا دوستان اتصالات رو توضیح میدن

HaRvEsT MoOn -saha
02-09-2014, 15:13
آقایون لطفا راهنمایی کنید تورو خدا نگین فقط که مشکل از سی دیه
کمک کنید درست شه بعضی از فیلما توش خوبه بعضیا اینجوریه نمی دونم چرا
صدای بازیگرا گنگ یا اصلا نمیاد
دکمه تغییر حالت صدا هم غیر فعال می شه مثلا نمی شه رو حالت matrix یا بقیه حالت ها گذاشت اصلا تغییر نمی کنه
یه فیلم گذاشتم دیشب اینجوری بود تو کامپیو تر صداش میاد تو دستگاه نمیادبعد یه فیلم دیگر گذاشتم خوب بود مشکلی نبود

HaRvEsT MoOn -saha
02-09-2014, 16:50
سینما خانگی و ال ای دی سامسونگ

poloton7
02-09-2014, 20:06
با اجازه...نه این طور نیست اگه تلوزیون خروجی اپتیکال داشته باشه که حتما داره همون کار arcرو انجام میده یعنی هر صدایی از تلوزیون بیرون بیاد چه شبکه ها چه یو اس بی از کابل اپتیکال به امپ منتقل میشه . حالا دوستان اتصالات رو توضیح میدن

سلام دوست من--خیلی متشکر دوستان لطف کننند دو سوال بالای من را جواب بدهند--چند نکته رابگم--
وقتیLED ام ARCنداشته باشد اما امپ دارد پس نمی توان اگر فیلمی با کیفیتی در ِ dvd playe بگذارم وامپ با حفظ کیفیت اون را به led منتقل کند چون من دوطرفه یا arc تلوزیون ندارد--
2-ایا عملا اون کابل hdmi 1.4 بلا استفاده شده-درسته؟؟

alirafaat
02-09-2014, 23:02
سلام دوست من--خیلی متشکر دوستان لطف کننند دو سوال بالای من را جواب بدهند--چند نکته رابگم--
وقتیLED ام ARCنداشته باشد اما امپ دارد پس نمی توان اگر فیلمی با کیفیتی در ِ dvd playe بگذارم وامپ با حفظ کیفیت اون را به led منتقل کند چون من دوطرفه یا arc تلوزیون ندارد--
2-ایا عملا اون کابل hdmi 1.4 بلا استفاده شده-درسته؟؟

سلام

arc همونطور که دوستان گفتند مربوط به امکان برگشت صدا اتلویزیون هست و ربطی به صدای ورودی به امپ ندارد

شما می تونید تمام سورسها رو ( پلیر - ----- -.... ) به امپ وصل کنید و از امپ خروجی بگیرید به تلویزیون

در این صورت صدا مطابق کیفیت سورس تون از امپ خارج شده و به اسپیکرها میره - در اینجا arc هیچ کاره هست

arc تو کشور ما که میشه گفت تلویزیون هیچ پخش باکیفیتی نداره تقریبا بی اثره
arc موقعی مفیده که شما از صریق استریم اینترنتی فیلمی با چند کانال صدا ببینی یا شبکه hd صدا و سیما در 20 سال بعد فیلمی با صدای چند کاناله بزاره در این صورت صدا از تلویزیون برگشت کرده و با همون کیفیت سورس از امپ خارج میشه

اگه میخوایید همین صدای فعلی صدا و سیما رو چند کاناله استریو بشنوید می تونید از خروجی اپتیکال استفاده کنید

HaRvEsT MoOn -saha
03-09-2014, 12:41
دیگه مطمئنم ایراد از سی دی نیست چون از بلند گوی تلوزیون خوبه و مشکلی نداره
از بلند گوهای سینما خونگی لعنتی نمی دونم چرا صدا نمیاد

poloton7
03-09-2014, 18:10
سلام

arc همونطور که دوستان گفتند مربوط به امکان برگشت صدا اتلویزیون هست و ربطی به صدای ورودی به امپ ندارد

شما می تونید تمام سورسها رو ( پلیر - ----- -.... ) به امپ وصل کنید و از امپ خروجی بگیرید به تلویزیون

در این صورت صدا مطابق کیفیت سورس تون از امپ خارج شده و به اسپیکرها میره - در اینجا arc هیچ کاره هست

arc تو کشور ما که میشه گفت تلویزیون هیچ پخش باکیفیتی نداره تقریبا بی اثره
arc موقعی مفیده که شما از صریق استریم اینترنتی فیلمی با چند کانال صدا ببینی یا شبکه hd صدا و سیما در 20 سال بعد فیلمی با صدای چند کاناله بزاره در این صورت صدا از تلویزیون برگشت کرده و با همون کیفیت سورس از امپ خارج میشه

اگه میخوایید همین صدای فعلی صدا و سیما رو چند کاناله استریو بشنوید می تونید از خروجی اپتیکال استفاده کنید
سلام--متشکرم دوست من --
1-یک کابل ایتیکال با قیمت 10 هزار تومان خریدم چرا برای اینکه صدا از باندها به خوبی بیرون بیاید باید ولوم امپ را دو برابر زیاد کرد همه کابل ها اینجوری هستند یا صدای صدا سیما ضعیف است؟؟

alirafaat
05-09-2014, 10:43
سلام--متشکرم دوست من --
1-یک کابل ایتیکال با قیمت 10 هزار تومان خریدم چرا برای اینکه صدا از باندها به خوبی بیرون بیاید باید ولوم امپ را دو برابر زیاد کرد همه کابل ها اینجوری هستند یا صدای صدا سیما ضعیف است؟؟

سلام

این حالت وجودداره تو بعضی سورس ها ولی دلیل علمی شو نمی دونم

ممکنه یکی از دلایلش پروسس کردن امپ روی یک سورس ضعیف باشه

به هر حال در چنین مواردی که سورس ضعیفی دارید بهتره برای اینکه صدای خروجی اسپیکرها بلندتر باشه خروجی امپ رو در حالت all chanel sterio قرار بدبد

alirafaat
05-09-2014, 11:09
دیگه مطمئنم ایراد از سی دی نیست چون از بلند گوی تلوزیون خوبه و مشکلی نداره
از بلند گوهای سینما خونگی لعنتی نمی دونم چرا صدا نمیاد

سلام

مشکلتون یه مقدار مبهمه

1.ابتدا اتصالات رو دوباره چک کنید

2. اتصال سینمای خانگی به تلویزیون رو عوض کنید ( همه رو چک کنید )

3. تنظیمات تلویزیون و سینمای خانگی رو چک کنید ( هرچی حالت اتو داره رو رو حالت اتو بزارید ) ( در بعضی موارد باید به تلویزیون یا امپ بفهمونی که صدا رو از امپ پخش کنه نه تلویزیون )

4. از یه نفر که تجربه داره مشاوره حضوری بگیرید

poloton7
05-09-2014, 11:21
سلام

این حالت وجودداره تو بعضی سورس ها ولی دلیل علمی شو نمی دونم

ممکنه یکی از دلایلش پروسس کردن امپ روی یک سورس ضعیف باشه

به هر حال در چنین مواردی که سورس ضعیفی دارید بهتره برای اینکه صدای خروجی اسپیکرها بلندتر باشه خروجی امپ رو در حالت all chanel sterio قرار بدبد
دوست من--درسته من -من پایونر را روی حالت EXETEND STERIO گذاشتم--
به نظر شما من اون کابل HDMI 1.4 که خریدم را به ارتباط dvd playerو امپ بگذارم کیفیت صدا بهتر می شود چون الان کابل خود DVD PLAYER کابل hdmi 1.3 است که به امپ نصب کردم---

alirafaat
05-09-2014, 17:09
دوست من--درسته من -من پایونر را روی حالت EXETEND STERIO گذاشتم--
به نظر شما من اون کابل HDMI 1.4 که خریدم را به ارتباط dvd playerو امپ بگذارم کیفیت صدا بهتر می شود چون الان کابل خود DVD PLAYER کابل hdmi 1.3 است که به امپ نصب کردم---

سلام

از سینماهای خانگی ( حالا هرچند هم گران قیمت باشند ) انتظار معجزه نمی تونیم داشته باشیم

سینماهای خانگی عمدتا برا کانالیزه کردن صدا و کیفیت در کانالهای مختلف ساخنه شدن و نباید انتظار قدرت از اونها داشت

وقتی سورستون ضعیف باشه تعویض کابل و امپ زیاد بهتون کمکی نمیکنه

تفاوت عمده ورژنهای مختلف کابلهای hdmi تفاوت در پهنای باند انتقال صدا و تصویر ( هرچی بالاتر بره از رزولوشن بالاتر بیت ریت بالاتر و کانال صدای بیشتری

حمایت می کنه )

پهنای باند خروجی صدای تلویزیون و دی وی دی پلیر ( در حالت معمولی ) اونقدری نیست که نیاز به ارتقائ ورژن کابل از 1.3 به 1.4 داشته باشه

اما یه چیز دیگه هم هست و اون کیفیت ساخت کارخانه ای کابل هست ( البته در کیفیتهای پایین خروجی ممکنه تاثیری نداشته باشه - در کیفیتهای بالا هم نظرات مختلفه ( نظرات بچه های سایت )

به هر حال می تونید تست کنید

ali yazdi
05-09-2014, 20:18
سلام دوستان یه نظر بدید در مورد اینکه سینمای خانگی پایونیر مدل MCS-737 خوبه فردا دارم میرم برای خرید ممنون ازراهنماییتون

اگرهم پیشنهاد برای رنج قیمت1250 دارید بفرمایید
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگرهم پیشنهاد برای رنج قیمت1250 دارید بفرمایید)

farredsky
06-09-2014, 13:35
مدل 838 هم همین حدود هست و به نظرم بهتر است.

ali yazdi
06-09-2014, 23:22
سلام و ممنون از دوستان گلم من از اینجا و خوندن پیجها خیلی چیزها یاد گرفتم
الغرض امروز رفتم برای خرید737\\\ 1250 بود ا ما تا 1220هم پید ا کردم با گارانتی رسمی
اما به هرحال با ینیشهاد فروشنده یه HTp 072 برداشتم که آمپ مستقل داره و 5.1 اسیکر دیواری
یه پلیر بلور یم ازش برداشتم شد کلا 1300 بدینیست به اندازه پولم فکر کنم چیزه خوبی درومد و از امکاناتشم برای تنظیمات راضی هستم
فقط یه سوال فلش به بلوری وصل میکنم پلی نمیکنه تا به تلوزون وصل بشه و از مدیا گالری بری یواس بی و موزیک اتخاب کنی و بعد ...

نکته آ خر طرف گفت نرم افزر بلوری رو اپدیت نکن اونوقت کپی ها رو دیگه نمیخونه درسته؟

ارادت

mr_rayan
07-09-2014, 06:16
سلام و ممنون از دوستان گلم من از اینجا و خوندن پیجها خیلی چیزها یاد گرفتم
الغرض امروز رفتم برای خرید737\\\ 1250 بود ا ما تا 1220هم پید ا کردم با گارانتی رسمی
اما به هرحال با ینیشهاد فروشنده یه HTp 072 برداشتم که آمپ مستقل داره و 5.1 اسیکر دیواری
یه پلیر بلور یم ازش برداشتم شد کلا 1300 بدینیست به اندازه پولم فکر کنم چیزه خوبی درومد و از امکاناتشم برای تنظیمات راضی هستم
فقط یه سوال فلش به بلوری وصل میکنم پلی نمیکنه تا به تلوزون وصل بشه و از مدیا گالری بری یواس بی و موزیک اتخاب کنی و بعد ...

نکته آ خر طرف گفت نرم افزر بلوری رو اپدیت نکن اونوقت کپی ها رو دیگه نمیخونه درسته؟

ارادت

مبارک باشه
اگر گفته آپدیت نکن خب نکن دیگه.
چرا فلش به آمپت وصل نمیکنی؟بهتره که.

dm800pvr
07-09-2014, 18:39
دوستان سیستم 5.1 با کیفیت بسیار بالا و قدرت متوسط-کم(به علت کوچک بودن فضا) چی پیشنهاد میکنید؟ تلوزیون 50 اینچ 3d پلاسما پاناسونیک p50st30r به همراه پخش بلوری سامسونگ
دنون چطور هست؟ مدل wireless چیا داریم

mr_rayan
08-09-2014, 06:02
دوستان سیستم 5.1 با کیفیت بسیار بالا و قدرت متوسط-کم(به علت کوچک بودن فضا) چی پیشنهاد میکنید؟ تلوزیون 50 اینچ 3d پلاسما پاناسونیک p50st30r به همراه پخش بلوری سامسونگ
دنون چطور هست؟ مدل wireless چیا داریم
بودجه مورد نظر؟

dm800pvr
08-09-2014, 06:51
بودجه مورد نظر؟

1 تومن.......

mr_rayan
08-09-2014, 11:55
1 تومن.......
یخورده بیشترش کن مدل 737 پایونیر بگیر.

dm800pvr
08-09-2014, 12:40
یخورده بیشترش کن مدل 737 پایونیر بگیر.

ok فقط مدل wireless ندارند که مشکل سیم کشی .... نداشته باشیم؟ شنیدم بعضی مدل ها بی سیم هست
فرقش با 838 چیه؟

sarajoon_33
08-09-2014, 14:36
سلام
کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه؟
من میخوام یه سینمای خانگی بلوری بخرم البته الان تی وی سه بعدی ندارم ولی در اینده قصد عوض کردن تی وی رو دارم
خیلی تو اینترنت سرچ کردم ولی تصمیم گیری واسم سخت شده
من یه هارد اکسترنال دارم که پر فیلم با فرمت mkv هست و متاسفانه تلویزیونم ال سی دی مدل ex500 سونی هست که این فرمت رو اجرا نمیکنه
واسه سینما خانگی ملاک هام اینها هستش : پخش فرمت mkv و زیرنویس srt ------ اتصال و پخش هارد اکسترنال --------- وای فای دایرکت ---------- کارائوکه
یه مدل سامسونگ دیدم که امکان وبگردی با استفاده از سینای خانگی داشت . کسی میدونه این امکان ربطی به مدل تی وی داره یا نه؟
بعد اینکه من یه مدل سامسونگ تو مغازه دیدم بدون گارانتی بود و هرچی مدلشو تو اینترنت سرچ کردم تو سایتای فارسی زبان چیزی درموردش نبود فقط تو سایت سامسونگ به زبان انگلیسی بود که تمامی این امکاناتی که میخوام رو داشت ولی به خاطر اینکه گارانتی نداره میترسم . کسی این مدل رو میشناسه؟ مدلش هم هست HT-H5550WK
قیمتش بدون گارانتی 1600000 تومان بود

اگه مدل خوبی دارین یا میشناسین بهم معرفی کنین ممنون میشم

mr_rayan
08-09-2014, 16:13
ok فقط مدل wireless ندارند که مشکل سیم کشی .... نداشته باشیم؟ شنیدم بعضی مدل ها بی سیم هست
فرقش با 838 چیه؟
مدل وایرلس هم تو بازار هست که اونم دردسرهای خودش داره.
مدل 838 قابلیت شبکه داره ولی ساب اسلیم داره.

mr_rayan
08-09-2014, 16:14
سلام
کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه؟
من میخوام یه سینمای خانگی بلوری بخرم البته الان تی وی سه بعدی ندارم ولی در اینده قصد عوض کردن تی وی رو دارم
خیلی تو اینترنت سرچ کردم ولی تصمیم گیری واسم سخت شده
من یه هارد اکسترنال دارم که پر فیلم با فرمت mkv هست و متاسفانه تلویزیونم ال سی دی مدل ex500 سونی هست که این فرمت رو اجرا نمیکنه
واسه سینما خانگی ملاک هام اینها هستش : پخش فرمت mkv و زیرنویس srt ------ اتصال و پخش هارد اکسترنال --------- وای فای دایرکت ---------- کارائوکه
یه مدل سامسونگ دیدم که امکان وبگردی با استفاده از سینای خانگی داشت . کسی میدونه این امکان ربطی به مدل تی وی داره یا نه؟
بعد اینکه من یه مدل سامسونگ تو مغازه دیدم بدون گارانتی بود و هرچی مدلشو تو اینترنت سرچ کردم تو سایتای فارسی زبان چیزی درموردش نبود فقط تو سایت سامسونگ به زبان انگلیسی بود که تمامی این امکاناتی که میخوام رو داشت ولی به خاطر اینکه گارانتی نداره میترسم . کسی این مدل رو میشناسه؟ مدلش هم هست HT-H5550WK
قیمتش بدون گارانتی 1600000 تومان بود

اگه مدل خوبی دارین یا میشناسین بهم معرفی کنین ممنون میشم
کلا سینمای خانگی برای پخش فرمت mkv به همراه زیرنویس srt فارسی پیشنهاد نمیشه چون کلی مشکلات داره.
بهترین کار شما خرید یه سینمای خانگی بلوری مناسب+دستگاه HD پلیر هست.

sarajoon_33
08-09-2014, 18:58
ممنون که لطف کردین جواب دادین
این که تی وی های سه بعدی از روی فلش هم فیلم های سه بعدی رو پخش میکنن درسته؟ اگر اینجور باشه بهتر نیس که یه سینما خانگی دی وی دی بخرم و یه اچ دی پلیر هم کنارش؟
چون اینترنت نامحدود دارم و میتونم فیلم سه بعدی دان کنم بجای خرید دیسک بلوری . اگر کیفیتش پایینتره ولی هزینه ای هم واسم نداره
اچ دی پلیر چه مارکی خوبه و حدود قیمت هم اگه میدونین ممنون میشم بگین

mr_rayan
09-09-2014, 06:09
ممنون که لطف کردین جواب دادین
این که تی وی های سه بعدی از روی فلش هم فیلم های سه بعدی رو پخش میکنن درسته؟ اگر اینجور باشه بهتر نیس که یه سینما خانگی دی وی دی بخرم و یه اچ دی پلیر هم کنارش؟
چون اینترنت نامحدود دارم و میتونم فیلم سه بعدی دان کنم بجای خرید دیسک بلوری . اگر کیفیتش پایینتره ولی هزینه ای هم واسم نداره
اچ دی پلیر چه مارکی خوبه و حدود قیمت هم اگه میدونین ممنون میشم بگین
بله تی وی ها پخش می کنند.لذت فیلم بلوری چیز دیگه ایه ولی خب به قول شما هزینه داره.
اگر از دیسک بلوری استقاده نمیکنید خرید دی وی دی پلیر عقلانی تره.
اچ دی پلیر هم تاپیک مربوط به خودش داره.میتونید مطالعه کنید و مدل انتخاب کنید.من کمک زیادی نمیتونم بکنم.

sarajoon_33
09-09-2014, 11:37
سوال آخرم اینه که سینما خانگی دی وی دی از نظر کیفیت فرقی با سینما خانگی بلوری نداره؟؟
ممنونم از راهنماییتون

mr_rayan
09-09-2014, 12:40
سوال آخرم اینه که سینما خانگی دی وی دی از نظر کیفیت فرقی با سینما خانگی بلوری نداره؟؟
ممنونم از راهنماییتون
نه فرقی نداره.

white boy
09-09-2014, 13:47
با سلام خدمت دوستان
با بودجه 1.500 چه امپیلی فایری برای گوش دادن به موسیقی پیشنهاد میدید؟
( بیشتر نظرمن روی صدا هست تا تصویر ولی درهر صورت باید حداقل هایی در تصویر هم داشته باشه)
من با چند تا از دوستان مشورت کردم : با توجه به بودجه من مارک پایونر و DENON رو معرفی کرد .
دوستان چه مدل های ار این دو مارک رو برای من پیشنهاد میدید.
((این مدل هایی رو که پیشنهاد میدید ایا بلندگو هم با خودش داره یا باید جداگونه تهیه بشه))

afshin-434
09-09-2014, 22:27
سلام
تلویزیون سامسونگ 46 f 8880 دارم و قصد خرید سینمای خانگی با امکانات زیر رو دارم میشه لطف کنید راهنمایی کنید
1 - پشتیبانی از دیسک بلوری
2 - پخش 3d
3 - بلندگوهای عقب وایرلس
4 -کیفیت پخش صدا
مبلغ هزینه حدود 3 میلیون تومان
ممنون

mr_rayan
10-09-2014, 06:02
با سلام خدمت دوستان
با بودجه 1.500 چه امپیلی فایری برای گوش دادن به موسیقی پیشنهاد میدید؟
( بیشتر نظرمن روی صدا هست تا تصویر ولی درهر صورت باید حداقل هایی در تصویر هم داشته باشه)
من با چند تا از دوستان مشورت کردم : با توجه به بودجه من مارک پایونر و DENON رو معرفی کرد .
دوستان چه مدل های ار این دو مارک رو برای من پیشنهاد میدید.
((این مدل هایی رو که پیشنهاد میدید ایا بلندگو هم با خودش داره یا باید جداگونه تهیه بشه))
این بودجه ای که مشخص کردید فقط برای آمپ هست یا برای بلندگو هم در نظر گرفتید؟

mr_rayan
10-09-2014, 06:14
سلام
تلویزیون سامسونگ 46 f 8880 دارم و قصد خرید سینمای خانگی با امکانات زیر رو دارم میشه لطف کنید راهنمایی کنید
1 - پشتیبانی از دیسک بلوری
2 - پخش 3d
3 - بلندگوهای عقب وایرلس
4 -کیفیت پخش صدا
مبلغ هزینه حدود 3 میلیون تومان
ممنون
مدل های شرکت سامسونگ برای شما مناسبه.گرچه این مقدار هزینه کردن برای سامسونگ کاملا اشتیاهه ولی با توجه به وایرلس بودن بلندگوها گزینه مناسبی برای شماست.

afshin-434
10-09-2014, 21:04
مدل های شرکت سامسونگ برای شما مناسبه.گرچه این مقدار هزینه کردن برای سامسونگ کاملا اشتیاهه ولی با توجه به وایرلس بودن بلندگوها گزینه مناسبی برای شماست.

دوستان گزینه وایرلس باندها رو خذف کنم پیشنهاد چی هست

sarajoon_33
11-09-2014, 00:21
به نظرتون سینمای خانگی چند وات برای یه واحد 100 متری مناسبه؟
قدرت خروجی کل فقط روی بلندی صدا تاثیر داره یا روی کیفیت هم تاثیر میذاره؟
میشه بگین کدوم یکی باید قدرت بیشتری داشته باشه که کیفیت صدا بهتر باشه؟ مثلا ساب ووفر چندوات باشه ؟ بلندگوهای جلو و عقب چقدر؟

mr_rayan
11-09-2014, 06:20
دوستان گزینه وایرلس باندها رو خذف کنم پیشنهاد چی هست
این ست

+

بلوری پلیر

=

یه مجموعه با کیفیت و پر قدرت

mr_rayan
11-09-2014, 06:25
به نظرتون سینمای خانگی چند وات برای یه واحد 100 متری مناسبه؟
قدرت خروجی کل فقط روی بلندی صدا تاثیر داره یا روی کیفیت هم تاثیر میذاره؟
میشه بگین کدوم یکی باید قدرت بیشتری داشته باشه که کیفیت صدا بهتر باشه؟ مثلا ساب ووفر چندوات باشه ؟ بلندگوهای جلو و عقب چقدر؟
سیستم های رایج تو بازار همه مناسب هستند.
تو هر سیستمی شما زمانی که به خروجی ماکزیمم دستگاه نزدیک بشی مقداری دیستورت تو صدا به وجود میاد.
معمولا تو یه سیستم معمولی ساب ووفر قدرت خروجی دو برابر یکی از بلندگوها داره.

yaroo89
13-09-2014, 09:33
سیستم صوتی من . از یه سمساری دست 2 خریدم به قیمت 75 هزار تومان . بلندگو و یه کاستش سالمه سی دی هم بگیر نگیر داره :n08:من از AUX اون استفاده میکنم صدای محشری داره YAMAHA AST-C10
این ضبط صوتها زمان حکومت طالبان از افغانستان وارد میشد .هنوز تک توکی توی سمساری های شهر ما (زاهدان) پیدا میشه .

hamidx5
15-09-2014, 10:30
سلام..سوالی داشتم از اساتید. بنده قصد خرید تلویزیون 55 اینچ خمیده (محصول جدید سامسونگ) را دارم.
می خوام از 6 تا 10 تومن (بودجه انعطاف پذیر) هزینه خرید یک سیستم عالی سینمای خانگی کنم. نظر اساتید چیست؟
چه برندی؟ چه مدلی؟ چه بلندگوهایی؟ چه کابلی؟
آیا خرید آمپ یاماها سری AVENTAGE(سری RX) را پیشنهاد می کنید؟ برای پخش بلوری های 3d چه دستگاهی خریداری کنم؟

ممنون از شما.

edmund
15-09-2014, 11:09
سلام دوستان و اساتید لطفا بفرمایید قیمت اینها چقدر :

Wharfedale Vardus 5.1

Yamaha RX-A830
Yamaha RX-A840

Yamaha RX-A1030
Yamaha RX-A1040

و اینکه Pioneer BDP-450 میتونه دیسک کوپی اجرا کنه یا نه ؟

و شما برای اجرای دیسکهای Region A چیکار میکنید ؟

mr_rayan
16-09-2014, 06:49
سلام..سوالی داشتم از اساتید. بنده قصد خرید تلویزیون 55 اینچ خمیده (محصول جدید سامسونگ) را دارم.
می خوام از 6 تا 10 تومن (بودجه انعطاف پذیر) هزینه خرید یک سیستم عالی سینمای خانگی کنم. نظر اساتید چیست؟
چه برندی؟ چه مدلی؟ چه بلندگوهایی؟ چه کابلی؟
آیا خرید آمپ یاماها سری AVENTAGE(سری RX) را پیشنهاد می کنید؟ برای پخش بلوری های 3d چه دستگاهی خریداری کنم؟

ممنون از شما.
سلام

ست 5.1 سری 700 فوکال

+

آمپ 1030 شرکت یاماها
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=product_lineup&selected=445783_506582_

+

کابل هم سری 2000 مانستر

+

بلوری پلیر 450 پایونیر

mr_rayan
16-09-2014, 06:50

بله میتونه
من ریجن A امتحان نکردم ولی فکر کنم این مدل مولتی ریجن باشه.با نمایندگیش تماس بگیرید و سوال کنید.

white boy
16-09-2014, 08:58
این بودجه ای که مشخص کردید فقط برای آمپ هست یا برای بلندگو هم در نظر گرفتید؟

فقط امپیلی (( اگه واقعا با افزایش بودجه تا 2 میلیون میشه جنس با کیفیت تری گرفت لطفا پیشنهاد بدید ))
برای همچین سیستمی چه بلندگویی پیشنهاد میشه .

mr_rayan
16-09-2014, 16:21
فقط امپیلی (( اگه واقعا با افزایش بودجه تا 2 میلیون میشه جنس با کیفیت تری گرفت لطفا پیشنهاد بدید ))
برای همچین سیستمی چه بلندگویی پیشنهاد میشه .
خب بودجه برای بلندگوهاتون چی؟
انتخاب آمپ تناسب خیلی زیادی با بلندگوهای شما داره

white boy
16-09-2014, 18:09
خب بودجه برای بلندگوهاتون چی؟
انتخاب آمپ تناسب خیلی زیادی با بلندگوهای شما داره

جمعا با آمپ 2200 تا 2300

davood-d
16-09-2014, 19:49
سلام دوستان و اساتید لطفا بفرمایید قیمت اینها چقدر :

Wharfedale Vardus 5.1

Yamaha RX-A830
Yamaha RX-A840

Yamaha RX-A1030
Yamaha RX-A1040

بلوری کپی پخش میکنه

ریجن بلوریA نه باید برد مخصوص نصب کنید. در ایران نمیشه
فقط برای دی وی دی میشه مولتی کد کرد

mr_rayan
17-09-2014, 06:10
جمعا با آمپ 2200 تا 2300
من کاملا متوجه نشدم.شما الان سیستم استریو میخوای یا سینمایی؟

a.a1371
22-09-2014, 03:18
سلام ارزون ترین سینمای خانگی که فقط جنبه تزیینی داشته باشه چند درمیاد؟ یا مثلا بلندگوهای تک بگیرم چقدر میشه؟ کدوم رو پیشنهاد میدین؟ فقط میخوام اطراف تی وی که خالیه رو پر کنم. ممنون

mr_rayan
22-09-2014, 07:00
سلام ارزون ترین سینمای خانگی که فقط جنبه تزیینی داشته باشه چند درمیاد؟ یا مثلا بلندگوهای تک بگیرم چقدر میشه؟ کدوم رو پیشنهاد میدین؟ فقط میخوام اطراف تی وی که خالیه رو پر کنم. ممنون
سینماهای شرکت مارشال هست.فکر کنم با 300 یا 400 تومن بتونی بگیری.

chaharnazm
22-09-2014, 12:21
داوود جان فیلم بلوری تری دی

Transformers: Age of Extinction ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رو میخوام. چند به ما میدی؟

davood-d
23-09-2014, 01:05
داوود جان فیلم بلوری تری دی

Transformers: Age of Extinction ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رو میخوام. چند به ما میدی؟

ایمیل بزنید در خدمت هستم
davood2009@ymail.com

saeid_61u
24-09-2014, 10:47
سلام دوباره! دارم میرم تهران برای خرید سیستم. قصد دارم دو مورد یکی فوکال برد و یکی هم جامو 426 رو تست کنم و هرکدوم به نظرم بهتر بود بگیرم. ولی با آکوستیک تماس گرفتم متاسفانه گفتن جامو 426 ندارن و 428 موجود هست. و میگفت تفاوت کلاس دارن و تفاوتشون فقط بلندی صدا نیست. ضمنا 428 مقداری گرونتر هم هست. حالا به نظرتون تفاوتشون چیه و آیا میشه گفت که 426 صدای شفاف تری داره و موسیقایی تره؟ آمپلی فایر هم گفتم که دنون نمیخوام و یاماها یا مرنتز یا پایونیر برام کنار بذاره. در مورد ساب چی؟ کسی اطلاعی داره؟ SVS / JL Audio / فوکال / یاماها / جامو ... کدوم؟ زیادم گرون نباشه. بیش از 1.5 برای ساب هزینه نمیکنم و بیشتر از 1.5 هم برای آمپ هزینه نمیکنم. ممنون

mr_rayan
25-09-2014, 07:25
سلام دوباره! دارم میرم تهران برای خرید سیستم. قصد دارم دو مورد یکی فوکال برد و یکی هم جامو 426 رو تست کنم و هرکدوم به نظرم بهتر بود بگیرم. ولی با آکوستیک تماس گرفتم متاسفانه گفتن جامو 426 ندارن و 428 موجود هست. و میگفت تفاوت کلاس دارن و تفاوتشون فقط بلندی صدا نیست. ضمنا 428 مقداری گرونتر هم هست. حالا به نظرتون تفاوتشون چیه و آیا میشه گفت که 426 صدای شفاف تری داره و موسیقایی تره؟ آمپلی فایر هم گفتم که دنون نمیخوام و یاماها یا مرنتز یا پایونیر برام کنار بذاره. در مورد ساب چی؟ کسی اطلاعی داره؟ SVS / JL Audio / فوکال / یاماها / جامو ... کدوم؟ زیادم گرون نباشه. بیش از 1.5 برای ساب هزینه نمیکنم و بیشتر از 1.5 هم برای آمپ هزینه نمیکنم. ممنون
سلام
جامو 426 و 428 هر دو از سرس 400 جامو هستند و تو یک کلاس.بله درسته و 426 موزیکال تر هستش ولی این دلیلی بر بد بودن 428 نیست.
تمام برندهایی که نام بردی ساب های خوبی دارند.تصمیم با شماست.اگر بلندگوهاتون جامو انتخاب کردید ساب هم جامو 260 انتخاب کنید.

bob1977
25-09-2014, 16:40
سلام میخواستم بدونم بین باندهای پایونیر rs33 ,rs77,es33,aj823 کدومشون باکیفیت ترن و تفکیک صدای بهتری دارن؟واسه یک سالن 40 متری میخوام اولویتم موسیقی بعد فیلم.و اینکه فرق سری rs33,rs77,es33 چیه؟

kouroshpayande
25-09-2014, 20:25
فیلم بلوری نسخه uk بهتره یا us
قیمت بلوری Pioneer BDP-450 چندهست؟

davood-d
26-09-2014, 03:03
فیلم بلوری نسخه uk بهتره یا us
قیمت بلوری Pioneer BDP-450 چندهست؟

در اکثر موارد us تصویر بهتری داره
با مدیر این سایت مشورت کنید
htcenter.ir

baran-d
28-09-2014, 16:03
یه سینمای خانگی Sony E985 داریم تلویزیون و ماهواره خلاصه همه چی از اون پخش میشه. الان یه مدته صداش به طور کلی اومده پایین. یعنی مثلا قبلا تا 15 هم نمی تونستی بلندش کنی الان باید رو 25 تا 27 باشه(آخرش 33 هست) کسی نمیدونه علت چیه؟

bob1977
29-09-2014, 00:32
سلام رایان جان جواب منو نمیدی؟در ضمن اگه بخوام بلتدگوهای es33 یا سری اندرو جونز پایونیر رو با امپ دنون x500 ست کنم بهتره یا امپ پایونیر؟

mr_rayan
29-09-2014, 07:11
سلام میخواستم بدونم بین باندهای پایونیر rs33 ,rs77,es33,aj823 کدومشون باکیفیت ترن و تفکیک صدای بهتری دارن؟واسه یک سالن 40 متری میخوام اولویتم موسیقی بعد فیلم.و اینکه فرق سری rs33,rs77,es33 چیه؟
سلام
ستی که خود نمایندگی پایونیر در نظر گرفته خیلی خوبه.

mr_rayan
29-09-2014, 07:13
یه سینمای خانگی Sony E985 داریم تلویزیون و ماهواره خلاصه همه چی از اون پخش میشه. الان یه مدته صداش به طور کلی اومده پایین. یعنی مثلا قبلا تا 15 هم نمی تونستی بلندش کنی الان باید رو 25 تا 27 باشه(آخرش 33 هست) کسی نمیدونه علت چیه؟
احتمال داره شما توی تنظیمات گزینه ای دستکاری کردی مثلا حالت شب فعال کرده باشی.اگر نمیدونی مشکل از کجاست احتمالا با ریست کردن دستگاه مشکلت حل بشه.

chaharnazm
29-09-2014, 11:56
سیستم من دوتا بلندگوی ایستاده داره که یکیش کنار دیواره. موقع گوش دادن به موسیقی صدای بلندگویی که کنار دیواره بلندتر از اون یکیه. آیا مشکل از بلندگوهه یا بودن کنار دیوار؟

bob1977
29-09-2014, 12:07
سلام
ستی که خود نمایندگی پایونیر در نظر گرفته خیلی خوبه.
ممنون از جوابت رایان جان این ست نسبت به جامو 426 و428 چطوره؟در ضمن جامو 428 احتیاج به ساب جدا داره یا باسش کافیه؟

mr_rayan
29-09-2014, 16:03
ممنون از جوابت رایان جان این ست نسبت به جامو 426 و428 چطوره؟در ضمن جامو 428 احتیاج به ساب جدا داره یا باسش کافیه؟
ست ارزنده ایه.جامو صدای اروپایی داره و پایونیر صدای ژاپنی.برای افکت پایونیر پیشنهاد میدم و برای موزیک جامو.ببین اولویت با کدومش هست برات.
هر سیستم سینمایی نیاز به ساب جداگانه داره.

mr_rayan
29-09-2014, 16:03
سیستم من دوتا بلندگوی ایستاده داره که یکیش کنار دیواره. موقع گوش دادن به موسیقی صدای بلندگویی که کنار دیواره بلندتر از اون یکیه. آیا مشکل از بلندگوهه یا بودن کنار دیوار؟
بخاطر بودن کنار دیواره.

saeid_61u
30-09-2014, 20:17
سلام. من بالاخره یک فوکال سیب سفارش دادم و قراره فردا به دستم برسه. قیمت فوکال برد و فوکال سیب یکسان بود و فروشنده گفت فوکال سیب حجم صدای بیشتری داره. جامو 426 رو هم تست کردم. همراه این فوکال سیب یه آمپلی فایر هم سفارش دادم که البته هنوز وقت دارم تماس بگیرم و مدل درخواستی رو تغییر بدم. لطفا دوستان نظرشونو بگن: کدام امپ بهتره:
Yamaha RX-V377 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Onkyo TX-SR313 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Pioneer VSX-523-K ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اینم لینک مقایسه ی ساید بای ساید هرسه شون:

saeid_61u
30-09-2014, 21:22

bob1977
01-10-2014, 02:20
سلام رایان جان بین امپ یاماها 477 و دنون x1000 کدوم برای موزیک بهتره؟احتمالا میخوام یا با جامو 606 ست کنم یا اندرو جونز پایونیر.راستی 923 پایونیر نسبت به اون دو تا چطوره؟اگه نخوام سابووفر بگیرم, میتونم از دو خروجی سابووفر امپ 923 به ووفرای 606 به صورت مجزا وصل کنم؟
کیفیت سابووفرو بهم میده تقریبا؟

saeid_61u
01-10-2014, 03:27
راستی در مورد اسپیکرهای Canton هم ازش تعریف میکنن و میگن نسبت به قیمتش صدای بسیار خوبی داره. اینجا که متاسفانه چیزی در موردش گفته نشد و بیشتر مانور روی مارکهایی مثل جامو بود. یا لااقل اینطور بگیم که توی صفحاتی که من خوندم چیزی از کنتون نشنیدم

mr_rayan
01-10-2014, 07:24
سلام. من بالاخره یک فوکال سیب سفارش دادم و قراره فردا به دستم برسه. قیمت فوکال برد و فوکال سیب یکسان بود و فروشنده گفت فوکال سیب حجم صدای بیشتری داره. جامو 426 رو هم تست کردم. همراه این فوکال سیب یه آمپلی فایر هم سفارش دادم که البته هنوز وقت دارم تماس بگیرم و مدل درخواستی رو تغییر بدم. لطفا دوستان نظرشونو بگن: کدام امپ بهتره:
Yamaha RX-V377 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Onkyo TX-SR313 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pioneer VSX-523-K ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم لینک مقایسه ی ساید بای ساید هرسه شون:

مبارک باشه
یاماها بگیر

mr_rayan
01-10-2014, 07:27
سلام رایان جان بین امپ یاماها 477 و دنون x1000 کدوم برای موزیک بهتره؟احتمالا میخوام یا با جامو 606 ست کنم یا اندرو جونز پایونیر.راستی 923 پایونیر نسبت به اون دو تا چطوره؟اگه نخوام سابووفر بگیرم, میتونم از دو خروجی سابووفر امپ 923 به ووفرای 606 به صورت مجزا وصل کنم؟
کیفیت سابووفرو بهم میده تقریبا؟
تقریبا تو یه سطح هستند.ولی کلا دنون برای موزیک بهتره.
پایونیر صدای شارپ تری داره.
نمیتونید خروجی ساب به سوپر ووفرای 606 وصل کنی و باید یه ساب جداگونه بگیری.اگر بودجت نمیرسه یا کمی صبر کن و هروقت پول دستت اومد ساب هم به مجموعت اصافه کن یا برو سراغ جامو 426 و ساب 260 جامو.

mr_rayan
01-10-2014, 07:31
راستی در مورد اسپیکرهای Canton هم ازش تعریف میکنن و میگن نسبت به قیمتش صدای بسیار خوبی داره. اینجا که متاسفانه چیزی در موردش گفته نشد و بیشتر مانور روی مارکهایی مثل جامو بود. یا لااقل اینطور بگیم که توی صفحاتی که من خوندم چیزی از کنتون نشنیدم
بخاطر اینکه کنتون به راحتی گیر نمیاد و یادمه اون موقع ها هم که تو بازار بود مدل های خوبش وارد نشده بودند و میشد گفت مدل های ضعیفش تو بازار بود.و دلیل دیگه اینکه سری سینماییش فقط برای افکت طراحی میشه و تو موزیک چندان جالب نیست. الان نمیدونم چه مدل هاییش تو بازار هست.

Artam01
01-10-2014, 21:30
جامو چینی شده؟ دیگه ساخت دانمارک نیست؟

davood-d
01-10-2014, 21:45
جامو چینی شده؟ دیگه ساخت دانمارک نیست؟
چه ربطی داره ایفون که ملت خودشون براش میکشن ساخت چین
برند و متریال مال کجاست مهمه نه کی مونتاژ کرده

saeid_61u
02-10-2014, 10:13
بخاطر اینکه کنتون به راحتی گیر نمیاد و یادمه اون موقع ها هم که تو بازار بود مدل های خوبش وارد نشده بودند و میشد گفت مدل های ضعیفش تو بازار بود.و دلیل دیگه اینکه سری سینماییش فقط برای افکت طراحی میشه و تو موزیک چندان جالب نیست. الان نمیدونم چه مدل هاییش تو بازار هست.

مدلهای مختلف کنتون رو فروشگاه ارمغان توی پاساژ شرکا داره. قیمت هاشم مناسبه. فروشنده میگفت از فوکال بهتره ولی خب حرف فروشنده ها به دلایلی که قبلا گفتم چندان نمیتونه ملاک باشه...
در مورد امپ هم بگم که بین اون 3تا خودم هم نظرم روی مدل یاماها هست. حرف اول رو توی امپ یاماها میزنه و بعد هم اونکیو و پایونیر و دنون و مرنتز. منتها این مدل یه به اصطلاح entry محسوب میشه و رویو هایی که توی سایت ها دیدم در مورد کاراییش توی فیلم بسیار خوب و توی صدا متوسط توصیف شده بود. منم که استفاده ی اصلیم موسیقی هست. آقای محمدپور شدیدا مخالف پایونیر هست!! و اصرار داره که امپ پایونیر برندارم، درحالیکه تمام سایتهای خارجی از پایونیر تعریف و تمجید میکنن و ضمنا اینکه این سه تا مدلی که نام بردم با وجود اینکه مدل پایونیر 300 هزار تومن ارزانتر از دو مدل دیگه هست ولی قدرت خروجی و امکانات و آپشن های بیشتری داره. خلاصه هنوز میتونم تماس بگیرم و یه دونه مثلا پایونیر 923 و یا یاماها 477 سفارش بدم. تاکید فروشنده روی دنون ایکس 1000 هست که نسبت به این مدلها قیمت بالایی داره. دنون ایکس 500 اگه موجود باشه شاید گزینه ی بهتری نسبت به ایکس 1000 باشه.

mr_rayan
02-10-2014, 16:15
مدلهای مختلف کنتون رو فروشگاه ارمغان توی پاساژ شرکا داره. قیمت هاشم مناسبه. فروشنده میگفت از فوکال بهتره ولی خب حرف فروشنده ها به دلایلی که قبلا گفتم چندان نمیتونه ملاک باشه...
در مورد امپ هم بگم که بین اون 3تا خودم هم نظرم روی مدل یاماها هست. حرف اول رو توی امپ یاماها میزنه و بعد هم اونکیو و پایونیر و دنون و مرنتز. منتها این مدل یه به اصطلاح entry محسوب میشه و رویو هایی که توی سایت ها دیدم در مورد کاراییش توی فیلم بسیار خوب و توی صدا متوسط توصیف شده بود. منم که استفاده ی اصلیم موسیقی هست. آقای محمدپور شدیدا مخالف پایونیر هست!! و اصرار داره که امپ پایونیر برندارم، درحالیکه تمام سایتهای خارجی از پایونیر تعریف و تمجید میکنن و ضمنا اینکه این سه تا مدلی که نام بردم با وجود اینکه مدل پایونیر 300 هزار تومن ارزانتر از دو مدل دیگه هست ولی قدرت خروجی و امکانات و آپشن های بیشتری داره. خلاصه هنوز میتونم تماس بگیرم و یه دونه مثلا پایونیر 923 و یا یاماها 477 سفارش بدم. تاکید فروشنده روی دنون ایکس 1000 هست که نسبت به این مدلها قیمت بالایی داره. دنون ایکس 500 اگه موجود باشه شاید گزینه ی بهتری نسبت به ایکس 1000 باشه.
درسته به حرف فروشنده اعتماد نکنید.
درمورد آمپ هم نمیشه به قطع گفت کدوم بهتره.تمام مدل هایی که نام بردی جزو برندهای خوب دنیا هستند.و همشون تو سطح های مختلف تولیدات خوبی دارند.
اگر اولویت موسیقی داری دنون گزینه خیلی خوبی هست.مخالفت شدید آقای محمدپور برای آمپ های پایونیر به نظرم بی مورده.پایونیر تولیدات خوبی داره.

davood-d
03-10-2014, 01:02
پایونیر اگرم در گذشته ضعیف بوده دیگه اینطور نیست
شما تحلیل 923 بخونید آقای برزین بهش 5 ستاره دادن

bob1977
03-10-2014, 17:36
با تشکر از راهنمایی رایان عزیز بالاخره یک پکیج پایونیر اندرو جونز خریدم البته با امپ دنون x1000 فعلا بدون ستاپ فقط بلندگوهای جلو رو تست کردم فوق العاده بود ولی یک سوال داشتم.رایان جان سابووفری که روی این پکیج به من دادن ساب دوازده اینچی مدل تودوروکی بود ولی تو سایتهای خارجی مدل سابش هشت اینجیه که اصلا تو ایران مدل اسابووفر اصلی اندرو جونز نیست .ولی یک مدل هشت اینچی دیگه بود که از دوازدا اینچیه 150000 تومن ارزونتر بود حالا میخواستم بدونم ساب دوازده اینچی واسه این مدل بهتره یا هشت اینچی؟منطورم اینه که مدل دوازده اینچی صدا رو خراب نمیکنه؟

bob1977
03-10-2014, 17:44
با تشکر از راهنمایی رایان عزیز بالاخره یک پکیج پایونیر اندرو جونز خریدم البته با امپ دنون x1000 فعلا بدون ستاپ فقط بلندگوهای جلو رو تست کردم فوق العاده بود ولی یک سوال داشتم.رایان جان سابووفری که روی این پکیج به من دادن ساب دوازده اینچی مدل تودوروکی بود ولی تو سایتهای خارجی مدل سابش هشت اینجیه که اصلا تو ایران مدل اسابووفر اصلی اندرو جونز نیست .ولی یک مدل هشت اینچی دیگه بود که از دوازدا اینچیه 150000 تومن ارزونتر بود حالا میخواستم بدونم ساب دوازده اینچی واسه این مدل بهتره یا هشت اینچی؟منطورم اینه که مدل دوازده اینچی صدا رو خراب نمیکنه؟

saeid_61u
03-10-2014, 19:01
پایونیر اگرم در گذشته ضعیف بوده دیگه اینطور نیست
شما تحلیل 923 بخونید آقای برزین بهش 5 ستاره دادن

بله اون بررسی رو قبلا خوندم. نوشته توی هم رده های خودش بهترینه.
به هرحال برای من امپ یاماها 377 ارسال شده. امکانات کمتری نسبت به بقیه مدلها داره ولی به قول آقای برزین یاماها حتی در مدلهای entry هم کیفیت خودشو حفظ میکنه.
یه نکته ی جالب اینه که در بعضی سایتها و وبلاگها دیدم که بعضی افراد فوکال سیب تهیه کرده بودن تحت تاثیر توصیه های آقای رایان و آقای محمدپور این کارو کرده بودن. در این میان آقای برزین هم توی این رنج قیمت طرفدار جامو 426 هست و اونو توصیه میکنه. من هنوز فوکال سیب خودم به همراه امپ یاماها 377 رو تست نکردم. تصورم این بود که یک ست موسیقایی گرفتم ولی دوستان گفتن که بیشتر یک ست سینمایی گرفتی! بهرحال اکثر افرادی که فوکال سیب گرفتن از خریدشون راضی ان. پلیر هم نگرفتم چون پلی استیشن 3 دارم و آقای برزین میگفتن که پلی استیشن 3 یک پخش کننده ی بلوری در رده ی خوب هست. کابل اچ دی ام آی که قبلا آقای محمدپور کابل اودیو مانستر همراه خرید فوکال سیب هدیه میدادن گفتن که دیگه این هدیه رو به خریداران نمیدیم! به زودی یه بررسی کوتاه از سیستمم اینجا قرار میدم

mr_rayan
04-10-2014, 07:13
مبارک باشه
سابی که روی ست اندرو جونز هست یه ساب 12 اینچه

ولی توی ایران همه عادت دارن که دست تو همه چیز ببرن و همه چی انگولک کنن مثل تعویض ساب سیستم ها.
ساب سری تودوروکی هم ساب خوبیه.

bob1977
04-10-2014, 15:04
مبارک باشه
سابی که روی ست اندرو جونز هست یه ساب 12 اینچه

ولی توی ایران همه عادت دارن که دست تو همه چیز ببرن و همه چی انگولک کنن مثل تعویض ساب سیستم ها.
ساب سری تودوروکی هم ساب خوبیه.
ممنونم رایان جان اتفاقا ساب منم دقیقا همین سابیه که لینکشو دادی منظور من از ساب اصلی ,مدل sw-8mk هست که لینکشو واست میزارم.ظاهرا اینطور که معلومه این مجموعه رو تو خاور میانه با چند مدل سابووفر عرضه کردن.حالا کلا به نظرت 12 اینچی بهتره یا 8 اینچی؟

mr_rayan
04-10-2014, 16:54
ممنونم رایان جان اتفاقا ساب منم دقیقا همین سابیه که لینکشو دادی منظور من از ساب اصلی ,مدل sw-8mk هست که لینکشو واست میزارم.ظاهرا اینطور که معلومه این مجموعه رو تو خاور میانه با چند مدل سابووفر عرضه کردن.حالا کلا به نظرت 12 اینچی بهتره یا 8 اینچی؟
این لینکی که شما دادی سایت پایونیر آمریکاست.من لینک پایونیر استرالیا به شما دادم.نو سایت پایونیر خاورمیانه که اشاره ای هیچ سابی نکرده.محصولات آمریکا بیشتر وقتا با محصولات خاورمیانه و یا کل دنیا متفاوته.حتی گاهی اوقات محصول مشابه ولی با اسم مدل متفاوت اونجا معرفی میشه.کلا این آمریکایی ها دوس دارن خودشون خاص بدونن:n05:

ساب 12 اینچ برای فیلم بهتره به دلیل حجم بیشتر هوایی که جابجا می کنه و در نتیجه باعث تولید باس عمیق تر نسبت به ساب های با درایوهای کوچیک تر.

bob1977
05-10-2014, 01:02
این لینکی که شما دادی سایت پایونیر آمریکاست.من لینک پایونیر استرالیا به شما دادم.نو سایت پایونیر خاورمیانه که اشاره ای هیچ سابی نکرده.محصولات آمریکا بیشتر وقتا با محصولات خاورمیانه و یا کل دنیا متفاوته.حتی گاهی اوقات محصول مشابه ولی با اسم مدل متفاوت اونجا معرفی میشه.کلا این آمریکایی ها دوس دارن خودشون خاص بدونن:n05:

ساب 12 اینچ برای فیلم بهتره به دلیل حجم بیشتر هوایی که جابجا می کنه و در نتیجه باعث تولید باس عمیق تر نسبت به ساب های با درایوهای کوچیک تر.
ولی اگه دقت کنی جنس ورنگ چوب مدل امریکایی با بقیه بلندگوها هماهنگه و مدل استرالیایی اصلا شباهت با بقیه نداره.به هر حال تو ایران که اون مدلش نیست و شما هم که میگی 12 اینچی بهتره پس شد توفیق اجباری دیگه:n02: در ضمن من بیشتر واسه موزیک میخوام ساب 12 اینچی دیتیل و جزییات و وضوح صدا رو از بین نمیبره؟

mr_rayan
06-10-2014, 06:37
ولی اگه دقت کنی جنس ورنگ چوب مدل امریکایی با بقیه بلندگوها هماهنگه و مدل استرالیایی اصلا شباهت با بقیه نداره.به هر حال تو ایران که اون مدلش نیست و شما هم که میگی 12 اینچی بهتره پس شد توفیق اجباری دیگه:n02: در ضمن من بیشتر واسه موزیک میخوام ساب 12 اینچی دیتیل و جزییات و وضوح صدا رو از بین نمیبره؟
بستگی به موزیکی که گوش میکنی داره.تو یه سری موزیک ها ساب 12 اینچ بهتر هم جواب میده و تو بعضی از موزیک ها کلا ساب صدا خراب می کنه و ....

Artam01
06-10-2014, 11:07
تو راک و متال و کلاسیک و کانتری اینا ساب کارو خراب میکند.
کلن ساب با فیلم بیشتر جواب میده تا موزیک.

chaharnazm
06-10-2014, 14:34
ساب فقط برای پاپ و دنس و ترنس بد جور فاز میده

نادر برهانی
06-10-2014, 15:55
دوستان عزیز توجه کنید کابل های مانستر در بازار ایران فیک هستند.
قضیه از این قرار بوده که من و دو سه نفر از از بچه های دیگه ازین کابل خریدیم به قیمت 80 الی 100 هزار تومن و بعد از مدتی وقتی دیدیم که قیمت خارج از کشورش 200 الی 250 دلاره شک کردیم که شاید تقلبی باشه. با یه سرچ ساده مثل fake monster m2000 hdmi cable ده ها عکس و تصویر از کابل های فیک دیدیم انگار همه دنیا خبر داشتن غیر ما. خلاصه به هرکی گفتیم زیر بار نرفت. خلاصه ما ایمیل فرستادیم برای کمپانی. توی سایتشون یه بخشی دارن برای بررسی اصالت جنس. عکس گرفتیم ایمیل زدیم بعد از دو هفته جواب دادن و 100% تایید کردن که فیک و تقلبی هست.
شاید اینجوری این فروشنده های شارلاتان کمی به خودشون بیان و فکر نکنن یه جنس تقلبی فروختن و پول رو گرفتن قصر در رفتن.

در سایت رسمی شرکت Monster بخشی هست برای بررسی اصالت کالا و تشخیص کالاهای تقلبی و جعلی و فیک. آدرس لینک مربوطه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). یه آدرس ایمیل هم هست که کاربرا برای بررسی صحت و اصالت یه محصول ماونستر می تونن بهش ایمیل بزنن و کارشناسان شرکت درباره اون جنس نظر می دن که اون آدرس توی لینکی که گذاشتم هست.متاسفانه طبق تایید کارشناس کمپانی ماونستر کابلی که در ایران توسط فروشگاه آکوستیک فروخته شده تقلبی هست. اسکرین شات از مکاتبه ایمیل را اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ببینید.
آدرس اینه که بهش ایمیل زدم: legal@monstercable.com

to: legal@monstercable.com
subject: counterfeit/real

Hello,

I'm Nader and I'm mailing you from Iran. in fact I recently bought a M2000 HD Monster HDMI cable for 25USD and I was wondering if it is a geniue or a counterfeit product. this product is sold by a local dealer named Hadi Mohammadpour who holds an store in Tehran city the capical of Iran. he is selling these cables in vast quantities and many audio/video hobysists have bought this product but we are anxious if they are any real or we've just wasted our coins. this is the seller information/detail:

AcousticHifi
No, 76 1th Floor
Bozorgmehr Passage
Jomhouris across Hafez
Tehran
Iran

acoustichifi@yahoo.com

I took some photos in detail of this product and I'm asking you to humbly check them and confirm if this is fake or real.

all best regards, Nader

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جوابی که سایت پشتیبانی ماونستر بعد از حدود یه هفته فرستاد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Good day,

Nader, it's absolutely a fake/counterfeit replica product and not real. Monster M2000 HDMI cable is a very preferential top-notch quality product with certain retail price. Only authorized dealers/resellers are obliged to sell this item. To make sure you are not wasting your money purchase only from authorized dealers listed in our website. We DO NOT HAVE any dealer nor reseller in Iran but you can still try nearest authorised provider in the area.

Sincerely,

Monster Cable Products, Inc.
455 Valley Drive,
Brisbane, CA 94005
Tel: 415 840-2000 (tel:415%20840-2000)
Fax: 415 468-0311 (tel:415%20468-0311)

chaharnazm
07-10-2014, 10:17
پس من هم زیان کرده ام چون توی اسپند ماه ازش سه تا از این سیمها به بهای 80 تومن خریدم. در پاسخ به این گفته ی من که هر جا رفتم گفتند مانستر فیکش هست و اصلش پیدا نمیشه و اگه باشه بالای 200 - 300 تومنه گفت من خریدم از چند وقت پیشه که ارزون تر بود... چه خوش باور بودم:n03:

mr_rayan
07-10-2014, 17:59
چه جالب.
ولی یه نکته ای عرض کنم.اگر کسی هم این کابل خرید کرده باشه نمیشه گفت متضرر شده چون تو این قیمت کابل دیگه ای نیست که کیفیتی بیشتر از این داشته باشه.کابل هایی که تو ایران هستند و تو این بازه قیمتی کیفیتی برابر دارن.مگر اینکه بهای خیلی بیشتری پرداخت بشه.

نادر برهانی
08-10-2014, 01:40
چه جالب.
ولی یه نکته ای عرض کنم.اگر کسی هم این کابل خرید کرده باشه نمیشه گفت متضرر شده چون تو این قیمت کابل دیگه ای نیست که کیفیتی بیشتر از این داشته باشه.کابل هایی که تو ایران هستند و تو این بازه قیمتی کیفیتی برابر دارن.مگر اینکه بهای خیلی بیشتری پرداخت بشه.

بله در مورد متضرر شدن شاید حق با شما باشه ولی مساله بنیادی اینه که فروشگاه آکوستیک از اعتماد مشتری سو استفاده کرده. این آقا اگه از اول می گفت این کابل 200 دلاره تو ایران گرون می شه اگه بیاریم ما کپی با کیفیتش رو آوردیم 25 دلار خیلی هم خوب بود و همه می پذیرفتن ولی این آقا فریب داده دیگران رو. این یعنی حیله و نیرنگ. این یعنی دو رویی

MILAD99
08-10-2014, 09:24
سلام دوستان لطفا یک راهنمایی بفرمایید چه سیستمی مناسب بنده است.
تلویزیون LED 42 اینچ دارم و اهل فیلم نگاه کردن هستم. معمولا MKV همراه با زیرنویس فارسی (1080p)و یا DVD فیلم دارم.
حالا چه سیستمی مناسب بنده پیشنهاد میکنید که بتونم بهش فلش یا هارد وصل کنم و از تماشای فیلمها با کیفیت صدا و تصویر بالا لذت بیشتری ببرم.
باید سینمای خانگی یگیرم. یا Media player و بلندگو جداگانه یاترکیبی از هردو
بودجه حدود 1.600.000
ممنون میشم راهنمایی کنید.
mr_rayan
08-10-2014, 15:01
سلام دوستان لطفا یک راهنمایی بفرمایید چه سیستمی مناسب بنده است.
تلویزیون LED 42 اینچ دارم و اهل فیلم نگاه کردن هستم. معمولا MKV همراه با زیرنویس فارسی (1080p)و یا DVD فیلم دارم.
حالا چه سیستمی مناسب بنده پیشنهاد میکنید که بتونم بهش فلش یا هارد وصل کنم و از تماشای فیلمها با کیفیت صدا و تصویر بالا لذت بیشتری ببرم.
باید سینمای خانگی یگیرم. یا Media player و بلندگو جداگانه یاترکیبی از هردو
بودجه حدود 1.600.000
ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام یه HD پلیر + یه سینما خانگی نیاز دارید.

poloton7
09-10-2014, 22:18
سلام--
اگر یک موزیک را توی امپ استریو ویک امپ سینمای توی یک مارک بگذارید چقدر توی صدای موسیقی تفاوت دارد با یک باند مشخص--منظورم این است واقعا خیلی تفاوت صدا مملوس هست موسیقی را توی امپ استریو گوش کنی یا توی امپ سینمایی( در حالت استریو)---متشکرم

davood-d
10-10-2014, 01:18
سلام--
اگر یک موزیک را توی امپ استریو ویک امپ سینمای توی یک مارک بگذارید چقدر توی صدای موسیقی تفاوت دارد با یک باند مشخص--منظورم این است واقعا خیلی تفاوت صدا مملوس هست موسیقی را توی امپ استریو گوش کنی یا توی امپ سینمایی( در حالت استریو)---متشکرم
خوب کاملا به کلاس هر دو آمپ بستگی داره
تو یک کلاس حتما استریو بهتر هست اما اگر یک کلاس بالای سینمایی با یک ارزون قیمت استریو مقایسه کنی میتنونه برتری با سینمایی باشه
اما بین دو امپ استریو و سینمای گرون حتما برتری از هر نظر حتی قدرت با استریو هست

bob1977
10-10-2014, 12:15
رایان جان میخواستم بدونم میشه به این تنظیمات اتوماتیک اودیسی تو دنون اعتماد کرد یا اینکه تنظیمات بلندگوها باید دستی انجام بشه؟

Artam01
10-10-2014, 23:02
دوستان تا حالا کامپیوتر وصل کردین به سیستم؟

poloton7
10-10-2014, 23:58
خوب کاملا به کلاس هر دو آمپ بستگی داره
تو یک کلاس حتما استریو بهتر هست اما اگر یک کلاس بالای سینمایی با یک ارزون قیمت استریو مقایسه کنی میتنونه برتری با سینمایی باشه
اما بین دو امپ استریو و سینمای گرون حتما برتری از هر نظر حتی قدرت با استریو هست
سلام--متشکرم--الان من یک امپ سینمای پاینر xvsx-923 دارم با این امپ در حالت استریو موزیک گوش می دهم حدودا 1.300 خریدم ایا با یک امپ استریو حدود یک میلیون از نظر صدا خیلی تفاوت می کند توی یک باند مشخص ویک موزیک مشخص؟؟؟
2- ایا ان را بفروشم یک امپ استریو بخرم با اون می توانم فیلم هم نگاه کنم-- با صدای خوب؟
متشکرم--

davood-d
11-10-2014, 00:52
سلام--متشکرم--الان من یک امپ سینمای پاینر xvsx-923 دارم با این امپ در حالت استریو موزیک گوش می دهم حدودا 1.300 خریدم ایا با یک امپ استریو حدود یک میلیون از نظر صدا خیلی تفاوت می کند توی یک باند مشخص ویک موزیک مشخص؟؟؟
2- ایا ان را بفروشم یک امپ استریو بخرم با اون می توانم فیلم هم نگاه کنم-- با صدای خوب؟
متشکرم--

تفاوت در صدا فقط به امپ نیست
بلندگو و کابل تاثیر بیشتر در صدا دارن

شما
امپ خوبی داری که تو صدا 5 ستاره از آقای برزین گرفته پس شکی در کیفیت صداش نیست

اول با ذکر بلندگو و کابل بگو از صدا چی میخوای تا بهت بگیم مشکل از کدوم قسمت سیستمتون هست

Ro mina
11-10-2014, 14:33
سینمای خانگی سونی SONY BDV-E6100 Home Theater : BDV-E6100 قیمت: 2,442,000 تومان

قدرت خروجی 1000 وات
سیستم بی سیم S-AIR
قابلیت اتصال USB

سینمای خانگی سونی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Bluray
Bluetooth
پخش سه بعدی
رادیو
Dolby Digital / Dolby TrueHD
Digital Amplifier- 64 bit
کابل HDMI
آنتن FM

اگر بخواهیم تعریفی جامع و در عین حال خلاصه در مورد سینمای خانگی داشته باشیم می توانیم بگوئیم که سینمای خانگی مجموعه ای از وسایل و سیستم های پخش کننده صدا و تصویر است تا بتوانید با استفاده از آنها تجربه ای همانند یک سینمای واقعی را در منازلتان داشته باشید. امروزه این سیستم ها مجهز به سیستم صدای استریو و چند کاناله بوده و معمولا با تلویزیون های بزرگ استفاده می شوند تا حسی واقعی تر را به هنگام تماشای تلویزیون به ارمغان آورند.
چیزی که از اغلب اوقات در منازل دیده می شود معمولا دو یا چند اسپیکر ایستاده و چند وسیله ی کوچک دیگر است که اطراف تلویزیون قرار می دهند. ما در این مطلب شما را با اجزای مختلف سینمای خانگی آشنا می کنیم سپس به ارائه نکاتی مفید به منظور راهنمایی خرید می پردازیم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پخش کننده ها :
اولین چیزی که لازم است قبل از توجه به مشخصات فنی سینمای خانگی به آن توجه کرد ، دستگاه پخش کننده آن است. زیرا این وسیله با در اختیار داشتن امکانات پخش و آمپلی فایر ، یکی از اجزای مهم مجموعه سینمای خانگی به حساب می آید. شاید بپرسید چرا ؟
دلیل این امر کاملا روشن است. دستگاه پخش کننده که در اصطلاح عوام به DVD-player معروف است وظیفه ی پخش کردن فایلهای صوتی،تصویری و ارسال آنها به تلویزیون و اسپیکرها را بر عهده دارد. پس بهتر است یک دستگاه پخش کننده ، در این موارد که ذکر می شوند قوی تر و مجهزتر ساخته شده باشد :
اولین عنوان مربوط می شود به فرمتهای صوتی و تصویری . هرچه دستگاه پخش کننده از فرمتهای بیشتری پشتیبانی کند ، امکان بهره مندی شما از سینمای خانگی بیشتر خواهد بود. ضمن اینکه امروزه کیفیت برتر تصاویر و صدا ها ، در قالبهای مخصوصی تحت عناوین HD و Full HD و صداهای دالبی و چند کاناله مطرح می شوند. پس فرمتهای صوتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و تصویری که معمولا مناسب این قالب ها هستند باید در پخش کننده شما پشتیبانی شده باشند تا بتوانید از حداکثر ظرفیت موجود استفاده کنید. بسیار ناخوشایند است که هزینه ی قابل توجهی را برای خرید سینمای خانگی پرداخت کنید و بعد از مدتی با قرار دادن دیسکی در پخش کننده خود متوجه شوید که دستگاه قادر به پخش آن نیست. پس در هنگام خرید به فرمت هایی که پخش کننده از آنها پشتیبانی می کند توجه کنید.

یکی دیگر از وظایف پخش کننده ها ، قدرت بخشیدن به صدا ها و تقویت کانالهای صوتی است. همانطور که می دانید اکثر پخش کننده ها در واقع یک سیستم آمپلی فایر هم در خود دارند و این آمپلی فایر وظیفه دارد تا سیگنالهای صدا را تقویت کرده و آنها را برای هر کانال بطور مجزا آماده و ارسال کند. پس اگر به دنبال صدای پر قدرت و بلند هستید ، به دنبال آمپلی فایر قوی تری باشید.

بطور کلی وظیفه ی بخش آمپلی فایر چند بخش کلی دارد:
preamplifying به معنی پیش تقویت کننده. این کار برای هماهنگ کردن و یکدست کردن صداها در اجزای مختلف انجام می شود.
Decoding به معنی رمز گشایی و انجام هرگونه تبدیل صدا از دیجیتال به آنالوگ یا غیره.
Amplifying به معنی فراهم کردم انرژی لازم و همراه کردن آن انرژی با صدا برای پخش در اسپیکرها.
خوشبختانه امروزه اکثر پخش کننده ها BlueRay هستند و از شرایط ایده آلی نیز بهره مندند.
اگر تلویزیون شما از قابلیت سه بعدی برخوردار است لازم است دنبال پخش کننده ای باشید که توانایی پخش فیلم های 3D را داشته باشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نکته ی بعدی در مورد پخش کننده های سینمای خانگی مربوط می شود به پورت های ورودی و خروجی آنها.
درباره ی پورت ها ، در مطلبی جداگانه بطور مفصل صحبت کرده ایم ولی بسیار پر اهمیت است که دستگاه شما از پورتهای مختلف از جمله HDMI و ترجیحاً USB نسخه های پرسرعت استفاده کند زیرا با استفاده از این پورتها قادر خواهید بود تا وسایل بیشتری را به سینمای خانگی خود وصل کنید و یا خروجی های مختلفی برای دستگاههای دیگر بگیرید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اما از دستگاه پخش کننده که بگذریم به اسپیکر ها می رسیم که اصلی ترین وظیفه بر دوش آنهاست. حتماً موقع خرید یا تحقیق در مورد سینمای خانگی با اصطلاحاتی از قبیل 2.1 یا 5.1 و یا 7.1 برخورد کنید. همانطور که می دانید سیستم صدای هر سینمای خانگی از دو بخش اسپیکرها و ساب ووفر تشکیل شده است. عدد "یک" اشاره به تعداد ساب ووفر ، و اعداد "دو" ، "پنج" یا "هفت" اشاره به تعداد اسپیکرهای سینمای خانگی (اعم از ایستاده و غیر از آن) دارد. بعنوان مثال مدلی که شما قصد خریداری آنرا دارید به ازای یک ساب ووفر ، هفت اسپیکر دارد که بایستی در جلو ، اطراف و پشت سرتان قرار گیرد.

قدرت و توان دستگاه معمولا با یک عدد کلی ذکر می شود . این عدد اشاره به مجموع توان دستگاه سینمای خانگی دارد. این عدد ، یک ایراد اساسی دارد و آن اینکه نمی دانید هر جزء بطور جداگانه چقدر توان دارند. ممکن است در دو مدل سینمای خانگی ، توان یکسانی وجود داشته باشد ولی توان ساب ووفر های هرکدام متفاوت باشد و به تبع آن باقی اجزاء نیز تفاوت می کند. حال اگر کسی ترجیح دهد که سهم قدرت اسپیکرها بیشتر از ساب ووفر باشد ، نیاز به اطلاعات جزئی تر دارد به همین منظور در برخی مدل ها ، مشخصات و توان هر جزء را بطور جداگانه نیز بیان می کنند تا خریدار انتخاب راحتتری داشته باشد . خوشبختانه به دلیل رقابت بالای سازندگان سینمای خانگی ، این مشخصات به تمامیت ارائه می شود تا در بازار ، توجه بیشتری را به محصولاتشان جلب کنند.
برخی اسپیکرهای ایستاده را می توان از پایه جدا نمود و بر روی دیوار نصب کرد. اگر اتاق شما فضای کافی برای قرارگیری ندارد و مایلید اسپیکر ها را بر روی دیوار نصب کنید ، بهتر است به این نوع اسپیکر ها توجه بیشتری کنید.

قسمت بعدی در سینمای خانگی ، ساب ووفر است. ساب ووفر ها برای ایجاد صدای بم با فرکانس بالا هستند.
حتماً شما هم به شنیدن صدای "بوم بوم " در کنار دیگر اجزای صدا علاقه دارید. در واقع یکی از بخش های مهم صدا که به دلایلی اسپیکرها قادر به تولید آن نیستند را به ساب ووفر ها سپرده اند. بدون شک یکی از اجزای صدا که فیلمها را طبیعی تر به نظر می آورد ، همین صدای بم تولیدی ساب ووفر هاست . طبیعی است که این صدا هرچه قدرتمندتر باشد ، مناسب تر است. از لرزشی که ساب ووفر ها در اتاق و در و پنجره ایجاد می کنند نباید غافل شد چرا که انواع پر قدرت آن می تواند به اعصاب همسایه هایتان آسیب برساند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حال که با قسمتهای مختلف سیستم سینمای خانگی آشنا شدید به ارائه چند نکته کوچک در هنگام خرید می پردازیم.
در بخش اول درباره ی پخش کننده ها توضیحات کافی داده شد از جمله اینکه از فرمت های گوناگون پشتیبانی کنند ، دارای پورت های متنوع باشند ، آمپلی فایر قوی داشته باشند ، قابلیت خواندن دیسک های بلو ری و نیز انواع دیسک های دیگر را هم داشته باشند. ولی جا دارد تا در این بین نکته ای آورده شود. معمولا زمانی که اقدام به خرید سینمای خانگی می کنید تمامی قسمتها را (پخش کننده ، ساب ووفر ، اسپیکرها و ...) بطور یکجا و در قالب یک مجموعه خریداری می کنید ولی ممکن است عده ای باشند که ترجیح دهند اینگونه خرید نکنند و سلایق خود را بیشتر دخیل کنند. به آندسته از خریداران توصیه می شود که حتی المقدور ، جملگی را از یک برند تهیه بفرمائید و ترجیحاً با برند تلویزیون تان یکسان باشد زیرا کمپانی های سازنده در طراحی های خود ، تطابق و همگام سازی بیشتری را برای محصولات خود لحاظ می کنند که این می تواند ارتباط موثر تر و کارامد تر تمامی مجموعه ( از تلویزیون گرفته تا تمامی اجزای سینمای خانگی ) را تضمین کند. ضمن اینکه برای استفاده از اینگونه وسایل معمولا می توان از یک ریموت کنترل استفاده کرد و نیازی ندارید تا دائماً ریموت کنترل های زیادی را دور و بر خود داشته باشید.
اگر می خواهید کنسول های بازی یا دیگر وسایل جانبی را نیز به سینمای خانگی خود وصل کنید بهتر است قبل از خرید از تعداد و همخوانی پورت های ورودی و خروجی دستگاهها اطلاع کسب کنید.
نکته ی بعدی درباره ی اسپیکر هاست. حتماً قبل از خرید به فضا و اندازه ی اتاقی که می خواید سینمای خانگی را در آن بگذارید دقت کنید زیرا چیدمان اسپیکرها ، فاصله ی اسپیکرها از یکدیگر و فاصله ی شما تا تلویزیون بسیار مهم است. اهمیت این مسأله از آنجاست که اگر بهترین و قوی ترین سینمای خانگی را هم تهیه بفرمائید اما شرایط محیط و فضای شما مناسب نباشد ، نتیجه ی مورد نظر را نخواهید گرفت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به دلیل تنوع زیاد محصولات و توان خروجی دستگاهها ، نمی توان عدد و رقم قطعی و دقیقی برای فاصله ها بیان کرد زیرا سیستم معماری اتاق ها ، ازدحام وسایل و جنس آنها و بسیاری عوامل دیگر در تعیین فاصله ها و تعداد اسپیکر ها موثر است ولی یک قاعده وجود دارد و آن اینست که حداقل فاصله چشم از تلویزیون باید یک و نیم برابر اندازه ی قطر تلویزیون باشد. با تعیین این فاصله ، تخمین کلی فاصله ی اسپیکر ها راحت تر می شود.
معمولاً اسپیکر هایی که جنس بدنه آنها چوبی است بهتر عمل می کنند و طرفداران بیشتری نسبت به انواع پلاستیکی دارند.
شاید شما تجربه کرده باشید زمانیکه ولوم صدا را زیاد می کنید و هیچ چیزی در حال پخش نیست صدایی شبیه هوا را می شنوید. این صدا زمانیکه ولوم را زیاد کنید و هیچ موسیقی و فایلی در حال پخش نباشد شنیده می شود. در هنگام خرید سینمای خانگی دقت کنید اگر ولوم صدا را تا نیمه آوردید و آن صدای هوا را شنیدید ، از خریدن آن سینمای خانگی صرف نظر کنید چون شنیدن این صدا در ولوم متوسط نشانه ی ضعف اسپیکرهاست.
در آخر اینکه سعی کنید علاوه بر توجه به مشخصات فنی و انتخاب بهترین گزینه ، به زیبایی سینمای خانگی هم اهمیت بدهید و زیباترین را بخرید چرا که یک سینمای خانگی زیبا در کنار تلویزیون ، جلوه ی زیبایی به اتاق شما خواهد داد.

mr_rayan
11-10-2014, 16:30
رایان جان میخواستم بدونم میشه به این تنظیمات اتوماتیک اودیسی تو دنون اعتماد کرد یا اینکه تنظیمات بلندگوها باید دستی انجام بشه؟
بله می تونید اعتماد کنید.منتها این کار باید در سکوت کامل انجام بگیره.

mr_rayan
11-10-2014, 16:32
دوستان تا حالا کامپیوتر وصل کردین به سیستم؟
مشکلی تو این زمینه داری؟

نادر برهانی
11-10-2014, 18:51

Artam01
11-10-2014, 19:21
مشکلی تو این زمینه داری؟
تا حالا انجام ندادم می خواستم بدونم کلن چطوریه، شما انجام دادی؟

poloton7
11-10-2014, 22:27
تفاوت در صدا فقط به امپ نیست
بلندگو و کابل تاثیر بیشتر در صدا دارن

شما
امپ خوبی داری که تو صدا 5 ستاره از آقای برزین گرفته پس شکی در کیفیت صداش نیست

اول با ذکر بلندگو و کابل بگو از صدا چی میخوای تا بهت بگیم مشکل از کدوم قسمت سیستمتون هست
سلام دوست من--
درسته من این امپ را با پیشنهاد اقای برزین خریدم--کجا اقای برزین به این امپ 5 ستاره داده-بگویید تا من تحلیل ایشان رابخوانم--
اما در مورد بللندگو متاسفانه چند وقت پیش به یکی از دوستانم که کارش خوب بود دادم یک ست باند گوی 5.1 دست ساز بسازد اما چون بوجه ام کم بود توی باکسهای بلندگوی با کیفیت پایینی گذاشته بود از طرفی نمی خواهم ست رابفروشم چون زیاد ضرر می کنم میخواهم به مرور بلندگوهای ان را تعویض کنم--می خواهم باند ان را با فول رنج سونی 4 اینچ ساخت مالزی تعویض کنم بعد هم ساب را---چون یک ست باند جامو خواسته باشم بگیرم باید حداقل 1.600 هزینه کنم--که برایم زیاد است---حالا نظرتان چی هست؟؟؟
متشکرم

davood-d
11-10-2014, 23:58
سلام دوست من--
درسته من این امپ را با پیشنهاد اقای برزین خریدم--کجا اقای برزین به این امپ 5 ستاره داده-بگویید تا من تحلیل ایشان رابخوانم--
اما در مورد بللندگو متاسفانه چند وقت پیش به یکی از دوستانم که کارش خوب بود دادم یک ست باند گوی 5.1 دست ساز بسازد اما چون بوجه ام کم بود توی باکسهای بلندگوی با کیفیت پایینی گذاشته بود از طرفی نمی خواهم ست رابفروشم چون زیاد ضرر می کنم میخواهم به مرور بلندگوهای ان را تعویض کنم--می خواهم باند ان را با فول رنج سونی 4 اینچ ساخت مالزی تعویض کنم بعد هم ساب را---چون یک ست باند جامو خواسته باشم بگیرم باید حداقل 1.600 هزینه کنم--که برایم زیاد است---حالا نظرتان چی هست؟؟؟
متشکرم

دوست جان با عرض شرمندگی در مورد بلندگوی دست ساز من هیچ تجربه و نظری ندارم

این تحلیل

mr_rayan
13-10-2014, 07:04
تا حالا انجام ندادم می خواستم بدونم کلن چطوریه، شما انجام دادی؟
بله انجام دادم.چیزی برای توضیح دادن نداره که بگم.

Artam01
13-10-2014, 11:53
کابل اچ دی رو وصل کردی به گرافیک بعد به آمپلی؟ صدا رو هم منتقل میکنه؟ یا باید جدا وصل کرد؟
کیفیتش درچه حدی بود؟

mr_rayan
13-10-2014, 14:36
کابل اچ دی رو وصل کردی به گرافیک بعد به آمپلی؟ صدا رو هم منتقل میکنه؟ یا باید جدا وصل کرد؟
کیفیتش درچه حدی بود؟
از HDMI گرافیک به آمپ.بله صدا هم منتقل میشه.کیفیت و ... دیگه بستگی به کارت گرافیک شما داره.