PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42

arash_a59
19-01-2014, 01:32
عزیزان ممنون میشم یه راهنمایی بفرمایید
من سینمای خانگی سونی DZ-810 دارم
توی مشخصاتش آورده شده پخش فایل ویدئویی با فرمت DivX/MPEG4 از روی فلش
من به هر فرمتی در قالب این دو فرمت گفته شده که بگید فایل تبدیل کردم اما روی فلش اصلا ویدئو نمیخونه فقط mp3 و عکس...حتی پوشه ای که توش فایل ویدئویی باشه رو هم نشون نمیده!!!
کلافه شدم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...:n03:

ظاهرا کسی جواب نداد ... لااقل بگید Mpeg4 simple profile ya SP چه فرمتی هست؟ خاصه؟ آخه نوشته Mpeg4 simple profile

davood-d
20-01-2014, 23:09
عزیزان ممنون میشم یه راهنمایی بفرمایید
من سینمای خانگی سونی DZ-810 دارم
توی مشخصاتش آورده شده پخش فایل ویدئویی با فرمت DivX/MPEG4 از روی فلش
من به هر فرمتی در قالب این دو فرمت گفته شده که بگید فایل تبدیل کردم اما روی فلش اصلا ویدئو نمیخونه فقط mp3 و عکس...حتی پوشه ای که توش فایل ویدئویی باشه رو هم نشون نمیده!!!
کلافه شدم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...:n03:

ظاهرا کسی جواب نداد ... لااقل بگید Mpeg4 simple profile ya SP چه فرمتی هست؟ خاصه؟ آخه نوشته Mpeg4 simple profile

اگر دی وی دی هست فقط فایل های با کیفیت استاندارد پخش میکنه

erosking3000
20-01-2014, 23:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این dvd bluray چند در میاد ؟ Terminator 2: Judgment Day (Skynet Edition) [Blu-ray] (1991)

davood-d
20-01-2014, 23:43

این dvd bluray چند در میاد ؟ Terminator 2: Judgment Day (Skynet Edition) [Blu-ray] (1991)

ایمیل بزنید در خدمتتون هستم

bob1977
21-01-2014, 00:03
رایان جان رفتم جمهوری مدل جدید rs33 با امپ 323 رو دیدم با قیمت 1/700 میخواستم بدونم کیفیت صداش به پای سری rs 777 میرسه یا نه واینکه به جز وای فای فرق به خصوصی بین 323 و 523 هست یا نه؟

mr_rayan
21-01-2014, 16:44
رایان جان رفتم جمهوری مدل جدید rs33 با امپ 323 رو دیدم با قیمت 1/700 میخواستم بدونم کیفیت صداش به پای سری rs 777 میرسه یا نه واینکه به جز وای فای فرق به خصوصی بین 323 و 523 هست یا نه؟
آمپ 523 خروجی صدای بیشتری نسبت به 323 داره.

arash_a59
21-01-2014, 23:53
اگر دی وی دی هست فقط فایل های با کیفیت استاندارد پخش میکنه
عزیزم نوشتم که از روی فلش

davood-d
22-01-2014, 01:11
عزیزم نوشتم که از روی فلش

منم منظورم این بود که اگر دستگاه دی وی دی هست فقط میتونه فایل ویدئویی با کیفیت استاندارد پخش کنه

yaroo89
22-01-2014, 09:32
سلام .فایل های بلوری که روی هارد کپی شده اند امکان پخش توسط بلوری پلیر رو داره؟

arash_a59
22-01-2014, 11:44
منم منظورم این بود که اگر دستگاه دی وی دی هست فقط میتونه فایل ویدئویی با کیفیت استاندارد پخش کنه
میشه بیشتر راهنمایی بفرمایید؟
الان من روی فلش چه فایل ویدئویی بریزم که دستگاه بتونه بخونه؟

chaharnazm
22-01-2014, 13:47
دوستانی که rs777 پایونیر دارند:
راهی هست که بشه از بلندگوهای سوراند و سنتر موقع پخش آهنگ از رو یو اس بی صدا گرفت؟

davood-d
22-01-2014, 18:41
میشه بیشتر راهنمایی بفرمایید؟
الان من روی فلش چه فایل ویدئویی بریزم که دستگاه بتونه بخونه؟

رزولوشن تا 480 با کدکت غیر از mkv

arash_a59
24-01-2014, 00:16
رزولوشن تا 480 با کدکت غیر از mkv
تبدیل کردم به Divx(avi با رزولیشن 480*328 و نخوند...:n03:

davood-d
24-01-2014, 01:03
تبدیل کردم به Divx(avi با رزولیشن 480*328 و نخوند...:n03:

به احتمال یه جای کار اشکال داره
بعدشم تو این دوره دیگه فایل 480 کانورتی ارزشی نداره انرژی تو بزار برای خرید یه دسنگاه به روز

ahmaditt
24-01-2014, 01:22
سلام

دوستان، من چجوری زیرنویس فارسی رو روی سینما خانگی پایونیر مدل MCS-838 اجرا کنم؟

فرمت فیلم MKV رو راحت پخش میکنه، ولی زیرنویس فارسی .srt رو، درست نمایش نمیده!

زیر نویس رو با نرم افزار Txt2VobSub.exe تبدیل کردم به Sub/idx و دو تا فایل مربوط به زیرنویس رو دقیقاً با فیلم هم نام کردم، و کپی کردم روی فلش.

ولی الان وقتی میخوام فیلم رو Play کنم، روی دستگاه مینویسه HMG و در حالت Load کردن فیلم میمونه!!

چیکارش کنم؟ به نظرتون مشکلش از کجاس؟

ممنون

davood-d
24-01-2014, 01:25
سلام

دوستان، من چجوری زیرنویس فارسی رو روی سینما خانگی پایونیر مدل MCS-838 اجرا کنم؟

فرمت فیلم MKV رو راحت پخش میکنه، ولی زیرنویس فارسی .srt رو، درست نمایش نمیده!

زیر نویس رو با نرم افزار Txt2VobSub.exe تبدیل کردم به Sub/idx و دو تا فایل مربوط به زیرنویس رو دقیقاً با فیلم هم نام کردم، و کپی کردم روی فلش.

ولی الان وقتی میخوام فیلم رو Play کنم، روی دستگاه مینویسه HMG و در حالت Load کردن فیلم میمونه!!

چیکارش کنم؟ به نظرتون مشکلش از کجاس؟

ممنون

زیرنویس فارسی پخش نمی کنند

ahmaditt
24-01-2014, 02:02
زیرنویس فارسی پخش نمی کنند

هیچ راهی نداره؟؟ حتی از روی DVD هم پخش نمیکنن؟؟

این مدل پایونیر اینجوریه یا کلاً همه مدل های پایونیر با زیرنویس فارسی مشکل دارن؟

با آپدیت نرم افزار هم درست نمیشه در آینده؟؟

ممنون

davood-d
24-01-2014, 04:39

این مدل پایونیر اینجوریه یا کلاً همه مدل های پایونیر با زیرنویس فارسی مشکل دارن؟

ممنون

از روی دی وی دی چرا پخش میکنه اما از روی هاد و یو اس بی srt پخش نمیکنند
بعضی دوستان فرمت زیرنویس عوض میکنند گاهی جواب داده

mazarei
24-01-2014, 14:01
درود
قیمت به روز 727 بایونیر رو کسی داره
با تشکر

__pourya__
24-01-2014, 16:15
درود
با تشکر

1170000 تومان

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

davood-d
24-01-2014, 21:04

ممنون

اگر فایل دی وی دی شده باشه و رزیرنویس تو منوها باشه هر دستگاهی پخش میکنه

mehdijuni
24-01-2014, 21:44
من یه سوال ابتدایی دارم
میشه فقط برای تقویت صدای تلویزیون از باندهای ایستاده استفاده کرد. یعنی یه سینمای خانگی بدون دی وی دی یا بلوری پلیر.
اینو میگم چون میخوام تو هزینه ها یکم صرفه جویی کنم.
من اصلا از دی وی دی یا بلوری استفاده نمیکنم و خوب تلویزیونی که میخوام بخرم فرمتهای لازم رو پخش میکنه
حالا اگه همچین چیزی ممکنه اگه از تلویزیون خروجی صدا بگیرم میتونه 5 کاناله باشه

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

yaroo89
25-01-2014, 11:09
سلام. من یه سوال داشتم دوستان. فیلم های بلوری روی هارد کامپیوتر رو به چه طریق میشه قابل پخش از طریق بلوری پلیر کرد. با تهیه دیسک خام و رایتر بلوری میشه اونها رو از هارد روی دیسک با فرمت بلوری کپی کرد.

mr_rayan
25-01-2014, 15:58
من یه سوال ابتدایی دارم
میشه فقط برای تقویت صدای تلویزیون از باندهای ایستاده استفاده کرد. یعنی یه سینمای خانگی بدون دی وی دی یا بلوری پلیر.
اینو میگم چون میخوام تو هزینه ها یکم صرفه جویی کنم.
من اصلا از دی وی دی یا بلوری استفاده نمیکنم و خوب تلویزیونی که میخوام بخرم فرمتهای لازم رو پخش میکنه
حالا اگه همچین چیزی ممکنه اگه از تلویزیون خروجی صدا بگیرم میتونه 5 کاناله باشه

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk
باید از اسپیکر کامپیوتر و اسپیکرهایی از این قبیل استفاده کنید.بستگی به تلویزیون شما هم داره که خروجی 5.1 از فایل های در حال پخش usb داره یا نه.

mr_rayan
25-01-2014, 15:59
سلام. من یه سوال داشتم دوستان. فیلم های بلوری روی هارد کامپیوتر رو به چه طریق میشه قابل پخش از طریق بلوری پلیر کرد. با تهیه دیسک خام و رایتر بلوری میشه اونها رو از هارد روی دیسک با فرمت بلوری کپی کرد.
سلام.اگر به صورت ایمیج باشه با نرم افزارهای مخصوص.تو نت یه سرچ کنید پیدا می کنید.

poloton7
25-01-2014, 18:02
سلام-
من می خواهم یک سینمای خانگی بخرم می خواستم ببینم نظر شما چی است منظور خرید ضبطهای چند تیکه است--حالا 3 را برای این کار دارم
1-خرید یک ضبط که دارای video cd باشد وکنار یک dvd playe که از dvd ان وusb ان استفاده کنم----ضبط 300 هزار تومتن یکdvd plaeyr هم 120 هزار تومان جمعا 420 هزار تومان
مثل این--
2-خرید یک ضبط که idivx می خواند ویک dvd player برای استفاده از usb ان--قیمت ضبط 380 هزار تومان ویک dvd player جمعا 500 هزار تومان
مثل این--
][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- یا خزید یک ضبطی که فلش هم بخورد حدوا 320 هزار تومان
مثل این

حالا نظر شما منطقی است چون سینمای خانواده گران است وخوبش از 800 هزارتومان شروع می شود--

mr_rayan
26-01-2014, 00:49
سلام-
من می خواهم یک سینمای خانگی بخرم می خواستم ببینم نظر شما چی است منظور خرید ضبطهای چند تیکه است--حالا 3 را برای این کار دارم
1-خرید یک ضبط که دارای video cd باشد وکنار یک dvd playe که از dvd ان وusb ان استفاده کنم----ضبط 300 هزار تومتن یکdvd plaeyr هم 120 هزار تومان جمعا 420 هزار تومان
مثل این--
2-خرید یک ضبط که idivx می خواند ویک dvd player برای استفاده از usb ان--قیمت ضبط 380 هزار تومان ویک dvd player جمعا 500 هزار تومان
مثل این--
][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- یا خزید یک ضبطی که فلش هم بخورد حدوا 320 هزار تومان
مثل این

حالا نظر شما منطقی است چون سینمای خانواده گران است وخوبش از 800 هزارتومان شروع می شود--
شما ترجیحا ضبطی پیدا کنید با ورودی اپتیکال و همچنین خرید پلیری با خروجی اپتیکال تا کیفیت به مراتب بهتری داشته باشید.

ahmaditt
26-01-2014, 01:31
میخواستم بدونم، که آیا همه ی مدل های سینما خانگی پایونیر با ساب وورشون مشکل دارند؟

من یه ندل MCS-838 تازه گرفتم، وقتی روی حالت Bass Boost ، صداش رو تا حدود 30 از 40 میرسونم، ساب ووفرش یه صدای اضافی مده ( ی صدای تق تق میده، مثل این که نباید بیشتر بهش فشار آورد!)

فک میکنید مشکل از کجاس؟؟

و آیا باید از گارانتی (پایونیران) پیگیری کنم؟

یا اصن مشکلی نیست و همه ی سینما خانگی های پایونر ساب ضعیفی دارن و باید صدای باس رو کم کرد تا به ساب فشار نیاد؟؟

davood-d
26-01-2014, 01:36
میخواستم بدونم، که آیا همه ی مدل های سینما خانگی پایونیر با ساب وورشون مشکل دارند؟

من یه ندل MCS-838 تازه گرفتم، وقتی روی حالت Bass Boost ، صداش رو تا حدود 30 از 40 میرسونم، ساب ووفرش یه صدای اضافی مده ( ی صدای تق تق میده، مثل این که نباید بیشتر بهش فشار آورد!)

فک میکنید مشکل از کجاس؟؟

و آیا باید از گارانتی (پایونیران) پیگیری کنم؟

یا اصن مشکلی نیست و همه ی سینما خانگی های پایونر ساب ضعیفی دارن و باید صدای باس رو کم کرد تا به ساب فشار نیاد؟؟
اگر تا نصف این صدارو میده حتما مشکلی داره
اگرم از فاصله صدارو میشنوید حتما پیگیری کنید

poloton7
26-01-2014, 12:20
شما ترجیحا ضبطی پیدا کنید با ورودی اپتیکال و همچنین خرید پلیری با خروجی اپتیکال تا کیفیت به مراتب بهتری داشته باشید.
سلام دوست خوبم--
تقریبا همه ضبط هایی که دیدم یا خروجی کواسیکال داشتند یا درنهایت خرجی اپتیکال optical out--در مورد پلیر مشکلی نیست چون مدلهای هستند که خروجی اپتیکال دارند--
2-حالا با این اوصافی که بالا توضیح دادم به نظر شما کدام مورد را انتخاب کنم---
3-دستگاه ال ای دی خانه مان فلش خور است وخروجی اپتیکال دارد-می خواهم فلش را به ای ای دی بزنم تا صدا از طریق ضبط بیرون بیاید---و چون ضبط ها ی خوب (در حد بوجه ام)فلش خور نیستد به خاطر همین هست که می خواهم در کنار ضبط یک dvd player بخرم تا از فلش وdvd ان استفاده کنم
----ببخشید دوست خوبم به نظر شما تجربه خوبی توی لوازم صوتی تصویری دارید اگر شما صلاح ببینید کدام یک از این ضبط را بخرم --کدام کیفیت وصدای بهتری دارد-یک سونی ودیگر پناسونیک است--لینک زیر---
سونی--
2-دیگری پاناسونیک--
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-7%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%AF-.htm

mr_rayan
26-01-2014, 15:57
سلام دوست خوبم--
تقریبا همه ضبط هایی که دیدم یا خروجی کواسیکال داشتند یا درنهایت خرجی اپتیکال optical out--در مورد پلیر مشکلی نیست چون مدلهای هستند که خروجی اپتیکال دارند--
2-حالا با این اوصافی که بالا توضیح دادم به نظر شما کدام مورد را انتخاب کنم---
3-دستگاه ال ای دی خانه مان فلش خور است وخروجی اپتیکال دارد-می خواهم فلش را به ای ای دی بزنم تا صدا از طریق ضبط بیرون بیاید---و چون ضبط ها ی خوب (در حد بوجه ام)فلش خور نیستد به خاطر همین هست که می خواهم در کنار ضبط یک dvd player بخرم تا از فلش وdvd ان استفاده کنم
----ببخشید دوست خوبم به نظر شما تجربه خوبی توی لوازم صوتی تصویری دارید اگر شما صلاح ببینید کدام یک از این ضبط را بخرم --کدام کیفیت وصدای بهتری دارد-یک سونی ودیگر پناسونیک است--لینک زیر---
سونی--
2-دیگری پاناسونیک--
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-7%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%AF-.htm
ورودی اپتیکال برای انتقال صدای بهتر به نظر من لازم هستش.بهتره رو این مورد تمرکز کنید.
مدل هایی که انتخاب کردید همه تو سطح همدیگه هستند.همشون تو دوره خودشون کسی واسه خودشون بودن.
یه همچین مدلی بگیرید فکر کنم ورودی اپیتیکال داشته باشه.

poloton7
26-01-2014, 19:05
ورودی اپتیکال برای انتقال صدای بهتر به نظر من لازم هستش.بهتره رو این مورد تمرکز کنید.
مدل هایی که انتخاب کردید همه تو سطح همدیگه هستند.همشون تو دوره خودشون کسی واسه خودشون بودن.
یه همچین مدلی بگیرید فکر کنم ورودی اپیتیکال داشته باشه.
سلام-خیلی متشکرم--
این مدل که گفتید به نظر شما خوبه چون--
1-قیمتش 480 هزار تومان است وفلش هم نمی خورد یعنی باید یک در کنار ان یک dvd player برای استفاده کردن از فلش باید بخرم که با احتساب قیمت یک dvd حدواد 600 هزار تومان در میاید--
2-این که گفتید واتش 5200 است 3 تا باند ویک سوراند کوچک دارد ایا واقعا قدرت وکیفیتش از اون دوتای دیگر که گفتم بهتراست-
شرمنده این قدر سوال میکنم -چون فقط اینجا جواب درستی به ادم میدهند----تشکر

mr_rayan
27-01-2014, 16:46
سلام-خیلی متشکرم--
این مدل که گفتید به نظر شما خوبه چون--
1-قیمتش 480 هزار تومان است وفلش هم نمی خورد یعنی باید یک در کنار ان یک dvd player برای استفاده کردن از فلش باید بخرم که با احتساب قیمت یک dvd حدواد 600 هزار تومان در میاید--
2-این که گفتید واتش 5200 است 3 تا باند ویک سوراند کوچک دارد ایا واقعا قدرت وکیفیتش از اون دوتای دیگر که گفتم بهتراست-
شرمنده این قدر سوال میکنم -چون فقط اینجا جواب درستی به ادم میدهند----تشکر
سلام.
این مدل خوبه چون ورودی اپتیکال داره.از نظر صدا همانطوری که عرض کردم همه اینایی که نام بردی جزو بهترین های سونی در زمان خودش بوده.صداهایی تو سبک همدیگه دارن.زیاد تفاوتی ندارن.می تونی قبل از خرید بری صدای تک تکشون بشنوی بعد تصمیم بگیری.

poloton7
27-01-2014, 21:28
سلام.
این مدل خوبه چون ورودی اپتیکال داره.از نظر صدا همانطوری که عرض کردم همه اینایی که نام بردی جزو بهترین های سونی در زمان خودش بوده.صداهایی تو سبک همدیگه دارن.زیاد تفاوتی ندارن.می تونی قبل از خرید بری صدای تک تکشون بشنوی بعد تصمیم بگیری.

خیلی متشکر--چون هیچ کدام توی مشهد از این ضبط ها ندیدم که صداها شو بشوم برای همین از تجربه شما می خواهم استفاده کنم--
اگر خواسته باشم بین انتقال تصویر با کیفیت بالا یعنی کابل htmi ورودی صدای با کیفیت یعنی optical یکی را انتخاب کنم -در یک محصول الویت با کدام یک است--htmi یا optical

mr_rayan
28-01-2014, 07:25
خیلی متشکر--چون هیچ کدام توی مشهد از این ضبط ها ندیدم که صداها شو بشوم برای همین از تجربه شما می خواهم استفاده کنم--
اگر خواسته باشم بین انتقال تصویر با کیفیت بالا یعنی کابل htmi ورودی صدای با کیفیت یعنی optical یکی را انتخاب کنم -در یک محصول الویت با کدام یک است--htmi یا optical
hdmi بهتر و با پهنای باند بیشتریه ولی برای استفاده شما همون optical خوبه مضاف بر اینکه هیچ ضبطی خروجی HDMI نداره.

chaharnazm
28-01-2014, 16:55
فایل صوتی با فرمت wma و با نگارش سوراند دانلود کردم که بیت ریت اون 569kbps است. چرا آمپ 522 نمیتونه از روی usb اونو پخش کنه؟

navidthx
30-01-2014, 02:59
سلام دوستان می خواستم بدونم بین logitech z5500 و pioneer rs-777 کدوم گزینه بهتریه از نظر کیفیت صدا از اونهایی که دارن یا صداشوتو شنیدن لطفا کمک کنن

chaharnazm
30-01-2014, 13:10
سلام دوستان می خواستم بدونم بین logitech z5500 و pioneer rs-777 کدوم گزینه بهتریه از نظر کیفیت صدا از اونهایی که دارن یا صداشوتو شنیدن لطفا کمک کنن
من rs 777 رو دارم راضیم. کیفیت صداش متوسط رو به بالاس و از خیلی از برندهای بازار سر تره. صدای لاجیتک رو نشنیدم

__pourya__
01-02-2014, 09:51
با سلام ، یه سوال دارم با اینکه میدونم ممکنه مبتدی باشه . چطوری میتونم خروجی صدای تلویزیونو از سینما خانگی بگیرم؟ تلویزیون 47r500 sony سینما هم bcs-727 pioneer با تشکر

erosking3000
01-02-2014, 11:16
رسیورو به سینما خانگی وصل کنیم بهتره برای اینکه صدا کانلهارو از سینما خانگی داشته باشیم یا خروجی صدا از تی وی بگیرم به سینما کدام راه بهتره که صدا و تصویر هماهنگ باشن ؟

farzadiii
02-02-2014, 02:16
رسیورو به سینما خانگی وصل کنیم بهتره برای اینکه صدا کانلهارو از سینما خانگی داشته باشیم یا خروجی صدا از تی وی بگیرم به سینما کدام راه بهتره که صدا و تصویر هماهنگ باشن ؟

داداش من خودم ----- را مستقیم به سینما وصل کردم
بهترین کار گرفتن صدای مستقیم از پخش کننده هست
تلویزیون خوب نیست برای صدا
همیشه سعی کن از منبعی که خروجی صدا میده صدا بگیری بدی به سینما

nima.aquarius
02-02-2014, 11:03
سلام بچه ها من تلویزیون LG47 LA9600 گرفتم. میخواستم سینما خانگی هم بگیرم . میشه منو راهنمایی كنید با قیمت حدود 600-800 تومن چی بگیرم ؟ اصلاً با این قیمت میشه چیز خوبی گرفت كه بلو ری هم داشته باشه ؟ سوال آخرم هم اینه كه اگر بخوام دستگاه رو از بانه بخرم، اختلاف قیمتش با تهران ارزش اینو داره كه بدون گارانتی بخرم و آیا اصلاً مطمئنه خرید سینما خانگی از بانه ؟
ممنون میشم جواب بدید

r0ot$harp
03-02-2014, 12:38
سلام دوستان عزیز

من Led W804 خریدم. اما سینما خانواده هنوز نگرفتم. سونی خیلی قیمت هاش بالا بود. می گن خیلی هم خوب نیست. می خوام پایونیر بگیرم موندم چه مدلی بگیرم. می خوام سه بعدی باشم. مدل BCS-424 و BCS-727 رو دیدم. به ترتیب قیمت هاشون 1080 و 1170. می خوام بدونم اینا فرقشون چیه؟؟ در ضمن کدوم رو بگیرم؟؟؟ آیا پیشنهاد دیگه ای دارین؟؟؟

باتشکر

__pourya__
03-02-2014, 13:31
سلام دوستان عزیز

من Led W804 خریدم. اما سینما خانواده هنوز نگرفتم. سونی خیلی قیمت هاش بالا بود. می گن خیلی هم خوب نیست. می خوام پایونیر بگیرم موندم چه مدلی بگیرم. می خوام سه بعدی باشم. مدل BCS-424 و BCS-727 رو دیدم. به ترتیب قیمت هاشون 1080 و 1170. می خوام بدونم اینا فرقشون چیه؟؟ در ضمن کدوم رو بگیرم؟؟؟ آیا پیشنهاد دیگه ای دارین؟؟؟

باتشکر

فرقشون فقط تو شکل ساب و ورودی پورت ایفون و ایپده. ولی به نظرم 90 تومن می ارزه واسه اینا چون سابش خیلی خوش فرمتر شده

r0ot$harp
03-02-2014, 13:35
فرقشون فقط تو شکل ساب و ورودی پورت ایفون و ایپده. ولی به نظرم 90 تومن می ارزه واسه اینا چون سابش خیلی خوش فرمتر شده

دوست عزیز تشکر. منظورتون این هست که 727 رو بگیرم. مدل بهتری هست که پیشنهاد بدین؟؟؟

باتشکر

erosking3000
03-02-2014, 16:00
دوست عزیز تشکر. منظورتون این هست که 727 رو بگیرم. مدل بهتری هست که پیشنهاد بدین؟؟؟

باتشکر
من مدل 838 گرفتم 1200 جدیدترین مدل تو بازار از راستین جنب پل حافظ

سوگند5243183
03-02-2014, 19:06
سلام
من رفتم اسپیکر ویکر 20000 خریدم حجمه صداش خیلی بالا است میخواهم بفروشم
مخوام سینمای خانگی بگیرم کیفیت صدا خیلی برام مهم است نر م مایم وقتی اهنگ گوش کنم لذت ببرم چند نمونه باقیمت قید بفرمایید اساتید

r0ot$harp
04-02-2014, 00:00
دوستان من مدل 727 رو خریدم. هنوز باز نکردم. این Duck که می گن باید داخلش باشه؟؟؟ بعد این نوع اتصالش از نوع اتصال جدید اپل هست یا قدیم؟؟؟

باتشکر

davood-d
04-02-2014, 00:52
سلام
من رفتم اسپیکر ویکر 20000 خریدم حجمه صداش خیلی بالا است میخواهم بفروشم
مخوام سینمای خانگی بگیرم کیفیت صدا خیلی برام مهم است نر م مایم وقتی اهنگ گوش کنم لذت ببرم چند نمونه باقیمت قید بفرمایید اساتید

با سینما خانگی که نمیشه موزیک گوش کرد
شما یه سیستم مینی های فای دنون یا یاماها بخرید

davood-d
04-02-2014, 00:55
سلام دوستان عزیز

باتشکر

سونی آشغال ترین جنس گرون بازار و فقط افراد تعصبی با کمترین دانش صدا ازش حمایت می کنند
پایونیر صدای بهتری داره و از همه مهم تر تصویرش غیر قابل مقایسه با سونی که بیشترین نویز تصویر داره

farzadiii
04-02-2014, 04:23
سونی آشغال ترین جنس گرون بازار و فقط افراد تعصبی با کمترین دانش صدا ازش حمایت می کنند
پایونیر صدای بهتری داره و از همه مهم تر تصویرش غیر قابل مقایسه با سونی که بیشترین نویز تصویر داره

اقا داوود شما به سونی میگی اشغال پس هنوز اشغال ندیدی
شما برو جنس سامسونگ و ال جی را ببین بعد بیا بگو سونی اشغاله
من قبول دارم که سونی بهترین نیست و مارک خوب زیاد هست اما به جرعت می گم توی برند های اسیایی سونی تکه و خیلی از سامسونگ و ال جی و شارپ و پاناسونیک و ووو ..... بهتر و درجه یک تر هست
می مونه پایونیر که بنده سونی و پایونیر را در یک حد می بینم و هر دو برند ژاپنی با سابقه بالا هستند
برند های اروپایی که کلا از این برند ها که نام بردم 4 پله بالاتر هستند و کیفیت بالاتری هم دارند و قیمت بالاتری هم دارند
یک چیزی بگم به دوستان که اطلاع داشته باشند
دوستان می گویند سونی الکی قیمتش بالا هست
نه عزیزان سونی قیمتش بالا هست به خاطر سابقه طولانی که در تولید سیستم صوتی خانگی داره
سونی شاید نزدیک به 500 مدل ضبط و سینما خانگی تولید کرده ولی پایونیر شاید به 20 تا هم نرسه
اصلا سونی شرکت جداگانه داره برای تولید سیستم خانگی به اسم home audio
ولی پایونیر برعکس سونی اونقدری که در تولید سیستم صوتی خودرو موفق بوده ولی نتونسه برای سیستم صوتی خانگی زیاد تلاش بکنه
دیگه هر شرکتی یک تخصصی داره و سونی در سیستم صوتی خانگی حرفه ای هست ولی پایونیر در سیستم صوتی ماشین
در ضمن سونی سینما خانگی جدید به اسم m7 زده که 2012 وات قدرت داره و 7.2 کانال هست و بلوری هست با قیمت 4 میلیون که بنده شخصا ازش تست صدا گرفتم واقعا صدای با کیفیت و کوبنده و با قدرت ویران کننده داشت و خیلی خیلی از پایونیر rs777 قوی تر هست و بیس دو برابر دارد و صدایی 4 برابر
ولی در عوض قیمتش هم دو برابر rs777 هست که واقعا می ارزه

jafeh
04-02-2014, 07:13
انصافا کلمه اشغال برای سونی خوب نیست، شما مدلهای ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ رو یه نگاه بنداز شاید نظرت عوض شد.
ولی سینما فقط پایونیر

davood-d
04-02-2014, 07:22
اقا داوود شما به سونی میگی اشغال پس هنوز اشغال ندیدی
شما برو جنس سامسونگ و ال جی را ببین بعد بیا بگو سونی اشغاله
من قبول دارم که سونی بهترین نیست و مارک خوب زیاد هست اما به جرعت می گم توی برند های اسیایی سونی تکه و خیلی از سامسونگ و ال جی و شارپ و پاناسونیک و ووو ..... بهتر و درجه یک تر هست
می مونه پایونیر که بنده سونی و پایونیر را در یک حد می بینم و هر دو برند ژاپنی با سابقه بالا هستند
برند های اروپایی که کلا از این برند ها که نام بردم 4 پله بالاتر هستند و کیفیت بالاتری هم دارند و قیمت بالاتری هم دارند
یک چیزی بگم به دوستان که اطلاع داشته باشند
دوستان می گویند سونی الکی قیمتش بالا هست
نه عزیزان سونی قیمتش بالا هست به خاطر سابقه طولانی که در تولید سیستم صوتی خانگی داره
سونی شاید نزدیک به 500 مدل ضبط و سینما خانگی تولید کرده ولی پایونیر شاید به 20 تا هم نرسه
اصلا سونی شرکت جداگانه داره برای تولید سیستم خانگی به اسم home audio
ولی پایونیر برعکس سونی اونقدری که در تولید سیستم صوتی خودرو موفق بوده ولی نتونسه برای سیستم صوتی خانگی زیاد تلاش بکنه
دیگه هر شرکتی یک تخصصی داره و سونی در سیستم صوتی خانگی حرفه ای هست ولی پایونیر در سیستم صوتی ماشین
در ضمن سونی سینما خانگی جدید به اسم m7 زده که 2012 وات قدرت داره و 7.2 کانال هست و بلوری هست با قیمت 4 میلیون که بنده شخصا ازش تست صدا گرفتم واقعا صدای با کیفیت و کوبنده و با قدرت ویران کننده داشت و خیلی خیلی از پایونیر rs777 قوی تر هست و بیس دو برابر دارد و صدایی 4 برابر
ولی در عوض قیمتش هم دو برابر rs777 هست که واقعا می ارزه

یکم در مورد گذشته سیستم های خانگی پایونیر تحقیق کنید

اینم یه مطلب از یکی اط نویسندگان home theater نظرات خوانندگان حرفه ای اون وب حتما بخونید

farzadiii
04-02-2014, 17:25
یکم در مورد گذشته سیستم های خانگی پایونیر تحقیق کنید

اینم یه مطلب از یکی اط نویسندگان home theater نظرات خوانندگان حرفه ای اون وب حتما بخونید

داداش شما خودت به شخصه صدای سینما m7 سونی را گوش دادی؟
هر کسی یک نظری داره
من که صدای سینما جدید سونی را گوش دادم واقعا قدرتمند بود و اصلا کم نمی اورد
ولی shake 7 اره موافقم از صداش خوشم نیامد و صدای زیاد قوی نداره

davood-d
04-02-2014, 22:15
داداش شما خودت به شخصه صدای سینما m7 سونی را گوش دادی؟
هر کسی یک نظری داره
من که صدای سینما جدید سونی را گوش دادم واقعا قدرتمند بود و اصلا کم نمی اورد
ولی shake 7 اره موافقم از صداش خوشم نیامد و صدای زیاد قوی نداره

آره شنیدم و اون جعبه خالی بیریختشو هم دیدم با اون سیسم نازک آویزون پشتش
بیخیال داداش شما خیلی صفر کیلومتری

farzadiii
04-02-2014, 23:01
اون جعبه خالی منظورتون چیه نکنه باکس ساب هاش را می گی؟
حالا که شما 100 کیلو متری بگو چه مدل سینما خانگی سراغ داری که صداش قوی تر و بهتر از m7 سونی باشه؟
فقط بین مارک های رایج در ایران

davood-d
05-02-2014, 00:41
اون جعبه خالی منظورتون چیه نکنه باکس ساب هاش را می گی؟
حالا که شما 100 کیلو متری بگو چه مدل سینما خانگی سراغ داری که صداش قوی تر و بهتر از m7 سونی باشه؟
فقط بین مارک های رایج در ایران

قوییییییییییییییییی
به این آشغال قوطی پلاستیک میگی قوی
میگم شما صفر کیلومتری و هیچ صدای جزء قوطی پلاستیک نشنیدی ناراحت نشو
یه پکیج جامو 606 با ساب جامو و آمپ دنون 2313 صداشو گوش کن اکثرا هم دارن بهت میگم قوی چیه
ارزون هم هست

farzadiii
05-02-2014, 04:16
قوییییییییییییییییی
به این آشغال قوطی پلاستیک میگی قوی
میگم شما صفر کیلومتری و هیچ صدای جزء قوطی پلاستیک نشنیدی ناراحت نشو
یه پکیج جامو 606 با ساب جامو و آمپ دنون 2313 صداشو گوش کن اکثرا هم دارن بهت میگم قوی چیه
ارزون هم هست

چرا دروغ بگم من فقط صدای سینما خانگی های رایج در بازار را گوش کردم مثل سامسونگ و ال جی و سونی و پاناسونیک که بین این مارک ها من سونی را انتخاب کردم چون به نظرم صدای بهتری داره
و جنس بهتری داره
صدای پایونیر هم گوش نکردم چون اصلا نمایندگی پایونیر تو شهر ما نیست و مثل سونی نمایندگی هاش فراوان نیست
حالا این سیستم جامو همه جا گیر میاد؟
قیمتش؟
صداش
وات؟
فقط این را قبول داری که جنس سونی با دوام تر از پایونیر هست؟
من خودم 17 سال پیش یک ضبط ژاپنی پایونیر داشتم و زیاد دوام نداشت و بعد از 1 ماه دکمه پلی شکست و دو بار هم تعمیر رفت که بعد فروختم ضبط سونی خریدم که 12 سال کار داد و تازه بعد از
12 سال دادمش به کسی برای خودش و هنوز سالم بود
پایونیر شاید یکم خوش صدا تر باشه ولی از لحاظ خر کار بودن سونی حرف اول را می زنه
می تونی بری از پدر بزرگت بپرسی که تلویزیون هاش چند سال عمر می کردند
ما خودمون یک تلویزیون قدیمی سونی داریم مال 25 سال پیشه هنوز سالمه و داره عین ساعت کار می کنه
دلیل گران بودن سونی نسبت به پایونیر همین دوام بالای محصولات سونی هست

davood-d
05-02-2014, 04:31
چرا دروغ بگم من فقط صدای سینما خانگی های رایج در بازار را گوش کردم مثل سامسونگ و ال جی و سونی و پاناسونیک که بین این مارک ها من سونی را انتخاب کردم چون به نظرم صدای بهتری داره
و جنس بهتری داره
صدای پایونیر هم گوش نکردم چون اصلا نمایندگی پایونیر تو شهر ما نیست و مثل سونی نمایندگی هاش فراوان نیست
حالا این سیستم جامو همه جا گیر میاد؟
قیمتش؟
صداش
وات؟
فقط این را قبول داری که جنس سونی با دوام تر از پایونیر هست؟
من خودم 17 سال پیش یک ضبط ژاپنی پایونیر داشتم و زیاد دوام نداشت و بعد از 1 ماه دکمه پلی شکست و دو بار هم تعمیر رفت که بعد فروختم ضبط سونی خریدم که 12 سال کار داد و تازه بعد از
12 سال دادمش به کسی برای خودش و هنوز سالم بود
پایونیر شاید یکم خوش صدا تر باشه ولی از لحاظ خر کار بودن سونی حرف اول را می زنه
می تونی بری از پدر بزرگت بپرسی که تلویزیون هاش چند سال عمر می کردند
ما خودمون یک تلویزیون قدیمی سونی داریم مال 25 سال پیشه هنوز سالمه و داره عین ساعت کار می کنه
دلیل گران بودن سونی نسبت به پایونیر همین دوام بالای محصولات سونی هست

این که اینقدر پسر صادقی هستی خودش خیلی ارزش داره مثل بعضی که یه تی وی خریدن و حالا شدن استاد اون برند نیستی و این نشون میده که پیشرفت میکنی

بله منم قبول دارم سونی همیشه سونی اما قبول کن در حال حاظر قیمتش یکم الکی بالاست

در مورد سیستم های سینمایی هم بیشتر تحقیق کنی خیلی چیزها برات عوض میشه

farzadiii
05-02-2014, 04:38
این که اینقدر پسر صادقی هستی خودش خیلی ارزش داره مثل بعضی که یه تی وی خریدن و حالا شدن استاد اون برند نیستی و این نشون میده که پیشرفت میکنی

بله منم قبول دارم سونی همیشه سونی اما قبول کن در حال حاظر قیمتش یکم الکی بالاست

در مورد سیستم های سینمایی هم بیشتر تحقیق کنی خیلی چیزها برات عوض میشه

باشه دارم تحقیق می کنم و چند تا ویدو از جامو می بینم
از این بابت مطمعنم که سیستم های اروپایی خیلی بهتر از سونی و پایونیر هستند
ازم ناراحت نشی داداش
من از کوچکی عاشق سونی بودم بعد یک مدت رو اوردم به سامسونگ که واقعا نا امیدم کرد سامسونگ و دوباره برگشتم به سونی

davood-d
05-02-2014, 04:58
باشه دارم تحقیق می کنم و چند تا ویدو از جامو می بینم
از این بابت مطمعنم که سیستم های اروپایی خیلی بهتر از سونی و پایونیر هستند
ازم ناراحت نشی داداش
من از کوچکی عاشق سونی بودم بعد یک مدت رو اوردم به سامسونگ که واقعا نا امیدم کرد سامسونگ و دوباره برگشتم به سونی

چاکرتیم داداشی:n12:
سونی همیشه سونی

r0ot$harp
05-02-2014, 10:31

سلام دوست عزیز

در قسمت بعدی که فرمودین نیوز داره. تلویزیون نویز داره؟؟؟ سینما خانواده پایونیر نویز داره یا سونی؟؟؟

باتشکر

farzadiii
05-02-2014, 14:05
سلام دوست عزیز

در قسمت بعدی که فرمودین نیوز داره. تلویزیون نویز داره؟؟؟ سینما خانواده پایونیر نویز داره یا سونی؟؟؟

باتشکر

داداش من خودم ال آی دی سونی مدل w804 دارم 47 اینچ کیفیتش فوق العاده هست و اصلا نویز نداره و خیلی از سامسونگ و ال جی بهتر هست
سینما خانگی سونی هم دو تا دارم صداشون فوق العاده زیاد و با کیفیت و با بیس نرم هست.
تو خریدن سونی شک نکن
در ضمن طول عمر سونی بیشتر از پایونیر هست

farzadiii
05-02-2014, 15:31
دوستان یک سینما خانگی سونی مدلش
HT-M7محصول جدید سونی با صدای قدرتمند
اینم لینک مشخصات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر کس خواست پیام بده
در ضمن مال من نیست مال دوست بنده هست و اکبند هست و باز نشده

r0ot$harp
06-02-2014, 00:47
سلام دوستان عزیز

من تلویزیون W804 گرفتم و سینما خانواده 727 پایونیر. هرکاری می کنم با هیچ کدوم نمی تونم زیرنویس فارسی رو ببینم. فیلم رو از روی USB پخش می کنم. زیرنویس رو چرت و پرت نشون می ده. دوستان خواهشا کمک کنید. واقعا اعصابم ریخته بهم.

باتشکر احسان

davood-d
06-02-2014, 00:54
سلام دوستان عزیز

من تلویزیون W804 گرفتم و سینما خانواده 727 پایونیر. هرکاری می کنم با هیچ کدوم نمی تونم زیرنویس فارسی رو ببینم. فیلم رو از روی USB پخش می کنم. زیرنویس رو چرت و پرت نشون می ده. دوستان خواهشا کمک کنید. واقعا اعصابم ریخته بهم.

باتشکر احسان
هیچ کدوم زیرنویس فارسی نشون نمیدن

r0ot$harp
06-02-2014, 01:15
هیچ کدوم زیرنویس فارسی نشون نمیدن

پس چی کار کنم؟؟؟ تورو خدا یه کاری بگین انجام بدم. من کلی فیلم دارم هر روز دانلود می کنم. نمی تونم همه رو رایت کنم بعد ببینم. واقعا هیچ راهی نیست؟؟؟ از همین اول راه می خواد ضد حال بزنه؟؟؟؟

davood-d
06-02-2014, 01:35
پس چی کار کنم؟؟؟ تورو خدا یه کاری بگین انجام بدم. من کلی فیلم دارم هر روز دانلود می کنم. نمی تونم همه رو رایت کنم بعد ببینم. واقعا هیچ راهی نیست؟؟؟ از همین اول راه می خواد ضد حال بزنه؟؟؟؟

ضد حالی در کار نیست
شما یه مدیا پلیر بخر بدون هیچ مشکلی فارسی پشتیبانی میکنه
سینما و بعضی از تی وی ها فارسی پخش نمیکنند

farzadiii
06-02-2014, 03:51
سلام دوستان عزیز

باتشکر احسان

داداش این ویدو را ببین از ال ای دی سونی w804 و سینما خانگی سونی sz1000 خودم
هر کس می خواد صدای سینما سونی یا تصویر ال ای دی سونی را ببینه این ویدو را تماشا کنه

r0ot$harp
06-02-2014, 10:35
ضد حالی در کار نیست
شما یه مدیا پلیر بخر بدون هیچ مشکلی فارسی پشتیبانی میکنه
سینما و بعضی از تی وی ها فارسی پخش نمیکنند

دوست عزیز از نظر شما ضد حال نیست. از نظر من این ضدحال خیلی بزرگی. خیلی حالم گرفته شد.

s12318
06-02-2014, 18:48
سلام دوستان عزیز

باتشکر احسان

این کار رو روی زیرنویس srt میشه انجام داد.1-زیرنویس رو با office word باز کن.2-یونیکد رو روی arabic windows default قرار بده.3-کل متن رو با ctrl a کپی کن.4-متن رو توی word pad پیست کن.5-با فرمت srt و یونیکد utf-8 ذخیره کن.در نهایت زیرنویس رو با فیلم هم نام کن و توی یه پوشه بریز.این روش روی تلویزیونت جواب نمیده ولی روی سینما ممکنه.

jafeh
06-02-2014, 21:31
سلام دوستان عزیز

باتشکر احسان

دوست عزیز متاسفانه ضد حاله و لی تنها راحت اینه که بازم پول خرج کنی و یه مدیا پلیر بخری فقط من قبلا تجربه اش رو داشتم هر مدلی مدیا پلیر میخری بخر ولی segate نخر اونم باز همین مشکل رو داره

davood-d
06-02-2014, 22:50
دوست عزیز متاسفانه ضد حاله و لی تنها راحت اینه که بازم پول خرج کنی و یه مدیا پلیر بخری فقط من قبلا تجربه اش رو داشتم هر مدلی مدیا پلیر میخری بخر ولی segate نخر اونم باز همین مشکل رو داره

مشکلی که هست و نمیشه کاریش کرد
اگر راهکارهای هست خیلی عملی و راحت نیست

r0ot$harp
08-02-2014, 00:51
مشکلی که هست و نمیشه کاریش کرد
اگر راهکارهای هست خیلی عملی و راحت نیست

می شه لطف کنید راه حل هارو بگین؟؟؟

davood-d
08-02-2014, 01:04
می شه لطف کنید راه حل هارو بگین؟؟؟

چند پست بالاتر دوستمون براتون توضیح دادن
تو همین تایپ بگردید در موردش صحبت شده

r0ot$harp
09-02-2014, 11:05
سلام دوستان

ورژن سینما خانواده من 727 هست. دیشب تونستم با استفاده از برنامه AVIAddXSub فایل SRT رو به SUB تبدیل کنم. وایییییییییییی دوستان بالاخره پخش کرد. عالی و به صورت سینک. حالا می خوام بدونم تغییراتی از ورژن 55 نسبت به 65 اتفاق افتاده؟؟؟ پیشنهاد می دین که آپدیت کنم؟؟؟

باتشکر

Artam01
09-02-2014, 17:53
درود دوستان، در حال حاضر سینما خانگی زیر یک تومن چه چیزهایی موجود است؟ البته با کیفیت ترین گزینه.

amin_g_p
09-02-2014, 19:51
سلام دوستان

ورژن سینما خانواده من 727 هست. دیشب تونستم با استفاده از برنامه AVIAddXSub فایل SRT رو به SUB تبدیل کنم. وایییییییییییی دوستان بالاخره پخش کرد. عالی و به صورت سینک. حالا می خوام بدونم تغییراتی از ورژن 55 نسبت به 65 اتفاق افتاده؟؟؟ پیشنهاد می دین که آپدیت کنم؟؟؟

باتشکر

تغییرات:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من خودم آپدیت کردم ولی تصمیم با خودتون.

erosking3000
09-02-2014, 22:55
سلام یعنی با این کار فیلمهای که رو فلش میریزی رو با زیر نویس چه به تی وی یا سینما وصل کنی نشون میده؟

pcgamer
09-02-2014, 23:06
درود دوستان، در حال حاضر سینما خانگی زیر یک تومن چه چیزهایی موجود است؟ البته با کیفیت ترین گزینه.

اگه اپارتمان میشینی و یا به هر جهت نمیتونی ولوم بدی اصلا خرج سینما نکن ارزون ترینشو بر دار کارت را بیوفته که هم تجربه و لذت صدای دالبی رو ببری هم اینکه پولتو دور نریزی . من ال جی دارم خیلی هم راضی هستم اشتبا نکنم ولومش تا 50 یا 60 هست .یک بار صداشو جو گرفتم بردم رو 30 ! شیشه ها خونه میلرزید خیلی کیفیت صداش بهتر سیستم ماشینم بود که 2 تومن خرج کردم . که ناگهان بعد 5 دقیقه با اینکه صداش تا ته نبود حدود نصف بود دیدم یکی داره محکم میزنه دم اتاق یعنی کم کن ! بعد کم که کردم بم گفتن همسایه زنگ زده خونمون داره میلرزه شاکی شدن !!! الان باور کنید خیلی بالا ببرم خیلی بالا واسه یک فیلم با صدای dst تو روز 13 هست !!! تو شب که زیر 8 هست
ققط در صورتی که میتونی ولوم بدی خیلی رو صداش زوم کن تو ولوم های پایین تفاوت انچنانی نیست .من قبل خرید برام ولوم دادن چند مدلشو بعد صدا اینو پسندیدم .ال جی کلا مارک خوبیه .سامسونگم شنیدم صداش خفه بود

Artam01
11-02-2014, 00:51
من چند سال پیش یه سیستم برای خودم جمع کردم صدای خوبی داره البته همیشه بیس رو منهای 4 یا 6 میگذارم، ولی اکنون یک سینما خانگی برای برادرم می خوام مشکلی با صدا و آپارتمان نداره منتها کیفیت مهم تر از کمیت و بلندی صدا است.
بین سینماهای خانگی زیر یک تومن با کیفیت ترین مدل کدام است؟
متاسفانه من چند ساله هیچ آمار و اطلاعاتی از وضعیت موجود بازار و محصولات مختلف و قیمت سیستم های خانگی ندارم.
سپاس.

davood-d
11-02-2014, 01:00
من چند سال پیش یه سیستم برای خودم جمع کردم صدای خوبی داره البته همیشه بیس رو منهای 4 یا 6 میگذارم، ولی اکنون یک سینما خانگی برای برادرم می خوام مشکلی با صدا و آپارتمان نداره منتها کیفیت مهم تر از کمیت و بلندی صدا است.
بین سینماهای خانگی زیر یک تومن با کیفیت ترین مدل کدام است؟
متاسفانه من چند ساله هیچ آمار و اطلاعاتی از وضعیت موجود بازار و محصولات مختلف و قیمت سیستم های خانگی ندارم.
سپاس.
سیستم دی وی دی میتونید بردارید.
این مدل پایونیر بهترین انتخاب

__pourya__
13-02-2014, 13:07
من به یک مشکل جدید برخوردم، موقع پخش فوتبال یه صدایی مثل صدای هوا از اسپیکرا پخش میشه که وقتی کانال رو عوض میکنم قطع میشه ، کسی تا حالا واسش پیش اومده این مشکل؟ سینمامم پایونیر 727

Artam01
14-02-2014, 12:03
صدای تماشاچی ها نیست؟

__pourya__
14-02-2014, 12:15
صدای تماشاچی ها نیست؟

داداش اسکل نیستم که

dragester1310
15-02-2014, 22:55
سلام. دوستان. چون جا
سینما خانگی با کیفیت بالا. می خوام.حجم صدا برام مهم نیست. ال جی وسامی نمیخوام.
سونی یا پایونیر یا جی وی سی یا؟مدل. های. پیش نهادی رو لطفا لینک بذارین. ممنون

davood-d
16-02-2014, 00:39
سلام. دوستان. چون جا
سینما خانگی با کیفیت بالا. می خوام.حجم صدا برام مهم نیست. ال جی وسامی نمیخوام.
سونی یا پایونیر یا جی وی سی یا؟مدل. های. پیش نهادی رو لطفا لینک بذارین. ممنون

بلوری دار یا دی وی دی

r0ot$harp
16-02-2014, 14:02
سلام دوستان

اگر بخوام صدای TV از سینما بیاد باید یه HDMI از TV به سینما بزنم؟؟؟؟

jafeh
16-02-2014, 14:09
سلام دوستان

اگر بخوام صدای TV از سینما بیاد باید یه HDMI از TV به سینما بزنم؟؟؟؟

پشنهاد میدم کابل optical بزنی

mafton123
17-02-2014, 00:21
سلام دوستان من میخوام تا سقف 2 تومن یه سیستم صوتی تهیه کنم به نظر شما چی بگیرم بحتره پایونیر مدل rs-777چطوره؟ممنون میشم اگه جواب بدید:n13:

chaharnazm
17-02-2014, 11:01
سلام دوستان من میخوام تا سقف 2 تومن یه سیستم صوتی تهیه کنم به نظر شما چی بگیرم بحتره پایونیر مدل rs-777چطوره؟ممنون میشم اگه جواب بدید:n13:

من rs-777 رو با آمپ 522 دارم راضیم. ببین اگه آمپ 523 اومده اونو جاش بگیر

chaharnazm
17-02-2014, 11:02
میخوام 3 تا سیم HDMI بگیرم. زیاد نمیخوام گرون باشه. چه مارکی خوبه؟

venus90
17-02-2014, 15:14
با سلام به دوستان. من led سونی 46ex720 دارم. یه سینمای خانگی که با این سیستم مچ باشه معرفی کنید لطفا

آیا میشه مثلا سینما الجی رو به سونی وصل کرد یا باید حتما سونی باشه . ممنون میشم

jafeh
17-02-2014, 16:03
با سلام به دوستان. من led سونی 46ex720 دارم. یه سینمای خانگی که با این سیستم مچ باشه معرفی کنید لطفا

آیا میشه مثلا سینما الجی رو به سونی وصل کرد یا باید حتما سونی باشه . ممنون میشم

دوست خوب میتونی سینمای الجی یا سامسونگ هم بگیری ولی دیگه اون بحث سینک شدن بین سینما و تلویزیون از کار میوفته

سینمای سونی هم مدلهای جدیدش خوبه

مشخصاتشون رو از اینجا میتونی ببینی
N8100 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

N9100 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

E6100 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shahin_521
24-02-2014, 12:31
سلام دوستان خواستم تجربه خرید یک پایونییر 424با دوستان در میان بگذارم:
اول اینکه صدا کلی دستگاه برای یک فرد آماتور مثل من توی این رنج قیمت مناسب
اما شما دسترسی به هیچگونه تنظیمات اختصاصی صدا روی دستگاه ندارید (یا من هنوز ندیدم)فقط چند مود از پیش تعیین شده هست که میتونید از اونها استفاده کنید مثل :پاپ و غیره که به نطر من یه نکته منفیه چون سینما خانواده ها ی مال چند سال پیش هم روی کم و زیاد کردن صدای ساب حداقل کنترل داشتین
نکته دیگه رابط کاربریش هست که ادم رو یاد ویندوز 98 میندازه
و نکته اخر اینکه اهنگ اولی که با usb پخش میکنم گاهی وقتها یک بار قطع میشه نمیدونم مشکل از دستگاه من هست یا نرم افزاریه
پیشنهاد کلی من این هست که اگر توان مالیش رو دارین بیشتر هزینه کنین دستگاه بهتری بگیرین اما تو این رنج بدون در نظر گرفتن دو نکته اول جزو دستگاههای خوب

ccna
24-02-2014, 21:56
با سلام

سینما خانگی LG خوب چی پیسنهاد می کنید ؟

davood-d
25-02-2014, 04:21
دوستان وبلاگ آقای برزین یه مسابقه با جوایز با ارزش برگزار کردند.

soheilnouri
25-02-2014, 09:27
سلام دوست عزيز..الان بخام يه سينماي خانگي واسه اتاق ٢٠ متري امً بخرم فقط واسه فيلم چه مدل هايي رو معرفي ميكنيد.حول وحوش ٨٠٠ بودجه ميدارم

درود و دو صد بدرود

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AliSub
27-02-2014, 00:21
سلام
کیفیت صدای سینمای خانگی پایونییر و الجی وسامسونگ در حدود یه قیمت مثلا 900 تومن با هم تفاوت دارند؟
کدوم بهتره؟

mr_rayan
27-02-2014, 08:14
سلام
کیفیت صدای سینمای خانگی پایونییر و الجی وسامسونگ در حدود یه قیمت مثلا 900 تومن با هم تفاوت دارند؟
کدوم بهتره؟
سلام.بله متفاوته.کلا پایونیر صدای بهتری نسبت به ال جی و سامسونگ داره.

__pourya__
28-02-2014, 14:03
سلام دوست عزيز..الان بخام يه سينماي خانگي واسه اتاق ٢٠ متري امً بخرم فقط واسه فيلم چه مدل هايي رو معرفي ميكنيد.حول وحوش ٨٠٠ بودجه ميدارم

درود و دو صد بدرود

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اقا سهيل خيلي مخلصيما ... اقا يكم بودجه رو بيشتر كن برو تو كار پايونير كه دو برابر قيمتش ارزش داره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

esi900
28-02-2014, 16:56
سلام به دوستان
یک سینمایی خانگی خوب که با تلویزیون پاناسونیک پلاسمای مدلvt30 مچ بشه معرفی میکنید؟حتما زیرنویس فارسی وفایلmkv ساپورت کنه

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

soheilnouri
28-02-2014, 20:29
اقا سهيل خيلي مخلصيما ... اقا يكم بودجه رو بيشتر كن برو تو كار پايونير كه دو برابر قيمتش ارزش داره.

پوريا جون فدات..ميشه مزيت هاشو ذكر كني؟

__pourya__
01-03-2014, 10:50
بلوري و ٣ دي داره ، واي فاي داره ، دي ال ان اي داره و در كنار صداي نسبتا تميز و قوي اي داره كه واسه مصرف غيرحرفه اي جوابگو هست

milad272
02-03-2014, 01:00
سلام دوستان گرامی
من یک عدد سینمای خانگی الجی مدل lh950-hts خریداری کردم فقط کارتنش باز شده حتی گارانتیش هم امضا نشده با جنس توی فروشگاه هیچ فرقی نداره بعلت قدرت زیاد دستگاه و مناسب نبودن برای آپارتمان قصد فروش دارم اگر کسی مایل بود پیام بده قیمت هم باهاتون راه میام
محدوده خوزستان

afflatus
07-03-2014, 19:40
دوستان من می خوام یه سینمای خانگی بخرم حدود 800 900 تومن , با این حال چیزای که مد نظرم هست اول زیبای خود سیستم هست و بعد کیفیت صدا و امکانات اون, خودم این مدل ها
LH-W866HTS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وLH-950HTS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از الجی وHT-E445K ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از سامسونگ و 424 از پایونررو دیدم و پسند کردم دوستان چی پیشنهاد میدن؟

mr_rayan
08-03-2014, 08:08
دوستان من می خوام یه سینمای خانگی بخرم حدود 800 900 تومن , با این حال چیزای که مد نظرم هست اول زیبای خود سیستم هست و بعد کیفیت صدا و امکانات اون, خودم این مدل ها
LH-W866HTS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و

LH-950HTS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از الجی و

HT-E445K ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از سامسونگ و 424 از پایونر

رو دیدم و پسند کردم دوستان چی پیشنهاد میدن؟
تو کیفیت صدا پایونیر پیشنهاد میشه.زیبایی هم که یه امر نسبی هستش.

afflatus
09-03-2014, 13:55
مطمئنا پایونیر از کیفیت صدا بهتره, ولی عدم پشتبانی از زیرنویس فارسی منو های قدیمی ... پایونر تو ذوق ادم میزنه. نظرتون در مورد lh 950 hts الجی چی هست؟ و کلا در این رنج بجز پایونیر چی پیشنهاد میدن؟
ممنون

mr_rayan
09-03-2014, 16:46
مطمئنا پایونیر از کیفیت صدا بهتره, ولی عدم پشتبانی از زیرنویس فارسی منو های قدیمی ... پایونر تو ذوق ادم میزنه. نظرتون در مورد lh 950 hts الجی چی هست؟ و کلا در این رنج بجز پایونیر چی پیشنهاد میدن؟
ممنون
اگر پایونیر نخواید نظرم نسبت به ال جی با توجه به قیمت محصولات سونی و وجود محدودیت تو بازار ما مثبته.مطمئنا می تونه گزینه خوبی برای شما باشه

rgh
09-03-2014, 18:22
دوستان سلام.من زياد اهل فيلم ديدن نيستم.آيا براي شنيدن موزيك با كيفيت خوب هم سينما خانگي رو پيشنهاد ميدين يا چيز ديگه اي كه با چند باند باشه؟

chaharnazm
10-03-2014, 11:43
من اگه بخوام آمپ 522 سینمای rs777 رو به 922 یا 1022 یا 1122 ارتقا بدم با همون بلندگوهای rs77، چیز خوبی از آب در میاد؟

hamidcrazy2
10-03-2014, 16:16
من اگه بخوام آمپ 522 سینمای rs777 رو به 922 یا 1022 یا 1122 ارتقا بدم با همون بلندگوهای rs77، چیز خوبی از آب در میاد؟

دوست عزیز کلا بلندگوهای این سیستم حرفه ای نیستند. دیتیل زیادی ندارند. ولی پرتابه صدای بالایی دارند. البته باید گفت از تمام سیستم های صوتی همردش در مارکهای مختلف با کیفیت تره. اون آمپها هم خیلی کاملند ولی چیز خاصی تغییر نخواهد کرد.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

smahdih
10-03-2014, 17:15
درود
یه LED 46 سامسونگ دارم میخرم، میخوام براش اسپیکر هم بخرم، البته موندم سینم خانگی بخرم یا اسپیکر،
بنظرتون احتیاجه که یه هزینه واسه دستگاه پخش بدم در صورتی که tv خودش usb داره و هر چی که بخوام رو میتونم با pc روش بریزم؟
بودجم تا دورو بره 600 تومنه ، گزینه پیشنهادیه شما واسه من چیه؟
اگه بتونم بودجم رو تا یه تومن افزایش بدم پیشنهادتون تغییر میکنه؟

jafeh
10-03-2014, 18:21
درود
با تشکر

شما قیمت هارو از اینجا چک کن

soheilnouri
11-03-2014, 17:49
دوست عزيز يه اسپيكر اديفاير يا لاجيتك بگير عاليه واسه كارت

termes
11-03-2014, 18:34
دوستان عزیز جدیدا قصد گرفتن یه ال ای دی دارم.برای سینماش هم مشورت شما خوبان غنیمته.
فیلم زیاد میبینیم ولی مطلقا بعید میدونم گذارم به بلوری و حتی دی وی دی برسه.یه چیزی تو مایه خز و خیل های ریپ شده داونلودی 1080پی که معموله. اون هم از روی هارد.
موسیقی هم گوش میدیم ولی نه حرفه ای و ..
فوتبال و ورزش به طور کل با کیفیت اچ دی هم زیاد استفاده میشه
میخواستم هزینه زیادی نکنم وصدای با تفکیک در حد مناسبی هم داشته باشم که فضای فیلم رو برسونه و حس سینما داشته باشه.وسواس زیادی هم ندارم کلا.
توصیه شما برای سیستم خونگی در مایه های تا 500 چیه.بدون بلوری یا دی وی دی پلیر منظورمه.
اصلا میشه یا حتما باید با هم باشن.
یه اچ دی پلیر یا هارد پلیر یا خود لپ تاپ رو میخوام وصل کنم.
در مورد ال ای دی هم یه سووال داشتم در حاشیه که من ال جی سری ال ام 76100 رو دیدم فوتبال اچ دی روش به شدت توپ تاخیر داشت و تصویر جا میموند.با اینکه انطباق تصویر 800 هست آِیا دوستانی که تجربه ال جی دارن همه شون این مشکل رو دارن یا اون سیستم پخش نمایندگی ال جی مشکلی داشته؟
ممنون

smahdih
11-03-2014, 21:24
دوست عزيز يه اسپيكر اديفاير يا لاجيتك بگير عاليه واسه كارت

دوست عزیز میشه دقیقا مدلای مد نظرتونو بگین
تا 600 تومن واسه یه LED سامسونگ 47 اینچ و فضای 30 متری چی بگیرم خوبه؟
اصلا اسپیکر خوبه یا سینما خانگی؟

soheilnouri
11-03-2014, 23:31
اگر فقط موسيقي هست اسپيكر

smahdih
11-03-2014, 23:42
70 % موسیقی، 20 % فیلم
اگه موافقی اسپیکیری چه مدلایی رو پیشنهاد میدی؟

Hamed 360
12-03-2014, 20:25
حدود 900 تومن سینما خانگی خوب چی بگیرم ؟

Mehrdad092000
13-03-2014, 04:17
سلام
دوستان یه سوال
من میخوام یه tv بگیرم و یه سیستم صوتی هم میخوام
چیزی هستش که به بلوری وصل نشه خودش جدا باشه ؟ فقط برای صدا از ----- و ps3 بگیره یه چیزه خوب که قیمتشم مناسب باشه یا حتما نیاز به بلوری هستش؟

hadi-dindar
13-03-2014, 12:39
همه سینما خانکی هایی که تو بانه بفروش میروند از تهران به اونجا میرند و به مردم قالب میشوند .:n02:

smahdih
13-03-2014, 14:24
دوستان اگه پیشنهادی دارن ارائه بدن تا استفاده کنیم

mr_rayan
13-03-2014, 16:27
سلام
دوستان یه سوال
من میخوام یه tv بگیرم و یه سیستم صوتی هم میخوام
چیزی هستش که به بلوری وصل نشه خودش جدا باشه ؟ فقط برای صدا از ----- و ps3 بگیره یه چیزه خوب که قیمتشم مناسب باشه یا حتما نیاز به بلوری هستش؟
سلام.
سینما خانگی های تو بازار با پلیر هست ؛یا دی وی دی پلیر و یا بلوری پلیر.اگر بلندگوی میخوای که خودش جدا باشه و آمپلی جدا نخواد باید از بلندگوهایی مثل بلندگوهای کامپیوتر استفاده کنی.

mr_rayan
13-03-2014, 16:43
حدود 900 تومن سینما خانگی خوب چی بگیرم ؟
pioneer HTZ-222

afflatus
13-03-2014, 18:29
به نظر شما کدوم یکی از این دوسینمای خانگی در مجموع بهتره!؟
SONY DAV-DZ840

Pioneer HTZ-424DVD

termes
13-03-2014, 19:50
دوستان عزیز جدیدا قصد گرفتن یه ال ای دی دارم.برای سینماش هم مشورت شما خوبان غنیمته.
فیلم زیاد میبینیم ولی مطلقا بعید میدونم گذارم به بلوری و حتی دی وی دی برسه.یه چیزی تو مایه خز و خیل های ریپ شده داونلودی 1080پی که معموله. اون هم از روی هارد.
موسیقی هم گوش میدیم ولی نه حرفه ای و ..
فوتبال و ورزش به طور کل با کیفیت اچ دی هم زیاد استفاده میشه
میخواستم هزینه زیادی نکنم وصدای با تفکیک در حد مناسبی هم داشته باشم که فضای فیلم رو برسونه و حس سینما داشته باشه.وسواس زیادی هم ندارم کلا.
توصیه شما برای سیستم خونگی در مایه های تا 500 چیه.بدون بلوری یا دی وی دی پلیر منظورمه.
اصلا میشه یا حتما باید با هم باشن.
یه اچ دی پلیر یا هارد پلیر یا خود لپ تاپ رو میخوام وصل کنم.
در مورد ال ای دی هم یه سووال داشتم در حاشیه که من ال جی سری ال ام 76100 رو دیدم فوتبال اچ دی روش به شدت توپ تاخیر داشت و تصویر جا میموند.با اینکه انطباق تصویر 800 هست آِیا دوستانی که تجربه ال جی دارن همه شون این مشکل رو دارن یا اون سیستم پخش نمایندگی ال جی مشکلی داشته؟
ممنون
دوستان استاد عزیز ما رو هم دریابید ممنون میشم

mr_rayan
14-03-2014, 07:04
به نظر شما کدوم یکی از این دوسینمای خانگی در مجموع بهتره!؟
SONY DAV-DZ840

Pioneer HTZ-424DVD
pioneer پیشنهاد می کنم

mr_rayan
14-03-2014, 07:06
دوستان استاد عزیز ما رو هم دریابید ممنون میشم
در مورد بلندگوی بدون پلیر باید برید سراغ بلندگوهای مولتی مدیا یعنی بلندگوهای کامپیوتر.با بودجه شما میشه مدل های خوبی گرفت.

termes
14-03-2014, 08:57
ll
در مورد بلندگوی بدون پلیر باید برید سراغ بلندگوهای مولتی مدیا یعنی بلندگوهای کامپیوتر.با بودجه شما میشه مدل های خوبی گرفت.

ممنونم از شما
دو سه مدل که بیشتر مناسب فیلم باشه پیشنهاد می دید؟

یه سووال دیگه اینکه اگر من یه آمپ دنون بگیرم با بلندگو و ساب ولی بلوری پلیر نداشته باشم میتونم از پی سی خروجی بدمبه آمپ یا از گوشی یا از آی پاد یا از پی اس فور و صدا و تصویر بگیرم از تی وی و سیستم صوتیم؟

mr_rayan
14-03-2014, 18:05
ll

ممنونم از شما
دو سه مدل که بیشتر مناسب فیلم باشه پیشنهاد می دید؟

یه سووال دیگه اینکه اگر من یه آمپ دنون بگیرم با بلندگو و ساب ولی بلوری پلیر نداشته باشم میتونم از پی سی خروجی بدمبه آمپ یا از گوشی یا از آی پاد یا از پی اس فور و صدا و تصویر بگیرم از تی وی و سیستم صوتیم؟
در مورد بلندگوهای کامپیوتر مدل خاصی مد نظر من نیست.یه مدل 5.1 بگیرید و اگر بلندگوهاش هم 2way باشه بهتره.می تونید از برندهای معروف Edifire و یا Logitec و یا JBL انتخاب کنید.

در مورد سوال دوم بله میشه.کلا یکی از قابلیت های آمپ های سینمایی همینیه که شما فرمودید.

afflatus
14-03-2014, 21:41
pioneer پیشنهاد می کنم
لطفا دلیل خودتون رو برای بهتر بودن پایونیر بگید؟
و کلا تو همین رنج(تا 1 تومن) چی پیشنهاد میدید؟
ممنون

soheilnouri
15-03-2014, 13:34
سلام.
سینما خانگی های تو بازار با پلیر هست ؛یا دی وی دی پلیر و یا بلوری پلیر.اگر بلندگوی میخوای که خودش جدا باشه و آمپلی جدا نخواد باید از بلندگوهایی مثل بلندگوهای کامپیوتر استفاده کنی.

pioneer HTZ-222

سلام استاد گرامی.خوبین؟ببخشید مزاحم شدم میخاستم بپرسم این مدلین که فرمودین هدفون میخوره؟چون در نهایت تعجب من یه lg LM761 42 اینچ پارسال به مبلغ 2800000 خریدم ولی هدفون نمیخوره...بسیار مضحکه...

mr_rayan
15-03-2014, 15:21
سلام استاد گرامی.خوبین؟ببخشید مزاحم شدم میخاستم بپرسم این مدلین که فرمودین هدفون میخوره؟چون در نهایت تعجب من یه lg LM761 42 اینچ پارسال به مبلغ 2800000 خریدم ولی هدفون نمیخوره...بسیار مضحکه...
سلام.ممنون.
دقیقا نمیدونم.شماره نمایندگی پایونیر 66719101 . تماس بگیرید سوال کنید.

mr_rayan
15-03-2014, 15:24
لطفا دلیل خودتون رو برای بهتر بودن پایونیر بگید؟
و کلا تو همین رنج(تا 1 تومن) چی پیشنهاد میدید؟
ممنون
کیفیت صدای بهتر.ارزش بیشتر نسبت به پولی که پرداخت میکنید.
مدل pioneer HTZ-424

fabio montari
15-03-2014, 20:26
دوستان یه tv w904 گرفتم یه سینما هم میخوام بگیرم که زیرنویس فارسی نشون بده تا اون جایی که میدونم سینما های پایونیر زیرنویس رو پخش نمیکنن درسته ؟
په مارکی پیشنهاد بدید ممنون

mr_rayan
17-03-2014, 09:07
دوستان یه tv w904 گرفتم یه سینما هم میخوام بگیرم که زیرنویس فارسی نشون بده تا اون جایی که میدونم سینما های پایونیر زیرنویس رو پخش نمیکنن درسته ؟
په مارکی پیشنهاد بدید ممنون
زیرنویس فارسی فیلم های dvd و یا BD هر سینمایی پخش میکنه چون به صورت عکس هست نه فونت.اونی که شما فکر میکنی زیرنویس srt هست که به صورته فونته و تا اونجایی که اطلاع دارم همه سینما خانگی ها باهاش مشکل دارن.

yaroo89
17-03-2014, 10:23
سلام دوستان خوبم. من یه مشکلی دارم و راهنمایی میخوام من قبلا یه (های فای یاماها) داشتم و باهاش سی دی صوتی گوش میدادم صدای کریستالی و خیلی شفافی داشت وبعد از مدتی خراب شد و من آمپ پایونیر 922 گرفتم با بلندگوی 428 جامو و فایل های صوتی حتی با پسوند flac هم کیفیت لازم و صدای شفاف رو نداره فقط بلندی صدا و باس توی ولوم بالا دیده میشه و توی ولوم پایین یه صدای کاملا معمولی داره.حالا دوستم داره میره دوبی سوالم اینه که اگر من آمپلی فایر استریو یاماها مثلا مدل R-S300 رو تهیه کنم ورودی این امپ چیه؟ چون درگاه usb به نظر نمیاد داشته باشه و باید فایل یا سی دی رو با پلیر دیگری پخش کرد و خروجی اون رو به این آمپ داد در اون صورت کیفیت صدا به چه صورت خواهد بود یعنی به کیفیت پلیر هم بستگی داره و من باید یه پلیر با کیفیت هم تهیه کنم . در کل صدایی که میگیرم ،خیلی با صدایی که از امپ 922 میگیرم تفاوت داره ؟ و کیفیت آنقدر بهتر میشه که ارزش هزینه کردن رو داشته باشه.

chaharnazm
17-03-2014, 12:32
چقدر مسخره ست این قیمتها! رفتم شرکا از طرف میپرسم این بلندگو چند (فوکال)؟ میگه 25 میلیون. مملکته داریم؟

chaharnazm
17-03-2014, 12:40
دنبال کابل HDMI ام. از مارکهای درست درمون پاساژ بزرگمهر و شرکا، دو مارک دایو و Sound Born رو پیدا کردم. دایو بسته بندی ای با سه رنگ داشت: سبز، نارنجی و صورتی. که نارنجیش به گفته فروشنده از طلای با عیار بالاتری برخوردار بود. از هر کی درباره ی Monster پرسیدم گفت یا فیکه یا 500 تومن به بالاست. اما محمد پور آکوستیک میگه Monster 1.2 m و 2.2m دارم همه 80 تومن و میگه اختلاف کیفیتش با این دایوها خیلیه. میخواستم از دوستان آگاه در این زمینه یه راهنمایی بخوام: کدومو بخرم؟

mr_rayan
17-03-2014, 15:59
دنبال کابل HDMI ام. از مارکهای درست درمون پاساژ بزرگمهر و شرکا، دو مارک دایو و Sound Born رو پیدا کردم. دایو بسته بندی ای با سه رنگ داشت: سبز، نارنجی و صورتی. که نارنجیش به گفته فروشنده از طلای با عیار بالاتری برخوردار بود. از هر کی درباره ی Monster پرسیدم گفت یا فیکه یا 500 تومن به بالاست. اما محمد پور آکوستیک میگه Monster 1.2 m و 2.2m دارم همه 80 تومن و میگه اختلاف کیفیتش با این دایوها خیلیه. میخواستم از دوستان آگاه در این زمینه یه راهنمایی بخوام: کدومو بخرم؟

از آکوستیک بخر مورد اعتماده.monster برند قوی ایه.

mr_rayan
17-03-2014, 16:14
سلام دوستان خوبم. من یه مشکلی دارم و راهنمایی میخوام من قبلا یه (های فای یاماها) داشتم و باهاش سی دی صوتی گوش میدادم صدای کریستالی و خیلی شفافی داشت وبعد از مدتی خراب شد و من آمپ پایونیر 922 گرفتم با بلندگوی 428 جامو و فایل های صوتی حتی با پسوند flac هم کیفیت لازم و صدای شفاف رو نداره فقط بلندی صدا و باس توی ولوم بالا دیده میشه و توی ولوم پایین یه صدای کاملا معمولی داره.حالا دوستم داره میره دوبی سوالم اینه که اگر من آمپلی فایر استریو یاماها مثلا مدل R-S300 رو تهیه کنم ورودی این امپ چیه؟ چون درگاه usb به نظر نمیاد داشته باشه و باید فایل یا سی دی رو با پلیر دیگری پخش کرد و خروجی اون رو به این آمپ داد در اون صورت کیفیت صدا به چه صورت خواهد بود یعنی به کیفیت پلیر هم بستگی داره و من باید یه پلیر با کیفیت هم تهیه کنم . در کل صدایی که میگیرم ،خیلی با صدایی که از امپ 922 میگیرم تفاوت داره ؟ و کیفیت آنقدر بهتر میشه که ارزش هزینه کردن رو داشته باشه.
صدای خوب هم به بلندگو ربط داره هم به پلیر و هم به آمپ و هم به کابل.با تعویض آمپ انتظار معجزه نداشته باش.
به نظر من بگو برات یه MCR-232 بیاره برای موزیک و سیستم قبلیت هم برای فیلم نگهدار.

chaharnazm
18-03-2014, 11:27
بالاخره جناب مجمد پور و فروشگاهشون رو از نزدیک دیدیم. چه مرد خوبی بود. 3 تا مانستر ازش گرفتم ببینیم چه جوره؟....

srsh71
18-03-2014, 14:34
با سلام
من یه سینمای خانگی مارشال رو میخوام به یه تلویزیون ال جی وصل کنم که جفتشون پورت کابل اپتیکال دارن و تلویزیون پورت HDMI ARC هم داره...
ولی هر کاری کردم نشد صدای خود تلویزیون از سینما پخش شه و فقط صدای dvd یا چیزهایی که پلیرش پخش میکنه صداش میاد...
کسی میتونه کمکم کنه؟؟
:(

775e
19-03-2014, 19:52
سلام من یک سینمای خانگی میخوام....
که در درجه اول زیبا باشه زیاد اهل ولوم دادن نیستم اما...خیلی ضعیف نباشه ...زیبایی هم برام اهمیت داره...dvd باشه مرسی اگه راهنمایی کنید و چند مدل رو معرفی کنید...

davood-d
20-03-2014, 05:13
با سلام
من یه سینمای خانگی مارشال رو میخوام به یه تلویزیون ال جی وصل کنم که جفتشون پورت کابل اپتیکال دارن و تلویزیون پورت HDMI ARC هم داره...
ولی هر کاری کردم نشد صدای خود تلویزیون از سینما پخش شه و فقط صدای dvd یا چیزهایی که پلیرش پخش میکنه صداش میاد...
کسی میتونه کمکم کنه؟؟
شما اطمینان داری سینمای مارشال امکان دریافت سیگنال برگشت داره

Переклад не
20-03-2014, 07:05
با سلام
کسی میتونه کمکم کنه؟؟

البته باید از تلوزیون حالت صدارو به بلندگوی خارجی تغییر بدید تا از سینما صداش دربیاد

Pejman3
20-03-2014, 09:02

اتفاقا 428 خیلی برای موزیک خوب جواب می ده! آمپ 922 هم براش خوبه
با خود آمپ فایل رو پخش می کنید؟ اگه این جوریه پلیرتون رو عوض کنید من هم هیچ وقت با پلیر آمپ کنار نیومدم اصلا خروجی خوبی نداره
همچنین میتونید با تنظیمات اکولایزر به صدای مورد نظرتون نزدیک بشید

Pejman3
20-03-2014, 09:05
چقدر مسخره ست این قیمتها! رفتم شرکا از طرف میپرسم این بلندگو چند (فوکال)؟ میگه 25 میلیون. مملکته داریم؟

بالاخره هر که پر طاووس خواهد جور هندوستان کشد!
قیمت به نسبت قیمت جهانی تو ایران بالاتره که اگه سطح درامدی پایینتر هم بهش اضافه کنید می شه همینی که میبینید!

srsh71
20-03-2014, 15:43
البته باید از تلوزیون حالت صدارو به بلندگوی خارجی تغییر بدید تا از سینما صداش دربیاد

دوست عزیز اینکارو کرده بودم ولی نشد...
تنظیمات خاصی از رو دی وی دی یا کار خاص دیگه ای نمیشه کرد؟؟؟

davood-d
22-03-2014, 05:33
دوست عزیز اینکارو کرده بودم ولی نشد...
تنظیمات خاصی از رو دی وی دی یا کار خاص دیگه ای نمیشه کرد؟؟؟

برادر سینمای تقلبی مارشال که امکان دریافت سیگنال برگشتی نداره:n03:

saeidsmxo
24-03-2014, 21:30
سلام دوستان.
سینمای خانگی مدل c-455 سامسونگ فریمور رو آپگرید کردم ولی دیگه بالا نمیاد. بعد از hello با یه صدایی خاموش میشه
دوستان راهمایی کنید

davood-d
24-03-2014, 22:18
دوستانی که آمپ سینمایی پایونیر دارن چطور میشه در حالت صدای استریو ساب فعال داشت؟

Pejman3
25-03-2014, 00:53
دوستانی که آمپ سینمایی پایونیر دارن چطور میشه در حالت صدای استریو ساب فعال داشت؟
اگه بلندگوهای front روی small باشه ساب همیشه فعاله همچنین میتونید خود ساب رو هم روی حالت plus گذاشت که باعث میشه ساب همیشه فعال باشه

davood-d
25-03-2014, 01:14
اگه بلندگوهای front روی small باشه ساب همیشه فعاله همچنین میتونید خود ساب رو هم روی حالت plus گذاشت که باعث میشه ساب همیشه فعال باشه

بلندگوها بزرگه
وقتی خروجی ساب از آمپ وصل نمیشه کاری روی ساب نمیشه کرد

خوب این یعنی چی یکی میخواد موزیک با ساب داشته باشه

saeidsmxo
26-03-2014, 12:49
سلام دوستان.
سینمای خانگی مدل c-455 سامسونگ فریمور رو آپگرید کردم ولی دیگه بالا نمیاد. بعد از hello با یه صدایی خاموش میشه
دوستان راهمایی کنید
آقا امروز ارتباط باندها رو قطع کردم دستگاه روشن شد و تو قسمت information مدل رو c550 زده. حالا چطوری میشه دوباره برگردوند به حالت قبل؟
چون هرچی گشتم حتی تو سایت خود سامسونگ هم برای 450 فریمور 550 رو گداشته. لطفا" هرکس 450 رو داره برام بفرسته.
سپاس

nima.aquarius
27-03-2014, 14:17
سلام بچه ها، کسی میدونه فروشگاه راستین بازه تو عید یا نه ؟
اگه نه سینما خانگی پایونیر از کجا میشه تهیه کرد؟
مرسی

darya_st
27-03-2014, 15:35
مرسی

امروز که از جلوش رد شدم بسته بود. نمیدونم دیگه روزهای دیگه باز هست یا نه.

mr_rayan
27-03-2014, 19:27
مرسی
به احتمال خیلی خیلی زیاد شنبه تا دوشنبه باز باشه.

Mehrdad092000
28-03-2014, 01:13
سلام.

پس همچین چیزی نیست

tigerms
28-03-2014, 12:52
سلام دوستان:

من میخواستم سینما خانگی بگیرم .منتهی تلوزیون من سونی ال سی دی هست آیا با خرید سینما خانگی 3d میشه باهاش فیلم های 3d رو دید یا اینکه نه باید حتما تلوریون هم قابیلت پحش 3d رو داشته باشه؟؟

.

mr_rayan
28-03-2014, 16:19
سلام دوستان:

من میخواستم سینما خانگی بگیرم .منتهی تلوزیون من سونی ال سی دی هست آیا با خرید سینما خانگی 3d میشه باهاش فیلم های 3d رو دید یا اینکه نه باید حتما تلوریون هم قابیلت پحش 3d رو داشته باشه؟؟

.
سلام.
امکان پذیر نیست

Pejman3
28-03-2014, 18:26
بلندگوها بزرگه
وقتی خروجی ساب از آمپ وصل نمیشه کاری روی ساب نمیشه کرد

خوب این یعنی چی یکی میخواد موزیک با ساب داشته باشه

گفتم اگه بلندگوهاتون در حالت لارج هست باید ساب رو روی حالت plus قرار بدید

davood-d
28-03-2014, 19:23
گفتم اگه بلندگوهاتون در حالت لارج هست باید ساب رو روی حالت plus قرار بدید

از تو منوهای آمپ؟

davood-d
28-03-2014, 20:25
آقا پژمان حل شد دستت درد نکنه:n01:

tigerms
28-03-2014, 23:32
سلام.
امکان پذیر نیست

پس در نتیجه 3d به درد من نمی خوره . لطفا یه مارکی معرفی کنید تا سقف 400 تومان.
وهمچنین برای خرید سینما خانگی به چه نکاتی باید توجه کرد؟
من می خوام
1. فلش خورباشه
2. صدادالبی باشه
3. انواع پسوند های تصویری محصوصا mkv رو ساپورت کنه
4. حداقل 4 تاباند ایستاده داشته باشه
5. وات اون هم قوی باشه .

.

nima.aquarius
29-03-2014, 10:07
سلام
سال نو همتون مبارك
دوستان تفاوت سینما خانگی 727 با 737 پایونیر كسی میدونه چیه ؟
ممنون

davood-d
29-03-2014, 23:54
پس در نتیجه 3d به درد من نمی خوره . لطفا یه مارکی معرفی کنید تا سقف 400 تومان.
وهمچنین برای خرید سینما خانگی به چه نکاتی باید توجه کرد؟
من می خوام
1. فلش خورباشه
2. صدادالبی باشه
3. انواع پسوند های تصویری محصوصا mkv رو ساپورت کنه
5. وات اون هم قوی باشه .

.
برای mkv باید بلوری بگیری که حداقل 1.100 برات تموم میشه

mr_rayan
30-03-2014, 06:06
طبق مشخصات سایت پایونیر ظاهرا تفاوت فقط تو خروجی بلندگوها هستش.(ساب ووفر هم عوض شده)

nima.aquarius
30-03-2014, 13:29
سلام
من بالاخره مدل mcs-737 رو گرفتم فقط چندتا سوال داشتم كه هر كسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بهم كمك كنه
اول اینكه این مدل internal wifi نداره ولی از DLNA پشتیبانی میكنه، خواستم بدونم میشه با LAN دستگاهو به مودم وصل كنم بعد موزیكای روی آیفونمو بصورت وایرلس از طریق اون پخش كنم ؟
بعدم اینكه من میخوام صدای ----- و ایكس باكس و تی وی رو از روی این دستگاه داشته باشم، خواستم بدونم بهترین نوع وصل كردن این دستگاه ها بهم چطوریه ؟
از فروشنده 1كابل اپتیك و 1اچ دی ام آی هم گرفتم، ----- و ایكس باكس هم جداگانه اچ دی ام آی دارن
ببخشید یكم طولانی شد، ممنون میشم راهنماییم كنید
سال خوبی داشته باشین

tigerms
30-03-2014, 13:48
سلام نیما جان
میتونم بپرسم چند خریدی واگه ساکن تهرانی ازکجاخریدی؟؟
..

tigerms
30-03-2014, 13:51
اشکال نداره mkv رو پخش نکنه ولی گزینه های زیر رو داشته باشه

1. فلش خورباشه
2. صدادالبی باشه

5. وات اون هم قوی باشه .

.

nima.aquarius
30-03-2014, 18:33
سلام داداش
بله حتماً
من رفتم از راستين بگيرم بهم قيمت ١١٠٠٠٠٠ داد و گفت اين قيمت واسه شب عيد بوده بعد زنگ زد دفتر مركزيشون ولى گفتن موجودى نداريم، تا ارديبهشتم واسمون نمياد، وقتيم بياد ديگه قيمت جديدش فرق ميكنه، بعد تو خود جمهورى گشتم يه مغازه پيدا كردم كه گفت همين يكيو داره منتها ١٣٦٠٠٠٠ آخرش ميده، دوباره با راستين تماس گرفتم بهم گفتن كلاً تو بازار نيست ممكنه ديگه با اين قيمتم گيرم نياد حتى، همونو گرفتم

davood-d
30-03-2014, 18:53

1. فلش خورباشه
2. صدادالبی باشه

5. وات اون هم قوی باشه .

.
گزینه 1-2-4 که اکی تقزیبا همه مدل ها دارنشون فقط وات بالا نمیتونی تو سینما خانگی داشته باشی
تا بعد تعطیلات صبر کن شرکت ها قیمت بدن الان تو سایت چاره مدلی نیست

nima.aquarius
30-03-2014, 19:06
بچه ها كسى ميتونه منو راهنمايى كنه...؟

davood-d
30-03-2014, 19:12
سلام
من بالاخره مدل mcs-737 رو گرفتم فقط چندتا سوال داشتم كه هر كسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بهم كمك كنه
اول اینكه این مدل internal wifi نداره ولی از DLNA پشتیبانی میكنه، خواستم بدونم میشه با LAN دستگاهو به مودم وصل كنم بعد موزیكای روی آیفونمو بصورت وایرلس از طریق اون پخش كنم ؟
بعدم اینكه من میخوام صدای ----- و ایكس باكس و تی وی رو از روی این دستگاه داشته باشم، خواستم بدونم بهترین نوع وصل كردن این دستگاه ها بهم چطوریه ؟
از فروشنده 1كابل اپتیك و 1اچ دی ام آی هم گرفتم، ----- و ایكس باكس هم جداگانه اچ دی ام آی دارن
سال خوبی داشته باشین

dlna فقط ارتباط بین دستگاه با تلویزین یا هر دیوایسی که این سیستم داره است و ربطی به وایرلس نداره.
فقط ارتباط با کابل hdmi

farzadwar
30-03-2014, 19:26
سلام دوستان
قصد خرید یه سینمای خانگی واسه ال ای دی سونی W904 را دارم قیمتش هم میخوام مناسب باشه و از مرز 1.5 بیشتر تجاوز نکنه کیفیت بسیار عالی و خوبی داشته باشه فقط واسه موزیک و گیم میخوام و اگه 5 تیکه باشه بهتره فقط تاکید دارم کیفیت خوبی داشته باشه حالا اگه تیپ هم نداشته باشه مشکلی نیست خواهشا دوستان مرغوبترین مدلی که با این قیمت میشه تهیه کرد را بهم معرفی کنن ترجیحا از برند سونی باشه که با led مچ بشه
بازم ممنون

Horror1911
31-03-2014, 03:28
سلام دوستان قصد خرید یک سینمای خانگی رو دارم
تلویزیونی که خریداری کردم Samsung F8880 هستش
بیشتر مایل به خرید از برند پایونیر برای Home Theater هستم
بودجه خریدم هم 1.5 تا تقریبا 1.800 ، 1.900 هستش

چیزایی هم که برام مهمه یکی اینه که 5.1 باشه و دومی پورت اپتیک داشته باشه و اگه مقدور هم هست 3D بلوری هم ساپورت کنه !

یک نکته ای هم که هست میزی که دارم قسمت فضای سابش طول 40 ، عرض 42 و عمق 40 داره ولی چندان اهمیتی نداره اگه یه مدل خوب سابش بزرگتر از این بود یه کاریش میکنم :D

ممنون میشم راهنمایی کنید اللخصوص در مورد فروشگاه ها و گارانتی های معتبر !

mr_rayan
31-03-2014, 06:20
سلام
سال خوبی داشته باشین
سلام
مبارک باشه
انشالله که به شادی استفاده کنی
دستگاه شما 4 تا ورودی HDMI داره.میتونید همه دستگاه های دیگتون با HDMI بهش متصل کنید.

mr_rayan
31-03-2014, 06:25
سلام دوستان قصد خرید یک سینمای خانگی رو دارم
تلویزیونی که خریداری کردم Samsung F8880 هستش
بیشتر مایل به خرید از برند پایونیر برای Home Theater هستم
بودجه خریدم هم 1.5 تا تقریبا 1.800 ، 1.900 هستش

چیزایی هم که برام مهمه یکی اینه که 5.1 باشه و دومی پورت اپتیک داشته باشه و اگه مقدور هم هست 3D بلوری هم ساپورت کنه !

یک نکته ای هم که هست میزی که دارم قسمت فضای سابش طول 40 ، عرض 42 و عمق 40 داره ولی چندان اهمیتی نداره اگه یه مدل خوب سابش بزرگتر از این بود یه کاریش میکنم :D

ممنون میشم راهنمایی کنید اللخصوص در مورد فروشگاه ها و گارانتی های معتبر !
سلام
سری rs پایونیر میتونه گزینه خوبی برای شما باشه.با یک بلوری سه بعدی که به مجموعه اضافه کنید باید کمی از سقف مالی بیشتر هزینه کنید ولی ارزش داره.
یا اگر که نمیتونی بودجت افزایش بدی مدل MCS-737 و MCS-838 میتونند گزینه های بعدیت باشن.

mr_rayan
31-03-2014, 06:27
سلام دوستان
قصد خرید یه سینمای خانگی واسه ال ای دی سونی W904 را دارم قیمتش هم میخوام مناسب باشه و از مرز 1.5 بیشتر تجاوز نکنه کیفیت بسیار عالی و خوبی داشته باشه فقط واسه موزیک و گیم میخوام و اگه 5 تیکه باشه بهتره فقط تاکید دارم کیفیت خوبی داشته باشه حالا اگه تیپ هم نداشته باشه مشکلی نیست خواهشا دوستان مرغوبترین مدلی که با این قیمت میشه تهیه کرد را بهم معرفی کنن ترجیحا از برند سونی باشه که با led مچ بشه
بازم ممنون
سلام
از برند سونی مدل DZ650 و DZ950 با بودجه شما همخونی داره.

mr_rayan
31-03-2014, 06:28

1. فلش خورباشه
2. صدادالبی باشه

5. وات اون هم قوی باشه .

.
سینماهای شرکت شارپ با بودجه شما و نیازهای شما سازگاری داره.

Horror1911
31-03-2014, 11:29
سلام
سری rs پایونیر میتونه گزینه خوبی برای شما باشه.با یک بلوری سه بعدی که به مجموعه اضافه کنید باید کمی از سقف مالی بیشتر هزینه کنید ولی ارزش داره.
یا اگر که نمیتونی بودجت افزایش بدی مدل MCS-737 و MCS-838 میتونند گزینه های بعدیت باشن.

ممنون دوست عزیز
فقط در مورد گارانتی نگفتید ! از چه گارانتی خرید کنم که خیالم راحت باشه ؟
اگه مشکلی هم نداره یک فروشگاه بزرگ و معتبر هم برام PM کنید. خیلی خیلی ممنون.

بعد سری RS همون HTP-RS منظورتون هست ؟ چون RS خالی پیدا نکردم بین مدل ها
میشه بگید چه برتری هایی داره نسبت به MCS-838 ؟ و قیمتش چقدر میشه ؟ اگه بلوری پلیر هم قرار شد کنارش بذاریم اگه میشه چندتا مدل پیشنهاد بدید و قیمت اونم ذکر کنید ممنون میشم.

mehdi30nema
31-03-2014, 13:01
من سینمای خانگی ال جی مدل 870 دارم .
دو سالی میشه که اینو دارم و فیلم های شش کاناله رو هم خیلی راحت از تلوزیون میبینم و صدا رو با کابل اپتیکال به سینما منتقل میکنم و صدا ها هم از باند های پشتی و هم از باند های جلویی پخش میشه .
ولی الان که دیگه کلا میخام کانالای تلوزیون رو هم صداشون رو با سینما گوش بدم کلا از باند های عقبی هیچی پخش نمیشه .
میدونم که تلویزیون صدای شش کاناله نداره ولی مگه نباید از باند های عقبی هم صدا بیاد ؟ حتی موزیک با یو اس بی هم که از سینما میخام پخش کنم باندهای عقبی صدا نداره و فقط از جلو صدا میاد ولی به محض اینکه یه فیلم شش کاناله میزارم باندهای عقبی راه میوفته .

فکر میکنید مشکل چیه ؟

mr_rayan
31-03-2014, 13:08
ممنون دوست عزیز
فقط در مورد گارانتی نگفتید ! از چه گارانتی خرید کنم که خیالم راحت باشه ؟
اگه مشکلی هم نداره یک فروشگاه بزرگ و معتبر هم برام PM کنید. خیلی خیلی ممنون.

بعد سری RS همون HTP-RS منظورتون هست ؟ چون RS خالی پیدا نکردم بین مدل ها
میشه بگید چه برتری هایی داره نسبت به MCS-838 ؟ و قیمتش چقدر میشه ؟ اگه بلوری پلیر هم قرار شد کنارش بذاریم اگه میشه چندتا مدل پیشنهاد بدید و قیمت اونم ذکر کنید ممنون میشم.
محصولات پایونیر یکسال گارانتی پایونیران داره.نمایندگی مرکزی خ جمهوری زیر پل حافظ فروشگاه راستین
بله منظور از سری RS همون HTP-RS هست.
برتری که زیاد داره.آمپ قوی تر و جدا با ورودی خروجی های بیشتر و توان صدای بالاتر.امکان ارتقا و تعویض پلیر و یا آمپ در آینده.تفکیک صدا بهتر در موزیک و پخش بهتر جزییات در صدای سینمایی.(فکر کنم خیلی تبلیغی صجبت کردم)
بلوری پلیر هم می تونید از محصولات پایونیر استفاده کنید تا هم مجموعتون ست بشه هم کیفیت صدا و تصویر بهتری نسبت به محصولات تجاری بازار داره.مدل BDP-160 مدل خوب و مناسبی برای شماست ولی اگر دیدید که هزینتون خیلی زیاد میشه میتونید بلوری شرکت های دیگه مثل ال جی یا سامسونگ بگیرید که ارزونتر هستند.
سایت پایونیر ایران به همراه قیمت ها

saeidsmxo
31-03-2014, 18:13
دوستان سينماي خانگي رو جايي ميشناسين که جدا بفروشن، يعني پک کامل نباشه. من فقط ديوايس اصليش رو ميخوام. چون فريمر فابريک دستگاهم رو پيدا نکردم و بالا نمياد.
مدلش هم c455n سامسونگ هست و اسپيکرهاش 3 اهم هستـــ .
سپاس

mr_rayan
31-03-2014, 18:36
دوستان سينماي خانگي رو جايي ميشناسين که جدا بفروشن، يعني پک کامل نباشه. من فقط ديوايس اصليش رو ميخوام. چون فريمر فابريک دستگاهم رو پيدا نکردم و بالا نمياد.
مدلش هم c455n سامسونگ هست و اسپيکرهاش 3 اهم هستـــ .
سپاس
شما بده نمایندگی واست درستش می کنند.

mr_rayan
31-03-2014, 18:40
من سینمای خانگی ال جی مدل 870 دارم .
دو سالی میشه که اینو دارم و فیلم های شش کاناله رو هم خیلی راحت از تلوزیون میبینم و صدا رو با کابل اپتیکال به سینما منتقل میکنم و صدا ها هم از باند های پشتی و هم از باند های جلویی پخش میشه .
ولی الان که دیگه کلا میخام کانالای تلوزیون رو هم صداشون رو با سینما گوش بدم کلا از باند های عقبی هیچی پخش نمیشه .
میدونم که تلویزیون صدای شش کاناله نداره ولی مگه نباید از باند های عقبی هم صدا بیاد ؟ حتی موزیک با یو اس بی هم که از سینما میخام پخش کنم باندهای عقبی صدا نداره و فقط از جلو صدا میاد ولی به محض اینکه یه فیلم شش کاناله میزارم باندهای عقبی راه میوفته .

فکر میکنید مشکل چیه ؟
سلام
شما فیلم 6 کانال وقتی میبینید خب طبیعتا از 6 کانال سینماتون صدا دارید.وقتی صدای استریو یعنی دو کانال بهش میدید خب همون صدای 2.1 سینما بهتون تحویل میده مگر اینکه سینماتون گزینه ای مثل Multi chanel stereo داشته باشه که باعث بشه دو کانال پشتی هم استریو بشه و یا صدا رو حالت pro Logic II قرار بدید که برای بلندگوهای عقبی شبیه سازی صدا صورت بگیره.

saeidsmxo
31-03-2014, 19:33
شما بده نمایندگی واست درستش می کنند.
دوست عزيز ممنون از راهنماييتون.
ولي متاسفانه سام سرويس ميگه که نرم افزارشو نداريم و بايد مين تعويض بشه که هزينه حدود 200 تومن درمياد.
به دليل اينکه دستگاه درپيتي هست ، به نظرم ارزش 200 تومن پول رو نداره. حالا اگر که بتونم يه دستگاه جدا خوب تهيه کنم و با اسپيکرهاش هم همخوني داشته باشه ، به نظرم معقولتره.
حالا نميدونم ميتونم که پيدا کنم يا نه!!!
مساله ديگه اي که هست اينه که من از پلير اين سينما که DVD باشه استفاده اي ندارم. حالا آيا ميتونم که مثلا" يه آمپلي فاير (اگه اشتباه نکنم) بگيرم و اسپيکرها رو بهش وصل کنم؟
به نظر شما چه کنم ؟
با سپاس

farzadwar
01-04-2014, 00:21
سلام و رادت
ممنون میشم بگید سینمای خانگی بین سونی و پایونر کدوم با کیفیت تر و بهتره؟ استفاده بنده بیشتر گیم و موزیک هست کیفیت صدا خیلی برام اهمیت داره.
قیمت هم حدود 1.5 باشه
mr_rayan
01-04-2014, 07:00
دوست عزيز ممنون از راهنماييتون.
ولي متاسفانه سام سرويس ميگه که نرم افزارشو نداريم و بايد مين تعويض بشه که هزينه حدود 200 تومن درمياد.
به دليل اينکه دستگاه درپيتي هست ، به نظرم ارزش 200 تومن پول رو نداره. حالا اگر که بتونم يه دستگاه جدا خوب تهيه کنم و با اسپيکرهاش هم همخوني داشته باشه ، به نظرم معقولتره.
حالا نميدونم ميتونم که پيدا کنم يا نه!!!
مساله ديگه اي که هست اينه که من از پلير اين سينما که DVD باشه استفاده اي ندارم. حالا آيا ميتونم که مثلا" يه آمپلي فاير (اگه اشتباه نکنم) بگيرم و اسپيکرها رو بهش وصل کنم؟
به نظر شما چه کنم ؟
با سپاس
الان یه دی وی دی پلیر معمولی 150 تومنه.200 تومن قیمت خوبیه برای تعویض دستگات.
آمپلی فایر برای شما به صرفه نیست چون بلندگوهای خوبی نداری.اگر مثلا در آینده نزدیک تصمیم به خرید بلندگوی بهتر داشته باشی میتونی از خرید یک آمپلی فایر شروع کنی وگرنه بهترین گزینه برای بلندگوهات دستگاه خودت هست.

mr_rayan
01-04-2014, 07:01
سلام و رادت
ممنون میشم بگید سینمای خانگی بین سونی و پایونر کدوم با کیفیت تر و بهتره؟ استفاده بنده بیشتر گیم و موزیک هست کیفیت صدا خیلی برام اهمیت داره.
قیمت هم حدود 1.5 باشه
بودجت اگه بتونی 300 افزایش بدی مدل Pioneer HTP-RS333 گزینه خوبیه برات

farzadiii
01-04-2014, 15:12
سلام دوستان
بازم ممنون

سلام داداش
من خودم ال ای دی w804 سونی دارم و سینما خانگی هم سونی sz1000 خریدم و با ال ای دی مچ هست و با یک کنترل خاموش و روشن می شوند
و از صداش خیلی خیلی راضیم
اما این مدل قیمتش بالای 1700 یا 1800 هست
یک سینما سونی dz840 هم برای اتاقم خریدم واقعا راضیم و صداش با sz1000 یکی هست فقط اون sz1000 باند های عقبش بی سیم هست
سینما سونی که من به شما پیشنهاد می دم
1. sz1000
2.dz940
3.dz840
دیگه به غیر از این سه مدل چیز دیگه ای نخرید
البته مدل بالاتر هم داره سونی ولی قیمتشون بالاست
ولی انتخاب اول را روی sz1000 بزارید چون باند های عقب بی سیم هست

darya_st
01-04-2014, 20:28

یعنی فقط پلیرهای بلوری mkv پخش میکنند؟ بقیه پلیرها پخش نمیکنند؟

davood-d
02-04-2014, 00:55
یعنی فقط پلیرهای بلوری mkv پخش میکنند؟ بقیه پلیرها پخش نمیکنند؟

MKV اچ دی فقط بلوری یا میدیا پلیر

pemy
02-04-2014, 01:27
دوستان عزیز و اساتید . من حدود 3 سال پیش یه ست rs77 خریدم . زیاد باهاش ور نرفتم چون به خاطر ادامه تحصیل اصلا وقت نداشتم. سوالی که من دارم 2 تاست اول اینکه اونایی که این مدل رو دارن بهترین تنظیمات این دستگاه رو دارن بهم بدن ؟ 2 اینکه آیا شرکت پایونیر فرم ور جدیدی برای آمپ این ست بیرون داده یا نه که قابلیت هاش بهتر و بیشتر شه . البته لازم به یاد آوریه که آمپ من 820 باید باشه. قربان همه دوستای گلم

HOMAYOON1992
02-04-2014, 22:02
سلام:n12:
بهترین سینما خانگی برای f8880 سامسونگ چیه ؟!:n16:

davood-d
02-04-2014, 22:07
سلام:n12:
بهترین سینما خانگی برای f8880 سامسونگ چیه ؟!:n16:

معمولا برای تلویزیون سینما نمیخرن! مگر فقط نظرتون ظاهر سیستم باشه

چه توقعی از صدا دارید بفرمایید؟

chaharnazm
02-04-2014, 22:36
درود بر شما. تفاوت این سه مدل توویتر در چیه؟1.دووم توویتر2.‏ سمی دووم توویتر3..‏ هورن توویترکیفیت و قدرت صدای کدوم بیشتره؟

davood-d
03-04-2014, 00:16
درود بر شما. تفاوت این سه مدل توویتر در چیه؟1.دووم توویتر2.‏ سمی دووم توویتر3..‏ هورن توویترکیفیت و قدرت صدای کدوم بیشتره؟

اولی توییتر گنبدی هست که برای بلندگوهای های فای و گرون دومی توییتر ضبط سینما خانگی این وسایل معمولی سومی هورن برای سیستم سینمایی با شدت صدای بالاست که در بعضی بلندگوهای های فای هم استفاده میشه اما محبوبیت بیشتری در سینما دارد

darya_st
03-04-2014, 00:19
زیرنویس فارسی فیلم های dvd و یا BD هر سینمایی پخش میکنه چون به صورت عکس هست نه فونت.اونی که شما فکر میکنی زیرنویس srt هست که به صورته فونته و تا اونجایی که اطلاع دارم همه سینما خانگی ها باهاش مشکل دارن.

dvd-layerهای قدیمی خیلی راحت زیرنویس های srt رو پخش میکردن، چی شده که الان اکثرا باهاش مشل دارن؟

darya_st
03-04-2014, 00:21
MKV اچ دی فقط بلوری یا میدیا پلیر

متوجه نشدم. یعنی اگر mkv باشد ولی hd نباشد، بقیه playerها پخش میکنند؟
و مدیا پلیر منظورتون روی کامپیوتر هست؟

ممنون

davood-d
03-04-2014, 00:25
متوجه نشدم. یعنی اگر mkv باشد ولی hd نباشد، بقیه playerها پخش میکنند؟
و مدیا پلیر منظورتون روی کامپیوتر هست؟

ممنون
یه مدل دی وی دی ال جی بود که mkv با رزولوشن استاندارد پخش می کرد.
برای فایل اچ دی باید پردازشگر پلیر بتونه تصویر اچ دی پخش کنه که فقط بلوری پلیرها و دستگاه های جدید مدیا پلیر پخش می کنند

HOMAYOON1992
03-04-2014, 00:36
معمولا برای تلویزیون سینما نمیخرن! مگر فقط نظرتون ظاهر سیستم باشه

چه توقعی از صدا دارید بفرمایید؟
ممنون از اینکه ج دادید:n16:
از صدا شفافیت و بلندی مطلوب ( من نمیخوام بلوری بخونه و .... ) ( فقطم بلندگوهاش مهمن برام نه پلیرش چون خود تلویزیون همه فرمتارو میخونه ) :n12::n16::n16:

erosking3000
03-04-2014, 00:39
لطفا برای سینما خانگی پایونیر 838 یه آمپلی خوب معرفی کنید با تشکر

davood-d
03-04-2014, 03:19
ممنون از اینکه ج دادید:n16:
از صدا شفافیت و بلندی مطلوب ( من نمیخوام بلوری بخونه و .... ) ( فقطم بلندگوهاش مهمن برام نه پلیرش چون خود تلویزیون همه فرمتارو میخونه ) :n12::n16::n16:

وولوم بالا که اصلا تو سینمای خانگی های سونی پایونیر غیره امکانش نیست
باید یه امپ دیجیتال با بلندگوی ایستاده بگیری
آمپ جدا بگیری نیازی هم به پلیر هم نداری

davood-d
03-04-2014, 03:21
لطفا برای سینما خانگی پایونیر 838 یه آمپلی خوب معرفی کنید با تشکر

خودش داره که!
بعدشم برای بلندگوهای این سینماها که نمیشه آمپ جدا گرفت راحت میسوزن

darya_st
03-04-2014, 12:16
یه مدل دی وی دی ال جی بود که mkv با رزولوشن استاندارد پخش می کرد.
برای فایل اچ دی باید پردازشگر پلیر بتونه تصویر اچ دی پخش کنه که فقط بلوری پلیرها و دستگاه های جدید مدیا پلیر پخش می کنند

ممنون از پاسختون. پس باید توی مشخصات سینماها دنبال عنوان HD Player باشم، درسته؟

mr_rayan
03-04-2014, 13:35
ممنون از پاسختون. پس باید توی مشخصات سینماها دنبال عنوان HD Player باشم، درسته؟
نه دوست عزیز.HD player یک دستگاه جداگونست.شما تو گوگل سرچ کند متوجه میشید.
HD پلیر میتونه از طریق خروجی HDMI و یا Optical (بستگی به ورودی های سینما خانگی داره) به سینما خانگی وصل بشه تا شما صدای سینمایی هم داشته باشی.

saeidsmxo
03-04-2014, 16:25
خودش داره که!
دوست عزيز اگر که مقاومتشون يکسان باشه دليل ديگه اي داره که بسورن؟

davood-d
03-04-2014, 17:36
دوست عزيز اگر که مقاومتشون يکسان باشه دليل ديگه اي داره که بسورن؟
جریان بالای خروجی حساب نمی کنید؟ یه آمپ سینما به اندازه یه امپی که بلندگوی ایستاده درایو میکنه جریان میده!

erosking3000
03-04-2014, 20:59
خودش داره که!
با تشکر از راهنمایی شما

darya_st
04-04-2014, 09:36
نه دوست عزیز.HD player یک دستگاه جداگونست.شما تو گوگل سرچ کند متوجه میشید.
HD پلیر میتونه از طریق خروجی HDMI و یا Optical (بستگی به ورودی های سینما خانگی داره) به سینما خانگی وصل بشه تا شما صدای سینمایی هم داشته باشی.

خوب من کاملا گیج شدم.

خواسته های من از سینمای خانگی اینه:

1- استفاده من هم گوش كردن به موسيقي است و هم پخش فيلم، بنابرين كيفيت هر دو خوب باشد.
2- صداي بلند موسيقي نميخواهم، صداي صاف و شفاف ميخواهم
3- زیاد نمیخوام هزینه کنم.
4- بيشتر فرمتها را پخش كند، اعم از divx و mkv و زيرنويس فارسي .
5- جا زياد نگيرد
6- پورتها و رابط‌هاي مناسب داشته باشد

دوستان گفتند که برای اینکه mkv پخش کند باید blue-ray player داشته باشد که اونهم گرون میشه. یعنی گفتند فقط دستگاههای که blue-ray player دارند کیفیت HD رو پخش میکنند.
الان من نفهمیدم بقیه که بلوری نیستند، mkv معمولی پخش میکنند، فقط HD پخش نمیکنند ؟ یا کلا mkv پخش نمیکنند؟ فیلمهای HD و 3D فقط در فرمت mkv یافت میشوند؟ حتی داونلودی ها؟

بعد یکی از دوستان گفت که یک مدل سینما با dvd-player دیده که HD هم پخش میکرده، برای همین برای من سوال پیش اومد که توی مشخصات سینماها دنبال چی بگردیم که متوجه بشیم، فیلمهای HD رو پخش میکنه یا نه.

کم کم دارم به این نتیجه میرسم که با این حساب، دی وی دی پلیر خیلی استفاده ای نخواهد داشت. خوب سیستم دیگه ای هم نیست برای موسیقی گوش دادن که، هست؟ بلندگوی خالی بگیرم؟ آمپ جدا؟ سینمای بدون پلیر هم که نیست، درسته؟
گیج شدم کلا.
این HD-Playerها کارشون چیه و با بلوری پلیر چه فرقی دارند؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

mr_rayan
04-04-2014, 12:36
خوب من کاملا گیج شدم.

خواسته های من از سینمای خانگی اینه:

1- استفاده من هم گوش كردن به موسيقي است و هم پخش فيلم، بنابرين كيفيت هر دو خوب باشد.
2- صداي بلند موسيقي نميخواهم، صداي صاف و شفاف ميخواهم
3- زیاد نمیخوام هزینه کنم.
4- بيشتر فرمتها را پخش كند، اعم از divx و mkv و زيرنويس فارسي .
5- جا زياد نگيرد
6- پورتها و رابط‌هاي مناسب داشته باشد

دوستان گفتند که برای اینکه mkv پخش کند باید blue-ray player داشته باشد که اونهم گرون میشه. یعنی گفتند فقط دستگاههای که blue-ray player دارند کیفیت HD رو پخش میکنند.
الان من نفهمیدم بقیه که بلوری نیستند، mkv معمولی پخش میکنند، فقط HD پخش نمیکنند ؟ یا کلا mkv پخش نمیکنند؟ فیلمهای HD و 3D فقط در فرمت mkv یافت میشوند؟ حتی داونلودی ها؟

بعد یکی از دوستان گفت که یک مدل سینما با dvd-player دیده که HD هم پخش میکرده، برای همین برای من سوال پیش اومد که توی مشخصات سینماها دنبال چی بگردیم که متوجه بشیم، فیلمهای HD رو پخش میکنه یا نه.

کم کم دارم به این نتیجه میرسم که با این حساب، دی وی دی پلیر خیلی استفاده ای نخواهد داشت. خوب سیستم دیگه ای هم نیست برای موسیقی گوش دادن که، هست؟ بلندگوی خالی بگیرم؟ آمپ جدا؟ سینمای بدون پلیر هم که نیست، درسته؟
گیج شدم کلا.
این HD-Playerها کارشون چیه و با بلوری پلیر چه فرقی دارند؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
اصلا گیج نشو.چیز پیچیده ای نیست.
تو بودجت بمن بگو تا من بهت بگم دقیقا چی بگیری.

farzadiii
04-04-2014, 15:28
دوستانی که به دنبال یک سینما خانگی قدرتمند و قوی
با کیفیت بسیار بالا
با باس بسیار قدرتمند
و ساپورت 3D و زیر نویس هم فکر کنم ساپورت کنه
خلاصه یک سینما خانگی فول امکانات با قدرت بالا می خواهند من
این را پیشنهاد میدم از برند سونی
یک سینما خانگی با قدرت ویران کننده 2012 وات RMS
و فول امکانات
و دو ساب قدرتمند
مدلش m7 هست

saeidsmxo
04-04-2014, 18:26
دوستانی که به دنبال یک سینما خانگی قدرتمند و قوی
با کیفیت بسیار بالا
با باس بسیار قدرتمند
و ساپورت 3D و زیر نویس هم فکر کنم ساپورت کنه
خلاصه یک سینما خانگی فول امکانات با قدرت بالا می خواهند من
این را پیشنهاد میدم از برند سونی

دوست عزيز قيمت اين نمونه حدودا" چقدر ميتونه بشه؟

darya_st
04-04-2014, 21:06
اصلا گیج نشو.چیز پیچیده ای نیست.
تو بودجت بمن بگو تا من بهت بگم دقیقا چی بگیری.

تا 700 تومن.
ممنون

davood-d
04-04-2014, 23:54
این مطلب در مورد قوطی های سونی بخونید

farzadiii
05-04-2014, 01:01
دوست عزيز قيمت اين نمونه حدودا" چقدر ميتونه بشه؟

سلام داداش
قیمتش 4100 هست
ولی خیلی قدرتمنده شخصا ازش تست صدا گرفتم و صداش اندازه 3 تا سینما خانگی معمولی هست
شفافیت و وضوح و تفکیک فوق العاده ای داره تا ولوم اخر و باس پر طنینی داره و حجم صداش جوریه که وقتی ولوم را بردی بالا دیگه صدای بقل دستی را نمی شنوی در واقص صدا به صدا نمی رسه
خیلی چیز مشتیه

farzadiii
05-04-2014, 01:09
این مطلب در مورد قوطی های سونی بخونید

سلام داداش داوود خوبی
سلامتی؟
این مطلب را بنده قبول ندارم و هیچ وقت به خاطر چهار تا نوشته و نظر دیگران دست از سونی سالار بر نمی دارم
در ضمن این مطلبی که شما لینک دادی در مورد شیک 7 سونی هست نه سینما m7 سونی؟
در اون لینک نوشته شده که m7 را تست نکرده
من خودم شخصا از m7 سونی تست صدا گرفتم خیلی خیلی قوی بود حتی از پایونیر rs777 هم قوی تر بود
اگر به حرف های بنده اعتماد ندارید خودتون برید تست صدا ازش بگیرید
بعد متوجه میشید که سونی همیشه در صوت و تصویر بهترین هست
در ضمن خودم سینما خانگی سونی دارم و خیلی خیلی راضیم و صداش فوق العاده هست

davood-d
05-04-2014, 01:28
سلام داداش داوود خوبی
سلامتی؟
این مطلب را بنده قبول ندارم و هیچ وقت به خاطر چهار تا نوشته و نظر دیگران دست از سونی سالار بر نمی دارم
در ضمن این مطلبی که شما لینک دادی در مورد شیک 7 سونی هست نه سینما m7 سونی؟
در اون لینک نوشته شده که m7 را تست نکرده
من خودم شخصا از m7 سونی تست صدا گرفتم خیلی خیلی قوی بود حتی از پایونیر rs777 هم قوی تر بود
اگر به حرف های بنده اعتماد ندارید خودتون برید تست صدا ازش بگیرید
بعد متوجه میشید که سونی همیشه در صوت و تصویر بهترین هست
در ضمن خودم سینما خانگی سونی دارم و خیلی خیلی راضیم و صداش فوق العاده هست

خوبم

یه نگاهی به نظرات این مطلب بندازید

اگر قدرت میخوای بلندگو هیئت هم قوی! موزیکالیتی میدونید چیه؟

سونی بدترین ویدئو پلیرهارو داره
بیخیال

farzadiii
05-04-2014, 01:50
خوبم

یه نگاهی به نظرات این مطلب بندازید

اگر قدرت میخوای بلندگو هیئت هم قوی! موزیکالیتی میدونید چیه؟

سونی بدترین ویدئو پلیرهارو داره
بیخیال

دست درد نکنه سونی را با باند هیت که از بد ترین کیفیت برخورداره مقایسه می کنید؟
من اصلا از شما انتظار نداشتم
نظرات را خوندم
ولی من به چشم و گوش خودم بیشتر اعتماد دارم تا حرف مردم
مرد حسابی دارم بهت می گم خودم 2 بار ازش تست صدا گرفتم و از قدرتش و کیفیتش مطمعنم
والا کیفیتش بی نظیر بود تا اخرین ولوم صدا کریستالی مثل اینه بود و ریز ترین صدا هم را پخش می کرد و باس حیرت اوری هم داشت
شما خودت سیستم بازی اونوقت به حرف دیگران سونی را خراب می کنی
اول برو یک اهنگ خوب با کیفیت 320 k ببر بزار تو m7 و ولوم را اگر تونستی و جرعت داشتی ببر تا اخر
تا بهت بگم سونی چیه

davood-d
05-04-2014, 01:55
نظرات را خوندم
مرد حسابی دارم بهت می گم خودم 2 بار ازش تست صدا گرفتم و از قدرتش و کیفیتش مطمعنم
والا کیفیتش بی نظیر بود تا اخرین ولوم صدا کریستالی مثل اینه بود و ریز ترین صدا هم را پخش می کرد و باس حیرت اوری هم داشت
اول برو یک اهنگ خوب با کیفیت 320 k ببر بزار تو m7 و ولوم را اگر تونستی و جرعت داشتی ببر تا اخر
تا بهت بگم سونی چیه

باشه:n08:

وولوم بالا اصلا در صدا اهمیت نداره مگر برای نوجوان ها و بسیار مبتدی ها در صدا
بازم بیخیال

farzadiii
05-04-2014, 01:59
باشه:n08:

وولوم بالا اصلا در صدا اهمیت نداره مگر برای نوجوان ها و بسیار مبتدی ها در صدا
بازم بیخیال

داداش نمی خوام بحث را کش بدم
یعنی چی ولوم بالا اهمیت نداره
یعنی همه با ولوم کم اهنگ گوش می دن
اخه این چه حرفیه
معلومه که زیاد هم سرت نمیشه
باشه با همون پایونیر حال کن که ربع قدرت سونی هم نداره:n02:

davood-d
05-04-2014, 02:03
داداش نمی خوام بحث را کش بدم
یعنی چی ولوم بالا اهمیت نداره
یعنی همه با ولوم کم اهنگ گوش می دن
اخه این چه حرفیه
معلومه که زیاد هم سرت نمیشه
باشه با همون پایونیر حال کن که ربع قدرت سونی هم نداره:n02:

باشه:n08::n19:

farzadiii
05-04-2014, 02:13
راستی اون استاد برزین هم هیچی حالیش نیست
یعنی هر کس میره چند سال خارج دیگه استاد سیستم صوتی میشه
طرف تو خونش پلاسما و ال سی دی سامسونگ داره بعد داره مشاوره میده:n09:
دوستان هیچ وقت گول حرف دیگران را نخورید و به قول اقای رایان اول برید تست صدا بگیرید اگر پسندید خرید کنید

davood-d
05-04-2014, 02:20
راستی اون استاد برزین هم هیچی حالیش نیست
یعنی هر کس میره چند سال خارج دیگه استاد سیستم صوتی میشه
طرف تو خونش پلاسما و ال سی دی سامسونگ داره بعد داره مشاوره میده:n09:
دوستان هیچ وقت گول حرف دیگران را نخورید و به قول اقای رایان اول برید تست صدا بگیرید اگر پسندید خرید کنید

بهشون میگم
باشه:n08::n19:

mr_rayan
05-04-2014, 06:57
دوستان لطفا مراعات همدیگه بکنید و از توهین به همدیگه پرهیز کنید.به سخره گرفتن همدیگه کار درستی نیست.

mr_rayan
05-04-2014, 07:07
تا 700 تومن.
ممنون
خب با توجه به گرونی های بازار تو این چند وقت اخیر و نیازهای شما نمیشه درست تصمیم گرفت
شما برای پخش فرمت MKV HD و زیرنویس فارسی حتما به یک HD پلیر نیاز دارید که حداقل 200 الی 250 تومن بودجه میخواد و با باقی مونده بودجتون نمیشه سینمای درستی پیدا کرد.بایستی با باقی مونده بودجه دنبال بلندگوهای 5.1 کامپیوتر باشید با ورودی اپتیکال که بتونید HD پلیر بهش وصل کنید.
اینجوری به نتیجه میرسی.

amin_g_p
05-04-2014, 07:22
نظرات را خوندم
تا بهت بگم سونی چیه

با کیفیت 320 K معلومه موسیقی باز هم نیستی برای تست از flac یا Audio disc استفاده می کنن. (ولوم تا آخر بردن و شکستن شیشه را هم این اسپیکر های کوچیک 5.1 مخصوص PC هم انجام می دن یا حتی سینمای قدیمی سامسونگ! مهم کیفیت هست که چون نشنیدم نظری راجع به m7 ندارم.)

farzadiii
05-04-2014, 14:24
دوستان لطفا مراعات همدیگه بکنید و از توهین به همدیگه پرهیز کنید.به سخره گرفتن همدیگه کار درستی نیست.

شرمنده اقای رایان منم دوست ندارم به کسی توهین کنم ولی اخه بعضی ها یک حرف هایی می زنند که با عقل جور در نمیاد
من همیشه شما را قبول دارم و می دونم بدون تعصب نظر می دید و نظر شما برام خیلی مهمه
حالا به نظر شما ایا سونی محصولاتش بد هست؟
من خودم یک عمر دارم از محصولات سونی استفاده می کنم و خیلی خیلی راضیم و الان دو تا سینما سونی داخل منزل دارم یکی sz1000 و دومی dz840 و واقعا عالی هستند
هم از لحاظ کیفیت هم از لحاظ باس هم از لحاظ حجم صدای فوق العاده
منی که می دونم سونی چیه پس هیچ وقت نمی زارم کسی به این برند بزرگ توهین کنه
در ضمن این سینما جدید سونی m7 را می گم خودم دو بار تست ازش گرفتم هیچ مشکلی نداره و بهترین صدا و قدرت را داره اونوقت اقای داوود ندیده و تست نکرده میگه سونی خوب نیست
اخه یک چیزی بگید که با عقل جور دربیاد اخه سونی هیچ وقت محصول بد نمی زنه که سابقه خودش را خراب کنه

farzadiii
05-04-2014, 14:32
با کیفیت 320 K معلومه موسیقی باز هم نیستی برای تست از flac یا Audio disc استفاده می کنن. (ولوم تا آخر بردن و شکستن شیشه را هم این اسپیکر های کوچیک 5.1 مخصوص PC هم انجام می دن یا حتی سینمای قدیمی سامسونگ! مهم کیفیت هست که چون نشنیدم نظری راجع به m7 ندارم.)

دوست عزیز ما که خر نیستیم می دونیم بهترین فرمت flac و audio disc هست ولی خیلی کم یاب هستندو این فرمت ها خیلی حجم زیادی دارند
نیازی به نظر شما نیست دوست عزیز

mr_rayan
05-04-2014, 15:23
شرمنده اقای رایان منم دوست ندارم به کسی توهین کنم ولی اخه بعضی ها یک حرف هایی می زنند که با عقل جور در نمیاد
من همیشه شما را قبول دارم و می دونم بدون تعصب نظر می دید و نظر شما برام خیلی مهمه
حالا به نظر شما ایا سونی محصولاتش بد هست؟
من خودم یک عمر دارم از محصولات سونی استفاده می کنم و خیلی خیلی راضیم و الان دو تا سینما سونی داخل منزل دارم یکی sz1000 و دومی dz840 و واقعا عالی هستند
هم از لحاظ کیفیت هم از لحاظ باس هم از لحاظ حجم صدای فوق العاده
منی که می دونم سونی چیه پس هیچ وقت نمی زارم کسی به این برند بزرگ توهین کنه
در ضمن این سینما جدید سونی m7 را می گم خودم دو بار تست ازش گرفتم هیچ مشکلی نداره و بهترین صدا و قدرت را داره اونوقت اقای داوود ندیده و تست نکرده میگه سونی خوب نیست
اخه یک چیزی بگید که با عقل جور دربیاد اخه سونی هیچ وقت محصول بد نمی زنه که سابقه خودش را خراب کنه
هم شما درست میگی هم داوود عزیز
منظور داوود عزیز اینه که سونی تو های اند خیلی وقته که حرفی واسه گفتن نداره و رفته به سمت تجاری سازی که کاملا درسته.
شما هم درست میگی محصولات تجاری سونی تو هم رده های خودش جزو بهترین هاست،درسته که تو ایران قیمت بالایی داره ولی باز هم تو یسری از موارد ارزش خرید داره.
من صدای این مدل هم نشنیدم و نظری در موردش ندارم.امیدوارم که مثل سری ddw5500 نباشه و پیشرفت خوبی داشته باشه چون مدل ddw5500 به نظر من یه پسرفت و شکست بود.حالا باید دید سری M چه حرفی واسه گفتن دارن.

farzadiii
05-04-2014, 15:33
منظور داوود عزیز اینه که سونی تو های اند خیلی وقته که حرفی واسه گفتن نداره و رفته به سمت تجاری سازی که کاملا درسته.
شما هم درست میگی محصولات تجاری سونی تو هم رده های خودش جزو بهترین هاست،درسته که تو ایران قیمت بالایی داره ولی باز هم تو یسری از موارد ارزش خرید داره.
من صدای این مدل هم نشنیدم و نظری در موردش ندارم.امیدوارم که مثل سری ddw5500 نباشه و پیشرفت خوبی داشته باشه چون مدل ddw5500 به نظر من یه پسرفت و شکست بود.حالا باید دید سری M چه حرفی واسه گفتن دارن.

داداش توی زمینه های اند قبول دارم که سونی حرفی برای گفتن نداره
ولی تو مارک های تجاری مثل سامسونگ و ال جی و پایونیر دارم میگم بهترین هست
ممنون که بدون تعصب نظر میدید واقعا ممنون که حداقل شما ارزش برند بزرگ سونی را میدونید

davood-d
05-04-2014, 16:35

مشکل این بنده خدا و همه کسانی که تا به حال صدا و تصویر ندیده و نشنیدن (شهرستان زندگی می کنند)این که تو یه دنیایی از اسم چرخ میزنن و فکر می کنن یه قوطی پلاستیک با یه سیم نازک آویزون بهش داره چه صدای میده یا ماهواره اچ دی چه تصویری داره.
شما خودت سیستم خوبی داری و تست برند تجربه کردی میدونی چی میگم

farzadwar
05-04-2014, 21:39
سلام و ارادت خدمت همه عزیزان و دوستان گل
خیلی ممنون میشم یه سینمای خانگی با کیفیت بسیار عالی و شفاف به بنده معرفی کنید بودجه هم در حدود 1.5 هست برند خاصی را در نظر ندارم ولی اضافه کنم فقط واسه گیم برای ps4 میخوام و خیلی کیفیت صداش برام مهمه کنار بازی واسه فیلم و موسیقی هم خوب باشه در ضمن led بنده هم سونی w904 هست اینا گفتم که اگه لازمه بهتر بنده را راهنمایی و کمک کنید.
تشکر از همه اساتید عزیز

mr_rayan
05-04-2014, 23:50
سلام و ارادت خدمت همه عزیزان و دوستان گل
خیلی ممنون میشم یه سینمای خانگی با کیفیت بسیار عالی و شفاف به بنده معرفی کنید بودجه هم در حدود 1.5 هست برند خاصی را در نظر ندارم ولی اضافه کنم فقط واسه گیم برای ps4 میخوام و خیلی کیفیت صداش برام مهمه کنار بازی واسه فیلم و موسیقی هم خوب باشه در ضمن led بنده هم سونی w904 هست اینا گفتم که اگه لازمه بهتر بنده را راهنمایی و کمک کنید.
تشکر از همه اساتید عزیز
سلام
پکیج 1312xp شرکت DENON

darya_st
06-04-2014, 00:00
خب با توجه به گرونی های بازار تو این چند وقت اخیر و نیازهای شما نمیشه درست تصمیم گرفت
شما برای پخش فرمت MKV HD و زیرنویس فارسی حتما به یک HD پلیر نیاز دارید که حداقل 200 الی 250 تومن بودجه میخواد و با باقی مونده بودجتون نمیشه سینمای درستی پیدا کرد.بایستی با باقی مونده بودجه دنبال بلندگوهای 5.1 کامپیوتر باشید با ورودی اپتیکال که بتونید HD پلیر بهش وصل کنید.
اینجوری به نتیجه میرسی.

خوب تا چقدر بودجه رو بالا ببرم، میشه سینمای مناسبی پیدا کرد؟
ممنون

mr_rayan
06-04-2014, 00:27
خوب تا چقدر بودجه رو بالا ببرم، میشه سینمای مناسبی پیدا کرد؟
ممنون
بودجه شما برای خرید حداقلی یک سینماست.شما سینمایی میخوای با ورودی اپتیکال،باید بین سینماهای با ورودی اپتیکال سرچ کنید مثل محصولات سامسونگ و یا ال جی که به بودجه شما میخوره+یک هزینه جداگانه برای HD پلیر که معمولا از 250 تومن به بالاست و تاپیک جداگونه ای داره که میتونید بحث اونجا ادامه بدید.

HOMAYOON1992
06-04-2014, 00:48
سلام به همه اساتید :n16:
من یه تلویزیون f8880 سامسونگ خریدم و خود tv همه فرمتارو پخش میکنه
حالا به نظرتون سینما خانگی بخرم یا اسپیکر 5.1 ؟
تا 700 تومنم بیشتر نمیتونم بدم

davood-d
06-04-2014, 00:53
سلام به همه اساتید :n16:
من یه تلویزیون f8880 سامسونگ خریدم و خود tv همه فرمتارو پخش میکنه
حالا به نظرتون سینما خانگی بخرم یا اسپیکر 5.1 ؟
تا 700 تومنم بیشتر نمیتونم بدم
چک کنید تی وی در خروجی نوری صدای 5.1 پشتیبانی میکنه

farzadiii
06-04-2014, 02:46
مشکل این بنده خدا و همه کسانی که تا به حال صدا و تصویر ندیده و نشنیدن (شهرستان زندگی می کنند)این که تو یه دنیایی از اسم چرخ میزنن و فکر می کنن یه قوطی پلاستیک با یه سیم نازک آویزون بهش داره چه صدای میده یا ماهواره اچ دی چه تصویری داره.
شما خودت سیستم خوبی داری و تست برند تجربه کردی میدونی چی میگم

داداش من نمی خوام جو این جا را بهم بریزم
محض اطلاعت بگم که من صدای بیشتر مارک های حرفه ای را شنیدم از جمله مارک کلیپچ و جامو و پایونیر و دنون
اما هیچ کدام قدرت و بیس m7 سونی را نداشتند و اگر بخوام یک سیستم های اند جمع کنم که به قدرت m7 سونی برسه باید دو جفت اسپیکر و دو تا ساب بگیرم و یک امپلی که حساب کردم حدود 20 میلیون می شه
سونی قدرتی که داره در حد سیستم 20 میلیونی هست
بابا بی خیال:n08:

davood-d
06-04-2014, 03:22
محض اطلاعت بگم که من صدای بیشتر مارک های حرفه ای را شنیدم از جمله مارک کلیپچ و جامو و پایونیر و دنون
اما هیچ کدام قدرت و بیس m7 سونی را نداشتند و اگر بخوام یک سیستم های اند جمع کنم که به قدرت m7 سونی برسه باید دو جفت اسپیکر و دو تا ساب بگیرم و یک امپلی که حساب کردم حدود 20 میلیون می شه

باشه:n19::n08:

davood-d
06-04-2014, 03:40

موزیک بیسه:n08:

اونم تو قوطی پلاستیک و نئوپان:n08:

chaharnazm
06-04-2014, 09:34
درود
BDP 450
VSX 522
RS 777
HDMI Monster
Downloaded Movies
هنگام پخش فیلم از روی USB با BDP 450 و گرفتن صدا از آمپ، صدای فیلم کمه حتا تا ولوم 30. راهی برای افزایش حجم در این ولوم هست؟

mr_rayan
06-04-2014, 12:49
درود
BDP 450
VSX 522
RS 777
HDMI Monster
Downloaded Movies
هنگام پخش فیلم از روی USB با BDP 450 و گرفتن صدا از آمپ، صدای فیلم کمه حتا تا ولوم 30. راهی برای افزایش حجم در این ولوم هست؟
مشکل از صدای فیلم شماست.صدای فیلمتون ضعیفه

jino_3000
06-04-2014, 12:57
سلام دوستان
من دیروز سینمای خانگی پایونیر 753 خریدم که رسیورش مدل vsx-523 هستش اما پشیمون شدم که چرا ----- بهتری نگرفتم امروز به فروشندش تو پاساژ شرکا زنگ زدم که برام عوضش کنه اولش کن 800 ازت برمیدارم میخواستم 923 رو بگیرم اما بعدش دبه کرد گفت 500 هنوزم بازش نکردم گارانتیه پایونیران
حالا میخواستم تو این چند روز اگه کسی اینو خواست به قیمت معقول بهش بدم خوذم 923 بگیرم اگرم نشد که از همین استفاده کنم دیگه با این قیمت قید علاقه رو میزنم . به هر حال اگه کسی خواست من در خدمتم
:n03:

farzadwar
06-04-2014, 14:01
سلام
پکیج 1312xp شرکت DENON

سلام و تشکر بابت راهنماییتون
به نظر شما این مدل دنون بهتر از پایونره؟ میشه یه سایت بهم معرفی کنید که بتونم مشخصات این دنون را ببینم.
اگه بخواهید یه مدل قدرتمند و با کیفیت از پایونر بهم معرفی کنید کدوم مدل را پیشنهاد میدید در مورد بودجه هم 1.5 باشه و کمی بیشتر بشه مهم نیست فقط کیفیت واسم مهمه چون نمیخوام تا 4 5 سال دیگه هزینه کنم
بازم ممنون بابا کمک و لطفتون

farzadiii
06-04-2014, 14:21
موزیک بیسه:n08:

اونم تو قوطی پلاستیک و نئوپان:n08:

منظورت از قوطی پلاستیکی همون پایونیر هست دیگه :n09:
چون تا جایی که من می دونم m7 سونی بانداش و ساب هاش چوبی هست
من خودم ضبط سونی دارم gn1100 همه ی بانداش از جنس چوب هست
بیس خیلی مهمه و رکن اصلی موزیک هست
همچنین شفافیت و وضوح و تفکیک
m7 سونی واقعا ارزش خرید داره و خیلی از این سینما های معمولی دو هزاری تو بازار مثل ال جی و سامسونگ و پایونیر خیلی بهتره
در رنج قیمت 4 تا 5 میلیون واقعا این مدل سونی عالیه نسبت به قیمتش
حجم صدای فوق العاده
شفافیت عالی
بیس خفن
وضوح عالی ریز ترن صدا ها راپخش می کنه
لازم نیست شما سونی را به من معرفی کنید چون خودم به سونی 100 درصد ایمان دارم و می دونم چیه

darya_st
06-04-2014, 20:59
بودجه شما برای خرید حداقلی یک سینماست.شما سینمایی میخوای با ورودی اپتیکال،باید بین سینماهای با ورودی اپتیکال سرچ کنید مثل محصولات سامسونگ و یا ال جی که به بودجه شما میخوره+یک هزینه جداگانه برای HD پلیر که معمولا از 250 تومن به بالاست و تاپیک جداگونه ای داره که میتونید بحث اونجا ادامه بدید.

ممنون. خوب حالا برای یک سینمای با ورودی اپتیکال، حدود بودجه من، چی پیشنهاد میکنید؟
با هزینه این سینما + هزینه HD Player، نمیشه یک سینمای خانگی با بلوری پلیر گرفت؟