PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42

MohsenStar
20-06-2013, 14:59
سلام.
اگر امکانش رو دارید 200 تومن به بودجتون اضافه کنید و مدل pioneer bcs-424 تهیه کنید.

اسپیکرهای عقبی این مدل بی سیم هستند ؟
تو این رنج بهتر از این پیدا نمیشه ؟

mr_rayan
20-06-2013, 16:41
اسپیکرهای عقبی این مدل بی سیم هستند ؟
تو این رنج بهتر از این پیدا نمیشه ؟
خیر
خیر
...

soheilnouri
20-06-2013, 23:24
دوستان تا ٨٠٠ تومن واسهةمني كه ال اي دي lg دارم بهترين سينماي خانكي واسه يه اتاق ٢٠ متري چيه؟بووووووس:n22:

alitondar
21-06-2013, 21:02
[/QUOTE]خوب حتما امپ و پلير بهترين انتخاب اما بلندگوهات توان پخش قدرت امپ دارن و ايا كيفيت پخش صداي HD دارن. شما بايد اين موارد تشخيص بديد.[/QUOTE]

میتونم یک آمپ و پلیر بگیرم و اگر از صدا راضی نبودم و موقعیت مالی بهتر شد یک ست اسپیکر براش تهیه کنم. (مرحله به مرحله جلو برم.)
در مورد سوال دوم چی؟ "نمیشه یه پایونیر 727 بدون اسپیکراش گیر آورد؟ یا یه چیزی در همون حد بدون اسپیکر؟ "

کسی جواب مارو نمیده؟

mr_rayan
22-06-2013, 11:46
خوب حتما امپ و پلير بهترين انتخاب اما بلندگوهات توان پخش قدرت امپ دارن و ايا كيفيت پخش صداي HD دارن. شما بايد اين موارد تشخيص بديد.[/QUOTE]

کسی جواب مارو نمیده؟[/QUOTE]
نه نمیشه.

alitondar
22-06-2013, 16:49
خوب حتما امپ و پلير بهترين انتخاب اما بلندگوهات توان پخش قدرت امپ دارن و ايا كيفيت پخش صداي HD دارن. شما بايد اين موارد تشخيص بديد.

کسی جواب مارو نمیده؟[/QUOTE]
نه نمیشه.[/QUOTE]

پس باید کلاً قید این اسپیکرا رو بزنم و از اول شروع به جمع کردن یک سینمای خانواده 3D با کیفیت خوب پیدا کنم.

mr_rayan
22-06-2013, 17:53
پس باید کلاً قید این اسپیکرا رو بزنم و از اول شروع به جمع کردن یک سینمای خانواده 3D با کیفیت خوب پیدا کنم.

بله شما اگه یه سیستم خوب و متناسب بخوای باید از اول شروع به جمع آوری کنی.بودجه خودت رو مشخص کنی تکلیفت با خودت و بازار مشخص میشه و اونوقت راحت می تونی انتخاب کنی.

amirrezan95
22-06-2013, 19:16
سلام دوستان
برای یه اتاق کوچیک دنبال سیستم صوتی هستم بیشتر برای موسیقی و گاهی هم فیلم به نظر شما با 1.5 میشه یه سیستم صوتی خوب جمع کرد استریو یا سینمایی (آمپ+باند+پلیر) یا دنبال سینما خانگی باشم البته میخوام مدلی باشه که آمپ از پلیر جداست مثل یکسری از پایونیر ها البته همون طور که گفتم کیفیت موزیک برام در اولویت هست...این مدلای پایونییر کیفیت صدا شون چطوره و ساخت کجا هستن؟
مثل این:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mr_rayan
22-06-2013, 19:47
سلام دوستان
برای یه اتاق کوچیک دنبال سیستم صوتی هستم بیشتر برای موسیقی و گاهی هم فیلم به نظر شما با 1.5 میشه یه سیستم صوتی خوب جمع کرد استریو یا سینمایی (آمپ+باند+پلیر) یا دنبال سینما خانگی باشم البته میخوام مدلی باشه که آمپ از پلیر جداست مثل یکسری از پایونیر ها البته همون طور که گفتم کیفیت موزیک برام در اولویت هست...این مدلای پایونییر کیفیت صدا شون چطوره و ساخت کجا هستن؟
مثل این:
سلام.
مدل خوبی انتخاب کردی.
در مورد صدا که خودتون باید بشنوید و بپسندید ولی تو قیمت خودش جزو بهترین هاست.
برند پایونیر که کلا یه برند ژاپنی هست ولی در حال حاضر مثل خیلی از برندهای دیگه در چین تولید میشه.

alitondar
23-06-2013, 12:47
بله شما اگه یه سیستم خوب و متناسب بخوای باید از اول شروع به جمع آوری کنی.بودجه خودت رو مشخص کنی تکلیفت با خودت و بازار مشخص میشه و اونوقت راحت می تونی انتخاب کنی.

باید تیکه ، تیکه برم جلو...
برای شروع حدود 2 تومن دارم.
اول چی بخرم؟ (اسپیکر ، آمپلی یا پخش 3D )

amirrezan95
23-06-2013, 14:27
سلام.
مدل خوبی انتخاب کردی.
در مورد صدا که خودتون باید بشنوید و بپسندید ولی تو قیمت خودش جزو بهترین هاست.
برند پایونیر که کلا یه برند ژاپنی هست ولی در حال حاضر مثل خیلی از برندهای دیگه در چین تولید میشه.
درود
ممنون از پاسختون.....ولی میخواستم ببینم دوستانی که از این مدل سینماهای خانگی دارن از کیفیت پخش موسیقی رضایت دارن ..کیفیت آمپش خوبه..؟یا برای موسیقی یه سیستم استریو (آمپ+باند+پلیر)(ژاپن) را ترجیح میدن ؟
در جریان ژاپنی بودن برند پایونییر هستم ولی یعنی این مدل پایونییر که لینک کردم ساخت چین هست چون من یه دی وی دی پلیر پایونییر دارم ساخت تایلند هست از کیفیت ساخت اون راضیم خواستم ببینم این سینما خانگی ها ساخت کجان.
پیشاپیش از دوستان راهنمایی کننده ممنون

farhadoo
23-06-2013, 16:34
باید تیکه ، تیکه برم جلو... برای شروع حدود 2 تومن دارم. اول چی بخرم؟ (اسپیکر ، آمپلی یا پخش 3D ) کل بودجه تون چقدره؟ چون باید هزینه هرقسمت متناسب با بقیه باشه. معمولا باید از اسپیکر شروع کرد که احتمالا مهمترین بخشه.

mr_rayan
25-06-2013, 00:08
فیلم Jack the Giant Slayer رو نسخه 3D دیدم.

علاوه بر داستان فیلم که مروری بر خاطرات کودکی هست فیلم بسیار خوش ساخت همراه با تصاویر زیبایی بود که به علت سه بعدی بودن زیبایی این تصاویر دو چندان شده بود.پیشنهاد می کنم دوستان ببینند.البته نگران داستان نباشید چون داستان با مقدار زیادی دستکاری مناسب سنین بزرگسال شده.

soheilnouri
25-06-2013, 13:11
واسه يه اتاق كوچيك ١٠ متري تا ٨٠٠ تومن چيو توضيه ميكنيد واسه فيلم و موسيقي

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

mr_rayan
25-06-2013, 13:48
واسه يه اتاق كوچيك ١٠ متري تا ٨٠٠ تومن چيو توضيه ميكنيد واسه فيلم و موسيقي

مدل pioneer HTZ-222DVD

m_semiari
25-06-2013, 14:09
سلام . می خواستم بدونم کسی از دوستان از کیفیت اسپیکرهای magnat سری supreme monitor اطلاع داره؟ در مقایسه با اسپیکرهای پایونیر سری pk-52fs کدوم کیفیت صدای بهتری داره؟

davood-d
25-06-2013, 17:14
سلام . می خواستم بدونم کسی از دوستان از کیفیت اسپیکرهای magnat سری supreme monitor اطلاع داره؟ در مقایسه با اسپیکرهای پایونیر سری pk-52fs کدوم کیفیت صدای بهتری داره؟

پايونير در اين سري خيلي خوش ساخته. صداي خوبي هم داره. شما هردو گوش كن ببين كدوم با سليقه شما هماهنگه.

m_semiari
25-06-2013, 19:37
با فروشنده های جمهوری که صحبت میکنی ههشون میگن در مقایسه با برندهای jamo,magnat,...پایونیر از همه ضعیفتره. من jamo رو گوش دادم صداش خیلی خوب بود ولی پایونیر رو نمیدونم.فروشنده می گفت پایونیر با برند های معروف قابل مقایسه نیست.

davood-d
25-06-2013, 20:10
با فروشنده های جمهوری که صحبت میکنی ههشون میگن در مقایسه با برندهای jamo,magnat,...پایونیر از همه ضعیفتره. من jamo رو گوش دادم صداش خیلی خوب بود ولی پایونیر رو نمیدونم.فروشنده می گفت پایونیر با برند های معروف قابل مقایسه نیست.

فروشنده پايونير بلعكسشو بهت ميگه.
شما گوش كن ببين خوشت مياد يا نه به فروشنده چه كار داري.

soheilnouri
25-06-2013, 20:30
مدل pioneer HTZ-222DVD

واقعا فوق العادست اطلاعاتتون..به نظر شما الدجي و سامسونگ بالاتر از اين برنده و قابليتهاي اين مدل رو ميخاستم.ممنون

amirrezan95
25-06-2013, 22:46
درود
ممنون از پاسختون.....ولی میخواستم ببینم دوستانی که از این مدل سینماهای خانگی دارن از کیفیت پخش موسیقی رضایت دارن ..کیفیت آمپش خوبه..؟یا برای موسیقی یه سیستم استریو (آمپ+باند+پلیر)(ژاپن) را ترجیح میدن ؟
در جریان ژاپنی بودن برند پایونییر هستم ولی یعنی این مدل پایونییر که لینک کردم ساخت چین هست چون من یه دی وی دی پلیر پایونییر دارم ساخت تایلند هست از کیفیت ساخت اون راضیم خواستم ببینم این سینما خانگی ها ساخت کجان.
پیشاپیش از دوستان راهنمایی کننده ممنون
سلام دوستان ...کسی راهنمایی نمی کنه ...؟
یه سوال دیگه سینماهای خانگی دنون کیفیتشون چطوره در موسیقی مخصوصا مثلا مدل زیر : DENON Avr Dht-1312XP

راستی یه چیزی اینکه این مدل سینمای خانگی پایونیر Rs33
من داخل سایتهای فروشگاه اروپایی یا امریکایی پیداش نکردم...این مدل ها مخصوصه به قول معروف کشور های جهان سوم هست ؟
یه نکته دیگه اینکه یکی از فروشگاهها قیمت دنون 1312 را 2 تومن گذاشته در صورتی که در آمازون 299 دلاره یعنی اینا دلار رو چقدر فرض میکنن و اینکه فروشگاههای دیگه هم میشناسین که این محصولات رو اینترنتی بفروشن .خوش قیمت و مطمئن باشه. ؟

farhadoo
26-06-2013, 00:46
واقعا فوق العادست اطلاعاتتون..به نظر شما الدجي و سامسونگ بالاتر از اين برنده و قابليتهاي اين مدل رو ميخاستم.ممنون Sent from my iPhone 5 using Tapatalk دوست من شک نکن که پایونیر برند بسیار بهتریه بخصوص در زمینه صدا

mr_rayan
26-06-2013, 06:58
واقعا فوق العادست اطلاعاتتون..به نظر شما الدجي و سامسونگ بالاتر از اين برنده و قابليتهاي اين مدل رو ميخاستم.ممنون

این مدل تو قیمت خودش از هم رده های خودش خیلی بهتره.
قابلیت خاصی نداره.مثل همه سینما خانگی های دیگه.
این لینک مشخصاتش تو سایت پایونیر خاورمیانه هستش

mr_rayan
26-06-2013, 07:05
سلام دوستان ...کسی راهنمایی نمی کنه ...؟
یه سوال دیگه سینماهای خانگی دنون کیفیتشون چطوره در موسیقی مخصوصا مثلا مدل زیر : DENON Avr Dht-1312XP

راستی یه چیزی اینکه این مدل سینمای خانگی پایونیر Rs33
من داخل سایتهای فروشگاه اروپایی یا امریکایی پیداش نکردم...این مدل ها مخصوصه به قول معروف کشور های جهان سوم هست ؟
یه نکته دیگه اینکه یکی از فروشگاهها قیمت دنون 1312 را 2 تومن گذاشته در صورتی که در آمازون 299 دلاره یعنی اینا دلار رو چقدر فرض میکنن و اینکه فروشگاههای دیگه هم میشناسین که این محصولات رو اینترنتی بفروشن .خوش قیمت و مطمئن باشه. ؟
این مدل دنون صدای شفاف و خوبی داره.در زمینه موسیقی هم بستگی به گوش شما داره که تا چه حد با موسیقی آشناست.بهرحال این پکیج طراحی سینمایی داره.
سری rs هم فکر کنم فقط تو آسیا عرضه میشه.
پکیج 1312 تا اونجایی که یادمه قیمتش 400 دلار بود.قیمتی هم که به شما دادن درسته.البته شما چندجا دیگه هم استعلام بگیرید ولی این برندها تو ایران نسبت به قیمت جهانیشون همچین قیمت هایی دارند.
فروشگاه مطمئن همون فروشگاه آکوستیک پبشنهاد می کنم.همیشه قیمت های درستی به مشتری دادن.

soheilnouri
26-06-2013, 10:18
تهران نمايندگي اين پايونيير كجاست؟ممنونم.ديجيكالا داره؟

amin_g_p
26-06-2013, 10:54

می خواستم بگم نمایندگی اصلی ایران راستین هست و لینک بدم به سایت پایونیر که دیدم ایران را از لیستش حذف کرده؟ اثر تحریم هاست یا علت دیگه ای داره؟ دیجیکالا که نه ولی چاره داره (تامین کنندش هم راستین هست)

amirrezan95
26-06-2013, 11:44
این مدل دنون صدای شفاف و خوبی داره.در زمینه موسیقی هم بستگی به گوش شما داره که تا چه حد با موسیقی آشناست.بهرحال این پکیج طراحی سینمایی داره.
سری rs هم فکر کنم فقط تو آسیا عرضه میشه.
پکیج 1312 تا اونجایی که یادمه قیمتش 400 دلار بود.قیمتی هم که به شما دادن درسته.البته شما چندجا دیگه هم استعلام بگیرید ولی این برندها تو ایران نسبت به قیمت جهانیشون همچین قیمت هایی دارند.
فروشگاه مطمئن همون فروشگاه آکوستیک پبشنهاد می کنم.همیشه قیمت های درستی به مشتری دادن.
ممنون دوست من
آره اول399 دلار بوده الان شده 299 دلار حالا به چه دلیلی نمیدونم.پس بنظرم دنون رو تهیه کنم بهتر باشه ..حالا نمی دونم صبر کنم قیمت ها میاد پایین یا نه...
برای خرید از فروشگاه آکوستیک باید تلفنی قیمت گرفت و اقدام کرد ؟چون داخل سایتش فقط مشخصات دستگاهها رو گذاشته.

راستی دوستان پلیر خوب که قابلیت پخش فایلهای flac از usb هم داشته باشه اگه میشناسین معرفی فرمایید.
با تشکر

mr_rayan
26-06-2013, 14:50

تقاطع حافظ جمهوری 66719101
از سایت چاره می تونید بگیرید.از سایت زیر هم می تونید بگیرید

با خود نمایندگی هم صحبت کنی واست میفرسته.

mr_rayan
26-06-2013, 14:59
ممنون دوست من
آره اول399 دلار بوده الان شده 299 دلار حالا به چه دلیلی نمیدونم.پس بنظرم دنون رو تهیه کنم بهتر باشه ..حالا نمی دونم صبر کنم قیمت ها میاد پایین یا نه...
برای خرید از فروشگاه آکوستیک باید تلفنی قیمت گرفت و اقدام کرد ؟چون داخل سایتش فقط مشخصات دستگاهها رو گذاشته.

راستی دوستان پلیر خوب که قابلیت پخش فایلهای flac از usb هم داشته باشه اگه میشناسین معرفی فرمایید.
با تشکر
افت قیمت ها بخاطر دیسکانتینیو شدن هستش.به نظر من امید به ارزون شدن نداشته باش.
این پکیج هم نمیدونم تا کی تو ایران پیدا میشه.البته شرکت دنون سری جدید این محصول به صورت جداگونه تولید کرده یعنی بندگو جدا و آمپ هم جدا.لینک زیر

احتمالا امسال وارد کنند.
فروشگاه آکوستیک یه پکیج بلندگو یاماها هم داشت که به قیمت خیلی خوب بود.بد نیست صداش رو بشنوی.با یه آمپ تو قیمت همین پکیج 1312 در میومد ولی سبک صداش متفاوته.گوش بده شاید اونو پسندیدی.
تلفنی هماهنگ کنید.

amirrezan95
26-06-2013, 21:11
افت قیمت ها بخاطر دیسکانتینیو شدن هستش.به نظر من امید به ارزون شدن نداشته باش.
این پکیج هم نمیدونم تا کی تو ایران پیدا میشه.البته شرکت دنون سری جدید این محصول به صورت جداگونه تولید کرده یعنی بندگو جدا و آمپ هم جدا.لینک زیر

احتمالا امسال وارد کنند.
فروشگاه آکوستیک یه پکیج بلندگو یاماها هم داشت که به قیمت خیلی خوب بود.بد نیست صداش رو بشنوی.با یه آمپ تو قیمت همین پکیج 1312 در میومد ولی سبک صداش متفاوته.گوش بده شاید اونو پسندیدی.
تلفنی هماهنگ کنید.
ممنون :n16:
متاسفانه من تهران نیستم و شهر کوچیکی هستم تنها راه خریدم همین اینترنته و کمک گرفتن از دوستانی مثل شما....امکان گوش کردن مدلای مختلف رو ندارم..:n03:
در کل کیفیت موسیقی در اولویت هست و فعلا گزینه ها یکی همین دنون 1312 هست و بعدش پایونیر rs33 ..
اگه دوستان تجربشون رو در اختیار من قرار بدن ممنون میشم.
این مورد را هم کسی میتونه راهنمایی کنه :

"پلیر خوب که قابلیت پخش فایلهای flac از usb هم داشته باشه اگه میشناسین معرفی فرمایید."

mahdi_z100
27-06-2013, 16:13
با سلام خدمت دوستان عزیز
من امروز یک عدد سینمای 424 بلوری از راستین گرفتم . تلویزیون من هم 6960 سامسونگ هستش .
من سینما رو با کابل 1.4 به ARC TV وصل کردم و ----- (istar x5000) را با کابل HDMI به tv وصل کردم ولی صدای ----- از سینما نمیاد . تنظیمات ARC سینما رو خوده راستین انجام داد و من هم تنظیمات صدای tv رو روی بلندگوهای خارجی گذاشتم ولی باز هم صدای از سینما نمیاد .
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر فراوان

davood-d
27-06-2013, 16:16
با سلام خدمت دوستان عزیز
من امروز یک عدد سینمای 424 بلوری از راستین گرفتم . تلویزیون من هم 6960 سامسونگ هستش .
من سینما رو با کابل 1.4 به ARC TV وصل کردم و ----- (istar x5000) را با کابل HDMI به tv وصل کردم ولی صدای ----- از سینما نمیاد . تنظیمات ARC سینما رو خوده راستین انجام داد و من هم تنظیمات صدای tv رو روی بلندگوهای خارجی گذاشتم ولی باز هم صدای از سینما نمیاد .
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر فراوان

فقط يكي از پورت هاي تي وي امكان برگشت صدارو داره چك كنيد به همون پورت وصل باشه.
از تنظيمات تي وي حالت برگشت فعال كنيد.

mahdi_z100
27-06-2013, 16:26
دوست عزیز روی پورت نوشته arc . توی گزینه صدای تلویزیون چیزی من ندیدم . لطفا اگه توی منو دنبال حرف خاصی باید بگردم لطفا بگید
با تشکر

davood-d
27-06-2013, 19:11
دوست عزیز روی پورت نوشته arc . توی گزینه صدای تلویزیون چیزی من ندیدم . لطفا اگه توی منو دنبال حرف خاصی باید بگردم لطفا بگید
با تشکر

تو بخش جنرال تنظيمات HDMI دنبالش بگرديد

amin_g_p
27-06-2013, 19:42
با سلام خدمت دوستان عزیز
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر فراوان

چک کنید در تنظیمات سینما قسمت HDMI گزینه Control روشن باشه و در تلویزیون هم قسمت جنرال Anynet+ HDMI CEC فعال باشه (گزینه بلندگو خارجی هم مهم نیست)

amir1355s
28-06-2013, 13:32
سلام، من میخوام یه دونه سینمای خانگی سونی مدل SONY sz1000 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بگیرم فرض کنید حدود 800 تومن برای من میافته (قیمت بازار 1700)، تلویزیون من هم سونی x520 هستش حالا چند تا سئوال دارم :
اصلا این مدل خوبیه؟ توجه کنید فقط برای من کیفیت صدا مهمه نه بلندی صدا !
توی رنج حدود 800 تومن شما چی پیشنهاد میدید؟
توی این رنج مدلی هست هم کیفیت خوب صدا داشته باشه هم mkv پخش کنه؟
سئوال آخر ایا کسی تا به حال این مدل شارپ رو داشته به نظر قیمتش خیلی مناسبه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mr_rayan
28-06-2013, 13:43
سلام، من میخوام یه دونه سینمای خانگی سونی مدل SONY sz1000 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بگیرم فرض کنید حدود 800 تومن برای من میافته (قیمت بازار 1700)، تلویزیون من هم سونی x520 هستش حالا چند تا سئوال دارم :
اصلا این مدل خوبیه؟ توجه کنید فقط برای من کیفیت صدا مهمه نه بلندی صدا !
توی رنج حدود 800 تومن شما چی پیشنهاد میدید؟
توی این رنج مدلی هست هم کیفیت خوب صدا داشته باشه هم mkv پخش کنه؟
سئوال آخر ایا کسی تا به حال این مدل شارپ رو داشته به نظر قیمتش خیلی مناسبه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام.
اگر این مدل سونی برای شما 800 تموم میشه تو خریدش شک نکن.

amir1355s
28-06-2013, 13:49
ممنونم از پاسخگویی سریعتون اما اگه امکان داره راهنمایی بفرمایید جدا از قیمت، از HTZ-222DVD‎ pioneer از لحاظ کیفیت صدا (نه قدرت صدا ) هم بهتره؟

mr_rayan
28-06-2013, 14:47
ممنونم از پاسخگویی سریعتون اما اگه امکان داره راهنمایی بفرمایید جدا از قیمت، از HTZ-222DVD‎ pioneer از لحاظ کیفیت صدا (نه قدرت صدا ) هم بهتره؟
خواهش می کنم.
من صدای پایونیر نسبت به سونی بیشتر دوس دارم.البته این مدل سونی هم جزو اون مدلاییست که من خیلی قبولش دارم.هم امکانات و هم قدرت و هم کیفیت خوبی داره ولی به دلیل قیمت بالایی که داره در حال حاضر خریدش اصلا درست نیست چون تو اون قیمت سینماهای بهتری پیدا میشه ولی تو قیمتی که شما میتونی تهیه کنی به نظر من خریدش 100% ارزش داره.

m_semiari
28-06-2013, 21:01
سلام،دوستان کسی تجربه کار با اسپیکر جامو سری 428 رو داره؟در مقایسه با سری 606 کدوم به نسبت قیمتش ارزنده تره؟ من هم میخوام باش فیلم ببینم هم موسیقی گوش کنم؟ میشه راهنمایی کنید.

mahdi_z100
28-06-2013, 22:28
با تشکر از راهنمایی های دوستان
لطفا بهترین مد صدا برای دیدن فیلم رو بگید . تو منوی 424 چند مدل وجود داره من الان روی mod 1 - 5 .1 گذاشتم
با تشکر

alitondar
29-06-2013, 09:22
باید تیکه ، تیکه برم جلو... برای شروع حدود 2 تومن دارم. اول چی بخرم؟ (اسپیکر ، آمپلی یا پخش 3D )

کل بودجه تون چقدره؟ چون باید هزینه هرقسمت متناسب با بقیه باشه. معمولا باید از اسپیکر شروع کرد که احتمالا مهمترین بخشه.

میتونم هر 3 یا 4 ماه 2 تومن هزینه کنم. یعنی برای هر قسمتش 2 تومن بدم ،که فکر کنم به غیر از کابل و لوازم جانبی بشه 6 تومن.

mr_rayan
29-06-2013, 10:06
سلام،دوستان کسی تجربه کار با اسپیکر جامو سری 428 رو داره؟در مقایسه با سری 606 کدوم به نسبت قیمتش ارزنده تره؟ من هم میخوام باش فیلم ببینم هم موسیقی گوش کنم؟ میشه راهنمایی کنید.
سری ۶۰۶ بهتره.

mr_rayan
29-06-2013, 10:08
میتونم هر 3 یا 4 ماه 2 تومن هزینه کنم. یعنی برای هر قسمتش 2 تومن بدم ،که فکر کنم به غیر از کابل و لوازم جانبی بشه 6 تومن.
شما بهتره اول از همه یه پلیر و یه کابل مناسب تهیه کنی.

alitondar
29-06-2013, 10:29
شما بهتره اول از همه یه پلیر و یه کابل مناسب تهیه کنی.
کابلو که مانستر میگیرم.
برای پلیر چه مدلی پیشنهاد می کنید؟

amirrezan95
29-06-2013, 13:40
ممنون :n16:
متاسفانه من تهران نیستم و شهر کوچیکی هستم تنها راه خریدم همین اینترنته و کمک گرفتن از دوستانی مثل شما....امکان گوش کردن مدلای مختلف رو ندارم..:n03:
در کل کیفیت موسیقی در اولویت هست و فعلا گزینه ها یکی همین دنون 1312 هست و بعدش پایونیر rs33 ..
اگه دوستان تجربشون رو در اختیار من قرار بدن ممنون میشم.
این مورد را هم کسی میتونه راهنمایی کنه :

"پلیر خوب که قابلیت پخش فایلهای flac از usb هم داشته باشه اگه میشناسین معرفی فرمایید."

سلام
کسی برای راهنمایی نبود؟

mr_rayan
29-06-2013, 15:54
کابلو که مانستر میگیرم.
برای پلیر چه مدلی پیشنهاد می کنید؟
خب با توجه به بودجه ای که در نظر گرفتید مدل Pioneer BDP-450 پیشنهاد میکنم.قیمتی حدود 700 باید داشته باشه.هزینه کابلتون هم نزدیک به 100 تومنی میشه.

mr_rayan
29-06-2013, 16:01
[/B]
سلام
کسی برای راهنمایی نبود؟
سلام.
شما اگر بخواید به مجموعه سینماییتون بلوری پلیر اضافه کنید میتونید از بلوری پلیرهای پایونیر استفاده کنید که همگی این قابلیتی که شما مد نطرتون هست رو دارا هستند.

m_semiari
29-06-2013, 20:08
می خوام بدونم سری 606 ارزش یک میلیون تومن هزینه اضافه تر رو داره؟ من صدای 428 رو شنیدم خوب بود ولی از ظاهرش خیلی خوشم نیومد.606 صداش چقدر بهتره؟ارزونترین آمپلی که میتونه این دو
تا رو درایو کنه چیه؟ بودجم محدوده

mr_rayan
29-06-2013, 22:57
می خوام بدونم سری 606 ارزش یک میلیون تومن هزینه اضافه تر رو داره؟ من صدای 428 رو شنیدم خوب بود ولی از ظاهرش خیلی خوشم نیومد.606 صداش چقدر بهتره؟ارزونترین آمپلی که میتونه این دو
تا رو درایو کنه چیه؟ بودجم محدوده
به نظر من 606 وکال رو بهتر اجرا می کنه.
428 می تونید حداقل با 1612 دنون درایو کنید و 606 حداقل با 1912 دنون.
یا می تونید از برند پایونیر استفاده کنید.برای 428 حداقل مدل 822 و برای مدل 606 حداقل مدل 922.

alitondar
30-06-2013, 06:42
خب با توجه به بودجه ای که در نظر گرفتید مدل Pioneer BDP-450 پیشنهاد میکنم.قیمتی حدود 700 باید داشته باشه.هزینه کابلتون هم نزدیک به 100 تومنی میشه.

نظرتون در مورد BDP-LX55 چیه؟
ارزش هزینه اضافی که باید بخاطرش داد رو داره؟
چه تفاوتهایی این دو با هم دارن؟

esi900
30-06-2013, 07:13
سلام.من دیشب یک تلویزیون پاناسونیک سریvt42خریدم.میگن توبازار قیمت سینمای خانگی پاناسونیک که قابلیت پخش 3d باشه حدود 2500?!!!فروشنده گفت که یک سینمای معمولی بردارم حدود900ویک بلوری پلیر شارپ حدود500.کار درستیه به نظرتون؟؟؟پیشنهاد دیگه ای ندارین که همین حدود در بیاد؟حدود1500؟ایا صدای تی وی وبلو ری بینجوری از سینما پخش میشه؟؟؟؟تشکر

m_semiari
30-06-2013, 09:08
من چند تا سوال دیگه دارم ممنون میشم راهنمایی کنید چون بودجم محدوده و می خوام بهترین سیستم رو بخرم در حدوده 3 تومن.
1-مدل 606 با 922 در حدوده 4 تومن در میاد با امپ ارزونتر مثل 822 درایو نمی شه؟
2- در مدل 606 ووفرهای کناری چقدر کارایی داره؟ بعضیا میگن 428 برا موسیقی خوبه 606 برا فیلم. چون باند های ساراند وسنتر 428 ضعیفه.درسته؟
3- مدل 506 چطوره ،از 428 بهتره؟ چون 506 باند های ساراند وسنتر ش از 428 قویتره.
4-در مقایسه با جامو سری اسپیکر pk-52fs پایونیر چطوره؟ ارزش خرید دارن؟

davood-d
30-06-2013, 18:40
سلام.من دیشب یک تلویزیون پاناسونیک سریvt42خریدم.میگن توبازار قیمت سینمای خانگی پاناسونیک که قابلیت پخش 3d باشه حدود 2500?!!!فروشنده گفت که یک سینمای معمولی بردارم حدود900ویک بلوری پلیر شارپ حدود500.کار درستیه به نظرتون؟؟؟پیشنهاد دیگه ای ندارین که همین حدود در بیاد؟حدود1500؟ایا صدای تی وی وبلو ری بینجوری از سینما پخش میشه؟؟؟؟تشکر

نه كار درستي نيست چرا كه بايد بلوري با كابل اپنتيكال وصل كني و در اين صورت صداي اچ دي نخواهي داشت.
سينمايي كامل بگير جم جور و بدون دردسر

mr_rayan
30-06-2013, 18:43
نظرتون در مورد BDP-LX55 چیه؟
ارزش هزینه اضافی که باید بخاطرش داد رو داره؟
چه تفاوتهایی این دو با هم دارن؟
LX55 هم مدل خوبیه.
با مدل 450 دارای مدار تصویر یکسانی هستند.فقط مدل LX55 دارای یک مدار صوتی مجزاست که هتگام اجرای سی دی های صوتی مدار تصویر رو از مدار خارج می کنه.اگر از نظر بودجه به مشکل نمیخورید 100% مدل LX55 بهتر هستش.

mr_rayan
30-06-2013, 18:56
من چند تا سوال دیگه دارم ممنون میشم راهنمایی کنید چون بودجم محدوده و می خوام بهترین سیستم رو بخرم در حدوده 3 تومن.
1-مدل 606 با 922 در حدوده 4 تومن در میاد با امپ ارزونتر مثل 822 درایو نمی شه؟
2- در مدل 606 ووفرهای کناری چقدر کارایی داره؟ بعضیا میگن 428 برا موسیقی خوبه 606 برا فیلم. چون باند های ساراند وسنتر 428 ضعیفه.درسته؟
3- مدل 506 چطوره ،از 428 بهتره؟ چون 506 باند های ساراند وسنتر ش از 428 قویتره.
4-در مقایسه با جامو سری اسپیکر pk-52fs پایونیر چطوره؟ ارزش خرید دارن؟
1-ببینید بحث آمپلی فایر خیلی مهمه.از انتخاب بلندگو هم مهمتره.می تونید 822 هم انتخاب کنید و استفاده کنید ولی من زیاد توصیه نمی کنم.
2-ووفرهای کناری تو موزیک تاثیر زیادی داره.شما باید صدا بشنوید.شاید از صدای 428 بیشتر خوشتون بیاد.ساراند و سنتر مدل 428 هم ضعیف نیست.بهرحال اندازه خروجی صدایی که داره به راحتی جواب میده.
3-مدل 506 هست اینجا؟تفاتش با مدل 606 فکر کنم فقط تو نداشتن سوپر ووفر هستش.
4-صدای اروپایی بیشتر می پسندم.شما هم باید صدا بشنوید.بدون صدا شنیدن نمیشه انتخاب کرد.

soheilnouri
30-06-2013, 20:03
دوست خوبم نمایندگی سینمای خانگی بایونیر در تهران کجاست؟کجا میتونم مطمئن خرید کنم...و البته نمایندگی اسپیکر logitec و ادی فایر هم محبت کنید...با سپاس بی قیاس

mr_rayan
30-06-2013, 23:47
دوست خوبم نمایندگی سینمای خانگی بایونیر در تهران کجاست؟کجا میتونم مطمئن خرید کنم...و البته نمایندگی اسپیکر logitec و ادی فایر هم محبت کنید...با سپاس بی قیاس
خ جمهوری زیر پل حافظ فروشگاه راستین-نمایندگی پایونیر

اطلاعی ندارم.

alitondar
01-07-2013, 06:34
LX55 هم مدل خوبیه.
با مدل 450 دارای مدار تصویر یکسانی هستند.فقط مدل LX55 دارای یک مدار صوتی مجزاست که هتگام اجرای سی دی های صوتی مدار تصویر رو از مدار خارج می کنه.اگر از نظر بودجه به مشکل نمیخورید 100% مدل LX55 بهتر هستش.

فقط در اجرای سی دی های صوتی یا برای پخش فرمتهای دیگه مثل MP3 هم همین کارو میکنه؟
با تشکر

mr_rayan
01-07-2013, 08:24
فقط در اجرای سی دی های صوتی یا برای پخش فرمتهای دیگه مثل MP3 هم همین کارو میکنه؟
با تشکر
MP3 هم همینطور.

alitondar
01-07-2013, 19:53
چه تفاوتی بین Pioneer BDP-LX55 با سینمای خانگی BCS-727 هست.
چه امکانات بهتری نسبت به اون سینمای خانواده داره؟ ( 727 یه سینمای خانواده کامله ولی LX55 فقط یک پلیره.)

davood-d
01-07-2013, 23:39
چه تفاوتی بین Pioneer BDP-LX55 با سینمای خانگی BCS-727 هست.
چه امکانات بهتری نسبت به اون سینمای خانواده داره؟ ( 727 یه سینمای خانواده کامله ولی LX55 فقط یک پلیره.)

LX55 يك پلير حرفه اي . اون يكي سينماي خانگي معمولي. از نظر امكانات شايد تفاوتي نداشته باشند اما از نظر كيفيت تفاوت دارن.

razoramona
02-07-2013, 01:05
سلام خسته نباشید
بنده میخواستم بین این دو مدل یکی رو انتخاب کنم، نیازمند کمک دوستان و اساتید هستیم
HTZ-424

BCS-424

می خواستم ببینم تفاوت اساسی شون در چی هست؟؟؟ و صرفه با کدوم مدل هست؟؟توی این رنج بهتر از این مدل ها میشه پیدا کرد؟؟؟

سوال دیگر اینکه LCD من SONY EX500 هست و اصلا خروجی اپتیکال و یا HDMI دو طرفه نداره، آیا با همون خروجی های کامپوننت دو فیشه کیفیت مناسبی میتونم داشته باشم؟؟؟

و مهمترین سوال اینکه چون بنده شهر اصفهان زندگی میکنم و اینجا هم نتونستم مدلی از پایونر پیدا کنم ناچارا باید خرید اینترنتی کنم و قصدم خرید از همین سایت چاره هست، کسی میدونه هزینه ی پست این محصولات چقدره و آیا چقدر اعتبار داره و چند روزه ارسال میشه؟؟؟؟؟؟

alitondar
02-07-2013, 06:33
سلام خسته نباشید
بنده میخواستم بین این دو مدل یکی رو انتخاب کنم، نیازمند کمک دوستان و اساتید هستیم
HTZ-424

BCS-424

می خواستم ببینم تفاوت اساسی شون در چی هست؟؟؟ و صرفه با کدوم مدل هست؟؟توی این رنج بهتر از این مدل ها میشه پیدا کرد؟؟؟

سوال دیگر اینکه LCD من SONY EX500 هست و اصلا خروجی اپتیکال و یا HDMI دو طرفه نداره، آیا با همون خروجی های کامپوننت دو فیشه کیفیت مناسبی میتونم داشته باشم؟؟؟

و مهمترین سوال اینکه چون بنده شهر اصفهان زندگی میکنم و اینجا هم نتونستم مدلی از پایونر پیدا کنم ناچارا باید خرید اینترنتی کنم و قصدم خرید از همین سایت چاره هست، کسی میدونه هزینه ی پست این محصولات چقدره و آیا چقدر اعتبار داره و چند روزه ارسال میشه؟؟؟؟؟؟

مورد اول نمی تونم راهنمایی کنم ، ولی از چاره خرید زیاد داشتم.
حدود یک هفته زمان میبره تا ارسال بشه ، چاره تو ارسال سفارشات یه کم تاخیر داره. هزینه پستی هم رایگانه ولی برای بسته های حجیم هزینه دریافت می کنه.
شما وقتی سفارش بدی خودش اعلام می کنه چه مقدار هزینه به بسته شما برای پست تعلق می گیره.

amin_g_p
02-07-2013, 10:52
سلام خسته نباشید
HTZ-424

BCS-424

فرق اصلیشون پلیرشون هست که BCS بلوری هست و قوی تر هست همچنین فایل های صوتی و تصویری را خیلی خوب ساپورت می کنه (البته زیرنویس srt فارسی مشکل داره که بچه ها یک راه حل اینجا پیشنهاد کردند) و HTZ ورودی HDMI و اپتیکال هم نداره. اگر پلیر، کنسول و ... داری و می خواهی از صدای 5.1 لذت ببری سینمایی بخر که ورودی اپتیکال یا HDMI داشته باشه.
کیفیت معمولی اگر از کابل خوب استفاده کنی که نویز نداشته باشه صدای استریو را را حت می گیری. ولی تا جایی که من اطلاع دارم EX500 خروجی دیجیتال صدا یا همون اپتیکال داره پشت تلویزیون را یکبار دیگه چک کن.
در مورد چاره هزینه را نمی دونم ولی راستین تامین کننده اش هست می تونی با خود راستین تماس بگیری برات می فرستند یا اطلاعات تکمیل تر بگیری. هزینه باربری هم باید بین 20 تا 30 تومن می شه حداقل.

m_semiari
02-07-2013, 16:07
سلام.اقای رایان من با ارمغان صحبت کردم گفتن قبلا مدل 506 جامو رو داشتن حدود 1800 بوده که با یک امپ مثل 822 در می اومده 3 تومن .ایشون گفتن تا 2 ماه دیگه میارن .فروشگاه اکوستیک هم نداره 606 رو هم هیچ کدوم ندارن.من نظرم روی جامو قطعی شده و میخواستم 506 بخرم یا 606 (بدون ساراند تا وقتی که بودجم برسه ساراندو بخرم.ارمغان گفت جدا میفروشم) ،سوالم اینه میارزه صبر کنم تا 2 ماه دیگه 506 یا 606 بخرم احتمالن گرونتر یا همین 428 جواب نیازم رو میده و انقدر با سری های بالاترش فرق نداره و ارزونترم هست.؟ من فقط صدای اسپیکرهای جلویی جامو رو شنیدم ساراند و سنترش برا فیلم خوبن؟شما جای دیگه که جامو بفروشه سراغ ندارین؟

mr_rayan
02-07-2013, 16:21
سلام.اقای رایان من با ارمغان صحبت کردم گفتن قبلا مدل 506 جامو رو داشتن حدود 1800 بوده که با یک امپ مثل 822 در می اومده 3 تومن .ایشون گفتن تا 2 ماه دیگه میارن .فروشگاه اکوستیک هم نداره 606 رو هم هیچ کدوم ندارن.من نظرم روی جامو قطعی شده و میخواستم 506 بخرم یا 606 (بدون ساراند تا وقتی که بودجم برسه ساراندو بخرم.ارمغان گفت جدا میفروشم) ،سوالم اینه میارزه صبر کنم تا 2 ماه دیگه 506 یا 606 بخرم احتمالن گرونتر یا همین 428 جواب نیازم رو میده و انقدر با سری های بالاترش فرق نداره و ارزونترم هست.؟ من فقط صدای اسپیکرهای جلویی جامو رو شنیدم ساراند و سنترش برا فیلم خوبن؟شما جای دیگه که جامو بفروشه سراغ ندارین؟
سلام.
اول از همه اصلا رو صحبت های ارمغان حساب باز نکن.اون وعده وعید زیاد میده.
دوم هم اینکه معلوم نیست بار جدید چه قیمتی باشه.البته همه چبز به دلار ربط داره.
به نظر من شما اگر صدای 428 رو شنیدی و پسندیدی پس همین الان بخر و لذت ببر.

Cyber-Dude
02-07-2013, 18:59

با 606 که فرق داره ولی بیشتر تو حجم صدا که برای استفاده خونگی همون 428 هم خیلی خوبه که البته 606 دوبرابر هزینه برات آب میخوره
من با 922 ست کردم و کاملا هم راضیم از نتیجه . سوراند و سنتر هم برای فیلم خوبه
البته همونطور که اقای رایان فرمودن باید سلیقه خودتون رو در نظر بگیرید ولی روی تنظیمات آمپ هم میتونی حساب کنی

m_semiari
02-07-2013, 19:57
من امروز رفتم جمهوری 428 با آمپ 821 رو یه فروشگاه متفرقه 2400 قیمت داد.با امپ اونکیو گفت 3 و با 822 گفت 2650..صداش رو هم با 821 شنیدم خوب بود. رفتم راستین پایونیر pk-52fs رو با آمپ 522 گفت 2600 خیلی هم از این ست تعریف کرد و گفت جامو 606 با اون تو یک رده است و 428 پایین تره و ساب هم نداره و نمی ارزه .حالا به نظر شما 428 رو با چه آمپی بخرم که خوب باشه و به قیمت؟ این فروشنده های متفرقه قابل اعتمادن ،جنس دست 2 به ادم نندازن؟ شما صدای این پایونیر رو شنیدین؟

mr_rayan
02-07-2013, 21:58
من امروز رفتم جمهوری 428 با آمپ 821 رو یه فروشگاه متفرقه 2400 قیمت داد.با امپ اونکیو گفت 3 و با 822 گفت 2650..صداش رو هم با 821 شنیدم خوب بود. رفتم راستین پایونیر pk-52fs رو با آمپ 522 گفت 2600 خیلی هم از این ست تعریف کرد و گفت جامو 606 با اون تو یک رده است و 428 پایین تره و ساب هم نداره و نمی ارزه .حالا به نظر شما 428 رو با چه آمپی بخرم که خوب باشه و به قیمت؟ این فروشنده های متفرقه قابل اعتمادن ،جنس دست 2 به ادم نندازن؟ شما صدای این پایونیر رو شنیدین؟
فروشنده متفرقه منظورت کیه؟
428 با آمپ 822 خوبه بگیری یا آمپ 1612 دنون.

m_semiari
02-07-2013, 22:02
منظورم غیر پاساژ شرکا و اکوستیک.بر خیابون جمهوری

mr_rayan
02-07-2013, 23:32
منظورم غیر پاساژ شرکا و اکوستیک.بر خیابون جمهوری
دو سه جا قیمت کنید بعد اقدام به خرید کنید مشکلی نداره.

m_semiari
03-07-2013, 18:41
غیر از جمهوری کجا دیگه اسپیکر داره

esi900
03-07-2013, 23:01
بهترین سینمای خانگی که میشه با تی وی پاناسونیکvt30مچش کرد چیه؟واتش پایین باشه حدود300وات خوبه؟

amirrezan95
03-07-2013, 23:05
سلام دوستان
یه سوال داشتم اینکه میشه بلوری پلیر pioneer BDP-450 را با آمپ سینما خانگی rs33 به صورت ست طبقه ای گذاشت. یعنی اندازه هاشون یکی هست و اینکه کدومشون باید روی کدوم باشه؟پلیر روی آمپ یا آمپ روی پلیر ؟ چون توی دفترچه آمپ نوشته نباید روش چیزی باشه و اگه آمپ رو هم بخوایم بزاریم روی پلیر وزن زیاد آمپ مسئله ای نداره ؟
این پلیر با آمپ دنون 1312 چطور میشه ست کرد؟

davood-d
03-07-2013, 23:15
سلام دوستان
یه سوال داشتم اینکه میشه بلوری پلیر pioneer BDP-450 را با آمپ سینما خانگی rs33 به صورت ست طبقه ای گذاشت. یعنی اندازه هاشون یکی هست و اینکه کدومشون باید روی کدوم باشه؟پلیر روی آمپ یا آمپ روی پلیر ؟ چون توی دفترچه آمپ نوشته نباید روش چیزی باشه و اگه آمپ رو هم بخوایم بزاریم روی پلیر وزن زیاد آمپ مسئله ای نداره ؟
این پلیر با آمپ دنون 1312 چطور میشه ست کرد؟

سايز هر دو استاندارد 43 سانتي هست.
كابينت LX450 مقاوم
همانطور ست ميشه كه با امپ پايونير ست ميشه.

amirrezan95
03-07-2013, 23:25
سايز هر دو استاندارد 43 سانتي هست.
كابينت LX450 مقاوم
همانطور ست ميشه كه با امپ پايونير ست ميشه.
ممنون از پاسخ سریعتون
یعنی آمپ باید روی پلیر باشه.درسته؟

mr_rayan
03-07-2013, 23:53
ممنون از پاسخ سریعتون
یعنی آمپ باید روی پلیر باشه.درسته؟
اگر اطراف آمپ باز باشه هیچ مشکلی نداره و می تونید پلیر روی آمپ قرار بدید.در ثانی نکته ای که در دفترچه برای قرار ندادن وسیله ای روی آمپ ذکر شده در مورد پلیر مثل 450 نیست بدلیل اینکه پلیر 450 پایه داره و در مورد تهیه هوا مشکلی ایجاد نمیکنه.

mr_rayan
03-07-2013, 23:55
غیر از جمهوری کجا دیگه اسپیکر داره
تو خود راسته جمهوری چندتا مغازه هست.
جاهای دیگه تهران هم هست که من نرفتم و دقیق بلد نیستم.مثل سهروردی یا پارک وی.باز داوود جان تو این زمینه خیلی واردتره.از ایشون بپرس.

mr_rayan
03-07-2013, 23:56
بهترین سینمای خانگی که میشه با تی وی پاناسونیکvt30مچش کرد چیه؟واتش پایین باشه حدود300وات خوبه؟
وات مصرفی بستگی به فضای شما داره.این وسط بودجه و انتظارات از همه چی مهمتره.

iranishop
04-07-2013, 12:50
سلام دوستان گل
يه ست سينماي خانواده ميخواستم بگيرم،بودجه هم ترجيحا بالاي 2500 نره
خودم نظرم روي rs777 هست
يكي هم پيشنهاد داده:
denon 1612 قيمت 1750
jamo 428 قيمت 1500
به نظر شما برا ست دوم ارزش هزينه بيشتر را داره؟
قيمت 1612 به نظرتون نسبت به قيمتهاي دلاري آنلاين بالا نيست؟

سپاس

mr_rayan
04-07-2013, 13:48
سلام دوستان گل
يه ست سينماي خانواده ميخواستم بگيرم،بودجه هم ترجيحا بالاي 2500 نره
خودم نظرم روي rs777 هست
يكي هم پيشنهاد داده:
denon 1612 قيمت 1750
jamo 428 قيمت 1500
به نظر شما برا ست دوم ارزش هزينه بيشتر را داره؟
قيمت 1612 به نظرتون نسبت به قيمتهاي دلاري آنلاين بالا نيست؟

سپاس
سلام.
مورد دوم ارزش هزینه بیشتر داره.شما یه هزینه ساب هم به مورد دوم باید اضافه کنی.
قیمت اینجور سیستم ها تو ایران همینجوریه.

amirrezan95
04-07-2013, 15:00
اگر اطراف آمپ باز باشه هیچ مشکلی نداره و می تونید پلیر روی آمپ قرار بدید.در ثانی نکته ای که در دفترچه برای قرار ندادن وسیله ای روی آمپ ذکر شده در مورد پلیر مثل 450 نیست بدلیل اینکه پلیر 450 پایه داره و در مورد تهیه هوا مشکلی ایجاد نمیکنه.
ممنون
با توجه به ابعاد هم به علت اینکه آمپ بزرگتر هست فقط میشه پلیر رو گذاشت روی آمپ.
یه سوال به نظرتون سینما rs 33 برای یه اتاق 12 متری حجم صدای زیادی رو تولید نمیکنه و در کل مناسب هست ؟

Pejman3
04-07-2013, 16:28
ممنون
با توجه به ابعاد هم به علت اینکه آمپ بزرگتر هست فقط میشه پلیر رو گذاشت روی آمپ.
یه سوال به نظرتون سینما rs 33 برای یه اتاق 12 متری حجم صدای زیادی رو تولید نمیکنه و در کل مناسب هست ؟

عرض دستگاه ها استاندارد هست و با هم برابره ولی عمق آمپ بیشتره و به همین دلیل قرار دادن آمپ روی پلیر مشکل ایجاد می کنه در ضمن به علت اینکه بلوری در صورت وارد اومدن فشار بهش روی عملکرد درب دیسک پلیر تاثیر منفی داره توصیه نمی شه.
به علاوه از نظر بصری هم پایین بودن آمپ زیباتر هست
خوب میزان صدا چرا شاید زیاد باشه چون به هر حال با توجه به زنگی آپارتمانی و اعصاب نداشتن مردم!!! زیاد نمی شه با ولوم بالا از سیستم استفاده کرد. ولی قرار هم نیست همیشه با حداکثر حجم صدا استفاده کنیم.

iranishop
04-07-2013, 17:48
سلام.
مورد دوم ارزش هزینه بیشتر داره.شما یه هزینه ساب هم به مورد دوم باید اضافه کنی.
قیمت اینجور سیستم ها تو ایران همینجوریه.
تشكر از پاسختون دوست عزيز
قيمت rs777 نسبتا با قيمت دلاريش متناسبه و همينطور اسپيكر جامو
به نظرتون اگه آمپ زا پايونر vsx-521 يا vsx 821 بردارم و اسپيكر جامو 428 سيستم جالبي ميشه؟(هزينم كمتر بشه)
تو اين رنج قيمت پيشنهادي نداريد؟

mr_rayan
04-07-2013, 23:01
تشكر از پاسختون دوست عزيز
قيمت rs777 نسبتا با قيمت دلاريش متناسبه و همينطور اسپيكر جامو
به نظرتون اگه آمپ زا پايونر vsx-521 يا vsx 821 بردارم و اسپيكر جامو 428 سيستم جالبي ميشه؟(هزينم كمتر بشه)
تو اين رنج قيمت پيشنهادي نداريد؟
خب پایونیر به دلیل داشتن نمایندگی درست و حسابی تر قیمتش هم بهتره.
میتونید آمپ پایونیر بردارید مثل مدل 822.
تو این رنج حقیقتا پیشنهاد دیگه ای نیست.مگر اینکه بری سراغ سری Sib شرکت فوکال.

Hoopaad
05-07-2013, 05:13
سلام به دوستان گرامی
من قصد دارم ست TV و.... رو عوض کنم برای TV سری 8 سامی یا HX925 سونی رو انتخاب کردم ولی برای سینمای خانگی مردد هستم :n13: ممنون میشم دوستان بنده رو راهنمایی بکنن!
مواردی که مد نظر من هست:

1. استفاده من صرفا فیلم هستش!
2. تا حد امکان سیم کشی کمتری داشته باشه مثلا باند های پشت وایرلس باشن!
3. چون تو سالن قرار میگیره ظاهر ساده و زیبایی داشته باشه! دنبال طرح ها فضایی با شکل های نا معمول نیستم!

این چند مدل هم با خوندن صفحات پایانی این تاپیک انتخاب کردم ممنون میشم با توچه به موارد بالا دربارشون نظر بدین

Pioneer BCS-727
Samsung E-6750w
Sony E-985w

پیشاپیش از جوابتون ممنونم! :n16:

mr_rayan
05-07-2013, 12:27
سلام به دوستان گرامی
من قصد دارم ست TV و.... رو عوض کنم برای TV سری 8 سامی یا HX925 سونی رو انتخاب کردم ولی برای سینمای خانگی مردد هستم :n13: ممنون میشم دوستان بنده رو راهنمایی بکنن!
مواردی که مد نظر من هست:

3. چون تو سالن قرار میگیره ظاهر ساده و زیبایی داشته باشه! دنبال طرح ها فضایی با شکل های نا معمول نیستم!

این چند مدل هم با خوندن صفحات پایانی این تاپیک انتخاب کردم ممنون میشم با توچه به موارد بالا دربارشون نظر بدین

Pioneer BCS-727
Samsung E-6750w
Sony E-985w

سلام.
مورد اول تایید میشه.
مورد دوم در صورتی تایید میشه که به یک صدای معمولی بسنده کنی
موزد سوم هم به دلیل قیمت بالایی که به نسبت صدا و امکانات داره اصلا توصیه نمیشه.

amirrezan95
05-07-2013, 13:23
عرض دستگاه ها استاندارد هست و با هم برابره ولی عمق آمپ بیشتره و به همین دلیل قرار دادن آمپ روی پلیر مشکل ایجاد می کنه در ضمن به علت اینکه بلوری در صورت وارد اومدن فشار بهش روی عملکرد درب دیسک پلیر تاثیر منفی داره توصیه نمی شه.
به علاوه از نظر بصری هم پایین بودن آمپ زیباتر هست
خوب میزان صدا چرا شاید زیاد باشه چون به هر حال با توجه به زنگی آپارتمانی و اعصاب نداشتن مردم!!! زیاد نمی شه با ولوم بالا از سیستم استفاده کرد. ولی قرار هم نیست همیشه با حداکثر حجم صدا استفاده کنیم.
با تشکر از شما
خوشبختانه منزل ما فلت هست و آپارتمان نیست...بیشتر منظورم اینه که برای رسیدن به کیفیت مطلوب در صدا و به خاطر بزرگ بودن ساب این مدل برای یه اتاق 12 متری حجم صوتی زیادی تولید نمیکنه یا نه ولوم پایینش کیفیت و حجم مطلوبی برای اتاق 12 متری داره ؟(من به صدای کم علاقمند هستم برای گوش دادن به موسیقی)

mr_rayan
05-07-2013, 18:52
فیلم OZ The Great and Powerful روی نسخه 3D دیدم.

جدا از داستان فیلم که با داستان اصلی تفاوت زیادی داشت و به نظرم داستان رو خراب کرده بودن،فضای فیلم هم آنچنان دلچسب نبود.این فیلم جزو اون دسته از فیلم هاییه که جلوه های ویژه خیلی زیاد باعث افول سطح کیفی فیلم شده.
اما جدای از همه این حرفا تصویرش برای نسخه 3D میشه گفت لذت بخش بود.به نظرم عالی نبود ولی میشه گفت خوب بود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m_semiari
05-07-2013, 22:29
سلام.من بالاخره یک ست اسپیکر جامو 428 با یک آمپ اونکیو 313 خریدم با کابل شد حدود 3 تومن. گفتن آمپ اونکیو صداش بهتر از پایونیر 822 هست.اگر تنظیمات خاصی این سیستم داره تا صدای بهتر بگیرم ممنون می شم راهنمایی کنید.بابت راهنمای های قبلیتون هم ممنونم خصوصا از آقای رایان.

mr_rayan
06-07-2013, 01:32
سلام.من بالاخره یک ست اسپیکر جامو 428 با یک آمپ اونکیو 313 خریدم با کابل شد حدود 3 تومن. گفتن آمپ اونکیو صداش بهتر از پایونیر 822 هست.اگر تنظیمات خاصی این سیستم داره تا صدای بهتر بگیرم ممنون می شم راهنمایی کنید.بابت راهنمای های قبلیتون هم ممنونم خصوصا از آقای رایان.
مبارک باشه.
دفترچه مطالعه کنید.ستاپ اولیه انجام بشه صدا دلخواه میشه مگر اینکه بخوای مانور بیشتری رو صدا بدی.

iranishop
06-07-2013, 08:52
دوست عزيز دقيقا من هم تو فكر خريد پايونر 822 و جامو 428 هستم
ميشه بگيد قيمتها را جدا جدا چقدر گرفتيد و از كجا؟
راضي هستيد از اونكويو؟

سپاس

m_semiari
06-07-2013, 20:01
آمپ و باند تقریبا یک قیمت بود.2900 شد کابل هم 100 تومن.از ارمغان گرفتم.من صدای 822 پایونیر رو همزمان با 313 اونکیو نشنیدم ولی بهرحال اونکیو برند معروف تریه و ارزونترین آمپش 313 بود.هنوز به تنظیماتش وارد نشدم ولی سیستم خوبیه

iranishop
06-07-2013, 20:34
آمپ و باند تقریبا یک قیمت بود.2900 شد کابل هم 100 تومن.از ارمغان گرفتم.من صدای 822 پایونیر رو همزمان با 313 اونکیو نشنیدم ولی بهرحال اونکیو برند معروف تریه و ارزونترین آمپش 313 بود.هنوز به تنظیماتش وارد نشدم ولی سیستم خوبیه
1450 برا اونكيو 313 كه حدود 30 دلار ارزونتر از 822 هست نسبت به قيمت 1250 بالا هست
به قول دوستمون فقط پايونر هست كه قيمت رسمي داره و فروشنده ها نميتونن سود نجومي بكشن روش
راستش خيلي زور ميگه 300 تا سود ناعادلانه بدم فروشنده :n03:

esi900
06-07-2013, 21:19
یه سینمای خانگی میخوام که3dپلیر باشه وفرمت mkvرا بازیرنویس فارسیsrtپخش کنه؟واز فرمتmt2tsوmp4پشتیبانی کنه؟واتش کم باشه نیسته چون خانه ام کوچیکه

esi900
06-07-2013, 21:26
سلام به دوستان گرامی
مواردی که مد نظر من هست:

Pioneer BCS-727
Samsung E-6750w
Sony E-985w

اگراهل فیلم دیدن هستی تی وی فقط پلاسمای پاناسونیک بگیر اونم مدل vt تارنگ واقعی وعمیق را تجربه کنی.منvt30 دارم42اینچ اما الانvt5oاومده که عالیه

esi900
06-07-2013, 21:33
وات مصرفی بستگی به فضای شما داره.این وسط بودجه و انتظارات از همه چی مهمتره.
مهم برای من پخش انواع فرمتهای تصویری است بویزه فرمتmkvبازیرنویس فارسی srtپخش کنه وفرمتmp4 وفرمتmt2tsوپخش3d. کاری به صدای سینما ندارم چون بعلت اپارتمانی بدون خانه از صدای tvهم کهvt30پاناsسونیکه نمیتونم استفاده کنم هزینه اش زیر1.5میلیون باشه

iran79
06-07-2013, 21:54
دوستان من یه کابل اپتیکال از برند مانستر پیدا کردم که قیمتش در حدود 30 -35 بود. عکسش رو هم براتون گذاشتم.
می خواستم بدونم که الان این مدل با این بسته بندی اصل هستش؟

saeed330
06-07-2013, 22:03
آدرس فروشگاه راستین همینه؟
خیابان جمهوری-تقاطع حافظ
یکی از آشناها فردا از تهران میاد شهرستان گفتم برام 727 رو بگیره بیاره 50 اشلوق کرایه ندم!

amin_g_p
06-07-2013, 22:29
دوستان من یه کابل اپتیکال از برند مانستر پیدا کردم که قیمتش در حدود 30 -35 بود. عکسش رو هم براتون گذاشتم.

توی سایت مانستر که این مدلی نیست یه طرح شبیه این توی سایت عربی دیدم ولی بازم طرح جلدش فرق داشت اگر مدل قدیمی نباشه به نظر اصل نیست

davood-d
06-07-2013, 23:41

بنظر اصل نمياد خيلي بسته بندي جالبي نداره:n27:

mr_rayan
07-07-2013, 05:46
مهم برای من پخش انواع فرمتهای تصویری است بویزه فرمتmkvبازیرنویس فارسی srtپخش کنه وفرمتmp4 وفرمتmt2tsوپخش3d. کاری به صدای سینما ندارم چون بعلت اپارتمانی بدون خانه از صدای tvهم کهvt30پاناsسونیکه نمیتونم استفاده کنم هزینه اش زیر1.5میلیون باشه
خواسته هایی که شما داری توی یک HD پلیر خلاصه میشه نه سینمای خانگی.
تو تاپیک HD پلیر دنبال دستگاه مورد نظرتون بگردید.

mr_rayan
07-07-2013, 05:46
آدرس فروشگاه راستین همینه؟
خیابان جمهوری-تقاطع حافظ
یکی از آشناها فردا از تهران میاد شهرستان گفتم برام 727 رو بگیره بیاره 50 اشلوق کرایه ندم!
بله همینه.

mehdi30nema
07-07-2013, 06:56
دوستان من فیلم HD با بیت ریت بالا و صدای 6 کاناله زیاد دارم اما متاسفانه هیچ کدوم از اون ها رو سینمای خانگیم پخش نمیکنه . ( سینمای خانگیم ال جی فکر کنم مدل 865 باشه ) البته قدیمی نیست و یک سال و نیم هست که خریدم .
اما تمامی این فیلم ها رو با وصل کردن هارد به LC سامسونگی که دارم خیلی راحت پخش میکنه .
حالا میخام ببینم میشه هارد رو به تی وی وصل کنم و تصویر را از هاردی که به تی وی وصله بگیرم اما صدا رو بفرستم روی سینمای خانگی تا شش کاناله پخش شه ؟ البته اینم بگم هم تی وی هم سینما سوکت اپتیکال دارند .

ممنون میشم راهنماییم کنید .

iranishop
07-07-2013, 09:24
امكانش هست آدرس و يا شماره تماس از اين مغازه بديد؟انصافش به نسبت خوب بود؟
تشكر

iran79
07-07-2013, 09:33
من آخر نتونستم یه جای خوب برای خرید کابل اپتیکال پیدا کنم. دوستان لطف میکنن بگن خودشون از کجا خریدن؟ البته بجز "راستین"

m_semiari
07-07-2013, 14:27
پاساژ شرکا فروشگاه ارمغان.ببینید برند پایونیر راحت تر وارد ایران میشه تعداد کسایی هم که میارن زیادترن زودتر هم فروش میره به همین خاطر قیمتش با جهانی خیلی فرق نمیکنه ولی برند های دیگه این طور نیست. تو کل تهران چند تا فروشگاه میشناسی که آمپ دنون یا اونکیو بفروشن؟ فروش کمه سودشون رو بالا میبرن.

mr_rayan
07-07-2013, 17:32
دوستان من فیلم HD با بیت ریت بالا و صدای 6 کاناله زیاد دارم اما متاسفانه هیچ کدوم از اون ها رو سینمای خانگیم پخش نمیکنه . ( سینمای خانگیم ال جی فکر کنم مدل 865 باشه ) البته قدیمی نیست و یک سال و نیم هست که خریدم .
اما تمامی این فیلم ها رو با وصل کردن هارد به LC سامسونگی که دارم خیلی راحت پخش میکنه .
حالا میخام ببینم میشه هارد رو به تی وی وصل کنم و تصویر را از هاردی که به تی وی وصله بگیرم اما صدا رو بفرستم روی سینمای خانگی تا شش کاناله پخش شه ؟ البته اینم بگم هم تی وی هم سینما سوکت اپتیکال دارند .

ممنون میشم راهنماییم کنید .
سلام.
بستگی به تلویزیون داره.دفترچه مطالعه کنید.البته تعدادی از دوستان که تی وی سامسونگ دارن و امتحان کرده بودن می گفتند که صدای دستگاه های ورودی به صورت استریو از تلوزیون خارج میشه.

mr_rayan
07-07-2013, 17:33
من آخر نتونستم یه جای خوب برای خرید کابل اپتیکال پیدا کنم. دوستان لطف میکنن بگن خودشون از کجا خریدن؟ البته بجز "راستین"
از فروشگاه آکوستیک می تونید تهیه کنید.

amin_g_p
07-07-2013, 19:01
سلام.
بستگی به تلویزیون داره.دفترچه مطالعه کنید.البته تعدادی از دوستان که تی وی سامسونگ دارن و امتحان کرده بودن می گفتند که صدای دستگاه های ورودی به صورت استریو از تلوزیون خارج میشه.

نه رایان جان، صدای خود تی وی و یا از روی فلش، هر تعداد کانال باشه همون را می فرسته (البته سامسونگ را اطلاع دارم). مثلا اگر صدای فایل DTS هست توی تنظیم اپتیکال باید DTS را انتخاب کنی اگه دالبی، دالبی و به راحتی می تونی از آرک یا اپتیکال استفاده کنی. ولی سورس های دیگه (یعنی HDMI های دیگه که به TV وصلند) استریو از طریق خروجی اپتیکال/آرک تلویزیون انتقال پیدا می کنه. علتشم اینه که ورودی تلویزیون استریو هست پس استریویی را که گرفته استریو می فرسته.

mehdi30nema
08-07-2013, 09:00
سلام.

ممنون ، راستش صدا رو استریو پخش میکنه ولی من منظورم اینه که صدا از باندهای سینما پخش شه که هم کیفیت بالاتر و بهتری داره و هم اینکه چون صدای فیلم ها شش کاناله هست ، به صورت تفکیک شده از باندها پخش شه .
حالا میتونم با کابل اپتیکل صدا رو به سینما منتقل کنم در حالیکه فیلم از پورت یو اس بی تلوزیون داره پخش میشه ؟

mr_rayan
08-07-2013, 09:32
ممنون ، راستش صدا رو استریو پخش میکنه ولی من منظورم اینه که صدا از باندهای سینما پخش شه که هم کیفیت بالاتر و بهتری داره و هم اینکه چون صدای فیلم ها شش کاناله هست ، به صورت تفکیک شده از باندها پخش شه .
حالا میتونم با کابل اپتیکل صدا رو به سینما منتقل کنم در حالیکه فیلم از پورت یو اس بی تلوزیون داره پخش میشه ؟
بله.امین جان لطف کردن و جوابتون رو تو پست بالا دادن.

amin_g_p
08-07-2013, 12:25
بله.امین جان لطف کردن و جوابتون رو تو پست بالا دادن.
من در مورد ال جی نمی دونم ولی همون طور که گفتید باید در بخش اپتیکال دفترچه توضیح را داده باشه. ولی احتمالا همین جوری باشه.

اگر سینمای شما ARC را پشتیبانی می کنه با ARC تست کنید و HDMI 1.4 کافی می باشد.

bahredar_s
08-07-2013, 17:15
سلام دوستان
من یک Sony Home Theater مدل DAV-DZ910W دارم اما هرکاری می کنم نمیتونم هیچ جوری صداشو به صورت دستی تنظیم کنم. مخصوصا بیسش که حسابی رو مخمه! تو کاتالوگش هم چیزی نیست. کسی میدونه باید چیکار کنم؟

farhadoo
08-07-2013, 23:57
سلام دوستان من یک Sony Home Theater مدل DAV-DZ910W دارم اما هرکاری می کنم نمیتونم هیچ جوری صداشو به صورت دستی تنظیم کنم. مخصوصا بیسش که حسابی رو مخمه! تو کاتالوگش هم چیزی نیست. کسی میدونه باید چیکار کنم؟ راستش در مورد مدلی که گفتید اطلاعی ندارم اما به طور کلی سینماهای خانگی تنظیمات صدا ندارند و به یکی دو حالت پیش فرض محدود میشن ،چون برای موزیک ساخنه نشدن نباید انتظار زیادی هم داشت

ali&rez
09-07-2013, 18:49
خیلی راحت اگه کابل رو به ارک وصل کنی و سورس سینما رو روی d.in قرار بدی هرچی با یو اس بی یا ----- ببینی با صدای باکیفیت از سینما پخش میشه . البته اگه فایلت دالبی باشه دالبی هم پخش میشه

bahredar_s
10-07-2013, 11:07
راستش در مورد مدلی که گفتید اطلاعی ندارم اما به طور کلی سینماهای خانگی تنظیمات صدا ندارند و به یکی دو حالت پیش فرض محدود میشن ،چون برای موزیک ساخنه نشدن نباید انتظار زیادی هم داشت

ممنون از پاسختون

bahredar_s
10-07-2013, 11:07
خیلی راحت اگه کابل رو به ارک وصل کنی و سورس سینما رو روی d.in قرار بدی هرچی با یو اس بی یا ----- ببینی با صدای باکیفیت از سینما پخش میشه . البته اگه فایلت دالبی باشه دالبی هم پخش میشه

دوست عزیز اینی که گفتین خیلی هم راحت نیست االبته :)

ali&rez
11-07-2013, 10:29
دوست عزیز اینی که گفتین خیلی هم راحت نیست االبته :)

بذار کمکت کنم . کابل hdmi رو به پورت تی وی که arc روش نوشته وصل کن . داخل منوها دنبال گزینه anynet+ بگرد و اونو روی on بذار . تی وی را روشن کن و بعد سینما رو . سپس با دکمه سورس روی کنترل سینما گزینه d.in را انتخاب کن . پس از چند لحظه مکث همه پی درست میشه . ضمنا برای تنظیم دستی اکولایزر هم معمولا یک گزینه user وجود داره که اجازه تنظیم دلخواه صداهای زیر وبم را بهت میده . موفق باشی:n05:

bahredar_s
11-07-2013, 20:34
بذار کمکت کنم . کابل hdmi رو به پورت تی وی که arc روش نوشته وصل کن . داخل منوها دنبال گزینه anynet+ بگرد و اونو روی on بذار . تی وی را روشن کن و بعد سینما رو . سپس با دکمه سورس روی کنترل سینما گزینه d.in را انتخاب کن . پس از چند لحظه مکث همه پی درست میشه . ضمنا برای تنظیم دستی اکولایزر هم معمولا یک گزینه user وجود داره که اجازه تنظیم دلخواه صداهای زیر وبم را بهت میده . موفق باشی:n05:

ممنون بابت راهنمایی. الان کابل hdmi یه سرش به سینما خانگی وصله و سر دیگش به پورت arc تی وی. این +anynet که فرمودین رو کجا باید پیدا کنم؟ تو منوی سینما خانگی نیست همچین چیزی. همینطور d.in
راستی مدل تی وی هم Sony Bravia. اگه ممکنه یه مقدار بیشتر توضیح یدین

ali&rez
12-07-2013, 00:07
ممنون بابت راهنمایی. الان کابل hdmi یه سرش به سینما خانگی وصله و سر دیگش به پورت arc تی وی. این +anynet که فرمودین رو کجا باید پیدا کنم؟ تو منوی سینما خانگی نیست همچین چیزی. همینطور d.in
راستی مدل تی وی هم Sony Bravia. اگه ممکنه یه مقدار بیشتر توضیح یدین

گزینه anynet یا همون bravia sync داخل منوی صدا یا سیستم تلویزیون شما موجود است . کنترل سینما شما دکمه ایی برای انتخاب منبع یا سورس دارد . شاید اسم این دکمه function باشد!! این دکمه برای انتخاب منبع از روی dvd- رادیو و USB و تی وی (digital input ) می باشد . لطفا کمی با حوصله تر امتحان کن . باور کن قضیه خیلی راحتتر از اینا حل میشه

bahredar_s
12-07-2013, 12:31
گزینه anynet یا همون bravia sync داخل منوی صدا یا سیستم تلویزیون شما موجود است . کنترل سینما شما دکمه ایی برای انتخاب منبع یا سورس دارد . شاید اسم این دکمه function باشد!! این دکمه برای انتخاب منبع از روی dvd- رادیو و USB و تی وی (digital input ) می باشد . لطفا کمی با حوصله تر امتحان کن . باور کن قضیه خیلی راحتتر از اینا حل میشه

واقعا مرسی از توضیحاتتون
الان که توضیح دادین فهمیدم که این کارا رو قبلا کرده بودم:) یعنی تی وی و سینما خانگی رو sync کردم. اما خوب مشکل اینه که هنوزم نمیشه بیس رو کم کرد یا اکولایزر تو منوی تی وی وجود نداره

mr_rayan
12-07-2013, 15:09
واقعا مرسی از توضیحاتتون
الان که توضیح دادین فهمیدم که این کارا رو قبلا کرده بودم:) یعنی تی وی و سینما خانگی رو sync کردم. اما خوب مشکل اینه که هنوزم نمیشه بیس رو کم کرد یا اکولایزر تو منوی تی وی وجود نداره
بیس رو از تنظیمات سینمای خانگی با استفاده از قدرت db میتونی تنظیم کنی.

bahredar_s
13-07-2013, 00:16
بیس رو از تنظیمات سینمای خانگی با استفاده از قدرت db میتونی تنظیم کنی.

متاسفانه سینما خانگی بنده اصلا همچین قابلیتی نداره دوست عزیز

ارش زارع
13-07-2013, 10:31
سلام رفقا
اقا من 2تومن دارم میخواستم یه ست متوسط جمع کنم به نظرتون این مدل چطوریه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با 2 تومن حرکته دیگه ای میشه کرد؟
هدف هم فقط گوش دادن موزیک.
مرسی

mr_rayan
13-07-2013, 14:14
سلام رفقا
اقا من 2تومن دارم میخواستم یه ست متوسط جمع کنم به نظرتون این مدل چطوریه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با 2 تومن حرکته دیگه ای میشه کرد؟
هدف هم فقط گوش دادن موزیک.
مرسی
سلام.
مدل خوبیه.صداش رو بشنوید.پسندید بخرید.

hp1351
13-07-2013, 15:04
درود رایان عزیز
من قبلا بلوری پلیر 150 پایونیر رو با کابل اچ دی ام ای به آمپ 921 وصل کردم و از آمپ با کابل اچی دی به تلوزیون (ARC) . قبلا وقتی با پلیر کار می کردم به تلوزیون تصویر منتقل می شد ولی نمی دونم چی شد که حالا تصویر ندارم (د واقع به تلوزیون سیگنال ارسال نمیشه )شاید تنظیماتش تغییر کرده اگه میشه راهنمایی کنید تشکر

mr_rayan
13-07-2013, 15:24
درود رایان عزیز
من قبلا بلوری پلیر 150 پایونیر رو با کابل اچ دی ام ای به آمپ 921 وصل کردم و از آمپ با کابل اچی دی به تلوزیون (ARC) . قبلا وقتی با پلیر کار می کردم به تلوزیون تصویر منتقل می شد ولی نمی دونم چی شد که حالا تصویر ندارم (د واقع به تلوزیون سیگنال ارسال نمیشه )شاید تنظیماتش تغییر کرده اگه میشه راهنمایی کنید تشکر
سلام.
نمیدونم از اینجا چجوری راهنمایی کنم.اتصالات چک کتید و در نهایت پیشنهاد من اینه که از اول تنظیمات پایه رو انجام بدید.هم پلیر و هم آمپ.

davood-d
13-07-2013, 18:18
درود رایان عزیز

يك با پلير تنها وصل كنيد ببينيد تصوير داريد.
از تنظيمات امپ خروجي hdmi كنترل كنيد. پلير به ديگر ورودي ها وصل كنيد.

hp1351
14-07-2013, 10:41
درود رایان عزیز
مشکل قبلی بر طرف شده کابل hdmi کج شده بود ...
برای گرفتن صدای 5.1 از رسی ور با توجه به اینکه ----- پورت اپتیکال نداره چکار باید کرد رسی ور ای استار 50000 است که پورت hdmi و digital audio داره ؛ آمپ 921 و تلوزیون sam 6960 تشکر

amin_g_p
14-07-2013, 12:25
درود رایان عزیز
مشکل قبلی بر طرف شده کابل hdmi کج شده بود ...
برای گرفتن صدای 5.1 از رسی ور با توجه به اینکه ----- پورت اپتیکال نداره چکار باید کرد رسی ور ای استار 50000 است که پورت hdmi و digital audio داره ؛ آمپ 921 و تلوزیون sam 6960 تشکر

Digital Audio معمولا همون اپتیکال هست البته در مواردی کواکسیال هست. شما یک راه دیگر هم داری رسی ور را مستقیم به آمپ وصل کنی البته رسی ور باید از طریق HDMI 5.1 را ساپورت کنه

saeed330
14-07-2013, 15:26
سلام
پایونیر 727 رو از سایت چاره سفارش دادم
ولی مدلی که به دست من رسیده XV-BD421W هستش
یعنی چی؟

amin_g_p
14-07-2013, 15:58
سلام
پایونیر 727 رو از سایت چاره سفارش دادم
ولی مدلی که به دست من رسیده XV-BD421W هستش
یعنی چی؟

مبارک باشه. پکیج BCS-727 از پلیر XV-BD421W اسپیکر های S-BD421 تشکیل شده.

(همیشه برای مطمئن شدن از کامل بودن و درست بودن وسیله های درون جعبه به دفترچه شون (یا توضیحات سایت یا روی جعبه) مراجعه کنید.)

saeed330
14-07-2013, 17:37
مبارک باشه. پکیج BCS-727 از پلیر XV-BD421W اسپیکر های S-BD421 تشکیل شده.

(همیشه برای مطمئن شدن از کامل بودن و درست بودن وسیله های درون جعبه به دفترچه شون (یا توضیحات سایت یا روی جعبه) مراجعه کنید.)
با سپاس از شما...
اول روی کارتن رو دیدم که این سئوال برام پیش اومد و وقتی دفترچه رو دیدم متوجه شدم
ورژن جدید فریمور هم تغییرات زیر رو اعمال کردن
1-ذخیره شدن آخرین پورت ورودی
2-افزایش توانایی پخش BD-R/RE
3-بهبود کارایی

hp1351
15-07-2013, 08:28
من منظور شما رو متوجه نشدم یعنی با اینکه سوکتش با اپتیکال های دیگه متفاوته با این حال اپتیکاله ؟! در اینصورت کابل اپتیکال با این نوع سوکت وجود داره ؟
یه سواله دیگه : من با همین اتصالات یعنی hdmi ----- به tv و hdmi امپ به arc تلوزیون هر پنج تا باند فعال صدا داره ولی تصور من اینه که این 5.1 واقعی نباشه نظر شما چیه ؟ ممنون میشم جواب بدین

amin_g_p
15-07-2013, 13:04
من منظور شما رو متوجه نشدم یعنی با اینکه سوکتش با اپتیکال های دیگه متفاوته با این حال اپتیکاله ؟! در اینصورت کابل اپتیکال با این نوع سوکت وجود داره ؟
یه سواله دیگه : من با همین اتصالات یعنی hdmi ----- به tv و hdmi امپ به arc تلوزیون هر پنج تا باند فعال صدا داره ولی تصور من اینه که این 5.1 واقعی نباشه نظر شما چیه ؟ ممنون میشم جواب بدین

نه منظور من این بود که کم پیش میاد (ندیدم) خروجی دیجیتال صدا کواکسیال باشه نه اپتیکال. 5.1 واقعی نیست تنظیمات صدا آمپ احتمالا روی حالت دالبی هست (که حتی صدای 5.1 را هم به 5.1 تبدیل می کنه با این تفاوت که صدای همه بلندگوها یکی هست.)

یعنی مال شما از نوع سمت چپیه؟

m_semiari
16-07-2013, 22:15
سلام جناب رایان.من از ست اسپیکر جامو برا موزیک کاملا راضیم ولی برا فیلم چون دیالوگها از سنتر پخش میشه به نظرم سنتر یه کم ضعیفه .امپ رو چطور تنظیم کنم که صدای سنتر بهتر بشه؟

mr_rayan
17-07-2013, 01:10
سلام جناب رایان.من از ست اسپیکر جامو برا موزیک کاملا راضیم ولی برا فیلم چون دیالوگها از سنتر پخش میشه به نظرم سنتر یه کم ضعیفه .امپ رو چطور تنظیم کنم که صدای سنتر بهتر بشه؟
سلام.
تو تنظیمات آمپ مقدار db کانال سنتر افزایش بدید.

hp1351
17-07-2013, 08:34
نه منظور من این بود که کم پیش میاد (ندیدم) خروجی دیجیتال صدا کواکسیال باشه نه اپتیکال. 5.1 واقعی نیست تنظیمات صدا آمپ احتمالا روی حالت دالبی هست (که حتی صدای 5.1 را هم به 5.1 تبدیل می کنه با این تفاوت که صدای همه بلندگوها یکی هست.)

یعنی مال شما از نوع سمت چپیه؟

درود
درسته از نوع سمت چپیه (از نظر شکلی همانگونه است مدل ----- istar 50000 full hd 2usb ).که البته فقط digital درج شده . حال با این اوصاف اتصالات برای گرفتن 5.1 چگونه است ؟ تشکر

m_semiari
17-07-2013, 09:52
مرسی.db برای 5 تا کانال رو چه اعدادی باشه بهتره ،هم برا موزیک هم فیلم؟ تنظیمات خاص دیگه برای بهتر شدن صدا نمی خواد؟

amin_g_p
17-07-2013, 12:22
درود
درسته از نوع سمت چپیه (از نظر شکلی همانگونه است مدل ----- istar 50000 full hd 2usb ).که البته فقط digital درج شده . حال با این اوصاف اتصالات برای گرفتن 5.1 چگونه است ؟ تشکر

آمپ 921 ورودی کواکسیال داره (من کار نکردم ولی از این طریق باید انتقال پیدا کنه) یا اینکه مستقیم رسی ور را به آمپ وصل کنید.

mr_rayan
17-07-2013, 16:37
مرسی.db برای 5 تا کانال رو چه اعدادی باشه بهتره ،هم برا موزیک هم فیلم؟ تنظیمات خاص دیگه برای بهتر شدن صدا نمی خواد؟
بستگی به فاصله شما تا بلنگوها و فاصله بلندگوهای دیگه تا سنتر داره.باید گوش بدید و تنظیم کنید.

poloton7
19-07-2013, 15:22
سلام-- من یک سوال دارم نمی دانم کجا این سوال را مطرح کنم--لطفا جواب من رابدهید --
من یک led ال جی خریدم ویک ضبط خانگی بزرگ ال جی چند سال پیش خریدم که این ضبط usb خور نیست اما با کیفیت است--اما سوالم---پشت led وضبطم هردو خروجی اپتکال(optical out) دارند -من می خواهم usb را به led بزنم تصویر ان از led وصدای ان از ضبطم بیاید با توجه به اینکه هردو خروجی اپتیکال دارند این امر امکان پذیر نیست--حالا چکار کنم اصلا دوست ندارم پول بی خود به سینمای خانگی بدهم اما از این ضبط با کیفیت استفاده نکنم----فکر می کنم شاید دو را بشود -1--یک مبدل aux به usb بگیرم--یا یک برد یا کنورتر که کابل نوری را به سوزنی تبدیل کند--ایا این دو روش امکان پذیر است؟؟؟؟؟اگر راه دیگری دارید لطف کنید بگید--------متشکر

ice_man_sh
19-07-2013, 19:29
دوستان اگه بشه من رو در این مورد راهنمایی کنن.

من یه تلوزیون LG LW57000 داشتم و حالا یه سینمای خانگی LG LH-975XBH خریدم و این ها رو وصل کردم، الان مشکلی که دارم اینه که آیا از همون کابل HDMI میشه صدای TV رو داد به باندهای سینما خانگی؟

اگه نه روشش همون کابل اپتیک هست که نوشته (قیمت کابل چنده؟) چون تلویزیون خروجی صدایی به غر از اپتیک نداره.

دوستان اگه کمک کنن ممنون میشم.

naamre
21-07-2013, 15:58
سلام دوستان

آمپلی فایری هست که ساب پسیو رو ساپورت بکنه؟

mr_rayan
22-07-2013, 03:15
دوستان اگه بشه من رو در این مورد راهنمایی کنن.

من یه تلوزیون LG LW57000 داشتم و حالا یه سینمای خانگی LG LH-975XBH خریدم و این ها رو وصل کردم، الان مشکلی که دارم اینه که آیا از همون کابل HDMI میشه صدای TV رو داد به باندهای سینما خانگی؟

اگه نه روشش همون کابل اپتیک هست که نوشته (قیمت کابل چنده؟) چون تلویزیون خروجی صدایی به غر از اپتیک نداره.

دوستان اگه کمک کنن ممنون میشم.
سلام.مورد اول بستگی به سینما و تلویزیون شما داره که از HDMI ARC پشتیبانی می کنه یا نه.
مورد دوم بله در صورت منفی بودن مورد اول از این روش استفاده میشه.قیمت کابل بستگی به طولش از 20 تومن به بالا باید باشه.

soheilnouri
22-07-2013, 10:55
ببخشيد الجي يه مدل دو بانده سينماي خانگي داضت واسه يه اتاق ١٥ متري..اسمش چي بود و قيمت حدودا؟

davood-d
22-07-2013, 13:24
ببخشيد الجي يه مدل دو بانده سينماي خانگي داضت واسه يه اتاق ١٥ متري..اسمش چي بود و قيمت حدودا؟

poloton7
22-07-2013, 23:30
برای سوال بالای من جوابی پیدا نیست؟؟؟

saeed330
26-07-2013, 17:52
سلام-- من یک سوال دارم نمی دانم کجا این سوال را مطرح کنم--لطفا جواب من رابدهید --
من یک led ال جی خریدم ویک ضبط خانگی بزرگ ال جی چند سال پیش خریدم که این ضبط usb خور نیست اما با کیفیت است--اما سوالم---پشت led وضبطم هردو خروجی اپتکال(optical out) دارند -من می خواهم usb را به led بزنم تصویر ان از led وصدای ان از ضبطم بیاید با توجه به اینکه هردو خروجی اپتیکال دارند این امر امکان پذیر نیست--حالا چکار کنم اصلا دوست ندارم پول بی خود به سینمای خانگی بدهم اما از این ضبط با کیفیت استفاده نکنم----فکر می کنم شاید دو را بشود -1--یک مبدل aux به usb بگیرم--یا یک برد یا کنورتر که کابل نوری را به سوزنی تبدیل کند--ایا این دو روش امکان پذیر است؟؟؟؟؟اگر راه دیگری دارید لطف کنید بگید--------متشکر
سلام
اگه تلوزیون خروجی صدای دیگه ای داره از اون استفاده کن چون اگه بخوای برای خروجی اپتیکالش تبدیل گیر بیاری اولا خروجی از حالت دیجیتال به آنالوگ تغییر میکنه و ثانیا هزینه الکی باید متحمل بشی
از خروجی هدفون تلوزیون هم میتونی استفاده کنی ولی فکر میکنم نهایتا صدای استریو بهت بده.خروجی هدفون تلویزیون رو بزن به ورودی AUX ظبط و سورس ظبط رو بزار روی AUX

mehrshad890
26-07-2013, 22:18
سلام دوستان گلم خیلی گیج شدم برای خرید یه سیستم صرفا جهت شنیدن موسیقی خودم Logitech Z5500 دارم با کارت صدای pc صدای خوبی بهم میده ولی یه سیستم مستقل میخوام کیفیت صدا برام خیلی مهم قدرتش نه اونطور تو برند پایونیر x-hm71 مورد پسندم چون هم امپلی داره هم با دو تا باند کوچیکش برا اتاق 20 متری من دست پاگیر نیستش ولی میترسم ضعیف باشه از طرفی htz-222 میگم چون امپلی نداره شاید صدای خوبی بهم ندهrs33 خوشم میاد بگیرم ولی فکر کنم برا یه اتاق 20 متری خنده داره! دوستان ممنون میشم کمکم کنیدنمیخوام امپلی باند جدا بگیرم یه چیز یکپارچه میخوام

XFACTOR
26-07-2013, 22:52
سلام من یه دستگاه بلوری ال جی BD760 دارم که فیش صدای optical audio داره خواستم بدونم چه بلندگویی میشه بهش وصل کنم؟ چه مدلی قیمت و ... کلا راهنمایی کنین که از این دستگاه با این فیش یا فیش صدای سفید قرمز چه جوری صدا بگیرم ؟

mahsa9169
26-07-2013, 23:52
سلام و خسته نباشید
من یه سوال دارم تو چندتا از انجمن های فیلم و سریال هم پرسیدم کسی بلد نبود
امیدوارم اینجا بتونم جوابمو پیدا کنم

میخوام بدونم چطوری میتونم فیلم های 5.1 کاناله رو که از اینترنت دانلود میکنم به همون صورت 5.1 بر روی سینمای خانگی اجرا کنم

من خودم لپتاپو با کابل HDMI به ال سی دی متصل میکنم, خود ال سی دی هم با یک کابل HDMI + یه جفت کابل سیاه و قرمز از audio out وصله به سینمای خانگی
اما وقتی فیلمو پخش میکنم صداش از تمام بلندگوها یکنواخت پخش میشه یعنی به صورت دالبی و 5.1 واقعی نیست که ازش انتظار دارم

خواهش میکنم راهنماییم کنید
مرسی:n12:

amin_g_p
27-07-2013, 00:06
سلام و خسته نباشید

میخوام بدونم چطوری میتونم فیلم های 5.1 کاناله رو که از اینترنت دانلود میکنم به همون صورت 5.1 بر روی سینمای خانگی اجرا کنم

من خودم لپتاپو با کابل HDMI به ال سی دی متصل میکنم, خود ال سی دی هم با یک کابل HDMI + یه جفت کابل سیاه و قرمز از audio out وصله به سینمای خانگی
اما وقتی فیلمو پخش میکنم صداش از تمام بلندگوها یکنواخت پخش میشه یعنی به صورت دالبی و 5.1 واقعی نیست که ازش انتظار دارم

مدل سینما را نگفتید اول احتمالا تنظیم صدای سینما روی دالبی هست که صدا به صورت یکسان از 5 باند پخش می شه. دوم شما صدا را یا باید با کابل اپتیکال به سینما از لپتاپ انتقال بدهید یا hdmi را مستقیم به ورودی سینما (در صورت داشتن) وصل کنید و صدای HDMI لپتاپ را در sound ویندوز روی 5.1 قرار دهید.

davood-d
27-07-2013, 04:04
سلام و خسته نباشید

خروجی HDMI تی وی 2 کانال هست . به همین دلیل سینما میره در حالت پرولاجیک . ببینید تی وی اگر خروجی نوری داره امکان خروجی 5.1 داره.

soheilnouri
27-07-2013, 11:24
سلام من ميخام بايونيير ٢٢٢ بگيرم.١.٥ هستش و ال اي دي الجي دارم ٧٦١٠٠..ال اي دي خروجي هدفون نداره.وقتي دارم اكس باكس ميزنم بايد صدا بلند گوش كنم.حالا اين بلندگوها خروجي هدفون دارن؟سپاس!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

pedram_ashena
27-07-2013, 14:48
پایونیر 727
با سپاس از شما...
اول روی کارتن رو دیدم که این سئوال برام پیش اومد و وقتی دفترچه رو دیدم متوجه شدم
ورژن جدید فریمور هم تغییرات زیر رو اعمال کردن
1-ذخیره شدن آخرین پورت ورودی
2-افزایش توانایی پخش BD-R/RE
3-بهبود کارایی

سلام
من این مدل را از راستین خریدم ولی به صورت اتفاقی خاموش میشه . زیر نویس فیلمها هم بعضی مواقع ناپدید میشه.
شما این مشکلها را ندارید؟
ورژن فریم ور دستگاه شما؟
از کجا دانلود کردید؟

Pejman3
27-07-2013, 19:30
پورت HDMI رو به آمپ وصل کنید.
البته در حال حاضر بیشتر کانالهای ماهواره صدای استریو دارند.

Pejman3
27-07-2013, 19:32
سلام من ميخام بايونيير ٢٢٢ بگيرم.١.٥ هستش و ال اي دي الجي دارم ٧٦١٠٠..ال اي دي خروجي هدفون نداره.وقتي دارم اكس باكس ميزنم بايد صدا بلند گوش كنم.حالا اين بلندگوها خروجي هدفون دارن؟سپاس!

دقیقاً منظورتون رو نفهمیدم یعنی می خواید با هدفون صدای بلند گوش کنید؟
اگه منظورتون صدای سینماست که با کابل اپتیکال می شه صدا رو منتقل کرد.

esi900
28-07-2013, 02:47
دوستان
یک سیستم صوتی برای فیلم نگاه کردن وصدای 5.1کاناله ودیدن فیلمmkvبازیرنویس srtفارسی ونمایش 3d معرفی می کنید.تی وی من پاناسونیکvt30.قیمت حدود 1میلیون

poloton7
28-07-2013, 15:00
سلام
اگه تلوزیون خروجی صدای دیگه ای داره از اون استفاده کن چون اگه بخوای برای خروجی اپتیکالش تبدیل گیر بیاری اولا خروجی از حالت دیجیتال به آنالوگ تغییر میکنه و ثانیا هزینه الکی باید متحمل بشی
از خروجی هدفون تلوزیون هم میتونی استفاده کنی ولی فکر میکنم نهایتا صدای استریو بهت بده.خروجی هدفون تلویزیون رو بزن به ورودی AUX ظبط و سورس ظبط رو بزار روی AUX

متشکر-- اما led 58000 ال جی خروجی هدفون ندارد

iran79
29-07-2013, 10:16
دوستان کابل اپتیکال بین دو مارک Monster و Daiyo کدوم بهتر هست؟
من فقط دو تا مدل پیدا کردم که تو بازار موجود هست:

Daiyo با قیمت پایه 55 تومن با طول 1.2

Monster با قیمت 30 تومن(البته اینی که این زیر عکسش هست فکرنکنم باشه. ولی خوب بسته بندیش همین شکلی هست)

در مورد بسته بندی هاشون هم که دوستان می گفتن اینا تقلبیه:
تو سایت هردو محصول رفتم و بسته بندی ها کلا همین جورین هستن.

می خوام بدونم با همین مانستر 30 تومنی فیلم های 2 گیگ تا 10 گیگی دانلودی رو می تونم صدای خوبی ازشون با این کابل بگیرم. و دیگه اون دایو 55 تومنی رو نخرم. کارم با همین 30 تومنی را میفته؟

البته چند تا محصول دیگه هم پیدا کردم با قیمت 6 تومن و 15 تومن. برندهای نا آشنا

soheilnouri
29-07-2013, 12:02
سلام من الان چك كردموبايونير ٤٢٤ و حالت ٥ در ١ حدود ٩٠٠ هستش و بايونير ٢٢٢ در حالت ٢ در ١ حدود ٦٣٥ هست.درسته؟اختلاف قيمتىكمه.وسوسه شدم ٤٢٤ حالت ٥ در ١ بگيرم.

amin_g_p
29-07-2013, 14:04
پایونیر 727

سلام
من این مدل را از راستین خریدم ولی به صورت اتفاقی خاموش میشه . زیر نویس فیلمها هم بعضی مواقع ناپدید میشه.
شما این مشکلها را ندارید؟
ورژن فریم ور دستگاه شما؟
از کجا دانلود کردید؟

در چه مواقعی خاموش و روشن می شه با خود راستین صحبت کردید؟ من این مشکل را ندارم.

منم فریمور را از اینجا آپدیت کردم به 59.59.06

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام من الان چك كردموبايونير ٤٢٤ و حالت ٥ در ١ حدود ٩٠٠ هستش و بايونير ٢٢٢ در حالت ٢ در ١ حدود ٦٣٥ هست.درسته؟اختلاف قيمتىكمه.وسوسه شدم ٤٢٤ حالت ٥ در ١ بگيرم.

من 222 5.1 دیدم که البته نسبت به 424 واتش کمتره در واقع بلندگوهاش ضعیف تر و البته ساروندش خیلی ضعیف تره و پایه نداره و قیمتش 765 تومنه (البته از نزدیک گوش ندادم با توجه به مشخصات سایت گفتم). برای انتخاب در کنار وات، به ورودی یا خروجی های پلیر (مخصوصا اپتیکال در صورت نیاز) هم دقت کنید که بعدا به مشکل نخورید.

( 5.1 (پنج و یک) یعنی 6 کانال، شامل 5 بلندگو (فرکانس کامل) و یک ساب (افکت های با فرکانس پایین) که برای دیدن فیلم (و بازی) پیشنهاد می شه)

soheilnouri
29-07-2013, 20:30
راسته اين فروشنده هاي سينماي خانگي بايونير و ال جي تو جمهوريه يا بايتخت؟ممنون

alireza20
30-07-2013, 00:03
راسته اين فروشنده هاي سينماي خانگي بايونير و ال جي تو جمهوريه يا بايتخت؟ممنون

هر دو جمهورین

amseia2000
30-07-2013, 09:37
سلام
دوستان من بودجم کلا 800 تومن می خواستم ببینم با توجه به این بودجه یه اسپیکر حرفه ای مثل c6 یا da5000 ادیفایر بگیرم وصل کنم به تلوزیون
یا یه سینمای خانگی از برند ال جی یا سامسونگ چون تو شهر ما هیچی غیر از اینها نیست
ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید:n16:
راستی اسپیکر 5 کاناله که با سه فیش به تلوزیون وصل بشه صدای 5 کاناله میده یا نه:n13:

mehrshad890
30-07-2013, 09:57
سلام
دوستان من بودجم کلا 800 تومن می خواستم ببینم با توجه به این بودجه یه اسپیکر حرفه ای مثل c6 یا da5000 ادیفایر بگیرم وصل کنم به تلوزیون
یا یه سینمای خانگی از برند ال جی یا سامسونگ چون تو شهر ما هیچی غیر از اینها نیست
ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید:n16:
راستی اسپیکر 5 کاناله که با سه فیش به تلوزیون وصل بشه صدای 5 کاناله میده یا نه:n13:
سلام عزیز منم بین خرید یه سیستم hifi با سینمای خانگی مردد بودم سوال اینجا مطرح کردم ولی هیچکس راهنمای نکرد منو تا اینکه دیروز یه پایونیر htz-222dvd گرفتم 765 خیلی راضی هستم خودم اسپیکر لاجیتک z5500 دارم اینو در نظر داشته باش اسپیکر مناسب pc من فقط با کارت صدای pc ازش صدای خیلی خوبی میگیرم ولی وقتی با فیش 3.5 آهنگ گوش میدم کیفیت خیلی افت میکنه اون مدل ادیفایر که گفتی از لحاظ پورت هیچی نداره غیر aux و line in خریدش اشتباهه این مدل پایونیر من گرفتم بیشتر مناسب موزیک چون دو تا باند surround خیلی ضعیفی داره رو حالت 5.1 صدای جالبی نمیده ولی رو حالت 2.1 عالیه اگه برا فیلم میخوای و استفاده بیشتر از 5.1 میکنی یه مقدار بودجه ببر بالا پایونیر htz-424 بگیر 900 دنبال برند دیگه ای نباش پایونیر عالیه

soheilnouri
30-07-2013, 11:06

اينم دقيقا مشكل منه..٧٦١٠٠ من الجي خروجي هدفون ندارم و ابتيكالم جواب نميده:n27:

saeed330
31-07-2013, 09:39
این کابل رو نگاه کنید ببینید مشکلتون رو حل نمیکنه؟
یک طرف اپتیک هست یک طرفش رو هم میتونی بزنی به ورودی ظبط
البته سوکتهای اپتیک دو نوع داره ببینید این یکی به تی وی شما میخوره؟
.chare.ir/index.php?dispatch=products.view&product_id=8952 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin_g_p
31-07-2013, 11:38
.chare.ir/index.php?dispatch=products.view&product_id=8952 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این کابل دو طرفش اپتیکال هست با این شرایطی که توضیح دادند بدردشون نمی خوره. برای تبدیل اپتیکال (دیجیتال) به آنالوگ نیاز به آداپتور/مبدل هست

soheilnouri
31-07-2013, 12:46
اخهيه ال اي دي ٣. ميليوني خروجي هدفون نداره..واقعا مسخرس.واسه ما اپل بازي در مياره الجي

soheilnouri
31-07-2013, 13:03
من از بين بايونير و باناسونيك موندم.٤٢٤ بايونير رو بكيرم يا ٢٢٢ بايونير؟ممنون ميشم.چون ٢٢٢ بايونير رو كه ميبينم درسته دو تا بلند گو داره ولي دو تا ابيمر موجولو هم تو عكسش هست.اتاق منم ١٠ متر بيشتر نيست.فك كنم ٢٢٢ مناسبتره نه؟

mehrshad890
31-07-2013, 14:26
من از بين بايونير و باناسونيك موندم.٤٢٤ بايونير رو بكيرم يا ٢٢٢ بايونير؟ممنون ميشم.چون ٢٢٢ بايونير رو كه ميبينم درسته دو تا بلند گو داره ولي دو تا ابيمر موجولو هم تو عكسش هست.اتاق منم ١٠ متر بيشتر نيست.فك كنم ٢٢٢ مناسبتره نه؟
صفحه قبل ببین در مورد 222 توضیح دادم

poloton7
31-07-2013, 18:23
متشکر-- اما این یک سر ان اپتیکال دارد وسر دیگر فقط یک فیش دارد امامال من در پشت ظبطم سه فیش aux داره دو سر صوت ویک سر تصویر است

m_semiari
31-07-2013, 19:24
سلام من این سوال رو تو تاپیک بلو ری پلیر مطرح کردم ولی کسی پاسخی نداد.من ست اسپیکر جامو با راهنمایی دوستان خریدم می خوام بلو ری پلیر با کیفیت پخش خوب که همه فرمت هارو ساپورت کنه و با زیر نویس فارسی هم مشکل نداشته باشه بخرم چی پیشنهاد میکنید.سامسونگ 5900- BD یا پایونیر BDP-150 چطورند؟ میخوام یه جوری باشه که بعد از یکسال کار کردن با دستگاه یک دیسک که یک کم خط و خش داره رو بخونه و با کیفیت اولش پخش کنه. ممنون

saeidsmxo
31-07-2013, 19:39
سلام دوستان. کسی هست بدونه چه طوری میشه با کابلهای hdmi ورژن 4 که قابلیت برگشت صدا دارن (return channel ) صدا رو از tv به سینما انتقال داد؟ :n29:
بنده با کابل اپتیک وصل کردم منتها متاسفانه کابل اپتیک صداش ضعیفه و صداش 2 کاناله هست.

amin_g_p
31-07-2013, 22:21
سلام دوستان. کسی هست بدونه چه طوری میشه با کابلهای hdmi ورژن 4 که قابلیت برگشت صدا دارن (return channel ) صدا رو از tv به سینما انتقال داد؟ :n29:
بنده با کابل اپتیک وصل کردم منتها متاسفانه کابل اپتیک صداش ضعیفه و صداش 2 کاناله هست.

همون طور که قبلا هم گفتم ARC با اپتیکال تفاوتی ندارد و در واقع ARC حذف کننده سیم اضافی اپتیکال می باشد.
توضیحی راجع به مدل تلویزیون یا سینما ندادید ولی روش کلی بدین شرح است:
سینما با HDMI 1.4 به پورت HDMI ARC تلویزیون وصل می کنید و در تنظیمات تلویزیون و سینما گزینه مربوطه* را فعال کنید. (* با توجه به مدل تلویزون و سینما باید دنبال گزینه به یکی از نام های Anynet, CEC, HDMI Control, SimpLink, EZ-Sync, VIERA باشید) معمولا وقتی سینما روشن باشه و سورس تلویزون یا usb را انتخاب کنید سینما اتوماتیک روی حالت ARC می ره یا باید به صورت دستی این حالت را در سینما انتخاب کنید.

صدای سایر دستگاه های متصل به تلویزیون استریو انتقال پیدا می کنه (چه ARC چه اپتیکالِ متصل به تلویزیون) صدای فیلم از روی فلش به شرط 5.1 بودن فایل و انتخاب صدای DTS یا Dolby از تنظیمات اپتیکال/SPDIF تلویزون 5.1 انتقال می یابد (البته با سامسونگ تست کردم).

davood-d
01-08-2013, 04:53
سلام من این سوال رو تو تاپیک بلو ری پلیر مطرح کردم ولی کسی پاسخی نداد.من ست اسپیکر جامو با راهنمایی دوستان خریدم می خوام بلو ری پلیر با کیفیت پخش خوب که همه فرمت هارو ساپورت کنه و با زیر نویس فارسی هم مشکل نداشته باشه بخرم چی پیشنهاد میکنید.سامسونگ 5900- BD یا پایونیر BDP-150 چطورند؟ میخوام یه جوری باشه که بعد از یکسال کار کردن با دستگاه یک دیسک که یک کم خط و خش داره رو بخونه و با کیفیت اولش پخش کنه. ممنون

معمولا بلوری پلیر برای پخش فایل دانلودی استفاده نمی کنند. برای این کار مدیا پلیر بخرید که زیرنویس بدون مشکل پخش میکنه.
1 سال برای پلیر زمانی نیست که خراب بشه. دستگاه چینی که نیست.

hs1366
01-08-2013, 09:39
سلام
من یه پایونر 727 گرفتم
متاسفانه همون روزه اول یه خورده که صداشو زیاد کردم زدو یکی از اسپیکراش سوخت
فرستادم فروشگاه راستین باند رو عوض کرد یه دونه نو بهم داد
امروز تو خونه تنها شدم باز یه خورده که ولوم دادم از یکی از باندا فقط صدای باد میاد :n28:
جای 2تا باند عقب رو عوض کردم دیدم باند سالمه ایراد از همون خروجیه که سری قبل زدو باندو سوزوند
با راستین صحبت کردم گفت ایراد سخت افزاری نیست باید دستگاتو آپدیت کنی
کسی لینک آخرین آپدیت 727 رو اگه لطف کنه ممنون میشم
بعدشم به نظر شما با آپدیت مشکل رفع میشه عایا ؟؟؟

poloton7
01-08-2013, 11:42
این کابل دو طرفش اپتیکال هست با این شرایطی که توضیح دادند بدردشون نمی خوره. برای تبدیل اپتیکال (دیجیتال) به آنالوگ نیاز به آداپتور/مبدل هست

سلام-- حالا این امکانش است که پشت ضبطم کهopical out هست کسی بتواند optical out را تبدیل به optical in کند مثلا با تعویض پورت یا هم چیزی می شود؟؟؟/

amin_g_p
01-08-2013, 12:14
سلام-- حالا این امکانش است که پشت ضبطم کهopical out هست کسی بتواند optical out را تبدیل به optical in کند مثلا با تعویض پورت یا هم چیزی می شود؟؟؟/

امکانش نیست. یک ضبط از همین قدیمیا پیشمه اینم اپتیکال اوت داره من از ورودی AUX استفاده می کنم (استریو .برای موسیقی بد نیست) تنها راه حل میشه تبدیل دیجیتال به آنالوگ.

amin_g_p
01-08-2013, 12:17
سلام
من یه پایونر 727 گرفتم
متاسفانه همون روزه اول یه خورده که صداشو زیاد کردم زدو یکی از اسپیکراش سوخت
فرستادم فروشگاه راستین باند رو عوض کرد یه دونه نو بهم داد
امروز تو خونه تنها شدم باز یه خورده که ولوم دادم از یکی از باندا فقط صدای باد میاد :n28:
جای 2تا باند عقب رو عوض کردم دیدم باند سالمه ایراد از همون خروجیه که سری قبل زدو باندو سوزوند
با راستین صحبت کردم گفت ایراد سخت افزاری نیست باید دستگاتو آپدیت کنی
کسی لینک آخرین آپدیت 727 رو اگه لطف کنه ممنون میشم
بعدشم به نظر شما با آپدیت مشکل رفع میشه عایا ؟؟؟

2 صفحه قبل لینک داده بودم من از این آپدیت استفاده کردم برای 727 نسخه 59.59.06

مثل اینکه خرابی های سری 727 زیاده!

hs1366
01-08-2013, 13:14
آقا دمت گرم آپدیت کردم درست شد

mehrshad890
01-08-2013, 13:21
سلام سهیل جان تعداد پست کمه نتونستم تو پیغام خصوصی جوابتون بدم رو دوتا سوراند 222 حساب باز نکن به حدی ضعیفه که وقتی صدا رو میبرم بالا به راحتی گم میشه صدای جفت سورانداش البته 5 وات بیشتر نیست از اینم بیشتر نباید توقع داشت منم قبل خریدش میدونستم همینطور باید باشه ولی من چون همیشه با صدای کم موسیقی گوش میدم برا من قدرتش مهم نبود ولی چیزی که هست با توجه به خواسته های شما 424 فکر کنم پاسخگوی نیاز شما باشه از لحاظ تفکیک صدا واقعا راضی هستم پاناسونیک ول کنی بهتره

saeidsmxo
01-08-2013, 13:23
همون طور که قبلا هم گفتم ARC با اپتیکال تفاوتی ندارد و در واقع ARC حذف کننده سیم اضافی اپتیکال می باشد.
توضیحی راجع به مدل تلویزیون یا سینما ندادید ولی روش کلی بدین شرح است:
سینما با HDMI 1.4 به پورت HDMI ARC تلویزیون وصل می کنید و در تنظیمات تلویزیون و سینما گزینه مربوطه* را فعال کنید. (* با توجه به مدل تلویزون و سینما باید دنبال گزینه به یکی از نام های Anynet, CEC, HDMI Control, SimpLink, EZ-Sync, VIERA باشید) معمولا وقتی سینما روشن باشه و سورس تلویزون یا usb را انتخاب کنید سینما اتوماتیک روی حالت ARC می ره یا باید به صورت دستی این حالت را در سینما انتخاب کنید.

صدای سایر دستگاه های متصل به تلویزیون استریو انتقال پیدا می کنه (چه ARC چه اپتیکالِ متصل به تلویزیون) صدای فیلم از روی فلش به شرط 5.1 بودن فایل و انتخاب صدای DTS یا Dolby از تنظیمات اپتیکال/SPDIF تلویزون 5.1 انتقال می یابد (البته با سامسونگ تست کردم).
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز. هر دو سیستم سامسونگ ( TV مدل c7770 , سینما هم Ht-c455n ) هست . تی وی رو گزینه HDMI-CEC رو فعال کردم. ولی سینما رو همچین چیزیش رو نتونستم پیدا کنم. ببینم anynet ربطی به این قضیه داره؟ یعنی سینما از ARC پشتیبانی نمیکنه؟
و الان هم با اپتیکال وصل شده. تنها مشکلش ضعیف بودن صداست. طبق فرمایشات شما ARC هم آیا دارای این ضعف صدا هست؟
شما که از این سیستم استفاده میکنین آیا موقع فعال کردنش خودتون باید به صورت دستی صدای تلویزیون رو off بکنین یا خودش به صورت اتومات صدای تی وی رو قطع میکنه؟
ممنونم سوال زیاد شد...

m_semiari
01-08-2013, 13:47
من 4 سال پیش مدیا پلیر وسترن خریدم.میدونم بلوری برا پخش فایل دانلودی نیست ولی میخوام بلو ری بخرم که تا حدی کاره مدیا پلیر رو هم انجام بده.به سامسونگ خیلی اعتماد ندارم.بین پایونیر 150 یا 450 کدوم رو پیشنهاد میکنید. کیفیت پخش و عمر دستگاه برام مهمه.

amin_g_p
01-08-2013, 15:11
آقا دمت گرم آپدیت کردم درست شد
خوشحالم درست شد.

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز. هر دو سیستم سامسونگ ( TV مدل c7770 , سینما هم Ht-c455n ) هست . تی وی رو گزینه HDMI-CEC رو فعال کردم. ولی سینما رو همچین چیزیش رو نتونستم پیدا کنم. ببینم anynet ربطی به این قضیه داره؟ یعنی سینما از ARC پشتیبانی نمیکنه؟
و الان هم با اپتیکال وصل شده. تنها مشکلش ضعیف بودن صداست. طبق فرمایشات شما ARC هم آیا دارای این ضعف صدا هست؟
شما که از این سیستم استفاده میکنین آیا موقع فعال کردنش خودتون باید به صورت دستی صدای تلویزیون رو off بکنین یا خودش به صورت اتومات صدای تی وی رو قطع میکنه؟
ممنونم سوال زیاد شد...
سینما هم باید داشته باشه توی مشخصاتش که گفته Anynet+ (HDMI-CEC) داره. هر دو هم سامسونگ هستند و هر دو anynet را پشتیبانی می کنند نباید مشکلی باشه. به دفترچه مراجعه کن. معمولا به صورت خودکار وقتی سینما روشن باشه و روی شبکه تلویزیون باشید باید صدا از روی باند بیاد اگر هم اوتو نباشه باید دستی سورس ورودی سینما روی ARC یا Anynet یا مشابه تنظیم بشه (من با سینمای سامسونگ زیاد کار نکردم در حد پخش فایل و دیسک کار کردم)

من 4 سال پیش مدیا پلیر وسترن خریدم.میدونم بلوری برا پخش فایل دانلودی نیست ولی میخوام بلو ری بخرم که تا حدی کاره مدیا پلیر رو هم انجام بده.به سامسونگ خیلی اعتماد ندارم.بین پایونیر 150 یا 450 کدوم رو پیشنهاد میکنید. کیفیت پخش و عمر دستگاه برام مهمه.

پایونیر کیفیتش خوبه فقط با زیرنویس فارسی مخصوصا srt احتمالا به مشکل می خوری. نظر من با شرایط زیر روی 450 هست (اگر 440 نباشه)
من داشتم مشخصاتشون را مقایسه می کردم که دیدم این سایت فروشگاه پایونیر مشخصات 440 را برای 450 گذاشته!
قیمت 450 با 150 خیلی اختلاف داره ولی اینجا کمه! (بیشتر از 100 دلار بعضی فروشگاه ها بیشتر از 100 پوند!)
چندتا ریویو: (البته اگر همین مدل ها باشند)

saeidsmxo
01-08-2013, 16:27
سینما هم باید داشته باشه توی مشخصاتش که گفته Anynet+ (HDMI-CEC) داره. هر دو هم سامسونگ هستند و هر دو anynet را پشتیبانی می کنند نباید مشکلی باشه. به دفترچه مراجعه کن. معمولا به صورت خودکار وقتی سینما روشن باشه و روی شبکه تلویزیون باشید باید صدا از روی باند بیاد اگر هم اوتو نباشه باید دستی سورس ورودی سینما روی ARC یا Anynet یا مشابه تنظیم بشه (من با سینمای سامسونگ زیاد کار نکردم در حد پخش فایل و دیسک کار کردم)

امین جان برگشت صدا از طریق کابل hdmi هم ضعف صدا داره مثل اپتیکال. یعنی 2 کاناله هست؟
شما مشخصاتشو از کجا دیدین؟ من hdmi-cec برای این مدل تو مشخصات پیدا نکردم!!
ببینم آیا فقط از شبکه تلویزیون صدا برگشت داده میشه؟ مثلا" از usb یا رسیوری که متصل به tv باشه صدا برگشت نمیکنه؟:n29:

شما که از این سیستم استفاده میکنین آیا موقع فعال کردنش خودتون باید به صورت دستی صدای تلویزیون رو off بکنین یا خودش به صورت اوتو صدای تی وی رو قطع میکنه؟
ببخشیدا اذیتت میکنم بازم ممنون. چون خیلی برام مهمه
:n18:

amin_g_p
01-08-2013, 17:07
امین جان برگشت صدا از طریق کابل hdmi هم ضعف صدا داره مثل اپتیکال. یعنی 2 کاناله هست؟
شما مشخصاتشو از کجا دیدین؟ من hdmi-cec برای این مدل تو مشخصات پیدا نکردم!!
ببینم آیا فقط از شبکه تلویزیون صدا برگشت داده میشه؟ مثلا" از usb یا رسیوری که متصل به tv باشه صدا برگشت نمیکنه؟:n29:

شما که از این سیستم استفاده میکنین آیا موقع فعال کردنش خودتون باید به صورت دستی صدای تلویزیون رو off بکنین یا خودش به صورت اوتو صدای تی وی رو قطع میکنه؟
ببخشیدا اذیتت میکنم بازم ممنون. چون خیلی برام مهمه
:n18:

تلویزیون من سامسونگ es7 و سینمای خانگی پایونیر bcs727 با همون شرایطی که توضیح دادم خودش اتوماتیک قطع می کنه. در واقع با هم مچ می شن صدای تلویزیون را اگر کم کنید صدای سینما کم می شه و اگر صدای سینما را کم کنید روی تلویزیون کم شدن صدا را نشان می دهد.
صدای تلویزون برگشت داده می شه (هر صدایی) و طبق توضیحات دفترچه فقط صدای شبکه (و usb خودم تست کردم) به هر چند کانالی که باشند انتقال داده می شوند صدای بقیه منابع استریو (هر وسیله دیگه ستاپ باکس، کنسول بازی و ...). برای گرفتن صدای دالبی از سایر وسایل باید مستقیما به سینما وصل باشند یا ورودی hdmi سینما یا ورودی صدای دیجیتال آن.
برای بستن صدا هم می تونید از گزینه بلندگوهای خارجی درتنظیمات تی وی استفاده کنید که صدای تی وی را قطع می کنه ولی ARC یا CEC همونطور که گفتم خودکاره.
فیلم 5.1 اگر از روی فلش متصل به تی وی پخش کردید در تنظیمات صدا گزینه اپتیکال/SPDIF بروید و نوع صدا را با توجه به گزینه موجود روی DTS یا Dolby قرار دهید (یک گزینه هم هست که اگر اشتباه نکنم 2 کاناله را به 5.1 تبدیل می کنه گزینه آخر فکر کنم neo توش داشت!)

شاید من اشتباه کردم این مدل شما نبوده در هر صورت دفترچه راهنمای دستگاه را بهتره چک کنید:

خواهش می کنم بازم سوالی بود در خدمتم.

mehdi30nema
01-08-2013, 23:09
دوستان من میخام برای انتقال صدا از تلوزیون به سینمای خانگی از کابل اپتیکال استفاده کنم ولی میگن وصل کردنش سخته ، مخصوصا قسمت سینمای خانگی خیلی بد جا میره .
میشه یکی لطف کنه یه توضیح بده که دقیقا اپتیکال رو چه جوری به سینمای خانگی وصل کنیم که مشکلی پیش نیاد ؟

ممنون

amin_g_p
01-08-2013, 23:16
دوستان من میخام برای انتقال صدا از تلوزیون به سینمای خانگی از کابل اپتیکال استفاده کنم ولی میگن وصل کردنش سخته ، مخصوصا قسمت سینمای خانگی خیلی بد جا میره .
میشه یکی لطف کنه یه توضیح بده که دقیقا اپتیکال رو چه جوری به سینمای خانگی وصل کنیم که مشکلی پیش نیاد ؟

ممنون

! وصل کردنش مثل فیش های دیگست راحته. بعضی از ورودی ها در پوش دارند بعضی دیگه باید کنار داده بشوند بعضی دیگه هم با فشار فیش کنار می روند. جهتش مشخصه اگر فیش استاندارد باشه راحت جا می ره بدون فشار یا زور خاصی!
(پست های قبل هم راجع به صدا و نحوه انتقال توضیح دادم که با ARC یکی هست البته تنظیمات اضافه HDMI و CEC را دیگه نیاز نداره)

poloton7
02-08-2013, 07:31
امکانش نیست. یک ضبط از همین قدیمیا پیشمه اینم اپتیکال اوت داره من از ورودی AUX استفاده می کنم (استریو .برای موسیقی بد نیست) تنها راه حل میشه تبدیل دیجیتال به آنالوگ.
سلام-
چطوری از aux استفاده می کنی؟؟؟؟پشت ظبط من سه ردیف aux دارد دو ردیف aux in و یک ردیف aux out وهر ردیف داری سه فیش هست که دوتا برای صدا و یکی برای تصویر---شما چطور وصل کردید؟؟؟------ اگر بدم ظبطم را فلش خور کنند خوبه--

amin_g_p
02-08-2013, 16:41
سلام-
چطوری از aux استفاده می کنی؟؟؟؟پشت ظبط من سه ردیف aux دارد دو ردیف aux in و یک ردیف aux out وهر ردیف داری سه فیش هست که دوتا برای صدا و یکی برای تصویر---شما چطور وصل کردید؟؟؟------ اگر بدم ظبطم را فلش خور کنند خوبه--
خروجی صدای رایانه به aux in (سفید/قرمز) ضبط وصل کردم. در مورد فلش خور کردن هم اطلاعی ندارم.

esi900
03-08-2013, 12:11
دوستان سلام
یک سینمای خانگی میخواهم که زیرنویس فارسی همراه فیلم mkvپخش کنه؟بلوری هم داشته باشه؟727 پایونیر زیرنویس پخش نمیکنه؟

poloton7
03-08-2013, 12:39
خروجی صدای رایانه به aux in (سفید/قرمز) ضبط وصل کردم. در مورد فلش خور کردن هم اطلاعی ندارم.

سلام-رایانه؟؟من برای ال ای دی ام می خواهم این روش را------یک سوال دیگر-- پشتت ضبط من نوشته dts/2.1 chanel ایا اگر من برای ضبطتم یک امپ کوچک بگیرم 2 تا باند اضافه کنم با توجه به این که نوشته 2.1 کانال صدا از هر 4 باند به خوبی خارج می شود؟؟؟/

amin_g_p
03-08-2013, 12:56
سلام-رایانه؟؟من برای ال ای دی ام می خواهم این روش را------یک سوال دیگر-- پشتت ضبط من نوشته dts/2.1 chanel ایا اگر من برای ضبطتم یک امپ کوچک بگیرم 2 تا باند اضافه کنم با توجه به این که نوشته 2.1 کانال صدا از هر 4 باند به خوبی خارج می شود؟؟؟/

گفته بودم تلویزیون به سینما وصله. ولی اگر هم بخوام وصل کنم خروجی هدفون داره. ضبط من از این قابلیت ها نداره (DTS و دالبی و ...) آمپ را دوستان باید نظر بدن من تجربه ی خاصی در این زمینه ندارم فقط فکر کنم جنس صدای بلندگوهایی که می خری با جنس صدای اینها خوانایی نداشته باشه (من خودم از ضبط و اسپیکر برای سیستم 4 کاناله استفاده کردم تفاوت صداشون (حجم و جنس) خیلی فرق داشت!)

saeidsmxo
03-08-2013, 13:12
شاید من اشتباه کردم این مدل شما نبوده در هر صورت دفترچه راهنمای دستگاه را بهتره چک کنید:

سلام. هر کاری کردم نشد که نشد.:n03: امین جان امکان داره که این کابل hdmi 1.4 که گرفتم از ARC پشتیبانی نکنه؟
در ضمن تو مشخصات سینما هم ذکر شده که دارای Any-net+-cec هست. و این لینکی هم که شما زحمتشو کشیدین همین سینمای لعنتیه منه فقط یه N به آخرش اضافه شده که نمیدونم چیه!
آیا هر AnyNet+-hdmi-cec دارای ARC هم هست یا ARC سیستم مجزایی هست ؟
خیلی مخلصیم

amin_g_p
03-08-2013, 13:34
سلام. هر کاری کردم نشد که نشد.:n03: امین جان امکان داره که این کابل hdmi 1.4 که گرفتم از ARC پشتیبانی نکنه؟
در ضمن تو مشخصات سینما هم ذکر شده که دارای Any-net+-cec هست. و این لینکی هم که شما زحمتشو کشیدین همین سینمای لعنتیه منه فقط یه N به آخرش اضافه شده که نمیدونم چیه!
آیا هر AnyNet+-hdmi-cec دارای ARC هم هست یا ARC سیستم مجزایی هست ؟
خیلی مخلصیم

سلام. شما یه بار دیگه اتصال hdmi را چک کن ببین به پورت ARC وصل شده بعد تنظیمات را یکبار چک کن. اگر درست باشه در لیست سورس های تی وی یک دستگاه با قابلیت Anynet باید باشه یا اصلا وقتی سینما را روشن می کنی (اگر تنظیم مربوطه در تلویزیون فعال باشه) تلویزیون هم باید روشن بشه. ( با زدن دکمه tools هم می شه Anynet وصل شد اینجا را هم چک کن!) مشکل حل نشد دو حالت داره کابل درست نیست یا سینما قابلیت را نداره که هر دو مورد را بعید می دونم.

CEC مجموعه این قابلیت هاست یعنی کنترل (یک سری دستور مثل خاموش روشن کردن، کم و زیاد کردن صدا و ...) و ARC

دفترچشون را هم نگاه کن شاید نکته خاصی گفته باشه که من ذکر نکردم. (از سامسونگ سرویس هم می تونی بپرسی)

esi900
04-08-2013, 11:39
دوستان سلام
یک سینمای خانگی میخواهم که زیرنویس فارسی همراه فیلم mkvپخش کنه؟بلوری هم داشته باشه؟727 پایونیر زیرنویس پخش نمیکنه؟

esi900
04-08-2013, 11:41
کسی نیست جواب بده:n13::n13::n13::n13:

soheilnouri
04-08-2013, 20:19
بچه ها و دوستان ببخشید من تصمیم رو گرفتم و ولی 424 پایونیر میخام بگیرم و فقط میخام بدونم میتونم بمطئن باشم که این دستگاه خروجی هدفون داشته باشه..چون متاسفانه تلوزیون ال ای دی ال جی من با اینکه جدید و گرونه خروجی هدفون نداره و من واسه بازی ایکس باکس نمیتونم شب ها هدفون داشته باشهممم

davood-d
05-08-2013, 23:41
دوستان سلام

مشکلی با MKV ندارید با زیرنویس دارید که اکثر سینماها خوب پخش نمی کنند

netfirst
06-08-2013, 18:21
با سلام به همه و کسب اجازه از اساتید
اول یه نکته کوچیک بگم به هیچ عنوان روی خروجی هدفون هیچ ست استریویی حساب نکنید این اشتباه بزرگی هست
اگر هدفون با امپدانس بالا دارید که نیاز به آمپ داره حتما باید آمپ مخصوص هدفون تهیه بشه که تو انجمن مربوطه میتونید تحقیق کنید.

چون کل بحث رو دنبال نکردم چیزی که برداشت کردم رو میگم امیدوارم خیلی بیراهه نرفته باشم

متاسفانه سینماهای پایونییر خیلی جا گیر و بزرگ هستند و به درد زندگی آپارتمانی نمیخورند.

برای پکیج مینی های فای بهترین گزینه ای که موجوده فکر کنم m39 دنون هست که انصافا خوش صداست به شرطی که دنبال حجم و بیس نباشید ... اگه تهران باشید میتونید تست بگیرید قیمت ندارم اما باید زیر 2 تومن باشه
مدل هایی ار اونکیو و مارانتز هم هست که اسپیکر نداره و معمولا با اسپیکرهای مانیتور آدیو ست میشه که خیلی پیشنهاد نمیشه
اگه 603 مارانتز گیرتون بیاد که من گیرم نیومد انتخاب خوبیه و با یک جفت بوک شلف خوب مثل فوکال بسیار خوب جواب میده که فکر کنم زیر 3 در بیاد.

البته به قول دوستان اینها همه سلیقه ای هستش

اگر هم بخواهید ست استریو جمع کنید که فکر کنم هزینه بیشتر از 2.5 بشه ... مگر اینکه جنس کار کرده بخرید که گاها مورد های مناسبی هم پیدا میشه

با سلام و تشکر بحث خوبتون
یک سوال داشتم وقتی می گویید دنبال حجم و بیس نباشید یعنی این سیستم می تونه در کنار کیفیت خوب در حد یک فضای حدودا 35 متری به صورتی که صدا به همه حضار برسه نه اینکه لزوما زمین بلرزه جواب بده یا نمی تونه؟
با توجه به اینکه من تهران نیستم متاسفانه نمی تونم تست صدا بگیرم ظاهر Denon M39 رو خیلی میپسندم و از طرفی پلیر دارم و تلویزیونم هم سه بعدی نیست و نمیخوام برای شنیدن موسیقی پولم رو هدر امکانات سینمای خانگی بدم که نمی تونم ازش استفاده کنم ولی درعین حال نه تخصص خرید یک سیستم صوتی (آمپلی فایر و اسپیکر) رو دارم و نه پولم به بالای 2 ملیون میرسه.
اگر لطف کنید راهنمایی کنید خیلی ممنون میشوم.:n01:

gambil
07-08-2013, 08:38
دوستان سلام

سلام
بلوري پلير پايونير اغلب فرمت هاي تصويري رو بخش ميكنه مثل 727 و 424 و 414. فايل زير نويس با فرمت srt را بخش نميكنه، اما با اين روش كاملا مشكلتون حل ميشه.
من بااستنفاده از اين روش ديگه مشكلي با بخش زيرنويس ندارم.

""""فايل srt را توي word باز كنيد.
پنجره اي به نام file conversion باز ميشه.
گزينه ي Other Encoding را فعال كنيد. به محض فعال شدن اين گزينه سمت راست پنجره ي كوچكي فعال ميشه كه مي بايد از ليست موجود گزينه يArabic Windows را انتخاب كنيد.
با انتخاب اين گزينه فايل زيرنوس شما به صورت فارسي در زير نمايش داده ميشه.
حال در پايين پنجره ok را بزنيد. با اين كار ميتونيد تمام متن زيرنويس فيلم رو توي صفحه ورد مشاهده كنيد.
مرحله بعد به قسمت Save as و بعد از اون other format بريد. روي گزينه Save كليك كنيد(توضيح: فايل شما در اين مرحله مي بايد با فرمتplain text ذخيره شود كه اين عمل بطور معمول صورت مي گيرد).
حال مجددا پنجره ي file conversion باز ميشه، گزينه ي Other Encoding را فعال كنيد. اما اينبار در ليست موجود گزينه ي Encoding (UTF-8 را انتخاب كنيد و ok را بزيند.
به فولدر فيلم برگرديد متوجه فايل زيرنويس با فرمت txt خواهيد شد. دقت داشته باشيد كه فايل فيلم و فايل زيرنويس هم نام شوند و فايل زير نويس srt را از فولدر فيلمتون پاك كنيد يا به محل ديگه اي انتقال بديد تا تنها مرجع زير نويس همون فرمت txt باشه."""

amin_g_p
07-08-2013, 17:08
سلام
بلوري پلير پايونير اغلب فرمت هاي تصويري رو بخش ميكنه مثل 727 و 424 و 414. فايل زير نويس با فرمت srt را بخش نميكنه، اما با اين روش كاملا مشكلتون حل ميشه.
من بااستنفاده از اين روش ديگه مشكلي با بخش زيرنويس ندارم.

""""فايل srt را توي word باز كنيد.
پنجره اي به نام file conversion باز ميشه.
گزينه ي Other Encoding را فعال كنيد. به محض فعال شدن اين گزينه سمت راست پنجره ي كوچكي فعال ميشه كه مي بايد از ليست موجود گزينه يArabic Windows را انتخاب كنيد.
با انتخاب اين گزينه فايل زيرنوس شما به صورت فارسي در زير نمايش داده ميشه.
حال در پايين پنجره ok را بزنيد. با اين كار ميتونيد تمام متن زيرنويس فيلم رو توي صفحه ورد مشاهده كنيد.
مرحله بعد به قسمت Save as و بعد از اون other format بريد. روي گزينه Save كليك كنيد(توضيح: فايل شما در اين مرحله مي بايد با فرمتplain text ذخيره شود كه اين عمل بطور معمول صورت مي گيرد).
حال مجددا پنجره ي file conversion باز ميشه، گزينه ي Other Encoding را فعال كنيد. اما اينبار در ليست موجود گزينه ي Encoding (UTF-8 را انتخاب كنيد و ok را بزيند.
به فولدر فيلم برگرديد متوجه فايل زيرنويس با فرمت txt خواهيد شد. دقت داشته باشيد كه فايل فيلم و فايل زيرنويس هم نام شوند و فايل زير نويس srt را از فولدر فيلمتون پاك كنيد يا به محل ديگه اي انتقال بديد تا تنها مرجع زير نويس همون فرمت txt باشه."""

باتشکر من اینکار را کردم. سینما 727 با فریمور 59.59.06 درست نشناختش! فقط علایم (- ! ؟ ...) را نشون می ده جای نوشته ها هم خالی! اما با تلویزیون سامسونگ زیرنویس درست بود.

ice_man_sh
07-08-2013, 19:27
با سلام

برای سینما خانگی LG LH-975XBH جدیدم یه فیلم 1080 دانلود کردم، فرمت فیلم Mp4 هست که با دفترچه همخونی داره ولی وقتی فیلم رو باز میکنم اخطار عدم پشتیبانی وضوح تصویر رو میده.
جالبه همون فایل رو وقتی از ورودی LG TV وصل میکنم (LW57000) بدون هیچ مشکلی باز میکنه، مشکل از کجاس؟

چرا یه فایلی که TV باز میکنه سینما خانگی که تخصصا برای این کار ساخته شده باز نمیکنه؟

pedram_ashena
07-08-2013, 21:15
پایونیر 727 اصلا زیرنویس srt جواب نمیدهد؟ تو گزینه های دستگاه من چند تا پرشین فارسی و ... پیدا کردم تو همه شان عجق وجق نشان میدهد.عربیک هم همینطور. 1000 تا گزینه زبان داره از پهلوی و پشتو درد و مرض ولی یه فارسی استاندارد نشان نمیده

زیرنویس را تبدیل به ساب میکنم نگاه میکنم.

bahram202
08-08-2013, 05:29
سلام
من بین دو سینمای پایونیر 727 با قیمت 1300 وسونی e985 با قیمت شرکتی3100و
قیمت بدون گارنتی1450 (بانه)و1550(تهران)مردد هستم البته این دوتا از نظر امکانات
تقریبا شبیه هم هستند فقط سونی سیستم بلندگوی بی سیم داره به نظر شما
سینمای سونی بدون گارنتی با این قیمت ارزش خرید داره یا پایونبر
در ضمن دلیل این اختلاف قیمت سونی فقط گارانتی هستش یا دلیل دیگه ای داره

hakr
09-08-2013, 22:31
دوست گرامی باسلام
چه کسی گفته زیرنویس را پخش نمیکنه من خودم حدود2 سال این دستگاه را دارم . وتا حالا نشده زیر نویسی را پخش نکند اگر خریدی به میلم پیام بده تا آن زیر نویسها هم که مشکل دارند براحتی مشکلشان را رفع کنی واز تماشای فیلم با زیر نویس لذت ببری

hakr
09-08-2013, 22:36
دوست گرامی
این دستگاه زیر نویس با فرمت ANSI را پخش نمیکند
حالا با برنامه فقط Nodpat زیر نویس را باز کن saveAs را بزن در پایین صفحه فرمت را از هر حالتی به UFT8 تغییر بده حال Save را بزن .حال ذفیلمت را با زیر نویس ببین بهمین راحتی

hakr
09-08-2013, 22:38
پایونیر 727 اصلا زیرنویس srt جواب نمیدهد؟ تو گزینه های دستگاه من چند تا پرشین فارسی و ... پیدا کردم تو همه شان عجق وجق نشان میدهد.عربیک هم همینطور. 1000 تا گزینه زبان داره از پهلوی و پشتو درد و مرض ولی یه فارسی استاندارد نشان نمیده

زیرنویس را تبدیل به ساب میکنم نگاه میکنم.
دوست گرامی
این دستگاه زیر نویس با فرمت ANSI را پخش نمیکند
حالا با برنامه فقط Nodpat زیر نویس را باز کن saveAs را بزن در پایین صفحه فرمت را از هر حالتی به UFT8 تغییر بده حال Save را بزن .حال فیلمت را با زیر نویس ببین بهمین راحتی

amin_g_p
09-08-2013, 22:41
دوست گرامی باسلام
چه کسی گفته زیرنویس را پخش نمیکنه من خودم حدود2 سال این دستگاه را دارم . وتا حالا نشده زیر نویسی را پخش نکند اگر خریدی به میلم پیام بده تا آن زیر نویسها هم که مشکل دارند براحتی مشکلشان را رفع کنی واز تماشای فیلم با زیر نویس لذت ببری

لطفا یه زیرنویس تست برام آپ کن (هر زیرنویسی). من تا به حال زیر نویس فارسی با 727 نتونستم ببینم (جز یکبار اونم یک خط در میان چندین خط (با sub) که تازه انگلیسی sub هم با مشکل نشان ندادن چند خط پخش کرد (زیرنویس استخراجی از بلوری بود) با نرم افزارها و روش های معرفی شده همینجا هم رفتم اعلام هم کردم نشد)

hakr
09-08-2013, 22:44
دوستان درمورد 727 هیچ مشکلی در پخش کردن فرمتهای مختلف صوتی وتصویری ندارد. تنها مشکلش قرار گرفتن سلول گیرنده کنترل است که بایدکنترل را دقیقا در مقابلش بگیری که آنهم راه حل دارد .البته برای بچه ها ی1-فنی 2-اهل ریسک من خودم از پنل ،سیم سه رشته کشیدم بیرون دستگاه و گیرنده را زیر صفحه شیشه ایی میز تلویزیونم نصب کردم والان هیچ مشکلی در عملکرد با کنترل ندارم وبا زاوبه های مختلف جواب میدهد

hakr
09-08-2013, 22:58
لطفا یه زیرنویس تست برام آپ کن (هر زیرنویسی). من تا به حال زیر نویس فارسی با 727 نتونستم ببینم (جز یکبار اونم یک خط در میان چندین خط (با sub) که تازه انگلیسی sub هم با مشکل نشان ندادن چند خط پخش کرد (زیرنویس استخراجی از بلوری بود) با نرم افزارها و روش های معرفی شده همینجا هم رفتم اعلام هم کردم نشد)
دوست گرامی من عضو سایت دانلود فیلم هستم وفیلمهای که دانلود میکنم دارای فرمتMKVبا حجمهای بین 600 الی1400 میباشد ودر تمام موارد پس از دانلود زیرنویس که معمولا ANSIهستند طبق روش فوق وبا استفاده با نرم افزار Nodpad فرمت را به UTF-8 تبدیل کرده Save میکنم (البته با همان نام) که البته هر گونه تغییر در نام زیرنویس پسوند از Srt بهTXT تغییر میکند که در نمایش فرقی ندارد در دفترچه هم بخوانید این دستگاه فرمت TXTرا پشتیبانی میکند .حال شما همه راه را رفتید این یک روش را نیز امتحان کن. فقط تاکید میکنم از برنامه فقط وفقط Nodepad استفاده کن.من هفته ایی حدود 2 الی 3 فیلم با زیرنویس دانلود میکنم ولی تا حال حتی یک مورد هم برایم پیش نیامده نتوانم از زیر نویس استفاده کنم

amin_g_p
09-08-2013, 23:02
دوست گرامی من عضو سایت دانلود فیلم هستم وفیلمهای که دانلود میکنم دارای فرمتMKVبا حجمهای بین 600 الی1400 میباشد ودر تمام موارد پس از دانلود زیرنویس طبق روش فوق وبا استفاده با نرم افزار Nodpad فرمت را به UFT8 تبدیل کرده Save میکنم (البته با همان نام) که البته هر گونه تغییر در نام زیرنویس پسوند از Srt بهTXT تغییر میکند که در نمایش فرقی ندارد در دفترچه هم بخوانید این دستگاه فرمت TXTرا پشتیبانی میکند .حال شما همه راه را رفتید این یک روش را نیز امتحان کن. فقط تاکید میکنم از برنامه فقط وفقط Nodpad استفاده کن

این روش را همون اوایل تست کردم جواب نداد. شایدم من درست انجام نمیدم. لطفا یه زیرنویس (که حجمی هم ندارند) برای تست آپ کن من نتیجه را اعلام می کنم.

hakr
09-08-2013, 23:21
این روش را همون اوایل تست کردم جواب نداد. شایدم من درست انجام نمیدم. لطفا یه زیرنویس (که حجمی هم ندارند) برای تست آپ کن من نتیجه را اعلام می کنم.

دوست گرامی تو یک کاری کن یکی از زیر نویسهای یکی از فیلمهایت که نمایش داده نمیشود را به آدرس میلم بفرست من تغییر میدم وبرایتReplay میکنم ببین چطور میشود فقط دقت کن زیر نویس مربوط باشد به همان فرمت فیلم با حجم مربوطه
bbinaii@gmail.com

hakr
09-08-2013, 23:44
من یک زیرنویس با تغییر وبدون تغییر برایت تهیه کردم فقط نمیدانم چگونه برایت بفرستم .دگمه صفحه پیشرفته را هم زدم ولی بخشی برای ارسال فایل ندارد.اتفاقا به عنوان زیرنویس یک فیلم غیر انتخاب کردم بدون تغییر بشکل زبان زاپنی نمایش میداد ولی تغییر یافته فارسی نمایش میداد

bahram202
10-08-2013, 01:13
سلام
من بین دو سینمای پایونیر 727 با قیمت 1300 وسونی e985 با قیمت شرکتی3100و
قیمت بدون گارنتی1450 (بانه)و1550(تهران)مردد هستم البته این دوتا از نظر امکانات
تقریبا شبیه هم هستند فقط سونی سیستم بلندگوی بی سیم داره به نظر شما
سینمای سونی بدون گارنتی با این قیمت ارزش خرید داره یا پایونبر
در ضمن دلیل این اختلاف قیمت سونی فقط گارانتی هستش یا دلیل دیگه ای داره

xnumex
10-08-2013, 13:48
پیشنهاد من به شما مدل e985 w از سری باکیفیت سونی هستش...

اما یه سوال...
من 1 سالی میشه سینمای e985w سونی دارم...
ولی!
چرا تو فرکانس های بالا بلندگوهای بی سیم "خش خش" میکنن ؟:n13:

gambil
12-08-2013, 09:28
دوست گرامی من عضو سایت دانلود فیلم هستم وفیلمهای که دانلود میکنم دارای فرمتMKVبا حجمهای بین 600 الی1400 میباشد ودر تمام موارد پس از دانلود زیرنویس که معمولا ANSIهستند طبق روش فوق وبا استفاده با نرم افزار Nodpad فرمت را به UTF-8 تبدیل کرده Save میکنم (البته با همان نام) که البته هر گونه تغییر در نام زیرنویس پسوند از Srt بهTXT تغییر میکند که در نمایش فرقی ندارد در دفترچه هم بخوانید این دستگاه فرمت TXTرا پشتیبانی میکند .حال شما همه راه را رفتید این یک روش را نیز امتحان کن. فقط تاکید میکنم از برنامه فقط وفقط Nodepad استفاده کن.من هفته ایی حدود 2 الی 3 فیلم با زیرنویس دانلود میکنم ولی تا حال حتی یک مورد هم برایم پیش نیامده نتوانم از زیر نویس استفاده کنم
سلام
در هر دور روش چه با word يا notepad نتيجه يكسان است و هيچ فرقي نمي كند و فرمت به tex تغيير ميكند. البته با notepad كمي راحتر.

gambil
12-08-2013, 09:55
باتشکر من اینکار را کردم. سینما 727 با فریمور 59.59.06 درست نشناختش! فقط علایم (- ! ؟ ...) را نشون می ده جای نوشته ها هم خالی! اما با تلویزیون سامسونگ زیرنویس درست بود.

امين جان سلام
دستگاه من (414) اكثر مشخصاتش با مال تو يكي هست. تعجب ميكنم پشتيباني نميكنه.
اما چنتا پيشنهاد:
- شايد توي دفترچه ديده باشي جايي هست كه براي هر كشوري يك كد نوشته شده كه مربوط ميشه به بخش subtitle براي ايران هم يك كد چهار رقمي وجود داره. شما از توي منوي دستگاه قسمت subtitle اون كد را وارد كن شايد ربط داشته باشه البته گزينه all هم داره. براي دستگاه من اين امكانات موجوده
- دقت داشته باش در زمان بخش فيلم، فايل زير نويس srt در كنار فايلtxt نباشه اونو حذف كن تا تنها مرجعtxt باشه.
- فايل فيلم و زيرنويس را هم نام كن.
و در آخر به قول خودت: تنضيمات دستگاه را به حالت كارخونه برگردون.

hakr
12-08-2013, 10:40
سلام
در هر دور روش چه با word يا notepad نتيجه يكسان است و هيچ فرقي نمي كند و فرمت به tex تغيير ميكند. البته با notepad كمي راحتر.

دوست گرامی گذشته از راحتر بودن یا نبودن آیا با تغییر مشکلت حل شد یا نه؟
والا نمیدانم من با این تغییر Encoding کلا مشکل زیر نویسم حل شده وهمانطور که گفتم با توجه به عضویت در سایت دانلود فیلم که حدود یکسال میشود وبطور میانگین هفته ایی 2 فیلم همراه با زیر نویس مربوطه را دانلود میکنم ولی تا حال هیچ مشکلی در دیدن زیر نویس نداشته ام. ضمنا من تغییر در کد کشور نیز دادم با فرم Orginal تفاوتی در پخش فرمت بدون تغییر با Nodepad دیده نشد.این دستگاه طبق اطلاعات دفترچه راهنما قابلیت پخش Sub با فرمتهای SRT &txt را دارد بدون ویا نبودن یک فرمت کنار فرمت دیگر تاثیری در پخش زیرنویس ندارد کلا در زمان پخش فیلم ما میتوانیم بین زیر نویسهای موجود یکی را انتخاب وClick کنیم نه بیشتر که بخواهد روی هم تاثیر بگذارد. با توجه باینکه اکثریت زیر نویسها دارای فرمت ANSI هستند و دستگاه این فرمت را Support نمیکند دوستان حتما باید این فرمت را تغییر وبه UTF-8 تبدیل نمایند

amin_g_p
12-08-2013, 11:49
امين جان سلام
دستگاه من (414) اكثر مشخصاتش با مال تو يكي هست. تعجب ميكنم پشتيباني نميكنه.
اما چنتا پيشنهاد:
- شايد توي دفترچه ديده باشي جايي هست كه براي هر كشوري يك كد نوشته شده كه مربوط ميشه به بخش subtitle براي ايران هم يك كد چهار رقمي وجود داره. شما از توي منوي دستگاه قسمت subtitle اون كد را وارد كن شايد ربط داشته باشه البته گزينه all هم داره. براي دستگاه من اين امكانات موجوده
- دقت داشته باش در زمان بخش فيلم، فايل زير نويس srt در كنار فايلtxt نباشه اونو حذف كن تا تنها مرجعtxt باشه.
- فايل فيلم و زيرنويس را هم نام كن.
و در آخر به قول خودت: تنضيمات دستگاه را به حالت كارخونه برگردون.
سلام از راهنمایی ممنون.
- کد نداره. تنظیم انکودینگ هم که متاسفانه نداره. فقط تنظیم انتخاب زبان پیش فرض زیرنویس داره که اونم مهم نیست.
- این نکته همیشه رعایت کردم.
توضیح اضافه: از نظر تکنیکی SRT و TXT در این مورد نباید فرقی داشته باشند چون ماهیتشون یکی هست.
- این یکی هم همیشه رعایت کردم و ذکر کردم با تلویزیون این زیرنویس اجرا می شه با 727 خیر.
- چشم.

تغییر انکودینگ زیرنویس را با word با notepad با نرم افزار ایرانی! انجام دادم نتیجه نگرفتم تبدیل به sub نتیجه نداد! sub انگلیسی هم گذاشتم بعضی خط ها را نشان نمی داد!

اگر مشکلی نیست شما یک یا چند زیرنویس تبدیل شده (هر فیلمی) برام آپ کن پ خ کن.

دوست گرامی گذشته از راحتر بودن یا نبودن آیا با تغییر مشکلت حل شد یا نه؟
والا نمیدانم من با این تغییر Encoding کلا مشکل زیر نویسم حل شده وهمانطور که گفتم با توجه به عضویت در سایت دانلود فیلم که حدود یکسال میشود وبطور میانگین هفته ایی 2 فیلم همراه با زیر نویس مربوطه را دانلود میکنم ولی تا حال هیچ مشکلی در دیدن زیر نویس نداشته ام. ضمنا من تغییر در کد کشور نیز دادم با فرم Orginal تفاوتی در پخش فرمت بدون تغییر با Nodepad دیده نشد.این دستگاه طبق اطلاعات دفترچه راهنما قابلیت پخش Sub با فرمتهای SRT &txt را دارد بدون ویا نبودن یک فرمت کنار فرمت دیگر تاثیری در پخش زیرنویس ندارد کلا در زمان پخش فیلم ما میتوانیم بین زیر نویسهای موجود یکی را انتخاب وClick کنیم نه بیشتر که بخواهد روی هم تاثیر بگذارد. با توجه باینکه اکثریت زیر نویسها دارای فرمت ANSI هستند و دستگاه این فرمت را Support نمیکند دوستان حتما باید این فرمت را تغییر وبه UTF-8 تبدیل نمایند

این موارد را می دونم ولی نمی دونم چرا برای من جواب نداده. (میل را پ خ کردم ولی شما زیرنویس را نه آپ کردی نه میل!)

hakr
12-08-2013, 13:44
سلام از راهنمایی ممنون.
- کد نداره. تنظیم انکودینگ هم که متاسفانه نداره. فقط تنظیم انتخاب زبان پیش فرض زیرنویس داره که اونم مهم نیست.
توضیح اضافه: از نظر تکنیکی SRT و TXT در این مورد نباید فرقی داشته باشند چون ماهیتشون یکی هست.
- این یکی هم همیشه رعایت کردم و ذکر کردم با تلویزیون این زیرنویس اجرا می شه با 727 خیر.
- چشم.

تغییر انکودینگ زیرنویس را با word با notepad با نرم افزار ایرانی! انجام دادم نتیجه نگرفتم تبدیل به sub نتیجه نداد! sub انگلیسی هم گذاشتم بعضی خط ها را نشان نمی داد!

این موارد را می دونم ولی نمی دونم چرا برای من جواب نداده. (میل را پ خ کردم ولی شما زیرنویس را نه آپ کردی نه میل!)
دوست گرامی با سلام وبا عرض پوزش
زیرنویس ارسالی شما در کامپیوتر منزلم تبدیل وSave نمودم. وطی دو روز آینده وبازگشت هم زیر نویس ارسالی شما پس از تغییر وهم عکس از صفحه تلویزیون در زمان پخش اولین جمله زیرنویس ارسالی شما وهمینطور دو زیر نویس دیگر قبل وبعد از تغییررا برایتان ارسال مینمایم.

gambil
12-08-2013, 15:16
[QUOTE=amin_g_p;7811586]سلام از راهنمایی ممنون.
- چشم.

سلام
لطفا براي ضميمه كردن فايل منو راهنمايي كن.

hakr
12-08-2013, 20:10
سلام از راهنمایی ممنون.
- چشم.

دوست گرامی من زیر نویس وسه تا عکس تو پیام خصوصی برایت upکردم .لطفا نتیجه را اعلام نمایید

hakr
12-08-2013, 21:13
دوست گرامی برای میلتان ارسال کردم فقط
1-اعلام نمایید بدستتان رسیده؟
2-نتیجه کار

amin_g_p
12-08-2013, 23:13
دوست گرامی برای میلتان ارسال کردم فقط
1-اعلام نمایید بدستتان رسیده؟
2-نتیجه کار

بسیار ممنون دریافت شد اینم نتیجه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hakr
13-08-2013, 07:27
یعنی چه شما عکسها را حتمادیدی فارسی بودنند. ببین من امروز آیکونهای مختلف سینمای خانگیم را عوض میکنم ببینم کدام تو نمایش زیر نویس تاثیر گذار است

gambil
13-08-2013, 09:09

سلام
با آپلود سنتر كار كردم اما نميدنم چرا فايل tex را پشتيباني نمكنه. بهر حال برات ايميل كردم. لطفا نتجه رو بهم بگو.

hakr
13-08-2013, 12:00
با عرض پوزش از تمام دوستان:n03:
من یک چیز را دقت نکردم انهم اینکه دستگاه من 717 است نه 727 شاید فرمتهایی که در زیرنویس پشتیبانی میکنند تفاوت داشته باشد. من صفحه فرمتهایی زیرنویس که در دفترچه این مدل ساپورت میکند را Scan کرده ارسال مینمایم ببینید با مدل 727 یکی است یا متفاوته.البته تا اونجا که من میدانم تفاوت این دو مدل در جنسFrameبلند گوها میباشد

amin_g_p
13-08-2013, 12:29
با عرض پوزش از تمام دوستان:n03:
من یک چیز را دقت نکردم انهم اینکه دستگاه من 717 است نه 727 شاید فرمتهایی که در زیرنویس پشتیبانی میکنند تفاوت داشته باشد. من صفحه فرمتهایی زیرنویس که در دفترچه این مدل ساپورت میکند را Scan کرده ارسال مینمایم ببینید با مدل 727 یکی است یا متفاوته.البته تا اونجا که من میدانم تفاوت این دو مدل در جنسFrameبلند گوها میباشد

717 و 414 با اینکاری که گفتید مشکلش حل می شه ولی 727 باید تبدیل به SUB بشه که من نتیجه درستی نگرفتم ازش و بی خیالش شدم. (فکر کنم PDF دفترچه 717 را داشته باشم فقط بلندگو ها نیست مدل پلیر هم متفاوت هست)

سلام
با آپلود سنتر كار كردم اما نميدنم چرا فايل tex را پشتيباني نمكنه. بهر حال برات ايميل كردم. لطفا نتجه رو بهم بگو.

دریافت و تست شد نتیجه (اول فارسی ها را نشان نمی داد فقط انگلیسی و علایم یک بار ریست تو دیفالت کردم اینجور شد)

hakr
14-08-2013, 10:44
717 و 414 با اینکاری که گفتید مشکلش حل می شه ولی 727 باید تبدیل به SUB بشه که من نتیجه درستی نگرفتم ازش و بی خیالش شدم. (فکر کنم PDF دفترچه 717 را داشته باشم فقط بلندگو ها نیست مدل پلیر هم متفاوت هست)

دریافت و تست شد نتیجه (اول فارسی ها را نشان نمی داد فقط انگلیسی و علایم یک بار ریست تو دیفالت کردم اینجور شد)
دوست گرامی به فرمتهای دیگر مثل unicode هم تبدیل کردی جواب نمیدهد؟دفترچه راهنمای این مدل727 را کجا میشود دانلود کرد .شاید باهم فکری بتوان مشکلش را حل کرد

amin_g_p
14-08-2013, 13:44
دوست گرامی به فرمتهای دیگر مثل unicode هم تبدیل کردی جواب نمیدهد؟دفترچه راهنمای این مدل727 را کجا میشود دانلود کرد .شاید باهم فکری بتوان مشکلش را حل کرد

به دو نوع یونیکد تغییر دادم تاثیری نداشت. به SUB هم که گفتم نصف نیمه جواب داد.
از سایت خود پایونیر:

mehdie3
15-08-2013, 09:26
سلام
من سینما خانگی از بانه خریدم
مدلش e970w هست دوتا یلندگو وایرلس داره
و روی سابش هم فلش می خوره
تلویزیونم هم مدلش سونی nx720 هست
تمام بلندگوها هم به ساب وصل میشه
و اما مشکل :

وقتی فلش به ساب وصل می کنم صدا از تمام بلندگو ها شنیده میشه
ولی هیچ جوری نمی تونم پخش کننده سینما خانگی رو به ساب وصل کنم
پشت پخش کننده سینما فقط یک پورت شبکه یک پورت hdmi و یک پورت که زیرش نوشته coaxial ( یا همچین چیزی) و یک پورت optical وجود داره و دیگه هیچی نیست ( من اغلب پخش کننده هایی که دیدم بلندگوها مستقیما به پشت پخش کننده وصل میشد)
وقتی پخش کننده رو با کابل hdmi به تلویزیون وصل میکنم صدا و تصویر از تلویزیون پخش میشه ( البته bravia sync کار نمیکنه )

حالا مشکلم اینه که چجوری پخش کننده رو به ساب وصل کنم که صدا از بلندگو های سینما خانگی در بیاد ؟؟

ممنون میشم یکی راهنماییم کنه
راستش فکر میکنم سینما خانگی که خریدم اصلی نیست
ب

amin_g_p
15-08-2013, 11:51
سلام
و اما مشکل :

پشت پخش کننده سینما فقط یک پورت شبکه یک پورت hdmi و یک پورت که زیرش نوشته coaxial ( یا همچین چیزی) و یک پورت optical وجود داره و دیگه هیچی نیست ( من اغلب پخش کننده هایی که دیدم بلندگوها مستقیما به پشت پخش کننده وصل میشد)
وقتی پخش کننده رو با کابل hdmi به تلویزیون وصل میکنم صدا و تصویر از تلویزیون پخش میشه ( البته bravia sync کار نمیکنه )

حالا مشکلم اینه که چجوری پخش کننده رو به ساب وصل کنم که صدا از بلندگو های سینما خانگی در بیاد ؟؟

ب

این عکس پشت دستگاه:

فلش را به ساب وصل می کنید؟ فلش که باید به پلیر وصل شود در جلوی دستگاه سمت راست:

mr_rayan
15-08-2013, 12:14
سلام
و اما مشکل :

ب
سلام.
این شرایطی که شما اعلام می کنید مربوط به مدل اصلی سونی نیست.

hakr
15-08-2013, 21:08
به دو نوع یونیکد تغییر دادم تاثیری نداشت. به SUB هم که گفتم نصف نیمه جواب داد.
از سایت خود پایونیر:

این آدرس eRRORمیده

amin_g_p
15-08-2013, 23:24
این آدرس eRRORمیده

تست کردم سالم بود ولی از این صفحه می تونید بگیرید:

habibfadae
17-08-2013, 16:22
سلام
من می خوام یه سینمای خانگی بگیرم تو رنج متوسط از 500 دیگه تا 1 تومان بیشتر نباشه
بیشتر برای آهنگ می خوام ممنون میشم پیشنهاد بدین که کدوم مدل خوبه
من خودم سونی DAV-DZ640K رو دیدم می خوام بدونم که کسی داشته تا حالا و نظرات کلاً در مورد این چیه
یا اگه پیشنهاد خوبی داشتید ممنون میشم
مرسی

ogyanoos
20-08-2013, 16:44
سلام خدمت آقای مهندس rayan عزیز امیدوارم خوب باشید
من خیلی وقت هست که منتظر خرید سینمای خانگی سامسونگ مدل HT-E6750W هستم که متاسفانه انگار وارد بازار ایران نمیشود !! یا جهت فروش هست و بنده بی خبرم ؟!
در کل سوال بنده این هست که چون این مدل را خیلی دوست دارم اصلا ارزش صبرکردن و منتظر بودنش را دارد یا خیر ؟ چون از سیستم آمپلی فایر لامپی در آن بهره برده شده و تجربه جدیدی می باشد !
با سپاس

se7en_mahdi
20-08-2013, 22:20
دوستان عزیز کسی از قیمتای بازار خبر داره ؟؟؟؟؟؟؟

یه ست اسپیکر Focal SIB با آمپلی Denon AVR-1312 جقدر تموم میشه ؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره بهم کمک کنه:n12::n12:

mr_rayan
21-08-2013, 11:26
سلام خدمت آقای مهندس rayan عزیز امیدوارم خوب باشید
من خیلی وقت هست که منتظر خرید سینمای خانگی سامسونگ مدل HT-E6750W هستم که متاسفانه انگار وارد بازار ایران نمیشود !! یا جهت فروش هست و بنده بی خبرم ؟!
در کل سوال بنده این هست که چون این مدل را خیلی دوست دارم اصلا ارزش صبرکردن و منتظر بودنش را دارد یا خیر ؟ چون از سیستم آمپلی فایر لامپی در آن بهره برده شده و تجربه جدیدی می باشد !
با سپاس
سلام.در مورد ورودش به بازار در آینده اطلاعی ندارم.
به نظر من ارزش صبر کردن نداره.به نظرم بیشتر جنبه تبلیغاتی داره تا صدای های فای.سینمای خانگی به لامپ نیازی نداره.اگر هدف صدای های فای هست پس اصلا کلا طراحی بلندگوهای این سینما مشکل داره.

mr_rayan
21-08-2013, 11:27
دوستان عزیز کسی از قیمتای بازار خبر داره ؟؟؟؟؟؟؟

یه ست اسپیکر Focal SIB با آمپلی Denon AVR-1312 جقدر تموم میشه ؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره بهم کمک کنه:n12::n12:
دور و بر 4 تومن.

m_semiari
21-08-2013, 14:26
سلام خدمت رایان عزیز و بقیه دوستان.من یک بلوری 450 پایونیر خریدم میدونم که شما هم همین مدل رو دارید چند تا سوال داشتم.1-تو راهنماش نوشته اگر ورودی اصلی hdmi روبه Tv وصل کنی sub رو به آمپلی فایر کیفیت صدا و تصویر بهتر میشه،چقدر تفاوت داره اینکار؟2-من بلو ری آواتار رو که میدیدم وقتی صدا به 3/4 میرسه بلندگو بعضی وقتها سوت میکشید ایراد از آمپه یا جایه دیگست؟ 3-بلوری اوریجینال با کپی تو صدا و تصویر چقدر فرق دارن ؟ صدا خصوصا؟ 4 - کابل دایو دارم اگر مانستر بگیرم کیفیت صدا و تصویر فرق میکنه؟ مررررسی

mr_rayan
24-08-2013, 06:26
سلام خدمت رایان عزیز و بقیه دوستان.من یک بلوری 450 پایونیر خریدم میدونم که شما هم همین مدل رو دارید چند تا سوال داشتم.1-تو راهنماش نوشته اگر ورودی اصلی hdmi روبه Tv وصل کنی sub رو به آمپلی فایر کیفیت صدا و تصویر بهتر میشه،چقدر تفاوت داره اینکار؟2-من بلو ری آواتار رو که میدیدم وقتی صدا به 3/4 میرسه بلندگو بعضی وقتها سوت میکشید ایراد از آمپه یا جایه دیگست؟ 3-بلوری اوریجینال با کپی تو صدا و تصویر چقدر فرق دارن ؟ صدا خصوصا؟ 4 - کابل دایو دارم اگر مانستر بگیرم کیفیت صدا و تصویر فرق میکنه؟ مررررسی
سلام.مبارک باشه پلیر خوبی خریدی.
1-متوجه منظورتون نمیشم؛ساب به آمپ وصل میشه دیگه.
2-بلندگوها و آمپتون چی هست؟شاید خروجی آمپ از مقدار خروجی بلندگوتون خیلی بیشتر،مواظب باشید به بلندگوهاتون صدمه نزنید.
3-به تجربه شما برمیگرده.برای یه فرد آماتور هیچی و برای یه فرد با چشم و گوش حرفه ای خیلی.
4-منکه تفاوتی خاصی ندیدم.

m_semiari
24-08-2013, 09:30
سلام .مرسی با مشاوره شما 428 جامو خریدم با امپ اونکیو 313. الف-پلیر 450 پایونیر دو تا خروجی HDMI داره یکی main یکی sub.من main رو با کابل دایو به آمپ وصل کردم ولی تو دفترش نوشته اگربا دو تا کابل جداگانه main رو به tv وصل کنی وsub رو به آمپ صدا و تصویر بهتر میشه،می خوام بدونم این تفاوت چقدره؟ ارزش یک کابل دیگه خریدن رو داره؟
ب-سوال بعدیم اینه که وقتی بلو ری کپی اواتار رو میدیدم صدا به 3/4 که میرسید بعضی وقتا بلند گو سوت میکشید،مشکل از کجاست؟ باند ،آمپ یا سورس؟ این مشکل تو موزیک هم هست تو صدای زیاد بلندگو خرخر میکنه؟ ج-من فیلم هایhd زیاد دیدم حتا با حجمهای بالای 10گیگ با تصویر خوب آشنام اما با صدای خوب نه خیلی، یه بلو ری کپی تو صدا خیلی متفاوته با یک فیلم دانلودی حتا با صدای dts ،میخوام بدونم بلوری اصل با کپی تا چه حد متفاوتن؟

mjd323232
25-08-2013, 16:54
دوستان تلویزیوننم سونی ex720 سونی هست
میخوام سینمای پایونر بگیرم مدل 727 یا 424
انتظارات :میخوام صدای برنامه های تی وی از سینما پخش بشه و کیفیت صدای خوبی داشته باشه -- پخش فیلم سه بعدی در حد قابل قبولی باشه و زیر نویس هم پخش کنه
بنظر شما انتخابم درسته ؟ اگه امکان داره راهنمایی کنید

یه چیز دیگه اگه از بانه مدل e985 سونی را بگیرم چطوره؟