PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42

amir_shield
22-04-2013, 10:11
آره فقط هر موقع که بخوای م ا ه و ا ر ه ببینی باید سینما روشن باشه.
برای فیلم هم موقع پخش کافیه به منو تلویزیون صدای خروجی و گزینه اپتیکال بری و باتوجه به فایلت DTS یا Dolby را انتخاب کنی اونوقت خروجی ARC می شه 6 کاناله.

مبارک باشه. پایونیر خیلی کم توی شهرهای دیگه جز تهران گیر میاد. اگر اشتباه نکنم سیمش حدود 5 متره برای ما که کافی بود. بحث میکروفون شد من میکروفون معمولی به 727 وصل کردم صدا نتونستم بگیرم میکروفون خاصی باید بگیرم؟

مرسی از شما دوست عزیز اگه 5 متر باشه که واسه من خیلی کمه حداقل 12 متر نیاز دارم :n03: براحتی میشه سیم اضافش کرد؟؟ در مورد میکروفن هم باید داینامیک باشه در ضمن فکر میکنم کارائوکه هم باید خاموش باشه تا نظر اساتید چی باشه..
با تشکر

amir_shield
22-04-2013, 10:16
سلام
من كابل hdmi با مارك دايو(DAIYO)
ورژن 1.4 مدل 6321، 2 متري 57 هزار تومان خريدم. ضمنا كابل اپتيكال هم با همين مارك 43 تومان وجود داشت. ساخت سنگاپور هست كاملا از كيفيتش راضي هستم. سايت چاره همين مدلو زده 45 هزارتومان البته اگه سنگاپور باشه مي ارزه.

من کابل اپتیکال مارک sound born خریدم 40 هزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کابل hdmi مارک sound born خریدم 48 هزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا خدا کنه کیفیتشون خوب باشه...

amin_g_p
22-04-2013, 10:55
مرسی از شما دوست عزیز اگه 5 متر باشه که واسه من خیلی کمه حداقل 12 متر نیاز دارم :n03: براحتی میشه سیم اضافش کرد؟؟ در مورد میکروفن هم باید داینامیک باشه در ضمن فکر میکنم کارائوکه هم باید خاموش باشه تا نظر اساتید چی باشه..
با تشکر
شدنش که می شه سرشون فیش داره برای نصب راحت که باید دربیارید و سیم اضافه کنید و فیش را وصل کنید. کارائوکه که باید روشن باشه؛ حذف صدای خواننده اش هم خوبه ;)

من کابل اپتیکال مارک sound born خریدم 40 هزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کابل hdmi مارک sound born خریدم 48 هزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا خدا کنه کیفیتشون خوب باشه...
باید خوب باشه چون پیشنهاد خود راستین soundborn هست ولی من چندوقت پیش یه سرچی که کردم هیچ چیز جز یه سایت کانادایی که صاحبش ایرانی بود پیدا نکردم!

gambil
22-04-2013, 11:23
سلام
سوال فني
بطور معمول روي هر سينماي خانگي كابل يا سيم براي وصل و راه اندازي اسپيكر ها وجود داره حال
1- به نظر شما آيا اين كابل ها از كيفيت خوبي برخوردار هستند؟
2- كابل بهتر از كابل اصلي خودش گير مياد و چه برندي بهتره و قيمتش چند است؟
3- آيا با استفاده از كابل بهتر تفاوت محسوسي در كيفيت صدا ايجاد ميشود؟
4- متر و معيار خاصي براي اندازه گيري كيفيت كابل خوب وجود دارد؟
شاد باشيد

benyblack
22-04-2013, 12:54
شدنش که می شه سرشون فیش داره برای نصب راحت که باید دربیارید و سیم اضافه کنید و فیش را وصل کنید. کارائوکه که باید روشن باشه؛ حذف صدای خواننده اش هم خوبه ;)

باید خوب باشه چون پیشنهاد خود راستین soundborn هست ولی من چندوقت پیش یه سرچی که کردم هیچ چیز جز یه سایت کانادایی که صاحبش ایرانی بود پیدا نکردم!

متاسفانه همین طوره و هیچ اسمی از این برند sound born توی دنیا نیست این برتد daiyo حداقل یه سایت داره

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

xpga
22-04-2013, 16:04
سلام
من كابل hdmi با مارك دايو(DAIYO)
ورژن 1.4 مدل 6321، 2 متري 57 هزار تومان خريدم. ضمنا كابل اپتيكال هم با همين مارك 43 تومان وجود داشت. ساخت سنگاپور هست كاملا از كيفيتش راضي هستم. سايت چاره همين مدلو زده 45 هزارتومان البته اگه سنگاپور باشه مي ارزه.

چطور ميشه از اصل بودنش مطمئن شد ؟

davood-d
22-04-2013, 17:31

اصل چي!
اينها همه ساخت چين كه به سفارش ايران وارد ميشه و هر اسمي و ساخت هرجا كه بخواي روش ميزنند
مگه ميشه يك برند ثبت شده يه تحليل جاي نشده باشه.
ايران تبلت چيني به سفارش و اسم خودش وارد ميكنه ميگه من ساختم پس ايراني؟

mahdi_z100
22-04-2013, 21:15
با سلام
آیا کابل hdmi 1.4 کار کابل اپتیکال رو انجام میده ؟ اگه انجام میده و فرقی نداره دلیل خرید کابل اپتیکال چیست ؟
کلا فرق صدای این دو مورد با هم چیست ؟
با تشکر فراوان

amin_g_p
22-04-2013, 21:29
با سلام
آیا کابل hdmi 1.4 کار کابل اپتیکال رو انجام میده ؟ اگه انجام میده و فرقی نداره دلیل خرید کابل اپتیکال چیست ؟
کلا فرق صدای این دو مورد با هم چیست ؟
با تشکر فراوان

ARC در واقع اپتیکالی هست که از تلویزیون به سینما وصل شده و هیچ فرقی در این زمینه با هم ندارند. اگر از سورس دیگری بخواهید صدای بیشتر از دو کانال بگیرید مثل کنسول بازی، کامپیوتر، مدیا پلیر و ... یا باید از ورودی HDMI سینما استفاده کنید یا اپتیکال از سورس به سینما. اپتیکال در صورتی انتخاب می شود که همیشه نخواهید از سورس با صدای سینما استفاده کنید یعنی فقط برای مواردی می خواهید صدای 5.1 کانال بگیرید و بقیه مواقع صدای اسپیکر تلویزیون.

mahdi_z100
22-04-2013, 22:26
پس من که میخوام چند تا وسیله وصل کنم به تلویزیون و میخوام همه صداها از سینما بیاد ، لزومی نداره که از کابل اپتیکال استفاده کنم و از همون hdmi میتونم استفاده کنم ؟ اگه من ر س ی و ر رو با hdmi معمولی به تلویزیون وصل کنم و سینما رو با hdmi 1.4 به خروجی ARC HDMI وصل کنم صدای هر دو وسیله از سینما میاد ؟ چون من بیشتر میخوام فیلمهای MKV رو با فلش به تلویزیون وصل کنم و چون بیشتر شون 5.1 هست میخوامبه همین صورت پخش بشه(5.1)

amin_g_p
22-04-2013, 22:58
پس من که میخوام چند تا وسیله وصل کنم به تلویزیون و میخوام همه صداها از سینما بیاد ، لزومی نداره که از کابل اپتیکال استفاده کنم و از همون hdmi میتونم استفاده کنم ؟ اگه من ر س ی و ر رو با hdmi معمولی به تلویزیون وصل کنم و سینما رو با hdmi 1.4 به خروجی ARC HDMI وصل کنم صدای هر دو وسیله از سینما میاد ؟ چون من بیشتر میخوام فیلمهای MKV رو با فلش به تلویزیون وصل کنم و چون بیشتر شون 5.1 هست میخوامبه همین صورت پخش بشه(5.1)

بله صدا منتقل می شه و با پخش فیلم از طریق فلش به تلویزیون مشکل نیست ولی صدای ر س ی و ر را به صورت 5.1 ندارید و استریو هست.(به خاطر کابل نیست به خاطر محدودیت تلویزیون و arc هست. شبکه های با صدای 5.1 بیشتر HD و اشتراکی (کارتی) هستند) قبلا هم براتون نحوه وصل کردن را توضیح داده بودم.

متاسفانه همین طوره و هیچ اسمی از این برند sound born توی دنیا نیست این برتد daiyo حداقل یه سایت داره

سایت ساوندبورن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
صاحب سایت:

benyblack
22-04-2013, 23:50
بله صدا منتقل می شه و با پخش فیلم از طریق فلش به تلویزیون مشکل نیست ولی صدای ر س ی و ر را به صورت 5.1 ندارید و استریو هست.(به خاطر کابل نیست به خاطر محدودیت تلویزیون و arc هست. شبکه های با صدای 5.1 بیشتر HD و اشتراکی (کارتی) هستند) قبلا هم براتون نحوه وصل کردن را توضیح داده بودم.

سایت ساوندبورن

صاحب سایت:

البته سایت که چه عرض کنم ....

gambil
23-04-2013, 08:10
سلام
من با خوندن نوشته هاي اين سايت و سايت هاي ديگه با اين ماركdaiyo آشنا شدم.
روي بسته بندي خودش نوشته ساخت سنگاپور
ضمنا مي تونيد پس از خريد مشخصات و باركد محصول را به ايميل شركت ارسال كنيد تا از اصل بودنش مطمئن بشيد( سايت دايو قسمت تماس با ما)
البته با كمي دقت هم ميشه پي برد كه تقلبي يا درجه دو نيست.

gambil
23-04-2013, 08:23
سلام
شما وقتي داري از رسيور برنامه مي بيني، مي تونيد با استفاده از كابل كامپنت منظورم فيش هاي دوتايي يا سه تايي قرمز سفيد و زرده، از رسيور به سينما وصل بشي و با انتخاب گزينه ي AUX از دكمه IN PUT سينما، صداي 5.1 دريافت كني.
من گاهي وقتا از اين روش استفاده مي كنم فقط به نظرم صدا كمي نويز داره البته حدس من اينه كه از كيفيت پايين كابل باشه. چون كابلم خوب نيست.

gambil
23-04-2013, 09:04
سلام
سوال فني
بطور معمول روي هر سينماي خانگي كابل يا سيم براي وصل و راه اندازي اسپيكر ها وجود داره حال
شاد باشيد
:n15:"كام جان تلخ شد از صبر كه كردم بي دوست"

mr_rayan
23-04-2013, 10:26
سلام
شما وقتي داري از رسيور برنامه مي بيني، مي تونيد با استفاده از كابل كامپنت منظورم فيش هاي دوتايي يا سه تايي قرمز سفيد و زرده، از رسيور به سينما وصل بشي و با انتخاب گزينه ي AUX از دكمه IN PUT سينما، صداي 5.1 دريافت كني.
من گاهي وقتا از اين روش استفاده مي كنم فقط به نظرم صدا كمي نويز داره البته حدس من اينه كه از كيفيت پايين كابل باشه. چون كابلم خوب نيست.
اتصال آنالوگ کامپوزیت و کامپوننت صدای 5.1 نمی تونه انتقال بده و فقط صدای استریو منتقل می کنه.

farhadoo
23-04-2013, 10:37
سلام شما وقتي داري از رسيور برنامه مي بيني، مي تونيد با استفاده از كابل كامپنت منظورم فيش هاي دوتايي يا سه تايي قرمز سفيد و زرده، از رسيور به سينما وصل بشي و با انتخاب گزينه ي AUX از دكمه IN PUT سينما، صداي 5.1 دريافت كني. من گاهي وقتا از اين روش استفاده مي كنم فقط به نظرم صدا كمي نويز داره البته حدس من اينه كه از كيفيت پايين كابل باشه. چون كابلم خوب نيست. احتمالا سینمای شما داره با Dolby Pro Logic II صدای استریو رو به 5.1 تبدیل میکنه که افت کیفیت هم داره چون همونطور که گفته شد اتصال انالوگ 5.1 رو انتقال نمیده

gambil
23-04-2013, 11:24
احتمالا سینمای شما داره با Dolby Pro Logic II صدای استریو رو به 5.1 تبدیل میکنه که افت کیفیت هم داره چون همونطور که گفته شد اتصال انالوگ 5.1 رو انتقال نمیده
ممكنه هميطور باشه چرا كه وقتي از كامپونت صدا ميگيرم بنظر فراگير تر از arc هستش.

gambil
23-04-2013, 12:06
لطفا راهنمايي كنيد
آيا امكان تهيه و نصب تيوتر بصورت جداگانه به سينما خانگي وجود دارد؟ لطفا مدل با كيفيت و قيمت هم بگيد.

gambil
23-04-2013, 12:20
سلام
سوال فني
شاد باشيد
ساده تر بگم بلكه يكي جواب بده
آقايون سيم رابط بين پلير و باند سينما خانگي چي خوبه؟ و اوني كه رو خود دستگاه هست كيفيتش چجورياست. همين

mr_rayan
23-04-2013, 13:41
ساده تر بگم بلكه يكي جواب بده
آقايون سيم رابط بين پلير و باند سينما خانگي چي خوبه؟ و اوني كه رو خود دستگاه هست كيفيتش چجورياست. همين
اونی که رو خود سینماست از نظر کیفیت کافیه.این مدل سینماها ارزش بیشتر هزینه کردن رو ندارن.هزینه بیشتر برای سیستم هایی با قیمت هایی بیشتره.همین سیم به خوبی برای این سیستم جواب میده.

danijon_2006
24-04-2013, 00:49
تا حدود 900 تومن یه چندتا مدل بهم معرفی کنین استفاده هم بیشتر برای تلویزیون هست گهگاهی هم فیلم و ایکس باکس
سوال دیگه هم که دارم اینه که الان یه پایونیر dv420 دارم میخواستم ببینم میشه برای همین اسپیکر خرید که دیگه نیاز به خرید سینمای خانگی نباشه؟

benyblack
24-04-2013, 15:15
امروز واقعا واسه خودم و همه دوستانی که از راستین تعریف می کنن متاسف شدم. یک روز وقتم رو حروم کردم و رفتم تا جمهوری که به قول دوست خوبمون رایان صدای 727رو بشنوم و بعد اتتخاب کنم و بخرم. نه تنها توی مغازه نداشت که تست کنم حتی نداشت که ببینم. تازه وقتی بهش گفتم می خوام صداش رو بشنوم و بعد بخرم با یه لحن طلبکارانه ای هم گفت که اصلا امکان نداره نمی خوای نخر.
به جاش خدا وکیلی توی هر نمایندگی سام که رفتم. بدون استثنا هم تست کردم هم نهایت احترام رو بهم گذاشتن.
وقتی الان که می خوایم پول بدیم باهامون اینطور برخورد میشه وای به حال روزی که مشکلی بر بخوریم و بخوان گارانتی شون رو انجام بدن

amin_g_p
24-04-2013, 16:08
امروز واقعا واسه خودم و همه دوستانی که از راستین تعریف می کنن متاسف شدم. یک روز وقتم رو حروم کردم و رفتم تا جمهوری که به قول دوست خوبمون رایان صدای 727رو بشنوم و بعد اتتخاب کنم و بخرم. نه تنها توی مغازه نداشت که تست کنم حتی نداشت که ببینم. تازه وقتی بهش گفتم می خوام صداش رو بشنوم و بعد بخرم با یه لحن طلبکارانه ای هم گفت که اصلا امکان نداره نمی خوای نخر.
به جاش خدا وکیلی توی هر نمایندگی سام که رفتم. بدون استثنا هم تست کردم هم نهایت احترام رو بهم گذاشتن.
وقتی الان که می خوایم پول بدیم باهامون اینطور برخورد میشه وای به حال روزی که مشکلی بر بخوریم و بخوان گارانتی شون رو انجام بدن

من حضوری دیدار نداشتم ولی از نظر اخلاقی تا حالا من که چیزی ندیدم در مورد گارانتی هم خیلی خوب و سریع عمل می کنند. راستین تنها نمایندگی رسمی و واردکننده پایونیر تو ایران هست. توی قیمت هم موقعی که می خواستم خرید کنم پایین ترین را داشت. (سریع و به موقع هم ارسال کردند.)
(یه مورد دیگه هم هست اگه من الان برم یه فروشگاه سامسونگ یا هر مارک دیگه بگم فلان مدل تلویزیون/سینما/... (که جزو ویترین نیست) را می خوام می گه انبار دارم برات میارم. می گم خوب اول کیفیتش را باید ببینم آیا میذاره! البته نمی گم این اجازه ندادن تست کار درستی هست مثلا برای خرید هدفون رفته بودم یکی اجازه می ده یکی می گفت پلمبه می خوای بخری باز کنم. چیزی که توی ایران کم هست شوروم برندهاست که اونم فقط برخی برندها و در برخی شهرها)

savalan2008
24-04-2013, 19:24
من بالاخره یه rs777بعد از کلی تحقیق و هر روز سر زدن به این فروم خریدم از اقای رایان و بقیه کار برا هم تشکر میکنم ، من اصفهان هستم و نمایندگی محصولات پاناسونیک و پایونیر تخفیف ویژه زده من این مدل را خریدم 1980 مدل bcs717 هم داشت که میداد 1200 مدلای 727 و 424 را هم با حدودو 100 تا 200 زیر قیمت سایت چاره میداد.ال میخواسم بیام تهران و از اقای محمد پور و فروشگاه اکوستیک یه سیستم خوب بخرم ولی هر جور حساب میکردم با در امد منه کارمند جور در نمیومد مثلا برای باند جامو و امپ دنون 1612 باید 3200 پول میدادم تازه ساب و پلیر هم جدا میخریدم

benyblack
24-04-2013, 19:55
من حضوری دیدار نداشتم ولی از نظر اخلاقی تا حالا من که چیزی ندیدم در مورد گارانتی هم خیلی خوب و سریع عمل می کنند. راستین تنها نمایندگی رسمی و واردکننده پایونیر تو ایران هست. توی قیمت هم موقعی که می خواستم خرید کنم پایین ترین را داشت. (سریع و به موقع هم ارسال کردند.)
(یه مورد دیگه هم هست اگه من الان برم یه فروشگاه سامسونگ یا هر مارک دیگه بگم فلان مدل تلویزیون/سینما/... (که جزو ویترین نیست) را می خوام می گه انبار دارم برات میارم. می گم خوب اول کیفیتش را باید ببینم آیا میذاره! البته نمی گم این اجازه ندادن تست کار درستی هست مثلا برای خرید هدفون رفته بودم یکی اجازه می ده یکی می گفت پلمبه می خوای بخری باز کنم. چیزی که توی ایران کم هست شوروم برندهاست که اونم فقط برخی برندها و در برخی شهرها)

تفاوت در اینه که سام صد تا فروشگاه داره و بالاخره تو یکیش شما مدل مورد نظرت رو می تونی تست کنی ولی پایونیر همین یه فروشگاهه و انتظار این برخورد رو با حرفهایی که از دوستان شنیده بودم نداشتم. بدتر از همه این که فکر کنم اخرش مجبور بشم 727 رو بخرم اون هم بدون تست و صرفا بر اساس اعتماد به دوستان این فروم

benyblack
24-04-2013, 19:56
من بالاخره یه rs777بعد از کلی تحقیق و هر روز سر زدن به این فروم خریدم از اقای رایان و بقیه کار برا هم تشکر میکنم ، من اصفهان هستم و نمایندگی محصولات پاناسونیک و پایونیر تخفیف ویژه زده من این مدل را خریدم 1980 مدل bcs717 هم داشت که میداد 1200 مدلای 727 و 424 را هم با حدودو 100 تا 200 زیر قیمت سایت چاره میداد.ال میخواسم بیام تهران و از اقای محمد پور و فروشگاه اکوستیک یه سیستم خوب بخرم ولی هر جور حساب میکردم با در امد منه کارمند جور در نمیومد مثلا برای باند جامو و امپ دنون 1612 باید 3200 پول میدادم تازه ساب و پلیر هم جدا میخریدم

خیلی مبارک باشه
میشه ادرس و تل نمایندگی اصفهان رو به من بدید

savalan2008
24-04-2013, 20:31
خیلی مبارک باشه
میشه ادرس و تل نمایندگی اصفهان رو به من بدید

ادرسش تو خیابان شمس ابادی نبش عباس ابادتلفنشا باید از توی فاکتور ببینم الن دم دستم نیست

hs1366
24-04-2013, 21:55
داداش واسه من یکی متاسف نباش چون من که بجز خوبی چیزی ندیدم کلی هم از رفتارشون حال کردم
من سیستم رو تلفنی خریدم کمتر از 24 ساعت بدستم روندن (کرمانشاه) واقعا کمتر از 24 ساعت طول کشید !
بعده 2 روز یکی از باندای عقب از کار افتاد سوکتش رو درآوردم زدم به یه خروجی دیگه دیدم بازم صدا نداره یه باند دیگه رو زدم به خروجی این باند معیوب دیدم مشکلی نداره خلاصه مطمئن شدم ایراد از بانده
زنگ زدم خیلی با احترام گفتن شما لطف کن یه جوری اون باند رو اگه مقدوره حضوری اگه نه با پست بفرست که یه دونه نو بهتون تقدیم کنیم
منم اتفاقا همون شب داداشم داشت میرفت تهران دادم بردش رفته بود راستین یه دونه نو بهش داده بودن
یعنی بدون اینکه بخوان از گارانتیم استفاده کنن و بدن تعمیرش کنن یه دونه نو بهم دادن
دمشون گرم

benyblack
24-04-2013, 22:17
داداش واسه من یکی متاسف نباش چون من که بجز خوبی چیزی ندیدم کلی هم از رفتارشون حال کردم
من سیستم رو تلفنی خریدم کمتر از 24 ساعت بدستم روندن (کرمانشاه) واقعا کمتر از 24 ساعت طول کشید !
بعده 2 روز یکی از باندای عقب از کار افتاد سوکتش رو درآوردم زدم به یه خروجی دیگه دیدم بازم صدا نداره یه باند دیگه رو زدم به خروجی این باند معیوب دیدم مشکلی نداره خلاصه مطمئن شدم ایراد از بانده
زنگ زدم خیلی با احترام گفتن شما لطف کن یه جوری اون باند رو اگه مقدوره حضوری اگه نه با پست بفرست که یه دونه نو بهتون تقدیم کنیم
منم اتفاقا همون شب داداشم داشت میرفت تهران دادم بردش رفته بود راستین یه دونه نو بهش داده بودن
یعنی بدون اینکه بخوان از گارانتیم استفاده کنن و بدن تعمیرش کنن یه دونه نو بهم دادن
دمشون گرم

والا چه عرض کنم شایدم امروز یه مشکلی بوده و اعصاب نداشتن. شانس من خورده به تورم. ولی باز هم مشکل سرجاشه اونم این که باید بدون تست خرید مثل همین که شما خریدی.

davood-d
24-04-2013, 23:54
والا چه عرض کنم شایدم امروز یه مشکلی بوده و اعصاب نداشتن. شانس من خورده به تورم. ولی باز هم مشکل سرجاشه اونم این که باید بدون تست خرید مثل همین که شما خریدی.

فروشنده هاي راستين نميگم خيلي اخلاق خوبي دارن اما اينقدرم كه گفتيد بد نيستند!

mr_rayan
25-04-2013, 06:56
تا حدود 900 تومن یه چندتا مدل بهم معرفی کنین استفاده هم بیشتر برای تلویزیون هست گهگاهی هم فیلم و ایکس باکس
سوال دیگه هم که دارم اینه که الان یه پایونیر dv420 دارم میخواستم ببینم میشه برای همین اسپیکر خرید که دیگه نیاز به خرید سینمای خانگی نباشه؟
سینما بدون ورودی اپتیکال HTZ-424 pioneer پیشنهاد میدم و با وردی اپیتکال sc-xh-175 panasonic

mr_rayan
25-04-2013, 06:58
تا حالا هیچکس با راستین مشکلی نداشته.شانس شماست.
حالا یسر هم پاساژ شرکا بزن.تو خود خیابون جمهوری هم بعضی از مغازه ها تک و توک پیدا میشه که سینماهای پایونیر رو برای فروش گذاشتن.می تونی بگردی و پیدا کنی و تست کنی.

hs1366
25-04-2013, 08:53

دوست عزیز یکی از دوستان یه حرف خیلی جامعی زدن
اگه واقعا میخواین نهایتن تا 5/1 هزینه کنین اصلا به دلت شک را نده که بهتر از 727 بتونی پیدا کنی
من اولین بار که تستش کردم چون عجول بودم (خییییلی) واقعا تو ذوغم خورد ولی یه خورده که باهاش ور رفتم و تنظیماتش رو درست کردم
خیلی راضی شدم الانم دارم باهاش حال میکنم
ولی اگه الان دوباره میخواستم بگیرم با این قیمتی که دوستمون گفتن (1980) حتما rs777 میگرفتم
در کل ایشالا هرچی که میگیرین ازش راضی باشین و تو شادیهاتون استفاده کنین

farhadoo
25-04-2013, 11:44

متاسفانه این مشکل برخورد فروشنده ها دیگه چیزیه که جا افتاده تو اکثر جاها .میخوای بری کلی پول بدی بعضا طوری برخورد میشه که انگار میخوای جنسو صلواتی بخری! البته به خیلی چیزا هم بستگی داره مثل شامی که طرف دیشب خورده! یا مشکلی که با خانومش داشته و....:n02:

gambil
25-04-2013, 14:22

برادر مشتری مداری توی ایران کم کم داره رخت می بنده شما هم بخودت نگیر هدف اصلی رو دنبال کن تا اوضاع از این هم قارش میش تر نشده یه مدلی رو واسه خودت دست و پا کن. من هم با چشمان کاملا بسته پایونیر 414 رو خریدم . فروشنده هم تا فاکتور نکرد و پولش و نگرفت جنسشو از تو پستو در نیاورد. توی سایت پایونیر نظرات کاربران و امتیاز اونها در مورد هر مدلی ثبت شده من بیشتر اکتفا کردم به همون. دوستی که از اصفهان خرید کرده بود شرایطش بد نیست پیگیر باش. مدل 717 گیر آوردی با گارنتی یکساله با اون قیمت دوستمون (1200)ارزش خریده داره. 717با مدل 414 تنها در پایه اتصال آیفون و لن وایرلس متفاوت هست .الباقی موارد کاملا شبیه هم هستند.

mehr463
25-04-2013, 16:12
کاملا قابل تایید هست پایونیرها نسبتا از بقیه برندها بهتر هستند

gambil
25-04-2013, 16:44
کاملا قابل تایید هست پایونیرها نسبتا از بقیه برندها بهتر هستند

سلام mehr463
بالا خره تونستی مدل مورد علاقه ات رو بخری؟:n01:

mehr463
25-04-2013, 19:54
سلام
من هم دنبال سیستم هستم و تا سه تومن هم میتونم هزینه کنم ولی به قول استاد رایان باید صداها رو شنید و باید وقت بذارم که فعلا گرفتارم
یادش بخیر قدیما استریو های قدیمی دوتا باند داشتند (فول رنج) و آدم از صداشون واقعا لذت میبرد
الان سیستم ها شصت تا بلندگو دارند و صداهای شلوغ و بیس مبهم
خوب البته همه اینها مستلزم یک سینمای خانگی هست و برای احساس قرار گرفتن در محیط باید اینجوری باشه
من دنبال یک سیستم برای موسیقی هستم و زیاد دنبال تصویر و سینما نیستم و اگر بتونم سیستمی رو پیدا کنم که اون صدای استریوهای قدیمی رو بهم بده میخرم (البته دنبال سیستم دست دوم و قدیمی نیستم)

mehr463
25-04-2013, 20:54
ضمنا دوستان برای سینمای ۷۲۷ و سایر مدلها firmware جدید اومده
دوستان عزیز (علی الخصوص امین جان) آپگرید کنند و نتایج تغییرات رو اعلام بفرمایند

hs1366
25-04-2013, 21:06

سلام دوست عزیز لطف میکنین لینکش رو بزارین

mehr463
25-04-2013, 21:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_338

benyblack
25-04-2013, 22:24
دو تا سوال اول اینکه کیفیت صدا توی 717 بهتره یا 727 چون یادمه جایی دیدم رایان 717 رو ترجیح داده بود.
دوم این که امکانش هست وقتی مثلا RS33 می گیری dvd player رو به خودشون بفروشی چون به کارم نمیاد من فقط باند ها و آمپلی فایرش رو می خوام. یا اصلا مدلی که فقط باند و امپلی باشه داره؟؟؟

benyblack
25-04-2013, 22:28
ادرسش تو خیابان شمس ابادی نبش عباس ابادتلفنشا باید از توی فاکتور ببینم الن دم دستم نیست

دمت گرم اگه می تونی شماره رو ببین برام بفرست چون دارم چهارشنبه می ام می خوام ببینم تا اونوقت اگه تخفیف نداره بگم داداشم بخره زودتر.

mehr463
25-04-2013, 22:32
سلام
من هر دو رو استفاده کردم فرق زیادی با هم ندارند
اولا که dvd player رو بر نمیدارند و اگر هم بردارند به قیمت ناچیزی میخرند که ارزش نداره

pedram_ashena
25-04-2013, 22:46
دوستان سلام

سینمای خانواده تا رنج 1.5 چه مدلی پیشنهاد میدهید؟

چون فاصله تی وی با شنونده زیاده میخوام با سینما خانواده کل اتاق را پوشش بدم.ترجیحا اگر وایرلس باشه که سیم احتیاج نداشته باشد بهتر است.
البته از پستهای قبلی متوجه شدم از برند پایونیر راضی هستید.لطفا مدل مناسبش را معرفی کنید.و فرقش با مدل بالاتر چیه؟(ارزش هزینه بیشتر را دارد؟)
نماینده تهران ؟

amin_g_p
25-04-2013, 23:15

ممنون بابت اطلاع رسانی الآن زدم دانلود بشه توی چنج لاگش زده:

davood-d
25-04-2013, 23:47
سلام
بلاخره بلوري هاي 4K به زودي عرضه خواهد شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سونی تایید کرده ۱۵ عنوان فیلم بروی بلوری های 4K در ماه ژوئیه و همزمان با عرضه دو مدل از نمایشگرهای ۵۵ و ۶۵ اینچی Ultra HD ارائه خواهد کرد. برای شروع ۱۰ عنوان اسکن شده برای 4K و پنج عنوان برای ماه آینده منتشر خواهد شد.
تعدادی از عنوان ها 4K تصویر برداری شدن, اسکن برای نمایش 4K شدن و همچنین با رزولوشن کمتر برای 2K و 1080P استاندارد بلوری اسکن شده اند.

سونی اعلام کرده تمام این عنوان ها در بلوری پلیرها و نمایشگرهای 1080P قابل اجرا هستند. پیشنهاد سونی برای تماشای این دیسک ها در نمایشگرهای Ultra HD و گفته شده کیفیت رنگ در این دیسگ ها شمارو شگفت زده خواهد کرد.
به گفته سونی اگر نسخه بلوری "Ghostbusters" دیده باشید, تفاوت کیفیت این فیلم در نسخه اسکن شده 4K تجربه اي متفاوت خواهد بود.
خوب این فیلم ها فقط سورس 4K دارند و تصویری که روی این دیسک های ۵۰ گیگابایتی عرضه میشه 1080P استاندارد بلوری های فعلی هستند. "downscaled" نسخه های 4K به استاندارد 1080P در نسخه های دیگری مثل مستند های "Baraka" و "Samsara" هم انجام شده است. هنوز باید برای ديسك هاي بلوری که روزلوشن 4K در خود جاي بدن و همچنين بلوري پليرهای كه امكان نمايش تصاوير وضوح فوق العاده بالا داشته باشند منتظر ماند.
خوش باشيد

منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

danijon_2006
26-04-2013, 00:03
میخواستم دوستان در مورد مدلهای سونی dac-dz640k و 840 در مقایسه با مدل های htz-222dvd و 424dvd پایونیر نظر بدن و اینکه آیا امکان اتصال سینمای خانگی به ایکس باکس و ر -س -ی -و -ر هست

amin_g_p
26-04-2013, 00:08
آپدیت را ریختم فقط قبلش یادم رفت ورژن قبلی را ببینم چنده آخه با خودش که زدم گفت آپدیت نیومده ولی از روی فلش ریخت! (اگر یکی از دوستان بگه ممنون می شم توی منوی تنظیمات قسمت Options گزینه System Information)
فعلا تغییری نسبت به قبل ندیدم فقط احساس می کنم سریع تر شده شایدم فقط احساس می کنم! زیرنویس srt فارسی را هم ساپورت نمی کنه ژاپنی می نویسه! اسم فایل فارسی را هم نمایش نمی ده.

mr_rayan
26-04-2013, 06:18
دوستان برای آپدیت محصولات پایونیر باید از این سایت استفاده کنند.
این سایت پایونیر خاورمیانه هستش.و همگی محصولاتی که به ایران وارد میشه از این سایت هست.

mr_rayan
26-04-2013, 06:23
سلام
من هم دنبال سیستم هستم و تا سه تومن هم میتونم هزینه کنم ولی به قول استاد رایان باید صداها رو شنید و باید وقت بذارم که فعلا گرفتارم
یادش بخیر قدیما استریو های قدیمی دوتا باند داشتند (فول رنج) و آدم از صداشون واقعا لذت میبرد
الان سیستم ها شصت تا بلندگو دارند و صداهای شلوغ و بیس مبهم
خوب البته همه اینها مستلزم یک سینمای خانگی هست و برای احساس قرار گرفتن در محیط باید اینجوری باشه
من دنبال یک سیستم برای موسیقی هستم و زیاد دنبال تصویر و سینما نیستم و اگر بتونم سیستمی رو پیدا کنم که اون صدای استریوهای قدیمی رو بهم بده میخرم (البته دنبال سیستم دست دوم و قدیمی نیستم)
سلام.اگر فقط دنبال موزیک هستی می تونی فقط بلندگوی استریو بگیری.با توچه به بودجت بلندگوی 714 فوکال به همراه یه آمپ استریو مناسب انتخاب خوبیه.

mehr463
26-04-2013, 08:13
سلام استاد و ممنون از راهنمایی
آیا ست rs777 بدون وصل کردن بلندگوهای عقبی و خاموش نگه داشتن ساب همان حس موسیقی را خواهد داد

ممنون

savalan2008
26-04-2013, 11:39
دمت گرم اگه می تونی شماره رو ببین برام بفرست چون دارم چهارشنبه می ام می خوام ببینم تا اونوقت اگه تخفیف نداره بگم داداشم بخره زودتر.

تلفنش 2222475 و 2236608من از خرید rs777نسبتا راضی هستمم

mehr463
26-04-2013, 11:57
سلام
دستگاهی که خریدید گارانتی هم داره ؟
گارانتی کجاست ؟

یه سوالی هم در پیام خصوصی کردم
میخواستم نظرت رو بدونم

mr_rayan
26-04-2013, 12:55
آیا ست rs777 بدون وصل کردن بلندگوهای عقبی و خاموش نگه داشتن ساب همان حس موسیقی را خواهد داد

ممنون
سلام.
هر سیستمی برای موسیقی مناسب هست.بهرحال با هر سیستمی میشه موزیک استریو گوش کرد.مهم جنس صدا و وفاداری به صداست.
rs777 هم تو قیمت خودش از بهترین هاست.

savalan2008
26-04-2013, 14:34

ممنون
وقتی امپ را در حالت استریو قرار میدیم عملا ساب و باندای عقبی از مدار خارج میشه و اگه منبعی که ازش موسیقی پخش میشه و همچنین تود اهنگ کیفیت خوبی داشته باشه صدا رضایت بخشه

amin_g_p
26-04-2013, 14:52
دوستان برای آپدیت محصولات پایونیر باید از این سایت استفاده کنند.
این سایت پایونیر خاورمیانه هستش.و همگی محصولاتی که به ایران وارد میشه از این سایت هست.

من چندین محصول را توی سایت خاور میانه چک کردم ولی هیچ کدوم آپدیت نداشتند در صورتی که توی سایت اروپا دارند. فکر نکنم فرقی بین فیرمورشون باشه!

دوستانی که 727 دارند ورژن فیرمور دستگاه را اعلام می کنید لطفا.

benyblack
26-04-2013, 15:39
تلفنش 2222475 و 2236608من از خرید rs777نسبتا راضی هستمم

خیلی ممنون یه نکته دیگه گارانتی داره یا نه و فقط اصفهان اعتبار داره یا میشه تهران هم پیگیری کرد

hs1366
26-04-2013, 17:18
رفیق ورژن مال من که تو این هفته از راستین گرفتم 55.00.00

hs1366
26-04-2013, 17:21
یه سوال برام پیش اومده
چرا وقتی دارم از tv برنامه ماهواره رو میبینم کیفیت صدا خیلی بهتر از زمانیه که یه فلش به سینما وصل میکنم و آهنگ گوش میدم!!!
فکر میکردم اگه از خوده دستگاه مستقیم آهنگ یزارم کیفیتش به مراتب بیشتره!!!
هم تو حجم صدای خروجی هم کیفیت

savalan2008
26-04-2013, 17:41
خیلی ممنون یه نکته دیگه گارانتی داره یا نه و فقط اصفهان اعتبار داره یا میشه تهران هم پیگیری کرد

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2 امپلی فایر و دیویدی پلیرش گارانتی پایونیران داره تا یک سال از تاریخ خرید ولی جالبه باندا و ساب برگه گارانتی روی جعبشون نچسبیده خودم به این نکته توجه نکرده بودم حال توی هفته اینده میرم سراغ بروشده ازش سوال میکنم یه نکته دیگه ک الان توجهما جلب کرد این بود که فقط روی جعبه دیوی دی برچسب شبنم وجود داش این پک rs777 شامل یه ساب و یه جعبه بلندگوها و یه دوی دی پلیر که امکان عوص کدن با بلوری پلیر یا حتی حذف از روی پک را هم داره اگه برندارین 150 تومن کم میشه از قیمت و در نهایت یه امپ 520 هستش که من میخواستم یه مدل بالاتر بردارم که گفت موجود نداریم راستyی اونی که پشت ویترین گذاشته را گفت که چون سابش توی چیدمان مغازه گوشش رنگش زدگی داره 100 کمتر میده یعنی 1880 ولی من روزه شک دار نگردت

iran79
26-04-2013, 19:02
دوستان چندتا سوال در خصوص پایونییر 727 و 424:

تفاوت دو مدل 424 و 727 فقط در وای فای داخلی و ساب هست، درسته؟ این 100 تومن اختلاف قیمت می ارزه بخوای بیشتر پول بدی؟ در واقع می خوام بدونم دای 424 و 727 با هم خیلی فرق داره؟ چون قدرتشون که یکی هست.
اندازه ساب در دو نوع 424 و 727 فرق می کنه. 727 ساب باریک تری داره. این کوچیک بودن تغییری در صدا ایجاد نمیکنه؟ صدای ساب 424 به خاطر بزرگتر بودن نباید بهتر باشه؟ خوش صدا تر باشه؟
دستگاه بلوتوثی که به این دو وصل میشه رو از کجا میشه خرید؟ راستین یا نمایندگی های دیگه پایونییر دارن؟ قیمتش در چه حدودی هست؟
بلوری پلیرش محدودیت پخش داره؟ مثلا فایلهای سه بعدی دانلود شده رو میشه روی DVD رایت کرد و پخششون کرد؟
وقتی آهنگ پخش می کنیم صدا از 5 باند پخش میشه یا فقط از دوتا؟ اخه دوستان نوشته بودن که وقتی فایل استریو باشه فقط از دو بلندگو پخش میشه! اگه فایل تصویری دو کاناله باشه چی؟ تبدیل به دالبی نمیکنه؟ یا از 5 باند پخش نمیشه؟ یدونه ویژگی create virtual 3D داره. برای فایلهای بجز سه بعدی هم فعال میشه؟
در خصوص زیرنویس: فایلهای ساب فارسی رو که نشون میده؟ چون این نوع فایلها فقط عکس هستن! دستگاه پشتیبانی می کنه؟
من شنیدم کابل های HDMI قابلیت پخش صدای دالبی رو دارن؟ حتی کیفیتشون از اپتیکال هم بهتره. درسته؟ چون من یه مدیا پلیر وسترن دارم که خروجی صداش یه گزینه به نام Digital Pass through via HDMI only داره. یه توضیح هم میدین؟

دوستان از قابلیت بلوتوث دستگاه استفاده کردین؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

راستی من الان داشتم چند صفحه قبل رو می خوندم، دوستان صحبت از تخفیف در کالاهای پایونییر کردن؟ درسته؟ الان راستین تخفیف میده؟ تا کی ادامه داره؟ چند درصد تخفیف میدن؟

amin_g_p
26-04-2013, 19:14
رفیق ورژن مال من که تو این هفته از راستین گرفتم 55.00.00

خیلی ممنون با این آپدیت شد 59.59.06 هنوز تغییر خاصی به جز به نظرم سریعتر شدن ندیدم

davood-d
27-04-2013, 00:41
یه سوال برام پیش اومده
چرا وقتی دارم از tv برنامه ماهواره رو میبینم کیفیت صدا خیلی بهتر از زمانیه که یه فلش به سینما وصل میکنم و آهنگ گوش میدم!!!

تنظيمات اكولايزر ورودي ماهواره در وضعيت بهتري قرار دارد.
در حال پخش موزيك اكولايزر تنظيم كن.

gambil
27-04-2013, 07:07
سلام
آيا براي مدل 414 هم وجود داره يا كسي آپگريد كرده؟
ورژن دستگاه رو چجوري ميشه فهميد؟

gambil
27-04-2013, 07:13
خیلی ممنون با این آپدیت شد 59.59.06 هنوز تغییر خاصی به جز به نظرم سریعتر شدن ندیدم

سلام (امين جان و دوستان همراه)
لطفا يه توضيحي براي نياز به آپگريد كردن و نكردن و لزوم اون براي سيستم به من بده و همينطور روش اينكار ؟

gambil
27-04-2013, 08:21
یه سوال برام پیش اومده
براي من برعكس شماست. از روي فلش يه فاز ديگه ميده و قدرت و كيفيت سيستم خودش و نشون ميده

gambil
27-04-2013, 08:49
قابل توجه برادران اهل دل
شبكه AAA MUSIC پنج شنبه شب از ساعت 11 تا 1 بامداد، برنامه اي ميذاره به نام party zone موزيك مخصوص پايكوبي، براي تبديل هوا بد نيست از دستش نديد.

amin_g_p
27-04-2013, 10:45
امپلی فایر و دیویدی پلیرش گارانتی پایونیران داره تا یک سال از تاریخ خرید ولی جالبه باندا و ساب برگه گارانتی روی جعبشون نچسبیده خودم به این نکته توجه نکرده بودم حال توی هفته اینده میرم سراغ بروشده ازش سوال میکنم یه نکته دیگه ک الان توجهما جلب کرد این بود که فقط روی جعبه دیوی دی برچسب شبنم وجود داش این پک rs777 شامل یه ساب و یه جعبه بلندگوها و یه دوی دی پلیر که امکان عوص کدن با بلوری پلیر یا حتی حذف از روی پک را هم داره اگه برندارین 150 تومن کم میشه از قیمت و در نهایت یه امپ 520 هستش که من میخواستم یه مدل بالاتر بردارم که گفت موجود نداریم راستyی اونی که پشت ویترین گذاشته را گفت که چون سابش توی چیدمان مغازه گوشش رنگش زدگی داره 100 کمتر میده یعنی 1880 ولی من روزه شک دار نگردت

بلندگوها طبق توضیحات گارانتی جزو گارانتی نیست ولی اگر مشکلی پیش بیاد براشون مشکلی نیست چون راستین همه چیز را جزو گارانتی حساب می کنه.

دوستان چندتا سوال در خصوص پایونییر 727 و 424:

تفاوت دو مدل 424 و 727 فقط در وای فای داخلی و ساب هست، درسته؟ این 100 تومن اختلاف قیمت می ارزه بخوای بیشتر پول بدی؟ در واقع می خوام بدونم دای 424 و 727 با هم خیلی فرق داره؟ چون قدرتشون که یکی هست.
اندازه ساب در دو نوع 424 و 727 فرق می کنه. 727 ساب باریک تری داره. این کوچیک بودن تغییری در صدا ایجاد نمیکنه؟ صدای ساب 424 به خاطر بزرگتر بودن نباید بهتر باشه؟ خوش صدا تر باشه؟
دستگاه بلوتوثی که به این دو وصل میشه رو از کجا میشه خرید؟ راستین یا نمایندگی های دیگه پایونییر دارن؟ قیمتش در چه حدودی هست؟
بلوری پلیرش محدودیت پخش داره؟ مثلا فایلهای سه بعدی دانلود شده رو میشه روی DVD رایت کرد و پخششون کرد؟
وقتی آهنگ پخش می کنیم صدا از 5 باند پخش میشه یا فقط از دوتا؟ اخه دوستان نوشته بودن که وقتی فایل استریو باشه فقط از دو بلندگو پخش میشه! اگه فایل تصویری دو کاناله باشه چی؟ تبدیل به دالبی نمیکنه؟ یا از 5 باند پخش نمیشه؟ یدونه ویژگی create virtual 3D داره. برای فایلهای بجز سه بعدی هم فعال میشه؟
در خصوص زیرنویس: فایلهای ساب فارسی رو که نشون میده؟ چون این نوع فایلها فقط عکس هستن! دستگاه پشتیبانی می کنه؟
من شنیدم کابل های HDMI قابلیت پخش صدای دالبی رو دارن؟ حتی کیفیتشون از اپتیکال هم بهتره. درسته؟ چون من یه مدیا پلیر وسترن دارم که خروجی صداش یه گزینه به نام Digital Pass through via HDMI only داره. یه توضیح هم میدین؟

دوستان از قابلیت بلوتوث دستگاه استفاده کردین؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

راستی من الان داشتم چند صفحه قبل رو می خوندم، دوستان صحبت از تخفیف در کالاهای پایونییر کردن؟ درسته؟ الان راستین تخفیف میده؟ تا کی ادامه داره؟ چند درصد تخفیف میدن؟

چقدر سوال :دی

تفاوت همونطور که قبلا هم گفته شده در ساب و وایرلس و پایه آیفون برای 727 هست.
صدای ساب را نمی دونم mehr463 شاید در این زمینه بتونه کمکتون کنه.
می تونید از خود راستین درباره بلوتوث بپرسید. برای من که کاربردی نداره وقتی وایرلس هست.
طبق دفترچه خیر محدودیت نداره همه فایل هایی را که از روی usb پخش می کنه از روی بلوری و دی وی دی هم می تونه پخش کنه. (ولی فیلم سه بعدی که روی دی وی دی 5 جا بشه فک نکنم کیفیت قابل قبولی داشته باشه)
به صورت استریو پخش می شه ولی شما می تونید با انتخاب گزینه های 5 اسپیکر یا دالبی از منوی ساراند از صدای ساراند لذت ببرید. افکت صدای سه بعدی هم تاجایی که یادمه روی هرچیزی می شه استفاده کرد.
من با زیرنویس فارسی مشکل دارم. دوستانی که 424 یا 727 دارند می تونند راهنمایی کنند.
بله hdmi صدا را تا چندین کانال می تونه انتقال بده مثلا من ایکس باکس را با hdmi به سینما وصل کردم و صدای 5.1 از سینما می گیرم.
تخفیف یک فروشگاه در اصفهان بوده.

سلام
آيا براي مدل 414 هم وجود داره يا كسي آپگريد كرده؟
ورژن دستگاه رو چجوري ميشه فهميد؟
توی سایت پیدا نکردم آپدیتی

سلام (امين جان و دوستان همراه)
لطفا يه توضيحي براي نياز به آپگريد كردن و نكردن و لزوم اون براي سيستم به من بده و همينطور روش اينكار ؟

می تونید changelog آپدیتی که میاد را بخونید اگر تغییر خوبی یا مشکلی را حل کرده بود آپدیت کنید. روش کار هم دانلود از سایت پایونیر خارج کردن فایل از حالت فشرده و فایل های داخل فولدر را به شاخه اصلی فلش (یا سی دی) انتقال داده و به دستگاه وصل و از منوی تنظیمات گزینه آپدیت نصب می کنید.

pedram_ashena
27-04-2013, 15:05
دوستان سلام

سینمای خانواده تا رنج 1.5 چه مدلی پیشنهاد میدهید؟

چون فاصله تی وی با شنونده زیاده میخوام با سینما خانواده کل اتاق را پوشش بدم.ترجیحا اگر وایرلس باشه که سیم احتیاج نداشته باشد بهتر است.
البته از پستهای قبلی متوجه شدم از برند پایونیر راضی هستید.لطفا مدل مناسبش را معرفی کنید.و فرقش با مدل بالاتر چیه؟(ارزش هزینه بیشتر را دارد؟)
نماینده تهران ؟

قیمتهای راستین تو سایت بالا است.سفارش حضوری ارزانتر حساب میکند؟
727 گزینه خوبی هست؟

amin_g_p
27-04-2013, 15:17
قیمتهای راستین تو سایت بالا است.سفارش حضوری ارزانتر حساب میکند؟
727 گزینه خوبی هست؟

قیمت را تلفنی بپرسید (با قیمت های توی سایت چاره هم باید یکی باشه)

gambil
27-04-2013, 15:18
می تونید changelog آپدیتی که میاد را بخونید اگر تغییر خوبی یا مشکلی را حل کرده بود آپدیت کنید. روش کار هم دانلود از سایت پایونیر خارج کردن فایل از حالت فشرده و فایل های داخل فولدر را به شاخه اصلی فلش (یا سی دی) انتقال داده و به دستگاه وصل و از منوی تنظیمات گزینه آپدیت نصب می کنید.[/QUOTE]

براي من كه از آتيش پايونير آبي گرم نشد.شما بعد آپگريد چه تغييراتي حس مي كني؟
به نظرت پيام درخواستfirmware براشون بفرستي، توفيري داره؟

gambil
27-04-2013, 15:23
قابل توجه افراد در شرف خريد سينماي خانگي پايونير، يه استعلام قيمت هم از اينجا بگيريد.09125379064

iran79
28-04-2013, 00:30
دوستان یه سوالی برای من پیش اومد در خصوص سینما خانگی های پایونییر.
شاید حرف ناشیانه ای باشه ولی ممنون میشم اگه توضیح بدید:

سینما خانگی 727 پایونییر که بلوری هست دارای یه ساب 250 وات و بلندگوهای سراند که هرکدوم 150 وات قدرت دارن هست. از اون طرف سنماخانگی rs33 پایونییر سری تودوروکی هست که سابش 200 وات قدرت داره وسراند ها هرکدوم 125. که در کل قدرتش از مدل 727 کمتره، و این درحالیه که مدل rs33 در حدود 700 تومن از مدل 727 گرون تره!!!!!!!
چی باعث گرونی این مدل میشه؟ بخاطر آمپش هست که این همه خروجی و ورودی داره؟
الان یعنی توی قدرت و کیفیت، مدل 727 از مدل rs33 بهتره؟
یه توضیح میشه بدین؟

یه سوال دیگه:

میشه با کابل HDMI 1.3 هم تصویر و هم صدارو انتقال داد؟ یعنی کابل hdmi ورژن 1.3 رو از مدیا پلیر به ورودی سینما وصل کنی و بعد از خروجی سینما یه کابل به تلوزیون که دیگه نیازی نباشه برای صدا بطور جداگانه یه کابل اپتیکال تهیه کنی! میشه یا باید نسخه 1.4 کابل های HDMI رو تهیه کرد؟

amir_shield
28-04-2013, 09:31
با سلام به دوستان عزیز
بلاخره دیروز سینمای خانگی پایونیر 727 که از چاره خریده بودم به دستم رسید و با تلاش 2 ساعته وصلش کردم:n05: سینما رو که با کابل hdmi به تلویزیون وصله و تلویزیون رو هم با کابل اپتیکال به سینما وصل کردم ر س ی ور هم با hdmi 1.3 به تی وی وصله ... خلاصه روشنش کردم اولش زیاد از صداش راضی نبودم ولی کمی که باهاش ور رفتم بهتر شد حاتلا خواستم از دوستانی که این مدل رو دارن سئوال کنم تنظیمات رو به چه صورت انجام بدم که بهترین حالت رو داشته باشه اخه تنها جایی که دیدم تنظیماتی رو میشه رو بلندگوها انجام داد جایی بود که دو تا متغیر رو میشه تغیر داد یکی Trim و delay حالا خواستم ببینم این اعداد رو چند بزارم که صدا بهتر بشه البته هنوز زیاد وقت نکردم باهاش ور برم:n02: بعد هم با توجه به اتصالات ر س ی و ر و سینما و تلویزیون اگه من کانال hd کارتی که صداش دالبی هست رو ببینم از سینما به صورت دالبی پخش میشه؟؟؟؟
ممنونم از شما

gambil
28-04-2013, 11:45
با سلام به دوستان عزیز
بلاخره دیروز سینمای خانگی پایونیر 727 که از چاره خریده بودم به دستم رسید و با تلاش 2 ساعته وصلش کردم:n05: سینما رو که با کابل hdmi به تلویزیون وصله و تلویزیون رو هم با کابل اپتیکال به سینما وصل کردم ر س ی ور هم با hdmi 1.3 به تی وی وصله ... خلاصه روشنش کردم اولش زیاد از صداش راضی نبودم ولی کمی که باهاش ور رفتم بهتر شد حاتلا خواستم از دوستانی که این مدل رو دارن سئوال کنم تنظیمات رو به چه صورت انجام بدم که بهترین حالت رو داشته باشه اخه تنها جایی که دیدم تنظیماتی رو میشه رو بلندگوها انجام داد جایی بود که دو تا متغیر رو میشه تغیر داد یکی Trim و delay حالا خواستم ببینم این اعداد رو چند بزارم که صدا بهتر بشه البته هنوز زیاد وقت نکردم باهاش ور برم:n02: بعد هم با توجه به اتصالات ر س ی و ر و سینما و تلویزیون اگه من کانال hd کارتی که صداش دالبی هست رو ببینم از سینما به صورت دالبی پخش میشه؟؟؟؟
ممنونم از شما
مبارك باشه حالشو ببري.
چرا از دوتا كابل استفاده كردي؟ hdmi ورژن1.4 براي صدا و تصوير كفايت ميكنه.

amin_g_p
28-04-2013, 12:29
براي من كه از آتيش پايونير آبي گرم نشد.شما بعد آپگريد چه تغييراتي حس مي كني؟
به نظرت پيام درخواستfirmware براشون بفرستي، توفيري داره؟

یک تغییر توی این آپدیت ذخیره شدن آخرین سورسی که قبل از خاموش کردن انتخابش کرده بودی مثلا hdmi یا اپتیکال.
ضرر نداره البته از ساپورت اروپا من جوابی نگرفتم ولی ساپورت خاورمیانه پاسخ می ده.

با سلام به دوستان عزیز
ممنونم از شما

سلام
مبارک باشه. سیم هم اضافه کردی؟ اگر تلویزیون arc پشتیبانی می کنه (که حتما می کنه) سینما را با 1.4 به پورت HDMI ARC وصل کن. ر س ی و ر هم به تی وی و اپتیکال هم بین ر س ی و ر و سینما.
این اعداد به فاصله شما با بلندگو ها آکوستیک اتاق و میزان بلندی مورد نظر بستگی داره البته روی سیستم های حرفه ای یک میکروفون مخصوص این کار هست. با توجه به فاصله تنظیم کنید هر ms برابر 30 سانت هست. db هم که بلندی صدا مثلا اگر برای ساب را افزایش دهید باس بیشتر می شود.
با تنظیمی که من گفتم بله. البته برای استفاده از اپتیکال CEC تلویزیون یا سینما باید غیر فعال بشه.(که یک ایراد هست و بعدا برای استفاده از arc این گزینه باید دوباره فعال شود.) البته توی ر س ی و ر هم خروجی صدا (اگر اشتباه نکنم) باید روی حالتی به غیر از PCM باشه و صدای شبکه هم دالبی انتخاب شود.

amir_shield
28-04-2013, 13:59
با سلام خدمت دوستان عزیز
متاسفانه تلویزیونم ال ای دی سامسونگ سری پنجه و arc و 3D رو ساپورت نمیکنه در نتیجه مجبور شدم تی وی رو با اپتیکال به سینما وصل کنم...در ضمن سینما با کابل hdmi 1.4 به تی وی وصله و واسه باندهای عقبی هرکدوم 6 متر سیم اضافه کردم..... اتفاقا دیشب میکرفونب رو هم که خریده بودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم تست کردم عالی بود و کارائوکه هم خوب جواب داد:n09: فقط یه کم باسش به نظرم ضعیف بود حالا بعداز ظهر برم یکم باش ور برم ببینم چی میشه....
با تشکر

danijon_2006
28-04-2013, 19:20
میخواستم دوستان در مورد مدلهای سونی dac-dz640k و 840 در مقایسه با مدل های htz-222dvd و 424dvd پایونیر نظر بدن و اینکه آیا امکان اتصال سینمای خانگی به ایکس باکس و ر -س -ی -و -ر هست
دوستان کسی نبود راهنمایی کنه؟

mr_rayan
29-04-2013, 01:41
دوستان کسی نبود راهنمایی کنه؟
مدل هایی از سونی که نام بردی کمی صدای پر حجم تری داره ولی تفکیک صدا تو پایونیر خیلی بهتر انجام میشه.
بله امکان اتصال هست ولی ورودی و خروجی ها و نحوه اتصال هم مهمه.

iran79
29-04-2013, 12:56
دوستان مدل پایونییر 727، پلیرش دارای یه ورودی جک 3.5 هست که برای وصل کردن گوشی یا MP3 به کار میره.
فکرمیکنم باید یه فیش باشه که دو طرفش جک 3.5 باشه، درسته؟ کسی میدونه این فیش رو از کجا باید تهیه کرد؟ و چه مارکی خوبه؟
راستی اون داک مخصوص آیفون به گوشی های دیگه مثل سامسونگ نمیخوره؟ از طریق درگاه USB های معمولی وصل میشه یا نه تنها مخصوص آیفون هست؟ تبدیل نداره که باهاش به گوشی های دیگه ای هم وصل بشه؟
من یه کابل HDMI دیگه هم لازم دارم؟ نمایندگی راستین خودش کابل داره؟ قیمت هاش با بیرون یکی هست یا کمی گرون تره؟

راستی دوستان من دستگاه بلوتوث رو پرسیدم و گفتن که وارد نکردن. حیف شد. من با بلوتوث میخواستم MP4ی که دارم رو وصل کنم.

mr_rayan
30-04-2013, 08:17
دوستان کسی خبر از این بلندگوهای kenwood که چاره برای فروش گذاشته نداره؟منظورم اینکه کسی میدونه کجا برای فروش داره؟البته مشخصات خیلی جالبی نداره ولی کنجکاو شدم صداش رو بشنوم.

davood-d
30-04-2013, 15:38
دوستان يك مدل كابل كامپوننت و يك پكيج ياماها آقاي برزين معرفي كردند. فكر مي كنم بدرد خيلي از بچه ها ميخوره.

amir_shield
30-04-2013, 19:25
با سلام خدمت دوستان خودم
دیروز بلاخره وقت کردمو حسابی با سینما پایونر 727 ور رفتم تا واقعا به قدرت این پکیج پی ببرم انصافا صداش حرف نداره اول میدیدم بیسش خیلی بد پخش میشه و فالشه!!! بعد فهمیدم که چه اشتباهی کردم:n04: اصلا یادم رفته بود اون پایه های چسبی ضد لغزش رو زیر ساب ووفرش بچسبونم:n02: اخه میز چوبیه زیر تلویزونم جوریه که ساب حتما وسط میز زیر تی وی قرار میگیره، وقتی چسبوندمشون صدای بیسش از این رو به اون رو شد:n09: تازه فهمیدم که چی خریدم و اشتباه دومم این بود که تی وی رو با اپتیکال به سینما وصل کرده بودم وقتی ر س ی ور رو با اپتیکال مستقیم به سینما وصل کردم خیلی صدای رس ی ور بهتر شد تازه رو بعضی از کانالهای hd صدای دالبی هم دارم....فقط دوستان دنبال فیلم بلوری با کیفیت هستم از کجا باید تهیه کنم؟؟ البته تلویزیونم 3d ساپورت نمیکنه مشکلی نداره واسه دیدن فیلمهای بلوری؟؟
با تشکر

davood-d
30-04-2013, 19:27
با سلام خدمت دوستان خودم
دیروز بلاخره وقت کردمو حسابی با سینما پایونر 727 ور رفتم تا واقعا به قدرت این پکیج پی ببرم انصافا صداش حرف نداره اول میدیدم بیسش خیلی بد پخش میشه و فالشه!!! بعد فهمیدم که چه اشتباهی کردم:n04: اصلا یادم رفته بود اون پایه های چسبی ضد لغزش رو زیر ساب ووفرش بچسبونم:n02: اخه میز چوبیه زیر تلویزونم جوریه که ساب حتما وسط میز زیر تی وی قرار میگیره، وقتی چسبوندمشون صدای بیسش از این رو به اون رو شد:n09: تازه فهمیدم که چی خریدم و اشتباه دومم این بود که تی وی رو با اپتیکال به سینما وصل کرده بودم وقتی ر س ی ور رو با اپتیکال مستقیم به سینما وصل کردم خیلی صدای رس ی ور بهتر شد تازه رو بعضی از کانالهای hd صدای دالبی هم دارم....فقط دوستان دنبال فیلم بلوری با کیفیت هستم از کجا باید تهیه کنم؟؟ البته تلویزیونم 3d ساپورت نمیکنه مشکلی نداره واسه دیدن فیلمهای بلوری؟؟
با تشکر

براي خرير بلوري اصل ريژن آمريكا و اروپا در خدمت هستم ايميل بزنيد.
شما نسخه هاي دو بعدي بخريد. همچنين در نسخه هاي 3d نسخه دو بعدي هم هست كه ميتونيد خودتون انتخاب كنيد.

rezasamurai
30-04-2013, 20:22
سلام دوستان
مدتی با علاقه مطالب این فاروم را مطالعه میکنم واز زحمات دوستان قدردانی میکنم.
دنبال یک سیستم صوتی هستم که در درجه اول بشه باهاش موسیقی با کیفیت و صدایی طبیعی و ملایم گوش داد و در وحله دوم باشه برای فیلم.
نمیدونم میشه یک سینما خانگی خرید که موسیقی گوش دادن باهاش لذتبخش باشه؟ منظورم اینه که بشه صدایی درحد یک سیستم HiFi آنالوگ متوسط خوب ازش گرفت. من خودم قبلا سالها یک امپ اینتگریتد یاماها AX-570 با باندهای BOSE interaudio 4000 داشتم که صدایی لطیف نداشت ولی بیسی درحد بمب . صداش کمی مصنوعی بود و فاقد میدرنج این بود که متاسفانه ردش کردم و حالا پشیمانم، چون تو شهرستانم و اینجا فقط از این سینما خانگی معمولی با ٤ تا سیخ پلاستیکی و یک مکعب گیر میاد.
میتونند دوستان یک سیستم معرفی کنند که تنظیمات دستی صدا یعنی بیس و تریبل داشته باشه و صداش خوب باشه ؟
برای من مشکله بیام تهران که تست صدا بگیرم پس باید اینترنتی بخرم . قیمت هم اگه با ١،٥ جور بشه که عالیه ولی گزینهای دیگر را هم نادیده نمیگیرم.
با تشکر فراوان

hs1366
30-04-2013, 22:27
با سلام خدمت دوستان خودم
با تشکر

727 تنظیمات خاصی نداره در کل نمیشه رو صداش مانور داد
یه خورده صداش بمه تو فکره اضافه کردن یه جفت تیوتره با کیفیتم :n05:

iran79
30-04-2013, 23:07
این سومین پستی هست که من تو این دو صفحه اخر قرار دادم و منتظر جوابم ولی دوستان لطف نکردن جواب بدن.
این یکی رو اگه یکی لطف کنه بگه ممنون میشم.

من پایونییر مدل 727 بلوری دارم.می خواستم بدونم این سیستم هارو میشه ارتقا داد. مثلا سری های RS که سری تودوروکی هستن آمپ و پلیر جدا هست و حتی آمپ هارو بصورت مجزا هم میفروشن(اونطور که تو سایت پایونییر اصلی نشون داده). حالا می خوام بدونم میشه یکی از این آمپ ها که بعدا سری های جدیدترشون میان و قابلیت های بهتری دارن رو گرفت و بلندگوهای مدل 727 بلوری رو بهشون وصل کرد؟ یا اصلا میشه همین بلوری پلیر 727 رو که خودش یک آمپ هست به اون آمپ ها یا مدل های دیگه وصل کرد؟ توانایی تحمل اون آمپ هارو دارن؟

davood-d
30-04-2013, 23:18
این سومین پستی هست که من تو این دو صفحه اخر قرار دادم و منتظر جوابم ولی دوستان لطف نکردن جواب بدن.

من پایونییر مدل 727 بلوری دارم.می خواستم بدونم این سیستم هارو میشه ارتقا داد. مثلا سری های RS که سری تودوروکی هستن آمپ و پلیر جدا هست و حتی آمپ هارو بصورت مجزا هم میفروشن(اونطور که تو سایت پایونییر اصلی نشون داده). حالا می خوام بدونم میشه یکی از این آمپ ها که بعدا سری های جدیدترشون میان و قابلیت های بهتری دارن رو گرفت و بلندگوهای مدل 727 بلوری رو بهشون وصل کرد؟ یا اصلا میشه همین بلوری پلیر 727 رو که خودش یک آمپ هست به اون آمپ ها یا مدل های دیگه وصل کرد؟ توانایی تحمل اون آمپ هارو دارن؟

نه ديگه برادر اين بلندگوهاي كوچيك براي خود آمپ ساختن. گاهي با خود امپ خودشون ميسوزن. چيه يه بلندگوي باريك كوچيك به امپ پرقدرت وصل كني. نهايت بتوني همين قدر كه الان صدا داري ازش صدا بگيري.

mr_rayan
30-04-2013, 23:23

بلندگوها میشه معمولا به آمپ دیگه ای وصل کنی.بستگی به مشخصات آمپ و بلندگوها داره ولی ساب نمیتونی.در مورد بلوری پلیر هم باید تنظیمات چک کنی.اگر گزینه ای به عنوان bitstream داشته باشی و بتونی صدارو مستقیم با hdmi از پلیرت خارج کنی میشه.

mr_rayan
01-05-2013, 06:22
سلام دوستان
دنبال یک سیستم صوتی هستم که در درجه اول بشه باهاش موسیقی با کیفیت و صدایی طبیعی و ملایم گوش داد و در وحله دوم باشه برای فیلم.
نمیدونم میشه یک سینما خانگی خرید که موسیقی گوش دادن باهاش لذتبخش باشه؟ منظورم اینه که بشه صدایی درحد یک سیستم HiFi آنالوگ متوسط خوب ازش گرفت. من خودم قبلا سالها یک امپ اینتگریتد یاماها AX-570 با باندهای BOSE interaudio 4000 داشتم که صدایی لطیف نداشت ولی بیسی درحد بمب . صداش کمی مصنوعی بود و فاقد میدرنج این بود که متاسفانه ردش کردم و حالا پشیمانم، چون تو شهرستانم و اینجا فقط از این سینما خانگی معمولی با ٤ تا سیخ پلاستیکی و یک مکعب گیر میاد.
میتونند دوستان یک سیستم معرفی کنند که تنظیمات دستی صدا یعنی بیس و تریبل داشته باشه و صداش خوب باشه ؟
برای من مشکله بیام تهران که تست صدا بگیرم پس باید اینترنتی بخرم . قیمت هم اگه با ١،٥ جور بشه که عالیه ولی گزینهای دیگر را هم نادیده نمیگیرم.
با تشکر فراوان

سلام.انتظاری که شما داری با 1.5 برآورده نمیشه.حداقل باید 4 یا 5 تومنی هزینه کنی.
با توجه به بودجه شما سیستمی که هم برای موزیک و فیلم مناسب باشه مدل rs33 pioneer هست ولی صدای لطیفی نداره.صدای طبیعی تر از موزیک بخوای باید با بودجه شما رفت سمت میکرو های فای که متاسفانه سیستم سینمایی نیست.باید خودتون صدا بشنوید.بودجتون محدوده و انتظاراتتون بالا.

amir_shield
01-05-2013, 10:18

با سلام
درسته که زیاد مانور نمی شه داد رو صداش ولی به نظر من که صداش خیلی خوب بود و تریبلش هم قابل قبول بود و این رو هم باید در نظر بگیریم که این سیستم کاملا حرفه ای نیست و به نظرم در حد قیمتش بیش از حد انتظار امکانات داره من که خیلی ازش راضیم... البته رو اعداد trim و delay خیلی کار کردم و انصافا الان صداش خیلی دلنشین شده...
با تشکر

rezasamurai
01-05-2013, 14:43
سلام.انتظاری که شما داری با 1.5 برآورده نمیشه.حداقل باید 4 یا 5 تومنی هزینه کنی.
با توجه به بودجه شما سیستمی که هم برای موزیک و فیلم مناسب باشه مدل rs33 pioneer هست ولی صدای لطیفی نداره.صدای طبیعی تر از موزیک بخوای باید با بودجه شما رفت سمت میکرو های فای که متاسفانه سیستم سینمایی نیست.باید خودتون صدا بشنوید.بودجتون محدوده و انتظاراتتون بالا.

سلام
مرسی از راهنمایتون.
نظر شما راجبه مینی های فا ی پایونیر X-HM71-K‎ و X-HM81-K ‎ چیه ؟ آیا کسی صداشو شنیده ؟ آیا گزینه دیگری هم در تهران موجود هست ؟

در ضمن به نظر من صدای یک مینی های فا ی نباید الزاما از یک سینما خانگی بهتر باشه. همانطور که فرمودید باید گوش داد. مثلا یکی از دوستانم یک میکرو های فای یاماها داره که به نظرخودش و من صداش از سینما خانگی سرهم پاناسونیک که جدید خریده بدتره، هم حجم صدای یاماها کمتره (منظورم بلندی نیست) و هم صدایش بیشتربه سمت سیستم خودرو میره تا به سمت یک های فا ی!؟ متاسفانه این پاناسونیک تنظیم دستی صدا نداره وگر نه به نسبت به قیمتش کار راه انداز بود.

آیا تو این سینما خانگی ها تا ١.٥ چیزی هست که اکولایزردستی یا بیس و تریبل داشته باشه که بدون احتیاج به روشن بودن تلوزیون بشه تنظیم کرد؟
(اگر برای ١،٥ چیزی پیدا نکردم ترجیح میدم بیشتر هزینه کنم و با راهنمایی شما چیزی بهتر از RS33 بخرم )

با تشکر فراوان

tohid81
01-05-2013, 16:37
سلام دوستان
با تشکر فراوان

دوست عزیز، اگر اهل موسیقی گوش دادن هستی پولت رو پای سیستمهای سینمای خانگی یکپارچه هدر نده. این رو نه فقط به خاطر کیفیت صدا میگم، چون بعضی از این سیستمها صدای نسبتن خوبی هم دارند. بلکه به این خاطر که به نظر من حداقل توانایی یک سیستم صوتی مخصوص موسیقی داشتن خروجی هدفون هست. اما سینمهاهای خانگی یکپارچه معمول نیست که خروجی هدفون داشته باشند. اگر می تونی بودجه ات رو افزایش بدی، یک آمپ سینمای خانگی خوب بگیر، و یه ست بلندگوی خوب. اگر خیلی اهل فیلم نیستی پولت رو برای ساب هم هدر نده. یک ست بلندگوی خوب، فرکانسهای پایین رو برای موسیقی به اندازه مناسب پوشش میشه، در حالیکه ساب معمولن بالانس رو به هم می زنه.
اگر هم پول نداری، یک سیستم مینی های فای بگیر. توی مدلهای 81 و 71 پایونیر که شما گذاشتی پخش DVD وجود نداره. البته این مدلهای مینی های فای پخش ویدئوشون خیلی هم تعریفی نداره. البته اگر بگردی شاید مارکهای دیگه هم مینی های فای داشته باشند که DVD هم پخش کنه. باید بپرسی.
می تونی یک کار دیگه هم بکنی. مینی های فای جدید دنون M39 هست و ورودی اپتیکال هم داره. از نظر کیفیت موسیقی در رده خودش خیلی خوبه. می تونی یک DVD player بگیری صداش رو با کابل RCA یا اپتیکال وصلش کنی به های فای و صداش رو با کیفیت خوب اما بصورت استریو بشنوی. کلش رو هم حدود 2 تومن درمیاد.
این راه حلها چیزهایی هست که به ذهن من می رسه. چون من هم مشکل شما رو دارم، اما بودجه ام هم محدوده. بخاطر همین به این مشکل زیاد فکر کردم.

mr_rayan
03-05-2013, 20:14
نظرم منم روی Denon M39 هست.

savalan2008
03-05-2013, 20:20
سلام ،کسی از دوستان در مورد تنظیمات rs777 میتونه منا راهنمایی کنه من یه هفتس که این سیستما خریدم صداش بد نیست ولی قبلا دوستان میگفتن اگه خوب تنظیماتش انجام بشه صداش خیلی بهتر میشه

danavan
03-05-2013, 23:41
نظرم منم روی Denon M39 هست.
دیروز ابا یکی از دوستان پاپ استریو بودم.... m39 رو 1.850.000 میگفت !!!!!!!!!! 1312xp رو 1.975.000 با این تفاوت قیمت خرید 1312 خیلی به صرفه تره....

davood-d
04-05-2013, 02:34
دیروز ابا یکی از دوستان پاپ استریو بودم.... m39 رو 1.850.000 میگفت !!!!!!!!!! 1312xp رو 1.975.000 با این تفاوت قیمت خرید 1312 خیلی به صرفه تره....

m39 يه هاي فاي و هيچ ربطي به 1312 ندارد كه سينما خانوادگي هست.

dara_az
04-05-2013, 11:43
سلام دوستان .
من میخوام 2تا آمپ رو به یک جفت اسپیکر وصل کنم و دنبالspeaker switcher هستم میخواستم ببینم کجا میتونم پیدا کنم ؟ اصلا همچین چیزی اینجا پیدا میشه ؟ یه چیزی مثلا تو این مایه ها :

یکی از آمپ ها Pioneer 819 و اون یکی هم SONY TA-11 هستش. میدونم که میشه از PRE-AMP یا مولتی زون آمپ پایونیر استفاده کرد اما در اون حالت من باید تمام سورس هام رو به آمپ پایونیر وصل کنم ولی چون من میخوام از گرام استفاده کنم و احتیاج به ورودی PHONO دارم که آمپ 819 این ورودی رو نداره پس گرام رو فقط میتونم به این آمپ سونی وصل کنم.

gambil
04-05-2013, 12:57

سلام
اگه درباره تيوتر به نتيجه ي مطلوبي رسيدي من هم هستم، شرح ما وقع را بگو من هم به فيض برسم. مدل، قيمت و كيفيت

gambil
04-05-2013, 13:00
براي خرير بلوري اصل ريژن آمريكا و اروپا در خدمت هستم ايميل بزنيد.
شما نسخه هاي دو بعدي بخريد. همچنين در نسخه هاي 3d نسخه دو بعدي هم هست كه ميتونيد خودتون انتخاب كنيد.

سلام
اگه قوانين سايت اجازه ميده لطفا بگيد قيمت هر بلو ري چند در مياد؟ البته تحويل شيراز

davood-d
04-05-2013, 19:48
سلام
اگه قوانين سايت اجازه ميده لطفا بگيد قيمت هر بلو ري چند در مياد؟ البته تحويل شيراز

ايميل بزنيد

rezasamurai
04-05-2013, 22:01
دوست عزیز، اگر اهل موسیقی گوش دادن هستی پولت رو پای سیستمهای سینمای خانگی یکپارچه هدر نده. این رو نه فقط به خاطر کیفیت صدا میگم، چون بعضی از این سیستمها صدای نسبتن خوبی هم دارند. بلکه به این خاطر که به نظر من حداقل توانایی یک سیستم صوتی مخصوص موسیقی داشتن خروجی هدفون هست. اما سینمهاهای خانگی یکپارچه معمول نیست که خروجی هدفون داشته باشند. اگر می تونی بودجه ات رو افزایش بدی، یک آمپ سینمای خانگی خوب بگیر، و یه ست بلندگوی خوب. اگر خیلی اهل فیلم نیستی پولت رو برای ساب هم هدر نده. یک ست بلندگوی خوب، فرکانسهای پایین رو برای موسیقی به اندازه مناسب پوشش میشه.
...... اما بودجه ام هم محدوده. بخاطر همین به این مشکل زیاد فکر کردم.

دوستانtohid81 و mr_rayan خیلی ممنون از راهنمايي تون،
بله وقتي بودجه نامحدود نيست گزينه ها محدود ميشن. مخصوصا در شرايطي که همه چيز از پارسال حده اقل 2 برابر شده و تنوع محصولات صوتي هم حتي از گذشته کمتر شده بايد تو همين گزينه هاي محدود سعي کرد انتخابي درست کرد. حالا مشکل من دو چندان هست چون اينجور سيستمها تو شهر ما نيست که بتونم از نزدیک تست کنم بنابرين اميدوارم با کمک شما دوستان بتوانم به انتخابي برسم و در نهايت اگر واقعا لازم شد براي تست صدا و خريد يک روز به تهران پرواز کنم که اونم يک 300 400 توماني به مبلغ سيستم اضافه ميکنه که اگه بشه نيامد و بجاش رو مبلغ سيستم اضافه کرد شايد بهتر باشه.

- راجب هدفون به مطلبی مهم اشاره کردید! برای کسی که موسیقی دوست (Audiophile) هست یک هدفون خوب جزو واجبات هست و واقعا دستگاهی بدون فیش هدفون به درد نمیخوره.

2-در مورد پیشنهاد دوم هم کاملا با شما موافقم که یک آمپ خوب و یک جفت بلندگو (یا یک ست ) بهتر میتونه آن صدایی را که مد نظرم هست را بازتولید بکنه.

3-در مورد مینی های فای, خوب و بد توشون پیدا میشه که مشکل اصلیشون اون بلنگو هایی هستند که باهاشون تو پک میاد. مثلا ريویو پایونیر X-HM71-K را در آمازون خوندم و خیلی ها از صدای بد بلندگو هاش ناراضی بودن، که با تعویض اونا با یک جفت بوک شلف خوب صداش از این رو به اون رو شده بود ! بنابراین در این مورد باید یک جفت بوکشلف خوب هم خرید ، که نمیدونم در بازار تهران چی هست و چند درمیاد ؟

خود من ترجیحا گزینه دوم را انتخاب میکنم اگر دوستان بتوانند راهنمایی کنند که برای یک آمپ و یک جفت (یا یک ست بلندگو) نسبتا خوش صدا حداقل چند باید هزینه کرد.
میدونم که هر چی پول بدی ..... ولی شاید بشه تو این گرونی ها برای ٢.٥ میلیون ناقابل یک کاسه آش خرید که منو سیر کنه ؟ :n01:

با تشکر فراوان

rezasamurai
04-05-2013, 22:33
سلام
اگه درباره تيوتر به نتيجه ي مطلوبي رسيدي من هم هستم، شرح ما وقع را بگو من هم به فيض برسم. مدل، قيمت و كيفيت

سلام دوستان
تو فروم تازه واردم ولی تازه کار نیستم. شاید بتونم پیشنهادی بدم. همانطور که تو پست اول نوشته بودم یک جفت باند Bose 4000 داشتم که صداش خیلی بیسی بود و تیوترهاش فقط تو صدای بلند خوب جواب میدادن . چون ٢ طرفه بود و فقط یک میدرنج دآشت جایی برای تعویض تییوتر نداشت. این بود که من یک جفت تییوتر پایونیر رو کار برای خودرو خریدم و اینو جدا به خروجی B آمپ وصل کردم و روی باندها گذاشتم . چون اینها زاویه ٤٥ درجه داشتن برای اون باند های کوتاه عالی بود و صدای زیر نسبتا خوبی میدادن. البته چون شما سینما خانگی دارید و خروجی B ندارید. باید مستقیم از سیمی که به اسپیکرها میره یک خروجی بگیرید. اینجا ولی باید مواظب اهم بلندگوها باشید که فشار به امپ نیاد . اگه زیاد بلند نکنید مشکلی پیش نمیاد ولی در صدای بالا ممکنه امپ خیلی داغ کنه و خاموش بشه. شاید اساتید بتوانند راجب مشکل اهم راه حلی دهند.

davood-d
05-05-2013, 05:07
سلام دوستان
تو فروم تازه واردم ولی تازه کار نیستم. شاید بتونم پیشنهادی بدم. همانطور که تو پست اول نوشته بودم یک جفت باند Bose 4000 داشتم که صداش خیلی بیسی بود و تیوترهاش فقط تو صدای بلند خوب جواب میدادن . چون ٢ طرفه بود و فقط یک میدرنج دآشت جایی برای تعویض تییوتر نداشت. این بود که من یک جفت تییوتر پایونیر رو کار برای خودرو خریدم و اینو جدا به خروجی B آمپ وصل کردم و روی باندها گذاشتم . چون اینها زاویه ٤٥ درجه داشتن برای اون باند های کوتاه عالی بود و صدای زیر نسبتا خوبی میدادن. البته چون شما سینما خانگی دارید و خروجی B ندارید. باید مستقیم از سیمی که به اسپیکرها میره یک خروجی بگیرید. اینجا ولی باید مواظب اهم بلندگوها باشید که فشار به امپ نیاد . اگه زیاد بلند نکنید مشکلی پیش نمیاد ولی در صدای بالا ممکنه امپ خیلی داغ کنه و خاموش بشه. شاید اساتید بتوانند راجب مشکل اهم راه حلی دهند.

بلندگوي دو طرفه يك ووفر داره و يك تيوتر. ميدرنج براي سه طرفه هست.
تيوتر هيچ وقت باعث سوختن امپ نميشه چون اصلا جريان نميكشه كه بخواد به امپ فشار بياد.

amir_shield
05-05-2013, 18:17
با سلام
همونجور که میدونید مدتیه که سینما خانگی پایونیر 727 خریدم و از صداش خیلی راضیم فقط مشکلی که داره و خیلی حالمو گرفت اینه که میکروفون در حالت AUX فعال نمیشه و فقط در حالت usb و پخش موزیک فعال میشه:n03: حالا از دوستان و اساتید خواستم که منو راهنمایی کنید چی کار میتونم بکنم چون واقعا به این مود نیاز دارم ...ظبط ایوا داداشم که مال 15 سال پیشه این کارو میکنه ولی.....:n03:
با تشکر

rezasamurai
05-05-2013, 19:40
بلندگوي دو طرفه يك ووفر داره و يك تيوتر. ميدرنج براي سه طرفه هست.

سلام
فکر کنم متوجه منظور اینجانب نشدید شاید بهتر بود می نوشتم فقط یک میدرنج/تویتر داشت.
توضیح میدهم: این باند 4000 BOSE Interaudio یک بیس 10 اینچ و یک میدرنج/تویتر 2.5 اینچی مقوایی دارد و نه یک مثلا Dome Tweeter به این خاطر در واقع کمی تو فرکانسهای بالا کم میاورد و چون تو باکس جایی برای اضافه کردن یک توییتر Dome Tweeter بدون برش زدن باکس نبود این را اکسترنال بدون اتصال به بلندگوهای داخی و Crossover اضافه کردم....

تيوتر هيچ وقت باعث سوختن امپ نميشه چون اصلا جريان نميكشه كه بخواد به امپ فشار بياد.

من ننوشته بودم توییتر باعث سوختن امپ میشود! نوشتم : ولی در صدای بالا ممکنه امپ داغ کند و خاموش بشود! نه اینکه بسوزد چون اکثر آمپ ها، یک فیوز overheat و short circuit دارند که نمی گذارد که امپ بسوزد .

... جریان نمی کشد ؟!
این توییترها که من راجبش نوشتم مثل هر بلندگویی دیگری وات و مقاومت خودشان را دارند که مثل هر بلندگوی دیگری اگر با یک باند به صورت موازی به امپ وصل بشوند موجب تغییر مقاومت مجموعه میشوند و ممکن است به امپ فشار بیاید که توصیه نمی شود.

مشخصات توییترها :

Product Details and Features

Pioneer TS-T15

Key Features

Powered

Non-Powered

Size

0.75"

Elements

1-Way

Nominal Power

40 Watt RMS

Car Speaker Type

Component

Car Speaker Function

Tweeter

Technical Features

Impedance

ohm 4

Sensitivity

90 dB

Frequency Response

2500 Hz - 30 kHz

Peak Power Handling

120 Watt

Components

Woofer Material

Poly / Plastic

Tweeter Size

0.75"

Magnet Material

Neodymium

Tweeter Design

Dome

mr_rayan
05-05-2013, 23:44
بله وقتي بودجه نامحدود نيست گزينه ها محدود ميشن. مخصوصا در شرايطي که همه چيز از پارسال حده اقل 2 برابر شده و تنوع محصولات صوتي هم حتي از گذشته کمتر شده بايد تو همين گزينه هاي محدود سعي کرد انتخابي درست کرد. حالا مشکل من دو چندان هست چون اينجور سيستمها تو شهر ما نيست که بتونم از نزدیک تست کنم بنابرين اميدوارم با کمک شما دوستان بتوانم به انتخابي برسم و در نهايت اگر واقعا لازم شد براي تست صدا و خريد يک روز به تهران پرواز کنم که اونم يک 300 400 توماني به مبلغ سيستم اضافه ميکنه که اگه بشه نيامد و بجاش رو مبلغ سيستم اضافه کرد شايد بهتر باشه.

- راجب هدفون به مطلبی مهم اشاره کردید! برای کسی که موسیقی دوست (Audiophile) هست یک هدفون خوب جزو واجبات هست و واقعا دستگاهی بدون فیش هدفون به درد نمیخوره.

2-در مورد پیشنهاد دوم هم کاملا با شما موافقم که یک آمپ خوب و یک جفت بلندگو (یا یک ست ) بهتر میتونه آن صدایی را که مد نظرم هست را بازتولید بکنه.

3-در مورد مینی های فای, خوب و بد توشون پیدا میشه که مشکل اصلیشون اون بلنگو هایی هستند که باهاشون تو پک میاد. مثلا ريویو پایونیر X-HM71-K را در آمازون خوندم و خیلی ها از صدای بد بلندگو هاش ناراضی بودن، که با تعویض اونا با یک جفت بوک شلف خوب صداش از این رو به اون رو شده بود ! بنابراین در این مورد باید یک جفت بوکشلف خوب هم خرید ، که نمیدونم در بازار تهران چی هست و چند درمیاد ؟

خود من ترجیحا گزینه دوم را انتخاب میکنم اگر دوستان بتوانند راهنمایی کنند که برای یک آمپ و یک جفت (یا یک ست بلندگو) نسبتا خوش صدا حداقل چند باید هزینه کرد.
میدونم که هر چی پول بدی ..... ولی شاید بشه تو این گرونی ها برای ٢.٥ میلیون ناقابل یک کاسه آش خرید که منو سیر کنه ؟ :n01:

با تشکر فراوان
تو این آشفته بازار مهمتر از خرید بلندگو خرید آمپ هستش،مخصوصا برای موزیک.من در زمینه های فای تجربه زیادی ندارم.بهتره دوستان واردتر مثل داوودجان راهنمایی کنند.

davood-d
06-05-2013, 00:24
سلام
فکر کنم متوجه منظور اینجانب نشدید شاید بهتر بود می نوشتم فقط یک میدرنج/تویتر داشت.
توضیح میدهم: این باند 4000 BOSE Interaudio یک بیس 10 اینچ و یک میدرنج/تویتر 2.5 اینچی مقوایی دارد و نه یک مثلا Dome Tweeter به این خاطر در واقع کمی تو فرکانسهای بالا کم میاورد و چون تو باکس جایی برای اضافه کردن یک توییتر Dome Tweeter بدون برش زدن باکس نبود این را اکسترنال بدون اتصال به بلندگوهای داخی و Crossover اضافه کردم....

من ننوشته بودم توییتر باعث سوختن امپ میشود! نوشتم : ولی در صدای بالا ممکنه امپ داغ کند و خاموش بشود! نه اینکه بسوزد چون اکثر آمپ ها، یک فیوز overheat و short circuit دارند که نمی گذارد که امپ بسوزد .

... جریان نمی کشد ؟!
این توییترها که من راجبش نوشتم مثل هر بلندگویی دیگری وات و مقاومت خودشان را دارند که مثل هر بلندگوی دیگری اگر با یک باند به صورت موازی به امپ وصل بشوند موجب تغییر مقاومت مجموعه میشوند و ممکن است به امپ فشار بیاید که توصیه نمی شود.

مشخصات توییترها :

Product Details and Features

Pioneer TS-T15

Key Features

Powered

Non-Powered

Size

0.75"

Elements

1-Way

Nominal Power

40 Watt RMS

Car Speaker Type

Component

Car Speaker Function

Tweeter

Technical Features

Impedance

ohm 4

Sensitivity

90 dB

Frequency Response

2500 Hz - 30 kHz

Peak Power Handling

120 Watt

Components

Woofer Material

Poly / Plastic

Tweeter Size

0.75"

Magnet Material

Neodymium

Tweeter Design

Dome

شما ظاهرا هيچ اطلاعي از نوع بلندگوها نداريد. بلندگوي شما يه دو طرفه با يمك ووفر و يك تيوتر . همه تيوترها دام نيستند.

تيوتر بعد از ----- پايين گذر قرار ميگيره و هيچ جرياني نميكشه.

حالا شما تيوتر دوست داري نصب كن:n02:

davood-d
06-05-2013, 00:29
تو این آشفته بازار مهمتر از خرید بلندگو خرید آمپ هستش،مخصوصا برای موزیک.من در زمینه های فای تجربه زیادی ندارم.بهتره دوستان واردتر مثل داوودجان راهنمایی کنند.

رايان جان منم تجربه اي بيشتر از شما ندارم.
من فكر مي كنم اين دوستمون خودشون برن چند مدل تست كنند. تا جاي كه ما ميدونيم تا نشنوي نميتوني نظر بدي. تو اينترنت افراد عادي مي تونند چيزهاي بنويسند كه نظر شخصي باشه مخصوصا نظرات خريداران.

dara_az
06-05-2013, 07:18
سلام دوستان .
من میخوام 2تا آمپ رو به یک جفت اسپیکر وصل کنم و دنبالspeaker switcher هستم میخواستم ببینم کجا میتونم پیدا کنم ؟ اصلا همچین چیزی اینجا پیدا میشه ؟ یه چیزی مثلا تو این مایه ها :

یکی از آمپ ها Pioneer 819 و اون یکی هم SONY TA-11 هستش. میدونم که میشه از PRE-AMP یا مولتی زون آمپ پایونیر استفاده کرد اما در اون حالت من باید تمام سورس هام رو به آمپ پایونیر وصل کنم ولی چون من میخوام از گرام استفاده کنم و احتیاج به ورودی PHONO دارم که آمپ 819 این ورودی رو نداره پس گرام رو فقط میتونم به این آمپ سونی وصل کنم.

دوستان کسی ایده ای نظری در این مورد نداره ؟؟؟

mr_rayan
07-05-2013, 06:58
خیلی وقت بود فیلم Pirates of the Caribbean: On Stranger Tidesنسخه 3D گرفته بودم ولی حس دیدنش رو نداشتم.شاید بیشتر از یکسال میشد.تو این یک هفته گذشته که شبکه نمایش کل مجموعه این فیلم رو نمایش داد تصمیم گرفتم ببینمش.بلاخره دیروز دیدمش و می تونم بگم تصویرش رو نسخه 3D عالیه.پیشنهاد می کنم دوستانی که ندیدن حتما وقت بذارن و ببینند.

kindlinessangel
07-05-2013, 13:47
دوست عزیز، اگر اهل موسیقی گوش دادن هستی پولت رو پای سیستمهای سینمای خانگی یکپارچه هدر نده. این رو نه فقط به خاطر کیفیت صدا میگم، چون بعضی از این سیستمها صدای نسبتن خوبی هم دارند. بلکه به این خاطر که به نظر من حداقل توانایی یک سیستم صوتی مخصوص موسیقی داشتن خروجی هدفون هست. اما سینمهاهای خانگی یکپارچه معمول نیست که خروجی هدفون داشته باشند. اگر می تونی بودجه ات رو افزایش بدی، یک آمپ سینمای خانگی خوب بگیر، و یه ست بلندگوی خوب. اگر خیلی اهل فیلم نیستی پولت رو برای ساب هم هدر نده. یک ست بلندگوی خوب، فرکانسهای پایین رو برای موسیقی به اندازه مناسب پوشش میشه.
...... اما بودجه ام هم محدوده. بخاطر همین به این مشکل زیاد فکر کردم.

با تشکر فراوان

با سلام به همه و کسب اجازه از اساتید
اول یه نکته کوچیک بگم به هیچ عنوان روی خروجی هدفون هیچ ست استریویی حساب نکنید این اشتباه بزرگی هست
اگر هدفون با امپدانس بالا دارید که نیاز به آمپ داره حتما باید آمپ مخصوص هدفون تهیه بشه که تو انجمن مربوطه میتونید تحقیق کنید.

چون کل بحث رو دنبال نکردم چیزی که برداشت کردم رو میگم امیدوارم خیلی بیراهه نرفته باشم

متاسفانه سینماهای پایونییر خیلی جا گیر و بزرگ هستند و به درد زندگی آپارتمانی نمیخورند.

برای پکیج مینی های فای بهترین گزینه ای که موجوده فکر کنم m39 دنون هست که انصافا خوش صداست به شرطی که دنبال حجم و بیس نباشید ... اگه تهران باشید میتونید تست بگیرید قیمت ندارم اما باید زیر 2 تومن باشه
مدل هایی ار اونکیو و مارانتز هم هست که اسپیکر نداره و معمولا با اسپیکرهای مانیتور آدیو ست میشه که خیلی پیشنهاد نمیشه
اگه 603 مارانتز گیرتون بیاد که من گیرم نیومد انتخاب خوبیه و با یک جفت بوک شلف خوب مثل فوکال بسیار خوب جواب میده که فکر کنم زیر 3 در بیاد.

البته به قول دوستان اینها همه سلیقه ای هستش

اگر هم بخواهید ست استریو جمع کنید که فکر کنم هزینه بیشتر از 2.5 بشه ... مگر اینکه جنس کار کرده بخرید که گاها مورد های مناسبی هم پیدا میشه

matin rz
09-05-2013, 07:08
سلام
ببخشید چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید
به نظر شما سینما خانگی خوب واسه بازی و فیلم چیه؟(اصلا واسه آهنگ نمیخوام)
بهد فرق سینما خانگی 2.1 کاناله با 5.1 و 7.1 کاناله چیه؟
بعدش هم که جریان این صدا های 3 بعدی و استریو چیه؟
اخرین سوال هم که بلوری پلیر 3بعدی به چه درد میخوره وقتی خود tv 3بعدیه؟

matin rz
10-05-2013, 02:45
سلام
خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید

mr_rayan
10-05-2013, 06:53
سلام
سلام.
بستگی به بودجتون داره.
تفاوت به تعداد بلندگوها بر می گرده.
صدای استریو یعنی دو کانال.صدای سه بعدی هم که نوعی تبلیغات کمپانی ها برای فروش بیشتر محصولاتشون هست.چیز خاصی نیست.
تلوزیون سه بعدی جهت پخش فیلم های بلوری 3D به بلوری پلیر 3D احتیاج داره.بعضی از دوستان هم هستن که از درگاه USB جهت پخش فایل سه بعدی با فرمت MKV استفاده می کنند که به دلیل کیفیت به مراتب پایین تر از دیسک بلوری من پیشنهاد نمی کنم.

matin rz
10-05-2013, 08:51
سلام.
بستگی به بودجتون داره.
تفاوت به تعداد بلندگوها بر می گرده.
صدای استریو یعنی دو کانال.صدای سه بعدی هم که نوعی تبلیغات کمپانی ها برای فروش بیشتر محصولاتشون هست.چیز خاصی نیست.
تلوزیون سه بعدی جهت پخش فیلم های بلوری 3D به بلوری پلیر 3D احتیاج داره.بعضی از دوستان هم هستن که از درگاه USB جهت پخش فایل سه بعدی با فرمت MKV استفاده می کنند که به دلیل کیفیت به مراتب پایین تر از دیسک بلوری من پیشنهاد نمی کنم.
خوب بهترین نمونش الان چه قیمته؟(با توجه به اینکه فقط واسه بازی و فیلم میخوام)
بعد یعنی اگه یه سینما خانگی تعداد بلند گوهای بیشتری داشته باشه بهتره؟
درسته که میگن با سینما خانگی هر کدوم از صدا ها از یکی از بلند گو ها میاد؟
در ضمن من ps3 دارم و میتونم بلو ری های 3d رو با اون اجرا کنم!
میشه یه مقار بیشتر درباره تفاوت استریو و صدای 3d توضیح بدید؟
در مورد
Sony Dynamic Digital Sound هم میشه یه توضیحی بدید؟

mohsen_record
10-05-2013, 12:34
سلام دوستان
مدتیه دنبال یه امپ هفت کانال برای ست بلندگوهام میگردم
خیلی تو نت دنبال یه امپ خوش قیمت میگردم که به درد اینا بخوره
بلندگوهام ایناس
بین برند پایونیر و یاماها موندم کدومو انتخاب کنم
یاماها ظاهرا کیفیت بهتری داره ولی قیمتش بالاتره
پایونییر هم تو رنج 2 میلیون ساخت چین هستش
دوستان اگه لطف کنن و بند را راهنکایی کنن خیلی ممنون میشم. من تهران نیستم به خاطر همین خبر از قیمتای بازار تهران ندارم

soheilnouri
10-05-2013, 13:58
سلام بچه ها من یه led ال جی دارم 76100 و جدیده...42 اینج...یه بخش کننده ی فیلم با بلند گوی خوب میخاستم چه مدل هایی رو بیشنهاد میکنید...از یک تومن بیشتر نشه

matin rz
10-05-2013, 15:25
در مورد

رایان عزیز جواب بنده رو نمیدید؟:n03:

rezasamurai
11-05-2013, 00:42
رايان جان منم تجربه اي بيشتر از شما ندارم.
من فكر مي كنم اين دوستمون خودشون برن چند مدل تست كنند. تا جاي كه ما ميدونيم تا نشنوي نميتوني نظر بدي. تو اينترنت افراد عادي مي تونند چيزهاي بنويسند كه نظر شخصي باشه مخصوصا نظرات خريداران.

خیلی ممنون. شما کاملا درست میفرمایید. باید به سیستم گوش داد. ولی من قبلا توضیح داده بودم که برایم آمدن به تهران مشکل است. اگر خودم تهران می بودم و چند روز فرصت می داشتم می رفتم به فروشگاه ها سر میزدم و با توجه به قیمتها، خوش صداترین سیستم را در محدوده بودجه ام خریداری می کردم و حتی تفریح هم بود.
اما چون وقتم محدود هست و آمدن برایم مشکل از اعضائه این فروم راهنمای میخواهم. آنهایی که از موجودی و قیمتها در بازارتهران خبر دارند و همچنین صدای بعضی از این سیستم ها را شنیده اند بتوانند راهنمایی کنند اینطور شاید بتوانم بدون اینکه مجبور بشوم به تهران بیایم خرید کنم.

با سلام به همه و کسب اجازه از اساتید
... برای پکیج مینی های فای بهترین گزینه ای که موجوده فکر کنم m39 دنون هست که انصافا خوش صداست به شرطی که دنبال حجم و بیس نباشید ... اگه تهران باشید میتونید تست بگیرید قیمت ندارم اما باید زیر 2 تومن باشه

گه گاهی دوست دارم صدا را حسابی زیاد کنم که باس را بشه یک کمی حس کرد ولی اغلب با صدای پایین گوش میدم.

1- آیا میشود به این سیستم یک ساب اکتیو وصل کرد ؟ اگر میشه چیزی با قیمت مناسب گیر میاد ؟

مدل هایی ار اونکیو و مارانتز هم هست که اسپیکر نداره و معمولا با اسپیکرهای مانیتور آدیو ست میشه که خیلی پیشنهاد نمیشه
اگه 603 مارانتز گیرتون بیاد که من گیرم نیومد انتخاب خوبیه و با یک جفت بوک شلف خوب مثل فوکال بسیار خوب جواب میده که فکر کنم زیر 3 در بیاد.
البته به قول دوستان اینها همه سلیقه ای هستش
اگر هم بخواهید ست استریو جمع کنید که فکر کنم هزینه بیشتر از 2.5 بشه ... مگر اینکه جنس کار کرده بخرید که گاها مورد های مناسبی هم پیدا میشه

خیلی ممنون از راهنماییتون

2-با توجه به بودجه محدود فکر کنم شاید یک امپ پایونیر٥٢٢ یا ٨٢٢ و یک جفت باند فلور استند مناسب موسیقی با راهنمایی دوستان برای سراند و سنتر هم از سایت چاره یک ست کنوود بگیرم. آیا دوستان موافق هستند؟

3-یا میشود با نهایتا ٣،٠٠٠،٠٠٠ یک امپ و یک جفت فلورستند خوب یا با ٣،٥ یک سیستم مشابه اس-٣٣ پایونیر ولی مناسبتر برای موسیقی پیدا کرد ؟

4-امپ های AV مارانتز چی موجوده و از چه قیمتی شروع میشه؟

5-در تهران بجز فوکال و جامو و مونیتور آدیو برند های دیگری مثل کنتون، مگنات و غیره هم موجود هست. آیا دوستان از قیمت و موجودی بلندگوها اطلاع دارند ؟ برای ١،٥٠٠ الی ٢٠٠٠،٠٠٠ آیا فلورستند خوبی پیدا میشود ؟

سپاسگزارم

mr_rayan
11-05-2013, 06:51
در مورد

بهترین نمونه که نمیشه گفت چیه.قیمت ها میلیونیه.باید بودجه خودتون رو مشخص کنید.سینما خانگی از 500-600 تومان می تونید تهیه کنید به بالا.
بستگی به سورس صداتون داره.اگر صدای فیلم در حال پخش شما چندکانال باشه پس سینما خانگی هم به شما صدای چندکانال تحویل میده.
استریو یعنی دو کانال صدا.کانال چپ و راست.صدای 3d هم عرض کردم تبلیغات کمپانی ها برای جلب مشتریه.گول تبلیغات نخور.
SDDS هم تکنولوژی که سونی حدود 10 سال پیش معرفی کرد و بر می گرده به همون صدای 7.1 کانال.

mr_rayan
11-05-2013, 06:55
سلام بچه ها من یه led ال جی دارم 76100 و جدیده...42 اینج...یه بخش کننده ی فیلم با بلند گوی خوب میخاستم چه مدل هایی رو بیشنهاد میکنید...از یک تومن بیشتر نشه
HTZ-424 Pioneer

matin rz
11-05-2013, 08:21
بهترین نمونه که نمیشه گفت چیه.قیمت ها میلیونیه.باید بودجه خودتون رو مشخص کنید.سینما خانگی از 500-600 تومان می تونید تهیه کنید به بالا.
بستگی به سورس صداتون داره.اگر صدای فیلم در حال پخش شما چندکانال باشه پس سینما خانگی هم به شما صدای چندکانال تحویل میده.
استریو یعنی دو کانال صدا.کانال چپ و راست.صدای 3d هم عرض کردم تبلیغات کمپانی ها برای جلب مشتریه.گول تبلیغات نخور.
SDDS هم تکنولوژی که سونی حدود 10 سال پیش معرفی کرد و بر می گرده به همون صدای 5.1 کانال.
خوب تا 2-3 ملیون میشه یه چیزه عالی خرید؟(واسه بازی و فیلم. منظورم ایه که بلندی زیاد منظرم نیست بیشتر کیفیت صدا مد نظرمه)
خوب به نظر شما انجام بازی با سینما خانگی 5.1 کاناله لذت بخش تره یا 7.1 کاناله؟ تفاوته قیمتشون چقدره؟
بعد سینما خانگی دالبی بهتره یا sdds?
خیلی ممنون به خاطر راهنمایهاتون:n16:

mr_rayan
11-05-2013, 11:18
خوب تا 2-3 ملیون میشه یه چیزه عالی خرید؟(واسه بازی و فیلم. منظورم ایه که بلندی زیاد منظرم نیست بیشتر کیفیت صدا مد نظرمه)
خوب به نظر شما انجام بازی با سینما خانگی 5.1 کاناله لذت بخش تره یا 7.1 کاناله؟ تفاوته قیمتشون چقدره؟
بعد سینما خانگی دالبی بهتره یا sdds?
خیلی ممنون به خاطر راهنمایهاتون:n16:
تا 2 میلیون میتونی پکیج 1312 دنون تهیه کنی و یا یه مدل جدید بلندگوی یاماها که دوستان هم معرفی کردن.مدل NSP110 که با یه آمپلی فایر حدود 2 تومنی میشه.
بازی هایی که ارایه میشه همه 5.1 کانال هستند.منکه 7.1 ندیدم.مطمئنا سیستم 7.1 بهتره و در صورت چیدمان صحیح و سورس مناسب صدای بهتری نسبت به 5.1 داره.ولی تعداد کمی از فیلم ها رو صدای 7.1 ارایه شدند.
من دقیق در مورد SDDS اطلاعات خوبی ندارم.ولی تا اونجایی که می دونم این تکنولوژی توسط سونی رو یک سری از فیلم ها جهت صدای 7.1 کانال قرار داده شده و می شود.

kindlinessangel
11-05-2013, 12:10
گه گاهی دوست دارم صدا را حسابی زیاد کنم که باس را بشه یک کمی حس کرد ولی اغلب با صدای پایین گوش میدم.

1- آیا میشود به این سیستم یک ساب اکتیو وصل کرد ؟ اگر میشه چیزی با قیمت مناسب گیر میاد ؟

بله میشه این عکس مربوط به مارانتز 603 هست که خروجی توش معلومه

درباره ساب نظری ندارم

2-با توجه به بودجه محدود فکر کنم شاید یک امپ پایونیر٥٢٢ یا ٨٢٢ و یک جفت باند فلور استند مناسب موسیقی با راهنمایی دوستان برای سراند و سنتر هم از سایت چاره یک ست کنوود بگیرم. آیا دوستان موافق هستند؟
پایونیر ها اصلا موزیکال نیستند .... هم رده دنون پیدا کنی بهتره ...... درباره خرید کنوود از چاره بهت پیشنهاد نمیدم ..... کاری با سایت چاره ندارم ولی شرکتی که ارائه دهنده محصولات کنوود و بعضی محصولات دنون در سایت چاره هست .... قیمت هاش بسیار بالاست و محصولاتش بسیار قدیمی .... قطعا میتونی محصول بهتر با قیمت بهتر پیدا کنی.

3-یا میشود با نهایتا ٣،٠٠٠،٠٠٠ یک امپ و یک جفت فلورستند خوب یا با ٣،٥ یک سیستم مشابه اس-٣٣ پایونیر ولی مناسبتر برای موسیقی پیدا کرد ؟

4-امپ های AV مارانتز چی موجوده و از چه قیمتی شروع میشه؟

5-در تهران بجز فوکال و جامو و مونیتور آدیو برند های دیگری مثل کنتون، مگنات و غیره هم موجود هست. آیا دوستان از قیمت و موجودی بلندگوها اطلاع دارند ؟ برای ١،٥٠٠ الی ٢٠٠٠،٠٠٠ آیا فلورستند خوبی پیدا میشود ؟

سپاسگزارم

مارانتز موجود هست اما به نسب قیمت و کارایی دنون بهتره
توی تاپیک های فای اگه اشتباه نکنم توی یک پست شماره فروشگاه های تهران رو گذاشتم اکثر برند هایی که گفتی موجود است البته تا اون موقع بود الآن نمیدونم
اگه پیدا نکردی بگو دوباره شماره هاشون رو پیدا کنم برات بفرستم ..... ولی فکر کنم خوش قیمت ترین و خوش صدا ترین به نصبت قیمت همون جامو باشه باز اساتید بهتر میدونند.

matin rz
11-05-2013, 13:32
تا 2 میلیون میتونی پکیج 1312 دنون تهیه کنی و یا یه مدل جدید بلندگوی یاماها که دوستان هم معرفی کردن.مدل NSP110 که با یه آمپلی فایر حدود 2 تومنی میشه.
بازی هایی که ارایه میشه همه 5.1 کانال هستند.منکه 7.1 ندیدم.مطمئنا سیستم 7.1 بهتره و در صورت چیدمان صحیح و سورس مناسب صدای بهتری نسبت به 5.1 داره.ولی تعداد کمی از فیلم ها رو صدای 7.1 ارایه شدند.
من دقیق در مورد SDDS اطلاعات خوبی ندارم.ولی تا اونجایی که می دونم این تکنولوژی توسط سونی رو یک سری از فیلم ها جهت صدای 7.1 کانال قرار داده شده و می شود.
میشه لینک این محصولاتی رو که گفتی بم بدید؟
راستی یادم رفت بگم که این سینما رو برای اتاقم میخوام مشکلی که نداره؟

mr_rayan
11-05-2013, 15:00
میشه لینک این محصولاتی رو که گفتی بم بدید؟
راستی یادم رفت بگم که این سینما رو برای اتاقم میخوام مشکلی که نداره؟

پکیج یاماها
آمپ هم می تونی با توجه به کاربردت انتخاب کنی.

نه اشکالی نداره برای اتاق هم می تونی استفاده کنی.

matin rz
11-05-2013, 15:31

پکیج یاماها
آمپ هم می تونی با توجه به کاربردت انتخاب کنی.

نه اشکالی نداره برای اتاق هم می تونی استفاده کنی.
ببخشید اقا رایان بلندگو هاش یکم کوچیک نیستن؟
بعد مگه امپ با خودش نیست؟
باید جداگانه تهیه بشه؟
اینا تو نوع خودشون عالین؟
بهتر از اینا هم هست؟

mr_rayan
11-05-2013, 17:01
ببخشید اقا رایان بلندگو هاش یکم کوچیک نیستن؟
بعد مگه امپ با خودش نیست؟
باید جداگانه تهیه بشه؟
اینا تو نوع خودشون عالین؟
بهتر از اینا هم هست؟
کوچیکی ملاک نیست.درایور بلندگوهاش از درایور این سینماهای تجاری بزرگتره.
مورد اول آمپ داره ولی مورد دوم باید آمپ جداگانه بگیری براش.
تو قیمت خودش بله عالیه.امکانات،کیفیت،طراحی تفکیک،همه چیز مناسبه.
باز چیز حجیم تر و قوی تر بخوای سری RS پایونیر.

matin rz
12-05-2013, 04:44
کوچیکی ملاک نیست.درایور بلندگوهاش از درایور این سینماهای تجاری بزرگتره.
مورد اول آمپ داره ولی مورد دوم باید آمپ جداگانه بگیری براش.
تو قیمت خودش بله عالیه.امکانات،کیفیت،طراحی تفکیک،همه چیز مناسبه.
باز چیز حجیم تر و قوی تر بخوای سری RS پایونیر.
خوب اینا پایه ندارن بخوام بزارمش قسمتا مختلف اتاق باید بزارمش رو زمین!!
بعد دقیقا کار امپ چیه؟
بهترین سینما خانگی موجود چیه و چه قیمتی داره؟

mr_rayan
12-05-2013, 06:31
خوب اینا پایه ندارن بخوام بزارمش قسمتا مختلف اتاق باید بزارمش رو زمین!!
بعد دقیقا کار امپ چیه؟
بهترین سینما خانگی موجود چیه و چه قیمتی داره؟
باید براشون پایه تهیه کنی.همه پایه زمینی هست هم دیواری.
بطور خلاصه بدون آمپ شما صدا نداری.
در مورد سینما خانگی هم قبلا خدمتتون عرض کردم که بهترینی وجود نداره.هستن سیستمهایی که در رده High End قرار میگیرن و قیمت های چندصد میلیونی دارند.

matin rz
12-05-2013, 06:41
باید براشون پایه تهیه کنی.همه پایه زمینی هست هم دیواری.
بطور خلاصه بدون آمپ شما صدا نداری.
در مورد سینما خانگی هم قبلا خدمتتون عرض کردم که بهترینی وجود نداره.هستن سیستمهایی که در رده High End قرار میگیرن و قیمت های چندصد میلیونی دارند.
خوب احتمالا اونایی که شما میگی ماله سینما های واقعیه!!
منظورم اینه که بهترین چیزی که واسه یه خونه یا اتاق میشه تهیه کرد چنده؟
....................
میگم اقا رایان در مورد این سینما خانگی دنون که پیشنهاد دادید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این مدل 1312 هست اینطور که من شنیدم میگن 1311 ها کارایی بیشتری دارن و بلندگوهاش قوی تر هستن درسته؟

mr_rayan
12-05-2013, 11:11
خوب احتمالا اونایی که شما میگی ماله سینما های واقعیه!!
منظورم اینه که بهترین چیزی که واسه یه خونه یا اتاق میشه تهیه کرد چنده؟
....................
میگم اقا رایان در مورد این سینما خانگی دنون که پیشنهاد دادید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این مدل 1312 هست اینطور که من شنیدم میگن 1311 ها کارایی بیشتری دارن و بلندگوهاش قوی تر هستن درسته؟
من به شما با بودجه ای که دارید بهترین هارو معرفی کردم.
بله مدل 1311 بلندگوی 2way داشت که برای موزیک کمی بهنر بود.
این مدل هم هست.
ولی برای اتاق بدلیل اینکه جاگیر هستش من زیاد توصیه نمی کنم ولی اگه جا داری براش این هم مدل خوبیه.

matin rz
12-05-2013, 11:19
من به شما با بودجه ای که دارید بهترین هارو معرفی کردم.
بله مدل 1311 بلندگوی 2way داشت که برای موزیک کمی بهنر بود.
این مدل هم هست.
ولی برای اتاق بدلیل اینکه جاگیر هستش من زیاد توصیه نمی کنم ولی اگه جا داری براش این هم مدل خوبیه.
1311 چقدر گرونتره 1312ـه؟
این مدل پایونر از دنون ها یی که معرفی کردید بهتره؟
قیمتش چی؟
واقعا خیلی ممنون به خاطر راهنمایی هاتون:n12:
ببخشید انقدر سوال کردم:n16:
انشاالله این اخرین سوالمه!:n01:

mr_rayan
12-05-2013, 12:11
1311 چقدر گرونتره 1312ـه؟
این مدل پایونر از دنون ها یی که معرفی کردید بهتره؟
قیمتش چی؟
واقعا خیلی ممنون به خاطر راهنمایی هاتون:n12:
ببخشید انقدر سوال کردم:n16:
انشاالله این اخرین سوالمه!:n01:
1311 مدل سال قبل 1312 هستش و الان دیگه نیست.
نمیشه گفت بهتر ولی تو یک سطح هستند.
قیمتش هم حدود 2200 باید باشه.

iran79
13-05-2013, 09:32
دوستان سینما خانگی پایونییر مدل 727 تنظیمات اکولایزر دستی نداره. بنظرتون اگه بهشون بگیم در آپدیت بعدی براش میزارن؟ به کجا باید میل بزنیم؟ میل اروپا رو دوستان میگفتن جواب میگیرن ازشون. کسی آدرسش رو داره؟

mr_rayan
13-05-2013, 12:03
دوستان سینما خانگی پایونییر مدل 727 تنظیمات اکولایزر دستی نداره. بنظرتون اگه بهشون بگیم در آپدیت بعدی براش میزارن؟ به کجا باید میل بزنیم؟ میل اروپا رو دوستان میگفتن جواب میگیرن ازشون. کسی آدرسش رو داره؟
اگر فکر می کنید اینکار انجام میدن سایت پایونیر انگلستان

rezasamurai
13-05-2013, 21:37
توی تاپیک های فای اگه اشتباه نکنم توی یک پست شماره فروشگاه های تهران رو گذاشتم اکثر برند هایی که گفتی موجود است البته تا اون موقع بود الآن نمیدونم
اگه پیدا نکردی بگو دوباره شماره هاشون رو پیدا کنم برات بفرستم ......

سلام متشکرم که راهنمایی کردید .
اگر امکان داره لطفآ همان شماره تلفن های فروشگاه های تهران را برام بفرستید . تو فروم پیدا نکردم .
میدونید قیمت مارانتز ٦٠٣ اینجا حدودا چند در میاد؟ تو سایت که ٧٠٠ دلار نوشته که باید اینجا حدود ٢.٥ میلیون بشه ! آیا به این قیمت نمیشه امپ و پلیر جدا خرید؟
خیلی ممنون

marmad67
14-05-2013, 02:51
سلام دوستان
به نظرتون با حداکثر 600 چه سینما خانگی خوبه بخرم؟کاربرد خاصی براش مدنظرم نیس فقط صدا و پخش قابل قبولی داشته باشه و 5:1 باشه.

mr_rayan
14-05-2013, 06:45
سلام دوستان
به نظرتون با حداکثر 600 چه سینما خانگی خوبه بخرم؟کاربرد خاصی براش مدنظرم نیس فقط صدا و پخش قابل قبولی داشته باشه و 5:1 باشه.
سلام.
با این بودجه اونم تو بازار فعلی انتخاب های زیادی نداری.باید بری سراغ مدل هایی از شرکت شارپ یا ایکس ویژن.

pedram_ashena
14-05-2013, 12:37
727 پایونیر خریداری شد

کسی میدونه وایرلس و بلوتوث اون چطور کار میکند؟همینطور DLNA ؟

amin_g_p
14-05-2013, 14:08
727 پایونیر خریداری شد

کسی میدونه وایرلس و بلوتوث اون چطور کار میکند؟همینطور DLNA ؟

مبارک باشه. بلوتوث که نیاز به دانگل مخصوصش را داره (که مثل اینکه اینجا پیدا نمی شه.) وایرلس هم که باید از طریق قسمت شبکه توی تنظیمات به مودم/روتر وایرلس وصل بشی و برای اشتراک و پخش فایل ها هم به نرم افزارهای اشتراک DLNA نیاز داری که من serviio را پیشنهاد می کنم. گوشی هم اگر dlna ساپورت می کنه کافیه با گوشی به شبکه وصل بشی و البته اشتراک فایل از طریق dlna گوشی را هم فعال کنی.

pedram_ashena
14-05-2013, 17:00
خوب در مورد دانگل چیزی نگفته بودن. :n04:

در مورد وای فای بیشتر توضیح میدید؟ چون من تو تنظیمات جایی برای معرفی مودم وایرلس ندیدم.

amin_g_p
14-05-2013, 17:53
خوب در مورد دانگل چیزی نگفته بودن. :n04:

در مورد وای فای بیشتر توضیح میدید؟ چون من تو تنظیمات جایی برای معرفی مودم وایرلس ندیدم.

به دفترچه مراجعه کنید سریع به جواب می رسید. ص 47 wireless network conection توضیح کامل مرحله به مرحله داده. ابتدا باید در منوی نتورک اینترفیس را به وایرلس تغییر بدید بعد تنظیمات وایرلس.

mr_rayan
14-05-2013, 18:29
فیلم Abraham Lincoln: Vampire Hunterروی نسخه 3D دیدم.تصویر فیلم شاید بخاطر اینکه نماهای تاریک خیلی داره مخصوصا تو صحنه های درگیری زیاد برای دوستانی دلچسب نباشه ولی صحنه های عالی هم تو این فیلم کم نیست.پیشنهاد می کنم دوستانی که تجربه دیدن فیلم های 3D زیاد دارن ببینن.

xpga
15-05-2013, 15:45
اين مدل ياماها قيمتش چنده و كسي تا به حال صداش رو شنيده ؟

mr_rayan
15-05-2013, 18:31
اين مدل ياماها قيمتش چنده و كسي تا به حال صداش رو شنيده ؟
شنیدم.حدود 600 تومن.نسبت به قیمتش عالیه.

marmad67
16-05-2013, 08:55
سلام.
با این بودجه اونم تو بازار فعلی انتخاب های زیادی نداری.باید بری سراغ مدل هایی از شرکت شارپ یا ایکس ویژن.

سلام
به نظرتون اگه خودمو بچلونم و بودجه رو تا 800 برسونم بازم چیز بدردبخوری پیدا نمیشه؟:n14:

mr_rayan
16-05-2013, 12:16
سلام
به نظرتون اگه خودمو بچلونم و بودجه رو تا 800 برسونم بازم چیز بدردبخوری پیدا نمیشه؟:n14:
حدود ۹۰۰ تومن مدل Htz-424 pioneer.
مدل خوبی تو قیمت های پایینه.
کمی صبر کن و بودجه افزایش بده بعد اقدام به خرید کن.

iran79
16-05-2013, 13:16
دوستانی که پایونییر 727 دارن. به فریمور جدید آپدیت کردن؟ اجراش سریع تر شده؟ فریمور الان دستگاه من 55 هستش که کنترل یکم تاخیر داره. مثلا میخوای زیاد کنی بار اول نمیزنه، بار دوم میزنه. یا یدفه باهم زیاد میشه. برای شما هم قبلا اینطور بود؟ با آپدیت درست شد یا مشکل از کنترل هست؟

rokefar
16-05-2013, 21:53
سلام
یه سیستم آمپلی 5.1 با باندهاش رو میخام بگیرم.
اولویت اول قیمت پایینه، هر چی کمتر بهتر.
با این شرایط چه آمپلی و چه باندهایی رو پیشنهاد میدید؟
rezasamurai
16-05-2013, 22:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط kindlinessangel
توی تاپیک های فای اگه اشتباه نکنم توی یک پست شماره فروشگاه های تهران رو گذاشتم اکثر برند هایی که گفتی موجود است البته تا اون موقع بود الآن نمیدونم اگه پیدا نکردی بگو دوباره شماره هاشون رو پیدا کنم برات بفرستم ......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام متشکرم که راهنمایی کردید .
اگر امکان داره لطفآ همان شماره تلفن های فروشگاه های تهران را برام بفرستید . تو فروم پیدا نکردم .
میدونید قیمت مارانتز ٦٠٣ اینجا حدودا چند در میاد؟ تو سایت که ٧٠٠ دلار نوشته که باید اینجا حدود ٢.٥ میلیون بشه ! آیا به این قیمت نمیشه امپ و پلیر جدا خرید؟
خیلی ممنون

hs1366
16-05-2013, 22:11
بچه ها من 727 رو از طریق ARC به tv وصل کردم الان یه مشکلی که هست بعضی وقتا که tv روشنه و میخوام از طریق سینما صدارو پخش کنم اون دو تا باند عقب صدا ندارن باره دیگه که روشن میکنی مشکل حل میشه در کل نظرتون چیه بیخیال ARC بشم یه کابل اپتیک برا انتقال صدا بگیرم؟؟؟
اگه زمان به عقب بر میگشت هیچوقت سینمای پایونیر نمیگرفتم دوستم یه مدل معمولی الجی داره سگش شرف اینو داره :n27:
یه نصیحت برادرانه اینکه مثل من اشتباه نکنین اگه قصد خرید سینما دارین حتما حتما حتما برین و از نزدیک صداشو بشنوین شاید سلیقه من بد باشه ولی من واقعا صدای اون مدل معمولی الجی رو خیلی بیشتر از این میپسندم

mr_rayan
16-05-2013, 22:29
سلام
یه سیستم آمپلی 5.1 با باندهاش رو میخام بگیرم.
اولویت اول قیمت پایینه، هر چی کمتر بهتر.
با این شرایط چه آمپلی و چه باندهایی رو پیشنهاد میدید؟
قیمت پایین پکیج 1312xp Denon و یا Pioneer RS33

mr_rayan
16-05-2013, 22:31
اگه زمان به عقب بر میگشت هیچوقت سینمای پایونیر نمیگرفتم دوستم یه مدل معمولی الجی داره سگش شرف اینو داره :n27:
یه نصیحت برادرانه اینکه مثل من اشتباه نکنین اگه قصد خرید سینما دارین حتما حتما حتما برین و از نزدیک صداشو بشنوین شاید سلیقه من بد باشه ولی من واقعا صدای اون مدل معمولی الجی رو خیلی بیشتر از این میپسندم
منکه زبونم مو در آورده از بس اینجا گفتم قبل از خرید حتما صدای سیستم مورد نظرتون بشنوین.
شما هم صدای هر دو سینما با یک فیلم یکسان تست کن.مطمئنم نظرت عوض میشه.

amin_g_p
16-05-2013, 22:46
بچه ها من 727 رو از طریق ARC به tv وصل کردم الان یه مشکلی که هست بعضی وقتا که tv روشنه و میخوام از طریق سینما صدارو پخش کنم اون دو تا باند عقب صدا ندارن باره دیگه که روشن میکنی مشکل حل میشه در کل نظرتون چیه بیخیال ARC بشم یه کابل اپتیک برا انتقال صدا بگیرم؟؟؟

در مورد ARC اگر فیلمی از شبکه های تلویزون یا ورودی های دیگه hdmi متصل به تلویزیون استفاده می کنید صدا فقط استریو منتقل می شه و من هیچ تلویزیونی ندیدم صدای بیشتر از استریو پخش کنه مگر شبکه های تلویزون 5.1 باشند که تو ایران نداریم ویا اینکه فیلم از طریق USB تلویزیون پخش کنید( که برای این مورد هم در تلویزیون سامسونگ با توجه به دالبی یا DTS بودن فایل باید در منوی SPDIF تلویزیون هنگام پخش فیلم انتخاب شود؛ چه اپتیکال چه ARC)
برای تبدیل صدای استریو به 5.1 کافیه از منوی sound یکی از حالت های 5.1 یا دالبی را انتخاب کنید. پیشنهاد می کنم بلندگوها را هم با توجه به فاصله از مرکز نشستن تنظیم و همچنین بلندی ساب را به دلخواه تنظیم کنید.
ARC و اپتیکال متصل از تلویزون به سینما یک کار انجام می دهند و در واقع ARC حذف کننده سیم اضافی اپتیکال هست.
در مورد صدا هم دوستان اینجا هم همین نکته "اول گوش دادن بعد خرید" را هنگام پیشنهاد ذکر می کنند. که البته منم گوش نداده خریدم و راضیم!

rokefar
16-05-2013, 22:48
سلام.
قیمت پایین پکیج 1312xp Denon و یا Pioneer RS33

تشکر.
اگه ممکنه حدود قیمت رو هم بفرمایید.
باند هم از با آمپلی هست یا باید جدا تهیه بشه؟

hs1366
17-05-2013, 10:22
منکه زبونم مو در آورده از بس اینجا گفتم قبل از خرید حتما صدای سیستم مورد نظرتون بشنوین.
شما هم صدای هر دو سینما با یک فیلم یکسان تست کن.مطمئنم نظرت عوض میشه.

سلام
شما درست میگین اشتباه رو من خودم مرتکب شدم که ندیده خرید کردم برای دیدن فیلم واقعا صداش از تمام برندهای الجی . سامسونگ .سونی .. . بهتره
فقط تو موزیک زیاد راضی نیستم چون تو ماشینم یه سیستم حرفه ای (کامپونت های فوق العاده خوش صدا) دارم صدای سینما برام یه خورده بمه که هیچ تنظیمات بخوصوصی هم نداره
بازم میگم اشتباه از سلیقه مشکل پسنده منه که از یه سیستمی که اسمش با خودشه homet heater
انتظار یه سیستم موزیکال رو دارم

hs1366
17-05-2013, 10:25
آقا یه سوال؟
اون دیلی رو با چه معیاری باید تنظیم کرد میدونم فاصله هستش ولی اعدادش رو میگم منظور از هر عدد چند سانته

amin_g_p
17-05-2013, 11:05
آقا یه سوال؟
اون دیلی رو با چه معیاری باید تنظیم کرد میدونم فاصله هستش ولی اعدادش رو میگم منظور از هر عدد چند سانته

هر میلی ثانیه معادل 30 سانت هست

amir_shield
17-05-2013, 11:15
آقا یه سوال؟
اون dely رو که من رو صفر گزاشتم به نظرم صداش بهتر شد به نظرم صداش خوبه فقط سابش خیلی باحال نیست که فکر کنم ساب مدل 424 خیلی بهتره خودمم پشیمون شدم که چرا اومدل 424 رو نگرفتم فکر میکنم صداش بهتره....

amin_g_p
17-05-2013, 11:33
اون dely رو که من رو صفر گزاشتم به نظرم صداش بهتر شد به نظرم صداش خوبه فقط سابش خیلی باحال نیست که فکر کنم ساب مدل 424 خیلی بهتره خودمم پشیمون شدم که چرا اومدل 424 رو نگرفتم فکر میکنم صداش بهتره....

delay تاخیر پخش و به خاطر اینکه فاصله شما با بلندگوها یکسان نیست صدا در یک زمان به شما برسه برای تنظیم در اصل باید یک میکروفون باشه که میزان تاخیر و بلندی را اندازه بگیره و تنظیم کنه من با یه اپ اندروید dB را اندازه گرفتم تقریبا یکسان تنظیم کردم فقط سنتر را بلندتر.
ساب 424 را گوش ندادم ولی 727 زیباتر بود :دی

mohsen_record
17-05-2013, 14:58
سلام دوستان
یکبار سوالمو مطرح کردم از دوستان کسی راهنمایی نکردن.
مدتیه دنبال یه امپ هفت کانال برای ست بلندگوهام میگردم
خیلی تو نت دنبال یه امپ خوش قیمت میگردم که به درد اینا بخوره
بلندگوهام ایناس
بین برند پایونیر و یاماها موندم کدومو انتخاب کنم
یاماها ظاهرا کیفیت بهتری داره ولی قیمتش بالاتره
پایونییر هم تو رنج 2 میلیون ساخت چین هستش
دوستان اگه لطف کنن و بند را راهنکایی کنن خیلی ممنون میشم. من تهران نیستم به خاطر همین خبر از قیمتای بازار تهران ندارم

mr_rayan
17-05-2013, 18:00
تشکر.
اگه ممکنه حدود قیمت رو هم بفرمایید.
باند هم از با آمپلی هست یا باید جدا تهیه بشه؟
هر دو سیستم حدود 2 تومن.
بلندگو و آمپ با هم هست.

mohsen_record
18-05-2013, 23:30
?????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????????
?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????
/?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????

mr_rayan
19-05-2013, 17:43
فیلم Silent Hill: Revelation روی نسخه 3D دیدم.جدا از داستان فیلم که مثل نسخه قبلیش قوی نبود روی تصویر سه بعدی هم به جز چند صحنه جالب،بقیه صحنه ها در سطح متوسط کار شده بود.روی هم رفته فیلم کاملا متوسطیه.هم داستان هم صدا و هم تصویر.

iran79
19-05-2013, 17:56
دوستانی که سینمای 727 رو دارن، نمیدونم امتحان کردین یا نه ولی برای داشتن بیس قوی تر بهتره که صدا رو استریو بذارین که فقط دو تا بلندگوهای جلو و ساب روشن باشن. همچنین sound retriever رو فعال کنین.

iran79
19-05-2013, 21:18
نمیدونم چقدر با نظر من موافق هستید ولی بنظر من برای پخش فایلهاتون یه بلوری پلیر بخرید کافیه. من هارد 1 ترابایت رو به بلوری پلیر 727 وصل کردم و براحتی بیشتر فایلهارو اجرا کرد. الان اکثر فایلها بصورت mkv و mp4 در نت پخش میشن که این پلیر هم راحت پخششون می کنه. من یه پلیر وسترن هم دارم ولی بنظرم اومد که وقتی فایل رو با خود بلوری پلیر اجرا میکنم کیفیت تصیویر خیلی بهتری میگیرم تا وقتی با پلیر که از طریق کابل hdmi به پلیر میفرسته اجراشون میکنم. تنها مشکل زیرنویس هست که راه چاره اش تا الان اینه که زیرنویس هارو به sub تبدیل کنید. تبدیل هر زیرنویس 5 ثانیه هم طول نمیکشه. من پلیر وسترن رو چندسال پیش تهیه کردم. اگه الان بود اصلا نمیخریدمش.
بنظر من بجای صرف حداقل 200 تومن بابت یه پخش کننده، یه هفته وقت بذارین و زیرنویس هارو به ساب تبدیل کنین.الان چندین روزه که پلیر من خاموش مونده.

gambil
20-05-2013, 06:58
نمیدونم چقدر با نظر من موافق هستید ولی بنظر من برای پخش فایلهاتون یه بلوری پلیر بخرید کافیه. من هارد 1 ترابایت رو به بلوری پلیر 727 وصل کردم و براحتی بیشتر فایلهارو اجرا کرد. الان اکثر فایلها بصورت mkv و mp4 در نت پخش میشن که این پلیر هم راحت پخششون می کنه. من یه پلیر وسترن هم دارم ولی بنظرم اومد که وقتی فایل رو با خود بلوری پلیر اجرا میکنم کیفیت تصیویر خیلی بهتری میگیرم تا وقتی با پلیر که از طریق کابل hdmi به پلیر میفرسته اجراشون میکنم. تنها مشکل زیرنویس هست که راه چاره اش تا الان اینه که زیرنویس هارو به sub تبدیل کنید. تبدیل هر زیرنویس 5 ثانیه هم طول نمیکشه. من پلیر وسترن رو چندسال پیش تهیه کردم. اگه الان بود اصلا نمیخریدمش.
بنظر من بجای صرف حداقل 200 تومن بابت یه پخش کننده، یه هفته وقت بذارین و زیرنویس هارو به ساب تبدیل کنین.الان چندین روزه که پلیر من خاموش مونده.
سلام
روش و نرم افزار خاصي براي اين كار داري؟ به من هم بگو

soheilnouri
20-05-2013, 11:36
سلام عزيزانم من ميخام يه سينماي خانگي ال جي بخرم واسه (اتاق خود) ميخام..اين مدل چطوره:

LH-876HTS

Lg. صداي ٥٦٠ وات

iran79
20-05-2013, 14:09
سلام
روش و نرم افزار خاصي براي اين كار داري؟ به من هم بگو

من خودم از نرم افزار Subtitle Creator استفاده می کنم. فارسی رو ساپرت میکنه و در زمان تبدیل به sub زبان مورد نظر رو ازتون میپرسه. برنامه Subtitle Workshop هم هستش که فرمت های بیشتری از زیرنویس رو ساپرت میکنه. هرچی جدیدتر بهتر. اخیرا هم متوجه شدم که زیرنویس هایsrt که بلوری پلیر اجرا میکنه (البته انگلیسی هاش، فارسی هنوز ساپرت نمیکنه) خیلی ریز هستن و نمیشه بزرگ کرد. البته من نتونستم پیدا کنم. ولی با این نرم افزار ی که معرفی کردم راحت به فرمت sub تبدیل می کنم، بصورت بزرگ و خوانا و براحتی پخش میکنه. تازه میتونین تبلیغات وسط زیرنویس هارو هم حذف کنین، که دیگه چه بهتر.
من حتی فیلم انتقام جویان با حجم 11 گیگ رو هم از روی هارد 1ترا اجرا کردم و براحتی پخش کرد. بیشتر از این حجم فکرنمیکنم روی نت گذاشته بشه، و حجم های بالاتر همون نسخه بلوری اصلی هستن که 50گیگ به بالا حجم دارن که از روی دیسک اجرا میشه و کمتر کسی پیدا میشه فیلمی با این حجم روی هارد ذخیره کنه.

m2r164
20-05-2013, 19:56
من خودم از نرم افزار Subtitle Creator استفاده می کنم. فارسی رو ساپرت میکنه و در زمان تبدیل به sub زبان مورد نظر رو ازتون میپرسه. برنامه Subtitle Workshop هم هستش که فرمت های بیشتری از زیرنویس رو ساپرت میکنه. هرچی جدیدتر بهتر. اخیرا هم متوجه شدم که زیرنویس هایsrt که بلوری پلیر اجرا میکنه (البته انگلیسی هاش، فارسی هنوز ساپرت نمیکنه) خیلی ریز هستن و نمیشه بزرگ کرد. البته من نتونستم پیدا کنم. ولی با این نرم افزار ی که معرفی کردم راحت به فرمت sub تبدیل می کنم، بصورت بزرگ و خوانا و براحتی پخش میکنه. تازه میتونین تبلیغات وسط زیرنویس هارو هم حذف کنین، که دیگه چه بهتر.
من حتی فیلم انتقام جویان با حجم 11 گیگ رو هم از روی هارد 1ترا اجرا کردم و براحتی پخش کرد. بیشتر از این حجم فکرنمیکنم روی نت گذاشته بشه، و حجم های بالاتر همون نسخه بلوری اصلی هستن که 50گیگ به بالا حجم دارن که از روی دیسک اجرا میشه و کمتر کسی پیدا میشه فیلمی با این حجم روی هارد ذخیره کنه.

عزیز من اگر فایل های ایزو رو ببینید واقعا اختلاف ها رو متوجه خواهید شد.البته فایل های ایزو همه بالای 25 گیگ و حدود 50 گیگ هستند و برای پخش آنها بایستی پلیر های مخصوص تهیه کنید.
فایل های ایزو یک یا دو پله از خود بلوری های ارجینال فاصله دارند و بسته به کیفیت و توانایی پلیر کیفیت صدا و تصیویر متفاوتی رو احساس خواهید کرد.
من بشخصه بعد از فیلم ارجینال فایل های ایزو بلوری رو به تمامی دوستان پیشنهاد می دهم و یا کپی های خوب یلوری
حقیقتش فایل های دانلودی بیشتر به درد لپ تاب و تبلت می خورند.
هر کسی سیستم سینمایی داشته بایستی به منظور لذت بیشتر بایستی فیلم های با کیفیت اصل و یا نزدیک به اصل استفاده کند. تا تجربه و لذت خوبی در زمینه صدا و تصویر داشته باشد.

iran79
20-05-2013, 21:15
عزیز من اگر فایل های ایزو رو ببینید واقعا اختلاف ها رو متوجه خواهید شد.البته فایل های ایزو همه بالای 25 گیگ و حدود 50 گیگ هستند و برای پخش آنها بایستی پلیر های مخصوص تهیه کنید.
فایل های ایزو یک یا دو پله از خود بلوری های ارجینال فاصله دارند و بسته به کیفیت و توانایی پلیر کیفیت صدا و تصیویر متفاوتی رو احساس خواهید کرد.
من بشخصه بعد از فیلم ارجینال فایل های ایزو بلوری رو به تمامی دوستان پیشنهاد می دهم و یا کپی های خوب یلوری
هر کسی سیستم سینمایی داشته بایستی به منظور لذت بیشتر بایستی فیلم های با کیفیت اصل و یا نزدیک به اصل استفاده کند. تا تجربه و لذت خوبی در زمینه صدا و تصویر داشته باشد.

حرف شما کاملا متین! ولی خب همین فایلهای ایزو که شما درباره اش می گین از روی خود دیسک ها گرفته شدند، غیر از اینه؟
بحث سر کیفیت نیست. بحث سر توانایی اجرای فایلهاست.
من که نگفتم فایلهای 10 گیگی با 50 گیگی برابری می کنه! پس این 40 گیگ اضافه اینجا نقش سیاهی لشگر رو ایفا می کنه! نه جانم. همه میدونن که دیسک اصلی بلوری چه از نظر صدا و چه از نظر تصویر کیفیتی باورنکردنی نسبت به این فایلهای 500 مگی و چه بسا 10 گیگی داره. هرچی حجم یه فایل بالاتر باشه کیفیت بهتری خواهد شد.
طرف صحبت من کسایی هستند که فیلم هاشون با حجم های 500 مگ تا 10 گیگ هستش و بصورت فایلهای MKV و MP4 در هارد ذخیره کردن. به نظر من در صورت داشتن فایل های تصویری با این نوع فرمت، بی خیال خریدن مدیاپلیر بشین.
شخصا امتحان نکردم ولی دوستان همینجا میگفتن که فایلهای ایزو رو هم میشه از طریق درگاه USB بلوری پلیرها اجرا کرد.
بعدشم شما اصلا از روی فلش پخش نکن. دیسک بلوری بخرین و فایل ایزو رو روش رایت کنین. توی دفترچه بلوری پلیرها نوشته شده که در صورت رایت روی دیسک ها قابل جرا هستن. حتی نوشته که می تونین فایلهای بلوری رو روی DVDرایت کنین و اجرا کنین.
یه نکته دیگه: شما اگه 20 تا فیلم ایزو با حجم 50 گیگ بگیرین که هارد 1ترابایتی سریع پر میشه. خوب چه کاریه!!!! شما دیسک اصلی رو بخرین که به صرفه تره. یکی از دوستان هم هستن که این فیلم هارو میفروشن.
شخصا بیشتر فیلم هارو دانلود میکنم و با همین کیفیت هم واقعا لذت میبرم. خدابخواد زورمون برسه و بازار آزاد بشه تا ما هم دیسک های اصلی رو خریداری کنیم و ببینیم. چرا که نه!

NaughtyCat
20-05-2013, 22:46

من خودم تا الان ایزو Blu-ray رو امتحان نکردم ولی فکر نمی کنم از لحاظ کیفیت فرقی با دیسک اوریجینال داشته باشه. چون دقیقا کپی همون دیسک هستش روی هارد یا هر چیز دیگه ای...

یه جور فایل های ویدویی روی اینترنت هست به اسم Remux. اینا بسته به فیلم از 20 تا 40 45 گیگ حجم دارن که در واقع کپی محتوای ویدویی Blu-ray (یعنی فقط خود فیلم، بدون منوها تریلرها و...) هستن بدون هیچ فشرده سازی و دستکاری روی محتوای اون ویدیو:

Remux: A rip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) of Blu-ray ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) or HD DVD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) disk to another container format ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) or just stripping the disc of menus and bonus material while keeping the contents of its audio and video streams intact, guaranteeing the exact 1:1 movie quality as on original disk.

من Brave رو دارم به این صورت با حجم حدود 20 گیگ. Bitrate ش فوق العاده بالاس (مثل دیسک Blu-ray ش) با صدای Dolby TrueHD:

اینجوری نیست که بگیم چون فایل دانلودیه پس کیفیتش به دیسک نمی رسه! این Remux ها که می‌بینید همون کیفیت بالا رو دارن تقریبا با نصف حجم ISO ها. ISO ها هم که جای خودشونو دارن.

راجع به Blu-ray های کپی درسته... من یه Hugo رو دارم نه bitrate تصویر به اون صورت بالاس، نه ترک صدای TrueHD داره. ولی این Remux ها و ISO ها قضیه شون فرق میکنه.

mr_rayan
21-05-2013, 06:51
در مورد تفاوت دیسک ارجینال و کپی باید عرض کنم که با یک پلیر و سیستم خوب و درک دیداری و شنیداری بالا میشه به تفاوت ها رسید.شاید این تفاوت از دید خیلی ها بسیار جزیی باشه و یا حتی از دید بعضی دوستان اصلا وجود نداشته باشه ولی باید بگم با تجربه تو این زمینه میشه به تفاوت ها رسید.دوستانی هستند که برای این تفاوت ها حاضرن مبلغی چندین برابر بیشتر هزینه کنند و آرشیو فوق العاده ای از دیسک های ارجینال هم جمع کنند و دوستانی هم هستند که فایل ریپ شده 500 مگی رو برای لذت بردن از فیلمشون کافی می دونند.کلا دنیای افراد متفاوته.مهم لذت بردنه.:n01:

xpga
21-05-2013, 15:19
براي تهيه iiso بلوري اصلي شخص مطمئني را سراغ داريد ؟
اصلي يعني دست اول از روي خود ديسك بلوري ايميج گرفته باشه نه اين اينترنتي ها رو برداشته باشه رايت كرده باشه روي بلوري با حجم بالا ايميج گرفته باشه و بفروشه

soheilnouri
21-05-2013, 20:47
سلام عزيزانم من ميخام يه سينماي خانگي ال جي بخرم واسه (اتاق خود) ميخام..اين مدل چطوره:

LH-876HTS

Lg. صداي ٥٦٠ وات

mr_rayan
22-05-2013, 06:40

LH-876HTS

Lg. صداي ٥٦٠ وات
تو اون قیمت مدل LH-860HTS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از ال جی پیشنهاد می کنم که 5.1 هم هست.
اگر هم اصرار به خرید سیستم 2.1 داری مدل LH-K938HTS از ال جی پیشنهاد می کنم.

soheilnouri
22-05-2013, 11:57
تو اون قیمت مدل LH-860HTS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از ال جی پیشنهاد می کنم که 5.1 هم هست.
اگر هم اصرار به خرید سیستم 2.1 داری مدل LH-K938HTS از ال جی پیشنهاد می کنم.

سيستم ٢.١ چيه بزرگمرد؟

mr_rayan
22-05-2013, 13:10
سيستم ٢.١ چيه بزرگمرد؟
یعنی دو بلندگو و یک ساب ووفر

pedram_ashena
23-05-2013, 17:30
سلام دو تا سوال مهم

727 پایونیر به صورت رندوم خاموش میشه.زمانبندی یکسانی ندارد این خاموش شدن ها.فکر میکنید خراب است؟
تماس گرفتم راستین گفتند فریم ور اش را باید اپدیت کنیم.روی سایت هم نیست باید حضوری بیایید بگیرید.دوستان کسی این فریم ور را ندارد؟یا مسیرش جمهوری نیست؟ /

با کابل اپتیک بعضی کانالهای رسیو ر صدا ندارد.علت؟

ممنونم

davood-d
23-05-2013, 18:16
سلام دو تا سوال مهم

727 پایونیر به صورت رندوم خاموش میشه.زمانبندی یکسانی ندارد این خاموش شدن ها.فکر میکنید خراب است؟
تماس گرفتم راستین گفتند فریم ور اش را باید اپدیت کنیم.روی سایت هم نیست باید حضوری بیایید بگیرید.دوستان کسی این فریم ور را ندارد؟یا مسیرش جمهوری نیست؟ /

با کابل اپتیک بعضی کانالهای رسیو ر صدا ندارد.علت؟

ممنونم

راستين فقط با فاكتور خدمات ميده .
مشكلات دستگاه با فروشنده مطرح كنيد تا اگر ايرادي بود مجبور به تعويض دستگاه بشه.

mohsen_record
28-05-2013, 20:32
بزرگمرد اگه ممکنه جواب سوال منم بده:n10:

mr_rayan
29-05-2013, 06:31
بزرگمرد اگه ممکنه جواب سوال منم بده:n10:
من در مورد بلندگوهای شما اطلاعات و تجربه ای ندارم.

iran79
29-05-2013, 20:37
دوستان من پلیر وسترن رو با کابل HDMI به بلوری پلیر وصل کردم تا دیگه پول برای خرید کابل اپتیکال ندم، ولی نمیدونم چرا هردفعه که فایلی رو اجرا می کنم یه صدای "تخ" میده. وقتی صدا زیاد باشه فکرکنم به بلنگوها آسیب بزنه. حالا می خوام کابل اپتیکال بخرم. کابل اپتیکال که از این مشکلات نداره؟
تو رنج قیمت 20 تا 50 تومن معرفی می کنین. حداکثر 1 متر(نیم متر هم کارم رو راه میندازه). چندین مدل معرفی کنین ممنون میشم(از ارزون تا گرون و اینکه این گرونی بخاطر طول سیم هست یا کلا فرق داره)
از کجا بدونم که اصل هست؟

سپاس

mr_rayan
30-05-2013, 07:24
دوستان من پلیر وسترن رو با کابل HDMI به بلوری پلیر وصل کردم تا دیگه پول برای خرید کابل اپتیکال ندم، ولی نمیدونم چرا هردفعه که فایلی رو اجرا می کنم یه صدای "تخ" میده. وقتی صدا زیاد باشه فکرکنم به بلنگوها آسیب بزنه. حالا می خوام کابل اپتیکال بخرم. کابل اپتیکال که از این مشکلات نداره؟
تو رنج قیمت 20 تا 50 تومن معرفی می کنین. حداکثر 1 متر(نیم متر هم کارم رو راه میندازه). چندین مدل معرفی کنین ممنون میشم(از ارزون تا گرون و اینکه این گرونی بخاطر طول سیم هست یا کلا فرق داره)
از کجا بدونم که اصل هست؟

سپاس
پیشنهادم در وهله اول مانستر هست و بعد دایو.
از جای مطمئن بخرین که تو اصل بودنش شکی نباشه.

saeed330
30-05-2013, 18:09
با درود...
کیفیت تصویر یک فیلم سه بعدی که با پلیر جداگانه پخش میشه با پخش همون فایل از طریق فلش و خود تلوزیون تفاوتی میکنه یا نه؟
مثلا یک فایل ده گیگی سه بعدی بریزیم روی فلش و با پلیر پخش کنیم بعد همون فایل رو با خود تلوزیون پخش کنیم

mr_rayan
31-05-2013, 04:13
با درود...
کیفیت تصویر یک فیلم سه بعدی که با پلیر جداگانه پخش میشه با پخش همون فایل از طریق فلش و خود تلوزیون تفاوتی میکنه یا نه؟
مثلا یک فایل ده گیگی سه بعدی بریزیم روی فلش و با پلیر پخش کنیم بعد همون فایل رو با خود تلوزیون پخش کنیم
خیر تفاوتی نیست.مگر اینکه شما نسخه سه بعدی اصلی توسط پلیر پخش کنی یعنی نسخه ای که ریپ شده نباشه.

MohsenStar
03-06-2013, 11:51
سلام
دوستان بنده یه اسپیکر ادیفایر C3 داشتم که رد کردم چون برای فیلم میخوام یه سینما خانگی بگیرم .
من چون فیلم باز هست یه پروژکتور اچ دی گرفتم و الان میخوام یه سینما خانگی هم بگیرم که سینمام تکمیل بشه .
تا ریج 700 تومان یه سینما خانگی با کیفیت صدا و عالی پیشنهاد میدین ؟

saeed330
03-06-2013, 17:32
سلام
تعداد زیادی از صفحات قبل همین تاپیک رو خوندم و دیدم اساتید فن کیفیت صدای سینما خانگی سامسونگ رو مناسب ندونستن
قبلا قصد خرید سینمای سامسونگ ht-e445k که هزار وات هست رو داشتم که پخش DVD هست(هشتصد تومن) و قصد داشتم فیلمهای سه بعدی رو با تلوزیون پخش کنم و صدا رو انتقال بدم به سینما.
طبق پیشنهاد دوستان خبره به فکر پایونییر 424 افتادم (یک میلیون و دویست)

سئوالم اینه که سامسونگها کلا صدای خوبی ندارند یا مدلهای ارزون قیمتشون اینجوریه؟
یک مدل پایونییر هم هست HTZ-424DVD‎ فقط خروجی اپتیکال نداره به قیمت 900

چون تلوزیون سامسنگ هست دوست داشتم سینما هم سامسونگ باشه تا ست باشه با هم.هر چند از کیفیت صدای پایونییر نمیشه گذشت چون خودم تو ماشین کلا سیستمم پایونییره!
سامسونگ HT-D5550K سه بعدی هست کیفیت صداش قابل قبول نیست؟ 1290 تومان

davood-d
03-06-2013, 23:05
سلام
دوستان بنده یه اسپیکر ادیفایر C3 داشتم که رد کردم چون برای فیلم میخوام یه سینما خانگی بگیرم .
من چون فیلم باز هست یه پروژکتور اچ دی گرفتم و الان میخوام یه سینما خانگی هم بگیرم که سینمام تکمیل بشه .

با 700 كابل هاي معمولي يك سينمايي خانگي عالي مي تونيد بخريد

با اين پول نهايت بهتون يكي از همين سينماهاي پكيج مدل پايين ميدن

MohsenStar
03-06-2013, 23:30
سلام

با 700 كابل هاي معمولي يك سينمايي خانگي عالي مي تونيد بخريد

با اين پول نهايت بهتون يكي از همين سينماهاي پكيج مدل پايين ميدن

یعنی با 700 تومان نمیشه یه سینما خانگی خوب خرید که اپتیکال داشته باشه ؟؟؟
چند تا مدل معرفی میکنید ؟
ال جی خوبه ؟

davood-d
04-06-2013, 00:11
یعنی با 700 تومان نمیشه یه سینما خانگی خوب خرید که اپتیکال داشته باشه ؟؟؟
چند تا مدل معرفی میکنید ؟
ال جی خوبه ؟

يه 200 تا ديگه بزار روي پولت ميشه يه پكيج ساده خريد

mr_rayan
04-06-2013, 07:45
سلام
تعداد زیادی از صفحات قبل همین تاپیک رو خوندم و دیدم اساتید فن کیفیت صدای سینما خانگی سامسونگ رو مناسب ندونستن
قبلا قصد خرید سینمای سامسونگ ht-e445k که هزار وات هست رو داشتم که پخش DVD هست(هشتصد تومن) و قصد داشتم فیلمهای سه بعدی رو با تلوزیون پخش کنم و صدا رو انتقال بدم به سینما.
طبق پیشنهاد دوستان خبره به فکر پایونییر 424 افتادم (یک میلیون و دویست)

سئوالم اینه که سامسونگها کلا صدای خوبی ندارند یا مدلهای ارزون قیمتشون اینجوریه؟
یک مدل پایونییر هم هست HTZ-424DVD‎ فقط خروجی اپتیکال نداره به قیمت 900

چون تلوزیون سامسنگ هست دوست داشتم سینما هم سامسونگ باشه تا ست باشه با هم.هر چند از کیفیت صدای پایونییر نمیشه گذشت چون خودم تو ماشین کلا سیستمم پایونییره!
سامسونگ HT-D5550K سه بعدی هست کیفیت صداش قابل قبول نیست؟ 1290 تومان

سلام.سامسونگ خیلی ضعف تو صدا داره.وقت بذارید صدا بشنوید و نتیجه گیری کنید.

saeed330
04-06-2013, 08:36
سلام.سامسونگ خیلی ضعف تو صدا داره.وقت بذارید صدا بشنوید و نتیجه گیری کنید.

ممنون
سامسونگ رو شاید بتونم صداش رو بشنوم ولی پایونییر رو توی شهرستان کسی نداره که بخوام تستش کنم
1-پایونیری که مدلش رو عرض کردم عیب خاصی نداره؟ نقطه ضعفی چیزی!424

2-ضمنا سایت چاره 90 تومن ارزونتر قیمت داده نسبت به نمایندگی خود پایونیر راستین(ممکنه مربوط به گارانتیش باشه)؟کدوم رو پیشنهاد میدید؟

3-سئوال آخر پایونر فرمتهای جدید مثل mkv رو از فلش هم پخش میکنه؟ و شرایط زیرنویس فارسیش چطوره؟

پیشاپیش سپاسگذارم

yaroo89
04-06-2013, 17:53
سلام . من امپ 912 پایونیر دارم با یه جفت بلندگوی akai که متاسفانه پسرم صدا رو خیلی ولوم داد و این بلا سر بلندگو ها اومد (عکس زیر) لطفا راهنمایی کنین میشه کاری براشون کرد.

davood-d
04-06-2013, 20:35
بايد ووفر باز كني ببري پاساژ امجد جمهوري ببيني ووفر 6 اينچ كه جاي پيچ هاش با اين يكي باشه پيدا مي كني.

mr_rayan
05-06-2013, 05:48
ممنون
سامسونگ رو شاید بتونم صداش رو بشنوم ولی پایونییر رو توی شهرستان کسی نداره که بخوام تستش کنم
1-پایونیری که مدلش رو عرض کردم عیب خاصی نداره؟ نقطه ضعفی چیزی!424

2-ضمنا سایت چاره 90 تومن ارزونتر قیمت داده نسبت به نمایندگی خود پایونیر راستین(ممکنه مربوط به گارانتیش باشه)؟کدوم رو پیشنهاد میدید؟

3-سئوال آخر پایونر فرمتهای جدید مثل mkv رو از فلش هم پخش میکنه؟ و شرایط زیرنویس فارسیش چطوره؟

پیشاپیش سپاسگذارم
خواهش می کنم.
1-نه جزو سینماهای خوب بازار تو این رنج قیمتی هستش.
2-اگر تو سایت چاره زده با گارانتی پایونیران پس هیچ مشکلی نداره.احتمال داره قیمت چاره آپدیت نباشه.
3-بله پخش میکنه.ظاهرا با زیرنویس srt مشکل داره ولی با تبدیل اون به sub/idx مشکل برطرف میشه.

BEST 2
05-06-2013, 14:31
درود یه سینمای خانگی پایونییر 787 دارم.میخوام از رادیو اف امش استفاده کنم.منتهی حتما انتن پشت ام میخواد که کار کنه.تو اپارتمان هستم و این امکان رو ندارم ایا راهی داره که راهی دیگه برای استفاده از رادیو fm استفاده کنم و این که تنظیمات برای سیو فرکانس رادیو رو داره؟هر دفعه باید سرچ کنم.هر چی گشتم پیدا نکردم.ممنون میشم

mr_rayan
05-06-2013, 15:53
درود یه سینمای خانگی پایونییر 787 دارم.میخوام از رادیو اف امش استفاده کنم.منتهی حتما انتن پشت ام میخواد که کار کنه.تو اپارتمان هستم و این امکان رو ندارم ایا راهی داره که راهی دیگه برای استفاده از رادیو fm استفاده کنم و این که تنظیمات برای سیو فرکانس رادیو رو داره؟هر دفعه باید سرچ کنم.هر چی گشتم پیدا نکردم.ممنون میشم

آنتن که داره.آنتنش رو وصل کنید و استفاده کنید.آنتن رو روی میز تلویزیون هم بذارید به راحتی امواج رو دریافت می کنید.

saman999999
06-06-2013, 13:12
دوستان سلام خسته نباشید
من میخوام یه سینمای خانگی ال جی بگیرم البته میدونم جنسای بهتری هم هست ولی چون ال ای دی ال جی داریم میخوام ست باشه
نظرتون درباره مدل lh-865 hts چیه؟ یه کم با ظاهرش مشکل دارم به نظرم بلندگوهاش زیادی درازن!

BEST 2
06-06-2013, 13:48
آنتن که داره.آنتنش رو وصل کنید و استفاده کنید.آنتن رو روی میز تلویزیون هم بذارید به راحتی امواج رو دریافت می کنید.

انتن ی که داره مربعی شکله برا am هست برا اف ام نمیگیره. برا اف ام انتن پشت بوم میخواد:n03:

mr_rayan
06-06-2013, 15:12
انتن ی که داره مربعی شکله برا am هست برا اف ام نمیگیره. برا اف ام انتن پشت بوم میخواد:n03:
مطمئنی؟اون آنتنی مربعی که می فرمایید معمولا برای FM استفاده میشه و آنتن AM یه سیم تنها بیشتر نیست.شاید دستگاه شما فرق داره.

mr_rayan
06-06-2013, 15:16
دوستان سلام خسته نباشید
من میخوام یه سینمای خانگی ال جی بگیرم البته میدونم جنسای بهتری هم هست ولی چون ال ای دی ال جی داریم میخوام ست باشه
نظرتون درباره مدل lh-865 hts چیه؟ یه کم با ظاهرش مشکل دارم به نظرم بلندگوهاش زیادی درازن!
سلام.ممنون.
865 الان تو چه قیمتیه؟
من نظرم روی مدل LH-950 هست.

amin_g_p
06-06-2013, 15:17

جالبه مگه AM هم داره؟ من 727 دارم یه سیم معمولی آنتشه نه از اون مربع شکلا. FM که آنتن خاصی نمی خواد فقط یه سیم وصل باشه. در موبایل هم برای رادیو فقط هندزفری وصل بشه راحت FM را می گیره.

mr_rayan
06-06-2013, 18:22
فیلم DREDD رو نسخه 3Dدیدم.با توجه به اینکه جدا از چند صحنه اول فیلم که تو فضای باز فیلمبرداری شده بقیه فیلم تو یه ساختمان فیلمبرداری شده و به دلیل بسته بودن فضا اون حس سه بعدی هیجان انگیز زیاد به بیننده القا نمیشه ولی صحنه های slow motion تو فیلم کم نبود که رو نسخه سه بعدی لذت خاص خودش رو داره.

vchip
06-06-2013, 21:01
فیلم DREDD رو نسخه 3Dدیدم.با توجه به اینکه جدا از چند صحنه اول فیلم که تو فضای باز فیلمبرداری شده بقیه فیلم تو یه ساختمان فیلمبرداری شده و به دلیل بسته بودن فضا اون حس سه بعدی هیجان انگیز زیاد به بیننده القا نمیشه ولی صحنه های slow motion تو فیلم کم نبود که رو نسخه سه بعدی لذت خاص خودش رو داره.

سلام .

من نسخه سه بعدی ندیدم ولی تو صدا میتونه رفرنس باشه .

saman999999
06-06-2013, 23:37
سلام.ممنون.
865 الان تو چه قیمتیه؟
من نظرم روی مدل LH-950 هست.

865 الان حدودا 550 تومنه ولی این مدلی که شما میگید خیلی گرونه ،ندارم:n28:
شما از نزدیک این مدلو دیدین 865 ؟

BEST 2
06-06-2013, 23:51
جالبه مگه AM هم داره؟ من 727 دارم یه سیم معمولی آنتشه نه از اون مربع شکلا. FM که آنتن خاصی نمی خواد فقط یه سیم وصل باشه. در موبایل هم برای رادیو فقط هندزفری وصل بشه راحت FM را می گیره.
والا من سیم وصل میکنم نمیگیره فقط باید به انتن وصل بشه اونم پشت بوم.بعد برای سیو فرکانسهای رادیوی باید چه کار کنم تو 727؟من همیشه باید سرچ کنم

saeed330
07-06-2013, 00:27
سلام...
این فیلمهای سه بعدی که حجمشون حدود 25 تا 50 گیگ هست رو میشه دانلود کرد و بدون رایت کردن روی دیسک تماشا کرد؟
اگه سایتی میشناسید معرفی کنید
چند تا سایت پیدا کردم ولی حجم فیلمهاشون زیر دو گیگ بود!

ضمنا تاپیک بهتری پیدا نکردم اگه اشتباه کردم ببخشید

amin_g_p
07-06-2013, 00:50
والا من سیم وصل میکنم نمیگیره فقط باید به انتن وصل بشه اونم پشت بوم.بعد برای سیو فرکانسهای رادیوی باید چه کار کنم تو 727؟من همیشه باید سرچ کنم

با دفترچه همیشه زودتر به جواب می رسید من الآن از توی دفترچه خوندم موج را که تنظیم کردی دکمه PROGRAM را می زنی بعد با جهت شماره براش انتخاب می کنی و دوباره PROGRAM را می زنی. من با همون سیم روش که سیم دورش را هم باز نکردم فقط فیشش را وصل کردم راحت می گیرم ولی زیاد استفاده ندارم.

BEST 2
07-06-2013, 02:08
با دفترچه همیشه زودتر به جواب می رسید من الآن از توی دفترچه خوندم موج را که تنظیم کردی دکمه PROGRAM را می زنی بعد با جهت شماره براش انتخاب می کنی و دوباره PROGRAM را می زنی. من با همون سیم روش که سیم دورش را هم باز نکردم فقط فیشش را وصل کردم راحت می گیرم ولی زیاد استفاده ندارم.
برای am که یه انتن مربعی داره که به مثبت منفی فشاری دی وی دی وصل میشه.برای fm پشت دی وی دی یه جای فیش داره مثل جای فیش وردی انتن تی وی.منهی قطرش کمتره و این فیشهای انتن تی وی نمیره توش.ولی تو دفترچش الان دیدم یه سیم هست که خیلی سادست.یه ورش حالات فشاریه که میره تو فیش مرکزی(اون سیم وسطی) جای انتن fm دی وی دی و یه ورش لخته.میزنی میگیره.:n27:من که گیج شدم.پس مثبت منفی چی میشه این وسط

بعد یه سوال داشتم از شما که پایونییر داری کار این فیش که مثل یه سابه اسمش MCACC sete up چی هست؟ممنونم
رادیو هم فقط برای صدای گزارش پخش مستقیم فوتبال میخوام چون از شبکه های اچ دی مستقیم میبینم و همزمان با گزارش رادیو ایران گوش میکنم:n02:

mr_rayan
07-06-2013, 06:07
865 الان حدودا 550 تومنه ولی این مدلی که شما میگید خیلی گرونه ،ندارم:n28:
شما از نزدیک این مدلو دیدین 865 ؟
خب پس با این حساب همون مدل 865 بگیرید چون گزینه دیگری بعید میدونم باشه.
بله دیدم.نگران بلندی بلندگوهاش نباش.مثل بقیه مدل هاست.

amin_g_p
07-06-2013, 09:43
برای am که یه انتن مربعی داره که به مثبت منفی فشاری دی وی دی وصل میشه.برای fm پشت دی وی دی یه جای فیش داره مثل جای فیش وردی انتن تی وی.منهی قطرش کمتره و این فیشهای انتن تی وی نمیره توش.ولی تو دفترچش الان دیدم یه سیم هست که خیلی سادست.یه ورش حالات فشاریه که میره تو فیش مرکزی(اون سیم وسطی) جای انتن fm دی وی دی و یه ورش لخته.میزنی میگیره.:n27:من که گیج شدم.پس مثبت منفی چی میشه این وسط

بعد یه سوال داشتم از شما که پایونییر داری کار این فیش که مثل یه سابه اسمش MCACC sete up چی هست؟ممنونم
رادیو هم فقط برای صدای گزارش پخش مستقیم فوتبال میخوام چون از شبکه های اچ دی مستقیم میبینم و همزمان با گزارش رادیو ایران گوش میکنم:n02:

MCACC مخفف Multi-Channel Acoustic Calibration هست که برای کالیبره راحت ولی حرفه ای بلندگوها با میکروفون مخصوصش هست یعنی با توجه به محیط صدا را تنظیم می کنه. که متاسفانه 727 این ورودی را نداره.

این روی 727 هست. که انتهاش هم پلاستیکی هست.

BEST 2
07-06-2013, 14:52
MCACC مخفف Multi-Channel Acoustic Calibration هست که برای کالیبره راحت ولی حرفه ای بلندگوها با میکروفون مخصوصش هست یعنی با توجه به محیط صدا را تنظیم می کنه. که متاسفانه 727 این ورودی را نداره.

این روی 727 هست. که انتهاش هم پلاستیکی هست.

امین جان خیلی ممنونم از لطفت.طریقه کالیبره کردن با این MCACC چطور هست؟بعد این که درست این هست که چهار باند بلند رو جلو بزاریم یا دو تا جلو دو تا عقب که صدای دالبی با کیفیتی بهمون بده تو پایونییر؟

amin_g_p
07-06-2013, 22:15
امین جان خیلی ممنونم از لطفت.طریقه کالیبره کردن با این MCACC چطور هست؟بعد این که درست این هست که چهار باند بلند رو جلو بزاریم یا دو تا جلو دو تا عقب که صدای دالبی با کیفیتی بهمون بده تو پایونییر؟

طریق صحیحش به نقل از پایونیر این هست که بر روی محیط دایره ای باشند و محل نشستن مرکز آن (برای چهار بلندگو می شه مربع) ولی این امکان نیست پس باید در تنظیمات تاخیر بلندگوها تنظیم بشه. MCACC را دقیق نمی دونم ولی مثل اینکه یه میکروفون هست در جایی که سر بیننده قرار می گیرد می گذارید و خود آمپلی فایر تنظیمات را انجام می دهد. این فلش خود پایونیر در این رابطه:

این عکس هم هست (برای صدای دالبی) که من طبق این چیدم و فاصله را در منوی تنظیم صدا اعمال کردم:
(البته یه کلیپ هم دارم که برای تست و تنظیم دالبی استفاده می شه ولی نحوه دقیق استفاده را نمی دونم فقط تست کردم و به نظرم خوب وبد. البته در این زمینه کلیپ برای تنظیم و تست حرفه ای زیاد هست.)

ali&rez
07-06-2013, 23:04
با سلام خدمت دوستان و اساتید . لطفا راهنمایی کنید تا مبلغ 800.000تومان یه سینمای خانواده برای تلویزیون سامسونگ میخوام . کیفیت صدا برام مهمه . گویا طبق نظرات عزیزان این سایت کیفیت سامسونگ جالب نیست و حیف پوله . میتونید کمکی بمن بدهید چه مارک و مدلی را بخرم . اگه ال جی مناسبه اونو بخرم. ضمنا hdmi ARC یا optical داشته باشه.. ممنون از همه

mr_rayan
08-06-2013, 06:49
با سلام خدمت دوستان و اساتید . لطفا راهنمایی کنید تا مبلغ 800.000تومان یه سینمای خانواده برای تلویزیون سامسونگ میخوام . کیفیت صدا برام مهمه . گویا طبق نظرات عزیزان این سایت کیفیت سامسونگ جالب نیست و حیف پوله . میتونید کمکی بمن بدهید چه مارک و مدلی را بخرم . اگه ال جی مناسبه اونو بخرم. ضمنا hdmi ARC یا optical داشته باشه.. ممنون از همه
سلام.تو این رنج قیمت و دارای ورودی اپیتکال مدل SC-XH175 از شرکت پاناسونیک پیشنهاد منه.

ali&rez
08-06-2013, 15:27
سلام.تو این رنج قیمت و دارای ورودی اپیتکال مدل SC-XH175 از شرکت پاناسونیک پیشنهاد منه.

ممنون از راهنماییتون . ایا انتخاب دیگری هم هست یا این مدل با بودجه من بهترین است ؟
در کل سپاسگذارم از لطف و راهنماییت

mr_rayan
09-06-2013, 07:04
ممنون از راهنماییتون . ایا انتخاب دیگری هم هست یا این مدل با بودجه من بهترین است ؟
در کل سپاسگذارم از لطف و راهنماییت
به نظر من با توجه به خواسته و بودجه شما این مدل بهترین برای شماست.
بازم شما خودت برو تو بازار و پرس و جو بکن و صدای چند مدل رو بشنو.

ali&rez
09-06-2013, 22:00
ممنون از راهنماییت

mehran_west
10-06-2013, 09:13
درود بر دوستان گرامی
من خیال دارم یک سینمای خونگی بگیرم تا 1.5 میلیون تومن. تلویزیونم پاناسونیک 3D پلاسما هستش.
مدلی که چشمم رو گرفته LH-985XBH Apollo II LG هستش. مشخصات فنی خوبی داره.
می خوام بدونم (بدون تعصب روی برند خاصی) با این پول دستگاه بهتری می تونم بخرم؟
سپاس از راهنمایی تون

mr_rayan
11-06-2013, 06:35
درود بر دوستان گرامی
من خیال دارم یک سینمای خونگی بگیرم تا 1.5 میلیون تومن. تلویزیونم پاناسونیک 3D پلاسما هستش.
مدلی که چشمم رو گرفته LH-985XBH Apollo II LG هستش. مشخصات فنی خوبی داره.
می خوام بدونم (بدون تعصب روی برند خاصی) با این پول دستگاه بهتری می تونم بخرم؟
سپاس از راهنمایی تون

پیشنهاد من سینم خانگی های پایونیر هست.منتها شما اگر چشمت این مدل رو گرفته بگیر.مدل خوبیه.

mehran_west
11-06-2013, 10:38
پیشنهاد من سینم خانگی های پایونیر هست.منتها شما اگر چشمت این مدل رو گرفته بگیر.مدل خوبیه.

کارهای پایونیر همیشه قشنگ و خوب بوده، الان پایونیر رو هم یه بررسی کوتاه کردم، مدل 727 به نظر کامل میاد. فکر کنم باید صداهاشون رو از نزدیک بشنوم. بدیش اینه که به شنیدن صدای توی مغازه نمی شه بسنده کرد.
پرسش اینجاست که با این پول بهترین انتخاب چیه؟

mr_rayan
11-06-2013, 12:29
کارهای پایونیر همیشه قشنگ و خوب بوده، الان پایونیر رو هم یه بررسی کوتاه کردم، مدل 727 به نظر کامل میاد. فکر کنم باید صداهاشون رو از نزدیک بشنوم. بدیش اینه که به شنیدن صدای توی مغازه نمی شه بسنده کرد.
پرسش اینجاست که با این پول بهترین انتخاب چیه؟
بله باید صدا بشتوید.البته شما داری پول برای سینما خانگی میدی.فکر نکن تو موزیک تفاوت ها خیلیه.بلکه تو فیلم تفاوت ها خیلیه.
مدل 727 و 424 از پایونیر گزینه های خوبی هستند.

mehran_west
11-06-2013, 15:03
با اینکه از این شاخه به اون شاخه پرین هستش! ولی توی گشت و گزارم بین مدل های گوناگون به Denon DHT-1312XP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])برخوردم. یک دستگاه کلاسیک و زیبا با اسپیکرهایی کوچیک و صدایی شفاف که متاسفانه بلوری ساپورت نیست.
به این فکر افتادم که به جای خریدن یک دستگاه آماده، یک ست خوب جمع کنم.
می تونید پیشنهاد بدید چیا رو با هم مچ کنم؟

mr_rayan
11-06-2013, 16:52
با اینکه از این شاخه به اون شاخه پرین هستش! ولی توی گشت و گزارم بین مدل های گوناگون به Denon DHT-1312XP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])برخوردم. یک دستگاه کلاسیک و زیبا با اسپیکرهایی کوچیک و صدایی شفاف که متاسفانه بلوری ساپورت نیست.
به این فکر افتادم که به جای خریدن یک دستگاه آماده، یک ست خوب جمع کنم.
می تونید پیشنهاد بدید چیا رو با هم مچ کنم؟

خب بحث بودجه وسطه.بودجه شما برای اینکارا محدوده.

lego
12-06-2013, 15:38
دوستان دنبال سینمای خانواده ظریف میگردم . کارم طراحی داخلیه برای همین این محصول تا حد ممکن نباید خودش را به دکور و چیدمان تحمیل کنه و به طور خلاصه بگم که باید در کلیت کار دیده نشه !
گاها در سایت های نقد خارجی به sound bar ها بر میخورم که قیمت مناسبی دارند نمیدونم اینجا هست یا نه ؟
بودجم تا 1.5 ه میتونه بالاتر هم بره البته دوستان اگه پیشنهاد های دیگه هم هست دریغ نکنید چون در مبحث صوتی تصویری تجربه دارم ار بحث های فنی استقبال میکنم

mr_rayan
12-06-2013, 17:05
دوستان دنبال سینمای خانواده ظریف میگردم . کارم طراحی داخلیه برای همین این محصول تا حد ممکن نباید خودش را به دکور و چیدمان تحمیل کنه و به طور خلاصه بگم که باید در کلیت کار دیده نشه !
گاها در سایت های نقد خارجی به sound bar ها بر میخورم که قیمت مناسبی دارند نمیدونم اینجا هست یا نه ؟
بودجم تا 1.5 ه میتونه بالاتر هم بره البته دوستان اگه پیشنهاد های دیگه هم هست دریغ نکنید چون در مبحث صوتی تصویری تجربه دارم ار بحث های فنی استقبال میکنم
soundbar ها طراحی های زیبایی دارند.از برند یاماها-جی وی سی و اگر اشتباه نکنم سونی و پاناسونیک هم قرار به وارد کردن داشتن.اما این نکته رو در نظر بگیرید اگر از صدا بخواید لذت ببرید soundbar برای هر مکانی مناسب نیست و شرایط خاص خودش رو برای داشتن یک صدای دلنشین داره.
بهرحال اگر تصمیم قطعی به خرید دارید من برند یاماها پیشنهاد میدم.تو خرید این برند هیچ شکی نیست.اگر تهران تشریف دارید میتونید به نمایندگیش برید و مدل هارو از نزدیک ببینید.

lego
12-06-2013, 18:31
soundbar ها طراحی های زیبایی دارند.از برند یاماها-جی وی سی و اگر اشتباه نکنم سونی و پاناسونیک هم قرار به وارد کردن داشتن.اما این نکته رو در نظر بگیرید اگر از صدا بخواید لذت ببرید soundbar برای هر مکانی مناسب نیست و شرایط خاص خودش رو برای داشتن یک صدای دلنشین داره.
بهرحال اگر تصمیم قطعی به خرید دارید من برند یاماها پیشنهاد میدم.تو خرید این برند هیچ شکی نیست.اگر تهران تشریف دارید میتونید به نمایندگیش برید و مدل هارو از نزدیک ببینید.

ممنون
ادرس نمایندگی لطفا ؟ اخرین قیمتش اگه یادت هست ؟
میدونم مشکلاتش چیه ! راستی denon dht 1312 هم گزینه خوبیه بلندگو های اندازه مناسبی داره . الان قیمتش چنده ؟
مثل denon مدلی مدنظر داری که پیدا هم بشه ؟

mr_rayan
13-06-2013, 06:55
ممنون
ادرس نمایندگی لطفا ؟ اخرین قیمتش اگه یادت هست ؟
میدونم مشکلاتش چیه ! راستی denon dht 1312 هم گزینه خوبیه بلندگو های اندازه مناسبی داره . الان قیمتش چنده ؟
مثل denon مدلی مدنظر داری که پیدا هم بشه ؟
تقاطع جمهوری و میرزا کوچه خان-مغازه ادیو داوود
قیمتاش یادمه از حدود 800 شروع میشد به بالا.البته این قیمت مال زمانیه که دلار زیر 2000 بود.
denon 1312xp باید حدود 2تومنی قیمت داشته باشه.متاسفاه قیمت دقیق ندارم.پکیج مثل دنون باز هم پیدا میشه.
می تونید از این سایت هم استقاده کنید و از نظر قیمتی هم استعلام بگیرید.آدم درستی هستند.
یه ست بلندگوی سینمایی یاماها هم دارند که جمع و جوره.صدای خوبی هم داره.

soheilnouri
15-06-2013, 12:37
سلام من واسه اتاقم كه ٢٠ متريه يه دستگاه پخش كننده dvdو دو بلندگو (سينماي خانگي )پايوير ميخام...تا ٨٠٠ چيزي ميشه گير اوورد؟تلويون ال اي دي من lg هستش..مشكلي نيست؟

alitondar
15-06-2013, 19:55
سلام
دنبال یه بلوری پلیر که 3D هم پخش کنه میگردم.
اسپیکرای خودمم Edifier S550 هست.
حتماً خروجی برای این اسپیکر داشته باشد.
بودجه هم تا 1 تومن. بیشتر هم شد اشکال نداره به شرطی که واقعاً بدرد بخوره و به کار من بیاد.
با تشکر

davood-d
16-06-2013, 00:41
سلام
دنبال یه بلوری پلیر که 3D هم پخش کنه میگردم.
اسپیکرای خودمم Edifier S550 هست.
حتماً خروجی برای این اسپیکر داشته باشد.
بودجه هم تا 1 تومن. بیشتر هم شد اشکال نداره به شرطی که واقعاً بدرد بخوره و به کار من بیاد.
با تشکر

بلوري پلرهاي كه خروجي 5.1 انالوگ داشته باشن گرون هستند و بالاي دو ميتوني پيدا كني.
بعدشم صداي بلوري ميخواي انالوگ به بلندگو كامپيوتر وصل كني چه ارزشي داره و صدا با دي وي دي چه فرقي داره.

javad1361839
16-06-2013, 18:23
یکی از رفقا هفته پیش یه سینماخانگی سونی مدل DAV-DZ910W (تولید 2011) به قیمت 800 تومن از بانه خریده .......... من که از جلو نگا کردم به نظرم یا دست دوم بود یا اینکه تقلبی! چون رو کارتنش زده بود 2013 در صورتیکه من تو سایت سونی نگاه کردم برای 2011 بود.

با فرض اینکه این مدلی که خریده دست دوم اورجینالش باشه آیا 800 تومن میارزه یا اینکه رفته تو پاچش !؟؟

با 800 تومن چی میگرفت بهتر بود؟؟

davood-d
17-06-2013, 03:30
یکی از رفقا هفته پیش یه سینماخانگی سونی مدل DAV-DZ910W (تولید 2011) به قیمت 800 تومن از بانه خریده .......... من که از جلو نگا کردم به نظرم یا دست دوم بود یا اینکه تقلبی! چون رو کارتنش زده بود 2013 در صورتیکه من تو سایت سونی نگاه کردم برای 2011 بود.

با فرض اینکه این مدلی که خریده دست دوم اورجینالش باشه آیا 800 تومن میارزه یا اینکه رفته تو پاچش !؟؟

با 800 تومن چی میگرفت بهتر بود؟؟

تقلبي بودن كه در يك نظر ميشه فهميد. در هر صورت با قيمت هاي الكي بالاي سوني اگر اك خريده باشد خوب خريدي.

alitondar
18-06-2013, 08:37
بلوري پلرهاي كه خروجي 5.1 انالوگ داشته باشن گرون هستند و بالاي دو ميتوني پيدا كني.
بعدشم صداي بلوري ميخواي انالوگ به بلندگو كامپيوتر وصل كني چه ارزشي داره و صدا با دي وي دي چه فرقي داره.

یعنی دستگاهی وجود نداره که خروجی برای این اسپیکر داشته باشه؟؟؟
این سینمای خانواده های Pioneer هیچکدومشون وجود نداره که بدون اسپیکر باشه و بشه اینارو بهش وصل کرد؟

davood-d
18-06-2013, 13:27
یعنی دستگاهی وجود نداره که خروجی برای این اسپیکر داشته باشه؟؟؟
این سینمای خانواده های Pioneer هیچکدومشون وجود نداره که بدون اسپیکر باشه و بشه اینارو بهش وصل کرد؟

وجود داره اما خيلي گرون هستند. مدل هاي بالاي دنون و مرنس هستند. پايونير مدلي كه خروجي 5.1 انالوگ داشته باشه نداره.

اسپيكر شما ورودي اپتيكال نداره

micropersian
18-06-2013, 15:20
من یه تلوزیون سامسونگ 3d پلاسما دارم که می خوام یه سینمای خانگی مناسب براش بگیرم
سوالی که برام پیش اومده اینه که

آیا سینمای خانگی های سه بعدی غیر از این که بلوری پخش می کنند در زمینه پخش سه بعدی امکانات دیگری هم دارند که دستگاه های غیر سه بعدی ندارند؟
به عنوان توضیحف الان تلوزیون من از روی هارد یا فلش فیلم سه بعدی پخش میکنه. آیا به سینما خانگی سه بعدی نیاز دارم؟ یا یک سینمای خانگی غیر سه بعدی هم میتونه با اتصال فلش یا هار دیسک فیلم سه بعدی با صدای خوب پخش کنه .
همه این اوصاف با یه بدوجه حداقل شما چه دستگاهی را برای استفاده در اپارتمان پیشنهاد می کنید؟
ممنونم

alitondar
18-06-2013, 17:09
وجود داره اما خيلي گرون هستند. مدل هاي بالاي دنون و مرنس هستند. پايونير مدلي كه خروجي 5.1 انالوگ داشته باشه نداره.

اسپيكر شما ورودي اپتيكال نداره

امکانش هست من این دو مدل پایونیرو بگیرم و بتونم از اسپیکرای خودم استفاده کنم؟
هم آمپلی فایر داشته باشم و هم یه دستگاه پخش 3D و به هم وصلشون کنم؟ ( آمپلی VSX-822 و پخش بلوری BDP-150

davood-d
18-06-2013, 17:53
امکانش هست من این دو مدل پایونیرو بگیرم و بتونم از اسپیکرای خودم استفاده کنم؟
هم آمپلی فایر داشته باشم و هم یه دستگاه پخش 3D و به هم وصلشون کنم؟ ( آمپلی VSX-822 و پخش بلوری BDP-150

امكانش هست اما فكر مي كنيد با بلندگوهاي مديا چه نتيجه اي از امپ ميگيريد.
بلندگوي شما براي صداي گيم ساخته شده نه صداي بلوري كه نميشه كيفيت واقعي با اين بلندگوها تصور كرد.

alitondar
18-06-2013, 20:37
امكانش هست اما فكر مي كنيد با بلندگوهاي مديا چه نتيجه اي از امپ ميگيريد.
بلندگوي شما براي صداي گيم ساخته شده نه صداي بلوري كه نميشه كيفيت واقعي با اين بلندگوها تصور كرد.

صدای اسپیکرا با کامپیوتر و یه کارت صدای کریتیو که به سیستم وصله خیلی به دلم میشینه.
صدای سینمای خانواده هایی که شنیدم زیاد جالب نبوده (مدلای خیلی بالا نه ، در حد 2 تومن)
با صدای اسپیکرای استریو هم اصلاً حال نمی کنم.
برای همینم تصمیم دارم اینا رو به یه سینمای خانواده وصل کنم.
اگه بخوام یه اسپیکر 5 کانال خوب بگیرم هزینش خیلی بالا میشه.
یعنی به نظر شما نمیشه با این اسپیکرا به یه صدای معمولی برای نگاه کردن فیلم رسید؟

davood-d
18-06-2013, 21:15
اين بلندگوها خيلي خوبن اما نه به اندازه اي كه بخواي براش امپ گرون بخري.
بهترين راه همون داشتن پليري كه خروجي 5.1 داشته باشه كه اون هم گرونه .

alitondar
19-06-2013, 00:43
اين بلندگوها خيلي خوبن اما نه به اندازه اي كه بخواي براش امپ گرون بخري.
بهترين راه همون داشتن پليري كه خروجي 5.1 داشته باشه كه اون هم گرونه .

من متوجه نشدم؟؟
با حدود 1.600 می تونم یه آمپلی و یک دستگاه پخش 3D بگیرم.
هزینه خرید یه پلیر که خروجی 5.1 داشته باشه چقدره؟
کدوم یکی بهتره؟
نمیشه یه پایونیر 727 بدون اسپیکراش گیر آورد؟ یا یه چیزی در همون حد بدون اسپیکر؟؟؟؟

davood-d
19-06-2013, 00:47
من متوجه نشدم؟؟
با حدود 1.600 می تونم یه آمپلی و یک دستگاه پخش 3D بگیرم.
هزینه خرید یه پلیر که خروجی 5.1 داشته باشه چقدره؟
کدوم یکی بهتره؟
نمیشه یه پایونیر 727 بدون اسپیکراش گیر آورد؟ یا یه چیزی در همون حد بدون اسپیکر؟؟؟؟

خوب حتما امپ و پلير بهترين انتخاب اما بلندگوهات توان پخش قدرت امپ دارن و ايا كيفيت پخش صداي HD دارن. شما بايد اين موارد تشخيص بديد.

alitondar
19-06-2013, 08:53
خوب حتما امپ و پلير بهترين انتخاب اما بلندگوهات توان پخش قدرت امپ دارن و ايا كيفيت پخش صداي HD دارن. شما بايد اين موارد تشخيص بديد.

میتونم یک آمپ و پلیر بگیرم و اگر از صدا راضی نبودم و موقعیت مالی بهتر شد یک ست اسپیکر براش تهیه کنم. (مرحله به مرحله جلو برم.)
در مورد سوال دوم چی؟ "نمیشه یه پایونیر 727 بدون اسپیکراش گیر آورد؟ یا یه چیزی در همون حد بدون اسپیکر؟ "

MohsenStar
19-06-2013, 20:10
سلام
یه مدل سینما خانگی زیر 1 تومن میتونید معرفی کنید که کیفیت صداش خوب باشه و از مارک معتبر و بلوری داشته باشه ؟؟؟؟
برای دیدن فیلم میخوام .

mr_rayan
20-06-2013, 10:23
سلام
یه مدل سینما خانگی زیر 1 تومن میتونید معرفی کنید که کیفیت صداش خوب باشه و از مارک معتبر و بلوری داشته باشه ؟؟؟؟
برای دیدن فیلم میخوام .
سلام.
اگر امکانش رو دارید 200 تومن به بودجتون اضافه کنید و مدل pioneer bcs-424 تهیه کنید.