PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سینمای خانگی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

m2r164
28-02-2013, 19:18
مرسی.
چند وقت پیش برای خرید ویدئو پروجکشن رفتم آکوستیک همونجا هم فیلم آواتر رو با همین اسپیکر تست کردم.... فوق العاده بود ولی اون موقع قسط خرید نداشتم...
خیلی مسخره شده.... اونموقع پول داشتیم نخریدیم احالا باید خیلی بیشتر هزینه کرد...
شما با چه آمپی ست کردید؟

حقیقتش من هم از آکوستیک خریدم
من با 1912 دنون ست کردم
در این خصوص با آقای برزین و همینطور دوست عزیزم رایان مشورت کرده بودم. خیالت راحت مچینگ خوبی با هم دارند.
حقیقتش من اطلاعاتی در زمینه آمپ های یاماها نداشتم اما می تونی در این خصوص از آقای برزین که علاقه خاصی به آمپ یاماها دارند اطلاعات بگیری اما فکر کنم از دنون گرون تر در بیاد
در ضمن من پایه های ارجینال رو هم خریدم که خودم رو محدود نکنم

باز درخدمتم

hs1366
28-02-2013, 23:16
بعضی از دوستان پایونیر خریدند 717 ویا 727 و یا 414 و یا 424
برو به فروشگاه راستین
نمایندگی پایونیر
قیمت هاش همین حدود هست

یعنی این مدلهای پایونیر که فرمودین از مدلهای سونی و سامسونگ و ال جی که گفتم بهتره؟
این چند مورد که فرمودین چه تفاوتهایی با هم دارن
شماره فروشگاه راستین رو اگه کسی لطف کنه بهم بده ممنون میشم

m2r164
28-02-2013, 23:54
424 , 727 جدید های 717 و 414 هستند
فرق زیادی با هم ندارند
717 اما از همهشون گرون تر هست به نظر من هم از همشون زیباتر
من استفاده نکردم اما هر چی باشه پایونیر در تصویر بهتر از بقیه هست.
در هر صورت پکیچ های تجاری هر کدام مزایا و معایب خودشون رو دارند و در کل زیاد با هم تفاوت ندارند.
بعضی از دوستان هم از اینکه هارد رو به 717 وصل کردند و زیر نویس فارسی رو پخش کرده بود راضی بودند.
سری 7 با 4 در وصل شدن به اینترنت با هم فرق دارند

در اینترنت سایت پایونیر کامل توضیح داده
عکس هاش هم هست
ساب 717 خوشگلتر هم هست اما در کل ساب نسبتا ضعیفی دارند.
باز هم تحقیق بفرمایید.

hs1366
01-03-2013, 20:42
424 , 727 جدید های 717 و 414 هستند
فرق زیادی با هم ندارند
717 اما از همهشون گرون تر هست به نظر من هم از همشون زیباتر
من استفاده نکردم اما هر چی باشه پایونیر در تصویر بهتر از بقیه هست.
در هر صورت پکیچ های تجاری هر کدام مزایا و معایب خودشون رو دارند و در کل زیاد با هم تفاوت ندارند.
بعضی از دوستان هم از اینکه هارد رو به 717 وصل کردند و زیر نویس فارسی رو پخش کرده بود راضی بودند.
سری 7 با 4 در وصل شدن به اینترنت با هم فرق دارند

در اینترنت سایت پایونیر کامل توضیح داده
عکس هاش هم هست
ساب 717 خوشگلتر هم هست اما در کل ساب نسبتا ضعیفی دارند.
باز هم تحقیق بفرمایید.

دوست عزیز ممنون از اینکه لطف میکنین جواب میدین
پس با این حساب دیگه کلا بی خیال برندهای ال جی و سامسونگ و سونی . .. میشم
انتخابم میشه بین 727 و424
حالا اگه کسی از دوستان اختلاف بین این 2 مدل رو برام توضیح بده ممنون میشم یعنی فقط تو وصل شدن به اینترنت با هم فرق دارن؟؟؟
فک کنم حدود 200 تومن با هم اختلاف قیمت دارن میخوام بدونم می ارزه یا نه
شماره راستین رو اگه لطف کنین برام pm کنین ممنون میشم
فقط اینا هیچ کدوم گیرنده دیجیتال ندارن؟؟

amin_g_p
01-03-2013, 21:56
حالا اگه کسی از دوستان اختلاف بین این 2 مدل رو برام توضیح بده ممنون میشم یعنی فقط تو وصل شدن به اینترنت با هم فرق دارن؟؟؟

تفاوت این دو در چند صفحه قبل توضیح داده شده:
727 ساب اسلیم، لن بی سیم (Wi-Fi) و پایه اتصال آیفون و آیپاد داره (یک سری توضیحات دیگه قبلا دادم و داده شده در صفحات قبل می تونید پیدا کنید)
گیرنده دیجیتال خیر (رادیو fm دارند)

vahab2005
02-03-2013, 00:55
دوستان سلام
قصد خرید یک عدد سینمای خانگی رو دارم . فقط میخوام بدونم چه مارکی زیر نویس فارسی srt رو بهتر پشتیبانی می کنه . ممنون میشم پاسخ بدید

gambil
02-03-2013, 11:42

سلام، من هم مثل شما خيلي دنبال 6750 سامسونگ بودم حتي دبي هم گيرم نيومد. اما با خوندن نوشته هاي اين انجمن از سامسونگ و الجي و... كنارگرفتم به سمت پايونير اومد الان چند روزي كه مدل 414(424 جديد) را به مبلغ 1.200 از شيراز خريدم، ساده بگم، كاملا از خريدم راضي هستم. دو مدل جديد 424 و 727 توي بازار تهران يافت مي شود چندان تفاوتي ندارند مگر چند موردي كه دوستمون اشاره كردند. 10 روز پيش قيمت گرفتم 727- 1.240
و
424 -1.140
اما اگر بتوني گير بياري مدل هاي 717 و 414 بهتر هستند.
مغازه اگه اشتباه نكنم سه راه امين حضور پاساژ الماس(مطمئن نيستم پاساژدقيقا همين باشه)
شمارش و دارم اما الان گوشي همراهم نيست .اگه خواستي فردا بهت ميدم.

gambil
02-03-2013, 11:47
سلام،
يه سوال فني
1- خروجي صداي اپتيكال بهتر است يا خروجي hdmi.
سپاس

kindlinessangel
02-03-2013, 15:00
سلام،
يه سوال فني
سپاس

خیلی با هم متفاوت است ..... خروجی رو میخواهید به چی وصل کنید؟

amin_g_p
02-03-2013, 15:19
سلام،
يه سوال فني
سپاس

منظورتون از HDMI همون ARC (کانال برگشت صدا) هست یا اتصال مستقیم HDMI به ورودی سینما چون مثلا اگر کامپیوتر را به تلویزیون وصل کنید (معمولا) نمی تونید صدای 5.1 از ARC بگیرید و باید مستقیم به سینما وصل کنید. ("معمولا" هم برای این هست که بیشتر تلویزیون ها ورودی بیش از 2 کانال قبول نمی کنن پس خروجی شون هم 2 کاناله هست قبلا هم البته توضیح داده بودم فکر کنم)
الآن یه مقاله در مقایسه خروجی صدا از طریق HDMI و S/PDIF که نوشته اپتیکال کیفیت خیلی بالا را نمی تونه انتقال بده ولی برای استفاده خروجی تلویزیون و ماه-واره و ... مناسب هست چون کیفیتشون بالا نیست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در مورد ARC هم این را پیدا کردم که محدودیت انتقال صداش مثل S/PDIF هست. (تنظیماتش هم در تلویزیون همون تنظیمات S/PDIF هست)

gambil
02-03-2013, 16:02
منظورتون از HDMI همون ARC (کانال برگشت صدا) هست یا اتصال مستقیم HDMI به ورودی سینما چون مثلا اگر کامپیوتر را به تلویزیون وصل کنید (معمولا) نمی تونید صدای 5.1 از ARC بگیرید و باید مستقیم به سینما وصل کنید. ("معمولا" هم برای این هست که بیشتر تلویزیون ها ورودی بیش از 2 کانال قبول نمی کنن پس خروجی شون هم 2 کاناله هست قبلا هم البته توضیح داده بودم فکر کنم)
الآن یه مقاله در مقایسه خروجی صدا از طریق HDMI و S/PDIF که نوشته اپتیکال کیفیت خیلی بالا را نمی تونه انتقال بده ولی برای استفاده خروجی تلویزیون و ماه-واره و ... مناسب هست چون کیفیتشون بالا نیست.

در مورد ARC هم این را پیدا کردم که محدودیت انتقال صداش مثل S/PDIF هست. (تنظیماتش هم در تلویزیون همون تنظیمات S/PDIF هست)

سلام
من سينماي خانگي را از طريق hdmi به led وصل كردم. سينما يه خروجي اپتيكال هم داره، همينطور led خواستم تفاوت اين دو را در كيفيت انتقال صدا از سينا به led بدونم.

amin_g_p
02-03-2013, 16:19
سلام
من سينماي خانگي را از طريق hdmi به led وصل كردم. سينما يه خروجي اپتيكال هم داره، همينطور led خواستم تفاوت اين دو را در كيفيت انتقال صدا از سينا به led بدونم.
سلام
اگر صدای تلویزون را می خواهید انتقال بدید و تلویزیون HDMI ARC پشتیبانی می کنه کافیه به پورت HDMI تلویزیون که مخصوص ARC هست وصل کنید هربار که سینما روشن باشه و شما روی شبکه تلویزیون برید به طور اتوماتیک صدا باید پخش بشه مگر اینکه از تنظیمات سینما قسمت HDMI گزینه کنترل را خاموش کرده باشید. کیفیت هم بسیار خوب هست و نیاز به کابل اپتیکال نمی باشد. (کابل hdmi ورژن 1.4 و کیفیت بالا باشد.)

gambil
02-03-2013, 16:29
سلام
اگر صدای تلویزون را می خواهید انتقال بدید و تلویزیون HDMI ARC پشتیبانی می کنه کافیه به پورت HDMI تلویزیون که مخصوص ARC هست وصل کنید هربار که سینما روشن باشه و شما روی شبکه تلویزیون برید به طور اتوماتیک صدا باید پخش بشه مگر اینکه از تنظیمات سینما قسمت HDMI گزینه کنترل را خاموش کرده باشید. کیفیت هم بسیار خوب هست و نیاز به کابل اپتیکال نمی باشد. (کابل hdmi ورژن 1.4 و کیفیت بالا باشد.)

جوابم را گرفتم، دقيقا به همين شكل كه شما گفتي هست.

hs1366
02-03-2013, 20:33
سلام
امروز زنگ زدم راستین
424= 1200
727=1300
خواستم سفارش بدم گفتم یه مشورتی بکنم ببینم کدومشو بگیرم ارزش داره 100 تومن بیشتر بدم 727 یا همون 424 بگیرم
فقط 2تا سوال
اولیش اینکه به جز ساب این 2 مدل هیچ تفاوت ظاهری با هم ندارند یعنی شکل باند و پلیرش یکیه؟
دوم این مشکل پخش نکردن زیر نویس فارسی ت. تمام مدلهای پایونیر هست؟

memol2010
02-03-2013, 21:17
آقا ما سواتمون(سوادمون) پایینه!
این امپ 922 مال کدوم برنده؟ تو نت گشتم کنوود میاره. به نت وصل میشه؟ میشه باهاش رادیو اینترنتی گوش کرد؟

amin_g_p
02-03-2013, 21:28
سلام
امروز زنگ زدم راستین
424= 1200
727=1300
خواستم سفارش بدم گفتم یه مشورتی بکنم ببینم کدومشو بگیرم ارزش داره 100 تومن بیشتر بدم 727 یا همون 424 بگیرم
فقط 2تا سوال
اولیش اینکه به جز ساب این 2 مدل هیچ تفاوت ظاهری با هم ندارند یعنی شکل باند و پلیرش یکیه؟
دوم این مشکل پخش نکردن زیر نویس فارسی ت. تمام مدلهای پایونیر هست؟

ارزش خرید بسته به نیاز خودتون هست با توجه به بودجه ای که دارید من شخصا از نزدیک هیچ کدوم را ندیده بودم و تست نکرده بودم ولی 727 خریدم سابش خوشگل تر بود :دی (اون موقع برام حدود 1200 تموم شد)
تفاوت ظاهری دیگر خیر. می تونید توی لینک های زیر مشخصات و عکساشون را ببینید.
مشکل srt هست ولی مثل اینکه دوستان با vob/sub نتیجه گرفتن من زیاد دنبالش نرفتم چون نیاز نداشتم. روش هایی در همین تاپیک مطرح شده.

آقا ما سواتمون(سوادمون) پایینه!
این امپ 922 مال کدوم برنده؟ تو نت گشتم کنوود میاره. به نت وصل میشه؟ میشه باهاش رادیو اینترنتی گوش کرد؟

Pioneer VSX-922
توی صفحه توضیح داده رادیو اینترنتی داره vTuner البته نام برده

hs1366
02-03-2013, 21:36
دوست عزیز ارتفاع باندهای 727 چند سانته

amin_g_p
02-03-2013, 21:42
دوست عزیز ارتفاع باندهای 727 چند سانته

ابعادش را توی سایت پایونیر که لینک دادم زده ارتفاعش کوتاه 111 سانت

memol2010
02-03-2013, 22:08
ارزش خرید بسته به نیاز خودتون هست با توجه به بودجه ای که دارید من شخصا از نزدیک هیچ کدوم را ندیده بودم و تست نکرده بودم ولی 727 خریدم سابش خوشگل تر بود :دی (اون موقع برام حدود 1200 تموم شد)
مشکل srt هست ولی مثل اینکه دوستان با vob/sub نتیجه گرفتن من زیاد دنبالش نرفتم چون نیاز نداشتم. روش هایی در همین تاپیک مطرح شده.

Pioneer VSX-922
توی صفحه توضیح داده رادیو اینترنتی داره vTuner البته نام برده

کسی از حدود قیمتش خبر داره؟

mr_rayan
03-03-2013, 00:07
کسی از حدود قیمتش خبر داره؟
حدود 1.5 هست.:n05:

yaroo89
03-03-2013, 08:47
سلام دوستان . من وقتی خروجی گیرنده دیجیتال و dvd پلیر رو مستقیم با کابل hdmi به lcd وصل میکنم کیفیت تصویر خیلی خوبه ولی وقتی خروجی این دو تا دستگاه رو به آمپ 922 میدم و از آمپ به lcd ، توی کیفیت تصویر افت محسوسی به چشم میاد این طبیعیه ؟

mr_rayan
03-03-2013, 10:27
سلام دوستان . من وقتی خروجی گیرنده دیجیتال و dvd پلیر رو مستقیم با کابل hdmi به lcd وصل میکنم کیفیت تصویر خیلی خوبه ولی وقتی خروجی این دو تا دستگاه رو به آمپ 922 میدم و از آمپ به lcd ، توی کیفیت تصویر افت محسوسی به چشم میاد این طبیعیه ؟
سلام.
معمولا آمپلی فایرها تاثیر میذارن روی تصویر ولی بسیار بسیار جزیی و حتی تو بعضی مدل ها هم اصلا قابل تشخیص نیست.شما از دو کابل یکسان استفاده می کنید؟

gambil
03-03-2013, 14:36
سلام به دوستان
اگه اهل فيلم هستيد توصيه مي كنم از فيلم "سقوط شاهين سياه" غافل نشيد.
با صداي dts فوق العاده و ويرانگر
دريافت اسكار براي موسقي متن
امتياز 7/7 از سايت idbm
محصول 2001،2 ريدلي اسكات

البته كه خيلي از شما ها حتما ديدينش. من قبلا بدون سينماي خانگي ديدمش اما بعد خريد 414 پايونير يكبار ديگه گذاشتمش روي دستگاه ميخكوب شدم.عالي بود.

yaroo89
03-03-2013, 15:29
سلام.
معمولا آمپلی فایرها تاثیر میذارن روی تصویر ولی بسیار بسیار جزیی و حتی تو بعضی مدل ها هم اصلا قابل تشخیص نیست.شما از دو کابل یکسان استفاده می کنید؟
مدل کابل هایی که دارم عین هم نیست تاثیرش جزیی است ولی حس میشه

davood-d
03-03-2013, 16:45
سلام به دوستان
اگه اهل فيلم هستيد توصيه مي كنم از فيلم "سقوط شاهين سياه" غافل نشيد.
با صداي dts فوق العاده و ويرانگر
دريافت اسكار براي موسقي متن
امتياز 7/7 از سايت idbm
محصول 2001،2 ريدلي اسكات

البته كه خيلي از شما ها حتما ديدينش. من قبلا بدون سينماي خانگي ديدمش اما بعد خريد 414 پايونير يكبار ديگه گذاشتمش روي دستگاه ميخكوب شدم.عالي بود.

اين فيلم در نسخه اصلي بلو-ري صداي غير فشره LPCM داره
در بعضي از نسخه هاي دي وي دي dts بود.

mr_rayan
03-03-2013, 18:13
مدل کابل هایی که دارم عین هم نیست تاثیرش جزیی است ولی حس میشه
اگه خیلی جزیی باشه که طبیعیه.کابل هاتون هم یکسان کنید شاید شرایط کمی بهتر شد.

gambil
05-03-2013, 11:30
اين فيلم در نسخه اصلي بلو-ري صداي غير فشره LPCM داره
در بعضي از نسخه هاي دي وي دي dts بود.
سلام
منظورتون اينه كه نسخه ي اصلي فيلم بلوري ديسك با pcm هست؟

gambil
05-03-2013, 12:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درود
*عكس ها مربوط ميشه به سينماي خانگي پايونير مدل 414
*بر اساس نظر كاربران توي سايت پايونير اين مدل نمره ي 9 از 10 گرفته است.
انتظاري كه من ازاين مدل داشتم كاملا برآورده شده است. درباره ي اين مدل تنها يك مورد هست كه كمي من كاربر را محدود كرده، اونم، نداشتن آپشن هاي تنظيم صدا به صورت دلخواه است. خود سيستم با گذاشتن دكمه sound روي ريموت كنترل اين اختيار را بهت ميده تا ازبين چند گزينه ي ساختار بندي شده يكي رو انتخاب كني.( آيا اغلب مدل هاي در اين محدوده همين طور هستند؟(
*كار با اين مدل بسيار ساده است.( دلم ميخواست پيچيدگي بيشتري توي تنظيماتش باشه تا بتونم كشفشون كنم؛ كه نيست.)
*فرمت cd را بخش نمي كنه.
* mkv از روي usb بخش مي كنه.(براي من اينطور بود، بقيه فرمتها را امتحان نكردم(
* اغلب زيرنويس ها را بخش ميكنه.
* مقداري ريموت كنترلش كند است.(البته حسش نمي كني)
* به نظر مياد سابووفرش قدرتش بدك نباشه(البته نميدنم معيار ارزيابي يك سابووفر خوب،چي هست. لطفا راهنمايي كنيد.)
* آخرين ميزان صداش 40 است كه اگر منبع با كيفيتي(صوت يا تصوير) داشته باشيد، روي عدد30 ،ديگه كمتر متوجه ي صداهاي اطرافتون ميشيد. از بيرون هم صداي لرزش شيشه ها، همسرتان را سراسيمه بسوي شما خواهد آورد.( تجربه شخصي)
* بدون شك موارد بيشتري درباره ي اين مدل، وجود دارد كه در صورت داشتن دانش و توان، پاسخگو هستم.

gambil
05-03-2013, 15:16
سلام اگه وقت ديدن فيلم داشته باشيد دوتا پيشنهاد دارم.
1- فيلم راننده (DRIVE(I محصول 2011، نامزده اسكار براي بهترين اديت صدا، صداي dts، امتياز 7/9 از سايت idbm، با بازي درخشان rayan Gosling
2- فيلم بابل، محصول 2006، برنده ي اسكار براي بهترين موسيقي، صداي dts، امتياز 7/5 از سايت idbm، و بازي براد پيت

farzad4
05-03-2013, 22:56
اساتید مجترم راهنمایی بفرمایید لطفا
من آمپ 922 دارم. بلوری پایونیر 450 و گیرنده م ا ه و ا ره استرانگ و تلویزیونم هم فیلیپس 8007 هست.

سوالم در رابطه با انتقال صدا از تی وی به امپ از طریق کابل hdmi و rca هستش.

میخوام تک تک وسایل به تی وی وصل بشه. اما صدا از طریق rca از تی وی به امپ برسه.
مثلا بتونم بلوری را مستقیما به تی وی وصل کنم و همینطور ر س ی و ر رو.
سوالم اینه که صدا از طریق rca به امپ منتقل میشه؟

میخوام کاری کنم که امکان پخش صدا هم از تی وی و هم از امپ بوجود بیاد و قابل انتخاب باشه.

بنظر شما شدنیه؟
تمام پورت های hdmi این مدل فیلیپس امکان rca رو دارن.
چون کابل مانستر نتونستم پیدا کنم و میخوام از خارج تهیه کنم الان امکان تست ندارم و کل این ست رو تازه تهیه کردم و میخوام بدونم چه نعدادی و با چه طولهایی نیاز دارم.

پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگذارم.

amin_g_p
05-03-2013, 23:19
اساتید مجترم راهنمایی بفرمایید لطفا
من آمپ 922 دارم. بلوری پایونیر 450 و گیرنده م ا ه و ا ره استرانگ و تلویزیونم هم فیلیپس 8007 هست.

سوالم در رابطه با انتقال صدا از تی وی به امپ از طریق کابل hdmi و rca هستش.

میخوام تک تک وسایل به تی وی وصل بشه. اما صدا از طریق rca از تی وی به امپ برسه.
مثلا بتونم بلوری را مستقیما به تی وی وصل کنم و همینطور ر س ی و ر رو.
سوالم اینه که صدا از طریق rca به امپ منتقل میشه؟

میخوام کاری کنم که امکان پخش صدا هم از تی وی و هم از امپ بوجود بیاد و قابل انتخاب باشه.

بنظر شما شدنیه؟
تمام پورت های hdmi این مدل فیلیپس امکان rca رو دارن.
چون کابل مانستر نتونستم پیدا کنم و میخوام از خارج تهیه کنم الان امکان تست ندارم و کل این ست رو تازه تهیه کردم و میخوام بدونم چه نعدادی و با چه طولهایی نیاز دارم.

پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگذارم.

فکر کنم منظورتون arc هست و این کار شدنیه ولی فکر کنم صدای استریو بگیرید نه 6 یا 8 کاناله؛ این مورد که خروجی arc استریو هست یا نه را می تونید به دفترچه تلویزیون قسمت خروجی صدا دیجیتال spdif مراجعه کنید (با arc یکی هست معمولا) مثلا برای سامسونگ نوشته به غیر از صدای شبکه تلویزیون (و پلیر خود تلویزیون allshare) بقیه ورودی ها به صورت استریو خروجی می ده. تلویزیون معمولا یک ورودی با قابلیت ARC داره که اون باید با hdmi ورژن 1.4 به آمپ وصل باشه بقیه به سایر hdmiها (مراجعه به دفترچه) و توی آمپ تنظیمات hdmi گزینه کنترل فعال باشه. اگر از دیسک بلوری استفاده می کنید پیشنهاد می کنم مستقیم بلوری را به آمپ وصل کنید چون کیفیت انتقال صدا بیشتر هست. رس ی ور را هم با کابل اپتیکال به آمپ وصل کنید اگر صدای دالبی ساپورت می کنه و می خواهید.

atreto
06-03-2013, 20:06
با سلام
دوستان من اطلاع زیادی در مورد سینمای خانگی ندارم. میخواستم بدونم E-3550 Samsung زیرنویس ها رو به درستی ساپورت میکنه یا نه مخصوصا SRT.
همین محدوده قیمت چه مدل دیگه ای رو پیشنهاد میکنید که بلوری باشه و زیرنویس رو درست نشون بده ؟
ممنون

jacob
06-03-2013, 21:54
با سلام خدمت دوستان
مشکلی داشتم ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید من امپ 1312 دونون و پلیر 440 پایونیر کابل مانستر 2000m
مشکلی که داشتم یک بلوری از دوستم امانی پرفتم کنسرت ادل صداش dts-hd ولی در موقع پخش علامت dts-hd چند لحظه چشمک می زند و صدا پخش نمی شود هرکاری کردم نشد فقط توانستم صدا را از طریق اپتیکال بصورت dts منتقل کنم . ممکن هست ایراد از کایل باشد .دوتا مانستر 2000 m و یک کایل دای 1.4 تری دی بین پلیر و امپ گذاشتم در همه حالتها اینطوری بود .
ممنون می شوم راهنمایی بفرمائید.
با تشکر

davood-d
07-03-2013, 02:07
با سلام خدمت دوستان
مشکلی داشتم ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید من امپ 1312 دونون و پلیر 440 پایونیر کابل مانستر 2000m
مشکلی که داشتم یک بلوری از دوستم امانی پرفتم کنسرت ادل صداش dts-hd ولی در موقع پخش علامت dts-hd چند لحظه چشمک می زند و صدا پخش نمی شود هرکاری کردم نشد فقط توانستم صدا را از طریق اپتیکال بصورت dts منتقل کنم . ممکن هست ایراد از کایل باشد .دوتا مانستر 2000 m و یک کایل دای 1.4 تری دی بین پلیر و امپ گذاشتم در همه حالتها اینطوری بود .
با تشکر

ورژن ديسك براي كجاست؟ ادل كنسرت رويال البرا ت هال صداش دالبي !
شايد در ديگر نسخه هاي مخصوصا چين و تايلند تراك تي تي اس داشته باشه كه باز بعيد هست.

شما با بلوري فيلم با لوگوي دي تي اس اچ دي تست كنيد

davood-d
07-03-2013, 02:10
سلام
منظورتون اينه كه نسخه ي اصلي فيلم بلوري ديسك با pcm هست؟
بله LPCM صداي غير فشرده
تا 28 مگابيت در ثانيه بيت ريت صدا هست.

oooiuuu
07-03-2013, 17:06
سلام
من دنبال یه ست سینمایی هستم البته برای موسیقی هم خوب باشه
این اسپیکر انتخاب خوبی هست؟ فوکال سری 800 chorus 816 v
بقیه اسپیکر ها ساب وسنتر وغیره برای صدای چند کاناله که با chorus 816 v ست باشن چی پیشنهاد میدین؟
قیمت م حدودا چند در میاد برام؟

mr_rayan
07-03-2013, 17:34
سلام
من دنبال یه ست سینمایی هستم البته برای موسیقی هم خوب باشه
این اسپیکر انتخاب خوبی هست؟ فوکال سری 800 chorus 816 v
بقیه اسپیکر ها ساب وسنتر وغیره برای صدای چند کاناله که با chorus 816 v ست باشن چی پیشنهاد میدین؟
قیمت م حدودا چند در میاد برام؟

سلام
سوراند chorus 800 v
سنتر chorus cc 800 v
ساب chorus sw 800 v
قیمت الان رو ندارم.باید برید و استعلام قیمت بگیرید.

oooiuuu
07-03-2013, 18:00
سلام
سوراند chorus 800 v
سنتر chorus cc 800 v
ساب chorus sw 800 v
قیمت الان رو ندارم.باید برید و استعلام قیمت بگیرید.

از کجا میشه قیمت گرفت.من تهران نیستم

mr_rayan
07-03-2013, 18:21

m2r164
07-03-2013, 18:55

826 با دلار 3200 تومنی قیمت 3400 بود یک جفت
بقیه اش رو نمی دونم اما همه رو هم برات نزدیک 8 یا 9 تومن در مییاد
اما واقعا بلندگو های دوست داشتنی هستند و در نوع خودشون بی نظیر
اما باز بیشتر تحقیق کن
موفق باشی امیدوارم خرید خوبی داشته باشی

marmad67
07-03-2013, 23:12
سلاااااااااام
من میخوام یه سینما خانگی تا سقف یه میلیون با ES6960 46 ست کنم و هیچچچچی هم از کیفیت برند ها سر در نمیارم. شما دیگه عمق فاجعه رو درک کن ! :n02:
برای خرید تلویزیون کلی تحقیق کردم وبعد از کلی سردرگمی آخر با کمک این سایت موفق به تصمیم گیری شدم .برا همین واسه سینما خانگی از اول اومدم از اینجا کمک بگیرم. :12:
حداقل مشخصاتی که در نظر دارم ایناست:
1- 4 تا اسپیکر داشته باشه : 1.5
2- فرمت هاي صوتی پرکاربرد و زیرنویس فارسی رو ساپورت کنه
3- تفکیک صداش هم خوب باشه.
4- دوام هم داشته باشه و تا بچم دوبار اسپیکرهاشو زد زمین ، فرت نشه!!:n24:
خواهش موکونم راهنماییم کنید!
سپاسگذارم:n16:

Mojtaba Masiha
07-03-2013, 23:52
بـــــــــــــــا سلام خــدمت دوستان...
ارزون ترین سینما خـــانگی که میشه خــرید چه مــدلی هست و قــیمتش چــــــــنده؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

davood-d
08-03-2013, 00:07
بـــــــــــــــا سلام خــدمت دوستان...
ارزون ترین سینما خـــانگی که میشه خــرید چه مــدلی هست و قــیمتش چــــــــنده؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

صفحات سايت جستجو كنيد مدل مناسب با بودجه در نظر گرفته را انتخاب كنيد.

ardi1989
08-03-2013, 00:38
سلام blu-ray 3d تا 500-600 معرفی میکنید؟
شاید led lg بگیرم از سری lg چی پیشنهاد میدید؟اگه مناسب نیست از برندهی دیگه پیشنهاد بدید:n05:
اولویت هم با صدای مناسب هستش چون شاید اصلا دیسک blu-ray نگیرم منظورم از صدای مناسب صدای شفاف و با تفکیک بالا هستش واسه ولوم بالا و لرزوندن شیشه ها نمیخوام:n02:

jacob
08-03-2013, 01:45
ورژن ديسك براي كجاست؟ ادل كنسرت رويال البرا ت هال صداش دالبي !
شايد در ديگر نسخه هاي مخصوصا چين و تايلند تراك تي تي اس داشته باشه كه باز بعيد هست.

شما با بلوري فيلم با لوگوي دي تي اس اچ دي تست كنيد
با تشکر .ورژن را نمی دانم دقت نکردم پس دادمش یه ایمیل خدمتتان ارسال کردم . ممنون می شوم جواب بدهید ممنون

davood-d
08-03-2013, 05:36
سلام blu-ray 3d تا 500-600 معرفی میکنید؟
شاید led lg بگیرم از سری lg چی پیشنهاد میدید؟اگه مناسب نیست از برندهی دیگه پیشنهاد بدید:n05:
اولویت هم با صدای مناسب هستش چون شاید اصلا دیسک blu-ray نگیرم منظورم از صدای مناسب صدای شفاف و با تفکیک بالا هستش واسه ولوم بالا و لرزوندن شیشه ها نمیخوام:n02:

دوستان يكم در توضيح درخواست ها دقت كنند.

شما بلوري پلير ميخواي يا سينماي خانگي؟
اگر بلوري نميخري چرا بلوري ميخواي! سينمايي دي وي دي بگير ارزون تر و متنوع تر هست.
با 500-600 چيزي نميشه خريد كه صداي جالبي داشته باشد

mr_rayan
08-03-2013, 07:41
سلاااااااااام
من میخوام یه سینما خانگی تا سقف یه میلیون با ES6960 46 ست کنم و هیچچچچی هم از کیفیت برند ها سر در نمیارم. شما دیگه عمق فاجعه رو درک کن ! :n02:
برای خرید تلویزیون کلی تحقیق کردم وبعد از کلی سردرگمی آخر با کمک این سایت موفق به تصمیم گیری شدم .برا همین واسه سینما خانگی از اول اومدم از اینجا کمک بگیرم. :12:
حداقل مشخصاتی که در نظر دارم ایناست:
1- 4 تا اسپیکر داشته باشه : 1.5
2- فرمت هاي صوتی پرکاربرد و زیرنویس فارسی رو ساپورت کنه
3- تفکیک صداش هم خوب باشه.
4- دوام هم داشته باشه و تا بچم دوبار اسپیکرهاشو زد زمین ، فرت نشه!!:n24:
خواهش موکونم راهنماییم کنید!
سپاسگذارم:n16:

مدل Htz-424 pioneer

vchip
08-03-2013, 09:55
سلام .

با تنظیمات پایونییر آشنا نیستم ولی احتمالا خود دستگاه داره دیکود میکنه و به آمپ میفرسته . شما باید صدا رو به صورت bitstream یا شبیه اون و خام به AV برسونید تا کاره دیکود کردن رو AV انجام بده.

با سلام خدمت دوستان
با تشکر

ardi1989
08-03-2013, 13:27
دوستان يكم در توضيح درخواست ها دقت كنند.

شما بلوري پلير ميخواي يا سينماي خانگي؟
اگر بلوري نميخري چرا بلوري ميخواي! سينمايي دي وي دي بگير ارزون تر و متنوع تر هست.
با 500-600 چيزي نميشه خريد كه صداي جالبي داشته باشد
از سینمای خانگی دی وی دی و سینمای blu-ray حداقل چیزی که مناسب میدونید معرفی کنید:n16:
اولویت هم که گفتم

davood-d
08-03-2013, 19:02
از سینمای خانگی دی وی دی و سینمای blu-ray حداقل چیزی که مناسب میدونید معرفی کنید:n16:
اولویت هم که گفتم

خودتون يه چرخي بزنيد ببينيد چيزي پيدا مي كنيد.

marmad67
08-03-2013, 20:42
سلام دوستان
میخواستم درباره امکانات و مشخصات مدل Htz-424 pioneer یه کم توضیح بدین و به نظرتون با بودجه یه میلیون خوبه اینو با یه es6960 46 ست کنم؟

ardi1989
08-03-2013, 20:45
خودتون يه چرخي بزنيد ببينيد چيزي پيدا مي كنيد.

حق با شماست با این پول چیزی نمیشه گرفت
حالا اگه از 1t شروع کنم چی پیشنهاد میدید؟ تلوزیونم اینه lg lm9600
تو جمهوری مغازه ای هست که برندهای onkyo ,philips,yamaha داشته باشه؟

davood-d
08-03-2013, 22:20
حق با شماست با این پول چیزی نمیشه گرفت
حالا اگه از 1t شروع کنم چی پیشنهاد میدید؟ تلوزیونم اینه lg lm9600
تو جمهوری مغازه ای هست که برندهای onkyo ,philips,yamaha داشته باشه؟

دوست جان با يه تومن سامسونگ و ال جي نميشه خريد. شما ميگي ياماها و انكيو:n04:

gambil
09-03-2013, 10:26
بله LPCM صداي غير فشرده
تا 28 مگابيت در ثانيه بيت ريت صدا هست.

سلام، با توجه به سال توليد اين فيلم(2001) به نظر ميرسه نسخه ي اصلي فيلم dvd باشه. چراكه بلوري ديسك تقريبا از سال 2003 وارد بازار شد.

gambil
09-03-2013, 10:38
سلام، اوقات خوش
لطفا راهنمايي كنيد.
1- به نظر شما، تفاوت قيمت هايي كه بين كابل هاي hdmi وجود دارد آيا تفاوتي در ارائه كيفيت برتر نيز دارند(منظور قيمت هاي بالاتر با ورژن 1.4

2-توي يه انجمن در اينباره نظرات گوناني بود. كه، برخي معتقد بودند كابل كرانقيمت تر متضمن كيفيت بهتر نيست و كار همون ارزونتر را انجام مي ده! آيا همينطور است؟
3- كابل دايو 1.2 متري ساخت سنگاپور هايپر استار به قيمت 47 تومان ورژن1.4 ارزش خريد داره؟

amin_g_p
09-03-2013, 11:00
سلام، اوقات خوش
لطفا راهنمايي كنيد.
1- به نظر شما، تفاوت قيمت هايي كه بين كابل هاي hdmi وجود دارد آيا تفاوتي در ارائه كيفيت برتر نيز دارند(منظور قيمت هاي بالاتر با ورژن 1.4

2-توي يه انجمن در اينباره نظرات گوناني بود. كه، برخي معتقد بودند كابل كرانقيمت تر متضمن كيفيت بهتر نيست و كار همون ارزونتر را انجام مي ده! آيا همينطور است؟
3- كابل دايو 1.2 متري ساخت سنگاپور هايپر استار به قيمت 47 تومان ورژن1.4 ارزش خريد داره؟

سلام
1- بله تفاوت دارند.
2- هرچه گرونتر الزاما بهتر نیست.
3- نمی دونم! فقط طولش کم نباشه (سایت چاره هم داشت یه سری بزن)

فرق که دارند و یکی از بارزترینشون نویز هست بعد کاهش کیفیت، تاخیر و ... . توی سایت whathifi یه قسمت داره برای بررسی کابل های hdmi که بعضی از کابل های ارزون قیمت هم امتیاز بالایی گرفتن البته من اون مارک ها را اینجا ندیدم.

gambil
09-03-2013, 12:06
سلام
1- بله تفاوت دارند.
2- هرچه گرونتر الزاما بهتر نیست.
3- نمی دونم! فقط طولش کم نباشه (سایت چاره هم داشت یه سری بزن)

فرق که دارند و یکی از بارزترینشون نویز هست بعد کاهش کیفیت، تاخیر و ... . توی سایت whathifi یه قسمت داره برای بررسی کابل های hdmi که بعضی از کابل های ارزون قیمت هم امتیاز بالایی گرفتن البته من اون مارک ها را اینجا ندیدم.
درود بر شما
سايت جالب و بدرد بخوري هست،با تاسف گزينه هاي انتخابي بيرون از مرزهاي كشور مباركمون، فراتر از تصور ماست، اينجا چارتا گردو ميذارن تو سيني ميگن حالا انتخاب كن، بگذريم.
1- درباره ي كيفيت و قيمت كابل دايو نظرتون چيه؟ البته 2 متريش بود57 تومان

amin_g_p
09-03-2013, 12:39
درود بر شما
سايت جالب و بدرد بخوري هست،با تاسف گزينه هاي انتخابي بيرون از مرزهاي كشور مباركمون، فراتر از تصور ماست، اينجا چارتا گردو ميذارن تو سيني ميگن حالا انتخاب كن، بگذريم.
1- درباره ي كيفيت و قيمت كابل دايو نظرتون چيه؟ البته 2 متريش بود57 تومان

من استفاده نکردم که نظر بدم(من کابل پاناسونیک و معمولی دارم و مهمترین فرقشون نویز هست) ولی توی همین فروم دوستان دایو و مانستر را پیشنهاد دادند. این تاپیک هم هست:

ardi1989
09-03-2013, 16:21
دوست جان با يه تومن سامسونگ و ال جي نميشه خريد. شما ميگي ياماها و انكيو:n04:

دوست عزیز شما به جای نه آوردن اگه یکم راهنمایی کنید ممنون میشیم
3pioneer تا مدل زیر 1 تومن داره و دو تا تقریبا 1200 چه برسه به lg و samsung حتی خودتون که لینک سایت چاره رو دادید قیمتهاش هست
شما همش نه میارید در ضمن منم میدونم yamaha وonkyo گرونتر هستن ولی ازتون ادرس خواستم که از نزدیک مدلهاشو ببینم که اگه میارزید پولمو پای کاره بهتر بدم
حالا نمیدونم متوجه منظورم شدید با توجه به اولویت کیفیت صدا و تفکیک دادن صدا چه سینمای خونگی پیشنهاد میدید تلوزیونم lg lm9600

mr_rayan
09-03-2013, 17:05
سلام دوستان
میخواستم درباره امکانات و مشخصات مدل Htz-424 pioneer یه کم توضیح بدین و به نظرتون با بودجه یه میلیون خوبه اینو با یه es6960 46 ست کنم؟
سلام.
امکانات مانند بقیه سینماهای هم رده خودش.مزیت خاصی نداره ولی صدای بهتر نسبت به هم رده های خودش داره.
مشکل ست کردن وجود نداره.

mr_rayan
09-03-2013, 17:08
دوست عزیز شما به جای نه آوردن اگه یکم راهنمایی کنید ممنون میشیم
3pioneer تا مدل زیر 1 تومن داره و دو تا تقریبا 1200 چه برسه به lg و samsung حتی خودتون که لینک سایت چاره رو دادید قیمتهاش هست
شما همش نه میارید در ضمن منم میدونم yamaha وonkyo گرونتر هستن ولی ازتون ادرس خواستم که از نزدیک مدلهاشو ببینم که اگه میارزید پولمو پای کاره بهتر بدم
حالا نمیدونم متوجه منظورم شدید با توجه به اولویت کیفیت صدا و تفکیک دادن صدا چه سینمای خونگی پیشنهاد میدید تلوزیونم lg lm9600
دوست عزیز به یکی دیگه از دوستان هم پیشنهاد کردم زیر 1 تومن می تونید htz-424 پایونیر تهیه کنید.
برای اونیکو و یاماها هم می تونید به پاساژ شرکا سر بزنید.و یا جمهوری بعد از پل حافظ مغازه ادیو داوود برای یاماها.

davood-d
09-03-2013, 18:19
سلام، با توجه به سال توليد اين فيلم(2001) به نظر ميرسه نسخه ي اصلي فيلم dvd باشه. چراكه بلوري ديسك تقريبا از سال 2003 وارد بازار شد.

نسخه اصلي كه نگاتيو
اولين بار در چندين نسخه دي و ي دي منتشر شد كه يكي نسخه THX دو ديسك بود با صداي dts يكي ديگه نسخه ويستا بود كه پك خيلي جالبي داشت اما دالبي بود.
بهد روي بلوري اومد كه صداش LPCM بود.

mehr463
11-03-2013, 19:19
[QUOTE=amin_g_p;7513743]ارزش خرید بسته به نیاز خودتون هست با توجه به بودجه ای که دارید من شخصا از نزدیک هیچ کدوم را ندیده بودم و تست نکرده بودم ولی 727 خریدم سابش خوشگل تر بود :دی (اون موقع برام حدود 1200 تموم شد)

امین جان سلام
میخواستم خواهش کنم اگه ممکنه از منوی اصلی سینمای خانگی ۷۲۷ خودت یه عکس بذاری
چون من مدل ۷۱۷ دارم و میخوام ببینم که چه تفاوتهایی داره
اگر هم اطلاعاتی از تفاوت این دو داری اینجا عنوان کنی ممنون میشم
ممنونم

vahab2005
11-03-2013, 19:32
چرا اینجا هیچکی جواب نمیده؟
دوستان یک مدل سینما که wifi داشته باشه ولی سه بعدی نباشه لطفا معرفی کنید ... ممنون از لطف همگی

amin_g_p
11-03-2013, 20:01

امین جان سلام
میخواستم خواهش کنم اگه ممکنه از منوی اصلی سینمای خانگی ۷۲۷ خودت یه عکس بذاری
چون من مدل ۷۱۷ دارم و میخوام ببینم که چه تفاوتهایی داره
اگر هم اطلاعاتی از تفاوت این دو داری اینجا عنوان کنی ممنون میشم
ممنونم

الآن امکان عکس نیست سعی می کنم بگیرم منوش تاجایی که دیدم از 717 ساده تر باید باشه و بیشتر سیاهه

چرا اینجا هیچکی جواب نمیده؟
دوستان یک مدل سینما که wifi داشته باشه ولی سه بعدی نباشه لطفا معرفی کنید ... ممنون از لطف همگی

wifi برای مدل های بدون بلوری کاربردش اگر باشه پخش فایل های صوتی هست (تاجایی که اطلاع دارم پلیر های dvd پخش فایل های تصویری محدودتری دارند) من سینما dvd مدل خاصی را در خاطر ندارم بازم یه نگاهی می اندازم

vahab2005
11-03-2013, 20:16
[QUOTE=mehr463;7529911]

wifi برای مدل های بدون بلوری کاربردش اگر باشه پخش فایل های صوتی هست (تاجایی که اطلاع دارم پلیر های dvd پخش فایل های تصویری محدودتری دارند) من سینما dvd مدل خاصی را در خاطر ندارم بازم یه نگاهی می اندازم

ممنون که پاسخ دادید . میشه سینمایی پیدا کرد که بلوری نباشه ولی mkv رو ساپورت کنه ؟ من خیلی گشتم ولی پیدا نکردم....ممنون میشم معرفی کنید .

amin_g_p
11-03-2013, 21:15
ممنون که پاسخ دادید . میشه سینمایی پیدا کرد که بلوری نباشه ولی mkv رو ساپورت کنه ؟ من خیلی گشتم ولی پیدا نکردم....ممنون میشم معرفی کنید .

پیدا نمی شه (حداقل من ندیدم) فقط بلوری یا مدیاپلیر حتی یه سری آمپ های قوی هم ساپورت نمی کنن

mehr463
11-03-2013, 22:17
امین جان
یکی از چیزهایی که توی ذوقم خورد این بود که مدل 717 امکان پخش فرمت AVCHD رو داره ولی AVCHD دوربینهای HD سونی رو پخش نمیکنه و مقداری هم در عملکرد کنترل کند هست مخصوصا که فیلم سنگین باشه (HD با بیت ریت بالا) مثلا دگمه افزایش صدا رو فشار میدی یک الی دو ثانیه بعد روی صفحه نمایش نشون داده میشه

amin_g_p
11-03-2013, 23:35
امین جان
یکی از چیزهایی که توی ذوقم خورد این بود که مدل 717 امکان پخش فرمت AVCHD رو داره ولی AVCHD دوربینهای HD سونی رو پخش نمیکنه و مقداری هم در عملکرد کنترل کند هست مخصوصا که فیلم سنگین باشه (HD با بیت ریت بالا) مثلا دگمه افزایش صدا رو فشار میدی یک الی دو ثانیه بعد روی صفحه نمایش نشون داده میشه

AVCHD تا به حال نداشتم که تست کنم در مورد کنترل هم بله بعضی وقت ها کند عمل می کنه (البته تلویزیون سامسونگ هم دقیقا همین جمله را در دفترچش نوشته که در پخش این فیلم ها ممکن است سرعت عملکرد تلویزیون کاهش یابد و طبیعی هست.)

dada_zebel
12-03-2013, 07:02
سلام دوستان
امکان پخش فیلم از طریق wifi در مدل 727 هستش
و اگر جواب مثبته تا چه بیت ریتی
با تشکر

mehr463
12-03-2013, 09:25
AVCHD تا به حال نداشتم که تست کنم در مورد کنترل هم بله بعضی وقت ها کند عمل می کنه (البته تلویزیون سامسونگ هم دقیقا همین جمله را در دفترچش نوشته که در پخش این فیلم ها ممکن است سرعت عملکرد تلویزیون کاهش یابد و طبیعی هست.)

من سعی میکنم یک تکه کوتاه از فرمت AVCHD رو یه جایی آپلود کنم تا شما تست کنی ببینیم چطور شده

mehr463
12-03-2013, 09:27
سلام دوستان
با تشکر

بله میتونه و محدودیتی بواسطه WIFI بودنش نداره

gambil
12-03-2013, 10:02
سلام.
سوال فني
به ميزان بيت ريت يك فيلم يا موزيك چگونه مي تواند پي برد؟لطفا مبسوط شرح دهيد.
سپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپاس

amin_g_p
12-03-2013, 14:16
سلام دوستان
با تشکر

محدودیت خاصی در پخش با بیت ریت بالا ندیدم من تا 13.4Mbps هم پخش کردم فقط یه مشکلی که هست وایرلس من 802.11g هست پهنا باندش کمه و مکث هنگام پخش پیش میاد (مثل تبلیغ رایتل :دی) با 802.11n تست نکردم ولی احتمالا جواب می ده!

سلام.
سوال فني
به ميزان بيت ريت يك فيلم يا موزيك چگونه مي تواند پي برد؟لطفا مبسوط شرح دهيد.
سپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپپپپپپاس

با سینمای خانگی (727) توی منوی tools هنگام پخش فیلم می شه دید.
با کامپیوتر:
قبل از دانلود فیلم در مشخصات رلیز معمولا ذکر می شه.
هنگام پخش با km player فیلم را pause کنید کلید ترکیبی alt+j را بزنید در مشخصات video بیت ریت مشخص هست.
فکر کنم یه ابزار mediainfo هم در k-lite codec tools هست که همین کار را می کنه الآن نصب نیست مطمئن بشم.

--------------
عکس ها هم در اسرع وقت ;)

jacob
12-03-2013, 14:34
سلام .

با تنظیمات پایونییر آشنا نیستم ولی احتمالا خود دستگاه داره دیکود میکنه و به آمپ میفرسته . شما باید صدا رو به صورت bitstream یا شبیه اون و خام به AV برسونید تا کاره دیکود کردن رو AV انجام بده.

با سلام و ممنون از شما و سایر دوستان که وقت گذاشتید و پاسخ من را دادید . بله در منو پایونیر 440 هم در منو قسمت hdmi درقسمت صدا دقیقا روی همین گزینه قرار داده بودم .
باید یه سروس مطمئن پیدا کنم تست کنم

marmad67
12-03-2013, 16:21
سلاااااااام
LED سامسونگ ES6960 با یک سینمای خانگی HT-E355K هست به قیمت 4060000
آیا به نظرتون سیستم رو جدا با یه سینمای خانگی دیگه بخرم بهتره یا همین گزینه خوبی هست? من خیلی کاربرد حرفه ای برای سینما ندارم فقط دیدن فیلم تو یه پذیرایی 60 متری!
بودجه من برای خرید هم کلاً حدود 4 تومان هست.
با توجه به اینکه اگه بخوام سینما رو کم کنن 300 بیشتر کم نمیکنن در حالیکه من پرسیدم قیمت این مدل 605 هست!

mehr463
12-03-2013, 17:38
سلام
امین جان لطفا این فایل AVCHD رو دانلود و روی دستگاهت امتحان و نتیجه رو اعلام بفرمایید
ممنونم

mr_rayan
12-03-2013, 19:22
سلاااااااام
LED سامسونگ ES6960 با یک سینمای خانگی HT-E355K هست به قیمت 4060000
آیا به نظرتون سیستم رو جدا با یه سینمای خانگی دیگه بخرم بهتره یا همین گزینه خوبی هست? من خیلی کاربرد حرفه ای برای سینما ندارم فقط دیدن فیلم تو یه پذیرایی 60 متری!
بودجه من برای خرید هم کلاً حدود 4 تومان هست.
با توجه به اینکه اگه بخوام سینما رو کم کنن 300 بیشتر کم نمیکنن در حالیکه من پرسیدم قیمت این مدل 605 هست!
با توجه به اینکه کابرد خاصی برای استفاده از سینما ندارید و با نگرفتن این سینما هم 300 تومن به ضررتون تموم میشه پیشنهاد می کنم همین مدلی که ذکر کردید رو بگیرید.در حد یه سینمای معمولی مدل خوبیه و جوابگوی متراژ شما هم هست.

amin_g_p
12-03-2013, 20:32
سلام
امین جان لطفا این فایل AVCHD رو دانلود و روی دستگاهت امتحان و نتیجه رو اعلام بفرمایید
ممنونم

تست کردم در قسمت ویدیو اجراش کرد ولی وقتی AVCHD می زدم می گفت no BDMV تو دفترچه خوندم می گفت باید توی فولدر AVCHD باشه بعد BDMV اینکار را که کردم نخوند یعنی لود می کنه ولی توی پلی می مونه و دستگاه کاری نمی کنه!
(بیت ریت تصویر 7.9Mbps و صدای دالبی 5.1 مشخصاتش بود)
نوشته بودی با vcd هم مشکل داری من هم گفتم تست بکنم پخش کرد مشکلی نبود.
فک کنم پلیر 727 از 717 قوی تره!

mehr463
12-03-2013, 22:52
توی قسمت ویدیو پخش کرد ؟
تونستی فیلمو ببینی ؟
توی ۷۱۷ بخشی به نام AVCHD ندارم !
توی ۷۲۷ کجاش هست ؟
اگر تونستی ببینی که خیلی عالیه
من ۷۱۷ رو میذارم برای فروش و میرم ۷۲۷ میگیرم

amin_g_p
12-03-2013, 23:31
توی قسمت ویدیو پخش کرد ؟
تونستی فیلمو ببینی ؟
توی ۷۲۷ کجاش هست ؟

آره راحت پخش کرد(از منوی ویدیو).
اینم عکسها:
منوی تولز:(روی ویدیو)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منوی فلش:(AVCHD مشاهده می شود)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تنظیمات:
منوی ساند (روی پخش فایل)
پخش موزیک: (ببخشید حواسم نبود خوب فوکوس نکرد ولی معلومه :دی)
منوی اصلی:

فقط یادم رفت از منوی فانکشن عکس بگیرم. بابت کیفیت پایین ببخشید. اگر عکس دیگه ای از منوها خواستید در خدمتم.
منوی AVCHD فکر کنم بیشتر برای پخش فایل های فیلم های بلوری باشه و فقط روی USB فعاله (روی شبکه خیر). چرا سینما را عوض کنی یه پلیر خوب بگیر که فایل های مورد علاقه را ساپورت کنه!

gambil
13-03-2013, 09:05
توی قسمت ویدیو پخش کرد ؟
تونستی فیلمو ببینی ؟
توی ۷۲۷ کجاش هست ؟

سلام،
اگه مقدور باشه چنتا عكس از منوي 717 برام بذاريد. محض مقايسه با منوي 414 مي خوام.
"عيب مي جمله بگفتي، هنرش نيز بگوي"
اگه 414 رو نخريده بودم حتما 717 را ازت مي خريدم. يكي از شگرد هاي كمپاني هاي شناخته شده همينه كه توي يك محصول، همه چيز را كنار هم قرار نميدن تا مشتريان فقط و فقط برن سراغ اون مدلشون ، گاهي يك مدل با قيمت يك ميليون ويژه گيي داره كه در مدل 3 ميليوني نيست.
اولويت من بيشتر روي كيفيت بخش صدا از سينماي خانگي و در كنارش كيفيت تصوير و اجراي فرمت هاي معمول و مرسوم است؛ كه با وجود لب تاب و رسيور و تلويزيون ميشيه كمبود هاي دستگاهت را جبران كني.

mehr463
13-03-2013, 09:33
امین جان
خیلی خیلی ممنونم و خیلی زحمت کشیدی
قسمت AVCHD در USB فکر کنم برای اینه که مستقیما دوربین فیلمبرداری رو با کابل USB به سینما وصل کنی چون در فایلهای درون دوربین علاوه بر فایل با پسوند M2TS. فایل با پسوند BDMV. هم وجود داره
دلیل اینکه میخوام سینما رو عوض کنم کاهش تعداد پلیرها هست

دوستان یه دستگاه سینمای خانگی پایونیر مدل bcs-717 کم کار کرده برای فروش موجود است :n02:

mehr463
13-03-2013, 09:47
سلام،
اگه مقدور باشه چنتا عكس از منوي 717 برام بذاريد. محض مقايسه با منوي 414 مي خوام.
"عيب مي جمله بگفتي، هنرش نيز بگوي"
اگه 414 رو نخريده بودم حتما 717 را ازت مي خريدم. يكي از شگرد هاي كمپاني هاي شناخته شده همينه كه توي يك محصول، همه چيز را كنار هم قرار نميدن تا مشتريان فقط و فقط برن سراغ اون مدلشون ، گاهي يك مدل با قيمت يك ميليون ويژه گيي داره كه در مدل 3 ميليوني نيست.
اولويت من بيشتر روي كيفيت بخش صدا از سينماي خانگي و در كنارش كيفيت تصوير و اجراي فرمت هاي معمول و مرسوم است؛ كه با وجود لب تاب و رسيور و تلويزيون ميشيه كمبود هاي دستگاهت را جبران كني.

حتما عکس میذارم
مدل 717 هم امکانات و کیفیت بینظیری داره . من چون دوربین فیلمبرداری hd سونی دارم پخش فرمتAVCHD برام مهمه که قطعا برای خیلی ها اصلا مهم نیست
و حتی اینم بگم که 717 فرمت AVCHD سایر شرکتها رو پخش میکنه (پاناسونیک ، جی وی سی ، ....) ولی مال سونی رو پخش نمیکنه
بهرحال انشاا.. مشتری پیدا میشه و این موضوع هم حل میشه
ممنون

dada_zebel
13-03-2013, 12:16
امین جان
قسمت AVCHD در USB فکر کنم برای اینه که مستقیما دوربین فیلمبرداری رو با کابل USB به سینما وصل کنی چون در فایلهای درون دوربین علاوه بر فایل با پسوند M2TS. فایل با پسوند BDMV. هم وجود داره

دوستان یه دستگاه سینمای خانگی پایونیر مدل bcs-717 کم کار کرده برای فروش موجود است :n02:
اگر جدی میگی من خریدارم

mehr463
13-03-2013, 13:13
اگر جدی میگی من خریدارم

بله من تصمیم به فروش دارم و در خدمت شما هستم

amin_g_p
13-03-2013, 13:54
امین جان

اگر توی فولدر AVCHD باشه از طریق ویدیو نمی شه بهش دسترسی داشت اگر امکانش هست فایل BDMV مربوط به اون را هم بذار تست کنم اینم عکس هنگام پخش:

passenger2000
13-03-2013, 21:26
من یه پلیر WDTV Live Stream دارم با استفاده از کابل optical صدای خروجی رو به سینما خانگی پاناسونیک مدل SA-pt85 متصل کردم. زمانی که فیلم با فرمت صدای dts پخش میکنم صدایی از سینما خانگی خارج نمیشه . برای اینکه مشکلش حل بشه مجبورم برم تو ستینگ دستگاه و تیک dts رو بردارم که مشکل حل بشه . اما اینجوری دیگه کیفیت صدای واقعی رو نمیده . از اساتید سوال داشتم مشکل از سینما خانگی هستش یا تنطیم خاصی وجود داره که این مشکل حل بشه .؟؟؟؟

dada_zebel
13-03-2013, 21:32
بله من تصمیم به فروش دارم و در خدمت شما هستم

سلام دوست عزیز
سایت اشکال داره و پیام ها رو در صندوق ارسالی ثبت نمی کنه
لطفا یک شماره تماس پخ کنید

mehr463
13-03-2013, 22:35
سلام دوست عزیز
سایت اشکال داره و پیام ها رو در صندوق ارسالی ثبت نمی کنه
لطفا یک شماره تماس پخ کنید
ارسال کردم ..

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یک دستگاه سینمای خانگی پایونیر مدل bcs-717 در حد نو بفروش میرسد

davood-d
14-03-2013, 01:03
من یه پلیر WDTV Live Stream دارم با استفاده از کابل optical صدای خروجی رو به سینما خانگی پاناسونیک مدل SA-pt85 متصل کردم. زمانی که فیلم با فرمت صدای dts پخش میکنم صدایی از سینما خانگی خارج نمیشه . برای اینکه مشکلش حل بشه مجبورم برم تو ستینگ دستگاه و تیک dts رو بردارم که مشکل حل بشه . اما اینجوری دیگه کیفیت صدای واقعی رو نمیده . از اساتید سوال داشتم مشکل از سینما خانگی هستش یا تنطیم خاصی وجود داره که این مشکل حل بشه .؟؟؟؟فرمت صداي dts-hd باشه پخش نميكنه.فرمت چك كنيد

passenger2000
14-03-2013, 08:09
فرمت صداي dts-hd باشه پخش نميكنه.فرمت چك كنيد
درست میفرمایید. روی سینما خانگی فقط dts نوشته و فرمت dts-hd ننوشته.
حالا برای حل این مشکل باید آمپ بگیرم ؟

mehr463
14-03-2013, 10:49
اگر توی فولدر AVCHD باشه از طریق ویدیو نمی شه بهش دسترسی داشت اگر امکانش هست فایل BDMV مربوط به اون را هم بذار تست کنم اینم عکس هنگام پخش:

امین جان
در موردBDMV من اشتباه کردم ساختار فولدرهای دوربین رو گذاشتم جالبه که پسوند فایل درون دوربین MTS هست و بعد از فولدر BDMV یه فولدر STREAM هم هست این ساختار رو هم امتحان کن ببین چطوره

amin_g_p
14-03-2013, 12:41
امین جان
در موردBDMV من اشتباه کردم ساختار فولدرهای دوربین رو گذاشتم جالبه که پسوند فایل درون دوربین MTS هست و بعد از فولدر BDMV یه فولدر STREAM هم هست این ساختار رو هم امتحان کن ببین چطوره

اینجوری هم جواب نداد! به نظر نیاز به فایل های ایندکس و اینا داره!

nt
14-03-2013, 14:59
سلام
بالاخره من D5550 سامسونگ را گرفتم (تلویزون هم ال سی دی سام دارم)
حال اون را به HDMI به تلویزیون وصل کردم و بعد ----- را با HDMI به سینما و تلویزیون را با کابل Optic به سینما وصل کردم
حال می خواستم بدونم :
1- درست وصل کردم؟
2- آیا تنظیمات اولیه خاصی برای بهبود کیفیت لازم هست؟
3- چجوری باید anynet اون را تنظیم کنم چون الان فعال هست اما یکی قاطی میکنه و من سر در نمیارم . چجوری باید اون را تنظیم کنم که وقتی میرم روی تلویزیون صدای تلویزیون بیاد و وقتی روی ----- صدای اون و همش لازم نباشه وارد منوی اون بشم و گزینه مورد نظر را انتخاب نمایم
4- چجوری میتونم کنترل تلویزیون را با سینما مشترک کنم چون توی دفترچه نوشته باید یکی کد را وارد کنم و ....
5-جچوری باس پیش فرض که فعال هست را غیر فعال نمایم؟
6- در کل تنظیمات عمومی برای این را می خواستم
ممنون:n12:

davood-d
14-03-2013, 19:01
درست میفرمایید. روی سینما خانگی فقط dts نوشته و فرمت dts-hd ننوشته.
حالا برای حل این مشکل باید آمپ بگیرم ؟

آمپ يلندگو ميخواد كابل ميخواد دردسر داره.
اگر تمام فيلم هاتو HD هست نظر شماست.

mr_rayan
15-03-2013, 07:35
سلام
حال اون را به HDMI به تلویزیون وصل کردم و بعد ----- را با HDMI به سینما و تلویزیون را با کابل Optic به سینما وصل کردم
حال می خواستم بدونم :
1- درست وصل کردم؟
3- چجوری باید anynet اون را تنظیم کنم چون الان فعال هست اما یکی قاطی میکنه و من سر در نمیارم . چجوری باید اون را تنظیم کنم که وقتی میرم روی تلویزیون صدای تلویزیون بیاد و وقتی روی ----- صدای اون و همش لازم نباشه وارد منوی اون بشم و گزینه مورد نظر را انتخاب نمایم
4- چجوری میتونم کنترل تلویزیون را با سینما مشترک کنم چون توی دفترچه نوشته باید یکی کد را وارد کنم و ....
سلام.مبارکتون باشه.انشالله به شادی استفاده کردی.
شما چه نوع رسی وری داری؟به نظر من شما رسی.ور با HDMI به تی وی وصل کن و صدای رسی.ور با کابل آنالوگ به سینما وصل کن.کیفیت صدای شبکه های ماهواره به نظرم اونقدر خوب نیست که بخواد ارزش انتقال صدا با HDMI رو داشته باشه.
در مورد بقیه سوالاتتون هم بایستی خود شما دفترچه رو مطالعه کنید و متوجه بشید.انقدر با تنظیمات کار کنید تا از همه چیز سر در بیاری.تنظیمات سینماها مدل به مدل و برند به برند متفاوته.

Immunology
17-03-2013, 13:55
دوستان من میخام یه سیستم صوتی با کیفیت تهیه کنم که بشه رو کامپیوترم استفاده کرد.به نظرتون یه اسپیکر ادیفایر بخرم یا یه سینمای خانگی سامسونگ D355؟کیفیت این سینمای خانگی سامسونگ چطوره؟

gambil
18-03-2013, 11:14
درود
چنتا عكس از منوي پايونير 414 به همراه جند پرسش از دوستان.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا درباره اين قسمت از منو برام توضيح بديد.(hd av

و همينطور در تصوير زير(factory set
همينطور drc يعني چي؟

gambil
18-03-2013, 11:40
لطفا راهنمايي كنيد
tv من 4 تا ورودي hdmi داره، يكشون كنارش نوشته arc كه سينما را از همين ورودي به tv وصل كردم و مشكلي هم نيست. اما وقتي كابلhdmi به ورودي ديگه اي وصل مي كنم دوتا تغيير اتفاق مي افته،
1-كيفيت تصوير سينما خيلي بهتر از وروديarc hdmi هست. چرا؟
2- ديگه tv قادر به بازبيني سيستم صوتي(سينما) نيست و سينما گزينه ي اپتيكال را نشون ميده! چرا اينطوري؟ اكثر تلوزيونها همين طورند؟ (tv ex650 sony)
سپاس

DJ_EBI
18-03-2013, 11:54
سلام دوستان

ممنون میشم راهنمایی کنید
بودجم تا 1500 (البته تا 2 تومنم میتونم هزینه کنم ولی فکر می کنم بی مورد باشه آپارتمان نشینی و هزار دردسر :n02:)

بیشتر مد نظرم رو کیفیت صدا هستش (بیشتر آهنگ گوش کردن در حد صدای نرمال )گاهی اوقات هم فیلم hd
ساپورت کردن یا نکردن فرمت های تصویری زیاد مهم نیست (از طریق ر#یسور hd جبران میشه )

با تشکر

gambil
18-03-2013, 12:02
"به جهان خرم از آنم كه جهان خرم ازوست"
چيزي به سال جديد نمونده
بهار، گل به گل داره نزديكتر ميشه
به همين بهانه؛ سپاس گزاري مي كنم از مديريت محترم سايت و انجمن صوت وتصوير، همچنين از ناظر گرامي mr.rayan و ديگر همراهان حاضر در سايت كه انصافا" بدون دريغ و بي چشمدات حاضر و ناظر هستند تا كمكي هر چند كوچك به امثال من بكنند. شايد تا سيزده بدر بهتون سر نزنم، شاد باشيد.

gambil
18-03-2013, 12:35
سلام
حال می خواستم بدونم :
1- درست وصل کردم؟

سلام
پاسخ سوال شماره 4
روي كنترل دستگاه قسمتي وجود داره با نام tv ctrl، شما مي بايست دكمه پاور اين قسمت رو به سمت دستگاه به مدت چند ثانيه پايين نگه داري و بعد از روي دفترچه كد مربوط به تلوزيونت را با اعداد روي كنترل وارد كني. البته براي سيستم من اينطور بود تصوير كنترل دستگاه رو گذاشتم مي توني ببيني.

amin_g_p
18-03-2013, 12:42
درود
چنتا عكس از منوي پايونير 414 به همراه جند پرسش از دوستان.

لطفا درباره اين قسمت از منو برام توضيح بديد.(hd av

و همينطور در تصوير زير(factory set
همينطور drc يعني چي؟

منوش خیلی خوشگل تر از سری جدید هست!
factory set که همون ریست به حالت کارخونه هست.
DRC مخفف Dynamic Rage Control توی توضیحات نوشته هنگام تماشای فیلم در صدای کم وضوح و شفافیت را از دست نمی دید. (من که همون Auto گذاشتمش)

لطفا راهنمايي كنيد
tv من 4 تا ورودي hdmi داره، يكشون كنارش نوشته arc كه سينما را از همين ورودي به tv وصل كردم و مشكلي هم نيست. اما وقتي كابلhdmi به ورودي ديگه اي وصل مي كنم دوتا تغيير اتفاق مي افته،
1-كيفيت تصوير سينما خيلي بهتر از وروديarc hdmi هست. چرا؟
2- ديگه tv قادر به بازبيني سيستم صوتي(سينما) نيست و سينما گزينه ي اپتيكال را نشون ميده! چرا اينطوري؟ اكثر تلوزيونها همين طورند؟ (tv ex650 sony)
سپاس
1-!! تنظیمات تصویر را چک کنید اگر ریست داره ریست کنید اگر نه مثل بقیه hdmi ها باشه. (البته با سونی کار نکردم!)
2- به طور معمول فقط یک پورت HDMI با قابلیت arc هست که قابلیت برگشت صدا را داره و بقیه خیر.

poria_mc
18-03-2013, 13:32
دوستان نظرتون در مورد برند پایونیر چیه...؟؟؟
به نظرم هم از لحاظ کیفیت ساخت و هم از لحاظ کیفیت صدا خیلی بهتر از برند های رند بازار میومد....!
ارزش خرید داره..؟؟؟

mehr463
18-03-2013, 23:38
بله همینطوره کیفیت پایونیر خیلی بهتر از سایر برندها هست

mr_rayan
19-03-2013, 07:43
سلام دوستان

ممنون میشم راهنمایی کنید
بودجم تا 1500 (البته تا 2 تومنم میتونم هزینه کنم ولی فکر می کنم بی مورد باشه آپارتمان نشینی و هزار دردسر :n02:)

بیشتر مد نظرم رو کیفیت صدا هستش (بیشتر آهنگ گوش کردن در حد صدای نرمال )گاهی اوقات هم فیلم hd
ساپورت کردن یا نکردن فرمت های تصویری زیاد مهم نیست (از طریق ر#یسور hd جبران میشه )

با تشکر
سلام.با بودجه شما بهترین انتخاب ها
1-پکبچ DENON 1312xp
2-PIONEER HTP-RS777 یا PIONEER HTP-ES33

mehr463
21-03-2013, 18:22
سلام و عید همه عزیزان مبارک

میخواستم خواهش کنم یه سیستم صوتی بدون ساب ووفر (با بلندگوهای فول رنج ) کیفیتی معرفی فرمایید

ممنون

hs1366
21-03-2013, 21:49
سلام و عید همه عزیزان مبارک

میخواستم خواهش کنم یه سیستم صوتی بدون ساب ووفر (با بلندگوهای فول رنج ) کیفیتی معرفی فرمایید

ممنون

دوست عزیز حداقل قیمتی که میتونین بفروشین رو برام pm کن ببینم میصرفه یا همون 727 رو بگیرم

hs1366
22-03-2013, 12:34
دوست عزیز من نمیتونم pm بدم اگه ممکنه شماره تماستون رو برام pm کن

dada_zebel
23-03-2013, 20:49
سلام
عید همه دوستان مبارک باشه
من تقریبا تمام صفحات رو خوندم ولی نتونستم یه راهنمایی پیدا کنم در مورد نحوه ی
پخش فیلم و موسیقی از طریق سیستم وایرلس سینمای پایونیر 727
به عبارت ساده تر
میخام یک فایل صوتی یا تصویری رو در لپ تاب باز کنم و در سینما 727 پخش بشه
ممنون میشم کمکم کنید

amin_g_p
23-03-2013, 21:09
سلام
عید همه دوستان مبارک باشه
من تقریبا تمام صفحات رو خوندم ولی نتونستم یه راهنمایی پیدا کنم در مورد نحوه ی
پخش فیلم و موسیقی از طریق سیستم وایرلس سینمای پایونیر 727
به عبارت ساده تر
میخام یک فایل صوتی یا تصویری رو در لپ تاب باز کنم و در سینما 727 پخش بشه
ممنون میشم کمکم کنید

فکر نکنم اینجوری با سینمای خانگی بشه (ولی با نرم افزار allshare برای تلویزیون سامسونگ می شه). برای سینما نیاز به یک برنامه سرور DLNA داری یکی از روش های زیر:
1- استفاده از نرم افزار serviio. خوبی که داره فیلم ها را بر اساس فولدر، اسم بازیگر، کارگردان و ... مرتب می کنه ورژن freeش هم کافیه.
2- نصب کدک های ویندوز برای ویندوز مدیا پلیر و اضافه کردن فولدرها به library مدیا پلیر و فعال کردن streaming ویندوز.
3- استفاده از نرم افزارهای دیگری مثل XBMC و Plex و PS3 Media server. که البته من زیاد کار نکردم باهاشون.
(معمولا فایروال یا باید تنظیم بشه یا غیر فعال.)
پس از نصب و تنظیم نرم افزار (اضافه کردن فولدرها و ...) سپس از طریق Home Media Gallery سینما روی dlna search اکی کنید کمی صبر کنید تا سرورهای dlna را پیدا کنه.

dada_zebel
24-03-2013, 00:05
فکر نکنم اینجوری با سینمای خانگی بشه (ولی با نرم افزار allshare برای تلویزیون سامسونگ می شه). برای سینما نیاز به یک برنامه سرور DLNA داری یکی از روش های زیر:
1- استفاده از نرم افزار serviio. خوبی که داره فیلم ها را بر اساس فولدر، اسم بازیگر، کارگردان و ... مرتب می کنه ورژن freeش هم کافیه.
2- نصب کدک های ویندوز برای ویندوز مدیا پلیر و اضافه کردن فولدرها به library مدیا پلیر و فعال کردن streaming ویندوز.
3- استفاده از نرم افزارهای دیگری مثل XBMC و Plex و PS3 Media server. که البته من زیاد کار نکردم باهاشون.
(معمولا فایروال یا باید تنظیم بشه یا غیر فعال.)
پس از نصب و تنظیم نرم افزار (اضافه کردن فولدرها و ...) سپس از طریق Home Media Gallery سینما روی dlna search اکی کنید کمی صبر کنید تا سرورهای dlna را پیدا کنه.

با تشکر
مودم من وایرلس هستش و به پی سی خانگی متصله
از طرفی لپ تاپ هم وای فای داره
من تمام کارایی که گفتین انجام دادم
اما dlan search عکس العملی میده

من یواش یواش دارم فکر می کنم که وایرلسش الکیه و بایستی مودم رو بیارم مستقیم بهش وصل کنم
ولی به هر حال تنظیمات من در ویندوز 7 کامل بودو نشد

amin_g_p
24-03-2013, 01:28
با تشکر
مودم من وایرلس هستش و به پی سی خانگی متصله
از طرفی لپ تاپ هم وای فای داره
من تمام کارایی که گفتین انجام دادم
اما dlan search عکس العملی میده

من یواش یواش دارم فکر می کنم که وایرلسش الکیه و بایستی مودم رو بیارم مستقیم بهش وصل کنم
ولی به هر حال تنظیمات من در ویندوز 7 کامل بودو نشد

dlna ویندوز یکم اذیت می کنه با گوشی آندرویید مشکل کمتری دارم! بعضی وقتا مشکل شناسایی dlna چه تلویزیون چه سینما با ریست pc حل می شه. بیشترین مشکلی هم که داشتم فایروال بود که دیسیبل می کردم که جدیدا رول ساختم و یه سری تنظیمات دیگه. شما توی کنترل پنل Media streaming options را فعال کن و به دستگاه ها مثل سینما اجازه استفاده بده. با سیم لن هم وصل بکنی ارتباط به همین صورت باید برقرار بشه وایرلس فقط سیم کشی را حذف می کنه.(از ارتباط سینما با شبکه هم با کانکشن تست توی منوی تنظیمات شبکه سینما مطمئن شوید)

hp1351
25-03-2013, 07:19
جناب رایان و پژمان عزیز سال خوبی رو برای شما آرزو می کنم
سال نو همه دوستان مبارک

danavan
25-03-2013, 20:28
اگر میخوایید فیلم تو کامپیوتر اجرا شه (توسط نرم ازارهایی مثل kmp یا مدیا پلیر های دیگه) و سینماتون تصویر و صدا رو از طریق بیسیم به تلوزین منتقل کنه ، همچین چیزی امکان نداره... مگر اینکه خروجی تصویر و صدای کامپیوتر رو از طریق کابلهای مختلف به سینماتون وص کنید .....
ولی اگر میخواهید سینماتون از طریق بیسیم به فایلهای داخل کامپیوترتون دسترسی داشته باشه و خودش اونها رو اجرا کنه که طبیعتا محدود به فرمتهای قابل پخش در خود سینماتون هست امکان پذیر هستش .... منتها مودم شما باید روتر هم باشه (مودم های وایمکس مبین نت و ... این طور نیستن.) و کافی فولدری که هاوی فایلهاتون هست رو با دیگران شیر کنید که خیلی هم راحته... تو تاپیک های مربوط میتونید نحوه شیر کردن فایلها رو پیدا کنید... من از نرم افزار Network Magic استفاده میکنم ...

benyblack
27-03-2013, 00:08
سلام من یه سینمای خانگی تا سقف 1.5 می خوام. برام مهمه که اسپیکرهاش وایرلس باشن مدل d5550 سامسونگ رو دیدم ولی بچه ها به پایونییر بیشتر اعتقاد دارن می خوام ببینم مدل های پایونییراز اسپیکر وایرلس استفاده می کنن و ایا با این پول انتخاب درستی کردم یا نه

mehr463
27-03-2013, 08:32
سلام من یه سینمای خانگی تا سقف 1.5 می خوام. برام مهمه که اسپیکرهاش وایرلس باشن مدل d5550 سامسونگ رو دیدم ولی بچه ها به پایونییر بیشتر اعتقاد دارن می خوام ببینم مدل های پایونییراز اسپیکر وایرلس استفاده می کنن و ایا با این پول انتخاب درستی کردم یا نه

سلام
خیر سینماهای خانگی پایونیر بلندگوهاش در هیچکدام از مدلها وایرلس نیستند و کسانی هم که وایرلس دارند زیاد راضی نیستند چون صدا شفاف نیست و با عبور آدم بین سینما و بلندگوها باعث خش خش در صدا میشه

benyblack
27-03-2013, 10:20
ممنون سوال اول حل شد :p ولی در مورد بهترین اتخاب تا 1.5 نگفنید . همون 727 رو بگیرم؟؟؟؟ یا پیشنهاد بهتری هست

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

mehr463
27-03-2013, 11:05
سلام تا قیمت ۱.۵ چیزی بهتر از ۷۲۷ نیست
ولی سیستم تودوروکی بهمراه یک بلوری پلیر انتخاب بهتری هست که جمعا حدود ۳ میلیون تموم میشه

mr_rayan
27-03-2013, 11:16
ممنون سوال اول حل شد :p ولی در مورد بهترین اتخاب تا 1.5 نگفنید . همون 727 رو بگیرم؟؟؟؟ یا پیشنهاد بهتری هست

مدل 727 سینما بلوری هست.شما سینما بلوری میخواید یا سینما dvd؟

mr_rayan
27-03-2013, 11:36
سلام تا قیمت ۱.۵ چیزی بهتر از ۷۲۷ نیست
ولی سیستم تودوروکی بهمراه یک بلوری پلیر انتخاب بهتری هست که جمعا حدود ۳ میلیون تموم میشه
سینمای 717 فکر کنم داشتی.اونو فروختی 727 خریدی؟حالا 727 هم می خوای بفروشی؟چی می خوای بگیری؟

mehr463
27-03-2013, 12:55
سلام استاد
من تصمیم دارم یه سیستم حرفه ای (احتمالا تودوروکی ) بگیرم

mr_rayan
27-03-2013, 13:31
سلام استاد
من تصمیم دارم یه سیستم حرفه ای (احتمالا تودوروکی ) بگیرم
سلام.
انشالله.پیشرفتت خیلی جالب و سریعه.

benyblack
27-03-2013, 13:33
مدل 727 سینما بلوری هست.شما سینما بلوری میخواید یا سینما dvd؟
والا ترجیح میدم بلوری رو هم ساپورت کنه ولی اجباری روش ندارم. اگر یه دی وی دی با کیفیت خیلی بهتر نسبت به 727 گیرم بیاد اون رو می گیرم

mr_rayan
27-03-2013, 13:54
والا ترجیح میدم بلوری رو هم ساپورت کنه ولی اجباری روش ندارم. اگر یه دی وی دی با کیفیت خیلی بهتر نسبت به 727 گیرم بیاد اون رو می گیرم

تو این رنج قیمت سینمایی نداریم که کیفیتی به مراتب بهنر از 727 داشته باشه.مدل HTZ-424 پایونیر هست که با نداشتن بلوری پلیر به مراتب قیمت پایین تری.
با کمی افزایش بودجه مدل RS33 پایونیر با قیمت 1800 الی 2 تومن گزینه به مراتب خیلی خیلی بهتریه.با کمی افزایش بودجه تا حدود 2 الی 2300 سینمای RS777 هم گزینه به مراتب بهتری هستش و در آینده با افزایش بلوری پلیر هم هیچگونه مشکلی نداری.

sdsab22
29-03-2013, 20:32
سلام
من میخوام این مدل سونی رو از بانه سفارش بدم. چند سوال دارم

سینما خانگی بلوری سه بعدی سونی HOME THEATRE SONY BVD-E490W BLUE-RAY 3D

​[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- فرمت های صوتی و نصویری ( MP3 MKV MOV ) رو از رو فلش اجرا میکنه یا مثل تلویریون های سونی هیچی پخش نمی کنه
2- از روی DVD چطور؟ مثلا یه DVD پر از MP3
3- فایل های فول اچ دی چطور
4- اینکه اینها بی سیم هست بلند گو هاش یا نه؟
5- ساپورت زیرنویس فارسی
ممنون

mahdi_z100
30-03-2013, 18:10
با سلام
لطفا چگونگی وصل شدن چند دستگاه با کابل HDMI به تلویزیون رو بگید که تمام صدا ها از سینما خانگی بیاد.
خود تلویزیون ، ر س ی و ر ، ایکس باکس و سینما خانگی . تلویزیون 6960 هستش
با تشکر فراوان

amin_g_p
31-03-2013, 00:07
با سلام
لطفا چگونگی وصل شدن چند دستگاه با کابل HDMI به تلویزیون رو بگید که تمام صدا ها از سینما خانگی بیاد.
خود تلویزیون ، ر س ی و ر ، ایکس باکس و سینما خانگی . تلویزیون 6960 هستش
با تشکر فراوان

سینما خانگی با HDMI 1.4 به پورت HDMI ARC تلویزیون و بقیه به بقیه (تنظیمات ARC یا همون CEC باید در سینما و tv فعال باشه که به طور پیشفرض معمولا هست و اتوماتیک سینما روی arc میره). فقط صدای بیشتر از 2 کانال (استریو) اینجوری منتقل نمی شه مگر اینکه فیلم از طریق Allshare خود tv نگاه کنی و توی تنظیمات صدا SPDIF را با توجه به صدای فایل در حال پخش تنظیم کنید. برای گرفتن صدای دالبی از xbox می تونید از رابط اپتیکال مخصوصش استفاده کنید یا xbox را به ورودی HDMI سینما (اگر داره) وصل کنید. برای ر س ی و ر هم همینطور اتصال با کابل اپتیکال به سینما پیشنهاد می شه .

mahdi_z100
31-03-2013, 09:02
سینما خانگی با HDMI 1.4 به پورت HDMI ARC تلویزیون و بقیه به بقیه (تنظیمات ARC یا همون CEC باید در سینما و tv فعال باشه که به طور پیشفرض معمولا هست و اتوماتیک سینما روی arc میره). فقط صدای بیشتر از 2 کانال (استریو) اینجوری منتقل نمی شه مگر اینکه فیلم از طریق Allshare خود tv نگاه کنی و توی تنظیمات صدا SPDIF را با توجه به صدای فایل در حال پخش تنظیم کنید. برای گرفتن صدای دالبی از xbox می تونید از رابط اپتیکال مخصوصش استفاده کنید یا xbox را به ورودی HDMI سینما (اگر داره) وصل کنید. برای ر س ی و ر هم همینطور اتصال با کابل اپتیکال به سینما پیشنهاد می شه .

ممنون از جوابتون . من مبتدی هستم و منظور شما رو از 1.4 و بقیه رو به بقیه متوجه نشدم . سینمای من ورودی HDMI نداره .
با تشکر

amin_g_p
31-03-2013, 10:51
ممنون از جوابتون . من مبتدی هستم و منظور شما رو از 1.4 و بقیه رو به بقیه متوجه نشدم . سینمای من ورودی HDMI نداره .
با تشکر

ورژن کابل 1.4 یعنی ARC را ساپورت (معمولا روی جعبه نوشته) با کابلی که دارید تست بکنید: سینما را با hdmi به ورودی (hdmi (arc وصل کنید بقیه hdmi ها به بقیه ورودی ها. برای گرفتن صدای 5.1 کانال از دو وسیله دیگر کابل اپتیکال (البته اگر استفاده دارید) مدل سینمارا هم ذکر نکردید.

mehr463
01-04-2013, 23:56
سلام
از دوستان کسی اینجا بلو ری پلیر پایونیر مدل lx55 داره ؟
چند تا سوال داشتم
ممنونم

mhentezari
02-04-2013, 00:28
دوستان سینما خانگی زیر یک تومن چی پیشنهاد میدید؟

mr_rayan
02-04-2013, 06:23
دوستان سینما خانگی زیر یک تومن چی پیشنهاد میدید؟
Pioneer Htz-424DVD

m2r164
02-04-2013, 20:22
سلام
از دوستان کسی اینجا بلو ری پلیر پایونیر مدل lx55 داره ؟
چند تا سوال داشتم
ممنونم

سلام دوست عزیز
من هم این مدل رو دارم
مورد شما چی هست ؟؟ اگر بتونم کمک و راهنمایی بکنم

mhentezari
02-04-2013, 22:33
Pioneer Htz-424DVD
ممنون
قیمتش دقیقا چقدر هست؟
مشخصات و امکاناتش رو کجا میتونم ببینم؟

mr_rayan
03-04-2013, 06:31
ممنون
قیمتش دقیقا چقدر هست؟
مشخصات و امکاناتش رو کجا میتونم ببینم؟
خواهش می کنم.
قیمت دور و بر 900 تومن
لینک مشخصات

fazel graphic
03-04-2013, 18:33
سلام
چند روز پیش یک دستگاه سینما خانگی سامسونگ مدل ht-e456k خریدم
خودم وصلش کردم
در هنگام تست صدا همه بلندگوها کار میکنه (یعنی درست نصب شده)
ولی هنگام تماشای فیلم یا تلوزیون بلندگوهای سوراند صدایی ندارند.
عملا میشه گفت فقط 4 بلندگو کار میکنه
دفترچه راهنما رو هم مطالعه کردم چیزی دستگیرم نشد
لازم به ذکره که فیلمهای با کیفیت بالای 1080 رو هم امتحان کردم ولی جواب نگرفتم
لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم که بتونم از همه بلندگوها استفاده کنم
با تشکر

davood-d
03-04-2013, 21:42
سلام
چند روز پیش یک دستگاه سینما خانگی سامسونگ مدل ht-e456k خریدم
خودم وصلش کردم
در هنگام تست صدا همه بلندگوها کار میکنه (یعنی درست نصب شده)
ولی هنگام تماشای فیلم یا تلوزیون بلندگوهای سوراند صدایی ندارند.
عملا میشه گفت فقط 4 بلندگو کار میکنه
دفترچه راهنما رو هم مطالعه کردم چیزی دستگیرم نشد
لازم به ذکره که فیلمهای با کیفیت بالای 1080 رو هم امتحان کردم ولی جواب نگرفتم
لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم که بتونم از همه بلندگوها استفاده کنم
با تشکر
فيلم از چه منبعي نگاه مي كنيد
دي وي دي هست يا اتصال استريو از تي وي؟

fazel graphic
04-04-2013, 00:01
فيلم از چه منبعي نگاه مي كنيد
دي وي دي هست يا اتصال استريو از تي وي؟

فیلم رو از طریق هارد اکسترنال و دستگاه WD TV LIVE پخش میکنم
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

davood-d
04-04-2013, 00:09
فیلم رو از طریق هارد اکسترنال و دستگاه WD TV LIVE پخش میکنم
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

نوع اتصال حتما بايد اپتيكال باشه و فيلم هاي شما صداي 5.1 كانال داشته باشند و آمپلي فاير سينمايي شما از ورودي اپتيكال پشتيباني كند و تنظيماتش روي صداي 5.1 باشد.

fazel graphic
04-04-2013, 02:57
نوع اتصال حتما بايد اپتيكال باشه و فيلم هاي شما صداي 5.1 كانال داشته باشند و آمپلي فاير سينمايي شما از ورودي اپتيكال پشتيباني كند و تنظيماتش روي صداي 5.1 باشد.
ممنون از راهنمایی تون
یعنی نباید از طریق کابل HTMI اتصال داشته باشه ؟
من دستگاه WD LIVE TV رو از طریق HTMI به تلویزیون متصل کردم
و دستگاه سینما رو هم از همین طریق به تلویزیون وصل کردم
آیا این نوع اتصال درسته ؟
لطفا بیشتر راهنمایی کنید
با تشکر

davood-d
04-04-2013, 16:41
ممنون از راهنمایی تون
یعنی نباید از طریق کابل HTMI اتصال داشته باشه ؟
من دستگاه WD LIVE TV رو از طریق HTMI به تلویزیون متصل کردم
و دستگاه سینما رو هم از همین طریق به تلویزیون وصل کردم
آیا این نوع اتصال درسته ؟
لطفا بیشتر راهنمایی کنید
با تشکر

شما با دو كانال صدارو از تي وي وصل كرديد درسته؟
بايد با كابل اپتيكال از خود WD به آمپلي فاير وصل كنيد.

arash_sav
05-04-2013, 10:39
سلام
هدف من از خرید، عمدتا استفاده به عنوان سینمای خانگی و کمتر گوش دادن به موسیقی کلاسیک است. لطفا راهنمایی کنید که با بودجه در حدود دو میلیون تومان بهترین گزینه چیست. من نوشته های صفحات پیشین را خوانده ام و بین مدلهای ، 727، آر اس 33 و آر اس 777 برای من سئوال این است که آیا پول اضافه ای که پرداخت می شود تاثیری بر کیفیت صدا و تصویر دارد یا خیر.

mehr463
05-04-2013, 14:10
در مورد صدا بله ارزش هزینه روی آر اس ۳۳ و آر اس ۷۷۷ داره ولی تصویر چون ۷۲۷ بلوری سه بعدی هست و آر اس ۳۳ و آر اس ۷۷۷ سیستم صوتی بهراه دی وی دی پلیر هستند ۷۲۷ ارجحیت داره
البته اساتید بیشتر راهنمایی خواهند کرد

mr_rayan
05-04-2013, 17:35
سلام
هدف من از خرید، عمدتا استفاده به عنوان سینمای خانگی و کمتر گوش دادن به موسیقی کلاسیک است. لطفا راهنمایی کنید که با بودجه در حدود دو میلیون تومان بهترین گزینه چیست. من نوشته های صفحات پیشین را خوانده ام و بین مدلهای ، 727، آر اس 33 و آر اس 777 برای من سئوال این است که آیا پول اضافه ای که پرداخت می شود تاثیری بر کیفیت صدا و تصویر دارد یا خیر.
سلام.همونطوری که دوست عزیزمون راهنمایی کرد ارجحیت با سری های rs هست.تفاوت قیمت rs33 و rs777 به نوع آمپلی فایر و امکانات اون بر می گرده که اگر شما بخواید به سیستمتون در آینده بلوری پلیر اضافه کنید مدل 777 ارجیحیت داره.

hasan1896
05-04-2013, 21:02
با سلام خدمت دوستان و حرفه ای ها!
من دیشب دنبال سینمای خانگی می گشتم که سینما خانگی مارشال مدل 3551 رو دیدم. قیمتش توی اهواز 400000 تومنه که به نسبت سینما خانگی های دیگه خیلی ارزونتره. حالا میخام بدونم کسی تجربه کار با این مدل رو داره؟ آیا ارزش خرید رو داره یا نه؟
یه سوال دیگه هم داشتم . با توجه به اینکه تلویزیون من sony 40ex520 بهترین گزینه سینما خانگی چی میتونه باشه؟ آیا همین مارشال خوبه یا سینما خانگی سونی بگیرم. توی صفحات قبلی دیدم که از پایونر خیلی تعریف میکنن. به نظرتون در حد 400-500 مدل خوبی از برند پایونر گیرم میاد؟:n02:

mr_rayan
06-04-2013, 06:43
با سلام خدمت دوستان و حرفه ای ها!
من دیشب دنبال سینمای خانگی می گشتم که سینما خانگی مارشال مدل 3551 رو دیدم. قیمتش توی اهواز 400000 تومنه که به نسبت سینما خانگی های دیگه خیلی ارزونتره. حالا میخام بدونم کسی تجربه کار با این مدل رو داره؟ آیا ارزش خرید رو داره یا نه؟
یه سوال دیگه هم داشتم . با توجه به اینکه تلویزیون من sony 40ex520 بهترین گزینه سینما خانگی چی میتونه باشه؟ آیا همین مارشال خوبه یا سینما خانگی سونی بگیرم. توی صفحات قبلی دیدم که از پایونر خیلی تعریف میکنن. به نظرتون در حد 400-500 مدل خوبی از برند پایونر گیرم میاد؟:n02:
سلام.
سینمای مارشال مثل دیگر محصولات مارشال میمونه.در ظاهر خوب ولی در باطن نه.کلا برند بی کیفیتیه.قضیه همون که هرچقدر پول بدی همونقدر آش می خوری.
خرید سینما خانگی هم ربطی به مدل تی وی نداره.هر چی دوس داری بخر.
پایونیر برند خوب و با کیفیتیه.اگر بودجت رو به 750 افزایش بدی می تونی مدل HTZ-222 پایونیر بگیری.

gambil
06-04-2013, 08:23
1-!! تنظیمات تصویر را چک کنید اگر ریست داره ریست کنید اگر نه مثل بقیه hdmi ها باشه. (البته با سونی کار نکردم!)
2- به طور معمول فقط یک پورت HDMI با قابلیت arc هست که قابلیت برگشت صدا را داره و بقیه خیر.[/QUOTE]

سلام

تنظيمات را به حالت كارخانه اي برگردوندم. كه با اين كار سيستم چنتا سوال مي پرسه؛ يكيشون درباره نوع تصوير ونمايش بود كه دو گزينه وجود داشت: يكي براي نمايش در منزل و ديگري براي نمايش در مغازه با انتخاب مغازه كيفيت و نور تصوير بهتر مي شود. گزينه ي منزل اقتصادي تر مي باشد. در حال حاضر كيفيت 4ورودي hdmi يكسان و مطلوب است.
سپاس از راهنمايي سودمندتان.

Soroush-S
06-04-2013, 11:04
سلام.
سینمای مارشال مثل دیگر محصولات مارشال میمونه.در ظاهر خوب ولی در باطن نه.کلا برند بی کیفیتیه.قضیه همون که هرچقدر پول بدی همونقدر آش می خوری.
خرید سینما خانگی هم ربطی به مدل تی وی نداره.هر چی دوس داری بخر.
پایونیر برند خوب و با کیفیتیه.اگر بودجت رو به 750 افزایش بدی می تونی مدل HTZ-222 پایونیر بگیری.

الان تفاوت زیادی بین این مدل پایونیر و مدلHT-E445K سامسونگ وجود داره ؟ یا مدل پایینتر HT-E355K ؟
نظر شما کدوم یکی تایید میکنه؟

mr_rayan
06-04-2013, 12:18
الان تفاوت زیادی بین این مدل پایونیر و مدلHT-E445K سامسونگ وجود داره ؟ یا مدل پایینتر HT-E355K ؟
نظر شما کدوم یکی تایید میکنه؟
بله تفاوت هست.تو صدا و تصویر.البته اگر شما انتظار زیادی از سینماتون نداشته باشید همون سامسونگ هم سینمای خوبیه.

arash_sav
06-04-2013, 16:01
سلام.همونطوری که دوست عزیزمون راهنمایی کرد ارجحیت با سری های rs هست.تفاوت قیمت rs33 و rs777 به نوع آمپلی فایر و امکانات اون بر می گرده که اگر شما بخواید به سیستمتون در آینده بلوری پلیر اضافه کنید مدل 777 ارجیحیت داره.

ممنون از جوابتون اما آیا سیستمی وجود نداره که این کیفیت صدا رو داشته باشه و از اون طرف بلوری هم داشته باشه

mahdi_z100
06-04-2013, 19:46
با سلام خدمت دوستان
من به این نتیجه رسیدم که با بوجه 1 تومن بهترین مدل سینما خانگی HTZ-424 پایونیر هستش ولی تو این عکسی که ضمیمه میکنم من ورودی اپتیکال نمیبینم . من سینما رو فقط برای صدای 5.1 میخوام . بدون ورودی اپتیکال میشه یا باید یه مدل دیگه بردارم ؟
با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin_g_p
06-04-2013, 20:01
با سلام خدمت دوستان
من به این نتیجه رسیدم که با بوجه 1 تومن بهترین مدل سینما خانگی HTZ-424 پایونیر هستش ولی تو این عکسی که ضمیمه میکنم من ورودی اپتیکال نمیبینم . من سینما رو فقط برای صدای 5.1 میخوام . بدون ورودی اپتیکال میشه یا باید یه مدل دیگه بردارم ؟
424 دی وی دی ورودی نداره ولی 424 بلوری 2تا ورودی داره

mr_rayan
07-04-2013, 06:51
با سلام خدمت دوستان
سلام.نمایندگی تماس بگیر ببین از مدل HTZ-727 چیزی مونده یا نه.اگه ازش داشته باشن کاملا مناسب شماست.

mr_rayan
07-04-2013, 06:55
ممنون از جوابتون اما آیا سیستمی وجود نداره که این کیفیت صدا رو داشته باشه و از اون طرف بلوری هم داشته باشه
با این بودجه نه.مدل BD-727 پایونیر بلوری پلیر داره و قیمت پایین تر و با کیفیت پایین تر ولی تو قیمت خودش بهترین.
پکیج DENON- 1312xp هم هست که با اضافه کردن یک بلوری پلیر قیمتش نزدیک به rs777 تموم میشه.

arash_sav
07-04-2013, 09:23
با این بودجه نه.مدل BD-727 پایونیر بلوری پلیر داره و قیمت پایین تر و با کیفیت پایین تر ولی تو قیمت خودش بهترین.
پکیج DENON- 1312xp هم هست که با اضافه کردن یک بلوری پلیر قیمتش نزدیک به rs777 تموم میشه.

روی پکیج پایونیر میشه فقط آمپ رو عوض کرد موقع خرید؟ و یک سئوال دیگه من قصد خرید یک پلی استیشن 3 یا انشالله 4 رو دارم که بلوری رو پخش خواهد کرد، با در نظر گرفتن این نکته کدوم سیستم رو پیشنهاد می کنید.

mr_rayan
07-04-2013, 10:21
روی پکیج پایونیر میشه فقط آمپ رو عوض کرد موقع خرید؟ و یک سئوال دیگه من قصد خرید یک پلی استیشن 3 یا انشالله 4 رو دارم که بلوری رو پخش خواهد کرد، با در نظر گرفتن این نکته کدوم سیستم رو پیشنهاد می کنید.
نه امکان تعویض آمپ نیست.
هم پکیج DENON-1312xp مناسبه و هم مدل Pioneer RS777

arash_sav
07-04-2013, 11:59
نه امکان تعویض آمپ نیست.
هم پکیج DENON-1312xp مناسبه و هم مدل Pioneer RS777

من فعلا قصد خرید پلی استیشن را ندارم و اون برنامه چند ماه بعدم است آیا این دنون که پیشنهاد دادید پلیر دی وی دی داره؟ این دو سیستم را می شود قیاسی بکنید من الان قیمت گرفتم دنون 1930 و پایونیر 2150 قیمت دادن
در ضمن برای من کیفیت صدا و تصویر خیلی بیشتر از حجم صدا مهم هستش استفاده ام بیشتر دیدن فیلم و کمتر گوش کردن به موسیقی هست

mr_rayan
07-04-2013, 14:17
من فعلا قصد خرید پلی استیشن را ندارم و اون برنامه چند ماه بعدم است آیا این دنون که پیشنهاد دادید پلیر دی وی دی داره؟ این دو سیستم را می شود قیاسی بکنید من الان قیمت گرفتم دنون 1930 و پایونیر 2150 قیمت دادن
در ضمن برای من کیفیت صدا و تصویر خیلی بیشتر از حجم صدا مهم هستش استفاده ام بیشتر دیدن فیلم و کمتر گوش کردن به موسیقی هست
نه دنون فقط آمپ و بلندگوست و باید پلیر جداگانه تهیه بشه.
دنون به نظر من گزینه بهتریه بخاطر آمپ بهتری که داره.اگر حجم مهم نیست همین مدل 1312 دنون گزینه خیلی خوبیه.کمی وقت بذارید و برید و صدای هر دو بشنوید.

arash_sav
08-04-2013, 09:35
نه دنون فقط آمپ و بلندگوست و باید پلیر جداگانه تهیه بشه.
دنون به نظر من گزینه بهتریه بخاطر آمپ بهتری که داره.اگر حجم مهم نیست همین مدل 1312 دنون گزینه خیلی خوبیه.کمی وقت بذارید و برید و صدای هر دو بشنوید.

در صورت انتخاب دنون چه پلیری پیشنهاد می کنید ؟

mr_rayan
08-04-2013, 11:06
در صورت انتخاب دنون چه پلیری پیشنهاد می کنید ؟
بستگی به نوع استفاده شما داره.فیلم ارجینال؟فیلم کپی؟فیلم دانلودی؟و....

arash_sav
08-04-2013, 12:44
بستگی به نوع استفاده شما داره.فیلم ارجینال؟فیلم کپی؟فیلم دانلودی؟و....

هدف من استفاده از کیفیت صدا است و خب سیستم را برای این دارم خرید می کنم. آیا با فیلم کپی یا دانلودی راهی هست که به کیفیت صدا رسید اگر نیست خب مسلما فیلم اورجینال.

mr_rayan
08-04-2013, 14:28
هدف من استفاده از کیفیت صدا است و خب سیستم را برای این دارم خرید می کنم. آیا با فیلم کپی یا دانلودی راهی هست که به کیفیت صدا رسید اگر نیست خب مسلما فیلم اورجینال.
کیفیتی که در فیلم ارجینال هست مطمئنا تو کپی و از همه مهمتر تو فایل های دانلودی نیست.
حالا بستگی به بودجه شما داره.بلوری پلیر 440 پایونیر و LX55 پایونیر گزینه های بسیار خوبیه.

arash_sav
09-04-2013, 18:12
کیفیتی که در فیلم ارجینال هست مطمئنا تو کپی و از همه مهمتر تو فایل های دانلودی نیست.
حالا بستگی به بودجه شما داره.بلوری پلیر 440 پایونیر و LX55 پایونیر گزینه های بسیار خوبیه.
اين طوري خيلي إز بودجه من بالاتر ميره ، تلويزيون من سامسونگ و خيلي فرمتها رو مي خونه إز أون ميشه به دنون خروجي گرفت در أين حالت افت كيفيت روي فايلهاي دانلودي خواهم داشت؟ پايه پكيج دنون رو إز كجا بايد تهيه كرد؟

Babaxan7
09-04-2013, 18:49

استاد ، بنده پکیج دنون ۱۳۱۲ رو هفته پیش خریدم ، یه مدیا پلیر Egreat r6s هم دارم به نظرتون این دو سیستم به هم میخورن ، منظورم اینه که با این مدیا پلیر از چنددرصد کیفیت صدایی که دنون میتونه بده میشه استفاده کرد ؟ گزینه بهتری میتونین پیشنهاد بدین؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

m2r164
09-04-2013, 19:49
استاد ، بنده پکیج دنون ۱۳۱۲ رو هفته پیش خریدم ، یه مدیا پلیر Egreat r6s هم دارم به نظرتون این دو سیستم به هم میخورن ، منظورم اینه که با این مدیا پلیر از چنددرصد کیفیت صدایی که دنون میتونه بده میشه استفاده کرد ؟ گزینه بهتری میتونین پیشنهاد بدین؟

با اجازه دوست عزیزم رایان
دوست عزیز اگر شما برای پلیرتان از ایزو های بلوری استفاده کنید صدای تقریبا خوبی رو از 1312 دریافت خواهید کرد. چون ایگریت 5.1 را ساپورت می کند. و صدای dts , dollby digital رو هم 1312 و هم ایگریت
اما خوب همیشه در نظر داشته باش که بلوری ارجینال یک سر و گردن بالاتر از کپی آن و یا حتی ایزو های بلوری می باشد.
اگر قصد هزینه زیاد ندارید همون پلیر با ایزو های بلوری گزینه مناسبی می باشد.
اما اگر قصد خرید بلوری های ارجینال رو داشته باشید که هزینه خود را دارد ( بعنوان مثال هر فیلم از 150 تا 250 ) حتما خرید بلوری پلیر پایونیر توصیه می گردد. 440 و ال ایکس 55 تقریبا یکی هست فقط در خروجی اچ دی ام آی 55 دوعدد می باشد.
440 تقریبا 660
55 هم1150

arash_sav
09-04-2013, 21:32

راه حلتون براي پايه اسپيكر چي بوده؟

mr_rayan
10-04-2013, 06:43
از همونجایی که تهیه کردید سوال نکردید؟معمولا دوستان از هرجا که پکیج رو می گرفتن پایه هم می گرفتن.

mr_rayan
10-04-2013, 06:46
اين طوري خيلي إز بودجه من بالاتر ميره ، تلويزيون من سامسونگ و خيلي فرمتها رو مي خونه إز أون ميشه به دنون خروجي گرفت در أين حالت افت كيفيت روي فايلهاي دانلودي خواهم داشت؟ پايه پكيج دنون رو إز كجا بايد تهيه كرد؟
بله میشه.از طریق رابط اپتیکال.افت کیفیت به اون صورت نخواهید داشت.فایل های دانلودی به اندازه کافی افت کیفیت تو صدا دارن که دیگه چیزی برای افت بیشتر باقی نمیذارن.فقط یک نکته اینکه چک کنید که تلویزیونتون فایل هایی که از روی usb پخش می کنه می تونه صدای 5.1 اونهارو از طریق اپیتیکال انتقال بده یا استریو میده.
پایه هم از هرجا که پکیج رو تهیه می کنید از همونجا بگیرید.

Babaxan7
10-04-2013, 08:17

سفارش پایه رو به آقای محمد پور (فروشگاه اکوستیک) دادم ولی متاسفانه فعلا" خبری نشده . شما هم اگه از جایی پیدا کردین ممنون میشم من رو هم در جریان بزارین.

arash_sav
10-04-2013, 14:03
بله میشه.از طریق رابط اپتیکال.افت کیفیت به اون صورت نخواهید داشت.فایل های دانلودی به اندازه کافی افت کیفیت تو صدا دارن که دیگه چیزی برای افت بیشتر باقی نمیذارن.فقط یک نکته اینکه چک کنید که تلویزیونتون فایل هایی که از روی usb پخش می کنه می تونه صدای 5.1 اونهارو از طریق اپیتیکال انتقال بده یا استریو میده.
پایه هم از هرجا که پکیج رو تهیه می کنید از همونجا بگیرید.

این افت کیفیت در فایلهای ایزو بلوری هم به همون شدت هست یا نه؟ من الان موندم پکیج دنون با یک پلیر ایگریت بگیرم یا یک پایونیر 727. کیفیت صدای این دو سیستم رو اگه میشه مقایسه کنید. عمده فیلمهایی که می بینم دانلودی یا ایزو بلوری هستند.

mr_rayan
10-04-2013, 16:41
این افت کیفیت در فایلهای ایزو بلوری هم به همون شدت هست یا نه؟ من الان موندم پکیج دنون با یک پلیر ایگریت بگیرم یا یک پایونیر 727. کیفیت صدای این دو سیستم رو اگه میشه مقایسه کنید. عمده فیلمهایی که می بینم دانلودی یا ایزو بلوری هستند.
فایل های ایزو تو صدا آنچنان افت کیفیت ندارند.تفاوت صداشون با فایل های ارجینال جزیی هست ولی بحث فایل های دانلودی با اون بیت ریت های پایین جداست.
به نظر من شما پکیج 1312 دنون بگیرید با پلیر ایگریت.با توجه به کاربردتون هم این سیستم بیشتر نیازتونه و هم کیفیت صدای بهتر و امکانات بیشتری خواهید داشت.:n01:

hamidrezaj
10-04-2013, 19:06
سلام دوستان عزیز

میخواستم یه سینمای خانگی با قیمت مناسب که قابلیت ضبط برنامه های تلویزیون روی usb رو داشته معرفی بفرمایید چون مثل اینکه

دی وی دی پلیرها این قابلیت رو ندارند,

انشاءالله سربلند باشید

mehr463
10-04-2013, 21:43
سلام
چنین چیزی وجود نداره

hamidrezaj
11-04-2013, 01:26
ممنون ولی پس غیر از تلویزیون و ستاپ باکس از هیچ دستگاهی برای ضبط روی usb نمیشه استفاده کرد؟

mehr463
11-04-2013, 08:14
بله همونطوری که خودتون هم گفتید غیر از این دو روش ، فعلا طریق مناسب دیگری نداریم

arash_sav
12-04-2013, 00:00
سفارش پایه رو به آقای محمد پور (فروشگاه اکوستیک) دادم ولی متاسفانه فعلا" خبری نشده . شما هم اگه از جایی پیدا کردین ممنون میشم من رو هم در جریان بزارین.

من هنوز نخريدم، امروز به فروشگاه اكوستيك رفتم و موجود نداشتن شما از كدوم فروشگاه تهيه كردين و اگه امكان داره قيمتش رو هم بگين، الان از يك فروشگاه ديگه به من قيمت دادن دو ميليون

mr_rayan
12-04-2013, 06:58
من هنوز نخريدم، امروز به فروشگاه اكوستيك رفتم و موجود نداشتن شما از كدوم فروشگاه تهيه كردين و اگه امكان داره قيمتش رو هم بگين، الان از يك فروشگاه ديگه به من قيمت دادن دو ميليون
دو میلیون؟؟؟:n04:

arash_sav
12-04-2013, 07:11
دو میلیون؟؟؟:n04:

اخرين قيمتي كه داشتين چند بوده؟ با اين اختلاف قيمت دارم دوباره به ٧٢٧ فكر مي كنم،

majid_n
12-04-2013, 07:29
سلام

آیا میشه اسپیکر پی سی رو به تلویزیون سامسونگ وصل کرد ؟ شاید جای پرسیدنش اینجا نبود اما نمی دونستم کجا عنوان کنم.

ممنون

mr_rayan
12-04-2013, 14:17
اخرين قيمتي كه داشتين چند بوده؟ با اين اختلاف قيمت دارم دوباره به ٧٢٧ فكر مي كنم،
من 1.700 قیمت داشتم البته تا قبل از عید یعنی تو این یک ماهه باز 300 تومن گرون تر شده؟؟؟دیگه نمی دونم چی باید بگم.:n03:

Babaxan7
12-04-2013, 17:13
من 1.700 قیمت داشتم البته تا قبل از عید یعنی تو این یک ماهه باز 300 تومن گرون تر شده؟؟؟دیگه نمی دونم چی باید بگم.:n03:

من دو هفته پیش 1870 گرفتم ، از فروشگاه اکوستیک . یه کابل HDMI که ظاهراً قیمتش 70-80 تومن بود هم اشانتیون دادن ، خرید من غیر حضوری بود ولی احساس میکنم اگه حضوری خرید میکردم اید میشد کمتر هم گرفت ولی در کل من از خرید این دستگاه و همچنین از فروشگاه آکوستیک راضی هستم ، البته اگه پایه هاش رو هم پیدا بکنم خیلی خوب میشه .

به نظرتون تفاوت بین 1312 دنون و 727 پایونیر چقدر هست منظورم اینه که اگه بشه یه درصدی از کیفیت صدای این دو پکیج نسبت به هم بگین شاید تصمیم گیری آسونتر بشه.

hasan1896
12-04-2013, 17:57
با سلام خدمت اساتید.
1- میخام قیمت مدل hts- 5550 فیلیپس و دیگر مدلهای مشابه رو بنویسید.
2- میخام بدونم که وای فای بودن سینما خانگی خوبه یا نه؟ آیا بلندگوها وای فای میشن و دیگه نیازی به سیم ندارن؟ (کلا تازه کار هستم و اطلاعات خاصی در این زمینه ندارم :n07:)

amin_g_p
12-04-2013, 20:10
وقتی ایکس باکس را به سینما 727 وصل می کنم کاهش کیفیت به خصوص زیاد برایتنس دارم. اشکال 100% از کابل hdmi معمولی بین ایکس باکس و سینما هست؟ (البته سینما با کابل پاناسونیک به tv وصله.)
یا باید برایتنش و تنضیمات تصویر سینما را تغییر بدم؟
راهی برای تست کیفیت کابل هست؟ می ترسم 40 50 تومن دیگه خرج کنم جواب نگیرم :n27:

arash_sav
12-04-2013, 20:27
به نظرتون تفاوت بین 1312 دنون و 727 پایونیر چقدر هست منظورم اینه که اگه بشه یه درصدی از کیفیت صدای این دو پکیج نسبت به هم بگین شاید تصمیم گیری آسونتر بشه.

اين سووال من هم هست، من الان دو گزينه دارم:
١ - خريد پايونير ٧٢٧ به قيمت ١٣٠٠
٢ - خريد پكيج ١٣١٢ دنون به قيمت حدود ١٩٠٠ بعلاوه يك بلوري پلير پايونير به قيمت ٥٠٠ بعلاوه پايه اسپيكر حدود ١٠٠ جمعا ٢٥٠٠
اين اختلاف قيمت. تقريبا ١٢٠٠(تقريبا دو برابر) چقدر در كيفيت صدا تاثير دارد؟

mehr463
12-04-2013, 20:58
قیمت محصولات پایونیر افزایش یافت
بعنوان مثال قیمت سینمای ۷۲۷ یک میلیون وسیصد بود والان شده یک میلیون و سیصد و پنجاه و پنج تومن یعنی پنجاه و پنج هزار تومن افزایش !!!!

استاد رایان همیشه جمله جالبی داره که میگه هرچقدر پول بدی همونقدر آش میخوری :n06:
قطعا مجموعه دنون صدای بهتری داره

mehr463
12-04-2013, 21:18
وقتی ایکس باکس را به سینما 727 وصل می کنم کاهش کیفیت به خصوص زیاد برایتنس دارم. اشکال 100% از کابل hdmi معمولی بین ایکس باکس و سینما هست؟ (البته سینما با کابل پاناسونیک به tv وصله.)
یا باید برایتنش و تنضیمات تصویر سینما را تغییر بدم؟
راهی برای تست کیفیت کابل هست؟ می ترسم 40 50 تومن دیگه خرج کنم جواب نگیرم :n27:

بنظر من امین جان از کابل نمیتونه باشه و باید در تنظیمات تصویر تغییر بدی . برای اطمینان میتونی جای کابل تلویزیون رو با کابل ایکس باکس عوض کنی و با پخش کردن یک دی وی دی ببینی که آیا تصویر خروجی سینما تغییری پیدا میکنه یا نه

Artin_xx
13-04-2013, 01:47
سلام به اساتید محترم ،
من یه سینمای خانواده سونی sz1000 یکسال کارکرده دارم که همه چیزش کاملا" سالمه فقط سابش از روی میز به ارتفاع نیم متر افتاد پایین بالاش یه تیکه کوچیک چوبش بلند شد که من چسبوندمش ولی فنی کاملا" سالمه . البته تماس گرفتم گارانتی گفت سابش هست قیمتش 150 تومن هست .
و یک دستگاه بلوری پلیر سونی در حد آک دارم که الان تو جعبه هست و استفاده در حد 5 تا فیلم بلوری بوده و بس . راستش چون اصلا" استفاده بلوری ندارم میخوام بفروشمش .
میخوام کلا" به جای دو تا دستگاه یکی بخرم ، حالا نمیدونم چه مارکی .
به نظرتون چند بفروشمشون خوبه ؟ اصلا" چند میخرن ؟

mr_rayan
13-04-2013, 06:55
با سلام خدمت اساتید.
1- میخام قیمت مدل hts- 5550 فیلیپس و دیگر مدلهای مشابه رو بنویسید.
2- میخام بدونم که وای فای بودن سینما خانگی خوبه یا نه؟ آیا بلندگوها وای فای میشن و دیگه نیازی به سیم ندارن؟ (کلا تازه کار هستم و اطلاعات خاصی در این زمینه ندارم :n07:)
سلام.
سینماهای فیلیپس الان دیگه تو بازار گیر نمیاد.اگر هم گیر بیاد قیمت های پرتی داره.
وای فای بودن سینما جهت به اشتراک گذاشتن فایل هاتون از روی کامپیوتر و پخش اون از طریق شبکه هستش.ربطی به بدون سیم نداره.به سینماهای بدون سیم وایرلس گفته میشه.که قطعا اون هم سیم کشی داره.فقط تنها تفاوت اون تو سیم کشی اینه که نیاز نیست از خود پلیر به بلندگوهای عقب سیم برسونی و سیم بلندگوهای عقب به ماژول وایرلس وصل میشه.

mr_rayan
13-04-2013, 06:58
سلام به اساتید محترم ،
من یه سینمای خانواده سونی sz1000 یکسال کارکرده دارم که همه چیزش کاملا" سالمه فقط سابش از روی میز به ارتفاع نیم متر افتاد پایین بالاش یه تیکه کوچیک چوبش بلند شد که من چسبوندمش ولی فنی کاملا" سالمه . البته تماس گرفتم گارانتی گفت سابش هست قیمتش 150 تومن هست .
و یک دستگاه بلوری پلیر سونی در حد آک دارم که الان تو جعبه هست و استفاده در حد 5 تا فیلم بلوری بوده و بس . راستش چون اصلا" استفاده بلوری ندارم میخوام بفروشمش .
میخوام کلا" به جای دو تا دستگاه یکی بخرم ، حالا نمیدونم چه مارکی .
به نظرتون چند بفروشمشون خوبه ؟ اصلا" چند میخرن ؟

انتخاب ها برای خرید زیاده.بستگی به جیب شما داره.
در مورد فروش جنستون هم من نمیدونم چقدر میخرن.باید طالبش باشه چون اکثرا اینجور سیستم هارو نو میخرن.پیشنهاد میدم بلوری پلیرت رو نگه دار و خود سینمات رو بفروش و یه سیستمی مثل پکیج 1312 دنون بگیر و یا rs777 پایونیر.

arash_sav
13-04-2013, 07:57
اين سووال من هم هست، من الان دو گزينه دارم:
١ - خريد پايونير ٧٢٧ به قيمت ١٣٠٠
٢ - خريد پكيج ١٣١٢ دنون به قيمت حدود ١٩٠٠ بعلاوه يك بلوري پلير پايونير به قيمت ٥٠٠ بعلاوه پايه اسپيكر حدود ١٠٠ جمعا ٢٥٠٠
اين اختلاف قيمت. تقريبا ١٢٠٠(تقريبا دو برابر) چقدر در كيفيت صدا تاثير دارد؟

جناب رایان همچنان منتظر نظر شما هستم
ممنون

Artin_xx
13-04-2013, 09:24
انتخاب ها برای خرید زیاده.بستگی به جیب شما داره.
در مورد فروش جنستون هم من نمیدونم چقدر میخرن.باید طالبش باشه چون اکثرا اینجور سیستم هارو نو میخرن.پیشنهاد میدم بلوری پلیرت رو نگه دار و خود سینمات رو بفروش و یه سیستمی مثل پکیج 1312 دنون بگیر و یا rs777 پایونیر.
معمولا" کجا میفروشن ؟؟ کجا میتونم بفروشم ؟ آگهی روزنامه ؟ یا به نظرتون کجا؟ اصلا" هیچ حدودی واسه قیمت نمیتونین بدین ؟ نوش من تو سایت فروشگاه سونی دیدم 1800 گذاشته بود . نمیدونم هنوز هم موجود هست تو بازار یا نه ؟

mr_rayan
13-04-2013, 09:37
جناب رایان همچنان منتظر نظر شما هستم
ممنون
هزینه ای که می کنید ارزشش رو داره.مطئن باش.

mr_rayan
13-04-2013, 09:43
معمولا" کجا میفروشن ؟؟ کجا میتونم بفروشم ؟ آگهی روزنامه ؟ یا به نظرتون کجا؟ اصلا" هیچ حدودی واسه قیمت نمیتونین بدین ؟ نوش من تو سایت فروشگاه سونی دیدم 1800 گذاشته بود . نمیدونم هنوز هم موجود هست تو بازار یا نه ؟
تو اینترنت باید آگهی کنید.تو سایت هایی مثل ایسام و یا انجمن هایی مثل پرشین تولز.
حالا اصلا چرا میخوای بفروشی؟اگر دنبال هزینه کردن نباشی می تونی بلوری پلیرت رو به سینمات وصل کنی.
اگر هم که تصمیم شدید به فروش داری باید ببینی خودت به چند راضی هستی.نگاه به قیمت سایت فروشگاه سونی نکن.سونی فعلا از نظر قیمتی تو شرایط خوبی به سر نمی بره.قیمتهاش همه الکی گرونه.شما قیمتی بین 500 الی 700 فکر کنم براش در نظر بگیری بتونی خوب بفروشیش.

amir_shield
13-04-2013, 10:42
با سلام خدمت دوستان عزیز
من قصد خرید سینمای خانگی pioneer bcs-727 رو دارم خواستم از دوستانی که این مدل رو دارن با توجه به هزینه ای که میپردازیم از لحاظ پخش موزیک چطوره و هم اینکه اگر دستگاهی بهش وصل کنیم مثل کیبورد واسه یه جشن خونگی جواب میده؟؟ و هم اینکه صدای کیبورد و خواننده رو میتونه ضبط کنه؟؟
مرسی از شما

hs1366
13-04-2013, 15:05
امروز زنگ زدم راستین برای سفارش 727
گفت 1300 سینمات میشه 20 تومن هزینه حمل تا باربری یه کابل hdmi high speed + یه کابل اپتیک برای برگشت صدا که یکیش 40 تومنه یکیش 48 تومن جمعا میشه 1408 گفتم یعنی خودش کابل hdmi نداره گفت که نه اینا شرکتین ندارن
میخواستم نظرتون رو بدونم

mehr463
13-04-2013, 17:09
بله درسته داخل کارتن کابل HDMI نداره و باید جدا خریداری بشه

mehr463
13-04-2013, 17:26
با سلام خدمت دوستان عزیز
من قصد خرید سینمای خانگی pioneer bcs-727 رو دارم خواستم از دوستانی که این مدل رو دارن با توجه به هزینه ای که میپردازیم از لحاظ پخش موزیک چطوره و هم اینکه اگر دستگاهی بهش وصل کنیم مثل کیبورد واسه یه جشن خونگی جواب میده؟؟ و هم اینکه صدای کیبورد و خواننده رو میتونه ضبط کنه؟؟
مرسی از شما
از لحاظ پخش موسیقی متوسط هست ( برای مهمونی قابل قبوله)
برای کیبورد و جشن خانگی(تاکید میکنم خانگی) خوب جواب میده چون من توی خونه کیبورد دارم و بهش وصل کردم خوب بود ( با توجه به ۱۱۰۰ وات قدرتش)
خیر صدای کیبورد و خواننده در هیچ شرایطی ضبط نمیشه و فکر نکنم هیچ سینمای دیگری همچین امکانی رو داشته باشه

poloton7
13-04-2013, 17:37
سلام--
شرمنده من با بوجه محدود می خواهم یک سینمای خانواده کوچک بخرم با بوجه کم در حد حداکثر 500 هزار تومان البته از ال جی چون 200 هزار تومان کارت تخفیف دارم چی پیشنهاد می کنید؟
البته دو مدل توی نت دیدم نظر شما چی هست---متشکرم
1-LH-738HTS
2-LH-869HTS

Artin_xx
13-04-2013, 22:16
ببخشید یه سوال این برگشت صدا به چه درد میخوره؟ برگشت صدا به کجا؟ به یه دستگاه دیگه ؟ منظورم اینه که واسه چه کاری استفاده میشه ؟ مگه خود کابل hdmi ورژن 1.4که 3d ساپورت هست برگشت صدا نداره ؟

Artin_xx
13-04-2013, 22:22
تو اینترنت باید آگهی کنید.تو سایت هایی مثل ایسام و یا انجمن هایی مثل پرشین تولز.
حالا اصلا چرا میخوای بفروشی؟اگر دنبال هزینه کردن نباشی می تونی بلوری پلیرت رو به سینمات وصل کنی.
اگر هم که تصمیم شدید به فروش داری باید ببینی خودت به چند راضی هستی.نگاه به قیمت سایت فروشگاه سونی نکن.سونی فعلا از نظر قیمتی تو شرایط خوبی به سر نمی بره.قیمتهاش همه الکی گرونه.شما قیمتی بین 500 الی 700 فکر کنم براش در نظر بگیری بتونی خوب بفروشیش.
میدونم میشه وصل کرد به سینما اصلا" اولش واسه همین خریدمش ولی وقتی استفاده بلوری میبینم ندارم چرا نگه دارم ؟ با پول جفتش روی هم یه چیز هم خودم میذارم روش یه rs777 یا DENON میگیرم که با صداش حال کنم . شما که دستتون تو این کاره اگه کسی خواست تونستین بفروشین لطفا" یه خبر به من بدین . ممنون .

amin_g_p
13-04-2013, 22:26
ببخشید یه سوال این برگشت صدا به چه درد میخوره؟ برگشت صدا به کجا؟ به یه دستگاه دیگه ؟ منظورم اینه که واسه چه کاری استفاده میشه ؟ مگه خود کابل hdmi ورژن 1.4که 3d ساپورت هست برگشت صدا نداره ؟

برگشت صدا از تلویزیون به سینما در واقع جایگزین اپتیکال می شه و صدای شبکه ها یا فیلم های پخش شده از طریق تلویزیون را به سینما انتقال می ده. (تنظیماتش هم در تلویزیون همون تنظیمات اپتیکال هست.) کابل 1.4 این قابلیت را داره ولی هم تلویزیون هم سینما باید این قابلیت را پشتیبانی کنند.

mr_rayan
14-04-2013, 07:04
سلام--
شرمنده من با بوجه محدود می خواهم یک سینمای خانواده کوچک بخرم با بوجه کم در حد حداکثر 500 هزار تومان البته از ال جی چون 200 هزار تومان کارت تخفیف دارم چی پیشنهاد می کنید؟
البته دو مدل توی نت دیدم نظر شما چی هست---متشکرم
1-LH-738HTS
2-LH-869HTS
سلام.با توجه به بودجه شما مدل 869 و یا مدل 860 گزینه های خیلی خوبیه.

Artin_xx
15-04-2013, 11:40
ببخشید من یه سوال دارم نمیدونم تو کدوم بخش باید بپرسم :
یه 727 پایونییر واسه برادرم خریدم . تلویزیون هم سونی ex720 هست که خروجی اپتیکال هم داره. سوال من اینجاست که سه تا دستگاه هست که میخوام صداش از داخل سینمای خانگی 727 هم در بیاد .
یه ریسیور که با hdmi به tv وصل شده .
یه دستگاه DVD پلیر دیگه هست که باهاش vcd ببینه چون 727 نمیشه باهاش VCD دید.
خود تلویزیون که از آنتن پشت بام تصویر میگیره .

چطوری باید کابل هاش رو وصل کنم ؟ آیا با کابل اپتیکال میشه ؟
ممنون از کمکتون .

amin_g_p
15-04-2013, 12:14
ببخشید من یه سوال دارم نمیدونم تو کدوم بخش باید بپرسم :
یه 727 پایونییر واسه برادرم خریدم . تلویزیون هم سونی ex720 هست که خروجی اپتیکال هم داره. سوال من اینجاست که سه تا دستگاه هست که میخوام صداش از داخل سینمای خانگی 727 هم در بیاد .
یه ریسیور که با hdmi به tv وصل شده .
یه دستگاه DVD پلیر دیگه هست که باهاش vcd ببینه چون 727 نمیشه باهاش VCD دید.
خود تلویزیون که از آنتن پشت بام تصویر میگیره .

چطوری باید کابل هاش رو وصل کنم ؟ آیا با کابل اپتیکال میشه ؟
ممنون از کمکتون .
فکر کنم ex720 از arc پشتیبانی می کنه اگر صدای دالبی می خواهید رسی ور را با اپتیکال به سینما وصل کنید و اگر استریو از arc استفاده کنید.
dvd هم می تونید از دو گزینه بالا یا وصل کردن مستقیم hdmi به خود سینما استفاده کنید.(اگر دایم می خواهید از صدای سینما برای رسی ور استفاده کنید از ورودی hdmi سینما هم می تونید براش استفاده کنید ولی هر وقت که بخواهید ماه واره ببینید باید سینما روشن باشه و از طریق منوی سورسش hdmi را انتخاب کنید) جالبه چون من vcd با 727 برای تست پخش کردم درست پخش کرد (شاید هر vcd را پخش نمی کنه)

استفاده از arc: سینما با hdmi 1.4 به ورودی HDMI arc تلویزیون متصل باشه حالا صدای تلویزیون از هر سورسی از طریق سینما پخش می شه. در سینما در منوی تنظیمات hdmi گزینه control باید روشن باشه.

davood-d
16-04-2013, 00:10
دوستان آلبوم محسن چاوشي به نام من همان سيزدهم
تراك اول صداي خيلي عالي براي تست سيستم داره حتما تست كنيد

lol_1029
16-04-2013, 05:02
سلام قیمت HTP-ES33‎ پایونبر رو کسی داره؟

mr_rayan
16-04-2013, 06:34
سلام قیمت HTP-ES33‎ پایونبر رو کسی داره؟
سلام.حدود 2200

Cyber-Dude
17-04-2013, 13:08
سلام به همه دوستان
کسی آخرین قیمت ست بلندگوی جامو 428 و آمپ 921 رو داره؟

mr_rayan
17-04-2013, 15:14
سلام به همه دوستان
کسی آخرین قیمت ست بلندگوی جامو 428 و آمپ 921 رو داره؟
سلام
حدود 1500 الی 1700 باید باشه.
مدل 922 هم در حدود 1500.

hs1366
19-04-2013, 11:20
سلام
من امروز پایونر 727 گرفتم فعلا که شدیدا تو ذوغم خورده
دوستم یه مدل خیلی معمولی ال جی داره صداش اینو قورت میده :n28:
چیزی به اسم بیس که اصلا نداره صدای ساب بینهایت کمه باید بری سرتو بزاری کنارش در صورتی که همون الجی معمولی دوستم زیره پاتو میلرزونه دارم دق میکنم که چرا بدون اینکه صداش رو بشنوم خریدم
من از خروجی پلیر کابل hdmi رو وصل کردم به arc تی وی حالا باید چیکار کنم که صدای تیوی از توی سینما پخش شه
ضمنا تلویزیون هم سری 7 سامسونگه
ممنون میشم راهنمایی کنین

hs1366
19-04-2013, 13:22
همه چیو درس کردم الان شد همون چیزی که تو ذهنم بود فقط یه خورده عجول بودم :n19:

mr_rayan
19-04-2013, 14:18
مبارک باشه.
ولی خب این کار شما هم اشتباه بود که بدون اینکه صداش رو بشونید خرید کرید.خداروشکر که راضی هستی ولی دوستان دیگه همیشه این نکته رو مد نظر داشته باشن که اول باید صدای مدل مورد نظرشون رو بشنون و بعد خرید کتتد.

mehr463
19-04-2013, 16:08

سلام
دستگاه بسیار خوبی گرفتی بیشنر از پولی که دادی بهت بهره خواهد داد و مطمئن باش از ال جی و سامسونگ خیلی سر تره هم از لحاظ صدا و هم از لحاظ امکانات فقط باید درست تنظیمش کنی
عجله هم نکن :n24:

amir_shield
19-04-2013, 18:39
سلام
من امروز پایونر 727 گرفتم فعلا که شدیدا تو ذوغم خورده
دوستم یه مدل خیلی معمولی ال جی داره صداش اینو قورت میده :n28:
چیزی به اسم بیس که اصلا نداره صدای ساب بینهایت کمه باید بری سرتو بزاری کنارش در صورتی که همون الجی معمولی دوستم زیره پاتو میلرزونه دارم دق میکنم که چرا بدون اینکه صداش رو بشنوم خریدم
من از خروجی پلیر کابل hdmi رو وصل کردم به arc تی وی حالا باید چیکار کنم که صدای تیوی از توی سینما پخش شه
ضمنا تلویزیون هم سری 7 سامسونگه
ممنون میشم راهنمایی کنین
با سلام به شما دوست عزیز میشه بگید چند گرفتید و از کجا؟؟ چون اگه خدا بخواد فردا من هم میخوام برم یه دونشو بخرم ... مرسی

hs1366
19-04-2013, 19:09
سلام
از لطفتون ممنونم
دوست عزیز از فروشگاه راستین گرفتم 1300 سینما شد یه کابل hdmi هم گرفتم 58
20 تومنم هزینه حمل تا باربری در کل کارشون خیلی درسته از همون روزی که میخری برات گارانتی میکنن
تو کمتر از 24 ساعت هم به دستت میرسونن
اول که نصبش کردم خیلی تو ذوغم خورد خیییییییییییلی
ولی یه خورده باهاش ور رفتم هم باندهای عقب رو فعال کردم هم حجم صدا مخصوصا بیس رو بالا بردم
در کل به عنوان اولین تجربه راضیه راضیم
ضمنا یه فیلم 3D اوریجینال full hd با کیفیت خیلی بالا هم واسه پخش گذاشتم بدون هیچ مکسی اجرا کرد
(بعضی از دوستان میگفتن فیلم سنگین با بیت ریت بالا بزاری دستگاه یه خورده کند میشه برا من هیچ کندی نداشت عالیه عالی)

moche
19-04-2013, 20:04
سلام
تو کار صدا خیلی تازه وارد و کم تجربه ام
فوق العاده عشق فیلمم (فیلم های حجم بالا مثلا GB 13 - 14 )
تلویزیونم LG 42 LM66100 سه بعدیه
می خوام یه سیستم صوتی 5.1 کانال داشته باشم
توان مالیم در حد یه تومنه
بلندی صدا برام زیاد مهم نیست فقط می خوام تو رینج قیمت خودش کیفیتش حرف نداشته باشه
می شه راهنماییم کنید
ممنون

benyblack
19-04-2013, 22:48
سلام. ند وقتی هست که به فکر خرید سینمای خانگی هستم. دوستان 727 رو بهم پیشنهاد کردن که به بودجه من هم می خوره. ولی مشکلم با اینه که اصلا به درد من می خوره یا نه؟؟؟ من همیشه فیلمها رو دانلود می کنم معمولا با کیفیت 720p حالا بحث اینه که این فایل ها اصولا صداب 5 کاناله دارند یا نه چون اگه نداشته باشن خریدن دستگاه برام ارزشی نداره اهل موسیقی و صدای بلند نیستم. فقط می خوام فیلم ها رو با صدای خوب ببینم. به نظرتون اصلا بهدردم می خوره که بخرم؟ ؟؟

amin_g_p
19-04-2013, 23:00
سلام. ند وقتی هست که به فکر خرید سینمای خانگی هستم. دوستان 727 رو بهم پیشنهاد کردن که به بودجه من هم می خوره. ولی مشکلم با اینه که اصلا به درد من می خوره یا نه؟؟؟ من همیشه فیلمها رو دانلود می کنم معمولا با کیفیت 720p حالا بحث اینه که این فایل ها اصولا صداب 5 کاناله دارند یا نه چون اگه نداشته باشن خریدن دستگاه برام ارزشی نداره اهل موسیقی و صدای بلند نیستم. فقط می خوام فیلم ها رو با صدای خوب ببینم. به نظرتون اصلا بهدردم می خوره که بخرم؟ ؟؟

این 720p ها اگر از این m720 های درست حسابی یا بهتر از اون هستند آره. هنگام پخش فیلم با kmplayer یا potplayer پایین سمت چپ می نویسه چند کاناله و البته قبل از دانلود معمولا می تونید از مشخصات رلیز متوجه بشید. (مشکل زیرنویس فارسی با 727 دارم البته دوستان راه هایی گفتن که من جواب نگرفتم البته نیاز هم ندارم)

houman132
19-04-2013, 23:23
دوستان سلام
من یه سینمای بلوری LG lh 975 xbh خریدم اما هر کاری میکنم زیرنویس فارسی رو نشون نمیده
اسم فیلم با زیرنویس srt یکیه بصورت data روی dvd رایت کردم فیلمو پخش میکنه اما زیرنویس نه
ممنون میشم یکی کمک کنه

farhadoo
20-04-2013, 00:17
سلام پلیر های oppoرو از کجا میشه تهیه کرد؟ حدود قیمت؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

benyblack
20-04-2013, 01:09
این 720p ها اگر از این m720 های درست حسابی یا بهتر از اون هستند آره. هنگام پخش فیلم با kmplayer یا potplayer پایین سمت چپ می نویسه چند کاناله و البته قبل از دانلود معمولا می تونید از مشخصات رلیز متوجه بشید. (مشکل زیرنویس فارسی با 727 دارم البته دوستان راه هایی گفتن که من جواب نگرفتم البته نیاز هم ندارم)

ببخشید میشه بگید چه مشکلی با زیرنویسش دارید. یعنی کلا نشون نمیده؟؟ چون واسه من خیلی مهمه:confused: تازه فردا می خواستم برم بخرم چون چک کردم همه فایلها 5.1 بودند.

moche
20-04-2013, 06:59
سلام
تو کار صدا خیلی تازه وارد و کم تجربه ام
فوق العاده عشق فیلمم (فیلم های حجم بالا مثلا GB 13 - 14 )
تلویزیونم LG 42 LM66100 سه بعدیه
می خوام یه سیستم صوتی 5.1 کانال داشته باشم
توان مالیم در حد یه تومنه
بلندی صدا برام زیاد مهم نیست فقط می خوام تو رینج قیمت خودش کیفیتش حرف نداشته باشه
می شه راهنماییم کنید
ممنون
لطفا راهنمایی کنید

gambil
20-04-2013, 08:22
دوستان آلبوم محسن چاوشي به نام من همان سيزدهم
تراك اول صداي خيلي عالي براي تست سيستم داره حتما تست كنيد
سلام، با سپاس
تست شد، جالب و كوبنده بود؛ اينقدر كه رفت رو اعصابم.
دليل اينكه توي يك آلبوم يه آهنگ بهتر از بقيه در مياد چيه؟ مگر آهنگ هاي يك آلبوم توي يك مكان ضبط نميشه؟

gambil
20-04-2013, 08:36
امين جان سلام
تا الان با 414 مشكلي براي زير نويس نداشتم، اما چنتاdvd ديسك دارم به صورت sher divix كه توي هركدومش 4 تا 5 فيلم با فرمت avi وجود دارد كه در كنار هرفيلم يكي دوتا فايل srt و txt و sub وجود داره؛ دستگاه بعضي هاشون بازيرنويس فارسي نشون ميده بعضي ديگه رو اصلا نشون نميده بعضي هم خرچنگ و قورباغه. حالا راه حل هايي كه ازشون جواب نگرفتي را بگو تا من هم انجام بدم. شما معمولا با چه جور فيلم هايي(فرمت) مشكل زيرنويس داري؟

mehr463
20-04-2013, 10:46
من srt رو با نرم افزار تبدیل به sub کردم و 727 راحت فارسی پخش کرد
توی اینترنت بگردید برنامه های رایگان زیادی هست که این تبدیل رو انجام میده
دستگاه 727 چون فونت فارسی یا عربی نداره فایلهای زیر نویس srt رو اصطلاحا خرچنگ قورباغه پخش میکنه

mr_rayan
20-04-2013, 11:41
لطفا راهنمایی کنید
سلام.شما اگر می خوای فیلم هایی که به صورت دانلودی هست ببینید برای نمایش زیرنویس فارسی اونها تو سینما با مشکل بر میخوری.اگر زیرنویس فارسی برات مهم نباشه میشه پیشنهادی بهت داد.

mr_rayan
20-04-2013, 11:42
سلام پلیر های oppoرو از کجا میشه تهیه کرد؟ حدود قیمت؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام.
تو ایران ندیدم.

amin_g_p
20-04-2013, 11:46
من srt رو با نرم افزار تبدیل به sub کردم و 727 راحت فارسی پخش کرد
توی اینترنت بگردید برنامه های رایگان زیادی هست که این تبدیل رو انجام میده
دستگاه 727 چون فونت فارسی یا عربی نداره فایلهای زیر نویس srt رو اصطلاحا خرچنگ قورباغه پخش میکنه

ممنون قبلا هم توضیح داده بودید اگر ممکنه نرم افزار (چه ورژنی) و همینطور تنظیماتش را قرار بدید اگر یک نمونه کم حجم (چندتا خط باشه کافیه) برای تست بگذارید ممنون می شم.

moche
20-04-2013, 13:45
سلام.شما اگر می خوای فیلم هایی که به صورت دانلودی هست ببینید برای نمایش زیرنویس فارسی اونها تو سینما با مشکل بر میخوری.اگر زیرنویس فارسی برات مهم نباشه میشه پیشنهادی بهت داد.
زیرنویس مهم نیست
DVD یا Blu-Ray اصلا مهم نیست
چون اکثر فورمتایی که کار میکنم تلویزیونم جواب میده
فقط تو حدود قیمت یه تومن کیفیتش خوب باشه
چه مارکی و چه مدلی پیشنهاد می کنید بخرم
ممنون

mr_rayan
20-04-2013, 14:03
زیرنویس مهم نیست
DVD یا Blu-Ray اصلا مهم نیست
چون اکثر فورمتایی که کار میکنم تلویزیونم جواب میده
فقط تو حدود قیمت یه تومن کیفیتش خوب باشه
چه مارکی و چه مدلی پیشنهاد می کنید بخرم
ممنون
مدل pioneer HTZ-424 پیشنهاد می کنم با قیمت 900 تومان.
ولی اگر بخواید تلویزیون رو با اپتیکال به سینما وصل کنید این مدل مناسب شما نیست و پبشنهاد می کنم با 300 افزایش بودجه نسبت به مدل قبل یعنی 1200 مدل BCS-424 pioneer تهیه کنید که هم سینما بلوری هست و هم از لحاظ ورودی و خروجی ها وضعیت بهتری داره.
و اگر نمیخواید تحت هیچ شرایطی بیشتر از یه تومن هزینه کنید مدلPanasonic SC-XH175- پیشنهاد می کنم با قیمت 900 تومن و دارای ورودی اپیتیکال.این مدل هم مدل خوبیه.

moche
20-04-2013, 15:00
مدل pioneer HTZ-424 پیشنهاد می کنم با قیمت 900 تومان.
ولی اگر بخواید تلویزیون رو با اپتیکال به سینما وصل کنید این مدل مناسب شما نیست و پبشنهاد می کنم با 300 افزایش بودجه نسبت به مدل قبل یعنی 1200 مدل BCS-424 pioneer تهیه کنید که هم سینما بلوری هست و هم از لحاظ ورودی و خروجی ها وضعیت بهتری داره.
و اگر نمیخواید تحت هیچ شرایطی بیشتر از یه تومن هزینه کنید مدلPanasonic SC-XH175- پیشنهاد می کنم با قیمت 900 تومن و دارای ورودی اپیتیکال.این مدل هم مدل خوبیه.
ممنون داداش

hs1366
20-04-2013, 20:28
چرا تو هیچ کجای سینمای من ننوشته 727!!!!
فقط زده S-BD 421:n13:

amin_g_p
20-04-2013, 21:25
چرا تو هیچ کجای سینمای من ننوشته 727!!!!
فقط زده S-BD 421:n13:

اگر دفترچه را ببینی سیستم BCS-727 تشکیل شده از بلوری پلیر XV-BD421W و مجموعه اسپیکر S-BD421

mehr463
20-04-2013, 22:42
ممنون قبلا هم توضیح داده بودید اگر ممکنه نرم افزار (چه ورژنی) و همینطور تنظیماتش را قرار بدید اگر یک نمونه کم حجم (چندتا خط باشه کافیه) برای تست بگذارید ممنون می شم.

حتما ، پیداش کردم انجام میدم

mehr463
20-04-2013, 23:11
خوب پیداش کردم
برنامه ای به نام txt2vobsub هست(یه تک فایل با نام txt2vobsub.exe ) که وقتی اجراش کردید در سمت چپ صفحه روی دگمه load srt,txt کلیک کرده و فایل srt رو open میکنید بعدش سمت راست روی دگمه generate vobsub کلیک میکنید نرم افزار شروع به تبدیل میکنه و دوتا فایل با پسوندهای sub و idx تولید میشه که این دو فایل رو در فولدر فیلم بجای فرمت srt قرار میدید و فیلم رو پخش میکنید
توضیح اینکه این دو فایل حتما باید همنام فایل فیلم باشد

benyblack
21-04-2013, 15:15
بابا من که دیگه دیوانه شدم از بس حرفهای متناقض خوندم توی این فروم. خواهش می کنم یک نفر که مطمینه به من جواب ابن سیوالا رو بده :
1 - اتصال م ا ه و ا ره به ورودی hdmi توی 727 صدای 6 کاناله می دهد یا نه؟
2- اتصال از طریق arc در 727 صدای 6 کاناله می دهد یا نه؟
3- اصلا به غیر از فیبر میشه به روش دیگه ای از 727 صدای 6 کاناله گرفت ؟؟؟

amin_g_p
21-04-2013, 16:28
بابا من که دیگه دیوانه شدم از بس حرفهای متناقض خوندم توی این فروم. خواهش می کنم یک نفر که مطمینه به من جواب ابن سیوالا رو بده :
1 - اتصال م ا ه و ا ره به ورودی hdmi توی 727 صدای 6 کاناله می دهد یا نه؟
2- اتصال از طریق arc در 727 صدای 6 کاناله می دهد یا نه؟
3- اصلا به غیر از فیبر میشه به روش دیگه ای از 727 صدای 6 کاناله گرفت ؟؟؟

1- برای م ا ه و ا ره را نمی دونم احتمالا (باید 6 کانال از خروجی HDMI را رسی ور ساپورت کنه) من ایکس باکس را وصل کردم از ورودی HDMI صدای 6 کاناله دارم.
2- تلویزیونی نمی شناسم که به غیر صدای شبکه تلویزیون (و یا پخش فیلم از روی USB با خود تلویزیون که البته من با سامسونگ سری es7 تست کردم) صدای خروجی 6 کاناله از طریق اپتیکال و یا arc بده. (در واقع arc و اپتیکال خروجی از تلویزیون هر 2 مثل هم هستند) یعنی چون ورودی های HDMI تلویزیون استریو هستند خروجی از تلویزیون از این سورس ها هم استریو می باشد.
3- پخش فیلم از طریق DVD, Blu-ray, USB ، ورودی HDMI و arc برای موارد گفته شده (که البته ایران شبکه دیجیتال با 6 کانال نداریم :دی)

benyblack
21-04-2013, 17:38
1- برای م ا ه و ا ره را نمی دونم احتمالا (باید 6 کانال از خروجی HDMI را رسی ور ساپورت کنه) من ایکس باکس را وصل کردم از ورودی HDMI صدای 6 کاناله دارم.
2- تلویزیونی نمی شناسم که به غیر صدای شبکه تلویزیون (و یا پخش فیلم از روی USB با خود تلویزیون که البته من با سامسونگ سری es7 تست کردم) صدای خروجی 6 کاناله از طریق اپتیکال و یا arc بده. (در واقع arc و اپتیکال خروجی از تلویزیون هر 2 مثل هم هستند) یعنی چون ورودی های HDMI تلویزیون استریو هستند خروجی از تلویزیون از این سورس ها هم استریو می باشد.
3- پخش فیلم از طریق DVD, Blu-ray, USB ، ورودی HDMI و arc برای موارد گفته شده (که البته ایران شبکه دیجیتال با 6 کانال نداریم :دی)

امین جان ممنون از جوابت پس اگه خروجی hdmi م ا ه و ا ر ه 6 کانال باشه مشگلی نیست. من معمولا از usb تلویزیون برای پخش استفاده می کنم با این حساب اگه فایل 6کاناله باشه و این که تلویزیون 6960 سامسونگ هست باید بتونم از arc هم 6 کاناله بگیرم.
درست متوجه شدم؟ ؟؟؟

amir_shield
21-04-2013, 17:42
با سلام خدمت دوستان عزیز
من دیشب کل اهوازو گشتم ولی سینمای پایونیر گیرم نیومد دیگه مجبور شدم از سایت چاره اینترنتی یه سینمای پایونیر bcs-727 و کابل hdmi و یک عدد کابل اپتیکال و یک عدد میکرفون خریدم 1.430.000 تومن و امروز صبح هم پولشو پرداخت کردم ولی خب یک هفته طول میکشه به دستم برسه :n03: خدا کنه ارزششو داشته باشه...فقط از دوستانی این مدل رو دارن لطفا بگن واسه باندهای عقبی نیاز به اضافه کردن سیم دارند؟ یا سیم خودش به اندازه کافی بلند هست؟؟
مرسی

amin_g_p
21-04-2013, 18:53
امین جان ممنون از جوابت پس اگه خروجی hdmi م ا ه و ا ر ه 6 کانال باشه مشگلی نیست. من معمولا از usb تلویزیون برای پخش استفاده می کنم با این حساب اگه فایل 6کاناله باشه و این که تلویزیون 6960 سامسونگ هست باید بتونم از arc هم 6 کاناله بگیرم.
درست متوجه شدم؟ ؟؟؟

آره فقط هر موقع که بخوای م ا ه و ا ر ه ببینی باید سینما روشن باشه.
برای فیلم هم موقع پخش کافیه به منو تلویزیون صدای خروجی و گزینه اپتیکال بری و باتوجه به فایلت DTS یا Dolby را انتخاب کنی اونوقت خروجی ARC می شه 6 کاناله.

با سلام خدمت دوستان عزیز
من دیشب کل اهوازو گشتم ولی سینمای پایونیر گیرم نیومد دیگه مجبور شدم از سایت چاره اینترنتی یه سینمای پایونیر bcs-727 و کابل hdmi و یک عدد کابل اپتیکال و یک عدد میکرفون خریدم 1.430.000 تومن و امروز صبح هم پولشو پرداخت کردم ولی خب یک هفته طول میکشه به دستم برسه :n03: خدا کنه ارزششو داشته باشه...فقط از دوستانی این مدل رو دارن لطفا بگن واسه باندهای عقبی نیاز به اضافه کردن سیم دارند؟ یا سیم خودش به اندازه کافی بلند هست؟؟
مرسی
مبارک باشه. پایونیر خیلی کم توی شهرهای دیگه جز تهران گیر میاد. اگر اشتباه نکنم سیمش حدود 5 متره برای ما که کافی بود. بحث میکروفون شد من میکروفون معمولی به 727 وصل کردم صدا نتونستم بگیرم میکروفون خاصی باید بگیرم؟

farhadoo
21-04-2013, 20:01
1 - اتصال م ا ه و ا ره به ورودی hdmi توی 727 صدای 6 کاناله می دهد یا نه؟ 2 Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2 تو فرمت های صوتی شبکه های م ا ه واره صدای دالبی 5.1 نداریم حتی dts هم نداریم در بهترین حالت dolby digital 2 کاناله س.

amin_g_p
21-04-2013, 21:24
تو فرمت های صوتی شبکه های م ا ه واره صدای دالبی 5.1 نداریم حتی dts هم نداریم در بهترین حالت dolby digital 2 کاناله س.

من روی شبکه های HD صدای دالبی 5.1 شنیدم (ورزشی (صدای گزارشگر فقط از سنتر)، مستند (شیر پشت سرت نعره می کشه :دی)و فیلم ) البته با کابل اپتیکال وصل بوده

mehr463
21-04-2013, 21:46
یکی از دوستان از من خواسته بود که صدای ورودی های hdmi رو تست کنم که ۵.۱ کاناله پخش میشه یا ۲.۱ کاناله و من با دوربین فیلمبرداری HD سونی خودم یکبار فیلم با صدای پنج کاناله ضبط کردم و از طریق یکی از ورودی های hdmi دوربین رو به سینما وصل و فیلم رو پخش کردم و صدا دقیقا ۵ کاناله پخش شد و یکبار هم بصورت استریو ۲ کاناله فیلم ضبط کردم و روی سینما پخش کردم صدا فقط از دوتا باند جلو و ساب پخش شد

benyblack
21-04-2013, 22:32
در مورد کابل hdmi و اپتیکال قیمت های خیلی عجیب و غریبی توی چاره دیدم. 400 - 500 واسه یه کابل خیلییییه. چه برندی بگیرم که با قیمت معمول کیفیت خوبی رو در اختیارم بذاره؟؟؟؟

davood-d
22-04-2013, 04:56
سلام، با سپاس
تست شد، جالب و كوبنده بود؛ اينقدر كه رفت رو اعصابم.
دليل اينكه توي يك آلبوم يه آهنگ بهتر از بقيه در مياد چيه؟ مگر آهنگ هاي يك آلبوم توي يك مكان ضبط نميشه؟

من نميدونم چرا كيفيت ها متفاوته! فقط ميدونم اين تراك لودش زمين زمون ميلرزونه:n19:

mr_rayan
22-04-2013, 07:11
فیلم
The Amazing Spider Man نسخه 3D پیشنهاد می کنم ببینید.ارزشش رو داره.:n06:

gambil
22-04-2013, 08:14
فیلم
The Amazing Spider Man نسخه 3D پیشنهاد می کنم ببینید.ارزشش رو داره.
:n06:

اين فيلم و با دوبله فارسي با كيفيت hd ديدم ولي صداش به نظر بعد از دوبله افت پيدا كرده بود.

gambil
22-04-2013, 08:40
در مورد کابل hdmi و اپتیکال قیمت های خیلی عجیب و غریبی توی چاره دیدم. 400 - 500 واسه یه کابل خیلییییه. چه برندی بگیرم که با قیمت معمول کیفیت خوبی رو در اختیارم بذاره؟؟؟؟

سلام
من كابل hdmi با مارك دايو(DAIYO)
ورژن 1.4 مدل 6321، 2 متري 57 هزار تومان خريدم. ضمنا كابل اپتيكال هم با همين مارك 43 تومان وجود داشت. ساخت سنگاپور هست كاملا از كيفيتش راضي هستم. سايت چاره همين مدلو زده 45 هزارتومان البته اگه سنگاپور باشه مي ارزه.